100 mest utlånte bøker i Bibliofil-skolebibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kibuishi, KazuSteinvokteren 591418453
2Falch, MalinReisen til Jotundalen 419310733
3Kibuishi, KazuIldfuglen 411010993
4Kibuishi, KazuByen bak skyene 410212353
5Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 408312203
6Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 391318692
7Kibuishi, KazuSupernova 38949943
8Kibuishi, KazuAlveprinsen 37949753
9Falch, MalinVikingene og orakelet 37398254
10Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 367610363
11Pilkey, DavHundemannen 35086805
12Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 344517791
13Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 31969073
14Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 314812142
15Falch, MalinKråkesøstrene 30156144
16Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 293811632
17Pilkey, DavHundemannen og Superpus 29285105
18Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 288710182
19Kinney, JeffGode, gamle dager 278310282
20Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 276211942
21Sandnes, Hans JørgenNed i dypet 27485524
22Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 271213172
23Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 260811202
24Kinney, JeffFerieparadiset 26078423
25Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 255813221
26Helgheim, OdinFenrisulven 25226204
27Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 250910192
28Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 24959582
29Pilkey, DavLoppenes herre 24884136
30Kinney, JeffBrakkesyke 248211382
31Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 24728252
32Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 246212451
33Kinney, JeffRodrick ruler 242712371
34Kinney, JeffDobbel innsats 24117813
35Kinney, JeffDen brutale sannheten 240413031
36Kinney, JeffNedsmelting 23677123
37Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 23469462
38Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 23056713
39Kinney, JeffSiste stikk 230411432
40Kinney, JeffTøffe tider 22969882
41Sotberg, VictorBare Victor 22937053
42Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 22676513
43Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 22488072
44Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 22476473
45Pilkey, DavNår villdyret våkner 22453516
46Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 22068912
47Pilkey, DavI kattepine 21903795
48Pilkey, DavI fri dressur 21823805
49Kinney, JeffHundedager 214810202
50Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 20827582
51Pilkey, DavHundemannen er på ballen 20543286
52Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 20477492
53Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 20456383
54Pilkey, DavHundemannen håver inn 20443396
55Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 20119132
56Horst, Jørn LierOperasjon Svartskog 20045653
57Falch, MalinTrollriket 19894554
58Kinney, JeffHjem, kjære hjem 19785513
59Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 19717022
60Dåsnes, NoraTi kniver i hjertet 19354334
61Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 19158422
62Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 19115623
63Kinney, JeffFemte hjul på vogna 19079761
64Falch, MalinStjerna : en historie fra Nordlys 18933775
65Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 18456202
66Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 17466862
67GijéVelkommen til Pandoria 17343924
68Horst, Jørn LierOperasjon Radius 16955123
69Brown, Aleksander R. KirkwoodMagnus Carlsen og sjakkmorderen 16515173
70Horst, Jørn LierJakten på slottets hemmelighet 16124343
71Christiansen, AnePasos : spansk nivå 2 160916440
72Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 158011641
73Molaug, Marius HornVerdens verste fotballag 15585183
74Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 15505412
75Horst, Jørn LierJakten på enhjørningen 15363464
76Jordahl, JennyHva skjedde egentlig med deg? 15253334
77Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 15254713
78Sandnes, Hans JørgenOrkanen 14832745
79Horst, Jørn LierOperasjon Lurifaks 14833564
80Horst, Jørn LierSalamandergåten 147515790
81Horst, Jørn LierOperasjon Rød sløyfe 14643803
82Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 14354453
83Græsli, HansKompass : geografi VGS 142514081
84Houm, NicolaiZombieLars 13954003
85Molaug, Marius HornVerdens verste leirskole 13934233
86GijéKyprians hemmelighet 13482854
87Horst, Jørn LierJakten på den siste dinosauren 13392974
88Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 13326662
89Molaug, Marius HornVerdens verste miljøsvin 13204043
90Svingen, ArneRom 13 13114313
91Elizabeth Diskin Kirsti Grana Winsvold Knut KasboEnter Basic skills 8-10 130318130
92Molaug, Marius HornVerdens verste venn 13034762
93Sandnes, Hans JørgenHavgapet 13003303
94Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8 129515820
95Telgemeier, RainaEn genial idé 12772974
96Telgemeier, RainaDen store hemmeligheten 12723114
97Griffiths, AndyGutta i trehuset med 104 etasjer må skaffe ti millioner kroner (ellers!) 12523593
98Horst, Jørn LierJakten på trollmannens bok 12463173
99Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 12383943
100Griffiths, AndyGutta i trehuset med 117 etasjer : havner i fengsel 12032834

929 skolebibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 173 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1383 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 03/02/2022 kl. 07:28:59


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20081/4 1/9 1/10 1/12 1/11
20091/7 1/10 1/9 1/3 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11
20101/10 1/9 1/3 1/4 1/7 1/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12
20111/4 1/3 1/9 1/10 1/7 1/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6
20121/7 1/4 1/3 1/9 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5
20131/7 1/10 1/9 1/3 1/4 1/6 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11
20141/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5 1/7 1/4 1/9 1/3 1/10
20151/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11 1/7 1/10 1/3 1/9 1/4
20161/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/3 1/9 1/4 1/7
20171/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/9 1/3 1/10 1/7
20181/7 1/4 1/10 1/3 1/9 1/1 1/12 1/6 1/8 1/11 1/5
20191/7 1/9 1/3 1/10 1/4 1/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8
20201/4 1/10 1/3 1/9 1/7 1/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20211/9 1/3 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/12 1/1
20221/1 1/2

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As