1000 mest utlånte voksenbøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Seierstad, ÅsneUfred : Russland fra innsiden 864331492
2Christensen, Lars SaabyeKjøkken 801511796
3Horst, Jørn LierTvilen 620312205
4Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn 57277557
5Horst, Jørn LierDen siste saken 555115083
6Strout, ElizabethDet vi aldri sier 549915643
7Ravatn, AgnesDoggerland 517113223
8Arnesen, SonjaNorskboka : vg2 yrkesfag 502663230
9Gjerset, AsbjørnTreningslære : idrettsfag vgs 495356550
10Strömberg, SaraSot 49247106
11Flatland, HelgaSå gjør vi så : roman 490812863
12Heum, TrondAlle tiders historie : fra de eldste tider til våre dager 486157850
13Nesbø, JoNådeskudd 483616522
14Strömberg, SaraSkygger 44727825
15Torgersen, NikolaiGater jeg har levd 442220872
16 Verkstedhåndboka 440074460
17Lykke, NinaHvor er de voksne? 42009924
18Horst, Jørn LierSkriket 419612673
19Holt, AnneDiamanter og rust : en Hanne Wilhelmsen-roman 410514492
20Engman, PascalKlanen 40144279
21Brekke, JørgenAlt skal bli støv : en Odd Singsaker-krim 39797005
22Uri, HeleneI mitt lune hi : roman 39258404
23Fretheim, EvaKråketronen 38794987
24Matre, Agnes LoviseFartsblind : kriminalroman 385511003
25Sand, MariaAlt mitt er ditt : roman 38278844
26Läckberg, CamillaSørgekonen 38164428
27Pelicot, GisèleEn hyllest til livet : skammen må bytte side 38147005
28Nesbø, JoMinnesota : roman 378117412
29Horst, Jørn LierUtskudd 376611303
30Jæger, JørgenNarrespill 360611203
31Brown, DanHemmelighetenes hemmelighet : en roman 35729373
32Nesser, HåkanDet finmaskede nettet 34906215
33Mjønes, Johan B.Spuria : roman 346611822
34Ohlsson, KristinaNattanker 34359123
35Løno, AnnetteVagusnerven : kroppens skjulte superkraft 33635006
36Flood, HeleneNærmeste nabo : psykologisk thriller 332510543
37Dragland, AnnetteHele deg : veien til bedre helse 32979543
38Fjell, Jan-ErikUlvestuen 32909253
39Fatland, ErikaSjøfareren : en reise gjennom Portugals tapte imperium 325013482
40Christiansen, AnePasos : spansk nivå 2 324536990
41McFadden, FreidaKjære Debbie 324210173
42Adler-Olsen, JussiDøde sjeler synger ikke 32369513
43Renberg, ToreEt livsforsøk 320413662
44McFadden, FreidaHushjelpen 31927184
45Andreassen, KyrreIkke mennesker jeg kan regne med : roman 319112912
46Næss, Sven PetterSvarte hull : en Harinder Singh-krim 31568303
47Hjorth, VigdisDet gode mennesket i Sandvika : en roman 30668133
48Petterson, PerDu er hjemme nå 30637993
49Andersen, Jørn KennethKonstruksjons- og styringsteknikk : Vg1 Teknologi- og industrifag 306040040
50Perrin, ValérieTata 30078793
51McEwan, IanHva vi kan vite 29537933
52Vahr, EllenBorte fra verden : roman 29297873
53Riley, LucindaKjærlighetssangen 29269123
54Kaneshiro, MuneyukiBlue lock 29047783
55Strömberg, SaraSkred 28194476
56Tronstad, Tyra TeodoraFolk som hater lokalhistorie : roman 281210142
57Fretheim, EvaPapirdukkene 28028443
58Strout, ElizabethFortell meg alt 28017593
59Heger, AndersWanda : en familiehistorie 27476394
60Andersen, Jørn KennethProduktivitet og kvalitetsstyring : Vg1 Teknologi- og industrifag 267232790
61McFadden, FreidaKollisjonen 26669822
62Heivoll, GauteHimmelens krystall 25976034
63Strömberg, SaraSkinn 25954545
64Rustad, Morten CorneliussenFlyt : kroppsøving for videregående skole 258330990
65Loland, SigmundIdrett og samfunn : idrettsfag vgs 256730840
66Børresen, Pål FredrikAppell : vg1 SF : norsk 254135110
67Tiller, Carl FrodeArbeidarhjerte : roman 25184515
68Fretheim, EvaDronningland : krim 25068722
69Holte, Martin BechLandet som ble for rikt : hvordan Norge endte i oljefondets felle 250310952
70McFadden, FreidaHushjelpen ser deg 24354865
71Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn : [Seksti kilo-saga] 24214505
72Burke, Caro ClaireYesteryear 241612971
73Theorin, JohanNattgjestene 23894285
74De la Motte, AndersMysteriet på Capri : [Mord under solen] 23804505
75Michelet, MarteDet har skjedd verre ting i utlandet : scener fra et farskap 23796073
76Callin, PetterErgo : fysikk 1 235030900
77Backman, FredrikMine venner 23427263
78De la Motte, AndersNattjegeren 23342658
79McFadden, FreidaHushjelpens hemmelighet 23054924
80Börjlind, CillaSkygge over Slagtjern 23038682
81Karlsen, Ole G.Terra nova : geografi for den videregående skolen 227528070
82Wernø, Johanne NordbyKaninen har stått opp : autistiske journaler 22448332
83Sten, VivecaBenåderen 22372558
84Hammer, ElisabethFamiliehemmeligheten : [Løfter i sand] 22073506
85Bjørgum, Sondre H.Skogfruen : thriller 21983436
86Horst, Jørn LierTørt land 218111241
87Teige, TrudeMormors utrolige venninner : roman 21718552
88Engman, PascalIngen 21673206
89Enger, ThomasSår 21572777
90Läckberg, CamillaSørgekonen : [Fjällbacka-serien] 21447502
91Øen, Inger JohanneSelv om himmelen faller : en Silja Frost-roman 21322987
92Walden, AndrevJævla menn 21238292
93Fretheim, EvaFuglekongen : roman 21197552
94Stranger, SimonStranger : roman 21165194
95Græsli, HansKompass : geografi vgs 211024550
96Moyes, JojoDa jeg møtte deg 20958072
97Engman, PascalAlbinoen 20492627
98Morseth, Anne LouiseEn lykkelig slutt 20375004
99Emanuelsen, BirgerOdysseen 20134964
100Haugerud, Dag JohanSjelesorg : roman 20095004
101Teige, TrudeÉn for alle 19849522
102Kolpus, IsalillHvem brente John Savio? 19794854
103Fosse, JonVaim : roman 19613315
104Moyes, JojoVi bor alle her 194710031
105Carr, GarrettGutten fra havet 19387302
106Svendsen, Tonje FossumPsykologi 1 192926450
107Moore, LizGuden over skogene 19065493
108Perrin, ValérieÅ vanne blomster om kvelden 189310781
109Stoltenberg, JensPå min vakt : å lede Nato i krigstid 18923645
110Hoover, ColleenVerity 18869711
111Engberg, KatrineDe uønskedes paradis 18632059
112Harpman, JacquelineJeg som aldri har kjent menn : roman 18556522
113Lovrenski, OliverDa vi var yngre : roman 184215811
114Hustvedt, SiriGjenferd : en kjærlighetshistorie 18184034
115Karlsson, Ørjan N.Det levende mørket : kriminalroman 18123026
116Nesbø, JoFlaggermusmannen 17896382
117Tungen, ThereseDen andre sida av elva : roman 17664663
118Strout, ElizabethJeg heter Lucy Barton 17513335
119Berglund, IngridSov dukkelise : kriminalroman 17492906
120Minier, BernardDe utslettede 17495043
121Klausen, Julia F.Jeg er ikke min mors datter : historien om en tapt barndom og veien til et eget liv 17476452
122Giske, RuneTreningsledelse 174522510
123Witherspoon, ReeseUten et ord 17304074
124Bjørk, SamuelBomberen 16836282
125Skeie, ToreHardråde : om Harald Sigurdsson og hans verden 16794793
126Engman, PascalKlanen : [Klanenserien] 16788501
127De la Motte, AndersMysteriet på Capri 16762018
128Færø, TorkilHvilekuren : hvil smartere, stress mindre og prester bedre 16715033
129Eikehaug, ErikAlle elsker Kari : roman 16647372
130Brønstad, AgnesKommunikasjon : vg1 helse- og oppvekstfag 165624800
131Ericsson, KjerstiØmhet og forferdelse : roman 16554413
132Korsgaard, LeaInnen året er omme : hva 64 sommerfugler lærte meg om naturens største gåte 16497202
133Moyes, JojoI ly av regnet 16451938
134Bjerkli, Myriam H.Evas skål 16444973
135Flatland, HelgaEt liv forbi 16016262
136Egeland, TomSatans segl 16007482
137Fossum, KarinAller kjæreste : roman 15978741
138Eggen, TorgrimBlodet 15925193
139Krien, DanielaMitt tredje liv 15882346
140Colgan, JennyHusrom og hjerterom 15432047
141Strout, ElizabethAmy og Isabelle 15387582
142Heum, TrondAlle tiders historie (BM) : fra de eldste tider til våre dager 153319120
143Sager, RileyHun som ble igjen 15333025
144Perrin, ValérieGlemt på en søndag 15243294
145Beauvoir, Simone deDen bedratte kvinnen 15143923
146Michaelides, AlexDen tause pasienten 15024983
147Hammer, ElisabethVindkast : [Løfter i sand] 14952505
148Ridzén, LisaTranene flyr mot sør 14884333
149Adler-Olsen, JussiSju kvadratmeter med lås : thriller 148111541
150Andersen, Stian HjelvinBukke nikke neie 14712465
151Engman, PascalBestselger 14682685
152Riley, LucindaSkjult skjønnhet 145411341
153Skagen, Ellen FløDen nevroplastiske nøkkelen : ved uforklarte fysiske plager som ikke går over 14534463
154 Aktivitetslære 145124820
155Sveen, GardSkalpjegeren 14512645
156Montefiore, SantaDen siste sangen 14441877
157Latronico, VincenzoDet perfekte : roman 14391947
158Ravatn, AgnesGjestene : roman 14362984
159Teige, TrudeMorfar pustet med havet : roman 14313274
160Michelsen, Svein OlafTabell- og formelsamling for elektrofag 142624630
161Matre, Agnes LoviseEvig fred : kriminalroman 14218651
162Jensen, Jens HenrikInterregnum 14201907
163Brønstad, AgnesHelse : vg1 helse- og oppvekstfag 141520640
164Hammer, ElisabethVinterhjerter : [Løfter i sand] 14112505
165Wold, SidselIsrael : et land i kamp med seg selv 14092515
166Monsen, ØisteinHvite striper, sorte får 140411671
167Hammer, ElisabethBeleiret : [Løfter i sand] 13953503
168Hammer, ElisabethFortielse : [Løfter i sand] 13933004
169Hammer, ElisabethFristelse : [Løfter i sand] 13873004
170Arvola, IngeborgUlvespor 13863154
171Korsgaard, ThomasHvis det skulle komme et menneske 13748351
172Enger, ThomasUgress : en Henning Juul-roman 13748761
173Hammer, ElisabethAvsløringer : [Løfter i sand] 13618001
174Five, LailaHjernens hemmelige språk : nevroplastisitet: 6 trinn som revolusjonerer måten du forstår smerte og utmattelse på! 13582046
175Hammer, ElisabethAnstendighet : [Løfter i sand] 13573004
176Fjell, Jan-ErikTvilen 13501927
177Jensen, Christine RehnMamma er konspirasjonsteoretiker 13504522
178Hamsun, KnutMarkens grøde 13496052
179Alexandersdottir, AprilRuby baby : roman 13425672
180Engman, PascalKrigen 13333124
181Østerbø, AnitaIngrids valg 13312225
182Nesbø, JoBlodmåne 132213470
183De la Motte, AndersIntriger i Amalfi : [Mord under solen] 13174003
184Ahnhem, StefanGenerasjon null 13115192
185Ravatn, AgnesFugletribunalet : roman 131011491
186Ormbostad, Just ErikMontørhåndboka : NEK 400:2022 131017530
187Tilrem, MartinEt jentebarn 12992455
188Loe, ErlendKukene = : Kukane 12902435
189Keegan, ClaireOver blå enger 12674402
190Tvedt, ChrisHer kommer natten : kriminalroman 12622006
191Lane, SorayaDen argentinske datteren 12551597
192Eikemo, MaritVi er brødrene Eikemo : roman 12472994
193Fossum, KarinKom hjem, Amadou 12476991
194Renberg, ToreDu er så lys : roman 12459071
195Rosenfeldt, HansHøstebarn 123911211
196Flatland, HelgaBli hvis du kan, reis hvis du må : roman 123714910
197Härjegård, KarinPianisten ved fjellvannet 12361488
198Murakami, HarukiKafka på stranden 12322824
199Engman, PascalNomaden 12281836
200Brochmann, NinaAvkledd : den syke historien om kvinners seksualitet i medisinen 12264122
201McFadden, FreidaÆrlighet varer lengst 12231498
202Wisting, AlexanderArven 12152105
203De la Motte, AndersIntriger i Amalfi 12121577
204Hoover, ColleenSkadeskutt 12043233
205Rees, TracyDen gylne fjær 11983503
206Diseth, ÅgePsykologi 1 : programfag psykologi 1 119214380
207Kvalvaag, Hilde K.Kvinner som går 11925652
208Lunde, MajaSkjerm barna : hvordan teknologien tok over barndommen, og hva vi kan gjøre for å ta leken og livet tilbake 11894722
209Horst, Jørn LierOffer 118610051
210Ravatn, AgnesDei sju dørene : roman 11772764
211Hjorth, MichaelVoldens øy 11731269
212Keining, Alexandra-ThereseKannibalen 11652844
213Horst, Jørn LierArr 11648231
214Kolby, MaritHva og når skal vi spise? 11563853
215Eriksen, FrøydisReligion og etikk : vg3 115614630
216Brønstad, AgnesYrkesliv : vg1 helse- og oppvekstfag 115618130
217Jacobsen, RoyDelirium 114810121
218Fodstad, Lars AugustMoment : vg3 : norsk for studieforberedende 114015150
219Schulman, NinniNetter uten daggry 11311229
220Dahl, Niels FredrikFars rygg : roman 11312195
221Ragde, Anne BirkefeldtFeita! : en erindringsroman 11287611
222Andersen, Jørn KennethProduksjon og tjenester, 3. utgave : vg1 teknologi- og industrifag 111913890
223Lahlum, Hans OlavGjøkungegåten 11184612
224Jacobsen, RoyDe usynlige 11095841
225Roy, ArundhatiMin havn og min storm 11041467
226Härjegård, KarinSyersken og friheten 11031348
227Grytten, FrodeDen dagen Nils Vik døde : roman 10984102
228Yagi, EmiDagbok frå eit tomrom : roman 10973852
229James, EricaVeien hjem 10951368
230Hoover, ColleenDet ender med oss 109110401
231Perrin, ValérieDe tre 10912743
232Biesalski, PetraMomente : tysk nivå 1 108912900
233Henry, EmilyStore, vakre, vidunderlige liv 10854052
234Færø, TorkilPulskuren : stress riktig, sov bedre, yt mer og lev lenger 10844552
235Lindahl, Nikoline RiisHvis jeg var Agnes : roman 10821895
236Mytting, LarsSkråpånatta : roman 10793483
237Strout, ElizabethOlive Kitteridge 10792404
238Solem, Marte MagnusdotterGustav : roman 10771626
239Haraldsrud, Andreas DrolsumKjemi 1 107715780
240Elster, Clélia EtienneEnchanté 1 : fransk ll - vg 1 107218280
241Biedermann, NelioLázár 10711935
242Raja, Abid Q.Kismat 10672194
243Øygarden, BjarneNye kontekst 8 - 10 : Nynorsk - som sidemål 106532490
244Biesalski, PetraMomente : tysk nivå 2 106214380
245Child, LeeFluktplanen 10618481
246Harnesk, TinaFolk som sår i snø : roman 10552124
247Østerbø, AnitaSkammens mødre : en roman om alenemødrenes tøffe kamp på 50- og 60-tallet 10533552
248Mytting, LarsSøsterklokkene : roman 10473103
249De la Motte, AndersRustskogen 10441656
250Ohlsson, KristinaKristuskransen 10447731
251Shakar, ZeshanTante Ulrikkes vei : roman 104218910
252Solstad, DagEndelig! Lykken : og mitt forsøk, i 2022, på å utholde smerten ved tidens herjinger : roman 10411895
253Giske, RuneTreningsledelse : lederutvikling 104014860
254El Bakali, JavadEngstelig svarting 10393343
255Willander Lambrell, JohnDen som vet 10372554
256Horst, Jørn LierForræderen 102010290
257Nore, AslakAlliansen : roman 10191656
258Geard, AmandaMåneporten 10163632
259Hammer, ElisabethBeleiret 10081178
260Linde, HeidiFørstelinja : roman 10062214
261Lindell, UnniRødt flagg : krimthriller 10035091
262Wessel-Aas, KatrineHjem til deg 10024782
263Da Costa, MélissaAlt det blå på himmelen 10023672
264Hamberg, EmmaKjærlighetens idioter 10004082
265Horst, Jørn LierNullpunkt 9962174
266Tokarczuk, OlgaJakobsbøkene, eller Den store reisen over syv grenser, gjennom fem språk og tre store religioner, ikke medregnet de små : fortalt av de døde, ferdigstilt av forfatteren ved hjelp av konjekturer, beriket av mangehånde bøker samt understøttet av fantasien, som er menneskets største naturgitte gave : til hukommelse for lærde, ettertanke for medborgere, kunnskap for lekmenn og adspredelse for melankolikere 9945331
267Viken, Guri Margrete IdsøKrakk 9931925
268Sandemo, MargitDjevlekløften : [Sagaen om isfolket] 9908001
269Dahl, AlexEn perfekt mor 9885191
270Østby, AnneDuften av sjasmin 9831765
271Nygaard, Kaja GjersemEt dypere svik 9821765
272Knausgård, Karl OveJeg var lenge død : roman 9821895
273Colgan, JennyKjærlighet på pinner 9791526
274Sandemo, MargitDemonen og jomfruen : [Sagaen om isfolket] 9788001
275Buchanan, EleanorDe fire steinene : [Havets søstre] 9662503
276Andersen, Jørn KennethProduksjon og tjenester : vg1 teknologi- og industrifag 96512340
277Renberg, ToreTollak til Ingeborg : roman 9628741
278Sandemo, MargitVåroffer : [Sagaen om isfolket] 9568001
279Nesbø, JoRødstrupe 9553542
280Sandemo, MargitI jordens dyp : [Sagaen om isfolket] 9559001
281Torgersen, Trond-ViggoResten av livet 9515921
282Lahlum, Hans OlavPakten 9503372
283Horst, Jørn LierSlagside 9406881
284Teige, TrudeMormor danset i regnet : roman 9342174
285Szalay, DavidKjøtt 9311297
286Sandemo, MargitTrollbundet : [Sagaen om isfolket] 9234502
287Grebe, CamillaJentene og mørket 9198941
288Nesser, HåkanUng manns ferd mot natt 9156301
289Strout, ElizabethLucy ved havet 9091386
290Svendsen, Tonje FossumPsykologi 2 90812650
291Olsen, Jarle StenRovfugl : en kriminalroman 9071525
292Strout, ElizabethHva som helst er mulig 9072244
293Skarstein, BirgitSå mye hadde jeg, så mye mistet jeg, så mye fant jeg 9011795
294Jæger, JørgenSkjebnedøgn 8978421
295Yrsa SigurdardóttirSå sort som en brann 8951177
296Arsky, Gunn HeleneMord på skrivekurset 8942723
297Bjøranger, TerjeTaperen 8924172
298Sandemo, MargitEngel med svarte vinger : [Sagaen om isfolket] 8888501
299Andersen, DesiréeDesirées sunne matprepp 8851157
300Haugan, JohnGyldendals tabeller og formler i fysikk : fysikk 1, fysikk 2 og forkurs til ingeniørutdanning 88112510
301Andersen, DesiréeFit etter 40 : kosthold, søvn, trening, stressmestring, vektregulering 8811227
302Arvola, IngeborgKniven i ilden : roman 8812613
303Grimaldi, VirginieEn skjør tid 8772982
304Momrak-Haugan, AnneTrygg mat, bransje og arbeidsliv : Programområder på vg 1/2 restaurant- og matfagene 86912290
305Nesbø, JoKakerlakkene 8673492
306Callin, PetterErgo : fysikk 2 86012000
307Kinsky, EstherRombo 8591455
308Jorselje, Jonas AndersenArbeidsmiljø og dokumentasjon : vg1 bygg- og anleggsteknikk 85911630
309Erikson, ThomasOmgitt av idioter : hvordan forstå dem det ikke går an å forstå 8592583
310Hansen, Erik FosnesOm natten er jeg i Kina : noveller 8543672
311Sandemo, MargitHuset i Eldafjord : [Sagaen om isfolket] 8527001
312Ambjørnsen, IngvarSorgen i St. Peter Ording : noveller 8432024
313Sandemo, MargitSkandalen : [Sagaen om isfolket] 8438500
314Skoland, AinaMarionetten 8431296
315Nedrejord, KathrineSameproblemet : roman 8411535
316Horst, Jørn LierRøykteppe 8385981
317Moyes, JojoI dine sko 8356511
318Härjegård, KarinÅ isbade blant fjellene 8341226
319Gausdal, Tom VictorKokkelære : den store kokeboka 82711830
320Robbins, MelLet them-teorien : to ord som forandrer livet ditt, og som millioner av mennesker snakker om 8161375
321Dahl, ArneUnderverkene 815988
322Colgan, JennySoloppgang på strandpromenaden 813909
323Burgess, RichardInteractions 1 : programfag engelsk 1 80912960
324Buchanan, EleanorDe fire steinene 8001047
325Kepler, LarsSøvngjengeren 7968890
326Bergstrøm, HasseRettslære 1 79214080
327Flatland, HelgaEn moderne familie 7891874
328Baugstø, LineEvil grandma : roman 7871814
329James, PeterBilde av død 7853132
330Teige, TrudeLøgnere : en Kajsa Coren-krim 7814251
331Sandemo, MargitIs og ild : [Sagaen om isfolket] 7798000
332Krasznahorkai, LászlóDen ungarske nasjonens sikkerhet : på jakt etter dagsommerfugler 7721146
333Sverdrup-Thygeson, AnneEremittsommer 7711874
334Hessen, Dag O.Fugleperspektivet : erobringen av naturen 7641335
335Nesbø, JoKongen av Os : roman 7602233
336Lillegraven, RuthMitt neste liv : psykologisk thriller 7571305
337Riley, LucindaDe syv søstre 7553392
338 Trening, helse, trivsel : kroppsøving for videregående skole 75413930
339Fexeus, HenrikDen siste brikken 750868
340Baldysz, MartinStille grender : krim 7501196
341Follett, KenTidskretsen 7504301
342Westover, TaraNoe tapt og noe vunnet 7493042
343 Verkstedhåndboka : mekaniske fag 74812160
344Erichsen, DortheJordbærdager 7481524
345Sandemo, MargitLucifers kjærlighet : [Sagaen om isfolket] 7448000
346Engman, PascalIldlandet 7411245
347Schulman, Alex17. juni : roman 7405301
348Grinde, Bjørn HallvardMarkedsføring og innovasjon : vg1 salg, service og reiseliv 7399700
349Montefiore, SantaEt hav av stjerner 7381226
350Sveistrup, SørenTelle til en, telle til to 7381335
351McFadden, FreidaDet øyet ser 734947
352Horst, Jørn LierGrenseløs 7346541
353Engman, PascalTil minne om en morder 7311126
354Arvola, IngeborgVestersand 7312293
355Eger, Edith EvaValget du har 7281833
356Lane, SorayaDen franske datteren 7271176
357Lillebø, SandraVera : roman 7223032
358Nesbø, JoSorgenfri 7212163
359Bjertnes, HegeScope 1 : programfaget engelsk 1 71810830
360Ekman, KerstinMin bokverden 7151056
361Godfrey, JennieListe over mistenkelige ting 7153282
362Matre, Agnes LoviseFritt vilt : kriminalroman 7135001
363Kalvik, IngvillKultur og samhandling : vg1 salg, service og reiseliv 7129830
364Jackson, HollyIkke helt død ennå 6993671
365Weir, AndyProject Hail Mary : a novel 6991524
366Manson, MarkDen edle kunsten å gi faen : en uventet tilnærming til å leve et godt liv 6993631
367Næss, Sven PetterI dødsonen : kriminalroman 6994011
368Gustavsen, EllenTålegrensen : krim 6951325
369Richman, AlysonEn savnet historie 694868
370Steen, RianaØkonomi 2 : næringslivsøkonomi, økonomi og ledelse 69410900
371Andersen, Stian HjelvinEn lykkelig familie 6921694
372Bakkeid, Heine T.Nattseileren 6911225
373Steen, Bjørn GunnarGyldendals tabeller og formler i kjemi : Kjemi 1 og kjemi 2 69013760
374Mímir KristjánssonPabbi : en familiesaga om drukkenskap 6886551
375Jessen, IdaJeg vil! : en forfatters portrett av Sigrid Undset 6881056
376Bjånesøy, Kjartan BrüggerDen siste vakten : nær døden, og andre historier om livet 6881165
377Østerbø, AnitaFrihetens smerte 6861833
378Montefiore, SantaSkygger i måneskinn 6831325
379Tokarczuk, OlgaEmpusion : en kurbadsgrøsser 6803372
380Engman, PascalX 6801185
381Seierstad, ÅsneEn av oss : en fortelling om Norge 6796161
382van der Kolk, Bessel A.Kroppen holder regnskap : hjerne, kropp og sinn i behandlingen av traumer 6781664
383Blomberg, Hilde CharlotteJeg lengter etter skipskatastrofer og plutselig død 6731096
384Sandemo, MargitUtysket : [Sagaen om isfolket] 6728500
385Orwell, George1984 6725071
386Da Costa, MélissaVeien tilbake 672897
387Henry, VeronicaEn natt på et fransk slott 668798
388Leer, KristinADHD : 7 veier til ny forståelse 6643252
389Mytting, LarsSøsterklokkene 6605761
390July, MirandaPå alle fire 660758
391Ravatn, AgnesFugletribunalet 6563072
392McFadden, FreidaDen låste døren 656907
393Syvertsen, Marte RoaHjernen : en biografi : om hvordan livet setter seg i hodet – og alt du kan gjøre for å ta styringen 6553192
394Engman, PascalSkammens vei 6541086
395Grønlien, Heidi KristineBi 1 : biologi 1 6539420
396Hoover, ColleenBekjennelser : roman 6502922
397Mytting, LarsSvøm med dem som drukner : roman 6501574
398Wessel-Aas, KatrineHuset i Wimbledon 6493641
399Elvedal, AnneDu kan kalle meg Jan 6491514
400Galbraith, RobertDen jagende graven 6483911
401Ohlsson, KristinaStormvakt 6443441
402Hallgrímur HelgasonSeksti kilo juling : [Seksti kilo-saga] 6436001
403Strout, ElizabethÅh, William 6423042
404Bjørnstad, KetilGlemselen : roman 6401075
405Grønlie, AnneFokus : sosialkunnskap 6409650
406Auður Ava ÓlafsdóttirDJ Bambi : roman 6391165
407Bakken, MariusLøping! : raskere og skadefri 6381006
408Wisløff, UlrikMikrotrening : 7 uker som booster kondis og styrke 636916
409Clear, JamesMikrovaner : en enkel måte å få gode vaner på og kvitte deg med dårlige : små forandringer, store resultater 6324241
410Flood, HeleneTerapeuten 6316291
411Slaughter, KarinVi er alle skyldige her 630797
412Andreassen, MariTenk for en jubel 6291046
413Venås, HelgeElektroniske kretser og nettverk : vg1 elektro og datateknologi 6267790
414Knutsen, HegeKjemien stemmer 2 : Studiebok 6269190
415Balle, SolvejOm utregning av romfang 6261155
416Lane, SorayaDen italienske datteren 6251085
417McFadden, FreidaKvinnen i etasjen over 625827
418Colgan, JennyBryllup på øya 6233261
419Iraki, RimaFlukten fra Palestina : min norsk-palestinske familiehistoire 6211195
420Øen, Inger JohanneDet du eier evig : en politiroman 6181125
421 Religion og etikk : vg3 6188080
422Karlsson, Ørjan N.Stille som snø : kriminalroman 6171324
423Beevor, AntonyRasputin : og Romanov-familiens undergang 6173052
424Holmås, RagnhildHva er det du sier? : ordene du bruker, og det de faktisk betyr 6142552
425Hastrup, JuliePå villstrå 610718
426Schulze, Anne-MarieWeiter geht's 6107610
427Loe, ErlendDoppler : roman 6107600
428O'Shea, DaisyDet irske barnet 610758
429Stedman, M.L.Et liv langt borte 6094391
430Engman, PascalEnkene 609966
431Bergstrøm, HasseRettslære 2 6099410
432Colgan, JennySommer over skyene 6061135
433Osman, RichardDen umulige formuen 606847
434Schulman, NinniKjæreste Lena 601777
435Schreiner, PerDen svake viljen : en kjærlighetshistorie 599986
436McFadden, FreidaLeieboeren 599996
437Smørholm, MargaretØkonomi 1 : næringslivsøkonomi, økonomistyring 5996480
438Asser, Elisabeth AustadTeknologiens makt : hvordan kunstig intelligens forfører, frister og utøver makt - og hva vi kan gjøre med det 598906
439Helle, HelleHey Hafni : roman 5981015
440Schützer, KarolinaSnøfall over Paris : [Sophia i Paris] 5972502
441Skybäck, FridaSvartfugl 597669
442Hoover, ColleenDet starter med oss 5965521
443Østerbø, AnitaTatt av sviket 5951304
444Stubb, AlexanderEn ny verdensorden : maktens triangel 5933011
445Bækkevar, IngerMønster : teknikk og industriell produksjon 5927590
446Palonen, Caroline KasparaJeg har det ikke i meg å bli klassekontakt 5923731
447Østby, AnneÅ danse i Lahore 5911204
448Knutsen, HegeKjemien stemmer 1 : Studiebok 5907770
449Mohn, MajaGrenser 5902502
450Håkonsen, KåreOppstart : Entreprenørskap og bedriftsutvikling 1 5898760
451Haraldsrud, Andreas DrolsumKjemi 2 5889300
452Andersen, Stian HjelvinEt rikt menneske 588777
453Bakkeid, Heine T.Vintergrav 5874361
454Hemming, AnetteMenneskedyret : krim 5841025
455Flood, HeleneElskeren 5825701
456Moum, TommyHistorie og filosofi 1 5818140
457Flood, HeleneEnken 5745491
458Lane, SorayaDen kubanske datteren 573975
459Lane, SorayaAlpenes datter 573906
460Stanghelle, HaraldKongen forteller 5726060
461Hammer, ElisabethFristelse 570727
462 Reparasjons- og vedlikeholdsteknikk : vg2 produksjons- og industriteknikk 57010310
463Isaac, CatherineEn match for livet 569698
464Nesbø, JoKongeriket 5686640
465 Produksjonsteknikk : vg2 produksjons- og industriteknikk 5679050
466Rundberg, JohanDen som vokter flokken 5675401
467Engman, PascalRottekongen 5661025
468Johnsen, SveinElenergisystemer : Vg2 elenergi og ekom 5667250
469 Produksjon og tjenester : vg1 teknologi- og industrifag 5637290
470Skybäck, FridaJernblomst 562658
471Strümke, IngaMaskiner som tenker : algoritmenes hemmelighet og veien til kunstig intelligens 5601503
472Gjerset, AsbjørnGymnos : kroppsøving videregående skole 55910100
473Fexeus, HenrikDen siste brikken : [Mementoserien] 5582502
474Hammer, ElisabethAnstendighet 557757
475Erdal, Silje FørlandFokus : sosiologi og sosialantropologi 55611820
476Tangen, NicolaiAlt jeg har lært om ledelse : av Askeladden, en pokerspiller og verdens beste sjefer 555856
477Knausgård, Karl OveMorgenstjernen : roman 5541513
478Hastrup, JulieBlodspor 554579
479Renberg, ToreFarmor har kabel-TV 5523001
480Hannah, KristinKvinnene 5523001
481Berge, Anne LeneNye vegar til nynorsk 55110890
482Leirvik, SteveAlle de russiske horene : roman 5511065
483Cook, LornaDen glemte datteren 550836
484Renberg, ToreLorden : roman 5441354
485Nesbø, JoKniv 5441553
486Myskja, AudunMestringsmedisin : metodene som gir helse og livskvalitet 5433641
487Nesbø, JoPanserhjerte 5435221
488Wessel-Aas, KatrineEn engelsk sommer 5433591
489Engman, PascalKokain 542925
490Nesbø, JoTørst 5421473
491Mytting, LarsHekneveven : roman 5411832
492Khannoussi, Safae elOroppa 540727
493Ersland, Bjørn ArildFørste klasse : det året vi lærte bokstavene 5391005
494Tudor, C.J.En glipe av mørke 5392512
495 Bærbar elev PC53816340
496Nygårdshaug, GertSparknekt : krimroman 5387390
497Osmancausevic, AleElektronisk kommunikasjon : vg2 elenergi og ekom 5376720
498Reichelt, Jon G.Tålekraft : styrk din mentale beredskap 536757
499Hammer, ElisabethFamiliehemmeligheten 534767
500Nørgaard, Per E.Visjon 1 : Markedsføring og ledelse 1 5338350
501Jewell, LisaIkke slipp ham inn 531737
502Moyes, JojoOver ukjente hav 5301084
503Rishøi, Ingvild H.Stargate : en julefortelling 52813260
504De Lange, Ann-MarieKvinnehjernen : en hjerneforskers blikk på kvinners livsfaser 5263601
505Lykke, NinaVi er ikke her for å ha det morsomt 5261353
506Cedervall, MarianneDet forlatte huset 523549
507Horst, Jørn LierNøkkelvitnet 5221015
508Stave, Svein ErikTerra nova : geografi for den videregående skolen 5197380
509De Céspedes, AlbaHennes side av historien 5182711
510Martin, TinaVindguden 517608
511Levi, AllenTheo : en roman 5152502
512Schulman, AlexGlem meg 5151224
513Elida KaroOg forresten heter jeg Leah : roman 515875
514Harmel, KristinDet franske armbåndet 512846
515Ormbostad, Just ErikMontørhåndboka : NEK 400:2026 5127260
516Säfstrand, CarolineMitt løfte til deg 510549
517Fuglehaug, RandiPent porselen : roman 505915
518Nesbø, JoPoliti 5051363
519Nesbø, JoNatthuset 5055710
520DubuSolo leveling 5041264
521Gullestad, Siri ErikaVanlig ulykkelig : psykoanalysen om et friere liv 5041154
522Engberg, KatrineDet brennende bladet 503975
523Adichie, Chimamanda NgoziDrømmeregnskap 5021842
524Jón Kalman StefánssonHimmelsk måne over verdens ytterste rand 499726
525Sandemo, MargitHeksejakten : [Sagaen om isfolket] 4984001
526Corasanti, Michelle CohenMandeltreet 4973081
527Skåden, SigbjørnPlanterhaug 4953041
528Nøland, Jonas KristiansenEnergikrisen : og løsningen på den 494855
529Brønstad, AgnesHelse =HO : vg1 helse- og oppvekstfag 4946880
530McFadden, FreidaHushjelpen gifter seg : en novelle 494845
531Engman, PascalPatriotene 4932222
532Gran-Jansen, IdaLur familiemat : helt enkelt : hverdagsfavoritter med mer næring! 492736
533Enger, ThomasSkinndød : kriminalroman 491697
534Cosby, S.A.Til aske skal du bli 4914101
535Skolem, MarenIngen har sett historien din 489756
536Bull-Hansen, Bjørn AndreasUnder danekongens flagg 4893031
537Da Empoli, GiulianoRovdyrenes tid 484697
538Steen, Bjørn-GunnarGyldendals tabeller og formler i kjemi : kjemi 1 og kjemi 2 4849690
539Jackson, ShirleyVi har alltid budd på slottet : roman 4833331
540Olin, MargrethSong til mor : roman 4831084
541Riley, LucindaStormens søster 4822521
542Brønstad, AgnesYrkesliv =HO : vg1 helse- og oppvekstfag 4806870
543Endō, TatsuyaSpy x family 4781503
544Guldal, LivHåndbok for helsefagarbeidere : i praksis 47710080
545Wiegaard, Alf MarcusJuss og samfunn : rettslære 1 4766820
546Grund, MariaNattflygeren 4764710
547Osman, RichardTorsdagsmordklubben 4752841
548Børresen, Pål FredrikAppell : vg1 SF 4755240
549Sarenbrant, SofieLangfredagen 4744011
550Lane, SorayaDen greske datteren 473786
551Lykke, NinaFull spredning : en legeroman 4716830
552 Strøm til bærbar elev pc4689230
553Mytting, IvarFriluftsliv 46810310
554AttråAttrå : erotiske fantasiar 4675260
555Hammer, ElisabethVindkast 466667
556Strout, ElizabethOlive, igjen 4651014
557Ashcroft, JennyØya i øst 4653291
558Kårjord, Maria LienNaturbasert næringsaktivitet : vg1 naturbruk 4636610
559Higashino, KeigoDrepende sensommerdager 463726
560Andersen, Jørn KennethProduktivitet og kvalitetsstyring, 3. utgåve : vg1 teknologi- og industrifag 4626630
561Nørgaard, PerVisjon 1 4626120
562Riley, LucindaAtlas : historien om Pa Salt 46116720
563Loe, ErlendHelvete 4613231
564De la Motte, AndersDe bergtatte 460925
565Lanesskog, RavnWilhelmsens metode 4593501
566Carson, AnneRød selvbiografi : en versroman 4589040
567Karlson, RuneUtmattelse : hva det er, hvordan samfunnet legger til rette for det, og hvordan du kommer deg ut av det 458696
568Knapp, FlorenceNavnene 457528
569Boberg, ThomasInsula 4562162
570 Breddeidrett 45514600
571Da Costa, MélissaDagene som kommer 454895
572Enger, ThomasFantomsmerte : kriminalroman 454676
573Høyer, Ida HegaziDet nye hjertet 4511822
574Dahlgren, Hanne-Lene2 om gangen-metoden 450568
575Riley, LucindaSkyggesøsteren 4483401
576Frennstedt, TinaDødens dans 446489
577Carlsson, ChristofferEn liten dråpe blod 446459
578Benzine, RachidBiblioteket i Gaza 4461632
579Aubert, Alette SophieBiohacking 444597
580Jio, SarahAlle mine menn 443885
581Håkonsen, KåreVekst : entreprenørskap og bedriftsutvikling 2 4427900
582Mímir KristjánssonMamma er trygda 4413341
583Atwood, MargaretTjenerinnens beretning 4403091
584Sullivan, TimTannlegen 4404210
585Morseth, Anne LouiseEn sjanse til 4405350
586Haig, MattMidnattstoget 4373271
587Lindell, UnniDukken i tauet : kriminalroman 4361243
588 Lader til Chromebook 43520760
589Haugan, JohnGyldendals tabeller og formler i fysikk : fysikk 1 og fysikk 2 43513130
590De la Motte, AndersGlassmannen 435884
591Grebe, CamillaVelkommen til evigheten 4356400
592Sandemo, MargitAvgrunnen : [Sagaen om isfolket] 4335000
593Teige, TrudeNoen vet 431626
594Spjeldnæs, Kari J.Lesekrise : om lesing og konsentrasjon i en digital verden 4311173
595Golding, WilliamFluenes herre 4303341
596Fexeus, HenrikOfferdyret 430498
597Teige, TrudeEn hjelpende hånd 429716
598Hodne, ØrnulfMystiske steder i Norge 4291034
599Jæger, JørgenDommen 4293941
600Duckert, HegeKatti Anker Møller : å bestemme over livet 427765
601Stuart, AnnaJordmoren i Auschwitz 4264051
602Elizabeth Diskin Kirsti Grana Winsvold Knut KasboEnter Basic skills 8-10 4247030
603Moyes, JojoToner i natten 4231054
604O'Shea, DaisyDen irske nøkkelen 423656
605Ottesen, GunnarBransjelære : vg2 transport og logistikk 4225470
606Grund, MariaBlekkspruten 4214210
607Karlsen, Ole G.Terra mater : geofag X, geofag 1 4217710
608Stokstad, LinnBlodsukkermagi : sprudlende oppskrifter og enkle triks for stabilt humøt, mer overskudd og bedre helse - for hele familien 420528
609Dehli, LarsStopp tankekjøret : kraftfulle teknikker for å få mer ut av livet 420528
610Bækkevar, IngerMønster : helse- og oppvekstfag 4205960
611 Bærbar PC til utlån420449
612Grønlien, Heidi KristineBi2 : biologi 2 4187230
613Schulman, AlexMalma stasjon : roman 417795
614Jeffs, RogerSamstemt : harmonilære, arrangering og komponering 4175540
615Stenborg, Per MoritzFrykt ikke mørket : kriminalroman 4172701
616Johansson, Jens M.Bare la dem komme : roman 4164370
617Andersen, Lena BergGod i norsk 1 : arbeidsbok A1/A2 : Voksenopplæringen 4162871
618Horst, Jørn LierSak 1569 4165580
619Andersen, Jørn KennethProduksjon og tenester, 3. utgåva : vg1 teknikk- og industrifag 4155830
620Hammer, ElisabethAvsløringer 413666
621Sletbakk, MarianneBios 1 : biologi 1 4116110
622Sandemo, MargitLengsel : [Sagaen om isfolket] 4095000
623Teige, TrudeAldri tilgi 4092701
624Øygarden, BjarneNye Kontekst 8-10 : nynorsk som sidemål 4086600
625Loe, ErlendKukene/Kukane 4085020
626 Treningslære : idrettsfag 4078410
627Grinde, Bjørn HallvardForretningsdrift : vg1 salg, service og reiseliv 4075000
628Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 4062161
629Nesbø, JoGjenferd 4051333
630Haratischwili, NinoDet åttende livet (til Brilka) 404636
631Storbakken, Ida Marie AamotVerdens beste supper 403468
632Sandemo, MargitRavnens vinger : [Sagaen om isfolket] 4008000
633Engberg, KatrineHvite netter 400666
634Heivoll, GauteMin tid i disse skogene : roman 400814
635Espach, AlisonBryllupsfolket 399449
636Cedervall, MarianneMord på øya 399488
637Pilkey, DavKaptein Supertruse og Hebbe Hundetruses horrible herjinger 3982051
638Jæger, JørgenSkyggejakten 3971023
639Nesbø, JoSønnen 397626
640Skjervø, Gaute BørstadIngenting blir som før : en generasjonsfortelling 3963371
641Griffiths, EllyNattfalkene 395468
642Wiegaard, Alf MarcusJuss og §amfunn : rettslære 2 3955660
643Rypdal, Karoline BjarnesdatterHjertefrisk : de 5 B-ene som truer hjertet - og hvordan du stopper dem 395765
644Sandemo, MargitDragens tenner : [Sagaen om isfolket] 3947000
645 Strøm utlån til bærbar elev PC394814
646Duvå, Liv NimandNed fra himmelen 394735
647Colgan, JennyVelkommen til Floras kafé 3941322
648Sandemo, MargitDødssynden : [Sagaen om isfolket] 3936000
649TegnehanneDet går bra 393735
650Lindseth, IngeAldringsbrems : yngre lenger med periodisk livsstil 393517
651Hellberg, ÅsaDen femte dagen 391448
652Hoem, EdvardUng mann vil ut : roman 3901263
653 Latterbomber : vitser for barn 3881782
654Kingsolver, BarbaraDemon Copperhead 387557
655Fatland, ErikaGrensen : en reise rundt Russland : gjennom Nord-Korea, Kina, Mongolia, Kasakhstan, Aserbajdsjan, Georgia, Ukraina, Hviterussland, Litauen, Polen, Latvia, Estland, Finland og Norge samt Nordøstpassasjen 387864
656Sarenbrant, SofieBursdagen 387429
657Levi, AllenTheo 387557
658Karlsson, Ørjan N.Det siste stykket hjem : kriminalroman 386794
659Riley, LucindaDen savnede søsteren 38513480
660Hammer, ElisabethFortielse 384547
661Arsky, Gunn HeleneMord i bokhandelen 3843701
662Fagerlund, JennyEn hemmelighet for mye 384507
663Krien, DanielaKjærlighet i nødsfall 383576
664Rostgaard, SimonTegningsforståelse og 3D-modellering : vg1 bygg- og anleggsteknikk 3826330
665Geard, AmandaGlassnøkkelen 3823161
666Hundevadt, KimPorcus 382409
667Posthuma, JenteDet jeg helst ikke vil tenke på : roman 3821732
668Kahneman, DanielTenke, fort og langsomt 3801213
669Enoksen, EysteinBreddeidrett 3808230
670Sandemo, MargitSpøkelsesslottet : [Sagaen om isfolket] 3797000
671Teige, TrudeMormor danset i regnet 3793860
672Raja, Abid Q.Min skyld : en historie om frigjøring 3795400
673Herø, EyolfDokumentasjon og kvalitet : vg2 produksjons- og industriteknikk 3789100
674Bjertnes, HegeScope 2 : programfaget engelsk 2 3785790
675Kepler, LarsHypnotisøren 3782001
676Renberg, ToreLungeflyteprøven : forsvar for en ung kvinne som var mistenkt for spedbarnsdrap : roman 3771153
677Matre, Agnes LoviseSkinnet bedrar 3761712
678Hall, Clare LeslieNår jorden brister 376665
679Kjellsdotter, NillaTil natten er forbi 3763211
680Lovrenski, OliverDa vi var yngre : : roman 3751422
681Steen, Bjørn GunnarAqua 2 : kjemi 2 : studiebok 3754860
682Schepp, EmelieHundre dager i juli 375725
683Keegan, ClaireTre lys 375764
684Yrsa SigurdardóttirVokt dine hender 373606
685Drange, Eli-Marie¡Claro que sí! : spansk aktivitetsgrammatikk 3726980
686Myskja, AudunKunsten å finne ro 3723121
687Hammer, ElisabethVinterhjerter 371586
688Ingstad, HelgePelsjegerliv blant Nord-Canadas indianere 3711921
689Sandemo, MargitGalgeblomsten : [Sagaen om isfolket] 3717000
690Andersson-Ulseth, PeterStyresystemer : vg2 elenergi og ekom 3715160
691Erdal, Silje FørlandFokus (BM) : sosiologi og sosialantropologi 3704240
692Gottman, John MordechaiSnu deg til meg! : det du gjør i løpet av ett mikrosekund, avgjør hvor relasjonene dine ender opp 3692121
693Elstad, Anne KarinFolket på Innhaug : [bind 1] 369655
694King, StephenCarrie 3682071
695Sandemo, MargitBak fasaden : [Sagaen om isfolket] 3678000
696Tolkien, J.R.R.Ringenes herre : Ringens brorskap 3661083
697Steinbeck, JohnØst for Eden 3652221
698Bache-Wiig, AnnaTil våren : roman 3642611
699Strömberg, LouiseDer villblomstene vokser 363566
700Furevikstrand, Tor EgilNorsk for påbygging 3636280
701Sandemo, MargitVinterstorm : [Sagaen om isfolket] 3626000
702Loe, ErlendDoppler 3621622
703Robbins, Mel5-sekundersregelen : den raskeste metoden for å endre livet ditt 3623211
704Sandemo, MargitDen onde arven : [Sagaen om isfolket] 3626000
705Flatland, HelgaBli hvis du kan, reis hvis du må (1) : roman 3621203
706Arsky, Gunn HeleneMord på biblioteket 3613191
707Sandemo, MargitDødens hage : [Sagaen om isfolket] 3617500
708Martin, TinaBefrieren 3613310
709Herngren, MoaSøskenfeiden 361586
710James, EricaHuset i Maple Drive 360497
711Dahl, Ellen StøkkenDyrisk : noveller 360526
712Michallon, ClémenceSiste utvei 360389
713Makkai, RebeccaVi var de håpefulle 360487
714Flatland, HelgaEtterklang : roman 3601083
715Hallgrímur HelgasonSeksti kilo juling 3601422
716Dimby, NonoLandbruk : vg1 naturbruk 3594890
717Bagger, ThomasKaoskoden 359576
718Hansen, AndersADHD : uante krefter 3582601
719Ley, RosannaDen italienske flammen 3582912
720Stuart, DouglasJohn sønn av John : roman 3573680
721Hexeberg, SofieNytt blikk på autoimmun sykdom 3572111
722Svendsen, Tonje FossumPsykologi 2 : vg2/vg3 : psykologi for studiespesialiserende utdanningsprogram. 3574690
723Sandemo, MargitDen siste ridder : [Sagaen om isfolket] 3567500
724Sandemo, MargitBlodhevn : [Sagaen om isfolket] 3565500
725Sullivan, TimSyklisten 3552912
726Gjermundsen, Simen ØianFrifor ultraprosessert mat 355448
727Carrasco, PaulaDet går over : roman 3551662
728Engelien, OlaTett på : norsk YF 3554720
729Higashida, NaokiHvorfor hopper jeg 3541772
730Trampe, Synnøve VereideGutta : den nye likestillingskampen 354615
731Schulman, NinniSom vi lekte 354556
732Sandemo, MargitSatans fotspor : [Sagaen om isfolket] 3537000
733Heum, TrondAlle tiders historie : frå dei eldste tider til våre dagar 3534760
734Tjønn, Brynjulf JungKvit, norsk mann : dikt 3528560
735Schützer, KarolinaUnder stjernene i Paris : [Sophia i Paris] 3522501
736Hannisdal, Aili KristinaIkke bare en følelse : hvordan våge å lytte til følelsene du helst vil unngå, for å finne veien til lykke - og deg selv 3522701
737Enders, GiuliaOrganisk 3512701
738Masternes, Jon-AreDet som spiser meg 3511682
739Edvardsson, MattiasPostkortmorderen 351467
740Fexeus, HenrikOfferdyret : [Mementoserien] 3513001
741Riley, LucindaMordene på Fleat House 3509300
742Sandemo, MargitBøddelens datter : [Sagaen om isfolket] 3505000
743Ohlsson, KristinaSkoddehav 350824
744Djønne, LeanderAlt et : roman 350645
745Ernst, Linea MajaKun til navlen : roman 350546
746Sandemo, MargitFeber i blodet : [Sagaen om isfolket] 3497000
747Sandemo, MargitDen ensomme : [Sagaen om isfolket] 3495000
748Läckberg, CamillaMentalisten 3484340
749Myskja, AudunDe tibetanske ritene : 15 minutter som forandrer livet ditt 348457
750Brundtland, Liv Kristin SteenI varetekt meg ta 347615
751Lahlum, Hans OlavEliminasjonsmysteriet 3474040
752Elling, LarsVed porten til stillhetens skog : en fortelling om vennskap, kunsten og den ulydige hjernen 346645
753Mytting, LarsSkråpånatta 34610230
754Nesbø, JoMarekors 3451093
755Musso, GuillaumeGjenforeningen : roman 345359
756Cook, LornaDen glemte datteren : [Husets hemmeligheter] 3443001
757Sandemo, MargitVinden fra øst : [Sagaen om isfolket] 3448000
758Smith, Wilbur A.Stormflo (21) 3434000
759Staalesen, Gunnar1899 : preludium 343576
760Seierstad, ÅsneAfghanerne 342913
761O'Farrell, MaggieHamnet 342585
762Bjerkli, Myriam H.Onkel Edward 341625
763Nesbø, JoSnømannen 340854
764Shakar, ZeshanTante Ulrikkes vei 3402021
765Mo, JohannaBrottsjøen 340526
766Matre, Agnes LoviseUvigslet jord : kriminalroman 340774
767Chen, KarissaHjemlengsel 3391512
768Hadley, TessaSøsken 339467
769Svendsen, Lars Fr.H.Trump og filosofene : hvordan et studium av historiens minst filosofiske mann kan lære deg forbløffende mye om filosofi 337814
770Eigeland, Lotte C.Nattflygerne 337764
771Matre, Agnes LoviseIskald 3361292
772Harnesk, TinaSvik som går i arv : roman 336477
773Blichfeldt, NorunnNye kontekst 8 - 10 : Tekster 4 3352961
774Härjegård, KarinDatteren og vårflommen 335675
775Cedervall, MarianneMed døden til bords 334369
776Tangen, GeirSnøengler : kriminalroman 334754
777Sten, VivecaVillederen 334893
778Larmo, IdaRigel : urettens ekko 3343740
779Fjell, Jan-ErikTysteren 3344530
780Khemiri, Jonas HassenSøstrene 332635
781HomerosOdysseen 3322341
782Hansen, Hans-Einar RustøyRåstoffer og produksjon : vg1 restaurant- og matfag 3327380
783Zevin, GabrielleI morgen, og i morgen, og i morgen 3322791
784Dedekam, IvarIllustrert navigasjon 3304520
785Stein, JesperSolo : krim 330369
786De la Motte, AndersDøden går på visning 330536
787Alexander, RebeccaNye sjanser på øya 328427
788Berg, LenaGod i norsk 2 : arbeidsbok B1 3281761
789Øverland, AndreasJeg vet ikke, jeg var ikke der 3281542
790Hastrup, JulieFarlig fortid 327388
791Andersen, Stian HjelvinTakk, bare bra 326506
792Strout, ElizabethÅh, William! 326615
793Moyes, JojoEt helt halvt år 3253870
794Ottesen, GunnarTransport, logistikk og løfteoperasjoner : vg2 transport og logistikk 3254650
795Myklebust, Ingunn#Bystrikk helt basic 324339
796Bagger, ThomasSort mirakel 324625
797Jensen, Jens HenrikFrende 322486
798Andersen, Lena BergGod i norsk 1 : Arbeidsbok A1/A2 3223031
799Shelley, MaryFrankenstein 3211192
800Lerø Kongsnes, AsbjørnMatemagisk 8 3214230
801Ashcroft, JennyKjærlighetens ekko 321408
802Gazan, Sissel-JoI en dråpe 3212811
803Sarenbrant, SofieSkytsengelen 320575
804Frøland, Anne-LiseTynne rivner av lys : roman 3201751
805Bjørk, SamuelHitra 320654
806Minier, BernardLucia 3204140
807Backman, FredrikFolk med angst 3201202
808Jæger, JørgenDet sorte fåret 319833
809Ahnhem, StefanOffer uten ansikt 3182761
810Sundström, LenaJegeren 318359
811Darian, CarolineJeg kaller deg ikke lenger pappa : familietraumet som rystet en hel verden 3172581
812Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 3171522
813Keegan, ClaireI seneste laget : historier om kvinner og menn 315575
814Furre, HeidiTechnotika 315526
815Holte, Martin BechAlternativt statsbudsjett : løsninger for landet som ble for rikt 315486
816Høst, JohanEn nasjon i sjakk : [Delta-serien] 3155000
817Samartin, CeciliaSterkere enn frykt : roman 3132041
818Axelsen, Sunniva LyeJohanne den vanvittige 313378
819Henry, VeronicaDen hemmelige stranden 312417
820Aleksandersen, ÅgeLørdagsbarn : historien om sangene 3123900
821Erichsen, DortheMidtsommer 311605
822Widholm, KatarinaElskede Betty 311506
823 Guinness world records 3101302
824 Norske seksuelle fantasier : kvinner og menn forteller 309329
825Christensen, Lars SaabyeByens spor : Ewald og Maj 3093250
826Ekfeldt, PetraPuls helse : vg1 helse- og oppvekstfag 3094040
827Tolkien, J.R.R.Silmarillion 308973
828Tolkien, J.R.R.Hobbiten, eller Fram og tilbake igjen 3081242
829Stokke, Silje SkaugHjertevarme foreldre 306535
830Burgess, RichardInteractions 2 : programfag engelsk 2 3064810
831Randau, TessaSkogen, benken og livets store spørsmål : møtet som endret alt 305407
832Nesbø, JoKongeriket : roman 3051122
833Kielland, Alexander L.Gift 3046020
834Sarenbrant, SofieMytomanen 303466
835Riley, LucindaSolsøsteren 3037010
836Ypi, LeaFri : en oppvekst ved historiens ende 303614
837Nordstrand, BeritAutofagi 14 : styrk cellenes egen fornyelse med 14 dagers periodisk faste og anti-inflammatorisk mat 302446
838Gulbranssen, TrygveOg bakom synger skogene : [bind 1] 3021022
839Andersen, Ragnhild WiePuls yrkesliv : vg1 helse- og oppvekstfag 3024220
840Hastrup, JulieMirakelmannen 3023010
841Karlsson, Ørjan N.Kureren 301417
842Yanagihara, HanyaEt lite liv 3002001
843Matre, Agnes LoviseSkinnet bedrar : kriminalroman 299714
844Lykke, NinaNei og atter nei 2982001
845Stranger, SimonLeksikon om lys og mørke : roman 2981901
846Austen, JaneStolthet og fordom 2971661
847Widholm, KatarinaÅ telle hjerteslag 297515
848Bolstad, TerjeFiske og akvakultur : Vg1 fiske og akvakultur 2974530
849Johnsen, Ina-JanineSkikkelig gode salater 297417
850Elster, Clélia EtienneEnchanté 2 : fransk ll - vg 2 2974260
851Fiebig, JulikaMomente : tysk nivå 2 2965550
852Mola, CarmenJenta uten navn 2962910
853Michelet, JonEn sjøens helt : Skogsmatrosen 2953170
854Karlsson, Ørjan N.Natten reiser alene : kriminalroman 295773
855Martin, TinaTordneren 295319
856 Alle tiders historie : nyere historie VG 3 2942980
857Lykke, NinaNei og atter nei : roman 294704
858Sachar, LouisHoles 2932401
859Läckberg, CamillaGullburet : [Faye] 293309
860Hjorth, VigdisGjentakelsen : roman 2931202
861Witoszek, NinaDet blåøyde riket : norske tillitspatologier 293555
862Liabäck, ÅsaSom en vind gjennom kolonihagen : roman 292466
863Grisham, JohnGuttene fra Biloxi 292426
864Norman-Stormbringer, HegeBare for et år 292486
865Enchi, FumikoSkyggekvinner 2922551
866Fosse, JonVaim : [Vaim-sogene] 2913000
867Bjørnstad, Trond HåvardSkogbruk : vg1 naturbruk 2913740
868Fjell, Jan-ErikNattravnen 290873
869Hamsun, KnutSult 2901791
870Christensen, Lars SaabyePasninger : VM2026 2901501
871Ashcroft, JennyFyrtårnets hemmeligheter 288505
872Haugland, MariaLev, spis, nyt : din guide til magiske hverdager, næringsrik mat og inspirerende organisering 288319
873Bjertnæs, SverreMorsdager : essay 287387
874Seierstad, ÅsneBokhandleren i Kabul : et familiedrama 286674
875Ueland, Daniella RoxmanHusdyr : Vg1 naturbruk 2854490
876Hofset, JanneckeGod i norsk 1 arb bok A1/A2 2854140
877Blichfeldt, KathinkaNye kontekst 8 - 10 : Tekster 4 2854790
878Barr, ConnieKvinner som reiser alene : roman 285575
879Karlsen, Ole G.Terra nova : geografi for den vidaregåande skolen 2855520
880Adler-Olsen, JussiNatriumklorid 285733
881Silver, ElsieFryktløs : en småbyromanse - fra fiender til elskere 2844120
882Riley, LucindaMånesøsteren 2847020
883Schjetlein, Anne-MarieDøden bryr seg ikke 283338
884Moyes, JojoJenta som ble igjen 2837120
885Jón Kalman StefánssonSommerlys, og så kommer natten 282614
886Axelsson, IdaStille vrede 2822014
887Page, LizzieEt sted å høre til 282476
888Radnedge, KeirFIFA World Cup 2026 : offisiell guide 281594
889Diseth, ÅgePsykologi 2 : programfag psykologi 2 2804170
890 Perspektiver : historie påbygging 2803610
891Kinney, JeffEn pingles dagbok, Rodrick ruler 2801581
892Tolkien, J.R.R.The lord of the rings : The fellowship of the ring 2801002
893Nylund, KajaUnder midnattssolen 280416
894Christensen, Lars SaabyeHaren : og andre noveller 279594
895Nesbø, JoKongen av Os : [Kongeriket] 27911000
896Brenden, LailaToner fra en stille skog 2782251
897Wilhelmsen, IngvardSjef i eget liv : en bok om kognitiv terapi 278713
898Colgan, JennyDen lille bokhandelen på hjørnet 278515
899Matre, Agnes LoviseUvigslet jord 2782041
900Mehlum, JanInn i mørket : kriminalroman 277466
901Horst, Jørn LierNøkkelvitnet : kriminalroman 276803
902Ege, Tove Karin MannesØkonomi 1 : næringslivsøkonomi, økonomistyring 2753910
903Dahl, Niels FredrikFars rygg : : roman 275416
904Smith, Wilbur A.Titanenes krig (8) 2752501
905Paris, B.A.Bak lukkede dører 2752111
906Day, SylviaBare for deg : en Crossfire-roman 2751531
907Niemi, MikaelStein i silke : roman 274684
908Dahlback, JorunnVg1 frisør, blomster, interiør og eksponeringsdesign 2743720
909Ormbostad, Just ErikMontørhåndboka : NEK 400:2018 2745500
910Helm, LivMed hjertet i hånden 2732501
911Helle, HelleHey Hafni 273318
912Kvensler, UlfLa bølgene gjøre resten 2732411
913Stuhaug, LindaKvardagsmiddagar : alt-i-eitt i gryte, form eller panne 272387
914Alexander, RebeccaHjem til øya 272377
915Arvola, IngeborgKniven i ilden 2724130
916Lunde, MajaBlå : roman 2724700
917Page, LizzieBarnehjemmet 272475
918Matè, GaborNår kroppen sier NEI : Prisen vi betaler for skjult stress 2711002
919Herø, EyolfReparasjons- og vedlikeholdsteknikk 2714960
920Jæger, JørgenBlodskrift 271683
921Ohlsson, KristinaIsbryter 270683
922Fretheim, EvaDronningland : : krim 270299
923Branæs, PålKarbofellen : gå ned i vekt og bli kvitt livsstilsplager på under seks uker 269387
924De la Motte, AndersVåroffer 2691781
925Matthews, CaroleFra en dag til en annen 268299
926Backman, FredrikEn mann ved navn Ove 268634
927Grinde, BjørnForretningsdrift : vg1 salg, service og reiseliv 2683680
928Stuart, AnnaSøstrene fra Warszawa 268465
929Melsom, KajaDen fordømte skamløsheten : fra moralisme til narsissisme 2681002
930Alexander, RebeccaArven fra øya 267446
931Kafka, FranzProsessen 2671861
932Colgan, JennyEn evighet fra deg 267535
933Norlin, AnnikaTua 266465
934Brunes, Anders O.Aktivitetslære 2652101
935Harpman, JacquelineJeg som aldri har kjent menn : : roman 265289
936Nore, AslakHavets kirkegård : roman 265505
937Diseth, ÅgePsykologi 1 : Programfag 2652820
938Faldbakken, MatiasVi er fem : roman 2643500
939 Tekniske tjenester : Konstruksjons- og styringsteknikk 2632910
940Kjellsdotter, NillaJenta i stenparken 2631715
941Horst, Jørn LierFelicia forsvant 263763
942Matè, GaborMyten om det normale : Traumer, sykdom og heling i en giftig kultur 2632501
943Ragde, Anne BirkefeldtHennes siste fantastiske dager 263733
944 Kalkulator2625550
945Nygaard, Kaja GjersemEn sterkere tro 262564
946French, TanaJegeren 262396
947Horst, Jørn LierBlindgang 262377
948Schepp, EmelieAlter ego 261663
949Gilmore, LauriePumpkin spice-kafeen 261465
950Laestadius, Ann-HelénSkam 261693
951Ellingsen, ElisabethPå vei : Arbeidsbok 2604090
952Robinson, MarilynneGilead 260416
953Tombre, TorbjørnMayday : praktisk bruk av VHF 2593780
954Maroger, IsabelleLebensborn 2581311
955Gran, SisselDet er slutt : historier om løsrivelse 2581521
956Binz, AnnikenFinn din superkraft! : nøkkelen til varig motivasjon og livsglede 258289
957Inchauspé, JessieGlukoserevolusjonen : gå ned i vekt, stopp søtsuget, få tilbake energien : ta kontroll over blodsukkeret 2581072
958Howard, DylanJeffrey Epstein : døde menn snakker ikke 2581541
959Geelmuyden, Niels ChristianSannheten på kroppen : alt du bør vite om kosmetikk 257475
960Mytting, LarsHekneveven 2577580
961Ibrahimovic, ZlatanJeg er Zlatan 2572630
962Collins, TessaJenta med georginene 255465
963Kulbrandstad, Lars AndersSidemålsordlista 2542870
964Hjorth, VigdisArv og miljø : roman 254703
965Kvarnström-Jones, RuthVenninnene på Nordiska Kompaniet 2532510
966Reid, RachelGame changer : [Game changers] 2532501
967Hamberg, EmmaJe m'appelle Agneta 252406
968Andersen, JohanProduksjonsteknikk : VG2 Produksjons- og industriteknikk 2524520
969Bomann, CorinaSophias håp : [Sophia] 2521501
970Håvardsen, Tor-Håkon GabrielEn siste hilsen : om å jobbe med døden - og møte den hjemme 2512550
971Reid, RachelHeated rivalry : Game changers 2512501
972Mohn, MajaFrigjort 2511002
973Moum, TommyHistorie og filosofi 2 2514550
974Gustawsson, JohanaDe tause 250416
975Binz, AnnikenSupervaner 250327
976James, E.L.The missus 2502501
977Jæger, JørgenDødssymfoni 250663
978Alexander, RebeccaDrømmer fra øya 249416
979Huang, AnaTwisted love 249743
980Teige, TrudeSvik 249554
981Ingulstad, FridGullnålen : [Sønnavind] 2491022
982Kjøstvedt, Anders GranåsDet tredje riket : nazismen og Nazi-Tyskland, 1918-1945 249396
983Hverven, SigurdSå setter vi oss på huk : filosofi på høyde med barn 249386
984Montgomery, HedvigBarneskoleårene : 6-13 år : syv enkle steg for å lykkes med oppdragelsen i læringens tid 249366
985Honeyman, GailEleanor Oliphant har det helt fint 248396
986Ståhl, LindaHans vilje skje 2482111
987James, EricaHagene i Italia 2482121
988Jæger, JørgenKameleonene 2481092
989Teige, TrudeNoen vet : krim 248653
990Weber, KristineProteinrik hverdagsmat 248318
991Klepp, AnneliGutte-spetakkel 2481042
992Läckberg, CamillaGjøkungen : [Fjällbacka-serien] 2487000
993Davidsson, CamillaI skyggen av fikentreet 248288
994Jacobsen, RoyDe uverdige 2471152
995Fielding, JoyJenny Cooper har en hemmelighet 247288
996Haidt, JonathanGenerasjon angst : hvordan den store omkoblingen av barndommen skaper en epidemi av psykisk sykdom 247396
997Loe, ErlendNaiv. Super 2473950
998Horst, Jørn LierJakthundene 247475
999Kvarnström-Jones, RuthDe fabelaktige kvinnene på Grand Hôtel 246298
1000Yarros, RebeccaFjerde ving 245803

1156 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 191 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2474 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 30/10/2026 kl. 14:34:10


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/8 1/11 1/12 1/6 1/10 1/9 1/7
20041/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20051/4 1/10 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20061/7 1/4 1/10 1/9 1/3 1/1 1/12 1/6 1/2 1/8 1/11 1/5
20071/7 1/3 1/9 1/10 1/6 1/12 1/1 1/11 1/8 1/2
20081/2 1/11 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As