1000 mest utlånte bøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Falch, MalinPortaltreet 1708538524
2Falch, MalinReisen til Jotundalen 1132030433
3Falch, MalinHarukkas ønske 1013020894
4Falch, MalinVikingene og orakelet 994224524
5Helgheim, OdinDrageviking 967419185
6Sotberg, VictorEdelmot 955019794
7Falch, MalinTrollriket 939123424
8Sotberg, VictorNekromanseren 937318275
9Falch, MalinKråkesøstrene 894121284
10Pilkey, DavHundemannen 876918544
11Seierstad, ÅsneUfred : Russland fra innsiden 864331492
12Kibuishi, KazuSteinvokteren 860935382
13Mugford, SimonHaaland ruler 821716764
14Christensen, Lars SaabyeKjøkken 801511796
15Falch, MalinReisen til Røros 761317344
16Nordahl, VictorByen 737515044
17Helgheim, OdinFenrisulven 734520993
18Horst, Jørn LierOperasjon Kanon 720313375
19Helgheim, OdinValhall 702615734
20Sandnes, Hans JørgenFrysninger 700814814
21Pilkey, DavHundemannen er på ballen 685713445
22Sandmæl, CathrineJenter 682814874
23Horst, Jørn LierOperasjon ellemelle 681618633
24Helgheim, OdinFimbulvinter 675917173
25Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 669730942
26Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 643616213
27Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse drar til Syden 643113654
28Pilkey, DavHundemannen og Superpus 642312685
29Sandnes, Hans JørgenIldsjø 639415544
30Sandnes, Hans JørgenNed i dypet 632117443
31Sotberg, VictorSkyggene 62879966
32Nordahl, VictorSkogen 626013104
33Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 625523632
34Sotberg, VictorBedrager 622314234
35Horst, Jørn LierTvilen 620312205
36Pilkey, DavFarefulle høyder 620211435
37Pilkey, DavForbrytelse og slafs 619011415
38Pilkey, DavHundemannen drar på Lopphavet 617310645
39Pilkey, DavHundemannen håver inn 614512095
40Sandnes, Hans JørgenDypfryst 603216963
41Iversen, Andreas K.Max Manus : en tegneserie om en av Norges største motstandshelter 602017723
42Pilkey, DavNår villdyret våkner 602011255
43Horst, Jørn LierOperasjon gulltann 600017613
44Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 596525632
45Pilkey, DavDen røde rebell 59369176
46Hjardar, SaraMia Myhr og søstrene av Skår 591613324
47BékaHjertets hemmeligheter 58569556
48Pilkey, DavLoppenes herre 580211305
49Pilkey, DavI fri dressur 579011135
50Kibuishi, KazuBølgerytteren 573116613
51Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn 57277557
52Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 565520272
53Sandnes, Hans JørgenHavgapet 561915483
54Horst, Jørn LierDen siste saken 555115083
55Helgheim, OdinTordenguden 550111744
56Strout, ElizabethDet vi aldri sier 549915643
57Heum, TrondAlle tiders historie : Fra de eldste tider til våre dager 546380340
58Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 545619662
59Hjardar, SaraMia Myhr og barna som forsvant 544712874
60Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 544520002
61Kibuishi, KazuByen bak skyene 539821062
62Nordahl, VictorRevefarmen 539611004
63Sandmæl, ChaBeseiret 539212484
64Pilkey, DavI kattepine 536310175
65BékaKjærlighetssorg 53488356
66Horst, Jørn LierOperasjon Ninja 528913273
67Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 522219742
68Ravatn, AgnesDoggerland 517113223
69Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 516722012
70Pilkey, DavMitt liv som katt 51657746
71BékaFeriefling 51517546
72Molaug, Marius HornVerdens verste sommer 508212594
73Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 508021182
74Gjerset, AsbjørnTreningslære : idrettsfag vgs 504557450
75Sandnes, Hans JørgenOrkanen 503811964
76Arnesen, SonjaNorskboka : vg2 yrkesfag 502663230
77Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 500018582
78Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8 499770740
79Mugford, SimonMessi ruler 499610594
80Sandnes, Hans JørgenFrostrøyk 497811434
81Mugford, SimonMbappé ruler 49439585
82Strömberg, SaraSot 49247106
83Flatland, HelgaSå gjør vi så : roman 490812863
84Brinck, CamillaMysteriet med hullet i veggen 489815613
85Dåsnes, NoraBare si ja 487211304
86Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 486922232
87Horst, Jørn LierJakten på enhjørningen 486513073
88Horst, Jørn LierOperasjon zombie 48459415
89BékaStjålne drømmer 48387286
90Nesbø, JoNådeskudd 483616522
91Dåsnes, NoraTi kniver i hjertet 482313313
92Helgheim, OdinYggdrasil 48089724
93Horst, Jørn LierOperasjon Lurifaks 480713333
94BékaSøt musikk 47967646
95Hjardar, SaraMia Myhr og det råtne vannet 477412133
96Mjaugedal, HalvorHistorien om Diego Maradona 476710684
97Mugford, SimonRonaldo ruler 47579345
98Horst, Jørn LierOperasjon heksegryte 468114393
99Kibuishi, KazuAlveprinsen 467317832
100Tolo, MichelleFullmåne 463710634
101Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 463116912
102Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 462420372
103Kibuishi, KazuIldfuglen 461118072
104Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 460314583
105Mugford, SimonNeymar ruler 45588545
106 Verkstedhåndboka 454577320
107Sandnes, Hans JørgenOppslukt 451310094
108Norlund, DinaSnøkattprinsen 448712343
109Strömberg, SaraSkygger 44727825
110Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 447015572
111Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 446316802
112Torgersen, NikolaiGater jeg har levd 442220872
113Helgheim, OdinLoke 43968315
114Horst, Jørn LierOperasjon Svartskog 437818362
115Kibuishi, KazuSupernova 437117562
116Oseman, AliceHjertestopper 435814373
117Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 10 434863870
118Horst, Jørn LierOperasjon romvesen 43419554
119Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 430717102
120Mugford, SimonØdegaard ruler 42576916
121Aune, ThomasFotballhelter 423211723
122Kirby, KatieDet sykt flaue livet til Lottie Brooks 42148584
123Aune, ThomasFotballrekorder 420410753
124Lykke, NinaHvor er de voksne? 42009924
125Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og prompebrusen 41988644
126Horst, Jørn LierSkriket 419612673
127Horst, Jørn LierOperasjon traktor 41959774
128Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 415716642
129Sandmæl, ChaKnust 415111053
130Horst, Jørn LierOperasjon Radius 411313663
131Horst, Jørn LierOperasjon Fangejakt 41109464
132Holt, AnneDiamanter og rust : en Hanne Wilhelmsen-roman 410514492
133Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 408917232
134Kinney, JeffSalig røre 40599964
135Mugford, SimonSalah ruler 40338714
136Horst, Jørn LierJakten på slottets hemmelighet 40329804
137Horst, Jørn LierOperasjon Rød sløyfe 401413542
138Engman, PascalKlanen 40144279
139Sandmæl, ChaAngrepet 399810643
140Horst, Jørn LierOperasjon plastpose 399515722
141Molaug, Marius HornVerdens verste kjendis 398213073
142Brekke, JørgenAlt skal bli støv : en Odd Singsaker-krim 39797005
143Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 397219862
144Uri, HeleneI mitt lune hi : roman 39258404
145Molaug, Marius HornVerdens verste fotballag 392415432
146Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 390111243
147Kinney, JeffBruk huet! 388710373
148Horst, Jørn LierOperasjon Fartsstripe og andre mysterier 38829534
149Fretheim, EvaKråketronen 38794987
150Kinney, JeffGode, gamle dager 387316562
151Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 386615202
152Matre, Agnes LoviseFartsblind : kriminalroman 385511003
153Lindmo, ArneKråkeslottets hemmelighet 384212892
154Kinney, JeffRodrick ruler 384219221
155Sand, MariaAlt mitt er ditt : roman 38278844
156Läckberg, CamillaSørgekonen 38164428
157Pelicot, GisèleEn hyllest til livet : skammen må bytte side 38147005
158Mæhle, LarsStormen 38087305
159Mæhle, LarsSumpskogen Grand Prix 38047115
160Mugford, SimonBellingham ruler 37977525
161Nesbø, JoMinnesota : roman 378117412
162Kinney, JeffSiste stikk 377917412
163Horst, Jørn LierUtskudd 376611303
164Kinney, JeffNedsmelting 369413102
165Griffiths, AndyGutta i trehuset med 156 etasjer ser dobbelt 367610743
166Hjardar, SaraMia Myhr og kaoskrystallen 36717624
167GijéVelkommen til Pandoria 36619663
168Eriksen, Lars HenrikJakten på evighetsmaskinen 36589803
169Hansen, Linn-CatherinJasper ødelegger alt 36448574
170Brinck, CamillaJakten på gullosten 362810613
171Jæger, JørgenNarrespill 360611203
172Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 358414622
173Mugford, SimonZlatan ruler 35738624
174Brown, DanHemmelighetenes hemmelighet : en roman 35729373
175Horst, Jørn LierJakten på trollmannens bok 35597744
176Horst, Jørn LierJakten på Trolløyet 35535935
177Kinney, JeffPå dypt vann 354512972
178Mugford, SimonRashford ruler 35327084
179Mugford, SimonKane ruler 35287154
180Dåsnes, NoraLa skogen leve! 352510433
181Molaug, Marius HornVerdens verste biltur 349211203
182Nesser, HåkanDet finmaskede nettet 34906215
183Brinck, CamillaEventyret i Lindrizia 348910533
184Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 347216812
185Mjønes, Johan B.Spuria : roman 346611822
186Kinney, JeffFüllstappa bleie 346310823
187Kinney, JeffSamling i bånn 345610103
188Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 345615892
189Ohlsson, KristinaNattanker 34359123
190Horst, Jørn LierJakten på Campingkongen 34296005
191Kinney, JeffHjem, kjære hjem 342512752
192Telgemeier, RainaEn genial idé 34238583
193Mæhle, LarsBallongferden 34036375
194Kinney, JeffDen brutale sannheten 339918871
195Mugford, SimonVan Dijk ruler 33786235
196Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 337310713
197Løno, AnnetteVagusnerven : kroppens skjulte superkraft 33635006
198Telgemeier, RainaDen store hemmeligheten 33588204
199Mugford, SimonDe Bruyne ruler 33466984
200Andersen, Jørn KennethKonstruksjons- og styringsteknikk : Vg1 Teknologi- og industrifag 333444060
201Flood, HeleneNærmeste nabo : psykologisk thriller 332510543
202Galligan, GaleGuttegærne Stacey 32976764
203Dragland, AnnetteHele deg : veien til bedre helse 32979543
204Johansen, Ørjan ZazzeraHistoria om Erling Braut Haaland 329013032
205Fjell, Jan-ErikUlvestuen 32909253
206Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 9 328643910
207Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Håndboka 32748413
208Kinney, JeffFestbrems 32655785
209Fatland, ErikaSjøfareren : en reise gjennom Portugals tapte imperium 325013482
210Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 32499913
211Christiansen, AnePasos : spansk nivå 2 324637010
212McFadden, FreidaKjære Debbie 324210173
213Adler-Olsen, JussiDøde sjeler synger ikke 32369513
214Mjelde, CharlotteFelix har følelser 32286954
215Kinney, JeffDobbel innsats 320411432
216Renberg, ToreEt livsforsøk 320413662
217Norman, Mona GriviDen hvite løven 319410453
218McFadden, FreidaHushjelpen 31927184
219Andreassen, KyrreIkke mennesker jeg kan regne med : roman 319112912
220Våhlund, EliasSuperskurker 31814776
221Andersen, Jørn KennethProduktivitet og kvalitetsstyring : Vg1 Teknologi- og industrifag 317739610
222Mugford, SimonSaka ruler 31765955
223Næss, Sven PetterSvarte hull : en Harinder Singh-krim 31568303
224Mugford, SimonBarcelona ruler 31455275
225Hjorth, VigdisDet gode mennesket i Sandvika : en roman 30668133
226Kinney, JeffFerieparadiset 306417831
227Petterson, PerDu er hjemme nå 30637993
228Mæhle, LarsKjempeblekkspruten 30534556
229Mugford, SimonVinícius jr. ruler 30525026
230Våhlund, EliasAlle lyver 30485315
231Mugford, SimonLiverpool ruler 30426374
232Kinney, JeffBrakkesyke 304115981
233Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og brøleboksen 30244716
234Winger, CecilieTitanic på 1-2-3 30119093
235Kirby, KatieLottie Brooks' ko-ko kjærlighetsliv 30086394
236Perrin, ValérieTata 30078793
237Kirby, KatieLottie Brooks' seriøse vennekriser 29826164
238Mæhle, LarsSvømmekonkurransen 29804826
239Våhlund, EliasDen lengste natten 29766474
240Horst, Jørn LierSalamandergåten 296620581
241Horst, Jørn LierJakten på den siste dinosauren 29579053
242McEwan, IanHva vi kan vite 29537933
243Horst, Jørn LierJakten på vikingskatten 29535285
244Pilkey, DavSuperpus tegneklubb 29464816
245Mæhle, LarsEgget 29364915
246Mugford, SimonLewandowski ruler 29365505
247Våhlund, EliasTilbake 29356614
248Vahr, EllenBorte fra verden : roman 29297873
249Riley, LucindaKjærlighetssangen 29269123
250Kaneshiro, MuneyukiBlue lock 29257973
251Mæhle, LarsReisen 29244426
252Gjendem, Anna BergKjære Pølsa : jeg må bli kjendis! 29238093
253Mæhle, LarsBestevennen 29174446
254Valle, OdaTre er én for mye 29168093
255Horst, Jørn LierJakten på samuraisverdet 29033987
256Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og tøysemaskinen 28814506
257Bjørdal, S.G.Den store eplekonkurransen 28766344
258Mæhle, LarsSjøuhyret 28634606
259Våhlund, EliasEn ny venn 28515724
260Loland, SigmundIdrett og samfunn : idrettsfag vgs 284834080
261Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Røde maske 28426774
262Mugford, SimonYamal ruler 28344785
263Mæhle, LarsSkattejakten 28214276
264Strömberg, SaraSkred 28194476
265Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og godteristøvsugeren 28135954
266Tronstad, Tyra TeodoraFolk som hater lokalhistorie : roman 281210142
267Galligan, GaleLogan liker Mary Anne 28095385
268West, TraceyJorddragen våkner 28045734
269Fretheim, EvaPapirdukkene 28028443
270Strout, ElizabethFortell meg alt 28017593
271Brinck, CamillaI duejegernes grep 27908303
272Mæhle, LarsHalloween-festen 27904446
273Yang, Gene LuenAvatar : Et umulig løfte 27876204
274Mæhle, LarsVulkanen 27853807
275Telgemeier, RainaStoresøstre 27666714
276Telgemeier, RainaDen første krangelen 27606824
277Våhlund, EliasHåpløst 27597193
278Kinney, JeffTøffe tider 275613981
279Kinney, JeffHundedager 275013002
280Heger, AndersWanda : en familiehistorie 27476394
281Andersen, Rolf Magne G.Dragetårnet 27456014
282Kirby, KatieLottie Brooks' katastrofale klassetur 27275325
283Galligan, GaleEn helt umulig jobb 26886194
284Dahl, RoaldMatilda 267115881
285McFadden, FreidaKollisjonen 26669822
286Galligan, GaleDen store festen 26505654
287Tolo, MichellePoltergeist 26327543
288Brinck, CamillaUniversets fire elementer 26214425
289Molaug, Marius HornVerdens verste leirskole 261510332
290Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 261010352
291Valle, OdaEsters univers : bonusbror og marsvintrøbbel 26096414
292Rørvik, Bjørn F.Bokstavtyven Troll 26084036
293Mæhle, LarsHemmeligheten 26083946
294Molaug, Marius HornVerdens verste kjæledyr 25988882
295Heivoll, GauteHimmelens krystall 25976034
296Strömberg, SaraSkinn 25954545
297Rustad, Morten CorneliussenFlyt : kroppsøving for videregående skole 258330990
298Brinck, CamillaEn uventet vending 25836793
299Fiske, AnnaHvordan begynner man på skolen? 25777243
300Kinney, JeffFemte hjul på vogna 256613491
301Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 255010922
302Epstein, GabrielaDen nye jenta 25463946
303Børresen, Pål FredrikAppell : vg1 SF : norsk 254135110
304Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst begynner på skolen 25355734
305Sandmæl, ChaFanget 25285784
306Tiller, Carl FrodeArbeidarhjerte : roman 25184515
307Fretheim, EvaDronningland : krim 25068722
308Holte, Martin BechLandet som ble for rikt : hvordan Norge endte i oljefondets felle 250310952
309Mæhle, LarsMonsterkrokodillen 25003616
310Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 24988782
311Brinck, CamillaDen siste kampen 24957543
312Brinck, CamillaOppdrag på dypt vann 24916303
313Handford, MartinHvor er Willy? : den utrolige boken 24794645
314Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og forte-seg-roboten 24645234
315Mæhle, LarsKrympekatastrofe 24634934
316Horst, Jørn LierDekkoperasjon 24609062
317Moen, Kjersti SynnevaBløte folk 24365824
318McFadden, FreidaHushjelpen ser deg 24354865
319Mugford, SimonMané ruler 24245174
320Våhlund, EliasUlvene kommer 24226143
321Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn : [Seksti kilo-saga] 24214505
322Burke, Caro ClaireYesteryear 241612971
323GijéKyprians hemmelighet 24116973
324Norman, Mona GriviPanda på rømmen 23967343
325Theorin, JohanNattgjestene 23894285
326Brinck, CamillaDen låste portalen 23855464
327De la Motte, AndersMysteriet på Capri : [Mord under solen] 23804505
328Michelet, MarteDet har skjedd verre ting i utlandet : scener fra et farskap 23796073
329Mugford, SimonGrealish ruler 23774685
330Pilkey, DavSuperpus fra alle kanter 23764335
331Yang, Gene LuenAvatar : Jakten på moren 23745224
332Kjetun, MariVerdens kjemper 23586473
333Falch, MalinStjerna : en historie fra Nordlys 23537573
334Callin, PetterErgo : fysikk 1 235030900
335Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 23497343
336Backman, FredrikMine venner 23427263
337Halsnes, LineTøffe kjøretøy 23365963
338De la Motte, AndersNattjegeren 23342658
339Holsve, Mari MoenI pappas hode 23276913
340Griffiths, AndyGutta i trehuset med 143 etasjer drar på en skrekkelig avslappende ferie 23147822
341McFadden, FreidaHushjelpens hemmelighet 23054924
342Börjlind, CillaSkygge over Slagtjern 23038682
343Griffiths, AndyGutta i trehuset med 169 etasjer begynner ikke på skolen : for det har de ikke lyst til 23026563
344Våhlund, EliasForsvunnet 22966313
345Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra et populært liv - NOT! 22908702
346Mæhle, LarsRasmus finner ikke kosedyret 22783546
347Karlsen, Ole G.Terra nova : geografi for den videregående skolen 227528070
348Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og stinkomaten 22734694
349Lindmo, ArneHevneren fra Helheim 22686943
350Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 22629362
351Parr, MariaOskar og eg : alle plassane vi er : roman 22606353
352Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 226010672
353Kaldheim, HelenMørkalven : Drømmen 22597413
354Mæhle, LarsRasmus og Trym fisker krabbe 22593486
355Hagerup, HildeDu eneste : historien om Gunvor Hofmo og Ruth Maier : roman for ungdom 225211212
356Eriksen, FrøydisReligion og etikk : vg3 224727920
357Toriyama, AkiraDragon ball 22467882
358Wernø, Johanne NordbyKaninen har stått opp : autistiske journaler 22448332
359Brinck, CamillaDen hemmelighetsfulle verden 22446623
360Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 22449812
361Sten, VivecaBenåderen 22372558
362Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 22329122
363Graff, Sverre BjørstadDinosauren som ville bli sjørøver 22235573
364Halsnes, LineTøffe dinosaurer 22236243
365Kirby, KatieLottie Brooks' kleine BFF-drama 22204435
366Hammer, ElisabethFamiliehemmeligheten : [Løfter i sand] 22073506
367Totland, AndersMamma på dass 219810162
368Bjørgum, Sondre H.Skogfruen : thriller 21983436
369Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på campingtur 21894654
370Horst, Jørn LierTørt land 218111241
371Blomqvist, FredrikNordlyset 21764894
372Teige, TrudeMormors utrolige venninner : roman 21718552
373Engman, PascalIngen 21673206
374Enger, ThomasSår 21572777
375Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne sykler 21515044
376Våhlund, EliasAlene 21465084
377Läckberg, CamillaSørgekonen : [Fjällbacka-serien] 21447502
378Sandmæl, CharlotteForrådt 21434954
379Brinck, CamillaMusse og Helium legger en plan 21383885
380Andersen, Rolf Magne G.Det store togranet 21324774
381Øen, Inger JohanneSelv om himmelen faller : en Silja Frost-roman 21322987
382Mathismoen, OleStore dyr 21325943
383Molaug, Marius HornVerdens verste miljøsvin 21249582
384Walden, AndrevJævla menn 21238292
385Fretheim, EvaFuglekongen : roman 21197552
386Græsli, HansKompass : geografi vgs 211824600
387Stranger, SimonStranger : roman 21165194
388West, TraceyMysteriet med soldragen 21144045
389Røed, HenningHai! 21134544
390Mjaugedal, HalvorHistorien om Martin Ødegaard 21115244
391Ampofo, Joseph S.S.Maria Storm og Mythosordenen 21095563
392Griffiths, AndyGutta i trehuset med 117 etasjer havner i fengsel 21066853
393Aune, ThomasFotballklubber 21006673
394Moyes, JojoDa jeg møtte deg 20958072
395Mæhle, LarsRasmus rydder 20833266
396Parr, MariaOskar og eg : alle tinga vi har : roman 20834524
397Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 207910112
398Mæhle, LarsAprilspøken 20782647
399Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Alene 20735074
400Mugford, SimonPogba ruler 20724055
401Sandmæl, ChaForrådt 20674514
402Johansen, Ørjan ZazzeraErling Braut Haaland : frå liten til størst 20626583
403Lindahl, LenaAlle må bæsje 20575603
404Engman, PascalAlbinoen 20492627
405Blichfeldt, KathinkaKontekst 8-10, 3. utg. : Basis 204324270
406Morseth, Anne LouiseEn lykkelig slutt 20375004
407Raknes, LinaÅse fanger en krabbe 20355133
408Kaldheim, HelenMørkalven : Kontroll 20287012
409Mugford, SimonVM-heltene ruler 20213895
410Strid, Jakob MartinDen utrolige historien om den kjempestore pæra : (eller beretningen om hvordan Jeronimus Bjergstrøm Severin Olsen ble gjeninnsatt i sitt rettmessige embete som Solbys borgermester, til glede for alle byens innbyggere, utenom én) 20174634
411Emanuelsen, BirgerOdysseen 20134964
412Haugerud, Dag JohanSjelesorg : roman 20095004
413West, TraceyJordskjelv-dragens øye 20042757
414Ōima, YoshitokiSilhuett av en stemme 20026722
415Sandmæl, ChaSåret 19964644
416Molaug, Marius HornVerdens verste venn 19878852
417Teige, TrudeÉn for alle 19849522
418Kolpus, IsalillHvem brente John Savio? 19794854
419Mæhle, LarsFlaggermusgrotten 19612777
420Fosse, JonVaim : roman 19613315
421Norman, Mona GriviDen falske enhjørningen 19596163
422Jacobsen, Jenny J.Rare valper 19533905
423Snashall, SarahHunder og valper 19516213
424Norman, Mona GriviIsbjørnmysteriet 19507252
425Mugford, SimonSon ruler 19483206
426Moyes, JojoVi bor alle her 194710031
427Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og tomattorsken 19462657
428Lindmo, ArneHeksa i Nøkkemyra 19455243
429Dahl, RoaldHeksene 194110261
430Carr, GarrettGutten fra havet 19387302
431Norman, Mona GriviLure lemurer 19326093
432Svendsen, Tonje FossumPsykologi 1 192926450
433Edwards, Ellen M. TudorExplore 5, 2. utg. : My book 192829900
434West, TraceyVanndragens hemmelighet 19163485
435Lindmo, ArneEdderkoppenes dronning 19135173
436Dürenfeldt, Martin vonVerdens søteste 19124324
437Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst reiser på ferie 19075503
438Moen, Kjersti SynnevaSelma gjør så godt hun kan 19066622
439Moore, LizGuden over skogene 19065493
440Klepp, AnneliLeona i bursdagstrøbbel 19063934
441Probert, TimKampen mot mørket 19004923
442Osoble, Mulki Mukhtar MohamudAnisas magiske medaljong 19006233
443Fiske, AnnaHallo natta! 18954394
444Sotberg, VictorBare Victor 189318071
445Perrin, ValérieÅ vanne blomster om kvelden 189310781
446Stoltenberg, JensPå min vakt : å lede Nato i krigstid 18923645
447Molaug, Marius HornVerdens verste skitur 189110071
448Peers, BobbieMarshmallowsmaskinen 18914743
449Hoover, ColleenVerity 18869711
450Mugford, SimonPalmer ruler 18753046
451Engberg, KatrineDe uønskedes paradis 18632059
452Andersen, Rolf Magne G.Stigetrollets hevn 18623964
453Kusaka, HidenoriPokémon eventyrene : red, blue & green 18605173
454Lindmo, ArneUnderjordisk oppdrag 18576163
455Harpman, JacquelineJeg som aldri har kjent menn : roman 18556522
456Yang, Gene LuenAvatar : Det som ødelegger 18504314
457Yang, Gene LuenAvatar : Røyk og skygge 18493944
458Lovrenski, OliverDa vi var yngre : roman 184315821
459Pilkey, DavBedre sammen 18423056
460Mæhle, LarsMysteriet med den tause papegøyen 18245323
461Norman, Mona GriviTigertrøbbel 18237892
462Hustvedt, SiriGjenferd : en kjærlighetshistorie 18184034
463West, TraceyGulldragens skatt 18132866
464Karlsson, Ørjan N.Det levende mørket : kriminalroman 18123026
465Mjelde, CharlotteFelix krangler 18122976
466Merz, AnaSkal bare 18114633
467Halsnes, LineTøffe maskiner 17985283
468Horst, Jørn LierJakten på den blå dragen 17952806
469Nesbø, JoFlaggermusmannen 17896382
470Mæhle, LarsDinosaurgjengens ABC : bokstavjakten 17872576
471Lindgren, AstridBrødrene Løvehjerte 17806342
472Horst, Jørn LierJakten på den hvite ørnen 17783135
473Tungen, ThereseDen andre sida av elva : roman 17664663
474Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en rampete lillesøster - NOT 17653295
475Norberg, Tora MarieKjendis : kunsten å bli berømt 17585093
476Strout, ElizabethJeg heter Lucy Barton 17513335
477Berglund, IngridSov dukkelise : kriminalroman 17492906
478Minier, BernardDe utslettede 17495043
479Klausen, Julia F.Jeg er ikke min mors datter : historien om en tapt barndom og veien til et eget liv 17476452
480Pilkey, DavHvordan vinne venner 17462786
481Norman, Mona GriviPumaproblemet 17466052
482Giske, RuneTreningsledelse 174522510
483Dahl, RoaldCharlie og sjokoladefabrikken 17419001
484Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på tivoli 17363984
485Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst feirer bursdag 17354304
486Mjaugedal, HalvorHistorien om Erling Braut Haaland 17344443
487Lyng, SandraLykke til på skolen, Corny! 17342706
488Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på overnatting 17323315
489Witherspoon, ReeseUten et ord 17304074
490Eriksen, Lars HenrikSkrotnissens hemmelighet 17273624
491Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 17179611
492Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en dustete dramaqueen - NOT! 17105613
493Norman, Mona GriviPapegøyens hemmelighet 17065343
494Douyé, SylviaKryptozoologi for begynnere 17034403
495Oseman, AliceHjertestopper : Gutt møter gutt 17015742
496Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en fantastisk bursdag - NOT! 16915233
497Griffiths, AndyGutta i trehuset med 130 etasjer : får øye på en kjempestor flue (som også er kjempeirriterende) 16916242
498Klepp, AnneliLeona i monstertrøbbel 16903564
499Norman, Mona GriviGepardgåten 16885702
500Bjørk, SamuelBomberen 16836282
501Skeie, ToreHardråde : om Harald Sigurdsson og hans verden 16794793
502Jamtli, John S.Tungtvannsaksjonen 16797622
503Engman, PascalKlanen : [Klanenserien] 16788501
504De la Motte, AndersMysteriet på Capri 16762018
505Lyng, SandraGratulerer med dagen, Corny 16752726
506Helgheim, OdinKatteguden Frøya : en historie fra Ragnarok 16753574
507Hunter, ErinTilbake til villmarken 16746932
508Færø, TorkilHvilekuren : hvil smartere, stress mindre og prester bedre 16715033
509Mæland, Ingebjørg FaugstadDumper 16702716
510Norman, Mona GriviValpeveddeløpet 16705353
511GijéJakten på opprinnelsen 16694723
512Riordan, RickLyntyven 16686702
513Eikehaug, ErikAlle elsker Kari : roman 16647372
514Sortland, BjørnMission 1: Rio de Janeiro 16627062
515Brønstad, AgnesKommunikasjon : vg1 helse- og oppvekstfag 166024860
516Assarasakorn, MichelePotegjengen 16562716
517Rusten, Solveig MoenAldri bli forelska 16555662
518Ericsson, KjerstiØmhet og forferdelse : roman 16554413
519Korsgaard, LeaInnen året er omme : hva 64 sommerfugler lærte meg om naturens største gåte 16497202
520Moyes, JojoI ly av regnet 16451938
521Suongir, Hanne-SofieEmmas dilemma 16454773
522Bjerkli, Myriam H.Evas skål 16444973
523Tolo, MichelleDet første møtet 16434383
524Mæhle, LarsTrampolinetullball 16402376
525Griffiths, AndyGutta i trehuset med 104 etasjer må skaffe ti millioner kroner (ellers!) 16375672
526Dahl, RoaldGeorgs magiske medisin 16366802
527Donaldson, JuliaGruffalo 16213794
528Mæland, Ingebjørg FaugstadTømmerbil 16162715
529Lindmo, ArneForbannelsen i Trollskog 16154363
530Gumpaw, FelixFørste sak 16152975
531Phoenix, H.L.Hemmeligheten 16134443
532Rowling, J.K.Harry Potter og fangen fra Azkaban 16106252
533Flatland, HelgaEt liv forbi 16016262
534Egeland, TomSatans segl 16007482
535Våhlund, EliasHåndboka 15975013
536Fossum, KarinAller kjæreste : roman 15978741
537Marienborg, IreneNatta! sier Nora 15933804
538Andersen, Rolf Magne G.Den magiske fotballen 15925033
539Eggen, TorgrimBlodet 15925193
540Edwards, Ellen M. TudorExplore 7, 2. utg. : My book : engelsk for barnetrinnet 159022140
541Krien, DanielaMitt tredje liv 15882346
542Akerlie, IbenLars er lol 158216610
543Røed, HenningMonstre i dypet 15754923
544Klepp, AnneliLeona i rottetrøbbel 15743494
545Kuhn, CamillaGlenn og skurkene 15743254
546Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst går i bryllup 15682715
547Mæland, Ingebjørg FaugstadBergingsbil 15682665
548Kirby, KatieLottie Brooks' kaotiske julefeiring 15652895
549Pilkey, DavSuperpus store drømmer 15602775
550Kjetun, MariSøt og farlig 15592875
551Rowling, J.K.Harry Potter og Føniksordenen 15594773
552Winick, JuddGutten som styrtet til jorda 15584543
553Holowaty, LaurenPeppas nye lillesøster 15522207
554Lindmo, ArneVampyrer og demoner 15515103
555Lemire, SabineMira 15463933
556Mæhle, LarsRasmus og Trym baker 15442456
557Colgan, JennyHusrom og hjerterom 15432047
558Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 15436642
559Kusaka, HidenoriPokémon-eventyrene : red, blue & green 15383524
560Strout, ElizabethAmy og Isabelle 15387582
561Assarasakorn, MichelePOTE-gjengen får seg en overraskelse 15362496
562Heum, TrondAlle tiders historie (BM) : fra de eldste tider til våre dager 153319120
563Lindmo, ArneReisen til Atlantis 15333804
564Sager, RileyHun som ble igjen 15333025
565Egner, ThorbjørnKlatremus og de andre dyrene i Hakkebakkeskogen 15314503
566Bjerkeland, IngvildUdyr 153010171
567Guinness world records 2026Guinness world records 2026 15293015
568Perrin, ValérieGlemt på en søndag 15243294
569Phoenix, H.L.Jakten på den røde stjerne 15234573
570Mæhle, LarsRasmus feirer bursdag 15232127
571Halsnes, LineTøffe dyr 15234553
572Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en hemmelig kjærlighetskatastrofe - NOT! 15215652
573West, TraceyGiftdragens sang 15162715
574Assarasakorn, MichelePOTE-gjengen og den store forandringen 15162655
575Oseman, AliceHeartstopper 15168701
576Telgemeier, RainaDrama 15153144
577Beauvoir, Simone deDen bedratte kvinnen 15143923
578Heimen, Rikard B.Bjørnis kjører brannbil 15082745
579Michaelides, AlexDen tause pasienten 15034993
580Falch, MalinBjørnar : et eventyr fra Nordlys 14983444
581Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 14976682
582Garmann-Aarhus, BenedicteVerdens rareste dyr 14956262
583Hammer, ElisabethVindkast : [Løfter i sand] 14952505
584Peers, BobbieLuridiumstyven 14959321
585Holowaty, LaurenPeppas brannbil 14942466
586Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på ballett 14923554
587Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst står på scenen 14904513
588Ridzén, LisaTranene flyr mot sør 14884333
589Brown, Aleksander KirkwoodElggutten 14875342
590Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne rydder 14823534
591Adler-Olsen, JussiSju kvadratmeter med lås : thriller 148111541
592Sharif, GulraizHør her'a! 148120820
593Norman, Mona GriviHaien kommer! 14815142
594Higgins, CamGøy på landet 14723154
595Andersen, Stian HjelvinBukke nikke neie 14712465
596Engman, PascalBestselger 14682685
597Muncaster, HarrietEsmeralda blir prinsesse 14662226
598Rowling, J.K.Harry Potter og ildbegeret 14664573
599Kuhn, CamillaLunda på rideskole 14653783
600Griffiths, AndyGutta i trehusets ekstremt hemmelige historier 14584363
601Tolo, MichelleSpøkelsesvenn : det første møtet 14574303
602Lillebo, MariaLille Villkatt begynner på skolen 14564023
603Sæther, GørilDen store boka om kjæledyr 14554972
604Riley, LucindaSkjult skjønnhet 145411341
605Skagen, Ellen FløDen nevroplastiske nøkkelen : ved uforklarte fysiske plager som ikke går over 14534463
606 Aktivitetslære 145124820
607Smart, JamieApekatt mot harepus 14512755
608Sveen, GardSkalpjegeren 14512645
609Dürenfeldt, Martin vonNorske rovdyr 14512595
610Mæhle, LarsRasmus og fargene 14502346
611Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst havner i trøbbel 14503254
612Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra et fancy Paris-eventyr - NOT! 14483284
613Pilkey, DavHundemannen i fri dressur 14482904
614West, TraceyIlddragens kraft 14452765
615Montefiore, SantaDen siste sangen 14441877
616Klepp, AnneliLeona i sirkustrøbbel 14403164
617Latronico, VincenzoDet perfekte : roman 14391947
618Ravatn, AgnesGjestene : roman 14362984
619Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Ulvene kommer 14363404
620Linde, HeidiAnnenhver uke 14356822
621Diseth, ÅgePsykologi 1 : Programfag Psykologi 1 143225580
622Teige, TrudeMorfar pustet med havet : roman 14313274
623Yang, Gene LuenAvatar : Nord og sør 14293084
624Michelsen, Svein OlafTabell- og formelsamling for elektrofag 142624630
625Telgemeier, RainaSmil 14232884
626Brønstad, AgnesHelse : vg1 helse- og oppvekstfag 142220750
627Matre, Agnes LoviseEvig fred : kriminalroman 14218651
628Jensen, Jens HenrikInterregnum 14201907
629Mæhle, LarsHvem har bæsja? 14172196
630Hammer, ElisabethVinterhjerter : [Løfter i sand] 14112505
631Mæland, Ingebjørg FaugstadBuss 14112246
632Mæhle, LarsMysteriet med den syke valpen 14102026
633Wold, SidselIsrael : et land i kamp med seg selv 14092515
634Holowaty, LaurenEnhjørning-Peppa 14071807
635Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst hjelper til 14072236
636Monsen, ØisteinHvite striper, sorte får 140411671
637Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse og julenissen 14015852
638Probert, TimSkyggen 13973084
639Hammer, ElisabethBeleiret : [Løfter i sand] 13953503
640Samdal, PederMer enn en spiller 13935132
641Hammer, ElisabethFortielse : [Løfter i sand] 13933004
642Andersen, Rolf Magne G.Dinosaurjakten 13913474
643Andersen, Rolf Magne G.Den sorte løve 13903144
644Griffiths, AndyGutta i trehuset med 130 etasjer får øye på en kjempestor flue (som også er kjempeirriterende) 13894682
645Hammer, ElisabethFristelse : [Løfter i sand] 13873004
646Arvola, IngeborgUlvespor 13863154
647Rowling, J.K.Harry Potter and the philosopher's stone 13838841
648Holowaty, LaurenPeppa elsker enhjørninger og havfruer 13821837
649Ormbostad, Just ErikMontørhåndboka : NEK 400:2022 137718450
650Mæland, Ingebjørg FaugstadBrannbil 13752226
651Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en ekte BFF - NOT! 13755022
652Russell, Rachel RenéeNedtegnelser om å leve lykkelig alle sine dager - NOT! 13755022
653Korsgaard, ThomasHvis det skulle komme et menneske 13748351
654Enger, ThomasUgress : en Henning Juul-roman 13748761
655Hamsun, KnutMarkens grøde 13728161
656Larmo, IdaO'boy : min klin kokos tegnedagbok 13705382
657Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst og stjerneskuddet 13692685
658West, TraceySølvdragens glans 13682216
659Hammer, ElisabethAvsløringer : [Løfter i sand] 13618001
660Five, LailaHjernens hemmelige språk : nevroplastisitet: 6 trinn som revolusjonerer måten du forstår smerte og utmattelse på! 13582046
661Hammer, ElisabethAnstendighet : [Løfter i sand] 13573004
662Kibuishi, Amy KimMysteriet med den blå tåken 13553334
663Müller, ReidarLivet er livsfarlig! : den utrolige historien om livets utvikling fra bakterier til deg 13544483
664Klepp, AnneliLeona i premietrøbbel 13503314
665Jensen, Christine RehnMamma er konspirasjonsteoretiker 13504522
666Fjell, Jan-ErikTvilen 13501927
667Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en perfekt hundepasser - NOT! 13494672
668Jackson, IdaBrillebjørn i svømmehallen 13462046
669Willems, MoJeg brakk snabelen! 13462665
670Alexandersdottir, AprilRuby baby : roman 13425672
671Sattin, SamuelUnico : Oppvåkningen 13392076
672Våhlund, EliasRøde maske 13334033
673Engman, PascalKrigen 13333124
674Walliams, DavidGangster-bestemor 13329731
675Østerbø, AnitaIngrids valg 13312225
676Strid, Jakob MartinMimbo Jimbo lager kunst 13282166
677Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst og snøfestivalen 13282405
678Nesbø, JoBlodmåne 132213470
679Marienborg, IreneJeg må tisse! sier Nora 13192794
680Jamtli, John S.Grenselos 13185482
681De la Motte, AndersIntriger i Amalfi : [Mord under solen] 13174003
682Wilkinson, L.M.Edelpote og hjertesteinen fra Alluria 13111916
683Ahnhem, StefanGenerasjon null 13115192
684Ravatn, AgnesFugletribunalet : roman 131011491
685Guinness world records 2025Guinness world records 2025 13073373
686Norman, Mona GriviDinosauregget 13064372
687Flynn, IanSonic the hedgehog : Verdens raskeste pinnsvin ; Det onde geniet 13032365
688Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst og snøgutten 12993064
689Tilrem, MartinEt jentebarn 12992455
690Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på undervannseventyr 12983044
691Dragland, LiseHvem i jungelen? 12972305
692Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst møter tannfeen 12922295
693Loe, ErlendKukene = : Kukane 12902435
694Egner, ThorbjørnFolk og røvere i Kardemomme by 12905612
695Helgheim, OdinVokterhunden Garm : Ragnarok 12872495
696Omdahl, Christopher RobinPower up! : gamingheltene som tok meg til neste nivå 12867921
697Bringsværd, Tor ÅgeTambar har bursdag! 12812794
698Nordahl, VictorReveflammene 12802944
699Snashall, SarahKatter og kattunger 12763713
700Hafstad, StianMinnetyven 12695522
701Keegan, ClaireOver blå enger 12674402
702Mæhle, LarsTeatertrøbbel 12672026
703Mæhle, LarsBursdagsbaluba 12651986
704Stene, Gert-OlavForbannelsen 12643913
705Bringsværd, Tor ÅgeTambar begynner på skolen 12622245
706Tvedt, ChrisHer kommer natten : kriminalroman 12622006
707Lane, SorayaDen argentinske datteren 12551597
708Mæland, Ingebjørg FaugstadBulldoser 12542066
709Fossum, KarinKom hjem, Amadou 12476991
710Eikemo, MaritVi er brødrene Eikemo : roman 12472994
711Piercey, RachelKom, bli med på tur i eventyrskogen 12463343
712Mæhle, LarsHvor er kosebamsen? 12451737
713Renberg, ToreDu er så lys : roman 12459071
714Smart, JamieMenneskene kommer! 12422165
715Ewo, JonMonster! 12403173
716Rosenfeldt, HansHøstebarn 123911211
717Flatland, HelgaBli hvis du kan, reis hvis du må : roman 123714910
718Härjegård, KarinPianisten ved fjellvannet 12361488
719Telgemeier, RainaSøstre 12362195
720Oda, EiichiroOne piece : Romance dawn - eventyrets daggry 12333173
721Murakami, HarukiKafka på stranden 12322824
722Engman, PascalNomaden 12281836
723Homme, Annika Linn VerdalLava 12274292
724Brochmann, NinaAvkledd : den syke historien om kvinners seksualitet i medisinen 12264122
725Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst drar på skoletur 12242604
726McFadden, FreidaÆrlighet varer lengst 12231498
727Lindahl, LenaAlle må sove 12203333
728Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en talentfull popstjerne - NOT! 12195352
729Dragland, LiseHvem i skogen? 12172524
730Nygaard, Peder HornsethSupernova 12174892
731West, TraceyIsdragens frost 12152345
732Berg, Sunniva RellingJakten på talltyvene 12153353
733Wisting, AlexanderArven 12152105
734De la Motte, AndersIntriger i Amalfi 12121577
735Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst og den nye jenta 12103453
736Hoover, ColleenSkadeskutt 12043233
737Kirby, KatieLottie Brooks vs. de ultraslemme jentene 11992844
738Phoenix, H.L.Håpet 11982814
739Rees, TracyDen gylne fjær 11983503
740Willems, MoVi er i en bok! 11932414
741Kvalvaag, Hilde K.Kvinner som går 11925652
742Heiberg, Anette V.Pappa støvsuger byen 11902265
743Mæhle, LarsHvor er krabbene? 11891766
744Lunde, MajaSkjerm barna : hvordan teknologien tok over barndommen, og hva vi kan gjøre for å ta leken og livet tilbake 11894722
745Griffiths, AndyGutta i trehuset dør (nesten) av sine egne vitser 11883123
746Horst, Jørn LierOffer 118610051
747Mæland, Ingebjørg FaugstadFeiebil 11841966
748Dragland, LiseHvem i havet? 11802235
749Solberg, A. AudhildSkyggene i skolegården 11805612
750Ravatn, AgnesDei sju dørene : roman 11772764
751Molaug, Marius HornSånn ble jeg verdens beste fotballspiller 11744882
752Hjorth, MichaelVoldens øy 11731269
753Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en kul TV-stjerne - NOT! 11715272
754Willems, MoEn stor fyr tok ballen min! 11692035
755Peers, BobbieNudelpuddelen 11682924
756Aas, MartinDet kuleste fra vikingtiden : mektige konger, stores slag, farlige reiser 11663982
757Keining, Alexandra-ThereseKannibalen 11652844
758Horst, Jørn LierArr 11648231
759Klepp, AnneliLeona i sykkeltrøbbel 11622245
760Kuhn, CamillaLøs tann 11622334
761Holowaty, LaurenPeppas drageeventyr 11591577
762Brønstad, AgnesYrkesliv : vg1 helse- og oppvekstfag 115618130
763Rowling, J.K.Harry Potter og halvblodsprinsen 11563992
764Kolby, MaritHva og når skal vi spise? 11563853
765Bergstrøm, HasseRettslære 1 115517930
766Jacobsen, RoyDelirium 114810121
767CopycatHermegås 11471428
768Donaldson, JuliaLille Gruffalo 11452554
769Douyé, SylviaJenta som elsket fabeldyr 11403123
770Fodstad, Lars AugustMoment : vg3 : norsk for studieforberedende 114015150
771Handford, MartinDen fantastiske reisen 11402145
772Griffiths, AndyGutta i trehuset med 117 etasjer : havner i fengsel 11394152
773Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en elegant isprinsesse - NOT! 11385012
774Diskin, ElizabethEnter 9, 2. utg. : engelsk for ungdomsstrinnet 113816540
775Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne tegner 11323193
776Willems, MoSe hva jeg kan! 11311995
777Dahl, Niels FredrikFars rygg : roman 11312195
778Schulman, NinniNetter uten daggry 11311229
779Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en bedreviter - NOT! 11285072
780Ragde, Anne BirkefeldtFeita! : en erindringsroman 11287611
781Kleppe, HåvardTøffe brannbiler 11271866
782West, TraceyJakten på lyndragen 11242165
783Mæhle, LarsHvem har tatt pølsene? 11231626
784Gumpaw, FelixDe ville ninjaene 11212065
785Andersen, Jørn KennethProduksjon og tjenester, 3. utgave : vg1 teknologi- og industrifag 111913890
786Lahlum, Hans OlavGjøkungegåten 11184612
787Brunstrøm, ThomasSallys pappa elsker Halloween 11171696
788Walliams, DavidVerdens verste barn 11168121
789CampingCamping 11151358
790Bjelland, Nina RasmussenSynopsis : Håndbok 111120120
791Jacobsen, RoyDe usynlige 11095841
792Roy, ArundhatiMin havn og min storm 11041467
793Härjegård, KarinSyersken og friheten 11031348
794Hoover, ColleenDet ender med oss 110210441
795West, TraceyDrømmen om regnbuedragen 11021836
796Lyng, SandraDu får ikke være med, Corny 11011776
797Ewo, JonBø! 10992135
798Grytten, FrodeDen dagen Nils Vik døde : roman 10984102
799Willems, MoDet er en fugl på hodet ditt! 10982175
800Yagi, EmiDagbok frå eit tomrom : roman 10973852
801Peers, BobbieSkilpaddekanonen 10952743
802James, EricaVeien hjem 10951368
803Winger, CecilieAndre verdenskrig i Norge på 1-2-3 10944132
804Rowling, J.K.Harry Potter og dødstalismanene 10943453
805Perrin, ValérieDe tre 10922753
806Biesalski, PetraMomente : tysk nivå 1 109112920
807Winick, JuddHilo redder absolutt hele verden 10913243
808Strid, Jakob MartinDen fantastiske bussen : (eller hvordan vi kom fra A til B) 10881746
809Edwards, Ellen M. TudorExplore 4, 2.utg. : My book 108717930
810Andersen, Rolf Magne G.Verdens beste sykkel 10871606
811Henry, EmilyStore, vakre, vidunderlige liv 10854052
812Færø, TorkilPulskuren : stress riktig, sov bedre, yt mer og lev lenger 10844552
813Spont, SiriMolly er min 10822404
814Lindahl, Nikoline RiisHvis jeg var Agnes : roman 10821895
815Mæhle, LarsFengselsmysteriet 10821995
816Elster, Clélia EtienneEnchanté 1 : fransk ll - vg 1 108118380
817Lindman, MerviMinsten har en potte 10801815
818Mytting, LarsSkråpånatta : roman 10793483
819Strout, ElizabethOlive Kitteridge 10792404
820Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en ny BFF - NOT! 10772793
821Haraldsrud, Andreas DrolsumKjemi 1 107715780
822Klepp, AnneliGutte-spetakkel 10773832
823Solem, Marte MagnusdotterGustav : roman 10771626
824Horst, Jørn LierMaltesergåten 10766071
825CharadesMimelek 10751447
826Barky boatsBarkebåter 10741338
827Jackson, IdaBrillebjørn blir storebror 10731825
828Øverli, FrodeFrida i Aquador 10733073
829Biedermann, NelioLázár 10711935
830Willems, MoVi drar på kjøretur! 10681985
831Raja, Abid Q.Kismat 10672194
832Griffiths, AndyGutta i trehuset med 104 etasjer 10663872
833Øygarden, BjarneNye kontekst 8 - 10 : Nynorsk - som sidemål 106532490
834Bringsværd, Tor ÅgeTambar får en ny venn 10632624
835Biesalski, PetraMomente : tysk nivå 2 106214380
836Child, LeeFluktplanen 10618481
837Smart, JamieBunny vs Monkey og dommedagsforbundet! 10581785
838Ousland, BjørnVelkommen til Grumyra 10573812
839Jackson, IdaBrillebjørn er syk 10561865
840Harnesk, TinaFolk som sår i snø : roman 10552124
841Mæhle, LarsTannfetøys 10541616
842Andersen, Rolf Magne G.Luftskoene 10532214
843Østerbø, AnitaSkammens mødre : en roman om alenemødrenes tøffe kamp på 50- og 60-tallet 10533552
844Steen, Bjørn GunnarGyldendals tabeller og formler i kjemi : Kjemi 1 og kjemi 2 105118260
845Mytting, LarsSøsterklokkene : roman 10473103
846Nicolaisen, FredrikkeLørdag med pappa 10472204
847Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst får tryllekopper 10471905
848Dahl, RoaldSVK 10463862
849Hove, Olav; Jørgensen, Jørg Arne; Rasmussen, Jarle; Sandboe, MaritStore spørsmål 104442480
850Ohlsson, KristinaKristuskransen 10447731
851Lieske, DanielEn ny verden 10441865
852De la Motte, AndersRustskogen 10441656
853Kaldheim, HelenMørkalven : Trofeet 10432883
854Mæhle, LarsHvem er vaffeltyven? 10431626
855Klepp, AnneliHyttetur-skrekk 10423902
856Shakar, ZeshanTante Ulrikkes vei : roman 104218910
857Solstad, DagEndelig! Lykken : og mitt forsøk, i 2022, på å utholde smerten ved tidens herjinger : roman 10411895
858Giske, RuneTreningsledelse : lederutvikling 104014860
859El Bakali, JavadEngstelig svarting 10393343
860Raknes, LinaÅse og Kjeks 10382823
861Willander Lambrell, JohnDen som vet 10372554
862Di Fiore, MariangelaSimon lager mat selv 10371975
863Mæhle, LarsHvor er den mellomste Bukken Bruse? 10311596
864Brinck, CamillaNå er det leggetid 10291905
865Iversen, Andreas K.Max Manus : : en tegneserie om en av Norges største motstandshelt 10283383
866Lindman, MerviMinsten baker 10271805
867Horst, Jørn LierForræderen 102010290
868Nore, AslakAlliansen : roman 10191656
869Holowaty, LaurenPeppas eventyr 10181506
870Parr, MariaVaffelhjarte : : Lena og eg i Knert-Mathilde 10177214
871Geard, AmandaMåneporten 10163632
872Horikoshi, KōheiMitt helteakademia 10153782
873Jamtli, John S.I skyggen av Tirpitz 10154682
874Holowaty, LaurenPeppa og den magiske kle-seg ut-dagen 10141347
875Yoga ballYogaball 10141198
876Kinney, JeffRowleys dagbok : en supergod bestevenn : endelig min tur! 10113492
877Probert, TimMørketiden 10101905
878Hammer, ElisabethBeleiret 10081178
879Jacobsen, Jenny J.Små poter 10061795
880Linde, HeidiFørstelinja : roman 10062214
881Lindell, UnniRødt flagg : krimthriller 10035091
882Wessel-Aas, KatrineHjem til deg 10024782
883Da Costa, MélissaAlt det blå på himmelen 10023672
884Hamberg, EmmaKjærlighetens idioter 10004082
885Stavås, Trond J.Mestertyven Gjest Baardsen 9973313
886Horst, Jørn LierNullpunkt 9962174
887Peers, BobbiePapegøyehelikopteret 9962344
888Griffiths, AndyGutta i trehuset forteller vitser til de får lattersjokk 9962613
889Mæhle, LarsHvem er bolletyven? 9961606
890Tokarczuk, OlgaJakobsbøkene, eller Den store reisen over syv grenser, gjennom fem språk og tre store religioner, ikke medregnet de små : fortalt av de døde, ferdigstilt av forfatteren ved hjelp av konjekturer, beriket av mangehånde bøker samt understøttet av fantasien, som er menneskets største naturgitte gave : til hukommelse for lærde, ettertanke for medborgere, kunnskap for lekmenn og adspredelse for melankolikere 9945331
891Viken, Guri Margrete IdsøKrakk 9931925
892Sandemo, MargitDjevlekløften : [Sagaen om isfolket] 9908001
893Oda, EiichiroOne piece : Slaget mot Buggy-piratene 9892573
894Dahl, AlexEn perfekt mor 9885191
895Brinck, CamillaKjærlighetens vind 9861875
896Røed, HenningUtdødde skrekkdyr! 9861905
897Kinney, JeffHundedager : En pingles dagbok 9853023
898Jacobsen, Jenny J.Hvilket dyr? 9841745
899Østby, AnneDuften av sjasmin 9831765
900Knausgård, Karl OveJeg var lenge død : roman 9821895
901Nygaard, Kaja GjersemEt dypere svik 9821765
902Smart, JamieBunny vs Monkey og overlyds-ai-ai! 9791655
903Colgan, JennyKjærlighet på pinner 9791526
904Daddy putdownNatta med Pappa 9781307
905Sandemo, MargitDemonen og jomfruen : [Sagaen om isfolket] 9788001
906West, TraceyTordendragens brøl 9771895
907GijéDen mystiske forsvinningen 9762493
908Lyng, SandraHeia Corny 9731556
909Dahl, RoaldDen kjempestore krokodillen 9722294
910Alexie, ShermanThe absolutely true diary of a part-time Indian 97023540
911Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Forsvunnet 9692064
912Brunstrøm, ThomasSallys pappa gidder ikke å være voksen 9671516
913Boyne, JohnGutten i den stripete pyjamasen 9679431
914Buchanan, EleanorDe fire steinene : [Havets søstre] 9662503
915Andersen, Rolf Magne G.Jeg er Kokosbananas 9661576
916Andersen, Jørn KennethProduksjon og tjenester : vg1 teknologi- og industrifag 96512340
917Linde, HeidiKlasseboka 9623482
918Renberg, ToreTollak til Ingeborg : roman 9628741
919Banke, PeterAlt om Neymar 9583242
920Mæhle, LarsHvem gikk med utesko inne? 9571635
921Nesbø, JoRødstrupe 9563552
922Sandemo, MargitVåroffer : [Sagaen om isfolket] 9568001
923Winick, JuddDet store buldrende braket 9562763
924Sandemo, MargitI jordens dyp : [Sagaen om isfolket] 9559001
925Pamment, JasonLukas og den magiske øya 9541885
926Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 9534142
927Fiske, AnnaHvordan lager man en baby? 9532983
928Bekeng-Flemmen, SiljeVi må rekke barnehagen! 9532443
929Tjønn, Brynjulf JungFotballskoene 9532983
930Castle, PaulKringle og Finn 9532084
931Torgersen, Trond-ViggoResten av livet 9515921
932Klepp, AnneliGullunge-tabber 9513332
933Lahlum, Hans OlavPakten 9503372
934Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne drar på stranda 9442623
935Marcus, HåkonVilldyr 9425321
936Deutsch, BarryDen tapte arving 9411595
937Horst, Jørn LierSlagside 9406881
938Teige, TrudeMormor danset i regnet : roman 9342174
939Kleppe, HåvardGod natt, Bjørnis 9341436
940Peers, BobbieSnøfreserduellen 9332433
941Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne plukker bær 9322453
942Solli, TerjeTa aldri et troll med deg opp i et stupetårn 9323412
943Szalay, DavidKjøtt 9311297
944Mæhle, LarsSpinosaurusen 9303512
945Mæhle, LarsHvor er myggen? 9291327
946Falch, MalinBjørnar : en historie fra Nordlys 9291974
947Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne leker med følelser : en faktabok 9282823
948Mæhle, LarsMysteriet på Kongsseteren 9241974
949Sandemo, MargitTrollbundet : [Sagaen om isfolket] 9234502
950Kjølberg, KristofferSupermegagigasjefen og den utrolige misforståelsen 9202943
951Grebe, CamillaJentene og mørket 9198941
952Jorselje, Jonas AndersenArbeidsmiljø og dokumentasjon : vg1 bygg- og anleggsteknikk 91612490
953Svingen, ArneDen onde læreren 9155191
954Nesser, HåkanUng manns ferd mot natt 9156301
955Mjaugedal, HalvorHistorien om Ada Hegerberg 9142483
956Borge, NinaJakob på vippepunktet 9146201
957Phoenix, H.L.Valget 9132244
958Dahl, RoaldDustene 9133562
959Brunstrøm, ThomasSallys pappa får fotballfeber 9121267
960Brunstrøm, ThomasSallys pappa i Syden 9121336
961Griffiths, AndyHelt borte og langt vekk 9112743
962Jackson, IdaBrillebjørn i bursdag 9101307
963Brunstrøm, ThomasDa Sallys pappa var liten 9091306
964Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra på tur 9091785
965Strout, ElizabethLucy ved havet 9091386
966Svendsen, Tonje FossumPsykologi 2 90812650
967West, TraceyMånedragens reise 9081715
968Olsen, Jarle StenRovfugl : en kriminalroman 9071525
969Strout, ElizabethHva som helst er mulig 9072244
970BingoBingo 9071227
971Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8-10 : Elevhåndbok 90615260
972Raknes, LinaÅse får besøk 9061735
973Mæhle, LarsHvem tegnet bart på maleriet? 9031376
974Mæhle, LarsPiratproblemer 9031386
975Stai, KariFlaut 9031924
976Kinney, JeffFestbrems : [En pingles dagbok] 9012503
977Skarstein, BirgitSå mye hadde jeg, så mye mistet jeg, så mye fant jeg 9011795
978Donaldson, JuliaSmåtting : fisken som fortalte historier 9001257
979Strid, Jakob MartinDa Lille Larsens hus blåste bort 8991715
980Ousland, BjørnPrompetroll 8991944
981Kjetun, MariSvaret er sjiraff 8981934
982Johansen, Tore UlabrandErling Braut Haaland : fra talent til verdensstjerne 8982943
983Jæger, JørgenSkjebnedøgn 8978421
984Lemire, SabineMira : #reise #Paris #savn 8962114
985Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 8954841
986Yrsa SigurdardóttirSå sort som en brann 8951177
987Bringsværd, Tor ÅgeTambar på sykehuset 8951466
988Arsky, Gunn HeleneMord på skrivekurset 8942723
989Jolley, DanKnust idyll 8942174
990Svingen, ArneRom 13 8934172
991Bjøranger, TerjeTaperen 8924172
992Grande, MartineLilly sover borte 8923142
993Hunter, ErinKnust idyll 8892154
994Sandemo, MargitEngel med svarte vinger : [Sagaen om isfolket] 8888501
995Aspen, Marthe GravsethDen kjempestore Bjørnisboka 8881725
996Deutsch, BarryUngdragenes profeti : en tegneserieroman 8871207
997Stokke, NilsI maurtua 8871316
998Haugan, JohnGyldendals tabeller og formler i fysikk : fysikk 1, fysikk 2 og forkurs til ingeniørutdanning 88712650
999Burgess, RichardInteractions 1 : programfag engelsk 1 88613710
1000Andersen, DesiréeDesirées sunne matprepp 8851157

1156 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 169 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2474 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 30/10/2026 kl. 14:25:36


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/8 1/11 1/12 1/6 1/10 1/9 1/7
20041/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20051/4 1/10 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20061/7 1/4 1/10 1/9 1/3 1/1 1/12 1/6 1/2 1/8 1/11 1/5
20071/7 1/3 1/9 1/10 1/6 1/12 1/1 1/11 1/8 1/2
20081/2 1/11 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As