100 mest utlånte bøker i Bibliofil-skolebibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kibuishi, KazuSteinvokteren 286814052
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 229315401
3Kibuishi, KazuByen bak skyene 20899272
4Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 205114481
5Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 20439502
6Kibuishi, KazuIldfuglen 19798012
7Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 184111301
8Kibuishi, KazuAlveprinsen 18297092
9Falch, MalinReisen til Jotundalen 18186472
10Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 180310101
11Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 17847672
12Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 17699641
13Kibuishi, KazuSupernova 17656722
14Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 172511171
15Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 17169801
16Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 166110281
17Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 16167962
18Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 16046632
19Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 16029361
20Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 15828391
21Kinney, JeffGode, gamle dager 15358361
22Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 15117651
23Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 15066262
24Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 15027621
25Pilkey, DavHundemannen 14994473
26Kinney, JeffDen brutale sannheten 148111431
27Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 14516492
28Kinney, JeffSiste stikk 14379821
29Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 14245232
30Kinney, JeffFerieparadiset 14226302
31Kinney, JeffTøffe tider 14208441
32Kinney, JeffRodrick ruler 14189421
33Falch, MalinVikingene og orakelet 13954113
34Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 13818191
35Kinney, JeffBrakkesyke 13759261
36Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 13654802
37Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 13657261
38Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 13387451
39Kinney, JeffHundedager 13058631
40Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 12715802
41Kinney, JeffDobbel innsats 12626122
42Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 12414712
43Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 12274982
44Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 12256241
45Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 12026081
46Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 11934492
47Pilkey, DavHundemannen og Superpus 11803133
48Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 11795012
49Kinney, JeffFemte hjul på vogna 11127861
50Kinney, JeffNedsmelting 11124942
51Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 10925661
52Houm, NicolaiZombieLars 10872993
53Horst, Jørn LierOperasjon Svartskog 10623562
54Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 9994612
55Molaug, Marius HornVerdens verste fotballag 9783962
56Horst, Jørn LierJakten på slottets hemmelighet 9613252
57Pilkey, DavI fri dressur 9532723
58Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 9173582
59Horst, Jørn LierOperasjon Radius 9033142
60Pilkey, DavI kattepine 8682413
61Pilkey, DavLoppenes herre 8672373
62Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 8654541
63Molaug, Marius HornVerdens verste venn 8533892
64Dahl, RoaldMatilda 84013880
65Akerlie, IbenLars er lol 8296401
66Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 8299130
67Svingen, ArneDen onde læreren 8104251
68Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 7933102
69Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 7803372
70Svingen, ArneRom 13 7763242
71Pilkey, DavNår villdyret våkner 7741774
72Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 7733432
73Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 7713152
74Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 7333262
75Torjussen, Thomas SeebergZombieLars 7312223
76Svingen, ArneDen slemme eleven 7313422
77Molaug, Marius HornVerdens verste leirskole 7302652
78Svingen, ArneEn glefsende kjeft 7243482
79Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en hemmelig kjærlighetskatastrofe - NOT! 7193132
80Norman, Mona GriviDen hvite løven 7192542
81Svingen, ArneSpøkelseshotellet 7183871
82Griffiths, AndyGutta i trehuset med 104 etasjer må skaffe ti millioner kroner (ellers!) 7172762
83Svingen, ArneKappen 7073232
84Horst, Jørn LierSalamandergåten 69913700
85Peers, BobbieLuridiumstyven 6936521
86Svingen, ArnePengene eller livet 6882852
87Svingen, ArneStormen 6823072
88Svingen, ArneGjenferdene på skolen 6772542
89Alexie, ShermanThe absolutely true diary of a part-time Indian 67410530
90Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 6732832
91Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 6722772
92Svingen, ArneHalloweenhuset 6633032
93Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 6614711
94Pilkey, DavKaptein Supertruse og Hebbe Hundetruses horrible herjinger 6532842
95Walliams, DavidGangster-bestemor 6505331
96Svingen, ArneGrusomme netter 6503461
97Svingen, ArneBødlene på kirkegården 6493122
98Chabert, JackKartmysteriet 6462362
99Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra et populært liv - NOT! 6443651
100Pichon, LizTom Gates er helt konge (av og til) 6432732

922 skolebibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 193 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1246 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 05/07/2020 kl. 07:47:36


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20081/4 1/10 1/12 1/9 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/6 1/8 1/12 1/10 1/9 1/4 1/3 1/1 1/7 1/5 1/11
20191/7 1/10 1/5 1/8 1/2 1/4 1/12 1/11 1/3 1/6 1/9 1/1
20201/2 1/4 1/7 1/1 1/6 1/3 1/5

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.77) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As