100 mest utlånte bøker i Bibliofil-skolebibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Falch, MalinPortaltreet 700019813
2Falch, MalinReisen til Jotundalen 551019232
3Arnesen, SonjaNorskboka : vg2 yrkesfag 486861600
4Mugford, SimonHaaland ruler 476711144
5Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8 464866040
6Sotberg, VictorEdelmot 463510764
7Falch, MalinVikingene og orakelet 456814043
8Heum, TrondAlle tiders historie : fra de eldste tider til våre dager 446653540
9Pilkey, DavHundemannen 444511703
10Gjerset, AsbjørnTreningslære : idrettsfag vgs 436851110
11 Verkstedhåndboka 435875740
12Kibuishi, KazuSteinvokteren 430024341
13Falch, MalinHarukkas ønske 423010354
14Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 10 405760450
15Sotberg, VictorNekromanseren 40038624
16Falch, MalinKråkesøstrene 392012213
17Helgheim, OdinFenrisulven 389813592
18Falch, MalinTrollriket 386112173
19Helgheim, OdinValhall 32987864
20Iversen, Andreas K.Max Manus : en tegneserie om en av Norges største motstandshelter 320510653
21Mugford, SimonMessi ruler 31777384
22Andersen, Jørn KennethKonstruksjons- og styringsteknikk : vg1 teknologi- og industrifag 317142310
23Helgheim, OdinFimbulvinter 31339633
24Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 311518831
25Oseman, AliceHjertestopper 310910582
26Pilkey, DavHundemannen er på ballen 30877444
27Mugford, SimonRonaldo ruler 30576504
28Christiansen, AnePasos : spansk nivå 2 302935450
29Andersen, Jørn KennethProduktivitet og kvalitetsstyring : vg1 teknologi- og industrifag 298537870
30Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 9 298440130
31Nordahl, VictorByen 29777044
32Pilkey, DavHundemannen og Superpus 29747414
33Helgheim, OdinDrageviking 29667733
34Pilkey, DavHundemannen drar på Lopphavet 29575905
35Sandmæl, CathrineJenter 29507423
36Mugford, SimonMbappé ruler 29486254
37Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 289022361
38Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 287415611
39Pilkey, DavLoppenes herre 28036724
40Pilkey, DavNår villdyret våkner 27746284
41Pilkey, DavHundemannen håver inn 27566784
42Sandnes, Hans JørgenDypfryst 27089112
43Mugford, SimonSalah ruler 26896074
44Sandnes, Hans JørgenIldsjø 26817663
45Sandnes, Hans JørgenNed i dypet 26799472
46Pilkey, DavForbrytelse og slafs 26655994
47Pilkey, DavFarefulle høyder 26635784
48Mugford, SimonNeymar ruler 26615494
49Sandnes, Hans JørgenFrysninger 26556813
50Pilkey, DavI fri dressur 26396324
51Kibuishi, KazuBølgerytteren 26369782
52Helgheim, OdinTordenguden 26276613
53Pilkey, DavDen røde rebell 26024795
54Hjardar, SaraMia Myhr og søstrene av Skår 25736443
55Børresen, Pål FredrikAppell : vg1 SF : norsk 250034520
56Falch, MalinReisen til Røros 24867103
57Loland, SigmundIdrett og samfunn : idrettsfag vgs 247729840
58Kibuishi, KazuByen bak skyene 244413991
59Hjardar, SaraMia Myhr og barna som forsvant 24356433
60Sotberg, VictorSkyggene 24304475
61Mugford, SimonRashford ruler 23964944
62Sandnes, Hans JørgenHavgapet 23578082
63Nordahl, VictorSkogen 23165803
64Helgheim, OdinYggdrasil 23065484
65Kinney, JeffRodrick ruler 229714241
66Kibuishi, KazuAlveprinsen 227411381
67Mugford, SimonDe Bruyne ruler 22625024
68Sandmæl, ChaBeseiret 22535943
69Pilkey, DavI kattepine 22355314
70Callin, PetterErgo : fysikk 1 222430000
71Dåsnes, NoraTi kniver i hjertet 22207203
72Hjardar, SaraMia Myhr og det råtne vannet 22086133
73Aune, ThomasFotballhelter 21956593
74Karlsen, Ole G.Terra nova : geografi for den videregående skolen 218627090
75Kibuishi, KazuIldfuglen 218011541
76Kibuishi, KazuSupernova 217111711
77Kinney, JeffGode, gamle dager 214711111
78Sandnes, Hans JørgenFrostrøyk 21446343
79Norlund, DinaSnøkattprinsen 21426673
80Nordahl, VictorRevefarmen 21195463
81Sotberg, VictorBedrager 21185523
82Eriksen, FrøydisReligion og etikk : vg3 211726520
83Kinney, JeffDen brutale sannheten 211714131
84Sandnes, Hans JørgenOrkanen 21126573
85Mugford, SimonLiverpool ruler 20854504
86Aune, ThomasFotballrekorder 20745873
87BékaHjertets hemmeligheter 20684055
88Johansen, Ørjan ZazzeraHistoria om Erling Braut Haaland 20679162
89Mugford, SimonVan Dijk ruler 20634075
90Kinney, JeffSiste stikk 206212101
91Græsli, HansKompass : geografi vgs 205323850
92Sandmæl, ChaKnust 20485643
93Blichfeldt, KathinkaKontekst 8-10, 3. utg. : Basis 204324270
94Mugford, SimonZlatan ruler 20434314
95Mugford, SimonKane ruler 20214484
96Toriyama, AkiraDragon ball 20137232
97Molaug, Marius HornVerdens verste kjendis 20126483
98Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 201211041
99Mugford, SimonBellingham ruler 20103935
100Mjaugedal, HalvorHistorien om Diego Maradona 20064544

939 skolebibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 133 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1501 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 31/10/2026 kl. 17:28:22


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20081/11 1/12 1/10 1/9 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As