1000 mest utlånte bøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Falch, MalinPortaltreet 1540738194
2Falch, MalinReisen til Jotundalen 1011530113
3Falch, MalinHarukkas ønske 916520604
4Falch, MalinVikingene og orakelet 889924353
5Helgheim, OdinDrageviking 865918414
6Sotberg, VictorEdelmot 857119584
7Falch, MalinTrollriket 847023263
8Sotberg, VictorNekromanseren 840317954
9Seierstad, ÅsneUfred : Russland fra innsiden 814131512
10Falch, MalinKråkesøstrene 805121123
11Pilkey, DavHundemannen 789618544
12Kibuishi, KazuSteinvokteren 776635232
13Christensen, Lars SaabyeKjøkken 753711786
14Mugford, SimonHaaland ruler 721316514
15Horst, Jørn LierOperasjon Kanon 664013075
16Nordahl, VictorByen 663014814
17Helgheim, OdinFenrisulven 656720753
18Falch, MalinReisen til Røros 655916344
19Sandnes, Hans JørgenFrysninger 635314464
20Helgheim, OdinValhall 632315404
21Horst, Jørn LierOperasjon ellemelle 621918453
22Sandmæl, CathrineJenter 617314754
23Pilkey, DavHundemannen er på ballen 616813364
24Helgheim, OdinFimbulvinter 610117023
25Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 602630641
26Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 594016253
27Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse drar til Syden 589913564
28Horst, Jørn LierTvilen 585212164
29Sandnes, Hans JørgenIldsjø 584415523
30Pilkey, DavHundemannen og Superpus 580012684
31Sandnes, Hans JørgenNed i dypet 567117113
32Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 566923362
33Nordahl, VictorSkogen 565012854
34Sotberg, VictorSkyggene 56459745
35Pilkey, DavFarefulle høyder 559411374
36Pilkey, DavForbrytelse og slafs 558311294
37Pilkey, DavHundemannen drar på Lopphavet 556810625
38Horst, Jørn LierOperasjon gulltann 554217503
39Pilkey, DavHundemannen håver inn 550411974
40Sandnes, Hans JørgenDypfryst 543416993
41Pilkey, DavDen røde rebell 53959105
42Pilkey, DavNår villdyret våkner 538211094
43Iversen, Andreas K.Max Manus : en tegneserie om en av Norges største motstandshelter 537917503
44Heum, TrondAlle tiders historie : Fra de eldste tider til våre dager 537980360
45Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 533925682
46Hjardar, SaraMia Myhr og søstrene av Skår 531613124
47Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn 53007547
48Sotberg, VictorBedrager 527913154
49BékaHjertets hemmeligheter 52689245
50Pilkey, DavI fri dressur 526311184
51Horst, Jørn LierDen siste saken 525615113
52Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 520620342
53Pilkey, DavLoppenes herre 518711204
54Kibuishi, KazuBølgerytteren 517116233
55Sandnes, Hans JørgenHavgapet 507615423
56Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 502419762
57Gjerset, AsbjørnTreningslære : idrettsfag vgs 502258750
58Arnesen, SonjaNorskboka : vg2 yrkesfag 498663030
59Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8 498070740
60Helgheim, OdinTordenguden 497911634
61Pilkey, DavI kattepine 493210384
62Strout, ElizabethDet vi aldri sier 493215583
63Sandmæl, ChaBeseiret 492112513
64Kibuishi, KazuByen bak skyene 489420952
65Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 487819312
66Nordahl, VictorRevefarmen 487310844
67Hjardar, SaraMia Myhr og barna som forsvant 485312743
68Horst, Jørn LierOperasjon Ninja 483213013
69BékaKjærlighetssorg 48318205
70Ravatn, AgnesDoggerland 479413193
71Molaug, Marius HornVerdens verste sommer 474812683
72Strömberg, SaraSot 47027106
73Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 469821862
74BékaFeriefling 46807456
75Pilkey, DavMitt liv som katt 46527586
76Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 459521052
77Flatland, HelgaSå gjør vi så : roman 457012933
78Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 456818892
79Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 456118552
80 Verkstedhåndboka 452577860
81Sandnes, Hans JørgenOrkanen 450611783
82Mugford, SimonMessi ruler 449110384
83Sandnes, Hans JørgenFrostrøyk 448411343
84Horst, Jørn LierOperasjon zombie 44449244
85Dåsnes, NoraTi kniver i hjertet 443613233
86Brinck, CamillaMysteriet med hullet i veggen 443215312
87Horst, Jørn LierJakten på enhjørningen 441912533
88Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 441121742
89BékaStjålne drømmer 43957166
90Horst, Jørn LierOperasjon Lurifaks 437413083
91Mugford, SimonMbappé ruler 43679404
92BékaSøt musikk 43567515
93Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 10 433263170
94Strömberg, SaraSkygger 43157795
95Dåsnes, NoraBare si ja 430610823
96Helgheim, OdinYggdrasil 43039644
97Hjardar, SaraMia Myhr og det råtne vannet 429912113
98Mugford, SimonRonaldo ruler 42599244
99Mjaugedal, HalvorHistorien om Diego Maradona 425210434
100Tolo, MichelleFullmåne 422410434
101Kibuishi, KazuAlveprinsen 421817462
102Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 421814452
103Kibuishi, KazuIldfuglen 418017972
104Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 416419952
105Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 415916542
106Torgersen, NikolaiGater jeg har levd 414620891
107Horst, Jørn LierOperasjon heksegryte 413814052
108Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 407915322
109Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 405716592
110Sandnes, Hans JørgenOppslukt 40339804
111Norlund, DinaSnøkattprinsen 402512083
112Mugford, SimonNeymar ruler 40258344
113Kibuishi, KazuSupernova 399817352
114Horst, Jørn LierSkriket 399712683
115Horst, Jørn LierOperasjon romvesen 39929374
116Lykke, NinaHvor er de voksne? 39809864
117Horst, Jørn LierOperasjon Svartskog 397518002
118Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 395617162
119Holt, AnneDiamanter og rust : en Hanne Wilhelmsen-roman 395414522
120Helgheim, OdinLoke 39448184
121Horst, Jørn LierOperasjon traktor 38779783
122Brekke, JørgenAlt skal bli støv : en Odd Singsaker-krim 38717055
123Oseman, AliceHjertestopper 384513722
124Kirby, KatieDet sykt flaue livet til Lottie Brooks 38228434
125Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og prompebrusen 38028554
126Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 379516472
127Engman, PascalKlanen 37844328
128Horst, Jørn LierOperasjon Fangejakt 37679374
129Mugford, SimonØdegaard ruler 37616585
130Mugford, SimonSalah ruler 37598904
131Aune, ThomasFotballrekorder 375210693
132Sandmæl, ChaKnust 374610873
133Horst, Jørn LierOperasjon Radius 374413392
134Horst, Jørn LierOperasjon Rød sløyfe 371113492
135Horst, Jørn LierJakten på slottets hemmelighet 36949943
136Kinney, JeffSalig røre 36609783
137Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 365716842
138Aune, ThomasFotballhelter 364311343
139Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 362915312
140Sand, MariaAlt mitt er ditt : roman 36258864
141Nesbø, JoNådeskudd 362515352
142Fretheim, EvaKråketronen 36215017
143Pelicot, GisèleEn hyllest til livet : skammen må bytte side 36197005
144Läckberg, CamillaSørgekonen 36124388
145Molaug, Marius HornVerdens verste kjendis 360312922
146Nesbø, JoMinnesota : roman 360217362
147Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 358111183
148Horst, Jørn LierUtskudd 356611313
149Molaug, Marius HornVerdens verste fotballag 356314982
150Mæhle, LarsSumpskogen Grand Prix 35477114
151Horst, Jørn LierOperasjon Fartsstripe og andre mysterier 35429453
152Sandmæl, ChaAngrepet 352910343
153Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 349419061
154Kinney, JeffBruk huet! 347210113
155Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 345314872
156Jæger, JørgenNarrespill 344611273
157Mugford, SimonBellingham ruler 34207324
158Kinney, JeffGode, gamle dager 341515982
159Mæhle, LarsStormen 34156914
160Matre, Agnes LoviseFartsblind : kriminalroman 340110983
161Nesser, HåkanDet finmaskede nettet 33956235
162Brown, DanHemmelighetenes hemmelighet : en roman 33899373
163Andersen, Jørn KennethKonstruksjons- og styringsteknikk : vg1 teknologi- og industrifag 337543220
164Kinney, JeffRodrick ruler 336918601
165Kinney, JeffSiste stikk 336917181
166Lindmo, ArneKråkeslottets hemmelighet 335012682
167GijéVelkommen til Pandoria 33169573
168Uri, HeleneI mitt lune hi : roman 33168403
169Hansen, Linn-CatherinJasper ødelegger alt 32988393
170Eriksen, Lars HenrikJakten på evighetsmaskinen 32869573
171Ohlsson, KristinaNattanker 32859133
172Horst, Jørn LierJakten på trollmannens bok 32847764
173Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 327914272
174Griffiths, AndyGutta i trehuset med 156 etasjer ser dobbelt 327810463
175Brinck, CamillaJakten på gullosten 327310193
176Mjønes, Johan B.Spuria : roman 326811882
177Kinney, JeffNedsmelting 326712872
178Hjardar, SaraMia Myhr og kaoskrystallen 32667524
179Horst, Jørn LierJakten på Trolløyet 32425945
180Andersen, Jørn KennethProduktivitet og kvalitetsstyring : Vg1 Teknologi- og industrifag 321140090
181Christiansen, AnePasos : spansk nivå 2 320637620
182Kinney, JeffPå dypt vann 319612882
183Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 9 316843910
184Molaug, Marius HornVerdens verste biltur 316510952
185Brinck, CamillaEventyret i Lindrizia 315810373
186Horst, Jørn LierJakten på Campingkongen 31555985
187Dåsnes, NoraLa skogen leve! 314710233
188Fjell, Jan-ErikUlvestuen 31369243
189Løno, AnnetteVagusnerven : kroppens skjulte superkraft 31174986
190Mæhle, LarsBallongferden 31056254
191Telgemeier, RainaEn genial idé 31038473
192Mugford, SimonZlatan ruler 31028323
193Kinney, JeffFüllstappa bleie 309610662
194Dragland, AnnetteHele deg : veien til bedre helse 30909593
195Næss, Sven PetterSvarte hull : en Harinder Singh-krim 30878443
196Adler-Olsen, JussiDøde sjeler synger ikke 30859513
197Telgemeier, RainaDen store hemmeligheten 30788363
198Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 307616391
199Mugford, SimonRashford ruler 30746884
200Mugford, SimonKane ruler 30696904
201Mugford, SimonDe Bruyne ruler 30687064
202McFadden, FreidaKjære Debbie 305910183
203Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 304410532
204Kinney, JeffSamling i bånn 30419933
205Kinney, JeffDen brutale sannheten 304018901
206Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Håndboka 30308353
207Kinney, JeffHjem, kjære hjem 301612542
208Andreassen, KyrreIkke mennesker jeg kan regne med : roman 301412962
209McFadden, FreidaHushjelpen 30087134
210Fatland, ErikaSjøfareren : en reise gjennom Portugals tapte imperium 299613392
211Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 298515151
212Mjelde, CharlotteFelix har følelser 29646864
213Galligan, GaleGuttegærne Stacey 29536644
214Petterson, PerDu er hjemme nå 29447993
215Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 29409972
216Kinney, JeffFestbrems 29365695
217Norman, Mona GriviDen hvite løven 293410372
218Mugford, SimonVan Dijk ruler 29245984
219Hjorth, VigdisDet gode mennesket i Sandvika : en roman 29168193
220Johansen, Ørjan ZazzeraHistoria om Erling Braut Haaland 290912902
221Våhlund, EliasSuperskurker 29094676
222Perrin, ValérieTata 28648783
223Loland, SigmundIdrett og samfunn : idrettsfag vgs 283734060
224McEwan, IanHva vi kan vite 28357983
225Riley, LucindaKjærlighetssangen 28309183
226Flood, HeleneNærmeste nabo : psykologisk thriller 282010062
227Kinney, JeffDobbel innsats 281511222
228Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og brøleboksen 27984626
229Våhlund, EliasDen lengste natten 27966474
230Mugford, SimonBarcelona ruler 27925135
231Strömberg, SaraSkred 27854576
232Mugford, SimonSaka ruler 27535784
233Horst, Jørn LierSalamandergåten 274620701
234Mæhle, LarsKjempeblekkspruten 27424416
235Mæhle, LarsReisen 27384546
236Kirby, KatieLottie Brooks' ko-ko kjærlighetsliv 27346274
237Mæhle, LarsBestevennen 27284555
238Vahr, EllenBorte fra verden : roman 27257893
239Kinney, JeffFerieparadiset 271717541
240Valle, OdaTre er én for mye 27138263
241Børresen, Pål FredrikAppell : vg1 SF : norsk 271235090
242Horst, Jørn LierJakten på vikingskatten 27125255
243Mugford, SimonLiverpool ruler 27096154
244Våhlund, EliasAlle lyver 27085095
245Mæhle, LarsSvømmekonkurransen 27064715
246Winger, CecilieTitanic på 1-2-3 27008523
247Mugford, SimonVinícius jr. ruler 26914905
248Horst, Jørn LierJakten på samuraisverdet 26883986
249Kaneshiro, MuneyukiBlue lock 26877763
250Fretheim, EvaPapirdukkene 26858443
251Kinney, JeffBrakkesyke 268315471
252Våhlund, EliasTilbake 26836554
253Kirby, KatieLottie Brooks' seriøse vennekriser 26665924
254Mæhle, LarsEgget 26494785
255Pilkey, DavSuperpus tegneklubb 26454765
256Mæhle, LarsSjøuhyret 26254605
257Gjendem, Anna BergKjære Pølsa : jeg må bli kjendis! 26247833
258Våhlund, EliasEn ny venn 26205694
259Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og tøysemaskinen 26104385
260Brinck, CamillaI duejegernes grep 26098183
261Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Røde maske 26066663
262Heger, AndersWanda : en familiehistorie 26056364
263Mæhle, LarsSkattejakten 26004196
264Bjørdal, S.G.Den store eplekonkurransen 25986294
265Strout, ElizabethFortell meg alt 25907643
266West, TraceyJorddragen våkner 25795614
267Rustad, Morten CorneliussenFlyt : kroppsøving for videregående skole 257830990
268Mæhle, LarsVulkanen 25613726
269Telgemeier, RainaDen første krangelen 25476913
270Horst, Jørn LierJakten på den siste dinosauren 25438512
271Mugford, SimonYamal ruler 25414585
272Mæhle, LarsHalloween-festen 25344345
273Galligan, GaleLogan liker Mary Anne 25305344
274Våhlund, EliasHåpløst 25227003
275Telgemeier, RainaStoresøstre 25196683
276McFadden, FreidaKollisjonen 25149842
277Yang, Gene LuenAvatar : Et umulig løfte 25116044
278Strömberg, SaraSkinn 24954545
279Mugford, SimonLewandowski ruler 24905224
280Dahl, RoaldMatilda 248116861
281Kinney, JeffHundedager 247512671
282Tronstad, Tyra TeodoraFolk som hater lokalhistorie : roman 246110052
283Kirby, KatieLottie Brooks' katastrofale klassetur 24595124
284Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og godteristøvsugeren 24545784
285Galligan, GaleEn helt umulig jobb 24546173
286Kinney, JeffTøffe tider 245313711
287Rørvik, Bjørn F.Bokstavtyven Troll 24324135
288Tiller, Carl FrodeArbeidarhjerte : roman 24294655
289Fiske, AnnaHvordan begynner man på skolen? 24247183
290Brinck, CamillaUniversets fire elementer 24204365
291Fretheim, EvaDronningland : krim 24168752
292Andersen, Rolf Magne G.Dragetårnet 24135704
293Molaug, Marius HornVerdens verste kjæledyr 23998832
294Mæhle, LarsMonsterkrokodillen 23933676
295Heivoll, GauteHimmelens krystall 23926013
296Mæhle, LarsHemmeligheten 23743916
297Valle, OdaEsters univers : bonusbror og marsvintrøbbel 23626353
298Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 235810162
299Holte, Martin BechLandet som ble for rikt : hvordan Norge endte i oljefondets felle 235410972
300Galligan, GaleDen store festen 23505374
301Callin, PetterErgo : fysikk 1 234930800
302Brinck, CamillaEn uventet vending 23396623
303De la Motte, AndersMysteriet på Capri : [Mord under solen] 23314505
304Theorin, JohanNattgjestene 23154285
305Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn : [Seksti kilo-saga] 23064505
306Molaug, Marius HornVerdens verste leirskole 23049762
307Horst, Jørn LierDekkoperasjon 23049202
308Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst begynner på skolen 22995644
309Kinney, JeffFemte hjul på vogna 229713461
310Mæhle, LarsKrympekatastrofe 22844914
311Michelet, MarteDet har skjedd verre ting i utlandet : scener fra et farskap 22836103
312Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 22828682
313Karlsen, Ole G.Terra nova : geografi for den videregående skolen 227828360
314McFadden, FreidaHushjelpen ser deg 22704774
315Handford, MartinHvor er Willy? : den utrolige boken 22674654
316Epstein, GabrielaDen nye jenta 22643686
317Brinck, CamillaDen siste kampen 22617273
318Renberg, ToreEt livsforsøk 226110812
319Norman, Mona GriviPanda på rømmen 22487323
320Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 224610562
321Sandmæl, ChaFanget 22425604
322Eriksen, FrøydisReligion og etikk : vg3 223227910
323Backman, FredrikMine venner 22287283
324De la Motte, AndersNattjegeren 22162648
325Tolo, MichellePoltergeist 22167093
326Våhlund, EliasUlvene kommer 22126003
327Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og forte-seg-roboten 22125134
328Wernø, Johanne NordbyKaninen har stått opp : autistiske journaler 21868442
329McFadden, FreidaHushjelpens hemmelighet 21774804
330Pilkey, DavSuperpus fra alle kanter 21664265
331Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 21657512
332Hammer, ElisabethFamiliehemmeligheten : [Løfter i sand] 21643506
333Brinck, CamillaDen låste portalen 21625344
334Mugford, SimonGrealish ruler 21594754
335Brinck, CamillaOppdrag på dypt vann 21535993
336Moen, Kjersti SynnevaBløte folk 21375453
337Yang, Gene LuenAvatar : Jakten på moren 21335124
338Sten, VivecaBenåderen 21322578
339Mæhle, LarsRasmus og Trym fisker krabbe 21273436
340Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og stinkomaten 21224714
341Läckberg, CamillaSørgekonen : [Fjällbacka-serien] 21167502
342Kjetun, MariVerdens kjemper 21136183
343Börjlind, CillaSkygge over Slagtjern 21098662
344Våhlund, EliasForsvunnet 21096233
345Græsli, HansKompass : geografi vgs 210024810
346Halsnes, LineTøffe kjøretøy 20965653
347Fretheim, EvaFuglekongen : roman 20777642
348Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 20749302
349Fosse, JonVaim : roman 20706233
350Falch, MalinStjerna : en historie fra Nordlys 20697202
351Toriyama, AkiraDragon ball 20687912
352GijéKyprians hemmelighet 20656783
353Mæhle, LarsRasmus finner ikke kosedyret 20553445
354Horst, Jørn LierTørt land 205111331
355Øen, Inger JohanneSelv om himmelen faller : en Silja Frost-roman 20472986
356Graff, Sverre BjørstadDinosauren som ville bli sjørøver 20475413
357Hagerup, HildeDu eneste : historien om Gunvor Hofmo og Ruth Maier : roman for ungdom 204710771
358Brinck, CamillaDen hemmelighetsfulle verden 20466603
359Enger, ThomasSår 20442797
360Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 204410651
361Engman, PascalIngen 20433226
362Blichfeldt, KathinkaKontekst 8-10, 3. utg. : Basis 203924270
363Stranger, SimonStranger : roman 20395313
364Walden, AndrevJævla menn 20228402
365Bjørgum, Sondre H.Skogfruen : thriller 20203375
366Griffiths, AndyGutta i trehuset med 169 etasjer begynner ikke på skolen : for det har de ikke lyst til 20196353
367Griffiths, AndyGutta i trehuset med 143 etasjer drar på en skrekkelig avslappende ferie 20187552
368Lindmo, ArneHevneren fra Helheim 20176533
369Holsve, Mari MoenI pappas hode 20166463
370Blomqvist, FredrikNordlyset 20114804
371Teige, TrudeMormors utrolige venninner : roman 20108522
372Andersen, Rolf Magne G.Det store togranet 20044784
373Halsnes, LineTøffe dinosaurer 20046063
374Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 20048722
375Mugford, SimonMané ruler 20024784
376Parr, MariaOskar og eg : alle plassane vi er : roman 20026293
377Brinck, CamillaMusse og Helium legger en plan 19943855
378Moyes, JojoDa jeg møtte deg 19938102
379Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra et populært liv - NOT! 19838202
380Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 19839132
381Kaldheim, HelenMørkalven : Drømmen 19747212
382Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på campingtur 19684544
383Ampofo, Joseph S.S.Maria Storm og Mythosordenen 19645603
384Sandmæl, CharlotteForrådt 19605043
385Mæhle, LarsAprilspøken 19592717
386Svendsen, Tonje FossumPsykologi 1 195925860
387Våhlund, EliasAlene 19555053
388Burke, Caro ClaireYesteryear 194412731
389Engman, PascalAlbinoen 19422627
390Parr, MariaOskar og eg : alle tinga vi har : roman 19364624
391Totland, AndersMamma på dass 19359532
392Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne sykler 19284853
393West, TraceyMysteriet med soldragen 19263904
394Haugerud, Dag JohanSjelesorg : roman 19214993
395Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 192110141
396Edwards, Ellen M. TudorExplore 5, 2. utg. : My book 191429240
397Griffiths, AndyGutta i trehuset med 117 etasjer havner i fengsel 19146832
398Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Alene 19095003
399Røed, HenningHai! 19004354
400Emanuelsen, BirgerOdysseen 18954973
401Mæhle, LarsRasmus rydder 18853136
402Kirby, KatieLottie Brooks' kleine BFF-drama 18764034
403Morseth, Anne LouiseEn lykkelig slutt 18724993
404Sandmæl, ChaSåret 18714713
405Raknes, LinaÅse fanger en krabbe 18674963
406Molaug, Marius HornVerdens verste miljøsvin 18629152
407Mugford, SimonPogba ruler 18614074
408West, TraceyJordskjelv-dragens øye 18582666
409Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og tomattorsken 18562706
410Mjaugedal, HalvorHistorien om Martin Ødegaard 18565063
411Moyes, JojoVi bor alle her 185110011
412Mathismoen, OleStore dyr 18435673
413Carr, GarrettGutten fra havet 18387322
414Sandmæl, ChaForrådt 18364384
415Jacobsen, Jenny J.Rare valper 18363954
416Moore, LizGuden over skogene 18355553
417Molaug, Marius HornVerdens verste venn 18349012
418Kaldheim, HelenMørkalven : Kontroll 18317042
419West, TraceyVanndragens hemmelighet 18243684
420Aune, ThomasFotballklubber 18226312
421Strid, Jakob MartinDen utrolige historien om den kjempestore pæra : (eller beretningen om hvordan Jeronimus Bjergstrøm Severin Olsen ble gjeninnsatt i sitt rettmessige embete som Solbys borgermester, til glede for alle byens innbyggere, utenom én) 18224444
422Kolpus, IsalillHvem brente John Savio? 18124743
423Stoltenberg, JensPå min vakt : å lede Nato i krigstid 18103634
424Snashall, SarahHunder og valper 17966212
425Pilkey, DavBedre sammen 17953215
426Norman, Mona GriviDen falske enhjørningen 17956152
427Ōima, YoshitokiSilhuett av en stemme 17956432
428Probert, TimKampen mot mørket 17915003
429Johansen, Ørjan ZazzeraErling Braut Haaland : frå liten til størst 17886232
430Norman, Mona GriviLure lemurer 17876062
431Lindmo, ArneHeksa i Nøkkemyra 17875143
432Mæhle, LarsFlaggermusgrotten 17692656
433Engberg, KatrineDe uønskedes paradis 17642068
434Sotberg, VictorBare Victor 176018150
435Moen, Kjersti SynnevaSelma gjør så godt hun kan 17596552
436Perrin, ValérieÅ vanne blomster om kvelden 175610681
437Tungen, ThereseDen andre sida av elva : roman 17534743
438Nesbø, JoFlaggermusmannen 17496402
439Mugford, SimonSon ruler 17443135
440Giske, RuneTreningsledelse 174322450
441Norman, Mona GriviIsbjørnmysteriet 17357012
442Dahl, RoaldHeksene 173310231
443Dürenfeldt, Martin vonVerdens søteste 17284284
444Lindmo, ArneEdderkoppenes dronning 17234953
445Peers, BobbieMarshmallowsmaskinen 17134713
446Harpman, JacquelineJeg som aldri har kjent menn : roman 17116472
447Mugford, SimonVM-heltene ruler 17033494
448Osoble, Mulki Mukhtar MohamudAnisas magiske medaljong 17025892
449Mjelde, CharlotteFelix krangler 16962945
450Yang, Gene LuenAvatar : Røyk og skygge 16953934
451Molaug, Marius HornVerdens verste skitur 169310081
452Yang, Gene LuenAvatar : Det som ødelegger 16934273
453Klepp, AnneliLeona i bursdagstrøbbel 16863904
454Klausen, Julia F.Jeg er ikke min mors datter : historien om en tapt barndom og veien til et eget liv 16856492
455Andersen, Rolf Magne G.Stigetrollets hevn 16843794
456Kusaka, HidenoriPokémon eventyrene : red, blue & green 16835103
457Minier, BernardDe utslettede 16755053
458Lovrenski, OliverDa vi var yngre : roman 167414531
459West, TraceyGulldragens skatt 16722825
460Hustvedt, SiriGjenferd : en kjærlighetshistorie 16703984
461Lyng, SandraLykke til på skolen, Corny! 16682756
462Norman, Mona GriviPumaproblemet 16676162
463Berglund, IngridSov dukkelise : kriminalroman 16642915
464Halsnes, LineTøffe maskiner 16565273
465Lindahl, LenaAlle må bæsje 16554893
466Witherspoon, ReeseUten et ord 16554104
467Karlsson, Ørjan N.Det levende mørket : kriminalroman 16492995
468Brønstad, AgnesKommunikasjon : vg1 helse- og oppvekstfag 164424870
469Skeie, ToreHardråde : om Harald Sigurdsson og hans verden 16394873
470Lindmo, ArneUnderjordisk oppdrag 16295832
471Horst, Jørn LierJakten på den blå dragen 16272755
472De la Motte, AndersMysteriet på Capri 16252067
473Mæhle, LarsMysteriet med den tause papegøyen 16245123
474Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst reiser på ferie 16195243
475Strout, ElizabethJeg heter Lucy Barton 16173304
476Bjørk, SamuelBomberen 16156292
477Bjerkli, Myriam H.Evas skål 16075023
478Mæhle, LarsDinosaurgjengens ABC : bokstavjakten 16062506
479Eriksen, Lars HenrikSkrotnissens hemmelighet 16033654
480Engman, PascalKlanen : [Klanenserien] 16018501
481Ericsson, KjerstiØmhet og forferdelse : roman 15944413
482Horst, Jørn LierJakten på den hvite ørnen 15883035
483Mugford, SimonPalmer ruler 15842795
484Dahl, RoaldCharlie og sjokoladefabrikken 15828951
485Mæhle, LarsRasmus og Trym baker 15822665
486Merz, AnaSkal bare 15684343
487Norberg, Tora MarieKjendis : kunsten å bli berømt 15674913
488Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på overnatting 15653264
489Edwards, Ellen M. TudorExplore 7, 2. utg. : My book : engelsk for barnetrinnet 156521990
490Færø, TorkilHvilekuren : hvil smartere, stress mindre og prester bedre 15644983
491Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på tivoli 15643904
492Norman, Mona GriviPapegøyens hemmelighet 15595242
493Pilkey, DavHvordan vinne venner 15582665
494Lindgren, AstridBrødrene Løvehjerte 15575952
495Mæland, Ingebjørg FaugstadDumper 15562715
496Eggen, TorgrimBlodet 15565232
497Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en dustete dramaqueen - NOT! 15535582
498Eikehaug, ErikAlle elsker Kari : roman 15527362
499Douyé, SylviaKryptozoologi for begynnere 15454503
500Riordan, RickLyntyven 15436502
501Oseman, AliceHjertestopper : Gutt møter gutt 15415762
502Mæhle, LarsTrampolinetullball 15402396
503Fiske, AnnaHallo natta! 15353963
504Norman, Mona GriviTigertrøbbel 15337552
505Griffiths, AndyGutta i trehuset med 130 etasjer : får øye på en kjempestor flue (som også er kjempeirriterende) 15316172
506Heum, TrondAlle tiders historie (BM) : fra de eldste tider til våre dager 153019120
507Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 15289641
508Norman, Mona GriviValpeveddeløpet 15225222
509Dahl, RoaldGeorgs magiske medisin 15227042
510Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en fantastisk bursdag - NOT! 15215182
511Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst feirer bursdag 15214223
512Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en rampete lillesøster - NOT 15193094
513Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en hemmelig kjærlighetskatastrofe - NOT! 15116032
514Rusten, Solveig MoenAldri bli forelska 15095642
515Flatland, HelgaEt liv forbi 15096272
516Phoenix, H.L.Hemmeligheten 15064553
517Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst går i bryllup 15014613
518Klepp, AnneliLeona i monstertrøbbel 15003604
519Hunter, ErinTilbake til villmarken 15006822
520Andersen, Rolf Magne G.Den magiske fotballen 14995062
521Suongir, Hanne-SofieEmmas dilemma 14984863
522Mjaugedal, HalvorHistorien om Erling Braut Haaland 14974283
523Rowling, J.K.Harry Potter og fangen fra Azkaban 14946322
524Sager, RileyHun som ble igjen 14942985
525Moyes, JojoI ly av regnet 14921887
526Sortland, BjørnMission 1: Rio de Janeiro 14886712
527Hoover, ColleenVerity 14819281
528Jamtli, John S.Tungtvannsaksjonen 14807322
529Krien, DanielaMitt tredje liv 14762326
530Norman, Mona GriviGepardgåten 14745492
531Mæland, Ingebjørg FaugstadTømmerbil 14732585
532Beauvoir, Simone deDen bedratte kvinnen 14713973
533Hammer, ElisabethVindkast : [Løfter i sand] 14702505
534Lyng, SandraGratulerer med dagen, Corny 14682605
535Tolo, MichelleDet første møtet 14684273
536Marienborg, IreneNatta! sier Nora 14643783
537Colgan, JennyHusrom og hjerterom 14642037
538Assarasakorn, MichelePotegjengen 14602635
539Våhlund, EliasHåndboka 14555032
540Gumpaw, FelixFørste sak 14552934
541Lindmo, ArneForbannelsen i Trollskog 14494223
542Kuhn, CamillaLunda på rideskole 14473933
543 Aktivitetslære 144524250
544Korsgaard, LeaInnen året er omme : hva 64 sommerfugler lærte meg om naturens største gåte 14447122
545Perrin, ValérieGlemt på en søndag 14433294
546Kuhn, CamillaGlenn og skurkene 14383244
547Rowling, J.K.Harry Potter og Føniksordenen 14364892
548Griffiths, AndyGutta i trehuset med 104 etasjer må skaffe ti millioner kroner (ellers!) 14355372
549Akerlie, IbenLars er lol 143316190
550Heimen, Rikard B.Bjørnis kjører brannbil 14322725
551GijéJakten på opprinnelsen 14324423
552Egner, ThorbjørnKlatremus og de andre dyrene i Hakkebakkeskogen 14304563
553Mæland, Ingebjørg FaugstadBergingsbil 14282615
554Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 14256692
555Ridzén, LisaTranene flyr mot sør 14184363
556Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på ballett 14163553
557Donaldson, JuliaGruffalo 14143623
558Brønstad, AgnesHelse : vg1 helse- og oppvekstfag 140720740
559Adler-Olsen, JussiSju kvadratmeter med lås : thriller 140411591
560Diseth, ÅgePsykologi 1 : Programfag Psykologi 1 140425520
561Sveen, GardSkalpjegeren 14032685
562Ormbostad, Just ErikMontørhåndboka : NEK 400:2022 140318950
563Lindmo, ArneVampyrer og demoner 14024922
564Holowaty, LaurenPeppas nye lillesøster 14012176
565Jensen, Jens HenrikInterregnum 14011947
566Røed, HenningMonstre i dypet 13964633
567Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 13926692
568Michelsen, Svein OlafTabell- og formelsamling for elektrofag 138923590
569Kusaka, HidenoriPokémon-eventyrene : red, blue & green 13873364
570Mæhle, LarsRasmus feirer bursdag 13872086
571Assarasakorn, MichelePOTE-gjengen får seg en overraskelse 13862405
572Lemire, SabineMira 13863753
573Hammer, ElisabethVinterhjerter : [Løfter i sand] 13842505
574Oseman, AliceHeartstopper 13838501
575Helgheim, OdinKatteguden Frøya : en historie fra Ragnarok 13823374
576Brown, Aleksander KirkwoodElggutten 13815232
577Pilkey, DavSuperpus store drømmer 13792695
578Winick, JuddGutten som styrtet til jorda 13794363
579Kirby, KatieLottie Brooks' kaotiske julefeiring 13792645
580Assarasakorn, MichelePOTE-gjengen og den store forandringen 13782575
581Michaelides, AlexDen tause pasienten 13784892
582Engman, PascalBestselger 13782745
583Riley, LucindaSkjult skjønnhet 137711411
584Phoenix, H.L.Jakten på den røde stjerne 13764533
585Holowaty, LaurenPeppas brannbil 13762405
586Monsen, ØisteinHvite striper, sorte får 137511721
587Garmann-Aarhus, BenedicteVerdens rareste dyr 13646282
588Hammer, ElisabethFortielse : [Løfter i sand] 13643004
589Montefiore, SantaDen siste sangen 13631907
590Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra et fancy Paris-eventyr - NOT! 13603364
591Hammer, ElisabethFristelse : [Løfter i sand] 13573004
592Hammer, ElisabethBeleiret : [Løfter i sand] 13563503
593Peers, BobbieLuridiumstyven 13559001
594Jensen, Christine RehnMamma er konspirasjonsteoretiker 13544662
595Klepp, AnneliLeona i sirkustrøbbel 13533184
596Kjetun, MariSøt og farlig 13532744
597Klepp, AnneliLeona i rottetrøbbel 13523284
598Teige, TrudeMorfar pustet med havet : roman 13513324
599Strout, ElizabethAmy og Isabelle 13507441
600Sæther, GørilDen store boka om kjæledyr 13505042
601Lindmo, ArneReisen til Atlantis 13493483
602Lillebo, MariaLille Villkatt begynner på skolen 13474033
603Telgemeier, RainaDrama 13472984
604Skagen, Ellen FløDen nevroplastiske nøkkelen : ved uforklarte fysiske plager som ikke går over 13464443
605Ravatn, AgnesGjestene : roman 13463084
606Higgins, CamGøy på landet 13443114
607Mæhle, LarsHvem har bæsja? 13432275
608Griffiths, AndyGutta i trehusets ekstremt hemmelige historier 13424363
609Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne rydder 13423433
610Matre, Agnes LoviseEvig fred : kriminalroman 13408621
611Wold, SidselIsrael : et land i kamp med seg selv 13392525
612Arvola, IngeborgUlvespor 13383214
613Latronico, VincenzoDet perfekte : roman 13371946
614Rowling, J.K.Harry Potter og ildbegeret 13344403
615Smart, JamieApekatt mot harepus 13272754
616Muncaster, HarrietEsmeralda blir prinsesse 13262156
617Hammer, ElisabethAnstendighet : [Løfter i sand] 13263004
618Guinness world records 2026Guinness world records 2026 13252924
619Pilkey, DavHundemannen i fri dressur 13252924
620Egeland, TomSatans segl 13227091
621Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Ulvene kommer 13223393
622Nesbø, JoBlodmåne 131613820
623Hammer, ElisabethAvsløringer : [Løfter i sand] 13158001
624Mæland, Ingebjørg FaugstadBuss 13132305
625Telgemeier, RainaSmil 13112884
626Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne tegner 13093713
627Probert, TimSkyggen 13073044
628Dürenfeldt, Martin vonNorske rovdyr 13042545
629Norman, Mona GriviHaien kommer! 13025032
630Andersen, Stian HjelvinBukke nikke neie 12992455
631Østerbø, AnitaIngrids valg 12982265
632Alexandersdottir, AprilRuby baby : roman 12985702
633De la Motte, AndersIntriger i Amalfi : [Mord under solen] 12934003
634Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst møter tannfeen 12884332
635Yang, Gene LuenAvatar : Nord og sør 12872964
636Bjerkeland, IngvildUdyr 12879771
637Holowaty, LaurenPeppa elsker enhjørninger og havfruer 12861827
638Mæland, Ingebjørg FaugstadBrannbil 12832275
639Falch, MalinBjørnar : et eventyr fra Nordlys 12833253
640Tolo, MichelleSpøkelsesvenn : det første møtet 12814113
641Müller, ReidarLivet er livsfarlig! : den utrolige historien om livets utvikling fra bakterier til deg 12804442
642Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst hjelper til 12792195
643Mæhle, LarsRasmus og fargene 12782215
644Andersen, Rolf Magne G.Den sorte løve 12763054
645Griffiths, AndyGutta i trehuset med 130 etasjer får øye på en kjempestor flue (som også er kjempeirriterende) 12744632
646Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst havner i trøbbel 12683094
647Halsnes, LineTøffe dyr 12683993
648West, TraceySølvdragens glans 12662215
649Teige, TrudeÉn for alle 12628401
650Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse og julenissen 12575782
651Loe, ErlendKukene = : Kukane 12542564
652Rowling, J.K.Harry Potter and the philosopher's stone 12529921
653Jackson, IdaBrillebjørn i svømmehallen 12522046
654Willems, MoJeg brakk snabelen! 12512764
655Andersen, Rolf Magne G.Dinosaurjakten 12493413
656Walliams, DavidGangster-bestemor 12489821
657Korsgaard, ThomasHvis det skulle komme et menneske 12488311
658Mæhle, LarsMysteriet med den syke valpen 12471936
659Bringsværd, Tor ÅgeTambar har bursdag! 12463034
660Solem, Marte MagnusdotterGustav : roman 12454322
661Kibuishi, Amy KimMysteriet med den blå tåken 12403253
662Ahnhem, StefanGenerasjon null 12365202
663Five, LailaHjernens hemmelige språk : nevroplastisitet: 6 trinn som revolusjonerer måten du forstår smerte og utmattelse på! 12342016
664Tilrem, MartinEt jentebarn 12322445
665Russell, Rachel RenéeNedtegnelser om å leve lykkelig alle sine dager - NOT! 12324882
666Fjell, Jan-ErikTvilen 12301926
667Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en ekte BFF - NOT! 12254892
668Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst står på scenen 12214212
669West, TraceyGiftdragens sang 12202345
670Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst og snøfestivalen 12202335
671Sattin, SamuelUnico : Oppvåkningen 12192085
672Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst og stjerneskuddet 12192614
673Marienborg, IreneJeg må tisse! sier Nora 12162784
674Bergstrøm, HasseRettslære 1 121419090
675Sharif, GulraizHør her'a! 121217860
676Strid, Jakob MartinMimbo Jimbo lager kunst 12112135
677Tvedt, ChrisHer kommer natten : kriminalroman 12062055
678Linde, HeidiAnnenhver uke 12016161
679Larmo, IdaO'boy : min klin kokos tegnedagbok 12015142
680Murakami, HarukiKafka på stranden 12002864
681Våhlund, EliasRøde maske 11963953
682Norman, Mona GriviDinosauregget 11944212
683Samdal, PederMer enn en spiller 11934922
684Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en perfekt hundepasser - NOT! 11934732
685Stene, Gert-OlavForbannelsen 11893903
686Egner, ThorbjørnFolk og røvere i Kardemomme by 11895662
687Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst og snøgutten 11802954
688Helgheim, OdinVokterhunden Garm : Ragnarok 11802504
689Brochmann, NinaAvkledd : den syke historien om kvinners seksualitet i medisinen 11794162
690Flynn, IanSonic the hedgehog : Verdens raskeste pinnsvin ; Det onde geniet 11772305
691Rees, TracyDen gylne fjær 11753513
692Mæhle, LarsFengselsmysteriet 11742185
693Omdahl, Christopher RobinPower up! : gamingheltene som tok meg til neste nivå 11677851
694Engman, PascalNomaden 11671846
695Willems, MoVi er i en bok! 11662534
696Wilkinson, L.M.Edelpote og hjertesteinen fra Alluria 11651816
697Holowaty, LaurenEnhjørning-Peppa 11631607
698Dragland, LiseHvem i jungelen? 11632285
699Bringsværd, Tor ÅgeTambar begynner på skolen 11632235
700McFadden, FreidaÆrlighet varer lengst 11621547
701Jamtli, John S.Grenselos 11595092
702Eikemo, MaritVi er brødrene Eikemo : roman 11583053
703Mæhle, LarsBursdagsbaluba 11571896
704Mæhle, LarsTeatertrøbbel 11561995
705Guinness world records 2025Guinness world records 2025 11543243
706West, TraceyIlddragens kraft 11512384
707Lane, SorayaDen argentinske datteren 11491557
708Klepp, AnneliLeona i premietrøbbel 11452883
709West, TraceyIsdragens frost 11432364
710Keining, Alexandra-ThereseKannibalen 11402844
711Mæhle, LarsHvor er kosebamsen? 11391686
712Rosenfeldt, HansHøstebarn 113811010
713Brønstad, AgnesYrkesliv : vg1 helse- og oppvekstfag 113718090
714Renberg, ToreDu er så lys : roman 11369001
715Hoover, ColleenSkadeskutt 11353253
716Fodstad, Lars AugustMoment : vg3 : norsk for studieforberedende 113215420
717Kolby, MaritHva og når skal vi spise? 11304062
718Diskin, ElizabethEnter 9, 2. utg. : engelsk for ungdomsstrinnet 112916540
719Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst og den nye jenta 11293493
720Mæland, Ingebjørg FaugstadFeiebil 11272065
721Dragland, LiseHvem i skogen? 11272484
722Rowling, J.K.Harry Potter og halvblodsprinsen 11254232
723Biedermann, NelioLázár 11252135
724Lunde, MajaSkjerm barna : hvordan teknologien tok over barndommen, og hva vi kan gjøre for å ta leken og livet tilbake 11234792
725Kleppe, HåvardTøffe brannbiler 11232015
726Andersen, Jørn KennethProduksjon og tjenester, 3. utgave : vg1 teknologi- og industrifag 112314030
727Telgemeier, RainaSøstre 11212195
728Mæland, Ingebjørg FaugstadBulldoser 11191965
729Griffiths, AndyGutta i trehuset med 117 etasjer : havner i fengsel 11184002
730Piercey, RachelKom, bli med på tur i eventyrskogen 11173163
731Mæhle, LarsHvor er krabbene? 11101726
732Smart, JamieMenneskene kommer! 11092135
733Homme, Annika Linn VerdalLava 11084242
734Horst, Jørn LierOffer 11079971
735Härjegård, KarinPianisten ved fjellvannet 11041437
736Dragland, LiseHvem i havet? 11002254
737Lahlum, Hans OlavGjøkungegåten 10974662
738De la Motte, AndersIntriger i Amalfi 10961537
739Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en talentfull popstjerne - NOT! 10965202
740Oda, EiichiroOne piece : Romance dawn - eventyrets daggry 10923053
741Bjelland, Nina RasmussenSynopsis : Håndbok 109120110
742Berg, Sunniva RellingJakten på talltyvene 10903323
743Steen, Bjørn GunnarGyldendals tabeller og formler i kjemi : Kjemi 1 og kjemi 2 108918780
744Kuhn, CamillaLøs tann 10882304
745Klepp, AnneliLeona i sykkeltrøbbel 10872264
746Ewo, JonMonster! 10873163
747Phoenix, H.L.Håpet 10862733
748Willems, MoEn stor fyr tok ballen min! 10862045
749Hjorth, MichaelVoldens øy 10861268
750Hamsun, KnutMarkens grøde 10856981
751Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst drar på skoletur 10852534
752Griffiths, AndyGutta i trehuset dør (nesten) av sine egne vitser 10833123
753Ravatn, AgnesDei sju dørene : roman 10832753
754Heiberg, Anette V.Pappa støvsuger byen 10782254
755Ravatn, AgnesFugletribunalet : roman 10778991
756Keegan, ClaireOver blå enger 10764142
757Jacobsen, RoyDe usynlige 10765941
758Biesalski, PetraMomente : tysk nivå 1 107512960
759Holowaty, LaurenPeppas drageeventyr 10741576
760West, TraceyJakten på lyndragen 10732154
761Perrin, ValérieDe tre 10682933
762Elster, Clélia EtienneEnchanté 1 : fransk ll - vg 1 106818380
763Raja, Abid Q.Kismat 10672334
764Walliams, DavidVerdens verste barn 10648141
765Haraldsrud, Andreas DrolsumKjemi 1 106315790
766Øygarden, BjarneNye kontekst 8 - 10 : Nynorsk - som sidemål 106332490
767Peers, BobbieNudelpuddelen 10632903
768Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på undervannseventyr 10632753
769Andersen, Rolf Magne G.Verdens beste sykkel 10621696
770Schulman, NinniNetter uten daggry 10611228
771Lindahl, LenaAlle må sove 10593163
772Horst, Jørn LierArr 10598201
773Biesalski, PetraMomente : tysk nivå 2 105814350
774Willems, MoSe hva jeg kan! 10531985
775Douyé, SylviaJenta som elsket fabeldyr 10493193
776Dahl, Niels FredrikFars rygg : roman 10482134
777Flatland, HelgaBli hvis du kan, reis hvis du må : roman 104614790
778Færø, TorkilPulskuren : stress riktig, sov bedre, yt mer og lev lenger 10464632
779Aas, MartinDet kuleste fra vikingtiden : mektige konger, stores slag, farlige reiser 10453772
780CopycatHermegås 10421367
781Strid, Jakob MartinDen fantastiske bussen : (eller hvordan vi kom fra A til B) 10421805
782Roy, ArundhatiMin havn og min storm 10401496
783Øverli, FrodeFrida i Aquador 10393173
784CampingCamping 10381367
785Skarstein, BirgitSå mye hadde jeg, så mye mistet jeg, så mye fant jeg 10383792
786Yagi, EmiDagbok frå eit tomrom : roman 10373872
787Handford, MartinDen fantastiske reisen 10372224
788Wisting, AlexanderArven 10321935
789Grytten, FrodeDen dagen Nils Vik døde : roman 10324072
790Hoover, ColleenDet ender med oss 103210510
791West, TraceyDrømmen om regnbuedragen 10301855
792Hafstad, StianMinnetyven 10305072
793Mytting, LarsSkråpånatta : roman 10283502
794Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en kul TV-stjerne - NOT! 10285022
795Kvalvaag, Hilde K.Kvinner som går 10255491
796Nygaard, Peder HornsethSupernova 10234522
797Child, LeeFluktplanen 10228501
798Ewo, JonBø! 10222124
799Willander Lambrell, JohnDen som vet 10212583
800James, EricaVeien hjem 10201337
801Jacobsen, Jenny J.Små poter 10152025
802Lyng, SandraDu får ikke være med, Corny 10151765
803Solstad, DagEndelig! Lykken : og mitt forsøk, i 2022, på å utholde smerten ved tidens herjinger : roman 10131955
804Kirby, KatieLottie Brooks vs. de ultraslemme jentene 10122673
805Mæhle, LarsHvem har tatt pølsene? 10121576
806Jackson, IdaBrillebjørn blir storebror 10111875
807Giske, RuneTreningsledelse : lederutvikling 101014720
808Bringsværd, Tor ÅgeTambar får en ny venn 10102843
809Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en bedreviter - NOT! 10095051
810Willems, MoDet er en fugl på hodet ditt! 10072194
811Jackson, IdaBrillebjørn er syk 10051905
812Lindahl, Nikoline RiisHvis jeg var Agnes : roman 10041905
813Edwards, Ellen M. TudorExplore 4, 2.utg. : My book 100317030
814Mytting, LarsSøsterklokkene : roman 10013303
815Rowling, J.K.Harry Potter og dødstalismanene 10013392
816Di Fiore, MariangelaSimon lager mat selv 10002005
817De la Motte, AndersRustskogen 9991656
818Dahl, RoaldSVK 9974072
819Snashall, SarahKatter og kattunger 9973283
820Horst, Jørn LierMaltesergåten 9945711
821Ohlsson, KristinaKristuskransen 9947781
822Mæhle, LarsPiratproblemer 9941606
823Strout, ElizabethOlive Kitteridge 9932374
824Harnesk, TinaFolk som sår i snø : roman 9912104
825CharadesMimelek 9911426
826Peers, BobbieSkilpaddekanonen 9912663
827Gumpaw, FelixDe ville ninjaene 9891994
828Smart, JamieBunny vs Monkey og dommedagsforbundet! 9881815
829West, TraceyTordendragens brøl 9881935
830Winick, JuddHilo redder absolutt hele verden 9873203
831Willems, MoVi drar på kjøretur! 9872004
832Nygaard, Kaja GjersemEt dypere svik 9861875
833Lindman, MerviMinsten har en potte 9831745
834Parr, MariaVaffelhjarte : : Lena og eg i Knert-Mathilde 9824920
835Østerbø, AnitaSkammens mødre : en roman om alenemødrenes tøffe kamp på 50- og 60-tallet 9813492
836Mæhle, LarsHvem tegnet bart på maleriet? 9801606
837Nesser, HåkanUng manns ferd mot natt 9806461
838Mæhle, LarsHvem er vaffeltyven? 9791626
839Fossum, KarinKom hjem, Amadou 9772014
840Horst, Jørn LierForræderen 97610310
841Nicolaisen, FredrikkeLørdag med pappa 9762234
842Sandemo, MargitDjevlekløften : [Sagaen om isfolket] 9758001
843Geard, AmandaMåneporten 9743622
844Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en ny BFF - NOT! 9702753
845Skoland, AinaMarionetten 9701576
846Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne drar på stranda 9692793
847Tokarczuk, OlgaJakobsbøkene, eller Den store reisen over syv grenser, gjennom fem språk og tre store religioner, ikke medregnet de små : fortalt av de døde, ferdigstilt av forfatteren ved hjelp av konjekturer, beriket av mangehånde bøker samt understøttet av fantasien, som er menneskets største naturgitte gave : til hukommelse for lærde, ettertanke for medborgere, kunnskap for lekmenn og adspredelse for melankolikere 9645331
848Andersen, Jørn KennethProduksjon og tjenester : vg1 teknologi- og industrifag 96312340
849Nore, AslakAlliansen : roman 9621665
850Yoga ballYogaball 9601217
851Griffiths, AndyGutta i trehuset med 104 etasjer 9583792
852Buchanan, EleanorDe fire steinene : [Havets søstre] 9572503
853Engman, PascalKrigen 9572633
854Brunstrøm, ThomasSallys pappa elsker Halloween 9571645
855Holowaty, LaurenPeppa og den magiske kle-seg ut-dagen 9551367
856Raknes, LinaÅse og Kjeks 9552823
857Mæhle, LarsTannfetøys 9551576
858Sandemo, MargitDemonen og jomfruen : [Sagaen om isfolket] 9558001
859Lindman, MerviMinsten baker 9531546
860Klepp, AnneliGutte-spetakkel 9523702
861Härjegård, KarinSyersken og friheten 9521257
862Spont, SiriMolly er min 9502264
863Brunstrøm, ThomasSallys pappa gidder ikke å være voksen 9501566
864Henry, EmilyStore, vakre, vidunderlige liv 9503982
865Lieske, DanielEn ny verden 9471815
866Dahl, AlexEn perfekt mor 9435161
867Nordahl, VictorReveflammene 9412443
868Yrsa SigurdardóttirSå sort som en brann 9401307
869Mæhle, LarsHvor er den mellomste Bukken Bruse? 9391575
870Stavås, Trond J.Mestertyven Gjest Baardsen 9383462
871Brinck, CamillaNå er det leggetid 9371835
872Hamberg, EmmaKjærlighetens idioter 9364092
873Da Costa, MélissaAlt det blå på himmelen 9353692
874Wessel-Aas, KatrineHjem til deg 9344741
875Kaldheim, HelenMørkalven : Trofeet 9332903
876Hammer, ElisabethBeleiret 9331148
877Griffiths, AndyGutta i trehuset forteller vitser til de får lattersjokk 9322623
878Lahlum, Hans OlavPakten 9303372
879Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne plukker bær 9302543
880Sandemo, MargitVåroffer : [Sagaen om isfolket] 9308001
881El Bakali, JavadEngstelig svarting 9293252
882Dahl, RoaldDen kjempestore krokodillen 9292393
883Svendsen, Tonje FossumPsykologi 2 92813170
884Marienborg, IreneAu! sier Nora 9272463
885GijéDen mystiske forsvinningen 9262563
886Holowaty, LaurenPeppas eventyr 9261446
887Horst, Jørn LierNullpunkt 9242154
888Jæger, JørgenSkjebnedøgn 9248621
889Sandemo, MargitI jordens dyp : [Sagaen om isfolket] 9239001
890Iversen, Andreas K.Max Manus : : en tegneserie om en av Norges største motstandshelt 9213342
891Klepp, AnneliHyttetur-skrekk 9183812
892Winger, CecilieAndre verdenskrig i Norge på 1-2-3 9173622
893Nesbø, JoRødstrupe 9163542
894Arsky, Gunn HeleneMord på skrivekurset 9122803
895Jorselje, Jonas AndersenArbeidsmiljø og dokumentasjon : vg1 bygg- og anleggsteknikk 91113160
896Colgan, JennyKjærlighet på pinner 9111545
897Mæhle, LarsHvem er bolletyven? 9101585
898Boyne, JohnGutten i den stripete pyjamasen 91010560
899Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en elegant isprinsesse - NOT! 9104751
900Kinney, JeffHundedager : En pingles dagbok 9083023
901Daddy putdownNatta med Pappa 9071297
902Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst får tryllekopper 9071815
903Andersen, Rolf Magne G.Jeg er Kokosbananas 9051565
904Bekeng-Flemmen, SiljeVi må rekke barnehagen! 9052463
905Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8-10 : Elevhåndbok 90515250
906Knausgård, Karl OveJeg var lenge død : roman 9041824
907Røed, HenningUtdødde skrekkdyr! 9041914
908Ousland, BjørnVelkommen til Grumyra 9033632
909Enger, ThomasUgress : en Henning Juul-roman 9038221
910Østby, AnneDuften av sjasmin 9001725
911Kinney, JeffRowleys dagbok : en supergod bestevenn : endelig min tur! 8993432
912Torgersen, Trond-ViggoResten av livet 8995941
913Bjøranger, TerjeTaperen 8984282
914Szalay, DavidKjøtt 8961346
915Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne leker med følelser : en faktabok 8953002
916Horst, Jørn LierSlagside 8946891
917Andersen, Rolf Magne G.Luftskoene 8922164
918Viken, Guri Margrete IdsøKrakk 8921864
919Olsen, Jarle StenRovfugl : en kriminalroman 8911595
920Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Forsvunnet 8892034
921Smart, JamieBunny vs Monkey og overlyds-ai-ai! 8881655
922Brinck, CamillaKjærlighetens vind 8881794
923Jamtli, John S.I skyggen av Tirpitz 8874451
924Ambjørnsen, IngvarSorgen i St. Peter Ording : noveller 8862243
925Mæhle, LarsHvor er myggen? 8791336
926Barky boatsBarkebåter 8781167
927Callin, PetterErgo : fysikk 2 87812360
928Probert, TimMørketiden 8771864
929Winick, JuddDet store buldrende braket 8742863
930Teige, TrudeMormor danset i regnet : roman 8702134
931Fiske, AnnaHvordan lager man en baby? 8702992
932Hove, Olav; Jørgensen, Jørg Arne; Rasmussen, Jarle; Sandboe, MaritStore spørsmål 87040980
933Lyng, SandraHeia Corny 8701485
934Burgess, RichardInteractions 1 : programfag engelsk 1 87013350
935Haugan, JohnGyldendals tabeller og formler i fysikk : fysikk 1, fysikk 2 og forkurs til ingeniørutdanning 86912600
936Brinck, CamillaMusse & Helium på eventyr 8691665
937Molaug, Marius HornSånn ble jeg verdens beste fotballspiller 8684122
938Hansen, Erik FosnesOm natten er jeg i Kina : noveller 8663782
939Momrak-Haugan, AnneTrygg mat, bransje og arbeidsliv : Programområder på vg 1/2 restaurant- og matfagene 86512290
940Jacobsen, Jenny J.Hvilket dyr? 8651665
941Oda, EiichiroOne piece : Slaget mot Buggy-piratene 8652463
942West, TraceyMånedragens reise 8641794
943Sandemo, MargitEngel med svarte vinger : [Sagaen om isfolket] 8638501
944Tjønn, Brynjulf JungFotballskoene 8632912
945Castle, PaulKringle og Finn 8631974
946Bjelland, Nina RasmussenSynopsis : Håndbok : norsk 8-10, bokmål 86210590
947Grebe, CamillaJentene og mørket 8618930
948Stokke, NilsI maurtua 8591406
949Kleppe, HåvardGod natt, Bjørnis 8581406
950Peers, BobbiePapegøyehelikopteret 8572183
951Grimaldi, VirginieEn skjør tid 8562982
952Marcus, HåkonVilldyr 8545221
953Gausdal, Tom VictorKokkelære : den store kokeboka 85312080
954Johnsen, Janne AasebøBamsen 8522223
955Brunstrøm, ThomasSallys pappa får fotballfeber 8501246
956Griffiths, AndyHelt borte og langt vekk 8482723
957Renberg, ToreTollak til Ingeborg : roman 8488590
958Horikoshi, KōheiMitt helteakademia 8453502
959Grønlie, AnneFokus : sosialkunnskap 84411830
960Deutsch, BarryDen tapte arving 8431455
961Sandemo, MargitTrollbundet : [Sagaen om isfolket] 8424501
962Solberg, A. AudhildSkyggene i skolegården 8414851
963Andersen, DesiréeFit etter 40 : kosthold, søvn, trening, stressmestring, vektregulering 8401236
964Donaldson, JuliaSmåtting : fisken som fortalte historier 8401246
965Kinney, JeffFestbrems : [En pingles dagbok] 8392503
966Borge, NinaJakob på vippepunktet 8396311
967Dahl, RoaldDustene 8393562
968Shakar, ZeshanTante Ulrikkes vei : roman 83818370
969Nesbø, JoKakerlakkene 8373382
970Falch, MalinBjørnar : en historie fra Nordlys 8371954
971Strid, Jakob MartinDa Lille Larsens hus blåste bort 8351684
972Kinsky, EstherRombo 8341505
973Brunstrøm, ThomasSallys pappa i Syden 8341276
974BingoBingo 8341177
975Peers, BobbieSnøfreserduellen 8332223
976Kjølberg, KristofferSupermegagigasjefen og den utrolige misforståelsen 8312912
977Stai, KariFlaut 8311884
978Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 8304761
979Linde, HeidiKlasseboka 8303062
980Arvola, IngeborgKniven i ilden : roman 8292633
981Jolley, DanKnust idyll 8292193
982Bringsværd, Tor ÅgeTambar på sykehuset 8291465
983Strout, ElizabethHva som helst er mulig 8282173
984Horst, Jørn LierRøykteppe 8276101
985Jackson, IdaBrillebjørn i bursdag 8261256
986Aspen, Marthe GravsethDen kjempestore Bjørnisboka 8261724
987Andersen, DesiréeDesirées sunne matprepp 8241167
988Fjeld, Terje KrogsrudFabel 7 : norsk for barnetrinnet 82311370
989Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra på tur 8231804
990Banke, PeterAlt om Neymar 8213182
991Raknes, LinaÅse får besøk 8191635
992Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra får sykkel 8191904
993Muncaster, HarrietDen nye skolen 8181296
994Sandemo, MargitHuset i Eldafjord : [Sagaen om isfolket] 8167001
995Moyes, JojoI dine sko 8166581
996Ousland, BjørnPrompetroll 8151884
997Schau, KristopherBæsjen til pappa 8132683
998Kjetun, MariSvaret er sjiraff 8121924
999Klepp, AnneliGullunge-tabber 8122922
1000 Verkstedhåndboka : mekaniske fag 80912900

1156 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 172 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2453 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 15/10/2026 kl. 14:24:34


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/8 1/11 1/12 1/6 1/10 1/9 1/7
20041/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20051/4 1/10 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20061/7 1/4 1/10 1/9 1/3 1/1 1/12 1/6 1/2 1/8 1/11 1/5
20071/7 1/3 1/9 1/10 1/6 1/12 1/1 1/11 1/8 1/2
20081/2 1/11 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As