100 mest utlånte voksenbøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Seierstad, ÅsneUfred : Russland fra innsiden 824831512
2Christensen, Lars SaabyeKjøkken 762311806
3Horst, Jørn LierTvilen 591812164
4Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn 53887577
5Horst, Jørn LierDen siste saken 531815093
6Strout, ElizabethDet vi aldri sier 505115603
7Arnesen, SonjaNorskboka : vg2 yrkesfag 499063030
8Gjerset, AsbjørnTreningslære : idrettsfag vgs 493657870
9Ravatn, AgnesDoggerland 487413193
10Heum, TrondAlle tiders historie : fra de eldste tider til våre dager 483557870
11Strömberg, SaraSot 47477106
12Flatland, HelgaSå gjør vi så : roman 464412933
13 Verkstedhåndboka 438674560
14Strömberg, SaraSkygger 43477795
15Torgersen, NikolaiGater jeg har levd 419420892
16Horst, Jørn LierSkriket 404112693
17Lykke, NinaHvor er de voksne? 40269884
18Holt, AnneDiamanter og rust : en Hanne Wilhelmsen-roman 397814512
19Brekke, JørgenAlt skal bli støv : en Odd Singsaker-krim 38867045
20Nesbø, JoNådeskudd 383915552
21Engman, PascalKlanen 38354318
22Fretheim, EvaKråketronen 36715007
23Sand, MariaAlt mitt er ditt : roman 36708894
24Pelicot, GisèleEn hyllest til livet : skammen må bytte side 36647015
25Läckberg, CamillaSørgekonen 36524388
26Nesbø, JoMinnesota : roman 364617442
27Horst, Jørn LierUtskudd 360411293
28Matre, Agnes LoviseFartsblind : kriminalroman 352010983
29Jæger, JørgenNarrespill 348111263
30Brown, DanHemmelighetenes hemmelighet : en roman 34189353
31Nesser, HåkanDet finmaskede nettet 34156235
32Uri, HeleneI mitt lune hi : roman 33498403
33Ohlsson, KristinaNattanker 33139123
34Mjønes, Johan B.Spuria : roman 330811882
35Christiansen, AnePasos : spansk nivå 2 321437620
36Fjell, Jan-ErikUlvestuen 31739243
37Løno, AnnetteVagusnerven : kroppens skjulte superkraft 31584986
38Næss, Sven PetterSvarte hull : en Harinder Singh-krim 31188443
39Dragland, AnnetteHele deg : veien til bedre helse 31109553
40Adler-Olsen, JussiDøde sjeler synger ikke 31049503
41Andersen, Jørn KennethKonstruksjons- og styringsteknikk : vg1 teknologi- og industrifag 310239200
42McFadden, FreidaKjære Debbie 307210123
43McFadden, FreidaHushjelpen 30527154
44Andreassen, KyrreIkke mennesker jeg kan regne med : roman 304112972
45Fatland, ErikaSjøfareren : en reise gjennom Portugals tapte imperium 303813372
46Petterson, PerDu er hjemme nå 29688003
47Hjorth, VigdisDet gode mennesket i Sandvika : en roman 29528173
48Flood, HeleneNærmeste nabo : psykologisk thriller 290010092
49Perrin, ValérieTata 28968773
50McEwan, IanHva vi kan vite 28597983
51Riley, LucindaKjærlighetssangen 28489163
52Strömberg, SaraSkred 28054576
53Vahr, EllenBorte fra verden : roman 27717893
54Kaneshiro, MuneyukiBlue lock 27377623
55Børresen, Pål FredrikAppell : vg1 SF : norsk 271235090
56Fretheim, EvaPapirdukkene 27128443
57Andersen, Jørn KennethProduktivitet og kvalitetsstyring : Vg1 Teknologi- og industrifag 270933270
58Heger, AndersWanda : en familiehistorie 26386384
59Strout, ElizabethFortell meg alt 26277643
60Rustad, Morten CorneliussenFlyt : kroppsøving for videregående skole 257930990
61Loland, SigmundIdrett og samfunn : idrettsfag vgs 255730820
62McFadden, FreidaKollisjonen 25399842
63Tronstad, Tyra TeodoraFolk som hater lokalhistorie : roman 251110002
64Strömberg, SaraSkinn 25084535
65Renberg, ToreEt livsforsøk 244611612
66Fretheim, EvaDronningland : krim 24348752
67Tiller, Carl FrodeArbeidarhjerte : roman 24184565
68Heivoll, GauteHimmelens krystall 24095974
69Holte, Martin BechLandet som ble for rikt : hvordan Norge endte i oljefondets felle 237810962
70Callin, PetterErgo : fysikk 1 235230900
71De la Motte, AndersMysteriet på Capri : [Mord under solen] 23384505
72Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn : [Seksti kilo-saga] 23334505
73Theorin, JohanNattgjestene 23264285
74Michelet, MarteDet har skjedd verre ting i utlandet : scener fra et farskap 23126113
75Karlsen, Ole G.Terra nova : geografi for den videregående skolen 228128370
76Backman, FredrikMine venner 22567283
77McFadden, FreidaHushjelpen ser deg 22464764
78De la Motte, AndersNattjegeren 22352648
79Wernø, Johanne NordbyKaninen har stått opp : autistiske journaler 21938392
80McFadden, FreidaHushjelpens hemmelighet 21744774
81Hammer, ElisabethFamiliehemmeligheten : [Løfter i sand] 21733506
82Börjlind, CillaSkygge over Slagtjern 21528662
83Sten, VivecaBenåderen 21372558
84Läckberg, CamillaSørgekonen : [Fjällbacka-serien] 21217502
85Fosse, JonVaim : roman 21096243
86Græsli, HansKompass : geografi vgs 209624550
87Øen, Inger JohanneSelv om himmelen faller : en Silja Frost-roman 20842996
88Engman, PascalIngen 20713226
89Horst, Jørn LierTørt land 207111281
90Enger, ThomasSår 20642797
91Fretheim, EvaFuglekongen : roman 20597582
92Bjørgum, Sondre H.Skogfruen : thriller 20533386
93Teige, TrudeMormors utrolige venninner : roman 20518562
94Stranger, SimonStranger : roman 20455233
95Walden, AndrevJævla menn 20338322
96Moyes, JojoDa jeg møtte deg 20118102
97Burke, Caro ClaireYesteryear 200612701
98Engman, PascalAlbinoen 19712637
99Svendsen, Tonje FossumPsykologi 1 196326060
100Haugerud, Dag JohanSjelesorg : roman 19395003

1156 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 195 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2456 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 18/10/2026 kl. 12:18:50


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/8 1/11 1/12 1/6 1/10 1/9 1/7
20041/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20051/4 1/10 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20061/7 1/4 1/10 1/9 1/3 1/1 1/12 1/6 1/2 1/8 1/11 1/5
20071/7 1/3 1/9 1/10 1/6 1/12 1/1 1/11 1/8 1/2
20081/2 1/11 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As