1000 mest utlånte voksenbøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Seierstad, ÅsneUfred : Russland fra innsiden 839931512
2Christensen, Lars SaabyeKjøkken 778911796
3Horst, Jørn LierTvilen 604312194
4Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn 55387577
5Horst, Jørn LierDen siste saken 541415093
6Strout, ElizabethDet vi aldri sier 524115613
7Arnesen, SonjaNorskboka : vg2 yrkesfag 501463230
8Ravatn, AgnesDoggerland 498213193
9Gjerset, AsbjørnTreningslære : idrettsfag vgs 494556540
10Heum, TrondAlle tiders historie : fra de eldste tider til våre dager 485157840
11Strömberg, SaraSot 48207106
12Flatland, HelgaSå gjør vi så : roman 474912873
13Strömberg, SaraSkygger 44117835
14 Verkstedhåndboka 439374530
15Torgersen, NikolaiGater jeg har levd 428820892
16Nesbø, JoNådeskudd 424515862
17Lykke, NinaHvor er de voksne? 40999884
18Horst, Jørn LierSkriket 405012583
19Holt, AnneDiamanter og rust : en Hanne Wilhelmsen-roman 402614512
20Brekke, JørgenAlt skal bli støv : en Odd Singsaker-krim 39166985
21Engman, PascalKlanen 39094289
22Uri, HeleneI mitt lune hi : roman 38238414
23Fretheim, EvaKråketronen 37655007
24Sand, MariaAlt mitt er ditt : roman 37328854
25Pelicot, GisèleEn hyllest til livet : skammen må bytte side 37217025
26Läckberg, CamillaSørgekonen 37204398
27Nesbø, JoMinnesota : roman 370117412
28Horst, Jørn LierUtskudd 367811313
29Matre, Agnes LoviseFartsblind : kriminalroman 366510993
30Jæger, JørgenNarrespill 352911233
31Brown, DanHemmelighetenes hemmelighet : en roman 34829363
32Nesser, HåkanDet finmaskede nettet 34486205
33Mjønes, Johan B.Spuria : roman 337511832
34Ohlsson, KristinaNattanker 33729143
35Christiansen, AnePasos : spansk nivå 2 324036990
36Løno, AnnetteVagusnerven : kroppens skjulte superkraft 32404986
37Fjell, Jan-ErikUlvestuen 32239253
38Dragland, AnnetteHele deg : veien til bedre helse 31849553
39Adler-Olsen, JussiDøde sjeler synger ikke 31709523
40McFadden, FreidaKjære Debbie 315110143
41Fatland, ErikaSjøfareren : en reise gjennom Portugals tapte imperium 314113422
42Næss, Sven PetterSvarte hull : en Harinder Singh-krim 31318383
43Flood, HeleneNærmeste nabo : psykologisk thriller 312910502
44McFadden, FreidaHushjelpen 31217174
45Andersen, Jørn KennethKonstruksjons- og styringsteknikk : vg1 teknologi- og industrifag 310939700
46Andreassen, KyrreIkke mennesker jeg kan regne med : roman 310712932
47Petterson, PerDu er hjemme nå 30147993
48Hjorth, VigdisDet gode mennesket i Sandvika : en roman 30018163
49Perrin, ValérieTata 29438793
50McEwan, IanHva vi kan vite 29087953
51Riley, LucindaKjærlighetssangen 28739163
52Vahr, EllenBorte fra verden : roman 28447873
53Renberg, ToreEt livsforsøk 284112962
54Kaneshiro, MuneyukiBlue lock 28297703
55Strömberg, SaraSkred 28284556
56Fretheim, EvaPapirdukkene 27568443
57Børresen, Pål FredrikAppell : vg1 SF : norsk 272535090
58Andersen, Jørn KennethProduktivitet og kvalitetsstyring : Vg1 Teknologi- og industrifag 271532770
59Strout, ElizabethFortell meg alt 26937623
60Heger, AndersWanda : en familiehistorie 26866414
61Tronstad, Tyra TeodoraFolk som hater lokalhistorie : roman 263910102
62McFadden, FreidaKollisjonen 25989842
63Rustad, Morten CorneliussenFlyt : kroppsøving for videregående skole 258130990
64Loland, SigmundIdrett og samfunn : idrettsfag vgs 256130840
65Strömberg, SaraSkinn 25594575
66Heivoll, GauteHimmelens krystall 24845994
67Tiller, Carl FrodeArbeidarhjerte : roman 24714535
68Fretheim, EvaDronningland : krim 24668752
69Holte, Martin BechLandet som ble for rikt : hvordan Norge endte i oljefondets felle 242911002
70Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn : [Seksti kilo-saga] 23734505
71Callin, PetterErgo : fysikk 1 236930900
72De la Motte, AndersMysteriet på Capri : [Mord under solen] 23614505
73Theorin, JohanNattgjestene 23534285
74Michelet, MarteDet har skjedd verre ting i utlandet : scener fra et farskap 23426093
75McFadden, FreidaHushjelpen ser deg 23104814
76Karlsen, Ole G.Terra nova : geografi for den videregående skolen 229428370
77De la Motte, AndersNattjegeren 22772658
78Backman, FredrikMine venner 22777233
79McFadden, FreidaHushjelpens hemmelighet 22294824
80Börjlind, CillaSkygge over Slagtjern 22208662
81Burke, Caro ClaireYesteryear 221612881
82Wernø, Johanne NordbyKaninen har stått opp : autistiske journaler 22098362
83Hammer, ElisabethFamiliehemmeligheten : [Løfter i sand] 21833506
84Sten, VivecaBenåderen 21722558
85Fosse, JonVaim : roman 21596253
86Läckberg, CamillaSørgekonen : [Fjällbacka-serien] 21337502
87Fretheim, EvaFuglekongen : roman 21217622
88Horst, Jørn LierTørt land 211611251
89Bjørgum, Sondre H.Skogfruen : thriller 21103386
90Græsli, HansKompass : geografi vgs 210424550
91Øen, Inger JohanneSelv om himmelen faller : en Silja Frost-roman 21022987
92Engman, PascalIngen 20983166
93Enger, ThomasSår 20982787
94Teige, TrudeMormors utrolige venninner : roman 20948542
95Stranger, SimonStranger : roman 20875243
96Walden, AndrevJævla menn 20578252
97Emanuelsen, BirgerOdysseen 20525104
98Moyes, JojoDa jeg møtte deg 20438082
99Engman, PascalAlbinoen 19982627
100Svendsen, Tonje FossumPsykologi 1 197126450
101Haugerud, Dag JohanSjelesorg : roman 19685003
102Morseth, Anne LouiseEn lykkelig slutt 19565023
103Moyes, JojoVi bor alle her 190410031
104Carr, GarrettGutten fra havet 18957362
105Kolpus, IsalillHvem brente John Savio? 18944803
106Moore, LizGuden over skogene 18625513
107Stoltenberg, JensPå min vakt : å lede Nato i krigstid 18413595
108Perrin, ValérieÅ vanne blomster om kvelden 181810711
109Engberg, KatrineDe uønskedes paradis 18132058
110Harpman, JacquelineJeg som aldri har kjent menn : roman 18006522
111Nesbø, JoFlaggermusmannen 17816422
112Hustvedt, SiriGjenferd : en kjærlighetshistorie 17674014
113Lovrenski, OliverDa vi var yngre : roman 175814751
114Giske, RuneTreningsledelse 174422510
115Tungen, ThereseDen andre sida av elva : roman 17404663
116Berglund, IngridSov dukkelise : kriminalroman 17382945
117Karlsson, Ørjan N.Det levende mørket : kriminalroman 17362975
118Klausen, Julia F.Jeg er ikke min mors datter : historien om en tapt barndom og veien til et eget liv 17256482
119Minier, BernardDe utslettede 17175063
120Hoover, ColleenVerity 17029571
121Teige, TrudeÉn for alle 16959351
122Strout, ElizabethJeg heter Lucy Barton 16943325
123Witherspoon, ReeseUten et ord 16884054
124De la Motte, AndersMysteriet på Capri 16602058
125Brønstad, AgnesKommunikasjon : vg1 helse- og oppvekstfag 165224810
126Engman, PascalKlanen : [Klanenserien] 16528501
127Bjørk, SamuelBomberen 16486262
128Skeie, ToreHardråde : om Harald Sigurdsson og hans verden 16354783
129Bjerkli, Myriam H.Evas skål 16325013
130Ericsson, KjerstiØmhet og forferdelse : roman 16254423
131Eikehaug, ErikAlle elsker Kari : roman 16237372
132Færø, TorkilHvilekuren : hvil smartere, stress mindre og prester bedre 16134993
133Korsgaard, LeaInnen året er omme : hva 64 sommerfugler lærte meg om naturens største gåte 15847232
134Flatland, HelgaEt liv forbi 15686292
135Eggen, TorgrimBlodet 15625193
136Krien, DanielaMitt tredje liv 15582366
137Moyes, JojoI ly av regnet 15341878
138Heum, TrondAlle tiders historie (BM) : fra de eldste tider til våre dager 153219120
139Colgan, JennyHusrom og hjerterom 15122057
140Sager, RileyHun som ble igjen 15073005
141Beauvoir, Simone deDen bedratte kvinnen 14943923
142Hammer, ElisabethVindkast : [Løfter i sand] 14872505
143Perrin, ValérieGlemt på en søndag 14843304
144Michaelides, AlexDen tause pasienten 14685022
145Egeland, TomSatans segl 14517212
146 Aktivitetslære 144924250
147Strout, ElizabethAmy og Isabelle 14447531
148Adler-Olsen, JussiSju kvadratmeter med lås : thriller 144211551
149Engman, PascalBestselger 14372755
150Ridzén, LisaTranene flyr mot sør 14374323
151Sveen, GardSkalpjegeren 14282655
152Montefiore, SantaDen siste sangen 14101907
153Brønstad, AgnesHelse : vg1 helse- og oppvekstfag 140820640
154Skagen, Ellen FløDen nevroplastiske nøkkelen : ved uforklarte fysiske plager som ikke går over 14084453
155Teige, TrudeMorfar pustet med havet : roman 14053334
156Ravatn, AgnesGjestene : roman 14043064
157Andersen, Stian HjelvinBukke nikke neie 14032445
158Latronico, VincenzoDet perfekte : roman 14021967
159Hammer, ElisabethVinterhjerter : [Løfter i sand] 14012505
160Riley, LucindaSkjult skjønnhet 139211311
161Michelsen, Svein OlafTabell- og formelsamling for elektrofag 139123590
162Monsen, ØisteinHvite striper, sorte får 138711701
163Matre, Agnes LoviseEvig fred : kriminalroman 13868621
164Hammer, ElisabethFortielse : [Løfter i sand] 13823004
165Hammer, ElisabethBeleiret : [Løfter i sand] 13773503
166Hammer, ElisabethFristelse : [Løfter i sand] 13753004
167Jensen, Jens HenrikInterregnum 13741837
168Wold, SidselIsrael : et land i kamp med seg selv 13672505
169Arvola, IngeborgUlvespor 13633204
170Hammer, ElisabethAnstendighet : [Løfter i sand] 13443004
171Hammer, ElisabethAvsløringer : [Løfter i sand] 13438001
172Nesbø, JoBlodmåne 134113560
173Ormbostad, Just ErikMontørhåndboka : NEK 400:2022 133717850
174Jensen, Christine RehnMamma er konspirasjonsteoretiker 13334532
175Alexandersdottir, AprilRuby baby : roman 13255692
176De la Motte, AndersIntriger i Amalfi : [Mord under solen] 13044003
177Østerbø, AnitaIngrids valg 12982245
178Fossum, KarinAller kjæreste : roman 12988551
179Fjell, Jan-ErikTvilen 12961926
180Korsgaard, ThomasHvis det skulle komme et menneske 12888181
181Five, LailaHjernens hemmelige språk : nevroplastisitet: 6 trinn som revolusjonerer måten du forstår smerte og utmattelse på! 12882026
182Tilrem, MartinEt jentebarn 12642455
183Ahnhem, StefanGenerasjon null 12565152
184Loe, ErlendKukene = : Kukane 12562455
185Keegan, ClaireOver blå enger 12484442
186Flatland, HelgaBli hvis du kan, reis hvis du må : roman 123714810
187Solem, Marte MagnusdotterGustav : roman 12274132
188Brochmann, NinaAvkledd : den syke historien om kvinners seksualitet i medisinen 12214152
189Tvedt, ChrisHer kommer natten : kriminalroman 12121996
190Eikemo, MaritVi er brødrene Eikemo : roman 12103004
191Murakami, HarukiKafka på stranden 12102814
192Engman, PascalKrigen 12023053
193Fossum, KarinKom hjem, Amadou 11996991
194Ravatn, AgnesFugletribunalet : roman 11979051
195Rees, TracyDen gylne fjær 11963513
196Engman, PascalNomaden 11951836
197Härjegård, KarinPianisten ved fjellvannet 11901478
198Diseth, ÅgePsykologi 1 : programfag psykologi 1 118814320
199Renberg, ToreDu er så lys : roman 11869011
200Hamsun, KnutMarkens grøde 11845292
201Lane, SorayaDen argentinske datteren 11831547
202Lunde, MajaSkjerm barna : hvordan teknologien tok over barndommen, og hva vi kan gjøre for å ta leken og livet tilbake 11824812
203Hoover, ColleenSkadeskutt 11763253
204McFadden, FreidaÆrlighet varer lengst 11701458
205Wisting, AlexanderArven 11692085
206Enger, ThomasUgress : en Henning Juul-roman 11678601
207De la Motte, AndersIntriger i Amalfi 11651587
208Eriksen, FrøydisReligion og etikk : vg3 115414630
209Horst, Jørn LierOffer 115210011
210Rosenfeldt, HansHøstebarn 115110810
211Keining, Alexandra-ThereseKannibalen 11492834
212Horst, Jørn LierArr 11438321
213Fodstad, Lars AugustMoment : vg3 : norsk for studieforberedende 114215430
214Brønstad, AgnesYrkesliv : vg1 helse- og oppvekstfag 114118100
215Hjorth, MichaelVoldens øy 11381278
216Kolby, MaritHva og når skal vi spise? 11343932
217Biedermann, NelioLázár 11322095
218Ravatn, AgnesDei sju dørene : roman 11312754
219Andersen, Jørn KennethProduksjon og tjenester, 3. utgave : vg1 teknologi- og industrifag 112814000
220Lahlum, Hans OlavGjøkungegåten 11244672
221Kvalvaag, Hilde K.Kvinner som går 11235602
222Schulman, NinniNetter uten daggry 11031229
223Dahl, Niels FredrikFars rygg : roman 11012155
224Hoover, ColleenDet ender med oss 109610611
225Roy, ArundhatiMin havn og min storm 10871507
226Strout, ElizabethOlive Kitteridge 10812444
227Jacobsen, RoyDe usynlige 10785821
228Biesalski, PetraMomente : tysk nivå 1 107812940
229Yagi, EmiDagbok frå eit tomrom : roman 10773872
230Færø, TorkilPulskuren : stress riktig, sov bedre, yt mer og lev lenger 10744612
231James, EricaVeien hjem 10731367
232Haraldsrud, Andreas DrolsumKjemi 1 107215810
233Grytten, FrodeDen dagen Nils Vik døde : roman 10714102
234Henry, EmilyStore, vakre, vidunderlige liv 10694052
235Raja, Abid Q.Kismat 10692254
236Elster, Clélia EtienneEnchanté 1 : fransk ll - vg 1 106518240
237Øygarden, BjarneNye kontekst 8 - 10 : Nynorsk - som sidemål 106532490
238Biesalski, PetraMomente : tysk nivå 2 106114350
239Perrin, ValérieDe tre 10592763
240Lindahl, Nikoline RiisHvis jeg var Agnes : roman 10501925
241Child, LeeFluktplanen 10438491
242Giske, RuneTreningsledelse : lederutvikling 103814860
243Harnesk, TinaFolk som sår i snø : roman 10362144
244Mytting, LarsSkråpånatta : roman 10343423
245Solstad, DagEndelig! Lykken : og mitt forsøk, i 2022, på å utholde smerten ved tidens herjinger : roman 10301925
246Willander Lambrell, JohnDen som vet 10262573
247Østerbø, AnitaSkammens mødre : en roman om alenemødrenes tøffe kamp på 50- og 60-tallet 10233522
248Ohlsson, KristinaKristuskransen 10197721
249Mytting, LarsSøsterklokkene : roman 10173123
250De la Motte, AndersRustskogen 10161626
251Nygaard, Kaja GjersemEt dypere svik 10111865
252Härjegård, KarinSyersken og friheten 10051277
253Geard, AmandaMåneporten 9993632
254El Bakali, JavadEngstelig svarting 9983342
255Nore, AslakAlliansen : roman 9921665
256Horst, Jørn LierForræderen 99210270
257Shakar, ZeshanTante Ulrikkes vei : roman 99118410
258Sandemo, MargitDjevlekløften : [Sagaen om isfolket] 9838001
259Tokarczuk, OlgaJakobsbøkene, eller Den store reisen over syv grenser, gjennom fem språk og tre store religioner, ikke medregnet de små : fortalt av de døde, ferdigstilt av forfatteren ved hjelp av konjekturer, beriket av mangehånde bøker samt understøttet av fantasien, som er menneskets største naturgitte gave : til hukommelse for lærde, ettertanke for medborgere, kunnskap for lekmenn og adspredelse for melankolikere 9815331
260Dahl, AlexEn perfekt mor 9785181
261Da Costa, MélissaAlt det blå på himmelen 9783692
262Hammer, ElisabethBeleiret 9741168
263Wessel-Aas, KatrineHjem til deg 9724762
264Sandemo, MargitDemonen og jomfruen : [Sagaen om isfolket] 9708001
265Andersen, Jørn KennethProduksjon og tjenester : vg1 teknologi- og industrifag 96512340
266Colgan, JennyKjærlighet på pinner 9631566
267Nesser, HåkanUng manns ferd mot natt 9626401
268Buchanan, EleanorDe fire steinene : [Havets søstre] 9622503
269Østby, AnneDuften av sjasmin 9611785
270Knausgård, Karl OveJeg var lenge død : roman 9581865
271Yrsa SigurdardóttirSå sort som en brann 9561287
272Horst, Jørn LierNullpunkt 9542154
273Nesbø, JoRødstrupe 9533602
274Viken, Guri Margrete IdsøKrakk 9481904
275Sandemo, MargitVåroffer : [Sagaen om isfolket] 9428001
276Lahlum, Hans OlavPakten 9423392
277Hamberg, EmmaKjærlighetens idioter 9404032
278Sandemo, MargitI jordens dyp : [Sagaen om isfolket] 9409001
279Svendsen, Tonje FossumPsykologi 2 93513010
280Ragde, Anne BirkefeldtFeita! : en erindringsroman 9287261
281Torgersen, Trond-ViggoResten av livet 9225921
282Arsky, Gunn HeleneMord på skrivekurset 9192793
283Horst, Jørn LierSlagside 9146881
284Grebe, CamillaJentene og mørket 9118981
285Szalay, DavidKjøtt 9061306
286Olsen, Jarle StenRovfugl : en kriminalroman 8991525
287Teige, TrudeMormor danset i regnet : roman 8892084
288Bjøranger, TerjeTaperen 8864202
289Kinsky, EstherRombo 8841545
290Andersen, DesiréeFit etter 40 : kosthold, søvn, trening, stressmestring, vektregulering 8841257
291Strout, ElizabethLucy ved havet 8801386
292Ambjørnsen, IngvarSorgen i St. Peter Ording : noveller 8792094
293Strout, ElizabethHva som helst er mulig 8782243
294Renberg, ToreTollak til Ingeborg : roman 8787681
295Sandemo, MargitEngel med svarte vinger : [Sagaen om isfolket] 8778501
296Sandemo, MargitTrollbundet : [Sagaen om isfolket] 8774501
297Haugan, JohnGyldendals tabeller og formler i fysikk : fysikk 1, fysikk 2 og forkurs til ingeniørutdanning 87612510
298Grimaldi, VirginieEn skjør tid 8732992
299Linde, HeidiFørstelinja : roman 8692014
300Skoland, AinaMarionetten 8671376
301Callin, PetterErgo : fysikk 2 86612190
302Jæger, JørgenSkjebnedøgn 8668421
303Momrak-Haugan, AnneTrygg mat, bransje og arbeidsliv : Programområder på vg 1/2 restaurant- og matfagene 86512260
304Jacobsen, RoyDelirium 8589560
305Bergstrøm, HasseRettslære 1 85814840
306Nesbø, JoKakerlakkene 8583482
307Lindell, UnniRødt flagg : krimthriller 8575071
308Arvola, IngeborgKniven i ilden : roman 8572633
309Gausdal, Tom VictorKokkelære : den store kokeboka 85611830
310Jorselje, Jonas AndersenArbeidsmiljø og dokumentasjon : vg1 bygg- og anleggsteknikk 85611640
311Andersen, DesiréeDesirées sunne matprepp 8471147
312Skarstein, BirgitSå mye hadde jeg, så mye mistet jeg, så mye fant jeg 8391704
313Hansen, Erik FosnesOm natten er jeg i Kina : noveller 8373682
314Sandemo, MargitHuset i Eldafjord : [Sagaen om isfolket] 8367001
315Buchanan, EleanorDe fire steinene 8271097
316Sandemo, MargitSkandalen : [Sagaen om isfolket] 8278500
317Moyes, JojoI dine sko 8266531
318Horst, Jørn LierRøykteppe 8196011
319Erikson, ThomasOmgitt av idioter : hvordan forstå dem det ikke går an å forstå 8182523
320Nedrejord, KathrineSameproblemet : roman 8121525
321 Verkstedhåndboka : mekaniske fag 81112890
322Burgess, RichardInteractions 1 : programfag engelsk 1 80512910
323Colgan, JennySoloppgang på strandpromenaden 797908
324Robbins, MelLet them-teorien : to ord som forandrer livet ditt, og som millioner av mennesker snakker om 7961395
325Härjegård, KarinÅ isbade blant fjellene 7951216
326James, PeterBilde av død 7763122
327Kepler, LarsSøvngjengeren 7728940
328Engman, PascalIldlandet 7711315
329Lillebø, SandraVera : roman 7713122
330Sandemo, MargitIs og ild : [Sagaen om isfolket] 7648000
331Schulman, Alex17. juni : roman 7615341
332Dahl, ArneUnderverkene 761948
333Baugstø, LineEvil grandma : roman 7601814
334Krasznahorkai, LászlóDen ungarske nasjonens sikkerhet : på jakt etter dagsommerfugler 7601146
335Nesbø, JoKongen av Os : roman 7592333
336 Trening, helse, trivsel : kroppsøving for videregående skole 75313920
337Flatland, HelgaEn moderne familie 7511864
338Follett, KenTidskretsen 7444341
339Fexeus, HenrikDen siste brikken 743878
340Erichsen, DortheJordbærdager 7431564
341Bjertnes, HegeScope 1 : programfaget engelsk 1 74310830
342Baldysz, MartinStille grender : krim 7421216
343Westover, TaraNoe tapt og noe vunnet 7403052
344Montefiore, SantaEt hav av stjerner 7341255
345Riley, LucindaDe syv søstre 7343422
346Matre, Agnes LoviseFritt vilt : kriminalroman 7335101
347Grinde, Bjørn HallvardMarkedsføring og innovasjon : vg1 salg, service og reiseliv 7339700
348Lillegraven, RuthMitt neste liv : psykologisk thriller 7311315
349Teige, TrudeLøgnere : en Kajsa Coren-krim 7304191
350Sveistrup, SørenTelle til en, telle til to 7301355
351Sandemo, MargitLucifers kjærlighet : [Sagaen om isfolket] 7248000
352Gustavsen, EllenTålegrensen : krim 7231385
353Eger, Edith EvaValget du har 7231853
354Arvola, IngeborgVestersand 7212303
355Hessen, Dag O.Fugleperspektivet : erobringen av naturen 7211285
356Mímir KristjánssonPabbi : en familiesaga om drukkenskap 7176751
357Horst, Jørn LierGrenseløs 7176571
358Kalvik, IngvillKultur og samhandling : vg1 salg, service og reiseliv 7109910
359Nesbø, JoSorgenfri 7062163
360Ekman, KerstinMin bokverden 7061066
361Steen, RianaØkonomi 2 : næringslivsøkonomi, økonomi og ledelse 70611050
362Engman, PascalTil minne om en morder 7031106
363Jackson, HollyIkke helt død ennå 6923681
364Bakkeid, Heine T.Nattseileren 6921295
365Sverdrup-Thygeson, AnneEremittsommer 6911753
366Engman, PascalX 6911285
367Lane, SorayaDen franske datteren 6871136
368Næss, Sven PetterI dødsonen : kriminalroman 6874021
369McFadden, FreidaDet øyet ser 686897
370Leer, KristinADHD : 7 veier til ny forståelse 6853302
371Weir, AndyProject Hail Mary : a novel 6851524
372Godfrey, JennieListe over mistenkelige ting 6853242
373Steen, Bjørn GunnarGyldendals tabeller og formler i kjemi : Kjemi 1 og kjemi 2 68513760
374Montefiore, SantaSkygger i måneskinn 6841365
375Schulze, Anne-MarieWeiter geht's 6838670
376Bjånesøy, Kjartan BrüggerDen siste vakten : nær døden, og andre historier om livet 6781195
377Bergstrøm, HasseRettslære 2 67410050
378Seierstad, ÅsneEn av oss : en fortelling om Norge 6736211
379Manson, MarkDen edle kunsten å gi faen : en uventet tilnærming til å leve et godt liv 6723631
380Østerbø, AnitaFrihetens smerte 6691853
381Grønlie, AnneFokus : sosialkunnskap 6679350
382Tokarczuk, OlgaEmpusion : en kurbadsgrøsser 6663361
383Jessen, IdaJeg vil! : en forfatters portrett av Sigrid Undset 6661016
384van der Kolk, Bessel A.Kroppen holder regnskap : hjerne, kropp og sinn i behandlingen av traumer 6621663
385Blomberg, Hilde CharlotteJeg lengter etter skipskatastrofer og plutselig død 6581096
386Andersen, Stian HjelvinEn lykkelig familie 6561673
387Grønlien, Heidi KristineBi 1 : biologi 1 6509420
388Syvertsen, Marte RoaHjernen : en biografi : om hvordan livet setter seg i hodet – og alt du kan gjøre for å ta styringen 6483212
389Mytting, LarsSøsterklokkene 6465761
390Engman, PascalSkammens vei 6461085
391Elvedal, AnneDu kan kalle meg Jan 6451514
392Henry, VeronicaEn natt på et fransk slott 645788
393Galbraith, RobertDen jagende graven 6413911
394Ohlsson, KristinaStormvakt 6403441
395Hoover, ColleenBekjennelser : roman 6382922
396Colgan, JennyBryllup på øya 6373311
397Da Costa, MélissaVeien tilbake 635857
398Sandemo, MargitUtysket : [Sagaen om isfolket] 6338500
399Bjørnstad, KetilGlemselen : roman 6301075
400Erdal, Silje FørlandFokus : sosiologi og sosialantropologi 63011490
401Wessel-Aas, KatrineHuset i Wimbledon 6293641
402Mytting, LarsSvøm med dem som drukner : roman 6281564
403Venås, HelgeElektroniske kretser og nettverk : vg1 elektro og datateknologi 6267790
404July, MirandaPå alle fire 626748
405McFadden, FreidaKvinnen i etasjen over 626857
406Knutsen, HegeKjemien stemmer 2 : Studiebok 6249190
407Øen, Inger JohanneDet du eier evig : en politiroman 6231165
408Slaughter, KarinVi er alle skyldige her 620807
409Strout, ElizabethÅh, William 6203042
410McFadden, FreidaDen låste døren 620857
411Balle, SolvejOm utregning av romfang 6181145
412Andreassen, MariTenk for en jubel 6181045
413 Religion og etikk : vg3 6178080
414Orwell, George1984 6165031
415Duvå, Liv NimandNed fra himmelen 6152292
416Khannoussi, Safae elOroppa 615877
417Iraki, RimaFlukten fra Palestina : min norsk-palestinske familiehistoire 6151244
418Clear, JamesMikrovaner : en enkel måte å få gode vaner på og kvitte deg med dårlige : små forandringer, store resultater 6144241
419Wisløff, UlrikMikrotrening : 7 uker som booster kondis og styrke 613906
420Engman, PascalRottekongen 6111135
421Hallgrímur HelgasonSeksti kilo juling : [Seksti kilo-saga] 6086001
422Beevor, AntonyRasputin : og Romanov-familiens undergang 6073022
423Hoover, ColleenDet starter med oss 6015581
424Schulman, NinniKjæreste Lena 600797
425Helle, HelleHey Hafni : roman 6001075
426Flood, HeleneTerapeuten 5996260
427Bakken, MariusLøping! : raskere og skadefri 599976
428Loe, ErlendDoppler : roman 5997600
429Smørholm, MargaretØkonomi 1 : næringslivsøkonomi, økonomistyring 5986480
430Holmås, RagnhildHva er det du sier? : ordene du bruker, og det de faktisk betyr 5972542
431Engman, PascalEnkene 596956
432Osman, RichardDen umulige formuen 595827
433Colgan, JennySommer over skyene 5931135
434Østby, AnneÅ danse i Lahore 5931244
435Schützer, KarolinaSnøfall over Paris : [Sophia i Paris] 5922502
436Håkonsen, KåreOppstart : entreprenørskap og bedriftsutvikling 1 5918840
437Richman, AlysonEn savnet historie 589797
438Bækkevar, IngerMønster : teknikk og industriell produksjon 5897590
439Skybäck, FridaSvartfugl 587678
440Knutsen, HegeKjemien stemmer 1 : Studiebok 5867760
441Haraldsrud, Andreas DrolsumKjemi 2 5859300
442Asser, Elisabeth AustadTeknologiens makt : hvordan kunstig intelligens forfører, frister og utøver makt - og hva vi kan gjøre med det 585946
443Palonen, Caroline KasparaJeg har det ikke i meg å bli klassekontakt 5853731
444Lane, SorayaAlpenes datter 584966
445Ravatn, AgnesFugletribunalet 5843071
446Stubb, AlexanderEn ny verdensorden : maktens triangel 5833011
447 Produksjonsteknikk : vg2 produksjons- og industriteknikk 5829220
448O'Shea, DaisyDet irske barnet 581728
449Hemming, AnetteMenneskedyret : krim 5801075
450Hammer, ElisabethFristelse 580757
451Moum, TommyHistorie og filosofi 1 5788140
452Isaac, CatherineEn match for livet 576708
453Karlsson, Ørjan N.Stille som snø : kriminalroman 5751254
454Østerbø, AnitaTatt av sviket 5731324
455Flood, HeleneElskeren 5725711
456Mohn, MajaGrenser 5722502
457Stedman, M.L.Et liv langt borte 5714381
458 Reparasjons- og vedlikeholdsteknikk : vg2 produksjons- og industriteknikk 57010310
459Andersen, Stian HjelvinEt rikt menneske 569777
460Osmancausevic, AleElektronisk kommunikasjon : vg2 elenergi og ekom 5686710
461Auður Ava ÓlafsdóttirDJ Bambi : roman 5671075
462Johnsen, SveinElenergisystemer : vg2 elenergi og ekom 5657240
463Stanghelle, HaraldKongen forteller 5636220
464Lane, SorayaDen italienske datteren 5621015
465 Produksjon og tjenester : vg1 teknologi- og industrifag 5617290
466Gjerset, AsbjørnGymnos : kroppsøving videregående skole 55910100
467Fexeus, HenrikDen siste brikken : [Mementoserien] 5582502
468Lane, SorayaDen kubanske datteren 557945
469Nesbø, JoKongeriket 5536640
470Berge, Anne LeneNye vegar til nynorsk 54810890
471Tangen, NicolaiAlt jeg har lært om ledelse : av Askeladden, en pokerspiller og verdens beste sjefer 548886
472Strümke, IngaMaskiner som tenker : algoritmenes hemmelighet og veien til kunstig intelligens 5481483
473Hastrup, JuliePå villstrå 547658
474Lykke, NinaVi er ikke her for å ha det morsomt 5461573
475Lykke, NinaFull spredning : en legeroman 5447060
476Renberg, ToreFarmor har kabel-TV 5443001
477Ersland, Bjørn ArildFørste klasse : det året vi lærte bokstavene 5431025
478Flood, HeleneEnken 5435440
479Skybäck, FridaJernblomst 540638
480Nesbø, JoTørst 5381483
481Renberg, ToreLorden : roman 5361373
482Hammer, ElisabethAnstendighet 535747
483Nesbø, JoPanserhjerte 5335211
484Wessel-Aas, KatrineEn engelsk sommer 5333621
485Tudor, C.J.En glipe av mørke 5332512
486Nørgaard, Per E.Visjon 1 : Markedsføring og ledelse 1 5318350
487Leirvik, SteveAlle de russiske horene : roman 5311035
488Engman, PascalKokain 528945
489Martin, TinaVindguden 527648
490Hannah, KristinKvinnene 5272971
491 Bærbar elev PC52716180
492Myskja, AudunMestringsmedisin : metodene som gir helse og livskvalitet 5263631
493Moyes, JojoOver ukjente hav 5261134
494Hastrup, JulieBlodspor 526559
495Schreiner, PerDen svake viljen : en kjærlighetshistorie 523895
496Mytting, LarsHekneveven : roman 5221812
497Nesbø, JoKniv 5191453
498Stave, Svein ErikTerra nova : geografi for den videregående skolen 5177380
499Hammer, ElisabethFamiliehemmeligheten 514746
500Elida KaroOg forresten heter jeg Leah : roman 513885
501Cedervall, MarianneDet forlatte huset 508559
502De Lange, Ann-MarieKvinnehjernen : en hjerneforskers blikk på kvinners livsfaser 5053581
503Levi, AllenTheo : en roman 5052502
504Lane, SorayaDen greske datteren 503855
505Cook, LornaDen glemte datteren 503786
506De Céspedes, AlbaHennes side av historien 5032711
507Säfstrand, CarolineMitt løfte til deg 501568
508Horst, Jørn LierNøkkelvitnet 5001014
509Harmel, KristinDet franske armbåndet 498855
510Schulman, AlexGlem meg 4981204
511Corasanti, Michelle CohenMandeltreet 4963091
512Jewell, LisaIkke slipp ham inn 494726
513Rundberg, JohanDen som vokter flokken 4935420
514Gullestad, Siri ErikaVanlig ulykkelig : psykoanalysen om et friere liv 4921144
515McFadden, FreidaLeieboeren 492845
516Skolem, MarenIngen har sett historien din 491786
517Nesbø, JoNatthuset 4915720
518Adichie, Chimamanda NgoziDrømmeregnskap 4891842
519Brønstad, AgnesHelse =HO : vg1 helse- og oppvekstfag 4896880
520Enger, ThomasSkinndød : kriminalroman 488766
521Jón Kalman StefánssonHimmelsk måne over verdens ytterste rand 487726
522Engman, PascalPatriotene 4862212
523Ashcroft, JennyØya i øst 4863341
524Fuglehaug, RandiPent porselen : roman 485895
525Reichelt, Jon G.Tålekraft : styrk din mentale beredskap 484716
526Steen, Bjørn-GunnarGyldendals tabeller og formler i kjemi : kjemi 1 og kjemi 2 4839690
527DubuSolo leveling 4821223
528Ormbostad, Just ErikMontørhåndboka : NEK 400:2026 4826570
529Kårjord, Maria LienNaturbasert næringsaktivitet : vg1 naturbruk 4816610
530Bull-Hansen, Bjørn AndreasUnder danekongens flagg 4813031
531Cosby, S.A.Til aske skal du bli 4814091
532Nøland, Jonas KristiansenEnergikrisen : og løsningen på den 479825
533McFadden, FreidaHushjelpen gifter seg : en novelle 478796
534Gran-Jansen, IdaLur familiemat : helt enkelt : hverdagsfavoritter med mer næring! 477746
535Nesbø, JoPoliti 4771263
536Sandemo, MargitHeksejakten : [Sagaen om isfolket] 4764001
537Brønstad, AgnesYrkesliv =HO : vg1 helse- og oppvekstfag 4756870
538Higashino, KeigoDrepende sensommerdager 475776
539Wiegaard, Alf MarcusJuss og samfunn : rettslære 1 4746850
540Rishøi, Ingvild H.Stargate : en julefortelling 47411120
541Børresen, Pål FredrikAppell : vg1 SF 4735240
542Da Empoli, GiulianoRovdyrenes tid 471696
543Jackson, ShirleyVi har alltid budd på slottet : roman 4713321
544Riley, LucindaStormens søster 4702521
545Guldal, LivHåndbok for helsefagarbeidere : i praksis 46910080
546Da Costa, MélissaDagene som kommer 468925
547Mytting, IvarFriluftsliv 46810310
548 Strøm til bærbar elev pc4679230
549Håkonsen, KåreVekst : entreprenørskap og bedriftsutvikling 2 4668260
550Loe, ErlendHelvete 4653291
551Olin, MargrethSong til mor : roman 4651054
552Boberg, ThomasInsula 4642202
553Karlson, RuneUtmattelse : hva det er, hvordan samfunnet legger til rette for det, og hvordan du kommer deg ut av det 464706
554Andersen, Jørn KennethProduktivitet og kvalitetsstyring, 3. utgåve : vg1 teknologi- og industrifag 4626330
555Endō, TatsuyaSpy x family 4611503
556Engberg, KatrineDet brennende bladet 461875
557Nørgaard, PerVisjon 1 4606120
558Osman, RichardTorsdagsmordklubben 4562831
559Johansson, Jens M.Bare la dem komme : roman 4554471
560Lanesskog, RavnWilhelmsens metode 4553501
561De la Motte, AndersDe bergtatte 455915
562Grund, MariaNattflygeren 454469
563Høyer, Ida HegaziDet nye hjertet 4521842
564Sarenbrant, SofieLangfredagen 4523911
565 Breddeidrett 45014600
566Knapp, FlorenceNavnene 447538
567Riley, LucindaAtlas : historien om Pa Salt 44516720
568Carson, AnneRød selvbiografi : en versroman 44510020
569Dahlgren, Hanne-Lene2 om gangen-metoden 443587
570Frennstedt, TinaDødens dans 441489
571Hammer, ElisabethVindkast 440627
572Hoem, EdvardUng mann vil ut : roman 4401502
573Haig, MattMidnattstoget 4373301
574Lindseth, IngeAldringsbrems : yngre lenger med periodisk livsstil 436597
575 Lader til Chromebook 43520760
576Strout, ElizabethOlive, igjen 435964
577Haugan, JohnGyldendals tabeller og formler i fysikk : fysikk 1 og fysikk 2 43513130
578Riley, LucindaSkyggesøsteren 4353401
579Carlsson, ChristofferEn liten dråpe blod 434459
580Sullivan, TimTannlegen 4344310
581Ottesen, GunnarBransjelære : vg2 transport og logistikk 4345630
582Atwood, MargaretTjenerinnens beretning 4333111
583O'Shea, DaisyDen irske nøkkelen 432686
584Lindell, UnniDukken i tauet : kriminalroman 4311313
585Benzine, RachidBiblioteket i Gaza 4311612
586Jio, SarahAlle mine menn 431884
587Aubert, Alette SophieBiohacking 429587
588Knausgård, Karl OveMorgenstjernen : roman 4281243
589Fexeus, HenrikOfferdyret 427508
590Cedervall, MarianneMord på øya 425528
591Elizabeth Diskin Kirsti Grana Winsvold Knut KasboEnter Basic skills 8-10 4247030
592Nygårdshaug, GertSparknekt : krimroman 4247250
593Karlsen, Ole G.Terra nova : geografi for den vidaregåande skolen 4225520
594Stokstad, LinnBlodsukkermagi : sprudlende oppskrifter og enkle triks for stabilt humøt, mer overskudd og bedre helse - for hele familien 421557
595Spjeldnæs, Kari J.Lesekrise : om lesing og konsentrasjon i en digital verden 4211183
596Bækkevar, IngerMønster : helse- og oppvekstfag 4205960
597Moyes, JojoToner i natten 4191073
598Karlsen, Ole G.Terra mater : geofag X, geofag 1 4197710
599Jeffs, RogerSamstemt : harmonilære, arrangering og komponering 4175540
600Hodne, ØrnulfMystiske steder i Norge 4171034
601Grønlien, Heidi KristineBi2 : biologi 2 4177230
602Andersen, Jørn KennethProduksjon og tenester, 3. utgåva : vg1 teknikk- og industrifag 4155530
603Andersen, Lena BergGod i norsk 1 : arbeidsbok A1/A2 : Voksenopplæringen 4152871
604Hundevadt, KimPorcus 415459
605Grebe, CamillaVelkommen til evigheten 4156360
606Jæger, JørgenDommen 4123911
607Bakkeid, Heine T.Vintergrav 4104250
608Horst, Jørn LierSak 1569 4095620
609Sandemo, MargitAvgrunnen : [Sagaen om isfolket] 4095000
610Stuart, AnnaJordmoren i Auschwitz 4084031
611Øygarden, BjarneNye Kontekst 8-10 : nynorsk som sidemål 4086600
612Dehli, LarsStopp tankekjøret : kraftfulle teknikker for å få mer ut av livet 407527
613Duckert, HegeKatti Anker Møller : å bestemme over livet 407765
614James, EricaHuset i Maple Drive 406606
615Teige, TrudeNoen vet 405626
616Sletbakk, MarianneBios 1 : biologi 1 4056110
617Grinde, Bjørn HallvardForretningsdrift : vg1 salg, service og reiseliv 4045000
618 Treningslære : idrettsfag 4038350
619Schulman, AlexMalma stasjon : roman 403795
620Rypdal, Karoline BjarnesdatterHjertefrisk : de 5 B-ene som truer hjertet - og hvordan du stopper dem 403795
621Mímir KristjánssonMamma er trygda 4023341
622De la Motte, AndersGlassmannen 402864
623Colgan, JennyVelkommen til Floras kafé 4011352
624Teige, TrudeEn hjelpende hånd 399705
625Storbakken, Ida Marie AamotVerdens beste supper 398478
626Nesbø, JoGjenferd 3981352
627Espach, AlisonBryllupsfolket 396468
628AttråAttrå : erotiske fantasiar 3955190
629Hammer, ElisabethAvsløringer 395665
630Grund, MariaBlekkspruten 3953810
631Nesbø, JoSønnen 395646
632Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 3942261
633Furevikstrand, Tor EgilNorsk for påbygging 3946260
634Wiegaard, Alf MarcusJuss og §amfunn : rettslære 2 3945690
635 Bærbar PC til utlån394448
636Loe, ErlendKukene/Kukane 3935020
637TegnehanneDet går bra 393745
638Bjertnes, HegeScope 2 : programfaget engelsk 2 3916010
639Sandemo, MargitLengsel : [Sagaen om isfolket] 3905000
640Sandemo, MargitRavnens vinger : [Sagaen om isfolket] 3898000
641Griffiths, EllyNattfalkene 388468
642Jæger, JørgenSkyggejakten 3881033
643Heivoll, GauteMin tid i disse skogene : roman 388814
644Arsky, Gunn HeleneMord i bokhandelen 3873711
645Levi, AllenTheo 386566
646Riley, LucindaDen savnede søsteren 38513520
647Skåden, SigbjørnPlanterhaug 3842931
648Enoksen, EysteinBreddeidrett 3838100
649Rostgaard, SimonTegningsforståelse og 3D-modellering : vg1 bygg- og anleggsteknikk 3826330
650Haratischwili, NinoDet åttende livet (til Brilka) 382616
651Sandemo, MargitDragens tenner : [Sagaen om isfolket] 3817000
652Golding, WilliamFluenes herre 3803221
653Herø, EyolfDokumentasjon og kvalitet : vg2 produksjons- og industriteknikk 3799240
654Hammer, ElisabethFortielse 379556
655Skjervø, Gaute BørstadIngenting blir som før : en generasjonsfortelling 3793261
656Posthuma, JenteDet jeg helst ikke vil tenke på : roman 3781732
657Horst, Jørn LierIllvilje 3764050
658Steen, Bjørn GunnarAqua 2 : kjemi 2 : studiebok 3764880
659Yrsa SigurdardóttirVokt dine hender 376616
660Teige, TrudeAldri tilgi 3752671
661Andersson-Ulseth, PeterStyresystemer : vg2 elenergi og ekom 3755160
662Kjellsdotter, NillaTil natten er forbi 3753311
663 Strøm utlån til bærbar elev PC374834
664Shakar, ZeshanTante Ulrikkes vei 3742171
665Sandemo, MargitDødssynden : [Sagaen om isfolket] 3736000
666Drange, Eli-Marie¡Claro que sí! : spansk aktivitetsgrammatikk 3726980
667Kepler, LarsHypnotisøren 3702011
668Raja, Abid Q.Min skyld : en historie om frigjøring 3705350
669Keegan, ClaireTre lys 370794
670Pilkey, DavKaptein Supertruse og Hebbe Hundetruses horrible herjinger 3691971
671Erdal, Silje FørlandFokus (BM) : sosiologi og sosialantropologi 3694230
672Krien, DanielaKjærlighet i nødsfall 368576
673Dimby, NonoLandbruk : vg1 naturbruk 3685020
674Sarenbrant, SofieBursdagen 367409
675Renberg, ToreLungeflyteprøven : forsvar for en ung kvinne som var mistenkt for spedbarnsdrap : roman 3641173
676Gottman, John MordechaiSnu deg til meg! : det du gjør i løpet av ett mikrosekund, avgjør hvor relasjonene dine ender opp 3632121
677Sandemo, MargitSpøkelsesslottet : [Sagaen om isfolket] 3637000
678 Latterbomber : vitser for barn 3631742
679Hexeberg, SofieNytt blikk på autoimmun sykdom 3632131
680Trampe, Synnøve VereideGutta : den nye likestillingskampen 363625
681Hall, Clare LeslieNår jorden brister 362695
682Hjorth, VigdisGjentakelsen : roman 3621492
683Teige, TrudeMormor danset i regnet 3613860
684Flatland, HelgaEtterklang : roman 3611093
685Elstad, Anne KarinFolket på Innhaug : [bind 1] 358655
686Sandemo, MargitGalgeblomsten : [Sagaen om isfolket] 3587000
687Martin, TinaBefrieren 3583310
688Engberg, KatrineHvite netter 357615
689Arsky, Gunn HeleneMord på biblioteket 3563211
690Matre, Agnes LoviseSkinnet bedrar 3561702
691Sandemo, MargitBak fasaden : [Sagaen om isfolket] 3568000
692Schepp, EmelieHundre dager i juli 356705
693Jæger, JørgenDet sorte fåret 356983
694Dahl, Ellen StøkkenDyrisk : noveller 355536
695King, StephenCarrie 3552051
696Engelien, OlaTett på : norsk YF 3554720
697Kahneman, DanielTenke, fort og langsomt 3541192
698Ingstad, HelgePelsjegerliv blant Nord-Canadas indianere 3541941
699Michallon, ClémenceSiste utvei 354418
700Strömberg, LouiseDer villblomstene vokser 354556
701Tolkien, J.R.R.Ringenes herre : Ringens brorskap 3531063
702Svendsen, Tonje FossumPsykologi 2 : vg2/vg3 : psykologi for studiespesialiserende utdanningsprogram. 3534700
703Sandemo, MargitDødens hage : [Sagaen om isfolket] 3527500
704Myskja, AudunKunsten å finne ro 3523121
705Hammer, ElisabethVinterhjerter 351576
706Svendsen, Lars Fr.H.Trump og filosofene : hvordan et studium av historiens minst filosofiske mann kan lære deg forbløffende mye om filosofi 350874
707Heum, TrondAlle tiders historie : frå dei eldste tider til våre dagar 3504760
708Higashida, NaokiHvorfor hopper jeg 3501781
709Matre, Agnes LoviseUvigslet jord : kriminalroman 350824
710Sandemo, MargitVinterstorm : [Sagaen om isfolket] 3496000
711Masternes, Jon-AreDet som spiser meg 3491682
712Fagerlund, JennyEn hemmelighet for mye 349477
713Enders, GiuliaOrganisk 3482701
714Carrasco, PaulaDet går over : roman 3481662
715Schützer, KarolinaUnder stjernene i Paris : [Sophia i Paris] 3482501
716Bache-Wiig, AnnaTil våren : roman 3482591
717Fexeus, HenrikOfferdyret : [Mementoserien] 3483001
718Hellberg, ÅsaDen femte dagen 347408
719Sandemo, MargitBlodhevn : [Sagaen om isfolket] 3475500
720Flatland, HelgaBli hvis du kan, reis hvis du må (1) : roman 3461202
721Fatland, ErikaGrensen : en reise rundt Russland : gjennom Nord-Korea, Kina, Mongolia, Kasakhstan, Aserbajdsjan, Georgia, Ukraina, Hviterussland, Litauen, Polen, Latvia, Estland, Finland og Norge samt Nordøstpassasjen 345764
722Sandemo, MargitDen onde arven : [Sagaen om isfolket] 3456000
723Ley, RosannaDen italienske flammen 3452911
724Kingsolver, BarbaraDemon Copperhead 344526
725Edvardsson, MattiasPostkortmorderen 344477
726Colgan, JennyDen lille bokhandelen på hjørnet 344635
727Ohlsson, KristinaSkoddehav 344834
728Schulman, NinniSom vi lekte 344556
729Lovrenski, OliverDa vi var yngre : : roman 3431422
730Läckberg, CamillaMentalisten 3434360
731Herngren, MoaSøskenfeiden 343566
732Elling, LarsVed porten til stillhetens skog : en fortelling om vennskap, kunsten og den ulydige hjernen 342655
733Sandemo, MargitSatans fotspor : [Sagaen om isfolket] 3427000
734Loe, ErlendDoppler 3411622
735Stenborg, Per MoritzFrykt ikke mørket : kriminalroman 3412651
736Sandemo, MargitDen siste ridder : [Sagaen om isfolket] 3417500
737Mytting, LarsSkråpånatta 34110250
738Stuart, DouglasJohn sønn av John : roman 3403630
739Sandemo, MargitFeber i blodet : [Sagaen om isfolket] 3407000
740Sandemo, MargitBøddelens datter : [Sagaen om isfolket] 3405000
741De la Motte, AndersDøden går på visning 340566
742Hansen, Hans-Einar RustøyRåstoffer og produksjon : vg1 restaurant- og matfag 3397480
743Gjermundsen, Simen ØianFrifor ultraprosessert mat 339447
744Djønne, LeanderAlt et : roman 339645
745Sullivan, TimSyklisten 3382812
746Staalesen, Gunnar1899 : preludium 338595
747Brundtland, Liv Kristin SteenI varetekt meg ta 338615
748Nesbø, JoMarekors 3371103
749Karlsson, Ørjan N.Det siste stykket hjem : kriminalroman 337724
750Sten, VivecaVillederen 336973
751Makkai, RebeccaVi var de håpefulle 336477
752Sandemo, MargitDen ensomme : [Sagaen om isfolket] 3365000
753Blichfeldt, NorunnNye kontekst 8 - 10 : Tekster 4 3352961
754Henry, VeronicaDen hemmelige stranden 335467
755Mo, JohannaBrottsjøen 335526
756Hadley, TessaSøsken 334477
757Smith, Wilbur A.Stormflo (21) 3334000
758Sandemo, MargitVinden fra øst : [Sagaen om isfolket] 3338000
759Hannisdal, Aili KristinaIkke bare en følelse : hvordan våge å lytte til følelsene du helst vil unngå, for å finne veien til lykke - og deg selv 3332701
760Seierstad, ÅsneAfghanerne 332903
761Fjell, Jan-ErikTysteren 3314530
762Dedekam, IvarIllustrert navigasjon 3304520
763Tangen, GeirSnøengler : kriminalroman 330764
764Ernst, Linea MajaKun til navlen : roman 330526
765Alexander, RebeccaNye sjanser på øya 329437
766Chen, KarissaHjemlengsel 3291512
767Bjerkli, Myriam H.Onkel Edward 329615
768Riley, LucindaMordene på Fleat House 3299280
769Bagger, ThomasKaoskoden 329526
770HomerosOdysseen 3282331
771Robbins, Mel5-sekundersregelen : den raskeste metoden for å endre livet ditt 3272811
772Matre, Agnes LoviseIskald 3241292
773Harnesk, TinaSvik som går i arv : roman 323467
774Myklebust, Ingunn#Bystrikk helt basic 323359
775Øverland, AndreasJeg vet ikke, jeg var ikke der 3231542
776Eigeland, Lotte C.Nattflygerne 323774
777Ottesen, GunnarTransport, logistikk og løfteoperasjoner : vg2 transport og logistikk 3234650
778O'Farrell, MaggieHamnet 322555
779Steinbeck, JohnØst for Eden 3222211
780Myskja, AudunDe tibetanske ritene : 15 minutter som forandrer livet ditt 322437
781Lerø Kongsnes, AsbjørnMatemagisk 8 3214230
782Berg, LenaGod i norsk 2 : arbeidsbok B1 3211761
783Hastrup, JulieFarlig fortid 321398
784Frøland, Anne-LiseTynne rivner av lys : roman 3201771
785Andersen, Lena BergGod i norsk 1 : Arbeidsbok A1/A2 3203031
786Morseth, Anne LouiseEn sjanse til 3205160
787Cedervall, MarianneMed døden til bords 318368
788Stein, JesperSolo : krim 318368
789Ashcroft, JennyKjærlighetens ekko 317407
790Hansen, AndersADHD : uante krefter 3162551
791Larmo, IdaRigel : urettens ekko 3163740
792Adler-Olsen, JussiNatriumklorid 316863
793Cook, LornaDen glemte datteren : [Husets hemmeligheter] 3153001
794Moyes, JojoEt helt halvt år 3153860
795Andersen, Stian HjelvinTakk, bare bra 314496
796Shelley, MaryFrankenstein 3141192
797Strout, ElizabethÅh, William! 313605
798Sarenbrant, SofieMytomanen 310486
799Furre, HeidiTechnotika 309525
800Aleksandersen, ÅgeLørdagsbarn : historien om sangene 3093890
801Darian, CarolineJeg kaller deg ikke lenger pappa : familietraumet som rystet en hel verden 3092571
802Høst, JohanEn nasjon i sjakk : [Delta-serien] 3095000
803Geelmuyden, Niels ChristianSannheten på kroppen : alt du bør vite om kosmetikk 308565
804Keegan, ClaireI seneste laget : historier om kvinner og menn 308565
805Ekfeldt, PetraPuls helse : vg1 helse- og oppvekstfag 3084040
806Nesbø, JoSnømannen 306843
807Hallgrímur HelgasonSeksti kilo juling 3041312
808Axelsen, Sunniva LyeJohanne den vanvittige 303378
809Burgess, RichardInteractions 2 : programfag engelsk 2 3034810
810Minier, BernardLucia 3024100
811Backman, FredrikFolk med angst 3021172
812 Norske seksuelle fantasier : kvinner og menn forteller 301329
813Andersen, Ragnhild WiePuls yrkesliv : vg1 helse- og oppvekstfag 3014220
814Holte, Martin BechAlternativt statsbudsjett : løsninger for landet som ble for rikt 301476
815Ahnhem, StefanOffer uten ansikt 3002711
816Tolkien, J.R.R.Silmarillion 300973
817Bagger, ThomasSort mirakel 300614
818Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 3001521
819Lunde, MajaBlå : roman 2985000
820Sundström, LenaJegeren 298339
821Christensen, Lars SaabyeByens spor : Ewald og Maj 2983250
822Bolstad, TerjeFiske og akvakultur : Vg1 fiske og akvakultur 2974530
823Bjørk, SamuelHitra 297604
824Axelsson, IdaStille vrede 2972312
825Bjørnstad, Trond HåvardSkogbruk : vg1 naturbruk 2973890
826Elster, Clélia EtienneEnchanté 2 : fransk ll - vg 2 2974260
827 Guinness world records 2961272
828Erichsen, DortheMidtsommer 296614
829Zevin, GabrielleI morgen, og i morgen, og i morgen 2962761
830Tolkien, J.R.R.Hobbiten, eller Fram og tilbake igjen 2961232
831Nesbø, JoKongeriket : roman 2961142
832Ueland, Daniella RoxmanHusdyr : vg1 naturbruk 2954660
833Fiebig, JulikaMomente : tysk nivå 2 2955550
834Johnsen, Ina-JanineSkikkelig gode salater 295427
835Gulbranssen, TrygveOg bakom synger skogene : [bind 1] 2941022
836Randau, TessaSkogen, benken og livets store spørsmål : møtet som endret alt 294407
837Gazan, Sissel-JoI en dråpe 2942611
838Montgomery, HedvigBarneskoleårene : 6-13 år : syv enkle steg for å lykkes med oppdragelsen i læringens tid 294456
839Matre, Agnes LoviseSkinnet bedrar : kriminalroman 294724
840Sachar, LouisHoles 2932401
841Hastrup, JulieMirakelmannen 2932910
842Riley, LucindaSolsøsteren 2937010
843Enchi, FumikoSkyggekvinner 2922551
844 Alle tiders historie : nyere historie VG 3 2922980
845Ypi, LeaFri : en oppvekst ved historiens ende 292614
846Jensen, Jens HenrikFrende 291456
847Khemiri, Jonas HassenSøstrene 291585
848Lykke, NinaNei og atter nei 2912001
849Lykke, NinaNei og atter nei : roman 290714
850Widholm, KatarinaElskede Betty 290486
851Läckberg, CamillaGullburet : [Faye] 289309
852Fjell, Jan-ErikNattravnen 287883
853Mola, CarmenJenta uten navn 287299
854Christensen, Lars SaabyePasninger : VM2026 2871501
855Witoszek, NinaDet blåøyde riket : norske tillitspatologier 287555
856Austen, JaneStolthet og fordom 2861661
857Seierstad, ÅsneBokhandleren i Kabul : et familiedrama 286694
858Michelet, JonEn sjøens helt : Skogsmatrosen 2863160
859Bjertnæs, SverreMorsdager : essay 285416
860Blichfeldt, KathinkaNye kontekst 8 - 10 : Tekster 4 2854790
861Yanagihara, HanyaEt lite liv 2852001
862Norman-Stormbringer, HegeBare for et år 284495
863Dahlgren, HelenaDarling : roman 283358
864Ashcroft, JennyFyrtårnets hemmeligheter 283495
865Page, LizzieEt sted å høre til 283485
866Säfstrand, CarolineLa meg fortelle alt 282426
867Liabäck, ÅsaSom en vind gjennom kolonihagen : roman 282466
868Karlsson, Ørjan N.Natten reiser alene : kriminalroman 282753
869Widholm, KatarinaÅ telle hjerteslag 281515
870Hofset, JanneckeGod i norsk 1 arb bok A1/A2 2814140
871Nordstrand, BeritAutofagi 14 : styrk cellenes egen fornyelse med 14 dagers periodisk faste og anti-inflammatorisk mat 280426
872 Perspektiver : historie påbygging 2803600
873Jón Kalman StefánssonSommerlys, og så kommer natten 280674
874Musso, GuillaumeGjenforeningen : roman 2802710
875Sarenbrant, SofieSkytsengelen 279505
876Diseth, ÅgePsykologi 2 : programfag psykologi 2 2794170
877Haugland, MariaLev, spis, nyt : din guide til magiske hverdager, næringsrik mat og inspirerende organisering 279319
878Moyes, JojoJenta som ble igjen 2787160
879Grisham, JohnGuttene fra Biloxi 278406
880Tjønn, Brynjulf JungKvit, norsk mann : dikt 2788210
881Riley, LucindaMånesøsteren 2787020
882Martin, TinaTordneren 278289
883Alexander, RebeccaArven fra øya 277466
884Kjellsdotter, NillaJenta i stenparken 2771914
885Karlsson, Ørjan N.Kureren 277397
886Nesbø, JoKongen av Os : [Kongeriket] 27511000
887Smith, Wilbur A.Titanenes krig (8) 2752501
888Schjetlein, Anne-MarieDøden bryr seg ikke 274338
889Hamsun, KnutSult 2741791
890Dahlback, JorunnVg1 frisør, blomster, interiør og eksponeringsdesign 2743720
891Ormbostad, Just ErikMontørhåndboka : NEK 400:2018 2745500
892Härjegård, KarinDatteren og vårflommen 273584
893Paris, B.A.Bak lukkede dører 2732121
894Kielland, Alexander L.Gift 2726020
895Mehlum, JanInn i mørket : kriminalroman 272465
896Brenden, LailaToner fra en stille skog 2712251
897Christensen, Lars SaabyeHaren : og andre noveller 270594
898Horst, Jørn LierNøkkelvitnet : kriminalroman 270813
899Niemi, MikaelStein i silke : roman 270683
900Wilhelmsen, IngvardSjef i eget liv : en bok om kognitiv terapi 270733
901Laestadius, Ann-HelénSkam 270723
902Helm, LivMed hjertet i hånden 2692501
903Herø, EyolfReparasjons- og vedlikeholdsteknikk 2694970
904Backman, FredrikEn mann ved navn Ove 269644
905Kinney, JeffEn pingles dagbok, Rodrick ruler 2691571
906Fretheim, EvaDronningland : : krim 269299
907Grinde, BjørnForretningsdrift : vg1 salg, service og reiseliv 2683670
908Teige, TrudeNoen vet : krim 268743
909Helle, HelleHey Hafni 268318
910Dahl, Niels FredrikFars rygg : : roman 267416
911Matre, Agnes LoviseUvigslet jord 2672041
912Geard, AmandaGlassnøkkelen 2663130
913Matè, GaborNår kroppen sier NEI : Prisen vi betaler for skjult stress 2661002
914Ohlsson, KristinaIsbryter 266703
915Ege, Tove Karin MannesØkonomi 1 : næringslivsøkonomi, økonomistyring 2663910
916Matthews, CaroleFra en dag til en annen 266299
917De la Motte, AndersVåroffer 2661771
918Radnedge, KeirFIFA World Cup 2026 : offisiell guide 266594
919Tolkien, J.R.R.The lord of the rings : The fellowship of the ring 2661002
920Brunes, Anders O.Aktivitetslære 2652101
921Arvola, IngeborgKniven i ilden 2654130
922Nore, AslakHavets kirkegård : roman 265525
923Stuart, AnnaSøstrene fra Warszawa 265465
924Diseth, ÅgePsykologi 1 : Programfag 2652820
925Melsom, KajaDen fordømte skamløsheten : fra moralisme til narsissisme 2651002
926Day, SylviaBare for deg : en Crossfire-roman 2641521
927 Tekniske tjenester : Konstruksjons- og styringsteknikk 2632910
928Nygaard, Kaja GjersemEn sterkere tro 263594
929Norlin, AnnikaTua 262475
930Ragde, Anne BirkefeldtHennes siste fantastiske dager 261763
931Stuhaug, LindaKvardagsmiddagar : alt-i-eitt i gryte, form eller panne 260377
932Alexander, RebeccaHjem til øya 260367
933Nylund, KajaUnder midnattssolen 260396
934Tombre, TorbjørnMayday : praktisk bruk av VHF 2593780
935Kvensler, UlfLa bølgene gjøre resten 2582311
936Warholm, Line MarieRobuste foreldre : hvordan tåle barnets følelser - og dine egne 2582630
937Ellingsen, ElisabethPå vei : Arbeidsbok 2574100
938Page, LizzieBarnehjemmet 257465
939Harpman, JacquelineJeg som aldri har kjent menn : : roman 256289
940Faldbakken, MatiasVi er fem : roman 2563470
941Binz, AnnikenFinn din superkraft! : nøkkelen til varig motivasjon og livsglede 256289
942Kvarnström-Jones, RuthVenninnene på Nordiska Kompaniet 256269
943Matè, GaborMyten om det normale : Traumer, sykdom og heling i en giftig kultur 2562501
944Horst, Jørn LierFelicia forsvant 255753
945Barr, ConnieKvinner som reiser alene : roman 255534
946Kulbrandstad, Lars AndersSidemålsordlista 2542870
947Horst, Jørn LierBlindgang 254376
948Colgan, JennyEn evighet fra deg 253524
949Stranger, SimonLeksikon om lys og mørke : roman 2531391
950Howard, DylanJeffrey Epstein : døde menn snakker ikke 2531551
951Samartin, CeciliaSterkere enn frykt : roman 2522021
952Inchauspé, JessieGlukoserevolusjonen : gå ned i vekt, stopp søtsuget, få tilbake energien : ta kontroll over blodsukkeret 2521072
953Hamberg, EmmaJe m'appelle Agneta 250416
954Andersen, JohanProduksjonsteknikk : VG2 Produksjons- og industriteknikk 2504520
955Jæger, JørgenBlodskrift 250653
956Reid, RachelGame changer : [Game changers] 2502501
957Loe, ErlendNaiv. Super 2505610
958Mytting, LarsHekneveven 2497580
959Gran, SisselDet er slutt : historier om løsrivelse 2491521
960Ekeberg, Jan OveBarbarene fra nord 249534
961Enger, ThomasFantomsmerte : kriminalroman 249495
962James, E.L.The missus 2482500
963Stokke, Silje SkaugHjertevarme foreldre 248465
964Moum, TommyHistorie og filosofi 2 2484550
965Alexander, RebeccaDrømmer fra øya 247416
966Hjorth, VigdisArv og miljø : roman 247703
967Håvardsen, Tor-Håkon GabrielEn siste hilsen : om å jobbe med døden - og møte den hjemme 2462540
968Reid, RachelHeated rivalry : Game changers 2462500
969James, EricaHagene i Italia 2462121
970Ingulstad, FridGullnålen : [Sønnavind] 2461022
971Horst, Jørn LierJakthundene 246475
972Coben, HarlanSeks år 2451132
973Krefeld, Michael KatzPakten 245308
974Jæger, JørgenDødssymfoni 245663
975Läckberg, CamillaGjøkungen : [Fjällbacka-serien] 2447000
976Mohn, MajaFrigjort 2431002
977Gustawsson, JohanaDe tause 242415
978Næsmo, Camilla BruuNorskboka essens : vg 2 yrkesfag 2423730
979 Kalkulator2425550
980Klausen, Julia F.Jeg er ikke min mors datter : min oppvekst med Norges farligste kvinne 242356
981Berg, LenaGod i norsk 1 : Arbeidsbok A1/A2 2427710
982Davidsson, CamillaI skyggen av fikentreet 242288
983Kvarnström-Jones, RuthDe fabelaktige kvinnene på Grand Hôtel 241298
984Ibrahimovic, ZlatanJeg er Zlatan 2412550
985Hverven, SigurdSå setter vi oss på huk : filosofi på høyde med barn 241386
986Collins, TessaJenta med georginene 241455
987Thorsen, Liv EmmaI alle vinduer : potteplantenes kulturhistorie i Norge 241337
988Fielding, JoyJenny Cooper har en hemmelighet 240298
989Page, LizzieBarnas sang 240465
990Horst, Jørn LierNattmannen 2391211
991Sacerdoti, DanielaLucrezias gave 239337
992Tofteberg, Grete NormannMaximum 82394750
993Gunnlaugs saga ormstunguSagaen om Gunnlaug Ormstunge 2394150
994Backman, FredrikBritt-Marie var her 239396
995Vahr, EllenBakeriet i Brooklyn : roman 238783
996Yarros, RebeccaFjerde ving 238802
997Korsgaard, ThomasEn dag vil vi le av det 238832
998Robinson, MarilynneGilead 238405
999Ståhl, LindaHans vilje skje 2372210
1000McFadden, FreidaKjæresten 237514

1156 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 191 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2462 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 23/10/2026 kl. 16:33:07


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/8 1/11 1/12 1/6 1/10 1/9 1/7
20041/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20051/4 1/10 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20061/7 1/4 1/10 1/9 1/3 1/1 1/12 1/6 1/2 1/8 1/11 1/5
20071/7 1/3 1/9 1/10 1/6 1/12 1/1 1/11 1/8 1/2
20081/2 1/11 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As