1000 mest utlånte bøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Falch, MalinPortaltreet 1719538474
2Falch, MalinReisen til Jotundalen 1140730423
3Falch, MalinHarukkas ønske 1020320914
4Falch, MalinVikingene og orakelet 1000624494
5Helgheim, OdinDrageviking 973519195
6Sotberg, VictorEdelmot 960519794
7Falch, MalinTrollriket 944523424
8Sotberg, VictorNekromanseren 943718325
9Falch, MalinKråkesøstrene 900921334
10Pilkey, DavHundemannen 882118534
11Seierstad, ÅsneUfred : Russland fra innsiden 867631502
12Kibuishi, KazuSteinvokteren 865835372
13Mugford, SimonHaaland ruler 829816824
14Christensen, Lars SaabyeKjøkken 803911796
15Falch, MalinReisen til Røros 767217454
16Nordahl, VictorByen 743415074
17Helgheim, OdinFenrisulven 738220983
18Horst, Jørn LierOperasjon Kanon 723713415
19Helgheim, OdinValhall 706815734
20Sandnes, Hans JørgenFrysninger 705414824
21Pilkey, DavHundemannen er på ballen 690213455
22Sandmæl, CathrineJenter 686314874
23Horst, Jørn LierOperasjon ellemelle 684218623
24Helgheim, OdinFimbulvinter 680517233
25Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 676131022
26Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 648716263
27Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse drar til Syden 647413674
28Pilkey, DavHundemannen og Superpus 646712685
29Sandnes, Hans JørgenIldsjø 643515594
30Sandnes, Hans JørgenNed i dypet 635017413
31Sotberg, VictorSkyggene 633510036
32Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 629923672
33Sotberg, VictorBedrager 629214334
34Nordahl, VictorSkogen 627413074
35Pilkey, DavFarefulle høyder 624511415
36Horst, Jørn LierTvilen 622812205
37Pilkey, DavForbrytelse og slafs 622611395
38Pilkey, DavHundemannen drar på Lopphavet 622210635
39Pilkey, DavHundemannen håver inn 620112195
40Sandnes, Hans JørgenDypfryst 608216933
41Pilkey, DavNår villdyret våkner 606011255
42Iversen, Andreas K.Max Manus : en tegneserie om en av Norges største motstandshelter 605617723
43Horst, Jørn LierOperasjon gulltann 601917613
44Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 600025642
45Pilkey, DavDen røde rebell 59509116
46Hjardar, SaraMia Myhr og søstrene av Skår 594113284
47BékaHjertets hemmeligheter 58929556
48Pilkey, DavLoppenes herre 585111325
49Pilkey, DavI fri dressur 582511165
50Kibuishi, KazuBølgerytteren 576916643
51Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn 57567557
52Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 574220482
53Sandnes, Hans JørgenHavgapet 566015513
54Horst, Jørn LierDen siste saken 556915083
55Strout, ElizabethDet vi aldri sier 554015663
56Helgheim, OdinTordenguden 552511704
57Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 549819652
58Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 548220122
59Hjardar, SaraMia Myhr og barna som forsvant 547712874
60Heum, TrondAlle tiders historie : Fra de eldste tider til våre dager 547180340
61Nordahl, VictorRevefarmen 542910984
62Kibuishi, KazuByen bak skyene 542721082
63Sandmæl, ChaBeseiret 542012484
64Pilkey, DavI kattepine 538710175
65BékaKjærlighetssorg 53668346
66Horst, Jørn LierOperasjon Ninja 530613254
67Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 526419782
68Pilkey, DavMitt liv som katt 52117766
69Ravatn, AgnesDoggerland 519813233
70Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 519622012
71BékaFeriefling 51887576
72Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 511021182
73Molaug, Marius HornVerdens verste sommer 510212604
74Gjerset, AsbjørnTreningslære : idrettsfag vgs 504857450
75Sandnes, Hans JørgenOrkanen 504211914
76Mugford, SimonMessi ruler 503210594
77Arnesen, SonjaNorskboka : vg2 yrkesfag 502963230
78Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 502518612
79Sandnes, Hans JørgenFrostrøyk 500611434
80Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8 499870740
81Mugford, SimonMbappé ruler 49679625
82Strömberg, SaraSot 49417106
83Brinck, CamillaMysteriet med hullet i veggen 492015623
84Flatland, HelgaSå gjør vi så : roman 491812853
85Dåsnes, NoraBare si ja 491111484
86Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 490122172
87Horst, Jørn LierJakten på enhjørningen 489113073
88Nesbø, JoNådeskudd 487516522
89BékaStjålne drømmer 48677316
90Horst, Jørn LierOperasjon zombie 48619385
91Dåsnes, NoraTi kniver i hjertet 485013293
92Helgheim, OdinYggdrasil 48379764
93Horst, Jørn LierOperasjon Lurifaks 482413343
94BékaSøt musikk 48237656
95Hjardar, SaraMia Myhr og det råtne vannet 481712183
96Mjaugedal, HalvorHistorien om Diego Maradona 480810684
97Mugford, SimonRonaldo ruler 47769355
98Horst, Jørn LierOperasjon heksegryte 471114413
99Kibuishi, KazuAlveprinsen 470217862
100Tolo, MichelleFullmåne 466210634
101Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 466116932
102Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 465420312
103Kibuishi, KazuIldfuglen 464418032
104Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 463414653
105Mugford, SimonNeymar ruler 46058565
106 Verkstedhåndboka 454677320
107Sandnes, Hans JørgenOppslukt 454010104
108Norlund, DinaSnøkattprinsen 451412363
109Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 450815572
110Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 448816802
111Strömberg, SaraSkygger 44777815
112Oseman, AliceHjertestopper 445114623
113Torgersen, NikolaiGater jeg har levd 443920872
114Helgheim, OdinLoke 44128325
115Kibuishi, KazuSupernova 440017632
116Horst, Jørn LierOperasjon Svartskog 438518222
117Horst, Jørn LierOperasjon romvesen 43589534
118Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 10 434963870
119Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 433617122
120Mugford, SimonØdegaard ruler 42856966
121Aune, ThomasFotballhelter 426511733
122Kirby, KatieDet sykt flaue livet til Lottie Brooks 42508614
123Aune, ThomasFotballrekorder 424310773
124Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og prompebrusen 42278664
125Horst, Jørn LierOperasjon traktor 42159774
126Horst, Jørn LierSkriket 421412663
127Lykke, NinaHvor er de voksne? 42109924
128Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 417416642
129Sandmæl, ChaKnust 416311013
130Horst, Jørn LierOperasjon Radius 413613723
131Horst, Jørn LierOperasjon Fangejakt 41279474
132Holt, AnneDiamanter og rust : en Hanne Wilhelmsen-roman 411814492
133Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 411617302
134Mugford, SimonSalah ruler 41068814
135Kinney, JeffSalig røre 40829964
136Horst, Jørn LierJakten på slottets hemmelighet 40509804
137Engman, PascalKlanen 40344279
138Horst, Jørn LierOperasjon plastpose 401915782
139Horst, Jørn LierOperasjon Rød sløyfe 401713512
140Molaug, Marius HornVerdens verste kjendis 400113053
141Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 398419892
142Brekke, JørgenAlt skal bli støv : en Odd Singsaker-krim 39796995
143Molaug, Marius HornVerdens verste fotballag 395215492
144Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 393711253
145Uri, HeleneI mitt lune hi : roman 39348404
146Kinney, JeffBruk huet! 390110373
147Sandmæl, ChaAngrepet 389910453
148Kinney, JeffGode, gamle dager 389816562
149Fretheim, EvaKråketronen 38964987
150Horst, Jørn LierOperasjon Fartsstripe og andre mysterier 38959534
151Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 388915192
152Matre, Agnes LoviseFartsblind : kriminalroman 387611003
153Lindmo, ArneKråkeslottets hemmelighet 387112873
154Kinney, JeffRodrick ruler 387019182
155Sand, MariaAlt mitt er ditt : roman 38378844
156Mugford, SimonBellingham ruler 38317525
157Mæhle, LarsStormen 38287305
158Läckberg, CamillaSørgekonen 38274428
159Mæhle, LarsSumpskogen Grand Prix 38257115
160Pelicot, GisèleEn hyllest til livet : skammen må bytte side 38227005
161Kinney, JeffSiste stikk 381317432
162Nesbø, JoMinnesota : roman 379117412
163Horst, Jørn LierUtskudd 378811323
164Kinney, JeffNedsmelting 371413102
165Hjardar, SaraMia Myhr og kaoskrystallen 36997644
166Griffiths, AndyGutta i trehuset med 156 etasjer ser dobbelt 369510763
167Eriksen, Lars HenrikJakten på evighetsmaskinen 36879803
168GijéVelkommen til Pandoria 36839653
169Brinck, CamillaJakten på gullosten 362410473
170Jæger, JørgenNarrespill 361611203
171Hansen, Linn-CatherinJasper ødelegger alt 36158424
172Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 359714562
173Mugford, SimonZlatan ruler 35848594
174Brown, DanHemmelighetenes hemmelighet : en roman 35839373
175Horst, Jørn LierJakten på trollmannens bok 35767744
176Kinney, JeffPå dypt vann 356912892
177Mugford, SimonRashford ruler 35597095
178Dåsnes, NoraLa skogen leve! 355410463
179Mugford, SimonKane ruler 35537154
180Horst, Jørn LierJakten på Trolløyet 35495906
181Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 354317162
182Molaug, Marius HornVerdens verste biltur 352111263
183Nesser, HåkanDet finmaskede nettet 34936205
184Brinck, CamillaEventyret i Lindrizia 348410433
185Kinney, JeffFüllstappa bleie 348310843
186Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 347915892
187Mjønes, Johan B.Spuria : roman 347611822
188Kinney, JeffSamling i bånn 347510093
189Horst, Jørn LierJakten på Campingkongen 34596025
190Telgemeier, RainaEn genial idé 34388594
191Mæhle, LarsBallongferden 34346385
192Ohlsson, KristinaNattanker 34349093
193Kinney, JeffHjem, kjære hjem 342412762
194Kinney, JeffDen brutale sannheten 342218871
195Mugford, SimonVan Dijk ruler 34026235
196Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 340110773
197Telgemeier, RainaDen store hemmeligheten 33788214
198Mugford, SimonDe Bruyne ruler 33787004
199Løno, AnnetteVagusnerven : kroppens skjulte superkraft 33755006
200Flood, HeleneNærmeste nabo : psykologisk thriller 335310553
201Andersen, Jørn KennethKonstruksjons- og styringsteknikk : Vg1 Teknologi- og industrifag 333744060
202Galligan, GaleGuttegærne Stacey 33246764
203Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Håndboka 33178503
204Johansen, Ørjan ZazzeraHistoria om Erling Braut Haaland 331713112
205Dragland, AnnetteHele deg : veien til bedre helse 33109543
206Fjell, Jan-ErikUlvestuen 33009253
207Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 9 328743910
208Kinney, JeffFestbrems 32685785
209Renberg, ToreEt livsforsøk 326513782
210Fatland, ErikaSjøfareren : en reise gjennom Portugals tapte imperium 326413482
211Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 32639943
212McFadden, FreidaKjære Debbie 326110183
213Christiansen, AnePasos : spansk nivå 2 325037010
214Adler-Olsen, JussiDøde sjeler synger ikke 32429513
215Mjelde, CharlotteFelix har følelser 32406954
216Kinney, JeffDobbel innsats 323611422
217Norman, Mona GriviDen hvite løven 321410483
218Andreassen, KyrreIkke mennesker jeg kan regne med : roman 320712912
219McFadden, FreidaHushjelpen 32017184
220Mugford, SimonSaka ruler 32015945
221Våhlund, EliasSuperskurker 31964786
222Andersen, Jørn KennethProduktivitet og kvalitetsstyring : Vg1 Teknologi- og industrifag 318039610
223Mugford, SimonBarcelona ruler 31745325
224Næss, Sven PetterSvarte hull : en Harinder Singh-krim 31678313
225Mugford, SimonVinícius jr. ruler 30825046
226Kinney, JeffFerieparadiset 308117801
227Hjorth, VigdisDet gode mennesket i Sandvika : en roman 30788133
228Petterson, PerDu er hjemme nå 30737993
229Mæhle, LarsKjempeblekkspruten 30674556
230Mugford, SimonLiverpool ruler 30616374
231Kinney, JeffBrakkesyke 305815961
232Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og brøleboksen 30384726
233Winger, CecilieTitanic på 1-2-3 30319143
234Kirby, KatieLottie Brooks' ko-ko kjærlighetsliv 30266414
235Perrin, ValérieTata 30168803
236Horst, Jørn LierJakten på vikingskatten 29985455
237Mæhle, LarsReisen 29974536
238Våhlund, EliasAlle lyver 29965215
239Våhlund, EliasDen lengste natten 29956474
240Mæhle, LarsSvømmekonkurransen 29944836
241Horst, Jørn LierSalamandergåten 298420571
242Mæhle, LarsEgget 29834985
243Kirby, KatieLottie Brooks' seriøse vennekriser 29706154
244Horst, Jørn LierJakten på den siste dinosauren 29669063
245Pilkey, DavSuperpus tegneklubb 29644816
246McEwan, IanHva vi kan vite 29577933
247Våhlund, EliasTilbake 29466654
248Vahr, EllenBorte fra verden : roman 29397873
249Valle, OdaTre er én for mye 29388123
250Mugford, SimonLewandowski ruler 29385495
251Gjendem, Anna BergKjære Pølsa : jeg må bli kjendis! 29388053
252Riley, LucindaKjærlighetssangen 29309093
253Mæhle, LarsBestevennen 29294426
254Horst, Jørn LierJakten på samuraisverdet 29113987
255Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og tøysemaskinen 29004516
256Kaneshiro, MuneyukiBlue lock 28977903
257Bjørdal, S.G.Den store eplekonkurransen 28846344
258Mæhle, LarsSjøuhyret 28774606
259Mugford, SimonYamal ruler 28674825
260Våhlund, EliasEn ny venn 28575705
261Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Røde maske 28556794
262Loland, SigmundIdrett og samfunn : idrettsfag vgs 284834130
263Tronstad, Tyra TeodoraFolk som hater lokalhistorie : roman 284410152
264West, TraceyJorddragen våkner 28365754
265Mæhle, LarsSkattejakten 28344276
266Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og godteristøvsugeren 28295964
267Strömberg, SaraSkred 28224476
268Mæhle, LarsHalloween-festen 28154456
269Fretheim, EvaPapirdukkene 28148453
270Mæhle, LarsVulkanen 28113827
271Brinck, CamillaI duejegernes grep 28108323
272Galligan, GaleLogan liker Mary Anne 28065365
273Yang, Gene LuenAvatar : Et umulig løfte 28056204
274Strout, ElizabethFortell meg alt 27937553
275Andersen, Rolf Magne G.Dragetårnet 27816164
276Telgemeier, RainaStoresøstre 27816734
277Kinney, JeffTøffe tider 278014041
278Telgemeier, RainaDen første krangelen 27796844
279Våhlund, EliasHåpløst 27757203
280Kirby, KatieLottie Brooks' katastrofale klassetur 27565365
281Heger, AndersWanda : en familiehistorie 27526384
282Kinney, JeffHundedager 273712882
283Tolo, MichellePoltergeist 27317863
284Galligan, GaleEn helt umulig jobb 26976204
285Dahl, RoaldMatilda 268915751
286Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 268510442
287McFadden, FreidaKollisjonen 26769832
288Galligan, GaleDen store festen 26595654
289Rørvik, Bjørn F.Bokstavtyven Troll 26524106
290Brinck, CamillaUniversets fire elementer 26274415
291Mæhle, LarsHemmeligheten 26263946
292Molaug, Marius HornVerdens verste leirskole 262510332
293Valle, OdaEsters univers : bonusbror og marsvintrøbbel 26226414
294Molaug, Marius HornVerdens verste kjæledyr 26178902
295Heivoll, GauteHimmelens krystall 26096034
296Strömberg, SaraSkinn 26004545
297Brinck, CamillaEn uventet vending 25996803
298Kinney, JeffFemte hjul på vogna 259813521
299Fiske, AnnaHvordan begynner man på skolen? 25877233
300Rustad, Morten CorneliussenFlyt : kroppsøving for videregående skole 258330990
301Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 256710922
302Sandmæl, ChaFanget 25535804
303Epstein, GabrielaDen nye jenta 25503946
304Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst begynner på skolen 25475734
305Børresen, Pål FredrikAppell : vg1 SF : norsk 254635110
306Brinck, CamillaOppdrag på dypt vann 25296314
307Tiller, Carl FrodeArbeidarhjerte : roman 25264515
308Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 25238792
309Mæhle, LarsMonsterkrokodillen 25223616
310Fretheim, EvaDronningland : krim 25168722
311Holte, Martin BechLandet som ble for rikt : hvordan Norge endte i oljefondets felle 250710952
312Brinck, CamillaDen siste kampen 25057593
313Handford, MartinHvor er Willy? : den utrolige boken 24924655
314Mæhle, LarsKrympekatastrofe 24844984
315Våhlund, EliasUlvene kommer 24836213
316Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og forte-seg-roboten 24735234
317Horst, Jørn LierDekkoperasjon 24689062
318Mugford, SimonMané ruler 24505194
319Moen, Kjersti SynnevaBløte folk 24445824
320McFadden, FreidaHushjelpen ser deg 24394865
321Burke, Caro ClaireYesteryear 243812991
322GijéKyprians hemmelighet 24297003
323Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn : [Seksti kilo-saga] 24274505
324Mugford, SimonGrealish ruler 24144715
325Norman, Mona GriviPanda på rømmen 24067353
326Brinck, CamillaDen låste portalen 23995494
327Theorin, JohanNattgjestene 23954285
328Pilkey, DavSuperpus fra alle kanter 23904335
329Yang, Gene LuenAvatar : Jakten på moren 23875224
330Michelet, MarteDet har skjedd verre ting i utlandet : scener fra et farskap 23806073
331De la Motte, AndersMysteriet på Capri : [Mord under solen] 23804505
332Falch, MalinStjerna : en historie fra Nordlys 23717583
333Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 23627343
334Kjetun, MariVerdens kjemper 23566463
335Halsnes, LineTøffe kjøretøy 23545983
336Callin, PetterErgo : fysikk 1 235030900
337Backman, FredrikMine venner 23457263
338De la Motte, AndersNattjegeren 23392658
339Griffiths, AndyGutta i trehuset med 169 etasjer begynner ikke på skolen : for det har de ikke lyst til 23196583
340Griffiths, AndyGutta i trehuset med 143 etasjer drar på en skrekkelig avslappende ferie 23197832
341Holsve, Mari MoenI pappas hode 23156813
342Börjlind, CillaSkygge over Slagtjern 23148682
343McFadden, FreidaHushjelpens hemmelighet 23104924
344Våhlund, EliasForsvunnet 23076313
345Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 22999172
346Mæhle, LarsRasmus finner ikke kosedyret 22953546
347Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra et populært liv - NOT! 22868682
348Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og stinkomaten 22854694
349Karlsen, Ole G.Terra nova : geografi for den videregående skolen 227528070
350Kaldheim, HelenMørkalven : Drømmen 22737393
351Mæhle, LarsRasmus og Trym fisker krabbe 22733486
352Parr, MariaOskar og eg : alle plassane vi er : roman 22716333
353Lindmo, ArneHevneren fra Helheim 22696843
354Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 22699332
355Hagerup, HildeDu eneste : historien om Gunvor Hofmo og Ruth Maier : roman for ungdom 226511242
356Toriyama, AkiraDragon ball 22627922
357Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 225910602
358Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 22559782
359Sten, VivecaBenåderen 22542558
360Brinck, CamillaDen hemmelighetsfulle verden 22526633
361Wernø, Johanne NordbyKaninen har stått opp : autistiske journaler 22498322
362Eriksen, FrøydisReligion og etikk : vg3 224827920
363Graff, Sverre BjørstadDinosauren som ville bli sjørøver 22345653
364Kirby, KatieLottie Brooks' kleine BFF-drama 22284435
365Halsnes, LineTøffe dinosaurer 22226163
366Totland, AndersMamma på dass 221810172
367Hammer, ElisabethFamiliehemmeligheten : [Løfter i sand] 22083506
368Bjørgum, Sondre H.Skogfruen : thriller 22033436
369Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på campingtur 21914644
370Horst, Jørn LierTørt land 219011241
371Teige, TrudeMormors utrolige venninner : roman 21778532
372Engman, PascalIngen 21713206
373Enger, ThomasSår 21652777
374Brinck, CamillaMusse og Helium legger en plan 21653915
375Blomqvist, FredrikNordlyset 21634844
376Våhlund, EliasAlene 21615084
377Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne sykler 21615044
378Andersen, Rolf Magne G.Det store togranet 21594884
379Mathismoen, OleStore dyr 21535963
380Sandmæl, CharlotteForrådt 21494934
381Läckberg, CamillaSørgekonen : [Fjällbacka-serien] 21467502
382Øen, Inger JohanneSelv om himmelen faller : en Silja Frost-roman 21382987
383Mjaugedal, HalvorHistorien om Martin Ødegaard 21365274
384Walden, AndrevJævla menn 21318292
385Molaug, Marius HornVerdens verste miljøsvin 21299532
386Røed, HenningHai! 21294554
387Ampofo, Joseph S.S.Maria Storm og Mythosordenen 21285593
388Stranger, SimonStranger : roman 21265194
389Griffiths, AndyGutta i trehuset med 117 etasjer havner i fengsel 21266833
390Fretheim, EvaFuglekongen : roman 21257552
391Græsli, HansKompass : geografi vgs 212024600
392West, TraceyMysteriet med soldragen 21184035
393Aune, ThomasFotballklubber 21066643
394Moyes, JojoDa jeg møtte deg 20978072
395Mæhle, LarsRasmus rydder 20943266
396Parr, MariaOskar og eg : alle tinga vi har : roman 20944534
397Mugford, SimonPogba ruler 20934095
398Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 209210042
399Sandmæl, ChaForrådt 20844534
400Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Alene 20815094
401Mæhle, LarsAprilspøken 20732607
402Johansen, Ørjan ZazzeraErling Braut Haaland : frå liten til størst 20696593
403Lindahl, LenaAlle må bæsje 20615613
404Engman, PascalAlbinoen 20592627
405Kaldheim, HelenMørkalven : Kontroll 20437032
406Blichfeldt, KathinkaKontekst 8-10, 3. utg. : Basis 204324270
407Mugford, SimonVM-heltene ruler 20413905
408Morseth, Anne LouiseEn lykkelig slutt 20404994
409Raknes, LinaÅse fanger en krabbe 20405123
410Emanuelsen, BirgerOdysseen 20194964
411Teige, TrudeÉn for alle 20189552
412Sandmæl, ChaSåret 20184674
413Haugerud, Dag JohanSjelesorg : roman 20164994
414Molaug, Marius HornVerdens verste venn 20088922
415West, TraceyJordskjelv-dragens øye 20072737
416Ōima, YoshitokiSilhuett av en stemme 20076722
417Strid, Jakob MartinDen utrolige historien om den kjempestore pæra : (eller beretningen om hvordan Jeronimus Bjergstrøm Severin Olsen ble gjeninnsatt i sitt rettmessige embete som Solbys borgermester, til glede for alle byens innbyggere, utenom én) 20024594
418Kolpus, IsalillHvem brente John Savio? 19884854
419Lindmo, ArneHeksa i Nøkkemyra 19785323
420Mugford, SimonSon ruler 19743266
421Mæhle, LarsFlaggermusgrotten 19662767
422Fosse, JonVaim : roman 19663305
423Jacobsen, Jenny J.Rare valper 19643915
424Snashall, SarahHunder og valper 19616213
425Norman, Mona GriviIsbjørnmysteriet 19607262
426Norman, Mona GriviDen falske enhjørningen 19606143
427Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og tomattorsken 19552657
428Moyes, JojoVi bor alle her 195410031
429Dahl, RoaldHeksene 195210341
430Carr, GarrettGutten fra havet 19507312
431Norman, Mona GriviLure lemurer 19446113
432Hoover, ColleenVerity 19399781
433Svendsen, Tonje FossumPsykologi 1 193226970
434Edwards, Ellen M. TudorExplore 5, 2. utg. : My book 192829900
435Probert, TimKampen mot mørket 19274983
436West, TraceyVanndragens hemmelighet 19223465
437Lindmo, ArneEdderkoppenes dronning 19195173
438Dürenfeldt, Martin vonVerdens søteste 19184324
439Klepp, AnneliLeona i bursdagstrøbbel 19173944
440Molaug, Marius HornVerdens verste skitur 191610191
441Osoble, Mulki Mukhtar MohamudAnisas magiske medaljong 19166243
442Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst reiser på ferie 19135503
443Moen, Kjersti SynnevaSelma gjør så godt hun kan 19116622
444Sotberg, VictorBare Victor 191018111
445Fiske, AnnaHallo natta! 19104444
446Peers, BobbieMarshmallowsmaskinen 19014783
447Stoltenberg, JensPå min vakt : å lede Nato i krigstid 19003645
448Perrin, ValérieÅ vanne blomster om kvelden 189610781
449Mugford, SimonPalmer ruler 18863046
450Lindmo, ArneUnderjordisk oppdrag 18826223
451Andersen, Rolf Magne G.Stigetrollets hevn 18763984
452Harpman, JacquelineJeg som aldri har kjent menn : roman 18666522
453Kusaka, HidenoriPokémon eventyrene : red, blue & green 18665163
454Engberg, KatrineDe uønskedes paradis 18662059
455Yang, Gene LuenAvatar : Det som ødelegger 18584314
456Yang, Gene LuenAvatar : Røyk og skygge 18523924
457Pilkey, DavBedre sammen 18513056
458Lovrenski, OliverDa vi var yngre : roman 184715841
459Mæhle, LarsMysteriet med den tause papegøyen 18345323
460Horst, Jørn LierJakten på den blå dragen 18282846
461Mjelde, CharlotteFelix krangler 18202976
462Karlsson, Ørjan N.Det levende mørket : kriminalroman 18183026
463Hustvedt, SiriGjenferd : en kjærlighetshistorie 18174024
464Tungen, ThereseDen andre sida av elva : roman 18134723
465Halsnes, LineTøffe maskiner 18075283
466West, TraceyGulldragens skatt 18072826
467Lindgren, AstridBrødrene Løvehjerte 17976372
468Mæhle, LarsDinosaurgjengens ABC : bokstavjakten 17962576
469Merz, AnaSkal bare 17934583
470Nesbø, JoFlaggermusmannen 17926382
471Horst, Jørn LierJakten på den hvite ørnen 17863125
472Norman, Mona GriviTigertrøbbel 17847762
473Strout, ElizabethJeg heter Lucy Barton 17623335
474Norman, Mona GriviPumaproblemet 17586042
475Norberg, Tora MarieKjendis : kunsten å bli berømt 17565033
476Berglund, IngridSov dukkelise : kriminalroman 17542906
477Klausen, Julia F.Jeg er ikke min mors datter : historien om en tapt barndom og veien til et eget liv 17516462
478Minier, BernardDe utslettede 17475033
479Dahl, RoaldCharlie og sjokoladefabrikken 17468971
480Giske, RuneTreningsledelse 174522510
481Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på tivoli 17443974
482Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på overnatting 17423325
483Lyng, SandraLykke til på skolen, Corny! 17412706
484Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst feirer bursdag 17404304
485Eriksen, Lars HenrikSkrotnissens hemmelighet 17393634
486Witherspoon, ReeseUten et ord 17334074
487Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 17309631
488Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en dustete dramaqueen - NOT! 17245623
489Douyé, SylviaKryptozoologi for begynnere 17214433
490Moore, LizGuden over skogene 17202496
491Pilkey, DavHvordan vinne venner 17182706
492Norman, Mona GriviPapegøyens hemmelighet 17175363
493Oseman, AliceHjertestopper : Gutt møter gutt 17075742
494Klepp, AnneliLeona i monstertrøbbel 16993574
495Norman, Mona GriviGepardgåten 16985702
496Jamtli, John S.Tungtvannsaksjonen 16977692
497Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en fantastisk bursdag - NOT! 16955223
498Griffiths, AndyGutta i trehuset med 130 etasjer : får øye på en kjempestor flue (som også er kjempeirriterende) 16946252
499Helgheim, OdinKatteguden Frøya : en historie fra Ragnarok 16923574
500Bjørk, SamuelBomberen 16896272
501Hunter, ErinTilbake til villmarken 16846922
502De la Motte, AndersMysteriet på Capri 16822018
503Engman, PascalKlanen : [Klanenserien] 16818501
504Lyng, SandraGratulerer med dagen, Corny 16802726
505Færø, TorkilHvilekuren : hvil smartere, stress mindre og prester bedre 16805033
506Mæland, Ingebjørg FaugstadDumper 16762706
507Mæhle, LarsRasmus og Trym baker 16722636
508Eikehaug, ErikAlle elsker Kari : roman 16717372
509Norman, Mona GriviValpeveddeløpet 16705343
510Assarasakorn, MichelePotegjengen 16682736
511GijéJakten på opprinnelsen 16674593
512Mjaugedal, HalvorHistorien om Erling Braut Haaland 16674353
513Rusten, Solveig MoenAldri bli forelska 16665692
514Riordan, RickLyntyven 16636602
515Brønstad, AgnesKommunikasjon : vg1 helse- og oppvekstfag 166224890
516Skeie, ToreHardråde : om Harald Sigurdsson og hans verden 16614743
517Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en hemmelig kjærlighetskatastrofe - NOT! 16585882
518Ericsson, KjerstiØmhet og forferdelse : roman 16584413
519Korsgaard, LeaInnen året er omme : hva 64 sommerfugler lærte meg om naturens største gåte 16577202
520Tolo, MichelleDet første møtet 16564383
521Moyes, JojoI ly av regnet 16561938
522Sortland, BjørnMission 1: Rio de Janeiro 16546912
523Suongir, Hanne-SofieEmmas dilemma 16514753
524Bjerkli, Myriam H.Evas skål 16484973
525Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en rampete lillesøster - NOT 16463105
526Dahl, RoaldGeorgs magiske medisin 16446802
527Mæhle, LarsTrampolinetullball 16432376
528Fossum, KarinAller kjæreste : roman 16438801
529Griffiths, AndyGutta i trehuset med 104 etasjer må skaffe ti millioner kroner (ellers!) 16335622
530Phoenix, H.L.Hemmeligheten 16314463
531Donaldson, JuliaGruffalo 16233764
532Mæland, Ingebjørg FaugstadTømmerbil 16182715
533Gumpaw, FelixFørste sak 16182975
534Rowling, J.K.Harry Potter og fangen fra Azkaban 16176252
535Våhlund, EliasHåndboka 16115043
536Egeland, TomSatans segl 16117492
537Krien, DanielaMitt tredje liv 16082396
538Flatland, HelgaEt liv forbi 16056262
539Andersen, Rolf Magne G.Den magiske fotballen 15965033
540Eggen, TorgrimBlodet 15965193
541Marienborg, IreneNatta! sier Nora 15943794
542Edwards, Ellen M. TudorExplore 7, 2. utg. : My book : engelsk for barnetrinnet 159022140
543Lindmo, ArneVampyrer og demoner 15905173
544Akerlie, IbenLars er lol 158316380
545Holowaty, LaurenPeppas nye lillesøster 15832247
546Kuhn, CamillaGlenn og skurkene 15823264
547West, TraceyIlddragens kraft 15822965
548Klepp, AnneliLeona i rottetrøbbel 15793484
549Pilkey, DavSuperpus store drømmer 15772805
550Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst går i bryllup 15752705
551Røed, HenningMonstre i dypet 15744883
552Mæland, Ingebjørg FaugstadBergingsbil 15742665
553Rowling, J.K.Harry Potter og Føniksordenen 15724773
554Winick, JuddGutten som styrtet til jorda 15714533
555Lindmo, ArneForbannelsen i Trollskog 15694293
556Mæhle, LarsRasmus feirer bursdag 15692197
557Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 15626672
558Lemire, SabineMira 15613933
559Kusaka, HidenoriPokémon-eventyrene : red, blue & green 15573534
560Smart, JamieApekatt mot harepus 15502875
561Bjerkeland, IngvildUdyr 155010211
562Colgan, JennyHusrom og hjerterom 15492047
563Assarasakorn, MichelePOTE-gjengen får seg en overraskelse 15462506
564Lindmo, ArneReisen til Atlantis 15433814
565Guinness world records 2026Guinness world records 2026 15423015
566Egner, ThorbjørnKlatremus og de andre dyrene i Hakkebakkeskogen 15404503
567Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst står på scenen 15394603
568Perrin, ValérieGlemt på en søndag 15383324
569Sager, RileyHun som ble igjen 15383025
570Heum, TrondAlle tiders historie (BM) : fra de eldste tider til våre dager 153419120
571Strout, ElizabethAmy og Isabelle 15337542
572Oseman, AliceHeartstopper 15328761
573Assarasakorn, MichelePOTE-gjengen og den store forandringen 15292665
574Kjetun, MariSøt og farlig 15252815
575Phoenix, H.L.Jakten på den røde stjerne 15244553
576West, TraceyGiftdragens sang 15222725
577Halsnes, LineTøffe dyr 15224533
578Michaelides, AlexDen tause pasienten 15215043
579Telgemeier, RainaDrama 15203144
580Heimen, Rikard B.Bjørnis kjører brannbil 15172745
581Beauvoir, Simone deDen bedratte kvinnen 15173923
582Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 15126712
583Higgins, CamGøy på landet 15113304
584Falch, MalinBjørnar : et eventyr fra Nordlys 15083444
585Peers, BobbieLuridiumstyven 15079351
586Kirby, KatieLottie Brooks' kaotiske julefeiring 15052815
587Garmann-Aarhus, BenedicteVerdens rareste dyr 14986262
588Holowaty, LaurenPeppas brannbil 14972446
589Hammer, ElisabethVindkast : [Løfter i sand] 14962505
590Ridzén, LisaTranene flyr mot sør 14944333
591Brown, Aleksander KirkwoodElggutten 14935342
592Norman, Mona GriviHaien kommer! 14925162
593Adler-Olsen, JussiSju kvadratmeter med lås : thriller 148911541
594Sharif, GulraizHør her'a! 148720750
595Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne rydder 14863524
596Andersen, Stian HjelvinBukke nikke neie 14802466
597Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på ballett 14793474
598Engman, PascalBestselger 14702685
599Tolo, MichelleSpøkelsesvenn : det første møtet 14694313
600Kuhn, CamillaLunda på rideskole 14693773
601Rowling, J.K.Harry Potter og ildbegeret 14684563
602Lillebo, MariaLille Villkatt begynner på skolen 14644043
603Muncaster, HarrietEsmeralda blir prinsesse 14642206
604Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst havner i trøbbel 14603264
605Riley, LucindaSkjult skjønnhet 145911331
606Griffiths, AndyGutta i trehusets ekstremt hemmelige historier 14584383
607Mæhle, LarsRasmus og fargene 14582346
608Skagen, Ellen FløDen nevroplastiske nøkkelen : ved uforklarte fysiske plager som ikke går over 14584463
609Klepp, AnneliLeona i sirkustrøbbel 14573224
610Sveen, GardSkalpjegeren 14572645
611Sæther, GørilDen store boka om kjæledyr 14574952
612Dürenfeldt, Martin vonNorske rovdyr 14562595
613Pilkey, DavHundemannen i fri dressur 14552905
614 Aktivitetslære 145124820
615Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra et fancy Paris-eventyr - NOT! 14503284
616Montefiore, SantaDen siste sangen 14501877
617Latronico, VincenzoDet perfekte : roman 14451957
618Linde, HeidiAnnenhver uke 14416812
619Ravatn, AgnesGjestene : roman 14382984
620Teige, TrudeMorfar pustet med havet : roman 14373274
621Diseth, ÅgePsykologi 1 : Programfag Psykologi 1 143525580
622Telgemeier, RainaSmil 14302884
623Michelsen, Svein OlafTabell- og formelsamling for elektrofag 142624630
624Brønstad, AgnesHelse : vg1 helse- og oppvekstfag 142420780
625Matre, Agnes LoviseEvig fred : kriminalroman 14248641
626Mæhle, LarsHvem har bæsja? 14222196
627Jensen, Jens HenrikInterregnum 14201897
628Wold, SidselIsrael : et land i kamp med seg selv 14192515
629Mæland, Ingebjørg FaugstadBuss 14192276
630Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst hjelper til 14172256
631Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst møter tannfeen 14154313
632Mæhle, LarsMysteriet med den syke valpen 14132026
633Hammer, ElisabethVinterhjerter : [Løfter i sand] 14132505
634Holowaty, LaurenEnhjørning-Peppa 14121807
635Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse og julenissen 14105852
636Sattin, SamuelUnico : Oppvåkningen 14092206
637Andersen, Rolf Magne G.Den sorte løve 14093184
638Probert, TimSkyggen 14083044
639Monsen, ØisteinHvite striper, sorte får 140611671
640Samdal, PederMer enn en spiller 14055192
641Enger, ThomasUgress : en Henning Juul-roman 14048801
642Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Ulvene kommer 13993364
643Yang, Gene LuenAvatar : Nord og sør 13973004
644Griffiths, AndyGutta i trehuset med 130 etasjer får øye på en kjempestor flue (som også er kjempeirriterende) 13964692
645Hammer, ElisabethBeleiret : [Løfter i sand] 13953503
646Hammer, ElisabethFortielse : [Løfter i sand] 13943004
647Rowling, J.K.Harry Potter and the philosopher's stone 13938841
648Kirby, KatieLottie Brooks vs. de ultraslemme jentene 13923234
649Mæland, Ingebjørg FaugstadBrannbil 13922236
650Hamsun, KnutMarkens grøde 13918201
651Hammer, ElisabethFristelse : [Løfter i sand] 13893004
652Arvola, IngeborgUlvespor 13893154
653Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en ekte BFF - NOT! 13865042
654Holowaty, LaurenPeppa elsker enhjørninger og havfruer 13861837
655Jensen, Christine RehnMamma er konspirasjonsteoretiker 13824583
656Larmo, IdaO'boy : min klin kokos tegnedagbok 13825372
657Korsgaard, ThomasHvis det skulle komme et menneske 13818351
658Russell, Rachel RenéeNedtegnelser om å leve lykkelig alle sine dager - NOT! 13785012
659Ormbostad, Just ErikMontørhåndboka : NEK 400:2022 137718450
660Andersen, Rolf Magne G.Dinosaurjakten 13763444
661Nesbø, JoBlodmåne 137013740
662Five, LailaHjernens hemmelige språk : nevroplastisitet: 6 trinn som revolusjonerer måten du forstår smerte og utmattelse på! 13682056
663Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst og stjerneskuddet 13672655
664Hammer, ElisabethAvsløringer : [Løfter i sand] 13628001
665Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en perfekt hundepasser - NOT! 13624702
666Fjell, Jan-ErikTvilen 13591927
667Kibuishi, Amy KimMysteriet med den blå tåken 13583314
668Hammer, ElisabethAnstendighet : [Løfter i sand] 13583004
669Jackson, IdaBrillebjørn i svømmehallen 13562056
670Willems, MoJeg brakk snabelen! 13522675
671Alexandersdottir, AprilRuby baby : roman 13525682
672Våhlund, EliasRøde maske 13504093
673Müller, ReidarLivet er livsfarlig! : den utrolige historien om livets utvikling fra bakterier til deg 13504463
674Engman, PascalKrigen 13493134
675Marienborg, IreneJeg må tisse! sier Nora 13442884
676Østerbø, AnitaIngrids valg 13372226
677Klepp, AnneliLeona i premietrøbbel 13373264
678West, TraceySølvdragens glans 13362136
679Jamtli, John S.Grenselos 13355552
680Walliams, DavidGangster-bestemor 13349631
681Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst og snøfestivalen 13312405
682Flatland, HelgaBli hvis du kan, reis hvis du må : roman 133015470
683Strid, Jakob MartinMimbo Jimbo lager kunst 13302166
684Piercey, RachelKom, bli med på tur i eventyrskogen 13273523
685Ravatn, AgnesFugletribunalet : roman 132411491
686De la Motte, AndersIntriger i Amalfi : [Mord under solen] 13174003
687Egner, ThorbjørnFolk og røvere i Kardemomme by 13175722
688Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst og snøgutten 13103074
689Flynn, IanSonic the hedgehog : Verdens raskeste pinnsvin ; Det onde geniet 13102365
690Guinness world records 2025Guinness world records 2025 13083363
691Ahnhem, StefanGenerasjon null 13075172
692Norman, Mona GriviDinosauregget 13074333
693Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på undervannseventyr 13043044
694Dragland, LiseHvem i jungelen? 13022305
695Tilrem, MartinEt jentebarn 13022455
696Hafstad, StianMinnetyven 12955502
697Omdahl, Christopher RobinPower up! : gamingheltene som tok meg til neste nivå 12917901
698Smart, JamieMenneskene kommer! 12892225
699Bringsværd, Tor ÅgeTambar har bursdag! 12882794
700Helgheim, OdinVokterhunden Garm : Ragnarok 12852485
701Nordahl, VictorReveflammene 12852944
702Wilkinson, L.M.Edelpote og hjertesteinen fra Alluria 12841837
703Snashall, SarahKatter og kattunger 12783693
704Stene, Gert-OlavForbannelsen 12723913
705Mæhle, LarsBursdagsbaluba 12711986
706Keegan, ClaireOver blå enger 12714402
707Loe, ErlendKukene = : Kukane 12692375
708Mæhle, LarsTeatertrøbbel 12692026
709Bringsværd, Tor ÅgeTambar begynner på skolen 12602235
710Mæland, Ingebjørg FaugstadBulldoser 12582066
711Tvedt, ChrisHer kommer natten : kriminalroman 12571986
712Lane, SorayaDen argentinske datteren 12561607
713Mæhle, LarsHvor er kosebamsen? 12531747
714Fossum, KarinKom hjem, Amadou 12526991
715Eikemo, MaritVi er brødrene Eikemo : roman 12522994
716Renberg, ToreDu er så lys : roman 12509071
717Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst drar på skoletur 12472694
718Telgemeier, RainaSøstre 12462195
719Rosenfeldt, HansHøstebarn 124311211
720Homme, Annika Linn VerdalLava 12404332
721Härjegård, KarinPianisten ved fjellvannet 12381488
722Oda, EiichiroOne piece : Romance dawn - eventyrets daggry 12363173
723Engman, PascalNomaden 12341836
724Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst og den nye jenta 12343503
725McFadden, FreidaÆrlighet varer lengst 12321488
726Berg, Sunniva RellingJakten på talltyvene 12323383
727Brochmann, NinaAvkledd : den syke historien om kvinners seksualitet i medisinen 12314093
728Rees, TracyDen gylne fjær 12313543
729Nygaard, Peder HornsethSupernova 12314902
730Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en talentfull popstjerne - NOT! 12315382
731Murakami, HarukiKafka på stranden 12302814
732West, TraceyIsdragens frost 12252355
733De la Motte, AndersIntriger i Amalfi 12191577
734Lindahl, LenaAlle må sove 12183293
735Dragland, LiseHvem i skogen? 12182504
736Phoenix, H.L.Håpet 12122824
737Dragland, LiseHvem i havet? 12082285
738Griffiths, AndyGutta i trehuset dør (nesten) av sine egne vitser 12083233
739Hoover, ColleenSkadeskutt 12063233
740Willems, MoVi er i en bok! 11982414
741Horst, Jørn LierOffer 119410091
742Heiberg, Anette V.Pappa støvsuger byen 11942265
743Ewo, JonMonster! 11943123
744Mæhle, LarsHvor er krabbene? 11921746
745Wisting, AlexanderArven 11922055
746Lunde, MajaSkjerm barna : hvordan teknologien tok over barndommen, og hva vi kan gjøre for å ta leken og livet tilbake 11914722
747Molaug, Marius HornSånn ble jeg verdens beste fotballspiller 11864912
748Mæland, Ingebjørg FaugstadFeiebil 11861966
749Ravatn, AgnesDei sju dørene : roman 11832764
750Willems, MoEn stor fyr tok ballen min! 11812055
751Hjorth, MichaelVoldens øy 11801279
752Aas, MartinDet kuleste fra vikingtiden : mektige konger, stores slag, farlige reiser 11763992
753Kuhn, CamillaLøs tann 11752355
754Peers, BobbieNudelpuddelen 11732924
755Jacobsen, RoyDelirium 117110131
756Keining, Alexandra-ThereseKannibalen 11682844
757Klepp, AnneliLeona i sykkeltrøbbel 11652235
758Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en kul TV-stjerne - NOT! 11655182
759Holowaty, LaurenPeppas drageeventyr 11641577
760Ragde, Anne BirkefeldtFeita! : en erindringsroman 11647681
761Rowling, J.K.Harry Potter og halvblodsprinsen 11624002
762Kolby, MaritHva og når skal vi spise? 11603853
763Brønstad, AgnesYrkesliv : vg1 helse- og oppvekstfag 115818300
764Kvalvaag, Hilde K.Kvinner som går 11585582
765Hoover, ColleenDet ender med oss 115510531
766Bergstrøm, HasseRettslære 1 115517930
767CopycatHermegås 11511428
768Douyé, SylviaJenta som elsket fabeldyr 11493123
769Handford, MartinDen fantastiske reisen 11492145
770Horst, Jørn LierArr 11488181
771Gumpaw, FelixDe ville ninjaene 11462105
772Griffiths, AndyGutta i trehuset med 117 etasjer : havner i fengsel 11454152
773Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en elegant isprinsesse - NOT! 11455012
774Willems, MoSe hva jeg kan! 11412015
775Fodstad, Lars AugustMoment : vg3 : norsk for studieforberedende 114115150
776Ousland, BjørnVelkommen til Grumyra 11404112
777Diskin, ElizabethEnter 9, 2. utg. : engelsk for ungdomsstrinnet 113916540
778Dahl, Niels FredrikFars rygg : roman 11362195
779Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne tegner 11343193
780Schulman, NinniNetter uten daggry 11331229
781Brunstrøm, ThomasSallys pappa elsker Halloween 11331726
782Solberg, A. AudhildSkyggene i skolegården 11335552
783Kleppe, HåvardTøffe brannbiler 11321876
784West, TraceyJakten på lyndragen 11292175
785Andersen, Jørn KennethProduksjon og tjenester, 3. utgave : vg1 teknologi- og industrifag 112013890
786CampingCamping 11191358
787Walliams, DavidVerdens verste barn 11188081
788Lahlum, Hans OlavGjøkungegåten 11174602
789Jacobsen, RoyDe usynlige 11135841
790Bjelland, Nina RasmussenSynopsis : Håndbok 111120120
791Härjegård, KarinSyersken og friheten 11081348
792West, TraceyDrømmen om regnbuedragen 11081836
793Ewo, JonBø! 11062135
794Lyng, SandraDu får ikke være med, Corny 11051776
795Willems, MoDet er en fugl på hodet ditt! 11042175
796Grytten, FrodeDen dagen Nils Vik døde : roman 11034102
797James, EricaVeien hjem 10991368
798Yagi, EmiDagbok frå eit tomrom : roman 10983852
799Biedermann, NelioLázár 10961985
800Peers, BobbieSkilpaddekanonen 10962744
801Winick, JuddHilo redder absolutt hele verden 10953223
802Rowling, J.K.Harry Potter og dødstalismanene 10943433
803Perrin, ValérieDe tre 10932753
804Spont, SiriMolly er min 10922414
805Biesalski, PetraMomente : tysk nivå 1 109212920
806Strid, Jakob MartinDen fantastiske bussen : (eller hvordan vi kom fra A til B) 10921746
807Andersen, Rolf Magne G.Verdens beste sykkel 10901606
808Mæhle, LarsPiratproblemer 10891636
809Winger, CecilieAndre verdenskrig i Norge på 1-2-3 10883932
810Roy, ArundhatiMin havn og min storm 10881447
811Mæhle, LarsFengselsmysteriet 10872005
812Edwards, Ellen M. TudorExplore 4, 2.utg. : My book 108717930
813Færø, TorkilPulskuren : stress riktig, sov bedre, yt mer og lev lenger 10874552
814Strout, ElizabethOlive Kitteridge 10862404
815Lindahl, Nikoline RiisHvis jeg var Agnes : roman 10841895
816Jackson, IdaBrillebjørn blir storebror 10831835
817Mytting, LarsSkråpånatta : roman 10833483
818Solem, Marte MagnusdotterGustav : roman 10821626
819Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en ny BFF - NOT! 10812793
820Elster, Clélia EtienneEnchanté 1 : fransk ll - vg 1 108118380
821Mæhle, LarsHvem har tatt pølsene? 10811537
822Bringsværd, Tor ÅgeTambar får en ny venn 10802664
823Henry, EmilyStore, vakre, vidunderlige liv 10794042
824Haraldsrud, Andreas DrolsumKjemi 1 107715780
825CharadesMimelek 10761447
826Barky boatsBarkebåter 10751338
827Griffiths, AndyGutta i trehuset med 104 etasjer 10733872
828Willems, MoVi drar på kjøretur! 10721985
829Raja, Abid Q.Kismat 10712194
830Klepp, AnneliHyttetur-skrekk 10673932
831Jackson, IdaBrillebjørn er syk 10651875
832Øygarden, BjarneNye kontekst 8 - 10 : Nynorsk - som sidemål 106532490
833Horst, Jørn LierMaltesergåten 10656031
834Child, LeeFluktplanen 10638481
835Smart, JamieBunny vs Monkey og dommedagsforbundet! 10631795
836Klepp, AnneliGutte-spetakkel 10623652
837Biesalski, PetraMomente : tysk nivå 2 106214380
838Lieske, DanielEn ny verden 10621905
839Harnesk, TinaFolk som sår i snø : roman 10592124
840Andersen, Rolf Magne G.Luftskoene 10582214
841Mæhle, LarsTannfetøys 10581616
842Nicolaisen, FredrikkeLørdag med pappa 10572214
843Brinck, CamillaNå er det leggetid 10561955
844Dahl, RoaldSVK 10563872
845Øverli, FrodeFrida i Aquador 10553013
846Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en bedreviter - NOT! 10534972
847Mytting, LarsSøsterklokkene : roman 10523113
848Steen, Bjørn GunnarGyldendals tabeller og formler i kjemi : Kjemi 1 og kjemi 2 105218260
849Kaldheim, HelenMørkalven : Trofeet 10512883
850Østerbø, AnitaSkammens mødre : en roman om alenemødrenes tøffe kamp på 50- og 60-tallet 10503542
851El Bakali, JavadEngstelig svarting 10493363
852Shakar, ZeshanTante Ulrikkes vei : roman 104818910
853Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst får tryllekopper 10481905
854De la Motte, AndersRustskogen 10471656
855Hove, Olav; Jørgensen, Jørg Arne; Rasmussen, Jarle; Sandboe, MaritStore spørsmål 104642480
856Ohlsson, KristinaKristuskransen 10467731
857Mæhle, LarsHvem er vaffeltyven? 10451626
858Solstad, DagEndelig! Lykken : og mitt forsøk, i 2022, på å utholde smerten ved tidens herjinger : roman 10431895
859Giske, RuneTreningsledelse : lederutvikling 104014860
860Di Fiore, MariangelaSimon lager mat selv 10401975
861Willander Lambrell, JohnDen som vet 10392554
862Mæhle, LarsHvor er den mellomste Bukken Bruse? 10341596
863Iversen, Andreas K.Max Manus : : en tegneserie om en av Norges største motstandshelt 10323383
864Holowaty, LaurenPeppa og den magiske kle-seg ut-dagen 10311377
865Horikoshi, KōheiMitt helteakademia 10303842
866Lindman, MerviMinsten baker 10291815
867Jamtli, John S.I skyggen av Tirpitz 10264682
868Horst, Jørn LierForræderen 102310280
869Geard, AmandaMåneporten 10213622
870Holowaty, LaurenPeppas eventyr 10201506
871Kinney, JeffRowleys dagbok : en supergod bestevenn : endelig min tur! 10183492
872Lindell, UnniRødt flagg : krimthriller 10175091
873Parr, MariaVaffelhjarte : : Lena og eg i Knert-Mathilde 10177214
874Hammer, ElisabethBeleiret 10171188
875Griffiths, AndyGutta i trehuset forteller vitser til de får lattersjokk 10172693
876Yoga ballYogaball 10161198
877Jacobsen, Jenny J.Små poter 10161805
878Hamberg, EmmaKjærlighetens idioter 10124102
879Probert, TimMørketiden 10121905
880Marienborg, IreneAu! sier Nora 10102533
881Nore, AslakAlliansen : roman 10061626
882Da Costa, MélissaAlt det blå på himmelen 10063672
883Linde, HeidiFørstelinja : roman 10052184
884Wessel-Aas, KatrineHjem til deg 10034782
885Østby, AnneDuften av sjasmin 10001785
886Dahl, RoaldDen kjempestore krokodillen 10002314
887Peers, BobbiePapegøyehelikopteret 9992334
888Mæhle, LarsHvem er bolletyven? 9991606
889Boyne, JohnGutten i den stripete pyjamasen 9999471
890Horst, Jørn LierNullpunkt 9982174
891Viken, Guri Margrete IdsøKrakk 9971925
892Oda, EiichiroOne piece : Slaget mot Buggy-piratene 9972583
893Tokarczuk, OlgaJakobsbøkene, eller Den store reisen over syv grenser, gjennom fem språk og tre store religioner, ikke medregnet de små : fortalt av de døde, ferdigstilt av forfatteren ved hjelp av konjekturer, beriket av mangehånde bøker samt understøttet av fantasien, som er menneskets største naturgitte gave : til hukommelse for lærde, ettertanke for medborgere, kunnskap for lekmenn og adspredelse for melankolikere 9965331
894Brinck, CamillaKjærlighetens vind 9931895
895Stavås, Trond J.Mestertyven Gjest Baardsen 9923243
896Dahl, AlexEn perfekt mor 9905191
897Sandemo, MargitDjevlekløften : [Sagaen om isfolket] 9908001
898Kinney, JeffHundedager : En pingles dagbok 9883023
899Nygaard, Kaja GjersemEt dypere svik 9881775
900Røed, HenningUtdødde skrekkdyr! 9861905
901Jacobsen, Jenny J.Hvilket dyr? 9851745
902Colgan, JennyKjærlighet på pinner 9851526
903Knausgård, Karl OveJeg var lenge død : roman 9841895
904Daddy putdownNatta med Pappa 9831307
905West, TraceyTordendragens brøl 9821895
906Raknes, LinaÅse og Kjeks 9802703
907Lindman, MerviMinsten har en potte 9801645
908GijéDen mystiske forsvinningen 9792473
909Lyng, SandraHeia Corny 9791566
910Renberg, ToreTollak til Ingeborg : roman 9788801
911Sandemo, MargitDemonen og jomfruen : [Sagaen om isfolket] 9788001
912Smart, JamieBunny vs Monkey og overlyds-ai-ai! 9751645
913Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Forsvunnet 9712064
914Andersen, Rolf Magne G.Jeg er Kokosbananas 9701576
915Brunstrøm, ThomasSallys pappa gidder ikke å være voksen 9701516
916Alexie, ShermanThe absolutely true diary of a part-time Indian 97023530
917Buchanan, EleanorDe fire steinene : [Havets søstre] 9662503
918Fiske, AnnaHvordan lager man en baby? 9662993
919Andersen, Jørn KennethProduksjon og tjenester : vg1 teknologi- og industrifag 96612340
920Banke, PeterAlt om Neymar 9663252
921Donaldson, JuliaLille Gruffalo 9642244
922Tjønn, Brynjulf JungFotballskoene 9643013
923Castle, PaulKringle og Finn 9642084
924Winick, JuddDet store buldrende braket 9632753
925Pamment, JasonLukas og den magiske øya 9621895
926Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 9604132
927Linde, HeidiKlasseboka 9603482
928Mæhle, LarsHvem gikk med utesko inne? 9601635
929Klepp, AnneliGullunge-tabber 9573342
930Bekeng-Flemmen, SiljeVi må rekke barnehagen! 9562443
931Sandemo, MargitI jordens dyp : [Sagaen om isfolket] 9569001
932Sandemo, MargitVåroffer : [Sagaen om isfolket] 9568001
933Mjaugedal, HalvorHistorien om Ada Hegerberg 9532593
934Nesbø, JoRødstrupe 9523542
935Marcus, HåkonVilldyr 9485341
936Lahlum, Hans OlavPakten 9473362
937Torgersen, Trond-ViggoResten av livet 9475891
938Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne drar på stranda 9452613
939Deutsch, BarryDen tapte arving 9431595
940Horst, Jørn LierSlagside 9416871
941Teige, TrudeMormor danset i regnet : roman 9362154
942Kleppe, HåvardGod natt, Bjørnis 9351436
943Peers, BobbieSnøfreserduellen 9352433
944Kjølberg, KristofferSupermegagigasjefen og den utrolige misforståelsen 9352953
945Solli, TerjeTa aldri et troll med deg opp i et stupetårn 9353412
946Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne leker med følelser : en faktabok 9342803
947Mæhle, LarsHvor er myggen? 9331327
948Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne plukker bær 9322433
949Szalay, DavidKjøtt 9311297
950Falch, MalinBjørnar : en historie fra Nordlys 9311964
951Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra på tur 9311845
952Mæhle, LarsMysteriet på Kongsseteren 9301974
953Mæhle, LarsSpinosaurusen 9283502
954Svingen, ArneDen onde læreren 9265211
955Sandemo, MargitTrollbundet : [Sagaen om isfolket] 9254502
956Borge, NinaJakob på vippepunktet 9236231
957Dahl, RoaldDustene 9203532
958Grebe, CamillaJentene og mørket 9208941
959Lemire, SabineMira : #reise #Paris #savn 9202144
960Strout, ElizabethLucy ved havet 9191406
961Jorselje, Jonas AndersenArbeidsmiljø og dokumentasjon : vg1 bygg- og anleggsteknikk 91712490
962Nesser, HåkanUng manns ferd mot natt 9176301
963Brunstrøm, ThomasDa Sallys pappa var liten 9141307
964Brunstrøm, ThomasSallys pappa i Syden 9141336
965Strout, ElizabethHva som helst er mulig 9132244
966Brunstrøm, ThomasSallys pappa får fotballfeber 9121267
967Jackson, IdaBrillebjørn i bursdag 9111307
968Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 9114821
969Svendsen, Tonje FossumPsykologi 2 91012650
970BingoBingo 9101227
971West, TraceyMånedragens reise 9101715
972Stai, KariFlaut 9101924
973Raknes, LinaÅse får besøk 9091735
974Griffiths, AndyHelt borte og langt vekk 9062733
975Mæhle, LarsHvem tegnet bart på maleriet? 9061376
976Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8-10 : Elevhåndbok 90615260
977Skarstein, BirgitSå mye hadde jeg, så mye mistet jeg, så mye fant jeg 9061795
978Olsen, Jarle StenRovfugl : en kriminalroman 9051515
979Strid, Jakob MartinDa Lille Larsens hus blåste bort 9041715
980Kinney, JeffFestbrems : [En pingles dagbok] 9032503
981Svingen, ArneRom 13 9034172
982Ousland, BjørnPrompetroll 9031944
983Stokke, NilsI maurtua 9021326
984Kjetun, MariSvaret er sjiraff 9011934
985Jæger, JørgenSkjebnedøgn 8998421
986Yrsa SigurdardóttirSå sort som en brann 8971177
987Donaldson, JuliaSmåtting : fisken som fortalte historier 8971247
988Arsky, Gunn HeleneMord på skrivekurset 8962723
989Bringsværd, Tor ÅgeTambar på sykehuset 8961456
990Hegerberg, AdaPå samme lag 8944561
991Johansen, Tore UlabrandErling Braut Haaland : fra talent til verdensstjerne 8942853
992Bjøranger, TerjeTaperen 8924172
993Grande, MartineLilly sover borte 8923142
994Pilkey, DavHundemannen i kattepine 8921735
995Deutsch, BarryUngdragenes profeti : en tegneserieroman 8911207
996Aspen, Marthe GravsethDen kjempestore Bjørnisboka 8911725
997Dürenfeldt, Martin vonVerdens største 8911645
998Sandemo, MargitEngel med svarte vinger : [Sagaen om isfolket] 8898501
999Kinsky, EstherRombo 8891486
1000Brinck, CamillaMusse & Helium på eventyr 8891685

1156 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 169 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2476 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 31/10/2026 kl. 17:33:50


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/8 1/11 1/12 1/6 1/10 1/9 1/7
20041/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20051/4 1/10 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20061/7 1/4 1/10 1/9 1/3 1/1 1/12 1/6 1/2 1/8 1/11 1/5
20071/7 1/3 1/9 1/10 1/6 1/12 1/1 1/11 1/8 1/2
20081/2 1/11 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As