1000 mest utlånte bøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Falch, MalinPortaltreet 1694538474
2Falch, MalinReisen til Jotundalen 1122130363
3Falch, MalinHarukkas ønske 1006020894
4Falch, MalinVikingene og orakelet 986924474
5Helgheim, OdinDrageviking 957819145
6Sotberg, VictorEdelmot 947019764
7Falch, MalinTrollriket 932323423
8Sotberg, VictorNekromanseren 929318255
9Falch, MalinKråkesøstrene 886921224
10Pilkey, DavHundemannen 873118554
11Seierstad, ÅsneUfred : Russland fra innsiden 860731492
12Kibuishi, KazuSteinvokteren 851235312
13Mugford, SimonHaaland ruler 813316734
14Christensen, Lars SaabyeKjøkken 798011796
15Falch, MalinReisen til Røros 752817204
16Nordahl, VictorByen 731215024
17Helgheim, OdinFenrisulven 727520973
18Horst, Jørn LierOperasjon Kanon 716813385
19Helgheim, OdinValhall 695715664
20Sandnes, Hans JørgenFrysninger 694514724
21Pilkey, DavHundemannen er på ballen 680513405
22Sandmæl, CathrineJenter 676814844
23Horst, Jørn LierOperasjon ellemelle 676318603
24Helgheim, OdinFimbulvinter 668617133
25Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 663730892
26Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 640516183
27Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse drar til Syden 638213594
28Pilkey, DavHundemannen og Superpus 637712685
29Sandnes, Hans JørgenIldsjø 635415494
30Sandnes, Hans JørgenNed i dypet 625817423
31Sotberg, VictorSkyggene 62289956
32Nordahl, VictorSkogen 621913074
33Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 621823682
34Horst, Jørn LierTvilen 617412185
35Pilkey, DavFarefulle høyder 615111415
36Sotberg, VictorBedrager 615014164
37Pilkey, DavForbrytelse og slafs 613111395
38Pilkey, DavHundemannen drar på Lopphavet 612610645
39Pilkey, DavHundemannen håver inn 609712065
40Sandnes, Hans JørgenDypfryst 598616973
41Iversen, Andreas K.Max Manus : en tegneserie om en av Norges største motstandshelter 597417713
42Pilkey, DavNår villdyret våkner 597111245
43Horst, Jørn LierOperasjon gulltann 596517653
44Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 592625952
45Pilkey, DavDen røde rebell 59009176
46Hjardar, SaraMia Myhr og søstrene av Skår 586813304
47BékaHjertets hemmeligheter 58119536
48Pilkey, DavLoppenes herre 576411325
49Pilkey, DavI fri dressur 573811115
50Kibuishi, KazuBølgerytteren 569716653
51Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn 56917557
52Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 561520302
53Sandnes, Hans JørgenHavgapet 556915473
54Horst, Jørn LierDen siste saken 553015083
55Strout, ElizabethDet vi aldri sier 546015643
56Heum, TrondAlle tiders historie : Fra de eldste tider til våre dager 545980340
57Helgheim, OdinTordenguden 545311744
58Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 543420122
59Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 538719522
60Kibuishi, KazuByen bak skyene 537921192
61Hjardar, SaraMia Myhr og barna som forsvant 537912884
62Sandmæl, ChaBeseiret 535812484
63Nordahl, VictorRevefarmen 534510994
64Pilkey, DavI kattepine 531710145
65BékaKjærlighetssorg 53068326
66Horst, Jørn LierOperasjon Ninja 525213283
67Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 516619682
68Ravatn, AgnesDoggerland 514813223
69Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 513822002
70Pilkey, DavMitt liv som katt 51297736
71BékaFeriefling 51207546
72Gjerset, AsbjørnTreningslære : idrettsfag vgs 504457450
73Molaug, Marius HornVerdens verste sommer 504412564
74Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 504021102
75Arnesen, SonjaNorskboka : vg2 yrkesfag 502563230
76Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8 499670740
77Mugford, SimonMessi ruler 499210644
78Sandnes, Hans JørgenOrkanen 498411914
79Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 495718552
80Sandnes, Hans JørgenFrostrøyk 494411484
81Strömberg, SaraSot 49107106
82Mugford, SimonMbappé ruler 48949605
83Flatland, HelgaSå gjør vi så : roman 488112863
84Brinck, CamillaMysteriet med hullet i veggen 487115603
85Horst, Jørn LierJakten på enhjørningen 484113083
86Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 483222152
87Horst, Jørn LierOperasjon zombie 48329415
88Dåsnes, NoraBare si ja 481111224
89BékaStjålne drømmer 47997286
90BékaSøt musikk 47917666
91Horst, Jørn LierOperasjon Lurifaks 477613323
92Dåsnes, NoraTi kniver i hjertet 477013263
93Helgheim, OdinYggdrasil 47449704
94Mjaugedal, HalvorHistorien om Diego Maradona 473910684
95Nesbø, JoNådeskudd 473416352
96Mugford, SimonRonaldo ruler 47309415
97Hjardar, SaraMia Myhr og det råtne vannet 472112063
98Horst, Jørn LierOperasjon heksegryte 463814363
99Kibuishi, KazuAlveprinsen 462117762
100Tolo, MichelleFullmåne 459710614
101Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 459220382
102Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 457716782
103Kibuishi, KazuIldfuglen 456518032
104Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 455714523
105 Verkstedhåndboka 454577310
106Mugford, SimonNeymar ruler 45218545
107Sandnes, Hans JørgenOppslukt 447610064
108Strömberg, SaraSkygger 44627825
109Norlund, DinaSnøkattprinsen 445712323
110Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 444715552
111Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 443816802
112Oseman, AliceHjertestopper 441714742
113Torgersen, NikolaiGater jeg har levd 440320872
114Helgheim, OdinLoke 43588295
115Kibuishi, KazuSupernova 435017482
116Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 10 434763870
117Horst, Jørn LierOperasjon Svartskog 434418352
118Horst, Jørn LierOperasjon romvesen 43249544
119Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 428417162
120Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og prompebrusen 42428724
121Mugford, SimonØdegaard ruler 42076886
122Kirby, KatieDet sykt flaue livet til Lottie Brooks 42058614
123Lykke, NinaHvor er de voksne? 41899914
124Horst, Jørn LierSkriket 417812673
125Horst, Jørn LierOperasjon traktor 41789774
126Aune, ThomasFotballhelter 416911603
127Aune, ThomasFotballrekorder 415510773
128Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 412416622
129Sandmæl, ChaKnust 412211083
130Holt, AnneDiamanter og rust : en Hanne Wilhelmsen-roman 409814482
131Horst, Jørn LierOperasjon Radius 408313603
132Horst, Jørn LierOperasjon Fangejakt 40829454
133Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 402917152
134Engman, PascalKlanen 39974269
135Mugford, SimonSalah ruler 39918704
136Kinney, JeffSalig røre 39889894
137Horst, Jørn LierJakten på slottets hemmelighet 39859734
138Horst, Jørn LierOperasjon Rød sløyfe 398513502
139Brekke, JørgenAlt skal bli støv : en Odd Singsaker-krim 39817015
140Horst, Jørn LierOperasjon plastpose 397115752
141Sandmæl, ChaAngrepet 395210593
142Molaug, Marius HornVerdens verste kjendis 394413033
143Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 392719751
144Uri, HeleneI mitt lune hi : roman 39188404
145Molaug, Marius HornVerdens verste fotballag 388315362
146Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 387511283
147Fretheim, EvaKråketronen 38654987
148Kinney, JeffBruk huet! 386310373
149Horst, Jørn LierOperasjon Fartsstripe og andre mysterier 38619534
150Kinney, JeffGode, gamle dager 383716522
151Kinney, JeffRodrick ruler 383019221
152Matre, Agnes LoviseFartsblind : kriminalroman 382911013
153Lindmo, ArneKråkeslottets hemmelighet 381812922
154Sand, MariaAlt mitt er ditt : roman 38158854
155Läckberg, CamillaSørgekonen 38064418
156Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 380514902
157Pelicot, GisèleEn hyllest til livet : skammen må bytte side 37987005
158Mæhle, LarsSumpskogen Grand Prix 37817115
159Mæhle, LarsStormen 37767265
160Mugford, SimonBellingham ruler 37647525
161Nesbø, JoMinnesota : roman 376217392
162Horst, Jørn LierUtskudd 375411303
163Kinney, JeffSiste stikk 373317212
164Kinney, JeffNedsmelting 365213132
165Hjardar, SaraMia Myhr og kaoskrystallen 36297614
166Eriksen, Lars HenrikJakten på evighetsmaskinen 36299773
167Griffiths, AndyGutta i trehuset med 156 etasjer ser dobbelt 362510693
168GijéVelkommen til Pandoria 36209623
169Hansen, Linn-CatherinJasper ødelegger alt 36178544
170Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 361614682
171Brinck, CamillaJakten på gullosten 360810563
172Jæger, JørgenNarrespill 359311203
173Brown, DanHemmelighetenes hemmelighet : en roman 35649373
174Horst, Jørn LierJakten på Trolløyet 35405955
175Horst, Jørn LierJakten på trollmannens bok 35397734
176Mugford, SimonZlatan ruler 35358604
177Kinney, JeffPå dypt vann 350312922
178Mugford, SimonKane ruler 35037144
179Mugford, SimonRashford ruler 34957084
180Nesser, HåkanDet finmaskede nettet 34856215
181Brinck, CamillaEventyret i Lindrizia 348210613
182Dåsnes, NoraLa skogen leve! 346310213
183Molaug, Marius HornVerdens verste biltur 346211183
184Mjønes, Johan B.Spuria : roman 345311822
185Kinney, JeffSamling i bånn 345310173
186Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 343816722
187Kinney, JeffFüllstappa bleie 343510813
188Ohlsson, KristinaNattanker 34319123
189Horst, Jørn LierJakten på Campingkongen 34166015
190Telgemeier, RainaEn genial idé 33998583
191Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 337815632
192Mæhle, LarsBallongferden 33746355
193Kinney, JeffHjem, kjære hjem 336512692
194Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 336510733
195Kinney, JeffDen brutale sannheten 336218851
196Løno, AnnetteVagusnerven : kroppens skjulte superkraft 33445006
197Mugford, SimonVan Dijk ruler 33416225
198Andersen, Jørn KennethKonstruksjons- og styringsteknikk : Vg1 Teknologi- og industrifag 333443710
199Telgemeier, RainaDen store hemmeligheten 33308164
200Mugford, SimonDe Bruyne ruler 32966944
201Johansen, Ørjan ZazzeraHistoria om Erling Braut Haaland 329112982
202Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 9 328643910
203Fjell, Jan-ErikUlvestuen 32809253
204Flood, HeleneNærmeste nabo : psykologisk thriller 327910493
205Dragland, AnnetteHele deg : veien til bedre helse 32799533
206Galligan, GaleGuttegærne Stacey 32536734
207Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Håndboka 32498423
208Christiansen, AnePasos : spansk nivå 2 324537010
209Fatland, ErikaSjøfareren : en reise gjennom Portugals tapte imperium 324013482
210Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 32359923
211Kinney, JeffFestbrems 32325775
212McFadden, FreidaKjære Debbie 323110173
213Adler-Olsen, JussiDøde sjeler synger ikke 32289513
214Mjelde, CharlotteFelix har følelser 32166954
215Andreassen, KyrreIkke mennesker jeg kan regne med : roman 318612912
216McFadden, FreidaHushjelpen 31827164
217Norman, Mona GriviDen hvite løven 317910463
218Andersen, Jørn KennethProduktivitet og kvalitetsstyring : Vg1 Teknologi- og industrifag 317739580
219Kinney, JeffDobbel innsats 317311412
220Mugford, SimonSaka ruler 31555985
221Våhlund, EliasSuperskurker 31504746
222Næss, Sven PetterSvarte hull : en Harinder Singh-krim 31448313
223Renberg, ToreEt livsforsøk 314413542
224Mugford, SimonBarcelona ruler 31035265
225Petterson, PerDu er hjemme nå 30567993
226Hjorth, VigdisDet gode mennesket i Sandvika : en roman 30548133
227Våhlund, EliasAlle lyver 30435345
228Mæhle, LarsKjempeblekkspruten 30364546
229Kinney, JeffFerieparadiset 302517781
230Mugford, SimonVinícius jr. ruler 30185006
231Mugford, SimonLiverpool ruler 30056334
232Perrin, ValérieTata 30028793
233Kirby, KatieLottie Brooks' ko-ko kjærlighetsliv 29936384
234Kinney, JeffBrakkesyke 297615721
235Horst, Jørn LierJakten på vikingskatten 29685455
236Kirby, KatieLottie Brooks' seriøse vennekriser 29686174
237Valle, OdaTre er én for mye 29678413
238Våhlund, EliasDen lengste natten 29606494
239McEwan, IanHva vi kan vite 29497933
240Kaneshiro, MuneyukiBlue lock 29467933
241Våhlund, EliasTilbake 29386774
242Mæhle, LarsReisen 29334486
243Gjendem, Anna BergKjære Pølsa : jeg må bli kjendis! 29328133
244Horst, Jørn LierJakten på den siste dinosauren 29278963
245Mæhle, LarsSvømmekonkurransen 29264726
246Mæhle, LarsEgget 29254925
247Pilkey, DavSuperpus tegneklubb 29234816
248Vahr, EllenBorte fra verden : roman 29187873
249Riley, LucindaKjærlighetssangen 29189123
250Horst, Jørn LierSalamandergåten 291120501
251Mugford, SimonLewandowski ruler 28995495
252Mæhle, LarsBestevennen 28984436
253Horst, Jørn LierJakten på samuraisverdet 28863987
254Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og brøleboksen 28854566
255Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og tøysemaskinen 28594496
256Bjørdal, S.G.Den store eplekonkurransen 28586354
257Winger, CecilieTitanic på 1-2-3 28528703
258Loland, SigmundIdrett og samfunn : idrettsfag vgs 284834080
259Våhlund, EliasEn ny venn 28415724
260Mæhle, LarsSjøuhyret 28294566
261Mugford, SimonYamal ruler 28244825
262Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Røde maske 28166774
263Strömberg, SaraSkred 28124476
264Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og godteristøvsugeren 28095964
265Mæhle, LarsSkattejakten 28024266
266Fretheim, EvaPapirdukkene 27958443
267Tronstad, Tyra TeodoraFolk som hater lokalhistorie : roman 278710142
268Strout, ElizabethFortell meg alt 27867613
269Galligan, GaleLogan liker Mary Anne 27845365
270West, TraceyJorddragen våkner 27745664
271Yang, Gene LuenAvatar : Et umulig løfte 27666174
272Våhlund, EliasHåpløst 27637243
273Mæhle, LarsHalloween-festen 27614426
274Brinck, CamillaI duejegernes grep 27548263
275Kinney, JeffTøffe tider 275414071
276Mæhle, LarsVulkanen 27513807
277Telgemeier, RainaStoresøstre 27486734
278Telgemeier, RainaDen første krangelen 27396834
279Heger, AndersWanda : en familiehistorie 27346394
280Andersen, Rolf Magne G.Dragetårnet 27316024
281Kirby, KatieLottie Brooks' katastrofale klassetur 27235365
282Tolo, MichellePoltergeist 27137943
283Kinney, JeffHundedager 268912782
284Galligan, GaleEn helt umulig jobb 26706194
285McFadden, FreidaKollisjonen 26599832
286Dahl, RoaldMatilda 264915851
287Galligan, GaleDen store festen 26345654
288Brinck, CamillaUniversets fire elementer 26124425
289Mæhle, LarsHemmeligheten 26003976
290Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 259210392
291Molaug, Marius HornVerdens verste leirskole 259010292
292Valle, OdaEsters univers : bonusbror og marsvintrøbbel 25886404
293Strömberg, SaraSkinn 25874545
294Rørvik, Bjørn F.Bokstavtyven Troll 25843976
295Rustad, Morten CorneliussenFlyt : kroppsøving for videregående skole 258230990
296Heivoll, GauteHimmelens krystall 25716004
297Fiske, AnnaHvordan begynner man på skolen? 25707243
298Kinney, JeffFemte hjul på vogna 256713721
299Molaug, Marius HornVerdens verste kjæledyr 25678802
300Sandmæl, ChaFanget 25575864
301Børresen, Pål FredrikAppell : vg1 SF : norsk 254035110
302Brinck, CamillaEn uventet vending 25406723
303Epstein, GabrielaDen nye jenta 25283926
304Tiller, Carl FrodeArbeidarhjerte : roman 25284555
305Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst begynner på skolen 25145674
306Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 250910702
307Brinck, CamillaDen siste kampen 25077723
308Fretheim, EvaDronningland : krim 25058742
309Holte, Martin BechLandet som ble for rikt : hvordan Norge endte i oljefondets felle 249410952
310Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 24918772
311Horst, Jørn LierDekkoperasjon 24819242
312Brinck, CamillaOppdrag på dypt vann 24816283
313Handford, MartinHvor er Willy? : den utrolige boken 24614645
314Mæhle, LarsMonsterkrokodillen 24583556
315Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og forte-seg-roboten 24585244
316Mæhle, LarsKrympekatastrofe 24504954
317McFadden, FreidaHushjelpen ser deg 24304865
318Moen, Kjersti SynnevaBløte folk 24195824
319Norman, Mona GriviPanda på rømmen 24167373
320Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn : [Seksti kilo-saga] 24154505
321Våhlund, EliasUlvene kommer 24116113
322Mugford, SimonMané ruler 24005164
323Burke, Caro ClaireYesteryear 239112971
324Theorin, JohanNattgjestene 23844285
325De la Motte, AndersMysteriet på Capri : [Mord under solen] 23784505
326Michelet, MarteDet har skjedd verre ting i utlandet : scener fra et farskap 23756083
327Brinck, CamillaDen låste portalen 23705434
328Mugford, SimonGrealish ruler 23664705
329Pilkey, DavSuperpus fra alle kanter 23654315
330Lindmo, ArneHevneren fra Helheim 23647043
331Yang, Gene LuenAvatar : Jakten på moren 23565214
332Callin, PetterErgo : fysikk 1 235030900
333Kjetun, MariVerdens kjemper 23396453
334Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 23287283
335Backman, FredrikMine venner 23277233
336Falch, MalinStjerna : en historie fra Nordlys 23237523
337De la Motte, AndersNattjegeren 23182648
338Halsnes, LineTøffe kjøretøy 23085833
339Griffiths, AndyGutta i trehuset med 169 etasjer begynner ikke på skolen : for det har de ikke lyst til 23076583
340Griffiths, AndyGutta i trehuset med 143 etasjer drar på en skrekkelig avslappende ferie 23017812
341Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra et populært liv - NOT! 22918692
342McFadden, FreidaHushjelpens hemmelighet 22904904
343Börjlind, CillaSkygge over Slagtjern 22898682
344Våhlund, EliasForsvunnet 22886333
345Holsve, Mari MoenI pappas hode 22866823
346Karlsen, Ole G.Terra nova : geografi for den videregående skolen 227528070
347GijéKyprians hemmelighet 22746813
348Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og stinkomaten 22704714
349Mæhle, LarsRasmus finner ikke kosedyret 22663496
350Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 22649342
351Parr, MariaOskar og eg : alle plassane vi er : roman 22506343
352Mæhle, LarsRasmus og Trym fisker krabbe 22493486
353Eriksen, FrøydisReligion og etikk : vg3 224727920
354Kaldheim, HelenMørkalven : Drømmen 22407393
355Fosse, JonVaim : roman 22376293
356Wernø, Johanne NordbyKaninen har stått opp : autistiske journaler 22348332
357Hagerup, HildeDu eneste : historien om Gunvor Hofmo og Ruth Maier : roman for ungdom 223311211
358Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 223310672
359Toriyama, AkiraDragon ball 22217872
360Sten, VivecaBenåderen 22212548
361Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 22199112
362Graff, Sverre BjørstadDinosauren som ville bli sjørøver 22165613
363Halsnes, LineTøffe dinosaurer 22096243
364Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på campingtur 22054704
365Hammer, ElisabethFamiliehemmeligheten : [Løfter i sand] 22033506
366Brinck, CamillaDen hemmelighetsfulle verden 21986523
367Kirby, KatieLottie Brooks' kleine BFF-drama 21954375
368Totland, AndersMamma på dass 218910192
369Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 21879592
370Bjørgum, Sondre H.Skogfruen : thriller 21773416
371Horst, Jørn LierTørt land 217311241
372Teige, TrudeMormors utrolige venninner : roman 21628552
373Blomqvist, FredrikNordlyset 21564904
374Ampofo, Joseph S.S.Maria Storm og Mythosordenen 21555663
375Enger, ThomasSår 21542777
376Engman, PascalIngen 21523176
377Läckberg, CamillaSørgekonen : [Fjällbacka-serien] 21437502
378Sandmæl, CharlotteForrådt 21354954
379Våhlund, EliasAlene 21345074
380Andersen, Rolf Magne G.Det store togranet 21314824
381Øen, Inger JohanneSelv om himmelen faller : en Silja Frost-roman 21292987
382Brinck, CamillaMusse og Helium legger en plan 21273875
383Mathismoen, OleStore dyr 21215953
384West, TraceyMysteriet med soldragen 21194075
385Græsli, HansKompass : geografi vgs 211724600
386Stranger, SimonStranger : roman 21135204
387Fretheim, EvaFuglekongen : roman 21117542
388Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne sykler 21114994
389Walden, AndrevJævla menn 21078242
390Røed, HenningHai! 20984534
391Griffiths, AndyGutta i trehuset med 117 etasjer havner i fengsel 20916883
392Moyes, JojoDa jeg møtte deg 20908072
393Molaug, Marius HornVerdens verste miljøsvin 20889502
394Mjaugedal, HalvorHistorien om Martin Ødegaard 20855214
395Parr, MariaOskar og eg : alle tinga vi har : roman 20734524
396Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Alene 20675104
397Mæhle, LarsAprilspøken 20642647
398Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 206210102
399Mæhle, LarsRasmus rydder 20473226
400Mugford, SimonPogba ruler 20444045
401Raknes, LinaÅse fanger en krabbe 20435143
402Engman, PascalAlbinoen 20432627
403Sandmæl, ChaForrådt 20424464
404Blichfeldt, KathinkaKontekst 8-10, 3. utg. : Basis 204224270
405Johansen, Ørjan ZazzeraErling Braut Haaland : frå liten til størst 20326443
406Lindahl, LenaAlle må bæsje 20295543
407Morseth, Anne LouiseEn lykkelig slutt 20265004
408Kaldheim, HelenMørkalven : Kontroll 20207042
409Emanuelsen, BirgerOdysseen 20054964
410Haugerud, Dag JohanSjelesorg : roman 20035004
411West, TraceyJordskjelv-dragens øye 19952767
412Mugford, SimonVM-heltene ruler 19913885
413Strid, Jakob MartinDen utrolige historien om den kjempestore pæra : (eller beretningen om hvordan Jeronimus Bjergstrøm Severin Olsen ble gjeninnsatt i sitt rettmessige embete som Solbys borgermester, til glede for alle byens innbyggere, utenom én) 19894604
414Aune, ThomasFotballklubber 19856413
415Ōima, YoshitokiSilhuett av en stemme 19826692
416Molaug, Marius HornVerdens verste venn 19818872
417Sandmæl, ChaSåret 19774654
418Kolpus, IsalillHvem brente John Savio? 19684854
419Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og tomattorsken 19612697
420Teige, TrudeÉn for alle 19539552
421Norman, Mona GriviIsbjørnmysteriet 19497282
422Norman, Mona GriviDen falske enhjørningen 19496143
423Snashall, SarahHunder og valper 19466243
424Lindmo, ArneHeksa i Nøkkemyra 19445283
425Moyes, JojoVi bor alle her 193810031
426Mugford, SimonSon ruler 19373226
427Jacobsen, Jenny J.Rare valper 19353884
428Carr, GarrettGutten fra havet 19297312
429Edwards, Ellen M. TudorExplore 5, 2. utg. : My book 192829900
430Svendsen, Tonje FossumPsykologi 1 192726450
431Mæhle, LarsFlaggermusgrotten 19232737
432Dahl, RoaldHeksene 191910121
433Dürenfeldt, Martin vonVerdens søteste 19114364
434Norman, Mona GriviLure lemurer 19116023
435West, TraceyVanndragens hemmelighet 19073485
436Moore, LizGuden over skogene 19045493
437Osoble, Mulki Mukhtar MohamudAnisas magiske medaljong 19036283
438Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst reiser på ferie 18995513
439Lindmo, ArneEdderkoppenes dronning 18965163
440Molaug, Marius HornVerdens verste skitur 189510201
441Moen, Kjersti SynnevaSelma gjør så godt hun kan 18926612
442Klepp, AnneliLeona i bursdagstrøbbel 18903934
443Perrin, ValérieÅ vanne blomster om kvelden 188610781
444Stoltenberg, JensPå min vakt : å lede Nato i krigstid 18853625
445Fiske, AnnaHallo natta! 18834394
446Probert, TimKampen mot mørket 18764903
447Peers, BobbieMarshmallowsmaskinen 18734713
448Sotberg, VictorBare Victor 186918071
449Engberg, KatrineDe uønskedes paradis 18552059
450Hoover, ColleenVerity 18539701
451Kusaka, HidenoriPokémon eventyrene : red, blue & green 18535183
452Mugford, SimonPalmer ruler 18513026
453Andersen, Rolf Magne G.Stigetrollets hevn 18513964
454Harpman, JacquelineJeg som aldri har kjent menn : roman 18496522
455Yang, Gene LuenAvatar : Det som ødelegger 18404324
456Lovrenski, OliverDa vi var yngre : roman 183915801
457Pilkey, DavBedre sammen 18273065
458Lindmo, ArneUnderjordisk oppdrag 18186072
459Hustvedt, SiriGjenferd : en kjærlighetshistorie 18164034
460Yang, Gene LuenAvatar : Røyk og skygge 18163874
461West, TraceyGulldragens skatt 18162896
462Norman, Mona GriviTigertrøbbel 18107882
463Karlsson, Ørjan N.Det levende mørket : kriminalroman 18013006
464Mjelde, CharlotteFelix krangler 18012976
465Merz, AnaSkal bare 18004643
466Mæhle, LarsMysteriet med den tause papegøyen 17975213
467Halsnes, LineTøffe maskiner 17915303
468Lindgren, AstridBrødrene Løvehjerte 17826352
469Mæhle, LarsDinosaurgjengens ABC : bokstavjakten 17792566
470Horst, Jørn LierJakten på den hvite ørnen 17793175
471Nesbø, JoFlaggermusmannen 17786362
472Horst, Jørn LierJakten på den blå dragen 17702786
473Tungen, ThereseDen andre sida av elva : roman 17634663
474Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på tivoli 17484024
475Dahl, RoaldCharlie og sjokoladefabrikken 17469041
476Berglund, IngridSov dukkelise : kriminalroman 17452906
477Klausen, Julia F.Jeg er ikke min mors datter : historien om en tapt barndom og veien til et eget liv 17456462
478Giske, RuneTreningsledelse 174522510
479Norberg, Tora MarieKjendis : kunsten å bli berømt 17425053
480Minier, BernardDe utslettede 17415043
481Strout, ElizabethJeg heter Lucy Barton 17403335
482Sortland, BjørnMission 1: Rio de Janeiro 17387212
483Norman, Mona GriviPumaproblemet 17376062
484Pilkey, DavHvordan vinne venner 17292776
485Mjaugedal, HalvorHistorien om Erling Braut Haaland 17264443
486Witherspoon, ReeseUten et ord 17254074
487Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på overnatting 17193305
488Eriksen, Lars HenrikSkrotnissens hemmelighet 17133634
489Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst feirer bursdag 17084264
490Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en dustete dramaqueen - NOT! 17085663
491Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 17039611
492Skeie, ToreHardråde : om Harald Sigurdsson og hans verden 16954833
493Norman, Mona GriviPapegøyens hemmelighet 16935333
494Oseman, AliceHjertestopper : Gutt møter gutt 16915782
495Douyé, SylviaKryptozoologi for begynnere 16904403
496Griffiths, AndyGutta i trehuset med 130 etasjer : får øye på en kjempestor flue (som også er kjempeirriterende) 16846242
497Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en fantastisk bursdag - NOT! 16825313
498Bjørk, SamuelBomberen 16796282
499Engman, PascalKlanen : [Klanenserien] 16768501
500Lyng, SandraLykke til på skolen, Corny! 16752636
501Klepp, AnneliLeona i monstertrøbbel 16743554
502De la Motte, AndersMysteriet på Capri 16732028
503Færø, TorkilHvilekuren : hvil smartere, stress mindre og prester bedre 16655033
504Mæland, Ingebjørg FaugstadDumper 16622716
505Eikehaug, ErikAlle elsker Kari : roman 16607372
506Brønstad, AgnesKommunikasjon : vg1 helse- og oppvekstfag 166024860
507Helgheim, OdinKatteguden Frøya : en historie fra Ragnarok 16593574
508Jamtli, John S.Tungtvannsaksjonen 16577552
509Hunter, ErinTilbake til villmarken 16576892
510Riordan, RickLyntyven 16566672
511Norman, Mona GriviValpeveddeløpet 16555353
512GijéJakten på opprinnelsen 16534673
513Ericsson, KjerstiØmhet og forferdelse : roman 16524413
514Bjerkli, Myriam H.Evas skål 16514993
515Lyng, SandraGratulerer med dagen, Corny 16492706
516Assarasakorn, MichelePotegjengen 16462716
517Korsgaard, LeaInnen året er omme : hva 64 sommerfugler lærte meg om naturens største gåte 16437202
518Rusten, Solveig MoenAldri bli forelska 16425652
519Moyes, JojoI ly av regnet 16381938
520Tolo, MichelleDet første møtet 16364373
521Griffiths, AndyGutta i trehuset med 104 etasjer må skaffe ti millioner kroner (ellers!) 16335702
522Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en rampete lillesøster - NOT 16323125
523Suongir, Hanne-SofieEmmas dilemma 16294823
524Norman, Mona GriviGepardgåten 16285612
525Gumpaw, FelixFørste sak 16263025
526Mæland, Ingebjørg FaugstadTømmerbil 16222725
527Mæhle, LarsTrampolinetullball 16182356
528Donaldson, JuliaGruffalo 16113794
529Phoenix, H.L.Hemmeligheten 16044433
530Flatland, HelgaEt liv forbi 16036282
531Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst går i bryllup 16032765
532Dahl, RoaldGeorgs magiske medisin 15986752
533Rowling, J.K.Harry Potter og fangen fra Azkaban 15946252
534Edwards, Ellen M. TudorExplore 7, 2. utg. : My book : engelsk for barnetrinnet 159022140
535Våhlund, EliasHåndboka 15875053
536Egeland, TomSatans segl 15847462
537Eggen, TorgrimBlodet 15845183
538Marienborg, IreneNatta! sier Nora 15783784
539Andersen, Rolf Magne G.Den magiske fotballen 15765013
540Kuhn, CamillaGlenn og skurkene 15703254
541Krien, DanielaMitt tredje liv 15692316
542Heimen, Rikard B.Bjørnis kjører brannbil 15642855
543Klepp, AnneliLeona i rottetrøbbel 15643504
544Røed, HenningMonstre i dypet 15614913
545Rowling, J.K.Harry Potter og Føniksordenen 15594833
546Mæland, Ingebjørg FaugstadBergingsbil 15562655
547Kirby, KatieLottie Brooks' kaotiske julefeiring 15552845
548Winick, JuddGutten som styrtet til jorda 15494553
549Akerlie, IbenLars er lol 154716260
550Holowaty, LaurenPeppas nye lillesøster 15462216
551Lindmo, ArneForbannelsen i Trollskog 15424273
552Mæhle, LarsRasmus feirer bursdag 15412177
553Colgan, JennyHusrom og hjerterom 15392057
554Fossum, KarinAller kjæreste : roman 15378661
555Lemire, SabineMira 15363933
556Mæhle, LarsRasmus og Trym baker 15352456
557Heum, TrondAlle tiders historie (BM) : fra de eldste tider til våre dager 153319120
558Sager, RileyHun som ble igjen 15333025
559Pilkey, DavSuperpus store drømmer 15292745
560Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 15296622
561Egner, ThorbjørnKlatremus og de andre dyrene i Hakkebakkeskogen 15274503
562Assarasakorn, MichelePOTE-gjengen får seg en overraskelse 15262496
563Phoenix, H.L.Jakten på den røde stjerne 15234623
564Lindmo, ArneVampyrer og demoner 15215023
565Bjerkeland, IngvildUdyr 152010241
566Oseman, AliceHeartstopper 15188721
567Beauvoir, Simone deDen bedratte kvinnen 15183953
568Perrin, ValérieGlemt på en søndag 15153284
569Peers, BobbieLuridiumstyven 15159391
570West, TraceyGiftdragens sang 15132695
571Kusaka, HidenoriPokémon-eventyrene : red, blue & green 15133484
572Lindmo, ArneReisen til Atlantis 15133784
573Telgemeier, RainaDrama 15103154
574Halsnes, LineTøffe dyr 15104533
575Assarasakorn, MichelePOTE-gjengen og den store forandringen 15062665
576Kjetun, MariSøt og farlig 15012775
577Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en hemmelig kjærlighetskatastrofe - NOT! 14955642
578Hammer, ElisabethVindkast : [Løfter i sand] 14942505
579Michaelides, AlexDen tause pasienten 14944992
580Holowaty, LaurenPeppas brannbil 14922466
581Guinness world records 2026Guinness world records 2026 14902965
582Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst står på scenen 14894533
583Falch, MalinBjørnar : et eventyr fra Nordlys 14883454
584Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på ballett 14873544
585Brown, Aleksander KirkwoodElggutten 14825362
586Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 14806642
587Ridzén, LisaTranene flyr mot sør 14794343
588Klepp, AnneliLeona i sirkustrøbbel 14793244
589Garmann-Aarhus, BenedicteVerdens rareste dyr 14786262
590Sharif, GulraizHør her'a! 147720780
591Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne rydder 14733524
592Norman, Mona GriviHaien kommer! 14705102
593Adler-Olsen, JussiSju kvadratmeter med lås : thriller 146811521
594Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst havner i trøbbel 14653404
595Higgins, CamGøy på landet 14643144
596Engman, PascalBestselger 14632685
597Rowling, J.K.Harry Potter og ildbegeret 14624573
598Kuhn, CamillaLunda på rideskole 14583773
599Andersen, Stian HjelvinBukke nikke neie 14572455
600Lillebo, MariaLille Villkatt begynner på skolen 14534033
601 Aktivitetslære 145124820
602Strout, ElizabethAmy og Isabelle 14517461
603Muncaster, HarrietEsmeralda blir prinsesse 14482186
604Sveen, GardSkalpjegeren 14482655
605Griffiths, AndyGutta i trehusets ekstremt hemmelige historier 14474373
606Montefiore, SantaDen siste sangen 14471887
607Riley, LucindaSkjult skjønnhet 144511321
608Pilkey, DavHundemannen i fri dressur 14442914
609Mæhle, LarsRasmus og fargene 14432316
610Skagen, Ellen FløDen nevroplastiske nøkkelen : ved uforklarte fysiske plager som ikke går over 14434463
611Sæther, GørilDen store boka om kjæledyr 14424942
612West, TraceyIlddragens kraft 14382765
613Teige, TrudeMorfar pustet med havet : roman 14343294
614Dürenfeldt, Martin vonNorske rovdyr 14332565
615Diseth, ÅgePsykologi 1 : Programfag Psykologi 1 143225560
616Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra et fancy Paris-eventyr - NOT! 14313254
617Ravatn, AgnesGjestene : roman 14302984
618Latronico, VincenzoDet perfekte : roman 14291947
619Smart, JamieApekatt mot harepus 14262745
620Michelsen, Svein OlafTabell- og formelsamling for elektrofag 142524630
621Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Ulvene kommer 14233404
622Brønstad, AgnesHelse : vg1 helse- og oppvekstfag 142120750
623Jensen, Jens HenrikInterregnum 14181907
624Matre, Agnes LoviseEvig fred : kriminalroman 14168651
625Telgemeier, RainaSmil 14142884
626Linde, HeidiAnnenhver uke 14136792
627Tolo, MichelleSpøkelsesvenn : det første møtet 14124213
628Mæland, Ingebjørg FaugstadBuss 14112266
629Hammer, ElisabethVinterhjerter : [Løfter i sand] 14102505
630Monsen, ØisteinHvite striper, sorte får 140911691
631Wold, SidselIsrael : et land i kamp med seg selv 14042515
632Holowaty, LaurenEnhjørning-Peppa 14031807
633Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst hjelper til 13972236
634Hammer, ElisabethBeleiret : [Løfter i sand] 13933503
635Hammer, ElisabethFortielse : [Løfter i sand] 13923004
636Mæhle, LarsMysteriet med den syke valpen 13892006
637Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse og julenissen 13885852
638Hammer, ElisabethFristelse : [Løfter i sand] 13843004
639Andersen, Rolf Magne G.Den sorte løve 13833134
640Holowaty, LaurenPeppa elsker enhjørninger og havfruer 13831847
641Arvola, IngeborgUlvespor 13823154
642Russell, Rachel RenéeNedtegnelser om å leve lykkelig alle sine dager - NOT! 13805102
643Ormbostad, Just ErikMontørhåndboka : NEK 400:2022 137718010
644Rowling, J.K.Harry Potter and the philosopher's stone 13768681
645Probert, TimSkyggen 13753034
646Andersen, Rolf Magne G.Dinosaurjakten 13733463
647Yang, Gene LuenAvatar : Nord og sør 13723004
648Mæland, Ingebjørg FaugstadBrannbil 13682226
649Larmo, IdaO'boy : min klin kokos tegnedagbok 13665392
650Hamsun, KnutMarkens grøde 13638171
651Mæhle, LarsHvem har bæsja? 13632116
652West, TraceySølvdragens glans 13632216
653Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en ekte BFF - NOT! 13614972
654Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst og stjerneskuddet 13602685
655Hammer, ElisabethAvsløringer : [Løfter i sand] 13598001
656Griffiths, AndyGutta i trehuset med 130 etasjer får øye på en kjempestor flue (som også er kjempeirriterende) 13584632
657Samdal, PederMer enn en spiller 13574982
658Hammer, ElisabethAnstendighet : [Løfter i sand] 13543004
659Korsgaard, ThomasHvis det skulle komme et menneske 13528301
660Enger, ThomasUgress : en Henning Juul-roman 13498741
661Jensen, Christine RehnMamma er konspirasjonsteoretiker 13444522
662Fjell, Jan-ErikTvilen 13431926
663Five, LailaHjernens hemmelige språk : nevroplastisitet: 6 trinn som revolusjonerer måten du forstår smerte og utmattelse på! 13422046
664Müller, ReidarLivet er livsfarlig! : den utrolige historien om livets utvikling fra bakterier til deg 13404433
665Walliams, DavidGangster-bestemor 13399681
666Kibuishi, Amy KimMysteriet med den blå tåken 13393304
667Sattin, SamuelUnico : Oppvåkningen 13382076
668Willems, MoJeg brakk snabelen! 13372665
669Alexandersdottir, AprilRuby baby : roman 13365672
670Østerbø, AnitaIngrids valg 13312245
671Klepp, AnneliLeona i premietrøbbel 13313264
672Jackson, IdaBrillebjørn i svømmehallen 13272026
673Våhlund, EliasRøde maske 13254023
674Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en perfekt hundepasser - NOT! 13214572
675Strid, Jakob MartinMimbo Jimbo lager kunst 13202166
676De la Motte, AndersIntriger i Amalfi : [Mord under solen] 13174003
677Piercey, RachelKom, bli med på tur i eventyrskogen 13093473
678Engman, PascalKrigen 13093094
679Marienborg, IreneJeg må tisse! sier Nora 13072744
680Norman, Mona GriviDinosauregget 13064372
681Ravatn, AgnesFugletribunalet : roman 130511461
682Ahnhem, StefanGenerasjon null 13045192
683Nesbø, JoBlodmåne 130313420
684Wilkinson, L.M.Edelpote og hjertesteinen fra Alluria 13001916
685Dragland, LiseHvem i jungelen? 13002315
686Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst og snøfestivalen 12972345
687Guinness world records 2025Guinness world records 2025 12943373
688Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på undervannseventyr 12943044
689Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst og snøgutten 12923064
690Tilrem, MartinEt jentebarn 12912445
691Loe, ErlendKukene = : Kukane 12882435
692Flynn, IanSonic the hedgehog : Verdens raskeste pinnsvin ; Det onde geniet 12862325
693Omdahl, Christopher RobinPower up! : gamingheltene som tok meg til neste nivå 12847951
694Hafstad, StianMinnetyven 12835582
695Bringsværd, Tor ÅgeTambar har bursdag! 12782814
696Egner, ThorbjørnFolk og røvere i Kardemomme by 12785622
697Keegan, ClaireOver blå enger 12734412
698Helgheim, OdinVokterhunden Garm : Ragnarok 12732495
699Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst møter tannfeen 12712265
700Stene, Gert-OlavForbannelsen 12643953
701Solem, Marte MagnusdotterGustav : roman 12644123
702Mæhle, LarsTeatertrøbbel 12642026
703Jamtli, John S.Grenselos 12605192
704Snashall, SarahKatter og kattunger 12593693
705Mæhle, LarsBursdagsbaluba 12581986
706Tvedt, ChrisHer kommer natten : kriminalroman 12572006
707Bringsværd, Tor ÅgeTambar begynner på skolen 12512235
708Mæland, Ingebjørg FaugstadBulldoser 12472066
709Rosenfeldt, HansHøstebarn 124611311
710Fossum, KarinKom hjem, Amadou 12436991
711Renberg, ToreDu er så lys : roman 12439061
712Eikemo, MaritVi er brødrene Eikemo : roman 12412994
713Brochmann, NinaAvkledd : den syke historien om kvinners seksualitet i medisinen 12404152
714Mæhle, LarsHvor er kosebamsen? 12391737
715Lane, SorayaDen argentinske datteren 12391587
716Flatland, HelgaBli hvis du kan, reis hvis du må : roman 123414910
717Rees, TracyDen gylne fjær 12313553
718Smart, JamieMenneskene kommer! 12302155
719Härjegård, KarinPianisten ved fjellvannet 12271488
720Engman, PascalNomaden 12251836
721Murakami, HarukiKafka på stranden 12252814
722Oda, EiichiroOne piece : Romance dawn - eventyrets daggry 12223153
723Dragland, LiseHvem i skogen? 12222534
724Telgemeier, RainaSøstre 12202175
725McFadden, FreidaÆrlighet varer lengst 12171488
726West, TraceyIsdragens frost 12172365
727Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst drar på skoletur 12122594
728Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en talentfull popstjerne - NOT! 12125362
729Homme, Annika Linn VerdalLava 12104282
730De la Motte, AndersIntriger i Amalfi 12101577
731Nygaard, Peder HornsethSupernova 12104902
732Lindahl, LenaAlle må sove 12093323
733Hoover, ColleenSkadeskutt 12043233
734Kirby, KatieLottie Brooks vs. de ultraslemme jentene 12022874
735Wisting, AlexanderArven 11972085
736Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst og den nye jenta 11963443
737Berg, Sunniva RellingJakten på talltyvene 11923323
738Willems, MoVi er i en bok! 11872414
739Heiberg, Anette V.Pappa støvsuger byen 11862265
740Lunde, MajaSkjerm barna : hvordan teknologien tok over barndommen, og hva vi kan gjøre for å ta leken og livet tilbake 11854722
741Nordahl, VictorReveflammene 11842794
742Horst, Jørn LierOffer 118310061
743Griffiths, AndyGutta i trehuset dør (nesten) av sine egne vitser 11823123
744Phoenix, H.L.Håpet 11782794
745Dragland, LiseHvem i havet? 11712235
746Kuhn, CamillaLøs tann 11702364
747Hjorth, MichaelVoldens øy 11691269
748Ravatn, AgnesDei sju dørene : roman 11682764
749Mæland, Ingebjørg FaugstadFeiebil 11661955
750Willems, MoEn stor fyr tok ballen min! 11662055
751Mæhle, LarsHvor er krabbene? 11631706
752Horst, Jørn LierArr 11628231
753Aas, MartinDet kuleste fra vikingtiden : mektige konger, stores slag, farlige reiser 11613982
754Peers, BobbieNudelpuddelen 11612884
755Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en kul TV-stjerne - NOT! 11615272
756Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne tegner 11603273
757Brønstad, AgnesYrkesliv : vg1 helse- og oppvekstfag 115618130
758Bergstrøm, HasseRettslære 1 115517930
759Keining, Alexandra-ThereseKannibalen 11552834
760Ewo, JonMonster! 11543003
761Holowaty, LaurenPeppas drageeventyr 11541577
762Rowling, J.K.Harry Potter og halvblodsprinsen 11523982
763Kolby, MaritHva og når skal vi spise? 11493852
764Klepp, AnneliLeona i sykkeltrøbbel 11482225
765Donaldson, JuliaLille Gruffalo 11442594
766Kvalvaag, Hilde K.Kvinner som går 11445582
767Molaug, Marius HornSånn ble jeg verdens beste fotballspiller 11434802
768Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en elegant isprinsesse - NOT! 11435052
769CopycatHermegås 11411428
770Fodstad, Lars AugustMoment : vg3 : norsk for studieforberedende 114015150
771Diskin, ElizabethEnter 9, 2. utg. : engelsk for ungdomsstrinnet 113716540
772Handford, MartinDen fantastiske reisen 11352165
773Raja, Abid Q.Kismat 11322304
774Willems, MoSe hva jeg kan! 11321995
775Griffiths, AndyGutta i trehuset med 117 etasjer : havner i fengsel 11314152
776Dahl, Niels FredrikFars rygg : roman 11262195
777Walliams, DavidVerdens verste barn 11258151
778Mæhle, LarsHvem har tatt pølsene? 11251646
779Douyé, SylviaJenta som elsket fabeldyr 11243073
780Schulman, NinniNetter uten daggry 11241229
781Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en bedreviter - NOT! 11235072
782Kleppe, HåvardTøffe brannbiler 11221866
783West, TraceyDrømmen om regnbuedragen 11221905
784Lahlum, Hans OlavGjøkungegåten 11214622
785Gumpaw, FelixDe ville ninjaene 11202085
786Andersen, Jørn KennethProduksjon og tjenester, 3. utgave : vg1 teknologi- og industrifag 111913890
787Jacobsen, RoyDelirium 111510101
788Bjelland, Nina RasmussenSynopsis : Håndbok 111120120
789Øverli, FrodeFrida i Aquador 11103153
790CampingCamping 11101358
791Roy, ArundhatiMin havn og min storm 11081477
792Jacobsen, RoyDe usynlige 11065851
793Bringsværd, Tor ÅgeTambar får en ny venn 11062863
794James, EricaVeien hjem 11051388
795Solberg, A. AudhildSkyggene i skolegården 11045541
796Hoover, ColleenDet ender med oss 110010451
797Willems, MoDet er en fugl på hodet ditt! 11002224
798Härjegård, KarinSyersken og friheten 10981358
799Daddy putdownNatta med Pappa 10971447
800Lyng, SandraDu får ikke være med, Corny 10971786
801Yagi, EmiDagbok frå eit tomrom : roman 10953862
802Grytten, FrodeDen dagen Nils Vik døde : roman 10934092
803Strid, Jakob MartinDen fantastiske bussen : (eller hvordan vi kom fra A til B) 10921756
804Ragde, Anne BirkefeldtFeita! : en erindringsroman 10917571
805Rowling, J.K.Harry Potter og dødstalismanene 10903433
806Ewo, JonBø! 10892115
807Biesalski, PetraMomente : tysk nivå 1 108812920
808Horst, Jørn LierMaltesergåten 10866121
809Winger, CecilieAndre verdenskrig i Norge på 1-2-3 10864122
810Henry, EmilyStore, vakre, vidunderlige liv 10834052
811Andersen, Rolf Magne G.Verdens beste sykkel 10821606
812Winick, JuddHilo redder absolutt hele verden 10813243
813Spont, SiriMolly er min 10802414
814Perrin, ValérieDe tre 10802713
815Elster, Clélia EtienneEnchanté 1 : fransk ll - vg 1 108018370
816Lindahl, Nikoline RiisHvis jeg var Agnes : roman 10791905
817Haraldsrud, Andreas DrolsumKjemi 1 107715780
818Færø, TorkilPulskuren : stress riktig, sov bedre, yt mer og lev lenger 10774552
819Biedermann, NelioLázár 10771965
820Mæhle, LarsFengselsmysteriet 10761985
821Mytting, LarsSkråpånatta : roman 10763483
822Peers, BobbieSkilpaddekanonen 10762703
823Strout, ElizabethOlive Kitteridge 10732404
824CharadesMimelek 10721447
825Barky boatsBarkebåter 10691338
826Jackson, IdaBrillebjørn blir storebror 10681825
827Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en ny BFF - NOT! 10662783
828Øygarden, BjarneNye kontekst 8 - 10 : Nynorsk - som sidemål 106532490
829Biesalski, PetraMomente : tysk nivå 2 106214380
830Brunstrøm, ThomasSallys pappa elsker Halloween 10621646
831Willems, MoVi drar på kjøretur! 10621975
832Griffiths, AndyGutta i trehuset med 104 etasjer 10613882
833Mæhle, LarsTannfetøys 10611636
834Child, LeeFluktplanen 10608481
835Jackson, IdaBrillebjørn er syk 10531865
836Smart, JamieBunny vs Monkey og dommedagsforbundet! 10521785
837Ousland, BjørnVelkommen til Grumyra 10493852
838Steen, Bjørn GunnarGyldendals tabeller og formler i kjemi : Kjemi 1 og kjemi 2 104818260
839Dahl, RoaldSVK 10463892
840Harnesk, TinaFolk som sår i snø : roman 10462104
841Mytting, LarsSøsterklokkene : roman 10443103
842Edwards, Ellen M. TudorExplore 4, 2.utg. : My book 104417930
843Kaldheim, HelenMørkalven : Trofeet 10433023
844Andersen, Rolf Magne G.Luftskoene 10422214
845Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst får tryllekopper 10421905
846De la Motte, AndersRustskogen 10411656
847West, TraceyJakten på lyndragen 10402055
848Giske, RuneTreningsledelse : lederutvikling 104014860
849Nicolaisen, FredrikkeLørdag med pappa 10382184
850Solstad, DagEndelig! Lykken : og mitt forsøk, i 2022, på å utholde smerten ved tidens herjinger : roman 10371895
851Mæhle, LarsHvem er vaffeltyven? 10371626
852Di Fiore, MariangelaSimon lager mat selv 10371985
853Hove, Olav; Jørgensen, Jørg Arne; Rasmussen, Jarle; Sandboe, MaritStore spørsmål 103642480
854Willander Lambrell, JohnDen som vet 10352554
855El Bakali, JavadEngstelig svarting 10343343
856Shakar, ZeshanTante Ulrikkes vei : roman 103418550
857Klepp, AnneliHyttetur-skrekk 10333892
858Raknes, LinaÅse og Kjeks 10322803
859Østerbø, AnitaSkammens mødre : en roman om alenemødrenes tøffe kamp på 50- og 60-tallet 10313492
860Yoga ballYogaball 10291218
861Lieske, DanielEn ny verden 10271845
862Mæhle, LarsHvor er den mellomste Bukken Bruse? 10271596
863Holowaty, LaurenPeppa og den magiske kle-seg ut-dagen 10251377
864Oda, EiichiroOne piece : Slaget mot Buggy-piratene 10242703
865Stavås, Trond J.Mestertyven Gjest Baardsen 10223393
866Geard, AmandaMåneporten 10223642
867Brinck, CamillaNå er det leggetid 10211885
868Lindman, MerviMinsten baker 10211606
869Parr, MariaVaffelhjarte : : Lena og eg i Knert-Mathilde 10177214
870Holowaty, LaurenPeppas eventyr 10171506
871Iversen, Andreas K.Max Manus : : en tegneserie om en av Norges største motstandshelt 10153363
872Horst, Jørn LierForræderen 101310290
873Nore, AslakAlliansen : roman 10131656
874Klepp, AnneliGutte-spetakkel 10093532
875Griffiths, AndyGutta i trehuset forteller vitser til de får lattersjokk 10082683
876Hammer, ElisabethBeleiret 10041178
877Horikoshi, KōheiMitt helteakademia 10023752
878Probert, TimMørketiden 10001885
879Wessel-Aas, KatrineHjem til deg 10004782
880Kinney, JeffRowleys dagbok : en supergod bestevenn : endelig min tur! 9983472
881Hamberg, EmmaKjærlighetens idioter 9984082
882Jacobsen, Jenny J.Små poter 9961795
883Brinck, CamillaKjærlighetens vind 9941915
884Da Costa, MélissaAlt det blå på himmelen 9943672
885Tokarczuk, OlgaJakobsbøkene, eller Den store reisen over syv grenser, gjennom fem språk og tre store religioner, ikke medregnet de små : fortalt av de døde, ferdigstilt av forfatteren ved hjelp av konjekturer, beriket av mangehånde bøker samt understøttet av fantasien, som er menneskets største naturgitte gave : til hukommelse for lærde, ettertanke for medborgere, kunnskap for lekmenn og adspredelse for melankolikere 9925331
886Horst, Jørn LierNullpunkt 9902174
887Peers, BobbiePapegøyehelikopteret 9902324
888Mæhle, LarsHvem er bolletyven? 9901606
889Ohlsson, KristinaKristuskransen 9897601
890Viken, Guri Margrete IdsøKrakk 9891925
891Sandemo, MargitDjevlekløften : [Sagaen om isfolket] 9898001
892GijéDen mystiske forsvinningen 9872464
893Dahl, AlexEn perfekt mor 9865191
894Jamtli, John S.I skyggen av Tirpitz 9864602
895Nygaard, Kaja GjersemEt dypere svik 9861805
896Østby, AnneDuften av sjasmin 9841785
897Knausgård, Karl OveJeg var lenge død : roman 9811895
898Lindman, MerviMinsten har en potte 9801665
899Boyne, JohnGutten i den stripete pyjamasen 9799501
900Kinney, JeffHundedager : En pingles dagbok 9793023
901Sandemo, MargitDemonen og jomfruen : [Sagaen om isfolket] 9788001
902Jacobsen, Jenny J.Hvilket dyr? 9771745
903Lindell, UnniRødt flagg : krimthriller 9745071
904Colgan, JennyKjærlighet på pinner 9741526
905Tjønn, Brynjulf JungFotballskoene 9713083
906Brunstrøm, ThomasSallys pappa gidder ikke å være voksen 9701586
907Alexie, ShermanThe absolutely true diary of a part-time Indian 97023540
908Røed, HenningUtdødde skrekkdyr! 9691895
909Lyng, SandraHeia Corny 9691556
910Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 9684252
911Pamment, JasonLukas og den magiske øya 9671905
912Buchanan, EleanorDe fire steinene : [Havets søstre] 9662503
913Andersen, Jørn KennethProduksjon og tjenester : vg1 teknologi- og industrifag 96512340
914Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Forsvunnet 9642064
915Andersen, Rolf Magne G.Jeg er Kokosbananas 9631586
916West, TraceyTordendragens brøl 9631875
917Dahl, RoaldDen kjempestore krokodillen 9632264
918Brinck, CamillaMusse & Helium på eventyr 9621765
919Renberg, ToreTollak til Ingeborg : roman 9608731
920Fiske, AnnaHvordan lager man en baby? 9593053
921Nesbø, JoRødstrupe 9553552
922Smart, JamieBunny vs Monkey og overlyds-ai-ai! 9541635
923Sandemo, MargitVåroffer : [Sagaen om isfolket] 9538001
924Linde, HeidiFørstelinja : roman 9522114
925Sandemo, MargitI jordens dyp : [Sagaen om isfolket] 9519001
926Winick, JuddDet store buldrende braket 9502773
927Bekeng-Flemmen, SiljeVi må rekke barnehagen! 9492433
928Lahlum, Hans OlavPakten 9483372
929Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne drar på stranda 9472673
930Torgersen, Trond-ViggoResten av livet 9475921
931Klepp, AnneliGullunge-tabber 9473352
932Mæhle, LarsHvem gikk med utesko inne? 9461635
933Castle, PaulKringle og Finn 9452074
934Linde, HeidiKlasseboka 9413332
935Banke, PeterAlt om Neymar 9383222
936Mæhle, LarsHvor er myggen? 9371346
937Marcus, HåkonVilldyr 9375291
938Horst, Jørn LierSlagside 9366881
939Deutsch, BarryDen tapte arving 9331565
940Szalay, DavidKjøtt 9301307
941Peers, BobbieSnøfreserduellen 9282423
942Teige, TrudeMormor danset i regnet : roman 9272154
943Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne plukker bær 9272453
944Kleppe, HåvardGod natt, Bjørnis 9261416
945Arsky, Gunn HeleneMord på skrivekurset 9262793
946Falch, MalinBjørnar : en historie fra Nordlys 9241974
947Olsen, Jarle StenRovfugl : en kriminalroman 9241575
948Grebe, CamillaJentene og mørket 9238961
949Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne leker med følelser : en faktabok 9202793
950Mæhle, LarsMysteriet på Kongsseteren 9201984
951Kjølberg, KristofferSupermegagigasjefen og den utrolige misforståelsen 9192983
952Jorselje, Jonas AndersenArbeidsmiljø og dokumentasjon : vg1 bygg- og anleggsteknikk 91612490
953Dahl, RoaldDustene 9163622
954Sandemo, MargitTrollbundet : [Sagaen om isfolket] 9164502
955Dahl, RoaldDen fantastiske Mikkel Rev 9162993
956Borge, NinaJakob på vippepunktet 9156281
957Raknes, LinaÅse får besøk 9111755
958Brunstrøm, ThomasSallys pappa får fotballfeber 9101267
959Nesser, HåkanUng manns ferd mot natt 9106301
960Jackson, IdaBrillebjørn i bursdag 9081297
961Svendsen, Tonje FossumPsykologi 2 90712650
962Yrsa SigurdardóttirSå sort som en brann 9061197
963Brunstrøm, ThomasDa Sallys pappa var liten 9061316
964Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8-10 : Elevhåndbok 90615250
965Strout, ElizabethHva som helst er mulig 9062244
966Strout, ElizabethLucy ved havet 9061386
967Mjaugedal, HalvorHistorien om Ada Hegerberg 9052483
968Mæhle, LarsPiratproblemer 9031386
969Ousland, BjørnPrompetroll 9031984
970Brunstrøm, ThomasSallys pappa i Syden 9031326
971Stokke, NilsI maurtua 9011346
972Griffiths, AndyHelt borte og langt vekk 9012723
973Mæhle, LarsSpinosaurusen 9013442
974Svingen, ArneDen onde læreren 9015201
975Solli, TerjeTa aldri et troll med deg opp i et stupetårn 9013272
976Strid, Jakob MartinDa Lille Larsens hus blåste bort 9001715
977Kinney, JeffFestbrems : [En pingles dagbok] 8992503
978Jolley, DanKnust idyll 8992184
979Skarstein, BirgitSå mye hadde jeg, så mye mistet jeg, så mye fant jeg 8991804
980Deutsch, BarryUngdragenes profeti : en tegneserieroman 8971227
981West, TraceyMånedragens reise 8971705
982Jæger, JørgenSkjebnedøgn 8968441
983Kinsky, EstherRombo 8951525
984Lemire, SabineMira : #reise #Paris #savn 8952124
985Svingen, ArneSnitch 8947801
986Dürenfeldt, Martin vonVerdens største 8931695
987Bjøranger, TerjeTaperen 8924182
988Donaldson, JuliaSmåtting : fisken som fortalte historier 8921237
989Stai, KariFlaut 8921914
990Bringsværd, Tor ÅgeTambar på sykehuset 8911466
991Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra på tur 8911735
992BingoBingo 8891207
993Jolley, DanEn klan i knipe 8882214
994Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 8874821
995Mæhle, LarsHvem tegnet bart på maleriet? 8871346
996Haugan, JohnGyldendals tabeller og formler i fysikk : fysikk 1, fysikk 2 og forkurs til ingeniørutdanning 88712650
997Sandemo, MargitEngel med svarte vinger : [Sagaen om isfolket] 8868501
998Hunter, ErinKnust idyll 8862154
999Burgess, RichardInteractions 1 : programfag engelsk 1 88613710
1000Kjetun, MariSvaret er sjiraff 8851914

1156 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 169 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2471 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 29/10/2026 kl. 16:25:37


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/8 1/11 1/12 1/6 1/10 1/9 1/7
20041/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20051/4 1/10 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20061/7 1/4 1/10 1/9 1/3 1/1 1/12 1/6 1/2 1/8 1/11 1/5
20071/7 1/3 1/9 1/10 1/6 1/12 1/1 1/11 1/8 1/2
20081/2 1/11 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As