1000 mest utlånte bøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Falch, MalinPortaltreet 1527638194
2Falch, MalinReisen til Jotundalen 1001030083
3Falch, MalinHarukkas ønske 907420604
4Falch, MalinVikingene og orakelet 881024373
5Helgheim, OdinDrageviking 850718284
6Sotberg, VictorEdelmot 849719514
7Falch, MalinTrollriket 839123253
8Sotberg, VictorNekromanseren 833717904
9Seierstad, ÅsneUfred : Russland fra innsiden 809831502
10Falch, MalinKråkesøstrene 797221133
11Pilkey, DavHundemannen 782618514
12Kibuishi, KazuSteinvokteren 767935132
13Christensen, Lars SaabyeKjøkken 750111796
14Mugford, SimonHaaland ruler 714316534
15Horst, Jørn LierOperasjon Kanon 656712975
16Nordahl, VictorByen 655814744
17Helgheim, OdinFenrisulven 655620823
18Falch, MalinReisen til Røros 647116263
19Sandnes, Hans JørgenFrysninger 629514444
20Helgheim, OdinValhall 626215374
21Horst, Jørn LierOperasjon ellemelle 616718323
22Sandmæl, CathrineJenter 611314704
23Pilkey, DavHundemannen er på ballen 611113374
24Helgheim, OdinFimbulvinter 604517023
25Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 598230601
26Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 589816253
27Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse drar til Syden 584613454
28Horst, Jørn LierTvilen 582312164
29Sandnes, Hans JørgenIldsjø 579915503
30Pilkey, DavHundemannen og Superpus 574112704
31Sandnes, Hans JørgenNed i dypet 561717063
32Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 561123282
33Nordahl, VictorSkogen 560112814
34Sotberg, VictorSkyggene 55959745
35Pilkey, DavForbrytelse og slafs 555711334
36Pilkey, DavFarefulle høyder 553911354
37Horst, Jørn LierOperasjon gulltann 553217593
38Pilkey, DavHundemannen drar på Lopphavet 551210585
39Pilkey, DavHundemannen håver inn 544911984
40Sandnes, Hans JørgenDypfryst 538416973
41Heum, TrondAlle tiders historie : Fra de eldste tider til våre dager 537080310
42Pilkey, DavDen røde rebell 53469085
43Pilkey, DavNår villdyret våkner 533011074
44Iversen, Andreas K.Max Manus : en tegneserie om en av Norges største motstandshelter 532417463
45Hjardar, SaraMia Myhr og søstrene av Skår 526713064
46Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn 52657536
47Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 524725522
48Horst, Jørn LierDen siste saken 523415123
49Pilkey, DavI fri dressur 521211164
50BékaHjertets hemmeligheter 52029225
51Sotberg, VictorBedrager 519013053
52Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 516620362
53Pilkey, DavLoppenes herre 513611184
54Kibuishi, KazuBølgerytteren 512716163
55Sandnes, Hans JørgenHavgapet 503815393
56Gjerset, AsbjørnTreningslære : idrettsfag vgs 501858750
57Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 500219852
58Arnesen, SonjaNorskboka : vg2 yrkesfag 498362990
59Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8 497870740
60Helgheim, OdinTordenguden 492511574
61Pilkey, DavI kattepine 488310344
62Strout, ElizabethDet vi aldri sier 488315563
63Sandmæl, ChaBeseiret 487512503
64Kibuishi, KazuByen bak skyene 485120832
65Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 484119342
66Nordahl, VictorRevefarmen 481610804
67Horst, Jørn LierOperasjon Ninja 481312993
68Hjardar, SaraMia Myhr og barna som forsvant 479512723
69BékaKjærlighetssorg 47958195
70Ravatn, AgnesDoggerland 476913193
71Molaug, Marius HornVerdens verste sommer 469812613
72Strömberg, SaraSot 46857106
73Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 467021842
74BékaFeriefling 46327456
75Pilkey, DavMitt liv som katt 45927536
76Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 455421072
77Flatland, HelgaSå gjør vi så : roman 454512943
78Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 453218532
79 Verkstedhåndboka 451977870
80Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 451218712
81Sandnes, Hans JørgenOrkanen 447111793
82Sandnes, Hans JørgenFrostrøyk 444611313
83Mugford, SimonMessi ruler 444210354
84Horst, Jørn LierOperasjon zombie 44239264
85Dåsnes, NoraTi kniver i hjertet 439813223
86Horst, Jørn LierJakten på enhjørningen 439612543
87Brinck, CamillaMysteriet med hullet i veggen 439015312
88Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 438221792
89BékaStjålne drømmer 43657146
90Horst, Jørn LierOperasjon Lurifaks 435213143
91Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 10 433263170
92Mugford, SimonMbappé ruler 43219404
93BékaSøt musikk 43127495
94Strömberg, SaraSkygger 43027795
95Helgheim, OdinYggdrasil 42639634
96Hjardar, SaraMia Myhr og det råtne vannet 425212083
97Dåsnes, NoraBare si ja 424910763
98Mugford, SimonRonaldo ruler 42159214
99Tolo, MichelleFullmåne 419210404
100Kibuishi, KazuAlveprinsen 418917442
101Mjaugedal, HalvorHistorien om Diego Maradona 418310344
102Kibuishi, KazuIldfuglen 414617902
103Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 414316572
104Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 413714332
105Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 413520022
106Torgersen, NikolaiGater jeg har levd 412920901
107Horst, Jørn LierOperasjon heksegryte 411314112
108Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 406615352
109Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 402416482
110Sandnes, Hans JørgenOppslukt 39999814
111Mugford, SimonNeymar ruler 39948354
112Horst, Jørn LierSkriket 398512683
113Horst, Jørn LierOperasjon romvesen 39859424
114Kibuishi, KazuSupernova 396117262
115Norlund, DinaSnøkattprinsen 396011983
116Lykke, NinaHvor er de voksne? 39579834
117Horst, Jørn LierOperasjon Svartskog 395617992
118Holt, AnneDiamanter og rust : en Hanne Wilhelmsen-roman 394414522
119Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 392017202
120Helgheim, OdinLoke 39108184
121Brekke, JørgenAlt skal bli støv : en Odd Singsaker-krim 38657055
122Horst, Jørn LierOperasjon traktor 38589783
123Kirby, KatieDet sykt flaue livet til Lottie Brooks 38198474
124Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og prompebrusen 37748524
125Engman, PascalKlanen 37644328
126Oseman, AliceHjertestopper 376413762
127Horst, Jørn LierOperasjon Fangejakt 37609483
128Mugford, SimonØdegaard ruler 37596595
129Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 375016372
130Horst, Jørn LierOperasjon Radius 372913382
131Mugford, SimonSalah ruler 37028874
132Sandmæl, ChaKnust 369710803
133Horst, Jørn LierOperasjon Rød sløyfe 368913482
134Aune, ThomasFotballrekorder 368710633
135Horst, Jørn LierJakten på slottets hemmelighet 36609933
136Kinney, JeffSalig røre 36349803
137Aune, ThomasFotballhelter 361611283
138Sand, MariaAlt mitt er ditt : roman 36138864
139Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 361016732
140Pelicot, GisèleEn hyllest til livet : skammen må bytte side 36067015
141Fretheim, EvaKråketronen 35985017
142Läckberg, CamillaSørgekonen 35974388
143Nesbø, JoMinnesota : roman 359317362
144Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 358815232
145Horst, Jørn LierUtskudd 356811343
146Horst, Jørn LierOperasjon Fartsstripe og andre mysterier 35409493
147Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 353811033
148Molaug, Marius HornVerdens verste fotballag 352714972
149Molaug, Marius HornVerdens verste kjendis 352712762
150Mæhle, LarsSumpskogen Grand Prix 35217104
151Sandmæl, ChaAngrepet 350410343
152Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 348119191
153Jæger, JørgenNarrespill 343411263
154Kinney, JeffBruk huet! 342810043
155Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 340414722
156Mæhle, LarsStormen 33966884
157Nesser, HåkanDet finmaskede nettet 33906235
158Mugford, SimonBellingham ruler 33827294
159Kinney, JeffGode, gamle dager 338015972
160Brown, DanHemmelighetenes hemmelighet : en roman 33789373
161Andersen, Jørn KennethKonstruksjons- og styringsteknikk : vg1 teknologi- og industrifag 337243210
162Kinney, JeffRodrick ruler 336118711
163Matre, Agnes LoviseFartsblind : kriminalroman 336110983
164Kinney, JeffSiste stikk 333517111
165Lindmo, ArneKråkeslottets hemmelighet 332012642
166Uri, HeleneI mitt lune hi : roman 33078403
167GijéVelkommen til Pandoria 33049653
168Ohlsson, KristinaNattanker 32769143
169Horst, Jørn LierJakten på trollmannens bok 32687774
170Hansen, Linn-CatherinJasper ødelegger alt 32648373
171Eriksen, Lars HenrikJakten på evighetsmaskinen 32539573
172Brinck, CamillaJakten på gullosten 325210183
173Mjønes, Johan B.Spuria : roman 325011882
174Griffiths, AndyGutta i trehuset med 156 etasjer ser dobbelt 324810403
175Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 323514212
176Hjardar, SaraMia Myhr og kaoskrystallen 32267504
177Kinney, JeffNedsmelting 321812862
178Andersen, Jørn KennethProduktivitet og kvalitetsstyring : Vg1 Teknologi- og industrifag 320840090
179Christiansen, AnePasos : spansk nivå 2 320537620
180Nesbø, JoNådeskudd 320315332
181Horst, Jørn LierJakten på Trolløyet 31805765
182Kinney, JeffPå dypt vann 317812912
183Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 9 316543910
184Brinck, CamillaEventyret i Lindrizia 314510383
185Molaug, Marius HornVerdens verste biltur 313310992
186Horst, Jørn LierJakten på Campingkongen 31305975
187Fjell, Jan-ErikUlvestuen 31229243
188Dåsnes, NoraLa skogen leve! 310310103
189Løno, AnnetteVagusnerven : kroppens skjulte superkraft 30894986
190Mæhle, LarsBallongferden 30846294
191Næss, Sven PetterSvarte hull : en Harinder Singh-krim 30818443
192Adler-Olsen, JussiDøde sjeler synger ikke 30769513
193Dragland, AnnetteHele deg : veien til bedre helse 30759593
194Telgemeier, RainaEn genial idé 30718383
195Kinney, JeffFüllstappa bleie 306410592
196Mugford, SimonZlatan ruler 30568283
197Telgemeier, RainaDen store hemmeligheten 30518393
198McFadden, FreidaKjære Debbie 304110182
199Mugford, SimonRashford ruler 30396894
200Mugford, SimonKane ruler 30346904
201Kinney, JeffDen brutale sannheten 302018991
202Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 301610572
203Kinney, JeffSamling i bånn 30099913
204Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Håndboka 30088323
205Kinney, JeffHjem, kjære hjem 300112552
206Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 300116181
207Andreassen, KyrreIkke mennesker jeg kan regne med : roman 299412962
208McFadden, FreidaHushjelpen 29947134
209Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 298815331
210Fatland, ErikaSjøfareren : en reise gjennom Portugals tapte imperium 298113392
211Mjelde, CharlotteFelix har følelser 29496874
212Mugford, SimonDe Bruyne ruler 29396934
213Petterson, PerDu er hjemme nå 29307993
214Galligan, GaleGuttegærne Stacey 29236574
215Norman, Mona GriviDen hvite løven 291710452
216Mugford, SimonVan Dijk ruler 29086014
217Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 290710032
218Hjorth, VigdisDet gode mennesket i Sandvika : en roman 29078203
219Kinney, JeffFestbrems 29035665
220Våhlund, EliasSuperskurker 28944676
221Perrin, ValérieTata 28528803
222Johansen, Ørjan ZazzeraHistoria om Erling Braut Haaland 285112702
223McEwan, IanHva vi kan vite 28448013
224Loland, SigmundIdrett og samfunn : idrettsfag vgs 283534060
225Riley, LucindaKjærlighetssangen 28179203
226Strömberg, SaraSkred 27864586
227Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og brøleboksen 27854626
228Kinney, JeffDobbel innsats 277311242
229Mugford, SimonBarcelona ruler 27735135
230Flood, HeleneNærmeste nabo : psykologisk thriller 277310002
231Horst, Jørn LierSalamandergåten 275920801
232Kirby, KatieLottie Brooks' ko-ko kjærlighetsliv 27586424
233Mugford, SimonSaka ruler 27215794
234Mæhle, LarsReisen 27204516
235Mæhle, LarsKjempeblekkspruten 27194416
236Valle, OdaTre er én for mye 27138363
237Børresen, Pål FredrikAppell : vg1 SF : norsk 271235090
238Horst, Jørn LierJakten på vikingskatten 27115295
239Våhlund, EliasDen lengste natten 27106384
240Mæhle, LarsBestevennen 27094555
241Vahr, EllenBorte fra verden : roman 27087893
242Mæhle, LarsEgget 27034925
243Kinney, JeffFerieparadiset 269817551
244Våhlund, EliasAlle lyver 26965105
245Mæhle, LarsSvømmekonkurransen 26894685
246Fretheim, EvaPapirdukkene 26848453
247Mugford, SimonLiverpool ruler 26816114
248Horst, Jørn LierJakten på samuraisverdet 26753986
249Kaneshiro, MuneyukiBlue lock 26727723
250Winger, CecilieTitanic på 1-2-3 26718423
251Horst, Jørn LierJakten på den siste dinosauren 26708673
252Våhlund, EliasTilbake 26686564
253Mugford, SimonVinícius jr. ruler 26644885
254Kinney, JeffBrakkesyke 265315471
255Kirby, KatieLottie Brooks' seriøse vennekriser 26375844
256Gjendem, Anna BergKjære Pølsa : jeg må bli kjendis! 26307883
257Pilkey, DavSuperpus tegneklubb 26184755
258Våhlund, EliasEn ny venn 26125684
259Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og tøysemaskinen 26064385
260Heger, AndersWanda : en familiehistorie 25926354
261Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Røde maske 25926663
262Brinck, CamillaI duejegernes grep 25908153
263Mæhle, LarsSjøuhyret 25874545
264Strout, ElizabethFortell meg alt 25807643
265Rustad, Morten CorneliussenFlyt : kroppsøving for videregående skole 257830990
266Bjørdal, S.G.Den store eplekonkurransen 25706284
267Mæhle, LarsSkattejakten 25664206
268West, TraceyJorddragen våkner 25625644
269Mæhle, LarsVulkanen 25453736
270Telgemeier, RainaDen første krangelen 25336913
271Mugford, SimonYamal ruler 25224565
272McFadden, FreidaKollisjonen 25109842
273Telgemeier, RainaStoresøstre 25036653
274Våhlund, EliasHåpløst 25036983
275Mæhle, LarsHalloween-festen 25024295
276Galligan, GaleLogan liker Mary Anne 24925254
277Yang, Gene LuenAvatar : Et umulig løfte 24906064
278Strömberg, SaraSkinn 24904545
279Kinney, JeffHundedager 245812691
280Dahl, RoaldMatilda 245616481
281Mugford, SimonLewandowski ruler 24545204
282Galligan, GaleEn helt umulig jobb 24426113
283Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og godteristøvsugeren 24395784
284Brinck, CamillaUniversets fire elementer 24394455
285Tronstad, Tyra TeodoraFolk som hater lokalhistorie : roman 24269982
286Tiller, Carl FrodeArbeidarhjerte : roman 24234675
287Rørvik, Bjørn F.Bokstavtyven Troll 24194145
288Fiske, AnnaHvordan begynner man på skolen? 24127203
289Fretheim, EvaDronningland : krim 24078752
290Andersen, Rolf Magne G.Dragetårnet 23985684
291Molaug, Marius HornVerdens verste kjæledyr 23958842
292Kirby, KatieLottie Brooks' katastrofale klassetur 23905064
293Kinney, JeffTøffe tider 238513551
294Heivoll, GauteHimmelens krystall 23836013
295Mæhle, LarsMonsterkrokodillen 23753656
296Mæhle, LarsHemmeligheten 23523886
297Callin, PetterErgo : fysikk 1 234730800
298Valle, OdaEsters univers : bonusbror og marsvintrøbbel 23456403
299Holte, Martin BechLandet som ble for rikt : hvordan Norge endte i oljefondets felle 234410992
300Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 233310142
301De la Motte, AndersMysteriet på Capri : [Mord under solen] 23274505
302Galligan, GaleDen store festen 23265244
303Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst begynner på skolen 23175734
304Theorin, JohanNattgjestene 23174295
305Brinck, CamillaEn uventet vending 23176583
306Horst, Jørn LierDekkoperasjon 23039292
307Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn : [Seksti kilo-saga] 23014505
308Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 228210652
309Kinney, JeffFemte hjul på vogna 227913511
310Molaug, Marius HornVerdens verste leirskole 22789722
311Karlsen, Ole G.Terra nova : geografi for den videregående skolen 227728360
312Mæhle, LarsKrympekatastrofe 22774904
313Michelet, MarteDet har skjedd verre ting i utlandet : scener fra et farskap 22636083
314Brinck, CamillaDen siste kampen 22637323
315Handford, MartinHvor er Willy? : den utrolige boken 22574684
316McFadden, FreidaHushjelpen ser deg 22564784
317Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 22478562
318Epstein, GabrielaDen nye jenta 22433616
319Eriksen, FrøydisReligion og etikk : vg3 223227910
320Backman, FredrikMine venner 22217293
321Renberg, ToreEt livsforsøk 221210762
322De la Motte, AndersNattjegeren 22092648
323Tolo, MichellePoltergeist 21987083
324Norman, Mona GriviPanda på rømmen 21987263
325Våhlund, EliasUlvene kommer 21946013
326Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og forte-seg-roboten 21845104
327Wernø, Johanne NordbyKaninen har stått opp : autistiske journaler 21778442
328Mugford, SimonGrealish ruler 21744824
329McFadden, FreidaHushjelpens hemmelighet 21704804
330Hammer, ElisabethFamiliehemmeligheten : [Løfter i sand] 21593506
331Pilkey, DavSuperpus fra alle kanter 21544275
332Brinck, CamillaOppdrag på dypt vann 21516033
333Sandmæl, ChaFanget 21505443
334Brinck, CamillaDen låste portalen 21385324
335Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 21387462
336Sten, VivecaBenåderen 21262578
337Moen, Kjersti SynnevaBløte folk 21185423
338Mæhle, LarsRasmus og Trym fisker krabbe 21183466
339Läckberg, CamillaSørgekonen : [Fjällbacka-serien] 21127502
340Yang, Gene LuenAvatar : Jakten på moren 21025084
341Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og stinkomaten 21024674
342Kjetun, MariVerdens kjemper 21006153
343Græsli, HansKompass : geografi vgs 209924810
344Börjlind, CillaSkygge over Slagtjern 20898662
345Falch, MalinStjerna : en historie fra Nordlys 20897322
346Våhlund, EliasForsvunnet 20896203
347Halsnes, LineTøffe kjøretøy 20885633
348Lindmo, ArneHevneren fra Helheim 20836663
349Fretheim, EvaFuglekongen : roman 20737662
350Fosse, JonVaim : roman 20646253
351GijéKyprians hemmelighet 20576793
352Mæhle, LarsRasmus finner ikke kosedyret 20563485
353Horst, Jørn LierTørt land 204611341
354Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 20459252
355Øen, Inger JohanneSelv om himmelen faller : en Silja Frost-roman 20432986
356Hagerup, HildeDu eneste : historien om Gunvor Hofmo og Ruth Maier : roman for ungdom 204010781
357Blichfeldt, KathinkaKontekst 8-10, 3. utg. : Basis 203824270
358Engman, PascalIngen 20363226
359Toriyama, AkiraDragon ball 20357902
360Enger, ThomasSår 20272797
361Brinck, CamillaDen hemmelighetsfulle verden 20256613
362Stranger, SimonStranger : roman 20245313
363Griffiths, AndyGutta i trehuset med 143 etasjer drar på en skrekkelig avslappende ferie 20177562
364Graff, Sverre BjørstadDinosauren som ville bli sjørøver 20115353
365Walden, AndrevJævla menn 20108402
366Bjørgum, Sondre H.Skogfruen : thriller 20103385
367Holsve, Mari MoenI pappas hode 20066543
368Griffiths, AndyGutta i trehuset med 169 etasjer begynner ikke på skolen : for det har de ikke lyst til 20026313
369Teige, TrudeMormors utrolige venninner : roman 20028522
370Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 199910441
371Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 19989372
372Blomqvist, FredrikNordlyset 19984804
373Kaldheim, HelenMørkalven : Drømmen 19897252
374Moyes, JojoDa jeg møtte deg 19888102
375Parr, MariaOskar og eg : alle plassane vi er : roman 19866263
376Mugford, SimonMané ruler 19804764
377Halsnes, LineTøffe dinosaurer 19806013
378Andersen, Rolf Magne G.Det store togranet 19784754
379Mæhle, LarsAprilspøken 19622737
380Ampofo, Joseph S.S.Maria Storm og Mythosordenen 19615633
381Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 19588642
382Svendsen, Tonje FossumPsykologi 1 195625860
383Sandmæl, CharlotteForrådt 19555043
384Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra et populært liv - NOT! 19548162
385Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på campingtur 19484534
386Våhlund, EliasAlene 19415043
387Engman, PascalAlbinoen 19322627
388Parr, MariaOskar og eg : alle tinga vi har : roman 19274624
389Brinck, CamillaMusse og Helium legger en plan 19263735
390Molaug, Marius HornVerdens verste miljøsvin 19159492
391West, TraceyMysteriet med soldragen 19153894
392Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne sykler 19154843
393Edwards, Ellen M. TudorExplore 5, 2. utg. : My book 191429240
394Griffiths, AndyGutta i trehuset med 117 etasjer havner i fengsel 19146862
395Haugerud, Dag JohanSjelesorg : roman 19124993
396Totland, AndersMamma på dass 19119482
397Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 190610151
398Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Alene 19025013
399Røed, HenningHai! 18974354
400Emanuelsen, BirgerOdysseen 18904973
401Mæhle, LarsRasmus rydder 18803145
402Kirby, KatieLottie Brooks' kleine BFF-drama 18744054
403Raknes, LinaÅse fanger en krabbe 18665003
404Morseth, Anne LouiseEn lykkelig slutt 18604983
405Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og tomattorsken 18472706
406Mugford, SimonPogba ruler 18454094
407Strid, Jakob MartinDen utrolige historien om den kjempestore pæra : (eller beretningen om hvordan Jeronimus Bjergstrøm Severin Olsen ble gjeninnsatt i sitt rettmessige embete som Solbys borgermester, til glede for alle byens innbyggere, utenom én) 18454474
408Moyes, JojoVi bor alle her 184210011
409West, TraceyJordskjelv-dragens øye 18412656
410Moore, LizGuden over skogene 18305573
411Carr, GarrettGutten fra havet 18277312
412Mjaugedal, HalvorHistorien om Martin Ødegaard 18275053
413Sandmæl, ChaForrådt 18194384
414Jacobsen, Jenny J.Rare valper 18183944
415Stoltenberg, JensPå min vakt : å lede Nato i krigstid 18163674
416Norman, Mona GriviDen falske enhjørningen 18156132
417West, TraceyVanndragens hemmelighet 18113674
418Kaldheim, HelenMørkalven : Kontroll 18076982
419Aune, ThomasFotballklubber 18066322
420Molaug, Marius HornVerdens verste venn 18018962
421Kolpus, IsalillHvem brente John Savio? 18014743
422Sandmæl, ChaSåret 17904623
423Mathismoen, OleStore dyr 17885463
424Norman, Mona GriviLure lemurer 17866102
425Ōima, YoshitokiSilhuett av en stemme 17816482
426Probert, TimKampen mot mørket 17795033
427Pilkey, DavBedre sammen 17713185
428Lindmo, ArneHeksa i Nøkkemyra 17715133
429Mæhle, LarsFlaggermusgrotten 17582666
430Engberg, KatrineDe uønskedes paradis 17532068
431Tungen, ThereseDen andre sida av elva : roman 17504743
432Snashall, SarahHunder og valper 17456102
433Giske, RuneTreningsledelse 174322440
434Nesbø, JoFlaggermusmannen 17416392
435Perrin, ValérieÅ vanne blomster om kvelden 173710641
436Moen, Kjersti SynnevaSelma gjør så godt hun kan 17356472
437Sotberg, VictorBare Victor 173318140
438Norman, Mona GriviIsbjørnmysteriet 17327032
439Mugford, SimonSon ruler 17283115
440Dahl, RoaldHeksene 172810251
441Johansen, Ørjan ZazzeraErling Braut Haaland : frå liten til størst 17246042
442Harpman, JacquelineJeg som aldri har kjent menn : roman 17086482
443Lindmo, ArneEdderkoppenes dronning 17084943
444Kusaka, HidenoriPokémon eventyrene : red, blue & green 17015243
445Dürenfeldt, Martin vonVerdens søteste 16974244
446Osoble, Mulki Mukhtar MohamudAnisas magiske medaljong 16825822
447Klausen, Julia F.Jeg er ikke min mors datter : historien om en tapt barndom og veien til et eget liv 16816502
448Mugford, SimonVM-heltene ruler 16793454
449Yang, Gene LuenAvatar : Det som ødelegger 16794263
450Peers, BobbieMarshmallowsmaskinen 16784653
451Mjelde, CharlotteFelix krangler 16762935
452Yang, Gene LuenAvatar : Røyk og skygge 16693904
453Andersen, Rolf Magne G.Stigetrollets hevn 16683784
454West, TraceyGulldragens skatt 16672825
455Hustvedt, SiriGjenferd : en kjærlighetshistorie 16663984
456Minier, BernardDe utslettede 16645053
457Lyng, SandraLykke til på skolen, Corny! 16612766
458Molaug, Marius HornVerdens verste skitur 16599981
459Berglund, IngridSov dukkelise : kriminalroman 16552915
460Norman, Mona GriviPumaproblemet 16526162
461Witherspoon, ReeseUten et ord 16514104
462Fiske, AnnaHallo natta! 16414133
463Brønstad, AgnesKommunikasjon : vg1 helse- og oppvekstfag 164024870
464Klepp, AnneliLeona i bursdagstrøbbel 16393804
465Lovrenski, OliverDa vi var yngre : roman 163814531
466Lindahl, LenaAlle må bæsje 16324833
467Skeie, ToreHardråde : om Harald Sigurdsson og hans verden 16324873
468Karlsson, Ørjan N.Det levende mørket : kriminalroman 16292985
469Bjerkli, Myriam H.Evas skål 16255053
470Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst reiser på ferie 16225283
471Mæhle, LarsMysteriet med den tause papegøyen 16205113
472Halsnes, LineTøffe maskiner 16145183
473De la Motte, AndersMysteriet på Capri 16112057
474Horst, Jørn LierJakten på den hvite ørnen 16113065
475Strout, ElizabethJeg heter Lucy Barton 16063304
476Bjørk, SamuelBomberen 16066292
477Engman, PascalKlanen : [Klanenserien] 15998501
478Mæhle, LarsDinosaurgjengens ABC : bokstavjakten 15922496
479Ericsson, KjerstiØmhet og forferdelse : roman 15894413
480Lindmo, ArneUnderjordisk oppdrag 15885702
481Horst, Jørn LierJakten på den blå dragen 15862665
482Eriksen, Lars HenrikSkrotnissens hemmelighet 15833654
483Merz, AnaSkal bare 15694363
484Edwards, Ellen M. TudorExplore 7, 2. utg. : My book : engelsk for barnetrinnet 156521990
485Mugford, SimonPalmer ruler 15612785
486Dahl, RoaldCharlie og sjokoladefabrikken 15598851
487Eggen, TorgrimBlodet 15575242
488Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på overnatting 15563264
489Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på tivoli 15533903
490Mæhle, LarsRasmus og Trym baker 15532635
491Mjaugedal, HalvorHistorien om Erling Braut Haaland 15524333
492Eikehaug, ErikAlle elsker Kari : roman 15507372
493Færø, TorkilHvilekuren : hvil smartere, stress mindre og prester bedre 15494973
494Pilkey, DavHvordan vinne venner 15492665
495Norman, Mona GriviPapegøyens hemmelighet 15485232
496Lindgren, AstridBrødrene Løvehjerte 15435942
497Norberg, Tora MarieKjendis : kunsten å bli berømt 15434873
498Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en dustete dramaqueen - NOT! 15435602
499Mæland, Ingebjørg FaugstadDumper 15392715
500Riordan, RickLyntyven 15346492
501Oseman, AliceHjertestopper : Gutt møter gutt 15305772
502Heum, TrondAlle tiders historie (BM) : fra de eldste tider til våre dager 152919120
503Douyé, SylviaKryptozoologi for begynnere 15294513
504Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst feirer bursdag 15244293
505Mæhle, LarsTrampolinetullball 15232376
506Norman, Mona GriviTigertrøbbel 15227562
507Rusten, Solveig MoenAldri bli forelska 15175802
508Griffiths, AndyGutta i trehuset med 130 etasjer : får øye på en kjempestor flue (som også er kjempeirriterende) 15176182
509Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 15149571
510Phoenix, H.L.Hemmeligheten 15124603
511Norman, Mona GriviGepardgåten 15125572
512Norman, Mona GriviValpeveddeløpet 15115212
513Dahl, RoaldGeorgs magiske medisin 15117032
514Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en fantastisk bursdag - NOT! 15055172
515Flatland, HelgaEt liv forbi 15036282
516Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst går i bryllup 15034643
517Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en rampete lillesøster - NOT 14993094
518Sager, RileyHun som ble igjen 14983004
519Andersen, Rolf Magne G.Den magiske fotballen 14885062
520Moyes, JojoI ly av regnet 14881897
521Hunter, ErinTilbake til villmarken 14836812
522Suongir, Hanne-SofieEmmas dilemma 14814863
523Sortland, BjørnMission 1: Rio de Janeiro 14776762
524Rowling, J.K.Harry Potter og fangen fra Azkaban 14716212
525Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en hemmelig kjærlighetskatastrofe - NOT! 14695932
526Krien, DanielaMitt tredje liv 14692326
527Mæland, Ingebjørg FaugstadTømmerbil 14652585
528Hammer, ElisabethVindkast : [Løfter i sand] 14652505
529Lyng, SandraGratulerer med dagen, Corny 14602605
530Colgan, JennyHusrom og hjerterom 14602037
531Tolo, MichelleDet første møtet 14594293
532Marienborg, IreneNatta! sier Nora 14563793
533Hoover, ColleenVerity 14539281
534Assarasakorn, MichelePotegjengen 14502635
535Beauvoir, Simone deDen bedratte kvinnen 14483953
536Gumpaw, FelixFørste sak 14462924
537 Aktivitetslære 144424250
538Kuhn, CamillaLunda på rideskole 14393933
539Våhlund, EliasHåndboka 14394992
540Klepp, AnneliLeona i monstertrøbbel 14363344
541Korsgaard, LeaInnen året er omme : hva 64 sommerfugler lærte meg om naturens største gåte 14347122
542Perrin, ValérieGlemt på en søndag 14333284
543Griffiths, AndyGutta i trehuset med 104 etasjer må skaffe ti millioner kroner (ellers!) 14295372
544Rowling, J.K.Harry Potter og Føniksordenen 14284882
545Kuhn, CamillaGlenn og skurkene 14263224
546Jamtli, John S.Tungtvannsaksjonen 14247251
547Mæland, Ingebjørg FaugstadBergingsbil 14212605
548Egner, ThorbjørnKlatremus og de andre dyrene i Hakkebakkeskogen 14204543
549Lindmo, ArneForbannelsen i Trollskog 14194153
550Heimen, Rikard B.Bjørnis kjører brannbil 14142705
551Ridzén, LisaTranene flyr mot sør 14044353
552Brønstad, AgnesHelse : vg1 helse- og oppvekstfag 140320730
553Ormbostad, Just ErikMontørhåndboka : NEK 400:2022 140318950
554Diseth, ÅgePsykologi 1 : Programfag Psykologi 1 140325520
555Donaldson, JuliaGruffalo 14013563
556Jensen, Jens HenrikInterregnum 14001947
557Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 13986592
558Sveen, GardSkalpjegeren 13942685
559Akerlie, IbenLars er lol 139315770
560Adler-Olsen, JussiSju kvadratmeter med lås : thriller 139111591
561Michelsen, Svein OlafTabell- og formelsamling for elektrofag 138923590
562Lemire, SabineMira 13883803
563Kirby, KatieLottie Brooks' kaotiske julefeiring 13842655
564Kjetun, MariSøt og farlig 13832804
565Røed, HenningMonstre i dypet 13804593
566Hammer, ElisabethVinterhjerter : [Løfter i sand] 13802505
567Assarasakorn, MichelePOTE-gjengen og den store forandringen 13762585
568GijéJakten på opprinnelsen 13754283
569Phoenix, H.L.Jakten på den røde stjerne 13744543
570Brown, Aleksander KirkwoodElggutten 13745202
571Kusaka, HidenoriPokémon-eventyrene : red, blue & green 13733354
572Oseman, AliceHeartstopper 13738491
573Monsen, ØisteinHvite striper, sorte får 137311731
574Riley, LucindaSkjult skjønnhet 137211411
575Engman, PascalBestselger 13722745
576Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 13716652
577Winick, JuddGutten som styrtet til jorda 13694383
578Michaelides, AlexDen tause pasienten 13694902
579Holowaty, LaurenPeppas brannbil 13672405
580Pilkey, DavSuperpus store drømmer 13662705
581Sæther, GørilDen store boka om kjæledyr 13665092
582Mæhle, LarsRasmus feirer bursdag 13662036
583Helgheim, OdinKatteguden Frøya : en historie fra Ragnarok 13623354
584Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på ballett 13623513
585Hammer, ElisabethFortielse : [Løfter i sand] 13603004
586Lindmo, ArneVampyrer og demoner 13584802
587Hammer, ElisabethFristelse : [Løfter i sand] 13553004
588Holowaty, LaurenPeppas nye lillesøster 13532116
589Hammer, ElisabethBeleiret : [Løfter i sand] 13533503
590Garmann-Aarhus, BenedicteVerdens rareste dyr 13506292
591Jensen, Christine RehnMamma er konspirasjonsteoretiker 13504662
592Montefiore, SantaDen siste sangen 13501897
593Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst møter tannfeen 13454423
594Assarasakorn, MichelePOTE-gjengen får seg en overraskelse 13442365
595Telgemeier, RainaDrama 13443004
596Skagen, Ellen FløDen nevroplastiske nøkkelen : ved uforklarte fysiske plager som ikke går over 13424453
597Teige, TrudeMorfar pustet med havet : roman 13413314
598Wold, SidselIsrael : et land i kamp med seg selv 13392545
599Peers, BobbieLuridiumstyven 13399001
600Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne rydder 13383443
601Lindmo, ArneReisen til Atlantis 13383483
602Matre, Agnes LoviseEvig fred : kriminalroman 13378621
603Mæhle, LarsHvem har bæsja? 13362275
604Klepp, AnneliLeona i rottetrøbbel 13353234
605Griffiths, AndyGutta i trehusets ekstremt hemmelige historier 13344363
606Lillebo, MariaLille Villkatt begynner på skolen 13324013
607Rowling, J.K.Harry Potter og ildbegeret 13324413
608Arvola, IngeborgUlvespor 13323214
609Latronico, VincenzoDet perfekte : roman 13301946
610Strout, ElizabethAmy og Isabelle 13307421
611Higgins, CamGøy på landet 13283104
612Guinness world records 2026Guinness world records 2026 13252954
613Hammer, ElisabethAnstendighet : [Løfter i sand] 13223004
614Ravatn, AgnesGjestene : roman 13153094
615Hammer, ElisabethAvsløringer : [Løfter i sand] 13128001
616Mæland, Ingebjørg FaugstadBuss 13112315
617Pilkey, DavHundemannen i fri dressur 13112924
618Mæhle, LarsRasmus og fargene 13102265
619Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra et fancy Paris-eventyr - NOT! 13083313
620Nesbø, JoBlodmåne 130413800
621Linde, HeidiAnnenhver uke 13026721
622Muncaster, HarrietEsmeralda blir prinsesse 13022136
623Smart, JamieApekatt mot harepus 13012714
624Telgemeier, RainaSmil 12972884
625Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Ulvene kommer 12973363
626Klepp, AnneliLeona i sirkustrøbbel 12963094
627Egeland, TomSatans segl 12957081
628Andersen, Stian HjelvinBukke nikke neie 12952465
629Andersen, Rolf Magne G.Den sorte løve 12933204
630Alexandersdottir, AprilRuby baby : roman 12925712
631Norman, Mona GriviHaien kommer! 12905022
632Østerbø, AnitaIngrids valg 12892275
633De la Motte, AndersIntriger i Amalfi : [Mord under solen] 12894003
634Dürenfeldt, Martin vonNorske rovdyr 12872485
635Probert, TimSkyggen 12843014
636Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst havner i trøbbel 12813154
637Holowaty, LaurenPeppa elsker enhjørninger og havfruer 12811827
638Falch, MalinBjørnar : et eventyr fra Nordlys 12793243
639Mæland, Ingebjørg FaugstadBrannbil 12752275
640Tolo, MichelleSpøkelsesvenn : det første møtet 12744103
641Yang, Gene LuenAvatar : Nord og sør 12722934
642Griffiths, AndyGutta i trehuset med 130 etasjer får øye på en kjempestor flue (som også er kjempeirriterende) 12704672
643Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst hjelper til 12682195
644Bjerkeland, IngvildUdyr 12659751
645West, TraceySølvdragens glans 12592205
646Korsgaard, ThomasHvis det skulle komme et menneske 12588361
647Jackson, IdaBrillebjørn i svømmehallen 12502046
648Willems, MoJeg brakk snabelen! 12472764
649Rowling, J.K.Harry Potter and the philosopher's stone 12469901
650Bringsværd, Tor ÅgeTambar har bursdag! 12453044
651Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse og julenissen 12455782
652Andersen, Rolf Magne G.Dinosaurjakten 12423413
653Halsnes, LineTøffe dyr 12413953
654Solem, Marte MagnusdotterGustav : roman 12414322
655Mæhle, LarsMysteriet med den syke valpen 12391936
656Loe, ErlendKukene = : Kukane 12382534
657Müller, ReidarLivet er livsfarlig! : den utrolige historien om livets utvikling fra bakterier til deg 12374103
658Burke, Caro ClaireYesteryear 12362774
659Kibuishi, Amy KimMysteriet med den blå tåken 12333233
660Ahnhem, StefanGenerasjon null 12315202
661Teige, TrudeÉn for alle 12278341
662Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en ekte BFF - NOT! 12274892
663Tilrem, MartinEt jentebarn 12252455
664Five, LailaHjernens hemmelige språk : nevroplastisitet: 6 trinn som revolusjonerer måten du forstår smerte og utmattelse på! 12232016
665Fjell, Jan-ErikTvilen 12231926
666Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst og snøfestivalen 12212355
667Sattin, SamuelUnico : Oppvåkningen 12172095
668Walliams, DavidGangster-bestemor 12179741
669Russell, Rachel RenéeNedtegnelser om å leve lykkelig alle sine dager - NOT! 12174882
670Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst og stjerneskuddet 12142594
671Bergstrøm, HasseRettslære 1 121419090
672West, TraceyGiftdragens sang 12112365
673Bringsværd, Tor ÅgeTambar begynner på skolen 12112325
674Strid, Jakob MartinMimbo Jimbo lager kunst 12062135
675Marienborg, IreneJeg må tisse! sier Nora 12052754
676Tvedt, ChrisHer kommer natten : kriminalroman 12022055
677Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst står på scenen 11974142
678Murakami, HarukiKafka på stranden 11962864
679Sharif, GulraizHør her'a! 119417890
680Våhlund, EliasRøde maske 11893953
681Norman, Mona GriviDinosauregget 11844202
682Larmo, IdaO'boy : min klin kokos tegnedagbok 11845152
683Egner, ThorbjørnFolk og røvere i Kardemomme by 11845622
684Mæhle, LarsFengselsmysteriet 11792195
685Stene, Gert-OlavForbannelsen 11793873
686Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en perfekt hundepasser - NOT! 11774722
687Brochmann, NinaAvkledd : den syke historien om kvinners seksualitet i medisinen 11764172
688Helgheim, OdinVokterhunden Garm : Ragnarok 11762514
689Samdal, PederMer enn en spiller 11754912
690Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst og snøgutten 11692953
691Flynn, IanSonic the hedgehog : Verdens raskeste pinnsvin ; Det onde geniet 11672305
692Holowaty, LaurenEnhjørning-Peppa 11671637
693Jamtli, John S.Grenselos 11675322
694Engman, PascalNomaden 11631856
695Willems, MoVi er i en bok! 11632564
696Dragland, LiseHvem i jungelen? 11612305
697Rees, TracyDen gylne fjær 11613503
698Wilkinson, L.M.Edelpote og hjertesteinen fra Alluria 11561826
699Omdahl, Christopher RobinPower up! : gamingheltene som tok meg til neste nivå 11547821
700Lane, SorayaDen argentinske datteren 11511567
701West, TraceyIlddragens kraft 11512404
702Mæhle, LarsTeatertrøbbel 11511985
703Eikemo, MaritVi er brødrene Eikemo : roman 11493053
704McFadden, FreidaÆrlighet varer lengst 11481537
705West, TraceyIsdragens frost 11462384
706Klepp, AnneliLeona i premietrøbbel 11442893
707Hoover, ColleenSkadeskutt 11393263
708Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne tegner 11393393
709Rosenfeldt, HansHøstebarn 113611010
710Brønstad, AgnesYrkesliv : vg1 helse- og oppvekstfag 113518090
711Mæhle, LarsHvor er kosebamsen? 11341686
712Fodstad, Lars AugustMoment : vg3 : norsk for studieforberedende 113215420
713Mæhle, LarsBursdagsbaluba 11301846
714Diskin, ElizabethEnter 9, 2. utg. : engelsk for ungdomsstrinnet 112916540
715Guinness world records 2025Guinness world records 2025 11273223
716Mæhle, LarsHvor er krabbene? 11241786
717Mæland, Ingebjørg FaugstadFeiebil 11242065
718Lunde, MajaSkjerm barna : hvordan teknologien tok over barndommen, og hva vi kan gjøre for å ta leken og livet tilbake 11244812
719Kolby, MaritHva og når skal vi spise? 11244062
720Piercey, RachelKom, bli med på tur i eventyrskogen 11233203
721Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst og den nye jenta 11233483
722Andersen, Jørn KennethProduksjon og tjenester, 3. utgave : vg1 teknologi- og industrifag 112214030
723Dragland, LiseHvem i skogen? 11212494
724Biedermann, NelioLázár 11212135
725Keining, Alexandra-ThereseKannibalen 11202823
726Kleppe, HåvardTøffe brannbiler 11182005
727Rowling, J.K.Harry Potter og halvblodsprinsen 11164202
728Mæland, Ingebjørg FaugstadBulldoser 11131995
729Renberg, ToreDu er så lys : roman 11138971
730Griffiths, AndyGutta i trehuset med 117 etasjer : havner i fengsel 11063982
731Telgemeier, RainaSøstre 11042185
732Lahlum, Hans OlavGjøkungegåten 11044692
733Horst, Jørn LierOffer 11019971
734Homme, Annika Linn VerdalLava 10974242
735Smart, JamieMenneskene kommer! 10952125
736Härjegård, KarinPianisten ved fjellvannet 10941427
737Oda, EiichiroOne piece : Romance dawn - eventyrets daggry 10933123
738Ravatn, AgnesDei sju dørene : roman 10932793
739Steen, Bjørn GunnarGyldendals tabeller og formler i kjemi : Kjemi 1 og kjemi 2 108818780
740Dragland, LiseHvem i havet? 10872234
741Berg, Sunniva RellingJakten på talltyvene 10863313
742De la Motte, AndersIntriger i Amalfi 10851537
743Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst drar på skoletur 10812534
744Willems, MoEn stor fyr tok ballen min! 10802035
745Ewo, JonMonster! 10793113
746Phoenix, H.L.Håpet 10782723
747Hjorth, MichaelVoldens øy 10781268
748Kuhn, CamillaLøs tann 10772284
749Bjelland, Nina RasmussenSynopsis : Håndbok 107620110
750Griffiths, AndyGutta i trehuset dør (nesten) av sine egne vitser 10753123
751Keegan, ClaireOver blå enger 10744152
752Klepp, AnneliLeona i sykkeltrøbbel 10722214
753Biesalski, PetraMomente : tysk nivå 1 107112960
754West, TraceyJakten på lyndragen 10682154
755Jacobsen, RoyDe usynlige 10675941
756Hamsun, KnutMarkens grøde 10656961
757Heiberg, Anette V.Pappa støvsuger byen 10652244
758Elster, Clélia EtienneEnchanté 1 : fransk ll - vg 1 106518310
759Perrin, ValérieDe tre 10642933
760Holowaty, LaurenPeppas drageeventyr 10631566
761Raja, Abid Q.Kismat 10622334
762Øygarden, BjarneNye kontekst 8 - 10 : Nynorsk - som sidemål 106232490
763Raknes, LinaÅse og Kjeks 10613043
764Haraldsrud, Andreas DrolsumKjemi 1 106015790
765Ravatn, AgnesFugletribunalet : roman 10588991
766Biesalski, PetraMomente : tysk nivå 2 105714350
767Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en talentfull popstjerne - NOT! 10565182
768Schulman, NinniNetter uten daggry 10551228
769Douyé, SylviaJenta som elsket fabeldyr 10533223
770Peers, BobbieNudelpuddelen 10532913
771Mæhle, LarsHvem har tatt pølsene? 10531646
772Willems, MoSe hva jeg kan! 10491985
773Walliams, DavidVerdens verste barn 10498131
774Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på undervannseventyr 10472723
775Lindahl, LenaAlle må sove 10463133
776Færø, TorkilPulskuren : stress riktig, sov bedre, yt mer og lev lenger 10434632
777Dahl, Niels FredrikFars rygg : roman 10422134
778Andersen, Rolf Magne G.Verdens beste sykkel 10421676
779Flatland, HelgaBli hvis du kan, reis hvis du må : roman 103714770
780CampingCamping 10361367
781Horst, Jørn LierArr 10368161
782CopycatHermegås 10351367
783Yagi, EmiDagbok frå eit tomrom : roman 10353872
784Skarstein, BirgitSå mye hadde jeg, så mye mistet jeg, så mye fant jeg 10343792
785Roy, ArundhatiMin havn og min storm 10321496
786Handford, MartinDen fantastiske reisen 10282214
787Strid, Jakob MartinDen fantastiske bussen : (eller hvordan vi kom fra A til B) 10281795
788Hoover, ColleenDet ender med oss 102610470
789West, TraceyDrømmen om regnbuedragen 10261865
790Mytting, LarsSkråpånatta : roman 10253502
791Grytten, FrodeDen dagen Nils Vik døde : roman 10254072
792Hafstad, StianMinnetyven 10245062
793Wisting, AlexanderArven 10231935
794Child, LeeFluktplanen 10208501
795Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en kul TV-stjerne - NOT! 10185012
796Øverli, FrodeFrida i Aquador 10163073
797Willander Lambrell, JohnDen som vet 10152583
798James, EricaVeien hjem 10141337
799Aas, MartinDet kuleste fra vikingtiden : mektige konger, stores slag, farlige reiser 10133692
800Solstad, DagEndelig! Lykken : og mitt forsøk, i 2022, på å utholde smerten ved tidens herjinger : roman 10121985
801Ewo, JonBø! 10112104
802Jackson, IdaBrillebjørn blir storebror 10091915
803Giske, RuneTreningsledelse : lederutvikling 100914720
804Jacobsen, Jenny J.Små poter 10072034
805Lyng, SandraDu får ikke være med, Corny 10071765
806Lindman, MerviMinsten har en potte 10041835
807Edwards, Ellen M. TudorExplore 4, 2.utg. : My book 100317030
808Willems, MoDet er en fugl på hodet ditt! 10032194
809Peers, BobbieSkilpaddekanonen 10022763
810Lindahl, Nikoline RiisHvis jeg var Agnes : roman 9991915
811Kvalvaag, Hilde K.Kvinner som går 9985461
812Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en bedreviter - NOT! 9975031
813Nygaard, Peder HornsethSupernova 9964422
814Rowling, J.K.Harry Potter og dødstalismanene 9953382
815De la Motte, AndersRustskogen 9951656
816Di Fiore, MariangelaSimon lager mat selv 9941994
817Mytting, LarsSøsterklokkene : roman 9923303
818Ohlsson, KristinaKristuskransen 9927781
819Dahl, RoaldSVK 9914072
820Kirby, KatieLottie Brooks vs. de ultraslemme jentene 9892653
821Strout, ElizabethOlive Kitteridge 9892374
822Harnesk, TinaFolk som sår i snø : roman 9862104
823Jackson, IdaBrillebjørn er syk 9851815
824Bringsværd, Tor ÅgeTambar får en ny venn 9852763
825Nygaard, Kaja GjersemEt dypere svik 9831865
826Parr, MariaVaffelhjarte : : Lena og eg i Knert-Mathilde 9824920
827Willems, MoVi drar på kjøretur! 9822004
828CharadesMimelek 9811426
829West, TraceyTordendragens brøl 9801915
830Snashall, SarahKatter og kattunger 9803272
831Mæhle, LarsHvem er vaffeltyven? 9791636
832Nesser, HåkanUng manns ferd mot natt 9786461
833Mæhle, LarsHvem tegnet bart på maleriet? 9771606
834Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne drar på stranda 9742843
835Fossum, KarinKom hjem, Amadou 9732014
836Winick, JuddHilo redder absolutt hele verden 9723183
837Horst, Jørn LierForræderen 97210310
838Sandemo, MargitDjevlekløften : [Sagaen om isfolket] 9728001
839Østerbø, AnitaSkammens mødre : en roman om alenemødrenes tøffe kamp på 50- og 60-tallet 9723492
840Gumpaw, FelixDe ville ninjaene 9711954
841Nicolaisen, FredrikkeLørdag med pappa 9712224
842Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en ny BFF - NOT! 9692803
843Skoland, AinaMarionetten 9691576
844Donaldson, JuliaLille Gruffalo 9672473
845Geard, AmandaMåneporten 9653612
846Klepp, AnneliGutte-spetakkel 9653842
847Brunstrøm, ThomasSallys pappa gidder ikke å være voksen 9641625
848Andersen, Jørn KennethProduksjon og tjenester : vg1 teknologi- og industrifag 96312340
849Mæhle, LarsTannfetøys 9631596
850Tokarczuk, OlgaJakobsbøkene, eller Den store reisen over syv grenser, gjennom fem språk og tre store religioner, ikke medregnet de små : fortalt av de døde, ferdigstilt av forfatteren ved hjelp av konjekturer, beriket av mangehånde bøker samt understøttet av fantasien, som er menneskets største naturgitte gave : til hukommelse for lærde, ettertanke for medborgere, kunnskap for lekmenn og adspredelse for melankolikere 9625331
851Nore, AslakAlliansen : roman 9591665
852Yoga ballYogaball 9571217
853Buchanan, EleanorDe fire steinene : [Havets søstre] 9562503
854Henry, EmilyStore, vakre, vidunderlige liv 9563992
855Lieske, DanielEn ny verden 9551835
856Brunstrøm, ThomasSallys pappa elsker Halloween 9551645
857Sandemo, MargitDemonen og jomfruen : [Sagaen om isfolket] 9538001
858Lindman, MerviMinsten baker 9491546
859Mæhle, LarsPiratproblemer 9481536
860Horst, Jørn LierMaltesergåten 9475591
861Härjegård, KarinSyersken og friheten 9451257
862Griffiths, AndyGutta i trehuset med 104 etasjer 9433702
863Spont, SiriMolly er min 9422254
864Dahl, AlexEn perfekt mor 9425161
865Mæhle, LarsHvor er den mellomste Bukken Bruse? 9411585
866Smart, JamieBunny vs Monkey og dommedagsforbundet! 9351745
867Brinck, CamillaNå er det leggetid 9331835
868Yrsa SigurdardóttirSå sort som en brann 9331307
869Da Costa, MélissaAlt det blå på himmelen 9333702
870Stavås, Trond J.Mestertyven Gjest Baardsen 9323482
871Holowaty, LaurenPeppa og den magiske kle-seg ut-dagen 9301317
872Lahlum, Hans OlavPakten 9303382
873Engman, PascalKrigen 9302563
874Hammer, ElisabethBeleiret 9291148
875Svendsen, Tonje FossumPsykologi 2 92713170
876Sandemo, MargitVåroffer : [Sagaen om isfolket] 9278001
877Nordahl, VictorReveflammene 9272453
878Hamberg, EmmaKjærlighetens idioter 9264082
879Dahl, RoaldDen kjempestore krokodillen 9242353
880Klepp, AnneliHyttetur-skrekk 9233862
881Holowaty, LaurenPeppas eventyr 9231446
882Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne plukker bær 9222533
883Marienborg, IreneAu! sier Nora 9222453
884Griffiths, AndyGutta i trehuset forteller vitser til de får lattersjokk 9212623
885Jæger, JørgenSkjebnedøgn 9218621
886Sandemo, MargitI jordens dyp : [Sagaen om isfolket] 9199001
887Probert, TimMørketiden 9171904
888Winger, CecilieAndre verdenskrig i Norge på 1-2-3 9173632
889GijéDen mystiske forsvinningen 9152573
890Horst, Jørn LierNullpunkt 9142104
891Nesbø, JoRødstrupe 9133542
892Arsky, Gunn HeleneMord på skrivekurset 9132813
893El Bakali, JavadEngstelig svarting 9123222
894Jorselje, Jonas AndersenArbeidsmiljø og dokumentasjon : vg1 bygg- og anleggsteknikk 91113160
895Iversen, Andreas K.Max Manus : : en tegneserie om en av Norges største motstandshelt 9093342
896Boyne, JohnGutten i den stripete pyjamasen 90710400
897Colgan, JennyKjærlighet på pinner 9071545
898Kaldheim, HelenMørkalven : Trofeet 9062733
899Daddy putdownNatta med Pappa 9051297
900Bekeng-Flemmen, SiljeVi må rekke barnehagen! 9052483
901Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8-10 : Elevhåndbok 90515250
902Andersen, Rolf Magne G.Jeg er Kokosbananas 9041565
903Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst får tryllekopper 9041805
904Knausgård, Karl OveJeg var lenge død : roman 9001824
905Kinney, JeffHundedager : En pingles dagbok 8983022
906Olsen, Jarle StenRovfugl : en kriminalroman 8971605
907Bjøranger, TerjeTaperen 8964282
908Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en elegant isprinsesse - NOT! 8954751
909Østby, AnneDuften av sjasmin 8921725
910Jamtli, John S.I skyggen av Tirpitz 8924521
911Torgersen, Trond-ViggoResten av livet 8915941
912Szalay, DavidKjøtt 8911346
913Mæhle, LarsHvem er bolletyven? 8911565
914Andersen, Rolf Magne G.Luftskoene 8902164
915Horst, Jørn LierSlagside 8906891
916Viken, Guri Margrete IdsøKrakk 8851844
917Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Forsvunnet 8832034
918Tjønn, Brynjulf JungFotballskoene 8822992
919Ousland, BjørnVelkommen til Grumyra 8803562
920Wessel-Aas, KatrineHjem til deg 8784661
921Røed, HenningUtdødde skrekkdyr! 8761854
922Mæhle, LarsHvor er myggen? 8751336
923Callin, PetterErgo : fysikk 2 87512360
924Ambjørnsen, IngvarSorgen i St. Peter Ording : noveller 8752203
925Kinney, JeffRowleys dagbok : en supergod bestevenn : endelig min tur! 8743362
926Winick, JuddDet store buldrende braket 8742893
927Linde, HeidiKlasseboka 8703322
928Burgess, RichardInteractions 1 : programfag engelsk 1 87013350
929Fiske, AnnaHvordan lager man en baby? 8693012
930Stokke, NilsI maurtua 8681455
931Hansen, Erik FosnesOm natten er jeg i Kina : noveller 8683792
932Kinsky, EstherRombo 8671565
933Haugan, JohnGyldendals tabeller og formler i fysikk : fysikk 1, fysikk 2 og forkurs til ingeniørutdanning 86712590
934Smart, JamieBunny vs Monkey og overlyds-ai-ai! 8661635
935Brinck, CamillaKjærlighetens vind 8661794
936Lyng, SandraHeia Corny 8661485
937Marcus, HåkonVilldyr 8655331
938Momrak-Haugan, AnneTrygg mat, bransje og arbeidsliv : Programområder på vg 1/2 restaurant- og matfagene 86412260
939Oda, EiichiroOne piece : Slaget mot Buggy-piratene 8632473
940Bjelland, Nina RasmussenSynopsis : Håndbok : norsk 8-10, bokmål 86210590
941Jacobsen, Jenny J.Hvilket dyr? 8621665
942Peers, BobbiePapegøyehelikopteret 8622203
943Teige, TrudeMormor danset i regnet : roman 8612124
944Grebe, CamillaJentene og mørket 8608930
945Sandemo, MargitEngel med svarte vinger : [Sagaen om isfolket] 8598501
946Barky boatsBarkebåter 8591137
947Enger, ThomasUgress : en Henning Juul-roman 8598151
948Castle, PaulKringle og Finn 8591994
949Brinck, CamillaMusse & Helium på eventyr 8591635
950Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne leker med følelser : en faktabok 8542892
951Gausdal, Tom VictorKokkelære : den store kokeboka 85312080
952Grimaldi, VirginieEn skjør tid 8532982
953Kleppe, HåvardGod natt, Bjørnis 8511406
954Griffiths, AndyHelt borte og langt vekk 8512763
955West, TraceyMånedragens reise 8471744
956Johnsen, Janne AasebøBamsen 8462213
957Hove, Olav; Jørgensen, Jørg Arne; Rasmussen, Jarle; Sandboe, MaritStore spørsmål 84640980
958Brunstrøm, ThomasSallys pappa får fotballfeber 8451236
959Molaug, Marius HornSånn ble jeg verdens beste fotballspiller 8434052
960Grønlie, AnneFokus : sosialkunnskap 84311830
961Horikoshi, KōheiMitt helteakademia 8413502
962Sandemo, MargitTrollbundet : [Sagaen om isfolket] 8404501
963Dahl, RoaldDustene 8393732
964Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra på tur 8391824
965Borge, NinaJakob på vippepunktet 8386361
966Donaldson, JuliaSmåtting : fisken som fortalte historier 8371246
967Svingen, ArneSnitch 8366591
968Deutsch, BarryDen tapte arving 8361455
969Nesbø, JoKakerlakkene 8353382
970Andersen, DesiréeFit etter 40 : kosthold, søvn, trening, stressmestring, vektregulering 8351236
971Kinney, JeffFestbrems : [En pingles dagbok] 8342503
972Falch, MalinBjørnar : en historie fra Nordlys 8331954
973Bringsværd, Tor ÅgeTambar på sykehuset 8321475
974Brunstrøm, ThomasSallys pappa i Syden 8321286
975Solberg, A. AudhildSkyggene i skolegården 8304871
976Strid, Jakob MartinDa Lille Larsens hus blåste bort 8291674
977BingoBingo 8291177
978Peers, BobbieSnøfreserduellen 8282223
979Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 8274771
980Jolley, DanKnust idyll 8262203
981Shakar, ZeshanTante Ulrikkes vei : roman 82618310
982Jackson, IdaBrillebjørn i bursdag 8251256
983Raknes, LinaÅse får besøk 8251655
984Aspen, Marthe GravsethDen kjempestore Bjørnisboka 8241724
985Fjeld, Terje KrogsrudFabel 7 : norsk for barnetrinnet 82311370
986Renberg, ToreTollak til Ingeborg : roman 8238560
987Kjølberg, KristofferSupermegagigasjefen og den utrolige misforståelsen 8232902
988Andersen, DesiréeDesirées sunne matprepp 8221167
989Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra får sykkel 8221964
990Stai, KariFlaut 8211904
991Muncaster, HarrietDen nye skolen 8201306
992Strout, ElizabethHva som helst er mulig 8182163
993Horst, Jørn LierRøykteppe 8166061
994Sandemo, MargitHuset i Eldafjord : [Sagaen om isfolket] 8147001
995Moyes, JojoI dine sko 8136581
996Ousland, BjørnPrompetroll 8131884
997Banke, PeterAlt om Neymar 8113182
998 Verkstedhåndboka : mekaniske fag 80912900
999Schau, KristopherBæsjen til pappa 8092693
1000Arvola, IngeborgKniven i ilden : roman 8092513

1156 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 172 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2452 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 14/10/2026 kl. 14:24:26


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/8 1/11 1/12 1/6 1/10 1/9 1/7
20041/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20051/4 1/10 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20061/7 1/4 1/10 1/9 1/3 1/1 1/12 1/6 1/2 1/8 1/11 1/5
20071/7 1/3 1/9 1/10 1/6 1/12 1/1 1/11 1/8 1/2
20081/2 1/11 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As