1000 mest utlånte bøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Falch, MalinPortaltreet 1509838133
2Falch, MalinReisen til Jotundalen 989530103
3Falch, MalinHarukkas ønske 896920544
4Falch, MalinVikingene og orakelet 872424313
5Helgheim, OdinDrageviking 842918314
6Sotberg, VictorEdelmot 840319544
7Falch, MalinTrollriket 831623233
8Sotberg, VictorNekromanseren 826217914
9Seierstad, ÅsneUfred : Russland fra innsiden 805131512
10Falch, MalinKråkesøstrene 789821143
11Pilkey, DavHundemannen 773618504
12Kibuishi, KazuSteinvokteren 760335002
13Christensen, Lars SaabyeKjøkken 746711786
14Mugford, SimonHaaland ruler 706516504
15Horst, Jørn LierOperasjon Kanon 652712925
16Nordahl, VictorByen 649514734
17Helgheim, OdinFenrisulven 648020783
18Falch, MalinReisen til Røros 636916083
19Sandnes, Hans JørgenFrysninger 622914394
20Helgheim, OdinValhall 619015274
21Horst, Jørn LierOperasjon ellemelle 612318273
22Sandmæl, CathrineJenter 604814714
23Pilkey, DavHundemannen er på ballen 603213384
24Helgheim, OdinFimbulvinter 599017003
25Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 592730601
26Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 586316213
27Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse drar til Syden 580713404
28Horst, Jørn LierTvilen 577912164
29Sandnes, Hans JørgenIldsjø 573715503
30Pilkey, DavHundemannen og Superpus 568012724
31Sandnes, Hans JørgenNed i dypet 558517123
32Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 555823312
33Sotberg, VictorSkyggene 55499655
34Nordahl, VictorSkogen 554312734
35Pilkey, DavForbrytelse og slafs 550411314
36Pilkey, DavFarefulle høyder 550011384
37Horst, Jørn LierOperasjon gulltann 549217513
38Pilkey, DavHundemannen drar på Lopphavet 545710575
39Pilkey, DavHundemannen håver inn 538211914
40Heum, TrondAlle tiders historie : Fra de eldste tider til våre dager 536680310
41Sandnes, Hans JørgenDypfryst 532516933
42Pilkey, DavDen røde rebell 52959055
43Pilkey, DavNår villdyret våkner 528411074
44Iversen, Andreas K.Max Manus : en tegneserie om en av Norges største motstandshelter 527517473
45Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 522925612
46Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn 52257536
47Hjardar, SaraMia Myhr og søstrene av Skår 521012994
48Horst, Jørn LierDen siste saken 521015123
49BékaHjertets hemmeligheter 51589215
50Pilkey, DavI fri dressur 515211104
51Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 512820382
52Sotberg, VictorBedrager 510612943
53Kibuishi, KazuBølgerytteren 509116203
54Pilkey, DavLoppenes herre 509111194
55Gjerset, AsbjørnTreningslære : idrettsfag vgs 501558750
56Sandnes, Hans JørgenHavgapet 499715423
57Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 498219742
58Arnesen, SonjaNorskboka : vg2 yrkesfag 498062980
59Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8 497670740
60Helgheim, OdinTordenguden 487611524
61Pilkey, DavI kattepine 484310334
62Sandmæl, ChaBeseiret 484012493
63Strout, ElizabethDet vi aldri sier 482115533
64Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 481319412
65Horst, Jørn LierOperasjon Ninja 478913033
66Nordahl, VictorRevefarmen 477410784
67BékaKjærlighetssorg 47568175
68Kibuishi, KazuByen bak skyene 475020692
69Ravatn, AgnesDoggerland 474613193
70Hjardar, SaraMia Myhr og barna som forsvant 473712683
71Molaug, Marius HornVerdens verste sommer 467812603
72Strömberg, SaraSot 46657106
73Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 462521792
74BékaFeriefling 45957426
75Pilkey, DavMitt liv som katt 45627546
76Flatland, HelgaSå gjør vi så : roman 452012943
77 Verkstedhåndboka 451877710
78Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 450520982
79Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 449618512
80Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 445418652
81Sandnes, Hans JørgenOrkanen 443411793
82Mugford, SimonMessi ruler 441010434
83Sandnes, Hans JørgenFrostrøyk 440511273
84Horst, Jørn LierOperasjon zombie 43939244
85Horst, Jørn LierJakten på enhjørningen 436612523
86Dåsnes, NoraTi kniver i hjertet 436113233
87Brinck, CamillaMysteriet med hullet i veggen 435815382
88Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 10 433163170
89BékaStjålne drømmer 43297136
90Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 431921671
91Horst, Jørn LierOperasjon Lurifaks 431313103
92Strömberg, SaraSkygger 42977815
93Mugford, SimonMbappé ruler 42659394
94BékaSøt musikk 42607425
95Helgheim, OdinYggdrasil 42109604
96Hjardar, SaraMia Myhr og det råtne vannet 419911993
97Dåsnes, NoraBare si ja 418810793
98Mugford, SimonRonaldo ruler 41689214
99Tolo, MichelleFullmåne 416610423
100Kibuishi, KazuAlveprinsen 413817352
101Mjaugedal, HalvorHistorien om Diego Maradona 412710224
102Kibuishi, KazuIldfuglen 410317832
103Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 409914232
104Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 409716552
105Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 409019922
106Torgersen, NikolaiGater jeg har levd 408020901
107Horst, Jørn LierOperasjon heksegryte 407614072
108Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 403315372
109Sandnes, Hans JørgenOppslukt 40009944
110Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 397916382
111Horst, Jørn LierSkriket 396812683
112Horst, Jørn LierOperasjon romvesen 39589404
113Mugford, SimonNeymar ruler 39558324
114Lykke, NinaHvor er de voksne? 39439834
115Holt, AnneDiamanter og rust : en Hanne Wilhelmsen-roman 393514562
116Horst, Jørn LierOperasjon Svartskog 392717932
117Kibuishi, KazuSupernova 390317182
118Norlund, DinaSnøkattprinsen 389911953
119Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 388517192
120Helgheim, OdinLoke 38718164
121Brekke, JørgenAlt skal bli støv : en Odd Singsaker-krim 38657085
122Horst, Jørn LierOperasjon traktor 38309733
123Kirby, KatieDet sykt flaue livet til Lottie Brooks 37848374
124Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og prompebrusen 37568554
125Engman, PascalKlanen 37444328
126Horst, Jørn LierOperasjon Fangejakt 37349463
127Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 372916432
128Oseman, AliceHjertestopper 372913732
129Horst, Jørn LierOperasjon Radius 370513392
130Sandmæl, ChaKnust 366310783
131Horst, Jørn LierOperasjon Rød sløyfe 366213432
132Mugford, SimonØdegaard ruler 36606425
133Mugford, SimonSalah ruler 36528824
134Aune, ThomasFotballrekorder 364310613
135Horst, Jørn LierJakten på slottets hemmelighet 36139873
136Kinney, JeffSalig røre 36109833
137Sand, MariaAlt mitt er ditt : roman 35998854
138Sandmæl, ChaAngrepet 359210573
139Nesbø, JoMinnesota : roman 358517412
140Läckberg, CamillaSørgekonen 35844388
141Pelicot, GisèleEn hyllest til livet : skammen må bytte side 35827015
142Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 358016792
143Aune, ThomasFotballhelter 357311283
144Fretheim, EvaKråketronen 35724997
145Horst, Jørn LierUtskudd 355211343
146Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 354615122
147Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 351011013
148Horst, Jørn LierOperasjon Fartsstripe og andre mysterier 35029433
149Mæhle, LarsSumpskogen Grand Prix 34977064
150Molaug, Marius HornVerdens verste fotballag 347814962
151Molaug, Marius HornVerdens verste kjendis 347312672
152Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 345019171
153Jæger, JørgenNarrespill 341511303
154Kinney, JeffBruk huet! 339810033
155Nesser, HåkanDet finmaskede nettet 33806235
156Mugford, SimonBellingham ruler 33787374
157Mæhle, LarsStormen 33736844
158Brown, DanHemmelighetenes hemmelighet : en roman 33699373
159Andersen, Jørn KennethKonstruksjons- og styringsteknikk : vg1 teknologi- og industrifag 336943180
160Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 336814682
161Kinney, JeffGode, gamle dager 333715922
162Kinney, JeffRodrick ruler 333018681
163Matre, Agnes LoviseFartsblind : kriminalroman 331410983
164Uri, HeleneI mitt lune hi : roman 32968403
165Kinney, JeffSiste stikk 329617101
166GijéVelkommen til Pandoria 32679623
167Ohlsson, KristinaNattanker 32669143
168Lindmo, ArneKråkeslottets hemmelighet 325612552
169Horst, Jørn LierJakten på trollmannens bok 32437764
170Hansen, Linn-CatherinJasper ødelegger alt 32428363
171Mjønes, Johan B.Spuria : roman 323011852
172Brinck, CamillaJakten på gullosten 322510133
173Eriksen, Lars HenrikJakten på evighetsmaskinen 32209583
174Griffiths, AndyGutta i trehuset med 156 etasjer ser dobbelt 321810383
175Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 321214222
176Andersen, Jørn KennethProduktivitet og kvalitetsstyring : Vg1 Teknologi- og industrifag 320640020
177Christiansen, AnePasos : spansk nivå 2 320237570
178Kinney, JeffNedsmelting 320112902
179Hjardar, SaraMia Myhr og kaoskrystallen 31867504
180Horst, Jørn LierJakten på Trolløyet 31745765
181Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 9 316543910
182Kinney, JeffPå dypt vann 316212922
183Fjell, Jan-ErikUlvestuen 31269283
184Horst, Jørn LierJakten på Campingkongen 31175975
185Molaug, Marius HornVerdens verste biltur 311710952
186Mæhle, LarsBallongferden 30796354
187Dåsnes, NoraLa skogen leve! 307410093
188Adler-Olsen, JussiDøde sjeler synger ikke 30669513
189Løno, AnnetteVagusnerven : kroppens skjulte superkraft 30644986
190Dragland, AnnetteHele deg : veien til bedre helse 30609583
191Brinck, CamillaEventyret i Lindrizia 305310093
192Næss, Sven PetterSvarte hull : en Harinder Singh-krim 30438393
193Telgemeier, RainaEn genial idé 30398383
194McFadden, FreidaKjære Debbie 303910202
195Mugford, SimonKane ruler 30267014
196Mugford, SimonZlatan ruler 30188293
197Kinney, JeffFüllstappa bleie 301610562
198Telgemeier, RainaDen store hemmeligheten 30108413
199Mugford, SimonRashford ruler 30066904
200Andreassen, KyrreIkke mennesker jeg kan regne med : roman 298712962
201Nesbø, JoNådeskudd 298314921
202Kinney, JeffHjem, kjære hjem 298112562
203Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Håndboka 29788263
204McFadden, FreidaHushjelpen 29757124
205Kinney, JeffSamling i bånn 29759962
206Kinney, JeffDen brutale sannheten 297318651
207Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 296810512
208Fatland, ErikaSjøfareren : en reise gjennom Portugals tapte imperium 296113412
209Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 295815351
210Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 295716131
211Mjelde, CharlotteFelix har følelser 29306874
212Petterson, PerDu er hjemme nå 29167993
213Hjorth, VigdisDet gode mennesket i Sandvika : en roman 29058243
214Mugford, SimonVan Dijk ruler 29026094
215Galligan, GaleGuttegærne Stacey 28956584
216Norman, Mona GriviDen hvite løven 289310432
217Mugford, SimonDe Bruyne ruler 28886894
218Kinney, JeffFestbrems 28855685
219Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 287510022
220Våhlund, EliasSuperskurker 28734686
221Perrin, ValérieTata 28398803
222Loland, SigmundIdrett og samfunn : idrettsfag vgs 283234060
223McEwan, IanHva vi kan vite 28328013
224Riley, LucindaKjærlighetssangen 28059203
225Strömberg, SaraSkred 27784586
226Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og brøleboksen 27744626
227Johansen, Ørjan ZazzeraHistoria om Erling Braut Haaland 276412492
228Mugford, SimonBarcelona ruler 27425085
229Flood, HeleneNærmeste nabo : psykologisk thriller 27429982
230Kinney, JeffDobbel innsats 273711222
231Horst, Jørn LierSalamandergåten 272320691
232Mæhle, LarsKjempeblekkspruten 27124426
233Børresen, Pål FredrikAppell : vg1 SF : norsk 271135090
234Mæhle, LarsEgget 26974925
235Vahr, EllenBorte fra verden : roman 26957893
236Våhlund, EliasAlle lyver 26915125
237Horst, Jørn LierJakten på vikingskatten 26905275
238Våhlund, EliasDen lengste natten 26886374
239Mæhle, LarsReisen 26884495
240Mæhle, LarsBestevennen 26864525
241Kinney, JeffFerieparadiset 268417541
242Kirby, KatieLottie Brooks' ko-ko kjærlighetsliv 26786224
243Fretheim, EvaPapirdukkene 26768453
244Mæhle, LarsSvømmekonkurransen 26694665
245Valle, OdaTre er én for mye 26668293
246Mugford, SimonSaka ruler 26655714
247Våhlund, EliasTilbake 26576584
248Winger, CecilieTitanic på 1-2-3 26568413
249Mugford, SimonLiverpool ruler 26536074
250Kaneshiro, MuneyukiBlue lock 26517703
251Horst, Jørn LierJakten på den siste dinosauren 26498673
252Horst, Jørn LierJakten på samuraisverdet 26403946
253Mugford, SimonVinícius jr. ruler 26314885
254Kirby, KatieLottie Brooks' seriøse vennekriser 26065794
255Pilkey, DavSuperpus tegneklubb 25934745
256Kinney, JeffBrakkesyke 259015271
257Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og tøysemaskinen 25894385
258Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Røde maske 25866693
259Heger, AndersWanda : en familiehistorie 25826354
260Våhlund, EliasEn ny venn 25815664
261Brinck, CamillaI duejegernes grep 25808173
262Gjendem, Anna BergKjære Pølsa : jeg må bli kjendis! 25797803
263Rustad, Morten CorneliussenFlyt : kroppsøving for videregående skole 257830990
264Mæhle, LarsSjøuhyret 25754565
265Strout, ElizabethFortell meg alt 25617643
266Mæhle, LarsSkattejakten 25514186
267Bjørdal, S.G.Den store eplekonkurransen 25356214
268Mæhle, LarsVulkanen 25313726
269West, TraceyJorddragen våkner 25305634
270McFadden, FreidaKollisjonen 25159872
271Telgemeier, RainaDen første krangelen 25106943
272Våhlund, EliasHåpløst 24987063
273Mugford, SimonYamal ruler 24924555
274Strömberg, SaraSkinn 24854555
275Telgemeier, RainaStoresøstre 24786653
276Galligan, GaleLogan liker Mary Anne 24775274
277Mæhle, LarsHalloween-festen 24764295
278Yang, Gene LuenAvatar : Et umulig løfte 24646014
279Dahl, RoaldMatilda 244716501
280Kinney, JeffHundedager 243212731
281Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og godteristøvsugeren 24275784
282Mugford, SimonLewandowski ruler 24195194
283Fiske, AnnaHvordan begynner man på skolen? 24147283
284Brinck, CamillaUniversets fire elementer 24114425
285Galligan, GaleEn helt umulig jobb 24106103
286Tiller, Carl FrodeArbeidarhjerte : roman 24054645
287Rørvik, Bjørn F.Bokstavtyven Troll 24044135
288Fretheim, EvaDronningland : krim 24038762
289Tronstad, Tyra TeodoraFolk som hater lokalhistorie : roman 24019982
290Molaug, Marius HornVerdens verste kjæledyr 23778882
291Kirby, KatieLottie Brooks' katastrofale klassetur 23735034
292Heivoll, GauteHimmelens krystall 23716013
293Mæhle, LarsHemmeligheten 23653955
294Kinney, JeffTøffe tider 236313641
295Andersen, Rolf Magne G.Dragetårnet 23595604
296Mæhle, LarsMonsterkrokodillen 23573646
297Callin, PetterErgo : fysikk 1 234630800
298Holte, Martin BechLandet som ble for rikt : hvordan Norge endte i oljefondets felle 233310992
299De la Motte, AndersMysteriet på Capri : [Mord under solen] 23264505
300Valle, OdaEsters univers : bonusbror og marsvintrøbbel 23166373
301Theorin, JohanNattgjestene 23124315
302Galligan, GaleDen store festen 23105244
303Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst begynner på skolen 22975744
304Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 229610082
305Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn : [Seksti kilo-saga] 22924505
306Horst, Jørn LierDekkoperasjon 22839282
307Karlsen, Ole G.Terra nova : geografi for den videregående skolen 227728360
308Mæhle, LarsKrympekatastrofe 22734934
309Brinck, CamillaEn uventet vending 22626503
310Michelet, MarteDet har skjedd verre ting i utlandet : scener fra et farskap 22576093
311Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 225410602
312Molaug, Marius HornVerdens verste leirskole 22509672
313McFadden, FreidaHushjelpen ser deg 22484784
314Kinney, JeffFemte hjul på vogna 224413451
315Brinck, CamillaDen siste kampen 22447303
316Handford, MartinHvor er Willy? : den utrolige boken 22424674
317Epstein, GabrielaDen nye jenta 22303606
318Eriksen, FrøydisReligion og etikk : vg3 222527860
319Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 22168532
320Backman, FredrikMine venner 22027283
321De la Motte, AndersNattjegeren 21992658
322Våhlund, EliasUlvene kommer 21785973
323Norman, Mona GriviPanda på rømmen 21747203
324Wernø, Johanne NordbyKaninen har stått opp : autistiske journaler 21718442
325McFadden, FreidaHushjelpens hemmelighet 21714824
326Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og forte-seg-roboten 21595084
327Renberg, ToreEt livsforsøk 215810512
328Hammer, ElisabethFamiliehemmeligheten : [Løfter i sand] 21563506
329Tolo, MichellePoltergeist 21486993
330Mugford, SimonGrealish ruler 21404804
331Brinck, CamillaOppdrag på dypt vann 21336013
332Pilkey, DavSuperpus fra alle kanter 21314265
333Sandmæl, ChaFanget 21305433
334Sten, VivecaBenåderen 21132578
335Läckberg, CamillaSørgekonen : [Fjällbacka-serien] 21067502
336Moen, Kjersti SynnevaBløte folk 21025403
337Mæhle, LarsRasmus og Trym fisker krabbe 21023476
338Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 20997382
339Græsli, HansKompass : geografi vgs 209824810
340Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og stinkomaten 20974674
341Yang, Gene LuenAvatar : Jakten på moren 20935084
342Kjetun, MariVerdens kjemper 20926143
343Halsnes, LineTøffe kjøretøy 20805633
344Börjlind, CillaSkygge over Slagtjern 20748662
345Falch, MalinStjerna : en historie fra Nordlys 20727502
346Våhlund, EliasForsvunnet 20716183
347Fretheim, EvaFuglekongen : roman 20697662
348Brinck, CamillaDen låste portalen 20575223
349Lindmo, ArneHevneren fra Helheim 20566653
350Fosse, JonVaim : roman 20526253
351Mæhle, LarsRasmus finner ikke kosedyret 20453495
352Blichfeldt, KathinkaKontekst 8-10, 3. utg. : Basis 203824270
353Horst, Jørn LierTørt land 203811341
354Hagerup, HildeDu eneste : historien om Gunvor Hofmo og Ruth Maier : roman for ungdom 203610821
355Øen, Inger JohanneSelv om himmelen faller : en Silja Frost-roman 20332986
356Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 20329252
357Enger, ThomasSår 20262857
358Engman, PascalIngen 20223226
359Stranger, SimonStranger : roman 20205323
360Walden, AndrevJævla menn 20128412
361Brinck, CamillaDen hemmelighetsfulle verden 20116613
362GijéKyprians hemmelighet 20006682
363Toriyama, AkiraDragon ball 19947842
364Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 199010441
365Teige, TrudeMormors utrolige venninner : roman 19898492
366Holsve, Mari MoenI pappas hode 19886503
367Bjørgum, Sondre H.Skogfruen : thriller 19863365
368Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 19819422
369Moyes, JojoDa jeg møtte deg 19808102
370Blomqvist, FredrikNordlyset 19794774
371Griffiths, AndyGutta i trehuset med 169 etasjer begynner ikke på skolen : for det har de ikke lyst til 19786273
372Kaldheim, HelenMørkalven : Drømmen 19777302
373Griffiths, AndyGutta i trehuset med 143 etasjer drar på en skrekkelig avslappende ferie 19747432
374Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på campingtur 19734624
375Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 19688722
376Mugford, SimonMané ruler 19674814
377Halsnes, LineTøffe dinosaurer 19646003
378Mæhle, LarsAprilspøken 19622747
379Svendsen, Tonje FossumPsykologi 1 195425860
380Parr, MariaOskar og eg : alle plassane vi er : roman 19526193
381Ampofo, Joseph S.S.Maria Storm og Mythosordenen 19345633
382Brinck, CamillaMusse og Helium legger en plan 19323785
383Sandmæl, CharlotteForrådt 19295033
384Engman, PascalAlbinoen 19242627
385Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra et populært liv - NOT! 19238132
386Våhlund, EliasAlene 19205033
387Edwards, Ellen M. TudorExplore 5, 2. utg. : My book 191429240
388Andersen, Rolf Magne G.Det store togranet 19134584
389Haugerud, Dag JohanSjelesorg : roman 19084993
390Molaug, Marius HornVerdens verste miljøsvin 19049472
391Parr, MariaOskar og eg : alle tinga vi har : roman 19024484
392Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne sykler 19014843
393Graff, Sverre BjørstadDinosauren som ville bli sjørøver 18935223
394Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Alene 18914993
395West, TraceyMysteriet med soldragen 18913854
396Griffiths, AndyGutta i trehuset med 117 etasjer havner i fengsel 18866822
397Røed, HenningHai! 18834374
398Mæhle, LarsRasmus rydder 18783136
399Pilkey, DavBedre sammen 18723355
400Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 187210081
401Carr, GarrettGutten fra havet 18697372
402Emanuelsen, BirgerOdysseen 18674943
403Totland, AndersMamma på dass 18619292
404Raknes, LinaÅse fanger en krabbe 18595053
405Morseth, Anne LouiseEn lykkelig slutt 18504993
406Kirby, KatieLottie Brooks' kleine BFF-drama 18464004
407Strid, Jakob MartinDen utrolige historien om den kjempestore pæra : (eller beretningen om hvordan Jeronimus Bjergstrøm Severin Olsen ble gjeninnsatt i sitt rettmessige embete som Solbys borgermester, til glede for alle byens innbyggere, utenom én) 18394474
408Moyes, JojoVi bor alle her 183310011
409Mugford, SimonPogba ruler 18324114
410Sandmæl, ChaSåret 18274693
411Moore, LizGuden over skogene 18245593
412West, TraceyJordskjelv-dragens øye 18212656
413Johansen, Ørjan ZazzeraErling Braut Haaland : frå liten til størst 18186332
414Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og tomattorsken 18152676
415Stoltenberg, JensPå min vakt : å lede Nato i krigstid 18133674
416Jacobsen, Jenny J.Rare valper 18093984
417Mjaugedal, HalvorHistorien om Martin Ødegaard 18025053
418Sandmæl, ChaForrådt 17984344
419Norman, Mona GriviDen falske enhjørningen 17986082
420West, TraceyVanndragens hemmelighet 17923674
421Molaug, Marius HornVerdens verste venn 17818892
422Probert, TimKampen mot mørket 17805053
423Kolpus, IsalillHvem brente John Savio? 17804743
424Kaldheim, HelenMørkalven : Kontroll 17706902
425Norman, Mona GriviLure lemurer 17696112
426Lindmo, ArneHeksa i Nøkkemyra 17655143
427Tungen, ThereseDen andre sida av elva : roman 17584773
428Mæhle, LarsFlaggermusgrotten 17452666
429Engberg, KatrineDe uønskedes paradis 17452068
430Mathismoen, OleStore dyr 17445403
431Giske, RuneTreningsledelse 174322440
432Nesbø, JoFlaggermusmannen 17316382
433Perrin, ValérieÅ vanne blomster om kvelden 172710641
434Sotberg, VictorBare Victor 172418140
435Snashall, SarahHunder og valper 17246102
436Norman, Mona GriviIsbjørnmysteriet 17146982
437Aune, ThomasFotballklubber 17146182
438Moen, Kjersti SynnevaSelma gjør så godt hun kan 17116432
439Ōima, YoshitokiSilhuett av en stemme 17116272
440Mugford, SimonSon ruler 17063065
441Klausen, Julia F.Jeg er ikke min mors datter : historien om en tapt barndom og veien til et eget liv 17046582
442Dahl, RoaldHeksene 170310141
443Harpman, JacquelineJeg som aldri har kjent menn : roman 16956512
444Lindmo, ArneEdderkoppenes dronning 16924923
445Dürenfeldt, Martin vonVerdens søteste 16794233
446Kusaka, HidenoriPokémon eventyrene : red, blue & green 16695113
447Yang, Gene LuenAvatar : Det som ødelegger 16664263
448Mjelde, CharlotteFelix krangler 16652935
449Hustvedt, SiriGjenferd : en kjærlighetshistorie 16623984
450Yang, Gene LuenAvatar : Røyk og skygge 16603894
451Lyng, SandraLykke til på skolen, Corny! 16602795
452Andersen, Rolf Magne G.Stigetrollets hevn 16573784
453West, TraceyGulldragens skatt 16552815
454Molaug, Marius HornVerdens verste skitur 16519991
455Peers, BobbieMarshmallowsmaskinen 16504593
456Mugford, SimonVM-heltene ruler 16483414
457Witherspoon, ReeseUten et ord 16444104
458Berglund, IngridSov dukkelise : kriminalroman 16442895
459Osoble, Mulki Mukhtar MohamudAnisas magiske medaljong 16435742
460Brønstad, AgnesKommunikasjon : vg1 helse- og oppvekstfag 164024870
461Minier, BernardDe utslettede 16405033
462Norman, Mona GriviPumaproblemet 16326152
463Fiske, AnnaHallo natta! 16284133
464Skeie, ToreHardråde : om Harald Sigurdsson og hans verden 16254873
465Klepp, AnneliLeona i bursdagstrøbbel 16223794
466Bjerkli, Myriam H.Evas skål 16215053
467Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst reiser på ferie 16145283
468Karlsson, Ørjan N.Det levende mørket : kriminalroman 16092965
469Lovrenski, OliverDa vi var yngre : roman 160815001
470Horst, Jørn LierJakten på den hvite ørnen 16063085
471Mæhle, LarsMysteriet med den tause papegøyen 16065113
472De la Motte, AndersMysteriet på Capri 15992047
473Halsnes, LineTøffe maskiner 15975163
474Strout, ElizabethJeg heter Lucy Barton 15973304
475Lindahl, LenaAlle må bæsje 15954683
476Engman, PascalKlanen : [Klanenserien] 15958501
477Bjørk, SamuelBomberen 15926272
478Ericsson, KjerstiØmhet og forferdelse : roman 15884413
479Mæhle, LarsDinosaurgjengens ABC : bokstavjakten 15812486
480Eriksen, Lars HenrikSkrotnissens hemmelighet 15703634
481Horst, Jørn LierJakten på den blå dragen 15652625
482Lindmo, ArneUnderjordisk oppdrag 15635662
483Merz, AnaSkal bare 15624363
484Mugford, SimonPalmer ruler 15622805
485Edwards, Ellen M. TudorExplore 7, 2. utg. : My book : engelsk for barnetrinnet 156221990
486Dahl, RoaldCharlie og sjokoladefabrikken 15608921
487Eggen, TorgrimBlodet 15565252
488Færø, TorkilHvilekuren : hvil smartere, stress mindre og prester bedre 15424973
489Lindgren, AstridBrødrene Løvehjerte 15425982
490Eikehaug, ErikAlle elsker Kari : roman 15417372
491Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på tivoli 15413903
492Mjaugedal, HalvorHistorien om Erling Braut Haaland 15394333
493Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på overnatting 15363244
494Mæland, Ingebjørg FaugstadDumper 15322715
495Norman, Mona GriviPapegøyens hemmelighet 15315212
496Heum, TrondAlle tiders historie (BM) : fra de eldste tider til våre dager 152919120
497Pilkey, DavHvordan vinne venner 15272625
498Norberg, Tora MarieKjendis : kunsten å bli berømt 15254883
499Douyé, SylviaKryptozoologi for begynnere 15214503
500Riordan, RickLyntyven 15196412
501Mæhle, LarsTrampolinetullball 15172376
502Norman, Mona GriviTigertrøbbel 15107561
503Mæhle, LarsRasmus og Trym baker 15092575
504Holowaty, LaurenPeppas nye lillesøster 15062336
505Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en dustete dramaqueen - NOT! 15065452
506Norman, Mona GriviGepardgåten 15045592
507Oseman, AliceHjertestopper : Gutt møter gutt 15025692
508Rusten, Solveig MoenAldri bli forelska 15015762
509Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst feirer bursdag 15004273
510Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 14999571
511Flatland, HelgaEt liv forbi 14976282
512Sager, RileyHun som ble igjen 14963004
513Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en fantastisk bursdag - NOT! 14955152
514Norman, Mona GriviValpeveddeløpet 14935162
515Phoenix, H.L.Hemmeligheten 14914593
516Griffiths, AndyGutta i trehuset med 130 etasjer : får øye på en kjempestor flue (som også er kjempeirriterende) 14886132
517Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en rampete lillesøster - NOT 14873094
518Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst går i bryllup 14844623
519Hunter, ErinTilbake til villmarken 14846882
520Lyng, SandraGratulerer med dagen, Corny 14762635
521Suongir, Hanne-SofieEmmas dilemma 14764893
522Dahl, RoaldGeorgs magiske medisin 14766932
523Moyes, JojoI ly av regnet 14731897
524Andersen, Rolf Magne G.Den magiske fotballen 14715052
525Colgan, JennyHusrom og hjerterom 14642047
526Hammer, ElisabethVindkast : [Løfter i sand] 14632505
527Sortland, BjørnMission 1: Rio de Janeiro 14626752
528Krien, DanielaMitt tredje liv 14612326
529Kirby, KatieLottie Brooks' kaotiske julefeiring 14612815
530Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en hemmelig kjærlighetskatastrofe - NOT! 14605942
531Lindmo, ArneForbannelsen i Trollskog 14584143
532Assarasakorn, MichelePotegjengen 14572665
533Tolo, MichelleDet første møtet 14514323
534Rowling, J.K.Harry Potter og fangen fra Azkaban 14486122
535Beauvoir, Simone deDen bedratte kvinnen 14463963
536Mæland, Ingebjørg FaugstadTømmerbil 14452565
537 Aktivitetslære 144424250
538Marienborg, IreneNatta! sier Nora 14343753
539Korsgaard, LeaInnen året er omme : hva 64 sommerfugler lærte meg om naturens største gåte 14347142
540Våhlund, EliasHåndboka 14315042
541Kuhn, CamillaLunda på rideskole 14303923
542Kuhn, CamillaGlenn og skurkene 14293244
543Perrin, ValérieGlemt på en søndag 14253284
544Klepp, AnneliLeona i monstertrøbbel 14243334
545Griffiths, AndyGutta i trehuset med 104 etasjer må skaffe ti millioner kroner (ellers!) 14175382
546Rowling, J.K.Harry Potter og Føniksordenen 14124872
547Gumpaw, FelixFørste sak 14122874
548Mæland, Ingebjørg FaugstadBergingsbil 14112605
549Heimen, Rikard B.Bjørnis kjører brannbil 14082705
550Hoover, ColleenVerity 14079261
551Egner, ThorbjørnKlatremus og de andre dyrene i Hakkebakkeskogen 14064513
552Brønstad, AgnesHelse : vg1 helse- og oppvekstfag 140220760
553Diseth, ÅgePsykologi 1 : Programfag Psykologi 1 140125520
554Donaldson, JuliaGruffalo 13963593
555Ormbostad, Just ErikMontørhåndboka : NEK 400:2022 139018840
556Michelsen, Svein OlafTabell- og formelsamling for elektrofag 138923610
557Holowaty, LaurenEnhjørning-Peppa 13871937
558Adler-Olsen, JussiSju kvadratmeter med lås : thriller 138611601
559Sveen, GardSkalpjegeren 13862695
560Jensen, Jens HenrikInterregnum 13811927
561Akerlie, IbenLars er lol 138015780
562Jamtli, John S.Tungtvannsaksjonen 13807181
563Ridzén, LisaTranene flyr mot sør 13794323
564Kjetun, MariSøt og farlig 13772814
565Hammer, ElisabethVinterhjerter : [Løfter i sand] 13772505
566Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 13766582
567Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 13746682
568Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på ballett 13723553
569Monsen, ØisteinHvite striper, sorte får 137011731
570Lemire, SabineMira 13683793
571Engman, PascalBestselger 13682744
572Brown, Aleksander KirkwoodElggutten 13675262
573Mæhle, LarsRasmus feirer bursdag 13662036
574Pilkey, DavSuperpus store drømmer 13632734
575Phoenix, H.L.Jakten på den røde stjerne 13634533
576GijéJakten på opprinnelsen 13624263
577Helgheim, OdinKatteguden Frøya : en historie fra Ragnarok 13623413
578Michaelides, AlexDen tause pasienten 13624892
579Holowaty, LaurenPeppas brannbil 13592395
580Hammer, ElisabethFortielse : [Løfter i sand] 13593004
581Oseman, AliceHeartstopper 13588451
582Kusaka, HidenoriPokémon-eventyrene : red, blue & green 13573354
583Assarasakorn, MichelePOTE-gjengen og den store forandringen 13542555
584Riley, LucindaSkjult skjønnhet 135411361
585Winick, JuddGutten som styrtet til jorda 13544363
586Hammer, ElisabethBeleiret : [Løfter i sand] 13513503
587Jensen, Christine RehnMamma er konspirasjonsteoretiker 13514672
588Hammer, ElisabethFristelse : [Løfter i sand] 13513004
589Røed, HenningMonstre i dypet 13424512
590Teige, TrudeMorfar pustet med havet : roman 13383314
591Montefiore, SantaDen siste sangen 13381887
592Lindmo, ArneVampyrer og demoner 13374752
593Garmann-Aarhus, BenedicteVerdens rareste dyr 13366282
594Wold, SidselIsrael : et land i kamp med seg selv 13332545
595Skagen, Ellen FløDen nevroplastiske nøkkelen : ved uforklarte fysiske plager som ikke går over 13334443
596Rowling, J.K.Harry Potter og ildbegeret 13324423
597Lindmo, ArneReisen til Atlantis 13313473
598Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne rydder 13303443
599Mæhle, LarsHvem har bæsja? 13302265
600Matre, Agnes LoviseEvig fred : kriminalroman 13288611
601Lillebo, MariaLille Villkatt begynner på skolen 13273993
602Arvola, IngeborgUlvespor 13273204
603Latronico, VincenzoDet perfekte : roman 13261946
604Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne tegner 13263823
605Telgemeier, RainaDrama 13263004
606Peers, BobbieLuridiumstyven 13258991
607Griffiths, AndyGutta i trehusets ekstremt hemmelige historier 13244333
608Klepp, AnneliLeona i sirkustrøbbel 13233154
609Strout, ElizabethAmy og Isabelle 13227421
610Klepp, AnneliLeona i rottetrøbbel 13213244
611Hammer, ElisabethAnstendighet : [Løfter i sand] 13213004
612Guinness world records 2026Guinness world records 2026 13172974
613Assarasakorn, MichelePOTE-gjengen får seg en overraskelse 13122365
614Hammer, ElisabethAvsløringer : [Løfter i sand] 13108001
615Mæhle, LarsRasmus og fargene 13102275
616Higgins, CamGøy på landet 13103084
617Dürenfeldt, Martin vonNorske rovdyr 13102555
618Sæther, GørilDen store boka om kjæledyr 13094882
619Ravatn, AgnesGjestene : roman 13053084
620Andersen, Rolf Magne G.Den sorte løve 13053273
621Bjerkeland, IngvildUdyr 130410121
622Mæland, Ingebjørg FaugstadBuss 12992305
623Muncaster, HarrietEsmeralda blir prinsesse 12952136
624Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst møter tannfeen 12914372
625Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Ulvene kommer 12913363
626Pilkey, DavHundemannen i fri dressur 12902914
627De la Motte, AndersIntriger i Amalfi : [Mord under solen] 12864003
628Nesbø, JoBlodmåne 128613770
629Telgemeier, RainaSmil 12842884
630Smart, JamieApekatt mot harepus 12812694
631Linde, HeidiAnnenhver uke 12806771
632Østerbø, AnitaIngrids valg 12772275
633Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra et fancy Paris-eventyr - NOT! 12773253
634Probert, TimSkyggen 12773044
635Andersen, Stian HjelvinBukke nikke neie 12762455
636Norman, Mona GriviHaien kommer! 12765022
637Mæland, Ingebjørg FaugstadBrannbil 12722285
638Holowaty, LaurenPeppa elsker enhjørninger og havfruer 12721826
639Alexandersdottir, AprilRuby baby : roman 12725672
640Tolo, MichelleSpøkelsesvenn : det første møtet 12714163
641Falch, MalinBjørnar : et eventyr fra Nordlys 12653233
642Egeland, TomSatans segl 12637021
643Griffiths, AndyGutta i trehuset med 130 etasjer får øye på en kjempestor flue (som også er kjempeirriterende) 12624652
644Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst hjelper til 12622205
645Yang, Gene LuenAvatar : Nord og sør 12612924
646Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst og snøfestivalen 12552405
647West, TraceySølvdragens glans 12522195
648Korsgaard, ThomasHvis det skulle komme et menneske 12458331
649Rowling, J.K.Harry Potter and the philosopher's stone 12429911
650Jackson, IdaBrillebjørn i svømmehallen 12422066
651Willems, MoJeg brakk snabelen! 12422774
652Bringsværd, Tor ÅgeTambar har bursdag! 12403064
653Müller, ReidarLivet er livsfarlig! : den utrolige historien om livets utvikling fra bakterier til deg 12394362
654Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst havner i trøbbel 12363054
655Solem, Marte MagnusdotterGustav : roman 12364322
656Andersen, Rolf Magne G.Dinosaurjakten 12343393
657Mæhle, LarsMysteriet med den syke valpen 12321946
658Five, LailaHjernens hemmelige språk : nevroplastisitet: 6 trinn som revolusjonerer måten du forstår smerte og utmattelse på! 12282046
659Halsnes, LineTøffe dyr 12283943
660Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse og julenissen 12285752
661Burke, Caro ClaireYesteryear 12262764
662Walliams, DavidGangster-bestemor 12249751
663Ahnhem, StefanGenerasjon null 12245212
664Loe, ErlendKukene = : Kukane 12242524
665Tilrem, MartinEt jentebarn 12192454
666West, TraceyGiftdragens sang 12182435
667Fjell, Jan-ErikTvilen 12111926
668Bergstrøm, HasseRettslære 1 121119090
669Sattin, SamuelUnico : Oppvåkningen 12072085
670Marienborg, IreneJeg må tisse! sier Nora 12042774
671Russell, Rachel RenéeNedtegnelser om å leve lykkelig alle sine dager - NOT! 11994842
672Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en ekte BFF - NOT! 11984832
673Strid, Jakob MartinMimbo Jimbo lager kunst 11972135
674Kibuishi, Amy KimMysteriet med den blå tåken 11963163
675Murakami, HarukiKafka på stranden 11962874
676Tvedt, ChrisHer kommer natten : kriminalroman 11962045
677Teige, TrudeÉn for alle 11928341
678Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst og stjerneskuddet 11922564
679Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst står på scenen 11914152
680Sharif, GulraizHør her'a! 118217890
681Keining, Alexandra-ThereseKannibalen 11822884
682Norman, Mona GriviDinosauregget 11774212
683Egner, ThorbjørnFolk og røvere i Kardemomme by 11775622
684Samdal, PederMer enn en spiller 11744872
685Våhlund, EliasRøde maske 11743942
686Brochmann, NinaAvkledd : den syke historien om kvinners seksualitet i medisinen 11684162
687Mæhle, LarsFengselsmysteriet 11662205
688Stene, Gert-OlavForbannelsen 11653853
689Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst og snøgutten 11592943
690Willems, MoVi er i en bok! 11592564
691Rees, TracyDen gylne fjær 11573493
692Helgheim, OdinVokterhunden Garm : Ragnarok 11572474
693Flynn, IanSonic the hedgehog : Verdens raskeste pinnsvin ; Det onde geniet 11552295
694Engman, PascalNomaden 11551856
695Larmo, IdaO'boy : min klin kokos tegnedagbok 11545122
696Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en perfekt hundepasser - NOT! 11464692
697Lane, SorayaDen argentinske datteren 11431567
698Mæhle, LarsTeatertrøbbel 11431965
699West, TraceyIsdragens frost 11422414
700Eikemo, MaritVi er brødrene Eikemo : roman 11423053
701McFadden, FreidaÆrlighet varer lengst 11411517
702Wilkinson, L.M.Edelpote og hjertesteinen fra Alluria 11401796
703Dragland, LiseHvem i jungelen? 11402275
704Mæhle, LarsHvor er kosebamsen? 11391716
705West, TraceyIlddragens kraft 11392374
706Rosenfeldt, HansHøstebarn 113911110
707Jamtli, John S.Grenselos 11395292
708Berg, Sunniva RellingJakten på talltyvene 11383383
709Fossum, KarinKom hjem, Amadou 11387031
710Klepp, AnneliLeona i premietrøbbel 11352903
711Brønstad, AgnesYrkesliv : vg1 helse- og oppvekstfag 113518090
712Hoover, ColleenSkadeskutt 11323263
713Fodstad, Lars AugustMoment : vg3 : norsk for studieforberedende 113015420
714Diskin, ElizabethEnter 9, 2. utg. : engelsk for ungdomsstrinnet 112916540
715Bringsværd, Tor ÅgeTambar begynner på skolen 11272125
716Mæhle, LarsHvor er krabbene? 11231786
717Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst og den nye jenta 11233513
718Andersen, Jørn KennethProduksjon og tjenester, 3. utgave : vg1 teknologi- og industrifag 112214030
719Mæhle, LarsBursdagsbaluba 11201836
720Piercey, RachelKom, bli med på tur i eventyrskogen 11203173
721Lunde, MajaSkjerm barna : hvordan teknologien tok over barndommen, og hva vi kan gjøre for å ta leken og livet tilbake 11204812
722Mæland, Ingebjørg FaugstadFeiebil 11192065
723Biedermann, NelioLázár 11192145
724Guinness world records 2025Guinness world records 2025 11173223
725Raja, Abid Q.Kismat 11162424
726Dragland, LiseHvem i skogen? 11152494
727Mæland, Ingebjørg FaugstadBulldoser 11111995
728Renberg, ToreDu er så lys : roman 11118971
729Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst drar på skoletur 11062624
730Klepp, AnneliLeona i sykkeltrøbbel 11052334
731Horst, Jørn LierOffer 110410001
732Lahlum, Hans OlavGjøkungegåten 11034712
733Homme, Annika Linn VerdalLava 11004282
734Lindahl, LenaAlle må sove 10913233
735Härjegård, KarinPianisten ved fjellvannet 10891427
736Steen, Bjørn GunnarGyldendals tabeller og formler i kjemi : Kjemi 1 og kjemi 2 108818780
737Kolby, MaritHva og når skal vi spise? 10873962
738Ravatn, AgnesDei sju dørene : roman 10852793
739Omdahl, Christopher RobinPower up! : gamingheltene som tok meg til neste nivå 10817671
740Smart, JamieMenneskene kommer! 10782115
741Heiberg, Anette V.Pappa støvsuger byen 10752254
742Ravatn, AgnesFugletribunalet : roman 10739071
743Dragland, LiseHvem i havet? 10732194
744Hjorth, MichaelVoldens øy 10731268
745Kuhn, CamillaLøs tann 10722284
746Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en talentfull popstjerne - NOT! 10725232
747Ewo, JonMonster! 10713073
748Kleppe, HåvardTøffe brannbiler 10711905
749Keegan, ClaireOver blå enger 10704152
750West, TraceyJakten på lyndragen 10642154
751De la Motte, AndersIntriger i Amalfi 10641507
752Elster, Clélia EtienneEnchanté 1 : fransk ll - vg 1 106418320
753Hamsun, KnutMarkens grøde 10636961
754Oda, EiichiroOne piece : Romance dawn - eventyrets daggry 10623083
755Øygarden, BjarneNye kontekst 8 - 10 : Nynorsk - som sidemål 106232490
756Jacobsen, RoyDe usynlige 10615931
757Holowaty, LaurenPeppas drageeventyr 10611576
758Willems, MoEn stor fyr tok ballen min! 10602015
759Haraldsrud, Andreas DrolsumKjemi 1 105815790
760Biesalski, PetraMomente : tysk nivå 2 105614350
761Perrin, ValérieDe tre 10552913
762Schulman, NinniNetter uten daggry 10531228
763Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på undervannseventyr 10492753
764Rowling, J.K.Harry Potter og halvblodsprinsen 10483962
765Phoenix, H.L.Håpet 10452723
766Douyé, SylviaJenta som elsket fabeldyr 10443243
767Willems, MoSe hva jeg kan! 10441975
768Jackson, IdaBrillebjørn blir storebror 10411995
769Færø, TorkilPulskuren : stress riktig, sov bedre, yt mer og lev lenger 10394632
770Walliams, DavidVerdens verste barn 10388121
771CopycatHermegås 10371377
772Horst, Jørn LierArr 10368181
773Roy, ArundhatiMin havn og min storm 10351516
774CampingCamping 10321367
775Skarstein, BirgitSå mye hadde jeg, så mye mistet jeg, så mye fant jeg 10313792
776Dahl, Niels FredrikFars rygg : roman 10302134
777Biesalski, PetraMomente : tysk nivå 1 102912450
778Flatland, HelgaBli hvis du kan, reis hvis du må : roman 102814740
779West, TraceyDrømmen om regnbuedragen 10281885
780Grytten, FrodeDen dagen Nils Vik døde : roman 10274112
781Yagi, EmiDagbok frå eit tomrom : roman 10223862
782Peers, BobbieNudelpuddelen 10222863
783Strid, Jakob MartinDen fantastiske bussen : (eller hvordan vi kom fra A til B) 10221795
784Hoover, ColleenDet ender med oss 102110460
785Andersen, Rolf Magne G.Verdens beste sykkel 10191646
786Hafstad, StianMinnetyven 10195082
787Handford, MartinDen fantastiske reisen 10182204
788Mytting, LarsSkråpånatta : roman 10173512
789Willander Lambrell, JohnDen som vet 10142583
790Lindahl, Nikoline RiisHvis jeg var Agnes : roman 10121965
791James, EricaVeien hjem 10111337
792Solstad, DagEndelig! Lykken : og mitt forsøk, i 2022, på å utholde smerten ved tidens herjinger : roman 10101985
793Giske, RuneTreningsledelse : lederutvikling 100814720
794Di Fiore, MariangelaSimon lager mat selv 10082044
795Øverli, FrodeFrida i Aquador 10063033
796Aas, MartinDet kuleste fra vikingtiden : mektige konger, stores slag, farlige reiser 10063682
797Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en kul TV-stjerne - NOT! 10064972
798Lyng, SandraDu får ikke være med, Corny 10041765
799Mæhle, LarsHvem har tatt pølsene? 10021556
800Child, LeeFluktplanen 10018481
801Edwards, Ellen M. TudorExplore 4, 2.utg. : My book 100017030
802Wisting, AlexanderArven 9991875
803Jacobsen, Jenny J.Små poter 9982034
804Ewo, JonBø! 9982084
805Willems, MoDet er en fugl på hodet ditt! 9952184
806Kirby, KatieLottie Brooks vs. de ultraslemme jentene 9932683
807Strout, ElizabethOlive Kitteridge 9932394
808Kvalvaag, Hilde K.Kvinner som går 9925451
809Rowling, J.K.Harry Potter og dødstalismanene 9923382
810Mytting, LarsSøsterklokkene : roman 9893302
811De la Motte, AndersRustskogen 9891655
812Mæhle, LarsPiratproblemer 9871606
813West, TraceyTordendragens brøl 9861955
814Bjelland, Nina RasmussenSynopsis : Håndbok 98620110
815Lindman, MerviMinsten har en potte 9851775
816Dahl, RoaldSVK 9844042
817Parr, MariaVaffelhjarte : : Lena og eg i Knert-Mathilde 9824920
818Nygaard, Kaja GjersemEt dypere svik 9821865
819Harnesk, TinaFolk som sår i snø : roman 9812104
820Telgemeier, RainaSøstre 9811974
821Snashall, SarahKatter og kattunger 9783282
822Nesser, HåkanUng manns ferd mot natt 9776481
823Bringsværd, Tor ÅgeTambar får en ny venn 9772763
824Griffiths, AndyGutta i trehuset dør (nesten) av sine egne vitser 9762973
825Ohlsson, KristinaKristuskransen 9757781
826Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en bedreviter - NOT! 9754911
827Mæhle, LarsHvem tegnet bart på maleriet? 9741606
828Mæhle, LarsHvem er vaffeltyven? 9741635
829Peers, BobbieSkilpaddekanonen 9742723
830Sandemo, MargitDjevlekløften : [Sagaen om isfolket] 9728001
831Horst, Jørn LierMaltesergåten 9705711
832Willems, MoVi drar på kjøretur! 9701994
833Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne drar på stranda 9692903
834CharadesMimelek 9691416
835Winick, JuddHilo redder absolutt hele verden 9673213
836Horst, Jørn LierForræderen 96710310
837Nicolaisen, FredrikkeLørdag med pappa 9652214
838Gumpaw, FelixDe ville ninjaene 9641974
839Geard, AmandaMåneporten 9633612
840Andersen, Jørn KennethProduksjon og tjenester : vg1 teknologi- og industrifag 96312310
841Jackson, IdaBrillebjørn er syk 9621795
842Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en ny BFF - NOT! 9592813
843Tokarczuk, OlgaJakobsbøkene, eller Den store reisen over syv grenser, gjennom fem språk og tre store religioner, ikke medregnet de små : fortalt av de døde, ferdigstilt av forfatteren ved hjelp av konjekturer, beriket av mangehånde bøker samt understøttet av fantasien, som er menneskets største naturgitte gave : til hukommelse for lærde, ettertanke for medborgere, kunnskap for lekmenn og adspredelse for melankolikere 9585331
844Donaldson, JuliaLille Gruffalo 9572473
845Klepp, AnneliGutte-spetakkel 9573822
846Mæhle, LarsTannfetøys 9571586
847Buchanan, EleanorDe fire steinene : [Havets søstre] 9562503
848Skoland, AinaMarionetten 9561546
849Østerbø, AnitaSkammens mødre : en roman om alenemødrenes tøffe kamp på 50- og 60-tallet 9563492
850Lieske, DanielEn ny verden 9551835
851Nore, AslakAlliansen : roman 9551665
852Henry, EmilyStore, vakre, vidunderlige liv 9533992
853Sandemo, MargitDemonen og jomfruen : [Sagaen om isfolket] 9538001
854Brunstrøm, ThomasSallys pappa elsker Halloween 9511645
855Lindman, MerviMinsten baker 9451556
856Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne plukker bær 9412623
857Raknes, LinaÅse og Kjeks 9412833
858Griffiths, AndyGutta i trehuset med 117 etasjer : havner i fengsel 9413682
859Holowaty, LaurenPeppa og den magiske kle-seg ut-dagen 9401347
860Spont, SiriMolly er min 9402264
861Dahl, AlexEn perfekt mor 9395161
862Griffiths, AndyGutta i trehuset med 104 etasjer 9373702
863Mæhle, LarsHvor er den mellomste Bukken Bruse? 9371595
864Stavås, Trond J.Mestertyven Gjest Baardsen 9363542
865Brunstrøm, ThomasSallys pappa gidder ikke å være voksen 9361556
866Härjegård, KarinSyersken og friheten 9351247
867Jæger, JørgenSkjebnedøgn 9328661
868Yrsa SigurdardóttirSå sort som en brann 9291307
869Nygaard, Peder HornsethSupernova 9284122
870Da Costa, MélissaAlt det blå på himmelen 9283692
871Hammer, ElisabethBeleiret 9271138
872Svendsen, Tonje FossumPsykologi 2 92613170
873Brinck, CamillaNå er det leggetid 9251835
874Hamberg, EmmaKjærlighetens idioter 9254082
875Smart, JamieBunny vs Monkey og dommedagsforbundet! 9251745
876Marienborg, IreneAu! sier Nora 9242483
877Holowaty, LaurenPeppas eventyr 9231456
878Sandemo, MargitVåroffer : [Sagaen om isfolket] 9238001
879Dahl, RoaldDen kjempestore krokodillen 9222363
880Sandemo, MargitI jordens dyp : [Sagaen om isfolket] 9189001
881Yoga ballYogaball 9161167
882Lahlum, Hans OlavPakten 9153372
883Probert, TimMørketiden 9151924
884Colgan, JennyKjærlighet på pinner 9151565
885Horst, Jørn LierNullpunkt 9122154
886Arsky, Gunn HeleneMord på skrivekurset 9122813
887Winger, CecilieAndre verdenskrig i Norge på 1-2-3 9123642
888Jorselje, Jonas AndersenArbeidsmiljø og dokumentasjon : vg1 bygg- og anleggsteknikk 91113160
889Klepp, AnneliHyttetur-skrekk 9103822
890Engman, PascalKrigen 9102553
891Griffiths, AndyGutta i trehuset forteller vitser til de får lattersjokk 9092613
892El Bakali, JavadEngstelig svarting 9083222
893Nordahl, VictorReveflammene 9072443
894GijéDen mystiske forsvinningen 9062573
895Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8-10 : Elevhåndbok 90515250
896Bekeng-Flemmen, SiljeVi må rekke barnehagen! 9032493
897Nesbø, JoRødstrupe 9003502
898Iversen, Andreas K.Max Manus : : en tegneserie om en av Norges største motstandshelt 8983342
899Andersen, Rolf Magne G.Jeg er Kokosbananas 8981555
900West, TraceyMånedragens reise 8971904
901Knausgård, Karl OveJeg var lenge død : roman 8961824
902Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst får tryllekopper 8961785
903Teige, TrudeMormor danset i regnet : roman 8952224
904Bjøranger, TerjeTaperen 8954282
905Daddy putdownNatta med Pappa 8941286
906Wessel-Aas, KatrineHjem til deg 8944711
907Kinney, JeffHundedager : En pingles dagbok 8903022
908Andersen, Rolf Magne G.Luftskoene 8882164
909Østby, AnneDuften av sjasmin 8871725
910Oda, EiichiroOne piece : Slaget mot Buggy-piratene 8872563
911Szalay, DavidKjøtt 8841346
912Olsen, Jarle StenRovfugl : en kriminalroman 8831585
913Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Forsvunnet 8802034
914Viken, Guri Margrete IdsøKrakk 8801844
915Mæhle, LarsHvor er myggen? 8791346
916Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en elegant isprinsesse - NOT! 8784681
917Lyng, SandraHeia Corny 8781505
918Tjønn, Brynjulf JungFotballskoene 8772992
919Boyne, JohnGutten i den stripete pyjamasen 8779000
920Callin, PetterErgo : fysikk 2 87512360
921Torgersen, Trond-ViggoResten av livet 8735911
922Ambjørnsen, IngvarSorgen i St. Peter Ording : noveller 8732203
923Kaldheim, HelenMørkalven : Trofeet 8722693
924Linde, HeidiKlasseboka 8693352
925Jamtli, John S.I skyggen av Tirpitz 8694421
926Bringsværd, Tor ÅgeTambar på sykehuset 8671545
927Haugan, JohnGyldendals tabeller og formler i fysikk : fysikk 1, fysikk 2 og forkurs til ingeniørutdanning 86712590
928Burgess, RichardInteractions 1 : programfag engelsk 1 86713350
929Fiske, AnnaHvordan lager man en baby? 8643022
930Ousland, BjørnVelkommen til Grumyra 8633532
931Momrak-Haugan, AnneTrygg mat, bransje og arbeidsliv : Programområder på vg 1/2 restaurant- og matfagene 86312250
932Bjelland, Nina RasmussenSynopsis : Håndbok : norsk 8-10, bokmål 86210590
933Stokke, NilsI maurtua 8621455
934Røed, HenningUtdødde skrekkdyr! 8611814
935Brinck, CamillaMusse & Helium på eventyr 8611665
936Brinck, CamillaKjærlighetens vind 8601784
937Jacobsen, Jenny J.Hvilket dyr? 8581675
938Barky boatsBarkebåter 8581147
939Smart, JamieBunny vs Monkey og overlyds-ai-ai! 8571625
940Sandemo, MargitEngel med svarte vinger : [Sagaen om isfolket] 8578501
941Grebe, CamillaJentene og mørket 8578930
942Horst, Jørn LierSlagside 8576841
943Peers, BobbiePapegøyehelikopteret 8562193
944Hansen, Erik FosnesOm natten er jeg i Kina : noveller 8553772
945Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne leker med følelser : en faktabok 8542892
946Marcus, HåkonVilldyr 8535191
947Gausdal, Tom VictorKokkelære : den store kokeboka 85312070
948Grimaldi, VirginieEn skjør tid 8522982
949Klepp, AnneliGullunge-tabber 8513092
950Kinney, JeffRowleys dagbok : en supergod bestevenn : endelig min tur! 8493232
951Kleppe, HåvardGod natt, Bjørnis 8481406
952Winick, JuddDet store buldrende braket 8482842
953Griffiths, AndyHelt borte og langt vekk 8472763
954Mæhle, LarsHvem er bolletyven? 8471475
955Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra på tur 8451874
956Brunstrøm, ThomasSallys pappa får fotballfeber 8411236
957Andersen, DesiréeFit etter 40 : kosthold, søvn, trening, stressmestring, vektregulering 8411266
958Grønlie, AnneFokus : sosialkunnskap 84011830
959Johnsen, Janne AasebøBamsen 8382173
960Sandemo, MargitTrollbundet : [Sagaen om isfolket] 8374501
961Dahl, RoaldDustene 8353722
962Castle, PaulKringle og Finn 8351954
963Horikoshi, KōheiMitt helteakademia 8323512
964Hove, Olav; Jørgensen, Jørg Arne; Rasmussen, Jarle; Sandboe, MaritStore spørsmål 83240980
965Deutsch, BarryDen tapte arving 8321455
966Donaldson, JuliaSmåtting : fisken som fortalte historier 8321246
967BingoBingo 8321187
968Kinney, JeffFestbrems : [En pingles dagbok] 8302503
969Borge, NinaJakob på vippepunktet 8306341
970Nesbø, JoKakerlakkene 8303372
971Falch, MalinBjørnar : en historie fra Nordlys 8301964
972Molaug, Marius HornSånn ble jeg verdens beste fotballspiller 8274042
973Peers, BobbieSnøfreserduellen 8262243
974Enger, ThomasUgress : en Henning Juul-roman 8268191
975Strid, Jakob MartinDa Lille Larsens hus blåste bort 8232583
976Fjeld, Terje KrogsrudFabel 7 : norsk for barnetrinnet 82311370
977Jackson, IdaBrillebjørn i bursdag 8221256
978Kinsky, EstherRombo 8211495
979Aspen, Marthe GravsethDen kjempestore Bjørnisboka 8211724
980Andersen, DesiréeDesirées sunne matprepp 8201167
981Ousland, BjørnPrompetroll 8201914
982Brunstrøm, ThomasSallys pappa i Syden 8201276
983Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 8194751
984Raknes, LinaÅse får besøk 8171644
985Solberg, A. AudhildSkyggene i skolegården 8174891
986Jolley, DanKnust idyll 8142193
987Horst, Jørn LierRøykteppe 8136071
988Stai, KariFlaut 8131914
989Sandemo, MargitHuset i Eldafjord : [Sagaen om isfolket] 8127001
990Renberg, ToreTollak til Ingeborg : roman 8128530
991Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra får sykkel 8111944
992Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 8104221
993 Verkstedhåndboka : mekaniske fag 80912900
994Strout, ElizabethHva som helst er mulig 8092153
995Moyes, JojoI dine sko 8056551
996Schau, KristopherBæsjen til pappa 8032682
997Grande, MartineLilly sover borte 8032962
998Kjetun, MariSvaret er sjiraff 8021914
999Sandemo, MargitSkandalen : [Sagaen om isfolket] 8018500
1000Banke, PeterAlt om Neymar 7993172

1156 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 172 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2449 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 13/10/2026 kl. 14:24:23


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/8 1/11 1/12 1/6 1/10 1/9 1/7
20041/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20051/4 1/10 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20061/7 1/4 1/10 1/9 1/3 1/1 1/12 1/6 1/2 1/8 1/11 1/5
20071/7 1/3 1/9 1/10 1/6 1/12 1/1 1/11 1/8 1/2
20081/2 1/11 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As