100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Falch, MalinPortaltreet 1030823744
2Kibuishi, KazuSteinvokteren 1022931723
3Falch, MalinTrollriket 972019704
4Falch, MalinReisen til Jotundalen 971422784
5Falch, MalinVikingene og orakelet 916220284
6Falch, MalinKråkesøstrene 811816364
7Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 762921483
8Kibuishi, KazuIldfuglen 735219023
9Kibuishi, KazuSupernova 732819473
10Kibuishi, KazuByen bak skyene 732321143
11Pilkey, DavHundemannen 728513865
12Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 704228702
13Kibuishi, KazuAlveprinsen 700718133
14Sandnes, Hans JørgenNed i dypet 690114874
15Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 681818553
16Sandnes, Hans JørgenHavgapet 653713994
17Helgheim, OdinFimbulvinter 641113414
18Helgheim, OdinFenrisulven 638114814
19Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 629317023
20Horst, Jørn LierJakten på enhjørningen 622414324
21Horst, Jørn LierOperasjon Ninja 615611135
22Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 611721152
23Norlund, DinaSnøkattprinsen 593012624
24Pilkey, DavHundemannen og Superpus 589910675
25Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 587219812
26Horst, Jørn LierOperasjon heksegryte 586314344
27Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 585127102
28Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 583618503
29Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 581522592
30Pilkey, DavHundemannen håver inn 57059915
31Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 567421082
32Pilkey, DavHundemannen er på ballen 55909865
33Sotberg, VictorBare Victor 555824542
34Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 549115983
35Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 547917913
36Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 542920962
37Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 542817723
38Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 536220032
39Pilkey, DavNår villdyret våkner 52738875
40Horst, Jørn LierJakten på den siste dinosauren 525011394
41Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 523518062
42Pilkey, DavLoppenes herre 51159245
43Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 510018612
44Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse drar til Syden 505211834
45Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 504715783
46Sandnes, Hans JørgenFrostrøyk 50258286
47Dåsnes, NoraTi kniver i hjertet 501612384
48Horst, Jørn LierOperasjon Rød sløyfe 497818392
49Pilkey, DavI fri dressur 49718755
50Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 495821152
51Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 495312104
52Sandnes, Hans JørgenOrkanen 49299085
53Pilkey, DavI kattepine 49248715
54Pilkey, DavForbrytelse og slafs 49238096
55Horst, Jørn LierOperasjon Lurifaks 484413213
56Falch, MalinStjerna : en historie fra Nordlys 481211344
57Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 479612153
58Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 479318182
59Pilkey, DavFarefulle høyder 47917636
60Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 478516092
61Horst, Jørn LierOperasjon Svartskog 477617412
62Horst, Jørn LierOperasjon Radius 468914763
63Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 467811783
64Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 459617122
65Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 458716882
66Eriksen, Lars HenrikJakten på evighetsmaskinen 45849554
67Aune, ThomasFotballhelter 457111414
68Kinney, JeffGode, gamle dager 454616862
69Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 453417382
70GijéVelkommen til Pandoria 45149804
71Horst, Jørn LierJakten på slottets hemmelighet 446310194
72Kinney, JeffNedsmelting 416313173
73Horst, Jørn LierSalamandergåten 414325721
74Kinney, JeffFerieparadiset 412019322
75Horst, Jørn LierJakten på trollmannens bok 40869004
76Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8 407643610
77Horst, Jørn LierJakten på Campingkongen 40656016
78Kinney, JeffDen brutale sannheten 402220601
79Horst, Jørn LierDekkoperasjon 402011813
80Kinney, JeffHjem, kjære hjem 401112773
81Kinney, JeffRodrick ruler 397718852
82Molaug, Marius HornVerdens verste biltur 382111773
83Kinney, JeffBrakkesyke 376817682
84Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 372112712
85GijéKyprians hemmelighet 36968174
86Kinney, JeffSiste stikk 366717662
87Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 363512622
88Kinney, JeffPå dypt vann 362913602
89Sandnes, Hans JørgenDypfryst 36257045
90Kinney, JeffDobbel innsats 362411833
91Kinney, JeffTøffe tider 358913652
92Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Håndboka 357914732
93Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 357314822
94Hegerberg, AdaPå samme lag 356311143
95Brinck, CamillaMysteriet med hullet i veggen 35158164
96Dahl, RoaldMatilda 350821331
97Sharif, GulraizHør her'a! 348115782
98Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 347810583
99Norman, Mona GriviDen hvite løven 337711243
100Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 336811252

1109 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 202 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2348 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 26/01/2023 kl. 15:16:04


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/8 1/11 1/12 1/6 1/10 1/9 1/7
20041/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20051/4 1/10 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20061/7 1/4 1/10 1/9 1/3 1/1 1/12 1/6 1/2 1/8 1/11 1/5
20071/7 1/3 1/9 1/10 1/6 1/12 1/1 1/11 1/8 1/2
20081/2 1/11 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/1

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As