1000 mest utlånte bøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Falch, MalinPortaltreet 1643638394
2Falch, MalinReisen til Jotundalen 1087730343
3Falch, MalinHarukkas ønske 975520854
4Falch, MalinVikingene og orakelet 954524463
5Helgheim, OdinDrageviking 928819014
6Sotberg, VictorEdelmot 917719704
7Falch, MalinTrollriket 902223393
8Sotberg, VictorNekromanseren 899718114
9Falch, MalinKråkesøstrene 861621254
10Seierstad, ÅsneUfred : Russland fra innsiden 843831522
11Pilkey, DavHundemannen 841718494
12Kibuishi, KazuSteinvokteren 823735242
13Christensen, Lars SaabyeKjøkken 783011796
14Mugford, SimonHaaland ruler 777516674
15Falch, MalinReisen til Røros 717417004
16Nordahl, VictorByen 707114984
17Helgheim, OdinFenrisulven 705020933
18Horst, Jørn LierOperasjon Kanon 698813345
19Helgheim, OdinValhall 679115694
20Sandnes, Hans JørgenFrysninger 673014664
21Pilkey, DavHundemannen er på ballen 660013384
22Horst, Jørn LierOperasjon ellemelle 659818643
23Sandmæl, CathrineJenter 659314874
24Helgheim, OdinFimbulvinter 648217103
25Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 641330772
26Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 623016203
27Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse drar til Syden 620913514
28Sandnes, Hans JørgenIldsjø 619115593
29Pilkey, DavHundemannen og Superpus 619012644
30Sandnes, Hans JørgenNed i dypet 606717413
31Sotberg, VictorSkyggene 60659866
32Horst, Jørn LierTvilen 606512194
33Nordahl, VictorSkogen 602812954
34Pilkey, DavForbrytelse og slafs 600511495
35Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 600223312
36Pilkey, DavFarefulle høyder 596411415
37Pilkey, DavHundemannen drar på Lopphavet 592010575
38Pilkey, DavHundemannen håver inn 591512044
39Sotberg, VictorBedrager 588013944
40Horst, Jørn LierOperasjon gulltann 582717683
41Iversen, Andreas K.Max Manus : en tegneserie om en av Norges største motstandshelter 580217653
42Sandnes, Hans JørgenDypfryst 579816953
43Pilkey, DavNår villdyret våkner 579111195
44Pilkey, DavDen røde rebell 57279156
45Hjardar, SaraMia Myhr og søstrene av Skår 565313194
46Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 564525542
47BékaHjertets hemmeligheter 56009425
48Pilkey, DavLoppenes herre 558611314
49Pilkey, DavI fri dressur 557011115
50Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn 55667577
51Kibuishi, KazuBølgerytteren 551816563
52Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 549120432
53Horst, Jørn LierDen siste saken 544015083
54Heum, TrondAlle tiders historie : Fra de eldste tider til våre dager 543380330
55Sandnes, Hans JørgenHavgapet 540815463
56Helgheim, OdinTordenguden 532311814
57Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 530319942
58Strout, ElizabethDet vi aldri sier 528515623
59Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 522419662
60Pilkey, DavI kattepine 522010285
61Hjardar, SaraMia Myhr og barna som forsvant 521712864
62Kibuishi, KazuByen bak skyene 520521022
63Sandmæl, ChaBeseiret 520012514
64Nordahl, VictorRevefarmen 519010974
65BékaKjærlighetssorg 51408286
66Horst, Jørn LierOperasjon Ninja 511113163
67Gjerset, AsbjørnTreningslære : idrettsfag vgs 503857450
68Arnesen, SonjaNorskboka : vg2 yrkesfag 501663230
69Ravatn, AgnesDoggerland 500813193
70Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 500322002
71Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8 499470740
72Molaug, Marius HornVerdens verste sommer 498212733
73BékaFeriefling 49667486
74Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 495919392
75Pilkey, DavMitt liv som katt 49557686
76Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 489421122
77Mugford, SimonMessi ruler 487410704
78Sandnes, Hans JørgenFrostrøyk 485411574
79Sandnes, Hans JørgenOrkanen 484811954
80Strömberg, SaraSot 48417106
81Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 481918602
82Flatland, HelgaSå gjør vi så : roman 477512873
83Brinck, CamillaMysteriet med hullet i veggen 471915493
84Mugford, SimonMbappé ruler 47119554
85Horst, Jørn LierOperasjon zombie 46789335
86BékaStjålne drømmer 46767276
87Dåsnes, NoraBare si ja 466311184
88Horst, Jørn LierJakten på enhjørningen 466312713
89Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 465121842
90BékaSøt musikk 46477646
91Dåsnes, NoraTi kniver i hjertet 462913173
92Helgheim, OdinYggdrasil 46259704
93Hjardar, SaraMia Myhr og det råtne vannet 462312143
94Mjaugedal, HalvorHistorien om Diego Maradona 459510664
95Horst, Jørn LierOperasjon Lurifaks 459113163
96Mugford, SimonRonaldo ruler 45499304
97 Verkstedhåndboka 454277320
98Kibuishi, KazuAlveprinsen 447217692
99Tolo, MichelleFullmåne 446510604
100Horst, Jørn LierOperasjon heksegryte 446014253
101Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 444714523
102Kibuishi, KazuIldfuglen 443417912
103Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 443416672
104Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 441820022
105Strömberg, SaraSkygger 44177835
106Mugford, SimonNeymar ruler 43738535
107Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 435615472
108Sandnes, Hans JørgenOppslukt 434410034
109Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 10 434463870
110Norlund, DinaSnøkattprinsen 431412243
111Nesbø, JoNådeskudd 431115872
112Torgersen, NikolaiGater jeg har levd 429720892
113Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 427616632
114Oseman, AliceHjertestopper 423614462
115Kibuishi, KazuSupernova 423217482
116Horst, Jørn LierOperasjon Svartskog 422418252
117Horst, Jørn LierOperasjon romvesen 42079474
118Helgheim, OdinLoke 42008225
119Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 416217192
120Lykke, NinaHvor er de voksne? 41159884
121Horst, Jørn LierOperasjon traktor 40889924
122Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og prompebrusen 40718654
123Kirby, KatieDet sykt flaue livet til Lottie Brooks 40648554
124Mugford, SimonØdegaard ruler 40586865
125Horst, Jørn LierSkriket 405512583
126Holt, AnneDiamanter og rust : en Hanne Wilhelmsen-roman 403414492
127Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 401916592
128Aune, ThomasFotballrekorder 401510733
129Aune, ThomasFotballhelter 401211493
130Horst, Jørn LierOperasjon Fangejakt 39939474
131Sandmæl, ChaKnust 397610873
132Horst, Jørn LierOperasjon Radius 396913622
133Engman, PascalKlanen 39234289
134Brekke, JørgenAlt skal bli støv : en Odd Singsaker-krim 39226975
135Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 391017182
136Horst, Jørn LierJakten på slottets hemmelighet 38889833
137Horst, Jørn LierOperasjon Rød sløyfe 388713442
138Kinney, JeffSalig røre 38859893
139Mugford, SimonSalah ruler 38718714
140Horst, Jørn LierOperasjon plastpose 385015782
141Uri, HeleneI mitt lune hi : roman 38368414
142Molaug, Marius HornVerdens verste kjendis 382612922
143Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 379919501
144Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 378111253
145Fretheim, EvaKråketronen 37785007
146Horst, Jørn LierOperasjon Fartsstripe og andre mysterier 37589503
147Molaug, Marius HornVerdens verste fotballag 374215312
148Sand, MariaAlt mitt er ditt : roman 37398854
149Läckberg, CamillaSørgekonen 37324398
150Pelicot, GisèleEn hyllest til livet : skammen må bytte side 37277015
151Kinney, JeffBruk huet! 371910323
152Nesbø, JoMinnesota : roman 371417412
153Sandmæl, ChaAngrepet 369810253
154Horst, Jørn LierUtskudd 369511303
155Matre, Agnes LoviseFartsblind : kriminalroman 368710993
156Lindmo, ArneKråkeslottets hemmelighet 368612782
157Kinney, JeffRodrick ruler 368618871
158Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 368315032
159Mæhle, LarsSumpskogen Grand Prix 36837105
160Kinney, JeffGode, gamle dager 365916072
161Mugford, SimonBellingham ruler 36457464
162Mæhle, LarsStormen 36367125
163Kinney, JeffSiste stikk 359717072
164Jæger, JørgenNarrespill 354011223
165GijéVelkommen til Pandoria 35299623
166Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 352614672
167Kinney, JeffNedsmelting 352313042
168Griffiths, AndyGutta i trehuset med 156 etasjer ser dobbelt 352110593
169Eriksen, Lars HenrikJakten på evighetsmaskinen 35169713
170Hjardar, SaraMia Myhr og kaoskrystallen 35087634
171Hansen, Linn-CatherinJasper ødelegger alt 34948424
172Brown, DanHemmelighetenes hemmelighet : en roman 34939363
173Brinck, CamillaJakten på gullosten 347610223
174Nesser, HåkanDet finmaskede nettet 34526205
175Mugford, SimonZlatan ruler 34368574
176Horst, Jørn LierJakten på Trolløyet 34345915
177Kinney, JeffPå dypt vann 343013022
178Horst, Jørn LierJakten på trollmannens bok 34207674
179Ohlsson, KristinaNattanker 33909143
180Molaug, Marius HornVerdens verste biltur 338511073
181Andersen, Jørn KennethKonstruksjons- og styringsteknikk : vg1 teknologi- og industrifag 338543710
182Mjønes, Johan B.Spuria : roman 338211822
183Dåsnes, NoraLa skogen leve! 337310313
184Mugford, SimonRashford ruler 33686994
185Kinney, JeffSamling i bånn 334310123
186Mugford, SimonKane ruler 33367054
187Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 333216721
188Brinck, CamillaEventyret i Lindrizia 332910353
189Horst, Jørn LierJakten på Campingkongen 33256065
190Kinney, JeffFüllstappa bleie 330810743
191Mæhle, LarsBallongferden 32946415
192Telgemeier, RainaEn genial idé 32788553
193Kinney, JeffDen brutale sannheten 326618811
194Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 9 326343910
195Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 326210733
196Løno, AnnetteVagusnerven : kroppens skjulte superkraft 32524986
197Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 324515452
198Christiansen, AnePasos : spansk nivå 2 324237010
199Mugford, SimonDe Bruyne ruler 32407094
200Telgemeier, RainaDen store hemmeligheten 32318113
201Fjell, Jan-ErikUlvestuen 32309253
202Andersen, Jørn KennethProduktivitet og kvalitetsstyring : Vg1 Teknologi- og industrifag 322239580
203Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Håndboka 31978483
204Dragland, AnnetteHele deg : veien til bedre helse 31979553
205Mugford, SimonVan Dijk ruler 31876095
206Adler-Olsen, JussiDøde sjeler synger ikke 31799523
207Johansen, Ørjan ZazzeraHistoria om Erling Braut Haaland 317313022
208Galligan, GaleGuttegærne Stacey 31616704
209McFadden, FreidaKjære Debbie 316010143
210Fatland, ErikaSjøfareren : en reise gjennom Portugals tapte imperium 315513422
211Flood, HeleneNærmeste nabo : psykologisk thriller 315410503
212Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 31389913
213McFadden, FreidaHushjelpen 31357184
214Kinney, JeffFestbrems 31275765
215Andreassen, KyrreIkke mennesker jeg kan regne med : roman 312012932
216Næss, Sven PetterSvarte hull : en Harinder Singh-krim 31158323
217Mjelde, CharlotteFelix har følelser 31086914
218Kinney, JeffHjem, kjære hjem 309812412
219Norman, Mona GriviDen hvite løven 309310462
220Våhlund, EliasSuperskurker 30614726
221Kinney, JeffDobbel innsats 302211292
222Petterson, PerDu er hjemme nå 30217993
223Mugford, SimonBarcelona ruler 30195255
224Hjorth, VigdisDet gode mennesket i Sandvika : en roman 30118163
225Mugford, SimonSaka ruler 29725805
226Perrin, ValérieTata 29598813
227Kinney, JeffFerieparadiset 294517751
228Horst, Jørn LierJakten på vikingskatten 29315515
229Våhlund, EliasDen lengste natten 29246544
230McEwan, IanHva vi kan vite 29137943
231Valle, OdaTre er én for mye 29128363
232Mæhle, LarsKjempeblekkspruten 29114486
233Våhlund, EliasTilbake 29086784
234Mugford, SimonLiverpool ruler 28946294
235Kirby, KatieLottie Brooks' ko-ko kjærlighetsliv 28906394
236Riley, LucindaKjærlighetssangen 28839143
237Renberg, ToreEt livsforsøk 288213032
238Kinney, JeffBrakkesyke 287915691
239Våhlund, EliasAlle lyver 28725195
240Mæhle, LarsEgget 28664935
241Horst, Jørn LierSalamandergåten 285820551
242Vahr, EllenBorte fra verden : roman 28587873
243Mæhle, LarsBestevennen 28474536
244Horst, Jørn LierJakten på den siste dinosauren 28458993
245Winger, CecilieTitanic på 1-2-3 28438603
246Loland, SigmundIdrett og samfunn : idrettsfag vgs 284234080
247Mæhle, LarsReisen 28364466
248Gjendem, Anna BergKjære Pølsa : jeg må bli kjendis! 28358083
249Mæhle, LarsSvømmekonkurransen 28334706
250Kirby, KatieLottie Brooks' seriøse vennekriser 28306084
251Mugford, SimonVinícius jr. ruler 28284865
252Kaneshiro, MuneyukiBlue lock 28237843
253Pilkey, DavSuperpus tegneklubb 28204785
254Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og brøleboksen 28064556
255Horst, Jørn LierJakten på samuraisverdet 28043997
256Strömberg, SaraSkred 27864476
257Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og tøysemaskinen 27824496
258Våhlund, EliasEn ny venn 27795774
259Mugford, SimonLewandowski ruler 27745395
260Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Røde maske 27666824
261Fretheim, EvaPapirdukkene 27618443
262Mæhle, LarsSjøuhyret 27594635
263Bjørdal, S.G.Den store eplekonkurransen 27526304
264Mugford, SimonYamal ruler 27434725
265Børresen, Pål FredrikAppell : vg1 SF : norsk 272535080
266Mæhle, LarsSkattejakten 27234266
267Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og godteristøvsugeren 27215914
268West, TraceyJorddragen våkner 27205704
269Strout, ElizabethFortell meg alt 27197623
270Heger, AndersWanda : en familiehistorie 26966414
271Våhlund, EliasHåpløst 26967193
272Telgemeier, RainaDen første krangelen 26876863
273Mæhle, LarsVulkanen 26813787
274Galligan, GaleLogan liker Mary Anne 26795364
275Brinck, CamillaI duejegernes grep 26778193
276Tronstad, Tyra TeodoraFolk som hater lokalhistorie : roman 266910102
277Mæhle, LarsHalloween-festen 26674406
278Yang, Gene LuenAvatar : Et umulig løfte 26506054
279Kinney, JeffHundedager 264312722
280Kirby, KatieLottie Brooks' katastrofale klassetur 26185274
281Andersen, Rolf Magne G.Dragetårnet 26105924
282McFadden, FreidaKollisjonen 26059842
283Kinney, JeffTøffe tider 260013861
284Dahl, RoaldMatilda 259316121
285Rustad, Morten CorneliussenFlyt : kroppsøving for videregående skole 258130990
286Telgemeier, RainaStoresøstre 25736513
287Galligan, GaleEn helt umulig jobb 25726104
288Strömberg, SaraSkinn 25664575
289Brinck, CamillaUniversets fire elementer 25584425
290Mæhle, LarsHemmeligheten 25564026
291Molaug, Marius HornVerdens verste kjæledyr 25358912
292Brinck, CamillaEn uventet vending 25216803
293Tolo, MichellePoltergeist 25187583
294Galligan, GaleDen store festen 25185534
295Fiske, AnnaHvordan begynner man på skolen? 25097263
296Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 250710342
297Molaug, Marius HornVerdens verste leirskole 250410232
298Rørvik, Bjørn F.Bokstavtyven Troll 25013966
299Mæhle, LarsMonsterkrokodillen 25013666
300Valle, OdaEsters univers : bonusbror og marsvintrøbbel 24976333
301Heivoll, GauteHimmelens krystall 24965994
302Fretheim, EvaDronningland : krim 24808762
303Tiller, Carl FrodeArbeidarhjerte : roman 24774525
304Kinney, JeffFemte hjul på vogna 246113411
305Holte, Martin BechLandet som ble for rikt : hvordan Norge endte i oljefondets felle 243611002
306Epstein, GabrielaDen nye jenta 24353856
307Lindmo, ArneHevneren fra Helheim 24297053
308Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 24278862
309Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst begynner på skolen 24265634
310Sandmæl, ChaFanget 24015724
311Handford, MartinHvor er Willy? : den utrolige boken 23944675
312Horst, Jørn LierDekkoperasjon 23899162
313Mæhle, LarsKrympekatastrofe 23874964
314Brinck, CamillaDen siste kampen 23867323
315Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 238510692
316Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn : [Seksti kilo-saga] 23814505
317Kjetun, MariVerdens kjemper 23806723
318Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og forte-seg-roboten 23795204
319Callin, PetterErgo : fysikk 1 237030900
320Brinck, CamillaOppdrag på dypt vann 23666103
321De la Motte, AndersMysteriet på Capri : [Mord under solen] 23614505
322Theorin, JohanNattgjestene 23564285
323Moen, Kjersti SynnevaBløte folk 23545854
324Våhlund, EliasUlvene kommer 23546123
325Michelet, MarteDet har skjedd verre ting i utlandet : scener fra et farskap 23466083
326Mugford, SimonGrealish ruler 23264754
327McFadden, FreidaHushjelpen ser deg 23174804
328GijéKyprians hemmelighet 23176963
329Pilkey, DavSuperpus fra alle kanter 23144325
330Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 22977463
331Brinck, CamillaDen låste portalen 22965404
332Karlsen, Ole G.Terra nova : geografi for den videregående skolen 229428370
333Yang, Gene LuenAvatar : Jakten på moren 22905184
334De la Motte, AndersNattjegeren 22892658
335Backman, FredrikMine venner 22897233
336Norman, Mona GriviPanda på rømmen 22897253
337Falch, MalinStjerna : en historie fra Nordlys 22847603
338Mugford, SimonMané ruler 22695014
339Eriksen, FrøydisReligion og etikk : vg3 224427910
340Våhlund, EliasForsvunnet 22436443
341Burke, Caro ClaireYesteryear 224212921
342McFadden, FreidaHushjelpens hemmelighet 22424834
343Griffiths, AndyGutta i trehuset med 169 etasjer begynner ikke på skolen : for det har de ikke lyst til 22356563
344Börjlind, CillaSkygge over Slagtjern 22328662
345Brinck, CamillaDen hemmelighetsfulle verden 22306723
346Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 22259802
347Holsve, Mari MoenI pappas hode 22206783
348Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og stinkomaten 22184724
349Wernø, Johanne NordbyKaninen har stått opp : autistiske journaler 22148362
350Halsnes, LineTøffe kjøretøy 22145733
351Mæhle, LarsRasmus og Trym fisker krabbe 22073486
352Griffiths, AndyGutta i trehuset med 143 etasjer drar på en skrekkelig avslappende ferie 22067752
353Toriyama, AkiraDragon ball 21977912
354Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 21939232
355Hammer, ElisabethFamiliehemmeligheten : [Løfter i sand] 21853506
356Sten, VivecaBenåderen 21832558
357Mæhle, LarsRasmus finner ikke kosedyret 21743466
358Fosse, JonVaim : roman 21686253
359Parr, MariaOskar og eg : alle plassane vi er : roman 21656333
360Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 215610562
361Kaldheim, HelenMørkalven : Drømmen 21507392
362Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 21448882
363Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra et populært liv - NOT! 21398362
364Läckberg, CamillaSørgekonen : [Fjällbacka-serien] 21357502
365Hagerup, HildeDu eneste : historien om Gunvor Hofmo og Ruth Maier : roman for ungdom 213010761
366Fretheim, EvaFuglekongen : roman 21297622
367Totland, AndersMamma på dass 212810032
368Horst, Jørn LierTørt land 212711271
369Bjørgum, Sondre H.Skogfruen : thriller 21273406
370Brinck, CamillaMusse og Helium legger en plan 21163905
371Enger, ThomasSår 21112787
372Graff, Sverre BjørstadDinosauren som ville bli sjørøver 21115353
373Engman, PascalIngen 21093166
374Græsli, HansKompass : geografi vgs 210924600
375Teige, TrudeMormors utrolige venninner : roman 21088542
376Øen, Inger JohanneSelv om himmelen faller : en Silja Frost-roman 21072987
377Halsnes, LineTøffe dinosaurer 21036113
378Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på campingtur 21004634
379Ampofo, Joseph S.S.Maria Storm og Mythosordenen 20965713
380Stranger, SimonStranger : roman 20925234
381Våhlund, EliasAlene 20715034
382Sandmæl, CharlotteForrådt 20704954
383Walden, AndrevJævla menn 20618242
384Kirby, KatieLottie Brooks' kleine BFF-drama 20594224
385West, TraceyMysteriet med soldragen 20574055
386Mæhle, LarsAprilspøken 20542727
387Mathismoen, OleStore dyr 20506013
388Moyes, JojoDa jeg møtte deg 20458072
389Griffiths, AndyGutta i trehuset med 117 etasjer havner i fengsel 20426852
390Blichfeldt, KathinkaKontekst 8-10, 3. utg. : Basis 204124270
391Blomqvist, FredrikNordlyset 20324754
392Andersen, Rolf Magne G.Det store togranet 20294574
393Mæhle, LarsRasmus rydder 20283286
394Molaug, Marius HornVerdens verste miljøsvin 20289522
395Parr, MariaOskar og eg : alle tinga vi har : roman 20264514
396Røed, HenningHai! 20224444
397Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne sykler 20224924
398Emanuelsen, BirgerOdysseen 20185014
399Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Alene 20155103
400Mjaugedal, HalvorHistorien om Martin Ødegaard 20145173
401Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 200610101
402Engman, PascalAlbinoen 20032627
403Johansen, Ørjan ZazzeraErling Braut Haaland : frå liten til størst 19986613
404Pilkey, DavBedre sammen 19893365
405Raknes, LinaÅse fanger en krabbe 19835033
406Mugford, SimonPogba ruler 19824044
407Haugerud, Dag JohanSjelesorg : roman 19775003
408Svendsen, Tonje FossumPsykologi 1 197526450
409Sandmæl, ChaForrådt 19694424
410Morseth, Anne LouiseEn lykkelig slutt 19655023
411Ōima, YoshitokiSilhuett av en stemme 19546692
412Sandmæl, ChaSåret 19504674
413Strid, Jakob MartinDen utrolige historien om den kjempestore pæra : (eller beretningen om hvordan Jeronimus Bjergstrøm Severin Olsen ble gjeninnsatt i sitt rettmessige embete som Solbys borgermester, til glede for alle byens innbyggere, utenom én) 19504604
414West, TraceyJordskjelv-dragens øye 19482717
415Kaldheim, HelenMørkalven : Kontroll 19486982
416Carr, GarrettGutten fra havet 19377412
417Molaug, Marius HornVerdens verste venn 19338882
418Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og tomattorsken 19282707
419Norman, Mona GriviLure lemurer 19286163
420Edwards, Ellen M. TudorExplore 5, 2. utg. : My book 191729380
421Moyes, JojoVi bor alle her 190910031
422Lindmo, ArneHeksa i Nøkkemyra 19085293
423Aune, ThomasFotballklubber 19046243
424Probert, TimKampen mot mørket 19045043
425Norman, Mona GriviIsbjørnmysteriet 19037262
426Mugford, SimonVM-heltene ruler 19003775
427Kolpus, IsalillHvem brente John Savio? 19004803
428Norman, Mona GriviDen falske enhjørningen 18866183
429Snashall, SarahHunder og valper 18776123
430Osoble, Mulki Mukhtar MohamudAnisas magiske medaljong 18776272
431West, TraceyVanndragens hemmelighet 18733485
432Dahl, RoaldHeksene 187010131
433Moore, LizGuden over skogene 18695513
434Mæhle, LarsFlaggermusgrotten 18642726
435Moen, Kjersti SynnevaSelma gjør så godt hun kan 18636692
436Stoltenberg, JensPå min vakt : å lede Nato i krigstid 18563635
437Dürenfeldt, Martin vonVerdens søteste 18554384
438Mugford, SimonSon ruler 18483135
439Sotberg, VictorBare Victor 184418141
440Molaug, Marius HornVerdens verste skitur 184110151
441Kusaka, HidenoriPokémon eventyrene : red, blue & green 18385253
442Lindmo, ArneEdderkoppenes dronning 18385133
443Jacobsen, Jenny J.Rare valper 18373794
444Perrin, ValérieÅ vanne blomster om kvelden 182910711
445Klepp, AnneliLeona i bursdagstrøbbel 18283884
446Peers, BobbieMarshmallowsmaskinen 18234713
447Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst reiser på ferie 18215473
448Engberg, KatrineDe uønskedes paradis 18182058
449Harpman, JacquelineJeg som aldri har kjent menn : roman 18106542
450Mugford, SimonPalmer ruler 18022976
451Lindmo, ArneUnderjordisk oppdrag 17896112
452Yang, Gene LuenAvatar : Det som ødelegger 17874234
453Yang, Gene LuenAvatar : Røyk og skygge 17863904
454Nesbø, JoFlaggermusmannen 17866422
455Tungen, ThereseDen andre sida av elva : roman 17834733
456Fiske, AnnaHallo natta! 17744244
457Andersen, Rolf Magne G.Stigetrollets hevn 17723864
458Hustvedt, SiriGjenferd : en kjærlighetshistorie 17704014
459Lovrenski, OliverDa vi var yngre : roman 176614761
460West, TraceyGulldragens skatt 17602836
461Mjelde, CharlotteFelix krangler 17532975
462Teige, TrudeÉn for alle 17519441
463Mæhle, LarsMysteriet med den tause papegøyen 17485203
464Giske, RuneTreningsledelse 174422510
465Karlsson, Ørjan N.Det levende mørket : kriminalroman 17412975
466Halsnes, LineTøffe maskiner 17405283
467Hoover, ColleenVerity 17399591
468Berglund, IngridSov dukkelise : kriminalroman 17392945
469Lindahl, LenaAlle må bæsje 17324923
470Klausen, Julia F.Jeg er ikke min mors datter : historien om en tapt barndom og veien til et eget liv 17286482
471Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på overnatting 17253405
472Minier, BernardDe utslettede 17215063
473Horst, Jørn LierJakten på den blå dragen 17192776
474Norman, Mona GriviTigertrøbbel 17167832
475Norman, Mona GriviPumaproblemet 17116092
476Lindgren, AstridBrødrene Løvehjerte 17096252
477Norberg, Tora MarieKjendis : kunsten å bli berømt 17055073
478Strout, ElizabethJeg heter Lucy Barton 17033325
479Pilkey, DavHvordan vinne venner 16962786
480Witherspoon, ReeseUten et ord 16954054
481Horst, Jørn LierJakten på den hvite ørnen 16933095
482Lyng, SandraLykke til på skolen, Corny! 16912716
483Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på tivoli 16883964
484Mjaugedal, HalvorHistorien om Erling Braut Haaland 16864443
485Merz, AnaSkal bare 16764473
486Sortland, BjørnMission 1: Rio de Janeiro 16676982
487Dahl, RoaldCharlie og sjokoladefabrikken 16648951
488Bjørk, SamuelBomberen 16566252
489Brønstad, AgnesKommunikasjon : vg1 helse- og oppvekstfag 165624870
490Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 16559341
491Engman, PascalKlanen : [Klanenserien] 16538501
492Eriksen, Lars HenrikSkrotnissens hemmelighet 16493574
493Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en dustete dramaqueen - NOT! 16465532
494Douyé, SylviaKryptozoologi for begynnere 16434423
495Mæhle, LarsDinosaurgjengens ABC : bokstavjakten 16402436
496Norman, Mona GriviPapegøyens hemmelighet 16395293
497Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en fantastisk bursdag - NOT! 16385243
498De la Motte, AndersMysteriet på Capri 16382028
499Bjerkli, Myriam H.Evas skål 16385013
500Skeie, ToreHardråde : om Harald Sigurdsson og hans verden 16374773
501Oseman, AliceHjertestopper : Gutt møter gutt 16325692
502Eikehaug, ErikAlle elsker Kari : roman 16317382
503Ericsson, KjerstiØmhet og forferdelse : roman 16314423
504Jamtli, John S.Tungtvannsaksjonen 16267552
505Mæland, Ingebjørg FaugstadDumper 16252725
506Riordan, RickLyntyven 16246642
507Griffiths, AndyGutta i trehuset med 130 etasjer : får øye på en kjempestor flue (som også er kjempeirriterende) 16206212
508Norman, Mona GriviValpeveddeløpet 16175393
509Færø, TorkilHvilekuren : hvil smartere, stress mindre og prester bedre 16164993
510Rusten, Solveig MoenAldri bli forelska 16155712
511Kirby, KatieLottie Brooks' kaotiske julefeiring 16153035
512Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst feirer bursdag 16094193
513Suongir, Hanne-SofieEmmas dilemma 16084863
514Helgheim, OdinKatteguden Frøya : en historie fra Ragnarok 16013574
515Assarasakorn, MichelePotegjengen 15982685
516Lyng, SandraGratulerer med dagen, Corny 15952675
517Klepp, AnneliLeona i monstertrøbbel 15943474
518Korsgaard, LeaInnen året er omme : hva 64 sommerfugler lærte meg om naturens største gåte 15937222
519Mæhle, LarsRasmus og Trym baker 15922586
520Mæhle, LarsTrampolinetullball 15912356
521Hunter, ErinTilbake til villmarken 15886852
522Norman, Mona GriviGepardgåten 15885542
523Holowaty, LaurenPeppas nye lillesøster 15872326
524Edwards, Ellen M. TudorExplore 7, 2. utg. : My book : engelsk for barnetrinnet 158622090
525Flatland, HelgaEt liv forbi 15836312
526Tolo, MichelleDet første møtet 15814343
527Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en hemmelig kjærlighetskatastrofe - NOT! 15765902
528Griffiths, AndyGutta i trehuset med 104 etasjer må skaffe ti millioner kroner (ellers!) 15715622
529Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 15696922
530Eggen, TorgrimBlodet 15645193
531Marienborg, IreneNatta! sier Nora 15623854
532Moyes, JojoI ly av regnet 15581898
533Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en rampete lillesøster - NOT 15563035
534Akerlie, IbenLars er lol 155116480
535Våhlund, EliasHåndboka 15515083
536Mæland, Ingebjørg FaugstadTømmerbil 15422605
537Andersen, Rolf Magne G.Den magiske fotballen 15415013
538Gumpaw, FelixFørste sak 15352905
539Krien, DanielaMitt tredje liv 15342316
540Heum, TrondAlle tiders historie (BM) : fra de eldste tider til våre dager 153219120
541Kuhn, CamillaGlenn og skurkene 15303294
542Heimen, Rikard B.Bjørnis kjører brannbil 15292895
543Winick, JuddGutten som styrtet til jorda 15294543
544Dahl, RoaldGeorgs magiske medisin 15266722
545Rowling, J.K.Harry Potter og fangen fra Azkaban 15256012
546GijéJakten på opprinnelsen 15234613
547Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst havner i trøbbel 15233394
548Mæland, Ingebjørg FaugstadBergingsbil 15192655
549Rowling, J.K.Harry Potter og Føniksordenen 15154923
550Colgan, JennyHusrom og hjerterom 15142057
551Phoenix, H.L.Hemmeligheten 15124343
552Mæhle, LarsRasmus feirer bursdag 15072206
553Sager, RileyHun som ble igjen 15073005
554Donaldson, JuliaGruffalo 15053734
555Lindmo, ArneForbannelsen i Trollskog 15044243
556Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 15026712
557Lindmo, ArneVampyrer og demoner 14985082
558Beauvoir, Simone deDen bedratte kvinnen 14973923
559Røed, HenningMonstre i dypet 14964743
560Oseman, AliceHeartstopper 14938701
561Hammer, ElisabethVindkast : [Løfter i sand] 14872505
562Holowaty, LaurenPeppas brannbil 14832565
563Perrin, ValérieGlemt på en søndag 14813274
564Egner, ThorbjørnKlatremus og de andre dyrene i Hakkebakkeskogen 14804643
565Lemire, SabineMira 14793853
566Michaelides, AlexDen tause pasienten 14735032
567Egeland, TomSatans segl 14727252
568Klepp, AnneliLeona i rottetrøbbel 14713434
569West, TraceyGiftdragens sang 14702715
570Assarasakorn, MichelePOTE-gjengen får seg en overraskelse 14702505
571Guinness world records 2026Guinness world records 2026 14693004
572Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst står på scenen 14684493
573Sæther, GørilDen store boka om kjæledyr 14645152
574Telgemeier, RainaDrama 14623134
575Ridzén, LisaTranene flyr mot sør 14604373
576Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på ballett 14593554
577Kusaka, HidenoriPokémon-eventyrene : red, blue & green 14573394
578Assarasakorn, MichelePOTE-gjengen og den store forandringen 14572655
579Holowaty, LaurenEnhjørning-Peppa 14531917
580Pilkey, DavSuperpus store drømmer 14522665
581 Aktivitetslære 145024250
582Adler-Olsen, JussiSju kvadratmeter med lås : thriller 144911541
583Phoenix, H.L.Jakten på den røde stjerne 14494583
584Lindmo, ArneReisen til Atlantis 14493624
585Halsnes, LineTøffe dyr 14464503
586Engman, PascalBestselger 14422755
587Brown, Aleksander KirkwoodElggutten 14385272
588Bjerkeland, IngvildUdyr 143810141
589Peers, BobbieLuridiumstyven 14359041
590Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst møter tannfeen 14344443
591Klepp, AnneliLeona i sirkustrøbbel 14333254
592Sveen, GardSkalpjegeren 14312655
593Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst går i bryllup 14292545
594Higgins, CamGøy på landet 14293164
595Norman, Mona GriviHaien kommer! 14235132
596Garmann-Aarhus, BenedicteVerdens rareste dyr 14226212
597Kuhn, CamillaLunda på rideskole 14223763
598Diseth, ÅgePsykologi 1 : Programfag Psykologi 1 142225520
599Teige, TrudeMorfar pustet med havet : roman 14213374
600Lillebo, MariaLille Villkatt begynner på skolen 14204133
601Ravatn, AgnesGjestene : roman 14203104
602Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra et fancy Paris-eventyr - NOT! 14173304
603Montefiore, SantaDen siste sangen 14161907
604Brønstad, AgnesHelse : vg1 helse- og oppvekstfag 141520750
605Mæhle, LarsRasmus og fargene 14152326
606Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne rydder 14123434
607Pilkey, DavHundemannen i fri dressur 14122924
608Latronico, VincenzoDet perfekte : roman 14101977
609Rowling, J.K.Harry Potter og ildbegeret 14104473
610Griffiths, AndyGutta i trehusets ekstremt hemmelige historier 14054343
611Ormbostad, Just ErikMontørhåndboka : NEK 400:2022 140418770
612Skagen, Ellen FløDen nevroplastiske nøkkelen : ved uforklarte fysiske plager som ikke går over 14034443
613Riley, LucindaSkjult skjønnhet 140211311
614Hammer, ElisabethVinterhjerter : [Løfter i sand] 14022505
615Kjetun, MariSøt og farlig 13992685
616Mæland, Ingebjørg FaugstadBuss 13982296
617Monsen, ØisteinHvite striper, sorte får 139411701
618Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Ulvene kommer 13943404
619Michelsen, Svein OlafTabell- og formelsamling for elektrofag 139123590
620Falch, MalinBjørnar : et eventyr fra Nordlys 13893364
621Strout, ElizabethAmy og Isabelle 13887421
622Smart, JamieApekatt mot harepus 13882745
623Jensen, Jens HenrikInterregnum 13871847
624Matre, Agnes LoviseEvig fred : kriminalroman 13878621
625Andersen, Stian HjelvinBukke nikke neie 13842405
626Dürenfeldt, Martin vonNorske rovdyr 13832555
627Hammer, ElisabethFortielse : [Løfter i sand] 13823004
628Hammer, ElisabethBeleiret : [Løfter i sand] 13793503
629Yang, Gene LuenAvatar : Nord og sør 13783074
630Wold, SidselIsrael : et land i kamp med seg selv 13762505
631Hammer, ElisabethFristelse : [Løfter i sand] 13763004
632Tolo, MichelleSpøkelsesvenn : det første møtet 13734213
633Telgemeier, RainaSmil 13732904
634Andersen, Rolf Magne G.Den sorte løve 13703224
635Russell, Rachel RenéeNedtegnelser om å leve lykkelig alle sine dager - NOT! 13665322
636Mæhle, LarsHvem har bæsja? 13622186
637Sharif, GulraizHør her'a! 136119900
638Muncaster, HarrietEsmeralda blir prinsesse 13552106
639Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst hjelper til 13552216
640Nesbø, JoBlodmåne 135413600
641Holowaty, LaurenPeppa elsker enhjørninger og havfruer 13511847
642Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse og julenissen 13505882
643Probert, TimSkyggen 13492974
644Østerbø, AnitaIngrids valg 13472295
645Mæhle, LarsMysteriet med den syke valpen 13472006
646Arvola, IngeborgUlvespor 13473154
647Hammer, ElisabethAvsløringer : [Løfter i sand] 13458001
648Hammer, ElisabethAnstendighet : [Løfter i sand] 13443004
649Fossum, KarinAller kjæreste : roman 13448641
650Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en ekte BFF - NOT! 13385032
651Mæland, Ingebjørg FaugstadBrannbil 13372245
652Jensen, Christine RehnMamma er konspirasjonsteoretiker 13354532
653Rowling, J.K.Harry Potter and the philosopher's stone 13298701
654Alexandersdottir, AprilRuby baby : roman 13275692
655Müller, ReidarLivet er livsfarlig! : den utrolige historien om livets utvikling fra bakterier til deg 13264423
656Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst og stjerneskuddet 13252684
657Jackson, IdaBrillebjørn i svømmehallen 13222086
658Walliams, DavidGangster-bestemor 13219771
659Samdal, PederMer enn en spiller 13195062
660West, TraceySølvdragens glans 13172176
661Willems, MoJeg brakk snabelen! 13162714
662Sattin, SamuelUnico : Oppvåkningen 13132116
663Larmo, IdaO'boy : min klin kokos tegnedagbok 13125292
664Klepp, AnneliLeona i premietrøbbel 13073323
665Andersen, Rolf Magne G.Dinosaurjakten 13063423
666Fjell, Jan-ErikTvilen 13051926
667De la Motte, AndersIntriger i Amalfi : [Mord under solen] 13044003
668Kibuishi, Amy KimMysteriet med den blå tåken 13023313
669Marienborg, IreneJeg må tisse! sier Nora 12982864
670Five, LailaHjernens hemmelige språk : nevroplastisitet: 6 trinn som revolusjonerer måten du forstår smerte og utmattelse på! 12962026
671Korsgaard, ThomasHvis det skulle komme et menneske 12948181
672Griffiths, AndyGutta i trehuset med 130 etasjer får øye på en kjempestor flue (som også er kjempeirriterende) 12924552
673Våhlund, EliasRøde maske 12924013
674Bringsværd, Tor ÅgeTambar har bursdag! 12862964
675Linde, HeidiAnnenhver uke 12856302
676Norman, Mona GriviDinosauregget 12724352
677Stene, Gert-OlavForbannelsen 12704043
678Tilrem, MartinEt jentebarn 12682455
679Ahnhem, StefanGenerasjon null 12675172
680Strid, Jakob MartinMimbo Jimbo lager kunst 12662116
681Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst og snøfestivalen 12662315
682Ravatn, AgnesFugletribunalet : roman 125910781
683Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en perfekt hundepasser - NOT! 12574522
684Guinness world records 2025Guinness world records 2025 12563323
685Keegan, ClaireOver blå enger 12554432
686Jamtli, John S.Grenselos 12555282
687Smart, JamieMenneskene kommer! 12502255
688Helgheim, OdinVokterhunden Garm : Ragnarok 12472485
689Flynn, IanSonic the hedgehog : Verdens raskeste pinnsvin ; Det onde geniet 12462335
690Dragland, LiseHvem i jungelen? 12412295
691Flatland, HelgaBli hvis du kan, reis hvis du må : roman 123414780
692Loe, ErlendKukene = : Kukane 12342395
693Egner, ThorbjørnFolk og røvere i Kardemomme by 12345622
694Solem, Marte MagnusdotterGustav : roman 12324132
695Willems, MoVi er i en bok! 12302534
696Hamsun, KnutMarkens grøde 12297421
697Bringsværd, Tor ÅgeTambar begynner på skolen 12262255
698Brochmann, NinaAvkledd : den syke historien om kvinners seksualitet i medisinen 12244152
699Rosenfeldt, HansHøstebarn 122311310
700Wilkinson, L.M.Edelpote og hjertesteinen fra Alluria 12211816
701Bergstrøm, HasseRettslære 1 122118670
702Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst og snøgutten 12192954
703Tvedt, ChrisHer kommer natten : kriminalroman 12191996
704Engman, PascalKrigen 12183053
705Eikemo, MaritVi er brødrene Eikemo : roman 12163004
706Murakami, HarukiKafka på stranden 12102814
707West, TraceyIlddragens kraft 12082385
708Fossum, KarinKom hjem, Amadou 12056991
709Rees, TracyDen gylne fjær 11983533
710Engman, PascalNomaden 11971836
711Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne tegner 11963303
712Mæhle, LarsHvor er kosebamsen? 11921716
713Piercey, RachelKom, bli med på tur i eventyrskogen 11923233
714West, TraceyIsdragens frost 11922385
715Oda, EiichiroOne piece : Romance dawn - eventyrets daggry 11913163
716Homme, Annika Linn VerdalLava 11914272
717Dragland, LiseHvem i skogen? 11912524
718Enger, ThomasUgress : en Henning Juul-roman 11918621
719Omdahl, Christopher RobinPower up! : gamingheltene som tok meg til neste nivå 11897861
720Härjegård, KarinPianisten ved fjellvannet 11891468
721Lane, SorayaDen argentinske datteren 11881547
722Mæland, Ingebjørg FaugstadBulldoser 11881986
723Renberg, ToreDu er så lys : roman 11879011
724Lunde, MajaSkjerm barna : hvordan teknologien tok over barndommen, og hva vi kan gjøre for å ta leken og livet tilbake 11854812
725Wisting, AlexanderArven 11822115
726Hoover, ColleenSkadeskutt 11813253
727Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en talentfull popstjerne - NOT! 11815382
728Mæhle, LarsTeatertrøbbel 11801956
729McFadden, FreidaÆrlighet varer lengst 11781448
730Lindahl, LenaAlle må sove 11783313
731Telgemeier, RainaSøstre 11772195
732Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst og den nye jenta 11763493
733Mæhle, LarsBursdagsbaluba 11751926
734De la Motte, AndersIntriger i Amalfi 11751587
735Hafstad, StianMinnetyven 11755462
736Ravatn, AgnesDei sju dørene : roman 11712864
737Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på undervannseventyr 11702884
738Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst drar på skoletur 11702624
739Mæland, Ingebjørg FaugstadFeiebil 11601985
740Kuhn, CamillaLøs tann 11602374
741Berg, Sunniva RellingJakten på talltyvene 11603323
742Nordahl, VictorReveflammene 11602754
743Griffiths, AndyGutta i trehuset dør (nesten) av sine egne vitser 11583123
744Horst, Jørn LierOffer 115710011
745Mæhle, LarsHvor er krabbene? 11551726
746Keining, Alexandra-ThereseKannibalen 11542844
747Andersen, Rolf Magne G.Verdens beste sykkel 11531736
748Ewo, JonMonster! 11463103
749Biedermann, NelioLázár 11452125
750Dragland, LiseHvem i havet? 11442235
751Hjorth, MichaelVoldens øy 11431279
752Nygaard, Peder HornsethSupernova 11424752
753Brønstad, AgnesYrkesliv : vg1 helse- og oppvekstfag 114118100
754Kirby, KatieLottie Brooks vs. de ultraslemme jentene 11412844
755Phoenix, H.L.Håpet 11402854
756Heiberg, Anette V.Pappa støvsuger byen 11392265
757Fodstad, Lars AugustMoment : vg3 : norsk for studieforberedende 113915150
758Diskin, ElizabethEnter 9, 2. utg. : engelsk for ungdomsstrinnet 113716540
759Kolby, MaritHva og når skal vi spise? 11353932
760Horst, Jørn LierArr 11348281
761Aas, MartinDet kuleste fra vikingtiden : mektige konger, stores slag, farlige reiser 11333882
762Kleppe, HåvardTøffe brannbiler 11321945
763Kvalvaag, Hilde K.Kvinner som går 11295602
764Andersen, Jørn KennethProduksjon og tjenester, 3. utgave : vg1 teknologi- og industrifag 112814000
765Willems, MoEn stor fyr tok ballen min! 11262005
766Lahlum, Hans OlavGjøkungegåten 11234642
767Holowaty, LaurenPeppas drageeventyr 11181567
768Peers, BobbieNudelpuddelen 11142833
769Klepp, AnneliLeona i sykkeltrøbbel 11132205
770Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en elegant isprinsesse - NOT! 11125082
771Walliams, DavidVerdens verste barn 11128161
772Bjelland, Nina RasmussenSynopsis : Håndbok 111120120
773Dahl, Niels FredrikFars rygg : roman 11102195
774Schulman, NinniNetter uten daggry 11101229
775Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en kul TV-stjerne - NOT! 11105122
776Rowling, J.K.Harry Potter og halvblodsprinsen 11073842
777Hoover, ColleenDet ender med oss 110610641
778Handford, MartinDen fantastiske reisen 11052215
779Willems, MoSe hva jeg kan! 11011985
780Jackson, IdaBrillebjørn blir storebror 10951925
781Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en bedreviter - NOT! 10945092
782Gumpaw, FelixDe ville ninjaene 10922125
783Strid, Jakob MartinDen fantastiske bussen : (eller hvordan vi kom fra A til B) 10921826
784Strout, ElizabethOlive Kitteridge 10922464
785Jacobsen, RoyDe usynlige 10905851
786Härjegård, KarinSyersken og friheten 10901368
787Roy, ArundhatiMin havn og min storm 10891507
788Douyé, SylviaJenta som elsket fabeldyr 10883103
789CopycatHermegås 10881377
790CampingCamping 10831367
791Jackson, IdaBrillebjørn er syk 10811975
792Biesalski, PetraMomente : tysk nivå 1 108012960
793Elster, Clélia EtienneEnchanté 1 : fransk ll - vg 1 108018370
794Yagi, EmiDagbok frå eit tomrom : roman 10783862
795James, EricaVeien hjem 10771367
796Øverli, FrodeFrida i Aquador 10763173
797Horst, Jørn LierMaltesergåten 10756031
798Henry, EmilyStore, vakre, vidunderlige liv 10754062
799Haraldsrud, Andreas DrolsumKjemi 1 107215790
800Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne drar på stranda 10703023
801Brunstrøm, ThomasSallys pappa elsker Halloween 10701726
802West, TraceyDrømmen om regnbuedragen 10701845
803Griffiths, AndyGutta i trehuset med 117 etasjer : havner i fengsel 10693982
804Perrin, ValérieDe tre 10692773
805Ewo, JonBø! 10672095
806Øygarden, BjarneNye kontekst 8 - 10 : Nynorsk - som sidemål 106532490
807Willems, MoDet er en fugl på hodet ditt! 10642214
808Rowling, J.K.Harry Potter og dødstalismanene 10633413
809Biesalski, PetraMomente : tysk nivå 2 106114350
810Lyng, SandraDu får ikke være med, Corny 10611775
811Grytten, FrodeDen dagen Nils Vik døde : roman 10584052
812Snashall, SarahKatter og kattunger 10573293
813Mæhle, LarsFengselsmysteriet 10561985
814Winick, JuddHilo redder absolutt hele verden 10553213
815Spont, SiriMolly er min 10542424
816Lindahl, Nikoline RiisHvis jeg var Agnes : roman 10541925
817Mæhle, LarsHvem har tatt pølsene? 10531566
818Smart, JamieBunny vs Monkey og dommedagsforbundet! 10521835
819Child, LeeFluktplanen 10508491
820Færø, TorkilPulskuren : stress riktig, sov bedre, yt mer og lev lenger 10504552
821Nesser, HåkanUng manns ferd mot natt 10496501
822Bringsværd, Tor ÅgeTambar får en ny venn 10472773
823Raja, Abid Q.Kismat 10462164
824Steen, Bjørn GunnarGyldendals tabeller og formler i kjemi : Kjemi 1 og kjemi 2 104418260
825Harnesk, TinaFolk som sår i snø : roman 10412134
826Mytting, LarsSkråpånatta : roman 10383423
827Giske, RuneTreningsledelse : lederutvikling 103814860
828CharadesMimelek 10381447
829Peers, BobbieSkilpaddekanonen 10382673
830Molaug, Marius HornSånn ble jeg verdens beste fotballspiller 10354592
831Winger, CecilieAndre verdenskrig i Norge på 1-2-3 10344002
832Solstad, DagEndelig! Lykken : og mitt forsøk, i 2022, på å utholde smerten ved tidens herjinger : roman 10311925
833Mæhle, LarsHvem er vaffeltyven? 10301646
834Skarstein, BirgitSå mye hadde jeg, så mye mistet jeg, så mye fant jeg 10293702
835Willems, MoVi drar på kjøretur! 10281965
836De la Motte, AndersRustskogen 10281666
837Østerbø, AnitaSkammens mødre : en roman om alenemødrenes tøffe kamp på 50- og 60-tallet 10273522
838Dahl, RoaldSVK 10263932
839Willander Lambrell, JohnDen som vet 10262573
840Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst får tryllekopper 10251895
841Stavås, Trond J.Mestertyven Gjest Baardsen 10243492
842Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en ny BFF - NOT! 10242733
843Mytting, LarsSøsterklokkene : roman 10233123
844Ohlsson, KristinaKristuskransen 10207721
845Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne plukker bær 10172703
846Solberg, A. AudhildSkyggene i skolegården 10145351
847Horikoshi, KōheiMitt helteakademia 10123842
848Nicolaisen, FredrikkeLørdag med pappa 10122184
849Nygaard, Kaja GjersemEt dypere svik 10121865
850Kaldheim, HelenMørkalven : Trofeet 10103003
851Griffiths, AndyGutta i trehuset med 104 etasjer 10093792
852Di Fiore, MariangelaSimon lager mat selv 10091955
853West, TraceyJakten på lyndragen 10072024
854Mæhle, LarsTannfetøys 10071616
855Shakar, ZeshanTante Ulrikkes vei : roman 100718470
856Hove, Olav; Jørgensen, Jørg Arne; Rasmussen, Jarle; Sandboe, MaritStore spørsmål 100542480
857El Bakali, JavadEngstelig svarting 10043343
858Edwards, Ellen M. TudorExplore 4, 2.utg. : My book 100417930
859Lindman, MerviMinsten baker 10031606
860Ousland, BjørnVelkommen til Grumyra 10023772
861Geard, AmandaMåneporten 10023632
862Andersen, Rolf Magne G.Luftskoene 10022224
863Lieske, DanielEn ny verden 10001815
864Yoga ballYogaball 9991208
865Holowaty, LaurenPeppa og den magiske kle-seg ut-dagen 9971377
866Mæhle, LarsHvem tegnet bart på maleriet? 9961566
867Brinck, CamillaNå er det leggetid 9951915
868Parr, MariaVaffelhjarte : : Lena og eg i Knert-Mathilde 9947213
869Horst, Jørn LierForræderen 99410270
870Nore, AslakAlliansen : roman 9941656
871Klepp, AnneliHyttetur-skrekk 9923922
872Brunstrøm, ThomasSallys pappa gidder ikke å være voksen 9921586
873Holowaty, LaurenPeppas eventyr 9911506
874Iversen, Andreas K.Max Manus : : en tegneserie om en av Norges største motstandshelt 9883352
875Da Costa, MélissaAlt det blå på himmelen 9863702
876Boyne, JohnGutten i den stripete pyjamasen 98510490
877Sandemo, MargitDjevlekløften : [Sagaen om isfolket] 9848001
878Tokarczuk, OlgaJakobsbøkene, eller Den store reisen over syv grenser, gjennom fem språk og tre store religioner, ikke medregnet de små : fortalt av de døde, ferdigstilt av forfatteren ved hjelp av konjekturer, beriket av mangehånde bøker samt understøttet av fantasien, som er menneskets største naturgitte gave : til hukommelse for lærde, ettertanke for medborgere, kunnskap for lekmenn og adspredelse for melankolikere 9835331
879Mæhle, LarsHvor er den mellomste Bukken Bruse? 9811576
880Winick, JuddDet store buldrende braket 9812923
881Dahl, AlexEn perfekt mor 9805171
882Hammer, ElisabethBeleiret 9791168
883Klepp, AnneliGutte-spetakkel 9793582
884West, TraceyTordendragens brøl 9791964
885Røed, HenningUtdødde skrekkdyr! 9781945
886Probert, TimMørketiden 9751945
887Griffiths, AndyGutta i trehuset forteller vitser til de får lattersjokk 9742643
888Sandemo, MargitDemonen og jomfruen : [Sagaen om isfolket] 9728001
889Wessel-Aas, KatrineHjem til deg 9714752
890Østby, AnneDuften av sjasmin 9691785
891Colgan, JennyKjærlighet på pinner 9681566
892Marienborg, IreneAu! sier Nora 9672483
893GijéDen mystiske forsvinningen 9662463
894Andersen, Jørn KennethProduksjon og tjenester : vg1 teknologi- og industrifag 96512340
895Dahl, RoaldDen kjempestore krokodillen 9642284
896Buchanan, EleanorDe fire steinene : [Havets søstre] 9632503
897Jamtli, John S.I skyggen av Tirpitz 9624572
898Knausgård, Karl OveJeg var lenge død : roman 9591865
899Yrsa SigurdardóttirSå sort som en brann 9571287
900Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 9564422
901Horst, Jørn LierNullpunkt 9562144
902Hamberg, EmmaKjærlighetens idioter 9564062
903Jacobsen, Jenny J.Små poter 9561775
904Daddy putdownNatta med Pappa 9531307
905Brinck, CamillaMusse & Helium på eventyr 9531745
906Nesbø, JoRødstrupe 9513592
907Viken, Guri Margrete IdsøKrakk 9501905
908Kinney, JeffHundedager : En pingles dagbok 9493023
909Tjønn, Brynjulf JungFotballskoene 9483103
910Ragde, Anne BirkefeldtFeita! : en erindringsroman 9467291
911Raknes, LinaÅse og Kjeks 9452733
912Jacobsen, Jenny J.Hvilket dyr? 9451725
913Mæhle, LarsHvem er bolletyven? 9451566
914Sandemo, MargitVåroffer : [Sagaen om isfolket] 9458001
915Andersen, Rolf Magne G.Jeg er Kokosbananas 9431585
916Lahlum, Hans OlavPakten 9433392
917Brinck, CamillaKjærlighetens vind 9431865
918Sandemo, MargitI jordens dyp : [Sagaen om isfolket] 9439001
919Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Forsvunnet 9412084
920Kinney, JeffRowleys dagbok : en supergod bestevenn : endelig min tur! 9403392
921Svendsen, Tonje FossumPsykologi 2 93613010
922Lyng, SandraHeia Corny 9351536
923Smart, JamieBunny vs Monkey og overlyds-ai-ai! 9331625
924Oda, EiichiroOne piece : Slaget mot Buggy-piratene 9302533
925Torgersen, Trond-ViggoResten av livet 9255921
926Fiske, AnnaHvordan lager man en baby? 9243043
927Mæhle, LarsHvor er myggen? 9231346
928Bekeng-Flemmen, SiljeVi må rekke barnehagen! 9232413
929Castle, PaulKringle og Finn 9232064
930Lindman, MerviMinsten har en potte 9221605
931Arsky, Gunn HeleneMord på skrivekurset 9202793
932Banke, PeterAlt om Neymar 9203242
933Peers, BobbiePapegøyehelikopteret 9192194
934Horst, Jørn LierSlagside 9186881
935Renberg, ToreTollak til Ingeborg : roman 9168701
936Jorselje, Jonas AndersenArbeidsmiljø og dokumentasjon : vg1 bygg- og anleggsteknikk 91312490
937Grebe, CamillaJentene og mørket 9128981
938Barky boatsBarkebåter 9111177
939Szalay, DavidKjøtt 9101307
940Marcus, HåkonVilldyr 9085231
941Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8-10 : Elevhåndbok 90615250
942Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne leker med følelser : en faktabok 9062843
943Teige, TrudeMormor danset i regnet : roman 9052124
944Jacobsen, RoyDelirium 9059660
945Deutsch, BarryDen tapte arving 9041486
946Mæhle, LarsHvem gikk med utesko inne? 9041535
947Mæhle, LarsMysteriet på Kongsseteren 9032014
948Olsen, Jarle StenRovfugl : en kriminalroman 9001525
949Kjølberg, KristofferSupermegagigasjefen og den utrolige misforståelsen 8993002
950Kleppe, HåvardGod natt, Bjørnis 8981406
951Falch, MalinBjørnar : en historie fra Nordlys 8981984
952Klepp, AnneliGullunge-tabber 8963182
953Linde, HeidiKlasseboka 8953172
954Kjetun, MariSvaret er sjiraff 8941984
955Brunstrøm, ThomasSallys pappa får fotballfeber 8931267
956Strout, ElizabethLucy ved havet 8911386
957Bjøranger, TerjeTaperen 8904202
958Griffiths, AndyHelt borte og langt vekk 8882733
959Kinsky, EstherRombo 8881545
960Strout, ElizabethHva som helst er mulig 8882253
961Andersen, DesiréeFit etter 40 : kosthold, søvn, trening, stressmestring, vektregulering 8861257
962Donaldson, JuliaLille Gruffalo 8852204
963Dahl, RoaldDustene 8853652
964Pamment, JasonLukas og den magiske øya 8851804
965Haugan, JohnGyldendals tabeller og formler i fysikk : fysikk 1, fysikk 2 og forkurs til ingeniørutdanning 88412650
966Burgess, RichardInteractions 1 : programfag engelsk 1 88413660
967Stai, KariFlaut 8831914
968Peers, BobbieSnøfreserduellen 8822363
969Lemire, SabineMira : #reise #Paris #savn 8822154
970Where's Bluey?Hvor er Bluey? : en let-og-finn-bok 8811207
971Borge, NinaJakob på vippepunktet 8816241
972Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra på tur 8811814
973Sandemo, MargitEngel med svarte vinger : [Sagaen om isfolket] 8808501
974Sandemo, MargitTrollbundet : [Sagaen om isfolket] 8804501
975Ambjørnsen, IngvarSorgen i St. Peter Ording : noveller 8802094
976Linde, HeidiFørstelinja : roman 8802024
977Strid, Jakob MartinDa Lille Larsens hus blåste bort 8791705
978Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 8784841
979Muncaster, HarrietDen nye skolen 8781336
980Jackson, IdaBrillebjørn i bursdag 8751276
981Kinney, JeffFestbrems : [En pingles dagbok] 8752503
982Grande, MartineLilly sover borte 8753142
983Grimaldi, VirginieEn skjør tid 8742992
984Lindell, UnniRødt flagg : krimthriller 8735071
985Dürenfeldt, Martin vonVerdens største 8731685
986Jæger, JørgenSkjebnedøgn 8718421
987Hunter, ErinKnust idyll 8702154
988Schau, KristopherBæsjen til pappa 8692813
989West, TraceyMånedragens reise 8691685
990Momrak-Haugan, AnneTrygg mat, bransje og arbeidsliv : Programområder på vg 1/2 restaurant- og matfagene 86812290
991Solli, TerjeTa aldri et troll med deg opp i et stupetårn 8683242
992Callin, PetterErgo : fysikk 2 86812200
993BingoBingo 8681217
994Stokke, NilsI maurtua 8661356
995Donaldson, JuliaSmåtting : fisken som fortalte historier 8661227
996Arvola, IngeborgKniven i ilden : roman 8642633
997Bringsværd, Tor ÅgeTambar på sykehuset 8641465
998Jolley, DanKnust idyll 8632104
999Bjelland, Nina RasmussenSynopsis : Håndbok : norsk 8-10, bokmål 86210590
1000Nesbø, JoKakerlakkene 8593482

1156 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 168 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2464 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 24/10/2026 kl. 12:32:55


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/8 1/11 1/12 1/6 1/10 1/9 1/7
20041/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20051/4 1/10 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20061/7 1/4 1/10 1/9 1/3 1/1 1/12 1/6 1/2 1/8 1/11 1/5
20071/7 1/3 1/9 1/10 1/6 1/12 1/1 1/11 1/8 1/2
20081/2 1/11 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As