1000 mest utlånte voksenbøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Seierstad, ÅsneUfred : Russland fra innsiden 814131512
2Christensen, Lars SaabyeKjøkken 753711786
3Horst, Jørn LierTvilen 585212164
4Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn 53007547
5Horst, Jørn LierDen siste saken 525615113
6Arnesen, SonjaNorskboka : vg2 yrkesfag 498663030
7Strout, ElizabethDet vi aldri sier 493215583
8Gjerset, AsbjørnTreningslære : idrettsfag vgs 493157850
9Heum, TrondAlle tiders historie : fra de eldste tider til våre dager 483457870
10Ravatn, AgnesDoggerland 479413193
11Strömberg, SaraSot 47027106
12Flatland, HelgaSå gjør vi så : roman 457012933
13 Verkstedhåndboka 438075000
14Strömberg, SaraSkygger 43157795
15Torgersen, NikolaiGater jeg har levd 414620891
16Horst, Jørn LierSkriket 399712683
17Lykke, NinaHvor er de voksne? 39809864
18Holt, AnneDiamanter og rust : en Hanne Wilhelmsen-roman 395414522
19Brekke, JørgenAlt skal bli støv : en Odd Singsaker-krim 38717055
20Engman, PascalKlanen 37844328
21Sand, MariaAlt mitt er ditt : roman 36258864
22Nesbø, JoNådeskudd 362515352
23Fretheim, EvaKråketronen 36215017
24Pelicot, GisèleEn hyllest til livet : skammen må bytte side 36197005
25Läckberg, CamillaSørgekonen 36124388
26Nesbø, JoMinnesota : roman 360217362
27Horst, Jørn LierUtskudd 356611313
28Jæger, JørgenNarrespill 344611273
29Matre, Agnes LoviseFartsblind : kriminalroman 340110983
30Nesser, HåkanDet finmaskede nettet 33956235
31Brown, DanHemmelighetenes hemmelighet : en roman 33899373
32Uri, HeleneI mitt lune hi : roman 33168403
33Ohlsson, KristinaNattanker 32859133
34Mjønes, Johan B.Spuria : roman 326811882
35Fjell, Jan-ErikUlvestuen 31369243
36Løno, AnnetteVagusnerven : kroppens skjulte superkraft 31174986
37Christiansen, AnePasos : spansk nivå 2 310836600
38Andersen, Jørn KennethKonstruksjons- og styringsteknikk : vg1 teknologi- og industrifag 310139200
39Dragland, AnnetteHele deg : veien til bedre helse 30909593
40Næss, Sven PetterSvarte hull : en Harinder Singh-krim 30878443
41Adler-Olsen, JussiDøde sjeler synger ikke 30859513
42McFadden, FreidaKjære Debbie 305910183
43Andreassen, KyrreIkke mennesker jeg kan regne med : roman 301412962
44McFadden, FreidaHushjelpen 30057104
45Fatland, ErikaSjøfareren : en reise gjennom Portugals tapte imperium 299613392
46Petterson, PerDu er hjemme nå 29447993
47Hjorth, VigdisDet gode mennesket i Sandvika : en roman 29168193
48Perrin, ValérieTata 28648783
49McEwan, IanHva vi kan vite 28357983
50Riley, LucindaKjærlighetssangen 28309183
51Flood, HeleneNærmeste nabo : psykologisk thriller 282010062
52Strömberg, SaraSkred 27854576
53Vahr, EllenBorte fra verden : roman 27257893
54Børresen, Pål FredrikAppell : vg1 SF : norsk 271235090
55Andersen, Jørn KennethProduktivitet og kvalitetsstyring : Vg1 Teknologi- og industrifag 270833270
56Fretheim, EvaPapirdukkene 26858443
57Kaneshiro, MuneyukiBlue lock 26627553
58Heger, AndersWanda : en familiehistorie 26056364
59Strout, ElizabethFortell meg alt 25907643
60Rustad, Morten CorneliussenFlyt : kroppsøving for videregående skole 257830990
61Loland, SigmundIdrett og samfunn : idrettsfag vgs 255630820
62McFadden, FreidaKollisjonen 25149842
63Strömberg, SaraSkinn 24954545
64Tronstad, Tyra TeodoraFolk som hater lokalhistorie : roman 246110052
65Tiller, Carl FrodeArbeidarhjerte : roman 24294655
66Fretheim, EvaDronningland : krim 24168752
67Heivoll, GauteHimmelens krystall 23926013
68Holte, Martin BechLandet som ble for rikt : hvordan Norge endte i oljefondets felle 235410972
69De la Motte, AndersMysteriet på Capri : [Mord under solen] 23314505
70Callin, PetterErgo : fysikk 1 233130590
71Theorin, JohanNattgjestene 23154285
72Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn : [Seksti kilo-saga] 23064505
73Michelet, MarteDet har skjedd verre ting i utlandet : scener fra et farskap 22836103
74Karlsen, Ole G.Terra nova : geografi for den videregående skolen 227828360
75McFadden, FreidaHushjelpen ser deg 22704774
76Renberg, ToreEt livsforsøk 226110812
77Backman, FredrikMine venner 22287283
78De la Motte, AndersNattjegeren 22162648
79Wernø, Johanne NordbyKaninen har stått opp : autistiske journaler 21868442
80McFadden, FreidaHushjelpens hemmelighet 21734794
81Hammer, ElisabethFamiliehemmeligheten : [Løfter i sand] 21643506
82Sten, VivecaBenåderen 21322578
83Läckberg, CamillaSørgekonen : [Fjällbacka-serien] 21167502
84Börjlind, CillaSkygge over Slagtjern 21098662
85Græsli, HansKompass : geografi vgs 209524760
86Fretheim, EvaFuglekongen : roman 20777642
87Fosse, JonVaim : roman 20706233
88Horst, Jørn LierTørt land 205111331
89Øen, Inger JohanneSelv om himmelen faller : en Silja Frost-roman 20472986
90Enger, ThomasSår 20442797
91Engman, PascalIngen 20433226
92Stranger, SimonStranger : roman 20395313
93Walden, AndrevJævla menn 20228402
94Bjørgum, Sondre H.Skogfruen : thriller 20203375
95Teige, TrudeMormors utrolige venninner : roman 20108522
96Moyes, JojoDa jeg møtte deg 19938102
97Burke, Caro ClaireYesteryear 194412731
98Engman, PascalAlbinoen 19422627
99Haugerud, Dag JohanSjelesorg : roman 19214993
100Emanuelsen, BirgerOdysseen 18954973
101Svendsen, Tonje FossumPsykologi 1 188125130
102Morseth, Anne LouiseEn lykkelig slutt 18724993
103Moyes, JojoVi bor alle her 185110011
104Carr, GarrettGutten fra havet 18387322
105Moore, LizGuden over skogene 18355553
106Kolpus, IsalillHvem brente John Savio? 18124743
107Stoltenberg, JensPå min vakt : å lede Nato i krigstid 18103634
108Engberg, KatrineDe uønskedes paradis 17642068
109Perrin, ValérieÅ vanne blomster om kvelden 175610681
110Tungen, ThereseDen andre sida av elva : roman 17534743
111Nesbø, JoFlaggermusmannen 17476392
112Giske, RuneTreningsledelse 174322450
113Harpman, JacquelineJeg som aldri har kjent menn : roman 17116472
114Klausen, Julia F.Jeg er ikke min mors datter : historien om en tapt barndom og veien til et eget liv 16856492
115Minier, BernardDe utslettede 16755053
116Lovrenski, OliverDa vi var yngre : roman 167114511
117Hustvedt, SiriGjenferd : en kjærlighetshistorie 16703984
118Berglund, IngridSov dukkelise : kriminalroman 16642915
119Witherspoon, ReeseUten et ord 16554104
120Karlsson, Ørjan N.Det levende mørket : kriminalroman 16492995
121Brønstad, AgnesKommunikasjon : vg1 helse- og oppvekstfag 164124810
122Skeie, ToreHardråde : om Harald Sigurdsson og hans verden 16394873
123De la Motte, AndersMysteriet på Capri 16252067
124Strout, ElizabethJeg heter Lucy Barton 16173304
125Bjørk, SamuelBomberen 16156292
126Bjerkli, Myriam H.Evas skål 16055013
127Engman, PascalKlanen : [Klanenserien] 16018501
128Ericsson, KjerstiØmhet og forferdelse : roman 15944413
129Færø, TorkilHvilekuren : hvil smartere, stress mindre og prester bedre 15644983
130Eggen, TorgrimBlodet 15565232
131Eikehaug, ErikAlle elsker Kari : roman 15527362
132Heum, TrondAlle tiders historie (BM) : fra de eldste tider til våre dager 153019120
133Flatland, HelgaEt liv forbi 15096272
134Sager, RileyHun som ble igjen 14942985
135Moyes, JojoI ly av regnet 14921887
136Hoover, ColleenVerity 14819281
137Krien, DanielaMitt tredje liv 14762326
138Beauvoir, Simone deDen bedratte kvinnen 14713973
139Hammer, ElisabethVindkast : [Løfter i sand] 14702505
140Colgan, JennyHusrom og hjerterom 14642037
141 Aktivitetslære 144524250
142Korsgaard, LeaInnen året er omme : hva 64 sommerfugler lærte meg om naturens største gåte 14447122
143Perrin, ValérieGlemt på en søndag 14433294
144Ridzén, LisaTranene flyr mot sør 14184363
145Adler-Olsen, JussiSju kvadratmeter med lås : thriller 140411591
146Sveen, GardSkalpjegeren 14032685
147Jensen, Jens HenrikInterregnum 14011947
148Brønstad, AgnesHelse : vg1 helse- og oppvekstfag 140020630
149Hammer, ElisabethVinterhjerter : [Løfter i sand] 13842505
150Engman, PascalBestselger 13782745
151Michaelides, AlexDen tause pasienten 13774882
152Riley, LucindaSkjult skjønnhet 137711411
153Monsen, ØisteinHvite striper, sorte får 137511721
154Hammer, ElisabethFortielse : [Løfter i sand] 13643004
155Montefiore, SantaDen siste sangen 13631907
156Hammer, ElisabethFristelse : [Løfter i sand] 13573004
157Hammer, ElisabethBeleiret : [Løfter i sand] 13563503
158Jensen, Christine RehnMamma er konspirasjonsteoretiker 13544662
159Teige, TrudeMorfar pustet med havet : roman 13513324
160Strout, ElizabethAmy og Isabelle 13507441
161Skagen, Ellen FløDen nevroplastiske nøkkelen : ved uforklarte fysiske plager som ikke går over 13464443
162Ravatn, AgnesGjestene : roman 13463084
163Matre, Agnes LoviseEvig fred : kriminalroman 13408621
164Arvola, IngeborgUlvespor 13383214
165Latronico, VincenzoDet perfekte : roman 13371946
166Ormbostad, Just ErikMontørhåndboka : NEK 400:2022 133618030
167Wold, SidselIsrael : et land i kamp med seg selv 13352515
168Hammer, ElisabethAnstendighet : [Løfter i sand] 13263004
169Egeland, TomSatans segl 13227091
170Michelsen, Svein OlafTabell- og formelsamling for elektrofag 131622870
171Nesbø, JoBlodmåne 131613820
172Hammer, ElisabethAvsløringer : [Løfter i sand] 13158001
173Andersen, Stian HjelvinBukke nikke neie 12992455
174Østerbø, AnitaIngrids valg 12982265
175Alexandersdottir, AprilRuby baby : roman 12985702
176De la Motte, AndersIntriger i Amalfi : [Mord under solen] 12934003
177Teige, TrudeÉn for alle 12628401
178Loe, ErlendKukene = : Kukane 12542564
179Korsgaard, ThomasHvis det skulle komme et menneske 12488311
180Solem, Marte MagnusdotterGustav : roman 12454322
181Ahnhem, StefanGenerasjon null 12365202
182Five, LailaHjernens hemmelige språk : nevroplastisitet: 6 trinn som revolusjonerer måten du forstår smerte og utmattelse på! 12342016
183Tilrem, MartinEt jentebarn 12322445
184Fjell, Jan-ErikTvilen 12301926
185Tvedt, ChrisHer kommer natten : kriminalroman 12062055
186Murakami, HarukiKafka på stranden 12002864
187Diseth, ÅgePsykologi 1 : programfag psykologi 1 118014320
188Brochmann, NinaAvkledd : den syke historien om kvinners seksualitet i medisinen 11794162
189Rees, TracyDen gylne fjær 11753513
190Engman, PascalNomaden 11671846
191McFadden, FreidaÆrlighet varer lengst 11621547
192Eikemo, MaritVi er brødrene Eikemo : roman 11583053
193Lane, SorayaDen argentinske datteren 11491557
194Eriksen, FrøydisReligion og etikk : vg3 114814630
195Keining, Alexandra-ThereseKannibalen 11402844
196Rosenfeldt, HansHøstebarn 113811010
197Brønstad, AgnesYrkesliv : vg1 helse- og oppvekstfag 113718090
198Renberg, ToreDu er så lys : roman 11369001
199Hoover, ColleenSkadeskutt 11353253
200Fodstad, Lars AugustMoment : vg3 : norsk for studieforberedende 113215420
201Kolby, MaritHva og når skal vi spise? 11304062
202Biedermann, NelioLázár 11252135
203Andersen, Jørn KennethProduksjon og tjenester, 3. utgave : vg1 teknologi- og industrifag 112314030
204Lunde, MajaSkjerm barna : hvordan teknologien tok over barndommen, og hva vi kan gjøre for å ta leken og livet tilbake 11234792
205Horst, Jørn LierOffer 11079971
206Härjegård, KarinPianisten ved fjellvannet 11041437
207Lahlum, Hans OlavGjøkungegåten 10974662
208De la Motte, AndersIntriger i Amalfi 10961537
209Hjorth, MichaelVoldens øy 10861268
210Ravatn, AgnesDei sju dørene : roman 10832753
211Ravatn, AgnesFugletribunalet : roman 10778991
212Keegan, ClaireOver blå enger 10764142
213Jacobsen, RoyDe usynlige 10765941
214Raja, Abid Q.Kismat 10672334
215Perrin, ValérieDe tre 10672923
216Haraldsrud, Andreas DrolsumKjemi 1 106315790
217Øygarden, BjarneNye kontekst 8 - 10 : Nynorsk - som sidemål 106332490
218Hamsun, KnutMarkens grøde 10624872
219Schulman, NinniNetter uten daggry 10611228
220Horst, Jørn LierArr 10598201
221Biesalski, PetraMomente : tysk nivå 2 105814350
222Elster, Clélia EtienneEnchanté 1 : fransk ll - vg 1 105618250
223Dahl, Niels FredrikFars rygg : roman 10482134
224Flatland, HelgaBli hvis du kan, reis hvis du må : roman 104614790
225Færø, TorkilPulskuren : stress riktig, sov bedre, yt mer og lev lenger 10464632
226Roy, ArundhatiMin havn og min storm 10401496
227Biesalski, PetraMomente : tysk nivå 1 104012640
228Skarstein, BirgitSå mye hadde jeg, så mye mistet jeg, så mye fant jeg 10383792
229Yagi, EmiDagbok frå eit tomrom : roman 10373872
230Wisting, AlexanderArven 10321935
231Grytten, FrodeDen dagen Nils Vik døde : roman 10324072
232Mytting, LarsSkråpånatta : roman 10283502
233Kvalvaag, Hilde K.Kvinner som går 10255491
234Hoover, ColleenDet ender med oss 102210470
235Child, LeeFluktplanen 10228501
236Willander Lambrell, JohnDen som vet 10212583
237James, EricaVeien hjem 10201337
238Solstad, DagEndelig! Lykken : og mitt forsøk, i 2022, på å utholde smerten ved tidens herjinger : roman 10131955
239Giske, RuneTreningsledelse : lederutvikling 101014720
240Lindahl, Nikoline RiisHvis jeg var Agnes : roman 10041905
241Mytting, LarsSøsterklokkene : roman 10013303
242De la Motte, AndersRustskogen 9991656
243Ohlsson, KristinaKristuskransen 9947781
244Strout, ElizabethOlive Kitteridge 9932374
245Harnesk, TinaFolk som sår i snø : roman 9912104
246Nygaard, Kaja GjersemEt dypere svik 9861875
247Østerbø, AnitaSkammens mødre : en roman om alenemødrenes tøffe kamp på 50- og 60-tallet 9813492
248Nesser, HåkanUng manns ferd mot natt 9806461
249Fossum, KarinKom hjem, Amadou 9772014
250Horst, Jørn LierForræderen 97610310
251Sandemo, MargitDjevlekløften : [Sagaen om isfolket] 9758001
252Geard, AmandaMåneporten 9743622
253Skoland, AinaMarionetten 9701576
254Tokarczuk, OlgaJakobsbøkene, eller Den store reisen over syv grenser, gjennom fem språk og tre store religioner, ikke medregnet de små : fortalt av de døde, ferdigstilt av forfatteren ved hjelp av konjekturer, beriket av mangehånde bøker samt understøttet av fantasien, som er menneskets største naturgitte gave : til hukommelse for lærde, ettertanke for medborgere, kunnskap for lekmenn og adspredelse for melankolikere 9645331
255Andersen, Jørn KennethProduksjon og tjenester : vg1 teknologi- og industrifag 96312340
256Nore, AslakAlliansen : roman 9621665
257Buchanan, EleanorDe fire steinene : [Havets søstre] 9572503
258Engman, PascalKrigen 9572633
259Sandemo, MargitDemonen og jomfruen : [Sagaen om isfolket] 9558001
260Härjegård, KarinSyersken og friheten 9521257
261Henry, EmilyStore, vakre, vidunderlige liv 9503982
262Dahl, AlexEn perfekt mor 9435161
263Yrsa SigurdardóttirSå sort som en brann 9401307
264Hamberg, EmmaKjærlighetens idioter 9364092
265Da Costa, MélissaAlt det blå på himmelen 9353692
266Wessel-Aas, KatrineHjem til deg 9344741
267Hammer, ElisabethBeleiret 9331148
268Sandemo, MargitVåroffer : [Sagaen om isfolket] 9308001
269Lahlum, Hans OlavPakten 9303372
270El Bakali, JavadEngstelig svarting 9293252
271Svendsen, Tonje FossumPsykologi 2 92813170
272Horst, Jørn LierNullpunkt 9242154
273Jæger, JørgenSkjebnedøgn 9248621
274Sandemo, MargitI jordens dyp : [Sagaen om isfolket] 9239001
275Nesbø, JoRødstrupe 9153532
276Arsky, Gunn HeleneMord på skrivekurset 9122803
277Colgan, JennyKjærlighet på pinner 9111545
278Knausgård, Karl OveJeg var lenge død : roman 9041824
279Enger, ThomasUgress : en Henning Juul-roman 9038221
280Østby, AnneDuften av sjasmin 9001725
281Torgersen, Trond-ViggoResten av livet 8995941
282Bjøranger, TerjeTaperen 8984282
283Szalay, DavidKjøtt 8961346
284Horst, Jørn LierSlagside 8946891
285Viken, Guri Margrete IdsøKrakk 8921864
286Olsen, Jarle StenRovfugl : en kriminalroman 8911595
287Ambjørnsen, IngvarSorgen i St. Peter Ording : noveller 8862243
288Teige, TrudeMormor danset i regnet : roman 8702134
289Hansen, Erik FosnesOm natten er jeg i Kina : noveller 8663782
290Momrak-Haugan, AnneTrygg mat, bransje og arbeidsliv : Programområder på vg 1/2 restaurant- og matfagene 86312260
291Sandemo, MargitEngel med svarte vinger : [Sagaen om isfolket] 8638501
292Grebe, CamillaJentene og mørket 8618930
293Callin, PetterErgo : fysikk 2 86112190
294Grimaldi, VirginieEn skjør tid 8562982
295Bergstrøm, HasseRettslære 1 85515240
296Jorselje, Jonas AndersenArbeidsmiljø og dokumentasjon : vg1 bygg- og anleggsteknikk 85412300
297Gausdal, Tom VictorKokkelære : den store kokeboka 85312080
298Renberg, ToreTollak til Ingeborg : roman 8488590
299Sandemo, MargitTrollbundet : [Sagaen om isfolket] 8424501
300Andersen, DesiréeFit etter 40 : kosthold, søvn, trening, stressmestring, vektregulering 8401236
301Shakar, ZeshanTante Ulrikkes vei : roman 83818370
302Nesbø, JoKakerlakkene 8363372
303Kinsky, EstherRombo 8341505
304Arvola, IngeborgKniven i ilden : roman 8292633
305Strout, ElizabethHva som helst er mulig 8282173
306Horst, Jørn LierRøykteppe 8276101
307Andersen, DesiréeDesirées sunne matprepp 8241167
308Haugan, JohnGyldendals tabeller og formler i fysikk : fysikk 1, fysikk 2 og forkurs til ingeniørutdanning 81912050
309Sandemo, MargitHuset i Eldafjord : [Sagaen om isfolket] 8167001
310Moyes, JojoI dine sko 8166581
311 Verkstedhåndboka : mekaniske fag 80912900
312Strout, ElizabethLucy ved havet 8061316
313Sandemo, MargitSkandalen : [Sagaen om isfolket] 8038500
314Westover, TaraNoe tapt og noe vunnet 7993172
315Nedrejord, KathrineSameproblemet : roman 7981575
316Burgess, RichardInteractions 1 : programfag engelsk 1 79312600
317Sveistrup, SørenTelle til en, telle til to 7851495
318Erikson, ThomasOmgitt av idioter : hvordan forstå dem det ikke går an å forstå 7832483
319James, PeterBilde av død 7823142
320Buchanan, EleanorDe fire steinene 7811057
321Härjegård, KarinÅ isbade blant fjellene 7781226
322Colgan, JennySoloppgang på strandpromenaden 778918
323Lillebø, SandraVera : roman 7663162
324Mímir KristjánssonPabbi : en familiesaga om drukkenskap 7636941
325Linde, HeidiFørstelinja : roman 7611804
326Robbins, MelLet them-teorien : to ord som forandrer livet ditt, og som millioner av mennesker snakker om 7581365
327Follett, KenTidskretsen 7584391
328Balle, SolvejOm utregning av romfang 7581425
329 Trening, helse, trivsel : kroppsøving for videregående skole 74913920
330Godfrey, JennieListe over mistenkelige ting 7483302
331Dahl, ArneUnderverkene 747977
332Nesbø, JoKongen av Os : roman 7462353
333Kepler, LarsSøvngjengeren 7438880
334Erichsen, DortheJordbærdager 7421624
335Sandemo, MargitIs og ild : [Sagaen om isfolket] 7428000
336Ekman, KerstinMin bokverden 7371136
337Schulman, Alex17. juni : roman 7355311
338Engman, PascalIldlandet 7341295
339Fexeus, HenrikDen siste brikken 733888
340Bjertnes, HegeScope 1 : programfaget engelsk 1 73310710
341Grinde, Bjørn HallvardMarkedsføring og innovasjon : vg1 salg, service og reiseliv 7319710
342Baldysz, MartinStille grender : krim 7261225
343Lillegraven, RuthMitt neste liv : psykologisk thriller 7251355
344Lindell, UnniRødt flagg : krimthriller 7215091
345Bakkeid, Heine T.Nattseileren 7211405
346Eger, Edith EvaValget du har 7211863
347Riley, LucindaDe syv søstre 7203462
348Flatland, HelgaEn moderne familie 7191794
349Matre, Agnes LoviseFritt vilt : kriminalroman 7125091
350Horst, Jørn LierGrenseløs 7126621
351Kalvik, IngvillKultur og samhandling : vg1 salg, service og reiseliv 7099910
352Montefiore, SantaEt hav av stjerner 7081255
353Ragde, Anne BirkefeldtFeita! : en erindringsroman 7066771
354Krasznahorkai, LászlóDen ungarske nasjonens sikkerhet : på jakt etter dagsommerfugler 7041096
355Baugstø, LineEvil grandma : roman 7021734
356Steen, RianaØkonomi 2 : næringslivsøkonomi, økonomi og ledelse 69811000
357Arvola, IngeborgVestersand 6972303
358Nesbø, JoSorgenfri 6902163
359Østerbø, AnitaFrihetens smerte 6891963
360Hessen, Dag O.Fugleperspektivet : erobringen av naturen 6891295
361Jackson, HollyIkke helt død ennå 6883671
362Steen, Bjørn GunnarGyldendals tabeller og formler i kjemi : Kjemi 1 og kjemi 2 68413770
363Sandemo, MargitLucifers kjærlighet : [Sagaen om isfolket] 6838000
364Schulze, Anne-MarieWeiter geht's 6838670
365Teige, TrudeLøgnere : en Kajsa Coren-krim 6834201
366Bjånesøy, Kjartan BrüggerDen siste vakten : nær døden, og andre historier om livet 6811265
367Næss, Sven PetterI dødsonen : kriminalroman 6784031
368Gustavsen, EllenTålegrensen : krim 6771345
369Engman, PascalX 6751315
370Weir, AndyProject Hail Mary : a novel 6731524
371Bergstrøm, HasseRettslære 2 67010050
372Engman, PascalTil minne om en morder 6681046
373Syvertsen, Marte RoaHjernen : en biografi : om hvordan livet setter seg i hodet – og alt du kan gjøre for å ta styringen 6643282
374Richman, AlysonEn savnet historie 661857
375Lane, SorayaDen franske datteren 6591125
376Montefiore, SantaSkygger i måneskinn 6541334
377Andersen, Stian HjelvinEn lykkelig familie 6521683
378Grønlien, Heidi KristineBi 1 : biologi 1 6489420
379Manson, MarkDen edle kunsten å gi faen : en uventet tilnærming til å leve et godt liv 6483621
380McFadden, FreidaDet øyet ser 646887
381Grønlie, AnneFokus : sosialkunnskap 6468960
382Elvedal, AnneDu kan kalle meg Jan 6411514
383van der Kolk, Bessel A.Kroppen holder regnskap : hjerne, kropp og sinn i behandlingen av traumer 6411673
384Seierstad, ÅsneEn av oss : en fortelling om Norge 6406171
385Blomberg, Hilde CharlotteJeg lengter etter skipskatastrofer og plutselig død 6391075
386Jessen, IdaJeg vil! : en forfatters portrett av Sigrid Undset 633996
387Hoover, ColleenBekjennelser : roman 6322942
388Galbraith, RobertDen jagende graven 6323941
389Ohlsson, KristinaStormvakt 6303471
390Stubb, AlexanderEn ny verdensorden : maktens triangel 6293102
391Venås, HelgeElektroniske kretser og nettverk : vg1 elektro og datateknologi 6267790
392Mytting, LarsSøsterklokkene 6265761
393Colgan, JennySommer over skyene 6231215
394Engman, PascalSkammens vei 6231075
395July, MirandaPå alle fire 623778
396Da Costa, MélissaVeien tilbake 623867
397Iraki, RimaFlukten fra Palestina : min norsk-palestinske familiehistoire 6221314
398Leer, KristinADHD : 7 veier til ny forståelse 6203231
399Erdal, Silje FørlandFokus : sosiologi og sosialantropologi 61911070
400 Religion og etikk : vg3 6178070
401Colgan, JennyBryllup på øya 6163281
402Wessel-Aas, KatrineHuset i Wimbledon 6123651
403Henry, VeronicaEn natt på et fransk slott 612777
404Bjørnstad, KetilGlemselen : roman 6091065
405McFadden, FreidaDen låste døren 607867
406Duvå, Liv NimandNed fra himmelen 6072322
407Slaughter, KarinVi er alle skyldige her 605817
408Øen, Inger JohanneDet du eier evig : en politiroman 6051145
409Engman, PascalEnkene 6041025
410Knutsen, HegeKjemien stemmer 2 : Studiebok 6038960
411Skybäck, FridaSvartfugl 603718
412McFadden, FreidaKvinnen i etasjen over 601857
413Orwell, George1984 6005011
414Andreassen, MariTenk for en jubel 6001035
415Engman, PascalRottekongen 5991155
416Helle, HelleHey Hafni : roman 5991105
417Clear, JamesMikrovaner : en enkel måte å få gode vaner på og kvitte deg med dårlige : små forandringer, store resultater 5974241
418Khannoussi, Safae elOroppa 596886
419Palonen, Caroline KasparaJeg har det ikke i meg å bli klassekontakt 5953771
420Osman, RichardDen umulige formuen 593856
421Schulman, NinniKjæreste Lena 588787
422Schützer, KarolinaSnøfall over Paris : [Sophia i Paris] 5882502
423Bækkevar, IngerMønster : teknikk og industriell produksjon 5877590
424Loe, ErlendDoppler : roman 5867610
425Østby, AnneÅ danse i Lahore 5841244
426Haraldsrud, Andreas DrolsumKjemi 2 5839300
427Jacobsen, RoyDelirium 5828920
428 Produksjonsteknikk : vg2 produksjons- og industriteknikk 5819430
429Holmås, RagnhildHva er det du sier? : ordene du bruker, og det de faktisk betyr 5812542
430Mytting, LarsSvøm med dem som drukner : roman 5811463
431Sverdrup-Thygeson, AnneEremittsommer 5801553
432Hoover, ColleenDet starter med oss 5795561
433O'Shea, DaisyDet irske barnet 579737
434Bakken, MariusLøping! : raskere og skadefri 576975
435Moum, TommyHistorie og filosofi 1 5738140
436Lane, SorayaAlpenes datter 572975
437Hammer, ElisabethFristelse 571777
438Wisløff, UlrikMikrotrening : 7 uker som booster kondis og styrke 569876
439 Reparasjons- og vedlikeholdsteknikk : vg2 produksjons- og industriteknikk 56910310
440Lane, SorayaDen italienske datteren 5681055
441Østerbø, AnitaTatt av sviket 5681364
442Osmancausevic, AleElektronisk kommunikasjon : vg2 elenergi og ekom 5666700
443Flood, HeleneTerapeuten 5656210
444Bull-Hansen, Bjørn AndreasUnder danekongens flagg 5653201
445Smørholm, MargaretØkonomi 1 : næringslivsøkonomi, økonomistyring 5626740
446Hemming, AnetteMenneskedyret : krim 5611045
447Mohn, MajaGrenser 5612502
448 Produksjon og tjenester : vg1 teknologi- og industrifag 5607290
449Auður Ava ÓlafsdóttirDJ Bambi : roman 5581115
450Isaac, CatherineEn match for livet 558707
451Knutsen, HegeKjemien stemmer 1 : Studiebok 5577520
452Gjerset, AsbjørnGymnos : kroppsøving videregående skole 55710100
453Strout, ElizabethÅh, William 5572971
454Fossum, KarinAller kjæreste : roman 5571902
455Fexeus, HenrikDen siste brikken : [Mementoserien] 5562502
456Andersen, Stian HjelvinEt rikt menneske 555797
457Tokarczuk, OlgaEmpusion : en kurbadsgrøsser 5543181
458Da Costa, MélissaDagene som kommer 5531075
459Skybäck, FridaJernblomst 552688
460Beevor, AntonyRasputin : og Romanov-familiens undergang 5512981
461Håkonsen, KåreOppstart : entreprenørskap og bedriftsutvikling 1 5518530
462Berge, Anne LeneNye vegar til nynorsk 54810890
463Lane, SorayaDen kubanske datteren 548975
464Hastrup, JuliePå villstrå 546678
465Stanghelle, HaraldKongen forteller 5426040
466Nesbø, JoTørst 5421553
467Ersland, Bjørn ArildFørste klasse : det året vi lærte bokstavene 5411015
468Nesbø, JoKongeriket 5386640
469Hallgrímur HelgasonSeksti kilo juling : [Seksti kilo-saga] 5376000
470Johnsen, SveinElenergisystemer : vg2 elenergi og ekom 5366970
471Lykke, NinaFull spredning : en legeroman 5357080
472Flood, HeleneEnken 5355450
473Lykke, NinaVi er ikke her for å ha det morsomt 5331573
474Leirvik, SteveAlle de russiske horene : roman 5321124
475Hammer, ElisabethAnstendighet 530757
476Karlsson, Ørjan N.Stille som snø : kriminalroman 5291214
477Hastrup, JulieBlodspor 529579
478Strümke, IngaMaskiner som tenker : algoritmenes hemmelighet og veien til kunstig intelligens 5291513
479Tudor, C.J.En glipe av mørke 5292512
480Renberg, ToreFarmor har kabel-TV 5283001
481Nørgaard, Per E.Visjon 1 : Markedsføring og ledelse 1 5278350
482Martin, TinaVindguden 526667
483 Bærbar elev PC52416180
484Tangen, NicolaiAlt jeg har lært om ledelse : av Askeladden, en pokerspiller og verdens beste sjefer 522876
485Flood, HeleneElskeren 5215560
486Nesbø, JoPanserhjerte 5195210
487Stave, Svein ErikTerra nova : geografi for den videregående skolen 5167370
488Cook, LornaDen glemte datteren 515846
489Stedman, M.L.Et liv langt borte 5134361
490Engman, PascalKokain 513945
491Wessel-Aas, KatrineEn engelsk sommer 5133601
492Nesbø, JoKniv 5111473
493Moyes, JojoOver ukjente hav 5101144
494Renberg, ToreLorden : roman 5081383
495Ravatn, AgnesFugletribunalet 5053071
496Levi, AllenTheo : en roman 5022502
497Hammer, ElisabethFamiliehemmeligheten 500766
498Mytting, LarsHekneveven : roman 5001772
499Myskja, AudunMestringsmedisin : metodene som gir helse og livskvalitet 4993651
500Hannah, KristinKvinnene 4992961
501Corasanti, Michelle CohenMandeltreet 4983101
502Schreiner, PerDen svake viljen : en kjærlighetshistorie 497915
503Asser, Elisabeth AustadTeknologiens makt : hvordan kunstig intelligens forfører, frister og utøver makt - og hva vi kan gjøre med det 495826
504Cedervall, MarianneDet forlatte huset 495578
505Horst, Jørn LierNøkkelvitnet 4931014
506Lane, SorayaDen greske datteren 488865
507Brønstad, AgnesHelse =HO : vg1 helse- og oppvekstfag 4886890
508Elida KaroOg forresten heter jeg Leah : roman 488885
509Jón Kalman StefánssonHimmelsk måne over verdens ytterste rand 486746
510Schulman, AlexGlem meg 4851214
511Harmel, KristinDet franske armbåndet 484865
512Säfstrand, CarolineMitt løfte til deg 484568
513Engman, PascalPatriotene 4832232
514Skolem, MarenIngen har sett historien din 483806
515Adichie, Chimamanda NgoziDrømmeregnskap 4831842
516Kårjord, Maria LienNaturbasert næringsaktivitet : vg1 naturbruk 4816610
517Ashcroft, JennyØya i øst 4813341
518Higashino, KeigoDrepende sensommerdager 479786
519Fuglehaug, RandiPent porselen : roman 479885
520Gullestad, Siri ErikaVanlig ulykkelig : psykoanalysen om et friere liv 4781144
521Jewell, LisaIkke slipp ham inn 478696
522De Lange, Ann-MarieKvinnehjernen : en hjerneforskers blikk på kvinners livsfaser 4773561
523Enger, ThomasSkinndød : kriminalroman 476756
524Nøland, Jonas KristiansenEnergikrisen : og løsningen på den 476865
525Engberg, KatrineDet brennende bladet 476925
526Cosby, S.A.Til aske skal du bli 4764091
527DubuSolo leveling 4751243
528Børresen, Pål FredrikAppell : vg1 SF 4735500
529Wiegaard, Alf MarcusJuss og samfunn : rettslære 1 4726860
530De Céspedes, AlbaHennes side av historien 4722681
531Nesbø, JoNatthuset 4725630
532Brønstad, AgnesYrkesliv =HO : vg1 helse- og oppvekstfag 4706870
533Johansson, Jens M.Bare la dem komme : roman 4704561
534Mytting, IvarFriluftsliv 46710310
535McFadden, FreidaHushjelpen gifter seg : en novelle 467805
536Guldal, LivHåndbok for helsefagarbeidere : i praksis 46710000
537Knapp, FlorenceNavnene 467578
538Reichelt, Jon G.Tålekraft : styrk din mentale beredskap 466696
539 Strøm til bærbar elev pc4669230
540Gran-Jansen, IdaLur familiemat : helt enkelt : hverdagsfavoritter med mer næring! 465756
541Sarenbrant, SofieLangfredagen 4654410
542Nesbø, JoPoliti 4631293
543Da Empoli, GiulianoRovdyrenes tid 458716
544Andersen, Jørn KennethProduktivitet og kvalitetsstyring, 3. utgåve : vg1 teknologi- og industrifag 4586330
545De la Motte, AndersDe bergtatte 458964
546Jackson, ShirleyVi har alltid budd på slottet : roman 4563311
547McFadden, FreidaLeieboeren 456805
548Riley, LucindaStormens søster 4542501
549Boberg, ThomasInsula 4542192
550Grund, MariaNattflygeren 452489
551Riley, LucindaAtlas : historien om Pa Salt 45016920
552Sandemo, MargitHeksejakten : [Sagaen om isfolket] 4504001
553Lanesskog, RavnWilhelmsens metode 4463501
554Fexeus, HenrikOfferdyret 445558
555Håkonsen, KåreVekst : entreprenørskap og bedriftsutvikling 2 4448100
556Høyer, Ida HegaziDet nye hjertet 4441852
557Loe, ErlendHelvete 4423281
558Strout, ElizabethOlive, igjen 4421004
559 Breddeidrett 44214590
560Carlsson, ChristofferEn liten dråpe blod 440479
561Skjervø, Gaute BørstadIngenting blir som før : en generasjonsfortelling 4403371
562Lindseth, IngeAldringsbrems : yngre lenger med periodisk livsstil 435617
563Nørgaard, PerVisjon 1 4356120
564 Lader til Chromebook 43420770
565Haugan, JohnGyldendals tabeller og formler i fysikk : fysikk 1 og fysikk 2 43413130
566Karlson, RuneUtmattelse : hva det er, hvordan samfunnet legger til rette for det, og hvordan du kommer deg ut av det 433696
567Steen, Bjørn-GunnarGyldendals tabeller og formler i kjemi : kjemi 1 og kjemi 2 4329150
568Ottesen, GunnarBransjelære : vg2 transport og logistikk 4315830
569Jio, SarahAlle mine menn 430904
570Osman, RichardTorsdagsmordklubben 4292811
571Sullivan, TimTannlegen 429459
572O'Shea, DaisyDen irske nøkkelen 429686
573Endō, TatsuyaSpy x family 4281442
574Aubert, Alette SophieBiohacking 427617
575Atwood, MargaretTjenerinnens beretning 4273081
576Haig, MattMidnattstoget 4243311
577Elizabeth Diskin Kirsti Grana Winsvold Knut KasboEnter Basic skills 8-10 4247030
578Frennstedt, TinaDødens dans 424488
579Olin, MargrethSong til mor : roman 424994
580Hammer, ElisabethVindkast 423626
581Benzine, RachidBiblioteket i Gaza 4231612
582Karlsen, Ole G.Terra nova : geografi for den vidaregåande skolen 4215520
583Carson, AnneRød selvbiografi : en versroman 41910020
584Lindell, UnniDukken i tauet : kriminalroman 4181273
585Rishøi, Ingvild H.Stargate : en julefortelling 41811280
586Jeffs, RogerSamstemt : harmonilære, arrangering og komponering 4175600
587Riley, LucindaSkyggesøsteren 4173361
588Jæger, JørgenDommen 4174001
589Hoem, EdvardUng mann vil ut : roman 4161392
590Bækkevar, IngerMønster : helse- og oppvekstfag 4165880
591Knausgård, Karl OveMorgenstjernen : roman 4151243
592Karlsen, Ole G.Terra mater : geofag X, geofag 1 4157710
593Andersen, Jørn KennethProduksjon og tenester, 3. utgåva : vg1 teknikk- og industrifag 4135530
594Andersen, Lena BergGod i norsk 1 : arbeidsbok A1/A2 : Voksenopplæringen 4132871
595Grønlien, Heidi KristineBi2 : biologi 2 4127230
596Dahlgren, Hanne-Lene2 om gangen-metoden 411577
597Øygarden, BjarneNye Kontekst 8-10 : nynorsk som sidemål 4086600
598Grebe, CamillaVelkommen til evigheten 4076350
599Stokstad, LinnBlodsukkermagi : sprudlende oppskrifter og enkle triks for stabilt humøt, mer overskudd og bedre helse - for hele familien 405557
600Hundevadt, KimPorcus 405449
601Enger, ThomasFantomsmerte : kriminalroman 404685
602 Treningslære : idrettsfag 4028350
603Hodne, ØrnulfMystiske steder i Norge 4011033
604Arsky, Gunn HeleneMord i bokhandelen 4013761
605Rypdal, Karoline BjarnesdatterHjertefrisk : de 5 B-ene som truer hjertet - og hvordan du stopper dem 401814
606Grinde, Bjørn HallvardForretningsdrift : vg1 salg, service og reiseliv 4005000
607Sletbakk, MarianneBios 1 : biologi 1 4006100
608Dehli, LarsStopp tankekjøret : kraftfulle teknikker for å få mer ut av livet 399537
609Bagger, ThomasKaoskoden 399586
610Sullivan, TimSyklisten 3983411
611Nesbø, JoGjenferd 3981402
612Stuart, AnnaJordmoren i Auschwitz 3964010
613Spjeldnæs, Kari J.Lesekrise : om lesing og konsentrasjon i en digital verden 3961123
614Posthuma, JenteDet jeg helst ikke vil tenke på : roman 3961782
615Sandemo, MargitAvgrunnen : [Sagaen om isfolket] 3945000
616Ormbostad, Just ErikMontørhåndboka : NEK 400:2026 3946180
617Furevikstrand, Tor EgilNorsk for påbygging 3926240
618Duckert, HegeKatti Anker Møller : å bestemme over livet 392765
619Jæger, JørgenHjerteløs 3913671
620Cedervall, MarianneMord på øya 391507
621Dahl, Ellen StøkkenDyrisk : noveller 390646
622Horst, Jørn LierSak 1569 3895560
623Nesbø, JoSønnen 387655
624Wiegaard, Alf MarcusJuss og §amfunn : rettslære 2 3865690
625TegnehanneDet går bra 386755
626Schulman, AlexMalma stasjon : roman 385794
627De la Motte, AndersGlassmannen 385804
628James, EricaHuset i Maple Drive 383596
629Mímir KristjánssonMamma er trygda 3823331
630Haratischwili, NinoDet åttende livet (til Brilka) 382645
631Enoksen, EysteinBreddeidrett 3818080
632Rostgaard, SimonTegningsforståelse og 3D-modellering : vg1 bygg- og anleggsteknikk 3806310
633Sandemo, MargitLengsel : [Sagaen om isfolket] 3805000
634Jæger, JørgenSkyggejakten 3801043
635 Bærbar PC til utlån380448
636Herø, EyolfDokumentasjon og kvalitet : vg2 produksjons- og industriteknikk 3799440
637Sandemo, MargitRavnens vinger : [Sagaen om isfolket] 3788000
638Loe, ErlendKukene/Kukane 3775020
639Griffiths, EllyNattfalkene 376468
640Teige, TrudeEn hjelpende hånd 375725
641Grund, MariaBlekkspruten 3753710
642Steen, Bjørn GunnarAqua 2 : kjemi 2 : studiebok 3754880
643Djønne, LeanderAlt et : roman 375725
644Colgan, JennyVelkommen til Floras kafé 3751302
645Riley, LucindaDen savnede søsteren 37413520
646Heivoll, GauteMin tid i disse skogene : roman 373824
647Levi, AllenTheo 373556
648Yrsa SigurdardóttirVokt dine hender 373626
649Teige, TrudeNoen vet 372626
650Bjertnes, HegeScope 2 : programfaget engelsk 2 3725860
651Raja, Abid Q.Min skyld : en historie om frigjøring 3705370
652Sandemo, MargitDragens tenner : [Sagaen om isfolket] 3697000
653Drange, Eli-Marie¡Claro que sí! : spansk aktivitetsgrammatikk 3696940
654Dimby, NonoLandbruk : vg1 naturbruk 3685020
655Erdal, Silje FørlandFokus (BM) : sosiologi og sosialantropologi 3684230
656Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 3672191
657Moyes, JojoToner i natten 366983
658Geelmuyden, Niels ChristianSannheten på kroppen : alt du bør vite om kosmetikk 366675
659Horst, Jørn LierIllvilje 3644130
660Hammer, ElisabethAvsløringer 364655
661Kingsolver, BarbaraDemon Copperhead 362596
662Hammer, ElisabethFortielse 362556
663Svendsen, Lars Fr.H.Trump og filosofene : hvordan et studium av historiens minst filosofiske mann kan lære deg forbløffende mye om filosofi 360904
664Kepler, LarsHypnotisøren 3592001
665Elling, LarsVed porten til stillhetens skog : en fortelling om vennskap, kunsten og den ulydige hjernen 358715
666Bache-Wiig, AnnaTil våren : roman 3582631
667Gottman, John MordechaiSnu deg til meg! : det du gjør i løpet av ett mikrosekund, avgjør hvor relasjonene dine ender opp 3572121
668Teige, TrudeAldri tilgi 3572711
669Schepp, EmelieHundre dager i juli 357734
670Trampe, Synnøve VereideGutta : den nye likestillingskampen 357645
671Keegan, ClaireTre lys 357784
672Sandemo, MargitDødssynden : [Sagaen om isfolket] 3566000
673Martin, TinaBefrieren 3563510
674Arsky, Gunn HeleneMord på biblioteket 3553221
675Sarenbrant, SofieBursdagen 355408
676Hexeberg, SofieNytt blikk på autoimmun sykdom 3552131
677Engelien, OlaTett på : norsk YF 3554720
678Kahneman, DanielTenke, fort og langsomt 3541222
679Fagerlund, JennyEn hemmelighet for mye 354497
680Kjellsdotter, NillaTil natten er forbi 3533211
681Engberg, KatrineHvite netter 352625
682Schulman, NinniSom vi lekte 352576
683Hall, Clare LeslieNår jorden brister 351685
684Andersson-Ulseth, PeterStyresystemer : vg2 elenergi og ekom 3504920
685Espach, AlisonBryllupsfolket 350418
686Svendsen, Tonje FossumPsykologi 2 : vg2/vg3 : psykologi for studiespesialiserende utdanningsprogram. 3504680
687 Strøm utlån til bærbar elev PC349834
688Krien, DanielaKjærlighet i nødsfall 349566
689Heum, TrondAlle tiders historie : frå dei eldste tider til våre dagar 3494760
690Sandemo, MargitSpøkelsesslottet : [Sagaen om isfolket] 3487000
691Masternes, Jon-AreDet som spiser meg 3481702
692Teige, TrudeMormor danset i regnet 3473860
693Fexeus, HenrikOfferdyret : [Mementoserien] 3473001
694Elstad, Anne KarinFolket på Innhaug : [bind 1] 346655
695Hjorth, VigdisGjentakelsen : roman 3461332
696Ley, RosannaDen italienske flammen 3463111
697Bjørk, SamuelHitra 345754
698Brundtland, Liv Kristin SteenI varetekt meg ta 345655
699Enders, GiuliaOrganisk 3442701
700Schützer, KarolinaUnder stjernene i Paris : [Sophia i Paris] 3442501
701Hadley, TessaSøsken 343526
702Strömberg, LouiseDer villblomstene vokser 343556
703Sandemo, MargitGalgeblomsten : [Sagaen om isfolket] 3437000
704Sten, VivecaVillederen 343993
705Matre, Agnes LoviseSkinnet bedrar 3421702
706Gjermundsen, Simen ØianFrifor ultraprosessert mat 342467
707De la Motte, AndersDøden går på visning 342595
708Pilkey, DavKaptein Supertruse og Hebbe Hundetruses horrible herjinger 3411911
709Tolkien, J.R.R.Ringenes herre : Ringens brorskap 3401063
710Sandemo, MargitVinterstorm : [Sagaen om isfolket] 3396000
711Fatland, ErikaGrensen : en reise rundt Russland : gjennom Nord-Korea, Kina, Mongolia, Kasakhstan, Aserbajdsjan, Georgia, Ukraina, Hviterussland, Litauen, Polen, Latvia, Estland, Finland og Norge samt Nordøstpassasjen 339784
712Makkai, RebeccaVi var de håpefulle 339496
713Lovrenski, OliverDa vi var yngre : : roman 3381422
714Hammer, ElisabethVinterhjerter 338566
715Sandemo, MargitBak fasaden : [Sagaen om isfolket] 3378000
716Hansen, Hans-Einar RustøyRåstoffer og produksjon : vg1 restaurant- og matfag 3377480
717Carrasco, PaulaDet går over : roman 3371662
718Flatland, HelgaEtterklang : roman 3371053
719Staalesen, Gunnar1899 : preludium 336605
720King, StephenCarrie 3362051
721Sandemo, MargitBlodhevn : [Sagaen om isfolket] 3365500
722Henry, VeronicaDen hemmelige stranden 335467
723 Latterbomber : vitser for barn 3351662
724Bjerkli, Myriam H.Onkel Edward 335645
725Blichfeldt, NorunnNye kontekst 8 - 10 : Tekster 4 3342961
726Hellberg, ÅsaDen femte dagen 334427
727Sandemo, MargitDødens hage : [Sagaen om isfolket] 3347500
728Colgan, JennyDen lille bokhandelen på hjørnet 334635
729Holte, Martin BechAlternativt statsbudsjett : løsninger for landet som ble for rikt 334536
730Mytting, LarsSkråpånatta 33310260
731Sandemo, MargitSatans fotspor : [Sagaen om isfolket] 3327000
732Edvardsson, MattiasPostkortmorderen 332477
733Sandemo, MargitDen onde arven : [Sagaen om isfolket] 3326000
734Higashida, NaokiHvorfor hopper jeg 3321761
735Dedekam, IvarIllustrert navigasjon 3304520
736Sandemo, MargitDen siste ridder : [Sagaen om isfolket] 3307500
737Läckberg, CamillaMentalisten 3304300
738Seierstad, ÅsneAfghanerne 329933
739Smith, Wilbur A.Stormflo (21) 3294000
740Ernst, Linea MajaKun til navlen : roman 329536
741Stuart, DouglasJohn sønn av John : roman 3283620
742HomerosOdysseen 3282341
743Sandemo, MargitBøddelens datter : [Sagaen om isfolket] 3285000
744Sandemo, MargitDen ensomme : [Sagaen om isfolket] 3285000
745Sandemo, MargitFeber i blodet : [Sagaen om isfolket] 3277000
746Mo, JohannaBrottsjøen 327516
747Myskja, AudunKunsten å finne ro 3263121
748AttråAttrå : erotiske fantasiar 3255200
749O'Farrell, MaggieHamnet 325615
750Nesbø, JoMarekors 3241053
751Renberg, ToreLungeflyteprøven : forsvar for en ung kvinne som var mistenkt for spedbarnsdrap : roman 3241092
752Fjell, Jan-ErikTysteren 3244530
753Ottesen, GunnarTransport, logistikk og løfteoperasjoner : vg2 transport og logistikk 3234650
754Matre, Agnes LoviseUvigslet jord : kriminalroman 322764
755Ohlsson, KristinaSkoddehav 321794
756Flatland, HelgaBli hvis du kan, reis hvis du må (1) : roman 3211202
757Adler-Olsen, JussiNatriumklorid 321903
758Chen, KarissaHjemlengsel 3201512
759Shakar, ZeshanTante Ulrikkes vei 3202021
760Lerø Kongsnes, AsbjørnMatemagisk 8 3204230
761Sandemo, MargitVinden fra øst : [Sagaen om isfolket] 3208000
762Loe, ErlendDoppler 3191621
763Frøland, Anne-LiseTynne rivner av lys : roman 3181781
764Alexander, RebeccaNye sjanser på øya 318437
765Tangen, GeirSnøengler : kriminalroman 318744
766Musso, GuillaumeGjenforeningen : roman 318349
767Strout, ElizabethÅh, William! 318654
768Stein, JesperSolo : krim 317388
769Ingstad, HelgePelsjegerliv blant Nord-Canadas indianere 3161881
770Andersen, Stian HjelvinTakk, bare bra 315526
771Matre, Agnes LoviseIskald 3151292
772Jæger, JørgenDet sorte fåret 315933
773Eigeland, Lotte C.Nattflygerne 314793
774Myskja, AudunDe tibetanske ritene : 15 minutter som forandrer livet ditt 314437
775Storbakken, Ida Marie AamotVerdens beste supper 312378
776Robbins, Mel5-sekundersregelen : den raskeste metoden for å endre livet ditt 3122811
777Ashcroft, JennyKjærlighetens ekko 312407
778Harnesk, TinaSvik som går i arv : roman 312476
779Herngren, MoaSøskenfeiden 312535
780Hastrup, JulieFarlig fortid 312388
781Riley, LucindaMordene på Fleat House 3109270
782Øverland, AndreasJeg vet ikke, jeg var ikke der 3101522
783Horst, Jørn LierDet innerste rommet 3091062
784Aleksandersen, ÅgeLørdagsbarn : historien om sangene 3083910
785Ekfeldt, PetraPuls helse : vg1 helse- og oppvekstfag 3084040
786Nygårdshaug, GertSparknekt : krimroman 3087120
787Hannisdal, Aili KristinaIkke bare en følelse : hvordan våge å lytte til følelsene du helst vil unngå, for å finne veien til lykke - og deg selv 3072701
788Darian, CarolineJeg kaller deg ikke lenger pappa : familietraumet som rystet en hel verden 3072581
789Ypi, LeaFri : en oppvekst ved historiens ende 306654
790Golding, WilliamFluenes herre 3053080
791Michallon, ClémenceSiste utvei 304378
792Moyes, JojoEt helt halvt år 3043830
793Axelsen, Sunniva LyeJohanne den vanvittige 304388
794Shelley, MaryFrankenstein 3021182
795Høst, JohanEn nasjon i sjakk : [Delta-serien] 3025000
796Hansen, AndersADHD : uante krefter 2992541
797Andersen, Ragnhild WiePuls yrkesliv : vg1 helse- og oppvekstfag 2994220
798Nesbø, JoKongeriket : roman 2991202
799Burgess, RichardInteractions 2 : programfag engelsk 2 2994990
800Nesbø, JoSnømannen 298843
801 Norske seksuelle fantasier : kvinner og menn forteller 297329
802Johnsen, Ina-JanineSkikkelig gode salater 297446
803Bjørnstad, Trond HåvardSkogbruk : vg1 naturbruk 2973890
804Jæger, JørgenStemmen : kriminalroman 2962361
805Berg, LenaGod i norsk 2 : arbeidsbok B1 2961751
806Cedervall, MarianneMed døden til bords 295358
807Ueland, Daniella RoxmanHusdyr : vg1 naturbruk 2954660
808Lunde, MajaBlå : roman 2955000
809Sarenbrant, SofieMytomanen 295476
810Matre, Agnes LoviseSkinnet bedrar : kriminalroman 294724
811Axelsson, IdaStille vrede 2932511
812Sundström, LenaJegeren 293348
813Elster, Clélia EtienneEnchanté 2 : fransk ll - vg 2 2934260
814Tolkien, J.R.R.Silmarillion 292982
815Bolstad, TerjeFiske og akvakultur : Vg1 fiske og akvakultur 2924520
816Minier, BernardLucia 2924100
817 Alle tiders historie : nyere historie VG 3 2912980
818Larmo, IdaRigel : urettens ekko 2913660
819Enchi, FumikoSkyggekvinner 2902561
820Christensen, Lars SaabyeByens spor : Ewald og Maj 2903250
821Furre, HeidiTechnotika 288495
822Tolkien, J.R.R.Hobbiten, eller Fram og tilbake igjen 2881212
823Montgomery, HedvigBarneskoleårene : 6-13 år : syv enkle steg for å lykkes med oppdragelsen i læringens tid 287466
824Backman, FredrikFolk med angst 2871172
825Ahnhem, StefanOffer uten ansikt 2862711
826Myklebust, Ingunn#Bystrikk helt basic 286319
827Jensen, Jens HenrikFrende 285456
828Blichfeldt, KathinkaNye kontekst 8 - 10 : Tekster 4 2854790
829Gazan, Sissel-JoI en dråpe 2852610
830 Guinness world records 2841242
831Läckberg, CamillaGullburet : [Faye] 284309
832Riley, LucindaSolsøsteren 2847010
833Fjell, Jan-ErikNattravnen 283883
834Andersen, Lena BergGod i norsk 1 : Arbeidsbok A1/A2 2833030
835Lykke, NinaNei og atter nei 2832001
836Christensen, Lars SaabyePasninger : VM2026 2821501
837Lykke, NinaNei og atter nei : roman 282723
838 Perspektiver : historie påbygging 2803590
839Bjørk, SamuelDet henger en engel alene i skogen 2802301
840Cook, LornaDen glemte datteren : [Husets hemmeligheter] 2793000
841Erichsen, DortheMidtsommer 279604
842Khemiri, Jonas HassenSøstrene 279634
843Nordstrand, BeritAutofagi 14 : styrk cellenes egen fornyelse med 14 dagers periodisk faste og anti-inflammatorisk mat 278436
844Gulbranssen, TrygveOg bakom synger skogene : [bind 1] 2781022
845Ashcroft, JennyFyrtårnets hemmeligheter 278515
846De la Motte, AndersVåroffer 2781811
847Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 2781511
848Mola, CarmenJenta uten navn 276299
849Michelet, JonEn sjøens helt : Skogsmatrosen 2763150
850Hastrup, JulieMirakelmannen 275289
851Bjertnæs, SverreMorsdager : essay 274416
852Widholm, KatarinaÅ telle hjerteslag 273505
853Diseth, ÅgePsykologi 2 : programfag psykologi 2 2734150
854Dahlgren, HelenaDarling : roman 273348
855Randau, TessaSkogen, benken og livets store spørsmål : møtet som endret alt 273387
856Yanagihara, HanyaEt lite liv 2732001
857Smith, Wilbur A.Titanenes krig (8) 2722501
858Ormbostad, Just ErikMontørhåndboka : NEK 400:2018 2725500
859Seierstad, ÅsneBokhandleren i Kabul : et familiedrama 271713
860Bagger, ThomasSort mirakel 271594
861Riley, LucindaMånesøsteren 2717000
862Dahlback, JorunnVg1 frisør, blomster, interiør og eksponeringsdesign 2703720
863Austen, JaneStolthet og fordom 2691661
864Herø, EyolfReparasjons- og vedlikeholdsteknikk 2694970
865Moyes, JojoJenta som ble igjen 2697160
866Page, LizzieEt sted å høre til 269485
867Elling, LarsNei, dette husker vi 269644
868Karlsson, Ørjan N.Kureren 269377
869Alexander, RebeccaArven fra øya 268436
870Mehlum, JanInn i mørket : kriminalroman 268475
871Norman-Stormbringer, HegeBare for et år 268485
872Kjellsdotter, NillaJenta i stenparken 2671715
873Grinde, BjørnForretningsdrift : vg1 salg, service og reiseliv 2673640
874Säfstrand, CarolineLa meg fortelle alt 266416
875Nesbø, JoKongen av Os : [Kongeriket] 26611000
876Grisham, JohnGuttene fra Biloxi 266406
877Martin, TinaTordneren 266279
878Brunes, Anders O.Aktivitetslære 2653650
879Jón Kalman StefánssonSommerlys, og så kommer natten 265644
880Helle, HelleHey Hafni 265328
881Helm, LivMed hjertet i hånden 2642501
882Faldbakken, MatiasVi er fem : roman 2643490
883Zevin, GabrielleI morgen, og i morgen, og i morgen 2642750
884Widholm, KatarinaElskede Betty 264455
885Christensen, Lars SaabyeHaren : og andre noveller 263594
886 Tekniske tjenester : Konstruksjons- og styringsteknikk 2632910
887Wilhelmsen, IngvardSjef i eget liv : en bok om kognitiv terapi 263743
888Ragde, Anne BirkefeldtHennes siste fantastiske dager 263773
889Horst, Jørn LierNøkkelvitnet : kriminalroman 262803
890Sachar, LouisHoles 2622381
891Ege, Tove Karin MannesØkonomi 1 : næringslivsøkonomi, økonomistyring 2623920
892Paris, B.A.Bak lukkede dører 2622111
893Niemi, MikaelStein i silke : roman 261683
894Morseth, Anne LouiseEn sjanse til 2615100
895Matre, Agnes LoviseUvigslet jord 2612041
896Melsom, KajaDen fordømte skamløsheten : fra moralisme til narsissisme 2611002
897Backman, FredrikEn mann ved navn Ove 260624
898Arvola, IngeborgKniven i ilden 2604130
899Stuart, AnnaJordmoren i Berlin 2603200
900Nygaard, Kaja GjersemEn sterkere tro 260604
901Diseth, ÅgePsykologi 1 : Programfag 2602820
902Page, LizzieBarnehjemmet 260475
903Liabäck, ÅsaSom en vind gjennom kolonihagen : roman 259436
904Schjetlein, Anne-MarieDøden bryr seg ikke 259328
905Dahl, Niels FredrikFars rygg : : roman 259416
906Hamsun, KnutSult 2581781
907Binz, AnnikenFinn din superkraft! : nøkkelen til varig motivasjon og livsglede 258289
908Radnedge, KeirFIFA World Cup 2026 : offisiell guide 258604
909Karlsson, Ørjan N.Det siste stykket hjem : kriminalroman 258614
910Hamberg, EmmaJe m'appelle Agneta 257445
911Matthews, CaroleFra en dag til en annen 257298
912Tolkien, J.R.R.The lord of the rings : The fellowship of the ring 2571002
913Karlsson, Ørjan N.Natten reiser alene : kriminalroman 257713
914Alexander, RebeccaHjem til øya 256367
915Fretheim, EvaDronningland : : krim 256298
916Norlin, AnnikaTua 255475
917Nore, AslakHavets kirkegård : roman 255515
918Colgan, JennyEn evighet fra deg 255564
919Haugland, MariaLev, spis, nyt : din guide til magiske hverdager, næringsrik mat og inspirerende organisering 255308
920Kulbrandstad, Lars AndersSidemålsordlista 2542870
921Day, SylviaBare for deg : en Crossfire-roman 2541521
922Läckberg, CamillaDrømmer av bronse 254713
923Matè, GaborNår kroppen sier NEI : Prisen vi betaler for skjult stress 2531002
924Håvardsen, Tor-Håkon GabrielEn siste hilsen : om å jobbe med døden - og møte den hjemme 2532570
925Brenden, LailaToner fra en stille skog 2532241
926Ellingsen, ElisabethPå vei : Arbeidsbok 2534100
927Steinbeck, JohnØst for Eden 2522191
928Stranger, SimonLeksikon om lys og mørke : roman 2521431
929Matè, GaborMyten om det normale : Traumer, sykdom og heling i en giftig kultur 2512501
930Barr, ConnieKvinner som reiser alene : roman 251534
931Kvensler, UlfLa bølgene gjøre resten 2512310
932Stuhaug, LindaKvardagsmiddagar : alt-i-eitt i gryte, form eller panne 250376
933Andersen, JohanProduksjonsteknikk : VG2 Produksjons- og industriteknikk 2504520
934Kinney, JeffEn pingles dagbok, Rodrick ruler 2501531
935Kvarnström-Jones, RuthVenninnene på Nordiska Kompaniet 2502510
936Nylund, KajaUnder midnattssolen 249386
937Harpman, JacquelineJeg som aldri har kjent menn : : roman 248288
938Berg, LenaGod i norsk 1 : Arbeidsbok A1/A2 2487720
939Inchauspé, JessieGlukoserevolusjonen : gå ned i vekt, stopp søtsuget, få tilbake energien : ta kontroll over blodsukkeret 2481072
940Horst, Jørn LierFelicia forsvant 247753
941Laestadius, Ann-HelénSkam 246693
942Huang, AnaTwisted love 245713
943James, EricaHagene i Italia 2452121
944Mytting, LarsHekneveven 2457600
945Reid, RachelGame changer : [Game changers] 2452500
946Horst, Jørn LierBlindgang 244356
947Reid, RachelHeated rivalry : Game changers 2432500
948Ingulstad, FridGullnålen : [Sønnavind] 2431022
949Warholm, Line MarieRobuste foreldre : hvordan tåle barnets følelser - og dine egne 2432590
950Næsmo, Camilla BruuNorskboka essens : vg 2 yrkesfag 2423790
951Fiebig, JulikaMomente : tysk nivå 2 2424840
952Gran, SisselDet er slutt : historier om løsrivelse 2421521
953Loe, ErlendNaiv. Super 2425440
954Hofset, JanneckeGod i norsk 1 arb bok A1/A2 2414130
955Krefeld, Michael KatzPakten 241308
956Moum, TommyHistorie og filosofi 2 2414550
957Jæger, JørgenDødssymfoni 241673
958Jæger, JørgenBlodskrift 240653
959Tombre, TorbjørnMayday : praktisk bruk av VHF 2403770
960Stuart, AnnaSøstrene fra Warszawa 239425
961Tofteberg, Grete NormannMaximum 82394750
962Howard, DylanJeffrey Epstein : døde menn snakker ikke 2391551
963Horst, Jørn LierJakthundene 239475
964Thorsen, Liv EmmaI alle vinduer : potteplantenes kulturhistorie i Norge 238337
965Ohlsson, KristinaIsbryter 237643
966Hverven, SigurdSå setter vi oss på huk : filosofi på høyde med barn 237386
967Hallgrímur HelgasonSeksti kilo juling 2371142
968Stokke, Silje SkaugHjertevarme foreldre 236445
969Kvarnström-Jones, RuthDe fabelaktige kvinnene på Grand Hôtel 236288
970Gunnlaugs saga ormstunguSagaen om Gunnlaug Ormstunge 2364150
971Alexander, RebeccaDrømmer fra øya 235405
972James, E.L.The missus 2352500
973Hestad, Maria BergMatauk med pallekarm 235366
974Klausen, Julia F.Jeg er ikke min mors datter : min oppvekst med Norges farligste kvinne 235356
975Klepp, AnneliGutte-spetakkel 2351062
976Läckberg, CamillaGjøkungen : [Fjällbacka-serien] 2357000
977Kügelgen, Michaela vonSommer på Villa Hilda 235288
978 Aktivitetslære : idrettsfag 2356330
979Giske, RuneTreningsleiing 2344110
980Frøstrup, AndersTømrerteori : konstruksjoner i tre 2345340
981Fielding, JoyJenny Cooper har en hemmelighet 234298
982Läckberg, CamillaGjøkungen 234713
983Keegan, ClaireI seneste laget : historier om kvinner og menn 234445
984Collins, TessaJenta med georginene 234445
985 Kalkulator2335550
986Vahr, EllenBakeriet i Brooklyn : roman 233763
987Korsgaard, ThomasEn dag vil vi le av det 233832
988Andersen, Lena BergGod i norsk 2 : arbeidsbok B1 : Voksenopplæringen 2331271
989Isaac, CatherineBli med meg 233544
990Blake, MatthewSophie 233337
991Kielland, Alexander L.Gift 2316010
992Stenborg, Per MoritzFrykt ikke mørket : kriminalroman 2312570
993Mohn, MajaFrigjort 2311002
994Holden, SteinarPareto 2 : samfunnsøkonomi 2 programfag 2303010
995Page, LizzieBarnas sang 230445
996Tjønn, Brynjulf JungKvit, norsk mann : dikt 2308200
997Horst, Jørn LierNattmannen 2301211
998Sacerdoti, DanielaLucrezias gave 230336
999Sarenbrant, SofieSkytsengelen 228435
1000Binz, AnnikenSupervaner 228317

1156 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 197 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2453 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 15/10/2026 kl. 14:32:23


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/8 1/11 1/12 1/6 1/10 1/9 1/7
20041/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20051/4 1/10 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20061/7 1/4 1/10 1/9 1/3 1/1 1/12 1/6 1/2 1/8 1/11 1/5
20071/7 1/3 1/9 1/10 1/6 1/12 1/1 1/11 1/8 1/2
20081/2 1/11 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As