1000 mest utlånte bøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kibuishi, KazuSteinvokteren 1033830633
2Falch, MalinReisen til Jotundalen 881021124
3Falch, MalinVikingene og orakelet 851818634
4Kibuishi, KazuIldfuglen 776519274
5Kibuishi, KazuByen bak skyene 771420753
6Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 770720863
7Kibuishi, KazuSupernova 764018504
8Kibuishi, KazuAlveprinsen 750518204
9Falch, MalinKråkesøstrene 742114585
10Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 720328732
11Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 713118293
12Sotberg, VictorBare Victor 712523743
13Falch, MalinTrollriket 689015484
14Pilkey, DavHundemannen 688913285
15Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 677917183
16Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 636720673
17Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 628023522
18Sandnes, Hans JørgenNed i dypet 628013184
19Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 620620323
20Horst, Jørn LierJakten på enhjørningen 605013274
21Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 603818443
22Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 602026412
23Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 588216383
24Horst, Jørn LierSalamandergåten 584630331
25Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 582921742
26Pilkey, DavHundemannen og Superpus 579810335
27Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 571619932
28Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 568317663
29Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 565017973
30Horst, Jørn LierOperasjon Rød sløyfe 554118782
31Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 551220732
32Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 549818063
33Horst, Jørn LierOperasjon Svartskog 547217653
34Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 544919152
35Helgheim, OdinFenrisulven 537512604
36Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 529616283
37Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 526021592
38Horst, Jørn LierOperasjon Lurifaks 521312924
39Horst, Jørn LierOperasjon Radius 516414813
40Pilkey, DavHundemannen er på ballen 51278526
41Pilkey, DavHundemannen håver inn 51278536
42Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 512312564
43Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 504318462
44Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 498816343
45Falch, MalinStjerna : en historie fra Nordlys 494310884
46Pilkey, DavLoppenes herre 49158565
47Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse drar til Syden 487711624
48Pilkey, DavNår villdyret våkner 48607976
49Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 483817532
50Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 474312113
51Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 473211714
52Sandnes, Hans JørgenHavgapet 468211174
53Kinney, JeffGode, gamle dager 465616982
54Pilkey, DavI fri dressur 46458075
55Dåsnes, NoraTi kniver i hjertet 464210434
56Horst, Jørn LierJakten på den siste dinosauren 46369045
57Sharif, GulraizHør her'a! 462915313
58Pilkey, DavI kattepine 45348085
59Kinney, JeffFerieparadiset 452117842
60Horst, Jørn LierJakten på slottets hemmelighet 447810224
61Horst, Jørn LierOperasjon heksegryte 445011703
62Kinney, JeffNedsmelting 438113703
63Kinney, JeffHjem, kjære hjem 436912953
64Horst, Jørn LierDekkoperasjon 434211493
65Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 423214462
66Sandnes, Hans JørgenOrkanen 41637775
67Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 416313383
68Horst, Jørn LierJakten på trollmannens bok 41618874
69Kinney, JeffRodrick ruler 413518922
70GijéVelkommen til Pandoria 40988574
71Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 405517302
72Kinney, JeffDobbel innsats 399012153
73Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 398916032
74Kinney, JeffDen brutale sannheten 395019931
75Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 388812893
76Kinney, JeffBrakkesyke 383417552
77Pilkey, DavForbrytelse og slafs 37895996
78Kinney, JeffTøffe tider 377814232
79Kinney, JeffSiste stikk 371717432
80Molaug, Marius HornVerdens verste biltur 369410633
81Kinney, JeffPå dypt vann 369212303
82Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 365912103
83Molaug, Marius HornVerdens verste miljøsvin 364711683
84Norman, Mona GriviDen hvite løven 364211033
85Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 344513422
86Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Håndboka 340312112
87Jordahl, JennyHva skjedde egentlig med deg? 33988214
88Molaug, Marius HornVerdens verste leirskole 338911382
89Horst, Jørn LierMaltesergåten 330613172
90Molaug, Marius HornVerdens verste fotballag 328914242
91Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 323810453
92Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 32229423
93Kinney, JeffHundedager 321513962
94GijéKyprians hemmelighet 31956654
95Telgemeier, RainaEn genial idé 31936844
96Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 31439753
97Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 310610153
98Sortland, BjørnMission 1: Rio de Janeiro 31019433
99Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 308212422
100Kinney, JeffFemte hjul på vogna 303714882
101Griffiths, AndyGutta i trehuset med 117 etasjer havner i fengsel 29967623
102Telgemeier, RainaDen store hemmeligheten 29316504
103Walliams, DavidVerdens verste barn 291511742
104Peers, BobbieLuridiumstyven 291315361
105Brown, Aleksander R. KirkwoodMagnus Carlsen og sjakkmorderen 29069493
106Griffiths, AndyGutta i trehuset med 104 etasjer må skaffe ti millioner kroner (ellers!) 27817843
107Norlund, DinaSnøkattprinsen 27318223
108Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Røde maske 27045894
109Norman, Mona GriviDen falske enhjørningen 27006414
110Sewali, AminaHør'a dagbok! : dagen Nansi gjøret dagbokskriving heftig igjen! 26938593
111Telgemeier, RainaDen første krangelen 26915584
112Dahl, RoaldMatilda 262617511
113Douyé, SylviaKryptozoologi for begynnere 26165324
114Peers, BobbieMarshmallowsmaskinen 26135924
115Molaug, Marius HornVerdens verste venn 261210272
116Rowling, J.K.Harry Potter og fangen fra Azkaban 260611522
117Probert, TimKampen mot mørket 26045055
118Telgemeier, RainaStoresøstre 26015474
119Griffiths, AndyGutta i trehuset med 130 etasjer : får øye på en kjempestor flue (som også er kjempeirriterende) 25666294
120Norman, Mona GriviPanda på rømmen 25657803
121Norman, Mona GriviLure lemurer 25468093
122Lauritzen, Dag OttoHetebølge 25187823
123Akerlie, IbenLars er lol 246812441
124Horst, Jørn LierGrenseløs 24525724
125Hatke, BenJack i jungelen 24494855
126Galligan, GaleGuttegærne Stacey 24494615
127Våhlund, EliasHåpløst 24424695
128Norman, Mona GriviPumaproblemet 24036203
129Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 24007283
130Mæhle, LarsEgget 23955184
131Hunter, ErinTilbake til villmarken 23898332
132Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 23537813
133Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 235210352
134Peers, BobbieNudelpuddelen 23405724
135Winick, JuddGutten som styrtet til jorda 23135554
136Griffiths, AndyGutta i trehuset med 117 etasjer : havner i fengsel 22775084
137Våhlund, EliasForsvunnet 22564574
138Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 22566543
139Marienborg, IreneAu! sier Nora 22435604
140Mæhle, LarsSjøuhyret 22274924
141Mæhle, LarsKrympekatastrofe 22255354
142Galligan, GaleEn helt umulig jobb 22224335
143Tolo, MichelleDet første møtet 22114295
144Douyé, SylviaJenta som elsket fabeldyr 21994414
145Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 21986253
146Dahl, RoaldHeksene 219412111
147Snashall, SarahHunder og valper 21925983
148Norman, Mona GriviIsbjørnmysteriet 21897582
149Tolo, MichelleSpøkelsesvenn : det første møtet 21884834
150Rowling, J.K.Harry Potter og Føniksordenen 21778732
151Douyé, SylviaFabeldyrets hemmelighet 21754245
152Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 21718782
153Houm, NicolaiZombieLars 21456233
154Mæhle, LarsSvømmekonkurransen 21455024
155Walliams, DavidGangster-bestemor 214110612
156Hatke, BenJack og kjempen 21414075
157Norman, Mona GriviTigertrøbbel 21418552
158Fiske, AnnaHvordan begynner man på skolen? 21326873
159Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 21216053
160Griffiths, AndyGutta i trehuset med 130 etasjer får øye på en kjempestor flue (som også er kjempeirriterende) 21154954
161Våhlund, EliasUlvene kommer 21144834
162Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 21077292
163Hatke, BenZita blir berømt : langt, langt hjemmefra 21054824
164GijéJakten på opprinnelsen 20774304
165Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Alene 20724584
166Mæhle, LarsReisen 20434784
167Telgemeier, RainaSmil 20363405
168Riley, LucindaDen savnede søsteren 202314051
169Galligan, GaleDen store festen 20213405
170Halvorsen, Anne GunnArvingen 20209622
171Horst, Jørn LierUndervannsgåten 200311691
172Peers, BobbieSkilpaddekanonen 19954834
173Hatke, BenZita i verdensrommet : Langt hjemmefra 19915123
174Kinney, JeffRowley Jeffersons superkule eventyr 19906113
175Lunde, MajaSolvokteren 19798422
176Pilkey, DavKaptein Supertruse og Hebbe Hundetruses horrible herjinger 19715643
177GijéDen mystiske forsvinningen 19683915
178Peers, BobbieSnøfreserduellen 19493855
179Bringsværd, Tor ÅgeTambar får en ny venn 19394993
180Lunde, MajaSnøsøsteren : en julefortelling 192611401
181Rowling, J.K.Harry Potter og ildbegeret 19225773
182Do, AnhNinjakid 19184604
183Dahl, RoaldGeorgs magiske medisin 191710421
184Pilkey, DavFarefulle høyder 19124304
185Hatke, BenJack og Zita må redde verden 19123655
186Winick, JuddHilo redder absolutt hele verden 19064324
187Falch, MalinBjørnar : et eventyr fra Nordlys 19053655
188Øverli, FrodeFrida og jakten på nesehårene 18965313
189Griffiths, AndyGutta i trehuset dør (nesten) av sine egne vitser 18843874
190Sortland, BjørnMission 3: Moskva 18635723
191Mæhle, LarsSkattejakten 18604164
192Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst begynner på skolen 18434364
193Røed, HenningHai! 18374474
194Mæhle, LarsHemmeligheten 18244863
195Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en hemmelig kjærlighetskatastrofe - NOT! 18185873
196Telgemeier, RainaDrama 18163515
197Hatke, BenZita vender tilbake : veien hjem 18104114
198Winick, JuddDet store buldrende braket 18083924
199Lunde, MajaSceneskrekk 18048062
200Fiske, AnnaHvordan lager man en baby? 18045193
201Holt, AnneDet ellevte manus 17973545
202Müller, ReidarSupervulkaner og digre dinosaurer : den kjempestore boka om Norges kjempelange historie 17975433
203Peers, BobbiePapegøyehelikopteret 17915753
204Walliams, DavidVerdens verste lærere 17906422
205Torjussen, Thomas SeebergZombieLars 17744304
206Marienborg, IreneNatta! sier Nora 17724523
207Linde, HeidiAnnenhver uke 17727372
208Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra et populært liv - NOT! 17716652
209Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en fantastisk bursdag - NOT! 17695223
210Winick, JuddAlle bitene passer sammen 17663435
211Lemire, SabineMira 17644394
212Mæhle, LarsBestevennen 17643844
213Kuhn, CamillaLøs tann 17634563
214Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 17635763
215Jackson, IdaBrillebjørn i svømmehallen 17406202
216Svingen, ArneFlukten til verdens ende 17325593
217Hartberg, FluSpesialklassen 17325343
218Chabert, JackKartmysteriet 17294683
219Svingen, ArneSnitch 17018322
220Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på overnatting 17013894
221Bringsværd, Tor ÅgeTambar har bursdag! 17004273
222Donaldson, JuliaGruffalo 16864164
223West, TraceyJorddragen våkner 16813055
224Winick, JuddHilo vekker monstrene 16733674
225Peers, BobbieKryptalportalen 167310091
226Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 16719091
227Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en dustete dramaqueen - NOT! 16675113
228Toriyama, AkiraDragon ball 16643694
229Griffiths, AndyGutta i trehuset med 104 etasjer 16634483
230Baugstø, LineJeg er Leona 16456792
231Marienborg, IreneJeg må tisse! sier Nora 16444313
232Christiansen, AnePasos : spansk nivå 2 164216760
233Nedrejord, KathrineLappjævel! 16387712
234Marienborg, IreneEn baby! sier Nora 16354713
235Telgemeier, RainaSøstre 16162686
236Lemire, SabineMira : #reise #Paris #savn 16102925
237Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst reiser på ferie 16014513
238Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 15966822
239Winick, JuddHilo i fritt fall 15923045
240Phoenix, H.L.Hemmeligheten 15912596
241Ewo, JonMonster! 15914673
242Jæger, JørgenDommen 15803604
243Pilkey, DavKaptein Supertruse og turbodassens hårreisende hevn 15773774
244Marienborg, IreneVi må rydde! sier Nora 15764023
245Klepp, AnneliDynamitt-fotball 15735063
246Svingen, ArneRom 13 15635452
247Fiske, AnnaHallo skogen! 15623874
248Sandnes, Hans JørgenFrostrøyk 15594003
249Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst feirer bursdag 15543594
250Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst og snøgutten 15533065
251Ullmann, LinnJente, 1983 15515023
252Solberg, A. AudhildHarpa 15508391
253Horst, Jørn LierSmuglerhuset 15346422
254Chamblain, JorisKikki og den mystiske boka 15303065
255Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på campingtur 15263204
256Raja, Abid QayyumMin skyld : en historie om frigjøring 15235122
257Lemire, SabineMira : #husbåt #pappa #kjærlighet 15233424
258Rowling, J.K.Harry Potter og dødstalismanene 15215572
259Chamblain, JorisKikki og mysteriet med den forsvunne dyrehagen 15203394
260Våhlund, EliasAlene 15193294
261Helgheim, OdinFimbulvinter 15183923
262Kuhn, CamillaLunda på rideskole 15154433
263Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8 151118430
264Moyes, JojoNår hvalene synger 15074993
265Pilkey, DavKaptein Supertruse og den sensasjonelle sagaen om Señor Stinkbombe 15023474
266Snashall, SarahKatter og kattunger 15023464
267Kinney, JeffRowleys dagbok : en supergod bestevenn : endelig min tur! 14904013
268Aurstad, ToreTåke over Svartøy 14854823
269Bringsværd, Tor ÅgeTambar og den lille, snille ulven 14833883
270Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en ekte BFF - NOT! 14804653
271Marienborg, IreneÆsj! sier Nora 14773923
272Kjølberg, KristofferEtter leggetid 14704263
273Riordan, RickLyntyven 14686002
274Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 14674783
275Sortland, BjørnMission 2: Hong Kong 14604663
276Walliams, DavidDen rikeste gutten i verden 14446382
277Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst havner i trøbbel 14423024
278Sandmæl, CharlotteForrådt 14402855
279Klepp, AnneliGutte-spetakkel 14365282
280 Guinness world records 2020 14313653
281Aldridge, Ethan M.Utstøtt 14283524
282Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Ulvene kommer 14283034
283Rowling, J.K.Harry Potter and the philosopher's stone 14277671
284Græsli, HansKompass : geografi VGS 142514081
285Pichon, LizFantastiske unnskyldninger (og masse annet kult) 14116342
286Kinney, JeffRowley Jeffersons superkule skumle historier 14092745
287Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på tivoli 14083194
288 Guinness world records 2019 13903583
289Klepp, AnneliGullunge-tabber 13856352
290Lemire, SabineMira : #kreativklubben #familie #kyss 13832844
291Klepp, AnneliDuste-spøkelser 13684632
292Rowling, J.K.Harry Potter og halvblodsprinsen 13645132
293Svingen, ArneDen onde læreren 13646272
294Horst, Jørn LierGravrøvergåten 13537421
295Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en elegant isprinsesse - NOT! 13425152
296Eriksen, Endre LundKattenapperen 13384782
297Winick, JuddGina : jenta som ødela verden 13382216
298Bringsværd, Tor ÅgeUlvegutten 13334303
299Jacobsen, Jenny J.Rare valper 13332874
300Fjell, Jan-ErikRingmannen 13313463
301Klepp, AnneliSprekke-hemmeligheter 13295182
302Røssland, IngelinFalske fakta 13244652
303Läckberg, CamillaMentalisten 13224343
304Horst, Jørn LierUlvehundgåten 13177311
305Clarke, JamesKariba : jungelens hemmelighet 13122136
306Renslebråten, LineVirkelighetens monstre 13063673
307 Guinness world records 2018 13053293
308Boyne, JohnGutten i den stripete pyjamasen 13059181
309Elizabeth Diskin Kirsti Grana Winsvold Knut KasboEnter Basic skills 8-10 130318130
310Svingen, ArneSpøkelseshotellet 13025282
311Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en talentfull popstjerne - NOT! 12995212
312Horikoshi, KoheiMitt helteakademia 12983563
313Svingen, ArneZombienaboen 12954243
314Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 10 129216270
315Bross, HelenaPå svømminga 12843693
316Do, AnhFlygende ninja! 12832804
317Pichon, LizBest i klassen (nesten) 12824342
318Svingen, ArneEn glefsende kjeft 12785212
319Heimen, Rikard B.Bjørnis kjører brannbil 12762325
320Svingen, ArneHalloweenhuset 12714512
321Hamre, Victoria HaallmanMiso 12693084
322Svingen, ArneDen slemme eleven 12694892
323Klepp, AnneliLeona i rottetrøbbel 12673044
324Hislop, VictoriaAugust 12673493
325Christiansen, Pål H.Matboksen 12674193
326Krpata, MitchEkspedisjonen som forsvant 12643024
327Stai, KariJakob og Neikob og Alle Andre 12633673
328Willems, MoVi er i en bok! 12612584
329Svingen, ArneOndskapens kjeller 12514962
330Marienborg, IreneDet regner! sier Nora 12493533
331Bringsværd, Tor ÅgeTambar og sjumilsstøvlene 12483773
332Bringsværd, Tor ÅgeTambar er et troll 12483573
333West, TraceyMysteriet med soldragen 12452415
334 Guinness world records 2021 12412984
335Lunde, MajaOver grensen 12345402
336Svingen, ArneStormen 12324562
337Heimen, Rikard B.Brann i blokk B 12312455
338Svingen, ArneBødlene på kirkegården 12294872
339Pichon, LizKule opplevelser (liksom) 12284552
340Tjønn, Brynjulf JungFotballskoene 12264112
341Horst, Jørn LierLibertygåten 12207111
342Thomas, AngieThe hate u give 121911251
343Handford, MartinHvor er Willy? : den utrolige boken 12172504
344Bringsværd, Tor ÅgeTambar og trollkjerringa 12173543
345Kolstad, HaraldHytte i skogen 12173353
346Fiske, AnnaHallo havet! 12173483
347Svingen, ArneMannen med seks fingre 12145542
348Bringsværd, Tor ÅgeTambar begynner på skolen 12132295
349Strid, Jakob MartinDen utrolige historien om den kjempestore pæra : (eller beretningen om hvordan Jeronimus Bjergstrøm Severin Olsen ble gjeninnsatt i sitt rettmessige embete som Solbys borgermester, til glede for alle byens innbyggere, utenom én) 12103533
350Svingen, ArneFlukten til det øde huset 12053683
351Jackson, IdaBrillebjørn blir storebror 12052175
352Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en perfekt hundepasser - NOT! 12054072
353Røed, HenningUtdødde skrekkdyr! 12012784
354Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en bedreviter - NOT! 11984772
355Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst drar på skoletur 11912534
356Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på ballett 11892384
357Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer : sitter barnevakt i en baguett 11883763
358Tofteberg, Grete NormannMaximum 8 118618230
359Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen av de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 11862844
360Lystad, MinaNørd 11855132
361Marklund, LizaPolarsirkelen 11844462
362Pichon, LizTom Gates er helt konge (av og til) 11825502
363Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en kul TV-stjerne - NOT! 11814522
364Donaldson, JuliaLille Gruffalo 11763133
365 Guinness world records 2022 11763703
366Brochmann, NinaJenteboka : Ellen og Ninas guide til puberteten 11765672
367Kuhn, CamillaRyddetid 11733763
368Rohde, Hanne KristinPyramidemysteriet 11695162
369Jolley, DanKnust idyll 11692374
370Nyhus, SveinSteder å tisse 11683673
371Kuhn, CamillaGlenn og skurkene 11673223
372Lykke, NinaFull spredning : en legeroman 11636561
373Ewo, JonBø! 11632804
374Stai, KariFlaut 11612374
375Skjønsberg, HaraldUnderveis ; Historie 10 116016630
376 Verkstedhåndboka 115623950
377Ousland, BjørnDet mørke hjertet 11533193
378Pichon, LizAlt er helt topp (nesten) 11495612
379Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en ny BFF - NOT! 11472943
380Svingen, ArneSkattekartet 11464162
381Pilkey, DavHundemannen i fri dressur 11412125
382Johansen, Tore UlabrandErling Braut Haaland : fra talent til verdensstjerne 11372784
383Krpata, MitchDe hemmelige vokterne 11282804
384Kinney, JeffRowleys dagbok : en supergod bestevenn 11273563
385Bross, HelenaInnbrudd på skolen 11273333
386Pichon, LizDogzombies ruler (snart) 11273952
387Aarø, Selma LønningMilla redder Amazonas 11273842
388Blabey, AaronBarske bøller gjør gode gjerninger (enten du liker det eller ikke) 11243333
389Bringsværd, Tor ÅgeTambar på hyttetur 11232015
390Svingen, ArneKappen 11234602
391Russell, Rachel RenéeNedtegnelser om å leve lykkelig alle sine dager - NOT! 11164422
392Heiberg, Anette V.Hunden 11112813
393Dahl, RoaldCharlie og sjokoladefabrikken 11067531
394Mæhle, LarsHvem tegnet bart på maleriet? 11052065
395LylianErin 11002284
396Dragland, LiseHvem i havet? 10992025
397Pichon, LizGlimrende ideer (stort sett) 10965242
398Bringsværd, Tor ÅgeTambar på sykehuset 10961935
399Griffiths, AndyGutta i trehuset med 143 etasjer drar på en skrekkelig avslappende ferie 10962773
400Nylund, MaikenRikka gir seg ikke 10945332
401Svingen, ArneDen døde onkelen 10903633
402Mewburn, KyleDinosaurdalen 10884422
403Svingen, ArneGrusomme netter 10884722
404Flood, HeleneElskeren 10875441
405Svingen, ArnePengene eller livet 10853822
406Klepp, AnneliBoble-løgner 10834112
407Dahl, RoaldDen fantastiske Mikkel Rev 10805531
408Bross, HelenaNatt på skolen 10763802
409Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra kjører brannbil 10743303
410Larsson, ÅsaNidstangen 10734972
411Jackson, IdaBrillebjørn besøker bestemor 10721716
412Nicolaisen, FredrikkeSykkelen 10713123
413Bross, HelenaVerdens beste venn 10703533
414Eidbo, Sebastian KroghHvor er hjernen? 10682254
415Dahl, RoaldDustene 10676041
416Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra på biblioteket 10653752
417Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer : sitter barnevakt i en bagett 10623293
418Jolley, DanEn klan i knipe 10602075
419Brown, Aleksander R. KirkwoodKong Grimms hevn 10604952
420Våhlund, EliasHåndboka 10552663
421Neverdahl, Ida EvaFloke 10553313
422Dürenfeldt, Martin vonVerdens søteste 10522384
423Wisløff, AnneLik meg : Oda og Arins dagbok 10524362
424Næss, Jan ChristopherSvømmehallen 10502883
425Nore, AslakHavets kirkegård 10493013
426Dürenfeldt, Martin vonNorske rovdyr 10452144
427Eriksen, Endre LundDøden 10403522
428Grine, ChrisInvasjonen 10392154
429Jackson, IdaBrillebjørn er syk 10382025
430Ryan, DeniseHunder 10383453
431Fossum, KarinDrepende drage, angrende hund 10363562
432Handford, MartinHvor er Willy nå? 10322474
433 Alt du trenger å vite om hunder og valper : lær om stell av hunder og valper 10303223
434Klepp, AnneliLeona i bursdagstrøbbel 10302174
435Collins, SuzanneDødslekene 102910700
436Di Gregorio, GiovanniSarahs drøm 10281895
437Klepp, AnneliSommer-overraskelser 10274182
438Svingen, ArneGjenferdene på skolen 10263632
439Bross, HelenaPolitiet kommer 10223173
440Ragde, Anne B.Hjerteknuseren 10212504
441Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst står på scenen 10143622
442Bross, HelenaSlåsskamp 10133343
443Stai, KariJakob og Neikob 10124162
444Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne drar på stranda 10113293
445Wänblad, MatsEt monster går på kino 10112823
446Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne tegner 10093123
447Pichon, LizEkstra stilige saker (eh) 10094942
448Handford, MartinHvor er Willy? 10072334
449Dragland, LiseHvem i skogen? 10062304
450Willems, MoDet er en fugl på hodet ditt! 10052184
451Roskifte, KristinAlle sammen teller 10042793
452Arvola, IngeborgBuffy By er talentfull : en selvbiografi 10044472
453Ousland, BjørnFlink drage 10032304
454Kjelsen, ReidarTissemus 10032474
455Borge, NinaOutlaster 9985551
456Aisato, LisaOdd er et egg 9973712
457Molaug, Marius HornVerdens verste vitsebok 9962284
458Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne plukker bær 9953013
459Ohlsson, KristinaStormvakt : [En Strindberg-krim] 9942503
460Kuhn, CamillaIda og ulven 9943352
461Parr, MariaTonje Glimmerdal 9895581
462Jacobsen, Jenny J.Hvilket dyr? 9872154
463Klepp, AnneliKysse-katastrofer 9862853
464Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Håpløst 9861765
465Bross, HelenaVenner igjen 9863442
466Bagieu, PénélopeHeksene 9851665
467Pichon, LizBitte litt flaks 9844602
468Indregard, KjetilTikkens jul 9844592
469Ingulstad, FridSvigermor og tyrann : [Sønnavind] 9847001
470Valeur, TirilHopp, morfar! 9822773
471Ousland, BjørnPrompetroll 9822154
472Skadberg, ÅshildDyr : helt vilt - og temmelig tamt 9813233
473Mæhle, LarsHvor er den mellomste Bukken Bruse? 9801955
474Marienborg, IreneJeg vil bake! sier Nora 9762084
475Molaug, Marius HornVerdens verste jul 9732763
476Bross, HelenaVi vil ha disko 9723482
477Ingulstad, FridKrangel og ufred : [Sønnavind] 9718001
478Lindgren, AstridTordenværsbarn 9662154
479Nylund, MaikenRikka på ordentlig og forever 9623652
480Willems, MoJeg brakk snabelen! 9622094
481Jensen, JørnKasper på fotballeir 9596711
482Falch, MalinBjørnar : en historie fra Nordlys 9581605
483Næss, Sven PetterSkyldig 9562503
484Russell, Rachel RenéeDustedagboka : nedtegnelser fra et populært liv - NOT! 9563962
485Svingen, ArneHelt alene hjemme 9553043
486Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en ny BFF- NOT! 9542224
487Willems, MoEn stor fyr tok ballen min! 9531964
488Mathismoen, OleVille greier : om dyr og natur og sånt 9523252
489Røssland, Tor ArveSvarte-Mathilda 9506691
490Pichon, LizFamilie, venner og lodne pelsdyr 9503143
491Nilsson, FridaApestjernen 9502553
492Haukeland, AndreasTIX : den stygge andungen 9493612
493Shakar, ZeshanTante Ulrikkes vei : roman 9469321
494Øygarden, BjarneNye kontekst 8 - 10 : Nynorsk - som sidemål 94523750
495Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Forsvunnet 9441795
496Loe, ErlendHvem rumpet brunosten? : et kriminalmysterium fra virkeligheten 9422893
497Wieslander, JujjaMamma Mø i svømmehallen 9412214
498Johnsen, Janne AasebøBamsen 9402733
499Pichon, LizHvilket monster? 9403562
500Horst, Jørn LierTriangelgåten 9395301
501Bross, HelenaDinoleken 9372633
502Hunter, ErinFlammer og is 9364422
503Hunter, ErinKnust idyll 9321944
504Baugstø, LineVi skulle vært løver 9325401
505Svingen, ArneFlukten til høyfjellet 9302254
506 Treningslære : idrettsfag 92912320
507Mæhle, LarsHvor er krabbene? 9291864
508Falch, MalinMalin Falchs Bjørnar : en historie fra Nordlys 9291655
509Kjelsen, ReidarÆsj! 9283182
510Sandtorv, ChristinePelle Propell klarer faktisk alt helt selv 9262823
511Rørvik, Bjørn F.To små riddere 9253212
512Stranger, SimonRiddere, hekser og prikkedøden 9243382
513Gronemann, SteffenAlt om Manchester United 9223182
514Kinney, JeffDiary of a wimpy kid : Greg Heffley's journal 9195511
515Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8-10 : elevhåndbok 9188511
516 Vitseløve 9183162
517Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det-store trehuset med 52 etasjer 9182753
518Willems, MoVi drar på kjøretur! 9161785
519Engedal, Marianne GrettebergPølsetjuven 9153442
520Bross, HelenaNy i klassen 9153482
521Nesbø, JoKongeriket 9136501
522West, TraceyVanndragens hemmelighet 9121755
523Roeim, JørnVitser og gåter 9103282
524Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en lykkelig hjerteknuser - NOT! 9103852
525Krpata, MitchTiden er ute 9052254
526 Peppa på sommerferie 9041376
527Ingvaldsen, BjørnAnti-festkomiteen 9033172
528Mæhle, LarsHvem er bolletyven? 9021894
529Flood, HeleneTerapeuten 8995501
530Heimen, Rikard B.På jobb med Bjørnis 8991755
531Handford, MartinHvor er Willy? : den fantastiske reisen 8981824
532Pilkey, DavHundemannen i kattepine 8981625
533Svingen, ArneFlukten til bakgatene 8972533
534Wänblad, MatsKosegutt er syk 8972373
535Kinney, JeffSamling i bånn 8964392
536Odgers, SallyTitanic 8953302
537Ousland, BjørnSnørrunger 8952463
538Willems, MoDet er vanskelig å vente! 8931844
539Läckberg, CamillaVinger av sølv 8935781
540Solberg, A. AudhildSuperbitchene driter seg ut 8925921
541Bjärbo, LisaDaniel møter en tyrannosaurus 8911745
542Stai, KariPyse 8902204
543Marienborg, IreneFine prikker! sier Nora 8881954
544Bringsværd, Tor ÅgePetra sparker fotball 8882004
545Banke, PeterAlt om Neymar 8882813
546Bross, HelenaHjelp, vi kommer for sent! 8863082
547Bross, HelenaHva vil læreren si? 8843132
548Svingen, ArneDa Bo satt fast i do 8832793
549Aamodt, IngunnDukken 8825271
550Mæhle, LarsHvem har tatt pølsene? 8791904
551Horst, Jørn LierRivertongåten 8785851
552Svingen, ArneSlakterskogen 8764302
553Svingen, ArneNattevakten 8762972
554CarboneJakten på opprinnelsen 8741894
555Stai, KariJakob og Neikob : stormen 8732723
556Brenden, LailaSøstre for livet : [Fjellroser] 8712004
557Svingen, ArneFlukten til sirkuset 8702743
558Wänblad, MatsMin venn Boris 8703002
559Bross, HelenaVi lager fest! 8672343
560Bringsværd, Tor ÅgeTambar og sjøormen 8671904
561Svingen, ArneOpptaksprøven 8662583
562Horst, Jørn LierEinsteingåten 8664042
563Røssland, Tor ArveKodeord Overlord 8656071
564Wänblad, MatsEt monster overnatter 8652763
565Guibert, EmmanuelSuperhelten Arild redder verden (vel, nesten) 8642333
566Mytting, LarsSøsterklokkene 8645501
567Skjønsberg, HaraldHistorie 8 86314890
568Jolley, DanMed hjerte for klanen 8621725
569Dahl, RoaldDen kjempestore krokodillen 8622992
570Dürenfeldt, Martin vonVulkaner 8611844
571Dahl, RoaldSVK 8605121
572Gjelsvik, SiriMonster under senga 8602213
573Pichon, LizJa! Nei. (Kanskje-) 8592613
574Larsen, Frode EieTåkedis 8592783
575Johnsen, Janne AasebøÅ, pappa! 8572163
576Meadows, DaisyDen røde alven Rubina 8572493
577Jensen, Jens HenrikØkseskipet 8563192
578Våhlund, EliasRøde maske 8551934
579Hjorth, MichaelSom man sår 8552703
580Ousland, BjørnKnokkeldans 8552763
581 Super-Peppa! 8541207
582Callin, PetterErgo : fysikk 1 8539290
583Bronken, HenryVenner 8522343
584Bross, HelenaNye bestevenner 8512813
585Lillegraven, RuthFanga på fjorden 8502773
586Brown, Aleksander R. KirkwoodDemonbyen 8503172
587Klepp, AnneliLeona i premietrøbbel 8451934
588Bross, HelenaHundrelappen 8442912
589Røssland, Tor ArveGlimt 8406111
590Jackson, IdaBrillebjørn i bursdag 8381286
591Aakeson, Kim FupzMorten og Mahdi 8382343
592Coupe, RobertØgler 8383612
593Griffiths, AndyVerdens mest korrekte faktabok om rumposaurer 8372153
594Næss, Jan ChristopherKarneval 8352373
595Svingen, ArneSpådommen 8323062
596 ChromeBook 83010080
597Walliams, DavidDemontannlegen 8284151
598Russell, Rachel RenéeSuperantihelten 8282473
599Oxlade, ChrisRaske biler 8262553
600Nicolaisen, FredrikkePappa og jeg 8243092
601Bringsværd, Tor ÅgeTambar og harepusene 8211874
602Bringsværd, Tor ÅgeTambar og eventyrsverdet 8211764
603Pichon, LizSuperduperflink (nesten) 8182433
604Guibert, EmmanuelSuperhelten Arild er glad som en gris 8181944
605Christensen, Lars SaabyeByens spor : Jesper og Trude 8163332
606Bross, HelenaBygge hytte 8152363
607Dürenfeldt, Martin vonVerdens farligste 8141744
608Wänblad, MatsHvem bor i kjelleren? 8131914
609 Peppas magiske enhjørning 8121336
610Sortland, BjørnMission 2: Hongkong 8101924
611Russell, Rachel RenéeDustedagboka 3 : nedtegnelser fra en talentfull popstjerne - not! 8103382
612Griffiths, AndyGutta i trehuset forteller vitser til de får lattersjokk 8091784
613Fiske, AnnaAlle har en bakside 8082613
614Karlsen, Ole G.Terra nova : geografi for den videregående skolen 8077911
615Hunter, ErinSavnet 8001724
616Egeland, TomSølvmyntene 7994471
617Brallier, MaxDen siste gjengen på jorda 7992643
618Lillegraven, RuthDei svarte svanene 7983112
619Staalesen, Gunnar2020. Post festum 7973002
620Bross, HelenaBare skrik og bæsj 7972433
621Tvedt, ChrisDjevelen i detaljene 7962503
622Gronemann, SteffenAlt om Zlatan 7962653
623Kaaberbøl, LeneSkammarens dotter 7956041
624Lyng, SandraDu klarer det, Corny 7931186
625Aamodt, IngunnBakeren og månen 7932193
626Østgaard, Anne123 for barske barn : tull med tall 7922503
627Horst, Jørn LierHodeskallegåten 7914021
628Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra på tur 7912333
629Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 7896601
630Peers, BobbieOrbulatoragenten 7884791
631Wänblad, MatsMonsterkarneval 7882513
632Snashall, SarahSmygende slanger 7872063
633Sandtorv, ChristinePelle Propell blander alle smaker i hele verden 7862453
634Jolley, DanNye fiender 7861395
635Bross, HelenaVi har gått oss vill! 7852662
636Jolley, DanMørke minner 7841395
637Wexelsen, RebeccaUlf er uvel 7835501
638Lyng, SandraHa det, Corny 7831206
639Arnesen, SonjaNorskboka : vg2 yrkesfag 78211630
640Renslebråten, LineDyr som gjemmer seg 7823152
641Bross, HelenaLøse tenner 7812133
642Bross, HelenaRing 113! 7802533
643Frank, AnneAnne Franks dagbok 7806331
644Grebe, CamillaAlle lyver 7802822
645Pichon, LizSuveren skoletur (seriøst ...) 7791485
646Bringsværd, Tor ÅgePetra skal til tannlegen 7772213
647 Lader til Chromebook 77512160
648Bross, HelenaSparkesykkelen 7752353
649 Guinness world records 2017 7721934
650Walliams, DavidPappa Skurk 7714071
651Rørvik, Bjørn F.Ha-ha! 7701794
652Willems, MoSe hva jeg kan! 7691694
653Moyes, JojoDet siste brevet fra deg 7683482
654Do, AnhUtrolig ninja! 7671564
655Rowling, J.K.Harry Potter and the chamber of secrets 7662023
656Hunter, ErinGode hjelpere 7661654
657Jamtli, John SigvartSabotør 7653042
658Kvam, Anne Lise SvendahlGrip 1 : engelsk 7659920
659Lahlum, Hans OlavSneen var ren 7642303
660Lystad, MinaFake 7643732
661Hunter, ErinFanget 7631554
662Knausgård, Karl OveMorgenstjernen 7634111
663Bross, HelenaLesehunden 7601624
664Lang, SuzanneSurpomp 7571505
665Janouch, KaterinaIngrid og Ivar i svømmehallen 7561415
666Banke, PeterAlt om Ronaldo 7552373
667Jackson, IdaBrillebjørns barnehagebok 7551515
668Mæhle, LarsHvor er myggen? 7521654
669Horst, Jørn LierTre saker for Detektivbyrå nr. 2 7522053
670Baugstø, LineKaja og Stine og gutten som forsvant 7513552
671Linde, HeidiSara og Dagmara passer hund 7515661
672Alsterdal, ToveRotvelte 7512163
673Ingulstad, FridFra idyll til mareritt : [Sønnavind] 7516501
674Sandmo, CamillaJente (17) ikke savnet 7494431
675Banke, PeterAlt om Messi, Suárez & Neymar 7482233
676Klepp, AnneliMia er mystisk 7486461
677Granli, RutRedde Reidar 7452492
678Bross, HelenaHvem sin katt er det? 7442502
679Michelsen, Ida TufteAlma Freng og solfangerne 7444221
680Larssen, Vetle LidLucias siste reise 7434001
681Hamre, Victoria HaalmanMiso 7431674
682Horst, Jørn LierSjøormgåten 7433362
683Hunter, ErinEn klan i knipe 7421624
684Jolley, DanSashas hemmelighet 7411385
685Walliams, DavidRotteburger 7403012
686Teige, TrudeMorfar pustet med havet 7402033
687Aamodt, IngunnKorte grøss 7393991
688Widmark, MartinMini-mysterier fra Valleby : tegneseriebok 7391435
689Jolley, DanSavnet 7361484
690Næss, Jan ChristopherHokus pokus 7322133
691Bross, HelenaSove borte 7312143
692Simon, FrancescaRampete Robin blir rik 7285081
693Sykes, JulieSofia og Regnbue 7283112
694Simon, FrancescaRampete Robin og fotballfantomet 7264181
695Lyng, SandraDen er min, sier Corny 7261156
696 Alt du trenger å vite om katter og kattunger : lær om stell av katter og kattunger 7252213
697Marienborg, IreneGratulerer! sier Nora 7252293
698Pilkey, DavKaptein Super-Truse og de drittleie doene 7252333
699Coupe, RobertVulkaner 7232782
700Llewellyn, ClaireDødelige dinosaurer 7232043
701Horst, Jørn LierSak 1569 7235261
702Estes, MaxSur 7231804
703Horst, Jørn LierOperasjon Julekule 7222313
704Mæhle, LarsTeatertrøbbel 7221295
705Stilson, MichaelElastico : når du må tape alt for å vinne 7212173
706Guibert, EmmanuelSuperhelten Arild og verdens peneste ku 7201484
707Næss, Jan ChristopherBursdag 7191923
708Pichon, LizKjeks, band og store planer 7183422
709Walliams, DavidFing 7183192
710Johansen, EldridSkolespøkelset 7162722
711Russell, Rachel RenéeDustedagboka 5 : Nedtegnelser fra en bedreviter - NOT! 7162912
712Vahr, EllenReisen til Idle Hour 7162003
713Snashall, SarahHester og føll 7152223
714Aakeson, Kim FupzMorten og Mahdi forever 7141425
715Tindberg, SveinFangene i Adnafjell 7143641
716Stai, KariJakob og Neikob og det tomme rommet 7112602
717Kjelsen, ReidarKu uten hode 7112532
718Sønneland, Håkon ForfodAlle barna-vitser 7101714
719Donaldson, JuliaPinnemann 7101584
720Hunter, ErinHjemreisen 7101624
721Brech, NoraUlveskogen 7102303
722Østgaard, AnneABC for barske barn 7102023
723Solberg, A. AudhildSuperbitchenes hemmelighet 7103861
724Nortun, HaraldSpådama i 7B : roman 7053312
725Mæhle, LarsHvor er kosebamsen? 7041544
726Horst, Jørn LierEsmeraldagåten 7043402
727Stilson, MichaelBare spille ball 7045021
728Wänblad, MatsEt monster på tivoli 7021913
729Klepp, AnneliMia blir spion 7022682
730Folkestad, Anna R.Tanntrøbbel 7013741
731Dahl, RoaldDen magiske fingeren 7003731
732Lindell, UnniLove, du liksom 7003761
733Walliams, DavidIsmonsteret 7003432
734Jackson, IdaBrillebjørn får plaster 7001126
735Jepsen, MichaelAlt om Messi 6992452
736Walliams, DavidVerdens verste foreldre 6983182
737Rowling, J.K.Harry Potter and the prisoner of Azkaban 6982123
738Do, AnhNinjabytte! 6971494
739Brenden, LailaFarlig fiende : [Fjellroser] 6966001
740Aamodt, IngunnPulverheksa og Julenissen 6953541
741Gaiman, NeilCoraline 6954621
742Holt, AnneMandela-effekten 6944101
743Samartin, CeciliaKolibri 6942203
744Widmark, MartinBursdagsmysteriet 6932842
745Nylund, MaikenNå eller aldri, Rikka 6932472
746Skretting, GudrunTre menn til Vilma 6922103
747Jæger, JørgenDet sorte fåret 6925341
748Lyng, SandraGratulerer med dagen, Corny 6911116
749 Guinness world records 2016 6911893
750Carle, EricDen lille larven Aldrimett 6912642
751Riley, LucindaDe syv søstre 6913042
752Peers, BobbieSentrifugalkatastrofen 6912902
753Egner, ThorbjørnKarius og Baktus 6905441
754Manson, MarkDen edle kunsten å gi faen : en uventet tilnærming til å leve et godt liv 6903601
755Grøntvedt, Nina ElisabethHappy ending, liksom? 6893931
756Mæhle, LarsHvor ble det av alle sokkene? 6881474
757Wassmo, HerbjørgMitt menneske 6862073
758 Peppa står på ski 6851126
759Simpson, DanaAnjas enhjørning 6851165
760Meggitt-Phillips, JackBeistet og Bettina 6843402
761Willems, MoBlir du med ut og leke? 6841474
762Janouch, KaterinaIngrid og Ivar på spøkelsesjakt 6831494
763Lyng, SandraGod natt, Corny 6821205
764Wilson, HannahTøffe traktorer 6812442
765Aldridge, Ethan M.Byttingkongen 6811634
766Sarenbrant, SofieHvil i fred 6792013
767Jackson, IdaBrillebjørn teller 6791215
768Rowling, J.K.Harry Potter and the goblet of fire 6792472
769Clarke, DanielKariba : jungelens hemmelighet 6771394
770Wänblad, MatsBade i sølv 6772063
771Jolley, DanHjemreisen 6771325
772Walliams, DavidTante grusom 6762762
773Bjärbo, LisaDaniel møter en triceratops 6761305
774Slettedal, JohannesNettvett med Johannes : bli smart på Internett! 6752912
775Hartberg, FluFjols 6752223
776Bjärbo, LisaDaniel møter en stegosaurus 6741275
777Aisato, LisaSnokeboka 6722203
778Bjørk, SamuelDen usynlige hunden 6703082
779Svingen, ArneTvillingene 6702362
780Kjelsen, ReidarRumpetroll 6671713
781Blichfeldt, KathinkaKontekst 8-10, 3. utg. : Basis 6669610
782Grossmann, KariLillesøster spiser frokost 6661823
783Simon, FrancescaRampete Robin får lus 6645791
784Steinholm, MonikaMumiene våkner 6633471
785Sortland, BjørnMission 4: Bergen 6633461
786Shehadi, MunaEves sannhet 6622532
787Widmark, MartinDetektivmysteriet 6603611
788Collins, SuzanneThe hunger games 6579090
789Heimen, Rikard B.Besøk på brannstasjonen 6561265
790Kinsella, SophieMin magiske mamma og meg 6562003
791Walliams, DavidHerr Stink 6564331
792Ingvaldsen, BjørnParfymepatruljen 6552382
793Rowling, J.K.Harry Potter and the deathly hallows 6541833
794Dahl, RoaldDanny og den store fasanjakten 6543182
795Bross, HelenaDet spøker på skolen 6532702
796Ryan, DeniseStore katter 6532492
797Sejrup, TrineDetektiv Trine på kattejakt 6521873
798Lindell, UnniKyss meg på tirsdag 6524851
799Lunde, MajaSnill, snillere, snillest 6523222
800Ousland, BjørnSmåbarnsuppe 6502113
801Holmes, Janet A.Rosa 6471983
802Wieslander, JujjaMamma Mø bygger hytte 6472362
803Hunter, ErinMed hjerte for klanen 6471484
804Adler-Olsen, JussiOffer 2117 6464401
805Glenday, CraigGuinness world records 2021 6451334
806Sunne, Linn T.Kjelleren 6452972
807Griffiths, AndyVerdens mest korrekte faktabok om kroppen 6442143
808Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 6435001
809Alexie, ShermanThe absolutely true diary of a part-time indian 64311750
810Russell, Rachel RenéeDustedagboka 4 : Nedtegnelser fra en elegant isprinsesse - not! 6432522
811Sørum, Steffen R.M.Krigere 6422502
812Flatland, HelgaEt liv forbi 6413561
813Bross, HelenaFor en vikar! 6402202
814Jensen, JørnKasper spiller finale 6404071
815Røed, HenningHavets mysterier : utrolige historier fra virkeligheten 6392522
816Gifford, ElisabethDen gode doktoren fra Warszawa 6391603
817Rowling, J.K.Harry Potter and the Order of the Phoenix 6331374
818Pilkey, DavKaptein Supertruse og den sensasjonelle sagaen om señor Stinkbombe! 6311673
819Haq, IramHva vil folk si 6294091
820Riley, LucindaSkyggesøsteren 6293351
821Mæland, Ingebjørg FaugstadTraktor 6291274
822Bringsværd, Tor ÅgeKarsten må ha lapp 6281464
823Stai, KariNaboen 6273002
824Skadberg, ÅshildAll verdens dyr : vilt, snilt, tøft og røft! 6262112
825Linde, HeidiMenneskets beste venn 6253941
826Jensen, JørnKasper scorer 6254381
827Kinsella, SophieMin magiske mamma og havfruene 6252722
828Townsend, JessicaMorrigans forbannelse 6242732
829 Latterbomber : vitser for barn 6221613
830Mæhle, LarsHvor er billetten? 6211314
831Colson, RobFotballskills : få proffenes beste tips og triks 6181394
832Horst, Jørn LierJakten på Pepperkakemannen 6171514
833Kinney, JeffEn pingles dagbok : Hundedager 6162682
834Ousland, BjørnDrømmetreet 6162033
835Baugstø, LineKaja og Stine tar saken 6153091
836James, EricaDel det med skyene 6145251
837Frobenius, NikolajSvanesang 6142522
838Birkenes, JonGeografi 8 61210260
839Ousland, BjørnSjøtrollet 6122132
840Llewellyn, ClaireEkstreme edderkopper 6111683
841Lindgren, AstridBrødrene Løvehjerte 6103301
842 Peppas vinterbok 6091025
843Lirhus, AgnarSlottet 6082582
844Jensen, JørnKasper i mål 6073971
845 Peppas vintereventyr 6061025
846Ohlsson, KristinaSyke sjeler 6062692
847Hoem, EdvardFelemakaren 6053701
848Pilkey, DavKaptein Supertruse og turbodassens hårreisende hevn! 6051563
849Mæhle, LarsHvem gikk med utesko inne? 6051444
850Lindell, UnniElsker deg av hele mitt jærte! 6044381
851Strid, Jakob MartinMimbo Jimbo bygger et fyrtårn 6041214
852Strid, Jakob MartinLille Frosk 6041603
853Simon, FrancescaRampete Robin 6034831
854Stranger, SimonKokotopia i steinalderen : mammuter, mysterier og masse, masse stein 6032272
855Bjärbo, LisaDaniel møter en pteranodon 6021165
856Brenden, LailaToner fra en stille skog 6022172
857Denton, TerryGutta i trehuset dør (nesten) av sine egne vitser 6011135
858Rørvik, Bjørn F.Ho-ho! 6011314
859Grossmann, KariLillesøster hos tannlegen 6012112
860Baugstø, LineKaja og Stine og mysteriet i skogen 6002962
861Lystad, HenningOda gir gass 6001553
862Brunner, MaxSuperfeil 5991983
863Bergstrøm, HasseRettslære 1 5996620
864Strid, Jakob MartinDa Lille Larsens hus blåste bort 5981633
865Fiske, AnnaHallo Jorda! 5982122
866Hunter, ErinEt nytt medlem 5981304
867Heivoll, GauteForklaringen 5982002
868Brenden, LailaForrådt : [Fjellroser] 5975001
869Stuart, DouglasShuggie Bain 5973941
870Rustad, Morten CorneliussenFlyt : kroppsøving for videregående skole 5967510
871Rowling, J.K.Harry Potter and the half-blood prince 5951513
872Lindell, UnniForelska forever 5943531
873Fiske, AnnaSinne 5941663
874Aamodt, IngunnPulverheksa og trollet 5932292
875Enger, ThomasKillerinstinkt 5934991
876Lunde, MajaKokkekaos 5932552
877Loland, SigmundIdrett og samfunn : idrettsfag 5907250
878Ryan, DeniseLivet i jungelen 5902652
879 Guinness world records 5892232
880Coupe, RobertEkstreme forhold 5892732
881Mytting, LarsHekneveven 5897520
882Applegate, K.A.Invasjonen 5883091
883Loland, SigmundIdrett og samfunn 5878190
884Nesbø, JoDoktor Proktors prompepulver 5863811
885Kinsella, SophieMin magiske mamma og verdens beste bursdag 5861733
886Valgermo, FinnEkornskogen 5851883
887Hunter, ErinEtter flommen 5851244
888Bergström, GunillaHvor er skøyergutten Albert Åberg? 5852242
889Rishøi, Ingvild H.Stargate : en julefortelling 5842032
890Kinney, JeffEn pingles dagbok : Den brutale sannheten 5833421
891Næss, Jan ChristopherSyden 5801743
892Denton, TerryGutta i trehusets [overstrøket] Terrys bok om absolutt alt (nesten, da) 5801174
893Russell, Rachel RenéeDustedagboka 7 : Nedtegnelser fra en kul TV-stjerne - NOT! 5792032
894Vahr, EllenBakeriet i Brooklyn 5792032
895Framnes, ThomasJonas og lillebror maler huset 5791753
896Hanlon, AbbyVilma skoledilla 5781603
897Wieslander, JujjaMamma Mø prøver sklia 5784481
898 Peppa på månen 578985
899Næss, Jan Chr.Svømmehallen 5781224
900Blabey, AaronBarske bøller møter en supersøt (og ekstremt farlig) pelsball 5781693
901Engberg, KatrineIsola 5782532
902Jolley, DanGode hjelpere 5781164
903Hansen, AtleEg har venta på deg : roman 5774641
904Solberg, A. AudhildDet spøker for superbitchene 5763491
905Grebe, CamillaIld og dype vann 5742162
906Kinney, JeffEn pingles dagbok : Siste stikk 5732322
907 Guinness world records 2015 5721823
908Steinholm, MonikaIkke akkurat Lykke 5701922
909Svendsen, Tonje FossumPsykologi 1 5706830
910Biesalski, PetraMomente : tysk nivå 2 5685251
911Simon, FrancescaRampete Robins underbukse 5683011
912Harrison, JamesDen ville, vakre regnskogen 5681952
913Heimen, Rikard B.Brannbamsen Bjørnis : besøk på brannstasjonen 5661234
914Bross, HelenaSmåkrypjakten 5661803
915Stranger, SimonBarsakh : Emilie, Samuel og Gran Canaria : roman 5664061
916Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet : Serie: Amuletten 5651423
917Couturier, StéphanieDen store boken om følelser 5641144
918Mæhle, LarsTiger! 5632602
919Salinas, VeronicaSlem 5625071
920 Verdens aller største sølepytt 5621025
921Shakar, ZeshanTante Ulrikkes vei 5612122
922Hunter, ErinSkogens hemmeligheter 5613161
923Jackson, IdaBrillebjørn blir henta i barnehagen 5601134
924Kinney, JeffThe ugly truth 5592432
925Coupe, RobertSolsystemet 5592712
926Winsnes, MagnhildHysj 5581803
927Mæhle, LarsHvem har tatt brillene? 5581314
928Lyng, SandraDu får ikke være med, Corny 558965
929Brenden, LailaSkygger under overflaten 5572712
930Næss, Jan ChristopherVille dyr i byen 5572482
931Børresen, Pål FredrikAppell : vg1 SF : norsk 5576630
932Baugstø, LineKaja og Stine følger et spor 5572552
933Brenden, LailaVeiskillet : [Fjellroser] 5573001
934Folkestad, Anna R.Visste du at ...? Godteri 5541693
935Pilkey, DavSuperpus tegneklubb 554975
936Rosenthal, Amy KrouseUni enhjørning 5541065
937 Georg og dinosauren 553985
938Jensen, JørnKasper blir kaptein 5523591
939Nilsen, MoniaDukketyven 5511324
940Mostue, SigbjørnI morgen er alt mørkt : Brages historie 5505201
941Brech, NoraDen store fuglejakten 5491553
942Jackson, IdaBrillebjørn flyr 548965
943Brønstad, AgnesHelse : vg1 helse- og oppvekstfag 5484411
944Sørum, Steffen R.M.Flere krigere 5481962
945Clanton, BenSuper-Narve og Magiske Manet 5481164
946Blichfeldt, KathinkaKontekst 8-10 : Tekster 5 5475950
947Gjersøe, Ann-ChristinSkyfri himmel : [Hvite hjerter] 5464001
948Guibert, EmmanuelEt lite esel som deg og meg 5461244
949Komissar, RikkeOlivia spiser kunst 5451683
950Svingen, ArneFlukten til undervannsbyen 5453131
951Kinney, JeffEn pingles dagbok : Rodrick ruler 5452322
952Wänblad, MatsPolly rømmer 5441613
953Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer : som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 5431523
954Aarø, Selma LønningMilla leter etter gull 5432002
955 Amigos dos textos 5437750
956Boyden, RobinOlava og reisen til verdens ende 5421045
957Grine, ChrisGjesten 5421144
958Sortland, BjørnVenezia-mysteriet 5424291
959Nilsson, FridaIshavspirater 5421583
960Diskin, ElizabethEnter 10. Learners Book 5426410
961Fiske, AnnaLykke 5412332
962Parvela, TimoInvitasjonen 5402442
963Fiske, AnnaBertil blir grei 5401314
964Gjersøe, Ann-ChristinDen mørkeste natt : [Hvite hjerter] 5406990
965 Vitseløve 2 5391583
966Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang ; Operasjon Påskelilje 5393281
967Scheffler, AxelDen søte sneglen 537975
968Klepp, AnneliTor vil ake 5362122
969Solberg, Kine JeanetteIkke lov å le 5353421
970Hanlon, AbbyVilma fantasidilla 5351583
971Kinney, JeffDog days 5352552
972Hatke, BenLangt hjemmefra 5351254
973Russell, Rachel RenéeDustedagboka 2 : nedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 5342082
974Øygarden, BjarneNye Kontekst 8-10. Nynorsk - som sidemål5349260
975Eriksen, Lars HenrikJakten på evighetsmaskinen 5331403
976Elvedal, AnneDødens spill 5324221
977Jackson, Ida Sofie SølandBrillebjørn på butikken 5321045
978Røssland, IngelinStjålet venn 5322132
979Grøntvedt, Nina ElisabethSupersommer : -eller? (Den sommeren da ingenting ble HELT som det skulle-) 5322951
980Grue, JanSuper-Magnus 5311733
981Jensen, Jens HenrikKullmannen 5312122
982Ryan, DeniseSteiner 5281872
983Jackson, Ida Sofie SølandGod natt, Brillebjørn 5271005
984Fiske, AnnaRedd 5272372
985Brønstad, AgnesKommunikasjon : vg1 helse- og oppvekstfag 5275360
986Røssland, Tor ArveGamer 5274671
987Russell, Rachel RenéeDustedagboka 9 : nedtegnelser fra en dustete dramaqueen - NOT! 5251503
988Walliams, DavidUhyret i Buckingham palace 5252811
989Kjetun, MariSvaret er sjiraff 5241383
990Holowaty, LaurenPeppa på månen 523925
991Blabey, AaronBarske bøller blir angrepet av kattunger 5231064
992Kjærstad, JanEn tid for å leve 5222022
993Christiansen, Pål H.Morten møter mamma 5221842
994Kinney, JeffHundedager : En pingles dagbok 5192741
995Hausmann, RomyElskede barn 5183181
996Holt, AnneFuret/værbitt 5183151
997Arvola, IngeborgRyktet 5183011
998Kinney, JeffEn pingles dagbok, Rodrick ruler 5172272
999Horst, Jørn LierDetektivhåndbok 5171533
1000Jackson, Ida Sofie SølandBrillebjørn blir henta i barnehagen 5161015

1112 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 196 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2271 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 03/02/2022 kl. 07:33:08


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/9 1/10 1/6 1/12 1/11 1/8
20041/1 1/12 1/6 1/2 1/8 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/9 1/3
20051/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/8 1/2 1/7 1/3 1/10 1/4
20061/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1 1/3 1/9 1/10 1/4 1/7
20071/2 1/8 1/11 1/1 1/12 1/6 1/10 1/9 1/3 1/7
20081/4 1/3 1/9 1/10 1/12 1/1 1/11 1/2
20091/7 1/10 1/9 1/3 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11
20101/10 1/9 1/3 1/4 1/7 1/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12
20111/4 1/3 1/9 1/10 1/7 1/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6
20121/7 1/4 1/3 1/9 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5
20131/7 1/10 1/9 1/3 1/4 1/6 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11
20141/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5 1/7 1/4 1/9 1/3 1/10
20151/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11 1/7 1/10 1/3 1/9 1/4
20161/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/3 1/9 1/4 1/7
20171/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/9 1/3 1/10 1/7
20181/7 1/4 1/10 1/3 1/9 1/1 1/12 1/6 1/8 1/11 1/5
20191/7 1/9 1/3 1/10 1/4 1/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8
20201/4 1/10 1/3 1/9 1/7 1/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20211/9 1/3 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/12 1/1
20221/1 1/2

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As