1000 mest utlånte bøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Falch, MalinPortaltreet 1574238334
2Falch, MalinReisen til Jotundalen 1036330153
3Falch, MalinHarukkas ønske 936220714
4Falch, MalinVikingene og orakelet 910624393
5Helgheim, OdinDrageviking 881318514
6Sotberg, VictorEdelmot 876319604
7Falch, MalinTrollriket 866323353
8Sotberg, VictorNekromanseren 862218094
9Seierstad, ÅsneUfred : Russland fra innsiden 825831512
10Falch, MalinKråkesøstrene 823421133
11Pilkey, DavHundemannen 808118544
12Kibuishi, KazuSteinvokteren 793435262
13Christensen, Lars SaabyeKjøkken 763011806
14Mugford, SimonHaaland ruler 738116554
15Horst, Jørn LierOperasjon Kanon 677113125
16Nordahl, VictorByen 676814844
17Falch, MalinReisen til Røros 676416514
18Helgheim, OdinFenrisulven 671920933
19Sandnes, Hans JørgenFrysninger 649514534
20Helgheim, OdinValhall 645815484
21Horst, Jørn LierOperasjon ellemelle 635718463
22Sandmæl, CathrineJenter 631314764
23Pilkey, DavHundemannen er på ballen 630113334
24Helgheim, OdinFimbulvinter 624317113
25Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 616430822
26Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse drar til Syden 603113504
27Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 602716113
28Sandnes, Hans JørgenIldsjø 597615583
29Pilkey, DavHundemannen og Superpus 595512694
30Horst, Jørn LierTvilen 592312164
31Sandnes, Hans JørgenNed i dypet 581917333
32Sotberg, VictorSkyggene 57959775
33Nordahl, VictorSkogen 577512874
34Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 576923382
35Pilkey, DavFarefulle høyder 571911355
36Pilkey, DavForbrytelse og slafs 571611345
37Pilkey, DavHundemannen drar på Lopphavet 566510535
38Horst, Jørn LierOperasjon gulltann 563917563
39Pilkey, DavHundemannen håver inn 563611964
40Sandnes, Hans JørgenDypfryst 554316993
41Pilkey, DavDen røde rebell 55099096
42Pilkey, DavNår villdyret våkner 549811074
43Iversen, Andreas K.Max Manus : en tegneserie om en av Norges største motstandshelter 549017563
44Sotberg, VictorBedrager 548413384
45Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 544825752
46Hjardar, SaraMia Myhr og søstrene av Skår 540013104
47Heum, TrondAlle tiders historie : Fra de eldste tider til våre dager 539580360
48Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn 53917577
49BékaHjertets hemmeligheter 53659275
50Pilkey, DavLoppenes herre 534111224
51Pilkey, DavI fri dressur 533811114
52Horst, Jørn LierDen siste saken 532515093
53Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 531220342
54Kibuishi, KazuBølgerytteren 530516423
55Sandnes, Hans JørgenHavgapet 519515393
56Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 510919852
57Helgheim, OdinTordenguden 508911654
58Strout, ElizabethDet vi aldri sier 506315603
59Pilkey, DavI kattepine 503210354
60Gjerset, AsbjørnTreningslære : idrettsfag vgs 502858770
61Sandmæl, ChaBeseiret 501712553
62Kibuishi, KazuByen bak skyene 500120962
63Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 499819382
64Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8 499070740
65Arnesen, SonjaNorskboka : vg2 yrkesfag 499063030
66Hjardar, SaraMia Myhr og barna som forsvant 496612773
67BékaKjærlighetssorg 49408236
68Horst, Jørn LierOperasjon Ninja 492913033
69Nordahl, VictorRevefarmen 489510784
70Ravatn, AgnesDoggerland 488513193
71Molaug, Marius HornVerdens verste sommer 483612713
72Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 481121892
73BékaFeriefling 47977506
74Pilkey, DavMitt liv som katt 47707646
75Strömberg, SaraSot 47527106
76Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 470618982
77Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 469721092
78Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 466918592
79Flatland, HelgaSå gjør vi så : roman 465812933
80Sandnes, Hans JørgenOrkanen 464611923
81Sandnes, Hans JørgenFrostrøyk 460911424
82Mugford, SimonMessi ruler 458810404
83Brinck, CamillaMysteriet med hullet i veggen 455715442
84Dåsnes, NoraTi kniver i hjertet 454113243
85Horst, Jørn LierOperasjon zombie 45369244
86 Verkstedhåndboka 453177420
87Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 452521902
88Horst, Jørn LierJakten på enhjørningen 449812563
89BékaStjålne drømmer 44857196
90BékaSøt musikk 44767595
91Horst, Jørn LierOperasjon Lurifaks 447313103
92Mugford, SimonMbappé ruler 44609424
93Dåsnes, NoraBare si ja 442610944
94Helgheim, OdinYggdrasil 44099674
95Hjardar, SaraMia Myhr og det råtne vannet 440412113
96Mjaugedal, HalvorHistorien om Diego Maradona 437110514
97Strömberg, SaraSkygger 43547795
98Mugford, SimonRonaldo ruler 43519264
99Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 10 433463170
100Tolo, MichelleFullmåne 432310514
101Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 429514442
102Kibuishi, KazuIldfuglen 429017952
103Kibuishi, KazuAlveprinsen 428817432
104Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 426320172
105Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 426016562
106Horst, Jørn LierOperasjon heksegryte 424614103
107Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 420715362
108Torgersen, NikolaiGater jeg har levd 420620892
109Sandnes, Hans JørgenOppslukt 41679984
110Norlund, DinaSnøkattprinsen 414412303
111Mugford, SimonNeymar ruler 41338354
112Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 412516502
113Kibuishi, KazuSupernova 409117182
114Horst, Jørn LierOperasjon Svartskog 406618142
115Horst, Jørn LierOperasjon romvesen 40539354
116Horst, Jørn LierSkriket 404712693
117Lykke, NinaHvor er de voksne? 40339884
118Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 403117112
119Helgheim, OdinLoke 40268174
120Holt, AnneDiamanter og rust : en Hanne Wilhelmsen-roman 398214512
121Horst, Jørn LierOperasjon traktor 39489814
122Oseman, AliceHjertestopper 394813922
123Kirby, KatieDet sykt flaue livet til Lottie Brooks 39168484
124Brekke, JørgenAlt skal bli støv : en Odd Singsaker-krim 38877045
125Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 388316582
126Nesbø, JoNådeskudd 387515552
127Horst, Jørn LierOperasjon Fangejakt 38729454
128Mugford, SimonØdegaard ruler 38556665
129Horst, Jørn LierOperasjon Radius 385413442
130Aune, ThomasFotballhelter 384211603
131Engman, PascalKlanen 38414318
132Aune, ThomasFotballrekorder 383410713
133Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og prompebrusen 38148434
134Sandmæl, ChaKnust 380410843
135Horst, Jørn LierOperasjon Rød sløyfe 375813362
136Horst, Jørn LierJakten på slottets hemmelighet 37539843
137Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 374917202
138Kinney, JeffSalig røre 37339833
139Mugford, SimonSalah ruler 37198714
140Horst, Jørn LierOperasjon plastpose 371615432
141Molaug, Marius HornVerdens verste kjendis 369712992
142Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 368711273
143Fretheim, EvaKråketronen 36795007
144Pelicot, GisèleEn hyllest til livet : skammen må bytte side 36787025
145Sand, MariaAlt mitt er ditt : roman 36778894
146Läckberg, CamillaSørgekonen 36564388
147Nesbø, JoMinnesota : roman 365017442
148Horst, Jørn LierOperasjon Fartsstripe og andre mysterier 36449523
149Mæhle, LarsSumpskogen Grand Prix 36197125
150Horst, Jørn LierUtskudd 361611293
151Sandmæl, ChaAngrepet 358210403
152Molaug, Marius HornVerdens verste fotballag 356915192
153Kinney, JeffBruk huet! 356710193
154Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 356418971
155Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 354915022
156Matre, Agnes LoviseFartsblind : kriminalroman 354410983
157Lindmo, ArneKråkeslottets hemmelighet 353312762
158Mæhle, LarsStormen 35096985
159Kinney, JeffRodrick ruler 350818831
160Jæger, JørgenNarrespill 348611263
161Kinney, JeffGode, gamle dager 348416012
162Kinney, JeffSiste stikk 344617202
163Mugford, SimonBellingham ruler 34427264
164Brown, DanHemmelighetenes hemmelighet : en roman 34239353
165Nesser, HåkanDet finmaskede nettet 34166235
166Griffiths, AndyGutta i trehuset med 156 etasjer ser dobbelt 340110593
167Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 337814672
168Andersen, Jørn KennethKonstruksjons- og styringsteknikk : vg1 teknologi- og industrifag 337643220
169Hansen, Linn-CatherinJasper ødelegger alt 33738424
170GijéVelkommen til Pandoria 33709513
171Uri, HeleneI mitt lune hi : roman 33618404
172Brinck, CamillaJakten på gullosten 336010113
173Eriksen, Lars HenrikJakten på evighetsmaskinen 33609643
174Kinney, JeffNedsmelting 334312882
175Horst, Jørn LierJakten på trollmannens bok 33427704
176Horst, Jørn LierJakten på Trolløyet 33395985
177Hjardar, SaraMia Myhr og kaoskrystallen 33307504
178Ohlsson, KristinaNattanker 33189123
179Mjønes, Johan B.Spuria : roman 331411882
180Kinney, JeffPå dypt vann 328512952
181Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 9 325843910
182Horst, Jørn LierJakten på Campingkongen 32376055
183Molaug, Marius HornVerdens verste biltur 321910952
184Christiansen, AnePasos : spansk nivå 2 321437620
185Dåsnes, NoraLa skogen leve! 321310223
186Andersen, Jørn KennethProduktivitet og kvalitetsstyring : Vg1 Teknologi- og industrifag 321240090
187Brinck, CamillaEventyret i Lindrizia 320410313
188Mugford, SimonZlatan ruler 32048423
189Mugford, SimonKane ruler 31776994
190Fjell, Jan-ErikUlvestuen 31779243
191Mæhle, LarsBallongferden 31766285
192Løno, AnnetteVagusnerven : kroppens skjulte superkraft 31694986
193Kinney, JeffFüllstappa bleie 316610702
194Mugford, SimonRashford ruler 31646934
195Telgemeier, RainaEn genial idé 31578473
196Telgemeier, RainaDen store hemmeligheten 31488333
197Kinney, JeffSamling i bånn 313810023
198Dragland, AnnetteHele deg : veien til bedre helse 31229553
199Næss, Sven PetterSvarte hull : en Harinder Singh-krim 31218443
200Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 311310562
201Adler-Olsen, JussiDøde sjeler synger ikke 31119503
202Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 310115322
203Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 310016191
204Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Håndboka 30928353
205Kinney, JeffDen brutale sannheten 309018851
206McFadden, FreidaKjære Debbie 308410123
207McFadden, FreidaHushjelpen 30607154
208Andreassen, KyrreIkke mennesker jeg kan regne med : roman 304812972
209Fatland, ErikaSjøfareren : en reise gjennom Portugals tapte imperium 304713372
210Mjelde, CharlotteFelix har følelser 30316874
211Mugford, SimonDe Bruyne ruler 30306974
212Johansen, Ørjan ZazzeraHistoria om Erling Braut Haaland 300813042
213Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 30079903
214Kinney, JeffFestbrems 30065725
215Galligan, GaleGuttegærne Stacey 30046574
216Mugford, SimonBarcelona ruler 29995315
217Kinney, JeffHjem, kjære hjem 299012402
218Norman, Mona GriviDen hvite løven 298410372
219Mugford, SimonVan Dijk ruler 29815994
220Petterson, PerDu er hjemme nå 29708003
221Hjorth, VigdisDet gode mennesket i Sandvika : en roman 29618173
222Våhlund, EliasSuperskurker 29584666
223Kinney, JeffDobbel innsats 294811452
224Flood, HeleneNærmeste nabo : psykologisk thriller 291410092
225Perrin, ValérieTata 29038773
226Våhlund, EliasDen lengste natten 28816564
227McEwan, IanHva vi kan vite 28637983
228Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og brøleboksen 28564646
229Riley, LucindaKjærlighetssangen 28519163
230Horst, Jørn LierJakten på vikingskatten 28455475
231Loland, SigmundIdrett og samfunn : idrettsfag vgs 283834060
232Mæhle, LarsKjempeblekkspruten 28324446
233Mæhle, LarsReisen 28234606
234Strömberg, SaraSkred 28104576
235Mugford, SimonSaka ruler 28075764
236Våhlund, EliasTilbake 27876694
237Kinney, JeffFerieparadiset 278417611
238Mæhle, LarsSvømmekonkurransen 27824755
239Vahr, EllenBorte fra verden : roman 27777893
240Mugford, SimonLiverpool ruler 27766194
241Mæhle, LarsEgget 27714875
242Winger, CecilieTitanic på 1-2-3 27698673
243Våhlund, EliasAlle lyver 27675095
244Kaneshiro, MuneyukiBlue lock 27647833
245Kirby, KatieLottie Brooks' ko-ko kjærlighetsliv 27636264
246Mæhle, LarsBestevennen 27614506
247Horst, Jørn LierSalamandergåten 275620641
248Mugford, SimonVinícius jr. ruler 27524915
249Valle, OdaTre er én for mye 27518273
250Kirby, KatieLottie Brooks' seriøse vennekriser 27305974
251Kinney, JeffBrakkesyke 272715511
252Horst, Jørn LierJakten på samuraisverdet 27273986
253Fretheim, EvaPapirdukkene 27188443
254Børresen, Pål FredrikAppell : vg1 SF : norsk 271235090
255Pilkey, DavSuperpus tegneklubb 27084765
256Gjendem, Anna BergKjære Pølsa : jeg må bli kjendis! 26937923
257Våhlund, EliasEn ny venn 26895744
258Horst, Jørn LierJakten på den siste dinosauren 26878903
259Mæhle, LarsSjøuhyret 26804615
260Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Røde maske 26746843
261Mæhle, LarsSkattejakten 26644246
262Brinck, CamillaI duejegernes grep 26628253
263Bjørdal, S.G.Den store eplekonkurransen 26586304
264West, TraceyJorddragen våkner 26475654
265Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og tøysemaskinen 26474376
266Heger, AndersWanda : en familiehistorie 26426384
267Strout, ElizabethFortell meg alt 26337643
268Mugford, SimonLewandowski ruler 26235314
269Mæhle, LarsVulkanen 26103766
270Mugford, SimonYamal ruler 26084615
271Rustad, Morten CorneliussenFlyt : kroppsøving for videregående skole 257930990
272Mæhle, LarsHalloween-festen 25724375
273Galligan, GaleLogan liker Mary Anne 25715324
274Telgemeier, RainaDen første krangelen 25666833
275Våhlund, EliasHåpløst 25596993
276Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og godteristøvsugeren 25525844
277McFadden, FreidaKollisjonen 25469842
278Yang, Gene LuenAvatar : Et umulig løfte 25416024
279Telgemeier, RainaStoresøstre 25266543
280Brinck, CamillaUniversets fire elementer 25214495
281Andersen, Rolf Magne G.Dragetårnet 25205834
282Tronstad, Tyra TeodoraFolk som hater lokalhistorie : roman 251610002
283Dahl, RoaldMatilda 251516701
284Molaug, Marius HornVerdens verste leirskole 250910082
285Strömberg, SaraSkinn 25094535
286Kirby, KatieLottie Brooks' katastrofale klassetur 24995164
287Galligan, GaleEn helt umulig jobb 24806104
288Mæhle, LarsMonsterkrokodillen 24783716
289Fiske, AnnaHvordan begynner man på skolen? 24717343
290Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 246910202
291Kinney, JeffHundedager 246812611
292Kinney, JeffTøffe tider 246413711
293Mæhle, LarsHemmeligheten 24633956
294Renberg, ToreEt livsforsøk 246011612
295Molaug, Marius HornVerdens verste kjæledyr 24448852
296Fretheim, EvaDronningland : krim 24368752
297Tiller, Carl FrodeArbeidarhjerte : roman 24264565
298Heivoll, GauteHimmelens krystall 24165974
299Rørvik, Bjørn F.Bokstavtyven Troll 24133916
300Tolo, MichellePoltergeist 24097433
301Brinck, CamillaEn uventet vending 24086733
302Valle, OdaEsters univers : bonusbror og marsvintrøbbel 24046333
303Galligan, GaleDen store festen 23895374
304Holte, Martin BechLandet som ble for rikt : hvordan Norge endte i oljefondets felle 238310962
305Kinney, JeffFemte hjul på vogna 237113451
306Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 236610742
307Callin, PetterErgo : fysikk 1 235230900
308Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn : [Seksti kilo-saga] 23414505
309De la Motte, AndersMysteriet på Capri : [Mord under solen] 23414505
310Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst begynner på skolen 23365634
311Brinck, CamillaDen siste kampen 23347373
312Theorin, JohanNattgjestene 23294285
313Brinck, CamillaOppdrag på dypt vann 23216213
314Horst, Jørn LierDekkoperasjon 23189132
315Epstein, GabrielaDen nye jenta 23173696
316Michelet, MarteDet har skjedd verre ting i utlandet : scener fra et farskap 23166113
317Mæhle, LarsKrympekatastrofe 23144884
318Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 23118642
319Handford, MartinHvor er Willy? : den utrolige boken 23064644
320Sandmæl, ChaFanget 22815594
321Karlsen, Ole G.Terra nova : geografi for den videregående skolen 228128370
322Våhlund, EliasUlvene kommer 22806143
323Lindmo, ArneHevneren fra Helheim 22666843
324Backman, FredrikMine venner 22607283
325McFadden, FreidaHushjelpen ser deg 22474764
326De la Motte, AndersNattjegeren 22362648
327Eriksen, FrøydisReligion og etikk : vg3 223527910
328Mugford, SimonGrealish ruler 22334774
329Norman, Mona GriviPanda på rømmen 22317233
330GijéKyprians hemmelighet 22306933
331Moen, Kjersti SynnevaBløte folk 22295534
332Falch, MalinStjerna : en historie fra Nordlys 22277672
333Pilkey, DavSuperpus fra alle kanter 22234295
334Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og forte-seg-roboten 22065044
335Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 22027432
336Wernø, Johanne NordbyKaninen har stått opp : autistiske journaler 21998392
337Kjetun, MariVerdens kjemper 21936433
338Brinck, CamillaDen låste portalen 21835284
339McFadden, FreidaHushjelpens hemmelighet 21794774
340Hammer, ElisabethFamiliehemmeligheten : [Løfter i sand] 21773506
341Griffiths, AndyGutta i trehuset med 169 etasjer begynner ikke på skolen : for det har de ikke lyst til 21736603
342Yang, Gene LuenAvatar : Jakten på moren 21725114
343Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og stinkomaten 21634694
344Börjlind, CillaSkygge over Slagtjern 21558662
345Mæhle, LarsRasmus og Trym fisker krabbe 21503406
346Våhlund, EliasForsvunnet 21456183
347Sten, VivecaBenåderen 21392558
348Halsnes, LineTøffe kjøretøy 21375623
349Läckberg, CamillaSørgekonen : [Fjällbacka-serien] 21257502
350Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 21228952
351Mugford, SimonMané ruler 21214894
352Parr, MariaOskar og eg : alle plassane vi er : roman 21206393
353Fosse, JonVaim : roman 21146243
354Brinck, CamillaDen hemmelighetsfulle verden 21106673
355Mæhle, LarsRasmus finner ikke kosedyret 21093456
356Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 21089272
357Græsli, HansKompass : geografi vgs 210124600
358Griffiths, AndyGutta i trehuset med 143 etasjer drar på en skrekkelig avslappende ferie 20917662
359Fretheim, EvaFuglekongen : roman 20907632
360Engman, PascalIngen 20803236
361Øen, Inger JohanneSelv om himmelen faller : en Silja Frost-roman 20802986
362Holsve, Mari MoenI pappas hode 20766563
363Horst, Jørn LierTørt land 207511281
364Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 207410511
365Toriyama, AkiraDragon ball 20667702
366Enger, ThomasSår 20652797
367Teige, TrudeMormors utrolige venninner : roman 20638582
368Bjørgum, Sondre H.Skogfruen : thriller 20563386
369Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på campingtur 20474594
370Stranger, SimonStranger : roman 20475233
371Blichfeldt, KathinkaKontekst 8-10, 3. utg. : Basis 204024270
372Walden, AndrevJævla menn 20378322
373Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 20349372
374Halsnes, LineTøffe dinosaurer 20335983
375Burke, Caro ClaireYesteryear 202412701
376Moyes, JojoDa jeg møtte deg 20208102
377Andersen, Rolf Magne G.Det store togranet 20184694
378Hagerup, HildeDu eneste : historien om Gunvor Hofmo og Ruth Maier : roman for ungdom 200810621
379Kaldheim, HelenMørkalven : Drømmen 20077152
380Brinck, CamillaMusse og Helium legger en plan 20073805
381Våhlund, EliasAlene 20075073
382Totland, AndersMamma på dass 20069662
383Mæhle, LarsAprilspøken 19982717
384Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra et populært liv - NOT! 19908222
385Blomqvist, FredrikNordlyset 19834744
386Parr, MariaOskar og eg : alle tinga vi har : roman 19804674
387Sandmæl, CharlotteForrådt 19764963
388Engman, PascalAlbinoen 19722637
389Mathismoen, OleStore dyr 19715923
390Mæhle, LarsRasmus rydder 19653186
391Svendsen, Tonje FossumPsykologi 1 196326060
392Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 196110121
393Griffiths, AndyGutta i trehuset med 117 etasjer havner i fengsel 19606752
394West, TraceyMysteriet med soldragen 19593915
395Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne sykler 19554814
396Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Alene 19465003
397Haugerud, Dag JohanSjelesorg : roman 19425003
398Kirby, KatieLottie Brooks' kleine BFF-drama 19394064
399Emanuelsen, BirgerOdysseen 19314983
400Ampofo, Joseph S.S.Maria Storm og Mythosordenen 19295533
401Raknes, LinaÅse fanger en krabbe 19214983
402Røed, HenningHai! 19214314
403Edwards, Ellen M. TudorExplore 5, 2. utg. : My book 191629380
404West, TraceyJordskjelv-dragens øye 19152707
405Johansen, Ørjan ZazzeraErling Braut Haaland : frå liten til størst 19146462
406Mjaugedal, HalvorHistorien om Martin Ødegaard 19085093
407Morseth, Anne LouiseEn lykkelig slutt 19044993
408Graff, Sverre BjørstadDinosauren som ville bli sjørøver 19035103
409Strid, Jakob MartinDen utrolige historien om den kjempestore pæra : (eller beretningen om hvordan Jeronimus Bjergstrøm Severin Olsen ble gjeninnsatt i sitt rettmessige embete som Solbys borgermester, til glede for alle byens innbyggere, utenom én) 19024484
410Mugford, SimonPogba ruler 19014084
411Carr, GarrettGutten fra havet 19007382
412Molaug, Marius HornVerdens verste miljøsvin 18989122
413Aune, ThomasFotballklubber 18836402
414Sandmæl, ChaForrådt 18764394
415Kaldheim, HelenMørkalven : Kontroll 18767062
416Moyes, JojoVi bor alle her 187010011
417Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og tomattorsken 18652686
418Ōima, YoshitokiSilhuett av en stemme 18496562
419Moore, LizGuden over skogene 18485553
420West, TraceyVanndragens hemmelighet 18463655
421Molaug, Marius HornVerdens verste venn 18398852
422Snashall, SarahHunder og valper 18376192
423Kolpus, IsalillHvem brente John Savio? 18374743
424Pilkey, DavBedre sammen 18303215
425Norman, Mona GriviDen falske enhjørningen 18276162
426Norman, Mona GriviLure lemurer 18276053
427Lindmo, ArneHeksa i Nøkkemyra 18175173
428Stoltenberg, JensPå min vakt : å lede Nato i krigstid 18123575
429Mæhle, LarsFlaggermusgrotten 18082696
430Sandmæl, ChaSåret 18054573
431Norman, Mona GriviIsbjørnmysteriet 18037072
432Peers, BobbieMarshmallowsmaskinen 18034833
433Sotberg, VictorBare Victor 180218210
434Moen, Kjersti SynnevaSelma gjør så godt hun kan 17966592
435Lindmo, ArneEdderkoppenes dronning 17925003
436Mugford, SimonVM-heltene ruler 17843634
437Engberg, KatrineDe uønskedes paradis 17812058
438Dürenfeldt, Martin vonVerdens søteste 17744344
439Mugford, SimonSon ruler 17733155
440Nesbø, JoFlaggermusmannen 17736462
441Dahl, RoaldHeksene 176910201
442Tungen, ThereseDen andre sida av elva : roman 17694733
443Perrin, ValérieÅ vanne blomster om kvelden 176910641
444Probert, TimKampen mot mørket 17674913
445Harpman, JacquelineJeg som aldri har kjent menn : roman 17636532
446Jacobsen, Jenny J.Rare valper 17623734
447Osoble, Mulki Mukhtar MohamudAnisas magiske medaljong 17596052
448Kusaka, HidenoriPokémon eventyrene : red, blue & green 17545233
449Halsnes, LineTøffe maskiner 17495423
450Giske, RuneTreningsledelse 174422450
451Molaug, Marius HornVerdens verste skitur 174110091
452Yang, Gene LuenAvatar : Røyk og skygge 17293924
453Mjelde, CharlotteFelix krangler 17272935
454Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst reiser på ferie 17255363
455Andersen, Rolf Magne G.Stigetrollets hevn 17163814
456Hustvedt, SiriGjenferd : en kjærlighetshistorie 17154004
457Lovrenski, OliverDa vi var yngre : roman 171414551
458Yang, Gene LuenAvatar : Det som ødelegger 17144224
459Berglund, IngridSov dukkelise : kriminalroman 17142965
460West, TraceyGulldragens skatt 17062836
461Klepp, AnneliLeona i bursdagstrøbbel 17013864
462Fiske, AnnaHallo natta! 17004164
463Lyng, SandraLykke til på skolen, Corny! 16992756
464Norman, Mona GriviPumaproblemet 16996152
465Klausen, Julia F.Jeg er ikke min mors datter : historien om en tapt barndom og veien til et eget liv 16936482
466Minier, BernardDe utslettede 16915053
467Karlsson, Ørjan N.Det levende mørket : kriminalroman 16903005
468Lindahl, LenaAlle må bæsje 16794883
469Lindmo, ArneUnderjordisk oppdrag 16765882
470Horst, Jørn LierJakten på den blå dragen 16722776
471Witherspoon, ReeseUten et ord 16644084
472Mæhle, LarsMysteriet med den tause papegøyen 16575123
473Strout, ElizabethJeg heter Lucy Barton 16533314
474Skeie, ToreHardråde : om Harald Sigurdsson og hans verden 16524873
475De la Motte, AndersMysteriet på Capri 16472067
476Brønstad, AgnesKommunikasjon : vg1 helse- og oppvekstfag 164624870
477Horst, Jørn LierJakten på den hvite ørnen 16403075
478Mugford, SimonPalmer ruler 16312815
479Eriksen, Lars HenrikSkrotnissens hemmelighet 16313654
480Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på overnatting 16303324
481Norman, Mona GriviTigertrøbbel 16287662
482Bjørk, SamuelBomberen 16266262
483Merz, AnaSkal bare 16224523
484Bjerkli, Myriam H.Evas skål 16155013
485Engman, PascalKlanen : [Klanenserien] 16138501
486Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på tivoli 16063954
487Dahl, RoaldCharlie og sjokoladefabrikken 16058861
488Lindgren, AstridBrødrene Løvehjerte 16015932
489Hoover, ColleenVerity 15999541
490Pilkey, DavHvordan vinne venner 15992675
491Ericsson, KjerstiØmhet og forferdelse : roman 15994383
492Norberg, Tora MarieKjendis : kunsten å bli berømt 15974923
493Færø, TorkilHvilekuren : hvil smartere, stress mindre og prester bedre 15884973
494Mæland, Ingebjørg FaugstadDumper 15862725
495Mæhle, LarsDinosaurgjengens ABC : bokstavjakten 15862426
496Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en dustete dramaqueen - NOT! 15865592
497Norman, Mona GriviPapegøyens hemmelighet 15845253
498Eikehaug, ErikAlle elsker Kari : roman 15827352
499Douyé, SylviaKryptozoologi for begynnere 15794523
500Oseman, AliceHjertestopper : Gutt møter gutt 15775812
501Mæhle, LarsTrampolinetullball 15692396
502Griffiths, AndyGutta i trehuset med 130 etasjer : får øye på en kjempestor flue (som også er kjempeirriterende) 15686132
503Rusten, Solveig MoenAldri bli forelska 15665722
504Edwards, Ellen M. TudorExplore 7, 2. utg. : My book : engelsk for barnetrinnet 156522040
505Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en rampete lillesøster - NOT 15603115
506Eggen, TorgrimBlodet 15605222
507Riordan, RickLyntyven 15566412
508Suongir, Hanne-SofieEmmas dilemma 15514983
509Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst feirer bursdag 15494193
510Holowaty, LaurenPeppas nye lillesøster 15472316
511Mæhle, LarsRasmus og Trym baker 15462556
512Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en fantastisk bursdag - NOT! 15455212
513Sortland, BjørnMission 1: Rio de Janeiro 15416872
514Norman, Mona GriviGepardgåten 15395562
515Norman, Mona GriviValpeveddeløpet 15375292
516Flatland, HelgaEt liv forbi 15336282
517Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 15339601
518Hunter, ErinTilbake til villmarken 15326862
519Heum, TrondAlle tiders historie (BM) : fra de eldste tider til våre dager 153119120
520Phoenix, H.L.Hemmeligheten 15254493
521Mjaugedal, HalvorHistorien om Erling Braut Haaland 15254273
522Lyng, SandraGratulerer med dagen, Corny 15242625
523Tolo, MichelleDet første møtet 15204333
524Andersen, Rolf Magne G.Den magiske fotballen 15195053
525Klepp, AnneliLeona i monstertrøbbel 15153444
526Kirby, KatieLottie Brooks' kaotiske julefeiring 15132875
527Moyes, JojoI ly av regnet 15101888
528Marienborg, IreneNatta! sier Nora 15053853
529Sager, RileyHun som ble igjen 15042985
530Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en hemmelig kjærlighetskatastrofe - NOT! 15025912
531Rowling, J.K.Harry Potter og fangen fra Azkaban 15026262
532Korsgaard, LeaInnen året er omme : hva 64 sommerfugler lærte meg om naturens største gåte 15017162
533Krien, DanielaMitt tredje liv 15012306
534Dahl, RoaldGeorgs magiske medisin 15016882
535Griffiths, AndyGutta i trehuset med 104 etasjer må skaffe ti millioner kroner (ellers!) 15015502
536Jamtli, John S.Tungtvannsaksjonen 15007362
537Kuhn, CamillaGlenn og skurkene 14933324
538Beauvoir, Simone deDen bedratte kvinnen 14913983
539Assarasakorn, MichelePotegjengen 14892625
540Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 14846802
541Colgan, JennyHusrom og hjerterom 14842027
542Våhlund, EliasHåndboka 14835052
543Akerlie, IbenLars er lol 148216250
544Hammer, ElisabethVindkast : [Løfter i sand] 14802505
545Heimen, Rikard B.Bjørnis kjører brannbil 14792815
546Perrin, ValérieGlemt på en søndag 14773344
547Lindmo, ArneForbannelsen i Trollskog 14774253
548Mæland, Ingebjørg FaugstadTømmerbil 14722505
549Gumpaw, FelixFørste sak 14692895
550Mæland, Ingebjørg FaugstadBergingsbil 14622605
551Egner, ThorbjørnKlatremus og de andre dyrene i Hakkebakkeskogen 14564533
552Rowling, J.K.Harry Potter og Føniksordenen 14564902
553Donaldson, JuliaGruffalo 14483653
554 Aktivitetslære 144624250
555Teige, TrudeÉn for alle 14458781
556Michaelides, AlexDen tause pasienten 14385052
557Lindmo, ArneVampyrer og demoner 14384952
558Mæhle, LarsRasmus feirer bursdag 14352126
559GijéJakten på opprinnelsen 14314283
560Ridzén, LisaTranene flyr mot sør 14304343
561Adler-Olsen, JussiSju kvadratmeter med lås : thriller 142611561
562Oseman, AliceHeartstopper 14258621
563Røed, HenningMonstre i dypet 14224653
564Sveen, GardSkalpjegeren 14222685
565Lemire, SabineMira 14193813
566Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst hjelper til 14192356
567Assarasakorn, MichelePOTE-gjengen får seg en overraskelse 14182465
568Pilkey, DavSuperpus store drømmer 14122675
569Holowaty, LaurenPeppas brannbil 14112435
570Brønstad, AgnesHelse : vg1 helse- og oppvekstfag 141020740
571Telgemeier, RainaDrama 14103144
572Diseth, ÅgePsykologi 1 : Programfag Psykologi 1 141025520
573Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 14096592
574Kusaka, HidenoriPokémon-eventyrene : red, blue & green 14043344
575Ormbostad, Just ErikMontørhåndboka : NEK 400:2022 140318950
576Engman, PascalBestselger 14012735
577Winick, JuddGutten som styrtet til jorda 14004323
578Assarasakorn, MichelePOTE-gjengen og den store forandringen 13982575
579Kuhn, CamillaLunda på rideskole 13973763
580Lindmo, ArneReisen til Atlantis 13973583
581Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på ballett 13953493
582Brown, Aleksander KirkwoodElggutten 13945182
583Hammer, ElisabethVinterhjerter : [Løfter i sand] 13942505
584Garmann-Aarhus, BenedicteVerdens rareste dyr 13936272
585Riley, LucindaSkjult skjønnhet 139311391
586Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst går i bryllup 13932585
587Klepp, AnneliLeona i rottetrøbbel 13913344
588Michelsen, Svein OlafTabell- og formelsamling for elektrofag 138923590
589Guinness world records 2026Guinness world records 2026 13882964
590Monsen, ØisteinHvite striper, sorte får 138811731
591Phoenix, H.L.Jakten på den røde stjerne 13874493
592Sæther, GørilDen store boka om kjæledyr 13875082
593Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra et fancy Paris-eventyr - NOT! 13863324
594Montefiore, SantaDen siste sangen 13851917
595Kjetun, MariSøt og farlig 13842725
596Klepp, AnneliLeona i sirkustrøbbel 13833234
597Norman, Mona GriviHaien kommer! 13835182
598Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne rydder 13823434
599Teige, TrudeMorfar pustet med havet : roman 13773354
600Skagen, Ellen FløDen nevroplastiske nøkkelen : ved uforklarte fysiske plager som ikke går over 13774453
601Egeland, TomSatans segl 13767121
602Bjerkeland, IngvildUdyr 137610151
603Hammer, ElisabethFortielse : [Løfter i sand] 13743004
604Higgins, CamGøy på landet 13723114
605Mæhle, LarsHvem har bæsja? 13712236
606Dürenfeldt, Martin vonNorske rovdyr 13702625
607Jensen, Jens HenrikInterregnum 13691897
608Ravatn, AgnesGjestene : roman 13683044
609Griffiths, AndyGutta i trehusets ekstremt hemmelige historier 13674333
610Latronico, VincenzoDet perfekte : roman 13671957
611Hammer, ElisabethBeleiret : [Løfter i sand] 13673503
612Rowling, J.K.Harry Potter og ildbegeret 13664403
613Hammer, ElisabethFristelse : [Løfter i sand] 13653004
614Strout, ElizabethAmy og Isabelle 13647431
615Lillebo, MariaLille Villkatt begynner på skolen 13624053
616Peers, BobbieLuridiumstyven 13599001
617Matre, Agnes LoviseEvig fred : kriminalroman 13568611
618Arvola, IngeborgUlvespor 13553204
619Holowaty, LaurenEnhjørning-Peppa 13531817
620Wold, SidselIsrael : et land i kamp med seg selv 13502525
621Nesbø, JoBlodmåne 134913840
622Helgheim, OdinKatteguden Frøya : en historie fra Ragnarok 13463234
623Pilkey, DavHundemannen i fri dressur 13432914
624Halsnes, LineTøffe dyr 13384223
625Mæland, Ingebjørg FaugstadBuss 13382285
626Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst møter tannfeen 13374343
627Hammer, ElisabethAnstendighet : [Løfter i sand] 13373004
628Andersen, Rolf Magne G.Den sorte løve 13373214
629Telgemeier, RainaSmil 13352884
630Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Ulvene kommer 13353363
631Hammer, ElisabethAvsløringer : [Løfter i sand] 13298001
632Mæhle, LarsRasmus og fargene 13272235
633Falch, MalinBjørnar : et eventyr fra Nordlys 13273304
634Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst og snøfestivalen 13262505
635Jensen, Christine RehnMamma er konspirasjonsteoretiker 13254532
636Probert, TimSkyggen 13223054
637Andersen, Stian HjelvinBukke nikke neie 13212395
638Linde, HeidiAnnenhver uke 13206691
639Østerbø, AnitaIngrids valg 13182295
640Griffiths, AndyGutta i trehuset med 130 etasjer får øye på en kjempestor flue (som også er kjempeirriterende) 13184732
641Tolo, MichelleSpøkelsesvenn : det første møtet 13144163
642Muncaster, HarrietEsmeralda blir prinsesse 13142076
643Holowaty, LaurenPeppa elsker enhjørninger og havfruer 13121827
644Mæland, Ingebjørg FaugstadBrannbil 13102235
645Alexandersdottir, AprilRuby baby : roman 13095702
646Yang, Gene LuenAvatar : Nord og sør 13072984
647Müller, ReidarLivet er livsfarlig! : den utrolige historien om livets utvikling fra bakterier til deg 13024462
648De la Motte, AndersIntriger i Amalfi : [Mord under solen] 13004003
649West, TraceyGiftdragens sang 12992525
650Andersen, Rolf Magne G.Dinosaurjakten 12943483
651West, TraceySølvdragens glans 12942215
652Smart, JamieApekatt mot harepus 12932634
653Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst havner i trøbbel 12933074
654Sharif, GulraizHør her'a! 129118280
655Russell, Rachel RenéeNedtegnelser om å leve lykkelig alle sine dager - NOT! 12874972
656Mæhle, LarsMysteriet med den syke valpen 12851976
657Willems, MoJeg brakk snabelen! 12852784
658Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse og julenissen 12825782
659Rowling, J.K.Harry Potter and the philosopher's stone 12799911
660Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst står på scenen 12734282
661Samdal, PederMer enn en spiller 12675082
662Loe, ErlendKukene = : Kukane 12662564
663Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst og stjerneskuddet 12622674
664Five, LailaHjernens hemmelige språk : nevroplastisitet: 6 trinn som revolusjonerer måten du forstår smerte og utmattelse på! 12592016
665Jackson, IdaBrillebjørn i svømmehallen 12572026
666Kibuishi, Amy KimMysteriet med den blå tåken 12563293
667Strid, Jakob MartinMimbo Jimbo lager kunst 12552185
668Fjell, Jan-ErikTvilen 12551926
669Ahnhem, StefanGenerasjon null 12475192
670Tilrem, MartinEt jentebarn 12452445
671Walliams, DavidGangster-bestemor 12429681
672Marienborg, IreneJeg må tisse! sier Nora 12402764
673Norman, Mona GriviDinosauregget 12384342
674Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en perfekt hundepasser - NOT! 12324732
675Korsgaard, ThomasHvis det skulle komme et menneske 12328191
676Våhlund, EliasRøde maske 12253973
677Larmo, IdaO'boy : min klin kokos tegnedagbok 12195122
678Egner, ThorbjørnFolk og røvere i Kardemomme by 12196131
679Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en ekte BFF - NOT! 12184822
680Flynn, IanSonic the hedgehog : Verdens raskeste pinnsvin ; Det onde geniet 12172325
681Murakami, HarukiKafka på stranden 12172874
682Bergstrøm, HasseRettslære 1 121719090
683Solem, Marte MagnusdotterGustav : roman 12114192
684Mæhle, LarsTeatertrøbbel 12092035
685Helgheim, OdinVokterhunden Garm : Ragnarok 12052494
686Bringsværd, Tor ÅgeTambar begynner på skolen 12042255
687Bringsværd, Tor ÅgeTambar har bursdag! 12042884
688Tvedt, ChrisHer kommer natten : kriminalroman 12042015
689Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst og snøgutten 11982944
690Brochmann, NinaAvkledd : den syke historien om kvinners seksualitet i medisinen 11914132
691Wilkinson, L.M.Edelpote og hjertesteinen fra Alluria 11901826
692Dragland, LiseHvem i jungelen? 11902285
693Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne tegner 11873473
694Willems, MoVi er i en bok! 11852534
695Keegan, ClaireOver blå enger 11834342
696Engman, PascalNomaden 11771836
697West, TraceyJakten på lyndragen 11762305
698Guinness world records 2025Guinness world records 2025 11753243
699Fossum, KarinKom hjem, Amadou 11726991
700Dragland, LiseHvem i skogen? 11712554
701Stene, Gert-OlavForbannelsen 11713853
702Eikemo, MaritVi er brødrene Eikemo : roman 11713023
703West, TraceyIsdragens frost 11702374
704Jamtli, John S.Grenselos 11685052
705Renberg, ToreDu er så lys : roman 11669031
706Mæhle, LarsBursdagsbaluba 11651965
707Homme, Annika Linn VerdalLava 11634362
708Härjegård, KarinPianisten ved fjellvannet 11631477
709Rosenfeldt, HansHøstebarn 116211210
710Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst og den nye jenta 11623543
711Lane, SorayaDen argentinske datteren 11611547
712Telgemeier, RainaSøstre 11612225
713Piercey, RachelKom, bli med på tur i eventyrskogen 11603263
714Klepp, AnneliLeona i premietrøbbel 11602844
715Mæland, Ingebjørg FaugstadBulldoser 11601995
716Smart, JamieMenneskene kommer! 11602185
717Hoover, ColleenSkadeskutt 11583253
718Mæhle, LarsHvor er kosebamsen? 11561706
719Hamsun, KnutMarkens grøde 11557051
720Mæland, Ingebjørg FaugstadFeiebil 11552065
721West, TraceyIlddragens kraft 11552364
722McFadden, FreidaÆrlighet varer lengst 11531467
723Phoenix, H.L.Håpet 11522963
724Keining, Alexandra-ThereseKannibalen 11492844
725Rees, TracyDen gylne fjær 11483463
726Lunde, MajaSkjerm barna : hvordan teknologien tok over barndommen, og hva vi kan gjøre for å ta leken og livet tilbake 11424782
727Mæhle, LarsHvor er krabbene? 11411746
728Brønstad, AgnesYrkesliv : vg1 helse- og oppvekstfag 113818090
729Kuhn, CamillaLøs tann 11372354
730Fodstad, Lars AugustMoment : vg3 : norsk for studieforberedende 113415430
731Omdahl, Christopher RobinPower up! : gamingheltene som tok meg til neste nivå 11337811
732De la Motte, AndersIntriger i Amalfi 11331577
733Biedermann, NelioLázár 11322135
734Oda, EiichiroOne piece : Romance dawn - eventyrets daggry 11313143
735Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en talentfull popstjerne - NOT! 11315352
736Sattin, SamuelUnico : Oppvåkningen 11301935
737Diskin, ElizabethEnter 9, 2. utg. : engelsk for ungdomsstrinnet 112916540
738Andersen, Rolf Magne G.Verdens beste sykkel 11261736
739Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst drar på skoletur 11262554
740Mæhle, LarsFengselsmysteriet 11242075
741Andersen, Jørn KennethProduksjon og tjenester, 3. utgave : vg1 teknologi- og industrifag 112314000
742Horst, Jørn LierOffer 11229981
743Lahlum, Hans OlavGjøkungegåten 11164682
744Dragland, LiseHvem i havet? 11152235
745Kolby, MaritHva og når skal vi spise? 11153962
746Griffiths, AndyGutta i trehuset dør (nesten) av sine egne vitser 11133133
747Ewo, JonMonster! 11083143
748Heiberg, Anette V.Pappa støvsuger byen 11072254
749Mæhle, LarsTannfetøys 11051786
750Berg, Sunniva RellingJakten på talltyvene 11043203
751Ravatn, AgnesDei sju dørene : roman 11042754
752Willems, MoEn stor fyr tok ballen min! 11002045
753Holowaty, LaurenPeppas drageeventyr 10991577
754Ravatn, AgnesFugletribunalet : roman 10988981
755Klepp, AnneliLeona i sykkeltrøbbel 10952234
756Rowling, J.K.Harry Potter og halvblodsprinsen 10924132
757Bjelland, Nina RasmussenSynopsis : Håndbok 109220110
758Lindahl, LenaAlle må sove 10883213
759Kleppe, HåvardTøffe brannbiler 10871925
760Aas, MartinDet kuleste fra vikingtiden : mektige konger, stores slag, farlige reiser 10863832
761Hjorth, MichaelVoldens øy 10861248
762Walliams, DavidVerdens verste barn 10848151
763Schulman, NinniNetter uten daggry 10831228
764Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på undervannseventyr 10832753
765Peers, BobbieNudelpuddelen 10812893
766Horst, Jørn LierArr 10818191
767Biesalski, PetraMomente : tysk nivå 1 107612960
768Kvalvaag, Hilde K.Kvinner som går 10755551
769Engman, PascalKrigen 10732823
770Raja, Abid Q.Kismat 10712314
771Nygaard, Peder HornsethSupernova 10714602
772Elster, Clélia EtienneEnchanté 1 : fransk ll - vg 1 107018380
773Wisting, AlexanderArven 10691955
774Willems, MoSe hva jeg kan! 10671985
775Dahl, Niels FredrikFars rygg : roman 10652125
776Øygarden, BjarneNye kontekst 8 - 10 : Nynorsk - som sidemål 106432490
777Handford, MartinDen fantastiske reisen 10642234
778Strid, Jakob MartinDen fantastiske bussen : (eller hvordan vi kom fra A til B) 10641815
779Flatland, HelgaBli hvis du kan, reis hvis du må : roman 106314780
780Haraldsrud, Andreas DrolsumKjemi 1 106315810
781CampingCamping 10631367
782CopycatHermegås 10621367
783Hoover, ColleenDet ender med oss 106210461
784Biesalski, PetraMomente : tysk nivå 2 105814350
785Yagi, EmiDagbok frå eit tomrom : roman 10563882
786Perrin, ValérieDe tre 10562853
787James, EricaVeien hjem 10551367
788Roy, ArundhatiMin havn og min storm 10521487
789Strout, ElizabethOlive Kitteridge 10522444
790Kirby, KatieLottie Brooks vs. de ultraslemme jentene 10502723
791Douyé, SylviaJenta som elsket fabeldyr 10483123
792Grytten, FrodeDen dagen Nils Vik døde : roman 10484072
793Jackson, IdaBrillebjørn blir storebror 10471905
794Ewo, JonBø! 10462114
795Jackson, IdaBrillebjørn er syk 10431945
796Steen, Bjørn GunnarGyldendals tabeller og formler i kjemi : Kjemi 1 og kjemi 2 104318270
797Willems, MoDet er en fugl på hodet ditt! 10362224
798Nordahl, VictorReveflammene 10362544
799Færø, TorkilPulskuren : stress riktig, sov bedre, yt mer og lev lenger 10354572
800Jacobsen, RoyDe usynlige 10335801
801Bringsværd, Tor ÅgeTambar får en ny venn 10332853
802Lindahl, Nikoline RiisHvis jeg var Agnes : roman 10311915
803Lyng, SandraDu får ikke være med, Corny 10301765
804Child, LeeFluktplanen 10298491
805Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en bedreviter - NOT! 10295122
806Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en kul TV-stjerne - NOT! 10294932
807Øverli, FrodeFrida i Aquador 10273103
808Mæhle, LarsHvem har tatt pølsene? 10271566
809West, TraceyDrømmen om regnbuedragen 10251815
810Fossum, KarinAller kjæreste : roman 10258111
811Giske, RuneTreningsledelse : lederutvikling 102014720
812Rowling, J.K.Harry Potter og dødstalismanene 10203403
813Snashall, SarahKatter og kattunger 10193283
814Willander Lambrell, JohnDen som vet 10182573
815Mytting, LarsSkråpånatta : roman 10163373
816CharadesMimelek 10151457
817Gumpaw, FelixDe ville ninjaene 10151995
818West, TraceyTordendragens brøl 10142015
819Solstad, DagEndelig! Lykken : og mitt forsøk, i 2022, på å utholde smerten ved tidens herjinger : roman 10131915
820Horst, Jørn LierMaltesergåten 10125831
821Mytting, LarsSøsterklokkene : roman 10113303
822Winick, JuddHilo redder absolutt hele verden 10103223
823Skarstein, BirgitSå mye hadde jeg, så mye mistet jeg, så mye fant jeg 10103682
824Ohlsson, KristinaKristuskransen 10097781
825Harnesk, TinaFolk som sår i snø : roman 10082104
826Østerbø, AnitaSkammens mødre : en roman om alenemødrenes tøffe kamp på 50- og 60-tallet 10083512
827Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst får tryllekopper 10071955
828Dahl, RoaldSVK 10064022
829Edwards, Ellen M. TudorExplore 4, 2.utg. : My book 100417030
830De la Motte, AndersRustskogen 10021646
831Nygaard, Kaja GjersemEt dypere svik 10001885
832Willems, MoVi drar på kjøretur! 9982004
833Griffiths, AndyGutta i trehuset med 117 etasjer : havner i fengsel 9973832
834Klepp, AnneliGutte-spetakkel 9953952
835Parr, MariaVaffelhjarte : : Lena og eg i Knert-Mathilde 9947213
836Mæhle, LarsHvem er vaffeltyven? 9941626
837Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en ny BFF - NOT! 9892753
838Enger, ThomasUgress : en Henning Juul-roman 9898261
839Spont, SiriMolly er min 9882304
840Geard, AmandaMåneporten 9853632
841Mæhle, LarsHvem tegnet bart på maleriet? 9851586
842Horst, Jørn LierForræderen 98410300
843Hafstad, StianMinnetyven 9824971
844Sandemo, MargitDjevlekløften : [Sagaen om isfolket] 9818001
845Härjegård, KarinSyersken og friheten 9791277
846Griffiths, AndyGutta i trehuset med 104 etasjer 9783792
847Kaldheim, HelenMørkalven : Trofeet 9782963
848Lindman, MerviMinsten baker 9781556
849El Bakali, JavadEngstelig svarting 9773332
850Di Fiore, MariangelaSimon lager mat selv 9771925
851Nore, AslakAlliansen : roman 9761665
852Holowaty, LaurenPeppa og den magiske kle-seg ut-dagen 9731367
853Tokarczuk, OlgaJakobsbøkene, eller Den store reisen over syv grenser, gjennom fem språk og tre store religioner, ikke medregnet de små : fortalt av de døde, ferdigstilt av forfatteren ved hjelp av konjekturer, beriket av mangehånde bøker samt understøttet av fantasien, som er menneskets største naturgitte gave : til hukommelse for lærde, ettertanke for medborgere, kunnskap for lekmenn og adspredelse for melankolikere 9725331
854Mæhle, LarsPiratproblemer 9711536
855Brunstrøm, ThomasSallys pappa elsker Halloween 9671625
856Yoga ballYogaball 9661198
857Sandemo, MargitDemonen og jomfruen : [Sagaen om isfolket] 9668001
858Wessel-Aas, KatrineHjem til deg 9654772
859Lieske, DanielEn ny verden 9651815
860Stavås, Trond J.Mestertyven Gjest Baardsen 9643452
861Smart, JamieBunny vs Monkey og dommedagsforbundet! 9631755
862Andersen, Jørn KennethProduksjon og tjenester : vg1 teknologi- og industrifag 96312340
863Buchanan, EleanorDe fire steinene : [Havets søstre] 9602503
864Brinck, CamillaNå er det leggetid 9591825
865Dahl, AlexEn perfekt mor 9585171
866Peers, BobbieSkilpaddekanonen 9572533
867Winick, JuddDet store buldrende braket 9562993
868Brunstrøm, ThomasSallys pappa gidder ikke å være voksen 9551526
869Horikoshi, KōheiMitt helteakademia 9543722
870Henry, EmilyStore, vakre, vidunderlige liv 9533972
871Da Costa, MélissaAlt det blå på himmelen 9523692
872Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne plukker bær 9512563
873Hammer, ElisabethBeleiret 9511158
874Mæhle, LarsHvor er den mellomste Bukken Bruse? 9491566
875Lahlum, Hans OlavPakten 9473392
876GijéDen mystiske forsvinningen 9452543
877Griffiths, AndyGutta i trehuset forteller vitser til de får lattersjokk 9452623
878Dahl, RoaldDen kjempestore krokodillen 9452304
879Marienborg, IreneAu! sier Nora 9412433
880Klepp, AnneliHyttetur-skrekk 9403832
881Sandemo, MargitVåroffer : [Sagaen om isfolket] 9408001
882Hamberg, EmmaKjærlighetens idioter 9394072
883Iversen, Andreas K.Max Manus : : en tegneserie om en av Norges største motstandshelt 9383342
884Horst, Jørn LierNullpunkt 9382154
885Mæhle, LarsHvem er bolletyven? 9381595
886Østby, AnneDuften av sjasmin 9371775
887Sandemo, MargitI jordens dyp : [Sagaen om isfolket] 9369001
888Nesbø, JoRødstrupe 9343552
889Colgan, JennyKjærlighet på pinner 9341546
890Winger, CecilieAndre verdenskrig i Norge på 1-2-3 9333652
891Knausgård, Karl OveJeg var lenge død : roman 9321845
892Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en elegant isprinsesse - NOT! 9314761
893Yrsa SigurdardóttirSå sort som en brann 9301267
894Svendsen, Tonje FossumPsykologi 2 92913170
895Fiske, AnnaHvordan lager man en baby? 9263092
896Holowaty, LaurenPeppas eventyr 9251416
897Smart, JamieBunny vs Monkey og overlyds-ai-ai! 9231665
898West, TraceyMånedragens reise 9201894
899Kinney, JeffHundedager : En pingles dagbok 9193023
900Hove, Olav; Jørgensen, Jørg Arne; Rasmussen, Jarle; Sandboe, MaritStore spørsmål 91841480
901Torgersen, Trond-ViggoResten av livet 9175951
902Jacobsen, Jenny J.Små poter 9171745
903Nicolaisen, FredrikkeLørdag med pappa 9172074
904Andersen, Rolf Magne G.Jeg er Kokosbananas 9161565
905Teige, TrudeMormor danset i regnet : roman 9142194
906Daddy putdownNatta med Pappa 9141277
907Arsky, Gunn HeleneMord på skrivekurset 9132803
908Jorselje, Jonas AndersenArbeidsmiljø og dokumentasjon : vg1 bygg- og anleggsteknikk 91113160
909Jamtli, John S.I skyggen av Tirpitz 9114482
910Ousland, BjørnVelkommen til Grumyra 9103592
911Andersen, Rolf Magne G.Luftskoene 9102174
912Kinsky, EstherRombo 9091615
913Brinck, CamillaKjærlighetens vind 9081815
914Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Forsvunnet 9072054
915Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 9064402
916Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne drar på stranda 9062683
917Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8-10 : Elevhåndbok 90615250
918Molaug, Marius HornSånn ble jeg verdens beste fotballspiller 9044172
919Boyne, JohnGutten i den stripete pyjamasen 9049260
920Nesser, HåkanUng manns ferd mot natt 9036341
921Kinney, JeffRowleys dagbok : en supergod bestevenn : endelig min tur! 9023352
922Shakar, ZeshanTante Ulrikkes vei : roman 90218380
923Viken, Guri Margrete IdsøKrakk 9001834
924Peers, BobbiePapegøyehelikopteret 8992224
925Lindman, MerviMinsten har en potte 8971565
926Brinck, CamillaMusse & Helium på eventyr 8971695
927Røed, HenningUtdødde skrekkdyr! 8961864
928Raknes, LinaÅse og Kjeks 8932613
929Lyng, SandraHeia Corny 8931505
930Mæhle, LarsHvor er myggen? 8921336
931Pamment, JasonLukas og den magiske øya 8911904
932Probert, TimMørketiden 8901864
933Ambjørnsen, IngvarSorgen i St. Peter Ording : noveller 8902194
934Oda, EiichiroOne piece : Slaget mot Buggy-piratene 8882493
935Castle, PaulKringle og Finn 8861974
936Bjøranger, TerjeTaperen 8854242
937Jacobsen, Jenny J.Hvilket dyr? 8851665
938Szalay, DavidKjøtt 8851306
939Solberg, A. AudhildSkyggene i skolegården 8854891
940Marcus, HåkonVilldyr 8845241
941Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne leker med følelser : en faktabok 8842923
942Donaldson, JuliaLille Gruffalo 8822313
943Barky boatsBarkebåter 8811137
944Bekeng-Flemmen, SiljeVi må rekke barnehagen! 8782353
945Kleppe, HåvardGod natt, Bjørnis 8751416
946Horst, Jørn LierSlagside 8756831
947Griffiths, AndyHelt borte og langt vekk 8742763
948Olsen, Jarle StenRovfugl : en kriminalroman 8741535
949Haugan, JohnGyldendals tabeller og formler i fysikk : fysikk 1, fysikk 2 og forkurs til ingeniørutdanning 87412600
950Tjønn, Brynjulf JungFotballskoene 8722952
951Grebe, CamillaJentene og mørket 8728940
952Burgess, RichardInteractions 1 : programfag engelsk 1 87213350
953Sandemo, MargitEngel med svarte vinger : [Sagaen om isfolket] 8718501
954Mæhle, LarsHvem gikk med utesko inne? 8711525
955Brunstrøm, ThomasSallys pappa får fotballfeber 8701256
956Hansen, Erik FosnesOm natten er jeg i Kina : noveller 8683772
957Skoland, AinaMarionetten 8671386
958Momrak-Haugan, AnneTrygg mat, bransje og arbeidsliv : Programområder på vg 1/2 restaurant- og matfagene 86512290
959Deutsch, BarryDen tapte arving 8651495
960Callin, PetterErgo : fysikk 2 86412200
961Falch, MalinBjørnar : en historie fra Nordlys 8631954
962Bjelland, Nina RasmussenSynopsis : Håndbok : norsk 8-10, bokmål 86210590
963Grimaldi, VirginieEn skjør tid 8622982
964Andersen, DesiréeFit etter 40 : kosthold, søvn, trening, stressmestring, vektregulering 8591256
965Sandemo, MargitTrollbundet : [Sagaen om isfolket] 8574501
966Linde, HeidiKlasseboka 8563092
967Arvola, IngeborgKniven i ilden : roman 8552683
968Strout, ElizabethLucy ved havet 8551386
969Dahl, RoaldDustene 8543572
970Peers, BobbieSnøfreserduellen 8542333
971Gausdal, Tom VictorKokkelære : den store kokeboka 85412080
972Strout, ElizabethHva som helst er mulig 8542223
973Banke, PeterAlt om Neymar 8523192
974Strid, Jakob MartinDa Lille Larsens hus blåste bort 8511695
975Jæger, JørgenSkjebnedøgn 8518431
976Jackson, IdaBrillebjørn i bursdag 8501276
977Kinney, JeffFestbrems : [En pingles dagbok] 8502503
978Borge, NinaJakob på vippepunktet 8506251
979Stokke, NilsI maurtua 8481366
980Stai, KariFlaut 8481894
981Kjølberg, KristofferSupermegagigasjefen og den utrolige misforståelsen 8472942
982Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra på tur 8471834
983Grønlie, AnneFokus : sosialkunnskap 84611830
984Kjetun, MariSvaret er sjiraff 8441934
985Mæhle, LarsMysteriet på Kongsseteren 8441944
986Bringsværd, Tor ÅgeTambar på sykehuset 8431465
987Brunstrøm, ThomasSallys pappa i Syden 8431276
988Nesbø, JoKakerlakkene 8413382
989Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra får sykkel 8411914
990Donaldson, JuliaSmåtting : fisken som fortalte historier 8411216
991BingoBingo 8411187
992Christiansen, Pål H.Matboksen 8392543
993Horst, Jørn LierRøykteppe 8396101
994Jolley, DanKnust idyll 8372173
995Ousland, BjørnPrompetroll 8371914
996Deutsch, BarryUngdragenes profeti : en tegneserieroman 8351206
997Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 8354771
998Hunter, ErinKnust idyll 8342143
999Muncaster, HarrietDen nye skolen 8341296
1000Andersen, DesiréeDesirées sunne matprepp 8301147

1156 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 172 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2456 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 19/10/2026 kl. 14:24:09


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/8 1/11 1/12 1/6 1/10 1/9 1/7
20041/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20051/4 1/10 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20061/7 1/4 1/10 1/9 1/3 1/1 1/12 1/6 1/2 1/8 1/11 1/5
20071/7 1/3 1/9 1/10 1/6 1/12 1/1 1/11 1/8 1/2
20081/2 1/11 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As