100 mest utlånte bøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Falch, MalinPortaltreet 1681238474
2Falch, MalinReisen til Jotundalen 1114130363
3Falch, MalinHarukkas ønske 998020894
4Falch, MalinVikingene og orakelet 977324434
5Helgheim, OdinDrageviking 948419054
6Sotberg, VictorEdelmot 938919744
7Falch, MalinTrollriket 924223413
8Sotberg, VictorNekromanseren 921218225
9Falch, MalinKråkesøstrene 878521214
10Pilkey, DavHundemannen 865018464
11Seierstad, ÅsneUfred : Russland fra innsiden 856031522
12Kibuishi, KazuSteinvokteren 844735342
13Mugford, SimonHaaland ruler 796916634
14Christensen, Lars SaabyeKjøkken 793911786
15Falch, MalinReisen til Røros 744717174
16Nordahl, VictorByen 726015054
17Helgheim, OdinFenrisulven 722420943
18Horst, Jørn LierOperasjon Kanon 712813355
19Helgheim, OdinValhall 690215654
20Sandnes, Hans JørgenFrysninger 688014644
21Pilkey, DavHundemannen er på ballen 675213395
22Horst, Jørn LierOperasjon ellemelle 672918663
23Sandmæl, CathrineJenter 672114834
24Helgheim, OdinFimbulvinter 664017133
25Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 658430862
26Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 637816223
27Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse drar til Syden 635113584
28Pilkey, DavHundemannen og Superpus 632612684
29Sandnes, Hans JørgenIldsjø 631515554
30Sandnes, Hans JørgenNed i dypet 620617423
31Sotberg, VictorSkyggene 61969936
32Nordahl, VictorSkogen 615712994
33Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 615423492
34Horst, Jørn LierTvilen 614512185
35Pilkey, DavForbrytelse og slafs 613511485
36Pilkey, DavFarefulle høyder 609211425
37Pilkey, DavHundemannen drar på Lopphavet 608310645
38Sotberg, VictorBedrager 608314114
39Pilkey, DavHundemannen håver inn 605512075
40Horst, Jørn LierOperasjon gulltann 596617813
41Sandnes, Hans JørgenDypfryst 594016973
42Iversen, Andreas K.Max Manus : en tegneserie om en av Norges største motstandshelter 593617713
43Pilkey, DavNår villdyret våkner 592411215
44Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 587225952
45Pilkey, DavDen røde rebell 58499186
46Hjardar, SaraMia Myhr og søstrene av Skår 582913314
47BékaHjertets hemmeligheter 57479516
48Pilkey, DavLoppenes herre 571411315
49Pilkey, DavI fri dressur 570011105
50Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn 56657587
51Kibuishi, KazuBølgerytteren 564216593
52Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 558420282
53Sandnes, Hans JørgenHavgapet 553515503
54Horst, Jørn LierDen siste saken 551015083
55Heum, TrondAlle tiders historie : Fra de eldste tider til våre dager 545480330
56Helgheim, OdinTordenguden 541811774
57Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 541120092
58Strout, ElizabethDet vi aldri sier 539915623
59Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 534919442
60Hjardar, SaraMia Myhr og barna som forsvant 534112874
61Kibuishi, KazuByen bak skyene 534021142
62Sandmæl, ChaBeseiret 530212464
63Nordahl, VictorRevefarmen 529910984
64Pilkey, DavI kattepine 528710145
65BékaKjærlighetssorg 52618306
66Horst, Jørn LierOperasjon Ninja 522813303
67Ravatn, AgnesDoggerland 511813223
68Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 510119572
69Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 509821972
70Pilkey, DavMitt liv som katt 50857726
71BékaFeriefling 50757536
72Gjerset, AsbjørnTreningslære : idrettsfag vgs 504857450
73Arnesen, SonjaNorskboka : vg2 yrkesfag 502363230
74Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 501321072
75Molaug, Marius HornVerdens verste sommer 500912573
76Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8 499670740
77Mugford, SimonMessi ruler 497210684
78Sandnes, Hans JørgenOrkanen 496312004
79Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 492418572
80Sandnes, Hans JørgenFrostrøyk 491211494
81Strömberg, SaraSot 48917106
82Flatland, HelgaSå gjør vi så : roman 486212883
83Mugford, SimonMbappé ruler 48559605
84Brinck, CamillaMysteriet med hullet i veggen 484715593
85Horst, Jørn LierJakten på enhjørningen 480313053
86Horst, Jørn LierOperasjon zombie 48029415
87Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 478921992
88BékaStjålne drømmer 47757286
89Dåsnes, NoraBare si ja 477511154
90BékaSøt musikk 47597656
91Dåsnes, NoraTi kniver i hjertet 473913273
92Horst, Jørn LierOperasjon Lurifaks 473613283
93Helgheim, OdinYggdrasil 47049704
94Mjaugedal, HalvorHistorien om Diego Maradona 469510644
95Hjardar, SaraMia Myhr og det råtne vannet 468812063
96Nesbø, JoNådeskudd 468116372
97Mugford, SimonRonaldo ruler 46769414
98Horst, Jørn LierOperasjon heksegryte 459214323
99Kibuishi, KazuAlveprinsen 458517772
100Tolo, MichelleFullmåne 456310624

1156 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 168 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2471 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 28/10/2026 kl. 15:16:04


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/8 1/11 1/12 1/6 1/10 1/9 1/7
20041/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20051/4 1/10 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20061/7 1/4 1/10 1/9 1/3 1/1 1/12 1/6 1/2 1/8 1/11 1/5
20071/7 1/3 1/9 1/10 1/6 1/12 1/1 1/11 1/8 1/2
20081/2 1/11 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As