1000 mest utlånte voksenbøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Seierstad, ÅsneUfred : Russland fra innsiden 837531512
2Christensen, Lars SaabyeKjøkken 775311806
3Horst, Jørn LierTvilen 601312194
4Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn 55087577
5Horst, Jørn LierDen siste saken 539515083
6Strout, ElizabethDet vi aldri sier 519915603
7Arnesen, SonjaNorskboka : vg2 yrkesfag 501063100
8Ravatn, AgnesDoggerland 495113183
9Gjerset, AsbjørnTreningslære : idrettsfag vgs 494557870
10Heum, TrondAlle tiders historie : fra de eldste tider til våre dager 483957840
11Strömberg, SaraSot 48037106
12Flatland, HelgaSå gjør vi så : roman 473112883
13Strömberg, SaraSkygger 44007835
14 Verkstedhåndboka 439274530
15Torgersen, NikolaiGater jeg har levd 426620882
16Nesbø, JoNådeskudd 415615802
17Lykke, NinaHvor er de voksne? 40899884
18Horst, Jørn LierSkriket 403412583
19Holt, AnneDiamanter og rust : en Hanne Wilhelmsen-roman 401314502
20Brekke, JørgenAlt skal bli støv : en Odd Singsaker-krim 39126995
21Engman, PascalKlanen 38924289
22Fretheim, EvaKråketronen 37525007
23Sand, MariaAlt mitt er ditt : roman 37158854
24Pelicot, GisèleEn hyllest til livet : skammen må bytte side 37107025
25Läckberg, CamillaSørgekonen 37044388
26Nesbø, JoMinnesota : roman 369717452
27Horst, Jørn LierUtskudd 366111303
28Matre, Agnes LoviseFartsblind : kriminalroman 363010993
29Jæger, JørgenNarrespill 351711233
30Brown, DanHemmelighetenes hemmelighet : en roman 34659363
31Nesser, HåkanDet finmaskede nettet 34396205
32Uri, HeleneI mitt lune hi : roman 34028414
33Mjønes, Johan B.Spuria : roman 336211832
34Ohlsson, KristinaNattanker 33619143
35Christiansen, AnePasos : spansk nivå 2 323737620
36Løno, AnnetteVagusnerven : kroppens skjulte superkraft 32284996
37Fjell, Jan-ErikUlvestuen 32099253
38Dragland, AnnetteHele deg : veien til bedre helse 31689553
39Adler-Olsen, JussiDøde sjeler synger ikke 31549513
40Næss, Sven PetterSvarte hull : en Harinder Singh-krim 31458433
41McFadden, FreidaKjære Debbie 313310123
42Fatland, ErikaSjøfareren : en reise gjennom Portugals tapte imperium 311913402
43Andersen, Jørn KennethKonstruksjons- og styringsteknikk : vg1 teknologi- og industrifag 310739200
44McFadden, FreidaHushjelpen 31067174
45Flood, HeleneNærmeste nabo : psykologisk thriller 309710472
46Andreassen, KyrreIkke mennesker jeg kan regne med : roman 309112932
47Petterson, PerDu er hjemme nå 29987973
48Hjorth, VigdisDet gode mennesket i Sandvika : en roman 29928163
49Perrin, ValérieTata 29408793
50McEwan, IanHva vi kan vite 28857963
51Riley, LucindaKjærlighetssangen 28699173
52Vahr, EllenBorte fra verden : roman 28167863
53Kaneshiro, MuneyukiBlue lock 28027693
54Strömberg, SaraSkred 27744476
55Renberg, ToreEt livsforsøk 275612672
56Fretheim, EvaPapirdukkene 27458433
57Børresen, Pål FredrikAppell : vg1 SF : norsk 271835090
58Andersen, Jørn KennethProduktivitet og kvalitetsstyring : Vg1 Teknologi- og industrifag 271533270
59Heger, AndersWanda : en familiehistorie 26816404
60Strout, ElizabethFortell meg alt 26697623
61Tronstad, Tyra TeodoraFolk som hater lokalhistorie : roman 261910112
62Rustad, Morten CorneliussenFlyt : kroppsøving for videregående skole 258030990
63McFadden, FreidaKollisjonen 25799832
64Loland, SigmundIdrett og samfunn : idrettsfag vgs 256130840
65Strömberg, SaraSkinn 25444565
66Heivoll, GauteHimmelens krystall 24705984
67Tiller, Carl FrodeArbeidarhjerte : roman 24674555
68Fretheim, EvaDronningland : krim 24628752
69Holte, Martin BechLandet som ble for rikt : hvordan Norge endte i oljefondets felle 241610982
70Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn : [Seksti kilo-saga] 23644505
71Callin, PetterErgo : fysikk 1 236330900
72De la Motte, AndersMysteriet på Capri : [Mord under solen] 23544505
73Theorin, JohanNattgjestene 23464285
74Michelet, MarteDet har skjedd verre ting i utlandet : scener fra et farskap 23386103
75McFadden, FreidaHushjelpen ser deg 22974814
76Karlsen, Ole G.Terra nova : geografi for den videregående skolen 229028370
77Backman, FredrikMine venner 22807263
78De la Motte, AndersNattjegeren 22652648
79McFadden, FreidaHushjelpens hemmelighet 22234824
80Börjlind, CillaSkygge over Slagtjern 22068662
81Wernø, Johanne NordbyKaninen har stått opp : autistiske journaler 22028362
82Burke, Caro ClaireYesteryear 219212881
83Sten, VivecaBenåderen 21872588
84Hammer, ElisabethFamiliehemmeligheten : [Løfter i sand] 21823506
85Fosse, JonVaim : roman 21476243
86Läckberg, CamillaSørgekonen : [Fjällbacka-serien] 21317502
87Fretheim, EvaFuglekongen : roman 21167622
88Engman, PascalIngen 21073206
89Horst, Jørn LierTørt land 210711251
90Græsli, HansKompass : geografi vgs 210224550
91Bjørgum, Sondre H.Skogfruen : thriller 20963386
92Øen, Inger JohanneSelv om himmelen faller : en Silja Frost-roman 20942977
93Enger, ThomasSår 20932797
94Teige, TrudeMormors utrolige venninner : roman 20898542
95Stranger, SimonStranger : roman 20755233
96Walden, AndrevJævla menn 20558262
97Moyes, JojoDa jeg møtte deg 20478122
98Emanuelsen, BirgerOdysseen 20445114
99Engman, PascalAlbinoen 19902627
100Svendsen, Tonje FossumPsykologi 1 197026060
101Haugerud, Dag JohanSjelesorg : roman 19655003
102Morseth, Anne LouiseEn lykkelig slutt 19535043
103Moyes, JojoVi bor alle her 189310011
104Kolpus, IsalillHvem brente John Savio? 18904803
105Carr, GarrettGutten fra havet 18867352
106Moore, LizGuden over skogene 18545513
107Stoltenberg, JensPå min vakt : å lede Nato i krigstid 18383595
108Engberg, KatrineDe uønskedes paradis 18062058
109Perrin, ValérieÅ vanne blomster om kvelden 179710651
110Harpman, JacquelineJeg som aldri har kjent menn : roman 17776502
111Nesbø, JoFlaggermusmannen 17776422
112Hustvedt, SiriGjenferd : en kjærlighetshistorie 17554014
113Lovrenski, OliverDa vi var yngre : roman 175114641
114Giske, RuneTreningsledelse 174422460
115Tungen, ThereseDen andre sida av elva : roman 17374663
116Berglund, IngridSov dukkelise : kriminalroman 17342955
117Karlsson, Ørjan N.Det levende mørket : kriminalroman 17222975
118Klausen, Julia F.Jeg er ikke min mors datter : historien om en tapt barndom og veien til et eget liv 17226492
119Minier, BernardDe utslettede 17115063
120Strout, ElizabethJeg heter Lucy Barton 16843315
121Witherspoon, ReeseUten et ord 16774044
122Hoover, ColleenVerity 16749571
123Skeie, ToreHardråde : om Harald Sigurdsson og hans verden 16684893
124De la Motte, AndersMysteriet på Capri 16572058
125Brønstad, AgnesKommunikasjon : vg1 helse- og oppvekstfag 164824810
126Bjørk, SamuelBomberen 16456262
127Teige, TrudeÉn for alle 16429271
128Engman, PascalKlanen : [Klanenserien] 16428501
129Bjerkli, Myriam H.Evas skål 16305013
130Ericsson, KjerstiØmhet og forferdelse : roman 16214423
131Eikehaug, ErikAlle elsker Kari : roman 16177372
132Færø, TorkilHvilekuren : hvil smartere, stress mindre og prester bedre 16094993
133Korsgaard, LeaInnen året er omme : hva 64 sommerfugler lærte meg om naturens største gåte 15757232
134Eggen, TorgrimBlodet 15615193
135Flatland, HelgaEt liv forbi 15496262
136Heum, TrondAlle tiders historie (BM) : fra de eldste tider til våre dager 153219120
137Moyes, JojoI ly av regnet 15231878
138Krien, DanielaMitt tredje liv 15192306
139Colgan, JennyHusrom og hjerterom 15072057
140Sager, RileyHun som ble igjen 15063005
141Beauvoir, Simone deDen bedratte kvinnen 14933933
142Hammer, ElisabethVindkast : [Løfter i sand] 14852505
143Perrin, ValérieGlemt på en søndag 14813304
144Michaelides, AlexDen tause pasienten 14605022
145 Aktivitetslære 144724250
146Egeland, TomSatans segl 14467232
147Ridzén, LisaTranene flyr mot sør 14394333
148Adler-Olsen, JussiSju kvadratmeter med lås : thriller 143711561
149Engman, PascalBestselger 14332755
150Sveen, GardSkalpjegeren 14262655
151Montefiore, SantaDen siste sangen 14101917
152Brønstad, AgnesHelse : vg1 helse- og oppvekstfag 140820640
153Skagen, Ellen FløDen nevroplastiske nøkkelen : ved uforklarte fysiske plager som ikke går over 14044453
154Ravatn, AgnesGjestene : roman 14043074
155Hammer, ElisabethVinterhjerter : [Løfter i sand] 13992505
156Teige, TrudeMorfar pustet med havet : roman 13933324
157Michelsen, Svein OlafTabell- og formelsamling for elektrofag 139123590
158Riley, LucindaSkjult skjønnhet 138811321
159Monsen, ØisteinHvite striper, sorte får 138711721
160Latronico, VincenzoDet perfekte : roman 13851957
161Hammer, ElisabethFortielse : [Løfter i sand] 13823004
162Matre, Agnes LoviseEvig fred : kriminalroman 13818621
163Jensen, Jens HenrikInterregnum 13791877
164Strout, ElizabethAmy og Isabelle 13787421
165Hammer, ElisabethBeleiret : [Løfter i sand] 13743503
166Hammer, ElisabethFristelse : [Løfter i sand] 13723004
167Wold, SidselIsrael : et land i kamp med seg selv 13622505
168Andersen, Stian HjelvinBukke nikke neie 13562405
169Arvola, IngeborgUlvespor 13563164
170Hammer, ElisabethAnstendighet : [Løfter i sand] 13423004
171Hammer, ElisabethAvsløringer : [Løfter i sand] 13398001
172Ormbostad, Just ErikMontørhåndboka : NEK 400:2022 133718030
173Nesbø, JoBlodmåne 133213540
174Jensen, Christine RehnMamma er konspirasjonsteoretiker 13304532
175Alexandersdottir, AprilRuby baby : roman 13225692
176De la Motte, AndersIntriger i Amalfi : [Mord under solen] 13044003
177Østerbø, AnitaIngrids valg 12992255
178Fjell, Jan-ErikTvilen 12861926
179Five, LailaHjernens hemmelige språk : nevroplastisitet: 6 trinn som revolusjonerer måten du forstår smerte og utmattelse på! 12792016
180Loe, ErlendKukene = : Kukane 12612505
181Tilrem, MartinEt jentebarn 12612455
182Ahnhem, StefanGenerasjon null 12605182
183Fossum, KarinAller kjæreste : roman 12468481
184Keegan, ClaireOver blå enger 12424432
185Flatland, HelgaBli hvis du kan, reis hvis du må : roman 123514810
186Korsgaard, ThomasHvis det skulle komme et menneske 12358141
187Solem, Marte MagnusdotterGustav : roman 12234132
188Brochmann, NinaAvkledd : den syke historien om kvinners seksualitet i medisinen 12184152
189Murakami, HarukiKafka på stranden 12142834
190Tvedt, ChrisHer kommer natten : kriminalroman 12031986
191Eikemo, MaritVi er brødrene Eikemo : roman 12012984
192Renberg, ToreDu er så lys : roman 11969031
193Rees, TracyDen gylne fjær 11943513
194Fossum, KarinKom hjem, Amadou 11936991
195Engman, PascalNomaden 11931846
196Diseth, ÅgePsykologi 1 : programfag psykologi 1 118714320
197Härjegård, KarinPianisten ved fjellvannet 11861478
198Ravatn, AgnesFugletribunalet : roman 11809091
199Lane, SorayaDen argentinske datteren 11801547
200Hamsun, KnutMarkens grøde 11765292
201Lunde, MajaSkjerm barna : hvordan teknologien tok over barndommen, og hva vi kan gjøre for å ta leken og livet tilbake 11764812
202Hoover, ColleenSkadeskutt 11713253
203McFadden, FreidaÆrlighet varer lengst 11701487
204Engman, PascalKrigen 11653003
205De la Motte, AndersIntriger i Amalfi 11561577
206Wisting, AlexanderArven 11542055
207Eriksen, FrøydisReligion og etikk : vg3 115114630
208Keining, Alexandra-ThereseKannibalen 11492834
209Horst, Jørn LierOffer 11439991
210Brønstad, AgnesYrkesliv : vg1 helse- og oppvekstfag 114118100
211Enger, ThomasUgress : en Henning Juul-roman 11398561
212Rosenfeldt, HansHøstebarn 113810710
213Fodstad, Lars AugustMoment : vg3 : norsk for studieforberedende 113815430
214Horst, Jørn LierArr 11378321
215Raja, Abid Q.Kismat 11372394
216Ravatn, AgnesDei sju dørene : roman 11332794
217Hjorth, MichaelVoldens øy 11301278
218Biedermann, NelioLázár 11302095
219Kolby, MaritHva og når skal vi spise? 11283962
220Andersen, Jørn KennethProduksjon og tjenester, 3. utgave : vg1 teknologi- og industrifag 112814000
221Lahlum, Hans OlavGjøkungegåten 11224672
222Kvalvaag, Hilde K.Kvinner som går 11105581
223Dahl, Niels FredrikFars rygg : roman 10982155
224Schulman, NinniNetter uten daggry 10941228
225Strout, ElizabethOlive Kitteridge 10912484
226Roy, ArundhatiMin havn og min storm 10831507
227Hoover, ColleenDet ender med oss 107910551
228Biesalski, PetraMomente : tysk nivå 1 107812940
229Grytten, FrodeDen dagen Nils Vik døde : roman 10764122
230Jacobsen, RoyDe usynlige 10745831
231Yagi, EmiDagbok frå eit tomrom : roman 10733852
232Haraldsrud, Andreas DrolsumKjemi 1 107215810
233Henry, EmilyStore, vakre, vidunderlige liv 10674052
234James, EricaVeien hjem 10671367
235Øygarden, BjarneNye kontekst 8 - 10 : Nynorsk - som sidemål 106532490
236Elster, Clélia EtienneEnchanté 1 : fransk ll - vg 1 106418250
237Biesalski, PetraMomente : tysk nivå 2 106114350
238Perrin, ValérieDe tre 10612793
239Lindahl, Nikoline RiisHvis jeg var Agnes : roman 10471925
240Færø, TorkilPulskuren : stress riktig, sov bedre, yt mer og lev lenger 10444572
241Giske, RuneTreningsledelse : lederutvikling 103814760
242Child, LeeFluktplanen 10388491
243Solstad, DagEndelig! Lykken : og mitt forsøk, i 2022, på å utholde smerten ved tidens herjinger : roman 10301925
244Mytting, LarsSkråpånatta : roman 10303423
245Harnesk, TinaFolk som sår i snø : roman 10292134
246Willander Lambrell, JohnDen som vet 10232573
247Østerbø, AnitaSkammens mødre : en roman om alenemødrenes tøffe kamp på 50- og 60-tallet 10193522
248Mytting, LarsSøsterklokkene : roman 10133133
249De la Motte, AndersRustskogen 10121636
250Ohlsson, KristinaKristuskransen 10127721
251Härjegård, KarinSyersken og friheten 9981277
252El Bakali, JavadEngstelig svarting 9953342
253Geard, AmandaMåneporten 9943632
254Shakar, ZeshanTante Ulrikkes vei : roman 99418580
255Nore, AslakAlliansen : roman 9891665
256Horst, Jørn LierForræderen 98810270
257Wessel-Aas, KatrineHjem til deg 9844792
258Tokarczuk, OlgaJakobsbøkene, eller Den store reisen over syv grenser, gjennom fem språk og tre store religioner, ikke medregnet de små : fortalt av de døde, ferdigstilt av forfatteren ved hjelp av konjekturer, beriket av mangehånde bøker samt understøttet av fantasien, som er menneskets største naturgitte gave : til hukommelse for lærde, ettertanke for medborgere, kunnskap for lekmenn og adspredelse for melankolikere 9845341
259Sandemo, MargitDjevlekløften : [Sagaen om isfolket] 9828001
260Dahl, AlexEn perfekt mor 9765181
261Da Costa, MélissaAlt det blå på himmelen 9733692
262Nygaard, Kaja GjersemEt dypere svik 9721815
263Hammer, ElisabethBeleiret 9691168
264Sandemo, MargitDemonen og jomfruen : [Sagaen om isfolket] 9688001
265Andersen, Jørn KennethProduksjon og tjenester : vg1 teknologi- og industrifag 96412340
266Buchanan, EleanorDe fire steinene : [Havets søstre] 9622503
267Colgan, JennyKjærlighet på pinner 9581566
268Østby, AnneDuften av sjasmin 9571785
269Lahlum, Hans OlavPakten 9553402
270Yrsa SigurdardóttirSå sort som en brann 9541287
271Nesbø, JoRødstrupe 9493602
272Knausgård, Karl OveJeg var lenge død : roman 9461845
273Horst, Jørn LierNullpunkt 9462124
274Sandemo, MargitVåroffer : [Sagaen om isfolket] 9428001
275Viken, Guri Margrete IdsøKrakk 9411904
276Sandemo, MargitI jordens dyp : [Sagaen om isfolket] 9409001
277Svendsen, Tonje FossumPsykologi 2 93413170
278Hamberg, EmmaKjærlighetens idioter 9334032
279Torgersen, Trond-ViggoResten av livet 9235931
280Arsky, Gunn HeleneMord på skrivekurset 9222803
281Grebe, CamillaJentene og mørket 9088981
282Kinsky, EstherRombo 9071585
283Szalay, DavidKjøtt 9041306
284Nesser, HåkanUng manns ferd mot natt 9026321
285Teige, TrudeMormor danset i regnet : roman 8942114
286Olsen, Jarle StenRovfugl : en kriminalroman 8931525
287Ambjørnsen, IngvarSorgen i St. Peter Ording : noveller 8862134
288Bjøranger, TerjeTaperen 8864232
289Ragde, Anne BirkefeldtFeita! : en erindringsroman 8837141
290Horst, Jørn LierSlagside 8786801
291Andersen, DesiréeFit etter 40 : kosthold, søvn, trening, stressmestring, vektregulering 8761257
292Haugan, JohnGyldendals tabeller og formler i fysikk : fysikk 1, fysikk 2 og forkurs til ingeniørutdanning 87512460
293Sandemo, MargitEngel med svarte vinger : [Sagaen om isfolket] 8758501
294Strout, ElizabethLucy ved havet 8741386
295Grimaldi, VirginieEn skjør tid 8722992
296Sandemo, MargitTrollbundet : [Sagaen om isfolket] 8714501
297Strout, ElizabethHva som helst er mulig 8702243
298Callin, PetterErgo : fysikk 2 86512190
299Momrak-Haugan, AnneTrygg mat, bransje og arbeidsliv : Programområder på vg 1/2 restaurant- og matfagene 86412260
300Andersen, DesiréeDesirées sunne matprepp 8641177
301Skoland, AinaMarionetten 8631376
302Jæger, JørgenSkjebnedøgn 8618421
303Bergstrøm, HasseRettslære 1 85815240
304Arvola, IngeborgKniven i ilden : roman 8562633
305Jorselje, Jonas AndersenArbeidsmiljø og dokumentasjon : vg1 bygg- og anleggsteknikk 85612310
306Gausdal, Tom VictorKokkelære : den store kokeboka 85512080
307Nesbø, JoKakerlakkene 8543472
308Linde, HeidiFørstelinja : roman 8491964
309Renberg, ToreTollak til Ingeborg : roman 8417611
310Lindell, UnniRødt flagg : krimthriller 8385071
311Sandemo, MargitHuset i Eldafjord : [Sagaen om isfolket] 8367001
312Hansen, Erik FosnesOm natten er jeg i Kina : noveller 8353682
313Skarstein, BirgitSå mye hadde jeg, så mye mistet jeg, så mye fant jeg 8331684
314Sandemo, MargitSkandalen : [Sagaen om isfolket] 8248500
315Moyes, JojoI dine sko 8236531
316Erikson, ThomasOmgitt av idioter : hvordan forstå dem det ikke går an å forstå 8162523
317Horst, Jørn LierRøykteppe 8156001
318Buchanan, EleanorDe fire steinene 8141087
319 Verkstedhåndboka : mekaniske fag 81112890
320Jacobsen, RoyDelirium 8109450
321Nedrejord, KathrineSameproblemet : roman 8091525
322Burgess, RichardInteractions 1 : programfag engelsk 1 80012600
323Lillegraven, RuthMitt neste liv : psykologisk thriller 7941415
324Colgan, JennySoloppgang på strandpromenaden 793908
325Härjegård, KarinÅ isbade blant fjellene 7861206
326Robbins, MelLet them-teorien : to ord som forandrer livet ditt, og som millioner av mennesker snakker om 7821365
327Lillebø, SandraVera : roman 7783142
328James, PeterBilde av død 7763122
329Kepler, LarsSøvngjengeren 7738950
330Engman, PascalIldlandet 7701325
331Schulman, Alex17. juni : roman 7605341
332Sandemo, MargitIs og ild : [Sagaen om isfolket] 7608000
333Krasznahorkai, LászlóDen ungarske nasjonens sikkerhet : på jakt etter dagsommerfugler 7581146
334Dahl, ArneUnderverkene 757948
335Nesbø, JoKongen av Os : roman 7562333
336Flatland, HelgaEn moderne familie 7541884
337 Trening, helse, trivsel : kroppsøving for videregående skole 75313920
338Mímir KristjánssonPabbi : en familiesaga om drukkenskap 7506841
339Baugstø, LineEvil grandma : roman 7501764
340Follett, KenTidskretsen 7444341
341Erichsen, DortheJordbærdager 7431564
342Bjertnes, HegeScope 1 : programfaget engelsk 1 74310830
343Fexeus, HenrikDen siste brikken 741878
344Baldysz, MartinStille grender : krim 7391216
345Westover, TaraNoe tapt og noe vunnet 7373052
346Teige, TrudeLøgnere : en Kajsa Coren-krim 7354231
347Matre, Agnes LoviseFritt vilt : kriminalroman 7325101
348Grinde, Bjørn HallvardMarkedsføring og innovasjon : vg1 salg, service og reiseliv 7329700
349Riley, LucindaDe syv søstre 7313432
350Montefiore, SantaEt hav av stjerner 7291255
351Sveistrup, SørenTelle til en, telle til to 7271345
352Eger, Edith EvaValget du har 7221853
353Arvola, IngeborgVestersand 7172303
354Horst, Jørn LierGrenseløs 7156571
355Hessen, Dag O.Fugleperspektivet : erobringen av naturen 7151285
356Gustavsen, EllenTålegrensen : krim 7141375
357Sandemo, MargitLucifers kjærlighet : [Sagaen om isfolket] 7128000
358Kalvik, IngvillKultur og samhandling : vg1 salg, service og reiseliv 7109910
359Ekman, KerstinMin bokverden 7061066
360Steen, RianaØkonomi 2 : næringslivsøkonomi, økonomi og ledelse 70511050
361Engman, PascalTil minne om en morder 7021106
362Nesbø, JoSorgenfri 7012163
363Seierstad, ÅsneEn av oss : en fortelling om Norge 6986271
364Jackson, HollyIkke helt død ennå 6913671
365Næss, Sven PetterI dødsonen : kriminalroman 6914041
366Bakkeid, Heine T.Nattseileren 6891295
367Engman, PascalX 6861285
368Steen, Bjørn GunnarGyldendals tabeller og formler i kjemi : Kjemi 1 og kjemi 2 68513760
369Sverdrup-Thygeson, AnneEremittsommer 6851753
370Leer, KristinADHD : 7 veier til ny forståelse 6833302
371Lane, SorayaDen franske datteren 6831136
372Weir, AndyProject Hail Mary : a novel 6831524
373Godfrey, JennieListe over mistenkelige ting 6833242
374Schulze, Anne-MarieWeiter geht's 6838670
375McFadden, FreidaDet øyet ser 682897
376Montefiore, SantaSkygger i måneskinn 6821365
377Bjånesøy, Kjartan BrüggerDen siste vakten : nær døden, og andre historier om livet 6821225
378Bergstrøm, HasseRettslære 2 67410050
379Manson, MarkDen edle kunsten å gi faen : en uventet tilnærming til å leve et godt liv 6723631
380Østerbø, AnitaFrihetens smerte 6691853
381Grønlie, AnneFokus : sosialkunnskap 6669210
382van der Kolk, Bessel A.Kroppen holder regnskap : hjerne, kropp og sinn i behandlingen av traumer 6621663
383Blomberg, Hilde CharlotteJeg lengter etter skipskatastrofer og plutselig død 6581096
384Jessen, IdaJeg vil! : en forfatters portrett av Sigrid Undset 6551006
385Andersen, Stian HjelvinEn lykkelig familie 6541673
386Grønlien, Heidi KristineBi 1 : biologi 1 6509420
387Tokarczuk, OlgaEmpusion : en kurbadsgrøsser 6473331
388Syvertsen, Marte RoaHjernen : en biografi : om hvordan livet setter seg i hodet – og alt du kan gjøre for å ta styringen 6463212
389Engman, PascalSkammens vei 6451085
390Elvedal, AnneDu kan kalle meg Jan 6441514
391Mytting, LarsSøsterklokkene 6445761
392Ohlsson, KristinaStormvakt 6423461
393Henry, VeronicaEn natt på et fransk slott 640788
394Galbraith, RobertDen jagende graven 6393911
395Colgan, JennyBryllup på øya 6363311
396Hoover, ColleenBekjennelser : roman 6352922
397Da Costa, MélissaVeien tilbake 631857
398Wessel-Aas, KatrineHuset i Wimbledon 6303651
399Erdal, Silje FørlandFokus : sosiologi og sosialantropologi 63011270
400Bjørnstad, KetilGlemselen : roman 6291075
401Mytting, LarsSvøm med dem som drukner : roman 6271564
402Venås, HelgeElektroniske kretser og nettverk : vg1 elektro og datateknologi 6267790
403Iraki, RimaFlukten fra Palestina : min norsk-palestinske familiehistoire 6251304
404Sandemo, MargitUtysket : [Sagaen om isfolket] 6248500
405Knutsen, HegeKjemien stemmer 2 : Studiebok 6249190
406July, MirandaPå alle fire 624748
407McFadden, FreidaKvinnen i etasjen over 623857
408Øen, Inger JohanneDet du eier evig : en politiroman 6221165
409Slaughter, KarinVi er alle skyldige her 618807
410 Religion og etikk : vg3 6178080
411Balle, SolvejOm utregning av romfang 6171145
412Andreassen, MariTenk for en jubel 6161045
413Strout, ElizabethÅh, William 6153042
414McFadden, FreidaDen låste døren 614847
415Duvå, Liv NimandNed fra himmelen 6132292
416Orwell, George1984 6125031
417Khannoussi, Safae elOroppa 612877
418Clear, JamesMikrovaner : en enkel måte å få gode vaner på og kvitte deg med dårlige : små forandringer, store resultater 6114241
419Wisløff, UlrikMikrotrening : 7 uker som booster kondis og styrke 608906
420Engman, PascalRottekongen 6071145
421Flood, HeleneTerapeuten 6056280
422Beevor, AntonyRasputin : og Romanov-familiens undergang 6043022
423Hallgrímur HelgasonSeksti kilo juling : [Seksti kilo-saga] 6016001
424Lane, SorayaDen italienske datteren 6011075
425Helle, HelleHey Hafni : roman 6001075
426Osman, RichardDen umulige formuen 599837
427Schulman, NinniKjæreste Lena 596797
428Loe, ErlendDoppler : roman 5967600
429Smørholm, MargaretØkonomi 1 : næringslivsøkonomi, økonomistyring 5956740
430Engman, PascalEnkene 594956
431Holmås, RagnhildHva er det du sier? : ordene du bruker, og det de faktisk betyr 5942542
432Østby, AnneÅ danse i Lahore 5921244
433Håkonsen, KåreOppstart : entreprenørskap og bedriftsutvikling 1 5918840
434Colgan, JennySommer over skyene 5901135
435Schützer, KarolinaSnøfall over Paris : [Sophia i Paris] 5902502
436Richman, AlysonEn savnet historie 589797
437Bækkevar, IngerMønster : teknikk og industriell produksjon 5897590
438Hoover, ColleenDet starter med oss 5885551
439Knutsen, HegeKjemien stemmer 1 : Studiebok 5867760
440Skybäck, FridaSvartfugl 586678
441Haraldsrud, Andreas DrolsumKjemi 2 5859300
442Palonen, Caroline KasparaJeg har det ikke i meg å bli klassekontakt 5843731
443 Produksjonsteknikk : vg2 produksjons- og industriteknikk 5829220
444Lane, SorayaDen kubanske datteren 582995
445Asser, Elisabeth AustadTeknologiens makt : hvordan kunstig intelligens forfører, frister og utøver makt - og hva vi kan gjøre med det 582946
446Stubb, AlexanderEn ny verdensorden : maktens triangel 5813011
447Lane, SorayaAlpenes datter 580966
448Bakken, MariusLøping! : raskere og skadefri 580956
449O'Shea, DaisyDet irske barnet 580728
450Moum, TommyHistorie og filosofi 1 5778140
451Hammer, ElisabethFristelse 575757
452Isaac, CatherineEn match for livet 575708
453Ravatn, AgnesFugletribunalet 5743071
454Hemming, AnetteMenneskedyret : krim 5731055
455Østerbø, AnitaTatt av sviket 5701324
456 Reparasjons- og vedlikeholdsteknikk : vg2 produksjons- og industriteknikk 57010310
457Andersen, Stian HjelvinEt rikt menneske 569777
458Karlsson, Ørjan N.Stille som snø : kriminalroman 5681254
459Osmancausevic, AleElektronisk kommunikasjon : vg2 elenergi og ekom 5686710
460Schreiner, PerDen svake viljen : en kjærlighetshistorie 568985
461Mohn, MajaGrenser 5682502
462Johnsen, SveinElenergisystemer : vg2 elenergi og ekom 5647240
463Stanghelle, HaraldKongen forteller 5616080
464Hastrup, JuliePå villstrå 561688
465 Produksjon og tjenester : vg1 teknologi- og industrifag 5617290
466Gjerset, AsbjørnGymnos : kroppsøving videregående skole 55910100
467Strümke, IngaMaskiner som tenker : algoritmenes hemmelighet og veien til kunstig intelligens 5581543
468Fexeus, HenrikDen siste brikken : [Mementoserien] 5572502
469Stedman, M.L.Et liv langt borte 5554381
470Flood, HeleneElskeren 5555630
471Auður Ava ÓlafsdóttirDJ Bambi : roman 5551065
472Nesbø, JoKongeriket 5516640
473Berge, Anne LeneNye vegar til nynorsk 54810890
474Nesbø, JoTørst 5481523
475Bull-Hansen, Bjørn AndreasUnder danekongens flagg 5453151
476Lykke, NinaFull spredning : en legeroman 5437060
477Ersland, Bjørn ArildFørste klasse : det året vi lærte bokstavene 5431025
478Lykke, NinaVi er ikke her for å ha det morsomt 5431573
479Renberg, ToreFarmor har kabel-TV 5423001
480Flood, HeleneEnken 5405440
481Skybäck, FridaJernblomst 539638
482Tangen, NicolaiAlt jeg har lært om ledelse : av Askeladden, en pokerspiller og verdens beste sjefer 535866
483Wessel-Aas, KatrineEn engelsk sommer 5333621
484Tudor, C.J.En glipe av mørke 5332512
485Hammer, ElisabethAnstendighet 532747
486Engman, PascalKokain 532965
487Nesbø, JoPanserhjerte 5315211
488Nørgaard, Per E.Visjon 1 : Markedsføring og ledelse 1 5318350
489Nesbø, JoKniv 5311513
490Renberg, ToreLorden : roman 5301373
491Leirvik, SteveAlle de russiske horene : roman 5281035
492 Bærbar elev PC52716180
493Martin, TinaVindguden 525648
494Hastrup, JulieBlodspor 524549
495Myskja, AudunMestringsmedisin : metodene som gir helse og livskvalitet 5233631
496Moyes, JojoOver ukjente hav 5221134
497Hannah, KristinKvinnene 5212961
498Mytting, LarsHekneveven : roman 5191812
499Stave, Svein ErikTerra nova : geografi for den videregående skolen 5177380
500Gullestad, Siri ErikaVanlig ulykkelig : psykoanalysen om et friere liv 5161184
501Elida KaroOg forresten heter jeg Leah : roman 513885
502Enger, ThomasSkinndød : kriminalroman 512816
503Hammer, ElisabethFamiliehemmeligheten 511746
504Da Costa, MélissaDagene som kommer 509995
505Cedervall, MarianneDet forlatte huset 508569
506Levi, AllenTheo : en roman 5042502
507De Lange, Ann-MarieKvinnehjernen : en hjerneforskers blikk på kvinners livsfaser 5023581
508Nesbø, JoNatthuset 5025790
509Lane, SorayaDen greske datteren 501855
510Cook, LornaDen glemte datteren 501786
511Horst, Jørn LierNøkkelvitnet 5001014
512De Céspedes, AlbaHennes side av historien 5002711
513Schulman, AlexGlem meg 4991214
514Säfstrand, CarolineMitt løfte til deg 497568
515Corasanti, Michelle CohenMandeltreet 4953091
516Harmel, KristinDet franske armbåndet 494845
517DubuSolo leveling 4921224
518Skolem, MarenIngen har sett historien din 489786
519Adichie, Chimamanda NgoziDrømmeregnskap 4891842
520Brønstad, AgnesHelse =HO : vg1 helse- og oppvekstfag 4896880
521Jewell, LisaIkke slipp ham inn 488706
522McFadden, FreidaLeieboeren 488835
523Engman, PascalPatriotene 4852212
524Jón Kalman StefánssonHimmelsk måne over verdens ytterste rand 485726
525Fuglehaug, RandiPent porselen : roman 485895
526Ashcroft, JennyØya i øst 4843341
527Steen, Bjørn-GunnarGyldendals tabeller og formler i kjemi : kjemi 1 og kjemi 2 4829690
528Ormbostad, Just ErikMontørhåndboka : NEK 400:2026 4826510
529Kårjord, Maria LienNaturbasert næringsaktivitet : vg1 naturbruk 4816610
530Cosby, S.A.Til aske skal du bli 4814091
531Reichelt, Jon G.Tålekraft : styrk din mentale beredskap 480706
532Rundberg, JohanDen som vokter flokken 4805410
533Nøland, Jonas KristiansenEnergikrisen : og løsningen på den 479825
534Nesbø, JoPoliti 4771263
535Gran-Jansen, IdaLur familiemat : helt enkelt : hverdagsfavoritter med mer næring! 476746
536Brønstad, AgnesYrkesliv =HO : vg1 helse- og oppvekstfag 4756870
537Sandemo, MargitHeksejakten : [Sagaen om isfolket] 4754001
538Wiegaard, Alf MarcusJuss og samfunn : rettslære 1 4746850
539McFadden, FreidaHushjelpen gifter seg : en novelle 474796
540Higashino, KeigoDrepende sensommerdager 473776
541Børresen, Pål FredrikAppell : vg1 SF 4735240
542Rishøi, Ingvild H.Stargate : en julefortelling 47211430
543Loe, ErlendHelvete 4713311
544Da Empoli, GiulianoRovdyrenes tid 470696
545Riley, LucindaStormens søster 4702521
546Mytting, IvarFriluftsliv 46810310
547Guldal, LivHåndbok for helsefagarbeidere : i praksis 46810080
548 Strøm til bærbar elev pc4679230
549Håkonsen, KåreVekst : entreprenørskap og bedriftsutvikling 2 4658260
550Jackson, ShirleyVi har alltid budd på slottet : roman 4643311
551Andersen, Jørn KennethProduktivitet og kvalitetsstyring, 3. utgåve : vg1 teknologi- og industrifag 4626330
552Boberg, ThomasInsula 4622202
553Engberg, KatrineDet brennende bladet 460875
554Nørgaard, PerVisjon 1 4606120
555Endō, TatsuyaSpy x family 4591523
556Grund, MariaNattflygeren 455479
557Johansson, Jens M.Bare la dem komme : roman 4544471
558Lanesskog, RavnWilhelmsens metode 4543501
559De la Motte, AndersDe bergtatte 454914
560Riley, LucindaAtlas : historien om Pa Salt 45316830
561Osman, RichardTorsdagsmordklubben 4532831
562Frennstedt, TinaDødens dans 451509
563Høyer, Ida HegaziDet nye hjertet 4511842
564Sarenbrant, SofieLangfredagen 4503911
565Knapp, FlorenceNavnene 447538
566Carson, AnneRød selvbiografi : en versroman 44410020
567 Breddeidrett 44414590
568Skjervø, Gaute BørstadIngenting blir som før : en generasjonsfortelling 4433371
569Dahlgren, Hanne-Lene2 om gangen-metoden 439587
570Strout, ElizabethOlive, igjen 438974
571Hammer, ElisabethVindkast 438627
572Lindseth, IngeAldringsbrems : yngre lenger med periodisk livsstil 438607
573Haig, MattMidnattstoget 4363301
574 Lader til Chromebook 43520770
575Haugan, JohnGyldendals tabeller og formler i fysikk : fysikk 1 og fysikk 2 43513130
576De la Motte, AndersGlassmannen 435944
577Olin, MargrethSong til mor : roman 435984
578Carlsson, ChristofferEn liten dråpe blod 434459
579Ottesen, GunnarBransjelære : vg2 transport og logistikk 4345830
580Aubert, Alette SophieBiohacking 433607
581Atwood, MargaretTjenerinnens beretning 4333111
582Riley, LucindaSkyggesøsteren 4333401
583Sullivan, TimTannlegen 4324310
584O'Shea, DaisyDen irske nøkkelen 432686
585Lindell, UnniDukken i tauet : kriminalroman 4301313
586Benzine, RachidBiblioteket i Gaza 4301612
587Arsky, Gunn HeleneMord i bokhandelen 4283771
588Hoem, EdvardUng mann vil ut : roman 4281383
589Fexeus, HenrikOfferdyret 427508
590Karlson, RuneUtmattelse : hva det er, hvordan samfunnet legger til rette for det, og hvordan du kommer deg ut av det 427656
591Knausgård, Karl OveMorgenstjernen : roman 4261243
592Elizabeth Diskin Kirsti Grana Winsvold Knut KasboEnter Basic skills 8-10 4247030
593Cedervall, MarianneMord på øya 424528
594Karlsen, Ole G.Terra nova : geografi for den vidaregåande skolen 4225520
595Spjeldnæs, Kari J.Lesekrise : om lesing og konsentrasjon i en digital verden 4201183
596Bækkevar, IngerMønster : helse- og oppvekstfag 4205880
597Espach, AlisonBryllupsfolket 420498
598Jio, SarahAlle mine menn 420864
599Stokstad, LinnBlodsukkermagi : sprudlende oppskrifter og enkle triks for stabilt humøt, mer overskudd og bedre helse - for hele familien 418557
600Jeffs, RogerSamstemt : harmonilære, arrangering og komponering 4175540
601Karlsen, Ole G.Terra mater : geofag X, geofag 1 4177710
602Andersen, Jørn KennethProduksjon og tenester, 3. utgåva : vg1 teknikk- og industrifag 4155530
603Hodne, ØrnulfMystiske steder i Norge 4151034
604Grønlien, Heidi KristineBi2 : biologi 2 4157230
605Andersen, Lena BergGod i norsk 1 : arbeidsbok A1/A2 : Voksenopplæringen 4142871
606Hundevadt, KimPorcus 414459
607Bagger, ThomasKaoskoden 414616
608Grebe, CamillaVelkommen til evigheten 4146360
609Moyes, JojoToner i natten 4101053
610Jæger, JørgenDommen 4093911
611Horst, Jørn LierSak 1569 4085620
612Øygarden, BjarneNye Kontekst 8-10 : nynorsk som sidemål 4086600
613Sandemo, MargitAvgrunnen : [Sagaen om isfolket] 4075000
614James, EricaHuset i Maple Drive 405606
615Dehli, LarsStopp tankekjøret : kraftfulle teknikker for å få mer ut av livet 405527
616Grinde, Bjørn HallvardForretningsdrift : vg1 salg, service og reiseliv 4045000
617Sletbakk, MarianneBios 1 : biologi 1 4046090
618Teige, TrudeNoen vet 403626
619Schulman, AlexMalma stasjon : roman 403795
620Duckert, HegeKatti Anker Møller : å bestemme over livet 403765
621Rypdal, Karoline BjarnesdatterHjertefrisk : de 5 B-ene som truer hjertet - og hvordan du stopper dem 403795
622 Treningslære : idrettsfag 4028350
623Stuart, AnnaJordmoren i Auschwitz 4024011
624Mímir KristjánssonMamma er trygda 4003341
625Teige, TrudeEn hjelpende hånd 398705
626Nesbø, JoGjenferd 3961352
627Grund, MariaBlekkspruten 3953810
628Nesbø, JoSønnen 395656
629Furevikstrand, Tor EgilNorsk for påbygging 3946260
630Nygårdshaug, GertSparknekt : krimroman 3947140
631Hammer, ElisabethAvsløringer 392665
632TegnehanneDet går bra 392745
633Bjertnes, HegeScope 2 : programfaget engelsk 2 3916010
634Wiegaard, Alf MarcusJuss og §amfunn : rettslære 2 3915690
635Loe, ErlendKukene/Kukane 3905020
636 Bærbar PC til utlån390448
637Sandemo, MargitRavnens vinger : [Sagaen om isfolket] 3898000
638Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 3882261
639Sandemo, MargitLengsel : [Sagaen om isfolket] 3885000
640Jæger, JørgenSkyggejakten 3881033
641Heivoll, GauteMin tid i disse skogene : roman 387814
642Storbakken, Ida Marie AamotVerdens beste supper 386458
643AttråAttrå : erotiske fantasiar 3865190
644Griffiths, EllyNattfalkene 383468
645Enoksen, EysteinBreddeidrett 3838080
646Rostgaard, SimonTegningsforståelse og 3D-modellering : vg1 bygg- og anleggsteknikk 3826310
647Riley, LucindaDen savnede søsteren 38213520
648Haratischwili, NinoDet åttende livet (til Brilka) 382616
649Bakkeid, Heine T.Vintergrav 3814250
650Colgan, JennyVelkommen til Floras kafé 3811312
651Posthuma, JenteDet jeg helst ikke vil tenke på : roman 3811742
652Sandemo, MargitDragens tenner : [Sagaen om isfolket] 3797000
653Herø, EyolfDokumentasjon og kvalitet : vg2 produksjons- og industriteknikk 3799240
654Kingsolver, BarbaraDemon Copperhead 378596
655Levi, AllenTheo 378556
656Horst, Jørn LierIllvilje 3774070
657Yrsa SigurdardóttirVokt dine hender 377626
658Steen, Bjørn GunnarAqua 2 : kjemi 2 : studiebok 3764880
659Andersson-Ulseth, PeterStyresystemer : vg2 elenergi og ekom 3755160
660Golding, WilliamFluenes herre 3743221
661Kjellsdotter, NillaTil natten er forbi 3743311
662Dahl, Ellen StøkkenDyrisk : noveller 373596
663Sandemo, MargitDødssynden : [Sagaen om isfolket] 3736000
664Shakar, ZeshanTante Ulrikkes vei 3732171
665Drange, Eli-Marie¡Claro que sí! : spansk aktivitetsgrammatikk 3726980
666Kepler, LarsHypnotisøren 3702011
667Raja, Abid Q.Min skyld : en historie om frigjøring 3705350
668Teige, TrudeAldri tilgi 3692671
669Keegan, ClaireTre lys 369794
670Dimby, NonoLandbruk : vg1 naturbruk 3685020
671Erdal, Silje FørlandFokus (BM) : sosiologi og sosialantropologi 3684230
672Hammer, ElisabethFortielse 366536
673Sarenbrant, SofieBursdagen 365409
674Krien, DanielaKjærlighet i nødsfall 365576
675Hall, Clare LeslieNår jorden brister 364705
676 Strøm utlån til bærbar elev PC364834
677Renberg, ToreLungeflyteprøven : forsvar for en ung kvinne som var mistenkt for spedbarnsdrap : roman 3621173
678Hexeberg, SofieNytt blikk på autoimmun sykdom 3622131
679Trampe, Synnøve VereideGutta : den nye likestillingskampen 362625
680Bache-Wiig, AnnaTil våren : roman 3622631
681Gottman, John MordechaiSnu deg til meg! : det du gjør i løpet av ett mikrosekund, avgjør hvor relasjonene dine ender opp 3612121
682Pilkey, DavKaptein Supertruse og Hebbe Hundetruses horrible herjinger 3611971
683Hjorth, VigdisGjentakelsen : roman 3611492
684Sandemo, MargitSpøkelsesslottet : [Sagaen om isfolket] 3607000
685 Latterbomber : vitser for barn 3601742
686Elstad, Anne KarinFolket på Innhaug : [bind 1] 358655
687Teige, TrudeMormor danset i regnet 3583860
688Skåden, SigbjørnPlanterhaug 3582851
689Martin, TinaBefrieren 3573310
690Engberg, KatrineHvite netter 356615
691Sandemo, MargitGalgeblomsten : [Sagaen om isfolket] 3567000
692Arsky, Gunn HeleneMord på biblioteket 3553211
693Matre, Agnes LoviseSkinnet bedrar 3551702
694Engelien, OlaTett på : norsk YF 3554720
695Fatland, ErikaGrensen : en reise rundt Russland : gjennom Nord-Korea, Kina, Mongolia, Kasakhstan, Aserbajdsjan, Georgia, Ukraina, Hviterussland, Litauen, Polen, Latvia, Estland, Finland og Norge samt Nordøstpassasjen 354784
696Sandemo, MargitBak fasaden : [Sagaen om isfolket] 3548000
697Fagerlund, JennyEn hemmelighet for mye 354487
698Kahneman, DanielTenke, fort og langsomt 3531192
699King, StephenCarrie 3532051
700Tolkien, J.R.R.Ringenes herre : Ringens brorskap 3521063
701Strömberg, LouiseDer villblomstene vokser 352556
702Schepp, EmelieHundre dager i juli 351695
703Svendsen, Tonje FossumPsykologi 2 : vg2/vg3 : psykologi for studiespesialiserende utdanningsprogram. 3514700
704Ingstad, HelgePelsjegerliv blant Nord-Canadas indianere 3501891
705Sandemo, MargitDødens hage : [Sagaen om isfolket] 3507500
706Robbins, Mel5-sekundersregelen : den raskeste metoden for å endre livet ditt 3503210
707Myskja, AudunKunsten å finne ro 3503121
708Heum, TrondAlle tiders historie : frå dei eldste tider til våre dagar 3504760
709Flatland, HelgaEtterklang : roman 3501033
710Masternes, Jon-AreDet som spiser meg 3491682
711Enders, GiuliaOrganisk 3482701
712Fexeus, HenrikOfferdyret : [Mementoserien] 3483001
713Sandemo, MargitVinterstorm : [Sagaen om isfolket] 3476000
714Svendsen, Lars Fr.H.Trump og filosofene : hvordan et studium av historiens minst filosofiske mann kan lære deg forbløffende mye om filosofi 347873
715Hammer, ElisabethVinterhjerter 346576
716Schützer, KarolinaUnder stjernene i Paris : [Sophia i Paris] 3462501
717Sandemo, MargitDen onde arven : [Sagaen om isfolket] 3456000
718Carrasco, PaulaDet går over : roman 3451662
719Sandemo, MargitBlodhevn : [Sagaen om isfolket] 3455500
720Hellberg, ÅsaDen femte dagen 344408
721Flatland, HelgaBli hvis du kan, reis hvis du må (1) : roman 3441202
722Ley, RosannaDen italienske flammen 3442911
723Lovrenski, OliverDa vi var yngre : : roman 3421422
724Elling, LarsVed porten til stillhetens skog : en fortelling om vennskap, kunsten og den ulydige hjernen 342655
725Läckberg, CamillaMentalisten 3424360
726Herngren, MoaSøskenfeiden 342566
727Schulman, NinniSom vi lekte 342556
728Sandemo, MargitSatans fotspor : [Sagaen om isfolket] 3417000
729Jæger, JørgenDet sorte fåret 341933
730Higashida, NaokiHvorfor hopper jeg 3401771
731Mytting, LarsSkråpånatta 34010260
732Loe, ErlendDoppler 3391622
733Sandemo, MargitDen siste ridder : [Sagaen om isfolket] 3397500
734Hansen, Hans-Einar RustøyRåstoffer og produksjon : vg1 restaurant- og matfag 3397480
735De la Motte, AndersDøden går på visning 339566
736Staalesen, Gunnar1899 : preludium 338595
737Gjermundsen, Simen ØianFrifor ultraprosessert mat 338447
738Sandemo, MargitBøddelens datter : [Sagaen om isfolket] 3385000
739Hadley, TessaSøsken 337487
740Sandemo, MargitFeber i blodet : [Sagaen om isfolket] 3377000
741Sten, VivecaVillederen 337983
742Djønne, LeanderAlt et : roman 337645
743Stuart, DouglasJohn sønn av John : roman 3363630
744Brundtland, Liv Kristin SteenI varetekt meg ta 336615
745Seierstad, ÅsneAfghanerne 335923
746Blichfeldt, NorunnNye kontekst 8 - 10 : Tekster 4 3352961
747Sandemo, MargitDen ensomme : [Sagaen om isfolket] 3355000
748Makkai, RebeccaVi var de håpefulle 334477
749Mo, JohannaBrottsjøen 334526
750Nesbø, JoMarekors 3331083
751Henry, VeronicaDen hemmelige stranden 333467
752Karlsson, Ørjan N.Det siste stykket hjem : kriminalroman 333724
753Smith, Wilbur A.Stormflo (21) 3324000
754Sandemo, MargitVinden fra øst : [Sagaen om isfolket] 3328000
755Harnesk, TinaSvik som går i arv : roman 331477
756Ohlsson, KristinaSkoddehav 331804
757Hannisdal, Aili KristinaIkke bare en følelse : hvordan våge å lytte til følelsene du helst vil unngå, for å finne veien til lykke - og deg selv 3312701
758Dedekam, IvarIllustrert navigasjon 3304520
759Stenborg, Per MoritzFrykt ikke mørket : kriminalroman 3302651
760Ernst, Linea MajaKun til navlen : roman 330526
761Matre, Agnes LoviseUvigslet jord : kriminalroman 330774
762Bjerkli, Myriam H.Onkel Edward 329615
763Fjell, Jan-ErikTysteren 3294530
764Tangen, GeirSnøengler : kriminalroman 328764
765HomerosOdysseen 3282331
766Alexander, RebeccaNye sjanser på øya 327437
767Sullivan, TimSyklisten 3262712
768Chen, KarissaHjemlengsel 3261512
769Edvardsson, MattiasPostkortmorderen 326467
770Riley, LucindaMordene på Fleat House 3269280
771Michallon, ClémenceSiste utvei 324388
772Matre, Agnes LoviseIskald 3241292
773Eigeland, Lotte C.Nattflygerne 324774
774Øverland, AndreasJeg vet ikke, jeg var ikke der 3231542
775Ottesen, GunnarTransport, logistikk og løfteoperasjoner : vg2 transport og logistikk 3234650
776Lerø Kongsnes, AsbjørnMatemagisk 8 3214230
777Berg, LenaGod i norsk 2 : arbeidsbok B1 3211761
778Andersen, Lena BergGod i norsk 1 : Arbeidsbok A1/A2 3203031
779Hastrup, JulieFarlig fortid 320398
780Myskja, AudunDe tibetanske ritene : 15 minutter som forandrer livet ditt 320437
781Frøland, Anne-LiseTynne rivner av lys : roman 3191771
782O'Farrell, MaggieHamnet 319575
783Steinbeck, JohnØst for Eden 3182231
784Ashcroft, JennyKjærlighetens ekko 317407
785Stein, JesperSolo : krim 317368
786Colgan, JennyDen lille bokhandelen på hjørnet 316595
787Cedervall, MarianneMed døden til bords 315368
788Moyes, JojoEt helt halvt år 3153860
789Myklebust, Ingunn#Bystrikk helt basic 314349
790Adler-Olsen, JussiNatriumklorid 314863
791Strout, ElizabethÅh, William! 314615
792Hansen, AndersADHD : uante krefter 3132551
793Sarenbrant, SofieMytomanen 313496
794Aleksandersen, ÅgeLørdagsbarn : historien om sangene 3113910
795Larmo, IdaRigel : urettens ekko 3103700
796Cook, LornaDen glemte datteren : [Husets hemmeligheter] 3093001
797Geelmuyden, Niels ChristianSannheten på kroppen : alt du bør vite om kosmetikk 308565
798Furre, HeidiTechnotika 308525
799Shelley, MaryFrankenstein 3081192
800Darian, CarolineJeg kaller deg ikke lenger pappa : familietraumet som rystet en hel verden 3082571
801Ekfeldt, PetraPuls helse : vg1 helse- og oppvekstfag 3084040
802Høst, JohanEn nasjon i sjakk : [Delta-serien] 3085000
803Keegan, ClaireI seneste laget : historier om kvinner og menn 306565
804Nesbø, JoSnømannen 305843
805Andersen, Stian HjelvinTakk, bare bra 304486
806Enchi, FumikoSkyggekvinner 3032571
807Backman, FredrikFolk med angst 3031182
808Axelsen, Sunniva LyeJohanne den vanvittige 302378
809 Norske seksuelle fantasier : kvinner og menn forteller 301329
810Minier, BernardLucia 3014100
811Burgess, RichardInteractions 2 : programfag engelsk 2 3015020
812Andersen, Ragnhild WiePuls yrkesliv : vg1 helse- og oppvekstfag 3004220
813Holte, Martin BechAlternativt statsbudsjett : løsninger for landet som ble for rikt 300476
814Morseth, Anne LouiseEn sjanse til 2995110
815Bagger, ThomasSort mirakel 299614
816Bolstad, TerjeFiske og akvakultur : Vg1 fiske og akvakultur 2974530
817Bjørnstad, Trond HåvardSkogbruk : vg1 naturbruk 2973890
818Hallgrímur HelgasonSeksti kilo juling 2971312
819Christensen, Lars SaabyeByens spor : Ewald og Maj 2973250
820Erichsen, DortheMidtsommer 296624
821Tolkien, J.R.R.Silmarillion 296973
822Lunde, MajaBlå : roman 2964990
823Tolkien, J.R.R.Hobbiten, eller Fram og tilbake igjen 2961232
824Sundström, LenaJegeren 296338
825Ueland, Daniella RoxmanHusdyr : vg1 naturbruk 2954660
826Fiebig, JulikaMomente : tysk nivå 2 2955550
827 Guinness world records 2951272
828Bjørk, SamuelHitra 295595
829Elster, Clélia EtienneEnchanté 2 : fransk ll - vg 2 2954260
830Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 2951521
831Johnsen, Ina-JanineSkikkelig gode salater 294427
832Zevin, GabrielleI morgen, og i morgen, og i morgen 2942761
833Nesbø, JoKongeriket : roman 2941142
834Matre, Agnes LoviseSkinnet bedrar : kriminalroman 294724
835Gulbranssen, TrygveOg bakom synger skogene : [bind 1] 2931022
836Gazan, Sissel-JoI en dråpe 2932611
837Ahnhem, StefanOffer uten ansikt 2922701
838 Alle tiders historie : nyere historie VG 3 2922980
839Riley, LucindaSolsøsteren 2917010
840Ypi, LeaFri : en oppvekst ved historiens ende 291614
841Montgomery, HedvigBarneskoleårene : 6-13 år : syv enkle steg for å lykkes med oppdragelsen i læringens tid 291456
842Lykke, NinaNei og atter nei : roman 291724
843Jensen, Jens HenrikFrende 289456
844Hastrup, JulieMirakelmannen 289299
845Lykke, NinaNei og atter nei 2892001
846Läckberg, CamillaGullburet : [Faye] 289309
847Khemiri, Jonas HassenSøstrene 288584
848Widholm, KatarinaElskede Betty 288486
849Fjell, Jan-ErikNattravnen 287883
850Michelet, JonEn sjøens helt : Skogsmatrosen 2863170
851Witoszek, NinaDet blåøyde riket : norske tillitspatologier 286555
852Blichfeldt, KathinkaNye kontekst 8 - 10 : Tekster 4 2854790
853Mola, CarmenJenta uten navn 285299
854Austen, JaneStolthet og fordom 2841661
855Yanagihara, HanyaEt lite liv 2842001
856Christensen, Lars SaabyePasninger : VM2026 2841501
857Dahlgren, HelenaDarling : roman 283358
858Bjertnæs, SverreMorsdager : essay 283416
859Seierstad, ÅsneBokhandleren i Kabul : et familiedrama 282713
860Widholm, KatarinaÅ telle hjerteslag 281515
861Liabäck, ÅsaSom en vind gjennom kolonihagen : roman 281466
862Norman-Stormbringer, HegeBare for et år 281495
863Page, LizzieEt sted å høre til 281485
864 Perspektiver : historie påbygging 2803600
865Nordstrand, BeritAutofagi 14 : styrk cellenes egen fornyelse med 14 dagers periodisk faste og anti-inflammatorisk mat 279426
866Säfstrand, CarolineLa meg fortelle alt 279426
867Hofset, JanneckeGod i norsk 1 arb bok A1/A2 2794140
868Jón Kalman StefánssonSommerlys, og så kommer natten 279674
869Randau, TessaSkogen, benken og livets store spørsmål : møtet som endret alt 279387
870Musso, GuillaumeGjenforeningen : roman 2792710
871Barr, ConnieKvinner som reiser alene : roman 279574
872Grisham, JohnGuttene fra Biloxi 278406
873Moyes, JojoJenta som ble igjen 2777160
874Kjellsdotter, NillaJenta i stenparken 2771914
875Tjønn, Brynjulf JungKvit, norsk mann : dikt 2778210
876Karlsson, Ørjan N.Natten reiser alene : kriminalroman 277743
877Martin, TinaTordneren 277289
878Alexander, RebeccaArven fra øya 276466
879Diseth, ÅgePsykologi 2 : programfag psykologi 2 2764170
880Ashcroft, JennyFyrtårnets hemmeligheter 276485
881Haugland, MariaLev, spis, nyt : din guide til magiske hverdager, næringsrik mat og inspirerende organisering 276318
882Riley, LucindaMånesøsteren 2767020
883Karlsson, Ørjan N.Kureren 276397
884Sachar, LouisHoles 2752401
885Smith, Wilbur A.Titanenes krig (8) 2752501
886Schjetlein, Anne-MarieDøden bryr seg ikke 274338
887Dahlback, JorunnVg1 frisør, blomster, interiør og eksponeringsdesign 2743720
888Ormbostad, Just ErikMontørhåndboka : NEK 400:2018 2745500
889Sarenbrant, SofieSkytsengelen 273495
890Hamsun, KnutSult 2731791
891Nesbø, JoKongen av Os : [Kongeriket] 27311000
892Paris, B.A.Bak lukkede dører 2732121
893Laestadius, Ann-HelénSkam 272743
894Mehlum, JanInn i mørket : kriminalroman 270465
895Christensen, Lars SaabyeHaren : og andre noveller 269594
896Helm, LivMed hjertet i hånden 2692501
897Niemi, MikaelStein i silke : roman 269683
898Herø, EyolfReparasjons- og vedlikeholdsteknikk 2694970
899Backman, FredrikEn mann ved navn Ove 269644
900Axelsson, IdaStille vrede 2692013
901Horst, Jørn LierNøkkelvitnet : kriminalroman 268813
902Grinde, BjørnForretningsdrift : vg1 salg, service og reiseliv 2683640
903Ragde, Anne BirkefeldtHennes siste fantastiske dager 268783
904Dahl, Niels FredrikFars rygg : : roman 267416
905Wilhelmsen, IngvardSjef i eget liv : en bok om kognitiv terapi 267733
906Matre, Agnes LoviseUvigslet jord 2672041
907Helle, HelleHey Hafni 267318
908Fretheim, EvaDronningland : : krim 267299
909Matè, GaborNår kroppen sier NEI : Prisen vi betaler for skjult stress 2661002
910Matthews, CaroleFra en dag til en annen 266299
911De la Motte, AndersVåroffer 2661771
912Tolkien, J.R.R.The lord of the rings : The fellowship of the ring 2661002
913Davidsson, CamillaI skyggen av fikentreet 266328
914Brunes, Anders O.Aktivitetslære 2653650
915Ege, Tove Karin MannesØkonomi 1 : næringslivsøkonomi, økonomistyring 2653910
916Arvola, IngeborgKniven i ilden 2654130
917Faldbakken, MatiasVi er fem : roman 2653490
918Kinney, JeffEn pingles dagbok, Rodrick ruler 2641571
919Brenden, LailaToner fra en stille skog 2642241
920 Tekniske tjenester : Konstruksjons- og styringsteknikk 2632910
921Stuart, AnnaSøstrene fra Warszawa 263465
922Radnedge, KeirFIFA World Cup 2026 : offisiell guide 263604
923Melsom, KajaDen fordømte skamløsheten : fra moralisme til narsissisme 2631002
924Day, SylviaBare for deg : en Crossfire-roman 2631521
925Norlin, AnnikaTua 261475
926Nore, AslakHavets kirkegård : roman 261515
927Nygaard, Kaja GjersemEn sterkere tro 261594
928Diseth, ÅgePsykologi 1 : Programfag 2612820
929Stuhaug, LindaKvardagsmiddagar : alt-i-eitt i gryte, form eller panne 259377
930Hamberg, EmmaJe m'appelle Agneta 259436
931Alexander, RebeccaHjem til øya 259367
932Tombre, TorbjørnMayday : praktisk bruk av VHF 2593780
933Warholm, Line MarieRobuste foreldre : hvordan tåle barnets følelser - og dine egne 2582630
934Ohlsson, KristinaIsbryter 257673
935Harpman, JacquelineJeg som aldri har kjent menn : : roman 256289
936Kvarnström-Jones, RuthVenninnene på Nordiska Kompaniet 256269
937Ellingsen, ElisabethPå vei : Arbeidsbok 2564100
938Nylund, KajaUnder midnattssolen 256386
939Matè, GaborMyten om det normale : Traumer, sykdom og heling i en giftig kultur 2562501
940Kvensler, UlfLa bølgene gjøre resten 2562311
941Page, LizzieBarnehjemmet 256465
942Horst, Jørn LierFelicia forsvant 255753
943Binz, AnnikenFinn din superkraft! : nøkkelen til varig motivasjon og livsglede 255279
944Härjegård, KarinDatteren og vårflommen 254554
945Kulbrandstad, Lars AndersSidemålsordlista 2542870
946Colgan, JennyEn evighet fra deg 253534
947Horst, Jørn LierBlindgang 253376
948Inchauspé, JessieGlukoserevolusjonen : gå ned i vekt, stopp søtsuget, få tilbake energien : ta kontroll over blodsukkeret 2521072
949Howard, DylanJeffrey Epstein : døde menn snakker ikke 2521551
950Stranger, SimonLeksikon om lys og mørke : roman 2511391
951Andersen, JohanProduksjonsteknikk : VG2 Produksjons- og industriteknikk 2504520
952Jæger, JørgenBlodskrift 250653
953Enger, ThomasFantomsmerte : kriminalroman 250505
954Teige, TrudeNoen vet : krim 249693
955Reid, RachelGame changer : [Game changers] 2492500
956Loe, ErlendNaiv. Super 2495480
957Mytting, LarsHekneveven 2487580
958Gran, SisselDet er slutt : historier om løsrivelse 2481521
959Ekeberg, Jan OveBarbarene fra nord 248534
960Moum, TommyHistorie og filosofi 2 2474550
961James, E.L.The missus 2462500
962Håvardsen, Tor-Håkon GabrielEn siste hilsen : om å jobbe med døden - og møte den hjemme 2462540
963Reid, RachelHeated rivalry : Game changers 2462500
964James, EricaHagene i Italia 2462121
965Ingulstad, FridGullnålen : [Sønnavind] 2461022
966Hjorth, VigdisArv og miljø : roman 246703
967Horst, Jørn LierJakthundene 246475
968Coben, HarlanSeks år 2451132
969Krefeld, Michael KatzPakten 245308
970Jæger, JørgenDødssymfoni 245663
971Geard, AmandaGlassnøkkelen 2443130
972Huang, AnaTwisted love 244683
973Stokke, Silje SkaugHjertevarme foreldre 244455
974Klepp, AnneliGutte-spetakkel 2441062
975Läckberg, CamillaGjøkungen : [Fjällbacka-serien] 2447000
976Næsmo, Camilla BruuNorskboka essens : vg 2 yrkesfag 2423730
977 Kalkulator2425550
978Klausen, Julia F.Jeg er ikke min mors datter : min oppvekst med Norges farligste kvinne 242356
979Berg, LenaGod i norsk 1 : Arbeidsbok A1/A2 2427710
980Mohn, MajaFrigjort 2421002
981Kvarnström-Jones, RuthDe fabelaktige kvinnene på Grand Hôtel 241298
982Samartin, CeciliaSterkere enn frykt : roman 2412021
983Hverven, SigurdSå setter vi oss på huk : filosofi på høyde med barn 241386
984Thorsen, Liv EmmaI alle vinduer : potteplantenes kulturhistorie i Norge 241337
985Collins, TessaJenta med georginene 240455
986Kielland, Alexander L.Gift 2396010
987Fielding, JoyJenny Cooper har en hemmelighet 239298
988Page, LizzieBarnas sang 239465
989Horst, Jørn LierNattmannen 2391211
990Tofteberg, Grete NormannMaximum 82394750
991Korsgaard, ThomasEn dag vil vi le av det 238832
992Gunnlaugs saga ormstunguSagaen om Gunnlaug Ormstunge 2384150
993Yarros, RebeccaFjerde ving 237802
994Hestad, Maria BergMatauk med pallekarm 237366
995Backman, FredrikBritt-Marie var her 237396
996Robinson, MarilynneGilead 237405
997Honeyman, GailEleanor Oliphant har det helt fint 236356
998Giske, RuneTreningsleiing 2364110
999Vahr, EllenBakeriet i Brooklyn : roman 236773
1000Ibrahimovic, ZlatanJeg er Zlatan 2362550

1156 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 191 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2462 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 22/10/2026 kl. 15:32:37


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/8 1/11 1/12 1/6 1/10 1/9 1/7
20041/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20051/4 1/10 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20061/7 1/4 1/10 1/9 1/3 1/1 1/12 1/6 1/2 1/8 1/11 1/5
20071/7 1/3 1/9 1/10 1/6 1/12 1/1 1/11 1/8 1/2
20081/2 1/11 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As