1000 mest utlånte voksenbøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Seierstad, ÅsneUfred : Russland fra innsiden 805131512
2Christensen, Lars SaabyeKjøkken 746711786
3Horst, Jørn LierTvilen 577912164
4Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn 52257536
5Horst, Jørn LierDen siste saken 521015123
6Arnesen, SonjaNorskboka : vg2 yrkesfag 498062980
7Gjerset, AsbjørnTreningslære : idrettsfag vgs 492457850
8Heum, TrondAlle tiders historie : fra de eldste tider til våre dager 482957820
9Strout, ElizabethDet vi aldri sier 482115533
10Ravatn, AgnesDoggerland 474613193
11Strömberg, SaraSot 46657106
12Flatland, HelgaSå gjør vi så : roman 452012943
13 Verkstedhåndboka 437374850
14Strömberg, SaraSkygger 42977815
15Torgersen, NikolaiGater jeg har levd 408020901
16Horst, Jørn LierSkriket 396812683
17Lykke, NinaHvor er de voksne? 39439834
18Holt, AnneDiamanter og rust : en Hanne Wilhelmsen-roman 393514562
19Brekke, JørgenAlt skal bli støv : en Odd Singsaker-krim 38657085
20Engman, PascalKlanen 37444328
21Sand, MariaAlt mitt er ditt : roman 35998854
22Nesbø, JoMinnesota : roman 358517412
23Läckberg, CamillaSørgekonen 35844388
24Pelicot, GisèleEn hyllest til livet : skammen må bytte side 35827015
25Fretheim, EvaKråketronen 35724997
26Horst, Jørn LierUtskudd 355211343
27Jæger, JørgenNarrespill 341511303
28Nesser, HåkanDet finmaskede nettet 33806235
29Brown, DanHemmelighetenes hemmelighet : en roman 33699373
30Matre, Agnes LoviseFartsblind : kriminalroman 331410983
31Uri, HeleneI mitt lune hi : roman 32968403
32Ohlsson, KristinaNattanker 32669143
33Mjønes, Johan B.Spuria : roman 323011852
34Fjell, Jan-ErikUlvestuen 31269283
35Christiansen, AnePasos : spansk nivå 2 310436550
36Andersen, Jørn KennethKonstruksjons- og styringsteknikk : vg1 teknologi- og industrifag 309539160
37Adler-Olsen, JussiDøde sjeler synger ikke 30669513
38Løno, AnnetteVagusnerven : kroppens skjulte superkraft 30644986
39Dragland, AnnetteHele deg : veien til bedre helse 30609583
40Næss, Sven PetterSvarte hull : en Harinder Singh-krim 30438393
41McFadden, FreidaKjære Debbie 303910202
42Andreassen, KyrreIkke mennesker jeg kan regne med : roman 298712962
43Nesbø, JoNådeskudd 298314921
44McFadden, FreidaHushjelpen 29727094
45Fatland, ErikaSjøfareren : en reise gjennom Portugals tapte imperium 296113412
46Petterson, PerDu er hjemme nå 29167993
47Hjorth, VigdisDet gode mennesket i Sandvika : en roman 29058243
48Perrin, ValérieTata 28398803
49McEwan, IanHva vi kan vite 28328013
50Riley, LucindaKjærlighetssangen 28059203
51Strömberg, SaraSkred 27784586
52Flood, HeleneNærmeste nabo : psykologisk thriller 27429982
53Børresen, Pål FredrikAppell : vg1 SF : norsk 271135090
54Andersen, Jørn KennethProduktivitet og kvalitetsstyring : Vg1 Teknologi- og industrifag 270433200
55Vahr, EllenBorte fra verden : roman 26957893
56Fretheim, EvaPapirdukkene 26768453
57Kaneshiro, MuneyukiBlue lock 26267493
58Heger, AndersWanda : en familiehistorie 25826354
59Rustad, Morten CorneliussenFlyt : kroppsøving for videregående skole 257830990
60Strout, ElizabethFortell meg alt 25617643
61Loland, SigmundIdrett og samfunn : idrettsfag vgs 255130820
62McFadden, FreidaKollisjonen 25159872
63Strömberg, SaraSkinn 24854555
64Tiller, Carl FrodeArbeidarhjerte : roman 24054645
65Fretheim, EvaDronningland : krim 24038762
66Tronstad, Tyra TeodoraFolk som hater lokalhistorie : roman 24019982
67Heivoll, GauteHimmelens krystall 23716013
68Holte, Martin BechLandet som ble for rikt : hvordan Norge endte i oljefondets felle 233310992
69Callin, PetterErgo : fysikk 1 232830590
70De la Motte, AndersMysteriet på Capri : [Mord under solen] 23264505
71Theorin, JohanNattgjestene 23124315
72Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn : [Seksti kilo-saga] 22924505
73Karlsen, Ole G.Terra nova : geografi for den videregående skolen 227728360
74Michelet, MarteDet har skjedd verre ting i utlandet : scener fra et farskap 22576093
75McFadden, FreidaHushjelpen ser deg 22484784
76Backman, FredrikMine venner 22027283
77De la Motte, AndersNattjegeren 21992658
78Wernø, Johanne NordbyKaninen har stått opp : autistiske journaler 21718442
79McFadden, FreidaHushjelpens hemmelighet 21674814
80Renberg, ToreEt livsforsøk 215810512
81Hammer, ElisabethFamiliehemmeligheten : [Løfter i sand] 21563506
82Sten, VivecaBenåderen 21132578
83Läckberg, CamillaSørgekonen : [Fjällbacka-serien] 21067502
84Græsli, HansKompass : geografi vgs 209324760
85Börjlind, CillaSkygge over Slagtjern 20748662
86Fretheim, EvaFuglekongen : roman 20697662
87Fosse, JonVaim : roman 20526253
88Horst, Jørn LierTørt land 203811341
89Øen, Inger JohanneSelv om himmelen faller : en Silja Frost-roman 20332986
90Enger, ThomasSår 20262857
91Engman, PascalIngen 20223226
92Stranger, SimonStranger : roman 20205323
93Walden, AndrevJævla menn 20128412
94Teige, TrudeMormors utrolige venninner : roman 19898492
95Bjørgum, Sondre H.Skogfruen : thriller 19863365
96Moyes, JojoDa jeg møtte deg 19808102
97Engman, PascalAlbinoen 19242627
98Haugerud, Dag JohanSjelesorg : roman 19084993
99Svendsen, Tonje FossumPsykologi 1 187625130
100Carr, GarrettGutten fra havet 18697372
101Emanuelsen, BirgerOdysseen 18674943
102Morseth, Anne LouiseEn lykkelig slutt 18504993
103Moyes, JojoVi bor alle her 183310011
104Moore, LizGuden over skogene 18245593
105Stoltenberg, JensPå min vakt : å lede Nato i krigstid 18133674
106Kolpus, IsalillHvem brente John Savio? 17804743
107Tungen, ThereseDen andre sida av elva : roman 17584773
108Engberg, KatrineDe uønskedes paradis 17452068
109Giske, RuneTreningsledelse 174322440
110Nesbø, JoFlaggermusmannen 17296372
111Perrin, ValérieÅ vanne blomster om kvelden 172710641
112Klausen, Julia F.Jeg er ikke min mors datter : historien om en tapt barndom og veien til et eget liv 17046582
113Harpman, JacquelineJeg som aldri har kjent menn : roman 16956512
114Hustvedt, SiriGjenferd : en kjærlighetshistorie 16623984
115Berglund, IngridSov dukkelise : kriminalroman 16442895
116Witherspoon, ReeseUten et ord 16444104
117Minier, BernardDe utslettede 16405033
118Brønstad, AgnesKommunikasjon : vg1 helse- og oppvekstfag 163724810
119Skeie, ToreHardråde : om Harald Sigurdsson og hans verden 16254873
120Bjerkli, Myriam H.Evas skål 16195043
121Karlsson, Ørjan N.Det levende mørket : kriminalroman 16092965
122Lovrenski, OliverDa vi var yngre : roman 160514981
123De la Motte, AndersMysteriet på Capri 15992047
124Strout, ElizabethJeg heter Lucy Barton 15973304
125Engman, PascalKlanen : [Klanenserien] 15958501
126Bjørk, SamuelBomberen 15926272
127Ericsson, KjerstiØmhet og forferdelse : roman 15884413
128Eggen, TorgrimBlodet 15565252
129Færø, TorkilHvilekuren : hvil smartere, stress mindre og prester bedre 15424973
130Eikehaug, ErikAlle elsker Kari : roman 15417372
131Heum, TrondAlle tiders historie (BM) : fra de eldste tider til våre dager 152919120
132Flatland, HelgaEt liv forbi 14976282
133Sager, RileyHun som ble igjen 14963004
134Moyes, JojoI ly av regnet 14731897
135Colgan, JennyHusrom og hjerterom 14642047
136Hammer, ElisabethVindkast : [Løfter i sand] 14632505
137Krien, DanielaMitt tredje liv 14612326
138Beauvoir, Simone deDen bedratte kvinnen 14463963
139 Aktivitetslære 144424250
140Korsgaard, LeaInnen året er omme : hva 64 sommerfugler lærte meg om naturens største gåte 14347142
141Perrin, ValérieGlemt på en søndag 14253284
142Hoover, ColleenVerity 14079261
143Brønstad, AgnesHelse : vg1 helse- og oppvekstfag 139520650
144Adler-Olsen, JussiSju kvadratmeter med lås : thriller 138611601
145Sveen, GardSkalpjegeren 13862695
146Jensen, Jens HenrikInterregnum 13811927
147Ridzén, LisaTranene flyr mot sør 13794323
148Hammer, ElisabethVinterhjerter : [Løfter i sand] 13772505
149Monsen, ØisteinHvite striper, sorte får 137011731
150Engman, PascalBestselger 13682744
151Michaelides, AlexDen tause pasienten 13614882
152Hammer, ElisabethFortielse : [Løfter i sand] 13593004
153Riley, LucindaSkjult skjønnhet 135411361
154Hammer, ElisabethBeleiret : [Løfter i sand] 13513503
155Jensen, Christine RehnMamma er konspirasjonsteoretiker 13514672
156Hammer, ElisabethFristelse : [Løfter i sand] 13513004
157Teige, TrudeMorfar pustet med havet : roman 13383314
158Montefiore, SantaDen siste sangen 13381887
159Skagen, Ellen FløDen nevroplastiske nøkkelen : ved uforklarte fysiske plager som ikke går over 13334443
160Wold, SidselIsrael : et land i kamp med seg selv 13302535
161Matre, Agnes LoviseEvig fred : kriminalroman 13288611
162Arvola, IngeborgUlvespor 13273204
163Latronico, VincenzoDet perfekte : roman 13261946
164Ormbostad, Just ErikMontørhåndboka : NEK 400:2022 132317920
165Strout, ElizabethAmy og Isabelle 13227421
166Hammer, ElisabethAnstendighet : [Løfter i sand] 13213004
167Michelsen, Svein OlafTabell- og formelsamling for elektrofag 131622890
168Hammer, ElisabethAvsløringer : [Løfter i sand] 13108001
169Ravatn, AgnesGjestene : roman 13053084
170De la Motte, AndersIntriger i Amalfi : [Mord under solen] 12864003
171Nesbø, JoBlodmåne 128613770
172Østerbø, AnitaIngrids valg 12772275
173Andersen, Stian HjelvinBukke nikke neie 12762455
174Alexandersdottir, AprilRuby baby : roman 12725672
175Egeland, TomSatans segl 12637021
176Korsgaard, ThomasHvis det skulle komme et menneske 12458331
177Solem, Marte MagnusdotterGustav : roman 12364322
178Five, LailaHjernens hemmelige språk : nevroplastisitet: 6 trinn som revolusjonerer måten du forstår smerte og utmattelse på! 12282046
179Burke, Caro ClaireYesteryear 12262764
180Ahnhem, StefanGenerasjon null 12245212
181Loe, ErlendKukene = : Kukane 12242524
182Tilrem, MartinEt jentebarn 12192454
183Fjell, Jan-ErikTvilen 12111926
184Tvedt, ChrisHer kommer natten : kriminalroman 11962045
185Murakami, HarukiKafka på stranden 11962874
186Teige, TrudeÉn for alle 11928341
187Keining, Alexandra-ThereseKannibalen 11822884
188Diseth, ÅgePsykologi 1 : programfag psykologi 1 117814320
189Brochmann, NinaAvkledd : den syke historien om kvinners seksualitet i medisinen 11684162
190Rees, TracyDen gylne fjær 11573493
191Engman, PascalNomaden 11551856
192Eriksen, FrøydisReligion og etikk : vg3 114514630
193Lane, SorayaDen argentinske datteren 11431567
194Eikemo, MaritVi er brødrene Eikemo : roman 11423053
195McFadden, FreidaÆrlighet varer lengst 11411517
196Rosenfeldt, HansHøstebarn 113911110
197Fossum, KarinKom hjem, Amadou 11387031
198Brønstad, AgnesYrkesliv : vg1 helse- og oppvekstfag 113518090
199Hoover, ColleenSkadeskutt 11323263
200Fodstad, Lars AugustMoment : vg3 : norsk for studieforberedende 113015420
201Andersen, Jørn KennethProduksjon og tjenester, 3. utgave : vg1 teknologi- og industrifag 112214030
202Lunde, MajaSkjerm barna : hvordan teknologien tok over barndommen, og hva vi kan gjøre for å ta leken og livet tilbake 11204812
203Biedermann, NelioLázár 11192145
204Raja, Abid Q.Kismat 11162424
205Renberg, ToreDu er så lys : roman 11118971
206Horst, Jørn LierOffer 110410001
207Lahlum, Hans OlavGjøkungegåten 11034712
208Härjegård, KarinPianisten ved fjellvannet 10891427
209Kolby, MaritHva og når skal vi spise? 10873962
210Ravatn, AgnesDei sju dørene : roman 10852793
211Ravatn, AgnesFugletribunalet : roman 10739071
212Hjorth, MichaelVoldens øy 10731268
213Keegan, ClaireOver blå enger 10704152
214De la Motte, AndersIntriger i Amalfi 10641507
215Øygarden, BjarneNye kontekst 8 - 10 : Nynorsk - som sidemål 106232490
216Jacobsen, RoyDe usynlige 10615931
217Haraldsrud, Andreas DrolsumKjemi 1 105815790
218Biesalski, PetraMomente : tysk nivå 2 105614350
219Perrin, ValérieDe tre 10542903
220Schulman, NinniNetter uten daggry 10531228
221Elster, Clélia EtienneEnchanté 1 : fransk ll - vg 1 105218190
222Hamsun, KnutMarkens grøde 10414852
223Færø, TorkilPulskuren : stress riktig, sov bedre, yt mer og lev lenger 10394632
224Horst, Jørn LierArr 10368181
225Roy, ArundhatiMin havn og min storm 10351516
226Skarstein, BirgitSå mye hadde jeg, så mye mistet jeg, så mye fant jeg 10313792
227Dahl, Niels FredrikFars rygg : roman 10302134
228Flatland, HelgaBli hvis du kan, reis hvis du må : roman 102814740
229Grytten, FrodeDen dagen Nils Vik døde : roman 10274112
230Yagi, EmiDagbok frå eit tomrom : roman 10223862
231Mytting, LarsSkråpånatta : roman 10173512
232Willander Lambrell, JohnDen som vet 10142583
233Lindahl, Nikoline RiisHvis jeg var Agnes : roman 10121965
234Hoover, ColleenDet ender med oss 101110420
235James, EricaVeien hjem 10111337
236Solstad, DagEndelig! Lykken : og mitt forsøk, i 2022, på å utholde smerten ved tidens herjinger : roman 10101985
237Giske, RuneTreningsledelse : lederutvikling 100814720
238Child, LeeFluktplanen 10018481
239Wisting, AlexanderArven 9991875
240Biesalski, PetraMomente : tysk nivå 1 99412130
241Strout, ElizabethOlive Kitteridge 9932394
242Kvalvaag, Hilde K.Kvinner som går 9925451
243De la Motte, AndersRustskogen 9891655
244Mytting, LarsSøsterklokkene : roman 9893302
245Nygaard, Kaja GjersemEt dypere svik 9821865
246Harnesk, TinaFolk som sår i snø : roman 9812104
247Nesser, HåkanUng manns ferd mot natt 9776481
248Ohlsson, KristinaKristuskransen 9757781
249Sandemo, MargitDjevlekløften : [Sagaen om isfolket] 9728001
250Horst, Jørn LierForræderen 96710310
251Geard, AmandaMåneporten 9633612
252Andersen, Jørn KennethProduksjon og tjenester : vg1 teknologi- og industrifag 96312310
253Tokarczuk, OlgaJakobsbøkene, eller Den store reisen over syv grenser, gjennom fem språk og tre store religioner, ikke medregnet de små : fortalt av de døde, ferdigstilt av forfatteren ved hjelp av konjekturer, beriket av mangehånde bøker samt understøttet av fantasien, som er menneskets største naturgitte gave : til hukommelse for lærde, ettertanke for medborgere, kunnskap for lekmenn og adspredelse for melankolikere 9585331
254Buchanan, EleanorDe fire steinene : [Havets søstre] 9562503
255Skoland, AinaMarionetten 9561546
256Nore, AslakAlliansen : roman 9551665
257Østerbø, AnitaSkammens mødre : en roman om alenemødrenes tøffe kamp på 50- og 60-tallet 9543482
258Henry, EmilyStore, vakre, vidunderlige liv 9533992
259Sandemo, MargitDemonen og jomfruen : [Sagaen om isfolket] 9538001
260Dahl, AlexEn perfekt mor 9395161
261Härjegård, KarinSyersken og friheten 9351247
262Jæger, JørgenSkjebnedøgn 9328661
263Yrsa SigurdardóttirSå sort som en brann 9291307
264Da Costa, MélissaAlt det blå på himmelen 9283692
265Hammer, ElisabethBeleiret 9271138
266Svendsen, Tonje FossumPsykologi 2 92613170
267Hamberg, EmmaKjærlighetens idioter 9254082
268Sandemo, MargitVåroffer : [Sagaen om isfolket] 9238001
269Sandemo, MargitI jordens dyp : [Sagaen om isfolket] 9189001
270Lahlum, Hans OlavPakten 9153372
271Colgan, JennyKjærlighet på pinner 9151565
272Arsky, Gunn HeleneMord på skrivekurset 9122813
273Horst, Jørn LierNullpunkt 9122154
274Engman, PascalKrigen 9102553
275El Bakali, JavadEngstelig svarting 9083222
276Nesbø, JoRødstrupe 8993492
277Knausgård, Karl OveJeg var lenge død : roman 8961824
278Teige, TrudeMormor danset i regnet : roman 8952224
279Bjøranger, TerjeTaperen 8954282
280Wessel-Aas, KatrineHjem til deg 8944711
281Østby, AnneDuften av sjasmin 8871725
282Szalay, DavidKjøtt 8841346
283Olsen, Jarle StenRovfugl : en kriminalroman 8831585
284Viken, Guri Margrete IdsøKrakk 8801844
285Torgersen, Trond-ViggoResten av livet 8735911
286Ambjørnsen, IngvarSorgen i St. Peter Ording : noveller 8732203
287Momrak-Haugan, AnneTrygg mat, bransje og arbeidsliv : Programområder på vg 1/2 restaurant- og matfagene 86112220
288Callin, PetterErgo : fysikk 2 85812190
289Grebe, CamillaJentene og mørket 8578930
290Horst, Jørn LierSlagside 8576841
291Sandemo, MargitEngel med svarte vinger : [Sagaen om isfolket] 8578501
292Hansen, Erik FosnesOm natten er jeg i Kina : noveller 8553772
293Jorselje, Jonas AndersenArbeidsmiljø og dokumentasjon : vg1 bygg- og anleggsteknikk 85412300
294Gausdal, Tom VictorKokkelære : den store kokeboka 85312070
295Grimaldi, VirginieEn skjør tid 8522982
296Bergstrøm, HasseRettslære 1 85215240
297Andersen, DesiréeFit etter 40 : kosthold, søvn, trening, stressmestring, vektregulering 8411266
298Sandemo, MargitTrollbundet : [Sagaen om isfolket] 8374501
299Nesbø, JoKakerlakkene 8293362
300Enger, ThomasUgress : en Henning Juul-roman 8268191
301Kinsky, EstherRombo 8211495
302Andersen, DesiréeDesirées sunne matprepp 8201167
303Haugan, JohnGyldendals tabeller og formler i fysikk : fysikk 1, fysikk 2 og forkurs til ingeniørutdanning 81812040
304Horst, Jørn LierRøykteppe 8136071
305Sandemo, MargitHuset i Eldafjord : [Sagaen om isfolket] 8127001
306Renberg, ToreTollak til Ingeborg : roman 8128530
307 Verkstedhåndboka : mekaniske fag 80912900
308Strout, ElizabethHva som helst er mulig 8092153
309Moyes, JojoI dine sko 8056551
310Sandemo, MargitSkandalen : [Sagaen om isfolket] 8018500
311Nedrejord, KathrineSameproblemet : roman 7971585
312Buchanan, EleanorDe fire steinene 7961087
313Strout, ElizabethLucy ved havet 7951316
314Arvola, IngeborgKniven i ilden : roman 7932423
315Burgess, RichardInteractions 1 : programfag engelsk 1 79012600
316Westover, TaraNoe tapt og noe vunnet 7893172
317Sveistrup, SørenTelle til en, telle til to 7871505
318Lillegraven, RuthMitt neste liv : psykologisk thriller 7811465
319James, PeterBilde av død 7763142
320Shakar, ZeshanTante Ulrikkes vei : roman 77418310
321Erikson, ThomasOmgitt av idioter : hvordan forstå dem det ikke går an å forstå 7732483
322Colgan, JennySoloppgang på strandpromenaden 764908
323Lillebø, SandraVera : roman 7563162
324Mímir KristjánssonPabbi : en familiesaga om drukkenskap 7556941
325Härjegård, KarinÅ isbade blant fjellene 7541216
326Follett, KenTidskretsen 7534391
327Dahl, ArneUnderverkene 752987
328 Trening, helse, trivsel : kroppsøving for videregående skole 74913920
329Kepler, LarsSøvngjengeren 7448950
330Erichsen, DortheJordbærdager 7411634
331Engman, PascalIldlandet 7401325
332Nesbø, JoKongen av Os : roman 7402333
333Robbins, MelLet them-teorien : to ord som forandrer livet ditt, og som millioner av mennesker snakker om 7391345
334Sandemo, MargitIs og ild : [Sagaen om isfolket] 7368000
335Ekman, KerstinMin bokverden 7321136
336Schulman, Alex17. juni : roman 7325311
337Grinde, Bjørn HallvardMarkedsføring og innovasjon : vg1 salg, service og reiseliv 7289710
338Baldysz, MartinStille grender : krim 7241225
339Bjertnes, HegeScope 1 : programfaget engelsk 1 72410690
340Fexeus, HenrikDen siste brikken 721878
341Linde, HeidiFørstelinja : roman 7181744
342Eger, Edith EvaValget du har 7171863
343Flatland, HelgaEn moderne familie 7141833
344Riley, LucindaDe syv søstre 7103462
345Matre, Agnes LoviseFritt vilt : kriminalroman 7095091
346Kalvik, IngvillKultur og samhandling : vg1 salg, service og reiseliv 7099910
347Krasznahorkai, LászlóDen ungarske nasjonens sikkerhet : på jakt etter dagsommerfugler 7061116
348Montefiore, SantaEt hav av stjerner 7041265
349Bakkeid, Heine T.Nattseileren 7041375
350Horst, Jørn LierGrenseløs 7046651
351Montefiore, SantaSkygger i måneskinn 7001414
352Østerbø, AnitaFrihetens smerte 6992013
353Steen, RianaØkonomi 2 : næringslivsøkonomi, økonomi og ledelse 69811000
354Jackson, HollyIkke helt død ennå 6873671
355Arvola, IngeborgVestersand 6872293
356Nesbø, JoSorgenfri 6842143
357Steen, Bjørn GunnarGyldendals tabeller og formler i kjemi : Kjemi 1 og kjemi 2 68413770
358Baugstø, LineEvil grandma : roman 6831674
359Schulze, Anne-MarieWeiter geht's 6818670
360Sandemo, MargitLucifers kjærlighet : [Sagaen om isfolket] 6788000
361Bjånesøy, Kjartan BrüggerDen siste vakten : nær døden, og andre historier om livet 6781265
362Ragde, Anne BirkefeldtFeita! : en erindringsroman 6746750
363Balle, SolvejOm utregning av romfang 6741305
364Engman, PascalX 6731345
365Godfrey, JennieListe over mistenkelige ting 6723272
366Næss, Sven PetterI dødsonen : kriminalroman 6724031
367Weir, AndyProject Hail Mary : a novel 6701524
368Bergstrøm, HasseRettslære 2 66910050
369Lindell, UnniRødt flagg : krimthriller 6625061
370Engman, PascalTil minne om en morder 6601046
371Teige, TrudeLøgnere : en Kajsa Coren-krim 6554131
372Hessen, Dag O.Fugleperspektivet : erobringen av naturen 6551255
373Syvertsen, Marte RoaHjernen : en biografi : om hvordan livet setter seg i hodet – og alt du kan gjøre for å ta styringen 6533271
374Grønlien, Heidi KristineBi 1 : biologi 1 6469420
375Grønlie, AnneFokus : sosialkunnskap 6428960
376Elvedal, AnneDu kan kalle meg Jan 6411514
377Manson, MarkDen edle kunsten å gi faen : en uventet tilnærming til å leve et godt liv 6383611
378Blomberg, Hilde CharlotteJeg lengter etter skipskatastrofer og plutselig død 6371075
379Seierstad, ÅsneEn av oss : en fortelling om Norge 6366181
380van der Kolk, Bessel A.Kroppen holder regnskap : hjerne, kropp og sinn i behandlingen av traumer 6321663
381Jessen, IdaJeg vil! : en forfatters portrett av Sigrid Undset 6311006
382Ohlsson, KristinaStormvakt 6303501
383McFadden, FreidaDet øyet ser 627857
384Venås, HelgeElektroniske kretser og nettverk : vg1 elektro og datateknologi 6257790
385Engman, PascalSkammens vei 6241075
386Andersen, Stian HjelvinEn lykkelig familie 6231683
387Mytting, LarsSøsterklokkene 6225761
388Galbraith, RobertDen jagende graven 6223931
389Colgan, JennyBryllup på øya 6203311
390Colgan, JennySommer over skyene 6201215
391 Religion og etikk : vg3 6178070
392Erdal, Silje FørlandFokus : sosiologi og sosialantropologi 61711070
393Iraki, RimaFlukten fra Palestina : min norsk-palestinske familiehistoire 6171314
394July, MirandaPå alle fire 616778
395Gustavsen, EllenTålegrensen : krim 6151284
396Da Costa, MélissaVeien tilbake 615857
397Leer, KristinADHD : 7 veier til ny forståelse 6143231
398Bjørnstad, KetilGlemselen : roman 6141075
399Lane, SorayaDen franske datteren 6101045
400Wessel-Aas, KatrineHuset i Wimbledon 6083651
401McFadden, FreidaKvinnen i etasjen over 608867
402Øen, Inger JohanneDet du eier evig : en politiroman 6071165
403Ersland, Bjørn ArildFørste klasse : det året vi lærte bokstavene 6051125
404Slaughter, KarinVi er alle skyldige her 604817
405Duvå, Liv NimandNed fra himmelen 6032322
406Henry, VeronicaEn natt på et fransk slott 600767
407Orwell, George1984 5995011
408Osman, RichardDen umulige formuen 599896
409Knutsen, HegeKjemien stemmer 2 : Studiebok 5988960
410Schulman, NinniKjæreste Lena 596817
411Andreassen, MariTenk for en jubel 5961035
412Engman, PascalRottekongen 5951155
413Skybäck, FridaSvartfugl 595718
414Palonen, Caroline KasparaJeg har det ikke i meg å bli klassekontakt 5933771
415Hoover, ColleenBekjennelser : roman 5922872
416Engman, PascalEnkene 5921015
417Khannoussi, Safae elOroppa 592886
418Strout, ElizabethÅh, William 5913051
419Helle, HelleHey Hafni : roman 5901095
420Clear, JamesMikrovaner : en enkel måte å få gode vaner på og kvitte deg med dårlige : små forandringer, store resultater 5884241
421Schützer, KarolinaSnøfall over Paris : [Sophia i Paris] 5872502
422Bækkevar, IngerMønster : teknikk og industriell produksjon 5857590
423Stubb, AlexanderEn ny verdensorden : maktens triangel 5843061
424Haraldsrud, Andreas DrolsumKjemi 2 5829300
425O'Shea, DaisyDet irske barnet 580747
426Holmås, RagnhildHva er det du sier? : ordene du bruker, og det de faktisk betyr 5782542
427 Produksjonsteknikk : vg2 produksjons- og industriteknikk 5779430
428Wisløff, UlrikMikrotrening : 7 uker som booster kondis og styrke 573886
429Richman, AlysonEn savnet historie 572797
430Moum, TommyHistorie og filosofi 1 5728130
431Hoover, ColleenDet starter med oss 5715561
432Østby, AnneÅ danse i Lahore 5711184
433Mytting, LarsSvøm med dem som drukner : roman 5681433
434Da Costa, MélissaDagene som kommer 5661095
435Osmancausevic, AleElektronisk kommunikasjon : vg2 elenergi og ekom 5666700
436 Reparasjons- og vedlikeholdsteknikk : vg2 produksjons- og industriteknikk 56510310
437Hemming, AnetteMenneskedyret : krim 5641055
438Bakken, MariusLøping! : raskere og skadefri 564965
439Hammer, ElisabethFristelse 563777
440McFadden, FreidaDen låste døren 562816
441Smørholm, MargaretØkonomi 1 : næringslivsøkonomi, økonomistyring 5616740
442Bull-Hansen, Bjørn AndreasUnder danekongens flagg 5603201
443Tokarczuk, OlgaEmpusion : en kurbadsgrøsser 5583201
444 Produksjon og tjenester : vg1 teknologi- og industrifag 5587280
445Gjerset, AsbjørnGymnos : kroppsøving videregående skole 55710100
446Mohn, MajaGrenser 5562502
447Fexeus, HenrikDen siste brikken : [Mementoserien] 5552502
448Knutsen, HegeKjemien stemmer 1 : Studiebok 5537520
449Håkonsen, KåreOppstart : entreprenørskap og bedriftsutvikling 1 5508530
450Lane, SorayaDen italienske datteren 5481035
451Berge, Anne LeneNye vegar til nynorsk 54710890
452Lane, SorayaAlpenes datter 547935
453Flood, HeleneTerapeuten 5466160
454Skybäck, FridaJernblomst 545688
455Auður Ava ÓlafsdóttirDJ Bambi : roman 5451104
456Isaac, CatherineEn match for livet 544697
457Beevor, AntonyRasputin : og Romanov-familiens undergang 5422931
458Lane, SorayaDen kubanske datteren 542975
459Loe, ErlendDoppler : roman 5427500
460Hastrup, JuliePå villstrå 538678
461Flood, HeleneEnken 5385500
462Sverdrup-Thygeson, AnneEremittsommer 5371473
463Nesbø, JoTørst 5371533
464Stanghelle, HaraldKongen forteller 5366040
465Nesbø, JoKongeriket 5366640
466Johnsen, SveinElenergisystemer : vg2 elenergi og ekom 5366970
467Lykke, NinaVi er ikke her for å ha det morsomt 5301573
468Martin, TinaVindguden 529677
469Tudor, C.J.En glipe av mørke 5282502
470Nørgaard, Per E.Visjon 1 : Markedsføring og ledelse 1 5278350
471Lykke, NinaFull spredning : en legeroman 5267060
472Leirvik, SteveAlle de russiske horene : roman 5241124
473Hammer, ElisabethAnstendighet 523756
474Renberg, ToreFarmor har kabel-TV 5233001
475Hallgrímur HelgasonSeksti kilo juling : [Seksti kilo-saga] 5236000
476 Bærbar elev PC52316180
477Hastrup, JulieBlodspor 522579
478Karlsson, Ørjan N.Stille som snø : kriminalroman 5191204
479Andersen, Stian HjelvinEt rikt menneske 519737
480Tangen, NicolaiAlt jeg har lært om ledelse : av Askeladden, en pokerspiller og verdens beste sjefer 517885
481Østerbø, AnitaTatt av sviket 5161254
482Stave, Svein ErikTerra nova : geografi for den videregående skolen 5167370
483Nesbø, JoPanserhjerte 5145210
484Flood, HeleneElskeren 5145550
485Nesbø, JoKniv 5081493
486Strümke, IngaMaskiner som tenker : algoritmenes hemmelighet og veien til kunstig intelligens 5081433
487Moyes, JojoOver ukjente hav 5051144
488Wessel-Aas, KatrineEn engelsk sommer 5043591
489Stedman, M.L.Et liv langt borte 5034361
490Myskja, AudunMestringsmedisin : metodene som gir helse og livskvalitet 5023671
491Levi, AllenTheo : en roman 5012502
492Renberg, ToreLorden : roman 5001373
493Harmel, KristinDet franske armbåndet 500905
494Hammer, ElisabethFamiliehemmeligheten 499776
495Corasanti, Michelle CohenMandeltreet 4983101
496Hannah, KristinKvinnene 4942961
497Schreiner, PerDen svake viljen : en kjærlighetshistorie 491905
498Cosby, S.A.Til aske skal du bli 4914121
499Engman, PascalKokain 489905
500Cook, LornaDen glemte datteren 487796
501Ravatn, AgnesFugletribunalet 4873071
502Brønstad, AgnesHelse =HO : vg1 helse- og oppvekstfag 4876890
503Horst, Jørn LierNøkkelvitnet 4871014
504Mytting, LarsHekneveven : roman 4871702
505Elida KaroOg forresten heter jeg Leah : roman 484885
506Asser, Elisabeth AustadTeknologiens makt : hvordan kunstig intelligens forfører, frister og utøver makt - og hva vi kan gjøre med det 483786
507Adichie, Chimamanda NgoziDrømmeregnskap 4821842
508Jón Kalman StefánssonHimmelsk måne over verdens ytterste rand 482746
509Cedervall, MarianneDet forlatte huset 482568
510Skolem, MarenIngen har sett historien din 481806
511Ashcroft, JennyØya i øst 4813341
512Higashino, KeigoDrepende sensommerdager 479796
513Schulman, AlexGlem meg 4791203
514Kårjord, Maria LienNaturbasert næringsaktivitet : vg1 naturbruk 4786600
515Lane, SorayaDen greske datteren 478825
516Fuglehaug, RandiPent porselen : roman 477885
517Engman, PascalPatriotene 4762232
518Gullestad, Siri ErikaVanlig ulykkelig : psykoanalysen om et friere liv 4741144
519Engberg, KatrineDet brennende bladet 474935
520Fossum, KarinAller kjæreste : roman 4741702
521Børresen, Pål FredrikAppell : vg1 SF 4735500
522Nøland, Jonas KristiansenEnergikrisen : og løsningen på den 471865
523Brønstad, AgnesYrkesliv =HO : vg1 helse- og oppvekstfag 4706870
524Wiegaard, Alf MarcusJuss og samfunn : rettslære 1 4706860
525De Céspedes, AlbaHennes side av historien 4692681
526De Lange, Ann-MarieKvinnehjernen : en hjerneforskers blikk på kvinners livsfaser 4683561
527Enger, ThomasSkinndød : kriminalroman 468756
528Sarenbrant, SofieLangfredagen 4684510
529Mytting, IvarFriluftsliv 46710310
530Guldal, LivHåndbok for helsefagarbeidere : i praksis 46710000
531Nesbø, JoNatthuset 4675620
532 Strøm til bærbar elev pc4669230
533Knapp, FlorenceNavnene 465578
534McFadden, FreidaHushjelpen gifter seg : en novelle 463815
535Reichelt, Jon G.Tålekraft : styrk din mentale beredskap 461696
536Gran-Jansen, IdaLur familiemat : helt enkelt : hverdagsfavoritter med mer næring! 461766
537Jewell, LisaIkke slipp ham inn 460676
538Andersen, Jørn KennethProduktivitet og kvalitetsstyring, 3. utgåve : vg1 teknologi- og industrifag 4586330
539Nesbø, JoPoliti 4561303
540DubuSolo leveling 4551223
541Jackson, ShirleyVi har alltid budd på slottet : roman 4553311
542Riley, LucindaStormens søster 4522511
543Grund, MariaNattflygeren 452489
544McFadden, FreidaLeieboeren 452815
545Boberg, ThomasInsula 4502192
546Sandemo, MargitHeksejakten : [Sagaen om isfolket] 4474001
547Riley, LucindaAtlas : historien om Pa Salt 44516920
548Lanesskog, RavnWilhelmsens metode 4453501
549Karlson, RuneUtmattelse : hva det er, hvordan samfunnet legger til rette for det, og hvordan du kommer deg ut av det 444706
550Håkonsen, KåreVekst : entreprenørskap og bedriftsutvikling 2 4438090
551Arsky, Gunn HeleneMord i bokhandelen 4423831
552 Breddeidrett 44214590
553Da Empoli, GiulianoRovdyrenes tid 440686
554Skjervø, Gaute BørstadIngenting blir som før : en generasjonsfortelling 4403381
555Johansson, Jens M.Bare la dem komme : roman 4364500
556Carlsson, ChristofferEn liten dråpe blod 436479
557Fexeus, HenrikOfferdyret 436548
558Aubert, Alette SophieBiohacking 435636
559De la Motte, AndersDe bergtatte 435934
560 Lader til Chromebook 43420770
561Nørgaard, PerVisjon 1 4346110
562Frennstedt, TinaDødens dans 432508
563Haugan, JohnGyldendals tabeller og formler i fysikk : fysikk 1 og fysikk 2 43213150
564Høyer, Ida HegaziDet nye hjertet 4321822
565Steen, Bjørn-GunnarGyldendals tabeller og formler i kjemi : kjemi 1 og kjemi 2 4329150
566Ottesen, GunnarBransjelære : vg2 transport og logistikk 4315830
567Atwood, MargaretTjenerinnens beretning 4303111
568Lindseth, IngeAldringsbrems : yngre lenger med periodisk livsstil 428626
569Strout, ElizabethOlive, igjen 427984
570Benzine, RachidBiblioteket i Gaza 4271622
571Jio, SarahAlle mine menn 427904
572Elizabeth Diskin Kirsti Grana Winsvold Knut KasboEnter Basic skills 8-10 4237030
573Jæger, JørgenDommen 4234051
574O'Shea, DaisyDen irske nøkkelen 422686
575Osman, RichardTorsdagsmordklubben 4212811
576Endō, TatsuyaSpy x family 4211452
577Karlsen, Ole G.Terra nova : geografi for den vidaregåande skolen 4215520
578Sullivan, TimTannlegen 420449
579Hammer, ElisabethVindkast 419626
580Säfstrand, CarolineMitt løfte til deg 419537
581Olin, MargrethSong til mor : roman 418994
582Haig, MattMidnattstoget 4173301
583Riley, LucindaSkyggesøsteren 4163361
584Bækkevar, IngerMønster : helse- og oppvekstfag 4165880
585Jeffs, RogerSamstemt : harmonilære, arrangering og komponering 4145600
586Karlsen, Ole G.Terra mater : geofag X, geofag 1 4147710
587Posthuma, JenteDet jeg helst ikke vil tenke på : roman 4141812
588Andersen, Jørn KennethProduksjon og tenester, 3. utgåva : vg1 teknikk- og industrifag 4135530
589Knausgård, Karl OveMorgenstjernen : roman 4121243
590Andersen, Lena BergGod i norsk 1 : arbeidsbok A1/A2 : Voksenopplæringen 4122871
591Grønlien, Heidi KristineBi2 : biologi 2 4127200
592Hoem, EdvardUng mann vil ut : roman 4111392
593Øygarden, BjarneNye Kontekst 8-10 : nynorsk som sidemål 4086600
594Dahlgren, Hanne-Lene2 om gangen-metoden 407577
595Hundevadt, KimPorcus 407459
596Grebe, CamillaVelkommen til evigheten 4076350
597Carson, AnneRød selvbiografi : en versroman 40310010
598 Treningslære : idrettsfag 4018350
599Stokstad, LinnBlodsukkermagi : sprudlende oppskrifter og enkle triks for stabilt humøt, mer overskudd og bedre helse - for hele familien 400557
600Grinde, Bjørn HallvardForretningsdrift : vg1 salg, service og reiseliv 4005000
601Sletbakk, MarianneBios 1 : biologi 1 3996100
602Spjeldnæs, Kari J.Lesekrise : om lesing og konsentrasjon i en digital verden 3991143
603Rypdal, Karoline BjarnesdatterHjertefrisk : de 5 B-ene som truer hjertet - og hvordan du stopper dem 399814
604Bagger, ThomasKaoskoden 398586
605Sullivan, TimSyklisten 3973411
606Hodne, ØrnulfMystiske steder i Norge 3971033
607Lindell, UnniDukken i tauet : kriminalroman 3961213
608Nesbø, JoGjenferd 3961402
609Jæger, JørgenHjerteløs 3953691
610Stuart, AnnaJordmoren i Auschwitz 3944000
611Dehli, LarsStopp tankekjøret : kraftfulle teknikker for å få mer ut av livet 394537
612Furevikstrand, Tor EgilNorsk for påbygging 3926220
613De la Motte, AndersGlassmannen 392824
614Sandemo, MargitAvgrunnen : [Sagaen om isfolket] 3915000
615Horst, Jørn LierSak 1569 3895570
616Dahl, Ellen StøkkenDyrisk : noveller 386646
617Wiegaard, Alf MarcusJuss og §amfunn : rettslære 2 3855690
618TegnehanneDet går bra 384755
619Duckert, HegeKatti Anker Møller : å bestemme over livet 383765
620James, EricaHuset i Maple Drive 381606
621Enoksen, EysteinBreddeidrett 3818080
622Rostgaard, SimonTegningsforståelse og 3D-modellering : vg1 bygg- og anleggsteknikk 3806310
623Nesbø, JoSønnen 380645
624Herø, EyolfDokumentasjon og kvalitet : vg2 produksjons- og industriteknikk 3799440
625Mímir KristjánssonMamma er trygda 3783341
626Jæger, JørgenSkyggejakten 3781043
627Yrsa SigurdardóttirVokt dine hender 378655
628 Bærbar PC til utlån377448
629Sandemo, MargitLengsel : [Sagaen om isfolket] 3765000
630Moyes, JojoToner i natten 3751013
631Steen, Bjørn GunnarAqua 2 : kjemi 2 : studiebok 3754880
632Hall, Clare LeslieNår jorden brister 374745
633Sandemo, MargitRavnens vinger : [Sagaen om isfolket] 3738000
634Colgan, JennyVelkommen til Floras kafé 3731302
635Haratischwili, NinoDet åttende livet (til Brilka) 372606
636Bjertnes, HegeScope 2 : programfaget engelsk 2 3705860
637Kingsolver, BarbaraDemon Copperhead 369616
638Drange, Eli-Marie¡Claro que sí! : spansk aktivitetsgrammatikk 3696940
639Loe, ErlendKukene/Kukane 3695020
640Heivoll, GauteMin tid i disse skogene : roman 368824
641Riley, LucindaDen savnede søsteren 36813520
642Teige, TrudeEn hjelpende hånd 367705
643Dimby, NonoLandbruk : vg1 naturbruk 3675020
644Erdal, Silje FørlandFokus (BM) : sosiologi og sosialantropologi 3674230
645Sandemo, MargitDragens tenner : [Sagaen om isfolket] 3657000
646Geelmuyden, Niels ChristianSannheten på kroppen : alt du bør vite om kosmetikk 365675
647Martin, TinaBefrieren 365379
648Ormbostad, Just ErikMontørhåndboka : NEK 400:2026 3655130
649Cedervall, MarianneMord på øya 364477
650Djønne, LeanderAlt et : roman 363705
651Sarenbrant, SofieBursdagen 362418
652Svendsen, Lars Fr.H.Trump og filosofene : hvordan et studium av historiens minst filosofiske mann kan lære deg forbløffende mye om filosofi 361923
653Horst, Jørn LierIllvilje 3614130
654Griffiths, EllyNattfalkene 360448
655Grund, MariaBlekkspruten 3603610
656Loe, ErlendHelvete 3592321
657Hammer, ElisabethFortielse 359566
658Gottman, John MordechaiSnu deg til meg! : det du gjør i løpet av ett mikrosekund, avgjør hvor relasjonene dine ender opp 3572121
659Bache-Wiig, AnnaTil våren : roman 3572631
660Espach, AlisonBryllupsfolket 357428
661Elling, LarsVed porten til stillhetens skog : en fortelling om vennskap, kunsten og den ulydige hjernen 356715
662Engelien, OlaTett på : norsk YF 3554720
663Makkai, RebeccaVi var de håpefulle 354526
664Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 3532111
665Arsky, Gunn HeleneMord på biblioteket 3533221
666Hammer, ElisabethAvsløringer 353635
667Sandemo, MargitDødssynden : [Sagaen om isfolket] 3536000
668Kepler, LarsHypnotisøren 3531991
669Schepp, EmelieHundre dager i juli 353734
670Krien, DanielaKjærlighet i nødsfall 352576
671Teige, TrudeNoen vet 351625
672Hexeberg, SofieNytt blikk på autoimmun sykdom 3512131
673Fagerlund, JennyEn hemmelighet for mye 351497
674Schulman, NinniSom vi lekte 351576
675Levi, AllenTheo 351536
676Tangen, GeirSnøengler : kriminalroman 350814
677Andersson-Ulseth, PeterStyresystemer : vg2 elenergi og ekom 3504920
678Svendsen, Tonje FossumPsykologi 2 : vg2/vg3 : psykologi for studiespesialiserende utdanningsprogram. 3504680
679Keegan, ClaireTre lys 350764
680Engberg, KatrineHvite netter 349625
681Schulman, AlexMalma stasjon : roman 348724
682Kahneman, DanielTenke, fort og langsomt 3471212
683Strömberg, LouiseDer villblomstene vokser 347585
684Fexeus, HenrikOfferdyret : [Mementoserien] 3473001
685Kjellsdotter, NillaTil natten er forbi 3473210
686Trampe, Synnøve VereideGutta : den nye likestillingskampen 346625
687Ley, RosannaDen italienske flammen 3463210
688Ernst, Linea MajaKun til navlen : roman 346566
689Sandemo, MargitSpøkelsesslottet : [Sagaen om isfolket] 3457000
690Teige, TrudeMormor danset i regnet 3453860
691Heum, TrondAlle tiders historie : frå dei eldste tider til våre dagar 3454760
692Flatland, HelgaEtterklang : roman 3451123
693Masternes, Jon-AreDet som spiser meg 3441692
694 Strøm utlån til bærbar elev PC344834
695Elstad, Anne KarinFolket på Innhaug : [bind 1] 343655
696Bjørk, SamuelHitra 343754
697Harnesk, TinaSvik som går i arv : roman 343526
698Schützer, KarolinaUnder stjernene i Paris : [Sophia i Paris] 3432501
699Hjorth, VigdisGjentakelsen : roman 3431332
700Sten, VivecaVillederen 342993
701Enders, GiuliaOrganisk 3412701
702Hadley, TessaSøsken 340526
703Edvardsson, MattiasPostkortmorderen 340487
704Brundtland, Liv Kristin SteenI varetekt meg ta 340665
705Lovrenski, OliverDa vi var yngre : : roman 3381422
706Tolkien, J.R.R.Ringenes herre : Ringens brorskap 3381063
707Sandemo, MargitGalgeblomsten : [Sagaen om isfolket] 3387000
708De la Motte, AndersDøden går på visning 337595
709Hammer, ElisabethVinterhjerter 336566
710Staalesen, Gunnar1899 : preludium 336615
711Hansen, Hans-Einar RustøyRåstoffer og produksjon : vg1 restaurant- og matfag 3367480
712Matre, Agnes LoviseSkinnet bedrar 3351701
713Fatland, ErikaGrensen : en reise rundt Russland : gjennom Nord-Korea, Kina, Mongolia, Kasakhstan, Aserbajdsjan, Georgia, Ukraina, Hviterussland, Litauen, Polen, Latvia, Estland, Finland og Norge samt Nordøstpassasjen 335804
714Blichfeldt, NorunnNye kontekst 8 - 10 : Tekster 4 3342961
715Sandemo, MargitBak fasaden : [Sagaen om isfolket] 3348000
716Bjerkli, Myriam H.Onkel Edward 334645
717Carrasco, PaulaDet går over : roman 3341662
718Sandemo, MargitVinterstorm : [Sagaen om isfolket] 3336000
719Henry, VeronicaDen hemmelige stranden 332467
720Higashida, NaokiHvorfor hopper jeg 3321771
721Holte, Martin BechAlternativt statsbudsjett : løsninger for landet som ble for rikt 332536
722Sandemo, MargitDødens hage : [Sagaen om isfolket] 3317500
723Robbins, Mel5-sekundersregelen : den raskeste metoden for å endre livet ditt 3313210
724King, StephenCarrie 3312051
725Läckberg, CamillaMentalisten 3314310
726Mytting, LarsSkråpånatta 33110260
727Sandemo, MargitBlodhevn : [Sagaen om isfolket] 3315500
728Hellberg, ÅsaDen femte dagen 330427
729Mo, JohannaBrottsjøen 330526
730Dedekam, IvarIllustrert navigasjon 3284520
731Colgan, JennyDen lille bokhandelen på hjørnet 328635
732Stein, JesperSolo : krim 328408
733 Latterbomber : vitser for barn 3271651
734Sandemo, MargitDen onde arven : [Sagaen om isfolket] 3276000
735Ohlsson, KristinaSkoddehav 327814
736Smith, Wilbur A.Stormflo (21) 3264000
737Sandemo, MargitSatans fotspor : [Sagaen om isfolket] 3267000
738Sandemo, MargitBøddelens datter : [Sagaen om isfolket] 3265000
739Seierstad, ÅsneAfghanerne 325933
740Gjermundsen, Simen ØianFrifor ultraprosessert mat 325447
741Stuart, DouglasJohn sønn av John : roman 3243620
742HomerosOdysseen 3242321
743Renberg, ToreLungeflyteprøven : forsvar for en ung kvinne som var mistenkt for spedbarnsdrap : roman 3231122
744Sandemo, MargitDen siste ridder : [Sagaen om isfolket] 3237500
745Ottesen, GunnarTransport, logistikk og løfteoperasjoner : vg2 transport og logistikk 3234640
746Sandemo, MargitFeber i blodet : [Sagaen om isfolket] 3227000
747Fjell, Jan-ErikTysteren 3224530
748Sandemo, MargitDen ensomme : [Sagaen om isfolket] 3225000
749Pilkey, DavKaptein Supertruse og Hebbe Hundetruses horrible herjinger 3211881
750Hansen, AndersADHD : uante krefter 3212571
751Myskja, AudunKunsten å finne ro 3213131
752Matre, Agnes LoviseUvigslet jord : kriminalroman 321774
753O'Farrell, MaggieHamnet 320615
754Lerø Kongsnes, AsbjørnMatemagisk 8 3204230
755Shakar, ZeshanTante Ulrikkes vei 3182021
756Rishøi, Ingvild H.Stargate : en julefortelling 31810280
757Storbakken, Ida Marie AamotVerdens beste supper 317398
758Sandemo, MargitVinden fra øst : [Sagaen om isfolket] 3178000
759Herngren, MoaSøskenfeiden 317545
760Nesbø, JoMarekors 3161043
761Chen, KarissaHjemlengsel 3161512
762Frøland, Anne-LiseTynne rivner av lys : roman 3151781
763Flatland, HelgaBli hvis du kan, reis hvis du må (1) : roman 3151202
764Ashcroft, JennyKjærlighetens ekko 314417
765Musso, GuillaumeGjenforeningen : roman 314349
766Backman, FredrikBjørnstad 3131292
767Matre, Agnes LoviseIskald 3131292
768Jæger, JørgenDet sorte fåret 313933
769Eigeland, Lotte C.Nattflygerne 312793
770Hannisdal, Aili KristinaIkke bare en følelse : hvordan våge å lytte til følelsene du helst vil unngå, for å finne veien til lykke - og deg selv 3122721
771Adler-Olsen, JussiNatriumklorid 312883
772Darian, CarolineJeg kaller deg ikke lenger pappa : familietraumet som rystet en hel verden 3112591
773Andersen, Stian HjelvinTakk, bare bra 308525
774Loe, ErlendDoppler 3081621
775Alexander, RebeccaNye sjanser på øya 308427
776Øverland, AndreasJeg vet ikke, jeg var ikke der 3081522
777Hastrup, JulieFarlig fortid 308388
778Ekfeldt, PetraPuls helse : vg1 helse- og oppvekstfag 3084040
779Strout, ElizabethÅh, William! 308654
780Aleksandersen, ÅgeLørdagsbarn : historien om sangene 3073910
781Riley, LucindaMordene på Fleat House 3079270
782Myskja, AudunDe tibetanske ritene : 15 minutter som forandrer livet ditt 307437
783Horst, Jørn LierDet innerste rommet 3071062
784Nesbø, JoKongeriket : roman 3051212
785Cedervall, MarianneMed døden til bords 304378
786Michallon, ClémenceSiste utvei 303378
787Moyes, JojoEt helt halvt år 3023830
788Ingstad, HelgePelsjegerliv blant Nord-Canadas indianere 3011881
789Minier, BernardLucia 3014140
790Høst, JohanEn nasjon i sjakk : [Delta-serien] 3015000
791Andersen, Ragnhild WiePuls yrkesliv : vg1 helse- og oppvekstfag 2994220
792Jæger, JørgenStemmen : kriminalroman 2992391
793Burgess, RichardInteractions 2 : programfag engelsk 2 2994990
794Sarenbrant, SofieMytomanen 298496
795Axelsen, Sunniva LyeJohanne den vanvittige 298387
796AttråAttrå : erotiske fantasiar 2975180
797Myklebust, Ingunn#Bystrikk helt basic 297339
798Shelley, MaryFrankenstein 2961182
799Berg, LenaGod i norsk 2 : arbeidsbok B1 2961751
800Bjørnstad, Trond HåvardSkogbruk : vg1 naturbruk 2963890
801 Norske seksuelle fantasier : kvinner og menn forteller 295329
802Ueland, Daniella RoxmanHusdyr : vg1 naturbruk 2944660
803Nesbø, JoSnømannen 294833
804Johnsen, Ina-JanineSkikkelig gode salater 293446
805Lunde, MajaBlå : roman 2935000
806Bolstad, TerjeFiske og akvakultur : Vg1 fiske og akvakultur 2924520
807Elster, Clélia EtienneEnchanté 2 : fransk ll - vg 2 2924260
808Tolkien, J.R.R.Silmarillion 291982
809 Alle tiders historie : nyere historie VG 3 2912980
810Ypi, LeaFri : en oppvekst ved historiens ende 291634
811Enchi, FumikoSkyggekvinner 2902561
812Axelsson, IdaStille vrede 2902511
813Christensen, Lars SaabyeByens spor : Ewald og Maj 2903250
814Fjell, Jan-ErikNattravnen 289923
815Sundström, LenaJegeren 289348
816Ahnhem, StefanOffer uten ansikt 2882731
817Tolkien, J.R.R.Hobbiten, eller Fram og tilbake igjen 2861212
818Golding, WilliamFluenes herre 2853050
819Blichfeldt, KathinkaNye kontekst 8 - 10 : Tekster 4 2854790
820Furre, HeidiTechnotika 284495
821Gazan, Sissel-JoI en dråpe 2842610
822Backman, FredrikFolk med angst 2841172
823Riley, LucindaSolsøsteren 2837010
824Stokke, Silje SkaugHjertevarme foreldre 282525
825Lykke, NinaNei og atter nei 2822001
826Barr, ConnieKvinner som reiser alene : roman 282604
827Andersen, Lena BergGod i norsk 1 : Arbeidsbok A1/A2 2813030
828Läckberg, CamillaGullburet : [Faye] 280309
829Raja, Abid Q.Min skyld : en historie om frigjøring 2804470
830Lykke, NinaNei og atter nei : roman 280723
831 Perspektiver : historie påbygging 2793590
832Christensen, Lars SaabyePasninger : VM2026 2791501
833Bjørk, SamuelDet henger en engel alene i skogen 2782301
834Jensen, Jens HenrikFrende 277475
835Hastrup, JulieMirakelmannen 277299
836De la Motte, AndersVåroffer 2771811
837Nordstrand, BeritAutofagi 14 : styrk cellenes egen fornyelse med 14 dagers periodisk faste og anti-inflammatorisk mat 276436
838 Guinness world records 2761242
839Michelet, JonEn sjøens helt : Skogsmatrosen 2763150
840Dahlgren, HelenaDarling : roman 275357
841Ashcroft, JennyFyrtårnets hemmeligheter 275515
842Gulbranssen, TrygveOg bakom synger skogene : [bind 1] 2741022
843Matre, Agnes LoviseSkinnet bedrar : kriminalroman 274693
844Grisham, JohnGuttene fra Biloxi 273416
845Widholm, KatarinaÅ telle hjerteslag 272505
846Diseth, ÅgePsykologi 2 : programfag psykologi 2 2724150
847Smith, Wilbur A.Titanenes krig (8) 2722501
848Ormbostad, Just ErikMontørhåndboka : NEK 400:2018 2725520
849Mola, CarmenJenta uten navn 271299
850Larmo, IdaRigel : urettens ekko 2713570
851Ekeberg, Jan OveBarbarene fra nord 271574
852Widholm, KatarinaElskede Betty 271465
853Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 2711491
854Bjertnæs, SverreMorsdager : essay 270416
855Seierstad, ÅsneBokhandleren i Kabul : et familiedrama 270713
856Randau, TessaSkogen, benken og livets store spørsmål : møtet som endret alt 270387
857Yanagihara, HanyaEt lite liv 2702001
858Cook, LornaDen glemte datteren : [Husets hemmeligheter] 2693000
859Herø, EyolfReparasjons- og vedlikeholdsteknikk 2694960
860Erichsen, DortheMidtsommer 269584
861Dahlback, JorunnVg1 frisør, blomster, interiør og eksponeringsdesign 2693720
862Riley, LucindaMånesøsteren 2697000
863Moyes, JojoJenta som ble igjen 2687160
864Norman-Stormbringer, HegeBare for et år 268485
865Kjellsdotter, NillaJenta i stenparken 2671715
866Page, LizzieEt sted å høre til 267485
867Austen, JaneStolthet og fordom 2661661
868Karlsson, Ørjan N.Kureren 266377
869Page, LizzieBarnehjemmet 266485
870Brunes, Anders O.Aktivitetslære 2653650
871Nesbø, JoKongen av Os : [Kongeriket] 26511000
872Grinde, BjørnForretningsdrift : vg1 salg, service og reiseliv 2653640
873Faldbakken, MatiasVi er fem : roman 2643480
874Helle, HelleHey Hafni 264328
875 Tekniske tjenester : Konstruksjons- og styringsteknikk 2632910
876Christensen, Lars SaabyeHaren : og andre noveller 262594
877Nesbø, JoFrelseren 262753
878Nygårdshaug, GertSparknekt : krimroman 2627100
879Martin, TinaTordneren 262279
880Helm, LivMed hjertet i hånden 2612501
881Sachar, LouisHoles 2612371
882Ege, Tove Karin MannesØkonomi 1 : næringslivsøkonomi, økonomistyring 2613920
883Matthews, CaroleFra en dag til en annen 261308
884Melsom, KajaDen fordømte skamløsheten : fra moralisme til narsissisme 2611002
885Arvola, IngeborgKniven i ilden 2604130
886Wilhelmsen, IngvardSjef i eget liv : en bok om kognitiv terapi 260743
887Matre, Agnes LoviseUvigslet jord 2602041
888Diseth, ÅgePsykologi 1 : Programfag 2602820
889Paris, B.A.Bak lukkede dører 2602101
890Ragde, Anne BirkefeldtHennes siste fantastiske dager 260763
891Nygaard, Kaja GjersemEn sterkere tro 259604
892Horst, Jørn LierNøkkelvitnet : kriminalroman 258793
893Niemi, MikaelStein i silke : roman 258683
894Liabäck, ÅsaSom en vind gjennom kolonihagen : roman 258436
895Schjetlein, Anne-MarieDøden bryr seg ikke 258328
896Binz, AnnikenFinn din superkraft! : nøkkelen til varig motivasjon og livsglede 258289
897Jón Kalman StefánssonSommerlys, og så kommer natten 257644
898Dahl, Niels FredrikFars rygg : : roman 256416
899Haugland, MariaLev, spis, nyt : din guide til magiske hverdager, næringsrik mat og inspirerende organisering 256318
900Bagger, ThomasSort mirakel 256564
901Backman, FredrikEn mann ved navn Ove 255624
902Stuart, AnnaJordmoren i Berlin 2553190
903Alexander, RebeccaHjem til øya 254367
904Hamsun, KnutSult 2541871
905Kulbrandstad, Lars AndersSidemålsordlista 2542870
906Colgan, JennyEn evighet fra deg 254564
907Radnedge, KeirFIFA World Cup 2026 : offisiell guide 254604
908Klepp, AnneliGutte-spetakkel 2541192
909Karlsson, Ørjan N.Natten reiser alene : kriminalroman 254733
910Matè, GaborNår kroppen sier NEI : Prisen vi betaler for skjult stress 2531002
911Mehlum, JanInn i mørket : kriminalroman 253435
912Säfstrand, CarolineLa meg fortelle alt 253406
913Morseth, Anne LouiseEn sjanse til 2535110
914Ellingsen, ElisabethPå vei : Arbeidsbok 2534100
915Tolkien, J.R.R.The lord of the rings : The fellowship of the ring 2531002
916Davidsson, CamillaI skyggen av fikentreet 253308
917Norlin, AnnikaTua 252475
918Nore, AslakHavets kirkegård : roman 252505
919Day, SylviaBare for deg : en Crossfire-roman 2521521
920Kvensler, UlfLa bølgene gjøre resten 2512310
921Andersen, JohanProduksjonsteknikk : VG2 Produksjons- og industriteknikk 2504510
922Alexander, RebeccaDrømmer fra øya 250445
923Stranger, SimonLeksikon om lys og mørke : roman 2501441
924Matè, GaborMyten om det normale : Traumer, sykdom og heling i en giftig kultur 2502501
925Brenden, LailaToner fra en stille skog 2492241
926Stuhaug, LindaKvardagsmiddagar : alt-i-eitt i gryte, form eller panne 248376
927Krefeld, Michael KatzPakten 248318
928Fretheim, EvaDronningland : : krim 248298
929Kvarnström-Jones, RuthVenninnene på Nordiska Kompaniet 247259
930Inchauspé, JessieGlukoserevolusjonen : gå ned i vekt, stopp søtsuget, få tilbake energien : ta kontroll over blodsukkeret 2471072
931Horst, Jørn LierFelicia forsvant 246753
932Laestadius, Ann-HelénSkam 246693
933Alexander, RebeccaArven fra øya 245406
934Håvardsen, Tor-Håkon GabrielEn siste hilsen : om å jobbe med døden - og møte den hjemme 2452550
935James, EricaHagene i Italia 2452141
936Hestad, Maria BergMatauk med pallekarm 245396
937Berg, LenaGod i norsk 1 : Arbeidsbok A1/A2 2457720
938Reid, RachelGame changer : [Game changers] 2452500
939Kinney, JeffEn pingles dagbok, Rodrick ruler 2441531
940Läckberg, CamillaDrømmer av bronse 244693
941Harpman, JacquelineJeg som aldri har kjent menn : : roman 243288
942Keegan, ClaireI seneste laget : historier om kvinner og menn 243475
943Mytting, LarsHekneveven 2437600
944Gran, SisselDet er slutt : historier om løsrivelse 2431531
945Næsmo, Camilla BruuNorskboka essens : vg 2 yrkesfag 2423790
946Fiebig, JulikaMomente : tysk nivå 2 2424840
947Ingulstad, FridGullnålen : [Sønnavind] 2421022
948Horst, Jørn LierBlindgang 242347
949Reid, RachelHeated rivalry : Game changers 2412500
950Hofset, JanneckeGod i norsk 1 arb bok A1/A2 2404130
951Khemiri, Jonas HassenSøstrene 240524
952Karlsson, Ørjan N.Det siste stykket hjem : kriminalroman 240554
953Tombre, TorbjørnMayday : praktisk bruk av VHF 2403770
954Warholm, Line MarieRobuste foreldre : hvordan tåle barnets følelser - og dine egne 2402590
955Hamberg, EmmaJe m'appelle Agneta 239415
956Tofteberg, Grete NormannMaximum 82394750
957Moum, TommyHistorie og filosofi 2 2394550
958Blake, MatthewSophie 239347
959Ohlsson, KristinaIsbryter 238643
960Stuart, AnnaSøstrene fra Warszawa 238425
961Montgomery, HedvigBarneskoleårene : 6-13 år : syv enkle steg for å lykkes med oppdragelsen i læringens tid 238386
962Jæger, JørgenDødssymfoni 238673
963Horst, Jørn LierJakthundene 238475
964Jæger, JørgenBlodskrift 237653
965Läckberg, CamillaGjøkungen 237723
966Thorsen, Liv EmmaI alle vinduer : potteplantenes kulturhistorie i Norge 237337
967Johnsrud, IngarDe svarte enkene : krim 236405
968Hverven, SigurdSå setter vi oss på huk : filosofi på høyde med barn 236386
969Kvarnström-Jones, RuthDe fabelaktige kvinnene på Grand Hôtel 235288
970Läckberg, CamillaGjøkungen : [Fjällbacka-serien] 2357000
971 Aktivitetslære : idrettsfag 2356330
972Frøstrup, AndersTømrerteori : konstruksjoner i tre 2345340
973Huang, AnaTwisted love 234693
974Fielding, JoyJenny Cooper har en hemmelighet 234298
975Vahr, EllenBakeriet i Brooklyn : roman 233773
976Gunnlaugs saga ormstunguSagaen om Gunnlaug Ormstunge 2334150
977Nylund, KajaUnder midnattssolen 233356
978Isaac, CatherineBli med meg 233574
979Loe, ErlendNaiv. Super 2335610
980 Kalkulator2325550
981James, E.L.The missus 2322500
982Kügelgen, Michaela vonSommer på Villa Hilda 232288
983Kielland, Alexander L.Gift 2316010
984Klausen, Julia F.Jeg er ikke min mors datter : min oppvekst med Norges farligste kvinne 231356
985Andersen, Lena BergGod i norsk 2 : arbeidsbok B1 : Voksenopplæringen 2311271
986Giske, RuneTreningsleiing 2304110
987Holden, SteinarPareto 2 : samfunnsøkonomi 2 programfag 2293010
988Tjønn, Brynjulf JungKvit, norsk mann : dikt 2298190
989Weber, KristineProteinrik hverdagsmat 229307
990Coben, HarlanSeks år 2271092
991Binz, AnnikenSupervaner 227317
992Yarros, RebeccaFjerde ving 227703
993Sosa Villada, CamilaTeori om underkastelse 2272560
994Jæger, JørgenKameleonene 2271092
995Horst, Jørn LierNattmannen 2271211
996Collins, TessaJenta med georginene 227435
997Mohn, MajaFrigjort 2271002
998Hjorth, VigdisArv og miljø : roman 227653
999Witoszek, NinaDet blåøyde riket : norske tillitspatologier 227484
1000Sacerdoti, DanielaLucrezias gave 226336

1156 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 198 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2449 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 13/10/2026 kl. 14:31:50


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/8 1/11 1/12 1/6 1/10 1/9 1/7
20041/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20051/4 1/10 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20061/7 1/4 1/10 1/9 1/3 1/1 1/12 1/6 1/2 1/8 1/11 1/5
20071/7 1/3 1/9 1/10 1/6 1/12 1/1 1/11 1/8 1/2
20081/2 1/11 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As