100 mest utlånte bøker i Bibliofil-skolebibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Falch, MalinPortaltreet 617419613
2Falch, MalinReisen til Jotundalen 488118952
3Arnesen, SonjaNorskboka : vg2 yrkesfag 483061400
4Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8 464266040
5Heum, TrondAlle tiders historie : fra de eldste tider til våre dager 444053560
6Gjerset, AsbjørnTreningslære : idrettsfag vgs 435151100
7 Verkstedhåndboka 434374590
8Mugford, SimonHaaland ruler 422710993
9Sotberg, VictorEdelmot 411110593
10Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 10 404459750
11Falch, MalinVikingene og orakelet 402613892
12Pilkey, DavHundemannen 394111633
13Kibuishi, KazuSteinvokteren 383524221
14Falch, MalinHarukkas ønske 378410143
15Sotberg, VictorNekromanseren 35208294
16Falch, MalinKråkesøstrene 346411982
17Helgheim, OdinFenrisulven 344013532
18Falch, MalinTrollriket 344012082
19Andersen, Jørn KennethKonstruksjons- og styringsteknikk : vg1 teknologi- og industrifag 321141470
20Andersen, Jørn KennethProduktivitet og kvalitetsstyring : Vg1 Teknologi- og industrifag 301837840
21Christiansen, AnePasos : spansk nivå 2 300035430
22Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 9 295940130
23Helgheim, OdinValhall 29427773
24Iversen, Andreas K.Max Manus : en tegneserie om en av Norges største motstandshelter 287510562
25Mugford, SimonMessi ruler 28227163
26Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 279918771
27Oseman, AliceHjertestopper 279610232
28Helgheim, OdinFimbulvinter 27809502
29Pilkey, DavHundemannen er på ballen 27487313
30Mugford, SimonRonaldo ruler 27276394
31Børresen, Pål FredrikAppell : vg1 SF : norsk 266634500
32Pilkey, DavHundemannen og Superpus 26647433
33Sandmæl, CathrineJenter 26497283
34Nordahl, VictorByen 26366843
35Pilkey, DavHundemannen drar på Lopphavet 26185824
36Mugford, SimonMbappé ruler 26166114
37Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 257222311
38Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 255015411
39Pilkey, DavLoppenes herre 24926683
40Helgheim, OdinDrageviking 24917143
41Loland, SigmundIdrett og samfunn : idrettsfag vgs 247029770
42Pilkey, DavNår villdyret våkner 24436153
43Pilkey, DavHundemannen håver inn 24226613
44Sandnes, Hans JørgenIldsjø 24217603
45Mugford, SimonSalah ruler 24005994
46Sandnes, Hans JørgenDypfryst 23779052
47Pilkey, DavForbrytelse og slafs 23715953
48Pilkey, DavFarefulle høyder 23705754
49Mugford, SimonNeymar ruler 23635384
50Sandnes, Hans JørgenNed i dypet 23609332
51Sandnes, Hans JørgenFrysninger 23456523
52Helgheim, OdinTordenguden 23456493
53Pilkey, DavDen røde rebell 23404754
54Kibuishi, KazuBølgerytteren 23399602
55Pilkey, DavI fri dressur 23346273
56Hjardar, SaraMia Myhr og søstrene av Skår 22926353
57Callin, PetterErgo : fysikk 1 223230000
58Karlsen, Ole G.Terra nova : geografi for den videregående skolen 219227390
59Kibuishi, KazuByen bak skyene 216213811
60Hjardar, SaraMia Myhr og barna som forsvant 21406363
61Sotberg, VictorSkyggene 21344225
62Mugford, SimonRashford ruler 21064844
63Eriksen, FrøydisReligion og etikk : vg3 210426510
64Sandnes, Hans JørgenHavgapet 20937922
65Falch, MalinReisen til Røros 20656383
66Nordahl, VictorSkogen 20555663
67Kinney, JeffRodrick ruler 205213871
68Blichfeldt, KathinkaKontekst 8-10, 3. utg. : Basis 204024270
69Helgheim, OdinYggdrasil 20385363
70Græsli, HansKompass : geografi vgs 203423850
71Sandmæl, ChaBeseiret 20145893
72Pilkey, DavI kattepine 20085403
73Mugford, SimonDe Bruyne ruler 19974994
74Kibuishi, KazuAlveprinsen 198511041
75Rustad, Morten CorneliussenFlyt : kroppsøving for videregående skole 197424850
76Dåsnes, NoraTi kniver i hjertet 19687072
77Hjardar, SaraMia Myhr og det råtne vannet 19596083
78Kibuishi, KazuSupernova 195711351
79Kibuishi, KazuIldfuglen 195111471
80Aune, ThomasFotballhelter 19286462
81Svendsen, Tonje FossumPsykologi 1 192625330
82Sandnes, Hans JørgenFrostrøyk 18986253
83Kinney, JeffGode, gamle dager 189710841
84Nordahl, VictorRevefarmen 18835393
85Kinney, JeffDen brutale sannheten 188014151
86Norlund, DinaSnøkattprinsen 18776522
87Sandnes, Hans JørgenOrkanen 18636442
88Kinney, JeffSiste stikk 184812081
89BékaHjertets hemmeligheter 18443954
90Aune, ThomasFotballrekorder 18385863
91Johansen, Ørjan ZazzeraHistoria om Erling Braut Haaland 18359102
92Sandmæl, ChaKnust 18305543
93Mugford, SimonLiverpool ruler 18224284
94Mugford, SimonZlatan ruler 18224244
95Molaug, Marius HornVerdens verste kjendis 18166382
96Mugford, SimonVan Dijk ruler 18143964
97Toriyama, AkiraDragon ball 18056982
98Edwards, Ellen M. TudorExplore 5, 2. utg. : My book 180128010
99Kinney, JeffFerieparadiset 17838702
100Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 177710681

939 skolebibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 136 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1484 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 17/10/2026 kl. 13:27:52


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20081/11 1/12 1/10 1/9 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As