100 mest utlånte bøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Falch, MalinPortaltreet 1527638194
2Falch, MalinReisen til Jotundalen 1001030083
3Falch, MalinHarukkas ønske 907420604
4Falch, MalinVikingene og orakelet 881024373
5Helgheim, OdinDrageviking 850718284
6Sotberg, VictorEdelmot 849719514
7Falch, MalinTrollriket 839123253
8Sotberg, VictorNekromanseren 833717904
9Seierstad, ÅsneUfred : Russland fra innsiden 809831502
10Falch, MalinKråkesøstrene 797221133
11Pilkey, DavHundemannen 782618514
12Kibuishi, KazuSteinvokteren 767935132
13Christensen, Lars SaabyeKjøkken 750111796
14Mugford, SimonHaaland ruler 714316534
15Horst, Jørn LierOperasjon Kanon 656712975
16Nordahl, VictorByen 655814744
17Helgheim, OdinFenrisulven 655620823
18Falch, MalinReisen til Røros 647116263
19Sandnes, Hans JørgenFrysninger 629514444
20Helgheim, OdinValhall 626215374
21Horst, Jørn LierOperasjon ellemelle 616718323
22Sandmæl, CathrineJenter 611314704
23Pilkey, DavHundemannen er på ballen 611113374
24Helgheim, OdinFimbulvinter 604517023
25Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 598230601
26Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 589816253
27Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse drar til Syden 584613454
28Horst, Jørn LierTvilen 582312164
29Sandnes, Hans JørgenIldsjø 579915503
30Pilkey, DavHundemannen og Superpus 574112704
31Sandnes, Hans JørgenNed i dypet 561717063
32Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 561123282
33Nordahl, VictorSkogen 560112814
34Sotberg, VictorSkyggene 55959745
35Pilkey, DavForbrytelse og slafs 555711334
36Pilkey, DavFarefulle høyder 553911354
37Horst, Jørn LierOperasjon gulltann 553217593
38Pilkey, DavHundemannen drar på Lopphavet 551210585
39Pilkey, DavHundemannen håver inn 544911984
40Sandnes, Hans JørgenDypfryst 538416973
41Heum, TrondAlle tiders historie : Fra de eldste tider til våre dager 537080310
42Pilkey, DavDen røde rebell 53469085
43Pilkey, DavNår villdyret våkner 533011074
44Iversen, Andreas K.Max Manus : en tegneserie om en av Norges største motstandshelter 532417463
45Hjardar, SaraMia Myhr og søstrene av Skår 526713064
46Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn 52657536
47Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 524725522
48Horst, Jørn LierDen siste saken 523415123
49Pilkey, DavI fri dressur 521211164
50BékaHjertets hemmeligheter 52029225
51Sotberg, VictorBedrager 519013053
52Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 516620362
53Pilkey, DavLoppenes herre 513611184
54Kibuishi, KazuBølgerytteren 512716163
55Sandnes, Hans JørgenHavgapet 503815393
56Gjerset, AsbjørnTreningslære : idrettsfag vgs 501858750
57Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 500219852
58Arnesen, SonjaNorskboka : vg2 yrkesfag 498362990
59Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8 497870740
60Helgheim, OdinTordenguden 492511574
61Pilkey, DavI kattepine 488310344
62Strout, ElizabethDet vi aldri sier 488315563
63Sandmæl, ChaBeseiret 487512503
64Kibuishi, KazuByen bak skyene 485120832
65Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 484119342
66Nordahl, VictorRevefarmen 481610804
67Horst, Jørn LierOperasjon Ninja 481312993
68Hjardar, SaraMia Myhr og barna som forsvant 479512723
69BékaKjærlighetssorg 47958195
70Ravatn, AgnesDoggerland 476913193
71Molaug, Marius HornVerdens verste sommer 469812613
72Strömberg, SaraSot 46857106
73Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 467021842
74BékaFeriefling 46327456
75Pilkey, DavMitt liv som katt 45927536
76Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 455421072
77Flatland, HelgaSå gjør vi så : roman 454512943
78Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 453218532
79 Verkstedhåndboka 451977870
80Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 451218712
81Sandnes, Hans JørgenOrkanen 447111793
82Sandnes, Hans JørgenFrostrøyk 444611313
83Mugford, SimonMessi ruler 444210354
84Horst, Jørn LierOperasjon zombie 44239264
85Dåsnes, NoraTi kniver i hjertet 439813223
86Horst, Jørn LierJakten på enhjørningen 439612543
87Brinck, CamillaMysteriet med hullet i veggen 439015312
88Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 438221792
89BékaStjålne drømmer 43657146
90Horst, Jørn LierOperasjon Lurifaks 435213143
91Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 10 433263170
92Mugford, SimonMbappé ruler 43219404
93BékaSøt musikk 43127495
94Strömberg, SaraSkygger 43027795
95Helgheim, OdinYggdrasil 42639634
96Hjardar, SaraMia Myhr og det råtne vannet 425212083
97Dåsnes, NoraBare si ja 424910763
98Mugford, SimonRonaldo ruler 42159214
99Tolo, MichelleFullmåne 419210404
100Kibuishi, KazuAlveprinsen 418917442

1156 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 172 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2452 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 14/10/2026 kl. 14:15:39


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/8 1/11 1/12 1/6 1/10 1/9 1/7
20041/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20051/4 1/10 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20061/7 1/4 1/10 1/9 1/3 1/1 1/12 1/6 1/2 1/8 1/11 1/5
20071/7 1/3 1/9 1/10 1/6 1/12 1/1 1/11 1/8 1/2
20081/2 1/11 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As