100 mest utlånte bøker i Bibliofil-skolebibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Falch, MalinPortaltreet 633519693
2Falch, MalinReisen til Jotundalen 500619042
3Arnesen, SonjaNorskboka : vg2 yrkesfag 485061470
4Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8 464466040
5Heum, TrondAlle tiders historie : fra de eldste tider til våre dager 444453560
6Gjerset, AsbjørnTreningslære : idrettsfag vgs 435551100
7 Verkstedhåndboka 434874560
8Mugford, SimonHaaland ruler 434011013
9Sotberg, VictorEdelmot 423010663
10Falch, MalinVikingene og orakelet 414013882
11Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 10 404759740
12Pilkey, DavHundemannen 404411583
13Kibuishi, KazuSteinvokteren 394824231
14Falch, MalinHarukkas ønske 386410163
15Sotberg, VictorNekromanseren 36238334
16Falch, MalinKråkesøstrene 356212042
17Helgheim, OdinFenrisulven 353013532
18Falch, MalinTrollriket 351412122
19Andersen, Jørn KennethKonstruksjons- og styringsteknikk : vg1 teknologi- og industrifag 321541470
20Helgheim, OdinValhall 30397823
21Andersen, Jørn KennethProduktivitet og kvalitetsstyring : Vg1 Teknologi- og industrifag 302537840
22Christiansen, AnePasos : spansk nivå 2 301935430
23Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 9 296140130
24Iversen, Andreas K.Max Manus : en tegneserie om en av Norges største motstandshelter 295710602
25Mugford, SimonMessi ruler 28977244
26Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 288518801
27Oseman, AliceHjertestopper 287510362
28Helgheim, OdinFimbulvinter 28489483
29Pilkey, DavHundemannen er på ballen 28267343
30Mugford, SimonRonaldo ruler 28056424
31Sandmæl, CathrineJenter 27307383
32Pilkey, DavHundemannen og Superpus 27297393
33Mugford, SimonMbappé ruler 27116144
34Nordahl, VictorByen 27106893
35Pilkey, DavHundemannen drar på Lopphavet 26915834
36Børresen, Pål FredrikAppell : vg1 SF : norsk 267134510
37Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 263922331
38Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 261715551
39Helgheim, OdinDrageviking 25857243
40Pilkey, DavLoppenes herre 25766753
41Pilkey, DavNår villdyret våkner 25136194
42Pilkey, DavHundemannen håver inn 24976633
43Sandnes, Hans JørgenIldsjø 24767633
44Loland, SigmundIdrett og samfunn : idrettsfag vgs 247229770
45Mugford, SimonSalah ruler 24495974
46Pilkey, DavForbrytelse og slafs 24495964
47Sandnes, Hans JørgenDypfryst 24359002
48Pilkey, DavFarefulle høyder 24325774
49Sandnes, Hans JørgenNed i dypet 24319402
50Mugford, SimonNeymar ruler 24275424
51Sandnes, Hans JørgenFrysninger 24056593
52Pilkey, DavI fri dressur 24026293
53Helgheim, OdinTordenguden 24016533
54Pilkey, DavDen røde rebell 23974785
55Kibuishi, KazuBølgerytteren 23969662
56Hjardar, SaraMia Myhr og søstrene av Skår 23346343
57Callin, PetterErgo : fysikk 1 223730000
58Kibuishi, KazuByen bak skyene 221913791
59Hjardar, SaraMia Myhr og barna som forsvant 22096383
60Karlsen, Ole G.Terra nova : geografi for den videregående skolen 219927390
61Sotberg, VictorSkyggene 21954285
62Mugford, SimonRashford ruler 21764894
63Falch, MalinReisen til Røros 21396553
64Sandnes, Hans JørgenHavgapet 21347942
65Nordahl, VictorSkogen 21145663
66Eriksen, FrøydisReligion og etikk : vg3 210726510
67Helgheim, OdinYggdrasil 21005373
68Kinney, JeffRodrick ruler 209713861
69Sandmæl, ChaBeseiret 20815913
70Pilkey, DavI kattepine 20585413
71Kibuishi, KazuAlveprinsen 205611221
72Mugford, SimonDe Bruyne ruler 20524984
73Blichfeldt, KathinkaKontekst 8-10, 3. utg. : Basis 204024270
74Græsli, HansKompass : geografi vgs 203923850
75Dåsnes, NoraTi kniver i hjertet 20167062
76Kibuishi, KazuIldfuglen 200211471
77Kibuishi, KazuSupernova 199711461
78Hjardar, SaraMia Myhr og det råtne vannet 19846043
79Aune, ThomasFotballhelter 19796463
80Rustad, Morten CorneliussenFlyt : kroppsøving for videregående skole 197524850
81Sandnes, Hans JørgenFrostrøyk 19566293
82Norlund, DinaSnøkattprinsen 19426552
83Kinney, JeffGode, gamle dager 193910801
84Svendsen, Tonje FossumPsykologi 1 193225330
85Kinney, JeffDen brutale sannheten 193114211
86Nordahl, VictorRevefarmen 19315443
87Sandnes, Hans JørgenOrkanen 19286522
88Kinney, JeffSiste stikk 189812071
89Aune, ThomasFotballrekorder 18955893
90BékaHjertets hemmeligheter 18893964
91Johansen, Ørjan ZazzeraHistoria om Erling Braut Haaland 18869112
92Mugford, SimonZlatan ruler 18864274
93Mugford, SimonLiverpool ruler 18844364
94Sandmæl, ChaKnust 18775543
95Mugford, SimonVan Dijk ruler 18724024
96Molaug, Marius HornVerdens verste kjendis 18666402
97Toriyama, AkiraDragon ball 18446992
98Kinney, JeffFerieparadiset 18308732
99Mugford, SimonBellingham ruler 18153824
100Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 181410691

939 skolebibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 134 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1487 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 21/10/2026 kl. 14:19:50


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20081/11 1/12 1/10 1/9 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As