1000 mest utlånte bøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Falch, MalinPortaltreet 1667138454
2Falch, MalinReisen til Jotundalen 1102930343
3Falch, MalinHarukkas ønske 989020884
4Falch, MalinVikingene og orakelet 968224463
5Helgheim, OdinDrageviking 939119014
6Sotberg, VictorEdelmot 931019724
7Falch, MalinTrollriket 915423423
8Sotberg, VictorNekromanseren 913018175
9Falch, MalinKråkesøstrene 872621264
10Pilkey, DavHundemannen 856518524
11Seierstad, ÅsneUfred : Russland fra innsiden 851331512
12Kibuishi, KazuSteinvokteren 836535272
13Christensen, Lars SaabyeKjøkken 789611796
14Mugford, SimonHaaland ruler 789116654
15Falch, MalinReisen til Røros 733417094
16Nordahl, VictorByen 719515064
17Helgheim, OdinFenrisulven 713820913
18Horst, Jørn LierOperasjon Kanon 708613345
19Helgheim, OdinValhall 685515674
20Sandnes, Hans JørgenFrysninger 682314654
21Pilkey, DavHundemannen er på ballen 669413424
22Horst, Jørn LierOperasjon ellemelle 667718623
23Sandmæl, CathrineJenter 664714814
24Helgheim, OdinFimbulvinter 658217153
25Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 651430872
26Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 634316213
27Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse drar til Syden 629913494
28Pilkey, DavHundemannen og Superpus 627312654
29Sandnes, Hans JørgenIldsjø 625915564
30Sotberg, VictorSkyggene 61489936
31Sandnes, Hans JørgenNed i dypet 613817423
32Horst, Jørn LierTvilen 612412185
33Nordahl, VictorSkogen 610512964
34Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 607923342
35Pilkey, DavForbrytelse og slafs 607511495
36Pilkey, DavHundemannen drar på Lopphavet 603410635
37Pilkey, DavFarefulle høyder 602911415
38Pilkey, DavHundemannen håver inn 600312044
39Sotberg, VictorBedrager 599414024
40Horst, Jørn LierOperasjon gulltann 591117673
41Sandnes, Hans JørgenDypfryst 588016963
42Pilkey, DavNår villdyret våkner 587911235
43Iversen, Andreas K.Max Manus : en tegneserie om en av Norges største motstandshelter 587817693
44Pilkey, DavDen røde rebell 58019166
45Hjardar, SaraMia Myhr og søstrene av Skår 577413284
46Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 576925762
47BékaHjertets hemmeligheter 56869476
48Pilkey, DavLoppenes herre 566911335
49Pilkey, DavI fri dressur 564211105
50Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn 56357587
51Kibuishi, KazuBølgerytteren 559616573
52Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 554520302
53Horst, Jørn LierDen siste saken 548515083
54Sandnes, Hans JørgenHavgapet 547015483
55Heum, TrondAlle tiders historie : Fra de eldste tider til våre dager 544580330
56Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 538319992
57Strout, ElizabethDet vi aldri sier 536415623
58Helgheim, OdinTordenguden 536011774
59Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 531019672
60Kibuishi, KazuByen bak skyene 530521122
61Hjardar, SaraMia Myhr og barna som forsvant 528712854
62Sandmæl, ChaBeseiret 525612454
63Nordahl, VictorRevefarmen 525611004
64Pilkey, DavI kattepine 524010205
65BékaKjærlighetssorg 52048296
66Horst, Jørn LierOperasjon Ninja 518713263
67Ravatn, AgnesDoggerland 508213193
68Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 507522062
69Gjerset, AsbjørnTreningslære : idrettsfag vgs 504657450
70Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 504619412
71BékaFeriefling 50357496
72Pilkey, DavMitt liv som katt 50197716
73Arnesen, SonjaNorskboka : vg2 yrkesfag 501763230
74Molaug, Marius HornVerdens verste sommer 501712713
75Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8 499570740
76Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 497821032
77Mugford, SimonMessi ruler 494710694
78Sandnes, Hans JørgenOrkanen 491211974
79Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 489018622
80Strömberg, SaraSot 48757106
81Sandnes, Hans JørgenFrostrøyk 486811474
82Flatland, HelgaSå gjør vi så : roman 483612873
83Brinck, CamillaMysteriet med hullet i veggen 480415533
84Mugford, SimonMbappé ruler 47849584
85Horst, Jørn LierOperasjon zombie 47579385
86Horst, Jørn LierJakten på enhjørningen 475612983
87Dåsnes, NoraBare si ja 474411224
88Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 474321972
89BékaStjålne drømmer 47337276
90BékaSøt musikk 47197656
91Horst, Jørn LierOperasjon Lurifaks 468213183
92Dåsnes, NoraTi kniver i hjertet 468213213
93Hjardar, SaraMia Myhr og det råtne vannet 468112133
94Mjaugedal, HalvorHistorien om Diego Maradona 467510664
95Helgheim, OdinYggdrasil 46609664
96Mugford, SimonRonaldo ruler 46419404
97Nesbø, JoNådeskudd 457116342
98Kibuishi, KazuAlveprinsen 454817812
99Horst, Jørn LierOperasjon heksegryte 454714283
100 Verkstedhåndboka 454377310
101Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 452714563
102Tolo, MichelleFullmåne 452610594
103Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 451716742
104Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 448920082
105Kibuishi, KazuIldfuglen 447717912
106Strömberg, SaraSkygger 44447835
107Mugford, SimonNeymar ruler 44418575
108Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 440515582
109Sandnes, Hans JørgenOppslukt 43979984
110Norlund, DinaSnøkattprinsen 437912273
111Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 435516712
112Torgersen, NikolaiGater jeg har levd 435420892
113Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 10 434763870
114Oseman, AliceHjertestopper 429514512
115Horst, Jørn LierOperasjon Svartskog 429018302
116Helgheim, OdinLoke 42898295
117Kibuishi, KazuSupernova 428817472
118Horst, Jørn LierOperasjon romvesen 42749504
119Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 422617152
120Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og prompebrusen 41838724
121Lykke, NinaHvor er de voksne? 41559914
122Horst, Jørn LierSkriket 414312693
123Kirby, KatieDet sykt flaue livet til Lottie Brooks 41428574
124Horst, Jørn LierOperasjon traktor 41429904
125Mugford, SimonØdegaard ruler 41326915
126Aune, ThomasFotballhelter 408311553
127Holt, AnneDiamanter og rust : en Hanne Wilhelmsen-roman 407014502
128Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 406816662
129Sandmæl, ChaKnust 406411093
130Aune, ThomasFotballrekorder 406010713
131Horst, Jørn LierOperasjon Fangejakt 40479474
132Horst, Jørn LierOperasjon Radius 403313602
133Brekke, JørgenAlt skal bli støv : en Odd Singsaker-krim 39557005
134Engman, PascalKlanen 39544279
135Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 395417182
136Horst, Jørn LierJakten på slottets hemmelighet 39439784
137Horst, Jørn LierOperasjon Rød sløyfe 394013412
138Horst, Jørn LierOperasjon plastpose 392815832
139Kinney, JeffSalig røre 39219863
140Mugford, SimonSalah ruler 39098684
141Uri, HeleneI mitt lune hi : roman 38838414
142Molaug, Marius HornVerdens verste kjendis 387812992
143Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 386419521
144Horst, Jørn LierOperasjon Fartsstripe og andre mysterier 38459574
145Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 383511243
146Fretheim, EvaKråketronen 38294997
147Molaug, Marius HornVerdens verste fotballag 381415332
148Kinney, JeffBruk huet! 379010323
149Sand, MariaAlt mitt er ditt : roman 37838864
150Läckberg, CamillaSørgekonen 37674408
151Sandmæl, ChaAngrepet 376510393
152Pelicot, GisèleEn hyllest til livet : skammen må bytte side 37657025
153Matre, Agnes LoviseFartsblind : kriminalroman 376010993
154Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 375215072
155Nesbø, JoMinnesota : roman 374017392
156Mæhle, LarsSumpskogen Grand Prix 37367165
157Lindmo, ArneKråkeslottets hemmelighet 373412762
158Kinney, JeffRodrick ruler 372518931
159Horst, Jørn LierUtskudd 372111303
160Mæhle, LarsStormen 37157175
161Kinney, JeffGode, gamle dager 369816122
162Mugford, SimonBellingham ruler 36807484
163Kinney, JeffSiste stikk 366817072
164Kinney, JeffNedsmelting 360813182
165GijéVelkommen til Pandoria 35889673
166Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 356614722
167Jæger, JørgenNarrespill 356211213
168Eriksen, Lars HenrikJakten på evighetsmaskinen 35599713
169Hansen, Linn-CatherinJasper ødelegger alt 35548504
170Griffiths, AndyGutta i trehuset med 156 etasjer ser dobbelt 354710543
171Hjardar, SaraMia Myhr og kaoskrystallen 35457584
172Brown, DanHemmelighetenes hemmelighet : en roman 35349363
173Brinck, CamillaJakten på gullosten 352610243
174Horst, Jørn LierJakten på Trolløyet 34845945
175Horst, Jørn LierJakten på trollmannens bok 34827714
176Mugford, SimonZlatan ruler 34758594
177Kinney, JeffPå dypt vann 346713002
178Nesser, HåkanDet finmaskede nettet 34676205
179Dåsnes, NoraLa skogen leve! 343810363
180Brinck, CamillaEventyret i Lindrizia 343410563
181Mjønes, Johan B.Spuria : roman 341811822
182Ohlsson, KristinaNattanker 34149123
183Mugford, SimonKane ruler 34087124
184Mugford, SimonRashford ruler 34016974
185Andersen, Jørn KennethKonstruksjons- og styringsteknikk : vg1 teknologi- og industrifag 338543710
186Horst, Jørn LierJakten på Campingkongen 33836065
187Kinney, JeffSamling i bånn 338010163
188Molaug, Marius HornVerdens verste biltur 336611013
189Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 336516672
190Kinney, JeffFüllstappa bleie 336410783
191Mæhle, LarsBallongferden 33466375
192Telgemeier, RainaDen store hemmeligheten 33338264
193Telgemeier, RainaEn genial idé 33338573
194Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 332415592
195Kinney, JeffHjem, kjære hjem 331512702
196Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 331410793
197Løno, AnnetteVagusnerven : kroppens skjulte superkraft 32964996
198Kinney, JeffDen brutale sannheten 329418781
199Mugford, SimonVan Dijk ruler 32796215
200Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 9 326343910
201Mugford, SimonDe Bruyne ruler 32587034
202Fjell, Jan-ErikUlvestuen 32559243
203Johansen, Ørjan ZazzeraHistoria om Erling Braut Haaland 324913132
204Dragland, AnnetteHele deg : veien til bedre helse 32499563
205Christiansen, AnePasos : spansk nivå 2 324237010
206Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Håndboka 32368473
207Flood, HeleneNærmeste nabo : psykologisk thriller 323310563
208Andersen, Jørn KennethProduktivitet og kvalitetsstyring : Vg1 Teknologi- og industrifag 322339580
209Fatland, ErikaSjøfareren : en reise gjennom Portugals tapte imperium 320513442
210Adler-Olsen, JussiDøde sjeler synger ikke 32039523
211McFadden, FreidaKjære Debbie 319810153
212Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 31909893
213Galligan, GaleGuttegærne Stacey 31876664
214McFadden, FreidaHushjelpen 31677184
215Andreassen, KyrreIkke mennesker jeg kan regne med : roman 315312922
216Kinney, JeffFestbrems 31515725
217Mjelde, CharlotteFelix har følelser 31496914
218Norman, Mona GriviDen hvite løven 314510512
219Næss, Sven PetterSvarte hull : en Harinder Singh-krim 31248303
220Våhlund, EliasSuperskurker 31144756
221Mugford, SimonSaka ruler 30725885
222Mugford, SimonBarcelona ruler 30665265
223Kinney, JeffDobbel innsats 304711342
224Hjorth, VigdisDet gode mennesket i Sandvika : en roman 30378133
225Mugford, SimonLiverpool ruler 30356434
226Petterson, PerDu er hjemme nå 30347993
227Perrin, ValérieTata 29918823
228Renberg, ToreEt livsforsøk 299113102
229Mæhle, LarsKjempeblekkspruten 29894526
230Våhlund, EliasAlle lyver 29865295
231Kinney, JeffFerieparadiset 296517711
232Kinney, JeffBrakkesyke 296215791
233Kirby, KatieLottie Brooks' ko-ko kjærlighetsliv 29626424
234Mugford, SimonVinícius jr. ruler 29614985
235Våhlund, EliasTilbake 29546904
236Horst, Jørn LierJakten på vikingskatten 29545485
237Våhlund, EliasDen lengste natten 29516534
238Valle, OdaTre er én for mye 29418383
239McEwan, IanHva vi kan vite 29337943
240Mæhle, LarsEgget 29164925
241Mæhle, LarsSvømmekonkurransen 28984726
242Riley, LucindaKjærlighetssangen 28959133
243Mæhle, LarsReisen 28894456
244Mæhle, LarsBestevennen 28874476
245Horst, Jørn LierSalamandergåten 288420531
246Vahr, EllenBorte fra verden : roman 28817853
247Horst, Jørn LierJakten på den siste dinosauren 28819013
248Gjendem, Anna BergKjære Pølsa : jeg må bli kjendis! 28758083
249Kirby, KatieLottie Brooks' seriøse vennekriser 28746074
250Pilkey, DavSuperpus tegneklubb 28664795
251Horst, Jørn LierJakten på samuraisverdet 28604017
252Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og brøleboksen 28584536
253Loland, SigmundIdrett og samfunn : idrettsfag vgs 284734080
254Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og tøysemaskinen 28324506
255Kaneshiro, MuneyukiBlue lock 28297803
256Mæhle, LarsSjøuhyret 28154596
257Mugford, SimonLewandowski ruler 28125415
258Strömberg, SaraSkred 28084496
259Bjørdal, S.G.Den store eplekonkurransen 28056304
260Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Røde maske 28026814
261Fretheim, EvaPapirdukkene 27828433
262Winger, CecilieTitanic på 1-2-3 27798483
263Mæhle, LarsSkattejakten 27704246
264Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og godteristøvsugeren 27655944
265Strout, ElizabethFortell meg alt 27497613
266West, TraceyJorddragen våkner 27485664
267Våhlund, EliasEn ny venn 27455465
268Børresen, Pål FredrikAppell : vg1 SF : norsk 272735080
269Brinck, CamillaI duejegernes grep 27268243
270Tronstad, Tyra TeodoraFolk som hater lokalhistorie : roman 272610112
271Mugford, SimonYamal ruler 27254665
272Mæhle, LarsVulkanen 27233787
273Galligan, GaleLogan liker Mary Anne 27235355
274Våhlund, EliasHåpløst 27207183
275Telgemeier, RainaDen første krangelen 27186833
276Heger, AndersWanda : en familiehistorie 27166394
277Mæhle, LarsHalloween-festen 27014366
278Yang, Gene LuenAvatar : Et umulig løfte 26946074
279Kinney, JeffTøffe tider 268313971
280Kirby, KatieLottie Brooks' katastrofale klassetur 26665285
281Andersen, Rolf Magne G.Dragetårnet 26565924
282McFadden, FreidaKollisjonen 26429832
283Dahl, RoaldMatilda 263615811
284Kinney, JeffHundedager 263612642
285Galligan, GaleEn helt umulig jobb 26236144
286Telgemeier, RainaStoresøstre 26186534
287Galligan, GaleDen store festen 26055654
288Mæhle, LarsHemmeligheten 25934006
289Brinck, CamillaUniversets fire elementer 25854415
290Rustad, Morten CorneliussenFlyt : kroppsøving for videregående skole 258230990
291Mæhle, LarsMonsterkrokodillen 25803716
292Tolo, MichellePoltergeist 25787643
293Strömberg, SaraSkinn 25764575
294Fiske, AnnaHvordan begynner man på skolen? 25647303
295Rørvik, Bjørn F.Bokstavtyven Troll 25463976
296Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 254310362
297Molaug, Marius HornVerdens verste leirskole 253810282
298Molaug, Marius HornVerdens verste kjæledyr 25358832
299Heivoll, GauteHimmelens krystall 25275984
300Valle, OdaEsters univers : bonusbror og marsvintrøbbel 25226313
301Tiller, Carl FrodeArbeidarhjerte : roman 25134565
302Brinck, CamillaEn uventet vending 25106703
303Kinney, JeffFemte hjul på vogna 250113481
304Fretheim, EvaDronningland : krim 24958752
305Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst begynner på skolen 24885664
306Epstein, GabrielaDen nye jenta 24853876
307Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 248110782
308Holte, Martin BechLandet som ble for rikt : hvordan Norge endte i oljefondets felle 247310962
309Horst, Jørn LierDekkoperasjon 24589212
310Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 24548882
311Mæhle, LarsKrympekatastrofe 24314954
312Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og forte-seg-roboten 24295224
313Handford, MartinHvor er Willy? : den utrolige boken 24174645
314Brinck, CamillaDen siste kampen 24177323
315McFadden, FreidaHushjelpen ser deg 24154884
316Brinck, CamillaOppdrag på dypt vann 24086123
317Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn : [Seksti kilo-saga] 23944505
318Sandmæl, ChaFanget 23835654
319Våhlund, EliasUlvene kommer 23806123
320Moen, Kjersti SynnevaBløte folk 23795704
321Callin, PetterErgo : fysikk 1 237330900
322Theorin, JohanNattgjestene 23714285
323De la Motte, AndersMysteriet på Capri : [Mord under solen] 23714505
324Michelet, MarteDet har skjedd verre ting i utlandet : scener fra et farskap 23606083
325Norman, Mona GriviPanda på rømmen 23587303
326Falch, MalinStjerna : en historie fra Nordlys 23517683
327Mugford, SimonMané ruler 23435084
328Pilkey, DavSuperpus fra alle kanter 23404335
329Burke, Caro ClaireYesteryear 233112951
330Brinck, CamillaDen låste portalen 23245374
331Yang, Gene LuenAvatar : Jakten på moren 23175204
332Lindmo, ArneHevneren fra Helheim 23116883
333Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 23117443
334Backman, FredrikMine venner 23107233
335Kjetun, MariVerdens kjemper 23086433
336De la Motte, AndersNattjegeren 23002648
337Karlsen, Ole G.Terra nova : geografi for den videregående skolen 229528370
338Halsnes, LineTøffe kjøretøy 22905853
339Mugford, SimonGrealish ruler 22864654
340Griffiths, AndyGutta i trehuset med 169 etasjer begynner ikke på skolen : for det har de ikke lyst til 22756613
341McFadden, FreidaHushjelpens hemmelighet 22694844
342Våhlund, EliasForsvunnet 22686423
343Holsve, Mari MoenI pappas hode 22536803
344Börjlind, CillaSkygge over Slagtjern 22538662
345Eriksen, FrøydisReligion og etikk : vg3 224527910
346Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og stinkomaten 22404694
347Griffiths, AndyGutta i trehuset med 143 etasjer drar på en skrekkelig avslappende ferie 22367742
348Wernø, Johanne NordbyKaninen har stått opp : autistiske journaler 22308372
349Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 22279652
350Mæhle, LarsRasmus og Trym fisker krabbe 22263486
351GijéKyprians hemmelighet 22246743
352Parr, MariaOskar og eg : alle plassane vi er : roman 22206353
353Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 22129292
354Mæhle, LarsRasmus finner ikke kosedyret 22043426
355Sten, VivecaBenåderen 22032558
356Fosse, JonVaim : roman 22036283
357Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra et populært liv - NOT! 21988452
358Hammer, ElisabethFamiliehemmeligheten : [Løfter i sand] 21963506
359Brinck, CamillaDen hemmelighetsfulle verden 21826543
360Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 218210532
361Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på campingtur 21784714
362Graff, Sverre BjørstadDinosauren som ville bli sjørøver 21785543
363Toriyama, AkiraDragon ball 21777812
364Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 21688742
365Kaldheim, HelenMørkalven : Drømmen 21647322
366Totland, AndersMamma på dass 216010152
367Bjørgum, Sondre H.Skogfruen : thriller 21603416
368Horst, Jørn LierTørt land 215411271
369Hagerup, HildeDu eneste : historien om Gunvor Hofmo og Ruth Maier : roman for ungdom 215310841
370Halsnes, LineTøffe dinosaurer 21516143
371Kirby, KatieLottie Brooks' kleine BFF-drama 21444304
372Läckberg, CamillaSørgekonen : [Fjällbacka-serien] 21417502
373Fretheim, EvaFuglekongen : roman 21387602
374Teige, TrudeMormors utrolige venninner : roman 21378542
375Brinck, CamillaMusse og Helium legger en plan 21363925
376Enger, ThomasSår 21352787
377Engman, PascalIngen 21303166
378Øen, Inger JohanneSelv om himmelen faller : en Silja Frost-roman 21182987
379Ampofo, Joseph S.S.Maria Storm og Mythosordenen 21095673
380Græsli, HansKompass : geografi vgs 210924600
381Mathismoen, OleStore dyr 21006013
382Våhlund, EliasAlene 21005034
383West, TraceyMysteriet med soldragen 20994045
384Stranger, SimonStranger : roman 20985204
385Andersen, Rolf Magne G.Det store togranet 20934824
386Sandmæl, CharlotteForrådt 20854954
387Walden, AndrevJævla menn 20848252
388Røed, HenningHai! 20834544
389Mæhle, LarsRasmus rydder 20693306
390Moyes, JojoDa jeg møtte deg 20698072
391Mæhle, LarsAprilspøken 20632667
392Molaug, Marius HornVerdens verste miljøsvin 20609552
393Johansen, Ørjan ZazzeraErling Braut Haaland : frå liten til størst 20586653
394Parr, MariaOskar og eg : alle tinga vi har : roman 20554484
395Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne sykler 20484914
396Blomqvist, FredrikNordlyset 20454764
397Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Alene 20445114
398Blichfeldt, KathinkaKontekst 8-10, 3. utg. : Basis 204124270
399Griffiths, AndyGutta i trehuset med 117 etasjer havner i fengsel 20376812
400Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 203210092
401Mjaugedal, HalvorHistorien om Martin Ødegaard 20325183
402Engman, PascalAlbinoen 20252627
403Pilkey, DavBedre sammen 20233385
404Sandmæl, ChaSåret 20224734
405Raknes, LinaÅse fanger en krabbe 20145043
406Morseth, Anne LouiseEn lykkelig slutt 20105043
407Sandmæl, ChaForrådt 20064454
408Mugford, SimonPogba ruler 20044044
409Emanuelsen, BirgerOdysseen 19944964
410Haugerud, Dag JohanSjelesorg : roman 19895003
411Strid, Jakob MartinDen utrolige historien om den kjempestore pæra : (eller beretningen om hvordan Jeronimus Bjergstrøm Severin Olsen ble gjeninnsatt i sitt rettmessige embete som Solbys borgermester, til glede for alle byens innbyggere, utenom én) 19774614
412Svendsen, Tonje FossumPsykologi 1 197626450
413Molaug, Marius HornVerdens verste venn 19738962
414Kaldheim, HelenMørkalven : Kontroll 19717002
415West, TraceyJordskjelv-dragens øye 19702717
416Ōima, YoshitokiSilhuett av en stemme 19496662
417Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og tomattorsken 19472697
418Aune, ThomasFotballklubber 19466353
419Carr, GarrettGutten fra havet 19407372
420Kolpus, IsalillHvem brente John Savio? 19404844
421Lindmo, ArneHeksa i Nøkkemyra 19345323
422Mugford, SimonVM-heltene ruler 19323815
423Edwards, Ellen M. TudorExplore 5, 2. utg. : My book 192529910
424Moyes, JojoVi bor alle her 192510021
425Norman, Mona GriviDen falske enhjørningen 19126103
426Snashall, SarahHunder og valper 19076183
427West, TraceyVanndragens hemmelighet 19043495
428Mæhle, LarsFlaggermusgrotten 19042727
429Dahl, RoaldHeksene 190310131
430Mugford, SimonSon ruler 19003215
431Norman, Mona GriviLure lemurer 18976053
432Moore, LizGuden over skogene 18955523
433Norman, Mona GriviIsbjørnmysteriet 18867152
434Moen, Kjersti SynnevaSelma gjør så godt hun kan 18836652
435Dürenfeldt, Martin vonVerdens søteste 18774364
436Stoltenberg, JensPå min vakt : å lede Nato i krigstid 18753635
437Molaug, Marius HornVerdens verste skitur 186410161
438Osoble, Mulki Mukhtar MohamudAnisas magiske medaljong 18606252
439Klepp, AnneliLeona i bursdagstrøbbel 18583934
440Jacobsen, Jenny J.Rare valper 18553804
441Peers, BobbieMarshmallowsmaskinen 18504703
442Probert, TimKampen mot mørket 18484903
443Perrin, ValérieÅ vanne blomster om kvelden 184410711
444Engberg, KatrineDe uønskedes paradis 18392058
445Lindmo, ArneEdderkoppenes dronning 18385043
446Teige, TrudeÉn for alle 18349441
447Sotberg, VictorBare Victor 182918031
448Kusaka, HidenoriPokémon eventyrene : red, blue & green 18185123
449Harpman, JacquelineJeg som aldri har kjent menn : roman 18176512
450Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst reiser på ferie 18145363
451Lindahl, LenaAlle må bæsje 18055233
452Fiske, AnnaHallo natta! 18054284
453Lindmo, ArneUnderjordisk oppdrag 18056112
454Andersen, Rolf Magne G.Stigetrollets hevn 18013854
455West, TraceyGulldragens skatt 17982876
456Mjelde, CharlotteFelix krangler 17953025
457Yang, Gene LuenAvatar : Det som ødelegger 17934224
458Mæhle, LarsMysteriet med den tause papegøyen 17925273
459Hustvedt, SiriGjenferd : en kjærlighetshistorie 17914024
460Yang, Gene LuenAvatar : Røyk og skygge 17903854
461Nesbø, JoFlaggermusmannen 17896412
462Hoover, ColleenVerity 17849631
463Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en fantastisk bursdag - NOT! 17805473
464Halsnes, LineTøffe maskiner 17685323
465Mugford, SimonPalmer ruler 17682896
466Karlsson, Ørjan N.Det levende mørket : kriminalroman 17662975
467Lovrenski, OliverDa vi var yngre : roman 176514731
468Merz, AnaSkal bare 17544603
469Tungen, ThereseDen andre sida av elva : roman 17534663
470Berglund, IngridSov dukkelise : kriminalroman 17522945
471Mæhle, LarsDinosaurgjengens ABC : bokstavjakten 17512546
472Lindgren, AstridBrødrene Løvehjerte 17486262
473Horst, Jørn LierJakten på den hvite ørnen 17463145
474Horst, Jørn LierJakten på den blå dragen 17462776
475Giske, RuneTreningsledelse 174522510
476Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på overnatting 17443395
477Norman, Mona GriviTigertrøbbel 17427832
478Klausen, Julia F.Jeg er ikke min mors datter : historien om en tapt barndom og veien til et eget liv 17406462
479Minier, BernardDe utslettede 17365063
480Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på tivoli 17314024
481Norman, Mona GriviPumaproblemet 17246082
482Strout, ElizabethJeg heter Lucy Barton 17233335
483Norberg, Tora MarieKjendis : kunsten å bli berømt 17225063
484Lyng, SandraLykke til på skolen, Corny! 17122716
485Witherspoon, ReeseUten et ord 17104074
486Dahl, RoaldCharlie og sjokoladefabrikken 17029001
487Mjaugedal, HalvorHistorien om Erling Braut Haaland 17024453
488Eriksen, Lars HenrikSkrotnissens hemmelighet 16833604
489Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en dustete dramaqueen - NOT! 16815583
490Pilkey, DavHvordan vinne venner 16762726
491Bjørk, SamuelBomberen 16746282
492Engman, PascalKlanen : [Klanenserien] 16698501
493Norman, Mona GriviPapegøyens hemmelighet 16685313
494Douyé, SylviaKryptozoologi for begynnere 16674403
495Mæland, Ingebjørg FaugstadDumper 16582736
496Oseman, AliceHjertestopper : Gutt møter gutt 16585752
497Brønstad, AgnesKommunikasjon : vg1 helse- og oppvekstfag 165824870
498Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 16579321
499Eikehaug, ErikAlle elsker Kari : roman 16567392
500De la Motte, AndersMysteriet på Capri 16552028
501Griffiths, AndyGutta i trehuset med 130 etasjer : får øye på en kjempestor flue (som også er kjempeirriterende) 16556232
502Skeie, ToreHardråde : om Harald Sigurdsson og hans verden 16544773
503Riordan, RickLyntyven 16486702
504Bjerkli, Myriam H.Evas skål 16485013
505Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst feirer bursdag 16464213
506Klepp, AnneliLeona i monstertrøbbel 16413524
507Ericsson, KjerstiØmhet og forferdelse : roman 16404423
508Færø, TorkilHvilekuren : hvil smartere, stress mindre og prester bedre 16355013
509Jamtli, John S.Tungtvannsaksjonen 16357502
510Rusten, Solveig MoenAldri bli forelska 16315712
511Hunter, ErinTilbake til villmarken 16246882
512Norman, Mona GriviValpeveddeløpet 16235333
513Assarasakorn, MichelePotegjengen 16202686
514Korsgaard, LeaInnen året er omme : hva 64 sommerfugler lærte meg om naturens største gåte 16157192
515Dahl, RoaldGeorgs magiske medisin 16146882
516Sortland, BjørnMission 1: Rio de Janeiro 16116872
517Mæhle, LarsTrampolinetullball 16102356
518Tolo, MichelleDet første møtet 16084353
519GijéJakten på opprinnelsen 16024683
520Moyes, JojoI ly av regnet 16021928
521Lyng, SandraGratulerer med dagen, Corny 16012656
522Norman, Mona GriviGepardgåten 15965542
523Suongir, Hanne-SofieEmmas dilemma 15944793
524Flatland, HelgaEt liv forbi 15936282
525Marienborg, IreneNatta! sier Nora 15913884
526Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en hemmelig kjærlighetskatastrofe - NOT! 15875832
527Edwards, Ellen M. TudorExplore 7, 2. utg. : My book : engelsk for barnetrinnet 158622090
528Griffiths, AndyGutta i trehuset med 104 etasjer må skaffe ti millioner kroner (ellers!) 15865612
529Rowling, J.K.Harry Potter og fangen fra Azkaban 15776322
530Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 15766802
531Eggen, TorgrimBlodet 15765193
532Mæland, Ingebjørg FaugstadTømmerbil 15722655
533Krien, DanielaMitt tredje liv 15682346
534Andersen, Rolf Magne G.Den magiske fotballen 15675013
535Akerlie, IbenLars er lol 156116210
536Våhlund, EliasHåndboka 15595063
537Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en rampete lillesøster - NOT 15593005
538Holowaty, LaurenPeppas nye lillesøster 15582246
539Gumpaw, FelixFørste sak 15572915
540Heimen, Rikard B.Bjørnis kjører brannbil 15552875
541Kuhn, CamillaGlenn og skurkene 15543284
542Klepp, AnneliLeona i rottetrøbbel 15503534
543Mæland, Ingebjørg FaugstadBergingsbil 15392655
544Phoenix, H.L.Hemmeligheten 15384363
545Rowling, J.K.Harry Potter og Føniksordenen 15364933
546Egeland, TomSatans segl 15347352
547Kirby, KatieLottie Brooks' kaotiske julefeiring 15342855
548Lindmo, ArneVampyrer og demoner 15345162
549Heum, TrondAlle tiders historie (BM) : fra de eldste tider til våre dager 153319120
550Sager, RileyHun som ble igjen 15303035
551Røed, HenningMonstre i dypet 15294823
552Colgan, JennyHusrom og hjerterom 15272057
553Holowaty, LaurenPeppas brannbil 15262565
554Donaldson, JuliaGruffalo 15263724
555Lindmo, ArneForbannelsen i Trollskog 15254243
556Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst går i bryllup 15232655
557Mæhle, LarsRasmus og Trym baker 15162456
558Helgheim, OdinKatteguden Frøya : en historie fra Ragnarok 15143384
559Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst står på scenen 15084603
560Assarasakorn, MichelePOTE-gjengen får seg en overraskelse 15072506
561Egner, ThorbjørnKlatremus og de andre dyrene i Hakkebakkeskogen 15064503
562Winick, JuddGutten som styrtet til jorda 15064443
563Perrin, ValérieGlemt på en søndag 15033284
564Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på ballett 15033594
565Lemire, SabineMira 15023883
566Beauvoir, Simone deDen bedratte kvinnen 15023913
567Oseman, AliceHeartstopper 15018731
568Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 14996702
569Phoenix, H.L.Jakten på den røde stjerne 14964673
570West, TraceyGiftdragens sang 14922705
571Hammer, ElisabethVindkast : [Løfter i sand] 14912505
572Michaelides, AlexDen tause pasienten 14915022
573Halsnes, LineTøffe dyr 14844553
574Kusaka, HidenoriPokémon-eventyrene : red, blue & green 14833464
575Mæhle, LarsRasmus feirer bursdag 14832117
576Bjerkeland, IngvildUdyr 148310231
577Pilkey, DavSuperpus store drømmer 14772685
578Telgemeier, RainaDrama 14753124
579Ridzén, LisaTranene flyr mot sør 14754363
580Guinness world records 2026Guinness world records 2026 14733014
581Holowaty, LaurenEnhjørning-Peppa 14721907
582Lindmo, ArneReisen til Atlantis 14723664
583Assarasakorn, MichelePOTE-gjengen og den store forandringen 14712645
584Michelsen, Svein OlafTabell- og formelsamling for elektrofag 146725420
585Norman, Mona GriviHaien kommer! 14665182
586Adler-Olsen, JussiSju kvadratmeter med lås : thriller 146211531
587Klepp, AnneliLeona i sirkustrøbbel 14583244
588Peers, BobbieLuridiumstyven 14569081
589Engman, PascalBestselger 14542705
590 Aktivitetslære 145124250
591Brown, Aleksander KirkwoodElggutten 14515272
592Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne rydder 14463454
593Garmann-Aarhus, BenedicteVerdens rareste dyr 14456222
594Sveen, GardSkalpjegeren 14452655
595Higgins, CamGøy på landet 14403154
596Kuhn, CamillaLunda på rideskole 14373763
597Fossum, KarinAller kjæreste : roman 14378631
598Riley, LucindaSkjult skjønnhet 143311341
599Andersen, Stian HjelvinBukke nikke neie 14322455
600Montefiore, SantaDen siste sangen 14301877
601Griffiths, AndyGutta i trehusets ekstremt hemmelige historier 14294353
602Rowling, J.K.Harry Potter og ildbegeret 14294503
603Strout, ElizabethAmy og Isabelle 14287481
604Skagen, Ellen FløDen nevroplastiske nøkkelen : ved uforklarte fysiske plager som ikke går over 14284453
605Lillebo, MariaLille Villkatt begynner på skolen 14264103
606Teige, TrudeMorfar pustet med havet : roman 14253304
607Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst havner i trøbbel 14253254
608Mæhle, LarsRasmus og fargene 14242316
609Diseth, ÅgePsykologi 1 : Programfag Psykologi 1 142425520
610Brønstad, AgnesHelse : vg1 helse- og oppvekstfag 141920750
611Latronico, VincenzoDet perfekte : roman 14191957
612Sæther, GørilDen store boka om kjæledyr 14185002
613Dürenfeldt, Martin vonNorske rovdyr 14172575
614Kjetun, MariSøt og farlig 14162675
615Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra et fancy Paris-eventyr - NOT! 14153264
616Pilkey, DavHundemannen i fri dressur 14132904
617Tolo, MichelleSpøkelsesvenn : det første møtet 14124273
618Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Ulvene kommer 14113404
619Jensen, Jens HenrikInterregnum 14101897
620Smart, JamieApekatt mot harepus 14082745
621Falch, MalinBjørnar : et eventyr fra Nordlys 14083364
622Hammer, ElisabethVinterhjerter : [Løfter i sand] 14082505
623Linde, HeidiAnnenhver uke 14076842
624Ravatn, AgnesGjestene : roman 14052974
625Ormbostad, Just ErikMontørhåndboka : NEK 400:2022 140518010
626Mæland, Ingebjørg FaugstadBuss 14022276
627Monsen, ØisteinHvite striper, sorte får 140111701
628West, TraceyIlddragens kraft 14002695
629Matre, Agnes LoviseEvig fred : kriminalroman 14008641
630Holowaty, LaurenPeppa elsker enhjørninger og havfruer 14001877
631Yang, Gene LuenAvatar : Nord og sør 13993074
632Wold, SidselIsrael : et land i kamp med seg selv 13962525
633Telgemeier, RainaSmil 13902904
634Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst hjelper til 13902246
635Hammer, ElisabethFortielse : [Løfter i sand] 13883004
636Hammer, ElisabethBeleiret : [Løfter i sand] 13873503
637Andersen, Rolf Magne G.Den sorte løve 13863204
638Hammer, ElisabethFristelse : [Løfter i sand] 13813004
639Sharif, GulraizHør her'a! 138019940
640Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse og julenissen 13765872
641Probert, TimSkyggen 13753054
642Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en ekte BFF - NOT! 13725062
643Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst møter tannfeen 13714283
644Muncaster, HarrietEsmeralda blir prinsesse 13702096
645Mæland, Ingebjørg FaugstadBrannbil 13672256
646Russell, Rachel RenéeNedtegnelser om å leve lykkelig alle sine dager - NOT! 13625152
647Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst og snøfestivalen 13612455
648Mæhle, LarsMysteriet med den syke valpen 13591986
649Østerbø, AnitaIngrids valg 13582295
650Andersen, Rolf Magne G.Dinosaurjakten 13573453
651Mæhle, LarsHvem har bæsja? 13572126
652Arvola, IngeborgUlvespor 13573154
653Rowling, J.K.Harry Potter and the philosopher's stone 13558681
654Hammer, ElisabethAvsløringer : [Løfter i sand] 13528001
655Hammer, ElisabethAnstendighet : [Løfter i sand] 13503004
656Nesbø, JoBlodmåne 134913550
657Kibuishi, Amy KimMysteriet med den blå tåken 13493344
658Jensen, Christine RehnMamma er konspirasjonsteoretiker 13464522
659West, TraceySølvdragens glans 13452186
660Willems, MoJeg brakk snabelen! 13442724
661Müller, ReidarLivet er livsfarlig! : den utrolige historien om livets utvikling fra bakterier til deg 13424433
662Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst og stjerneskuddet 13372655
663Samdal, PederMer enn en spiller 13345062
664Larmo, IdaO'boy : min klin kokos tegnedagbok 13345332
665Alexandersdottir, AprilRuby baby : roman 13335692
666Walliams, DavidGangster-bestemor 13229731
667Fjell, Jan-ErikTvilen 13221926
668Sattin, SamuelUnico : Oppvåkningen 13202106
669Griffiths, AndyGutta i trehuset med 130 etasjer får øye på en kjempestor flue (som også er kjempeirriterende) 13194542
670Bringsværd, Tor ÅgeTambar har bursdag! 13182994
671Klepp, AnneliLeona i premietrøbbel 13163294
672Korsgaard, ThomasHvis det skulle komme et menneske 13158181
673Five, LailaHjernens hemmelige språk : nevroplastisitet: 6 trinn som revolusjonerer måten du forstår smerte og utmattelse på! 13112026
674De la Motte, AndersIntriger i Amalfi : [Mord under solen] 13104003
675Strid, Jakob MartinMimbo Jimbo lager kunst 13072166
676Jackson, IdaBrillebjørn i svømmehallen 12961996
677Våhlund, EliasRøde maske 12933993
678Norman, Mona GriviDinosauregget 12924352
679Ahnhem, StefanGenerasjon null 12915192
680Marienborg, IreneJeg må tisse! sier Nora 12912764
681Tilrem, MartinEt jentebarn 12762455
682Flynn, IanSonic the hedgehog : Verdens raskeste pinnsvin ; Det onde geniet 12752335
683Ravatn, AgnesFugletribunalet : roman 127310761
684Loe, ErlendKukene = : Kukane 12732455
685Jamtli, John S.Grenselos 12735392
686Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst og snøgutten 12723034
687Dragland, LiseHvem i jungelen? 12722315
688Stene, Gert-OlavForbannelsen 12714043
689Hamsun, KnutMarkens grøde 12698181
690Omdahl, Christopher RobinPower up! : gamingheltene som tok meg til neste nivå 12677981
691Guinness world records 2025Guinness world records 2025 12673323
692Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en perfekt hundepasser - NOT! 12634492
693Keegan, ClaireOver blå enger 12604412
694Hafstad, StianMinnetyven 12605662
695Egner, ThorbjørnFolk og røvere i Kardemomme by 12595652
696Engman, PascalKrigen 12573074
697Helgheim, OdinVokterhunden Garm : Ragnarok 12522465
698Wilkinson, L.M.Edelpote og hjertesteinen fra Alluria 12501836
699Enger, ThomasUgress : en Henning Juul-roman 12478651
700Tvedt, ChrisHer kommer natten : kriminalroman 12472016
701Solem, Marte MagnusdotterGustav : roman 12474133
702Homme, Annika Linn VerdalLava 12464492
703Brochmann, NinaAvkledd : den syke historien om kvinners seksualitet i medisinen 12434192
704Flatland, HelgaBli hvis du kan, reis hvis du må : roman 124215270
705Bringsværd, Tor ÅgeTambar begynner på skolen 12412235
706Rosenfeldt, HansHøstebarn 123611310
707Eikemo, MaritVi er brødrene Eikemo : roman 12323004
708Mæland, Ingebjørg FaugstadBulldoser 12302016
709Murakami, HarukiKafka på stranden 12212814
710Bergstrøm, HasseRettslære 1 122118670
711Lane, SorayaDen argentinske datteren 12201567
712Fossum, KarinKom hjem, Amadou 12196961
713Rees, TracyDen gylne fjær 12173543
714Oda, EiichiroOne piece : Romance dawn - eventyrets daggry 12153203
715Mæhle, LarsTeatertrøbbel 12141986
716Engman, PascalNomaden 12111836
717Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på undervannseventyr 12112924
718Mæhle, LarsHvor er kosebamsen? 12101717
719Mæhle, LarsBursdagsbaluba 12101936
720West, TraceyIsdragens frost 12092355
721Smart, JamieMenneskene kommer! 12092165
722Dragland, LiseHvem i skogen? 12082534
723Renberg, ToreDu er så lys : roman 12089031
724Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne tegner 12053323
725McFadden, FreidaÆrlighet varer lengst 12031478
726Lunde, MajaSkjerm barna : hvordan teknologien tok over barndommen, og hva vi kan gjøre for å ta leken og livet tilbake 11934782
727Telgemeier, RainaSøstre 11932195
728Nordahl, VictorReveflammene 11932784
729Hoover, ColleenSkadeskutt 11923243
730Piercey, RachelKom, bli med på tur i eventyrskogen 11903203
731De la Motte, AndersIntriger i Amalfi 11901577
732Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst drar på skoletur 11882564
733Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en talentfull popstjerne - NOT! 11885372
734Dragland, LiseHvem i havet? 11812285
735Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst og den nye jenta 11793443
736Phoenix, H.L.Håpet 11782894
737Griffiths, AndyGutta i trehuset dør (nesten) av sine egne vitser 11773223
738Berg, Sunniva RellingJakten på talltyvene 11753283
739Nygaard, Peder HornsethSupernova 11754852
740Mæland, Ingebjørg FaugstadFeiebil 11741965
741Heiberg, Anette V.Pappa støvsuger byen 11732285
742Kuhn, CamillaLøs tann 11702374
743Wisting, AlexanderArven 11672045
744Kirby, KatieLottie Brooks vs. de ultraslemme jentene 11652834
745Willems, MoVi er i en bok! 11652404
746Keining, Alexandra-ThereseKannibalen 11612844
747Ravatn, AgnesDei sju dørene : roman 11592774
748Horst, Jørn LierOffer 11579981
749Aas, MartinDet kuleste fra vikingtiden : mektige konger, stores slag, farlige reiser 11503952
750Kleppe, HåvardTøffe brannbiler 11481935
751Mæhle, LarsHvor er krabbene? 11471686
752Peers, BobbieNudelpuddelen 11452873
753Hjorth, MichaelVoldens øy 11451269
754Willems, MoEn stor fyr tok ballen min! 11442025
755Brønstad, AgnesYrkesliv : vg1 helse- og oppvekstfag 114318100
756Holowaty, LaurenPeppas drageeventyr 11431577
757Ewo, JonMonster! 11392923
758Fodstad, Lars AugustMoment : vg3 : norsk for studieforberedende 113915150
759Kvalvaag, Hilde K.Kvinner som går 11385592
760Diskin, ElizabethEnter 9, 2. utg. : engelsk for ungdomsstrinnet 113716540
761Lindahl, LenaAlle må sove 11343183
762Kolby, MaritHva og når skal vi spise? 11323872
763Handford, MartinDen fantastiske reisen 11322225
764Lahlum, Hans OlavGjøkungegåten 11314642
765Biedermann, NelioLázár 11302065
766Rowling, J.K.Harry Potter og halvblodsprinsen 11293882
767West, TraceyJakten på lyndragen 11282155
768Andersen, Jørn KennethProduksjon og tjenester, 3. utgave : vg1 teknologi- og industrifag 112814000
769Raja, Abid Q.Kismat 11272304
770Douyé, SylviaJenta som elsket fabeldyr 11223153
771Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en elegant isprinsesse - NOT! 11225032
772Mæhle, LarsHvem har tatt pølsene? 11201646
773Walliams, DavidVerdens verste barn 11198151
774Willems, MoSe hva jeg kan! 11171985
775Dahl, Niels FredrikFars rygg : roman 11162195
776Schulman, NinniNetter uten daggry 11161229
777Klepp, AnneliLeona i sykkeltrøbbel 11142185
778Hoover, ColleenDet ender med oss 111410571
779Horst, Jørn LierArr 11118151
780Bjelland, Nina RasmussenSynopsis : Håndbok 111120120
781Strid, Jakob MartinDen fantastiske bussen : (eller hvordan vi kom fra A til B) 11101806
782Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en kul TV-stjerne - NOT! 11105162
783Jackson, IdaBrillebjørn blir storebror 11081925
784Härjegård, KarinPianisten ved fjellvannet 11061378
785Gumpaw, FelixDe ville ninjaene 11032125
786Brunstrøm, ThomasSallys pappa elsker Halloween 11021736
787Griffiths, AndyGutta i trehuset med 117 etasjer : havner i fengsel 11004112
788Jacobsen, RoyDe usynlige 10995851
789CopycatHermegås 10991378
790James, EricaVeien hjem 10991387
791Roy, ArundhatiMin havn og min storm 10981507
792CampingCamping 10971358
793West, TraceyDrømmen om regnbuedragen 10971855
794Øverli, FrodeFrida i Aquador 10963173
795Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en bedreviter - NOT! 10915092
796Grytten, FrodeDen dagen Nils Vik døde : roman 10894102
797Jackson, IdaBrillebjørn er syk 10871955
798Snashall, SarahKatter og kattunger 10873323
799Yagi, EmiDagbok frå eit tomrom : roman 10863862
800Ewo, JonBø! 10862105
801Molaug, Marius HornSånn ble jeg verdens beste fotballspiller 10854752
802Spont, SiriMolly er min 10832444
803Biesalski, PetraMomente : tysk nivå 1 108212920
804Elster, Clélia EtienneEnchanté 1 : fransk ll - vg 1 108118370
805Henry, EmilyStore, vakre, vidunderlige liv 10814062
806Strout, ElizabethOlive Kitteridge 10802424
807Willems, MoDet er en fugl på hodet ditt! 10792234
808Perrin, ValérieDe tre 10782753
809Haraldsrud, Andreas DrolsumKjemi 1 107515780
810Bringsværd, Tor ÅgeTambar får en ny venn 10712803
811Rowling, J.K.Harry Potter og dødstalismanene 10703403
812Andersen, Rolf Magne G.Verdens beste sykkel 10701606
813Horst, Jørn LierMaltesergåten 10696041
814Smart, JamieBunny vs Monkey og dommedagsforbundet! 10691835
815Lindahl, Nikoline RiisHvis jeg var Agnes : roman 10681925
816Winick, JuddHilo redder absolutt hele verden 10673213
817Færø, TorkilPulskuren : stress riktig, sov bedre, yt mer og lev lenger 10674552
818Mæhle, LarsFengselsmysteriet 10651975
819Øygarden, BjarneNye kontekst 8 - 10 : Nynorsk - som sidemål 106532490
820Barky boatsBarkebåter 10641338
821Harnesk, TinaFolk som sår i snø : roman 10632184
822Lyng, SandraDu får ikke være med, Corny 10631766
823Biesalski, PetraMomente : tysk nivå 2 106114350
824Mæhle, LarsTannfetøys 10601646
825Child, LeeFluktplanen 10588491
826CharadesMimelek 10561447
827Peers, BobbieSkilpaddekanonen 10562663
828Winger, CecilieAndre verdenskrig i Norge på 1-2-3 10554052
829Solberg, A. AudhildSkyggene i skolegården 10515421
830Willems, MoVi drar på kjøretur! 10471985
831Mytting, LarsSkråpånatta : roman 10463423
832Steen, Bjørn GunnarGyldendals tabeller og formler i kjemi : Kjemi 1 og kjemi 2 104618260
833El Bakali, JavadEngstelig svarting 10453393
834Mytting, LarsSøsterklokkene : roman 10383103
835Dahl, RoaldSVK 10383932
836Giske, RuneTreningsledelse : lederutvikling 103814860
837De la Motte, AndersRustskogen 10381666
838Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst får tryllekopper 10351895
839Griffiths, AndyGutta i trehuset med 104 etasjer 10343852
840Klepp, AnneliGutte-spetakkel 10343672
841Solstad, DagEndelig! Lykken : og mitt forsøk, i 2022, på å utholde smerten ved tidens herjinger : roman 10331895
842Ohlsson, KristinaKristuskransen 10327741
843Willander Lambrell, JohnDen som vet 10302574
844Nicolaisen, FredrikkeLørdag med pappa 10292184
845Kaldheim, HelenMørkalven : Trofeet 10283023
846Østerbø, AnitaSkammens mødre : en roman om alenemødrenes tøffe kamp på 50- og 60-tallet 10283512
847Ousland, BjørnVelkommen til Grumyra 10263812
848Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en ny BFF - NOT! 10262683
849Mæhle, LarsHvor er den mellomste Bukken Bruse? 10241616
850Hove, Olav; Jørgensen, Jørg Arne; Rasmussen, Jarle; Sandboe, MaritStore spørsmål 102142480
851Brinck, CamillaNå er det leggetid 10201925
852Mæhle, LarsHvem er vaffeltyven? 10181606
853Shakar, ZeshanTante Ulrikkes vei : roman 101818480
854Raknes, LinaÅse og Kjeks 10172803
855Parr, MariaVaffelhjarte : : Lena og eg i Knert-Mathilde 10177214
856Geard, AmandaMåneporten 10163642
857Lindman, MerviMinsten baker 10151606
858Di Fiore, MariangelaSimon lager mat selv 10151945
859Yoga ballYogaball 10141208
860Härjegård, KarinSyersken og friheten 10141287
861Holowaty, LaurenPeppa og den magiske kle-seg ut-dagen 10121377
862Lieske, DanielEn ny verden 10121815
863West, TraceyTordendragens brøl 10081985
864Andersen, Rolf Magne G.Luftskoene 10082204
865Horst, Jørn LierForræderen 100810290
866Klepp, AnneliHyttetur-skrekk 10053892
867Nore, AslakAlliansen : roman 10051656
868Edwards, Ellen M. TudorExplore 4, 2.utg. : My book 100417930
869Mæhle, LarsHvem er bolletyven? 10041636
870Horikoshi, KōheiMitt helteakademia 10013832
871Iversen, Andreas K.Max Manus : : en tegneserie om en av Norges største motstandshelt 10003352
872Mæhle, LarsHvem tegnet bart på maleriet? 10001536
873Holowaty, LaurenPeppas eventyr 9991486
874Da Costa, MélissaAlt det blå på himmelen 9993712
875Boyne, JohnGutten i den stripete pyjamasen 99810530
876Griffiths, AndyGutta i trehuset forteller vitser til de får lattersjokk 9972683
877Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne drar på stranda 9962773
878Wessel-Aas, KatrineHjem til deg 9954782
879Tokarczuk, OlgaJakobsbøkene, eller Den store reisen over syv grenser, gjennom fem språk og tre store religioner, ikke medregnet de små : fortalt av de døde, ferdigstilt av forfatteren ved hjelp av konjekturer, beriket av mangehånde bøker samt understøttet av fantasien, som er menneskets største naturgitte gave : til hukommelse for lærde, ettertanke for medborgere, kunnskap for lekmenn og adspredelse for melankolikere 9905341
880Jacobsen, RoyDelirium 9899791
881Ragde, Anne BirkefeldtFeita! : en erindringsroman 9897331
882Hamberg, EmmaKjærlighetens idioter 9884082
883Hammer, ElisabethBeleiret 9881168
884Probert, TimMørketiden 9871895
885Dahl, AlexEn perfekt mor 9875171
886Sandemo, MargitDjevlekløften : [Sagaen om isfolket] 9868001
887Jacobsen, Jenny J.Små poter 9821795
888Brunstrøm, ThomasSallys pappa gidder ikke å være voksen 9781606
889Dahl, RoaldDen kjempestore krokodillen 9782284
890Nygaard, Kaja GjersemEt dypere svik 9781805
891Smart, JamieBunny vs Monkey og overlyds-ai-ai! 9771705
892Viken, Guri Margrete IdsøKrakk 9771925
893GijéDen mystiske forsvinningen 9762463
894Colgan, JennyKjærlighet på pinner 9751546
895Jamtli, John S.I skyggen av Tirpitz 9744582
896Brinck, CamillaKjærlighetens vind 9721895
897Sandemo, MargitDemonen og jomfruen : [Sagaen om isfolket] 9728001
898Yrsa SigurdardóttirSå sort som en brann 9711297
899Daddy putdownNatta med Pappa 9701307
900Horst, Jørn LierNullpunkt 9702144
901Jacobsen, Jenny J.Hvilket dyr? 9701745
902Lindman, MerviMinsten har en potte 9701665
903Oda, EiichiroOne piece : Slaget mot Buggy-piratene 9662583
904Østby, AnneDuften av sjasmin 9651765
905Tjønn, Brynjulf JungFotballskoene 9653113
906Andersen, Jørn KennethProduksjon og tjenester : vg1 teknologi- og industrifag 96512340
907Kinney, JeffHundedager : En pingles dagbok 9653023
908Buchanan, EleanorDe fire steinene : [Havets søstre] 9642503
909Knausgård, Karl OveJeg var lenge død : roman 9601865
910Asbjørnsen, Peter ChristenDe tre bukkene Bruse 9573193
911Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 9564292
912Andersen, Rolf Magne G.Jeg er Kokosbananas 9551586
913Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Forsvunnet 9552084
914Lyng, SandraHeia Corny 9551546
915Stavås, Trond J.Mestertyven Gjest Baardsen 9533242
916Røed, HenningUtdødde skrekkdyr! 9521895
917Nesbø, JoRødstrupe 9513562
918Kinney, JeffRowleys dagbok : en supergod bestevenn : endelig min tur! 9503392
919Lahlum, Hans OlavPakten 9493392
920Alexie, ShermanThe absolutely true diary of a part-time Indian 94923520
921Sandemo, MargitI jordens dyp : [Sagaen om isfolket] 9489001
922Sandemo, MargitVåroffer : [Sagaen om isfolket] 9488001
923Bekeng-Flemmen, SiljeVi må rekke barnehagen! 9452443
924Svendsen, Tonje FossumPsykologi 2 93813010
925Linde, HeidiFørstelinja : roman 9382144
926Donaldson, JuliaLille Gruffalo 9362264
927Mæhle, LarsHvor er myggen? 9361346
928Fiske, AnnaHvordan lager man en baby? 9363023
929Torgersen, Trond-ViggoResten av livet 9365921
930Marcus, HåkonVilldyr 9355261
931Renberg, ToreTollak til Ingeborg : roman 9358771
932Horst, Jørn LierSlagside 9356891
933Winick, JuddDet store buldrende braket 9302783
934Lindell, UnniRødt flagg : krimthriller 9275071
935West, TraceyMånedragens reise 9271775
936Peers, BobbiePapegøyehelikopteret 9262174
937Klepp, AnneliGullunge-tabber 9263362
938Castle, PaulKringle og Finn 9262054
939Teige, TrudeMormor danset i regnet : roman 9252174
940Banke, PeterAlt om Neymar 9233232
941Arsky, Gunn HeleneMord på skrivekurset 9222793
942Mjaugedal, HalvorHistorien om Ada Hegerberg 9212583
943Peers, BobbieSnøfreserduellen 9202423
944Szalay, DavidKjøtt 9201307
945Grebe, CamillaJentene og mørket 9198971
946Mæhle, LarsHvem gikk med utesko inne? 9161526
947Jorselje, Jonas AndersenArbeidsmiljø og dokumentasjon : vg1 bygg- og anleggsteknikk 91512490
948Kleppe, HåvardGod natt, Bjørnis 9151406
949Kjølberg, KristofferSupermegagigasjefen og den utrolige misforståelsen 9143013
950Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne leker med følelser : en faktabok 9142803
951Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne plukker bær 9132443
952Deutsch, BarryDen tapte arving 9111516
953Falch, MalinBjørnar : en historie fra Nordlys 9111984
954Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8-10 : Elevhåndbok 90615250
955Aspen, Marthe GravsethDen kjempestore Bjørnisboka 9051765
956Olsen, Jarle StenRovfugl : en kriminalroman 9051525
957Mæhle, LarsMysteriet på Kongsseteren 9052004
958Brunstrøm, ThomasSallys pappa får fotballfeber 9041267
959Stai, KariFlaut 9041944
960Deutsch, BarryUngdragenes profeti : en tegneserieroman 9011267
961Nesser, HåkanUng manns ferd mot natt 9016301
962Kjetun, MariSvaret er sjiraff 9001964
963Raknes, LinaÅse får besøk 9001745
964Pamment, JasonLukas og den magiske øya 8981804
965Strout, ElizabethHva som helst er mulig 8982224
966Sandemo, MargitTrollbundet : [Sagaen om isfolket] 8974501
967Griffiths, AndyHelt borte og langt vekk 8952733
968Marienborg, IreneEn baby! sier Nora 8942503
969Brunstrøm, ThomasSallys pappa i Syden 8931336
970Strout, ElizabethLucy ved havet 8921376
971Strid, Jakob MartinDa Lille Larsens hus blåste bort 8911695
972Dahl, RoaldDustene 8913602
973Jæger, JørgenSkjebnedøgn 8918441
974Jackson, IdaBrillebjørn i bursdag 8891277
975Kinney, JeffFestbrems : [En pingles dagbok] 8882503
976Bjøranger, TerjeTaperen 8884182
977Solli, TerjeTa aldri et troll med deg opp i et stupetårn 8883262
978Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 8874851
979Donaldson, JuliaSmåtting : fisken som fortalte historier 8871237
980Haugan, JohnGyldendals tabeller og formler i fysikk : fysikk 1, fysikk 2 og forkurs til ingeniørutdanning 88712650
981Linde, HeidiKlasseboka 8853162
982Burgess, RichardInteractions 1 : programfag engelsk 1 88513660
983Grande, MartineLilly sover borte 8843162
984Sandemo, MargitEngel med svarte vinger : [Sagaen om isfolket] 8838501
985Bringsværd, Tor ÅgeTambar på sykehuset 8821466
986Hunter, ErinKnust idyll 8802154
987Lemire, SabineMira : #reise #Paris #savn 8802174
988Borge, NinaJakob på vippepunktet 8796161
989Jolley, DanKnust idyll 8782104
990Brinck, CamillaMusse & Helium på eventyr 8781645
991Brunstrøm, ThomasDa Sallys pappa var liten 8771247
992Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra på tur 8771764
993Stokke, NilsI maurtua 8761336
994Mæhle, LarsPiratproblemer 8751366
995Arvola, IngeborgKniven i ilden : roman 8742613
996Kinsky, EstherRombo 8741505
997Andersen, DesiréeDesirées sunne matprepp 8731157
998BingoBingo 8731177
999Dürenfeldt, Martin vonVerdens største 8731665
1000Grimaldi, VirginieEn skjør tid 8722982

1156 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 168 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2468 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 27/10/2026 kl. 13:25:37


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/8 1/11 1/12 1/6 1/10 1/9 1/7
20041/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20051/4 1/10 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20061/7 1/4 1/10 1/9 1/3 1/1 1/12 1/6 1/2 1/8 1/11 1/5
20071/7 1/3 1/9 1/10 1/6 1/12 1/1 1/11 1/8 1/2
20081/2 1/11 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As