1000 mest utlånte bøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Falch, MalinPortaltreet 1681238474
2Falch, MalinReisen til Jotundalen 1114130363
3Falch, MalinHarukkas ønske 998020894
4Falch, MalinVikingene og orakelet 977324434
5Helgheim, OdinDrageviking 948419054
6Sotberg, VictorEdelmot 938919744
7Falch, MalinTrollriket 924223413
8Sotberg, VictorNekromanseren 921218225
9Falch, MalinKråkesøstrene 878521214
10Pilkey, DavHundemannen 865018464
11Seierstad, ÅsneUfred : Russland fra innsiden 856031522
12Kibuishi, KazuSteinvokteren 844735342
13Mugford, SimonHaaland ruler 796916634
14Christensen, Lars SaabyeKjøkken 793911786
15Falch, MalinReisen til Røros 744717174
16Nordahl, VictorByen 726015054
17Helgheim, OdinFenrisulven 722420943
18Horst, Jørn LierOperasjon Kanon 712813355
19Helgheim, OdinValhall 690215654
20Sandnes, Hans JørgenFrysninger 688014644
21Pilkey, DavHundemannen er på ballen 675213395
22Horst, Jørn LierOperasjon ellemelle 672918663
23Sandmæl, CathrineJenter 672114834
24Helgheim, OdinFimbulvinter 664017133
25Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 658430862
26Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 637816223
27Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse drar til Syden 635113584
28Pilkey, DavHundemannen og Superpus 632612684
29Sandnes, Hans JørgenIldsjø 631515554
30Sandnes, Hans JørgenNed i dypet 620617423
31Sotberg, VictorSkyggene 61969936
32Nordahl, VictorSkogen 615712994
33Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 615423492
34Horst, Jørn LierTvilen 614512185
35Pilkey, DavForbrytelse og slafs 613511485
36Pilkey, DavFarefulle høyder 609211425
37Pilkey, DavHundemannen drar på Lopphavet 608310645
38Sotberg, VictorBedrager 608314114
39Pilkey, DavHundemannen håver inn 605512075
40Horst, Jørn LierOperasjon gulltann 596617813
41Sandnes, Hans JørgenDypfryst 594016973
42Iversen, Andreas K.Max Manus : en tegneserie om en av Norges største motstandshelter 593617713
43Pilkey, DavNår villdyret våkner 592411215
44Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 587225952
45Pilkey, DavDen røde rebell 58499186
46Hjardar, SaraMia Myhr og søstrene av Skår 582913314
47BékaHjertets hemmeligheter 57479516
48Pilkey, DavLoppenes herre 571411315
49Pilkey, DavI fri dressur 570011105
50Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn 56657587
51Kibuishi, KazuBølgerytteren 564216593
52Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 558420282
53Sandnes, Hans JørgenHavgapet 553515503
54Horst, Jørn LierDen siste saken 551015083
55Heum, TrondAlle tiders historie : Fra de eldste tider til våre dager 545480330
56Helgheim, OdinTordenguden 541811774
57Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 541120092
58Strout, ElizabethDet vi aldri sier 539915623
59Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 534919442
60Hjardar, SaraMia Myhr og barna som forsvant 534112874
61Kibuishi, KazuByen bak skyene 534021142
62Sandmæl, ChaBeseiret 530212464
63Nordahl, VictorRevefarmen 529910984
64Pilkey, DavI kattepine 528710145
65BékaKjærlighetssorg 52618306
66Horst, Jørn LierOperasjon Ninja 522813303
67Ravatn, AgnesDoggerland 511813223
68Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 510119572
69Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 509821972
70Pilkey, DavMitt liv som katt 50857726
71BékaFeriefling 50757536
72Gjerset, AsbjørnTreningslære : idrettsfag vgs 504857450
73Arnesen, SonjaNorskboka : vg2 yrkesfag 502363230
74Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 501321072
75Molaug, Marius HornVerdens verste sommer 500912573
76Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8 499670740
77Mugford, SimonMessi ruler 497210684
78Sandnes, Hans JørgenOrkanen 496312004
79Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 492418572
80Sandnes, Hans JørgenFrostrøyk 491211494
81Strömberg, SaraSot 48917106
82Flatland, HelgaSå gjør vi så : roman 486212883
83Mugford, SimonMbappé ruler 48559605
84Brinck, CamillaMysteriet med hullet i veggen 484715593
85Horst, Jørn LierJakten på enhjørningen 480313053
86Horst, Jørn LierOperasjon zombie 48029415
87Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 478921992
88BékaStjålne drømmer 47757286
89Dåsnes, NoraBare si ja 477511154
90BékaSøt musikk 47597656
91Dåsnes, NoraTi kniver i hjertet 473913273
92Horst, Jørn LierOperasjon Lurifaks 473613283
93Helgheim, OdinYggdrasil 47049704
94Mjaugedal, HalvorHistorien om Diego Maradona 469510644
95Hjardar, SaraMia Myhr og det råtne vannet 468812063
96Nesbø, JoNådeskudd 468116372
97Mugford, SimonRonaldo ruler 46769414
98Horst, Jørn LierOperasjon heksegryte 459214323
99Kibuishi, KazuAlveprinsen 458517772
100Tolo, MichelleFullmåne 456310624
101Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 455520382
102 Verkstedhåndboka 454577310
103Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 454416742
104Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 454114543
105Kibuishi, KazuIldfuglen 452117972
106Mugford, SimonNeymar ruler 44798545
107Strömberg, SaraSkygger 44567825
108Sandnes, Hans JørgenOppslukt 44389974
109Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 443715572
110Norlund, DinaSnøkattprinsen 442512313
111Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 439016722
112Torgersen, NikolaiGater jeg har levd 437920892
113Oseman, AliceHjertestopper 435814572
114Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 10 434763870
115Helgheim, OdinLoke 43448325
116Horst, Jørn LierOperasjon Svartskog 432018292
117Kibuishi, KazuSupernova 431817442
118Horst, Jørn LierOperasjon romvesen 43049514
119Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 426217192
120Kirby, KatieDet sykt flaue livet til Lottie Brooks 41778604
121Mugford, SimonØdegaard ruler 41776946
122Lykke, NinaHvor er de voksne? 41759914
123Horst, Jørn LierOperasjon traktor 41749924
124Horst, Jørn LierSkriket 415412683
125Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og prompebrusen 41418634
126Aune, ThomasFotballhelter 412711583
127Aune, ThomasFotballrekorder 411310753
128Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 410316672
129Sandmæl, ChaKnust 409111063
130Holt, AnneDiamanter og rust : en Hanne Wilhelmsen-roman 408414502
131Horst, Jørn LierOperasjon Fangejakt 40689474
132Horst, Jørn LierOperasjon Radius 405313602
133Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 399717142
134Engman, PascalKlanen 39814279
135Brekke, JørgenAlt skal bli støv : en Odd Singsaker-krim 39677005
136Horst, Jørn LierJakten på slottets hemmelighet 39659764
137Horst, Jørn LierOperasjon Rød sløyfe 396313442
138Horst, Jørn LierOperasjon plastpose 396215802
139Mugford, SimonSalah ruler 39528684
140Kinney, JeffSalig røre 39449854
141Molaug, Marius HornVerdens verste kjendis 392113063
142Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 390319691
143Uri, HeleneI mitt lune hi : roman 39038414
144Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 386111253
145Molaug, Marius HornVerdens verste fotballag 385715352
146Horst, Jørn LierOperasjon Fartsstripe og andre mysterier 38539534
147Fretheim, EvaKråketronen 38464997
148Kinney, JeffBruk huet! 383310353
149Sand, MariaAlt mitt er ditt : roman 38048864
150Sandmæl, ChaAngrepet 379910363
151Matre, Agnes LoviseFartsblind : kriminalroman 379710993
152Kinney, JeffRodrick ruler 379219031
153Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 379215022
154Läckberg, CamillaSørgekonen 37904418
155Pelicot, GisèleEn hyllest til livet : skammen må bytte side 37877015
156Lindmo, ArneKråkeslottets hemmelighet 378212892
157Mæhle, LarsSumpskogen Grand Prix 37557125
158Nesbø, JoMinnesota : roman 375117392
159Mæhle, LarsStormen 37467225
160Kinney, JeffGode, gamle dager 374116152
161Horst, Jørn LierUtskudd 373711303
162Mugford, SimonBellingham ruler 37287524
163Kinney, JeffSiste stikk 367716952
164Kinney, JeffNedsmelting 362913152
165GijéVelkommen til Pandoria 36169653
166Griffiths, AndyGutta i trehuset med 156 etasjer ser dobbelt 359810673
167Eriksen, Lars HenrikJakten på evighetsmaskinen 35969743
168Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 359014682
169Hansen, Linn-CatherinJasper ødelegger alt 35908534
170Jæger, JørgenNarrespill 358111213
171Hjardar, SaraMia Myhr og kaoskrystallen 35807584
172Brinck, CamillaJakten på gullosten 356610383
173Brown, DanHemmelighetenes hemmelighet : en roman 35549373
174Horst, Jørn LierJakten på trollmannens bok 35197734
175Horst, Jørn LierJakten på Trolløyet 35075935
176Mugford, SimonZlatan ruler 35028574
177Nesser, HåkanDet finmaskede nettet 34786215
178Kinney, JeffPå dypt vann 347312882
179Dåsnes, NoraLa skogen leve! 347210393
180Mugford, SimonKane ruler 34637144
181Brinck, CamillaEventyret i Lindrizia 346010573
182Mugford, SimonRashford ruler 34537064
183Mjønes, Johan B.Spuria : roman 343911832
184Ohlsson, KristinaNattanker 34239123
185Kinney, JeffSamling i bånn 341710153
186Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 341316692
187Kinney, JeffFüllstappa bleie 340210803
188Horst, Jørn LierJakten på Campingkongen 33986045
189Molaug, Marius HornVerdens verste biltur 339311083
190Andersen, Jørn KennethKonstruksjons- og styringsteknikk : vg1 teknologi- og industrifag 338543710
191Telgemeier, RainaEn genial idé 33678573
192Mæhle, LarsBallongferden 33576325
193Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 334915552
194Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 334810743
195Kinney, JeffHjem, kjære hjem 333812732
196Mugford, SimonVan Dijk ruler 33186225
197Løno, AnnetteVagusnerven : kroppens skjulte superkraft 33174996
198Telgemeier, RainaDen store hemmeligheten 33148174
199Kinney, JeffDen brutale sannheten 331318781
200Mugford, SimonDe Bruyne ruler 33017044
201Johansen, Ørjan ZazzeraHistoria om Erling Braut Haaland 326913012
202Fjell, Jan-ErikUlvestuen 32689243
203Flood, HeleneNærmeste nabo : psykologisk thriller 326710563
204Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 9 326643910
205Dragland, AnnetteHele deg : veien til bedre helse 32639533
206Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Håndboka 32578483
207Christiansen, AnePasos : spansk nivå 2 324437010
208Galligan, GaleGuttegærne Stacey 32376744
209Fatland, ErikaSjøfareren : en reise gjennom Portugals tapte imperium 322813482
210Andersen, Jørn KennethProduktivitet og kvalitetsstyring : Vg1 Teknologi- og industrifag 322439580
211McFadden, FreidaKjære Debbie 321810173
212Adler-Olsen, JussiDøde sjeler synger ikke 32149513
213Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 32139913
214Kinney, JeffFestbrems 32085785
215McFadden, FreidaHushjelpen 31797184
216Mjelde, CharlotteFelix har følelser 31706914
217Andreassen, KyrreIkke mennesker jeg kan regne med : roman 316312922
218Norman, Mona GriviDen hvite løven 316210493
219Kinney, JeffDobbel innsats 315211422
220Næss, Sven PetterSvarte hull : en Harinder Singh-krim 31408313
221Våhlund, EliasSuperskurker 31374746
222Mugford, SimonSaka ruler 31306005
223Mugford, SimonBarcelona ruler 31305325
224Renberg, ToreEt livsforsøk 307913382
225Mugford, SimonLiverpool ruler 30706434
226Petterson, PerDu er hjemme nå 30447993
227Hjorth, VigdisDet gode mennesket i Sandvika : en roman 30378093
228Våhlund, EliasAlle lyver 30115315
229Mæhle, LarsKjempeblekkspruten 30064526
230Kinney, JeffFerieparadiset 299717701
231Perrin, ValérieTata 29968823
232Mugford, SimonVinícius jr. ruler 29924995
233Valle, OdaTre er én for mye 29858443
234Kirby, KatieLottie Brooks' ko-ko kjærlighetsliv 29726414
235Horst, Jørn LierJakten på vikingskatten 29655475
236Våhlund, EliasTilbake 29506844
237Våhlund, EliasDen lengste natten 29496474
238Kinney, JeffBrakkesyke 294115711
239McEwan, IanHva vi kan vite 29407933
240Mæhle, LarsEgget 29244915
241Mæhle, LarsBestevennen 29194496
242Mæhle, LarsSvømmekonkurransen 29134736
243Riley, LucindaKjærlighetssangen 29089133
244Vahr, EllenBorte fra verden : roman 29047883
245Mæhle, LarsReisen 29034456
246Horst, Jørn LierJakten på den siste dinosauren 29028993
247Kirby, KatieLottie Brooks' seriøse vennekriser 29016084
248Pilkey, DavSuperpus tegneklubb 28984796
249Gjendem, Anna BergKjære Pølsa : jeg må bli kjendis! 28968093
250Horst, Jørn LierSalamandergåten 289420501
251Horst, Jørn LierJakten på samuraisverdet 28864027
252Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og brøleboksen 28744546
253Kaneshiro, MuneyukiBlue lock 28547883
254Loland, SigmundIdrett og samfunn : idrettsfag vgs 284834080
255Mugford, SimonLewandowski ruler 28475435
256Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og tøysemaskinen 28464506
257Bjørdal, S.G.Den store eplekonkurransen 28276304
258Mæhle, LarsSjøuhyret 28094536
259Strömberg, SaraSkred 28084486
260Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Røde maske 28036774
261Mugford, SimonYamal ruler 28004785
262Winger, CecilieTitanic på 1-2-3 27958483
263Fretheim, EvaPapirdukkene 27878433
264Mæhle, LarsSkattejakten 27864256
265Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og godteristøvsugeren 27795934
266Strout, ElizabethFortell meg alt 27727633
267Våhlund, EliasEn ny venn 27705465
268West, TraceyJorddragen våkner 27605674
269Yang, Gene LuenAvatar : Et umulig løfte 27576194
270Våhlund, EliasHåpløst 27497203
271Galligan, GaleLogan liker Mary Anne 27495335
272Tronstad, Tyra TeodoraFolk som hater lokalhistorie : roman 274810082
273Mæhle, LarsVulkanen 27463817
274Telgemeier, RainaDen første krangelen 27456913
275Brinck, CamillaI duejegernes grep 27418263
276Børresen, Pål FredrikAppell : vg1 SF : norsk 273035070
277Kinney, JeffTøffe tider 272914011
278Heger, AndersWanda : en familiehistorie 27226394
279Mæhle, LarsHalloween-festen 27204376
280Telgemeier, RainaStoresøstre 27036704
281Kirby, KatieLottie Brooks' katastrofale klassetur 26885315
282Andersen, Rolf Magne G.Dragetårnet 26775904
283Kinney, JeffHundedager 265812642
284McFadden, FreidaKollisjonen 26519832
285Galligan, GaleEn helt umulig jobb 26496164
286Dahl, RoaldMatilda 264815861
287Tolo, MichellePoltergeist 26227683
288Mæhle, LarsHemmeligheten 26144006
289Galligan, GaleDen store festen 26095604
290Brinck, CamillaUniversets fire elementer 25984405
291Strömberg, SaraSkinn 25834565
292Rustad, Morten CorneliussenFlyt : kroppsøving for videregående skole 258230990
293Rørvik, Bjørn F.Bokstavtyven Troll 25784016
294Valle, OdaEsters univers : bonusbror og marsvintrøbbel 25656344
295Fiske, AnnaHvordan begynner man på skolen? 25627263
296Molaug, Marius HornVerdens verste leirskole 256210242
297Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 255510282
298Heivoll, GauteHimmelens krystall 25535994
299Sandmæl, ChaFanget 25465914
300Molaug, Marius HornVerdens verste kjæledyr 25438812
301Kinney, JeffFemte hjul på vogna 253513441
302Lindmo, ArneHevneren fra Helheim 25297273
303Brinck, CamillaEn uventet vending 25286723
304Tiller, Carl FrodeArbeidarhjerte : roman 25204565
305Epstein, GabrielaDen nye jenta 25163916
306Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst begynner på skolen 25165724
307Fretheim, EvaDronningland : krim 25038752
308Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 250110832
309Holte, Martin BechLandet som ble for rikt : hvordan Norge endte i oljefondets felle 248310952
310Brinck, CamillaDen siste kampen 24787543
311Mæhle, LarsMonsterkrokodillen 24743586
312Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 24748792
313Horst, Jørn LierDekkoperasjon 24689212
314Brinck, CamillaOppdrag på dypt vann 24496233
315Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og forte-seg-roboten 24475254
316Handford, MartinHvor er Willy? : den utrolige boken 24364655
317Mæhle, LarsKrympekatastrofe 24304944
318McFadden, FreidaHushjelpen ser deg 24224884
319Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn : [Seksti kilo-saga] 24064505
320Norman, Mona GriviPanda på rømmen 24047373
321Våhlund, EliasUlvene kommer 23946113
322Moen, Kjersti SynnevaBløte folk 23845694
323Theorin, JohanNattgjestene 23794285
324De la Motte, AndersMysteriet på Capri : [Mord under solen] 23754505
325Callin, PetterErgo : fysikk 1 237330900
326Michelet, MarteDet har skjedd verre ting i utlandet : scener fra et farskap 23696083
327Mugford, SimonMané ruler 23685104
328Burke, Caro ClaireYesteryear 236012961
329Brinck, CamillaDen låste portalen 23595444
330Pilkey, DavSuperpus fra alle kanter 23504325
331Yang, Gene LuenAvatar : Jakten på moren 23325204
332Kjetun, MariVerdens kjemper 23246463
333Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 23247373
334Mugford, SimonGrealish ruler 23224664
335Backman, FredrikMine venner 23207233
336De la Motte, AndersNattjegeren 23122648
337Halsnes, LineTøffe kjøretøy 23065873
338Karlsen, Ole G.Terra nova : geografi for den videregående skolen 230028370
339Falch, MalinStjerna : en historie fra Nordlys 22977503
340Griffiths, AndyGutta i trehuset med 169 etasjer begynner ikke på skolen : for det har de ikke lyst til 22946613
341Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 22889942
342McFadden, FreidaHushjelpens hemmelighet 22854904
343Börjlind, CillaSkygge over Slagtjern 22758672
344Våhlund, EliasForsvunnet 22756333
345Griffiths, AndyGutta i trehuset med 143 etasjer drar på en skrekkelig avslappende ferie 22587752
346Mæhle, LarsRasmus finner ikke kosedyret 22523486
347GijéKyprians hemmelighet 22516783
348Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og stinkomaten 22504694
349Holsve, Mari MoenI pappas hode 22486733
350Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 22479342
351Eriksen, FrøydisReligion og etikk : vg3 224627920
352Mæhle, LarsRasmus og Trym fisker krabbe 22403486
353Wernø, Johanne NordbyKaninen har stått opp : autistiske journaler 22358362
354Parr, MariaOskar og eg : alle plassane vi er : roman 22356323
355Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra et populært liv - NOT! 22278432
356Fosse, JonVaim : roman 22196283
357Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 22108872
358Sten, VivecaBenåderen 22092548
359Kaldheim, HelenMørkalven : Drømmen 22007372
360Hammer, ElisabethFamiliehemmeligheten : [Løfter i sand] 22003506
361Toriyama, AkiraDragon ball 21987802
362Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 219710572
363Brinck, CamillaDen hemmelighetsfulle verden 21946543
364Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på campingtur 21914714
365Graff, Sverre BjørstadDinosauren som ville bli sjørøver 21805523
366Totland, AndersMamma på dass 217710162
367Hagerup, HildeDu eneste : historien om Gunvor Hofmo og Ruth Maier : roman for ungdom 217510881
368Halsnes, LineTøffe dinosaurer 21756173
369Kirby, KatieLottie Brooks' kleine BFF-drama 21724335
370Horst, Jørn LierTørt land 217011281
371Bjørgum, Sondre H.Skogfruen : thriller 21673406
372Teige, TrudeMormors utrolige venninner : roman 21508552
373Fretheim, EvaFuglekongen : roman 21437602
374Ampofo, Joseph S.S.Maria Storm og Mythosordenen 21415673
375Läckberg, CamillaSørgekonen : [Fjällbacka-serien] 21417502
376Engman, PascalIngen 21363156
377Enger, ThomasSår 21362777
378Brinck, CamillaMusse og Helium legger en plan 21283905
379Øen, Inger JohanneSelv om himmelen faller : en Silja Frost-roman 21232987
380Sandmæl, CharlotteForrådt 21224964
381Mathismoen, OleStore dyr 21195983
382Våhlund, EliasAlene 21175064
383Græsli, HansKompass : geografi vgs 211224600
384Stranger, SimonStranger : roman 21085204
385Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne sykler 21034994
386Andersen, Rolf Magne G.Det store togranet 20984724
387Walden, AndrevJævla menn 20948232
388West, TraceyMysteriet med soldragen 20913995
389Røed, HenningHai! 20854524
390Moyes, JojoDa jeg møtte deg 20798072
391Molaug, Marius HornVerdens verste miljøsvin 20779542
392Mæhle, LarsRasmus rydder 20733316
393Mæhle, LarsAprilspøken 20702677
394Parr, MariaOskar og eg : alle tinga vi har : roman 20654524
395Blomqvist, FredrikNordlyset 20634784
396Mjaugedal, HalvorHistorien om Martin Ødegaard 20635193
397Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Alene 20565114
398Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 205610132
399Johansen, Ørjan ZazzeraErling Braut Haaland : frå liten til størst 20436523
400Blichfeldt, KathinkaKontekst 8-10, 3. utg. : Basis 204124270
401Sandmæl, ChaSåret 20384724
402Engman, PascalAlbinoen 20332627
403Griffiths, AndyGutta i trehuset med 117 etasjer havner i fengsel 20326723
404Mugford, SimonPogba ruler 20264045
405Sandmæl, ChaForrådt 20194454
406Raknes, LinaÅse fanger en krabbe 20175034
407Morseth, Anne LouiseEn lykkelig slutt 20155004
408Haugerud, Dag JohanSjelesorg : roman 19975003
409Emanuelsen, BirgerOdysseen 19934954
410Molaug, Marius HornVerdens verste venn 19918982
411Kaldheim, HelenMørkalven : Kontroll 19906992
412West, TraceyJordskjelv-dragens øye 19892747
413Strid, Jakob MartinDen utrolige historien om den kjempestore pæra : (eller beretningen om hvordan Jeronimus Bjergstrøm Severin Olsen ble gjeninnsatt i sitt rettmessige embete som Solbys borgermester, til glede for alle byens innbyggere, utenom én) 19804594
414Svendsen, Tonje FossumPsykologi 1 197626450
415Mugford, SimonVM-heltene ruler 19723875
416Aune, ThomasFotballklubber 19716423
417Ōima, YoshitokiSilhuett av en stemme 19566642
418Snashall, SarahHunder og valper 19546283
419Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og tomattorsken 19532697
420Kolpus, IsalillHvem brente John Savio? 19534844
421Norman, Mona GriviDen falske enhjørningen 19376143
422Carr, GarrettGutten fra havet 19367332
423Moyes, JojoVi bor alle her 193510031
424Lindmo, ArneHeksa i Nøkkemyra 19295243
425Edwards, Ellen M. TudorExplore 5, 2. utg. : My book 192729900
426Norman, Mona GriviIsbjørnmysteriet 19217222
427Dahl, RoaldHeksene 191410151
428Mæhle, LarsFlaggermusgrotten 19142737
429Mugford, SimonSon ruler 19053215
430Moen, Kjersti SynnevaSelma gjør så godt hun kan 19046672
431West, TraceyVanndragens hemmelighet 19003455
432Norman, Mona GriviLure lemurer 18976023
433Moore, LizGuden over skogene 18965503
434Dürenfeldt, Martin vonVerdens søteste 18944354
435Osoble, Mulki Mukhtar MohamudAnisas magiske medaljong 18946283
436Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst reiser på ferie 18925523
437Stoltenberg, JensPå min vakt : å lede Nato i krigstid 18803635
438Molaug, Marius HornVerdens verste skitur 187810191
439Klepp, AnneliLeona i bursdagstrøbbel 18753944
440Jacobsen, Jenny J.Rare valper 18733814
441Teige, TrudeÉn for alle 18729461
442Perrin, ValérieÅ vanne blomster om kvelden 186710741
443Peers, BobbieMarshmallowsmaskinen 18654683
444Probert, TimKampen mot mørket 18644913
445Lindmo, ArneEdderkoppenes dronning 18515033
446Engberg, KatrineDe uønskedes paradis 18502059
447Sotberg, VictorBare Victor 184618021
448Lovrenski, OliverDa vi var yngre : roman 183115761
449Yang, Gene LuenAvatar : Det som ødelegger 18304334
450Hoover, ColleenVerity 18299711
451Harpman, JacquelineJeg som aldri har kjent menn : roman 18296512
452Kusaka, HidenoriPokémon eventyrene : red, blue & green 18275123
453Lindmo, ArneUnderjordisk oppdrag 18256102
454Andersen, Rolf Magne G.Stigetrollets hevn 18253904
455Lindahl, LenaAlle må bæsje 18165213
456Pilkey, DavBedre sammen 18133045
457Fiske, AnnaHallo natta! 18094234
458Hustvedt, SiriGjenferd : en kjærlighetshistorie 18064034
459Horst, Jørn LierJakten på den hvite ørnen 18053215
460Yang, Gene LuenAvatar : Røyk og skygge 18023844
461West, TraceyGulldragens skatt 18002866
462Mjelde, CharlotteFelix krangler 17962986
463Mæhle, LarsMysteriet med den tause papegøyen 17895223
464Karlsson, Ørjan N.Det levende mørket : kriminalroman 17853005
465Nesbø, JoFlaggermusmannen 17846392
466Halsnes, LineTøffe maskiner 17775303
467Mugford, SimonPalmer ruler 17742916
468Lindgren, AstridBrødrene Løvehjerte 17676332
469Mæhle, LarsDinosaurgjengens ABC : bokstavjakten 17662566
470Berglund, IngridSov dukkelise : kriminalroman 17642955
471Merz, AnaSkal bare 17634603
472Tungen, ThereseDen andre sida av elva : roman 17604663
473Horst, Jørn LierJakten på den blå dragen 17592776
474Norman, Mona GriviTigertrøbbel 17507832
475Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på tivoli 17454034
476Giske, RuneTreningsledelse 174522510
477Klausen, Julia F.Jeg er ikke min mors datter : historien om en tapt barndom og veien til et eget liv 17436462
478Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på overnatting 17363365
479Norberg, Tora MarieKjendis : kunsten å bli berømt 17345053
480Minier, BernardDe utslettede 17345043
481Strout, ElizabethJeg heter Lucy Barton 17293335
482Dahl, RoaldCharlie og sjokoladefabrikken 17239021
483Mjaugedal, HalvorHistorien om Erling Braut Haaland 17224453
484Lyng, SandraLykke til på skolen, Corny! 17222716
485Norman, Mona GriviPumaproblemet 17196042
486Witherspoon, ReeseUten et ord 17174074
487Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en dustete dramaqueen - NOT! 17115683
488Eriksen, Lars HenrikSkrotnissens hemmelighet 17033614
489Oseman, AliceHjertestopper : Gutt møter gutt 16885802
490Norman, Mona GriviPapegøyens hemmelighet 16825333
491Douyé, SylviaKryptozoologi for begynnere 16824413
492Bjørk, SamuelBomberen 16776282
493Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 16749311
494Engman, PascalKlanen : [Klanenserien] 16728501
495Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en fantastisk bursdag - NOT! 16685303
496De la Motte, AndersMysteriet på Capri 16662028
497Mæland, Ingebjørg FaugstadDumper 16642736
498Griffiths, AndyGutta i trehuset med 130 etasjer : får øye på en kjempestor flue (som også er kjempeirriterende) 16646232
499GijéJakten på opprinnelsen 16634753
500Skeie, ToreHardråde : om Harald Sigurdsson og hans verden 16634783
501Klepp, AnneliLeona i monstertrøbbel 16603564
502Færø, TorkilHvilekuren : hvil smartere, stress mindre og prester bedre 16595033
503Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst feirer bursdag 16594223
504Brønstad, AgnesKommunikasjon : vg1 helse- og oppvekstfag 165924860
505Pilkey, DavHvordan vinne venner 16572636
506Norman, Mona GriviGepardgåten 16555622
507Riordan, RickLyntyven 16526692
508Eikehaug, ErikAlle elsker Kari : roman 16517382
509Helgheim, OdinKatteguden Frøya : en historie fra Ragnarok 16503584
510Norman, Mona GriviValpeveddeløpet 16475343
511Bjerkli, Myriam H.Evas skål 16474993
512Jamtli, John S.Tungtvannsaksjonen 16457502
513Ericsson, KjerstiØmhet og forferdelse : roman 16444413
514Hunter, ErinTilbake til villmarken 16396872
515Assarasakorn, MichelePotegjengen 16392736
516Korsgaard, LeaInnen året er omme : hva 64 sommerfugler lærte meg om naturens største gåte 16337202
517Rusten, Solveig MoenAldri bli forelska 16305632
518Moyes, JojoI ly av regnet 16271938
519Griffiths, AndyGutta i trehuset med 104 etasjer må skaffe ti millioner kroner (ellers!) 16235702
520Lyng, SandraGratulerer med dagen, Corny 16222676
521Tolo, MichelleDet første møtet 16184353
522Dahl, RoaldGeorgs magiske medisin 16176832
523Suongir, Hanne-SofieEmmas dilemma 16144813
524Mæhle, LarsTrampolinetullball 16132356
525Sortland, BjørnMission 1: Rio de Janeiro 16126832
526Mæland, Ingebjørg FaugstadTømmerbil 16042695
527Flatland, HelgaEt liv forbi 16006282
528Gumpaw, FelixFørste sak 15983005
529Phoenix, H.L.Hemmeligheten 15954433
530Rowling, J.K.Harry Potter og fangen fra Azkaban 15936322
531Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst går i bryllup 15912755
532Edwards, Ellen M. TudorExplore 7, 2. utg. : My book : engelsk for barnetrinnet 159022140
533Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 15886822
534Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en rampete lillesøster - NOT 15813045
535Våhlund, EliasHåndboka 15755053
536Eggen, TorgrimBlodet 15725163
537Krien, DanielaMitt tredje liv 15712326
538Marienborg, IreneNatta! sier Nora 15683784
539Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på ballett 15663654
540Andersen, Rolf Magne G.Den magiske fotballen 15655013
541Akerlie, IbenLars er lol 156316350
542Kuhn, CamillaGlenn og skurkene 15633274
543Klepp, AnneliLeona i rottetrøbbel 15563494
544Rowling, J.K.Harry Potter og Føniksordenen 15534933
545Heimen, Rikard B.Bjørnis kjører brannbil 15522855
546Egeland, TomSatans segl 15507392
547Røed, HenningMonstre i dypet 15504873
548Mæland, Ingebjørg FaugstadBergingsbil 15482655
549Kirby, KatieLottie Brooks' kaotiske julefeiring 15462865
550Donaldson, JuliaGruffalo 15403704
551Holowaty, LaurenPeppas nye lillesøster 15382216
552Lindmo, ArneForbannelsen i Trollskog 15354263
553Colgan, JennyHusrom og hjerterom 15332057
554Heum, TrondAlle tiders historie (BM) : fra de eldste tider til våre dager 153319120
555Mæhle, LarsRasmus feirer bursdag 15312177
556Mæhle, LarsRasmus og Trym baker 15312476
557Sager, RileyHun som ble igjen 15313035
558Lemire, SabineMira 15293933
559Winick, JuddGutten som styrtet til jorda 15284483
560Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 15256692
561Egner, ThorbjørnKlatremus og de andre dyrene i Hakkebakkeskogen 15204513
562Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst står på scenen 15204613
563Beauvoir, Simone deDen bedratte kvinnen 15153933
564Perrin, ValérieGlemt på en søndag 15123284
565West, TraceyGiftdragens sang 15102715
566Assarasakorn, MichelePOTE-gjengen får seg en overraskelse 15092476
567Phoenix, H.L.Jakten på den røde stjerne 15094623
568Bjerkeland, IngvildUdyr 150810251
569Kusaka, HidenoriPokémon-eventyrene : red, blue & green 15053484
570Lindmo, ArneReisen til Atlantis 15023773
571Oseman, AliceHeartstopper 15018691
572Lindmo, ArneVampyrer og demoner 15004993
573Peers, BobbieLuridiumstyven 14999231
574Telgemeier, RainaDrama 14963144
575Halsnes, LineTøffe dyr 14944523
576Pilkey, DavSuperpus store drømmer 14912695
577Hammer, ElisabethVindkast : [Løfter i sand] 14912505
578Fossum, KarinAller kjæreste : roman 14898641
579Assarasakorn, MichelePOTE-gjengen og den store forandringen 14882655
580Michaelides, AlexDen tause pasienten 14884972
581Kjetun, MariSøt og farlig 14872745
582Holowaty, LaurenPeppas brannbil 14842456
583Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en hemmelig kjærlighetskatastrofe - NOT! 14785622
584Ridzén, LisaTranene flyr mot sør 14784363
585Kuhn, CamillaLunda på rideskole 14713803
586Klepp, AnneliLeona i sirkustrøbbel 14713244
587Michelsen, Svein OlafTabell- og formelsamling for elektrofag 146725420
588Brown, Aleksander KirkwoodElggutten 14675282
589Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne rydder 14663504
590Guinness world records 2026Guinness world records 2026 14652954
591Adler-Olsen, JussiSju kvadratmeter med lås : thriller 146311521
592Higgins, CamGøy på landet 14633164
593Garmann-Aarhus, BenedicteVerdens rareste dyr 14626272
594Engman, PascalBestselger 14592705
595Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst havner i trøbbel 14583414
596Muncaster, HarrietEsmeralda blir prinsesse 14562206
597 Aktivitetslære 145124250
598Andersen, Stian HjelvinBukke nikke neie 14472455
599Strout, ElizabethAmy og Isabelle 14457481
600Sæther, GørilDen store boka om kjæledyr 14444942
601Montefiore, SantaDen siste sangen 14431887
602Sveen, GardSkalpjegeren 14422645
603Rowling, J.K.Harry Potter og ildbegeret 14404553
604Griffiths, AndyGutta i trehusets ekstremt hemmelige historier 14384373
605Teige, TrudeMorfar pustet med havet : roman 14353314
606Skagen, Ellen FløDen nevroplastiske nøkkelen : ved uforklarte fysiske plager som ikke går over 14354453
607Mæhle, LarsRasmus og fargene 14342316
608Diseth, ÅgePsykologi 1 : Programfag Psykologi 1 142925520
609Pilkey, DavHundemannen i fri dressur 14292914
610Sharif, GulraizHør her'a! 142819950
611Lillebo, MariaLille Villkatt begynner på skolen 14273983
612Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra et fancy Paris-eventyr - NOT! 14273264
613Dürenfeldt, Martin vonNorske rovdyr 14242565
614Latronico, VincenzoDet perfekte : roman 14211947
615Brønstad, AgnesHelse : vg1 helse- og oppvekstfag 142020750
616Falch, MalinBjørnar : et eventyr fra Nordlys 14193364
617Ravatn, AgnesGjestene : roman 14172964
618Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Ulvene kommer 14173404
619Smart, JamieApekatt mot harepus 14162745
620Riley, LucindaSkjult skjønnhet 141611271
621Jensen, Jens HenrikInterregnum 14131907
622West, TraceyIlddragens kraft 14112715
623Hammer, ElisabethVinterhjerter : [Løfter i sand] 14102505
624Matre, Agnes LoviseEvig fred : kriminalroman 14098651
625Tolo, MichelleSpøkelsesvenn : det første møtet 14084243
626Monsen, ØisteinHvite striper, sorte får 140611701
627Ormbostad, Just ErikMontørhåndboka : NEK 400:2022 140518010
628Mæland, Ingebjørg FaugstadBuss 14052276
629Norman, Mona GriviHaien kommer! 14045022
630Wold, SidselIsrael : et land i kamp med seg selv 14032525
631Telgemeier, RainaSmil 14022884
632Linde, HeidiAnnenhver uke 14016782
633Holowaty, LaurenEnhjørning-Peppa 14011807
634Holowaty, LaurenPeppa elsker enhjørninger og havfruer 14011877
635Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst hjelper til 13972246
636Nesbø, JoBlodmåne 139213811
637Hammer, ElisabethFortielse : [Løfter i sand] 13913004
638Hammer, ElisabethBeleiret : [Løfter i sand] 13903503
639Hammer, ElisabethFristelse : [Løfter i sand] 13843004
640Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse og julenissen 13835852
641Mæhle, LarsMysteriet med den syke valpen 13792006
642Probert, TimSkyggen 13783054
643Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst møter tannfeen 13764273
644Andersen, Rolf Magne G.Den sorte løve 13763134
645Russell, Rachel RenéeNedtegnelser om å leve lykkelig alle sine dager - NOT! 13755122
646Yang, Gene LuenAvatar : Nord og sør 13733014
647Andersen, Rolf Magne G.Dinosaurjakten 13693463
648Rowling, J.K.Harry Potter and the philosopher's stone 13678671
649Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en ekte BFF - NOT! 13674992
650Mæland, Ingebjørg FaugstadBrannbil 13622226
651Mæhle, LarsHvem har bæsja? 13582116
652Arvola, IngeborgUlvespor 13573114
653Hammer, ElisabethAvsløringer : [Løfter i sand] 13568001
654Müller, ReidarLivet er livsfarlig! : den utrolige historien om livets utvikling fra bakterier til deg 13554483
655Jensen, Christine RehnMamma er konspirasjonsteoretiker 13534522
656Hammer, ElisabethAnstendighet : [Løfter i sand] 13533004
657Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst og stjerneskuddet 13532675
658Willems, MoJeg brakk snabelen! 13522724
659West, TraceySølvdragens glans 13512186
660Larmo, IdaO'boy : min klin kokos tegnedagbok 13465342
661Griffiths, AndyGutta i trehuset med 130 etasjer får øye på en kjempestor flue (som også er kjempeirriterende) 13454632
662Fjell, Jan-ErikTvilen 13381936
663Hamsun, KnutMarkens grøde 13368171
664Kibuishi, Amy KimMysteriet med den blå tåken 13313304
665Alexandersdottir, AprilRuby baby : roman 13315672
666Samdal, PederMer enn en spiller 13304892
667Sattin, SamuelUnico : Oppvåkningen 13272096
668Østerbø, AnitaIngrids valg 13272245
669Walliams, DavidGangster-bestemor 13279681
670Korsgaard, ThomasHvis det skulle komme et menneske 13258201
671Jackson, IdaBrillebjørn i svømmehallen 13212036
672Five, LailaHjernens hemmelige språk : nevroplastisitet: 6 trinn som revolusjonerer måten du forstår smerte og utmattelse på! 13172026
673Strid, Jakob MartinMimbo Jimbo lager kunst 13142166
674De la Motte, AndersIntriger i Amalfi : [Mord under solen] 13144003
675Våhlund, EliasRøde maske 13084003
676Ahnhem, StefanGenerasjon null 12995192
677Marienborg, IreneJeg må tisse! sier Nora 12962744
678Norman, Mona GriviDinosauregget 12934342
679Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst og snøfestivalen 12932345
680Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en perfekt hundepasser - NOT! 12914532
681Jamtli, John S.Grenselos 12885412
682Ravatn, AgnesFugletribunalet : roman 128710751
683Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst og snøgutten 12853044
684Flynn, IanSonic the hedgehog : Verdens raskeste pinnsvin ; Det onde geniet 12852335
685Stene, Gert-OlavForbannelsen 12854063
686Guinness world records 2025Guinness world records 2025 12843363
687Tilrem, MartinEt jentebarn 12842455
688Loe, ErlendKukene = : Kukane 12832455
689Engman, PascalKrigen 12813084
690Dragland, LiseHvem i jungelen? 12812305
691Piercey, RachelKom, bli med på tur i eventyrskogen 12793393
692Egner, ThorbjørnFolk og røvere i Kardemomme by 12715642
693Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på undervannseventyr 12693004
694Solem, Marte MagnusdotterGustav : roman 12684163
695Bringsværd, Tor ÅgeTambar har bursdag! 12672864
696Keegan, ClaireOver blå enger 12664412
697Enger, ThomasUgress : en Henning Juul-roman 12658651
698Hafstad, StianMinnetyven 12615562
699Helgheim, OdinVokterhunden Garm : Ragnarok 12602475
700Wilkinson, L.M.Edelpote og hjertesteinen fra Alluria 12591836
701Klepp, AnneliLeona i premietrøbbel 12572934
702Tvedt, ChrisHer kommer natten : kriminalroman 12542006
703Bringsværd, Tor ÅgeTambar begynner på skolen 12482235
704Flatland, HelgaBli hvis du kan, reis hvis du må : roman 124115230
705Rosenfeldt, HansHøstebarn 124111310
706Fossum, KarinKom hjem, Amadou 12386991
707Brochmann, NinaAvkledd : den syke historien om kvinners seksualitet i medisinen 12374152
708Mæland, Ingebjørg FaugstadBulldoser 12372046
709Eikemo, MaritVi er brødrene Eikemo : roman 12363004
710Mæhle, LarsHvor er kosebamsen? 12341737
711Lane, SorayaDen argentinske datteren 12321587
712Renberg, ToreDu er så lys : roman 12319061
713Rees, TracyDen gylne fjær 12293553
714West, TraceyIsdragens frost 12262365
715Dragland, LiseHvem i skogen? 12262554
716Murakami, HarukiKafka på stranden 12252814
717Nordahl, VictorReveflammene 12252834
718Oda, EiichiroOne piece : Romance dawn - eventyrets daggry 12243193
719Wisting, AlexanderArven 12222135
720Smart, JamieMenneskene kommer! 12222165
721Bergstrøm, HasseRettslære 1 122118670
722Engman, PascalNomaden 12171836
723Mæhle, LarsBursdagsbaluba 12141936
724Homme, Annika Linn VerdalLava 12104322
725McFadden, FreidaÆrlighet varer lengst 12101478
726Omdahl, Christopher RobinPower up! : gamingheltene som tok meg til neste nivå 12107821
727Mæhle, LarsTeatertrøbbel 12101966
728Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en talentfull popstjerne - NOT! 12045352
729De la Motte, AndersIntriger i Amalfi 12031577
730Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst drar på skoletur 12002584
731Telgemeier, RainaSøstre 11982175
732Hoover, ColleenSkadeskutt 11963243
733Nygaard, Peder HornsethSupernova 11914872
734Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst og den nye jenta 11873443
735Dragland, LiseHvem i havet? 11852275
736Heiberg, Anette V.Pappa støvsuger byen 11842295
737Kirby, KatieLottie Brooks vs. de ultraslemme jentene 11832844
738Griffiths, AndyGutta i trehuset dør (nesten) av sine egne vitser 11833133
739Phoenix, H.L.Håpet 11832834
740Berg, Sunniva RellingJakten på talltyvene 11823283
741Lunde, MajaSkjerm barna : hvordan teknologien tok over barndommen, og hva vi kan gjøre for å ta leken og livet tilbake 11794722
742Kuhn, CamillaLøs tann 11772374
743Willems, MoVi er i en bok! 11722394
744Härjegård, KarinPianisten ved fjellvannet 11701418
745Horst, Jørn LierOffer 11679981
746Keining, Alexandra-ThereseKannibalen 11672844
747Hjorth, MichaelVoldens øy 11641279
748Mæland, Ingebjørg FaugstadFeiebil 11621945
749Willems, MoEn stor fyr tok ballen min! 11582045
750Mæhle, LarsHvor er krabbene? 11571696
751Aas, MartinDet kuleste fra vikingtiden : mektige konger, stores slag, farlige reiser 11573972
752Klepp, AnneliLeona i sykkeltrøbbel 11562245
753Brønstad, AgnesYrkesliv : vg1 helse- og oppvekstfag 115518130
754Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne tegner 11553283
755Ewo, JonMonster! 11552983
756Peers, BobbieNudelpuddelen 11532874
757Holowaty, LaurenPeppas drageeventyr 11501577
758Ravatn, AgnesDei sju dørene : roman 11472734
759Rowling, J.K.Harry Potter og halvblodsprinsen 11423952
760Kolby, MaritHva og når skal vi spise? 11423872
761CopycatHermegås 11391428
762Fodstad, Lars AugustMoment : vg3 : norsk for studieforberedende 113915150
763Kvalvaag, Hilde K.Kvinner som går 11385582
764Diskin, ElizabethEnter 9, 2. utg. : engelsk for ungdomsstrinnet 113716540
765Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en kul TV-stjerne - NOT! 11375252
766Lindahl, LenaAlle må sove 11343163
767Lahlum, Hans OlavGjøkungegåten 11334642
768Horst, Jørn LierArr 11318191
769Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en elegant isprinsesse - NOT! 11305032
770Raja, Abid Q.Kismat 11282304
771Andersen, Jørn KennethProduksjon og tjenester, 3. utgave : vg1 teknologi- og industrifag 112814000
772Snashall, SarahKatter og kattunger 11283413
773Willems, MoSe hva jeg kan! 11251995
774Dahl, Niels FredrikFars rygg : roman 11242195
775Walliams, DavidVerdens verste barn 11248201
776Douyé, SylviaJenta som elsket fabeldyr 11233073
777Gumpaw, FelixDe ville ninjaene 11232145
778Schulman, NinniNetter uten daggry 11221229
779Handford, MartinDen fantastiske reisen 11222165
780West, TraceyDrømmen om regnbuedragen 11181895
781Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en bedreviter - NOT! 11175092
782Kleppe, HåvardTøffe brannbiler 11161866
783Griffiths, AndyGutta i trehuset med 117 etasjer : havner i fengsel 11144112
784Hoover, ColleenDet ender med oss 111310551
785Molaug, Marius HornSånn ble jeg verdens beste fotballspiller 11124732
786Bjelland, Nina RasmussenSynopsis : Håndbok 111120120
787Strid, Jakob MartinDen fantastiske bussen : (eller hvordan vi kom fra A til B) 11091786
788West, TraceyJakten på lyndragen 11082155
789Härjegård, KarinSyersken og friheten 11081378
790Mæhle, LarsHvem har tatt pølsene? 11061606
791Øverli, FrodeFrida i Aquador 11053163
792Jacobsen, RoyDe usynlige 11045851
793CampingCamping 11041358
794Brunstrøm, ThomasSallys pappa elsker Halloween 11041726
795James, EricaVeien hjem 11001387
796Biedermann, NelioLázár 10971995
797Grytten, FrodeDen dagen Nils Vik døde : roman 10944092
798Lyng, SandraDu får ikke være med, Corny 10931786
799Daddy putdownNatta med Pappa 10911447
800Yagi, EmiDagbok frå eit tomrom : roman 10913862
801Willems, MoDet er en fugl på hodet ditt! 10902224
802Biesalski, PetraMomente : tysk nivå 1 108612920
803Henry, EmilyStore, vakre, vidunderlige liv 10854062
804Jacobsen, RoyDelirium 108310091
805Winger, CecilieAndre verdenskrig i Norge på 1-2-3 10834132
806Elster, Clélia EtienneEnchanté 1 : fransk ll - vg 1 108318370
807Roy, ArundhatiMin havn og min storm 10821457
808Ewo, JonBø! 10812085
809Spont, SiriMolly er min 10802424
810Andersen, Rolf Magne G.Verdens beste sykkel 10801606
811Smart, JamieBunny vs Monkey og dommedagsforbundet! 10781835
812Rowling, J.K.Harry Potter og dødstalismanene 10783403
813Haraldsrud, Andreas DrolsumKjemi 1 107615780
814Horst, Jørn LierMaltesergåten 10766061
815Solberg, A. AudhildSkyggene i skolegården 10765481
816Mæhle, LarsFengselsmysteriet 10751995
817Raknes, LinaÅse og Kjeks 10752943
818Perrin, ValérieDe tre 10752713
819Jackson, IdaBrillebjørn blir storebror 10731835
820Færø, TorkilPulskuren : stress riktig, sov bedre, yt mer og lev lenger 10734552
821Bringsværd, Tor ÅgeTambar får en ny venn 10712783
822Lindahl, Nikoline RiisHvis jeg var Agnes : roman 10701895
823Jackson, IdaBrillebjørn er syk 10681885
824Winick, JuddHilo redder absolutt hele verden 10683183
825Strout, ElizabethOlive Kitteridge 10682404
826Barky boatsBarkebåter 10671338
827Peers, BobbieSkilpaddekanonen 10662693
828Øygarden, BjarneNye kontekst 8 - 10 : Nynorsk - som sidemål 106532490
829CharadesMimelek 10651447
830Mæhle, LarsTannfetøys 10651646
831Biesalski, PetraMomente : tysk nivå 2 106114380
832Child, LeeFluktplanen 10588491
833Willems, MoVi drar på kjøretur! 10561965
834Griffiths, AndyGutta i trehuset med 104 etasjer 10483852
835Steen, Bjørn GunnarGyldendals tabeller og formler i kjemi : Kjemi 1 og kjemi 2 104818260
836El Bakali, JavadEngstelig svarting 10453373
837Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst får tryllekopper 10441925
838Mytting, LarsSøsterklokkene : roman 10413103
839Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en ny BFF - NOT! 10392683
840Dahl, RoaldSVK 10393912
841Mytting, LarsSkråpånatta : roman 10393333
842Ousland, BjørnVelkommen til Grumyra 10383832
843Giske, RuneTreningsledelse : lederutvikling 103814860
844Røed, HenningUtdødde skrekkdyr! 10382154
845De la Motte, AndersRustskogen 10381656
846Di Fiore, MariangelaSimon lager mat selv 10381995
847Ragde, Anne BirkefeldtFeita! : en erindringsroman 10387451
848Harnesk, TinaFolk som sår i snø : roman 10362104
849Solstad, DagEndelig! Lykken : og mitt forsøk, i 2022, på å utholde smerten ved tidens herjinger : roman 10351895
850Willander Lambrell, JohnDen som vet 10342574
851Nicolaisen, FredrikkeLørdag med pappa 10342184
852Kaldheim, HelenMørkalven : Trofeet 10333003
853Klepp, AnneliHyttetur-skrekk 10303932
854Holowaty, LaurenPeppa og den magiske kle-seg ut-dagen 10301397
855Mæhle, LarsHvor er den mellomste Bukken Bruse? 10301616
856Mæhle, LarsHvem er vaffeltyven? 10301626
857Shakar, ZeshanTante Ulrikkes vei : roman 102918480
858Østerbø, AnitaSkammens mødre : en roman om alenemødrenes tøffe kamp på 50- og 60-tallet 10273502
859Andersen, Rolf Magne G.Luftskoene 10262214
860Hove, Olav; Jørgensen, Jørg Arne; Rasmussen, Jarle; Sandboe, MaritStore spørsmål 102542480
861Lieske, DanielEn ny verden 10231845
862Lindman, MerviMinsten baker 10191606
863Stavås, Trond J.Mestertyven Gjest Baardsen 10183393
864Geard, AmandaMåneporten 10183642
865Parr, MariaVaffelhjarte : : Lena og eg i Knert-Mathilde 10177214
866Brinck, CamillaNå er det leggetid 10151915
867Yoga ballYogaball 10141198
868Horst, Jørn LierForræderen 101210290
869Iversen, Andreas K.Max Manus : : en tegneserie om en av Norges største motstandshelt 10093353
870Nore, AslakAlliansen : roman 10091656
871Mæhle, LarsHvem tegnet bart på maleriet? 10051536
872Edwards, Ellen M. TudorExplore 4, 2.utg. : My book 100417930
873Holowaty, LaurenPeppas eventyr 10011486
874Griffiths, AndyGutta i trehuset forteller vitser til de får lattersjokk 10002683
875Hammer, ElisabethBeleiret 9981178
876Wessel-Aas, KatrineHjem til deg 9984782
877Klepp, AnneliGutte-spetakkel 9983532
878Horikoshi, KōheiMitt helteakademia 9963772
879Hamberg, EmmaKjærlighetens idioter 9954082
880Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne drar på stranda 9932723
881Mæhle, LarsHvem er bolletyven? 9931616
882Probert, TimMørketiden 9901885
883Jacobsen, Jenny J.Små poter 9891795
884Tokarczuk, OlgaJakobsbøkene, eller Den store reisen over syv grenser, gjennom fem språk og tre store religioner, ikke medregnet de små : fortalt av de døde, ferdigstilt av forfatteren ved hjelp av konjekturer, beriket av mangehånde bøker samt understøttet av fantasien, som er menneskets største naturgitte gave : til hukommelse for lærde, ettertanke for medborgere, kunnskap for lekmenn og adspredelse for melankolikere 9885331
885Dahl, AlexEn perfekt mor 9885171
886Sandemo, MargitDjevlekløften : [Sagaen om isfolket] 9888001
887Viken, Guri Margrete IdsøKrakk 9871925
888Oda, EiichiroOne piece : Slaget mot Buggy-piratene 9872603
889Ohlsson, KristinaKristuskransen 9867601
890Brinck, CamillaKjærlighetens vind 9841915
891Jamtli, John S.I skyggen av Tirpitz 9844602
892Nygaard, Kaja GjersemEt dypere svik 9821805
893GijéDen mystiske forsvinningen 9812444
894Østby, AnneDuften av sjasmin 9811785
895Horst, Jørn LierNullpunkt 9802154
896Lindman, MerviMinsten har en potte 9781665
897Yrsa SigurdardóttirSå sort som en brann 9751297
898Sandemo, MargitDemonen og jomfruen : [Sagaen om isfolket] 9758001
899Boyne, JohnGutten i den stripete pyjamasen 9709501
900Colgan, JennyKjærlighet på pinner 9701526
901Kinney, JeffHundedager : En pingles dagbok 9703023
902Jacobsen, Jenny J.Hvilket dyr? 9691745
903Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 9684262
904Kinney, JeffRowleys dagbok : en supergod bestevenn : endelig min tur! 9683432
905Smart, JamieBunny vs Monkey og overlyds-ai-ai! 9681695
906Brunstrøm, ThomasSallys pappa gidder ikke å være voksen 9681586
907Tjønn, Brynjulf JungFotballskoene 9683083
908Buchanan, EleanorDe fire steinene : [Havets søstre] 9662503
909Andersen, Jørn KennethProduksjon og tjenester : vg1 teknologi- og industrifag 96512340
910Knausgård, Karl OveJeg var lenge død : roman 9611865
911Dahl, RoaldDen kjempestore krokodillen 9612244
912West, TraceyTordendragens brøl 9601875
913Lyng, SandraHeia Corny 9591546
914Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Forsvunnet 9582064
915Andersen, Rolf Magne G.Jeg er Kokosbananas 9561586
916Asbjørnsen, Peter ChristenDe tre bukkene Bruse 9553163
917Lindell, UnniRødt flagg : krimthriller 9545071
918Lahlum, Hans OlavPakten 9523392
919Alexie, ShermanThe absolutely true diary of a part-time Indian 95223520
920Sandemo, MargitI jordens dyp : [Sagaen om isfolket] 9499001
921Nesbø, JoRødstrupe 9483552
922Fiske, AnnaHvordan lager man en baby? 9483023
923Sandemo, MargitVåroffer : [Sagaen om isfolket] 9488001
924Bekeng-Flemmen, SiljeVi må rekke barnehagen! 9472443
925Winick, JuddDet store buldrende braket 9472793
926Linde, HeidiFørstelinja : roman 9452124
927Donaldson, JuliaLille Gruffalo 9432274
928Castle, PaulKringle og Finn 9422084
929Torgersen, Trond-ViggoResten av livet 9415921
930Svendsen, Tonje FossumPsykologi 2 93913010
931Renberg, ToreTollak til Ingeborg : roman 9388771
932Mæhle, LarsHvor er myggen? 9371346
933Peers, BobbiePapegøyehelikopteret 9372204
934Klepp, AnneliGullunge-tabber 9373352
935Horst, Jørn LierSlagside 9366891
936Mjaugedal, HalvorHistorien om Ada Hegerberg 9342613
937Marcus, HåkonVilldyr 9335261
938West, TraceyMånedragens reise 9311775
939Arsky, Gunn HeleneMord på skrivekurset 9262793
940Peers, BobbieSnøfreserduellen 9262423
941Banke, PeterAlt om Neymar 9263222
942Szalay, DavidKjøtt 9241307
943Deutsch, BarryDen tapte arving 9241546
944Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne plukker bær 9232473
945Kleppe, HåvardGod natt, Bjørnis 9201406
946Grebe, CamillaJentene og mørket 9208961
947Mæhle, LarsHvem gikk med utesko inne? 9191526
948Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne leker med følelser : en faktabok 9182793
949Falch, MalinBjørnar : en historie fra Nordlys 9171984
950Mæhle, LarsMysteriet på Kongsseteren 9171984
951Dahl, RoaldDustene 9163642
952Jorselje, Jonas AndersenArbeidsmiljø og dokumentasjon : vg1 bygg- og anleggsteknikk 91512490
953Teige, TrudeMormor danset i regnet : roman 9142124
954Kjølberg, KristofferSupermegagigasjefen og den utrolige misforståelsen 9142973
955Sandemo, MargitTrollbundet : [Sagaen om isfolket] 9104502
956Olsen, Jarle StenRovfugl : en kriminalroman 9081525
957Brunstrøm, ThomasSallys pappa får fotballfeber 9061267
958Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8-10 : Elevhåndbok 90615250
959Nesser, HåkanUng manns ferd mot natt 9066301
960Raknes, LinaÅse får besøk 9051755
961Strout, ElizabethLucy ved havet 9041396
962Dahl, RoaldDen fantastiske Mikkel Rev 9022953
963Strout, ElizabethHva som helst er mulig 9012244
964Jackson, IdaBrillebjørn i bursdag 9001287
965Skarstein, BirgitSå mye hadde jeg, så mye mistet jeg, så mye fant jeg 8991814
966Brunstrøm, ThomasSallys pappa i Syden 8971326
967Strid, Jakob MartinDa Lille Larsens hus blåste bort 8961705
968Kinney, JeffFestbrems : [En pingles dagbok] 8962503
969Griffiths, AndyHelt borte og langt vekk 8962723
970Jolley, DanKnust idyll 8952174
971Solli, TerjeTa aldri et troll med deg opp i et stupetårn 8953282
972Kinsky, EstherRombo 8941525
973Jæger, JørgenSkjebnedøgn 8948441
974Borge, NinaJakob på vippepunktet 8926061
975Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra på tur 8911755
976Bjøranger, TerjeTaperen 8904182
977Deutsch, BarryUngdragenes profeti : en tegneserieroman 8891227
978Donaldson, JuliaSmåtting : fisken som fortalte historier 8891237
979Brunstrøm, ThomasDa Sallys pappa var liten 8881267
980Dürenfeldt, Martin vonVerdens største 8881685
981Mæhle, LarsPiratproblemer 8871376
982Haugan, JohnGyldendals tabeller og formler i fysikk : fysikk 1, fysikk 2 og forkurs til ingeniørutdanning 88712650
983Stai, KariFlaut 8871904
984Sandemo, MargitEngel med svarte vinger : [Sagaen om isfolket] 8868501
985Bringsværd, Tor ÅgeTambar på sykehuset 8861466
986Grande, MartineLilly sover borte 8863172
987BingoBingo 8861207
988Marienborg, IreneEn baby! sier Nora 8862463
989Burgess, RichardInteractions 1 : programfag engelsk 1 88513660
990Brinck, CamillaMusse & Helium på eventyr 8851675
991Hunter, ErinKnust idyll 8842154
992Svingen, ArneDen onde læreren 8845161
993Lemire, SabineMira : #reise #Paris #savn 8842154
994Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 8834841
995Mæhle, LarsSpinosaurusen 8833422
996Kjetun, MariSvaret er sjiraff 8781884
997Jolley, DanEn klan i knipe 8782184
998Arvola, IngeborgKniven i ilden : roman 8762613
999Linde, HeidiKlasseboka 8753032
1000Andersen, DesiréeDesirées sunne matprepp 8751157

1156 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 168 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2471 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 28/10/2026 kl. 15:25:25


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/8 1/11 1/12 1/6 1/10 1/9 1/7
20041/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20051/4 1/10 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20061/7 1/4 1/10 1/9 1/3 1/1 1/12 1/6 1/2 1/8 1/11 1/5
20071/7 1/3 1/9 1/10 1/6 1/12 1/1 1/11 1/8 1/2
20081/2 1/11 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As