100 mest utlånte bøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Falch, MalinPortaltreet 1567038324
2Falch, MalinReisen til Jotundalen 1031430153
3Falch, MalinHarukkas ønske 932020714
4Falch, MalinVikingene og orakelet 906224393
5Helgheim, OdinDrageviking 875318494
6Sotberg, VictorEdelmot 874019604
7Falch, MalinTrollriket 861723343
8Sotberg, VictorNekromanseren 858118094
9Seierstad, ÅsneUfred : Russland fra innsiden 821531512
10Falch, MalinKråkesøstrene 819721143
11Pilkey, DavHundemannen 803618544
12Kibuishi, KazuSteinvokteren 789535262
13Christensen, Lars SaabyeKjøkken 759411796
14Mugford, SimonHaaland ruler 736916564
15Nordahl, VictorByen 673414844
16Horst, Jørn LierOperasjon Kanon 671413125
17Falch, MalinReisen til Røros 670716514
18Helgheim, OdinFenrisulven 669120923
19Sandnes, Hans JørgenFrysninger 645714534
20Helgheim, OdinValhall 644415514
21Horst, Jørn LierOperasjon ellemelle 630918463
22Pilkey, DavHundemannen er på ballen 627913344
23Sandmæl, CathrineJenter 627614764
24Helgheim, OdinFimbulvinter 621717113
25Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 614430841
26Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 598016153
27Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse drar til Syden 595613474
28Sandnes, Hans JørgenIldsjø 594715583
29Pilkey, DavHundemannen og Superpus 592112694
30Horst, Jørn LierTvilen 590012164
31Sandnes, Hans JørgenNed i dypet 579217333
32Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 576423452
33Sotberg, VictorSkyggene 57529765
34Nordahl, VictorSkogen 574912874
35Pilkey, DavForbrytelse og slafs 568711345
36Pilkey, DavFarefulle høyder 568211355
37Pilkey, DavHundemannen drar på Lopphavet 563910535
38Pilkey, DavHundemannen håver inn 560011964
39Horst, Jørn LierOperasjon gulltann 559817553
40Sandnes, Hans JørgenDypfryst 551716993
41Pilkey, DavDen røde rebell 54859096
42Iversen, Andreas K.Max Manus : en tegneserie om en av Norges største motstandshelter 548017563
43Sotberg, VictorBedrager 544913374
44Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 542625752
45Pilkey, DavNår villdyret våkner 541011004
46Hjardar, SaraMia Myhr og søstrene av Skår 540813144
47Heum, TrondAlle tiders historie : Fra de eldste tider til våre dager 539180360
48Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn 53707567
49BékaHjertets hemmeligheter 53469295
50Pilkey, DavI fri dressur 531711114
51Horst, Jørn LierDen siste saken 530115093
52Pilkey, DavLoppenes herre 528011164
53Kibuishi, KazuBølgerytteren 527716423
54Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 527420342
55Sandnes, Hans JørgenHavgapet 516215393
56Helgheim, OdinTordenguden 507111644
57Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 504319752
58Gjerset, AsbjørnTreningslære : idrettsfag vgs 502858770
59Strout, ElizabethDet vi aldri sier 502715603
60Pilkey, DavI kattepine 500410324
61Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8 499070740
62Sandmæl, ChaBeseiret 499012553
63Arnesen, SonjaNorskboka : vg2 yrkesfag 499063030
64Kibuishi, KazuByen bak skyene 497620962
65Nordahl, VictorRevefarmen 494410884
66Hjardar, SaraMia Myhr og barna som forsvant 494412773
67Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 494319322
68BékaKjærlighetssorg 49068235
69Horst, Jørn LierOperasjon Ninja 487713003
70Ravatn, AgnesDoggerland 485013193
71Molaug, Marius HornVerdens verste sommer 482012713
72Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 477821892
73BékaFeriefling 47657506
74Pilkey, DavMitt liv som katt 47477636
75Strömberg, SaraSot 47337106
76Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 467021092
77Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 465718952
78Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 463418592
79Flatland, HelgaSå gjør vi så : roman 462212933
80Sandnes, Hans JørgenOrkanen 460511873
81Mugford, SimonMessi ruler 457910404
82Sandnes, Hans JørgenFrostrøyk 457911424
83 Verkstedhåndboka 453177420
84Dåsnes, NoraTi kniver i hjertet 451613243
85Brinck, CamillaMysteriet med hullet i veggen 450115392
86Horst, Jørn LierOperasjon zombie 45009254
87Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 449221842
88Horst, Jørn LierJakten på enhjørningen 446412563
89BékaStjålne drømmer 44557186
90BékaSøt musikk 44447615
91Mugford, SimonMbappé ruler 44449424
92Horst, Jørn LierOperasjon Lurifaks 443713093
93Dåsnes, NoraBare si ja 439710944
94Hjardar, SaraMia Myhr og det råtne vannet 438812113
95Helgheim, OdinYggdrasil 43679624
96Mjaugedal, HalvorHistorien om Diego Maradona 435710514
97Mugford, SimonRonaldo ruler 43439264
98Strömberg, SaraSkygger 43407795
99Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 10 433463170
100Tolo, MichelleFullmåne 431110514

1156 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 172 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2456 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 17/10/2026 kl. 13:23:55


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/8 1/11 1/12 1/6 1/10 1/9 1/7
20041/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20051/4 1/10 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20061/7 1/4 1/10 1/9 1/3 1/1 1/12 1/6 1/2 1/8 1/11 1/5
20071/7 1/3 1/9 1/10 1/6 1/12 1/1 1/11 1/8 1/2
20081/2 1/11 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As