1000 mest utlånte bøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Falch, MalinPortaltreet 1632538444
2Falch, MalinReisen til Jotundalen 1078730303
3Falch, MalinHarukkas ønske 968320834
4Falch, MalinVikingene og orakelet 947924473
5Helgheim, OdinDrageviking 921718974
6Sotberg, VictorEdelmot 911619704
7Falch, MalinTrollriket 896323413
8Sotberg, VictorNekromanseren 893218094
9Falch, MalinKråkesøstrene 856721234
10Seierstad, ÅsneUfred : Russland fra innsiden 839931512
11Pilkey, DavHundemannen 836718484
12Kibuishi, KazuSteinvokteren 819335242
13Christensen, Lars SaabyeKjøkken 778911796
14Mugford, SimonHaaland ruler 769616564
15Falch, MalinReisen til Røros 710616924
16Nordahl, VictorByen 702314964
17Helgheim, OdinFenrisulven 699020933
18Horst, Jørn LierOperasjon Kanon 695613355
19Helgheim, OdinValhall 673415674
20Sandnes, Hans JørgenFrysninger 670914664
21Horst, Jørn LierOperasjon ellemelle 655918693
22Sandmæl, CathrineJenter 655914894
23Pilkey, DavHundemannen er på ballen 654013374
24Helgheim, OdinFimbulvinter 643817063
25Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 635930742
26Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse drar til Syden 618313524
27Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 617916123
28Sandnes, Hans JørgenIldsjø 616015583
29Pilkey, DavHundemannen og Superpus 615512644
30Horst, Jørn LierTvilen 604312194
31Sandnes, Hans JørgenNed i dypet 603117413
32Sotberg, VictorSkyggene 60279856
33Nordahl, VictorSkogen 600112964
34Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 596123282
35Pilkey, DavForbrytelse og slafs 595911455
36Pilkey, DavFarefulle høyder 592111415
37Pilkey, DavHundemannen drar på Lopphavet 588510575
38Pilkey, DavHundemannen håver inn 586312044
39Sotberg, VictorBedrager 582813874
40Horst, Jørn LierOperasjon gulltann 579517593
41Iversen, Andreas K.Max Manus : en tegneserie om en av Norges største motstandshelter 576317683
42Sandnes, Hans JørgenDypfryst 574916913
43Pilkey, DavNår villdyret våkner 574011165
44Pilkey, DavDen røde rebell 56919146
45Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 566225492
46Hjardar, SaraMia Myhr og søstrene av Skår 560813204
47BékaHjertets hemmeligheter 55609425
48Pilkey, DavLoppenes herre 554611324
49Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn 55387577
50Pilkey, DavI fri dressur 553211114
51Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 547820572
52Kibuishi, KazuBølgerytteren 547216513
53Heum, TrondAlle tiders historie : Fra de eldste tider til våre dager 542780330
54Horst, Jørn LierDen siste saken 541415093
55Sandnes, Hans JørgenHavgapet 536615433
56Helgheim, OdinTordenguden 529211804
57Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 526919882
58Strout, ElizabethDet vi aldri sier 524115613
59Hjardar, SaraMia Myhr og barna som forsvant 518012864
60Kibuishi, KazuByen bak skyene 517320972
61Sandmæl, ChaBeseiret 516912484
62Nordahl, VictorRevefarmen 516110964
63Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 514619462
64Pilkey, DavI kattepine 514510205
65BékaKjærlighetssorg 51128286
66Horst, Jørn LierOperasjon Ninja 506513063
67Gjerset, AsbjørnTreningslære : idrettsfag vgs 503757440
68Arnesen, SonjaNorskboka : vg2 yrkesfag 501463230
69Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8 499470740
70Ravatn, AgnesDoggerland 498213193
71Molaug, Marius HornVerdens verste sommer 496112733
72Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 495921992
73Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 495019442
74BékaFeriefling 49387486
75Pilkey, DavMitt liv som katt 49197686
76Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 487321212
77Mugford, SimonMessi ruler 482310674
78Strömberg, SaraSot 48207106
79Sandnes, Hans JørgenFrostrøyk 480111534
80Sandnes, Hans JørgenOrkanen 479011904
81Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 476018532
82Flatland, HelgaSå gjør vi så : roman 474912873
83Mugford, SimonMbappé ruler 46899544
84Brinck, CamillaMysteriet med hullet i veggen 468715463
85BékaStjålne drømmer 46497266
86Horst, Jørn LierOperasjon zombie 46489334
87Horst, Jørn LierJakten på enhjørningen 463912703
88Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 463521862
89BékaSøt musikk 46227646
90Dåsnes, NoraBare si ja 461811144
91Dåsnes, NoraTi kniver i hjertet 459813153
92Helgheim, OdinYggdrasil 45869674
93Hjardar, SaraMia Myhr og det råtne vannet 458512173
94Horst, Jørn LierOperasjon Lurifaks 456813143
95Mjaugedal, HalvorHistorien om Diego Maradona 456610674
96Mugford, SimonRonaldo ruler 45399344
97 Verkstedhåndboka 453877390
98Kibuishi, KazuAlveprinsen 444317642
99Tolo, MichelleFullmåne 444210614
100Horst, Jørn LierOperasjon heksegryte 442914293
101Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 441314473
102Strömberg, SaraSkygger 44117835
103Kibuishi, KazuIldfuglen 440817862
104Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 440120082
105Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 440016632
106Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 10 434363870
107Mugford, SimonNeymar ruler 43368505
108Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 432715352
109Sandnes, Hans JørgenOppslukt 431910034
110Torgersen, NikolaiGater jeg har levd 428820892
111Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 425516652
112Nesbø, JoNådeskudd 424515862
113Oseman, AliceHjertestopper 421714412
114Norlund, DinaSnøkattprinsen 421112013
115Kibuishi, KazuSupernova 420817462
116Horst, Jørn LierOperasjon Svartskog 420018212
117Horst, Jørn LierOperasjon romvesen 41939484
118Helgheim, OdinLoke 41748225
119Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 415117232
120Lykke, NinaHvor er de voksne? 40999884
121Horst, Jørn LierOperasjon traktor 40849974
122Horst, Jørn LierSkriket 405012583
123Kirby, KatieDet sykt flaue livet til Lottie Brooks 40318534
124Holt, AnneDiamanter og rust : en Hanne Wilhelmsen-roman 402614512
125Mugford, SimonØdegaard ruler 40186835
126Aune, ThomasFotballhelter 401711623
127Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 400316622
128Horst, Jørn LierOperasjon Fangejakt 39789474
129Mugford, SimonSalah ruler 39688914
130Aune, ThomasFotballrekorder 395610703
131Sandmæl, ChaKnust 394010833
132Horst, Jørn LierOperasjon Radius 393613562
133Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og prompebrusen 39248474
134Brekke, JørgenAlt skal bli støv : en Odd Singsaker-krim 39166985
135Engman, PascalKlanen 39094289
136Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 388817172
137Horst, Jørn LierOperasjon Rød sløyfe 387813462
138Kinney, JeffSalig røre 38669893
139Horst, Jørn LierJakten på slottets hemmelighet 38629883
140Horst, Jørn LierOperasjon plastpose 384115762
141Uri, HeleneI mitt lune hi : roman 38238414
142Molaug, Marius HornVerdens verste kjendis 380012942
143Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 377411243
144Fretheim, EvaKråketronen 37655007
145Sand, MariaAlt mitt er ditt : roman 37328854
146Kinney, JeffBruk huet! 372210363
147Pelicot, GisèleEn hyllest til livet : skammen må bytte side 37217025
148Läckberg, CamillaSørgekonen 37204398
149Horst, Jørn LierOperasjon Fartsstripe og andre mysterier 37189443
150Molaug, Marius HornVerdens verste fotballag 371415312
151Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 370319461
152Nesbø, JoMinnesota : roman 370117412
153Horst, Jørn LierUtskudd 367811313
154Mæhle, LarsSumpskogen Grand Prix 36727135
155Matre, Agnes LoviseFartsblind : kriminalroman 366510993
156Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 366315052
157Sandmæl, ChaAngrepet 366210223
158Kinney, JeffRodrick ruler 365918861
159Lindmo, ArneKråkeslottets hemmelighet 364912742
160Kinney, JeffGode, gamle dager 362816072
161Mugford, SimonBellingham ruler 36137444
162Mæhle, LarsStormen 36137095
163Jæger, JørgenNarrespill 352911233
164Kinney, JeffSiste stikk 352916922
165Griffiths, AndyGutta i trehuset med 156 etasjer ser dobbelt 351410593
166Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 351014642
167Kinney, JeffNedsmelting 350613042
168GijéVelkommen til Pandoria 35069633
169Hjardar, SaraMia Myhr og kaoskrystallen 34917624
170Brown, DanHemmelighetenes hemmelighet : en roman 34829363
171Eriksen, Lars HenrikJakten på evighetsmaskinen 34819673
172Brinck, CamillaJakten på gullosten 345010173
173Nesser, HåkanDet finmaskede nettet 34486205
174Hansen, Linn-CatherinJasper ødelegger alt 34338284
175Horst, Jørn LierJakten på trollmannens bok 34247714
176Horst, Jørn LierJakten på Trolløyet 34165925
177Kinney, JeffPå dypt vann 341413032
178Mugford, SimonZlatan ruler 34098553
179Andersen, Jørn KennethKonstruksjons- og styringsteknikk : vg1 teknologi- og industrifag 338343720
180Mjønes, Johan B.Spuria : roman 337511832
181Ohlsson, KristinaNattanker 33729143
182Molaug, Marius HornVerdens verste biltur 336411063
183Dåsnes, NoraLa skogen leve! 335510313
184Mugford, SimonRashford ruler 33487044
185Mugford, SimonKane ruler 33047044
186Horst, Jørn LierJakten på Campingkongen 33026075
187Kinney, JeffFüllstappa bleie 329910793
188Brinck, CamillaEventyret i Lindrizia 328310263
189Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 327716481
190Mæhle, LarsBallongferden 32776395
191Telgemeier, RainaEn genial idé 32658533
192Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 9 326243910
193Kinney, JeffSamling i bånn 32579923
194Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 324310693
195Christiansen, AnePasos : spansk nivå 2 324036990
196Løno, AnnetteVagusnerven : kroppens skjulte superkraft 32404986
197Kinney, JeffDen brutale sannheten 323719041
198Telgemeier, RainaDen store hemmeligheten 32318223
199Fjell, Jan-ErikUlvestuen 32239253
200Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 322315452
201Andersen, Jørn KennethProduktivitet og kvalitetsstyring : Vg1 Teknologi- og industrifag 322039590
202Dragland, AnnetteHele deg : veien til bedre helse 31849553
203Mugford, SimonDe Bruyne ruler 31726964
204Adler-Olsen, JussiDøde sjeler synger ikke 31709523
205Mugford, SimonVan Dijk ruler 31666115
206Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Håndboka 31538393
207Johansen, Ørjan ZazzeraHistoria om Erling Braut Haaland 315113102
208McFadden, FreidaKjære Debbie 315110143
209Fatland, ErikaSjøfareren : en reise gjennom Portugals tapte imperium 314113422
210Galligan, GaleGuttegærne Stacey 31356694
211Næss, Sven PetterSvarte hull : en Harinder Singh-krim 31318383
212Flood, HeleneNærmeste nabo : psykologisk thriller 312910502
213McFadden, FreidaHushjelpen 31217174
214Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 31179853
215Andreassen, KyrreIkke mennesker jeg kan regne med : roman 310712932
216Kinney, JeffFestbrems 31055765
217Våhlund, EliasSuperskurker 31034796
218Mjelde, CharlotteFelix har følelser 30936894
219Kinney, JeffHjem, kjære hjem 307912402
220Norman, Mona GriviDen hvite løven 306710422
221Kinney, JeffDobbel innsats 302111402
222Petterson, PerDu er hjemme nå 30147993
223Hjorth, VigdisDet gode mennesket i Sandvika : en roman 30018163
224Mugford, SimonSaka ruler 29965825
225Perrin, ValérieTata 29438793
226Mugford, SimonBarcelona ruler 29385175
227Kinney, JeffFerieparadiset 291117711
228Mæhle, LarsKjempeblekkspruten 29094486
229Våhlund, EliasDen lengste natten 29086544
230McEwan, IanHva vi kan vite 29087953
231Horst, Jørn LierJakten på vikingskatten 29055465
232Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og brøleboksen 29024666
233Våhlund, EliasTilbake 28936794
234Kirby, KatieLottie Brooks' ko-ko kjærlighetsliv 28736374
235Riley, LucindaKjærlighetssangen 28739163
236Valle, OdaTre er én for mye 28658263
237Mugford, SimonLiverpool ruler 28626244
238Våhlund, EliasAlle lyver 28615205
239Kirby, KatieLottie Brooks' seriøse vennekriser 28536144
240Kaneshiro, MuneyukiBlue lock 28527903
241Vahr, EllenBorte fra verden : roman 28447873
242Loland, SigmundIdrett og samfunn : idrettsfag vgs 284234080
243Renberg, ToreEt livsforsøk 284112962
244Kinney, JeffBrakkesyke 283915431
245Horst, Jørn LierSalamandergåten 283720521
246Gjendem, Anna BergKjære Pølsa : jeg må bli kjendis! 28348093
247Mæhle, LarsBestevennen 28324526
248Winger, CecilieTitanic på 1-2-3 28318583
249Strömberg, SaraSkred 28284556
250Horst, Jørn LierJakten på den siste dinosauren 28288983
251Mæhle, LarsSvømmekonkurransen 28274725
252Mugford, SimonVinícius jr. ruler 28144865
253Mæhle, LarsReisen 28124456
254Pilkey, DavSuperpus tegneklubb 28024785
255Mæhle, LarsEgget 28014845
256Horst, Jørn LierJakten på samuraisverdet 27894006
257Fretheim, EvaPapirdukkene 27568443
258Våhlund, EliasEn ny venn 27555744
259Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Røde maske 27536824
260Mæhle, LarsSjøuhyret 27464655
261Mugford, SimonLewandowski ruler 27335375
262Bjørdal, S.G.Den store eplekonkurransen 27286264
263Børresen, Pål FredrikAppell : vg1 SF : norsk 272535090
264Mugford, SimonYamal ruler 27164695
265West, TraceyJorddragen våkner 27115724
266Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og tøysemaskinen 27104416
267Mæhle, LarsSkattejakten 27064286
268Brinck, CamillaI duejegernes grep 26958243
269Strout, ElizabethFortell meg alt 26937623
270Heger, AndersWanda : en familiehistorie 26866414
271Telgemeier, RainaDen første krangelen 26686853
272Galligan, GaleLogan liker Mary Anne 26655364
273Våhlund, EliasHåpløst 26637173
274Mæhle, LarsVulkanen 26593767
275Tronstad, Tyra TeodoraFolk som hater lokalhistorie : roman 263910102
276Yang, Gene LuenAvatar : Et umulig løfte 26316034
277Mæhle, LarsHalloween-festen 26244376
278Kinney, JeffHundedager 262112742
279Kirby, KatieLottie Brooks' katastrofale klassetur 26035264
280Molaug, Marius HornVerdens verste leirskole 260110332
281McFadden, FreidaKollisjonen 25989842
282Andersen, Rolf Magne G.Dragetårnet 25885904
283Rustad, Morten CorneliussenFlyt : kroppsøving for videregående skole 258130990
284Dahl, RoaldMatilda 258016131
285Kinney, JeffTøffe tider 257813851
286Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og godteristøvsugeren 25675744
287Strömberg, SaraSkinn 25594575
288Telgemeier, RainaStoresøstre 25566493
289Galligan, GaleEn helt umulig jobb 25506084
290Brinck, CamillaUniversets fire elementer 25484435
291Mæhle, LarsHemmeligheten 25454026
292Mæhle, LarsMonsterkrokodillen 25383776
293Molaug, Marius HornVerdens verste kjæledyr 25338942
294Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 250210322
295Brinck, CamillaEn uventet vending 25006773
296Fiske, AnnaHvordan begynner man på skolen? 24997243
297Tolo, MichellePoltergeist 24917503
298Galligan, GaleDen store festen 24905524
299Valle, OdaEsters univers : bonusbror og marsvintrøbbel 24886363
300Heivoll, GauteHimmelens krystall 24845994
301Tiller, Carl FrodeArbeidarhjerte : roman 24714535
302Rørvik, Bjørn F.Bokstavtyven Troll 24693936
303Fretheim, EvaDronningland : krim 24668752
304Kinney, JeffFemte hjul på vogna 244313391
305Holte, Martin BechLandet som ble for rikt : hvordan Norge endte i oljefondets felle 242911002
306Epstein, GabrielaDen nye jenta 24223866
307Lindmo, ArneHevneren fra Helheim 24227053
308Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 24108842
309Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst begynner på skolen 24065634
310Mæhle, LarsKrympekatastrofe 24005004
311Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 238510742
312Handford, MartinHvor er Willy? : den utrolige boken 23854675
313Brinck, CamillaDen siste kampen 23837373
314Horst, Jørn LierDekkoperasjon 23829172
315Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn : [Seksti kilo-saga] 23734505
316Callin, PetterErgo : fysikk 1 236930900
317De la Motte, AndersMysteriet på Capri : [Mord under solen] 23614505
318Brinck, CamillaOppdrag på dypt vann 23546103
319Theorin, JohanNattgjestene 23534285
320Michelet, MarteDet har skjedd verre ting i utlandet : scener fra et farskap 23426093
321Våhlund, EliasUlvene kommer 23416133
322Sandmæl, ChaFanget 23355614
323Moen, Kjersti SynnevaBløte folk 23225744
324McFadden, FreidaHushjelpen ser deg 23104814
325Mugford, SimonGrealish ruler 23034744
326GijéKyprians hemmelighet 23036953
327Falch, MalinStjerna : en historie fra Nordlys 23027682
328Karlsen, Ole G.Terra nova : geografi for den videregående skolen 229428370
329Pilkey, DavSuperpus fra alle kanter 22904295
330Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 22797433
331De la Motte, AndersNattjegeren 22772658
332Backman, FredrikMine venner 22777233
333Norman, Mona GriviPanda på rømmen 22767233
334Brinck, CamillaDen låste portalen 22705364
335Våhlund, EliasForsvunnet 22526493
336Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og forte-seg-roboten 22475044
337Eriksen, FrøydisReligion og etikk : vg3 224427910
338Yang, Gene LuenAvatar : Jakten på moren 22405094
339McFadden, FreidaHushjelpens hemmelighet 22294824
340Kjetun, MariVerdens kjemper 22286343
341Börjlind, CillaSkygge over Slagtjern 22208662
342Burke, Caro ClaireYesteryear 221612881
343Griffiths, AndyGutta i trehuset med 169 etasjer begynner ikke på skolen : for det har de ikke lyst til 22116503
344Wernø, Johanne NordbyKaninen har stått opp : autistiske journaler 22098362
345Holsve, Mari MoenI pappas hode 22076783
346Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og stinkomaten 22074714
347Mugford, SimonMané ruler 22054904
348Halsnes, LineTøffe kjøretøy 22005713
349Mæhle, LarsRasmus og Trym fisker krabbe 21983456
350Griffiths, AndyGutta i trehuset med 143 etasjer drar på en skrekkelig avslappende ferie 21967772
351Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 21969302
352Hammer, ElisabethFamiliehemmeligheten : [Løfter i sand] 21833506
353Sten, VivecaBenåderen 21722558
354Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 21669682
355Toriyama, AkiraDragon ball 21647832
356Mæhle, LarsRasmus finner ikke kosedyret 21603466
357Fosse, JonVaim : roman 21596253
358Parr, MariaOskar og eg : alle plassane vi er : roman 21546353
359Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 214710552
360Brinck, CamillaDen hemmelighetsfulle verden 21396513
361Läckberg, CamillaSørgekonen : [Fjällbacka-serien] 21337502
362Kaldheim, HelenMørkalven : Drømmen 21317382
363Fretheim, EvaFuglekongen : roman 21217622
364Horst, Jørn LierTørt land 211611251
365Graff, Sverre BjørstadDinosauren som ville bli sjørøver 21125413
366Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra et populært liv - NOT! 21118292
367Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 21118802
368Bjørgum, Sondre H.Skogfruen : thriller 21103386
369Græsli, HansKompass : geografi vgs 210924600
370Øen, Inger JohanneSelv om himmelen faller : en Silja Frost-roman 21022987
371Engman, PascalIngen 20983166
372Enger, ThomasSår 20982787
373Halsnes, LineTøffe dinosaurer 20966043
374Teige, TrudeMormors utrolige venninner : roman 20948542
375Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på campingtur 20914654
376Stranger, SimonStranger : roman 20875243
377Ampofo, Joseph S.S.Maria Storm og Mythosordenen 20845703
378Totland, AndersMamma på dass 20839912
379Hagerup, HildeDu eneste : historien om Gunvor Hofmo og Ruth Maier : roman for ungdom 207510601
380Griffiths, AndyGutta i trehuset med 117 etasjer havner i fengsel 20696982
381Sandmæl, CharlotteForrådt 20604964
382Våhlund, EliasAlene 20585024
383Walden, AndrevJævla menn 20578252
384Emanuelsen, BirgerOdysseen 20525104
385Kirby, KatieLottie Brooks' kleine BFF-drama 20444214
386Moyes, JojoDa jeg møtte deg 20438082
387Mæhle, LarsAprilspøken 20432727
388Brinck, CamillaMusse og Helium legger en plan 20423825
389Blichfeldt, KathinkaKontekst 8-10, 3. utg. : Basis 204124270
390Andersen, Rolf Magne G.Det store togranet 20394614
391West, TraceyMysteriet med soldragen 20394055
392Parr, MariaOskar og eg : alle tinga vi har : roman 20224634
393Blomqvist, FredrikNordlyset 20214744
394Mathismoen, OleStore dyr 20205963
395Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Alene 20085083
396Røed, HenningHai! 20074434
397Mæhle, LarsRasmus rydder 20033206
398Mjaugedal, HalvorHistorien om Martin Ødegaard 20015143
399Engman, PascalAlbinoen 19982627
400Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne sykler 19984894
401Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 199710081
402Molaug, Marius HornVerdens verste miljøsvin 19959222
403Sandmæl, ChaSåret 19804604
404Pilkey, DavBedre sammen 19753365
405Raknes, LinaÅse fanger en krabbe 19745023
406Johansen, Ørjan ZazzeraErling Braut Haaland : frå liten til størst 19736563
407Svendsen, Tonje FossumPsykologi 1 197126450
408Haugerud, Dag JohanSjelesorg : roman 19685003
409Mugford, SimonPogba ruler 19654054
410West, TraceyJordskjelv-dragens øye 19582747
411Morseth, Anne LouiseEn lykkelig slutt 19565023
412Sandmæl, ChaForrådt 19514414
413Strid, Jakob MartinDen utrolige historien om den kjempestore pæra : (eller beretningen om hvordan Jeronimus Bjergstrøm Severin Olsen ble gjeninnsatt i sitt rettmessige embete som Solbys borgermester, til glede for alle byens innbyggere, utenom én) 19394584
414Molaug, Marius HornVerdens verste venn 19348932
415Norman, Mona GriviLure lemurer 19326213
416Ōima, YoshitokiSilhuett av en stemme 19326662
417Kaldheim, HelenMørkalven : Kontroll 19306962
418Edwards, Ellen M. TudorExplore 5, 2. utg. : My book 191729380
419Norman, Mona GriviDen falske enhjørningen 19176243
420Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og tomattorsken 19142697
421Moyes, JojoVi bor alle her 190410031
422Aune, ThomasFotballklubber 19006323
423Carr, GarrettGutten fra havet 18957362
424Kolpus, IsalillHvem brente John Savio? 18944803
425Snashall, SarahHunder og valper 18936193
426Lindmo, ArneHeksa i Nøkkemyra 18925243
427Probert, TimKampen mot mørket 18865033
428Norman, Mona GriviIsbjørnmysteriet 18797212
429Mugford, SimonVM-heltene ruler 18793735
430Osoble, Mulki Mukhtar MohamudAnisas magiske medaljong 18666272
431Mæhle, LarsFlaggermusgrotten 18622736
432Moore, LizGuden over skogene 18625513
433Dahl, RoaldHeksene 185910151
434Moen, Kjersti SynnevaSelma gjør så godt hun kan 18556692
435West, TraceyVanndragens hemmelighet 18453455
436Dürenfeldt, Martin vonVerdens søteste 18414394
437Stoltenberg, JensPå min vakt : å lede Nato i krigstid 18413595
438Mugford, SimonSon ruler 18353155
439Jacobsen, Jenny J.Rare valper 18303794
440Sotberg, VictorBare Victor 182818121
441Molaug, Marius HornVerdens verste skitur 182610161
442Kusaka, HidenoriPokémon eventyrene : red, blue & green 18255233
443Lindmo, ArneEdderkoppenes dronning 18215103
444Perrin, ValérieÅ vanne blomster om kvelden 181810711
445Klepp, AnneliLeona i bursdagstrøbbel 18163884
446Engberg, KatrineDe uønskedes paradis 18132058
447Peers, BobbieMarshmallowsmaskinen 18104693
448Harpman, JacquelineJeg som aldri har kjent menn : roman 18006522
449Nesbø, JoFlaggermusmannen 17816422
450Mugford, SimonPalmer ruler 17772936
451Yang, Gene LuenAvatar : Det som ødelegger 17754224
452Yang, Gene LuenAvatar : Røyk og skygge 17743894
453Lindmo, ArneUnderjordisk oppdrag 17746102
454Hustvedt, SiriGjenferd : en kjærlighetshistorie 17674014
455Fiske, AnnaHallo natta! 17674284
456Andersen, Rolf Magne G.Stigetrollets hevn 17643864
457Lovrenski, OliverDa vi var yngre : roman 175914761
458Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst reiser på ferie 17505363
459West, TraceyGulldragens skatt 17472826
460Mjelde, CharlotteFelix krangler 17462975
461Giske, RuneTreningsledelse 174422510
462Tungen, ThereseDen andre sida av elva : roman 17404663
463Mæhle, LarsMysteriet med den tause papegøyen 17395203
464Berglund, IngridSov dukkelise : kriminalroman 17382945
465Karlsson, Ørjan N.Det levende mørket : kriminalroman 17362975
466Halsnes, LineTøffe maskiner 17335263
467Lindahl, LenaAlle må bæsje 17274933
468Klausen, Julia F.Jeg er ikke min mors datter : historien om en tapt barndom og veien til et eget liv 17256482
469Minier, BernardDe utslettede 17175063
470Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på overnatting 17143405
471Norman, Mona GriviPumaproblemet 17086102
472Horst, Jørn LierJakten på den blå dragen 17052766
473Hoover, ColleenVerity 17029571
474Eriksen, Lars HenrikSkrotnissens hemmelighet 16983724
475Lindgren, AstridBrødrene Løvehjerte 16976222
476Teige, TrudeÉn for alle 16959351
477Strout, ElizabethJeg heter Lucy Barton 16943325
478Witherspoon, ReeseUten et ord 16884054
479Norberg, Tora MarieKjendis : kunsten å bli berømt 16854993
480Pilkey, DavHvordan vinne venner 16822776
481Horst, Jørn LierJakten på den hvite ørnen 16813075
482Lyng, SandraLykke til på skolen, Corny! 16812706
483Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på tivoli 16803964
484Mjaugedal, HalvorHistorien om Erling Braut Haaland 16714433
485Dahl, RoaldCharlie og sjokoladefabrikken 16678971
486Merz, AnaSkal bare 16634473
487De la Motte, AndersMysteriet på Capri 16602058
488Brønstad, AgnesKommunikasjon : vg1 helse- og oppvekstfag 165624870
489Engman, PascalKlanen : [Klanenserien] 16528501
490Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 16509371
491Oseman, AliceHjertestopper : Gutt møter gutt 16505822
492Bjørk, SamuelBomberen 16486262
493Skeie, ToreHardråde : om Harald Sigurdsson og hans verden 16354783
494Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en dustete dramaqueen - NOT! 16345522
495Bjerkli, Myriam H.Evas skål 16325013
496Mæhle, LarsDinosaurgjengens ABC : bokstavjakten 16292426
497Norman, Mona GriviPapegøyens hemmelighet 16295283
498Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en fantastisk bursdag - NOT! 16275213
499Klepp, AnneliLeona i monstertrøbbel 16263674
500Douyé, SylviaKryptozoologi for begynnere 16264413
501Ericsson, KjerstiØmhet og forferdelse : roman 16254423
502Eikehaug, ErikAlle elsker Kari : roman 16237372
503Mæland, Ingebjørg FaugstadDumper 16212725
504Norman, Mona GriviTigertrøbbel 16177612
505Jamtli, John S.Tungtvannsaksjonen 16157572
506Norman, Mona GriviValpeveddeløpet 16155412
507Riordan, RickLyntyven 16136552
508Færø, TorkilHvilekuren : hvil smartere, stress mindre og prester bedre 16134993
509Griffiths, AndyGutta i trehuset med 130 etasjer : får øye på en kjempestor flue (som også er kjempeirriterende) 16116212
510Mæhle, LarsRasmus og Trym baker 16072626
511Sortland, BjørnMission 1: Rio de Janeiro 16066982
512Rusten, Solveig MoenAldri bli forelska 16035702
513Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst feirer bursdag 15974183
514Suongir, Hanne-SofieEmmas dilemma 15954853
515Mæhle, LarsTrampolinetullball 15872366
516Kirby, KatieLottie Brooks' kaotiske julefeiring 15872965
517Lyng, SandraGratulerer med dagen, Corny 15862665
518Edwards, Ellen M. TudorExplore 7, 2. utg. : My book : engelsk for barnetrinnet 158622090
519Korsgaard, LeaInnen året er omme : hva 64 sommerfugler lærte meg om naturens største gåte 15847232
520Holowaty, LaurenPeppas nye lillesøster 15832326
521Hunter, ErinTilbake til villmarken 15816882
522Norman, Mona GriviGepardgåten 15755542
523Tolo, MichelleDet første møtet 15704353
524Flatland, HelgaEt liv forbi 15686292
525Eggen, TorgrimBlodet 15625193
526Mæland, Ingebjørg FaugstadTømmerbil 15592625
527Griffiths, AndyGutta i trehuset med 104 etasjer må skaffe ti millioner kroner (ellers!) 15595582
528Krien, DanielaMitt tredje liv 15582366
529Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en rampete lillesøster - NOT 15583035
530Lindmo, ArneForbannelsen i Trollskog 15544313
531Assarasakorn, MichelePotegjengen 15522665
532Phoenix, H.L.Hemmeligheten 15514443
533Akerlie, IbenLars er lol 154616490
534Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 15426782
535Våhlund, EliasHåndboka 15405083
536Rowling, J.K.Harry Potter og fangen fra Azkaban 15396022
537Andersen, Rolf Magne G.Den magiske fotballen 15355023
538Moyes, JojoI ly av regnet 15341878
539Heum, TrondAlle tiders historie (BM) : fra de eldste tider til våre dager 153219120
540Marienborg, IreneNatta! sier Nora 15283804
541Kuhn, CamillaGlenn og skurkene 15253284
542Mæland, Ingebjørg FaugstadBergingsbil 15242665
543Heimen, Rikard B.Bjørnis kjører brannbil 15222895
544Phoenix, H.L.Jakten på den røde stjerne 15204963
545Rowling, J.K.Harry Potter og Føniksordenen 15185013
546GijéJakten på opprinnelsen 15164603
547Dahl, RoaldGeorgs magiske medisin 15166742
548Gumpaw, FelixFørste sak 15152885
549Colgan, JennyHusrom og hjerterom 15122057
550Sager, RileyHun som ble igjen 15073005
551Oseman, AliceHeartstopper 14948701
552Donaldson, JuliaGruffalo 14943724
553Beauvoir, Simone deDen bedratte kvinnen 14943923
554Hammer, ElisabethVindkast : [Løfter i sand] 14872505
555Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 14866722
556Perrin, ValérieGlemt på en søndag 14843304
557Røed, HenningMonstre i dypet 14844753
558Winick, JuddGutten som styrtet til jorda 14834413
559Holowaty, LaurenPeppas brannbil 14782565
560Egner, ThorbjørnKlatremus og de andre dyrene i Hakkebakkeskogen 14774643
561West, TraceyGiftdragens sang 14752755
562Lindmo, ArneVampyrer og demoner 14755022
563Michaelides, AlexDen tause pasienten 14695032
564Assarasakorn, MichelePOTE-gjengen får seg en overraskelse 14682525
565Mæhle, LarsRasmus feirer bursdag 14642146
566Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst møter tannfeen 14634523
567Helgheim, OdinKatteguden Frøya : en historie fra Ragnarok 14603334
568Klepp, AnneliLeona i rottetrøbbel 14573344
569Telgemeier, RainaDrama 14523134
570Egeland, TomSatans segl 14517212
571Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på ballett 14503564
572 Aktivitetslære 144924250
573Kusaka, HidenoriPokémon-eventyrene : red, blue & green 14473384
574Assarasakorn, MichelePOTE-gjengen og den store forandringen 14472645
575Smart, JamieApekatt mot harepus 14472815
576Strout, ElizabethAmy og Isabelle 14447531
577Pilkey, DavSuperpus store drømmer 14432655
578Bjerkeland, IngvildUdyr 144310271
579Guinness world records 2026Guinness world records 2026 14422974
580Adler-Olsen, JussiSju kvadratmeter med lås : thriller 144211551
581Lemire, SabineMira 14413753
582Lindmo, ArneReisen til Atlantis 14393613
583Ridzén, LisaTranene flyr mot sør 14374323
584Brown, Aleksander KirkwoodElggutten 14375272
585Engman, PascalBestselger 14372755
586Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en hemmelig kjærlighetskatastrofe - NOT! 14365622
587Sæther, GørilDen store boka om kjæledyr 14365022
588Klepp, AnneliLeona i sirkustrøbbel 14303254
589Sveen, GardSkalpjegeren 14282655
590Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst går i bryllup 14252555
591Peers, BobbieLuridiumstyven 14259051
592Higgins, CamGøy på landet 14243164
593Mæhle, LarsRasmus og fargene 14222346
594Kuhn, CamillaLunda på rideskole 14213773
595Diseth, ÅgePsykologi 1 : Programfag Psykologi 1 142125520
596Norman, Mona GriviHaien kommer! 14185132
597Garmann-Aarhus, BenedicteVerdens rareste dyr 14166202
598Brønstad, AgnesHelse : vg1 helse- og oppvekstfag 141520750
599Lillebo, MariaLille Villkatt begynner på skolen 14144143
600Montefiore, SantaDen siste sangen 14101907
601Skagen, Ellen FløDen nevroplastiske nøkkelen : ved uforklarte fysiske plager som ikke går over 14084453
602Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra et fancy Paris-eventyr - NOT! 14063274
603Teige, TrudeMorfar pustet med havet : roman 14053334
604Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst havner i trøbbel 14053344
605Kjetun, MariSøt og farlig 14052705
606Ravatn, AgnesGjestene : roman 14043064
607Ormbostad, Just ErikMontørhåndboka : NEK 400:2022 140418770
608Andersen, Stian HjelvinBukke nikke neie 14032445
609Latronico, VincenzoDet perfekte : roman 14021967
610Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne rydder 14023434
611Rowling, J.K.Harry Potter og ildbegeret 14024453
612Hammer, ElisabethVinterhjerter : [Løfter i sand] 14012505
613Pilkey, DavHundemannen i fri dressur 14002914
614Halsnes, LineTøffe dyr 13984343
615Riley, LucindaSkjult skjønnhet 139211311
616Michelsen, Svein OlafTabell- og formelsamling for elektrofag 139123590
617Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Ulvene kommer 13913404
618Griffiths, AndyGutta i trehusets ekstremt hemmelige historier 13904323
619Monsen, ØisteinHvite striper, sorte får 138711701
620Andersen, Rolf Magne G.Den sorte løve 13873294
621Matre, Agnes LoviseEvig fred : kriminalroman 13868621
622Holowaty, LaurenEnhjørning-Peppa 13851817
623Hammer, ElisabethFortielse : [Løfter i sand] 13823004
624Dürenfeldt, Martin vonNorske rovdyr 13812565
625Hammer, ElisabethBeleiret : [Løfter i sand] 13773503
626Falch, MalinBjørnar : et eventyr fra Nordlys 13763374
627Hammer, ElisabethFristelse : [Løfter i sand] 13753004
628Jensen, Jens HenrikInterregnum 13741837
629Mæland, Ingebjørg FaugstadBuss 13722276
630Tolo, MichelleSpøkelsesvenn : det første møtet 13694223
631Wold, SidselIsrael : et land i kamp med seg selv 13672505
632Telgemeier, RainaSmil 13672894
633Arvola, IngeborgUlvespor 13633204
634Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst står på scenen 13594363
635Yang, Gene LuenAvatar : Nord og sør 13523014
636Muncaster, HarrietEsmeralda blir prinsesse 13512106
637Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst hjelper til 13512216
638Sharif, GulraizHør her'a! 135019900
639Holowaty, LaurenPeppa elsker enhjørninger og havfruer 13451837
640Hammer, ElisabethAnstendighet : [Løfter i sand] 13443004
641Hammer, ElisabethAvsløringer : [Løfter i sand] 13438001
642Nesbø, JoBlodmåne 134113560
643Mæland, Ingebjørg FaugstadBrannbil 13382226
644Russell, Rachel RenéeNedtegnelser om å leve lykkelig alle sine dager - NOT! 13385222
645Mæhle, LarsHvem har bæsja? 13342146
646Jensen, Christine RehnMamma er konspirasjonsteoretiker 13334532
647Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en ekte BFF - NOT! 13335012
648Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse og julenissen 13335822
649Alexandersdottir, AprilRuby baby : roman 13255692
650Rowling, J.K.Harry Potter and the philosopher's stone 13248711
651Mæhle, LarsMysteriet med den syke valpen 13221976
652Müller, ReidarLivet er livsfarlig! : den utrolige historien om livets utvikling fra bakterier til deg 13164422
653Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst og stjerneskuddet 13152684
654Samdal, PederMer enn en spiller 13105042
655Willems, MoJeg brakk snabelen! 13102724
656West, TraceySølvdragens glans 13082176
657Walliams, DavidGangster-bestemor 13059751
658Sattin, SamuelUnico : Oppvåkningen 13042116
659De la Motte, AndersIntriger i Amalfi : [Mord under solen] 13044003
660Probert, TimSkyggen 13042954
661Andersen, Rolf Magne G.Dinosaurjakten 13033433
662Larmo, IdaO'boy : min klin kokos tegnedagbok 13035272
663Kibuishi, Amy KimMysteriet med den blå tåken 12993323
664Østerbø, AnitaIngrids valg 12982245
665Fossum, KarinAller kjæreste : roman 12988551
666Fjell, Jan-ErikTvilen 12961926
667Jackson, IdaBrillebjørn i svømmehallen 12942046
668Five, LailaHjernens hemmelige språk : nevroplastisitet: 6 trinn som revolusjonerer måten du forstår smerte og utmattelse på! 12882026
669Korsgaard, ThomasHvis det skulle komme et menneske 12888181
670Våhlund, EliasRøde maske 12854023
671Griffiths, AndyGutta i trehuset med 130 etasjer får øye på en kjempestor flue (som også er kjempeirriterende) 12844562
672Strid, Jakob MartinMimbo Jimbo lager kunst 12822175
673Marienborg, IreneJeg må tisse! sier Nora 12822814
674Linde, HeidiAnnenhver uke 12806312
675Stene, Gert-OlavForbannelsen 12654043
676Norman, Mona GriviDinosauregget 12644342
677Tilrem, MartinEt jentebarn 12642455
678Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst og snøfestivalen 12632325
679Bringsværd, Tor ÅgeTambar har bursdag! 12602934
680Ahnhem, StefanGenerasjon null 12565152
681Loe, ErlendKukene = : Kukane 12562455
682Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en perfekt hundepasser - NOT! 12514542
683Guinness world records 2025Guinness world records 2025 12493323
684Keegan, ClaireOver blå enger 12484442
685Klepp, AnneliLeona i premietrøbbel 12442994
686Flatland, HelgaBli hvis du kan, reis hvis du må : roman 123714810
687Flynn, IanSonic the hedgehog : Verdens raskeste pinnsvin ; Det onde geniet 12352325
688Jamtli, John S.Grenselos 12355252
689Dragland, LiseHvem i jungelen? 12332305
690West, TraceyIlddragens kraft 12322455
691Egner, ThorbjørnFolk og røvere i Kardemomme by 12325682
692Helgheim, OdinVokterhunden Garm : Ragnarok 12302465
693Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst og snøgutten 12293014
694Solem, Marte MagnusdotterGustav : roman 12274132
695Smart, JamieMenneskene kommer! 12262245
696Willems, MoVi er i en bok! 12242534
697Brochmann, NinaAvkledd : den syke historien om kvinners seksualitet i medisinen 12214152
698Bergstrøm, HasseRettslære 1 122118690
699Bringsværd, Tor ÅgeTambar begynner på skolen 12182255
700Wilkinson, L.M.Edelpote og hjertesteinen fra Alluria 12161816
701Homme, Annika Linn VerdalLava 12144452
702Tvedt, ChrisHer kommer natten : kriminalroman 12121996
703Murakami, HarukiKafka på stranden 12102814
704Eikemo, MaritVi er brødrene Eikemo : roman 12103004
705Hamsun, KnutMarkens grøde 12077401
706Engman, PascalKrigen 12023053
707Fossum, KarinKom hjem, Amadou 11996991
708Ravatn, AgnesFugletribunalet : roman 11979051
709Rees, TracyDen gylne fjær 11963513
710Engman, PascalNomaden 11951836
711Härjegård, KarinPianisten ved fjellvannet 11901478
712Mæhle, LarsHvor er kosebamsen? 11861716
713Renberg, ToreDu er så lys : roman 11869011
714West, TraceyIsdragens frost 11852384
715Dragland, LiseHvem i skogen? 11852534
716Mæland, Ingebjørg FaugstadBulldoser 11841985
717Lane, SorayaDen argentinske datteren 11831547
718Piercey, RachelKom, bli med på tur i eventyrskogen 11823233
719Berg, Sunniva RellingJakten på talltyvene 11823393
720Lunde, MajaSkjerm barna : hvordan teknologien tok over barndommen, og hva vi kan gjøre for å ta leken og livet tilbake 11824812
721Oda, EiichiroOne piece : Romance dawn - eventyrets daggry 11813153
722Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne tegner 11783283
723Hoover, ColleenSkadeskutt 11763253
724Mæhle, LarsBursdagsbaluba 11741926
725Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst drar på skoletur 11742654
726Telgemeier, RainaSøstre 11712195
727Mæhle, LarsTeatertrøbbel 11711956
728McFadden, FreidaÆrlighet varer lengst 11701458
729Omdahl, Christopher RobinPower up! : gamingheltene som tok meg til neste nivå 11707771
730Lindahl, LenaAlle må sove 11703303
731Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en talentfull popstjerne - NOT! 11705382
732Wisting, AlexanderArven 11692085
733Enger, ThomasUgress : en Henning Juul-roman 11678601
734De la Motte, AndersIntriger i Amalfi 11651587
735Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst og den nye jenta 11633463
736Mæhle, LarsHvor er krabbene? 11561736
737Kuhn, CamillaLøs tann 11562374
738Griffiths, AndyGutta i trehuset dør (nesten) av sine egne vitser 11533123
739Horst, Jørn LierOffer 115210011
740Rosenfeldt, HansHøstebarn 115110810
741Andersen, Rolf Magne G.Verdens beste sykkel 11491736
742Keining, Alexandra-ThereseKannibalen 11492834
743Horst, Jørn LierArr 11438321
744Fodstad, Lars AugustMoment : vg3 : norsk for studieforberedende 114215430
745Brønstad, AgnesYrkesliv : vg1 helse- og oppvekstfag 114118100
746Dragland, LiseHvem i havet? 11382235
747Hjorth, MichaelVoldens øy 11381278
748Kirby, KatieLottie Brooks vs. de ultraslemme jentene 11372844
749Ewo, JonMonster! 11373083
750Nygaard, Peder HornsethSupernova 11354732
751Kolby, MaritHva og når skal vi spise? 11343932
752Mæland, Ingebjørg FaugstadFeiebil 11331955
753Heiberg, Anette V.Pappa støvsuger byen 11332265
754Biedermann, NelioLázár 11322095
755Ravatn, AgnesDei sju dørene : roman 11312754
756Diskin, ElizabethEnter 9, 2. utg. : engelsk for ungdomsstrinnet 113116540
757Kleppe, HåvardTøffe brannbiler 11301945
758Andersen, Jørn KennethProduksjon og tjenester, 3. utgave : vg1 teknologi- og industrifag 112814000
759Phoenix, H.L.Håpet 11272714
760Lahlum, Hans OlavGjøkungegåten 11244672
761Kvalvaag, Hilde K.Kvinner som går 11235602
762Aas, MartinDet kuleste fra vikingtiden : mektige konger, stores slag, farlige reiser 11223872
763Hafstad, StianMinnetyven 11225262
764Willems, MoEn stor fyr tok ballen min! 11191995
765Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på undervannseventyr 11172774
766Nordahl, VictorReveflammene 11162614
767Holowaty, LaurenPeppas drageeventyr 11121577
768Klepp, AnneliLeona i sykkeltrøbbel 11102205
769Bjelland, Nina RasmussenSynopsis : Håndbok 111020120
770Peers, BobbieNudelpuddelen 11092853
771Walliams, DavidVerdens verste barn 11098151
772Hoover, ColleenDet ender med oss 110710651
773Mæhle, LarsTannfetøys 11071766
774Schulman, NinniNetter uten daggry 11031229
775Rowling, J.K.Harry Potter og halvblodsprinsen 11013892
776Dahl, Niels FredrikFars rygg : roman 11012155
777Douyé, SylviaJenta som elsket fabeldyr 10993203
778Handford, MartinDen fantastiske reisen 10982214
779Willems, MoSe hva jeg kan! 10971985
780Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en kul TV-stjerne - NOT! 10965112
781Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en elegant isprinsesse - NOT! 10935002
782Jackson, IdaBrillebjørn blir storebror 10871925
783Roy, ArundhatiMin havn og min storm 10871507
784CopycatHermegås 10861377
785West, TraceyJakten på lyndragen 10852165
786Strid, Jakob MartinDen fantastiske bussen : (eller hvordan vi kom fra A til B) 10841825
787Gumpaw, FelixDe ville ninjaene 10812085
788Strout, ElizabethOlive Kitteridge 10812444
789CampingCamping 10801367
790West, TraceyDrømmen om regnbuedragen 10801885
791Biesalski, PetraMomente : tysk nivå 1 107912960
792Jacobsen, RoyDe usynlige 10785821
793Yagi, EmiDagbok frå eit tomrom : roman 10773872
794Elster, Clélia EtienneEnchanté 1 : fransk ll - vg 1 107718370
795Færø, TorkilPulskuren : stress riktig, sov bedre, yt mer og lev lenger 10744612
796Øverli, FrodeFrida i Aquador 10733173
797James, EricaVeien hjem 10731367
798Haraldsrud, Andreas DrolsumKjemi 1 107215810
799Grytten, FrodeDen dagen Nils Vik døde : roman 10714102
800Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en bedreviter - NOT! 10705072
801Raja, Abid Q.Kismat 10692254
802Henry, EmilyStore, vakre, vidunderlige liv 10694052
803Solberg, A. AudhildSkyggene i skolegården 10685441
804Øygarden, BjarneNye kontekst 8 - 10 : Nynorsk - som sidemål 106532490
805Ewo, JonBø! 10642105
806Biesalski, PetraMomente : tysk nivå 2 106114350
807Perrin, ValérieDe tre 10602773
808Jackson, IdaBrillebjørn er syk 10591945
809Willems, MoDet er en fugl på hodet ditt! 10592224
810CharadesMimelek 10591487
811Brunstrøm, ThomasSallys pappa elsker Halloween 10561716
812Lyng, SandraDu får ikke være med, Corny 10561775
813Rowling, J.K.Harry Potter og dødstalismanene 10563433
814Horst, Jørn LierMaltesergåten 10545971
815Mæhle, LarsFengselsmysteriet 10531995
816Lindahl, Nikoline RiisHvis jeg var Agnes : roman 10501925
817Snashall, SarahKatter og kattunger 10503293
818Smart, JamieBunny vs Monkey og dommedagsforbundet! 10491835
819Mæhle, LarsHvem har tatt pølsene? 10471566
820Spont, SiriMolly er min 10462424
821Steen, Bjørn GunnarGyldendals tabeller og formler i kjemi : Kjemi 1 og kjemi 2 104418260
822Child, LeeFluktplanen 10438491
823Winick, JuddHilo redder absolutt hele verden 10433183
824Bringsværd, Tor ÅgeTambar får en ny venn 10422773
825Giske, RuneTreningsledelse : lederutvikling 103814860
826Harnesk, TinaFolk som sår i snø : roman 10362144
827Peers, BobbiePapegøyehelikopteret 10362454
828Mytting, LarsSkråpånatta : roman 10343423
829Peers, BobbieSkilpaddekanonen 10332663
830Mæhle, LarsHvem er vaffeltyven? 10321646
831Solstad, DagEndelig! Lykken : og mitt forsøk, i 2022, på å utholde smerten ved tidens herjinger : roman 10301925
832Griffiths, AndyGutta i trehuset med 117 etasjer : havner i fengsel 10293902
833Willander Lambrell, JohnDen som vet 10262573
834Østerbø, AnitaSkammens mødre : en roman om alenemødrenes tøffe kamp på 50- og 60-tallet 10233522
835Willems, MoVi drar på kjøretur! 10221965
836Ohlsson, KristinaKristuskransen 10197721
837Dahl, RoaldSVK 10183942
838Mytting, LarsSøsterklokkene : roman 10173123
839De la Motte, AndersRustskogen 10161626
840Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en ny BFF - NOT! 10122713
841Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst får tryllekopper 10121885
842Nygaard, Kaja GjersemEt dypere svik 10111865
843Nicolaisen, FredrikkeLørdag med pappa 10092184
844Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne plukker bær 10052693
845Härjegård, KarinSyersken og friheten 10051277
846Horikoshi, KōheiMitt helteakademia 10043812
847Edwards, Ellen M. TudorExplore 4, 2.utg. : My book 100417930
848Winger, CecilieAndre verdenskrig i Norge på 1-2-3 10033992
849Molaug, Marius HornSånn ble jeg verdens beste fotballspiller 10024422
850Griffiths, AndyGutta i trehuset med 104 etasjer 10013792
851Ousland, BjørnVelkommen til Grumyra 10003792
852Hove, Olav; Jørgensen, Jørg Arne; Rasmussen, Jarle; Sandboe, MaritStore spørsmål 100041980
853Lindman, MerviMinsten baker 10001606
854Klepp, AnneliGutte-spetakkel 10003792
855Andersen, Rolf Magne G.Luftskoene 10002224
856Holowaty, LaurenPeppa og den magiske kle-seg ut-dagen 9991387
857Geard, AmandaMåneporten 9993632
858Lieske, DanielEn ny verden 9991835
859El Bakali, JavadEngstelig svarting 9983342
860Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne drar på stranda 9972903
861Brunstrøm, ThomasSallys pappa gidder ikke å være voksen 9971606
862Yoga ballYogaball 9961208
863West, TraceyTordendragens brøl 9962014
864Di Fiore, MariangelaSimon lager mat selv 9951925
865Kaldheim, HelenMørkalven : Trofeet 9942943
866Mæhle, LarsHvem tegnet bart på maleriet? 9941566
867Parr, MariaVaffelhjarte : : Lena og eg i Knert-Mathilde 9947213
868Horst, Jørn LierForræderen 99210270
869Nore, AslakAlliansen : roman 9921665
870Shakar, ZeshanTante Ulrikkes vei : roman 99118410
871Brinck, CamillaNå er det leggetid 9901895
872Sandemo, MargitDjevlekløften : [Sagaen om isfolket] 9838001
873Iversen, Andreas K.Max Manus : : en tegneserie om en av Norges største motstandshelt 9823352
874Tokarczuk, OlgaJakobsbøkene, eller Den store reisen over syv grenser, gjennom fem språk og tre store religioner, ikke medregnet de små : fortalt av de døde, ferdigstilt av forfatteren ved hjelp av konjekturer, beriket av mangehånde bøker samt understøttet av fantasien, som er menneskets største naturgitte gave : til hukommelse for lærde, ettertanke for medborgere, kunnskap for lekmenn og adspredelse for melankolikere 9815331
875Boyne, JohnGutten i den stripete pyjamasen 97910480
876Dahl, AlexEn perfekt mor 9785181
877Da Costa, MélissaAlt det blå på himmelen 9783692
878Hammer, ElisabethBeleiret 9741168
879Holowaty, LaurenPeppas eventyr 9731476
880Klepp, AnneliHyttetur-skrekk 9723892
881Wessel-Aas, KatrineHjem til deg 9724762
882Winick, JuddDet store buldrende braket 9712913
883Griffiths, AndyGutta i trehuset forteller vitser til de får lattersjokk 9702653
884Sandemo, MargitDemonen og jomfruen : [Sagaen om isfolket] 9708001
885GijéDen mystiske forsvinningen 9652493
886Andersen, Jørn KennethProduksjon og tjenester : vg1 teknologi- og industrifag 96512340
887Mæhle, LarsHvor er den mellomste Bukken Bruse? 9631546
888Marienborg, IreneAu! sier Nora 9632483
889Colgan, JennyKjærlighet på pinner 9631566
890Buchanan, EleanorDe fire steinene : [Havets søstre] 9622503
891Nesser, HåkanUng manns ferd mot natt 9626401
892Østby, AnneDuften av sjasmin 9611785
893Probert, TimMørketiden 9601934
894Dahl, RoaldDen kjempestore krokodillen 9602284
895Knausgård, Karl OveJeg var lenge død : roman 9581865
896Brinck, CamillaMusse & Helium på eventyr 9581775
897Yrsa SigurdardóttirSå sort som en brann 9561287
898Nesbø, JoRødstrupe 9543612
899Horst, Jørn LierNullpunkt 9542154
900Røed, HenningUtdødde skrekkdyr! 9541895
901Jamtli, John S.I skyggen av Tirpitz 9514562
902Jacobsen, Jenny J.Små poter 9501775
903Viken, Guri Margrete IdsøKrakk 9481904
904Kinney, JeffHundedager : En pingles dagbok 9463023
905Stavås, Trond J.Mestertyven Gjest Baardsen 9453252
906Tjønn, Brynjulf JungFotballskoene 9433083
907Lahlum, Hans OlavPakten 9423392
908Mæhle, LarsHvem er bolletyven? 9421566
909Sandemo, MargitVåroffer : [Sagaen om isfolket] 9428001
910Raknes, LinaÅse og Kjeks 9412733
911Hamberg, EmmaKjærlighetens idioter 9404032
912Sandemo, MargitI jordens dyp : [Sagaen om isfolket] 9409001
913Andersen, Rolf Magne G.Jeg er Kokosbananas 9391585
914Jacobsen, Jenny J.Hvilket dyr? 9391715
915Kinney, JeffRowleys dagbok : en supergod bestevenn : endelig min tur! 9363392
916Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Forsvunnet 9362054
917Daddy putdownNatta med Pappa 9351287
918Svendsen, Tonje FossumPsykologi 2 93513010
919Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 9334392
920Brinck, CamillaKjærlighetens vind 9321865
921Lyng, SandraHeia Corny 9321536
922Smart, JamieBunny vs Monkey og overlyds-ai-ai! 9311625
923Ragde, Anne BirkefeldtFeita! : en erindringsroman 9287261
924Oda, EiichiroOne piece : Slaget mot Buggy-piratene 9262533
925Torgersen, Trond-ViggoResten av livet 9225921
926Castle, PaulKringle og Finn 9202054
927Arsky, Gunn HeleneMord på skrivekurset 9192793
928Lindman, MerviMinsten har en potte 9171605
929Mæhle, LarsHvor er myggen? 9141336
930Horst, Jørn LierSlagside 9146881
931Donaldson, JuliaLille Gruffalo 9132284
932Jorselje, Jonas AndersenArbeidsmiljø og dokumentasjon : vg1 bygg- og anleggsteknikk 91312500
933Bekeng-Flemmen, SiljeVi må rekke barnehagen! 9122383
934Banke, PeterAlt om Neymar 9123242
935Grebe, CamillaJentene og mørket 9118981
936Fiske, AnnaHvordan lager man en baby? 9103003
937Barky boatsBarkebåter 9101177
938Szalay, DavidKjøtt 9061306
939Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8-10 : Elevhåndbok 90615250
940Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne leker med følelser : en faktabok 9062893
941Marcus, HåkonVilldyr 9015221
942Mæhle, LarsMysteriet på Kongsseteren 9002014
943Olsen, Jarle StenRovfugl : en kriminalroman 8991525
944Deutsch, BarryDen tapte arving 8981476
945Klepp, AnneliGullunge-tabber 8983232
946Mæhle, LarsHvem gikk med utesko inne? 8971525
947Kleppe, HåvardGod natt, Bjørnis 8961416
948Mjaugedal, HalvorHistorien om Ada Hegerberg 8952563
949Brunstrøm, ThomasSallys pappa får fotballfeber 8921267
950Falch, MalinBjørnar : en historie fra Nordlys 8921974
951Teige, TrudeMormor danset i regnet : roman 8892084
952Kjølberg, KristofferSupermegagigasjefen og den utrolige misforståelsen 8882992
953Dahl, RoaldDustene 8873692
954Bjøranger, TerjeTaperen 8864202
955Kjetun, MariSvaret er sjiraff 8851974
956Griffiths, AndyHelt borte og langt vekk 8852733
957Kinsky, EstherRombo 8841545
958Andersen, DesiréeFit etter 40 : kosthold, søvn, trening, stressmestring, vektregulering 8841257
959Haugan, JohnGyldendals tabeller og formler i fysikk : fysikk 1, fysikk 2 og forkurs til ingeniørutdanning 88212650
960Burgess, RichardInteractions 1 : programfag engelsk 1 88213660
961Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra på tur 8811814
962Strout, ElizabethLucy ved havet 8801386
963Strid, Jakob MartinDa Lille Larsens hus blåste bort 8791705
964Pamment, JasonLukas og den magiske øya 8791794
965Ambjørnsen, IngvarSorgen i St. Peter Ording : noveller 8792094
966Linde, HeidiKlasseboka 8783102
967Renberg, ToreTollak til Ingeborg : roman 8787681
968Strout, ElizabethHva som helst er mulig 8782243
969Sandemo, MargitEngel med svarte vinger : [Sagaen om isfolket] 8778501
970Sandemo, MargitTrollbundet : [Sagaen om isfolket] 8774501
971West, TraceyMånedragens reise 8771745
972Peers, BobbieSnøfreserduellen 8752333
973Stai, KariFlaut 8751914
974Grimaldi, VirginieEn skjør tid 8732992
975Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 8724801
976Kinney, JeffFestbrems : [En pingles dagbok] 8712503
977Jackson, IdaBrillebjørn i bursdag 8701276
978Linde, HeidiFørstelinja : roman 8692014
979Hunter, ErinKnust idyll 8682154
980Grande, MartineLilly sover borte 8683102
981Skoland, AinaMarionetten 8671376
982Momrak-Haugan, AnneTrygg mat, bransje og arbeidsliv : Programområder på vg 1/2 restaurant- og matfagene 86712290
983Callin, PetterErgo : fysikk 2 86712200
984Borge, NinaJakob på vippepunktet 8666181
985Jæger, JørgenSkjebnedøgn 8668421
986Smart, JamieDen gærne grevlingen våkner! 8651246
987Solli, TerjeTa aldri et troll med deg opp i et stupetårn 8643232
988Muncaster, HarrietDen nye skolen 8641326
989BingoBingo 8641217
990Ousland, BjørnPrompetroll 8631954
991Schau, KristopherBæsjen til pappa 8622813
992Bjelland, Nina RasmussenSynopsis : Håndbok : norsk 8-10, bokmål 86210590
993Donaldson, JuliaSmåtting : fisken som fortalte historier 8611227
994Marienborg, IreneEn baby! sier Nora 8602533
995Stokke, NilsI maurtua 8581356
996Nesbø, JoKakerlakkene 8583482
997Bringsværd, Tor ÅgeTambar på sykehuset 8581465
998Jacobsen, RoyDelirium 8589560
999Brunstrøm, ThomasSallys pappa i Syden 8581286
1000Arvola, IngeborgKniven i ilden : roman 8572633

1156 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 168 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2462 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 23/10/2026 kl. 16:25:01


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/8 1/11 1/12 1/6 1/10 1/9 1/7
20041/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20051/4 1/10 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20061/7 1/4 1/10 1/9 1/3 1/1 1/12 1/6 1/2 1/8 1/11 1/5
20071/7 1/3 1/9 1/10 1/6 1/12 1/1 1/11 1/8 1/2
20081/2 1/11 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As