1000 mest utlånte voksenbøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Seierstad, ÅsneUfred : Russland fra innsiden 833931512
2Christensen, Lars SaabyeKjøkken 771311806
3Horst, Jørn LierTvilen 599012184
4Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn 54747567
5Horst, Jørn LierDen siste saken 537215103
6Strout, ElizabethDet vi aldri sier 515015593
7Arnesen, SonjaNorskboka : vg2 yrkesfag 501063100
8Gjerset, AsbjørnTreningslære : idrettsfag vgs 494057870
9Ravatn, AgnesDoggerland 492913183
10Heum, TrondAlle tiders historie : fra de eldste tider til våre dager 483957870
11Strömberg, SaraSot 47897106
12Flatland, HelgaSå gjør vi så : roman 471012883
13Strömberg, SaraSkygger 43927835
14 Verkstedhåndboka 439174530
15Torgersen, NikolaiGater jeg har levd 424720882
16Nesbø, JoNådeskudd 408915792
17Horst, Jørn LierSkriket 407212703
18Lykke, NinaHvor er de voksne? 40689884
19Holt, AnneDiamanter og rust : en Hanne Wilhelmsen-roman 399914502
20Brekke, JørgenAlt skal bli støv : en Odd Singsaker-krim 39067005
21Engman, PascalKlanen 38734289
22Fretheim, EvaKråketronen 37345007
23Sand, MariaAlt mitt er ditt : roman 37078854
24Pelicot, GisèleEn hyllest til livet : skammen må bytte side 37017025
25Nesbø, JoMinnesota : roman 368717462
26Läckberg, CamillaSørgekonen 36794388
27Horst, Jørn LierUtskudd 365011313
28Matre, Agnes LoviseFartsblind : kriminalroman 360310993
29Jæger, JørgenNarrespill 350511253
30Brown, DanHemmelighetenes hemmelighet : en roman 34509363
31Nesser, HåkanDet finmaskede nettet 34426225
32Uri, HeleneI mitt lune hi : roman 33888404
33Ohlsson, KristinaNattanker 33539143
34Mjønes, Johan B.Spuria : roman 334411832
35Christiansen, AnePasos : spansk nivå 2 323537620
36Løno, AnnetteVagusnerven : kroppens skjulte superkraft 32084996
37Fjell, Jan-ErikUlvestuen 32009243
38Dragland, AnnetteHele deg : veien til bedre helse 31529553
39Adler-Olsen, JussiDøde sjeler synger ikke 31369523
40Næss, Sven PetterSvarte hull : en Harinder Singh-krim 31318433
41McFadden, FreidaKjære Debbie 312310123
42Andersen, Jørn KennethKonstruksjons- og styringsteknikk : vg1 teknologi- og industrifag 310639200
43McFadden, FreidaHushjelpen 30917174
44Fatland, ErikaSjøfareren : en reise gjennom Portugals tapte imperium 308613372
45Andreassen, KyrreIkke mennesker jeg kan regne med : roman 308412942
46Flood, HeleneNærmeste nabo : psykologisk thriller 306710462
47Hjorth, VigdisDet gode mennesket i Sandvika : en roman 29988193
48Petterson, PerDu er hjemme nå 29987993
49Perrin, ValérieTata 29318793
50McEwan, IanHva vi kan vite 28777973
51Riley, LucindaKjærlighetssangen 28639163
52Kaneshiro, MuneyukiBlue lock 28487733
53Vahr, EllenBorte fra verden : roman 28037863
54Strömberg, SaraSkred 27704476
55Fretheim, EvaPapirdukkene 27388433
56Børresen, Pål FredrikAppell : vg1 SF : norsk 271735100
57Andersen, Jørn KennethProduktivitet og kvalitetsstyring : Vg1 Teknologi- og industrifag 271533270
58Heger, AndersWanda : en familiehistorie 26716404
59Strout, ElizabethFortell meg alt 26587643
60Renberg, ToreEt livsforsøk 264212222
61Rustad, Morten CorneliussenFlyt : kroppsøving for videregående skole 258030990
62Tronstad, Tyra TeodoraFolk som hater lokalhistorie : roman 258010072
63McFadden, FreidaKollisjonen 25709832
64Loland, SigmundIdrett og samfunn : idrettsfag vgs 255930820
65Strömberg, SaraSkinn 25394565
66Tiller, Carl FrodeArbeidarhjerte : roman 24574555
67Fretheim, EvaDronningland : krim 24518752
68Heivoll, GauteHimmelens krystall 24145934
69Holte, Martin BechLandet som ble for rikt : hvordan Norge endte i oljefondets felle 241210982
70Callin, PetterErgo : fysikk 1 236030900
71Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn : [Seksti kilo-saga] 23544505
72De la Motte, AndersMysteriet på Capri : [Mord under solen] 23504505
73Theorin, JohanNattgjestene 23434285
74Michelet, MarteDet har skjedd verre ting i utlandet : scener fra et farskap 23196083
75McFadden, FreidaHushjelpen ser deg 22924814
76Karlsen, Ole G.Terra nova : geografi for den videregående skolen 228828370
77Backman, FredrikMine venner 22727263
78De la Motte, AndersNattjegeren 22592648
79Wernø, Johanne NordbyKaninen har stått opp : autistiske journaler 22118392
80McFadden, FreidaHushjelpens hemmelighet 22074814
81Börjlind, CillaSkygge over Slagtjern 21928672
82Hammer, ElisabethFamiliehemmeligheten : [Løfter i sand] 21813506
83Sten, VivecaBenåderen 21612558
84Burke, Caro ClaireYesteryear 215312831
85Fosse, JonVaim : roman 21336243
86Läckberg, CamillaSørgekonen : [Fjällbacka-serien] 21297502
87Fretheim, EvaFuglekongen : roman 21107622
88Engman, PascalIngen 21033236
89Horst, Jørn LierTørt land 210211261
90Græsli, HansKompass : geografi vgs 210124550
91Øen, Inger JohanneSelv om himmelen faller : en Silja Frost-roman 20942987
92Bjørgum, Sondre H.Skogfruen : thriller 20883386
93Enger, ThomasSår 20852797
94Teige, TrudeMormors utrolige venninner : roman 20718512
95Stranger, SimonStranger : roman 20675233
96Walden, AndrevJævla menn 20558322
97Moyes, JojoDa jeg møtte deg 20388112
98Emanuelsen, BirgerOdysseen 20375113
99Engman, PascalAlbinoen 19842627
100Svendsen, Tonje FossumPsykologi 1 197026060
101Haugerud, Dag JohanSjelesorg : roman 19635003
102Morseth, Anne LouiseEn lykkelig slutt 19415023
103Moyes, JojoVi bor alle her 188310011
104Carr, GarrettGutten fra havet 18787342
105Kolpus, IsalillHvem brente John Savio? 18674743
106Moore, LizGuden over skogene 18435513
107Stoltenberg, JensPå min vakt : å lede Nato i krigstid 18293595
108Engberg, KatrineDe uønskedes paradis 17992058
109Perrin, ValérieÅ vanne blomster om kvelden 179110651
110Harpman, JacquelineJeg som aldri har kjent menn : roman 17836532
111Nesbø, JoFlaggermusmannen 17776442
112Tungen, ThereseDen andre sida av elva : roman 17754733
113Lovrenski, OliverDa vi var yngre : roman 174814621
114Giske, RuneTreningsledelse 174422450
115Hustvedt, SiriGjenferd : en kjærlighetshistorie 17354004
116Klausen, Julia F.Jeg er ikke min mors datter : historien om en tapt barndom og veien til et eget liv 17196492
117Karlsson, Ørjan N.Det levende mørket : kriminalroman 17152985
118Minier, BernardDe utslettede 17055053
119Berglund, IngridSov dukkelise : kriminalroman 16992905
120Witherspoon, ReeseUten et ord 16774074
121Strout, ElizabethJeg heter Lucy Barton 16653295
122Skeie, ToreHardråde : om Harald Sigurdsson og hans verden 16644893
123Hoover, ColleenVerity 16599561
124De la Motte, AndersMysteriet på Capri 16502058
125Brønstad, AgnesKommunikasjon : vg1 helse- og oppvekstfag 164624810
126Engman, PascalKlanen : [Klanenserien] 16418501
127Bjørk, SamuelBomberen 16356252
128Bjerkli, Myriam H.Evas skål 16245013
129Ericsson, KjerstiØmhet og forferdelse : roman 16084393
130Eikehaug, ErikAlle elsker Kari : roman 16037352
131Færø, TorkilHvilekuren : hvil smartere, stress mindre og prester bedre 15994983
132Teige, TrudeÉn for alle 15769101
133Eggen, TorgrimBlodet 15645213
134Korsgaard, LeaInnen året er omme : hva 64 sommerfugler lærte meg om naturens største gåte 15607232
135Flatland, HelgaEt liv forbi 15466262
136Heum, TrondAlle tiders historie (BM) : fra de eldste tider til våre dager 153219120
137Moyes, JojoI ly av regnet 15131878
138Krien, DanielaMitt tredje liv 15122306
139Colgan, JennyHusrom og hjerterom 15002037
140Sager, RileyHun som ble igjen 14992975
141Beauvoir, Simone deDen bedratte kvinnen 14923963
142Perrin, ValérieGlemt på en søndag 14873344
143Hammer, ElisabethVindkast : [Løfter i sand] 14832505
144Michaelides, AlexDen tause pasienten 14585042
145Ridzén, LisaTranene flyr mot sør 14514373
146 Aktivitetslære 144724250
147Sveen, GardSkalpjegeren 14352685
148Adler-Olsen, JussiSju kvadratmeter med lås : thriller 143311561
149Engman, PascalBestselger 14282765
150Egeland, TomSatans segl 14147171
151Brønstad, AgnesHelse : vg1 helse- og oppvekstfag 140620640
152Montefiore, SantaDen siste sangen 14031917
153Skagen, Ellen FløDen nevroplastiske nøkkelen : ved uforklarte fysiske plager som ikke går over 14014463
154Hammer, ElisabethVinterhjerter : [Løfter i sand] 13972505
155Michelsen, Svein OlafTabell- og formelsamling for elektrofag 139123590
156Monsen, ØisteinHvite striper, sorte får 139111731
157Teige, TrudeMorfar pustet med havet : roman 13903344
158Ravatn, AgnesGjestene : roman 13873054
159Strout, ElizabethAmy og Isabelle 13867441
160Hammer, ElisabethFortielse : [Løfter i sand] 13813004
161Riley, LucindaSkjult skjønnhet 138111321
162Latronico, VincenzoDet perfekte : roman 13781957
163Matre, Agnes LoviseEvig fred : kriminalroman 13738611
164Hammer, ElisabethBeleiret : [Løfter i sand] 13713503
165Hammer, ElisabethFristelse : [Løfter i sand] 13713004
166Jensen, Jens HenrikInterregnum 13691877
167Arvola, IngeborgUlvespor 13583174
168Wold, SidselIsrael : et land i kamp med seg selv 13542505
169Andersen, Stian HjelvinBukke nikke neie 13532425
170Hammer, ElisabethAnstendighet : [Løfter i sand] 13413004
171Ormbostad, Just ErikMontørhåndboka : NEK 400:2022 133718030
172Hammer, ElisabethAvsløringer : [Løfter i sand] 13348001
173Østerbø, AnitaIngrids valg 13292295
174Jensen, Christine RehnMamma er konspirasjonsteoretiker 13284532
175Alexandersdottir, AprilRuby baby : roman 13205692
176De la Motte, AndersIntriger i Amalfi : [Mord under solen] 13034003
177Fjell, Jan-ErikTvilen 12761926
178Nesbø, JoBlodmåne 127613420
179Five, LailaHjernens hemmelige språk : nevroplastisitet: 6 trinn som revolusjonerer måten du forstår smerte og utmattelse på! 12732016
180Loe, ErlendKukene = : Kukane 12582505
181Tilrem, MartinEt jentebarn 12582445
182Ahnhem, StefanGenerasjon null 12535172
183Korsgaard, ThomasHvis det skulle komme et menneske 12348141
184Keegan, ClaireOver blå enger 12324422
185Brochmann, NinaAvkledd : den syke historien om kvinners seksualitet i medisinen 12144152
186Tvedt, ChrisHer kommer natten : kriminalroman 12132016
187Solem, Marte MagnusdotterGustav : roman 12124112
188Murakami, HarukiKafka på stranden 12112844
189Flatland, HelgaBli hvis du kan, reis hvis du må : roman 120914820
190Eikemo, MaritVi er brødrene Eikemo : roman 11912983
191Fossum, KarinAller kjæreste : roman 11898421
192Rees, TracyDen gylne fjær 11883513
193Diseth, ÅgePsykologi 1 : programfag psykologi 1 118714320
194Engman, PascalNomaden 11861836
195Fossum, KarinKom hjem, Amadou 11836961
196Härjegård, KarinPianisten ved fjellvannet 11811478
197Lane, SorayaDen argentinske datteren 11731547
198Lunde, MajaSkjerm barna : hvordan teknologien tok over barndommen, og hva vi kan gjøre for å ta leken og livet tilbake 11714812
199McFadden, FreidaÆrlighet varer lengst 11701497
200Renberg, ToreDu er så lys : roman 11699031
201Ravatn, AgnesFugletribunalet : roman 11689061
202Rosenfeldt, HansHøstebarn 116711110
203Hoover, ColleenSkadeskutt 11673253
204Hamsun, KnutMarkens grøde 11654952
205De la Motte, AndersIntriger i Amalfi 11531587
206Eriksen, FrøydisReligion og etikk : vg3 115114630
207Kvalvaag, Hilde K.Kvinner som går 11495662
208Keining, Alexandra-ThereseKannibalen 11482834
209Wisting, AlexanderArven 11442055
210Horst, Jørn LierOffer 114310011
211Raja, Abid Q.Kismat 11412424
212Brønstad, AgnesYrkesliv : vg1 helse- og oppvekstfag 114018100
213Engman, PascalKrigen 11392973
214Fodstad, Lars AugustMoment : vg3 : norsk for studieforberedende 113715430
215Andersen, Jørn KennethProduksjon og tjenester, 3. utgave : vg1 teknologi- og industrifag 112714000
216Biedermann, NelioLázár 11272085
217Kolby, MaritHva og når skal vi spise? 11213942
218Lahlum, Hans OlavGjøkungegåten 11194672
219Hjorth, MichaelVoldens øy 11101268
220Horst, Jørn LierArr 11068261
221Dahl, Niels FredrikFars rygg : roman 10962155
222Ravatn, AgnesDei sju dørene : roman 10952704
223Schulman, NinniNetter uten daggry 10921228
224Biesalski, PetraMomente : tysk nivå 1 107712940
225Roy, ArundhatiMin havn og min storm 10751507
226Enger, ThomasUgress : en Henning Juul-roman 10758411
227Haraldsrud, Andreas DrolsumKjemi 1 107015810
228Grytten, FrodeDen dagen Nils Vik døde : roman 10674102
229Jacobsen, RoyDe usynlige 10665841
230Strout, ElizabethOlive Kitteridge 10662454
231Yagi, EmiDagbok frå eit tomrom : roman 10653852
232Øygarden, BjarneNye kontekst 8 - 10 : Nynorsk - som sidemål 106532490
233James, EricaVeien hjem 10651367
234Elster, Clélia EtienneEnchanté 1 : fransk ll - vg 1 106418250
235Hoover, ColleenDet ender med oss 106210531
236Biesalski, PetraMomente : tysk nivå 2 106114350
237Perrin, ValérieDe tre 10552793
238Færø, TorkilPulskuren : stress riktig, sov bedre, yt mer og lev lenger 10534592
239Lindahl, Nikoline RiisHvis jeg var Agnes : roman 10431925
240Child, LeeFluktplanen 10378491
241Mytting, LarsSkråpånatta : roman 10263423
242Solstad, DagEndelig! Lykken : og mitt forsøk, i 2022, på å utholde smerten ved tidens herjinger : roman 10251925
243Harnesk, TinaFolk som sår i snø : roman 10232114
244Willander Lambrell, JohnDen som vet 10222573
245Giske, RuneTreningsledelse : lederutvikling 102014750
246Skarstein, BirgitSå mye hadde jeg, så mye mistet jeg, så mye fant jeg 10143682
247Østerbø, AnitaSkammens mødre : en roman om alenemødrenes tøffe kamp på 50- og 60-tallet 10133512
248De la Motte, AndersRustskogen 10121646
249Mytting, LarsSøsterklokkene : roman 10083133
250Ohlsson, KristinaKristuskransen 10077721
251Härjegård, KarinSyersken og friheten 9981287
252Geard, AmandaMåneporten 9903632
253Nore, AslakAlliansen : roman 9891665
254Horst, Jørn LierForræderen 98410270
255Sandemo, MargitDjevlekløften : [Sagaen om isfolket] 9818001
256Tokarczuk, OlgaJakobsbøkene, eller Den store reisen over syv grenser, gjennom fem språk og tre store religioner, ikke medregnet de små : fortalt av de døde, ferdigstilt av forfatteren ved hjelp av konjekturer, beriket av mangehånde bøker samt understøttet av fantasien, som er menneskets største naturgitte gave : til hukommelse for lærde, ettertanke for medborgere, kunnskap for lekmenn og adspredelse for melankolikere 9785331
257Wessel-Aas, KatrineHjem til deg 9734782
258Dahl, AlexEn perfekt mor 9725181
259Nygaard, Kaja GjersemEt dypere svik 9681825
260Sandemo, MargitDemonen og jomfruen : [Sagaen om isfolket] 9688001
261Henry, EmilyStore, vakre, vidunderlige liv 9673982
262Da Costa, MélissaAlt det blå på himmelen 9653692
263Andersen, Jørn KennethProduksjon og tjenester : vg1 teknologi- og industrifag 96412340
264Shakar, ZeshanTante Ulrikkes vei : roman 96318580
265Buchanan, EleanorDe fire steinene : [Havets søstre] 9622503
266Hammer, ElisabethBeleiret 9561158
267Lahlum, Hans OlavPakten 9563412
268Colgan, JennyKjærlighet på pinner 9551566
269El Bakali, JavadEngstelig svarting 9543272
270Østby, AnneDuften av sjasmin 9481775
271Nesbø, JoRødstrupe 9473582
272Horst, Jørn LierNullpunkt 9462134
273Sandemo, MargitVåroffer : [Sagaen om isfolket] 9428001
274Knausgård, Karl OveJeg var lenge død : roman 9411845
275Yrsa SigurdardóttirSå sort som en brann 9371277
276Hamberg, EmmaKjærlighetens idioter 9374042
277Sandemo, MargitI jordens dyp : [Sagaen om isfolket] 9379001
278Svendsen, Tonje FossumPsykologi 2 93213170
279Viken, Guri Margrete IdsøKrakk 9301874
280Torgersen, Trond-ViggoResten av livet 9255951
281Teige, TrudeMormor danset i regnet : roman 9192174
282Arsky, Gunn HeleneMord på skrivekurset 9192803
283Grebe, CamillaJentene og mørket 9068981
284Kinsky, EstherRombo 9001585
285Szalay, DavidKjøtt 8991306
286Nesser, HåkanUng manns ferd mot natt 8996321
287Olsen, Jarle StenRovfugl : en kriminalroman 8901535
288Bjøranger, TerjeTaperen 8864232
289Ambjørnsen, IngvarSorgen i St. Peter Ording : noveller 8822144
290Horst, Jørn LierSlagside 8776801
291Skoland, AinaMarionetten 8761396
292Sandemo, MargitEngel med svarte vinger : [Sagaen om isfolket] 8748501
293Haugan, JohnGyldendals tabeller og formler i fysikk : fysikk 1, fysikk 2 og forkurs til ingeniørutdanning 87012460
294Grimaldi, VirginieEn skjør tid 8662982
295Strout, ElizabethHva som helst er mulig 8652243
296Sandemo, MargitTrollbundet : [Sagaen om isfolket] 8654501
297Callin, PetterErgo : fysikk 2 86412190
298Momrak-Haugan, AnneTrygg mat, bransje og arbeidsliv : Programområder på vg 1/2 restaurant- og matfagene 86412260
299Andersen, DesiréeDesirées sunne matprepp 8601177
300Andersen, DesiréeFit etter 40 : kosthold, søvn, trening, stressmestring, vektregulering 8591246
301Bergstrøm, HasseRettslære 1 85815240
302Jorselje, Jonas AndersenArbeidsmiljø og dokumentasjon : vg1 bygg- og anleggsteknikk 85612310
303Jæger, JørgenSkjebnedøgn 8568421
304Gausdal, Tom VictorKokkelære : den store kokeboka 85512080
305Ragde, Anne BirkefeldtFeita! : en erindringsroman 8527081
306Nesbø, JoKakerlakkene 8503462
307Arvola, IngeborgKniven i ilden : roman 8482613
308Strout, ElizabethLucy ved havet 8451346
309Hansen, Erik FosnesOm natten er jeg i Kina : noveller 8413712
310Linde, HeidiFørstelinja : roman 8391934
311Sandemo, MargitHuset i Eldafjord : [Sagaen om isfolket] 8337001
312Renberg, ToreTollak til Ingeborg : roman 8267521
313Lindell, UnniRødt flagg : krimthriller 8235071
314Moyes, JojoI dine sko 8236531
315Sandemo, MargitSkandalen : [Sagaen om isfolket] 8228500
316Horst, Jørn LierRøykteppe 8156001
317 Verkstedhåndboka : mekaniske fag 81112890
318Erikson, ThomasOmgitt av idioter : hvordan forstå dem det ikke går an å forstå 8092523
319Nedrejord, KathrineSameproblemet : roman 8061525
320Buchanan, EleanorDe fire steinene 7991067
321Burgess, RichardInteractions 1 : programfag engelsk 1 79912600
322Colgan, JennySoloppgang på strandpromenaden 793908
323Härjegård, KarinÅ isbade blant fjellene 7921216
324Jacobsen, RoyDelirium 7799400
325Robbins, MelLet them-teorien : to ord som forandrer livet ditt, og som millioner av mennesker snakker om 7791365
326James, PeterBilde av død 7763122
327Lillebø, SandraVera : roman 7743142
328Kepler, LarsSøvngjengeren 7718950
329Engman, PascalIldlandet 7661335
330Schulman, Alex17. juni : roman 7645351
331Dahl, ArneUnderverkene 759967
332Sandemo, MargitIs og ild : [Sagaen om isfolket] 7578000
333Krasznahorkai, LászlóDen ungarske nasjonens sikkerhet : på jakt etter dagsommerfugler 7571146
334Nesbø, JoKongen av Os : roman 7562343
335 Trening, helse, trivsel : kroppsøving for videregående skole 75213920
336Mímir KristjánssonPabbi : en familiesaga om drukkenskap 7506841
337Flatland, HelgaEn moderne familie 7451824
338Erichsen, DortheJordbærdager 7441574
339Follett, KenTidskretsen 7444341
340Bjertnes, HegeScope 1 : programfaget engelsk 1 74310830
341Sveistrup, SørenTelle til en, telle til to 7361385
342Westover, TaraNoe tapt og noe vunnet 7353052
343Baldysz, MartinStille grender : krim 7351216
344Bakkeid, Heine T.Nattseileren 7341395
345Gustavsen, EllenTålegrensen : krim 7321385
346Grinde, Bjørn HallvardMarkedsføring og innovasjon : vg1 salg, service og reiseliv 7329710
347Baugstø, LineEvil grandma : roman 7311704
348Riley, LucindaDe syv søstre 7303432
349Teige, TrudeLøgnere : en Kajsa Coren-krim 7284221
350Lillegraven, RuthMitt neste liv : psykologisk thriller 7251305
351Montefiore, SantaEt hav av stjerner 7211235
352Eger, Edith EvaValget du har 7211853
353Arvola, IngeborgVestersand 7142303
354Horst, Jørn LierGrenseløs 7136571
355Hessen, Dag O.Fugleperspektivet : erobringen av naturen 7121285
356Fexeus, HenrikDen siste brikken 710848
357Kalvik, IngvillKultur og samhandling : vg1 salg, service og reiseliv 7109910
358Ekman, KerstinMin bokverden 7051066
359Steen, RianaØkonomi 2 : næringslivsøkonomi, økonomi og ledelse 70411050
360Sandemo, MargitLucifers kjærlighet : [Sagaen om isfolket] 7018000
361Østerbø, AnitaFrihetens smerte 7011963
362Nesbø, JoSorgenfri 6982163
363Seierstad, ÅsneEn av oss : en fortelling om Norge 6976281
364Matre, Agnes LoviseFritt vilt : kriminalroman 6955021
365Engman, PascalTil minne om en morder 6941096
366Næss, Sven PetterI dødsonen : kriminalroman 6914041
367Jackson, HollyIkke helt død ennå 6893671
368Steen, Bjørn GunnarGyldendals tabeller og formler i kjemi : Kjemi 1 og kjemi 2 68513770
369Leer, KristinADHD : 7 veier til ny forståelse 6833302
370Schulze, Anne-MarieWeiter geht's 6838670
371Weir, AndyProject Hail Mary : a novel 6821524
372Engman, PascalX 6821285
373Bjånesøy, Kjartan BrüggerDen siste vakten : nær døden, og andre historier om livet 6811225
374Montefiore, SantaSkygger i måneskinn 6801365
375McFadden, FreidaDet øyet ser 679897
376Godfrey, JennieListe over mistenkelige ting 6793242
377Bergstrøm, HasseRettslære 2 67410050
378Richman, AlysonEn savnet historie 673857
379Manson, MarkDen edle kunsten å gi faen : en uventet tilnærming til å leve et godt liv 6683631
380Grønlie, AnneFokus : sosialkunnskap 6659210
381Sverdrup-Thygeson, AnneEremittsommer 6591693
382Blomberg, Hilde CharlotteJeg lengter etter skipskatastrofer og plutselig død 6581096
383van der Kolk, Bessel A.Kroppen holder regnskap : hjerne, kropp og sinn i behandlingen av traumer 6561663
384Lane, SorayaDen franske datteren 6551096
385Syvertsen, Marte RoaHjernen : en biografi : om hvordan livet setter seg i hodet – og alt du kan gjøre for å ta styringen 6513232
386Andersen, Stian HjelvinEn lykkelig familie 6501673
387Grønlien, Heidi KristineBi 1 : biologi 1 6509420
388Engman, PascalSkammens vei 6441115
389Ohlsson, KristinaStormvakt 6443471
390Elvedal, AnneDu kan kalle meg Jan 6431514
391Tokarczuk, OlgaEmpusion : en kurbadsgrøsser 6433331
392Jessen, IdaJeg vil! : en forfatters portrett av Sigrid Undset 642986
393Hoover, ColleenBekjennelser : roman 6392942
394Mytting, LarsSøsterklokkene 6395761
395Galbraith, RobertDen jagende graven 6393911
396Henry, VeronicaEn natt på et fransk slott 634788
397Balle, SolvejOm utregning av romfang 6321165
398Erdal, Silje FørlandFokus : sosiologi og sosialantropologi 62911270
399Da Costa, MélissaVeien tilbake 628857
400Wessel-Aas, KatrineHuset i Wimbledon 6263661
401Venås, HelgeElektroniske kretser og nettverk : vg1 elektro og datateknologi 6267790
402Bjørnstad, KetilGlemselen : roman 6251075
403Mytting, LarsSvøm med dem som drukner : roman 6251564
404Iraki, RimaFlukten fra Palestina : min norsk-palestinske familiehistoire 6241304
405Knutsen, HegeKjemien stemmer 2 : Studiebok 6249190
406Colgan, JennyBryllup på øya 6223281
407July, MirandaPå alle fire 622748
408Stubb, AlexanderEn ny verdensorden : maktens triangel 6213062
409Øen, Inger JohanneDet du eier evig : en politiroman 6201165
410McFadden, FreidaKvinnen i etasjen over 618857
411 Religion og etikk : vg3 6178080
412Sandemo, MargitUtysket : [Sagaen om isfolket] 6168500
413Orwell, George1984 6145031
414Khannoussi, Safae elOroppa 614886
415Slaughter, KarinVi er alle skyldige her 613807
416Beevor, AntonyRasputin : og Romanov-familiens undergang 6123081
417Strout, ElizabethÅh, William 6123042
418Andreassen, MariTenk for en jubel 6121045
419Duvå, Liv NimandNed fra himmelen 6102292
420Clear, JamesMikrovaner : en enkel måte å få gode vaner på og kvitte deg med dårlige : små forandringer, store resultater 6084241
421Engman, PascalRottekongen 6061145
422Wisløff, UlrikMikrotrening : 7 uker som booster kondis og styrke 605906
423Helle, HelleHey Hafni : roman 6041095
424Flood, HeleneTerapeuten 6036280
425Osman, RichardDen umulige formuen 603857
426McFadden, FreidaDen låste døren 602837
427Schulman, NinniKjæreste Lena 596797
428Loe, ErlendDoppler : roman 5967610
429Colgan, JennySommer over skyene 5951155
430Hallgrímur HelgasonSeksti kilo juling : [Seksti kilo-saga] 5956000
431Engman, PascalEnkene 593966
432Auður Ava ÓlafsdóttirDJ Bambi : roman 5931135
433Holmås, RagnhildHva er det du sier? : ordene du bruker, og det de faktisk betyr 5932542
434Smørholm, MargaretØkonomi 1 : næringslivsøkonomi, økonomistyring 5936740
435Håkonsen, KåreOppstart : entreprenørskap og bedriftsutvikling 1 5918840
436Schützer, KarolinaSnøfall over Paris : [Sophia i Paris] 5902502
437Østby, AnneÅ danse i Lahore 5901244
438Bækkevar, IngerMønster : teknikk og industriell produksjon 5887590
439Hoover, ColleenDet starter med oss 5865551
440Knutsen, HegeKjemien stemmer 1 : Studiebok 5857760
441Haraldsrud, Andreas DrolsumKjemi 2 5859300
442Palonen, Caroline KasparaJeg har det ikke i meg å bli klassekontakt 5843731
443 Produksjonsteknikk : vg2 produksjons- og industriteknikk 5829220
444Skybäck, FridaSvartfugl 582678
445Asser, Elisabeth AustadTeknologiens makt : hvordan kunstig intelligens forfører, frister og utøver makt - og hva vi kan gjøre med det 579946
446Lane, SorayaAlpenes datter 578956
447Lane, SorayaDen kubanske datteren 577995
448Moum, TommyHistorie og filosofi 1 5778140
449Bakken, MariusLøping! : raskere og skadefri 576956
450Lane, SorayaDen italienske datteren 5761045
451O'Shea, DaisyDet irske barnet 574727
452Hastrup, JuliePå villstrå 571688
453Hemming, AnetteMenneskedyret : krim 5711055
454 Reparasjons- og vedlikeholdsteknikk : vg2 produksjons- og industriteknikk 57010310
455Østerbø, AnitaTatt av sviket 5691324
456Osmancausevic, AleElektronisk kommunikasjon : vg2 elenergi og ekom 5686710
457Mohn, MajaGrenser 5662502
458Karlsson, Ørjan N.Stille som snø : kriminalroman 5651254
459Andersen, Stian HjelvinEt rikt menneske 565777
460Schreiner, PerDen svake viljen : en kjærlighetshistorie 565985
461Ravatn, AgnesFugletribunalet 5643071
462Hammer, ElisabethFristelse 564747
463Johnsen, SveinElenergisystemer : vg2 elenergi og ekom 5647240
464Isaac, CatherineEn match for livet 563698
465Stanghelle, HaraldKongen forteller 5616080
466 Produksjon og tjenester : vg1 teknologi- og industrifag 5617290
467Gjerset, AsbjørnGymnos : kroppsøving videregående skole 55910100
468Fexeus, HenrikDen siste brikken : [Mementoserien] 5572502
469Flood, HeleneElskeren 5535630
470Strümke, IngaMaskiner som tenker : algoritmenes hemmelighet og veien til kunstig intelligens 5511543
471Nesbø, JoKongeriket 5506640
472Stedman, M.L.Et liv langt borte 5494381
473Berge, Anne LeneNye vegar til nynorsk 54810890
474Bull-Hansen, Bjørn AndreasUnder danekongens flagg 5473161
475Nesbø, JoTørst 5461523
476Skybäck, FridaJernblomst 544648
477Ersland, Bjørn ArildFørste klasse : det året vi lærte bokstavene 5431025
478Lykke, NinaVi er ikke her for å ha det morsomt 5431573
479Lykke, NinaFull spredning : en legeroman 5407060
480Renberg, ToreFarmor har kabel-TV 5393001
481Tangen, NicolaiAlt jeg har lært om ledelse : av Askeladden, en pokerspiller og verdens beste sjefer 538866
482Flood, HeleneEnken 5385440
483Engman, PascalKokain 535975
484Leirvik, SteveAlle de russiske horene : roman 5351094
485Hammer, ElisabethAnstendighet 532747
486Tudor, C.J.En glipe av mørke 5322512
487Wessel-Aas, KatrineEn engelsk sommer 5313621
488Nesbø, JoPanserhjerte 5305211
489Nørgaard, Per E.Visjon 1 : Markedsføring og ledelse 1 5308350
490Nesbø, JoKniv 5301513
491 Bærbar elev PC52716180
492Renberg, ToreLorden : roman 5261373
493Martin, TinaVindguden 525648
494Hastrup, JulieBlodspor 525559
495Moyes, JojoOver ukjente hav 5221144
496Myskja, AudunMestringsmedisin : metodene som gir helse og livskvalitet 5203631
497Mytting, LarsHekneveven : roman 5171802
498Stave, Svein ErikTerra nova : geografi for den videregående skolen 5177380
499Da Costa, MélissaDagene som kommer 5161015
500Gullestad, Siri ErikaVanlig ulykkelig : psykoanalysen om et friere liv 5151184
501Elida KaroOg forresten heter jeg Leah : roman 513905
502Hannah, KristinKvinnene 5092951
503De Lange, Ann-MarieKvinnehjernen : en hjerneforskers blikk på kvinners livsfaser 5073621
504Enger, ThomasSkinndød : kriminalroman 507816
505Cedervall, MarianneDet forlatte huset 506569
506Levi, AllenTheo : en roman 5032502
507Cook, LornaDen glemte datteren 501786
508Hammer, ElisabethFamiliehemmeligheten 500736
509Horst, Jørn LierNøkkelvitnet 4981014
510De Céspedes, AlbaHennes side av historien 4982711
511Schulman, AlexGlem meg 4961214
512Corasanti, Michelle CohenMandeltreet 4953091
513Säfstrand, CarolineMitt løfte til deg 494568
514Engman, PascalPatriotene 4912232
515Harmel, KristinDet franske armbåndet 491845
516DubuSolo leveling 4901224
517Brønstad, AgnesHelse =HO : vg1 helse- og oppvekstfag 4896880
518Nesbø, JoNatthuset 4895730
519Lane, SorayaDen greske datteren 488835
520Adichie, Chimamanda NgoziDrømmeregnskap 4871842
521Jewell, LisaIkke slipp ham inn 487706
522Jón Kalman StefánssonHimmelsk måne over verdens ytterste rand 484726
523Fuglehaug, RandiPent porselen : roman 484895
524Ashcroft, JennyØya i øst 4843341
525Steen, Bjørn-GunnarGyldendals tabeller og formler i kjemi : kjemi 1 og kjemi 2 4829690
526Kårjord, Maria LienNaturbasert næringsaktivitet : vg1 naturbruk 4816610
527McFadden, FreidaLeieboeren 481815
528Reichelt, Jon G.Tålekraft : styrk din mentale beredskap 480706
529Skolem, MarenIngen har sett historien din 479776
530Cosby, S.A.Til aske skal du bli 4784091
531Nøland, Jonas KristiansenEnergikrisen : og løsningen på den 477825
532Gran-Jansen, IdaLur familiemat : helt enkelt : hverdagsfavoritter med mer næring! 474746
533Brønstad, AgnesYrkesliv =HO : vg1 helse- og oppvekstfag 4736870
534Wiegaard, Alf MarcusJuss og samfunn : rettslære 1 4736860
535Børresen, Pål FredrikAppell : vg1 SF 4735240
536Nesbø, JoPoliti 4721263
537McFadden, FreidaHushjelpen gifter seg : en novelle 471795
538Higashino, KeigoDrepende sensommerdager 470776
539Sandemo, MargitHeksejakten : [Sagaen om isfolket] 4694001
540Da Empoli, GiulianoRovdyrenes tid 468696
541Mytting, IvarFriluftsliv 46810310
542Guldal, LivHåndbok for helsefagarbeidere : i praksis 46810080
543Ormbostad, Just ErikMontørhåndboka : NEK 400:2026 4686510
544 Strøm til bærbar elev pc4679230
545Riley, LucindaStormens søster 4662511
546Boberg, ThomasInsula 4662212
547Rundberg, JohanDen som vokter flokken 4665410
548Håkonsen, KåreVekst : entreprenørskap og bedriftsutvikling 2 4658260
549Jackson, ShirleyVi har alltid budd på slottet : roman 4623311
550Engberg, KatrineDet brennende bladet 462885
551Andersen, Jørn KennethProduktivitet og kvalitetsstyring, 3. utgåve : vg1 teknologi- og industrifag 4606330
552Loe, ErlendHelvete 4593311
553Grund, MariaNattflygeren 454479
554Lanesskog, RavnWilhelmsens metode 4543501
555De la Motte, AndersDe bergtatte 454914
556Johansson, Jens M.Bare la dem komme : roman 4534471
557Osman, RichardTorsdagsmordklubben 4522831
558Riley, LucindaAtlas : historien om Pa Salt 45116830
559Rishøi, Ingvild H.Stargate : en julefortelling 45111430
560Høyer, Ida HegaziDet nye hjertet 4511842
561Sarenbrant, SofieLangfredagen 4504011
562Strout, ElizabethOlive, igjen 449994
563Knapp, FlorenceNavnene 449548
564Endō, TatsuyaSpy x family 4451463
565Carlsson, ChristofferEn liten dråpe blod 444479
566 Breddeidrett 44414590
567Carson, AnneRød selvbiografi : en versroman 44210020
568Atwood, MargaretTjenerinnens beretning 4423131
569Skjervø, Gaute BørstadIngenting blir som før : en generasjonsfortelling 4423371
570O'Shea, DaisyDen irske nøkkelen 439696
571Dahlgren, Hanne-Lene2 om gangen-metoden 438587
572Hammer, ElisabethVindkast 438627
573Fexeus, HenrikOfferdyret 436518
574Nørgaard, PerVisjon 1 4366120
575 Lader til Chromebook 43520770
576Haig, MattMidnattstoget 4353301
577Frennstedt, TinaDødens dans 435489
578Haugan, JohnGyldendals tabeller og formler i fysikk : fysikk 1 og fysikk 2 43513130
579De la Motte, AndersGlassmannen 435944
580Ottesen, GunnarBransjelære : vg2 transport og logistikk 4345830
581Lindseth, IngeAldringsbrems : yngre lenger med periodisk livsstil 434607
582Olin, MargrethSong til mor : roman 433984
583Aubert, Alette SophieBiohacking 432607
584Riley, LucindaSkyggesøsteren 4323401
585Sullivan, TimTannlegen 432449
586Arsky, Gunn HeleneMord i bokhandelen 4303781
587Benzine, RachidBiblioteket i Gaza 4291612
588Karlson, RuneUtmattelse : hva det er, hvordan samfunnet legger til rette for det, og hvordan du kommer deg ut av det 428666
589Lindell, UnniDukken i tauet : kriminalroman 4271313
590Hoem, EdvardUng mann vil ut : roman 4261393
591Knausgård, Karl OveMorgenstjernen : roman 4241243
592Elizabeth Diskin Kirsti Grana Winsvold Knut KasboEnter Basic skills 8-10 4247030
593Jio, SarahAlle mine menn 423884
594Karlsen, Ole G.Terra nova : geografi for den vidaregåande skolen 4225520
595Spjeldnæs, Kari J.Lesekrise : om lesing og konsentrasjon i en digital verden 4181173
596Bækkevar, IngerMønster : helse- og oppvekstfag 4185880
597Stokstad, LinnBlodsukkermagi : sprudlende oppskrifter og enkle triks for stabilt humøt, mer overskudd og bedre helse - for hele familien 417557
598Jeffs, RogerSamstemt : harmonilære, arrangering og komponering 4175540
599Karlsen, Ole G.Terra mater : geofag X, geofag 1 4177710
600Espach, AlisonBryllupsfolket 416498
601Grønlien, Heidi KristineBi2 : biologi 2 4157230
602Andersen, Jørn KennethProduksjon og tenester, 3. utgåva : vg1 teknikk- og industrifag 4145530
603Andersen, Lena BergGod i norsk 1 : arbeidsbok A1/A2 : Voksenopplæringen 4142871
604Hundevadt, KimPorcus 414459
605Grebe, CamillaVelkommen til evigheten 4146360
606Hodne, ØrnulfMystiske steder i Norge 4131034
607Jæger, JørgenDommen 4123931
608Bagger, ThomasKaoskoden 412616
609Moyes, JojoToner i natten 4081053
610Øygarden, BjarneNye Kontekst 8-10 : nynorsk som sidemål 4086600
611Horst, Jørn LierSak 1569 4075620
612Rypdal, Karoline BjarnesdatterHjertefrisk : de 5 B-ene som truer hjertet - og hvordan du stopper dem 406815
613Grinde, Bjørn HallvardForretningsdrift : vg1 salg, service og reiseliv 4045000
614Sletbakk, MarianneBios 1 : biologi 1 4046100
615Schulman, AlexMalma stasjon : roman 403805
616Sandemo, MargitAvgrunnen : [Sagaen om isfolket] 4035000
617 Treningslære : idrettsfag 4028350
618Duckert, HegeKatti Anker Møller : å bestemme over livet 402765
619Sullivan, TimSyklisten 4013411
620Dehli, LarsStopp tankekjøret : kraftfulle teknikker for å få mer ut av livet 401527
621Mímir KristjánssonMamma er trygda 3993341
622Stuart, AnnaJordmoren i Auschwitz 3994010
623Teige, TrudeNoen vet 397626
624Nesbø, JoGjenferd 3961352
625Cedervall, MarianneMord på øya 396498
626Nesbø, JoSønnen 395656
627Furevikstrand, Tor EgilNorsk for påbygging 3946260
628Jæger, JørgenSkyggejakten 3931053
629James, EricaHuset i Maple Drive 391586
630Grund, MariaBlekkspruten 3913810
631Wiegaard, Alf MarcusJuss og §amfunn : rettslære 2 3915690
632TegnehanneDet går bra 391745
633Teige, TrudeEn hjelpende hånd 390715
634Hammer, ElisabethFortielse 389566
635Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 3882261
636Bjertnes, HegeScope 2 : programfaget engelsk 2 3886010
637Hall, Clare LeslieNår jorden brister 388765
638Sandemo, MargitRavnens vinger : [Sagaen om isfolket] 3878000
639Sandemo, MargitLengsel : [Sagaen om isfolket] 3875000
640Heivoll, GauteMin tid i disse skogene : roman 386814
641Loe, ErlendKukene/Kukane 3865020
642 Bærbar PC til utlån385448
643Posthuma, JenteDet jeg helst ikke vil tenke på : roman 3851752
644Hammer, ElisabethAvsløringer 384655
645Enoksen, EysteinBreddeidrett 3838080
646Rostgaard, SimonTegningsforståelse og 3D-modellering : vg1 bygg- og anleggsteknikk 3826310
647Nygårdshaug, GertSparknekt : krimroman 3827120
648Haratischwili, NinoDet åttende livet (til Brilka) 381616
649Griffiths, EllyNattfalkene 380468
650Sten, VivecaVillederen 3801073
651Riley, LucindaDen savnede søsteren 38013520
652Sandemo, MargitDragens tenner : [Sagaen om isfolket] 3797000
653Herø, EyolfDokumentasjon og kvalitet : vg2 produksjons- og industriteknikk 3799240
654Colgan, JennyVelkommen til Floras kafé 3791302
655Kingsolver, BarbaraDemon Copperhead 378596
656AttråAttrå : erotiske fantasiar 3775190
657Steen, Bjørn GunnarAqua 2 : kjemi 2 : studiebok 3764880
658Levi, AllenTheo 376556
659Yrsa SigurdardóttirVokt dine hender 376626
660Andersson-Ulseth, PeterStyresystemer : vg2 elenergi og ekom 3755160
661Dahl, Ellen StøkkenDyrisk : noveller 373596
662Drange, Eli-Marie¡Claro que sí! : spansk aktivitetsgrammatikk 3726980
663Sandemo, MargitDødssynden : [Sagaen om isfolket] 3726000
664Kjellsdotter, NillaTil natten er forbi 3723311
665Horst, Jørn LierIllvilje 3703940
666Teige, TrudeAldri tilgi 3692691
667Raja, Abid Q.Min skyld : en historie om frigjøring 3695350
668Keegan, ClaireTre lys 369794
669Kepler, LarsHypnotisøren 3682011
670Dimby, NonoLandbruk : vg1 naturbruk 3685020
671Erdal, Silje FørlandFokus (BM) : sosiologi og sosialantropologi 3684230
672Golding, WilliamFluenes herre 3653221
673Hexeberg, SofieNytt blikk på autoimmun sykdom 3652141
674Sarenbrant, SofieBursdagen 364409
675Engberg, KatrineHvite netter 363625
676Krien, DanielaKjærlighet i nødsfall 363576
677Trampe, Synnøve VereideGutta : den nye likestillingskampen 362625
678Bache-Wiig, AnnaTil våren : roman 3622631
679Gottman, John MordechaiSnu deg til meg! : det du gjør i løpet av ett mikrosekund, avgjør hvor relasjonene dine ender opp 3612121
680 Strøm utlån til bærbar elev PC361834
681Pilkey, DavKaptein Supertruse og Hebbe Hundetruses horrible herjinger 3601971
682Sandemo, MargitSpøkelsesslottet : [Sagaen om isfolket] 3607000
683Renberg, ToreLungeflyteprøven : forsvar for en ung kvinne som var mistenkt for spedbarnsdrap : roman 3581173
684Elstad, Anne KarinFolket på Innhaug : [bind 1] 357655
685Fagerlund, JennyEn hemmelighet for mye 356487
686Arsky, Gunn HeleneMord på biblioteket 3553211
687Teige, TrudeMormor danset i regnet 3553860
688Engelien, OlaTett på : norsk YF 3554720
689Hjorth, VigdisGjentakelsen : roman 3551332
690Martin, TinaBefrieren 3553310
691 Latterbomber : vitser for barn 3541722
692Matre, Agnes LoviseSkinnet bedrar 3531702
693Sandemo, MargitGalgeblomsten : [Sagaen om isfolket] 3537000
694Kahneman, DanielTenke, fort og langsomt 3521192
695Fatland, ErikaGrensen : en reise rundt Russland : gjennom Nord-Korea, Kina, Mongolia, Kasakhstan, Aserbajdsjan, Georgia, Ukraina, Hviterussland, Litauen, Polen, Latvia, Estland, Finland og Norge samt Nordøstpassasjen 351784
696Svendsen, Tonje FossumPsykologi 2 : vg2/vg3 : psykologi for studiespesialiserende utdanningsprogram. 3514700
697Tolkien, J.R.R.Ringenes herre : Ringens brorskap 3501063
698Sandemo, MargitBak fasaden : [Sagaen om isfolket] 3508000
699Strömberg, LouiseDer villblomstene vokser 350556
700King, StephenCarrie 3502051
701Schepp, EmelieHundre dager i juli 350695
702Masternes, Jon-AreDet som spiser meg 3491682
703Heum, TrondAlle tiders historie : frå dei eldste tider til våre dagar 3494760
704Flatland, HelgaEtterklang : roman 3491033
705Hellberg, ÅsaDen femte dagen 348428
706Sandemo, MargitDødens hage : [Sagaen om isfolket] 3487500
707Myskja, AudunKunsten å finne ro 3483121
708Sandemo, MargitVinterstorm : [Sagaen om isfolket] 3476000
709Enders, GiuliaOrganisk 3472701
710Robbins, Mel5-sekundersregelen : den raskeste metoden for å endre livet ditt 3473210
711Fexeus, HenrikOfferdyret : [Mementoserien] 3473001
712Hammer, ElisabethVinterhjerter 346576
713Schützer, KarolinaUnder stjernene i Paris : [Sophia i Paris] 3462501
714Svendsen, Lars Fr.H.Trump og filosofene : hvordan et studium av historiens minst filosofiske mann kan lære deg forbløffende mye om filosofi 345873
715Carrasco, PaulaDet går over : roman 3451662
716Sandemo, MargitBlodhevn : [Sagaen om isfolket] 3455500
717Sandemo, MargitDen onde arven : [Sagaen om isfolket] 3446000
718Jæger, JørgenDet sorte fåret 344943
719Ley, RosannaDen italienske flammen 3442911
720Ingstad, HelgePelsjegerliv blant Nord-Canadas indianere 3431881
721Lovrenski, OliverDa vi var yngre : : roman 3421422
722Flatland, HelgaBli hvis du kan, reis hvis du må (1) : roman 3411202
723Schulman, NinniSom vi lekte 341556
724Ernst, Linea MajaKun til navlen : roman 341546
725De la Motte, AndersDøden går på visning 341575
726Sandemo, MargitSatans fotspor : [Sagaen om isfolket] 3407000
727Bakkeid, Heine T.Vintergrav 3394240
728Elling, LarsVed porten til stillhetens skog : en fortelling om vennskap, kunsten og den ulydige hjernen 339645
729Hansen, Hans-Einar RustøyRåstoffer og produksjon : vg1 restaurant- og matfag 3397480
730Mytting, LarsSkråpånatta 33910260
731Ohlsson, KristinaSkoddehav 339834
732Holte, Martin BechAlternativt statsbudsjett : løsninger for landet som ble for rikt 339536
733Sandemo, MargitDen siste ridder : [Sagaen om isfolket] 3387500
734Higashida, NaokiHvorfor hopper jeg 3381761
735Läckberg, CamillaMentalisten 3384350
736Staalesen, Gunnar1899 : preludium 337595
737Loe, ErlendDoppler 3361622
738Hadley, TessaSøsken 336487
739Sandemo, MargitBøddelens datter : [Sagaen om isfolket] 3365000
740Djønne, LeanderAlt et : roman 336635
741Seierstad, ÅsneAfghanerne 335923
742Blichfeldt, NorunnNye kontekst 8 - 10 : Tekster 4 3352961
743Herngren, MoaSøskenfeiden 335556
744Brundtland, Liv Kristin SteenI varetekt meg ta 334615
745Sandemo, MargitFeber i blodet : [Sagaen om isfolket] 3347000
746Makkai, RebeccaVi var de håpefulle 334477
747Mo, JohannaBrottsjøen 334526
748Sandemo, MargitDen ensomme : [Sagaen om isfolket] 3335000
749Nesbø, JoMarekors 3321083
750Skåden, SigbjørnPlanterhaug 3322821
751Smith, Wilbur A.Stormflo (21) 3314000
752HomerosOdysseen 3312341
753Dedekam, IvarIllustrert navigasjon 3304520
754Shakar, ZeshanTante Ulrikkes vei 3302021
755Sandemo, MargitVinden fra øst : [Sagaen om isfolket] 3308000
756Harnesk, TinaSvik som går i arv : roman 329477
757Eigeland, Lotte C.Nattflygerne 329804
758Fjell, Jan-ErikTysteren 3294530
759Matre, Agnes LoviseUvigslet jord : kriminalroman 329774
760Storbakken, Ida Marie AamotVerdens beste supper 328388
761Tangen, GeirSnøengler : kriminalroman 328764
762Hannisdal, Aili KristinaIkke bare en følelse : hvordan våge å lytte til følelsene du helst vil unngå, for å finne veien til lykke - og deg selv 3282701
763Karlsson, Ørjan N.Det siste stykket hjem : kriminalroman 328724
764Henry, VeronicaDen hemmelige stranden 327447
765Bjerkli, Myriam H.Onkel Edward 327615
766Alexander, RebeccaNye sjanser på øya 326437
767Stuart, DouglasJohn sønn av John : roman 3243600
768Chen, KarissaHjemlengsel 3241512
769Edvardsson, MattiasPostkortmorderen 324467
770Riley, LucindaMordene på Fleat House 3249280
771Matre, Agnes LoviseIskald 3241292
772Øverland, AndreasJeg vet ikke, jeg var ikke der 3231542
773Ottesen, GunnarTransport, logistikk og løfteoperasjoner : vg2 transport og logistikk 3234650
774Michallon, ClémenceSiste utvei 321388
775Lerø Kongsnes, AsbjørnMatemagisk 8 3214230
776Berg, LenaGod i norsk 2 : arbeidsbok B1 3211761
777Hastrup, JulieFarlig fortid 320398
778Frøland, Anne-LiseTynne rivner av lys : roman 3191771
779O'Farrell, MaggieHamnet 319575
780Myskja, AudunDe tibetanske ritene : 15 minutter som forandrer livet ditt 319437
781Musso, GuillaumeGjenforeningen : roman 318339
782Ashcroft, JennyKjærlighetens ekko 317407
783Colgan, JennyDen lille bokhandelen på hjørnet 316595
784Moyes, JojoEt helt halvt år 3153860
785Stein, JesperSolo : krim 315368
786Andersen, Lena BergGod i norsk 1 : Arbeidsbok A1/A2 3143031
787Sarenbrant, SofieMytomanen 313496
788Strout, ElizabethÅh, William! 313615
789Cedervall, MarianneMed døden til bords 312368
790Stenborg, Per MoritzFrykt ikke mørket : kriminalroman 3122621
791Darian, CarolineJeg kaller deg ikke lenger pappa : familietraumet som rystet en hel verden 3122581
792Adler-Olsen, JussiNatriumklorid 312863
793Hansen, AndersADHD : uante krefter 3112551
794Steinbeck, JohnØst for Eden 3112231
795Myklebust, Ingunn#Bystrikk helt basic 311349
796Aleksandersen, ÅgeLørdagsbarn : historien om sangene 3093910
797Gjermundsen, Simen ØianFrifor ultraprosessert mat 309407
798Ekfeldt, PetraPuls helse : vg1 helse- og oppvekstfag 3084040
799Høst, JohanEn nasjon i sjakk : [Delta-serien] 3085000
800Geelmuyden, Niels ChristianSannheten på kroppen : alt du bør vite om kosmetikk 307565
801Shelley, MaryFrankenstein 3071192
802Cook, LornaDen glemte datteren : [Husets hemmeligheter] 3053001
803Keegan, ClaireI seneste laget : historier om kvinner og menn 305565
804Furre, HeidiTechnotika 305525
805Andersen, Stian HjelvinTakk, bare bra 303486
806Nesbø, JoSnømannen 303843
807Larmo, IdaRigel : urettens ekko 3033650
808Enchi, FumikoSkyggekvinner 3022571
809Axelsen, Sunniva LyeJohanne den vanvittige 302378
810Backman, FredrikFolk med angst 3021182
811Burgess, RichardInteractions 2 : programfag engelsk 2 3015020
812 Norske seksuelle fantasier : kvinner og menn forteller 300329
813Andersen, Ragnhild WiePuls yrkesliv : vg1 helse- og oppvekstfag 3004220
814Bjørk, SamuelHitra 300605
815Minier, BernardLucia 2984100
816Bolstad, TerjeFiske og akvakultur : Vg1 fiske og akvakultur 2974530
817Bjørnstad, Trond HåvardSkogbruk : vg1 naturbruk 2973890
818Tolkien, J.R.R.Silmarillion 296973
819Lunde, MajaBlå : roman 2964990
820Axelsson, IdaStille vrede 2962412
821Ueland, Daniella RoxmanHusdyr : vg1 naturbruk 2954660
822Fiebig, JulikaMomente : tysk nivå 2 2955550
823Tolkien, J.R.R.Hobbiten, eller Fram og tilbake igjen 2951232
824Bagger, ThomasSort mirakel 295614
825Elster, Clélia EtienneEnchanté 2 : fransk ll - vg 2 2954260
826 Guinness world records 2941272
827Christensen, Lars SaabyeByens spor : Ewald og Maj 2943250
828Johnsen, Ina-JanineSkikkelig gode salater 293426
829Morseth, Anne LouiseEn sjanse til 2935100
830Sundström, LenaJegeren 293338
831Nesbø, JoKongeriket : roman 2921142
832Matre, Agnes LoviseSkinnet bedrar : kriminalroman 292724
833Ahnhem, StefanOffer uten ansikt 2912701
834 Alle tiders historie : nyere historie VG 3 2912980
835Gazan, Sissel-JoI en dråpe 2902611
836Montgomery, HedvigBarneskoleårene : 6-13 år : syv enkle steg for å lykkes med oppdragelsen i læringens tid 290456
837Lykke, NinaNei og atter nei : roman 290724
838Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 2901521
839Gulbranssen, TrygveOg bakom synger skogene : [bind 1] 2891022
840Lykke, NinaNei og atter nei 2892001
841Läckberg, CamillaGullburet : [Faye] 289309
842Riley, LucindaSolsøsteren 2897010
843Ypi, LeaFri : en oppvekst ved historiens ende 289614
844Zevin, GabrielleI morgen, og i morgen, og i morgen 2882761
845Widholm, KatarinaElskede Betty 288486
846Jensen, Jens HenrikFrende 287456
847Fjell, Jan-ErikNattravnen 287883
848Hastrup, JulieMirakelmannen 287299
849Austen, JaneStolthet og fordom 2861661
850Erichsen, DortheMidtsommer 286594
851Khemiri, Jonas HassenSøstrene 285584
852Blichfeldt, KathinkaNye kontekst 8 - 10 : Tekster 4 2854790
853Michelet, JonEn sjøens helt : Skogsmatrosen 2853170
854Bjertnæs, SverreMorsdager : essay 284426
855Mola, CarmenJenta uten navn 284299
856Witoszek, NinaDet blåøyde riket : norske tillitspatologier 284555
857Dahlgren, HelenaDarling : roman 283358
858De la Motte, AndersVåroffer 2831821
859Christensen, Lars SaabyePasninger : VM2026 2831501
860Yanagihara, HanyaEt lite liv 2822001
861Hallgrímur HelgasonSeksti kilo juling 2821272
862Widholm, KatarinaÅ telle hjerteslag 281515
863 Perspektiver : historie påbygging 2803600
864Jón Kalman StefánssonSommerlys, og så kommer natten 280684
865Karlsson, Ørjan N.Kureren 280407
866Seierstad, ÅsneBokhandleren i Kabul : et familiedrama 279713
867Norman-Stormbringer, HegeBare for et år 279495
868Barr, ConnieKvinner som reiser alene : roman 279574
869Randau, TessaSkogen, benken og livets store spørsmål : møtet som endret alt 278387
870Page, LizzieEt sted å høre til 278485
871Nordstrand, BeritAutofagi 14 : styrk cellenes egen fornyelse med 14 dagers periodisk faste og anti-inflammatorisk mat 277426
872Moyes, JojoJenta som ble igjen 2777160
873Grisham, JohnGuttene fra Biloxi 277406
874Karlsson, Ørjan N.Natten reiser alene : kriminalroman 277743
875Diseth, ÅgePsykologi 2 : programfag psykologi 2 2764170
876Alexander, RebeccaArven fra øya 275465
877Smith, Wilbur A.Titanenes krig (8) 2752501
878Riley, LucindaMånesøsteren 2757020
879Martin, TinaTordneren 275289
880Sachar, LouisHoles 2742391
881Hofset, JanneckeGod i norsk 1 arb bok A1/A2 2744140
882Dahlback, JorunnVg1 frisør, blomster, interiør og eksponeringsdesign 2743720
883Ormbostad, Just ErikMontørhåndboka : NEK 400:2018 2745500
884Schjetlein, Anne-MarieDøden bryr seg ikke 273338
885Kjellsdotter, NillaJenta i stenparken 2731815
886Nesbø, JoKongen av Os : [Kongeriket] 27311000
887Ashcroft, JennyFyrtårnets hemmeligheter 273485
888Paris, B.A.Bak lukkede dører 2722121
889Haugland, MariaLev, spis, nyt : din guide til magiske hverdager, næringsrik mat og inspirerende organisering 272318
890Sarenbrant, SofieSkytsengelen 271495
891Liabäck, ÅsaSom en vind gjennom kolonihagen : roman 271446
892Hamsun, KnutSult 2711791
893Laestadius, Ann-HelénSkam 271743
894Helm, LivMed hjertet i hånden 2692501
895Mehlum, JanInn i mørket : kriminalroman 269465
896Herø, EyolfReparasjons- og vedlikeholdsteknikk 2694970
897Backman, FredrikEn mann ved navn Ove 269644
898Christensen, Lars SaabyeHaren : og andre noveller 268594
899Horst, Jørn LierNøkkelvitnet : kriminalroman 268813
900Säfstrand, CarolineLa meg fortelle alt 268406
901Grinde, BjørnForretningsdrift : vg1 salg, service og reiseliv 2683640
902Niemi, MikaelStein i silke : roman 267683
903Wilhelmsen, IngvardSjef i eget liv : en bok om kognitiv terapi 267743
904Matthews, CaroleFra en dag til en annen 266299
905Dahl, Niels FredrikFars rygg : : roman 266416
906Matre, Agnes LoviseUvigslet jord 2662041
907Helle, HelleHey Hafni 266318
908Klepp, AnneliGutte-spetakkel 2661212
909Ragde, Anne BirkefeldtHennes siste fantastiske dager 266783
910Fretheim, EvaDronningland : : krim 266299
911Brunes, Anders O.Aktivitetslære 2653650
912Faldbakken, MatiasVi er fem : roman 2653490
913Tolkien, J.R.R.The lord of the rings : The fellowship of the ring 2651002
914Davidsson, CamillaI skyggen av fikentreet 265328
915Ege, Tove Karin MannesØkonomi 1 : næringslivsøkonomi, økonomistyring 2643920
916Arvola, IngeborgKniven i ilden 2644130
917 Tekniske tjenester : Konstruksjons- og styringsteknikk 2632910
918Brenden, LailaToner fra en stille skog 2632241
919Melsom, KajaDen fordømte skamløsheten : fra moralisme til narsissisme 2631002
920Kinney, JeffEn pingles dagbok, Rodrick ruler 2621531
921Radnedge, KeirFIFA World Cup 2026 : offisiell guide 262604
922Day, SylviaBare for deg : en Crossfire-roman 2621521
923Norlin, AnnikaTua 261475
924Matè, GaborNår kroppen sier NEI : Prisen vi betaler for skjult stress 2611002
925Nygaard, Kaja GjersemEn sterkere tro 261594
926Diseth, ÅgePsykologi 1 : Programfag 2612820
927Nore, AslakHavets kirkegård : roman 260515
928Alexander, RebeccaHjem til øya 259367
929Tjønn, Brynjulf JungKvit, norsk mann : dikt 2598210
930Tombre, TorbjørnMayday : praktisk bruk av VHF 2593780
931Hamberg, EmmaJe m'appelle Agneta 258436
932Stuhaug, LindaKvardagsmiddagar : alt-i-eitt i gryte, form eller panne 256376
933Nylund, KajaUnder midnattssolen 256396
934Harpman, JacquelineJeg som aldri har kjent menn : : roman 255289
935Colgan, JennyEn evighet fra deg 255554
936Kvarnström-Jones, RuthVenninnene på Nordiska Kompaniet 255269
937Matè, GaborMyten om det normale : Traumer, sykdom og heling i en giftig kultur 2552501
938Kvensler, UlfLa bølgene gjøre resten 2552311
939Warholm, Line MarieRobuste foreldre : hvordan tåle barnets følelser - og dine egne 2552620
940Ohlsson, KristinaIsbryter 254673
941Kulbrandstad, Lars AndersSidemålsordlista 2542870
942Horst, Jørn LierFelicia forsvant 254753
943Binz, AnnikenFinn din superkraft! : nøkkelen til varig motivasjon og livsglede 254279
944Ellingsen, ElisabethPå vei : Arbeidsbok 2544100
945Page, LizzieBarnehjemmet 254455
946Teige, TrudeNoen vet : krim 253713
947Fagerlund, JennyEn godt bevart hemmelighet 252347
948Stuart, AnnaSøstrene fra Warszawa 252445
949Horst, Jørn LierBlindgang 252376
950Håvardsen, Tor-Håkon GabrielEn siste hilsen : om å jobbe med døden - og møte den hjemme 2512560
951Howard, DylanJeffrey Epstein : døde menn snakker ikke 2511551
952Andersen, JohanProduksjonsteknikk : VG2 Produksjons- og industriteknikk 2504520
953Stranger, SimonLeksikon om lys og mørke : roman 2501391
954Inchauspé, JessieGlukoserevolusjonen : gå ned i vekt, stopp søtsuget, få tilbake energien : ta kontroll over blodsukkeret 2501072
955Jæger, JørgenBlodskrift 249653
956Loe, ErlendNaiv. Super 2485440
957Enger, ThomasFantomsmerte : kriminalroman 248504
958Mytting, LarsHekneveven 2477580
959Moum, TommyHistorie og filosofi 2 2474550
960Reid, RachelHeated rivalry : Game changers 2462500
961James, EricaHagene i Italia 2462121
962Gran, SisselDet er slutt : historier om løsrivelse 2461521
963Ingulstad, FridGullnålen : [Sønnavind] 2461022
964Ekeberg, Jan OveBarbarene fra nord 246534
965Reid, RachelGame changer : [Game changers] 2462500
966Coben, HarlanSeks år 2451132
967Hjorth, VigdisArv og miljø : roman 245703
968Jæger, JørgenDødssymfoni 245663
969Horst, Jørn LierJakthundene 245475
970James, E.L.The missus 2442500
971Stokke, Silje SkaugHjertevarme foreldre 244455
972Härjegård, KarinDatteren og vårflommen 244534
973Krefeld, Michael KatzPakten 244308
974Läckberg, CamillaGjøkungen : [Fjällbacka-serien] 2437000
975Næsmo, Camilla BruuNorskboka essens : vg 2 yrkesfag 2423730
976Collins, TessaJenta med georginene 242465
977Berg, LenaGod i norsk 1 : Arbeidsbok A1/A2 2427710
978 Kalkulator2415550
979Kvarnström-Jones, RuthDe fabelaktige kvinnene på Grand Hôtel 241298
980Kjøstvedt, Anders GranåsDet tredje riket : nazismen og Nazi-Tyskland, 1918-1945 241386
981Klausen, Julia F.Jeg er ikke min mors datter : min oppvekst med Norges farligste kvinne 241356
982Mohn, MajaFrigjort 2411002
983Thorsen, Liv EmmaI alle vinduer : potteplantenes kulturhistorie i Norge 241337
984Hverven, SigurdSå setter vi oss på huk : filosofi på høyde med barn 240386
985Kielland, Alexander L.Gift 2396010
986Horst, Jørn LierNattmannen 2391211
987Tofteberg, Grete NormannMaximum 82394750
988Fielding, JoyJenny Cooper har en hemmelighet 238298
989Page, LizzieBarnas sang 238465
990Korsgaard, ThomasEn dag vil vi le av det 238832
991Hestad, Maria BergMatauk med pallekarm 237366
992Gunnlaugs saga ormstunguSagaen om Gunnlaug Ormstunge 2374150
993Honeyman, GailEleanor Oliphant har det helt fint 236356
994Huang, AnaTwisted love 236673
995Backman, FredrikBritt-Marie var her 236396
996Giske, RuneTreningsleiing 2354110
997Ibrahimovic, ZlatanJeg er Zlatan 2352540
998Jæger, JørgenKameleonene 2351082
999 Aktivitetslære : idrettsfag 2356330
1000Binz, AnnikenSupervaner 234317

1156 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 193 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2460 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 21/10/2026 kl. 14:31:56


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/8 1/11 1/12 1/6 1/10 1/9 1/7
20041/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20051/4 1/10 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20061/7 1/4 1/10 1/9 1/3 1/1 1/12 1/6 1/2 1/8 1/11 1/5
20071/7 1/3 1/9 1/10 1/6 1/12 1/1 1/11 1/8 1/2
20081/2 1/11 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As