100 mest utlånte bøker i Bibliofil-skolebibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Falch, MalinPortaltreet 684619823
2Falch, MalinReisen til Jotundalen 539819162
3Arnesen, SonjaNorskboka : vg2 yrkesfag 486461600
4Mugford, SimonHaaland ruler 466511124
5Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8 464766040
6Sotberg, VictorEdelmot 454610744
7Falch, MalinVikingene og orakelet 447914023
8Heum, TrondAlle tiders historie : fra de eldste tider til våre dager 446453540
9Pilkey, DavHundemannen 436511673
10Gjerset, AsbjørnTreningslære : idrettsfag vgs 436451110
11 Verkstedhåndboka 435775730
12Kibuishi, KazuSteinvokteren 419724291
13Falch, MalinHarukkas ønske 414210334
14Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 10 405560450
15Sotberg, VictorNekromanseren 39158564
16Helgheim, OdinFenrisulven 382213582
17Falch, MalinKråkesøstrene 381712103
18Falch, MalinTrollriket 378512143
19Helgheim, OdinValhall 32247794
20Andersen, Jørn KennethKonstruksjons- og styringsteknikk : vg1 teknologi- og industrifag 316941960
21Iversen, Andreas K.Max Manus : en tegneserie om en av Norges største motstandshelter 315010652
22Mugford, SimonMessi ruler 31037354
23Oseman, AliceHjertestopper 308610692
24Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 306018961
25Helgheim, OdinFimbulvinter 30539573
26Pilkey, DavHundemannen er på ballen 30287394
27Christiansen, AnePasos : spansk nivå 2 302635450
28Mugford, SimonRonaldo ruler 30046494
29Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 9 298440130
30Andersen, Jørn KennethProduktivitet og kvalitetsstyring : vg1 teknologi- og industrifag 298337840
31Pilkey, DavHundemannen og Superpus 29167413
32Nordahl, VictorByen 29126994
33Mugford, SimonMbappé ruler 28966214
34Sandmæl, CathrineJenter 28957413
35Helgheim, OdinDrageviking 28937683
36Pilkey, DavHundemannen drar på Lopphavet 28835874
37Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 284922431
38Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 281715591
39Pilkey, DavLoppenes herre 27476744
40Pilkey, DavNår villdyret våkner 27186284
41Pilkey, DavHundemannen håver inn 26966714
42Sandnes, Hans JørgenDypfryst 26429102
43Sandnes, Hans JørgenIldsjø 26317603
44Mugford, SimonSalah ruler 26306034
45Sandnes, Hans JørgenNed i dypet 26269472
46Pilkey, DavForbrytelse og slafs 26105974
47Mugford, SimonNeymar ruler 26065474
48Pilkey, DavFarefulle høyder 26055784
49Sandnes, Hans JørgenFrysninger 25926713
50Kibuishi, KazuBølgerytteren 25859742
51Pilkey, DavI fri dressur 25826294
52Helgheim, OdinTordenguden 25796623
53Pilkey, DavDen røde rebell 25584795
54Hjardar, SaraMia Myhr og søstrene av Skår 25146423
55Børresen, Pål FredrikAppell : vg1 SF : norsk 249434520
56Loland, SigmundIdrett og samfunn : idrettsfag vgs 247729790
57Falch, MalinReisen til Røros 24136933
58Kibuishi, KazuByen bak skyene 238913941
59Hjardar, SaraMia Myhr og barna som forsvant 23746443
60Sotberg, VictorSkyggene 23654385
61Mugford, SimonRashford ruler 23434934
62Sandnes, Hans JørgenHavgapet 22928032
63Nordahl, VictorSkogen 22785803
64Kinney, JeffRodrick ruler 225814211
65Helgheim, OdinYggdrasil 22535434
66Callin, PetterErgo : fysikk 1 222430000
67Kibuishi, KazuAlveprinsen 222211341
68Sandmæl, ChaBeseiret 22165923
69Mugford, SimonDe Bruyne ruler 22105004
70Pilkey, DavI kattepine 21955314
71Karlsen, Ole G.Terra nova : geografi for den videregående skolen 218627090
72Dåsnes, NoraTi kniver i hjertet 21627173
73Hjardar, SaraMia Myhr og det råtne vannet 21446083
74Kibuishi, KazuSupernova 214311581
75Aune, ThomasFotballhelter 21426503
76Kibuishi, KazuIldfuglen 213311621
77Eriksen, FrøydisReligion og etikk : vg3 211626520
78Sandnes, Hans JørgenFrostrøyk 21076353
79Kinney, JeffGode, gamle dager 210511071
80Norlund, DinaSnøkattprinsen 20986623
81Kinney, JeffDen brutale sannheten 207914121
82Nordahl, VictorRevefarmen 20635473
83Sandnes, Hans JørgenOrkanen 20596523
84Græsli, HansKompass : geografi vgs 205023850
85Blichfeldt, KathinkaKontekst 8-10, 3. utg. : Basis 204224270
86Sotberg, VictorBedrager 20375383
87Johansen, Ørjan ZazzeraHistoria om Erling Braut Haaland 20329092
88Mugford, SimonLiverpool ruler 20304434
89Aune, ThomasFotballrekorder 20295923
90BékaHjertets hemmeligheter 20264025
91Sandmæl, ChaKnust 20235693
92Mugford, SimonVan Dijk ruler 20174064
93Kinney, JeffSiste stikk 201712071
94Mugford, SimonZlatan ruler 20114334
95Mugford, SimonKane ruler 19804444
96Rustad, Morten CorneliussenFlyt : kroppsøving for videregående skole 197724850
97Toriyama, AkiraDragon ball 19747202
98Mugford, SimonBellingham ruler 19723935
99Molaug, Marius HornVerdens verste kjendis 19686463
100Kinney, JeffFerieparadiset 19578822

939 skolebibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 133 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1496 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 29/10/2026 kl. 16:20:17


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20081/11 1/12 1/10 1/9 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As