1000 mest utlånte bøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Falch, MalinPortaltreet 1601738414
2Falch, MalinReisen til Jotundalen 1058630243
3Falch, MalinHarukkas ønske 952320734
4Falch, MalinVikingene og orakelet 929424383
5Helgheim, OdinDrageviking 897218604
6Sotberg, VictorEdelmot 893319674
7Falch, MalinTrollriket 880123393
8Sotberg, VictorNekromanseren 878218054
9Falch, MalinKråkesøstrene 839721193
10Seierstad, ÅsneUfred : Russland fra innsiden 833931512
11Pilkey, DavHundemannen 821218454
12Kibuishi, KazuSteinvokteren 809835282
13Christensen, Lars SaabyeKjøkken 771311806
14Mugford, SimonHaaland ruler 752216504
15Falch, MalinReisen til Røros 693716714
16Nordahl, VictorByen 690814894
17Horst, Jørn LierOperasjon Kanon 686713255
18Helgheim, OdinFenrisulven 685020933
19Sandnes, Hans JørgenFrysninger 660214614
20Helgheim, OdinValhall 659815564
21Horst, Jørn LierOperasjon ellemelle 646318613
22Sandmæl, CathrineJenter 644214834
23Pilkey, DavHundemannen er på ballen 642713374
24Helgheim, OdinFimbulvinter 634217083
25Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 626430862
26Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 611516163
27Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse drar til Syden 610213484
28Sandnes, Hans JørgenIldsjø 606815583
29Pilkey, DavHundemannen og Superpus 606012674
30Horst, Jørn LierTvilen 599012184
31Sandnes, Hans JørgenNed i dypet 592517373
32Sotberg, VictorSkyggene 59069806
33Nordahl, VictorSkogen 588812884
34Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 587223532
35Pilkey, DavForbrytelse og slafs 587211445
36Pilkey, DavFarefulle høyder 583411425
37Pilkey, DavHundemannen drar på Lopphavet 579410555
38Pilkey, DavHundemannen håver inn 576912014
39Horst, Jørn LierOperasjon gulltann 571317553
40Sotberg, VictorBedrager 565013684
41Iversen, Andreas K.Max Manus : en tegneserie om en av Norges største motstandshelter 563717643
42Sandnes, Hans JørgenDypfryst 563416863
43Pilkey, DavNår villdyret våkner 560511115
44Pilkey, DavDen røde rebell 56029126
45Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 557125552
46Hjardar, SaraMia Myhr og søstrene av Skår 550513134
47Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn 54747567
48Pilkey, DavLoppenes herre 545611314
49BékaHjertets hemmeligheter 54519305
50Pilkey, DavI fri dressur 543011134
51Heum, TrondAlle tiders historie : Fra de eldste tider til våre dager 540880360
52Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 540120472
53Kibuishi, KazuBølgerytteren 538416473
54Horst, Jørn LierDen siste saken 537215103
55Sandnes, Hans JørgenHavgapet 526315383
56Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 517419832
57Helgheim, OdinTordenguden 516811664
58Strout, ElizabethDet vi aldri sier 515015593
59Sandmæl, ChaBeseiret 511912604
60Pilkey, DavI kattepine 511510374
61Kibuishi, KazuByen bak skyene 508621042
62Hjardar, SaraMia Myhr og barna som forsvant 508012843
63Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 507319362
64Nordahl, VictorRevefarmen 506810954
65Gjerset, AsbjørnTreningslære : idrettsfag vgs 503258770
66BékaKjærlighetssorg 50198236
67Horst, Jørn LierOperasjon Ninja 501313093
68Arnesen, SonjaNorskboka : vg2 yrkesfag 501063100
69Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8 499370740
70Ravatn, AgnesDoggerland 492913183
71Molaug, Marius HornVerdens verste sommer 491312733
72Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 488421972
73BékaFeriefling 48617496
74Pilkey, DavMitt liv som katt 48617696
75Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 484519292
76Strömberg, SaraSot 47897106
77Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 478721202
78Sandnes, Hans JørgenOrkanen 473712003
79Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 473318582
80Sandnes, Hans JørgenFrostrøyk 471411524
81Flatland, HelgaSå gjør vi så : roman 471012883
82Mugford, SimonMessi ruler 468710464
83Brinck, CamillaMysteriet med hullet i veggen 464315512
84Dåsnes, NoraTi kniver i hjertet 462213233
85Mugford, SimonMbappé ruler 46019494
86Horst, Jørn LierOperasjon zombie 45989274
87Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 459121882
88Horst, Jørn LierJakten på enhjørningen 456212623
89BékaStjålne drømmer 45607196
90BékaSøt musikk 45387556
91 Verkstedhåndboka 453677390
92Dåsnes, NoraBare si ja 453011064
93Horst, Jørn LierOperasjon Lurifaks 452713073
94Helgheim, OdinYggdrasil 45039674
95Mugford, SimonRonaldo ruler 44639304
96Hjardar, SaraMia Myhr og det råtne vannet 445812033
97Mjaugedal, HalvorHistorien om Diego Maradona 445010534
98Tolo, MichelleFullmåne 439410594
99Strömberg, SaraSkygger 43927835
100Kibuishi, KazuAlveprinsen 436517572
101Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 435914483
102Kibuishi, KazuIldfuglen 435717912
103Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 434920192
104Horst, Jørn LierOperasjon heksegryte 434214163
105Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 10 433763160
106Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 433216602
107Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 426815262
108Torgersen, NikolaiGater jeg har levd 424720882
109Sandnes, Hans JørgenOppslukt 424010004
110Mugford, SimonNeymar ruler 42198395
111Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 418716632
112Kibuishi, KazuSupernova 415317402
113Norlund, DinaSnøkattprinsen 415312073
114Horst, Jørn LierOperasjon romvesen 41249444
115Horst, Jørn LierOperasjon Svartskog 410118172
116Nesbø, JoNådeskudd 408915792
117Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 408317142
118Oseman, AliceHjertestopper 407714122
119Horst, Jørn LierSkriket 407212703
120Helgheim, OdinLoke 40728145
121Lykke, NinaHvor er de voksne? 40689884
122Holt, AnneDiamanter og rust : en Hanne Wilhelmsen-roman 399914502
123Horst, Jørn LierOperasjon traktor 39979824
124Kirby, KatieDet sykt flaue livet til Lottie Brooks 39678484
125Horst, Jørn LierOperasjon Fangejakt 39539574
126Mugford, SimonØdegaard ruler 39446795
127Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 393916562
128Aune, ThomasFotballrekorder 393410763
129Aune, ThomasFotballhelter 393311633
130Brekke, JørgenAlt skal bli støv : en Odd Singsaker-krim 39067005
131Horst, Jørn LierOperasjon Radius 389813462
132Mugford, SimonSalah ruler 38918874
133Engman, PascalKlanen 38734289
134Sandmæl, ChaKnust 387310843
135Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og prompebrusen 38728484
136Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 381517172
137Horst, Jørn LierOperasjon Rød sløyfe 381013332
138Horst, Jørn LierJakten på slottets hemmelighet 38059833
139Kinney, JeffSalig røre 37909863
140Horst, Jørn LierOperasjon plastpose 378915702
141Molaug, Marius HornVerdens verste kjendis 375312982
142Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 373711283
143Fretheim, EvaKråketronen 37345007
144Sand, MariaAlt mitt er ditt : roman 37078854
145Molaug, Marius HornVerdens verste fotballag 370415342
146Pelicot, GisèleEn hyllest til livet : skammen må bytte side 37017025
147Nesbø, JoMinnesota : roman 368717462
148Horst, Jørn LierOperasjon Fartsstripe og andre mysterier 36849493
149Läckberg, CamillaSørgekonen 36794388
150Mæhle, LarsSumpskogen Grand Prix 36677155
151Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 366219261
152Kinney, JeffBruk huet! 365210283
153Horst, Jørn LierUtskudd 365011313
154Sandmæl, ChaAngrepet 361910223
155Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 361515042
156Matre, Agnes LoviseFartsblind : kriminalroman 360310993
157Lindmo, ArneKråkeslottets hemmelighet 359712782
158Kinney, JeffRodrick ruler 359418851
159Mæhle, LarsStormen 35487005
160Kinney, JeffGode, gamle dager 354715972
161Mugford, SimonBellingham ruler 35297364
162Kinney, JeffSiste stikk 351317182
163Jæger, JørgenNarrespill 350511253
164Griffiths, AndyGutta i trehuset med 156 etasjer ser dobbelt 345910583
165Brown, DanHemmelighetenes hemmelighet : en roman 34509363
166GijéVelkommen til Pandoria 34489573
167Nesser, HåkanDet finmaskede nettet 34426225
168Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 343114592
169Eriksen, Lars HenrikJakten på evighetsmaskinen 34279603
170Hansen, Linn-CatherinJasper ødelegger alt 34278424
171Kinney, JeffNedsmelting 342412982
172Hjardar, SaraMia Myhr og kaoskrystallen 34127554
173Brinck, CamillaJakten på gullosten 339710143
174Horst, Jørn LierJakten på trollmannens bok 33887724
175Uri, HeleneI mitt lune hi : roman 33888404
176Mugford, SimonZlatan ruler 33828623
177Andersen, Jørn KennethKonstruksjons- og styringsteknikk : vg1 teknologi- og industrifag 338043220
178Horst, Jørn LierJakten på Trolløyet 33795985
179Ohlsson, KristinaNattanker 33539143
180Mjønes, Johan B.Spuria : roman 334411832
181Kinney, JeffPå dypt vann 333312952
182Molaug, Marius HornVerdens verste biltur 328011002
183Horst, Jørn LierJakten på Campingkongen 32716115
184Mugford, SimonRashford ruler 32637014
185Dåsnes, NoraLa skogen leve! 326210173
186Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 9 326043910
187Brinck, CamillaEventyret i Lindrizia 323810263
188Kinney, JeffFüllstappa bleie 323810753
189Christiansen, AnePasos : spansk nivå 2 323537620
190Telgemeier, RainaDen store hemmeligheten 32298353
191Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 322716601
192Telgemeier, RainaEn genial idé 32228483
193Mugford, SimonKane ruler 32216984
194Andersen, Jørn KennethProduktivitet og kvalitetsstyring : Vg1 Teknologi- og industrifag 321940090
195Løno, AnnetteVagusnerven : kroppens skjulte superkraft 32084996
196Mæhle, LarsBallongferden 32046295
197Kinney, JeffSamling i bånn 320310023
198Fjell, Jan-ErikUlvestuen 32009243
199Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 318015472
200Kinney, JeffDen brutale sannheten 315618911
201Dragland, AnnetteHele deg : veien til bedre helse 31529553
202Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 314710542
203Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Håndboka 31398443
204Adler-Olsen, JussiDøde sjeler synger ikke 31369523
205Næss, Sven PetterSvarte hull : en Harinder Singh-krim 31318433
206McFadden, FreidaKjære Debbie 312310123
207Mugford, SimonDe Bruyne ruler 31056964
208Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 309510013
209McFadden, FreidaHushjelpen 30917174
210Mugford, SimonVan Dijk ruler 30886095
211Fatland, ErikaSjøfareren : en reise gjennom Portugals tapte imperium 308613372
212Andreassen, KyrreIkke mennesker jeg kan regne med : roman 308412942
213Galligan, GaleGuttegærne Stacey 30736674
214Flood, HeleneNærmeste nabo : psykologisk thriller 306710462
215Kinney, JeffHjem, kjære hjem 306212472
216Kinney, JeffFestbrems 30615755
217Mjelde, CharlotteFelix har følelser 30616924
218Mugford, SimonBarcelona ruler 30545395
219Norman, Mona GriviDen hvite løven 303810432
220Johansen, Ørjan ZazzeraHistoria om Erling Braut Haaland 303012932
221Våhlund, EliasSuperskurker 30054696
222Hjorth, VigdisDet gode mennesket i Sandvika : en roman 29988193
223Petterson, PerDu er hjemme nå 29987993
224Kinney, JeffDobbel innsats 299111392
225Perrin, ValérieTata 29318793
226Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og brøleboksen 28794676
227McEwan, IanHva vi kan vite 28777973
228Kaneshiro, MuneyukiBlue lock 28737943
229Mugford, SimonSaka ruler 28735774
230Horst, Jørn LierJakten på vikingskatten 28705445
231Mæhle, LarsKjempeblekkspruten 28684446
232Riley, LucindaKjærlighetssangen 28639163
233Mugford, SimonLiverpool ruler 28616294
234Våhlund, EliasDen lengste natten 28546284
235Våhlund, EliasTilbake 28516754
236Valle, OdaTre er én for mye 28458403
237Mæhle, LarsReisen 28444586
238Kinney, JeffFerieparadiset 284117611
239Loland, SigmundIdrett og samfunn : idrettsfag vgs 284034060
240Kirby, KatieLottie Brooks' ko-ko kjærlighetsliv 28336334
241Mæhle, LarsSvømmekonkurransen 28154775
242Horst, Jørn LierSalamandergåten 281320661
243Mæhle, LarsBestevennen 28104526
244Våhlund, EliasAlle lyver 28065125
245Vahr, EllenBorte fra verden : roman 28037863
246Winger, CecilieTitanic på 1-2-3 27828503
247Kinney, JeffBrakkesyke 278115371
248Kirby, KatieLottie Brooks' seriøse vennekriser 27725994
249Strömberg, SaraSkred 27704476
250Pilkey, DavSuperpus tegneklubb 27594775
251Horst, Jørn LierJakten på samuraisverdet 27593986
252Gjendem, Anna BergKjære Pølsa : jeg må bli kjendis! 27598013
253Mugford, SimonVinícius jr. ruler 27574835
254Mæhle, LarsEgget 27564795
255Fretheim, EvaPapirdukkene 27388433
256Horst, Jørn LierJakten på den siste dinosauren 27378933
257Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Røde maske 27196833
258Børresen, Pål FredrikAppell : vg1 SF : norsk 271735100
259Våhlund, EliasEn ny venn 27165714
260Mæhle, LarsSjøuhyret 27084615
261Mæhle, LarsSkattejakten 27054266
262West, TraceyJorddragen våkner 27005744
263Mugford, SimonLewandowski ruler 26955385
264Bjørdal, S.G.Den store eplekonkurransen 26856264
265Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og tøysemaskinen 26844416
266Brinck, CamillaI duejegernes grep 26778233
267Heger, AndersWanda : en familiehistorie 26716404
268Strout, ElizabethFortell meg alt 26587643
269Mugford, SimonYamal ruler 26494625
270Renberg, ToreEt livsforsøk 264212222
271Mæhle, LarsVulkanen 26353767
272Galligan, GaleLogan liker Mary Anne 26245344
273Telgemeier, RainaDen første krangelen 26176853
274Våhlund, EliasHåpløst 26157113
275Mæhle, LarsHalloween-festen 26144425
276Yang, Gene LuenAvatar : Et umulig løfte 26026074
277Telgemeier, RainaStoresøstre 25966623
278Rustad, Morten CorneliussenFlyt : kroppsøving for videregående skole 258030990
279Tronstad, Tyra TeodoraFolk som hater lokalhistorie : roman 258010072
280McFadden, FreidaKollisjonen 25709832
281Galligan, GaleEn helt umulig jobb 25616184
282Kinney, JeffHundedager 255012712
283Andersen, Rolf Magne G.Dragetårnet 25475844
284Kirby, KatieLottie Brooks' katastrofale klassetur 25455184
285Strömberg, SaraSkinn 25394565
286Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og godteristøvsugeren 25325734
287Kinney, JeffTøffe tider 252913691
288Dahl, RoaldMatilda 252616611
289Molaug, Marius HornVerdens verste leirskole 25169962
290Mæhle, LarsHemmeligheten 25094006
291Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 250710262
292Molaug, Marius HornVerdens verste kjæledyr 24938922
293Brinck, CamillaUniversets fire elementer 24924385
294Mæhle, LarsMonsterkrokodillen 24813706
295Rørvik, Bjørn F.Bokstavtyven Troll 24674036
296Brinck, CamillaEn uventet vending 24646743
297Tolo, MichellePoltergeist 24597483
298Tiller, Carl FrodeArbeidarhjerte : roman 24574555
299Fretheim, EvaDronningland : krim 24518752
300Fiske, AnnaHvordan begynner man på skolen? 24327033
301Galligan, GaleDen store festen 24325444
302Valle, OdaEsters univers : bonusbror og marsvintrøbbel 24296283
303Kinney, JeffFemte hjul på vogna 242813471
304Heivoll, GauteHimmelens krystall 24145934
305Holte, Martin BechLandet som ble for rikt : hvordan Norge endte i oljefondets felle 241210982
306Lindmo, ArneHevneren fra Helheim 23696983
307Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst begynner på skolen 23685564
308Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 23638712
309Horst, Jørn LierDekkoperasjon 23629152
310Epstein, GabrielaDen nye jenta 23613786
311Callin, PetterErgo : fysikk 1 236030900
312Sandmæl, ChaFanget 23595714
313Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn : [Seksti kilo-saga] 23544505
314Brinck, CamillaDen siste kampen 23517343
315De la Motte, AndersMysteriet på Capri : [Mord under solen] 23504505
316Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 234710692
317Brinck, CamillaOppdrag på dypt vann 23466173
318Mæhle, LarsKrympekatastrofe 23454934
319Handford, MartinHvor er Willy? : den utrolige boken 23434655
320Theorin, JohanNattgjestene 23434285
321Michelet, MarteDet har skjedd verre ting i utlandet : scener fra et farskap 23196083
322Våhlund, EliasUlvene kommer 23166163
323Griffiths, AndyGutta i trehuset med 169 etasjer begynner ikke på skolen : for det har de ikke lyst til 23016673
324Mugford, SimonGrealish ruler 22984854
325McFadden, FreidaHushjelpen ser deg 22924814
326Karlsen, Ole G.Terra nova : geografi for den videregående skolen 228828370
327Moen, Kjersti SynnevaBløte folk 22835614
328Brinck, CamillaDen låste portalen 22775424
329Backman, FredrikMine venner 22727263
330GijéKyprians hemmelighet 22716923
331Falch, MalinStjerna : en historie fra Nordlys 22627652
332Pilkey, DavSuperpus fra alle kanter 22604275
333De la Motte, AndersNattjegeren 22592648
334Norman, Mona GriviPanda på rømmen 22577243
335Eriksen, FrøydisReligion og etikk : vg3 223827910
336Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 22307393
337Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og forte-seg-roboten 22225044
338Våhlund, EliasForsvunnet 22176393
339Wernø, Johanne NordbyKaninen har stått opp : autistiske journaler 22118392
340McFadden, FreidaHushjelpens hemmelighet 22074814
341Kjetun, MariVerdens kjemper 22026383
342Yang, Gene LuenAvatar : Jakten på moren 21965084
343Börjlind, CillaSkygge over Slagtjern 21928672
344Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og stinkomaten 21814704
345Hammer, ElisabethFamiliehemmeligheten : [Løfter i sand] 21813506
346Halsnes, LineTøffe kjøretøy 21705683
347Mæhle, LarsRasmus og Trym fisker krabbe 21703426
348Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 21659842
349Sten, VivecaBenåderen 21612558
350Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 21559242
351Burke, Caro ClaireYesteryear 215312831
352Parr, MariaOskar og eg : alle plassane vi er : roman 21536413
353Griffiths, AndyGutta i trehuset med 143 etasjer drar på en skrekkelig avslappende ferie 21527742
354Mæhle, LarsRasmus finner ikke kosedyret 21473476
355Mugford, SimonMané ruler 21474854
356Holsve, Mari MoenI pappas hode 21466673
357Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 213310612
358Fosse, JonVaim : roman 21336243
359Brinck, CamillaDen hemmelighetsfulle verden 21326583
360Läckberg, CamillaSørgekonen : [Fjällbacka-serien] 21297502
361Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 21118902
362Fretheim, EvaFuglekongen : roman 21107622
363Græsli, HansKompass : geografi vgs 210624600
364Graff, Sverre BjørstadDinosauren som ville bli sjørøver 21055463
365Engman, PascalIngen 21033236
366Toriyama, AkiraDragon ball 21027692
367Horst, Jørn LierTørt land 210211261
368Øen, Inger JohanneSelv om himmelen faller : en Silja Frost-roman 20942987
369Bjørgum, Sondre H.Skogfruen : thriller 20883386
370Enger, ThomasSår 20852797
371Kaldheim, HelenMørkalven : Drømmen 20807312
372Teige, TrudeMormors utrolige venninner : roman 20718512
373Stranger, SimonStranger : roman 20675233
374Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på campingtur 20594614
375Brinck, CamillaMusse og Helium legger en plan 20593855
376Walden, AndrevJævla menn 20558322
377Halsnes, LineTøffe dinosaurer 20555953
378Våhlund, EliasAlene 20445074
379Blichfeldt, KathinkaKontekst 8-10, 3. utg. : Basis 204024270
380Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra et populært liv - NOT! 20388202
381Moyes, JojoDa jeg møtte deg 20388112
382Totland, AndersMamma på dass 20389812
383Emanuelsen, BirgerOdysseen 20375113
384Hagerup, HildeDu eneste : historien om Gunvor Hofmo og Ruth Maier : roman for ungdom 203010601
385Andersen, Rolf Magne G.Det store togranet 20244634
386Mæhle, LarsAprilspøken 20152727
387Kirby, KatieLottie Brooks' kleine BFF-drama 20124204
388Sandmæl, CharlotteForrådt 20094944
389West, TraceyMysteriet med soldragen 20014024
390Griffiths, AndyGutta i trehuset med 117 etasjer havner i fengsel 19946772
391Parr, MariaOskar og eg : alle tinga vi har : roman 19894634
392Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne sykler 19874904
393Blomqvist, FredrikNordlyset 19844704
394Engman, PascalAlbinoen 19842627
395Mæhle, LarsRasmus rydder 19793196
396Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Alene 19765013
397Ampofo, Joseph S.S.Maria Storm og Mythosordenen 19725533
398Svendsen, Tonje FossumPsykologi 1 197026060
399Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 196610101
400Haugerud, Dag JohanSjelesorg : roman 19635003
401Mjaugedal, HalvorHistorien om Martin Ødegaard 19575123
402Røed, HenningHai! 19544354
403Johansen, Ørjan ZazzeraErling Braut Haaland : frå liten til størst 19486562
404Molaug, Marius HornVerdens verste miljøsvin 19459222
405Raknes, LinaÅse fanger en krabbe 19455033
406Morseth, Anne LouiseEn lykkelig slutt 19415023
407West, TraceyJordskjelv-dragens øye 19392737
408Mugford, SimonPogba ruler 19384064
409Sandmæl, ChaForrådt 19304424
410Strid, Jakob MartinDen utrolige historien om den kjempestore pæra : (eller beretningen om hvordan Jeronimus Bjergstrøm Severin Olsen ble gjeninnsatt i sitt rettmessige embete som Solbys borgermester, til glede for alle byens innbyggere, utenom én) 19294504
411Sandmæl, ChaSåret 19264694
412Norman, Mona GriviLure lemurer 19206193
413Edwards, Ellen M. TudorExplore 5, 2. utg. : My book 191629380
414Aune, ThomasFotballklubber 19116412
415Pilkey, DavBedre sammen 19053275
416Molaug, Marius HornVerdens verste venn 18998962
417Mathismoen, OleStore dyr 18985683
418Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og tomattorsken 18952697
419Kaldheim, HelenMørkalven : Kontroll 18896922
420Ōima, YoshitokiSilhuett av en stemme 18876602
421Moyes, JojoVi bor alle her 188310011
422Carr, GarrettGutten fra havet 18787342
423Norman, Mona GriviIsbjørnmysteriet 18767242
424Kolpus, IsalillHvem brente John Savio? 18674743
425Snashall, SarahHunder og valper 18656173
426Probert, TimKampen mot mørket 18605013
427Norman, Mona GriviDen falske enhjørningen 18476182
428Lindmo, ArneHeksa i Nøkkemyra 18475193
429Moore, LizGuden over skogene 18435513
430Mæhle, LarsFlaggermusgrotten 18392716
431Stoltenberg, JensPå min vakt : å lede Nato i krigstid 18293595
432West, TraceyVanndragens hemmelighet 18253445
433Mugford, SimonVM-heltene ruler 18183644
434Moen, Kjersti SynnevaSelma gjør så godt hun kan 18166622
435Mugford, SimonSon ruler 18063125
436Peers, BobbieMarshmallowsmaskinen 18064773
437Lindmo, ArneEdderkoppenes dronning 18054993
438Dürenfeldt, Martin vonVerdens søteste 18004344
439Molaug, Marius HornVerdens verste skitur 179910131
440Engberg, KatrineDe uønskedes paradis 17992058
441Jacobsen, Jenny J.Rare valper 17923744
442Perrin, ValérieÅ vanne blomster om kvelden 179110651
443Osoble, Mulki Mukhtar MohamudAnisas magiske medaljong 17906042
444Dahl, RoaldHeksene 178610141
445Harpman, JacquelineJeg som aldri har kjent menn : roman 17836532
446Nesbø, JoFlaggermusmannen 17776442
447Tungen, ThereseDen andre sida av elva : roman 17754733
448Sotberg, VictorBare Victor 177418040
449Halsnes, LineTøffe maskiner 17665403
450Kusaka, HidenoriPokémon eventyrene : red, blue & green 17665183
451Yang, Gene LuenAvatar : Røyk og skygge 17573924
452Yang, Gene LuenAvatar : Det som ødelegger 17524214
453Lovrenski, OliverDa vi var yngre : roman 174914631
454Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst reiser på ferie 17475353
455West, TraceyGulldragens skatt 17462876
456Andersen, Rolf Magne G.Stigetrollets hevn 17453844
457Giske, RuneTreningsledelse 174422450
458Klepp, AnneliLeona i bursdagstrøbbel 17423894
459Hustvedt, SiriGjenferd : en kjærlighetshistorie 17354004
460Lindmo, ArneUnderjordisk oppdrag 17345982
461Fiske, AnnaHallo natta! 17314234
462Mjelde, CharlotteFelix krangler 17282945
463Klausen, Julia F.Jeg er ikke min mors datter : historien om en tapt barndom og veien til et eget liv 17196492
464Karlsson, Ørjan N.Det levende mørket : kriminalroman 17152985
465Lindahl, LenaAlle må bæsje 17144903
466Norman, Mona GriviPumaproblemet 17146162
467Minier, BernardDe utslettede 17055053
468Horst, Jørn LierJakten på den blå dragen 17002786
469Berglund, IngridSov dukkelise : kriminalroman 16992905
470Mæhle, LarsMysteriet med den tause papegøyen 16955223
471Witherspoon, ReeseUten et ord 16774074
472Mugford, SimonPalmer ruler 16732845
473Pilkey, DavHvordan vinne venner 16712786
474Strout, ElizabethJeg heter Lucy Barton 16653295
475Skeie, ToreHardråde : om Harald Sigurdsson og hans verden 16644893
476Dahl, RoaldCharlie og sjokoladefabrikken 16608941
477Hoover, ColleenVerity 16599561
478Horst, Jørn LierJakten på den hvite ørnen 16583065
479Mæhle, LarsDinosaurgjengens ABC : bokstavjakten 16572466
480Eriksen, Lars HenrikSkrotnissens hemmelighet 16573664
481De la Motte, AndersMysteriet på Capri 16502058
482Lyng, SandraLykke til på skolen, Corny! 16492686
483Brønstad, AgnesKommunikasjon : vg1 helse- og oppvekstfag 164924870
484Norberg, Tora MarieKjendis : kunsten å bli berømt 16484983
485Merz, AnaSkal bare 16464483
486Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på overnatting 16443334
487Engman, PascalKlanen : [Klanenserien] 16418501
488Bjørk, SamuelBomberen 16356252
489Lindgren, AstridBrødrene Løvehjerte 16316042
490Bjerkli, Myriam H.Evas skål 16245013
491Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en dustete dramaqueen - NOT! 16115532
492Ericsson, KjerstiØmhet og forferdelse : roman 16084393
493Douyé, SylviaKryptozoologi for begynnere 16084543
494Mæland, Ingebjørg FaugstadDumper 16062725
495Eikehaug, ErikAlle elsker Kari : roman 16037352
496Norman, Mona GriviPapegøyens hemmelighet 16035243
497Oseman, AliceHjertestopper : Gutt møter gutt 16015802
498Færø, TorkilHvilekuren : hvil smartere, stress mindre og prester bedre 15994983
499Norman, Mona GriviTigertrøbbel 15987602
500Griffiths, AndyGutta i trehuset med 130 etasjer : får øye på en kjempestor flue (som også er kjempeirriterende) 15956222
501Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på tivoli 15943874
502Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en fantastisk bursdag - NOT! 15935253
503Riordan, RickLyntyven 15936532
504Rusten, Solveig MoenAldri bli forelska 15925762
505Norman, Mona GriviValpeveddeløpet 15925382
506Suongir, Hanne-SofieEmmas dilemma 15864993
507Klepp, AnneliLeona i monstertrøbbel 15853634
508Jamtli, John S.Tungtvannsaksjonen 15807552
509Teige, TrudeÉn for alle 15769101
510Mæhle, LarsTrampolinetullball 15762376
511Holowaty, LaurenPeppas nye lillesøster 15712326
512Edwards, Ellen M. TudorExplore 7, 2. utg. : My book : engelsk for barnetrinnet 156922090
513Sortland, BjørnMission 1: Rio de Janeiro 15676872
514Kirby, KatieLottie Brooks' kaotiske julefeiring 15662955
515Mæhle, LarsRasmus og Trym baker 15662596
516Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst feirer bursdag 15654153
517Assarasakorn, MichelePotegjengen 15652715
518Eggen, TorgrimBlodet 15645213
519Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 15629361
520Korsgaard, LeaInnen året er omme : hva 64 sommerfugler lærte meg om naturens største gåte 15607232
521Norman, Mona GriviGepardgåten 15605552
522Tolo, MichelleDet første møtet 15564363
523Mjaugedal, HalvorHistorien om Erling Braut Haaland 15564313
524Hunter, ErinTilbake til villmarken 15526822
525Lyng, SandraGratulerer med dagen, Corny 15502645
526Flatland, HelgaEt liv forbi 15466262
527Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en rampete lillesøster - NOT 15443045
528Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en hemmelig kjærlighetskatastrofe - NOT! 15415922
529Rowling, J.K.Harry Potter og fangen fra Azkaban 15356062
530Heum, TrondAlle tiders historie (BM) : fra de eldste tider til våre dager 153219120
531Andersen, Rolf Magne G.Den magiske fotballen 15305053
532Marienborg, IreneNatta! sier Nora 15293883
533GijéJakten på opprinnelsen 15274693
534Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 15256922
535Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst går i bryllup 15254603
536Griffiths, AndyGutta i trehuset med 104 etasjer må skaffe ti millioner kroner (ellers!) 15255512
537Dahl, RoaldGeorgs magiske medisin 15196902
538Våhlund, EliasHåndboka 15145082
539Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på ballett 15143664
540Moyes, JojoI ly av regnet 15131878
541Krien, DanielaMitt tredje liv 15122306
542Akerlie, IbenLars er lol 150716320
543Kuhn, CamillaGlenn og skurkene 15053294
544Colgan, JennyHusrom og hjerterom 15002037
545Sager, RileyHun som ble igjen 14992975
546Lindmo, ArneForbannelsen i Trollskog 14984313
547Mæland, Ingebjørg FaugstadTømmerbil 14982555
548Mæland, Ingebjørg FaugstadBergingsbil 14972635
549Helgheim, OdinKatteguden Frøya : en historie fra Ragnarok 14953404
550Rowling, J.K.Harry Potter og Føniksordenen 14954963
551Beauvoir, Simone deDen bedratte kvinnen 14923963
552Gumpaw, FelixFørste sak 14912885
553Heimen, Rikard B.Bjørnis kjører brannbil 14902855
554Perrin, ValérieGlemt på en søndag 14873344
555Phoenix, H.L.Hemmeligheten 14834373
556Hammer, ElisabethVindkast : [Løfter i sand] 14832505
557Egner, ThorbjørnKlatremus og de andre dyrene i Hakkebakkeskogen 14694693
558Donaldson, JuliaGruffalo 14653683
559Holowaty, LaurenPeppas brannbil 14632555
560Winick, JuddGutten som styrtet til jorda 14614433
561Oseman, AliceHeartstopper 14598631
562Michaelides, AlexDen tause pasienten 14595052
563Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 14536662
564Mæhle, LarsRasmus feirer bursdag 14532146
565Brown, Aleksander KirkwoodElggutten 14525402
566Lindmo, ArneVampyrer og demoner 14524962
567Ridzén, LisaTranene flyr mot sør 14514373
568Klepp, AnneliLeona i sirkustrøbbel 14493284
569Røed, HenningMonstre i dypet 14484703
570Lemire, SabineMira 14483823
571 Aktivitetslære 144724250
572Phoenix, H.L.Jakten på den røde stjerne 14474603
573Sveen, GardSkalpjegeren 14352685
574Adler-Olsen, JussiSju kvadratmeter med lås : thriller 143311561
575Kusaka, HidenoriPokémon-eventyrene : red, blue & green 14313374
576Assarasakorn, MichelePOTE-gjengen får seg en overraskelse 14292455
577Pilkey, DavSuperpus store drømmer 14292665
578Engman, PascalBestselger 14282765
579Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst hjelper til 14262336
580Assarasakorn, MichelePOTE-gjengen og den store forandringen 14242615
581Lindmo, ArneReisen til Atlantis 14233583
582Diseth, ÅgePsykologi 1 : Programfag Psykologi 1 141925520
583Guinness world records 2026Guinness world records 2026 14182974
584Garmann-Aarhus, BenedicteVerdens rareste dyr 14166292
585Egeland, TomSatans segl 14147171
586Brønstad, AgnesHelse : vg1 helse- og oppvekstfag 141320750
587Rowling, J.K.Harry Potter og ildbegeret 14114533
588Bjerkeland, IngvildUdyr 141010201
589Tolo, MichelleSpøkelsesvenn : det første møtet 14074273
590Kuhn, CamillaLunda på rideskole 14043763
591Smart, JamieApekatt mot harepus 14042765
592Ormbostad, Just ErikMontørhåndboka : NEK 400:2022 140418950
593Montefiore, SantaDen siste sangen 14031917
594Skagen, Ellen FløDen nevroplastiske nøkkelen : ved uforklarte fysiske plager som ikke går over 14014463
595Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne rydder 13993464
596Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst møter tannfeen 13984443
597Norman, Mona GriviHaien kommer! 13985152
598Hammer, ElisabethVinterhjerter : [Løfter i sand] 13972505
599Dürenfeldt, Martin vonNorske rovdyr 13962635
600Higgins, CamGøy på landet 13923114
601Michelsen, Svein OlafTabell- og formelsamling for elektrofag 139123590
602Lillebo, MariaLille Villkatt begynner på skolen 13914073
603Monsen, ØisteinHvite striper, sorte får 139111731
604Teige, TrudeMorfar pustet med havet : roman 13903344
605Peers, BobbieLuridiumstyven 13888991
606Griffiths, AndyGutta i trehusets ekstremt hemmelige historier 13874363
607Klepp, AnneliLeona i rottetrøbbel 13873254
608Ravatn, AgnesGjestene : roman 13873054
609Strout, ElizabethAmy og Isabelle 13867441
610Telgemeier, RainaDrama 13852984
611Kjetun, MariSøt og farlig 13852725
612Halsnes, LineTøffe dyr 13834363
613Riley, LucindaSkjult skjønnhet 138111321
614Hammer, ElisabethFortielse : [Løfter i sand] 13813004
615Latronico, VincenzoDet perfekte : roman 13781957
616Matre, Agnes LoviseEvig fred : kriminalroman 13738611
617Hammer, ElisabethBeleiret : [Løfter i sand] 13713503
618Hammer, ElisabethFristelse : [Løfter i sand] 13713004
619Jensen, Jens HenrikInterregnum 13691877
620Linde, HeidiAnnenhver uke 13676772
621Pilkey, DavHundemannen i fri dressur 13672904
622Mæhle, LarsRasmus og fargene 13662285
623Mæhle, LarsHvem har bæsja? 13652216
624Sharif, GulraizHør her'a! 136319020
625Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Ulvene kommer 13603364
626Telgemeier, RainaSmil 13592914
627Andersen, Rolf Magne G.Den sorte løve 13593234
628Arvola, IngeborgUlvespor 13583174
629Sæther, GørilDen store boka om kjæledyr 13584772
630Mæland, Ingebjørg FaugstadBuss 13552275
631Wold, SidselIsrael : et land i kamp med seg selv 13542505
632Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra et fancy Paris-eventyr - NOT! 13533184
633Andersen, Stian HjelvinBukke nikke neie 13532425
634Holowaty, LaurenEnhjørning-Peppa 13491787
635Falch, MalinBjørnar : et eventyr fra Nordlys 13483314
636Hammer, ElisabethAnstendighet : [Løfter i sand] 13413004
637Hammer, ElisabethAvsløringer : [Løfter i sand] 13348001
638Muncaster, HarrietEsmeralda blir prinsesse 13302076
639Østerbø, AnitaIngrids valg 13292295
640Mæland, Ingebjørg FaugstadBrannbil 13292235
641Probert, TimSkyggen 13293014
642Jensen, Christine RehnMamma er konspirasjonsteoretiker 13284532
643Yang, Gene LuenAvatar : Nord og sør 13262984
644Holowaty, LaurenPeppa elsker enhjørninger og havfruer 13261837
645Russell, Rachel RenéeNedtegnelser om å leve lykkelig alle sine dager - NOT! 13255192
646Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst havner i trøbbel 13223094
647Griffiths, AndyGutta i trehuset med 130 etasjer får øye på en kjempestor flue (som også er kjempeirriterende) 13214682
648Alexandersdottir, AprilRuby baby : roman 13205692
649Bringsværd, Tor ÅgeTambar begynner på skolen 13152465
650Rowling, J.K.Harry Potter and the philosopher's stone 13098701
651Andersen, Rolf Magne G.Dinosaurjakten 13063473
652De la Motte, AndersIntriger i Amalfi : [Mord under solen] 13034003
653West, TraceySølvdragens glans 13012205
654Willems, MoJeg brakk snabelen! 13002774
655Mæhle, LarsMysteriet med den syke valpen 12971966
656Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst står på scenen 12974313
657Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse og julenissen 12975772
658West, TraceyIsdragens frost 12942515
659West, TraceyGiftdragens sang 12922425
660Kibuishi, Amy KimMysteriet med den blå tåken 12873313
661Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst og stjerneskuddet 12812644
662Nesbø, JoBlodmåne 127613420
663Fjell, Jan-ErikTvilen 12761926
664Jackson, IdaBrillebjørn i svømmehallen 12752036
665Five, LailaHjernens hemmelige språk : nevroplastisitet: 6 trinn som revolusjonerer måten du forstår smerte og utmattelse på! 12732016
666Sattin, SamuelUnico : Oppvåkningen 12702096
667Klepp, AnneliLeona i premietrøbbel 12703273
668Samdal, PederMer enn en spiller 12704922
669Larmo, IdaO'boy : min klin kokos tegnedagbok 12685242
670Müller, ReidarLivet er livsfarlig! : den utrolige historien om livets utvikling fra bakterier til deg 12674103
671Norman, Mona GriviDinosauregget 12644382
672Walliams, DavidGangster-bestemor 12639641
673Våhlund, EliasRøde maske 12604023
674Loe, ErlendKukene = : Kukane 12582505
675Tilrem, MartinEt jentebarn 12582445
676Bringsværd, Tor ÅgeTambar har bursdag! 12562974
677Ahnhem, StefanGenerasjon null 12535172
678Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en ekte BFF - NOT! 12504802
679Marienborg, IreneJeg må tisse! sier Nora 12482764
680Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en perfekt hundepasser - NOT! 12474662
681Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst og snøfestivalen 12462325
682Egner, ThorbjørnFolk og røvere i Kardemomme by 12356181
683Korsgaard, ThomasHvis det skulle komme et menneske 12348141
684Keegan, ClaireOver blå enger 12324422
685Stene, Gert-OlavForbannelsen 12293953
686Strid, Jakob MartinMimbo Jimbo lager kunst 12262105
687Flynn, IanSonic the hedgehog : Verdens raskeste pinnsvin ; Det onde geniet 12222335
688Bergstrøm, HasseRettslære 1 122119090
689Helgheim, OdinVokterhunden Garm : Ragnarok 12202504
690Jamtli, John S.Grenselos 12185212
691Guinness world records 2025Guinness world records 2025 12153293
692Brochmann, NinaAvkledd : den syke historien om kvinners seksualitet i medisinen 12144152
693Dragland, LiseHvem i jungelen? 12132305
694Tvedt, ChrisHer kommer natten : kriminalroman 12132016
695Mæhle, LarsBursdagsbaluba 12121986
696Solem, Marte MagnusdotterGustav : roman 12124112
697Murakami, HarukiKafka på stranden 12112844
698Flatland, HelgaBli hvis du kan, reis hvis du må : roman 120914820
699Willems, MoVi er i en bok! 12042534
700Wilkinson, L.M.Edelpote og hjertesteinen fra Alluria 12031826
701Mæhle, LarsTeatertrøbbel 12012006
702Smart, JamieMenneskene kommer! 11972215
703West, TraceyIlddragens kraft 11922414
704Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst og den nye jenta 11923563
705Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst og snøgutten 11912894
706Eikemo, MaritVi er brødrene Eikemo : roman 11912983
707Fossum, KarinAller kjæreste : roman 11898421
708Hamsun, KnutMarkens grøde 11887061
709Rees, TracyDen gylne fjær 11883513
710Engman, PascalNomaden 11861836
711Fossum, KarinKom hjem, Amadou 11836961
712Härjegård, KarinPianisten ved fjellvannet 11811478
713Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne tegner 11813373
714Homme, Annika Linn VerdalLava 11784372
715Piercey, RachelKom, bli med på tur i eventyrskogen 11773263
716Lane, SorayaDen argentinske datteren 11731547
717Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en talentfull popstjerne - NOT! 11735452
718Lunde, MajaSkjerm barna : hvordan teknologien tok over barndommen, og hva vi kan gjøre for å ta leken og livet tilbake 11714812
719McFadden, FreidaÆrlighet varer lengst 11701497
720Mæhle, LarsHvor er kosebamsen? 11691706
721Renberg, ToreDu er så lys : roman 11699031
722Ravatn, AgnesFugletribunalet : roman 11689061
723Dragland, LiseHvem i skogen? 11682524
724Mæland, Ingebjørg FaugstadBulldoser 11681975
725Hoover, ColleenSkadeskutt 11673253
726Rosenfeldt, HansHøstebarn 116711110
727West, TraceyJakten på lyndragen 11622235
728Telgemeier, RainaSøstre 11622205
729Oda, EiichiroOne piece : Romance dawn - eventyrets daggry 11603153
730Lindahl, LenaAlle må sove 11603313
731Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst drar på skoletur 11582644
732Berg, Sunniva RellingJakten på talltyvene 11573393
733Omdahl, Christopher RobinPower up! : gamingheltene som tok meg til neste nivå 11567851
734De la Motte, AndersIntriger i Amalfi 11531587
735Mæhle, LarsHvor er krabbene? 11511746
736Kvalvaag, Hilde K.Kvinner som går 11495662
737Klepp, AnneliLeona i sykkeltrøbbel 11482314
738Keining, Alexandra-ThereseKannibalen 11482834
739Kuhn, CamillaLøs tann 11452344
740Wisting, AlexanderArven 11442055
741Horst, Jørn LierOffer 114310011
742Raja, Abid Q.Kismat 11412424
743Brønstad, AgnesYrkesliv : vg1 helse- og oppvekstfag 114018100
744Engman, PascalKrigen 11392973
745Fodstad, Lars AugustMoment : vg3 : norsk for studieforberedende 113715430
746Andersen, Rolf Magne G.Verdens beste sykkel 11371736
747Nygaard, Peder HornsethSupernova 11374712
748Ewo, JonMonster! 11293153
749Diskin, ElizabethEnter 9, 2. utg. : engelsk for ungdomsstrinnet 112916540
750Mæland, Ingebjørg FaugstadFeiebil 11281965
751Andersen, Jørn KennethProduksjon og tjenester, 3. utgave : vg1 teknologi- og industrifag 112714000
752Biedermann, NelioLázár 11272085
753Dragland, LiseHvem i havet? 11252245
754Griffiths, AndyGutta i trehuset dør (nesten) av sine egne vitser 11243103
755Kolby, MaritHva og når skal vi spise? 11213942
756Lahlum, Hans OlavGjøkungegåten 11194672
757Douyé, SylviaJenta som elsket fabeldyr 11163343
758Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på undervannseventyr 11162803
759Heiberg, Anette V.Pappa støvsuger byen 11132264
760Willems, MoEn stor fyr tok ballen min! 11112005
761Hjorth, MichaelVoldens øy 11101268
762Holowaty, LaurenPeppas drageeventyr 11071577
763Horst, Jørn LierArr 11068261
764Peers, BobbieNudelpuddelen 11042903
765Walliams, DavidVerdens verste barn 11018131
766Kirby, KatieLottie Brooks vs. de ultraslemme jentene 10992803
767Mæhle, LarsTannfetøys 10991766
768Nordahl, VictorReveflammene 10982674
769Dahl, Niels FredrikFars rygg : roman 10962155
770Ravatn, AgnesDei sju dørene : roman 10952704
771Kleppe, HåvardTøffe brannbiler 10941915
772Bjelland, Nina RasmussenSynopsis : Håndbok 109420110
773Schulman, NinniNetter uten daggry 10921228
774Phoenix, H.L.Håpet 10902733
775Aas, MartinDet kuleste fra vikingtiden : mektige konger, stores slag, farlige reiser 10853772
776Rowling, J.K.Harry Potter og halvblodsprinsen 10843842
777Mæhle, LarsHvem har tatt pølsene? 10841656
778Willems, MoSe hva jeg kan! 10801985
779CampingCamping 10801377
780Handford, MartinDen fantastiske reisen 10802234
781Biesalski, PetraMomente : tysk nivå 1 107812960
782Elster, Clélia EtienneEnchanté 1 : fransk ll - vg 1 107618380
783Enger, ThomasUgress : en Henning Juul-roman 10758411
784Roy, ArundhatiMin havn og min storm 10751507
785West, TraceyDrømmen om regnbuedragen 10751895
786Hoover, ColleenDet ender med oss 107310571
787Haraldsrud, Andreas DrolsumKjemi 1 107015810
788CopycatHermegås 10701367
789Grytten, FrodeDen dagen Nils Vik døde : roman 10674102
790Jacobsen, RoyDe usynlige 10665841
791Gumpaw, FelixDe ville ninjaene 10662095
792Strid, Jakob MartinDen fantastiske bussen : (eller hvordan vi kom fra A til B) 10661805
793Strout, ElizabethOlive Kitteridge 10662454
794Øygarden, BjarneNye kontekst 8 - 10 : Nynorsk - som sidemål 106532490
795Yagi, EmiDagbok frå eit tomrom : roman 10653852
796James, EricaVeien hjem 10651367
797Jackson, IdaBrillebjørn blir storebror 10641925
798Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en kul TV-stjerne - NOT! 10624982
799Biesalski, PetraMomente : tysk nivå 2 106114350
800Perrin, ValérieDe tre 10562803
801Hafstad, StianMinnetyven 10565282
802Horst, Jørn LierMaltesergåten 10556051
803Færø, TorkilPulskuren : stress riktig, sov bedre, yt mer og lev lenger 10534592
804Øverli, FrodeFrida i Aquador 10523143
805Jackson, IdaBrillebjørn er syk 10501945
806Ewo, JonBø! 10502085
807Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en bedreviter - NOT! 10485142
808Willems, MoDet er en fugl på hodet ditt! 10442224
809Steen, Bjørn GunnarGyldendals tabeller og formler i kjemi : Kjemi 1 og kjemi 2 104418270
810Lindahl, Nikoline RiisHvis jeg var Agnes : roman 10431925
811Snashall, SarahKatter og kattunger 10433313
812Lyng, SandraDu får ikke være med, Corny 10401765
813Bringsværd, Tor ÅgeTambar får en ny venn 10382833
814Child, LeeFluktplanen 10378491
815Winick, JuddHilo redder absolutt hele verden 10353213
816Mæhle, LarsFengselsmysteriet 10341975
817Rowling, J.K.Harry Potter og dødstalismanene 10333383
818Spont, SiriMolly er min 10312444
819Brunstrøm, ThomasSallys pappa elsker Halloween 10301696
820Mytting, LarsSkråpånatta : roman 10263423
821Peers, BobbieSkilpaddekanonen 10262673
822Solstad, DagEndelig! Lykken : og mitt forsøk, i 2022, på å utholde smerten ved tidens herjinger : roman 10251925
823Harnesk, TinaFolk som sår i snø : roman 10232114
824Willander Lambrell, JohnDen som vet 10222573
825CharadesMimelek 10211457
826Giske, RuneTreningsledelse : lederutvikling 102014750
827Klepp, AnneliGutte-spetakkel 10203992
828Skarstein, BirgitSå mye hadde jeg, så mye mistet jeg, så mye fant jeg 10143682
829Dahl, RoaldSVK 10134002
830Østerbø, AnitaSkammens mødre : en roman om alenemødrenes tøffe kamp på 50- og 60-tallet 10133512
831Willems, MoVi drar på kjøretur! 10121975
832De la Motte, AndersRustskogen 10121646
833Griffiths, AndyGutta i trehuset med 117 etasjer : havner i fengsel 10113832
834Mytting, LarsSøsterklokkene : roman 10083133
835Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst får tryllekopper 10081905
836Kaldheim, HelenMørkalven : Trofeet 10073003
837Ohlsson, KristinaKristuskransen 10077721
838Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en ny BFF - NOT! 10042733
839Edwards, Ellen M. TudorExplore 4, 2.utg. : My book 100417030
840Mæhle, LarsHvem er vaffeltyven? 9991626
841Härjegård, KarinSyersken og friheten 9981287
842Holowaty, LaurenPeppa og den magiske kle-seg ut-dagen 9941377
843Parr, MariaVaffelhjarte : : Lena og eg i Knert-Mathilde 9947213
844Horikoshi, KōheiMitt helteakademia 9933842
845Nicolaisen, FredrikkeLørdag med pappa 9932194
846Mæhle, LarsHvem tegnet bart på maleriet? 9921586
847Stai, KariFlaut 9912164
848Griffiths, AndyGutta i trehuset med 104 etasjer 9903782
849Geard, AmandaMåneporten 9903632
850Lindman, MerviMinsten baker 9891606
851Nore, AslakAlliansen : roman 9891665
852Lieske, DanielEn ny verden 9841835
853Horst, Jørn LierForræderen 98410270
854Smart, JamieBunny vs Monkey og dommedagsforbundet! 9811765
855Sandemo, MargitDjevlekløften : [Sagaen om isfolket] 9818001
856Tokarczuk, OlgaJakobsbøkene, eller Den store reisen over syv grenser, gjennom fem språk og tre store religioner, ikke medregnet de små : fortalt av de døde, ferdigstilt av forfatteren ved hjelp av konjekturer, beriket av mangehånde bøker samt understøttet av fantasien, som er menneskets største naturgitte gave : til hukommelse for lærde, ettertanke for medborgere, kunnskap for lekmenn og adspredelse for melankolikere 9785331
857Di Fiore, MariangelaSimon lager mat selv 9771895
858Stavås, Trond J.Mestertyven Gjest Baardsen 9763432
859Mæhle, LarsPiratproblemer 9761556
860Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne plukker bær 9742623
861Wessel-Aas, KatrineHjem til deg 9734782
862Dahl, AlexEn perfekt mor 9725181
863Nygaard, Kaja GjersemEt dypere svik 9681825
864Sandemo, MargitDemonen og jomfruen : [Sagaen om isfolket] 9688001
865Iversen, Andreas K.Max Manus : : en tegneserie om en av Norges største motstandshelt 9673352
866Henry, EmilyStore, vakre, vidunderlige liv 9673982
867Brinck, CamillaNå er det leggetid 9661825
868Boyne, JohnGutten i den stripete pyjamasen 96610530
869Da Costa, MélissaAlt det blå på himmelen 9653692
870Andersen, Jørn KennethProduksjon og tjenester : vg1 teknologi- og industrifag 96412340
871Shakar, ZeshanTante Ulrikkes vei : roman 96318580
872Buchanan, EleanorDe fire steinene : [Havets søstre] 9622503
873GijéDen mystiske forsvinningen 9612553
874Brunstrøm, ThomasSallys pappa gidder ikke å være voksen 9611516
875Holowaty, LaurenPeppas eventyr 9611466
876Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en elegant isprinsesse - NOT! 9614831
877Molaug, Marius HornSånn ble jeg verdens beste fotballspiller 9604342
878Mæhle, LarsHvor er den mellomste Bukken Bruse? 9601556
879Ousland, BjørnVelkommen til Grumyra 9593692
880Winger, CecilieAndre verdenskrig i Norge på 1-2-3 9573832
881Solberg, A. AudhildSkyggene i skolegården 9575001
882Lahlum, Hans OlavPakten 9563412
883Hammer, ElisabethBeleiret 9561158
884Hove, Olav; Jørgensen, Jørg Arne; Rasmussen, Jarle; Sandboe, MaritStore spørsmål 95541980
885Yoga ballYogaball 9551178
886Colgan, JennyKjærlighet på pinner 9551566
887El Bakali, JavadEngstelig svarting 9543272
888Marienborg, IreneAu! sier Nora 9542493
889Dahl, RoaldDen kjempestore krokodillen 9532264
890Klepp, AnneliHyttetur-skrekk 9503832
891Griffiths, AndyGutta i trehuset forteller vitser til de får lattersjokk 9502613
892Nesbø, JoRødstrupe 9483592
893Østby, AnneDuften av sjasmin 9481775
894Horst, Jørn LierNullpunkt 9462134
895Mæhle, LarsHvem er bolletyven? 9461585
896West, TraceyTordendragens brøl 9441914
897Brinck, CamillaMusse & Helium på eventyr 9441765
898Sandemo, MargitVåroffer : [Sagaen om isfolket] 9428001
899Knausgård, Karl OveJeg var lenge død : roman 9411845
900Jamtli, John S.I skyggen av Tirpitz 9404572
901Yrsa SigurdardóttirSå sort som en brann 9371277
902Hamberg, EmmaKjærlighetens idioter 9374042
903Sandemo, MargitI jordens dyp : [Sagaen om isfolket] 9379001
904Kinney, JeffHundedager : En pingles dagbok 9353023
905Svendsen, Tonje FossumPsykologi 2 93213170
906Andersen, Rolf Magne G.Jeg er Kokosbananas 9301565
907Andersen, Rolf Magne G.Luftskoene 9302184
908Viken, Guri Margrete IdsøKrakk 9301874
909Jacobsen, Jenny J.Små poter 9261735
910Daddy putdownNatta med Pappa 9251287
911Torgersen, Trond-ViggoResten av livet 9255951
912Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 9244392
913Kinney, JeffRowleys dagbok : en supergod bestevenn : endelig min tur! 9243372
914Smart, JamieBunny vs Monkey og overlyds-ai-ai! 9231635
915Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Forsvunnet 9212054
916Teige, TrudeMormor danset i regnet : roman 9192174
917Arsky, Gunn HeleneMord på skrivekurset 9192803
918West, TraceyMånedragens reise 9191864
919Winick, JuddDet store buldrende braket 9182823
920Lyng, SandraHeia Corny 9181526
921Mæhle, LarsHvor er myggen? 9141356
922Jorselje, Jonas AndersenArbeidsmiljø og dokumentasjon : vg1 bygg- og anleggsteknikk 91313170
923Raknes, LinaÅse og Kjeks 9132653
924Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8-10 : Elevhåndbok 91315290
925Lindman, MerviMinsten har en potte 9131605
926Donaldson, JuliaLille Gruffalo 9092373
927Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne drar på stranda 9062673
928Grebe, CamillaJentene og mørket 9068981
929Peers, BobbiePapegøyehelikopteret 9052194
930Fiske, AnnaHvordan lager man en baby? 9032943
931Bekeng-Flemmen, SiljeVi må rekke barnehagen! 9032413
932Probert, TimMørketiden 9031894
933Brinck, CamillaKjærlighetens vind 9011805
934Kinsky, EstherRombo 9001585
935Szalay, DavidKjøtt 8991306
936Nesser, HåkanUng manns ferd mot natt 8996321
937Oda, EiichiroOne piece : Slaget mot Buggy-piratene 8992463
938Røed, HenningUtdødde skrekkdyr! 8951804
939Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne leker med følelser : en faktabok 8942883
940Jacobsen, Jenny J.Hvilket dyr? 8931645
941Castle, PaulKringle og Finn 8921984
942Mæhle, LarsHvem gikk med utesko inne? 8911545
943Tjønn, Brynjulf JungFotballskoene 8902873
944Pamment, JasonLukas og den magiske øya 8901854
945Olsen, Jarle StenRovfugl : en kriminalroman 8901535
946Barky boatsBarkebåter 8881137
947Marcus, HåkonVilldyr 8865231
948Bjøranger, TerjeTaperen 8864232
949Kleppe, HåvardGod natt, Bjørnis 8841416
950Griffiths, AndyHelt borte og langt vekk 8832753
951Ambjørnsen, IngvarSorgen i St. Peter Ording : noveller 8822144
952Peers, BobbieSnøfreserduellen 8802363
953Banke, PeterAlt om Neymar 8803212
954Brunstrøm, ThomasSallys pappa får fotballfeber 8791257
955Horst, Jørn LierSlagside 8776801
956Skoland, AinaMarionetten 8761396
957Falch, MalinBjørnar : en historie fra Nordlys 8761964
958Haugan, JohnGyldendals tabeller og formler i fysikk : fysikk 1, fysikk 2 og forkurs til ingeniørutdanning 87612600
959Burgess, RichardInteractions 1 : programfag engelsk 1 87613350
960Sandemo, MargitEngel med svarte vinger : [Sagaen om isfolket] 8748501
961Mæhle, LarsMysteriet på Kongsseteren 8741994
962Dahl, RoaldDustene 8723642
963Linde, HeidiKlasseboka 8693112
964Kjetun, MariSvaret er sjiraff 8691964
965Deutsch, BarryDen tapte arving 8681436
966Brunstrøm, ThomasSallys pappa i Syden 8671326
967Momrak-Haugan, AnneTrygg mat, bransje og arbeidsliv : Programområder på vg 1/2 restaurant- og matfagene 86612290
968Grimaldi, VirginieEn skjør tid 8662982
969Sandemo, MargitTrollbundet : [Sagaen om isfolket] 8654501
970Strout, ElizabethHva som helst er mulig 8652243
971Callin, PetterErgo : fysikk 2 86512200
972Strid, Jakob MartinDa Lille Larsens hus blåste bort 8631695
973Jackson, IdaBrillebjørn i bursdag 8621276
974Bjelland, Nina RasmussenSynopsis : Håndbok : norsk 8-10, bokmål 86210590
975Kinney, JeffFestbrems : [En pingles dagbok] 8612503
976Kjølberg, KristofferSupermegagigasjefen og den utrolige misforståelsen 8612932
977Andersen, DesiréeDesirées sunne matprepp 8601177
978Borge, NinaJakob på vippepunktet 8596191
979Andersen, DesiréeFit etter 40 : kosthold, søvn, trening, stressmestring, vektregulering 8591246
980Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 8584891
981BingoBingo 8571217
982Donaldson, JuliaSmåtting : fisken som fortalte historier 8561227
983Dahl, RoaldDen fantastiske Mikkel Rev 8562982
984Jæger, JørgenSkjebnedøgn 8568421
985Gausdal, Tom VictorKokkelære : den store kokeboka 85512080
986Hunter, ErinKnust idyll 8532153
987Ragde, Anne BirkefeldtFeita! : en erindringsroman 8527081
988Marienborg, IreneEn baby! sier Nora 8522483
989Stokke, NilsI maurtua 8511356
990Jolley, DanKnust idyll 8512183
991Nesbø, JoKakerlakkene 8503462
992Bringsværd, Tor ÅgeTambar på sykehuset 8501465
993Arvola, IngeborgKniven i ilden : roman 8482613
994Grønlie, AnneFokus : sosialkunnskap 84811830
995Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra får sykkel 8461914
996Ousland, BjørnPrompetroll 8451914
997Strout, ElizabethLucy ved havet 8451346
998Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra på tur 8431774
999Christiansen, Pål H.Matboksen 8412493
1000Hansen, Erik FosnesOm natten er jeg i Kina : noveller 8413712

1156 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 170 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2460 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 21/10/2026 kl. 14:24:24


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/8 1/11 1/12 1/6 1/10 1/9 1/7
20041/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20051/4 1/10 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20061/7 1/4 1/10 1/9 1/3 1/1 1/12 1/6 1/2 1/8 1/11 1/5
20071/7 1/3 1/9 1/10 1/6 1/12 1/1 1/11 1/8 1/2
20081/2 1/11 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As