1000 mest utlånte bøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Falch, MalinPortaltreet 1572438324
2Falch, MalinReisen til Jotundalen 1034730153
3Falch, MalinHarukkas ønske 935220714
4Falch, MalinVikingene og orakelet 909624393
5Helgheim, OdinDrageviking 879418514
6Sotberg, VictorEdelmot 875719604
7Falch, MalinTrollriket 865023353
8Sotberg, VictorNekromanseren 860618094
9Seierstad, ÅsneUfred : Russland fra innsiden 824831512
10Falch, MalinKråkesøstrene 823021143
11Pilkey, DavHundemannen 807218544
12Kibuishi, KazuSteinvokteren 792135262
13Christensen, Lars SaabyeKjøkken 762311806
14Mugford, SimonHaaland ruler 737616554
15Nordahl, VictorByen 676114844
16Falch, MalinReisen til Røros 675616514
17Horst, Jørn LierOperasjon Kanon 675513125
18Helgheim, OdinFenrisulven 670920933
19Sandnes, Hans JørgenFrysninger 648614534
20Helgheim, OdinValhall 644815474
21Horst, Jørn LierOperasjon ellemelle 634118463
22Sandmæl, CathrineJenter 630314764
23Pilkey, DavHundemannen er på ballen 630113344
24Helgheim, OdinFimbulvinter 623517113
25Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 616630832
26Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse drar til Syden 601613504
27Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 600616113
28Sandnes, Hans JørgenIldsjø 596815583
29Pilkey, DavHundemannen og Superpus 594312694
30Horst, Jørn LierTvilen 591812164
31Sandnes, Hans JørgenNed i dypet 581017333
32Sotberg, VictorSkyggene 57849765
33Nordahl, VictorSkogen 576912874
34Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 576123382
35Pilkey, DavFarefulle høyder 571311355
36Pilkey, DavForbrytelse og slafs 571011345
37Pilkey, DavHundemannen drar på Lopphavet 565710535
38Horst, Jørn LierOperasjon gulltann 562917563
39Pilkey, DavHundemannen håver inn 562511964
40Sandnes, Hans JørgenDypfryst 553416993
41Pilkey, DavDen røde rebell 55029096
42Pilkey, DavNår villdyret våkner 548811074
43Iversen, Andreas K.Max Manus : en tegneserie om en av Norges største motstandshelter 548717563
44Sotberg, VictorBedrager 547413374
45Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 544025752
46Hjardar, SaraMia Myhr og søstrene av Skår 539713104
47Heum, TrondAlle tiders historie : Fra de eldste tider til våre dager 539380360
48Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn 53887577
49BékaHjertets hemmeligheter 53599275
50Pilkey, DavI fri dressur 533411114
51Pilkey, DavLoppenes herre 532511194
52Horst, Jørn LierDen siste saken 531815093
53Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 529920342
54Kibuishi, KazuBølgerytteren 529416423
55Sandnes, Hans JørgenHavgapet 519015393
56Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 508319842
57Helgheim, OdinTordenguden 508211644
58Strout, ElizabethDet vi aldri sier 505115603
59Gjerset, AsbjørnTreningslære : idrettsfag vgs 502858770
60Pilkey, DavI kattepine 502510354
61Sandmæl, ChaBeseiret 500912553
62Kibuishi, KazuByen bak skyene 499120962
63Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8 499070740
64Arnesen, SonjaNorskboka : vg2 yrkesfag 499063030
65Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 498619382
66Hjardar, SaraMia Myhr og barna som forsvant 496312773
67Nordahl, VictorRevefarmen 495910884
68BékaKjærlighetssorg 49308235
69Horst, Jørn LierOperasjon Ninja 490913033
70Ravatn, AgnesDoggerland 487413193
71Molaug, Marius HornVerdens verste sommer 483012713
72Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 480521892
73BékaFeriefling 47877506
74Pilkey, DavMitt liv som katt 47587616
75Strömberg, SaraSot 47477106
76Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 469221092
77Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 468118952
78Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 465818592
79Flatland, HelgaSå gjør vi så : roman 464412933
80Sandnes, Hans JørgenOrkanen 463911923
81Sandnes, Hans JørgenFrostrøyk 460611424
82Mugford, SimonMessi ruler 458610404
83Brinck, CamillaMysteriet med hullet i veggen 454115442
84Dåsnes, NoraTi kniver i hjertet 453713243
85 Verkstedhåndboka 453177420
86Horst, Jørn LierOperasjon zombie 45219244
87Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 451921902
88Horst, Jørn LierJakten på enhjørningen 448912563
89BékaStjålne drømmer 44787206
90BékaSøt musikk 44617585
91Mugford, SimonMbappé ruler 44599424
92Horst, Jørn LierOperasjon Lurifaks 444513063
93Dåsnes, NoraBare si ja 442010944
94Hjardar, SaraMia Myhr og det råtne vannet 439912113
95Helgheim, OdinYggdrasil 43999664
96Mjaugedal, HalvorHistorien om Diego Maradona 436610514
97Mugford, SimonRonaldo ruler 43499264
98Strömberg, SaraSkygger 43477795
99Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 10 433463170
100Tolo, MichelleFullmåne 431910514
101Kibuishi, KazuAlveprinsen 429417492
102Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 428314442
103Kibuishi, KazuIldfuglen 428217952
104Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 426520192
105Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 424816562
106Horst, Jørn LierOperasjon heksegryte 423114103
107Torgersen, NikolaiGater jeg har levd 419420892
108Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 419315362
109Sandnes, Hans JørgenOppslukt 41619984
110Norlund, DinaSnøkattprinsen 413912303
111Mugford, SimonNeymar ruler 41338364
112Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 412616522
113Kibuishi, KazuSupernova 409817282
114Horst, Jørn LierOperasjon Svartskog 405418142
115Horst, Jørn LierOperasjon romvesen 40439354
116Horst, Jørn LierSkriket 404112693
117Lykke, NinaHvor er de voksne? 40269884
118Helgheim, OdinLoke 40248194
119Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 402217112
120Holt, AnneDiamanter og rust : en Hanne Wilhelmsen-roman 397814512
121Oseman, AliceHjertestopper 394813922
122Horst, Jørn LierOperasjon traktor 39389814
123Kirby, KatieDet sykt flaue livet til Lottie Brooks 39098484
124Brekke, JørgenAlt skal bli støv : en Odd Singsaker-krim 38867045
125Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 387616582
126Horst, Jørn LierOperasjon Fangejakt 38649454
127Mugford, SimonØdegaard ruler 38526665
128Horst, Jørn LierOperasjon Radius 384113442
129Nesbø, JoNådeskudd 383915552
130Engman, PascalKlanen 38354318
131Aune, ThomasFotballrekorder 383010713
132Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og prompebrusen 37988434
133Sandmæl, ChaKnust 379710843
134Aune, ThomasFotballhelter 376811453
135Horst, Jørn LierOperasjon Rød sløyfe 375113362
136Horst, Jørn LierJakten på slottets hemmelighet 37499843
137Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 374017202
138Kinney, JeffSalig røre 37249833
139Mugford, SimonSalah ruler 37148714
140Horst, Jørn LierOperasjon plastpose 370715442
141Molaug, Marius HornVerdens verste kjendis 368612992
142Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 367811273
143Fretheim, EvaKråketronen 36715007
144Sand, MariaAlt mitt er ditt : roman 36708894
145Pelicot, GisèleEn hyllest til livet : skammen må bytte side 36647015
146Läckberg, CamillaSørgekonen 36524388
147Nesbø, JoMinnesota : roman 364617442
148Horst, Jørn LierOperasjon Fartsstripe og andre mysterier 36339523
149Molaug, Marius HornVerdens verste fotballag 361915292
150Mæhle, LarsSumpskogen Grand Prix 36107125
151Horst, Jørn LierUtskudd 360411293
152Sandmæl, ChaAngrepet 359510453
153Kinney, JeffBruk huet! 356210193
154Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 355718971
155Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 353915012
156Matre, Agnes LoviseFartsblind : kriminalroman 352010983
157Lindmo, ArneKråkeslottets hemmelighet 351912762
158Mæhle, LarsStormen 35006985
159Kinney, JeffRodrick ruler 349818831
160Jæger, JørgenNarrespill 348111263
161Kinney, JeffGode, gamle dager 348016012
162Mugford, SimonBellingham ruler 34377264
163Kinney, JeffSiste stikk 343517201
164Brown, DanHemmelighetenes hemmelighet : en roman 34189353
165Nesser, HåkanDet finmaskede nettet 34156235
166Griffiths, AndyGutta i trehuset med 156 etasjer ser dobbelt 339410593
167Andersen, Jørn KennethKonstruksjons- og styringsteknikk : vg1 teknologi- og industrifag 337643220
168Hansen, Linn-CatherinJasper ødelegger alt 33698424
169GijéVelkommen til Pandoria 33689513
170Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 336414672
171Eriksen, Lars HenrikJakten på evighetsmaskinen 33569643
172Brinck, CamillaJakten på gullosten 335410123
173Uri, HeleneI mitt lune hi : roman 33498403
174Hjardar, SaraMia Myhr og kaoskrystallen 33437524
175Kinney, JeffNedsmelting 333812882
176Horst, Jørn LierJakten på trollmannens bok 33347714
177Horst, Jørn LierJakten på Trolløyet 33255985
178Ohlsson, KristinaNattanker 33139123
179Mjønes, Johan B.Spuria : roman 330811882
180Kinney, JeffPå dypt vann 327812952
181Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 9 325743910
182Molaug, Marius HornVerdens verste biltur 323711002
183Horst, Jørn LierJakten på Campingkongen 32306075
184Christiansen, AnePasos : spansk nivå 2 321437620
185Andersen, Jørn KennethProduktivitet og kvalitetsstyring : Vg1 Teknologi- og industrifag 321240090
186Dåsnes, NoraLa skogen leve! 321010223
187Brinck, CamillaEventyret i Lindrizia 319710313
188Mugford, SimonZlatan ruler 31948403
189Fjell, Jan-ErikUlvestuen 31739243
190Mugford, SimonKane ruler 31716994
191Mæhle, LarsBallongferden 31656285
192Mugford, SimonRashford ruler 31616934
193Løno, AnnetteVagusnerven : kroppens skjulte superkraft 31584986
194Kinney, JeffFüllstappa bleie 315510692
195Telgemeier, RainaEn genial idé 31548473
196Telgemeier, RainaDen store hemmeligheten 31488363
197Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 314116381
198Kinney, JeffSamling i bånn 313110023
199Næss, Sven PetterSvarte hull : en Harinder Singh-krim 31188443
200Dragland, AnnetteHele deg : veien til bedre helse 31109553
201Adler-Olsen, JussiDøde sjeler synger ikke 31049503
202Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 310310562
203Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 309715322
204Kinney, JeffDen brutale sannheten 308518851
205Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Håndboka 30818353
206McFadden, FreidaKjære Debbie 307210123
207McFadden, FreidaHushjelpen 30527154
208Andreassen, KyrreIkke mennesker jeg kan regne med : roman 304112972
209Fatland, ErikaSjøfareren : en reise gjennom Portugals tapte imperium 303813372
210Mugford, SimonDe Bruyne ruler 30286974
211Mjelde, CharlotteFelix har følelser 30176874
212Johansen, Ørjan ZazzeraHistoria om Erling Braut Haaland 300613042
213Galligan, GaleGuttegærne Stacey 30036594
214Kinney, JeffFestbrems 30005735
215Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 29999903
216Kinney, JeffHjem, kjære hjem 297712362
217Norman, Mona GriviDen hvite løven 297610372
218Petterson, PerDu er hjemme nå 29688003
219Mugford, SimonVan Dijk ruler 29675964
220Våhlund, EliasSuperskurker 29534666
221Hjorth, VigdisDet gode mennesket i Sandvika : en roman 29528173
222Mugford, SimonBarcelona ruler 29475255
223Flood, HeleneNærmeste nabo : psykologisk thriller 290010092
224Perrin, ValérieTata 28968773
225Våhlund, EliasDen lengste natten 28766564
226Kinney, JeffDobbel innsats 287411262
227McEwan, IanHva vi kan vite 28597983
228Riley, LucindaKjærlighetssangen 28489163
229Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og brøleboksen 28464646
230Loland, SigmundIdrett og samfunn : idrettsfag vgs 283834060
231Horst, Jørn LierJakten på vikingskatten 28345425
232Mæhle, LarsKjempeblekkspruten 28204446
233Mugford, SimonSaka ruler 28135784
234Strömberg, SaraSkred 28054576
235Mæhle, LarsReisen 28014596
236Kinney, JeffFerieparadiset 279617651
237Våhlund, EliasTilbake 27836694
238Mugford, SimonLiverpool ruler 27736184
239Vahr, EllenBorte fra verden : roman 27717893
240Mæhle, LarsSvømmekonkurransen 27684725
241Horst, Jørn LierSalamandergåten 276220661
242Kaneshiro, MuneyukiBlue lock 27627833
243Våhlund, EliasAlle lyver 27625095
244Winger, CecilieTitanic på 1-2-3 27608663
245Mæhle, LarsEgget 27584875
246Kirby, KatieLottie Brooks' ko-ko kjærlighetsliv 27586254
247Mæhle, LarsBestevennen 27524506
248Mugford, SimonVinícius jr. ruler 27494915
249Valle, OdaTre er én for mye 27488273
250Kinney, JeffBrakkesyke 272515511
251Horst, Jørn LierJakten på samuraisverdet 27183986
252Kirby, KatieLottie Brooks' seriøse vennekriser 27185974
253Fretheim, EvaPapirdukkene 27128443
254Børresen, Pål FredrikAppell : vg1 SF : norsk 271235090
255Pilkey, DavSuperpus tegneklubb 27014765
256Våhlund, EliasEn ny venn 26835744
257Horst, Jørn LierJakten på den siste dinosauren 26778903
258Mæhle, LarsSjøuhyret 26724615
259Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Røde maske 26666843
260Gjendem, Anna BergKjære Pølsa : jeg må bli kjendis! 26657883
261Brinck, CamillaI duejegernes grep 26538253
262Bjørdal, S.G.Den store eplekonkurransen 26516304
263Mæhle, LarsSkattejakten 26464206
264Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og tøysemaskinen 26404376
265West, TraceyJorddragen våkner 26395654
266Heger, AndersWanda : en familiehistorie 26386384
267Strout, ElizabethFortell meg alt 26277643
268Mugford, SimonLewandowski ruler 26215314
269Mæhle, LarsVulkanen 26053766
270Mugford, SimonYamal ruler 26054615
271Rustad, Morten CorneliussenFlyt : kroppsøving for videregående skole 257930990
272Telgemeier, RainaDen første krangelen 25726853
273Mæhle, LarsHalloween-festen 25684355
274Galligan, GaleLogan liker Mary Anne 25665324
275Våhlund, EliasHåpløst 25566993
276Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og godteristøvsugeren 25415844
277McFadden, FreidaKollisjonen 25399842
278Yang, Gene LuenAvatar : Et umulig løfte 25376024
279Telgemeier, RainaStoresøstre 25316563
280Galligan, GaleEn helt umulig jobb 25206184
281Brinck, CamillaUniversets fire elementer 25164495
282Andersen, Rolf Magne G.Dragetårnet 25115834
283Tronstad, Tyra TeodoraFolk som hater lokalhistorie : roman 251110002
284Molaug, Marius HornVerdens verste leirskole 250910082
285Dahl, RoaldMatilda 250816701
286Strömberg, SaraSkinn 25084535
287Kirby, KatieLottie Brooks' katastrofale klassetur 24975184
288Kinney, JeffHundedager 247512631
289Mæhle, LarsMonsterkrokodillen 24733706
290Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 246610202
291Mæhle, LarsHemmeligheten 24503956
292Renberg, ToreEt livsforsøk 244611612
293Kinney, JeffTøffe tider 244513681
294Molaug, Marius HornVerdens verste kjæledyr 24368852
295Fretheim, EvaDronningland : krim 24348752
296Fiske, AnnaHvordan begynner man på skolen? 24207183
297Tiller, Carl FrodeArbeidarhjerte : roman 24184565
298Brinck, CamillaEn uventet vending 24106763
299Heivoll, GauteHimmelens krystall 24095974
300Rørvik, Bjørn F.Bokstavtyven Troll 24073916
301Galligan, GaleDen store festen 24065414
302Tolo, MichellePoltergeist 24037433
303Valle, OdaEsters univers : bonusbror og marsvintrøbbel 24006333
304Holte, Martin BechLandet som ble for rikt : hvordan Norge endte i oljefondets felle 237810962
305Kinney, JeffFemte hjul på vogna 236813451
306Callin, PetterErgo : fysikk 1 235230900
307De la Motte, AndersMysteriet på Capri : [Mord under solen] 23384505
308Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn : [Seksti kilo-saga] 23334505
309Horst, Jørn LierDekkoperasjon 23329162
310Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst begynner på skolen 23295634
311Theorin, JohanNattgjestene 23264285
312Brinck, CamillaDen siste kampen 23207373
313Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 23198662
314Brinck, CamillaOppdrag på dypt vann 23156213
315Michelet, MarteDet har skjedd verre ting i utlandet : scener fra et farskap 23126113
316Epstein, GabrielaDen nye jenta 23083696
317Handford, MartinHvor er Willy? : den utrolige boken 23054644
318Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 230210632
319Mæhle, LarsKrympekatastrofe 23014884
320Sandmæl, ChaFanget 22855614
321Karlsen, Ole G.Terra nova : geografi for den videregående skolen 228128370
322Våhlund, EliasUlvene kommer 22696133
323Backman, FredrikMine venner 22567283
324Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og forte-seg-roboten 22535124
325Lindmo, ArneHevneren fra Helheim 22526813
326McFadden, FreidaHushjelpen ser deg 22464764
327Eriksen, FrøydisReligion og etikk : vg3 223527910
328De la Motte, AndersNattjegeren 22352648
329Mugford, SimonGrealish ruler 22274774
330GijéKyprians hemmelighet 22266933
331Norman, Mona GriviPanda på rømmen 22257233
332Falch, MalinStjerna : en historie fra Nordlys 22237672
333Moen, Kjersti SynnevaBløte folk 22205524
334Pilkey, DavSuperpus fra alle kanter 22144285
335Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 21997432
336Wernø, Johanne NordbyKaninen har stått opp : autistiske journaler 21938392
337Kjetun, MariVerdens kjemper 21886433
338Brinck, CamillaDen låste portalen 21795284
339McFadden, FreidaHushjelpens hemmelighet 21744774
340Hammer, ElisabethFamiliehemmeligheten : [Løfter i sand] 21733506
341Yang, Gene LuenAvatar : Jakten på moren 21705114
342Griffiths, AndyGutta i trehuset med 169 etasjer begynner ikke på skolen : for det har de ikke lyst til 21616593
343Mæhle, LarsRasmus og Trym fisker krabbe 21583436
344Börjlind, CillaSkygge over Slagtjern 21528662
345Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og stinkomaten 21514694
346Våhlund, EliasForsvunnet 21476193
347Sten, VivecaBenåderen 21372558
348Halsnes, LineTøffe kjøretøy 21345623
349Läckberg, CamillaSørgekonen : [Fjällbacka-serien] 21217502
350Brinck, CamillaDen hemmelighetsfulle verden 21206703
351Mugford, SimonMané ruler 21204894
352Parr, MariaOskar og eg : alle plassane vi er : roman 21156393
353Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 21148952
354Fosse, JonVaim : roman 21096243
355Mæhle, LarsRasmus finner ikke kosedyret 21033456
356Græsli, HansKompass : geografi vgs 210124600
357Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 20959282
358Øen, Inger JohanneSelv om himmelen faller : en Silja Frost-roman 20842996
359Graff, Sverre BjørstadDinosauren som ville bli sjørøver 20745413
360Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 207210511
361Engman, PascalIngen 20713226
362Horst, Jørn LierTørt land 207111281
363Holsve, Mari MoenI pappas hode 20706563
364Toriyama, AkiraDragon ball 20667702
365Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på campingtur 20664634
366Enger, ThomasSår 20642797
367Griffiths, AndyGutta i trehuset med 143 etasjer drar på en skrekkelig avslappende ferie 20627592
368Fretheim, EvaFuglekongen : roman 20597582
369Blomqvist, FredrikNordlyset 20554864
370Bjørgum, Sondre H.Skogfruen : thriller 20533386
371Teige, TrudeMormors utrolige venninner : roman 20518562
372Stranger, SimonStranger : roman 20455233
373Blichfeldt, KathinkaKontekst 8-10, 3. utg. : Basis 204024270
374Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 20349372
375Walden, AndrevJævla menn 20338322
376Halsnes, LineTøffe dinosaurer 20295983
377Moyes, JojoDa jeg møtte deg 20118102
378Kaldheim, HelenMørkalven : Drømmen 20067152
379Burke, Caro ClaireYesteryear 200612701
380Totland, AndersMamma på dass 20059662
381Hagerup, HildeDu eneste : historien om Gunvor Hofmo og Ruth Maier : roman for ungdom 200210621
382Andersen, Rolf Magne G.Det store togranet 19994634
383Våhlund, EliasAlene 19985053
384Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra et populært liv - NOT! 19888222
385Sandmæl, CharlotteForrådt 19874983
386Parr, MariaOskar og eg : alle tinga vi har : roman 19794674
387Mæhle, LarsAprilspøken 19792697
388West, TraceyMysteriet med soldragen 19773955
389Engman, PascalAlbinoen 19712637
390Svendsen, Tonje FossumPsykologi 1 196326060
391Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 196010121
392Brinck, CamillaMusse og Helium legger en plan 19593755
393Griffiths, AndyGutta i trehuset med 117 etasjer havner i fengsel 19536752
394Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne sykler 19514814
395Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Alene 19415003
396Haugerud, Dag JohanSjelesorg : roman 19395003
397Kirby, KatieLottie Brooks' kleine BFF-drama 19304064
398Ampofo, Joseph S.S.Maria Storm og Mythosordenen 19295533
399Emanuelsen, BirgerOdysseen 19264983
400Røed, HenningHai! 19174314
401Edwards, Ellen M. TudorExplore 5, 2. utg. : My book 191629380
402Raknes, LinaÅse fanger en krabbe 19154983
403West, TraceyJordskjelv-dragens øye 19092707
404Johansen, Ørjan ZazzeraErling Braut Haaland : frå liten til størst 19096462
405Mjaugedal, HalvorHistorien om Martin Ødegaard 19055093
406Mugford, SimonPogba ruler 19014084
407Strid, Jakob MartinDen utrolige historien om den kjempestore pæra : (eller beretningen om hvordan Jeronimus Bjergstrøm Severin Olsen ble gjeninnsatt i sitt rettmessige embete som Solbys borgermester, til glede for alle byens innbyggere, utenom én) 19014484
408Mæhle, LarsRasmus rydder 19003066
409Morseth, Anne LouiseEn lykkelig slutt 19004993
410Carr, GarrettGutten fra havet 18997382
411Molaug, Marius HornVerdens verste miljøsvin 18959122
412Aune, ThomasFotballklubber 18836402
413Jacobsen, Jenny J.Rare valper 18763964
414Sandmæl, ChaForrådt 18744394
415Kaldheim, HelenMørkalven : Kontroll 18747062
416Moyes, JojoVi bor alle her 186610011
417Mathismoen, OleStore dyr 18665593
418Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og tomattorsken 18612686
419Sandmæl, ChaSåret 18494643
420Ōima, YoshitokiSilhuett av en stemme 18496562
421Moore, LizGuden over skogene 18465553
422West, TraceyVanndragens hemmelighet 18443655
423Molaug, Marius HornVerdens verste venn 18358852
424Kolpus, IsalillHvem brente John Savio? 18314743
425Pilkey, DavBedre sammen 18283215
426Snashall, SarahHunder og valper 18286172
427Stoltenberg, JensPå min vakt : å lede Nato i krigstid 18263615
428Norman, Mona GriviLure lemurer 18236053
429Norman, Mona GriviDen falske enhjørningen 18226162
430Lindmo, ArneHeksa i Nøkkemyra 18135173
431Mæhle, LarsFlaggermusgrotten 18042696
432Sotberg, VictorBare Victor 180118210
433Peers, BobbieMarshmallowsmaskinen 17984843
434Moen, Kjersti SynnevaSelma gjør så godt hun kan 17966592
435Lindmo, ArneEdderkoppenes dronning 17935003
436Mugford, SimonVM-heltene ruler 17823634
437Engberg, KatrineDe uønskedes paradis 17782058
438Dürenfeldt, Martin vonVerdens søteste 17734344
439Perrin, ValérieÅ vanne blomster om kvelden 177210661
440Nesbø, JoFlaggermusmannen 17716462
441Mugford, SimonSon ruler 17703155
442Tungen, ThereseDen andre sida av elva : roman 17674733
443Dahl, RoaldHeksene 176310201
444Harpman, JacquelineJeg som aldri har kjent menn : roman 17556532
445Osoble, Mulki Mukhtar MohamudAnisas magiske medaljong 17556052
446Norman, Mona GriviIsbjørnmysteriet 17486892
447Molaug, Marius HornVerdens verste skitur 174510141
448Giske, RuneTreningsledelse 174422450
449Halsnes, LineTøffe maskiner 17435423
450Kusaka, HidenoriPokémon eventyrene : red, blue & green 17425213
451Probert, TimKampen mot mørket 17294833
452Mjelde, CharlotteFelix krangler 17272935
453Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på overnatting 17264314
454Yang, Gene LuenAvatar : Røyk og skygge 17263924
455Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst reiser på ferie 17255363
456Lovrenski, OliverDa vi var yngre : roman 171314551
457Berglund, IngridSov dukkelise : kriminalroman 17132965
458Yang, Gene LuenAvatar : Det som ødelegger 17124224
459Andersen, Rolf Magne G.Stigetrollets hevn 17113814
460Hustvedt, SiriGjenferd : en kjærlighetshistorie 17094004
461Klepp, AnneliLeona i bursdagstrøbbel 17003864
462West, TraceyGulldragens skatt 16972835
463Fiske, AnnaHallo natta! 16934164
464Lyng, SandraLykke til på skolen, Corny! 16932756
465Horst, Jørn LierJakten på den blå dragen 16902835
466Klausen, Julia F.Jeg er ikke min mors datter : historien om en tapt barndom og veien til et eget liv 16896482
467Minier, BernardDe utslettede 16885053
468Karlsson, Ørjan N.Det levende mørket : kriminalroman 16843005
469Lindahl, LenaAlle må bæsje 16834933
470Norman, Mona GriviPumaproblemet 16786132
471Lindmo, ArneUnderjordisk oppdrag 16755882
472Norman, Mona GriviTigertrøbbel 16667722
473Mæhle, LarsMysteriet med den tause papegøyen 16645133
474Witherspoon, ReeseUten et ord 16634084
475Skeie, ToreHardråde : om Harald Sigurdsson og hans verden 16514873
476Strout, ElizabethJeg heter Lucy Barton 16483314
477Brønstad, AgnesKommunikasjon : vg1 helse- og oppvekstfag 164624870
478De la Motte, AndersMysteriet på Capri 16452067
479Horst, Jørn LierJakten på den hvite ørnen 16333075
480Mugford, SimonPalmer ruler 16302815
481Eriksen, Lars HenrikSkrotnissens hemmelighet 16293654
482Bjørk, SamuelBomberen 16236262
483Merz, AnaSkal bare 16194523
484Bjerkli, Myriam H.Evas skål 16155013
485Engman, PascalKlanen : [Klanenserien] 16108501
486Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på tivoli 16063954
487Dahl, RoaldCharlie og sjokoladefabrikken 16018861
488Ericsson, KjerstiØmhet og forferdelse : roman 15994383
489Norberg, Tora MarieKjendis : kunsten å bli berømt 15974923
490Pilkey, DavHvordan vinne venner 15962675
491Lindgren, AstridBrødrene Løvehjerte 15865922
492Færø, TorkilHvilekuren : hvil smartere, stress mindre og prester bedre 15844973
493Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en dustete dramaqueen - NOT! 15835592
494Norman, Mona GriviGepardgåten 15805652
495Mæland, Ingebjørg FaugstadDumper 15792705
496Mæhle, LarsDinosaurgjengens ABC : bokstavjakten 15792426
497Norman, Mona GriviPapegøyens hemmelighet 15795253
498Hoover, ColleenVerity 15789541
499Eikehaug, ErikAlle elsker Kari : roman 15787352
500Oseman, AliceHjertestopper : Gutt møter gutt 15775812
501Douyé, SylviaKryptozoologi for begynnere 15764523
502Rusten, Solveig MoenAldri bli forelska 15655722
503Edwards, Ellen M. TudorExplore 7, 2. utg. : My book : engelsk for barnetrinnet 156522040
504Mæhle, LarsTrampolinetullball 15632396
505Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en rampete lillesøster - NOT 15603115
506Riordan, RickLyntyven 15596422
507Eggen, TorgrimBlodet 15585222
508Norman, Mona GriviValpeveddeløpet 15575312
509Griffiths, AndyGutta i trehuset med 130 etasjer : får øye på en kjempestor flue (som også er kjempeirriterende) 15556112
510Suongir, Hanne-SofieEmmas dilemma 15504983
511Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst feirer bursdag 15464193
512Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en fantastisk bursdag - NOT! 15445212
513Holowaty, LaurenPeppas nye lillesøster 15432316
514Mæhle, LarsRasmus og Trym baker 15422556
515Sortland, BjørnMission 1: Rio de Janeiro 15406872
516Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 15329601
517Hunter, ErinTilbake til villmarken 15316862
518Heum, TrondAlle tiders historie (BM) : fra de eldste tider til våre dager 153119120
519Lillebo, MariaLille Villkatt begynner på skolen 15304373
520Phoenix, H.L.Hemmeligheten 15304503
521Flatland, HelgaEt liv forbi 15286282
522Mjaugedal, HalvorHistorien om Erling Braut Haaland 15214273
523Lyng, SandraGratulerer med dagen, Corny 15172625
524Tolo, MichelleDet første møtet 15164333
525Andersen, Rolf Magne G.Den magiske fotballen 15155053
526Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en hemmelig kjærlighetskatastrofe - NOT! 15105932
527Dahl, RoaldGeorgs magiske medisin 15096932
528Klepp, AnneliLeona i monstertrøbbel 15083444
529Moyes, JojoI ly av regnet 15081888
530Kirby, KatieLottie Brooks' kaotiske julefeiring 15082875
531Krien, DanielaMitt tredje liv 15062336
532Rowling, J.K.Harry Potter og fangen fra Azkaban 15046272
533Jamtli, John S.Tungtvannsaksjonen 15007352
534Sager, RileyHun som ble igjen 15002985
535Marienborg, IreneNatta! sier Nora 14983853
536Griffiths, AndyGutta i trehuset med 104 etasjer må skaffe ti millioner kroner (ellers!) 14985502
537Korsgaard, LeaInnen året er omme : hva 64 sommerfugler lærte meg om naturens største gåte 14947182
538Kuhn, CamillaGlenn og skurkene 14923324
539Beauvoir, Simone deDen bedratte kvinnen 14873983
540Assarasakorn, MichelePotegjengen 14872625
541Akerlie, IbenLars er lol 148216250
542Colgan, JennyHusrom og hjerterom 14812027
543Våhlund, EliasHåndboka 14805052
544Hammer, ElisabethVindkast : [Løfter i sand] 14792505
545Lindmo, ArneForbannelsen i Trollskog 14764253
546Heimen, Rikard B.Bjørnis kjører brannbil 14752815
547Perrin, ValérieGlemt på en søndag 14723344
548GijéJakten på opprinnelsen 14724403
549Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 14666732
550Mæland, Ingebjørg FaugstadTømmerbil 14662505
551Gumpaw, FelixFørste sak 14652885
552Rowling, J.K.Harry Potter og Føniksordenen 14564912
553Mæland, Ingebjørg FaugstadBergingsbil 14532605
554Egner, ThorbjørnKlatremus og de andre dyrene i Hakkebakkeskogen 14494533
555 Aktivitetslære 144624250
556Donaldson, JuliaGruffalo 14433653
557Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst går i bryllup 14402655
558Kuhn, CamillaLunda på rideskole 14363863
559Lindmo, ArneVampyrer og demoner 14364952
560Teige, TrudeÉn for alle 14328781
561Mæhle, LarsRasmus feirer bursdag 14292126
562Ridzén, LisaTranene flyr mot sør 14284343
563Oseman, AliceHeartstopper 14258621
564Michaelides, AlexDen tause pasienten 14245012
565Adler-Olsen, JussiSju kvadratmeter med lås : thriller 142211561
566Sveen, GardSkalpjegeren 14182685
567Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst hjelper til 14182356
568Assarasakorn, MichelePOTE-gjengen får seg en overraskelse 14172465
569Lemire, SabineMira 14173813
570Røed, HenningMonstre i dypet 14124623
571Brønstad, AgnesHelse : vg1 helse- og oppvekstfag 141020740
572Pilkey, DavSuperpus store drømmer 14102675
573Diseth, ÅgePsykologi 1 : Programfag Psykologi 1 140925520
574Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 14086592
575Telgemeier, RainaDrama 14073144
576Phoenix, H.L.Jakten på den røde stjerne 14034533
577Ormbostad, Just ErikMontørhåndboka : NEK 400:2022 140318950
578Kusaka, HidenoriPokémon-eventyrene : red, blue & green 14023344
579Holowaty, LaurenPeppas brannbil 14012425
580Engman, PascalBestselger 14002735
581Assarasakorn, MichelePOTE-gjengen og den store forandringen 13952575
582Brown, Aleksander KirkwoodElggutten 13935182
583Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på ballett 13923493
584Hammer, ElisabethVinterhjerter : [Løfter i sand] 13922505
585Norman, Mona GriviHaien kommer! 13905212
586Michelsen, Svein OlafTabell- og formelsamling for elektrofag 138923590
587Riley, LucindaSkjult skjønnhet 138911391
588Garmann-Aarhus, BenedicteVerdens rareste dyr 13886242
589Klepp, AnneliLeona i rottetrøbbel 13883344
590Guinness world records 2026Guinness world records 2026 13882964
591Winick, JuddGutten som styrtet til jorda 13874313
592Lindmo, ArneReisen til Atlantis 13873563
593Monsen, ØisteinHvite striper, sorte får 138611731
594Sæther, GørilDen store boka om kjæledyr 13865082
595Montefiore, SantaDen siste sangen 13851917
596Falch, MalinBjørnar : et eventyr fra Nordlys 13833374
597Kjetun, MariSøt og farlig 13822725
598Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne rydder 13793434
599Klepp, AnneliLeona i sirkustrøbbel 13793234
600Teige, TrudeMorfar pustet med havet : roman 13773354
601Skagen, Ellen FløDen nevroplastiske nøkkelen : ved uforklarte fysiske plager som ikke går over 13734453
602Hammer, ElisabethFortielse : [Løfter i sand] 13723004
603Higgins, CamGøy på landet 13713114
604Strout, ElizabethAmy og Isabelle 13677441
605Dürenfeldt, Martin vonNorske rovdyr 13672625
606Griffiths, AndyGutta i trehusets ekstremt hemmelige historier 13654333
607Hammer, ElisabethBeleiret : [Løfter i sand] 13653503
608Egeland, TomSatans segl 13657121
609Latronico, VincenzoDet perfekte : roman 13641956
610Jensen, Jens HenrikInterregnum 13631897
611Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra et fancy Paris-eventyr - NOT! 13633284
612Hammer, ElisabethFristelse : [Løfter i sand] 13633004
613Rowling, J.K.Harry Potter og ildbegeret 13624403
614Ravatn, AgnesGjestene : roman 13623044
615Mæhle, LarsHvem har bæsja? 13602236
616Peers, BobbieLuridiumstyven 13579001
617Helgheim, OdinKatteguden Frøya : en historie fra Ragnarok 13563254
618Matre, Agnes LoviseEvig fred : kriminalroman 13558611
619Arvola, IngeborgUlvespor 13543204
620Wold, SidselIsrael : et land i kamp med seg selv 13492525
621Holowaty, LaurenEnhjørning-Peppa 13471817
622Nesbø, JoBlodmåne 134713840
623Pilkey, DavHundemannen i fri dressur 13412914
624Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst møter tannfeen 13364343
625Andersen, Rolf Magne G.Den sorte løve 13363214
626Telgemeier, RainaSmil 13342884
627Halsnes, LineTøffe dyr 13344223
628Hammer, ElisabethAnstendighet : [Løfter i sand] 13333004
629Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Ulvene kommer 13323363
630Mæland, Ingebjørg FaugstadBuss 13302285
631Bjerkeland, IngvildUdyr 13309861
632Hammer, ElisabethAvsløringer : [Løfter i sand] 13268001
633Probert, TimSkyggen 13263084
634Mæhle, LarsRasmus og fargene 13252235
635Andersen, Stian HjelvinBukke nikke neie 13252425
636Jensen, Christine RehnMamma er konspirasjonsteoretiker 13224532
637Linde, HeidiAnnenhver uke 13206691
638Østerbø, AnitaIngrids valg 13172295
639Muncaster, HarrietEsmeralda blir prinsesse 13142076
640Griffiths, AndyGutta i trehuset med 130 etasjer får øye på en kjempestor flue (som også er kjempeirriterende) 13134732
641Tolo, MichelleSpøkelsesvenn : det første møtet 13094143
642Smart, JamieApekatt mot harepus 13082654
643Alexandersdottir, AprilRuby baby : roman 13085702
644Holowaty, LaurenPeppa elsker enhjørninger og havfruer 13071827
645Andersen, Rolf Magne G.Dinosaurjakten 13063513
646Mæland, Ingebjørg FaugstadBrannbil 13042235
647Yang, Gene LuenAvatar : Nord og sør 13032984
648Müller, ReidarLivet er livsfarlig! : den utrolige historien om livets utvikling fra bakterier til deg 13024462
649De la Motte, AndersIntriger i Amalfi : [Mord under solen] 12994003
650West, TraceyGiftdragens sang 12962525
651Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst havner i trøbbel 12893074
652West, TraceySølvdragens glans 12892215
653Sharif, GulraizHør her'a! 128818280
654Russell, Rachel RenéeNedtegnelser om å leve lykkelig alle sine dager - NOT! 12854972
655Willems, MoJeg brakk snabelen! 12822784
656Mæhle, LarsMysteriet med den syke valpen 12811976
657Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse og julenissen 12795782
658Rowling, J.K.Harry Potter and the philosopher's stone 12689911
659Loe, ErlendKukene = : Kukane 12662564
660Samdal, PederMer enn en spiller 12655082
661Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst og snøfestivalen 12632405
662Kibuishi, Amy KimMysteriet med den blå tåken 12553293
663Five, LailaHjernens hemmelige språk : nevroplastisitet: 6 trinn som revolusjonerer måten du forstår smerte og utmattelse på! 12542016
664Fjell, Jan-ErikTvilen 12541926
665Jackson, IdaBrillebjørn i svømmehallen 12512016
666Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst står på scenen 12504242
667Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst og stjerneskuddet 12502654
668Ahnhem, StefanGenerasjon null 12475192
669Tilrem, MartinEt jentebarn 12422445
670Walliams, DavidGangster-bestemor 12399681
671Norman, Mona GriviDinosauregget 12354342
672Strid, Jakob MartinMimbo Jimbo lager kunst 12312135
673Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en perfekt hundepasser - NOT! 12314732
674Korsgaard, ThomasHvis det skulle komme et menneske 12278191
675Våhlund, EliasRøde maske 12223973
676Larmo, IdaO'boy : min klin kokos tegnedagbok 12195122
677Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst og snøgutten 12173024
678Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en ekte BFF - NOT! 12174822
679Bergstrøm, HasseRettslære 1 121719090
680Flynn, IanSonic the hedgehog : Verdens raskeste pinnsvin ; Det onde geniet 12162325
681Murakami, HarukiKafka på stranden 12152874
682Solem, Marte MagnusdotterGustav : roman 12104192
683Egner, ThorbjørnFolk og røvere i Kardemomme by 12106071
684Tvedt, ChrisHer kommer natten : kriminalroman 12032015
685Helgheim, OdinVokterhunden Garm : Ragnarok 12012484
686Bringsværd, Tor ÅgeTambar har bursdag! 12002884
687Brochmann, NinaAvkledd : den syke historien om kvinners seksualitet i medisinen 11904132
688Dragland, LiseHvem i jungelen? 11872285
689Wilkinson, L.M.Edelpote og hjertesteinen fra Alluria 11861826
690Mæhle, LarsTeatertrøbbel 11862015
691Willems, MoVi er i en bok! 11852534
692Keegan, ClaireOver blå enger 11824342
693Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne tegner 11823473
694Bringsværd, Tor ÅgeTambar begynner på skolen 11822215
695Engman, PascalNomaden 11771836
696Guinness world records 2025Guinness world records 2025 11753243
697West, TraceyJakten på lyndragen 11732305
698Stene, Gert-OlavForbannelsen 11713853
699Eikemo, MaritVi er brødrene Eikemo : roman 11683023
700Jamtli, John S.Grenselos 11685052
701Dragland, LiseHvem i skogen? 11672554
702Renberg, ToreDu er så lys : roman 11659031
703Homme, Annika Linn VerdalLava 11634362
704Mæhle, LarsBursdagsbaluba 11631965
705West, TraceyIlddragens kraft 11632384
706Härjegård, KarinPianisten ved fjellvannet 11621477
707Phoenix, H.L.Håpet 11612983
708Rosenfeldt, HansHøstebarn 116111210
709West, TraceyIsdragens frost 11602364
710Klepp, AnneliLeona i premietrøbbel 11592844
711Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst og den nye jenta 11593543
712Lane, SorayaDen argentinske datteren 11581547
713Smart, JamieMenneskene kommer! 11582185
714Mæland, Ingebjørg FaugstadBulldoser 11571995
715Mæhle, LarsHvor er kosebamsen? 11551706
716Hoover, ColleenSkadeskutt 11533253
717Hamsun, KnutMarkens grøde 11517051
718Mæland, Ingebjørg FaugstadFeiebil 11502065
719McFadden, FreidaÆrlighet varer lengst 11481467
720Rees, TracyDen gylne fjær 11483463
721Keining, Alexandra-ThereseKannibalen 11482844
722Piercey, RachelKom, bli med på tur i eventyrskogen 11423193
723Lunde, MajaSkjerm barna : hvordan teknologien tok over barndommen, og hva vi kan gjøre for å ta leken og livet tilbake 11424782
724Brønstad, AgnesYrkesliv : vg1 helse- og oppvekstfag 113818090
725Telgemeier, RainaSøstre 11362185
726Fodstad, Lars AugustMoment : vg3 : norsk for studieforberedende 113415430
727Omdahl, Christopher RobinPower up! : gamingheltene som tok meg til neste nivå 11337811
728Kuhn, CamillaLøs tann 11332354
729Oda, EiichiroOne piece : Romance dawn - eventyrets daggry 11313143
730Andersen, Rolf Magne G.Verdens beste sykkel 11311746
731Biedermann, NelioLázár 11312135
732Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en talentfull popstjerne - NOT! 11305352
733Diskin, ElizabethEnter 9, 2. utg. : engelsk for ungdomsstrinnet 112916540
734Sattin, SamuelUnico : Oppvåkningen 11271935
735Mæhle, LarsHvor er krabbene? 11271736
736De la Motte, AndersIntriger i Amalfi 11271567
737Andersen, Jørn KennethProduksjon og tjenester, 3. utgave : vg1 teknologi- og industrifag 112314000
738Mæhle, LarsFengselsmysteriet 11212075
739Lahlum, Hans OlavGjøkungegåten 11144682
740Dragland, LiseHvem i havet? 11132234
741Griffiths, AndyGutta i trehuset dør (nesten) av sine egne vitser 11133133
742Kolby, MaritHva og når skal vi spise? 11133962
743Horst, Jørn LierOffer 11119931
744Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst drar på skoletur 11102524
745Heiberg, Anette V.Pappa støvsuger byen 11072254
746Ewo, JonMonster! 11063143
747Klepp, AnneliLeona i sykkeltrøbbel 11032254
748Berg, Sunniva RellingJakten på talltyvene 11033203
749Mæhle, LarsTannfetøys 11001786
750Willems, MoEn stor fyr tok ballen min! 10992045
751Ravatn, AgnesFugletribunalet : roman 10988981
752Ravatn, AgnesDei sju dørene : roman 10972753
753Jacobsen, RoyDe usynlige 10945971
754Holowaty, LaurenPeppas drageeventyr 10941576
755Hjorth, MichaelVoldens øy 10931258
756Bjelland, Nina RasmussenSynopsis : Håndbok 109220110
757Rowling, J.K.Harry Potter og halvblodsprinsen 10894132
758Lindahl, LenaAlle må sove 10863213
759Aas, MartinDet kuleste fra vikingtiden : mektige konger, stores slag, farlige reiser 10863832
760Horst, Jørn LierArr 10818191
761Schulman, NinniNetter uten daggry 10801228
762Peers, BobbieNudelpuddelen 10782893
763Walliams, DavidVerdens verste barn 10788151
764Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på undervannseventyr 10772753
765Biesalski, PetraMomente : tysk nivå 1 107612960
766Engman, PascalKrigen 10732823
767Kleppe, HåvardTøffe brannbiler 10711865
768Raja, Abid Q.Kismat 10702314
769Elster, Clélia EtienneEnchanté 1 : fransk ll - vg 1 107018380
770Willems, MoSe hva jeg kan! 10671985
771Wisting, AlexanderArven 10661955
772Øygarden, BjarneNye kontekst 8 - 10 : Nynorsk - som sidemål 106432490
773Handford, MartinDen fantastiske reisen 10642234
774Flatland, HelgaBli hvis du kan, reis hvis du må : roman 106314780
775Haraldsrud, Andreas DrolsumKjemi 1 106315810
776Kirby, KatieLottie Brooks vs. de ultraslemme jentene 10632753
777Marienborg, IreneJeg må tisse! sier Nora 10632404
778Dahl, Niels FredrikFars rygg : roman 10612125
779CampingCamping 10591367
780CopycatHermegås 10581367
781Biesalski, PetraMomente : tysk nivå 2 105814350
782Hafstad, StianMinnetyven 10575132
783Perrin, ValérieDe tre 10552853
784Kvalvaag, Hilde K.Kvinner som går 10545521
785Yagi, EmiDagbok frå eit tomrom : roman 10543882
786James, EricaVeien hjem 10541367
787Hoover, ColleenDet ender med oss 105310441
788Douyé, SylviaJenta som elsket fabeldyr 10523133
789Strid, Jakob MartinDen fantastiske bussen : (eller hvordan vi kom fra A til B) 10521795
790Roy, ArundhatiMin havn og min storm 10511487
791Strout, ElizabethOlive Kitteridge 10512444
792Nygaard, Peder HornsethSupernova 10494552
793Grytten, FrodeDen dagen Nils Vik døde : roman 10464072
794Jackson, IdaBrillebjørn blir storebror 10451905
795Steen, Bjørn GunnarGyldendals tabeller og formler i kjemi : Kjemi 1 og kjemi 2 104318270
796Ewo, JonBø! 10402114
797Skarstein, BirgitSå mye hadde jeg, så mye mistet jeg, så mye fant jeg 10403772
798West, TraceyDrømmen om regnbuedragen 10401845
799Jackson, IdaBrillebjørn er syk 10361945
800Willems, MoDet er en fugl på hodet ditt! 10352224
801Nordahl, VictorReveflammene 10352544
802Færø, TorkilPulskuren : stress riktig, sov bedre, yt mer og lev lenger 10314572
803Lindahl, Nikoline RiisHvis jeg var Agnes : roman 10291915
804Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en bedreviter - NOT! 10295122
805Lyng, SandraDu får ikke være med, Corny 10291765
806Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en kul TV-stjerne - NOT! 10294932
807Willander Lambrell, JohnDen som vet 10282583
808Bringsværd, Tor ÅgeTambar får en ny venn 10282853
809Child, LeeFluktplanen 10268491
810Øverli, FrodeFrida i Aquador 10253103
811Giske, RuneTreningsledelse : lederutvikling 102014720
812Di Fiore, MariangelaSimon lager mat selv 10202054
813Snashall, SarahKatter og kattunger 10193283
814Mytting, LarsSkråpånatta : roman 10153373
815Rowling, J.K.Harry Potter og dødstalismanene 10143402
816Gumpaw, FelixDe ville ninjaene 10141995
817CharadesMimelek 10131456
818Horst, Jørn LierMaltesergåten 10115831
819Solstad, DagEndelig! Lykken : og mitt forsøk, i 2022, på å utholde smerten ved tidens herjinger : roman 10111915
820West, TraceyTordendragens brøl 10112015
821Mytting, LarsSøsterklokkene : roman 10103303
822Ohlsson, KristinaKristuskransen 10097781
823Winick, JuddHilo redder absolutt hele verden 10083223
824Østerbø, AnitaSkammens mødre : en roman om alenemødrenes tøffe kamp på 50- og 60-tallet 10063512
825Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst får tryllekopper 10061955
826Dahl, RoaldSVK 10054022
827Harnesk, TinaFolk som sår i snø : roman 10052104
828Edwards, Ellen M. TudorExplore 4, 2.utg. : My book 100417030
829De la Motte, AndersRustskogen 10001646
830Mæhle, LarsHvem tegnet bart på maleriet? 9991606
831Nygaard, Kaja GjersemEt dypere svik 9991885
832Willems, MoVi drar på kjøretur! 9962004
833Parr, MariaVaffelhjarte : : Lena og eg i Knert-Mathilde 9947213
834Klepp, AnneliGutte-spetakkel 9943952
835Griffiths, AndyGutta i trehuset med 117 etasjer : havner i fengsel 9943832
836Mæhle, LarsHvem er vaffeltyven? 9941626
837Mæhle, LarsHvem har tatt pølsene? 9941496
838Peers, BobbieSkilpaddekanonen 9912613
839Lindman, MerviMinsten har en potte 9901735
840Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en ny BFF - NOT! 9892753
841Spont, SiriMolly er min 9862304
842Fossum, KarinKom hjem, Amadou 9861994
843Fossum, KarinAller kjæreste : roman 9858101
844Geard, AmandaMåneporten 9843632
845Horst, Jørn LierForræderen 98210300
846Sandemo, MargitDjevlekløften : [Sagaen om isfolket] 9798001
847Enger, ThomasUgress : en Henning Juul-roman 9778261
848Kaldheim, HelenMørkalven : Trofeet 9762963
849Lindman, MerviMinsten baker 9761556
850Brunstrøm, ThomasSallys pappa gidder ikke å være voksen 9731586
851Nore, AslakAlliansen : roman 9731665
852Griffiths, AndyGutta i trehuset med 104 etasjer 9723792
853Härjegård, KarinSyersken og friheten 9721267
854Holowaty, LaurenPeppa og den magiske kle-seg ut-dagen 9711367
855Tokarczuk, OlgaJakobsbøkene, eller Den store reisen over syv grenser, gjennom fem språk og tre store religioner, ikke medregnet de små : fortalt av de døde, ferdigstilt av forfatteren ved hjelp av konjekturer, beriket av mangehånde bøker samt understøttet av fantasien, som er menneskets største naturgitte gave : til hukommelse for lærde, ettertanke for medborgere, kunnskap for lekmenn og adspredelse for melankolikere 9715331
856Mæhle, LarsPiratproblemer 9691536
857Stavås, Trond J.Mestertyven Gjest Baardsen 9643452
858Sandemo, MargitDemonen og jomfruen : [Sagaen om isfolket] 9648001
859Wessel-Aas, KatrineHjem til deg 9634772
860Smart, JamieBunny vs Monkey og dommedagsforbundet! 9631755
861Andersen, Jørn KennethProduksjon og tjenester : vg1 teknologi- og industrifag 96312340
862Yoga ballYogaball 9621198
863Brunstrøm, ThomasSallys pappa elsker Halloween 9621625
864Buchanan, EleanorDe fire steinene : [Havets søstre] 9602503
865Lieske, DanielEn ny verden 9601815
866Dahl, AlexEn perfekt mor 9575171
867Brinck, CamillaNå er det leggetid 9561825
868Winick, JuddDet store buldrende braket 9542993
869Horikoshi, KōheiMitt helteakademia 9533722
870Henry, EmilyStore, vakre, vidunderlige liv 9513972
871Da Costa, MélissaAlt det blå på himmelen 9493692
872Hammer, ElisabethBeleiret 9481158
873Mæhle, LarsHvor er den mellomste Bukken Bruse? 9461566
874Lahlum, Hans OlavPakten 9453392
875GijéDen mystiske forsvinningen 9442543
876Winger, CecilieAndre verdenskrig i Norge på 1-2-3 9443692
877Griffiths, AndyGutta i trehuset forteller vitser til de får lattersjokk 9432623
878Kinney, JeffRowleys dagbok : en supergod bestevenn : endelig min tur! 9423422
879El Bakali, JavadEngstelig svarting 9423262
880Peers, BobbiePapegøyehelikopteret 9412324
881Klepp, AnneliHyttetur-skrekk 9393832
882Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne plukker bær 9392543
883Østby, AnneDuften av sjasmin 9391785
884Dahl, RoaldDen kjempestore krokodillen 9392304
885Sandemo, MargitVåroffer : [Sagaen om isfolket] 9388001
886Yrsa SigurdardóttirSå sort som en brann 9371287
887Hamberg, EmmaKjærlighetens idioter 9374072
888Iversen, Andreas K.Max Manus : : en tegneserie om en av Norges største motstandshelt 9363342
889Horst, Jørn LierNullpunkt 9362154
890Sandemo, MargitI jordens dyp : [Sagaen om isfolket] 9349001
891Nesbø, JoRødstrupe 9323552
892Colgan, JennyKjærlighet på pinner 9321546
893Knausgård, Karl OveJeg var lenge død : roman 9311845
894Mæhle, LarsHvem er bolletyven? 9311595
895Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en elegant isprinsesse - NOT! 9314761
896Svendsen, Tonje FossumPsykologi 2 92913170
897Holowaty, LaurenPeppas eventyr 9221416
898Smart, JamieBunny vs Monkey og overlyds-ai-ai! 9211665
899Kinney, JeffHundedager : En pingles dagbok 9183023
900Jacobsen, Jenny J.Små poter 9171745
901Hove, Olav; Jørgensen, Jørg Arne; Rasmussen, Jarle; Sandboe, MaritStore spørsmål 91641480
902Torgersen, Trond-ViggoResten av livet 9145951
903Arsky, Gunn HeleneMord på skrivekurset 9132803
904Nicolaisen, FredrikkeLørdag med pappa 9122074
905Jorselje, Jonas AndersenArbeidsmiljø og dokumentasjon : vg1 bygg- og anleggsteknikk 91113160
906Jamtli, John S.I skyggen av Tirpitz 9114482
907Andersen, Rolf Magne G.Jeg er Kokosbananas 9101565
908Teige, TrudeMormor danset i regnet : roman 9092194
909Ousland, BjørnVelkommen til Grumyra 9093592
910Brinck, CamillaKjærlighetens vind 9081815
911Andersen, Rolf Magne G.Luftskoene 9082174
912Fiske, AnnaHvordan lager man en baby? 9063042
913Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Forsvunnet 9062054
914Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8-10 : Elevhåndbok 90615250
915Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 9054402
916Daddy putdownNatta med Pappa 9051277
917Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne drar på stranda 9042683
918Boyne, JohnGutten i den stripete pyjamasen 9039260
919Molaug, Marius HornSånn ble jeg verdens beste fotballspiller 9024172
920Shakar, ZeshanTante Ulrikkes vei : roman 90218380
921Nesser, HåkanUng manns ferd mot natt 9016341
922Viken, Guri Margrete IdsøKrakk 9001834
923Kinsky, EstherRombo 8991605
924Oda, EiichiroOne piece : Slaget mot Buggy-piratene 8982513
925Røed, HenningUtdødde skrekkdyr! 8961864
926Brinck, CamillaMusse & Helium på eventyr 8941695
927Lyng, SandraHeia Corny 8931505
928Mæhle, LarsHvor er myggen? 8911336
929Raknes, LinaÅse og Kjeks 8912613
930Pamment, JasonLukas og den magiske øya 8901904
931Ambjørnsen, IngvarSorgen i St. Peter Ording : noveller 8892194
932Probert, TimMørketiden 8851864
933Bjøranger, TerjeTaperen 8854242
934Jacobsen, Jenny J.Hvilket dyr? 8851665
935Solberg, A. AudhildSkyggene i skolegården 8854891
936Szalay, DavidKjøtt 8841306
937Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne leker med følelser : en faktabok 8832923
938Castle, PaulKringle og Finn 8831974
939Marcus, HåkonVilldyr 8815241
940Donaldson, JuliaLille Gruffalo 8802313
941Barky boatsBarkebåter 8791137
942Bekeng-Flemmen, SiljeVi må rekke barnehagen! 8762353
943Kleppe, HåvardGod natt, Bjørnis 8741416
944Horst, Jørn LierSlagside 8746831
945Haugan, JohnGyldendals tabeller og formler i fysikk : fysikk 1, fysikk 2 og forkurs til ingeniørutdanning 87412600
946Griffiths, AndyHelt borte og langt vekk 8732763
947Olsen, Jarle StenRovfugl : en kriminalroman 8721535
948West, TraceyMånedragens reise 8721794
949Burgess, RichardInteractions 1 : programfag engelsk 1 87213350
950Skoland, AinaMarionetten 8701396
951Tjønn, Brynjulf JungFotballskoene 8702952
952Sandemo, MargitEngel med svarte vinger : [Sagaen om isfolket] 8698501
953Grebe, CamillaJentene og mørket 8698940
954Hansen, Erik FosnesOm natten er jeg i Kina : noveller 8683772
955Brunstrøm, ThomasSallys pappa får fotballfeber 8661256
956Grimaldi, VirginieEn skjør tid 8662992
957Momrak-Haugan, AnneTrygg mat, bransje og arbeidsliv : Programområder på vg 1/2 restaurant- og matfagene 86512290
958Andersen, DesiréeFit etter 40 : kosthold, søvn, trening, stressmestring, vektregulering 8641266
959Callin, PetterErgo : fysikk 2 86412200
960Bjelland, Nina RasmussenSynopsis : Håndbok : norsk 8-10, bokmål 86210590
961Deutsch, BarryDen tapte arving 8621495
962Falch, MalinBjørnar : en historie fra Nordlys 8591954
963Linde, HeidiKlasseboka 8543092
964Sandemo, MargitTrollbundet : [Sagaen om isfolket] 8544501
965Gausdal, Tom VictorKokkelære : den store kokeboka 85412080
966Strout, ElizabethHva som helst er mulig 8542223
967Arvola, IngeborgKniven i ilden : roman 8532683
968Dahl, RoaldDustene 8533572
969Banke, PeterAlt om Neymar 8523192
970Peers, BobbieSnøfreserduellen 8502333
971Strout, ElizabethLucy ved havet 8501386
972Kinney, JeffFestbrems : [En pingles dagbok] 8492503
973Jæger, JørgenSkjebnedøgn 8498431
974Borge, NinaJakob på vippepunktet 8486251
975Jackson, IdaBrillebjørn i bursdag 8471276
976Stai, KariFlaut 8471894
977Kjølberg, KristofferSupermegagigasjefen og den utrolige misforståelsen 8462942
978BingoBingo 8461197
979Grønlie, AnneFokus : sosialkunnskap 84611830
980Stokke, NilsI maurtua 8441366
981Renberg, ToreTollak til Ingeborg : roman 8437691
982Brunstrøm, ThomasSallys pappa i Syden 8421276
983Mæhle, LarsMysteriet på Kongsseteren 8411944
984Kjetun, MariSvaret er sjiraff 8391934
985Nesbø, JoKakerlakkene 8393382
986Christiansen, Pål H.Matboksen 8382543
987Bringsværd, Tor ÅgeTambar på sykehuset 8381465
988Donaldson, JuliaSmåtting : fisken som fortalte historier 8381216
989Strid, Jakob MartinDa Lille Larsens hus blåste bort 8361675
990Jolley, DanKnust idyll 8362173
991Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra på tur 8361784
992Muncaster, HarrietDen nye skolen 8361306
993Ousland, BjørnPrompetroll 8351914
994Horst, Jørn LierRøykteppe 8356101
995Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 8344771
996Hunter, ErinKnust idyll 8342143
997Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra får sykkel 8311894
998Deutsch, BarryUngdragenes profeti : en tegneserieroman 8301206
999Andersen, DesiréeDesirées sunne matprepp 8291147
1000Sandemo, MargitHuset i Eldafjord : [Sagaen om isfolket] 8277001

1156 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 172 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2456 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 18/10/2026 kl. 12:25:08


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/8 1/11 1/12 1/6 1/10 1/9 1/7
20041/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20051/4 1/10 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20061/7 1/4 1/10 1/9 1/3 1/1 1/12 1/6 1/2 1/8 1/11 1/5
20071/7 1/3 1/9 1/10 1/6 1/12 1/1 1/11 1/8 1/2
20081/2 1/11 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As