100 mest utlånte bøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Falch, MalinPortaltreet 1694538474
2Falch, MalinReisen til Jotundalen 1122130363
3Falch, MalinHarukkas ønske 1006020894
4Falch, MalinVikingene og orakelet 986924474
5Helgheim, OdinDrageviking 957819145
6Sotberg, VictorEdelmot 947019764
7Falch, MalinTrollriket 932323423
8Sotberg, VictorNekromanseren 929318255
9Falch, MalinKråkesøstrene 886921224
10Pilkey, DavHundemannen 873118554
11Seierstad, ÅsneUfred : Russland fra innsiden 860731492
12Kibuishi, KazuSteinvokteren 851235312
13Mugford, SimonHaaland ruler 813316734
14Christensen, Lars SaabyeKjøkken 798011796
15Falch, MalinReisen til Røros 752817204
16Nordahl, VictorByen 731215024
17Helgheim, OdinFenrisulven 727520973
18Horst, Jørn LierOperasjon Kanon 716813385
19Helgheim, OdinValhall 695715664
20Sandnes, Hans JørgenFrysninger 694514724
21Pilkey, DavHundemannen er på ballen 680513405
22Sandmæl, CathrineJenter 676814844
23Horst, Jørn LierOperasjon ellemelle 676318603
24Helgheim, OdinFimbulvinter 668617133
25Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 663730892
26Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 640516183
27Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse drar til Syden 638213594
28Pilkey, DavHundemannen og Superpus 637712685
29Sandnes, Hans JørgenIldsjø 635415494
30Sandnes, Hans JørgenNed i dypet 625817423
31Sotberg, VictorSkyggene 62289956
32Nordahl, VictorSkogen 621913074
33Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 621823682
34Horst, Jørn LierTvilen 617412185
35Pilkey, DavFarefulle høyder 615111415
36Sotberg, VictorBedrager 615014164
37Pilkey, DavForbrytelse og slafs 613111395
38Pilkey, DavHundemannen drar på Lopphavet 612610645
39Pilkey, DavHundemannen håver inn 609712065
40Sandnes, Hans JørgenDypfryst 598616973
41Iversen, Andreas K.Max Manus : en tegneserie om en av Norges største motstandshelter 597417713
42Pilkey, DavNår villdyret våkner 597111245
43Horst, Jørn LierOperasjon gulltann 596517653
44Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 592625952
45Pilkey, DavDen røde rebell 59009176
46Hjardar, SaraMia Myhr og søstrene av Skår 586813304
47BékaHjertets hemmeligheter 58119536
48Pilkey, DavLoppenes herre 576411325
49Pilkey, DavI fri dressur 573811115
50Kibuishi, KazuBølgerytteren 569716653
51Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn 56917557
52Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 561520302
53Sandnes, Hans JørgenHavgapet 556915473
54Horst, Jørn LierDen siste saken 553015083
55Strout, ElizabethDet vi aldri sier 546015643
56Heum, TrondAlle tiders historie : Fra de eldste tider til våre dager 545980340
57Helgheim, OdinTordenguden 545311744
58Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 543420122
59Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 538719522
60Kibuishi, KazuByen bak skyene 537921192
61Hjardar, SaraMia Myhr og barna som forsvant 537912884
62Sandmæl, ChaBeseiret 535812484
63Nordahl, VictorRevefarmen 534510994
64Pilkey, DavI kattepine 531710145
65BékaKjærlighetssorg 53068326
66Horst, Jørn LierOperasjon Ninja 525213283
67Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 516619682
68Ravatn, AgnesDoggerland 514813223
69Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 513822002
70Pilkey, DavMitt liv som katt 51297736
71BékaFeriefling 51207546
72Gjerset, AsbjørnTreningslære : idrettsfag vgs 504457450
73Molaug, Marius HornVerdens verste sommer 504412564
74Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 504021102
75Arnesen, SonjaNorskboka : vg2 yrkesfag 502563230
76Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8 499670740
77Mugford, SimonMessi ruler 499210644
78Sandnes, Hans JørgenOrkanen 498411914
79Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 495718552
80Sandnes, Hans JørgenFrostrøyk 494411484
81Strömberg, SaraSot 49107106
82Mugford, SimonMbappé ruler 48949605
83Flatland, HelgaSå gjør vi så : roman 488112863
84Brinck, CamillaMysteriet med hullet i veggen 487115603
85Horst, Jørn LierJakten på enhjørningen 484113083
86Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 483222152
87Horst, Jørn LierOperasjon zombie 48329415
88Dåsnes, NoraBare si ja 481111224
89BékaStjålne drømmer 47997286
90BékaSøt musikk 47917666
91Horst, Jørn LierOperasjon Lurifaks 477613323
92Dåsnes, NoraTi kniver i hjertet 477013263
93Helgheim, OdinYggdrasil 47449704
94Mjaugedal, HalvorHistorien om Diego Maradona 473910684
95Nesbø, JoNådeskudd 473416352
96Mugford, SimonRonaldo ruler 47309415
97Hjardar, SaraMia Myhr og det råtne vannet 472112063
98Horst, Jørn LierOperasjon heksegryte 463814363
99Kibuishi, KazuAlveprinsen 462117762
100Tolo, MichelleFullmåne 459710614

1156 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 169 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2471 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 29/10/2026 kl. 16:16:04


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/8 1/11 1/12 1/6 1/10 1/9 1/7
20041/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20051/4 1/10 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20061/7 1/4 1/10 1/9 1/3 1/1 1/12 1/6 1/2 1/8 1/11 1/5
20071/7 1/3 1/9 1/10 1/6 1/12 1/1 1/11 1/8 1/2
20081/2 1/11 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As