1000 mest utlånte bøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Falch, MalinPortaltreet 1555538284
2Falch, MalinReisen til Jotundalen 1021430133
3Falch, MalinHarukkas ønske 924120694
4Falch, MalinVikingene og orakelet 899224383
5Sotberg, VictorEdelmot 866219604
6Helgheim, OdinDrageviking 866218374
7Falch, MalinTrollriket 854523303
8Sotberg, VictorNekromanseren 849518024
9Seierstad, ÅsneUfred : Russland fra innsiden 817931512
10Falch, MalinKråkesøstrene 812421123
11Pilkey, DavHundemannen 796918534
12Kibuishi, KazuSteinvokteren 783635292
13Christensen, Lars SaabyeKjøkken 756911786
14Mugford, SimonHaaland ruler 728616484
15Nordahl, VictorByen 669514854
16Horst, Jørn LierOperasjon Kanon 668413125
17Falch, MalinReisen til Røros 664916454
18Helgheim, OdinFenrisulven 663720883
19Helgheim, OdinValhall 639415484
20Sandnes, Hans JørgenFrysninger 639114454
21Horst, Jørn LierOperasjon ellemelle 627618473
22Sandmæl, CathrineJenter 624014774
23Pilkey, DavHundemannen er på ballen 622713354
24Helgheim, OdinFimbulvinter 616017063
25Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 608430771
26Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 594716133
27Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse drar til Syden 594113604
28Sandnes, Hans JørgenIldsjø 590615563
29Horst, Jørn LierTvilen 587612174
30Pilkey, DavHundemannen og Superpus 586812674
31Sandnes, Hans JørgenNed i dypet 573017253
32Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 572723452
33Sotberg, VictorSkyggene 57039735
34Nordahl, VictorSkogen 570312864
35Pilkey, DavFarefulle høyder 564311374
36Pilkey, DavForbrytelse og slafs 563511304
37Pilkey, DavHundemannen drar på Lopphavet 561810605
38Horst, Jørn LierOperasjon gulltann 557017523
39Pilkey, DavHundemannen håver inn 555411974
40Sandnes, Hans JørgenDypfryst 547817003
41Pilkey, DavDen røde rebell 54349105
42Iversen, Andreas K.Max Manus : en tegneserie om en av Norges største motstandshelter 541217493
43Heum, TrondAlle tiders historie : Fra de eldste tider til våre dager 538680360
44Sotberg, VictorBedrager 538613334
45Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 538025802
46Hjardar, SaraMia Myhr og søstrene av Skår 536913134
47Pilkey, DavNår villdyret våkner 536811014
48Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn 53427577
49BékaHjertets hemmeligheter 53189265
50Horst, Jørn LierDen siste saken 528115093
51Pilkey, DavI fri dressur 527511124
52Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 524820392
53Pilkey, DavLoppenes herre 523611204
54Kibuishi, KazuBølgerytteren 523516363
55Sandnes, Hans JørgenHavgapet 512715443
56Helgheim, OdinTordenguden 503311654
57Gjerset, AsbjørnTreningslære : idrettsfag vgs 502558750
58Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 502219632
59Arnesen, SonjaNorskboka : vg2 yrkesfag 499063030
60Strout, ElizabethDet vi aldri sier 498715583
61Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8 498270740
62Pilkey, DavI kattepine 496710334
63Sandmæl, ChaBeseiret 495112523
64Kibuishi, KazuByen bak skyene 494320942
65Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 491819322
66Nordahl, VictorRevefarmen 491210874
67Hjardar, SaraMia Myhr og barna som forsvant 490512783
68BékaKjærlighetssorg 48718215
69Horst, Jørn LierOperasjon Ninja 485913043
70Ravatn, AgnesDoggerland 481813203
71Molaug, Marius HornVerdens verste sommer 478812703
72Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 473821892
73BékaFeriefling 47307486
74Strömberg, SaraSot 47167106
75Pilkey, DavMitt liv som katt 46897586
76Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 463721072
77Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 461518972
78Flatland, HelgaSå gjør vi så : roman 460012933
79Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 458718552
80Sandnes, Hans JørgenOrkanen 456511853
81Sandnes, Hans JørgenFrostrøyk 453111383
82Mugford, SimonMessi ruler 452810374
83 Verkstedhåndboka 452677420
84Horst, Jørn LierOperasjon zombie 45239364
85Dåsnes, NoraTi kniver i hjertet 448213263
86Brinck, CamillaMysteriet med hullet i veggen 446015332
87Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 445221792
88Horst, Jørn LierJakten på enhjørningen 443912543
89BékaStjålne drømmer 44277186
90BékaSøt musikk 44167575
91Mugford, SimonMbappé ruler 44089414
92Horst, Jørn LierOperasjon Lurifaks 440713083
93Hjardar, SaraMia Myhr og det råtne vannet 435512153
94Helgheim, OdinYggdrasil 43539654
95Dåsnes, NoraBare si ja 434510864
96Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 10 433463170
97Strömberg, SaraSkygger 43317795
98Mugford, SimonRonaldo ruler 43139244
99Mjaugedal, HalvorHistorien om Diego Maradona 431210504
100Tolo, MichelleFullmåne 428110514
101Kibuishi, KazuAlveprinsen 425817472
102Kibuishi, KazuIldfuglen 421117912
103Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 420920062
104Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 420416622
105Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 419714362
106Horst, Jørn LierOperasjon heksegryte 416514032
107Torgersen, NikolaiGater jeg har levd 416220891
108Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 412115332
109Norlund, DinaSnøkattprinsen 410812323
110Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 409116612
111Sandnes, Hans JørgenOppslukt 40809874
112Mugford, SimonNeymar ruler 40798344
113Kibuishi, KazuSupernova 404817362
114Horst, Jørn LierSkriket 401212693
115Horst, Jørn LierOperasjon Svartskog 400818122
116Horst, Jørn LierOperasjon romvesen 40079364
117Helgheim, OdinLoke 39938204
118Lykke, NinaHvor er de voksne? 39929854
119Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 398017162
120Holt, AnneDiamanter og rust : en Hanne Wilhelmsen-roman 395814512
121Oseman, AliceHjertestopper 393313872
122Horst, Jørn LierOperasjon traktor 39119823
123Brekke, JørgenAlt skal bli støv : en Odd Singsaker-krim 38787055
124Kirby, KatieDet sykt flaue livet til Lottie Brooks 38648464
125Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og prompebrusen 38268544
126Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 381816492
127Engman, PascalKlanen 38044328
128Mugford, SimonØdegaard ruler 38026595
129Horst, Jørn LierOperasjon Fangejakt 37889364
130Aune, ThomasFotballrekorder 378210693
131Sandmæl, ChaKnust 378210883
132Mugford, SimonSalah ruler 37748844
133Horst, Jørn LierOperasjon Radius 375913302
134Nesbø, JoNådeskudd 373015562
135Horst, Jørn LierJakten på slottets hemmelighet 37219893
136Horst, Jørn LierOperasjon Rød sløyfe 371313372
137Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 370116982
138Kinney, JeffSalig røre 36929813
139Aune, ThomasFotballhelter 368511353
140Horst, Jørn LierOperasjon plastpose 366015362
141Sand, MariaAlt mitt er ditt : roman 36438864
142Fretheim, EvaKråketronen 36385017
143Pelicot, GisèleEn hyllest til livet : skammen må bytte side 36377005
144Molaug, Marius HornVerdens verste kjendis 363412922
145Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 363011233
146Läckberg, CamillaSørgekonen 36274388
147Nesbø, JoMinnesota : roman 361917462
148Horst, Jørn LierUtskudd 358011313
149Horst, Jørn LierOperasjon Fartsstripe og andre mysterier 35749503
150Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 356719201
151Mæhle, LarsSumpskogen Grand Prix 35657115
152Sandmæl, ChaAngrepet 355610343
153Molaug, Marius HornVerdens verste fotballag 352215172
154Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 349014992
155Jæger, JørgenNarrespill 345911273
156Matre, Agnes LoviseFartsblind : kriminalroman 345210993
157Lindmo, ArneKråkeslottets hemmelighet 344812692
158Kinney, JeffGode, gamle dager 343415992
159Mæhle, LarsStormen 34346924
160Kinney, JeffRodrick ruler 342018661
161Mugford, SimonBellingham ruler 34107254
162Nesser, HåkanDet finmaskede nettet 34006235
163Brown, DanHemmelighetenes hemmelighet : en roman 33989373
164Kinney, JeffSiste stikk 339217171
165Kinney, JeffBruk huet! 33889983
166Andersen, Jørn KennethKonstruksjons- og styringsteknikk : vg1 teknologi- og industrifag 337643220
167GijéVelkommen til Pandoria 33409553
168Griffiths, AndyGutta i trehuset med 156 etasjer ser dobbelt 333210533
169Uri, HeleneI mitt lune hi : roman 33278403
170Hansen, Linn-CatherinJasper ødelegger alt 33268393
171Eriksen, Lars HenrikJakten på evighetsmaskinen 33179613
172Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 330714412
173Kinney, JeffNedsmelting 330612872
174Horst, Jørn LierJakten på trollmannens bok 33057754
175Hjardar, SaraMia Myhr og kaoskrystallen 33007544
176Brinck, CamillaJakten på gullosten 329910103
177Ohlsson, KristinaNattanker 32949133
178Mjønes, Johan B.Spuria : roman 329011892
179Horst, Jørn LierJakten på Trolløyet 32675965
180Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 9 323343910
181Kinney, JeffPå dypt vann 322412862
182Molaug, Marius HornVerdens verste biltur 321311002
183Andersen, Jørn KennethProduktivitet og kvalitetsstyring : Vg1 Teknologi- og industrifag 321140090
184Christiansen, AnePasos : spansk nivå 2 321137620
185Horst, Jørn LierJakten på Campingkongen 31776035
186Mugford, SimonZlatan ruler 31678403
187Dåsnes, NoraLa skogen leve! 316310183
188Brinck, CamillaEventyret i Lindrizia 315410243
189Fjell, Jan-ErikUlvestuen 31489243
190Kinney, JeffFüllstappa bleie 313410692
191Løno, AnnetteVagusnerven : kroppens skjulte superkraft 31314986
192Mæhle, LarsBallongferden 31186254
193Telgemeier, RainaEn genial idé 31148453
194Mugford, SimonKane ruler 31136924
195Telgemeier, RainaDen store hemmeligheten 31118373
196Mugford, SimonRashford ruler 31096894
197Dragland, AnnetteHele deg : veien til bedre helse 31009593
198Adler-Olsen, JussiDøde sjeler synger ikke 30969513
199Kinney, JeffSamling i bånn 30949993
200Næss, Sven PetterSvarte hull : en Harinder Singh-krim 30768393
201Kinney, JeffDen brutale sannheten 306018851
202Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 305910532
203Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 305716211
204Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Håndboka 30508353
205McFadden, FreidaKjære Debbie 304810153
206Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 304315251
207Kinney, JeffHjem, kjære hjem 303012432
208Andreassen, KyrreIkke mennesker jeg kan regne med : roman 302012962
209McFadden, FreidaHushjelpen 30207144
210Fatland, ErikaSjøfareren : en reise gjennom Portugals tapte imperium 300713392
211Mugford, SimonDe Bruyne ruler 30056934
212Mjelde, CharlotteFelix har følelser 29776874
213Galligan, GaleGuttegærne Stacey 29726624
214Mugford, SimonVan Dijk ruler 29666004
215Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 29579882
216Petterson, PerDu er hjemme nå 29568003
217Kinney, JeffFestbrems 29555715
218Norman, Mona GriviDen hvite løven 295110372
219Hjorth, VigdisDet gode mennesket i Sandvika : en roman 29318193
220Våhlund, EliasSuperskurker 29164656
221Johansen, Ørjan ZazzeraHistoria om Erling Braut Haaland 290812832
222Perrin, ValérieTata 28718783
223Mugford, SimonBarcelona ruler 28685195
224Kinney, JeffDobbel innsats 285711332
225McEwan, IanHva vi kan vite 28447983
226Flood, HeleneNærmeste nabo : psykologisk thriller 284410062
227Loland, SigmundIdrett og samfunn : idrettsfag vgs 283734060
228Riley, LucindaKjærlighetssangen 28379183
229Våhlund, EliasDen lengste natten 28276534
230Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og brøleboksen 28064616
231Mugford, SimonSaka ruler 28055834
232Horst, Jørn LierJakten på vikingskatten 27975415
233Strömberg, SaraSkred 27944576
234Kaneshiro, MuneyukiBlue lock 27837873
235Mæhle, LarsReisen 27804596
236Mæhle, LarsKjempeblekkspruten 27594416
237Mugford, SimonLiverpool ruler 27566204
238Horst, Jørn LierSalamandergåten 275320811
239Valle, OdaTre er én for mye 27538393
240Kinney, JeffFerieparadiset 275017571
241Kirby, KatieLottie Brooks' ko-ko kjærlighetsliv 27496284
242Vahr, EllenBorte fra verden : roman 27487893
243Winger, CecilieTitanic på 1-2-3 27358643
244Mæhle, LarsEgget 27284895
245Mugford, SimonVinícius jr. ruler 27264925
246Våhlund, EliasAlle lyver 27225095
247Mæhle, LarsBestevennen 27214516
248Kinney, JeffBrakkesyke 271515571
249Børresen, Pål FredrikAppell : vg1 SF : norsk 271235090
250Mæhle, LarsSvømmekonkurransen 27054655
251Våhlund, EliasTilbake 27016544
252Horst, Jørn LierJakten på samuraisverdet 27003966
253Fretheim, EvaPapirdukkene 26948443
254Horst, Jørn LierJakten på den siste dinosauren 26938883
255Kirby, KatieLottie Brooks' seriøse vennekriser 26845924
256Pilkey, DavSuperpus tegneklubb 26644755
257Brinck, CamillaI duejegernes grep 26398283
258Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Røde maske 26336703
259Gjendem, Anna BergKjære Pølsa : jeg må bli kjendis! 26327833
260Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og tøysemaskinen 26324395
261Våhlund, EliasEn ny venn 26315694
262Mæhle, LarsSjøuhyret 26274575
263Bjørdal, S.G.Den store eplekonkurransen 26206304
264Heger, AndersWanda : en familiehistorie 26186364
265Mæhle, LarsSkattejakten 26174196
266West, TraceyJorddragen våkner 26085684
267Strout, ElizabethFortell meg alt 26007643
268Mugford, SimonLewandowski ruler 25835314
269Rustad, Morten CorneliussenFlyt : kroppsøving for videregående skole 257830990
270Mugford, SimonYamal ruler 25774605
271Telgemeier, RainaDen første krangelen 25616893
272Mæhle, LarsVulkanen 25613726
273Mæhle, LarsHalloween-festen 25464345
274Galligan, GaleLogan liker Mary Anne 25445324
275Våhlund, EliasHåpløst 25346993
276Yang, Gene LuenAvatar : Et umulig løfte 25276054
277McFadden, FreidaKollisjonen 25159832
278Telgemeier, RainaStoresøstre 25096583
279Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og godteristøvsugeren 25095854
280Strömberg, SaraSkinn 25064545
281Dahl, RoaldMatilda 248716781
282Kinney, JeffHundedager 248312661
283Tronstad, Tyra TeodoraFolk som hater lokalhistorie : roman 247910002
284Galligan, GaleEn helt umulig jobb 24716164
285Kirby, KatieLottie Brooks' katastrofale klassetur 24655124
286Kinney, JeffTøffe tider 245113721
287Rørvik, Bjørn F.Bokstavtyven Troll 24464135
288Fiske, AnnaHvordan begynner man på skolen? 24447383
289Brinck, CamillaUniversets fire elementer 24424375
290Tiller, Carl FrodeArbeidarhjerte : roman 24344655
291Andersen, Rolf Magne G.Dragetårnet 24345714
292Fretheim, EvaDronningland : krim 24228752
293Molaug, Marius HornVerdens verste kjæledyr 24188862
294Mæhle, LarsMonsterkrokodillen 24093676
295Heivoll, GauteHimmelens krystall 24056014
296Mæhle, LarsHemmeligheten 23823906
297Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 238010052
298Brinck, CamillaEn uventet vending 23796693
299Valle, OdaEsters univers : bonusbror og marsvintrøbbel 23736323
300Galligan, GaleDen store festen 23635374
301Holte, Martin BechLandet som ble for rikt : hvordan Norge endte i oljefondets felle 235910972
302Callin, PetterErgo : fysikk 1 234930800
303De la Motte, AndersMysteriet på Capri : [Mord under solen] 23324505
304Molaug, Marius HornVerdens verste leirskole 23319872
305Kinney, JeffFemte hjul på vogna 232113431
306Theorin, JohanNattgjestene 23194285
307Renberg, ToreEt livsforsøk 231811082
308Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn : [Seksti kilo-saga] 23134505
309Horst, Jørn LierDekkoperasjon 23129192
310Brinck, CamillaDen siste kampen 23067383
311Brinck, CamillaOppdrag på dypt vann 23016203
312Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst begynner på skolen 22965624
313Michelet, MarteDet har skjedd verre ting i utlandet : scener fra et farskap 22946103
314Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 22928662
315McFadden, FreidaHushjelpen ser deg 22894814
316Karlsen, Ole G.Terra nova : geografi for den videregående skolen 228028360
317Mæhle, LarsKrympekatastrofe 22804904
318Epstein, GabrielaDen nye jenta 22783706
319Handford, MartinHvor er Willy? : den utrolige boken 22784654
320Sandmæl, ChaFanget 22665624
321Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 226510562
322Backman, FredrikMine venner 22397273
323Eriksen, FrøydisReligion og etikk : vg3 223527910
324Våhlund, EliasUlvene kommer 22346093
325Tolo, MichellePoltergeist 22327163
326De la Motte, AndersNattjegeren 22212648
327Norman, Mona GriviPanda på rømmen 22037223
328Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og forte-seg-roboten 21965094
329Mugford, SimonGrealish ruler 21904714
330Pilkey, DavSuperpus fra alle kanter 21904265
331Wernø, Johanne NordbyKaninen har stått opp : autistiske journaler 21868422
332McFadden, FreidaHushjelpens hemmelighet 21824804
333Brinck, CamillaDen låste portalen 21815374
334Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 21787462
335Hammer, ElisabethFamiliehemmeligheten : [Løfter i sand] 21683506
336Kjetun, MariVerdens kjemper 21606383
337Moen, Kjersti SynnevaBløte folk 21585483
338Yang, Gene LuenAvatar : Jakten på moren 21565134
339Falch, MalinStjerna : en historie fra Nordlys 21447352
340Mæhle, LarsRasmus og Trym fisker krabbe 21363436
341Sten, VivecaBenåderen 21352568
342Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og stinkomaten 21354714
343Börjlind, CillaSkygge over Slagtjern 21258662
344Våhlund, EliasForsvunnet 21206193
345Läckberg, CamillaSørgekonen : [Fjällbacka-serien] 21167502
346Halsnes, LineTøffe kjøretøy 21025603
347Græsli, HansKompass : geografi vgs 210024810
348Parr, MariaOskar og eg : alle plassane vi er : roman 20886383
349GijéKyprians hemmelighet 20866783
350Fretheim, EvaFuglekongen : roman 20777632
351Brinck, CamillaDen hemmelighetsfulle verden 20766633
352Toriyama, AkiraDragon ball 20737852
353Øen, Inger JohanneSelv om himmelen faller : en Silja Frost-roman 20723006
354Fosse, JonVaim : roman 20696173
355Horst, Jørn LierTørt land 206511331
356Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 20648762
357Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 20649252
358Graff, Sverre BjørstadDinosauren som ville bli sjørøver 20605423
359Mæhle, LarsRasmus finner ikke kosedyret 20573426
360Engman, PascalIngen 20553226
361Enger, ThomasSår 20502797
362Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 204410481
363Holsve, Mari MoenI pappas hode 20426503
364Lindmo, ArneHevneren fra Helheim 20406543
365Andersen, Rolf Magne G.Det store togranet 20394834
366Blichfeldt, KathinkaKontekst 8-10, 3. utg. : Basis 203924270
367Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 20369332
368Griffiths, AndyGutta i trehuset med 169 etasjer begynner ikke på skolen : for det har de ikke lyst til 20336383
369Mugford, SimonMané ruler 20324794
370Stranger, SimonStranger : roman 20325253
371Blomqvist, FredrikNordlyset 20244824
372Teige, TrudeMormors utrolige venninner : roman 20218522
373Bjørgum, Sondre H.Skogfruen : thriller 20173346
374Halsnes, LineTøffe dinosaurer 20136043
375Hagerup, HildeDu eneste : historien om Gunvor Hofmo og Ruth Maier : roman for ungdom 201110721
376Walden, AndrevJævla menn 20108322
377Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra et populært liv - NOT! 20018252
378Moyes, JojoDa jeg møtte deg 20018102
379Griffiths, AndyGutta i trehuset med 143 etasjer drar på en skrekkelig avslappende ferie 20007422
380Kaldheim, HelenMørkalven : Drømmen 19957202
381Brinck, CamillaMusse og Helium legger en plan 19883815
382Ampofo, Joseph S.S.Maria Storm og Mythosordenen 19855643
383Totland, AndersMamma på dass 19739542
384Burke, Caro ClaireYesteryear 197212731
385Mæhle, LarsAprilspøken 19712717
386Våhlund, EliasAlene 19705023
387Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på campingtur 19694514
388Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 196010091
389Svendsen, Tonje FossumPsykologi 1 196025860
390Engman, PascalAlbinoen 19532637
391Parr, MariaOskar og eg : alle tinga vi har : roman 19504624
392Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne sykler 19494854
393Sandmæl, CharlotteForrådt 19464953
394West, TraceyMysteriet med soldragen 19413924
395Griffiths, AndyGutta i trehuset med 117 etasjer havner i fengsel 19276752
396Haugerud, Dag JohanSjelesorg : roman 19264993
397Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Alene 19215013
398Edwards, Ellen M. TudorExplore 5, 2. utg. : My book 191529380
399Kirby, KatieLottie Brooks' kleine BFF-drama 19114054
400Røed, HenningHai! 19084354
401Emanuelsen, BirgerOdysseen 18984973
402Mugford, SimonPogba ruler 18954094
403Morseth, Anne LouiseEn lykkelig slutt 18844993
404Raknes, LinaÅse fanger en krabbe 18835023
405West, TraceyJordskjelv-dragens øye 18812696
406Sandmæl, ChaSåret 18814694
407Carr, GarrettGutten fra havet 18787362
408Mjaugedal, HalvorHistorien om Martin Ødegaard 18785083
409Strid, Jakob MartinDen utrolige historien om den kjempestore pæra : (eller beretningen om hvordan Jeronimus Bjergstrøm Severin Olsen ble gjeninnsatt i sitt rettmessige embete som Solbys borgermester, til glede for alle byens innbyggere, utenom én) 18764494
410Mæhle, LarsRasmus rydder 18753076
411Mathismoen, OleStore dyr 18645703
412Molaug, Marius HornVerdens verste miljøsvin 18599092
413Sandmæl, ChaForrådt 18544384
414Moyes, JojoVi bor alle her 185410011
415Jacobsen, Jenny J.Rare valper 18513964
416Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og tomattorsken 18492686
417Aune, ThomasFotballklubber 18476332
418Kaldheim, HelenMørkalven : Kontroll 18437032
419Moore, LizGuden over skogene 18335543
420West, TraceyVanndragens hemmelighet 18313655
421Molaug, Marius HornVerdens verste venn 18318932
422Ōima, YoshitokiSilhuett av en stemme 18276552
423Johansen, Ørjan ZazzeraErling Braut Haaland : frå liten til størst 18256302
424Stoltenberg, JensPå min vakt : å lede Nato i krigstid 18183635
425Kolpus, IsalillHvem brente John Savio? 18184743
426Pilkey, DavBedre sammen 18093215
427Norman, Mona GriviDen falske enhjørningen 18086182
428Snashall, SarahHunder og valper 18066182
429Lindmo, ArneHeksa i Nøkkemyra 18015143
430Probert, TimKampen mot mørket 17995003
431Norman, Mona GriviLure lemurer 17875992
432Mæhle, LarsFlaggermusgrotten 17852686
433Sotberg, VictorBare Victor 177618190
434Moen, Kjersti SynnevaSelma gjør så godt hun kan 17716562
435Engberg, KatrineDe uønskedes paradis 17672058
436Dürenfeldt, Martin vonVerdens søteste 17604334
437Perrin, ValérieÅ vanne blomster om kvelden 175810661
438Tungen, ThereseDen andre sida av elva : roman 17544733
439Nesbø, JoFlaggermusmannen 17546402
440Mugford, SimonSon ruler 17473125
441Giske, RuneTreningsledelse 174322450
442Lindmo, ArneEdderkoppenes dronning 17394923
443Mugford, SimonVM-heltene ruler 17383524
444Osoble, Mulki Mukhtar MohamudAnisas magiske medaljong 17386002
445Dahl, RoaldHeksene 173710191
446Peers, BobbieMarshmallowsmaskinen 17324783
447Norman, Mona GriviIsbjørnmysteriet 17296862
448Harpman, JacquelineJeg som aldri har kjent menn : roman 17246492
449Mjelde, CharlotteFelix krangler 17182955
450Klepp, AnneliLeona i bursdagstrøbbel 17093934
451Yang, Gene LuenAvatar : Det som ødelegger 17084274
452Yang, Gene LuenAvatar : Røyk og skygge 17073934
453Molaug, Marius HornVerdens verste skitur 170610091
454Kusaka, HidenoriPokémon eventyrene : red, blue & green 16995133
455Andersen, Rolf Magne G.Stigetrollets hevn 16973834
456Lovrenski, OliverDa vi var yngre : roman 169414531
457West, TraceyGulldragens skatt 16912875
458Klausen, Julia F.Jeg er ikke min mors datter : historien om en tapt barndom og veien til et eget liv 16896492
459Minier, BernardDe utslettede 16795043
460Lyng, SandraLykke til på skolen, Corny! 16772756
461Hustvedt, SiriGjenferd : en kjærlighetshistorie 16743974
462Witherspoon, ReeseUten et ord 16734114
463Berglund, IngridSov dukkelise : kriminalroman 16732915
464Halsnes, LineTøffe maskiner 16695303
465Lindahl, LenaAlle må bæsje 16684963
466Norman, Mona GriviPumaproblemet 16676142
467Karlsson, Ørjan N.Det levende mørket : kriminalroman 16593005
468Brønstad, AgnesKommunikasjon : vg1 helse- og oppvekstfag 164524870
469Skeie, ToreHardråde : om Harald Sigurdsson og hans verden 16444873
470Horst, Jørn LierJakten på den blå dragen 16402785
471Lindmo, ArneUnderjordisk oppdrag 16405842
472Strout, ElizabethJeg heter Lucy Barton 16363314
473De la Motte, AndersMysteriet på Capri 16352067
474Mæhle, LarsMysteriet med den tause papegøyen 16315093
475Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst reiser på ferie 16295243
476Mæhle, LarsDinosaurgjengens ABC : bokstavjakten 16142496
477Bjørk, SamuelBomberen 16126252
478Norman, Mona GriviTigertrøbbel 16127732
479Eriksen, Lars HenrikSkrotnissens hemmelighet 16123664
480Bjerkli, Myriam H.Evas skål 16085013
481Engman, PascalKlanen : [Klanenserien] 16058501
482Merz, AnaSkal bare 16014493
483Mugford, SimonPalmer ruler 15992795
484Horst, Jørn LierJakten på den hvite ørnen 15963025
485Ericsson, KjerstiØmhet og forferdelse : roman 15964413
486Dahl, RoaldCharlie og sjokoladefabrikken 15898921
487Mæhle, LarsRasmus og Trym baker 15892655
488Norberg, Tora MarieKjendis : kunsten å bli berømt 15844923
489Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på overnatting 15813294
490Pilkey, DavHvordan vinne venner 15792685
491Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på tivoli 15753904
492Oseman, AliceHjertestopper : Gutt møter gutt 15715812
493Færø, TorkilHvilekuren : hvil smartere, stress mindre og prester bedre 15704983
494Lindgren, AstridBrødrene Løvehjerte 15705932
495Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en dustete dramaqueen - NOT! 15695592
496Edwards, Ellen M. TudorExplore 7, 2. utg. : My book : engelsk for barnetrinnet 156521990
497Riordan, RickLyntyven 15636512
498Eikehaug, ErikAlle elsker Kari : roman 15627362
499Mæland, Ingebjørg FaugstadDumper 15612715
500Eggen, TorgrimBlodet 15585232
501Mæhle, LarsTrampolinetullball 15512406
502Douyé, SylviaKryptozoologi for begynnere 15504493
503Norman, Mona GriviValpeveddeløpet 15485312
504Fiske, AnnaHallo natta! 15463963
505Klepp, AnneliLeona i monstertrøbbel 15433674
506Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 15369601
507Griffiths, AndyGutta i trehuset med 130 etasjer : får øye på en kjempestor flue (som også er kjempeirriterende) 15356152
508Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst feirer bursdag 15314213
509Heum, TrondAlle tiders historie (BM) : fra de eldste tider til våre dager 153119120
510Norman, Mona GriviPapegøyens hemmelighet 15305162
511Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en fantastisk bursdag - NOT! 15275192
512Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst går i bryllup 15274653
513Lillebo, MariaLille Villkatt begynner på skolen 15264363
514Sortland, BjørnMission 1: Rio de Janeiro 15266852
515Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en rampete lillesøster - NOT 15263094
516Holowaty, LaurenPeppas nye lillesøster 15192316
517Hoover, ColleenVerity 15179411
518Flatland, HelgaEt liv forbi 15146282
519Hunter, ErinTilbake til villmarken 15136852
520Phoenix, H.L.Hemmeligheten 15094493
521Suongir, Hanne-SofieEmmas dilemma 15084863
522Andersen, Rolf Magne G.Den magiske fotballen 15055062
523Tolo, MichelleDet første møtet 15054333
524Mjaugedal, HalvorHistorien om Erling Braut Haaland 15024253
525Moyes, JojoI ly av regnet 14981887
526Sager, RileyHun som ble igjen 14972995
527Rowling, J.K.Harry Potter og fangen fra Azkaban 14966272
528Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en hemmelig kjærlighetskatastrofe - NOT! 14955922
529Jamtli, John S.Tungtvannsaksjonen 14957372
530Rusten, Solveig MoenAldri bli forelska 14925552
531Kuhn, CamillaGlenn og skurkene 14913394
532Lyng, SandraGratulerer med dagen, Corny 14842605
533Krien, DanielaMitt tredje liv 14832326
534Assarasakorn, MichelePotegjengen 14812655
535Beauvoir, Simone deDen bedratte kvinnen 14803983
536Kirby, KatieLottie Brooks' kaotiske julefeiring 14802825
537Marienborg, IreneNatta! sier Nora 14753793
538Hammer, ElisabethVindkast : [Løfter i sand] 14752505
539Norman, Mona GriviGepardgåten 14755452
540Colgan, JennyHusrom og hjerterom 14712037
541Gumpaw, FelixFørste sak 14692935
542Våhlund, EliasHåndboka 14685032
543Korsgaard, LeaInnen året er omme : hva 64 sommerfugler lærte meg om naturens største gåte 14657142
544Dahl, RoaldGeorgs magiske medisin 14646862
545Lindmo, ArneForbannelsen i Trollskog 14594243
546Mæland, Ingebjørg FaugstadTømmerbil 14592545
547Holowaty, LaurenPeppas brannbil 14592525
548Perrin, ValérieGlemt på en søndag 14553324
549Griffiths, AndyGutta i trehuset med 104 etasjer må skaffe ti millioner kroner (ellers!) 14525422
550Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 14476702
551 Aktivitetslære 144524250
552Akerlie, IbenLars er lol 144416160
553Egner, ThorbjørnKlatremus og de andre dyrene i Hakkebakkeskogen 14424613
554Heimen, Rikard B.Bjørnis kjører brannbil 14402765
555Rowling, J.K.Harry Potter og Føniksordenen 14404872
556Kuhn, CamillaLunda på rideskole 14363903
557Mæland, Ingebjørg FaugstadBergingsbil 14342615
558GijéJakten på opprinnelsen 14284373
559Donaldson, JuliaGruffalo 14263643
560Ridzén, LisaTranene flyr mot sør 14164353
561Lindmo, ArneVampyrer og demoner 14114922
562Mæhle, LarsRasmus feirer bursdag 14102126
563Oseman, AliceHeartstopper 14098581
564Adler-Olsen, JussiSju kvadratmeter med lås : thriller 140911561
565Kusaka, HidenoriPokémon-eventyrene : red, blue & green 14083384
566Jensen, Jens HenrikInterregnum 14081957
567Klepp, AnneliLeona i sirkustrøbbel 14083294
568Brønstad, AgnesHelse : vg1 helse- og oppvekstfag 140720740
569Diseth, ÅgePsykologi 1 : Programfag Psykologi 1 140725520
570Sveen, GardSkalpjegeren 14062685
571Røed, HenningMonstre i dypet 14044603
572Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 14036622
573Ormbostad, Just ErikMontørhåndboka : NEK 400:2022 140318950
574Michaelides, AlexDen tause pasienten 13994952
575Pilkey, DavSuperpus store drømmer 13972695
576Helgheim, OdinKatteguden Frøya : en historie fra Ragnarok 13963374
577Phoenix, H.L.Jakten på den røde stjerne 13934523
578Winick, JuddGutten som styrtet til jorda 13934363
579Michelsen, Svein OlafTabell- og formelsamling for elektrofag 138923590
580Brown, Aleksander KirkwoodElggutten 13895222
581Hammer, ElisabethVinterhjerter : [Løfter i sand] 13892505
582Engman, PascalBestselger 13882745
583Assarasakorn, MichelePOTE-gjengen og den store forandringen 13862575
584Lemire, SabineMira 13863733
585Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst hjelper til 13852325
586Assarasakorn, MichelePOTE-gjengen får seg en overraskelse 13802405
587Riley, LucindaSkjult skjønnhet 137711391
588Lindmo, ArneReisen til Atlantis 13743563
589Klepp, AnneliLeona i rottetrøbbel 13733334
590Monsen, ØisteinHvite striper, sorte får 137211711
591Garmann-Aarhus, BenedicteVerdens rareste dyr 13716252
592Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på ballett 13693463
593Hammer, ElisabethFortielse : [Løfter i sand] 13683004
594Teige, TrudeMorfar pustet med havet : roman 13663354
595Montefiore, SantaDen siste sangen 13661907
596Sæther, GørilDen store boka om kjæledyr 13655032
597Peers, BobbieLuridiumstyven 13639041
598Egeland, TomSatans segl 13617151
599Higgins, CamGøy på landet 13613134
600Kjetun, MariSøt og farlig 13612734
601Hammer, ElisabethFristelse : [Løfter i sand] 13603004
602Hammer, ElisabethBeleiret : [Løfter i sand] 13583503
603Strout, ElizabethAmy og Isabelle 13537441
604Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne rydder 13523433
605Telgemeier, RainaDrama 13512974
606Ravatn, AgnesGjestene : roman 13513044
607Teige, TrudeÉn for alle 13508631
608Skagen, Ellen FløDen nevroplastiske nøkkelen : ved uforklarte fysiske plager som ikke går over 13504443
609Guinness world records 2026Guinness world records 2026 13492934
610Griffiths, AndyGutta i trehusets ekstremt hemmelige historier 13484353
611Matre, Agnes LoviseEvig fred : kriminalroman 13478621
612Latronico, VincenzoDet perfekte : roman 13461956
613Wold, SidselIsrael : et land i kamp med seg selv 13422525
614Arvola, IngeborgUlvespor 13423184
615Jensen, Christine RehnMamma er konspirasjonsteoretiker 13414592
616Holowaty, LaurenEnhjørning-Peppa 13361817
617Rowling, J.K.Harry Potter og ildbegeret 13364363
618Muncaster, HarrietEsmeralda blir prinsesse 13342146
619Hammer, ElisabethAnstendighet : [Løfter i sand] 13303004
620Pilkey, DavHundemannen i fri dressur 13282914
621Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra et fancy Paris-eventyr - NOT! 13273274
622Mæhle, LarsHvem har bæsja? 13252225
623Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Ulvene kommer 13243383
624Nesbø, JoBlodmåne 132313820
625Telgemeier, RainaSmil 13222884
626Dürenfeldt, Martin vonNorske rovdyr 13222545
627Hammer, ElisabethAvsløringer : [Løfter i sand] 13218001
628Smart, JamieApekatt mot harepus 13192694
629Probert, TimSkyggen 13183044
630Andersen, Stian HjelvinBukke nikke neie 13132455
631Bjerkeland, IngvildUdyr 13089821
632Norman, Mona GriviHaien kommer! 13065052
633Mæland, Ingebjørg FaugstadBuss 13052255
634Yang, Gene LuenAvatar : Nord og sør 13032984
635Halsnes, LineTøffe dyr 13014103
636Alexandersdottir, AprilRuby baby : roman 13015702
637Falch, MalinBjørnar : et eventyr fra Nordlys 12983253
638De la Motte, AndersIntriger i Amalfi : [Mord under solen] 12964003
639Holowaty, LaurenPeppa elsker enhjørninger og havfruer 12951827
640Østerbø, AnitaIngrids valg 12942265
641Mæhle, LarsRasmus og fargene 12942225
642Tolo, MichelleSpøkelsesvenn : det første møtet 12924143
643Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst møter tannfeen 12914342
644Andersen, Rolf Magne G.Den sorte løve 12883094
645Mæland, Ingebjørg FaugstadBrannbil 12842245
646Griffiths, AndyGutta i trehuset med 130 etasjer får øye på en kjempestor flue (som også er kjempeirriterende) 12834662
647Andersen, Rolf Magne G.Dinosaurjakten 12793483
648Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne tegner 12793633
649Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst havner i trøbbel 12733094
650West, TraceySølvdragens glans 12732215
651Willems, MoJeg brakk snabelen! 12662774
652Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse og julenissen 12665782
653Rowling, J.K.Harry Potter and the philosopher's stone 12569911
654Walliams, DavidGangster-bestemor 12569771
655Loe, ErlendKukene = : Kukane 12562564
656Müller, ReidarLivet er livsfarlig! : den utrolige historien om livets utvikling fra bakterier til deg 12534143
657Kibuishi, Amy KimMysteriet med den blå tåken 12503263
658Russell, Rachel RenéeNedtegnelser om å leve lykkelig alle sine dager - NOT! 12494902
659Sharif, GulraizHør her'a! 124718020
660Five, LailaHjernens hemmelige språk : nevroplastisitet: 6 trinn som revolusjonerer måten du forstår smerte og utmattelse på! 12442016
661Jackson, IdaBrillebjørn i svømmehallen 12432016
662Ahnhem, StefanGenerasjon null 12425202
663Fjell, Jan-ErikTvilen 12411926
664West, TraceyGiftdragens sang 12382365
665Tilrem, MartinEt jentebarn 12362445
666Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst står på scenen 12334242
667Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst og stjerneskuddet 12262614
668Sattin, SamuelUnico : Oppvåkningen 12242065
669Korsgaard, ThomasHvis det skulle komme et menneske 12248231
670Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst og snøfestivalen 12242325
671Samdal, PederMer enn en spiller 12224952
672Marienborg, IreneJeg må tisse! sier Nora 12222774
673Linde, HeidiAnnenhver uke 12196251
674Solem, Marte MagnusdotterGustav : roman 12194262
675Strid, Jakob MartinMimbo Jimbo lager kunst 12162135
676Bergstrøm, HasseRettslære 1 121619090
677Norman, Mona GriviDinosauregget 12144312
678Larmo, IdaO'boy : min klin kokos tegnedagbok 12125152
679Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en ekte BFF - NOT! 12104812
680Våhlund, EliasRøde maske 12093953
681Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst og snøgutten 12063023
682Tvedt, ChrisHer kommer natten : kriminalroman 12052035
683Murakami, HarukiKafka på stranden 12032864
684Egner, ThorbjørnFolk og røvere i Kardemomme by 11986081
685Helgheim, OdinVokterhunden Garm : Ragnarok 11942494
686Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en perfekt hundepasser - NOT! 11934692
687Mæhle, LarsMysteriet med den syke valpen 11901836
688Flynn, IanSonic the hedgehog : Verdens raskeste pinnsvin ; Det onde geniet 11872305
689Stene, Gert-OlavForbannelsen 11833883
690Bringsværd, Tor ÅgeTambar har bursdag! 11832854
691Guinness world records 2025Guinness world records 2025 11813283
692Mæhle, LarsBursdagsbaluba 11791956
693Mæhle, LarsFengselsmysteriet 11782185
694Brochmann, NinaAvkledd : den syke historien om kvinners seksualitet i medisinen 11774132
695Omdahl, Christopher RobinPower up! : gamingheltene som tok meg til neste nivå 11747841
696McFadden, FreidaÆrlighet varer lengst 11721517
697Engman, PascalNomaden 11721846
698Dragland, LiseHvem i jungelen? 11722285
699Wilkinson, L.M.Edelpote og hjertesteinen fra Alluria 11711826
700Bringsværd, Tor ÅgeTambar begynner på skolen 11682235
701Willems, MoVi er i en bok! 11682534
702Jamtli, John S.Grenselos 11665092
703Eikemo, MaritVi er brødrene Eikemo : roman 11633053
704Mæhle, LarsTeatertrøbbel 11631995
705West, TraceyJakten på lyndragen 11582285
706West, TraceyIlddragens kraft 11572384
707Rosenfeldt, HansHøstebarn 115611210
708Lane, SorayaDen argentinske datteren 11531557
709Härjegård, KarinPianisten ved fjellvannet 11511477
710West, TraceyIsdragens frost 11512364
711Klepp, AnneliLeona i premietrøbbel 11492844
712Rees, TracyDen gylne fjær 11493473
713Mæhle, LarsHvor er kosebamsen? 11471706
714Keining, Alexandra-ThereseKannibalen 11442844
715Hoover, ColleenSkadeskutt 11423253
716Mæland, Ingebjørg FaugstadBulldoser 11421995
717Brønstad, AgnesYrkesliv : vg1 helse- og oppvekstfag 113718090
718Rowling, J.K.Harry Potter og halvblodsprinsen 11374242
719Kolby, MaritHva og når skal vi spise? 11374062
720Dragland, LiseHvem i skogen? 11362504
721Griffiths, AndyGutta i trehuset med 117 etasjer : havner i fengsel 11364082
722Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst og den nye jenta 11353493
723Renberg, ToreDu er så lys : roman 11358961
724Mæland, Ingebjørg FaugstadFeiebil 11342065
725Phoenix, H.L.Håpet 11332903
726Fodstad, Lars AugustMoment : vg3 : norsk for studieforberedende 113315420
727Raja, Abid Q.Kismat 11322424
728Kleppe, HåvardTøffe brannbiler 11312015
729Diskin, ElizabethEnter 9, 2. utg. : engelsk for ungdomsstrinnet 112916540
730Piercey, RachelKom, bli med på tur i eventyrskogen 11273193
731Lunde, MajaSkjerm barna : hvordan teknologien tok over barndommen, og hva vi kan gjøre for å ta leken og livet tilbake 11274782
732Biedermann, NelioLázár 11272135
733Telgemeier, RainaSøstre 11262195
734Homme, Annika Linn VerdalLava 11254272
735Andersen, Jørn KennethProduksjon og tjenester, 3. utgave : vg1 teknologi- og industrifag 112314030
736Smart, JamieMenneskene kommer! 11112125
737Hamsun, KnutMarkens grøde 11086991
738Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en talentfull popstjerne - NOT! 11085232
739Oda, EiichiroOne piece : Romance dawn - eventyrets daggry 11063053
740Horst, Jørn LierOffer 11069931
741Dragland, LiseHvem i havet? 11052234
742De la Motte, AndersIntriger i Amalfi 11021537
743Mæhle, LarsHvor er krabbene? 11011696
744Lahlum, Hans OlavGjøkungegåten 11014662
745Kuhn, CamillaLøs tann 11002324
746Berg, Sunniva RellingJakten på talltyvene 10993343
747Hjorth, MichaelVoldens øy 10931268
748Griffiths, AndyGutta i trehuset dør (nesten) av sine egne vitser 10923123
749Ewo, JonMonster! 10923153
750Bjelland, Nina RasmussenSynopsis : Håndbok 109120110
751Willems, MoEn stor fyr tok ballen min! 10902045
752Steen, Bjørn GunnarGyldendals tabeller og formler i kjemi : Kjemi 1 og kjemi 2 109018810
753Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst drar på skoletur 10862494
754Ravatn, AgnesDei sju dørene : roman 10852753
755Keegan, ClaireOver blå enger 10824152
756Heiberg, Anette V.Pappa støvsuger byen 10792234
757Holowaty, LaurenPeppas drageeventyr 10791576
758Biesalski, PetraMomente : tysk nivå 1 107512960
759Klepp, AnneliLeona i sykkeltrøbbel 10742224
760Lindahl, LenaAlle må sove 10713193
761Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på undervannseventyr 10712753
762Peers, BobbieNudelpuddelen 10702913
763Elster, Clélia EtienneEnchanté 1 : fransk ll - vg 1 107018380
764Walliams, DavidVerdens verste barn 10708141
765Schulman, NinniNetter uten daggry 10691228
766Andersen, Rolf Magne G.Verdens beste sykkel 10671696
767Ravatn, AgnesFugletribunalet : roman 10668971
768Øygarden, BjarneNye kontekst 8 - 10 : Nynorsk - som sidemål 106432490
769Haraldsrud, Andreas DrolsumKjemi 1 106315790
770Hafstad, StianMinnetyven 10625152
771Aas, MartinDet kuleste fra vikingtiden : mektige konger, stores slag, farlige reiser 10613792
772Biesalski, PetraMomente : tysk nivå 2 105814350
773Flatland, HelgaBli hvis du kan, reis hvis du må : roman 105714780
774Willems, MoSe hva jeg kan! 10571985
775Horst, Jørn LierArr 10578191
776Wisting, AlexanderArven 10551965
777Dahl, Niels FredrikFars rygg : roman 10522134
778Raknes, LinaÅse og Kjeks 10512963
779Strid, Jakob MartinDen fantastiske bussen : (eller hvordan vi kom fra A til B) 10501805
780Engman, PascalKrigen 10492833
781Handford, MartinDen fantastiske reisen 10472224
782Roy, ArundhatiMin havn og min storm 10461497
783CopycatHermegås 10451367
784CampingCamping 10451367
785Perrin, ValérieDe tre 10442853
786Yagi, EmiDagbok frå eit tomrom : roman 10433882
787Hoover, ColleenDet ender med oss 104210530
788Douyé, SylviaJenta som elsket fabeldyr 10413123
789Grytten, FrodeDen dagen Nils Vik døde : roman 10394072
790Jackson, IdaBrillebjørn blir storebror 10361925
791Mytting, LarsSkråpånatta : roman 10343502
792Skarstein, BirgitSå mye hadde jeg, så mye mistet jeg, så mye fant jeg 10343762
793Færø, TorkilPulskuren : stress riktig, sov bedre, yt mer og lev lenger 10334602
794Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en kul TV-stjerne - NOT! 10335022
795West, TraceyDrømmen om regnbuedragen 10321845
796Kirby, KatieLottie Brooks vs. de ultraslemme jentene 10312713
797Ewo, JonBø! 10312154
798Nygaard, Peder HornsethSupernova 10294512
799Horst, Jørn LierMaltesergåten 10285921
800Kvalvaag, Hilde K.Kvinner som går 10265481
801Child, LeeFluktplanen 10258501
802James, EricaVeien hjem 10241347
803Willander Lambrell, JohnDen som vet 10232583
804Jacobsen, RoyDe usynlige 10235811
805Giske, RuneTreningsledelse : lederutvikling 102014720
806Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en bedreviter - NOT! 10195101
807Lyng, SandraDu får ikke være med, Corny 10181765
808Lindahl, Nikoline RiisHvis jeg var Agnes : roman 10171915
809Øverli, FrodeFrida i Aquador 10173103
810Di Fiore, MariangelaSimon lager mat selv 10152035
811Bringsværd, Tor ÅgeTambar får en ny venn 10142833
812Willems, MoDet er en fugl på hodet ditt! 10112194
813Solstad, DagEndelig! Lykken : og mitt forsøk, i 2022, på å utholde smerten ved tidens herjinger : roman 10091925
814Strout, ElizabethOlive Kitteridge 10092404
815CharadesMimelek 10081447
816Jackson, IdaBrillebjørn er syk 10051905
817Edwards, Ellen M. TudorExplore 4, 2.utg. : My book 100417030
818West, TraceyTordendragens brøl 10032024
819Rowling, J.K.Harry Potter og dødstalismanene 10033362
820Mytting, LarsSøsterklokkene : roman 10023303
821Winick, JuddHilo redder absolutt hele verden 10023233
822Mæhle, LarsHvem har tatt pølsene? 10021536
823Østerbø, AnitaSkammens mødre : en roman om alenemødrenes tøffe kamp på 50- og 60-tallet 10023542
824Dahl, RoaldSVK 10004072
825Gumpaw, FelixDe ville ninjaene 9991985
826De la Motte, AndersRustskogen 9981656
827Harnesk, TinaFolk som sår i snø : roman 9962104
828Ohlsson, KristinaKristuskransen 9927771
829Mæhle, LarsPiratproblemer 9921596
830Yoga ballYogaball 9911238
831Peers, BobbieSkilpaddekanonen 9902633
832Nygaard, Kaja GjersemEt dypere svik 9891875
833Snashall, SarahKatter og kattunger 9883243
834Willems, MoVi drar på kjøretur! 9841994
835Mæhle, LarsHvem er vaffeltyven? 9841626
836Nesser, HåkanUng manns ferd mot natt 9836461
837Mæhle, LarsTannfetøys 9831626
838Mæhle, LarsHvem tegnet bart på maleriet? 9821606
839Parr, MariaVaffelhjarte : : Lena og eg i Knert-Mathilde 9824920
840Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en ny BFF - NOT! 9812753
841Fossum, KarinKom hjem, Amadou 9811994
842Geard, AmandaMåneporten 9803632
843Klepp, AnneliGutte-spetakkel 9803942
844Lindman, MerviMinsten har en potte 9801735
845Horst, Jørn LierForræderen 97610300
846Sandemo, MargitDjevlekløften : [Sagaen om isfolket] 9768001
847Skoland, AinaMarionetten 9751576
848Kaldheim, HelenMørkalven : Trofeet 9682963
849Tokarczuk, OlgaJakobsbøkene, eller Den store reisen over syv grenser, gjennom fem språk og tre store religioner, ikke medregnet de små : fortalt av de døde, ferdigstilt av forfatteren ved hjelp av konjekturer, beriket av mangehånde bøker samt understøttet av fantasien, som er menneskets største naturgitte gave : til hukommelse for lærde, ettertanke for medborgere, kunnskap for lekmenn og adspredelse for melankolikere 9685331
850Lindman, MerviMinsten baker 9671566
851Spont, SiriMolly er min 9652274
852GijéDen mystiske forsvinningen 9652803
853Nore, AslakAlliansen : roman 9651665
854Griffiths, AndyGutta i trehuset med 104 etasjer 9633792
855Smart, JamieBunny vs Monkey og dommedagsforbundet! 9631775
856Andersen, Jørn KennethProduksjon og tjenester : vg1 teknologi- og industrifag 96312340
857Holowaty, LaurenPeppa og den magiske kle-seg ut-dagen 9611377
858Brunstrøm, ThomasSallys pappa elsker Halloween 9611645
859Sandemo, MargitDemonen og jomfruen : [Sagaen om isfolket] 9608001
860Härjegård, KarinSyersken og friheten 9591267
861Buchanan, EleanorDe fire steinene : [Havets søstre] 9572503
862Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne drar på stranda 9562793
863Nordahl, VictorReveflammene 9552453
864Brunstrøm, ThomasSallys pappa gidder ikke å være voksen 9541566
865Wessel-Aas, KatrineHjem til deg 9534771
866Henry, EmilyStore, vakre, vidunderlige liv 9523982
867Lieske, DanielEn ny verden 9481805
868Dahl, AlexEn perfekt mor 9475161
869Dahl, RoaldDen kjempestore krokodillen 9472423
870Mæhle, LarsHvor er den mellomste Bukken Bruse? 9451576
871Yrsa SigurdardóttirSå sort som en brann 9441307
872Brinck, CamillaNå er det leggetid 9431835
873Da Costa, MélissaAlt det blå på himmelen 9433692
874Hammer, ElisabethBeleiret 9371148
875Lahlum, Hans OlavPakten 9353382
876Griffiths, AndyGutta i trehuset forteller vitser til de får lattersjokk 9352623
877Hamberg, EmmaKjærlighetens idioter 9344072
878Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en elegant isprinsesse - NOT! 9344791
879Probert, TimMørketiden 9331924
880Sandemo, MargitVåroffer : [Sagaen om isfolket] 9338001
881Marienborg, IreneAu! sier Nora 9332463
882El Bakali, JavadEngstelig svarting 9323242
883Peers, BobbiePapegøyehelikopteret 9312324
884Enger, ThomasUgress : en Henning Juul-roman 9318241
885Holowaty, LaurenPeppas eventyr 9301446
886Winger, CecilieAndre verdenskrig i Norge på 1-2-3 9303662
887Jæger, JørgenSkjebnedøgn 9308631
888Horst, Jørn LierNullpunkt 9292154
889Svendsen, Tonje FossumPsykologi 2 92813170
890Klepp, AnneliHyttetur-skrekk 9273822
891Sandemo, MargitI jordens dyp : [Sagaen om isfolket] 9279001
892Iversen, Andreas K.Max Manus : : en tegneserie om en av Norges største motstandshelt 9253352
893Bekeng-Flemmen, SiljeVi må rekke barnehagen! 9252513
894Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne plukker bær 9222493
895Nesbø, JoRødstrupe 9193542
896Colgan, JennyKjærlighet på pinner 9171535
897Ousland, BjørnVelkommen til Grumyra 9153622
898Mæhle, LarsHvem er bolletyven? 9151585
899Kinney, JeffHundedager : En pingles dagbok 9143023
900Oda, EiichiroOne piece : Slaget mot Buggy-piratene 9142613
901Arsky, Gunn HeleneMord på skrivekurset 9132803
902Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne leker med følelser : en faktabok 9133062
903West, TraceyMånedragens reise 9121894
904Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst får tryllekopper 9121815
905Daddy putdownNatta med Pappa 9111297
906Jorselje, Jonas AndersenArbeidsmiljø og dokumentasjon : vg1 bygg- og anleggsteknikk 91113160
907Østby, AnneDuften av sjasmin 9111755
908Røed, HenningUtdødde skrekkdyr! 9091914
909Knausgård, Karl OveJeg var lenge død : roman 9081834
910Nicolaisen, FredrikkeLørdag med pappa 9082074
911Jacobsen, Jenny J.Små poter 9061765
912Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8-10 : Elevhåndbok 90615250
913Torgersen, Trond-ViggoResten av livet 9045941
914Teige, TrudeMormor danset i regnet : roman 9022194
915Andersen, Rolf Magne G.Jeg er Kokosbananas 9001555
916Andersen, Rolf Magne G.Luftskoene 8982164
917Horst, Jørn LierSlagside 8976891
918Brinck, CamillaKjærlighetens vind 8961814
919Jamtli, John S.I skyggen av Tirpitz 8954472
920Hove, Olav; Jørgensen, Jørg Arne; Rasmussen, Jarle; Sandboe, MaritStore spørsmål 89441480
921Molaug, Marius HornSånn ble jeg verdens beste fotballspiller 8934282
922Kinney, JeffRowleys dagbok : en supergod bestevenn : endelig min tur! 8923342
923Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Forsvunnet 8922034
924Stavås, Trond J.Mestertyven Gjest Baardsen 8913232
925Viken, Guri Margrete IdsøKrakk 8891834
926Boyne, JohnGutten i den stripete pyjamasen 8879180
927Ambjørnsen, IngvarSorgen i St. Peter Ording : noveller 8872233
928Brinck, CamillaMusse & Helium på eventyr 8861695
929Kinsky, EstherRombo 8841585
930Szalay, DavidKjøtt 8841316
931Barky boatsBarkebåter 8831167
932Smart, JamieBunny vs Monkey og overlyds-ai-ai! 8821635
933Bjøranger, TerjeTaperen 8824242
934Olsen, Jarle StenRovfugl : en kriminalroman 8821555
935Mæhle, LarsHvor er myggen? 8801336
936Callin, PetterErgo : fysikk 2 87812360
937Shakar, ZeshanTante Ulrikkes vei : roman 87718380
938Marcus, HåkonVilldyr 8765281
939Winick, JuddDet store buldrende braket 8762853
940Jacobsen, Jenny J.Hvilket dyr? 8751665
941Fiske, AnnaHvordan lager man en baby? 8732962
942Tjønn, Brynjulf JungFotballskoene 8732922
943Lyng, SandraHeia Corny 8721485
944Solberg, A. AudhildSkyggene i skolegården 8724891
945Grebe, CamillaJentene og mørket 8718960
946Burgess, RichardInteractions 1 : programfag engelsk 1 87113350
947Haugan, JohnGyldendals tabeller og formler i fysikk : fysikk 1, fysikk 2 og forkurs til ingeniørutdanning 87012600
948Phoenix, H.L.Valget 8652303
949Sandemo, MargitEngel med svarte vinger : [Sagaen om isfolket] 8658501
950Griffiths, AndyHelt borte og langt vekk 8652753
951Momrak-Haugan, AnneTrygg mat, bransje og arbeidsliv : Programområder på vg 1/2 restaurant- og matfagene 86512290
952Horikoshi, KōheiMitt helteakademia 8643542
953Bjelland, Nina RasmussenSynopsis : Håndbok : norsk 8-10, bokmål 86210590
954Kleppe, HåvardGod natt, Bjørnis 8611406
955Grimaldi, VirginieEn skjør tid 8592982
956Castle, PaulKringle og Finn 8571924
957Stokke, NilsI maurtua 8561386
958Brunstrøm, ThomasSallys pappa får fotballfeber 8551256
959Johnsen, Janne AasebøBamsen 8542223
960Gausdal, Tom VictorKokkelære : den store kokeboka 85412080
961Deutsch, BarryDen tapte arving 8471455
962Sandemo, MargitTrollbundet : [Sagaen om isfolket] 8464501
963Grønlie, AnneFokus : sosialkunnskap 84611830
964BingoBingo 8451207
965Kinney, JeffFestbrems : [En pingles dagbok] 8442503
966Falch, MalinBjørnar : en historie fra Nordlys 8441954
967Hansen, Erik FosnesOm natten er jeg i Kina : noveller 8443732
968Donaldson, JuliaSmåtting : fisken som fortalte historier 8431246
969Strout, ElizabethLucy ved havet 8431386
970Renberg, ToreTollak til Ingeborg : roman 8427701
971Strid, Jakob MartinDa Lille Larsens hus blåste bort 8401685
972Jolley, DanKnust idyll 8402213
973Andersen, DesiréeFit etter 40 : kosthold, søvn, trening, stressmestring, vektregulering 8401236
974Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 8394761
975Linde, HeidiKlasseboka 8393092
976Borge, NinaJakob på vippepunktet 8396271
977Dahl, RoaldDustene 8393542
978Banke, PeterAlt om Neymar 8393192
979Strout, ElizabethHva som helst er mulig 8382193
980Nesbø, JoKakerlakkene 8353382
981Arvola, IngeborgKniven i ilden : roman 8342633
982Peers, BobbieSnøfreserduellen 8342213
983Jackson, IdaBrillebjørn i bursdag 8331266
984Kjølberg, KristofferSupermegagigasjefen og den utrolige misforståelsen 8332912
985Bringsværd, Tor ÅgeTambar på sykehuset 8321465
986Schau, KristopherBæsjen til pappa 8302763
987Horst, Jørn LierRøykteppe 8306101
988Brunstrøm, ThomasSallys pappa i Syden 8301266
989Stai, KariFlaut 8291874
990Kjetun, MariSvaret er sjiraff 8271934
991Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra på tur 8271784
992Raknes, LinaÅse får besøk 8261645
993Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra får sykkel 8261904
994Dürenfeldt, Martin vonVerdens største 8261674
995Muncaster, HarrietDen nye skolen 8251306
996Fjeld, Terje KrogsrudFabel 7 : norsk for barnetrinnet 82311370
997Solli, TerjeTa aldri et troll med deg opp i et stupetårn 8233212
998Ousland, BjørnPrompetroll 8211914
999Sandemo, MargitHuset i Eldafjord : [Sagaen om isfolket] 8207001
1000Andersen, DesiréeDesirées sunne matprepp 8201147

1156 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 172 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2453 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 16/10/2026 kl. 14:24:32


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/8 1/11 1/12 1/6 1/10 1/9 1/7
20041/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20051/4 1/10 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20061/7 1/4 1/10 1/9 1/3 1/1 1/12 1/6 1/2 1/8 1/11 1/5
20071/7 1/3 1/9 1/10 1/6 1/12 1/1 1/11 1/8 1/2
20081/2 1/11 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As