100 mest utlånte bøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Falch, MalinPortaltreet 1509838133
2Falch, MalinReisen til Jotundalen 989530103
3Falch, MalinHarukkas ønske 896920544
4Falch, MalinVikingene og orakelet 872424313
5Helgheim, OdinDrageviking 842918314
6Sotberg, VictorEdelmot 840319544
7Falch, MalinTrollriket 831623233
8Sotberg, VictorNekromanseren 826217914
9Seierstad, ÅsneUfred : Russland fra innsiden 805131512
10Falch, MalinKråkesøstrene 789821143
11Pilkey, DavHundemannen 773618504
12Kibuishi, KazuSteinvokteren 760335002
13Christensen, Lars SaabyeKjøkken 746711786
14Mugford, SimonHaaland ruler 706516504
15Horst, Jørn LierOperasjon Kanon 652712925
16Nordahl, VictorByen 649514734
17Helgheim, OdinFenrisulven 648020783
18Falch, MalinReisen til Røros 636916083
19Sandnes, Hans JørgenFrysninger 622914394
20Helgheim, OdinValhall 619015274
21Horst, Jørn LierOperasjon ellemelle 612318273
22Sandmæl, CathrineJenter 604814714
23Pilkey, DavHundemannen er på ballen 603213384
24Helgheim, OdinFimbulvinter 599017003
25Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 592730601
26Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 586316213
27Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse drar til Syden 580713404
28Horst, Jørn LierTvilen 577912164
29Sandnes, Hans JørgenIldsjø 573715503
30Pilkey, DavHundemannen og Superpus 568012724
31Sandnes, Hans JørgenNed i dypet 558517123
32Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 555823312
33Sotberg, VictorSkyggene 55499655
34Nordahl, VictorSkogen 554312734
35Pilkey, DavForbrytelse og slafs 550411314
36Pilkey, DavFarefulle høyder 550011384
37Horst, Jørn LierOperasjon gulltann 549217513
38Pilkey, DavHundemannen drar på Lopphavet 545710575
39Pilkey, DavHundemannen håver inn 538211914
40Heum, TrondAlle tiders historie : Fra de eldste tider til våre dager 536680310
41Sandnes, Hans JørgenDypfryst 532516933
42Pilkey, DavDen røde rebell 52959055
43Pilkey, DavNår villdyret våkner 528411074
44Iversen, Andreas K.Max Manus : en tegneserie om en av Norges største motstandshelter 527517473
45Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 522925612
46Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn 52257536
47Hjardar, SaraMia Myhr og søstrene av Skår 521012994
48Horst, Jørn LierDen siste saken 521015123
49BékaHjertets hemmeligheter 51589215
50Pilkey, DavI fri dressur 515211104
51Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 512820382
52Sotberg, VictorBedrager 510612943
53Kibuishi, KazuBølgerytteren 509116203
54Pilkey, DavLoppenes herre 509111194
55Gjerset, AsbjørnTreningslære : idrettsfag vgs 501558750
56Sandnes, Hans JørgenHavgapet 499715423
57Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 498219742
58Arnesen, SonjaNorskboka : vg2 yrkesfag 498062980
59Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8 497670740
60Helgheim, OdinTordenguden 487611524
61Pilkey, DavI kattepine 484310334
62Sandmæl, ChaBeseiret 484012493
63Strout, ElizabethDet vi aldri sier 482115533
64Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 481319412
65Horst, Jørn LierOperasjon Ninja 478913033
66Nordahl, VictorRevefarmen 477410784
67BékaKjærlighetssorg 47568175
68Kibuishi, KazuByen bak skyene 475020692
69Ravatn, AgnesDoggerland 474613193
70Hjardar, SaraMia Myhr og barna som forsvant 473712683
71Molaug, Marius HornVerdens verste sommer 467812603
72Strömberg, SaraSot 46657106
73Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 462521792
74BékaFeriefling 45957426
75Pilkey, DavMitt liv som katt 45627546
76Flatland, HelgaSå gjør vi så : roman 452012943
77 Verkstedhåndboka 451877710
78Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 450520982
79Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 449618512
80Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 445418652
81Sandnes, Hans JørgenOrkanen 443411793
82Mugford, SimonMessi ruler 441010434
83Sandnes, Hans JørgenFrostrøyk 440511273
84Horst, Jørn LierOperasjon zombie 43939244
85Horst, Jørn LierJakten på enhjørningen 436612523
86Dåsnes, NoraTi kniver i hjertet 436113233
87Brinck, CamillaMysteriet med hullet i veggen 435815382
88Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 10 433163170
89BékaStjålne drømmer 43297136
90Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 431921671
91Horst, Jørn LierOperasjon Lurifaks 431313103
92Strömberg, SaraSkygger 42977815
93Mugford, SimonMbappé ruler 42659394
94BékaSøt musikk 42607425
95Helgheim, OdinYggdrasil 42109604
96Hjardar, SaraMia Myhr og det råtne vannet 419911993
97Dåsnes, NoraBare si ja 418810793
98Mugford, SimonRonaldo ruler 41689214
99Tolo, MichelleFullmåne 416610423
100Kibuishi, KazuAlveprinsen 413817352

1156 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 172 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2449 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 13/10/2026 kl. 14:15:44


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/8 1/11 1/12 1/6 1/10 1/9 1/7
20041/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20051/4 1/10 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20061/7 1/4 1/10 1/9 1/3 1/1 1/12 1/6 1/2 1/8 1/11 1/5
20071/7 1/3 1/9 1/10 1/6 1/12 1/1 1/11 1/8 1/2
20081/2 1/11 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As