1000 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Falch, MalinPortaltreet 1667138454
2Falch, MalinReisen til Jotundalen 1101530303
3Falch, MalinHarukkas ønske 989020884
4Falch, MalinVikingene og orakelet 968224463
5Helgheim, OdinDrageviking 939119014
6Sotberg, VictorEdelmot 931019724
7Falch, MalinTrollriket 914723403
8Sotberg, VictorNekromanseren 913018175
9Falch, MalinKråkesøstrene 871921244
10Pilkey, DavHundemannen 849918304
11Kibuishi, KazuSteinvokteren 830635082
12Mugford, SimonHaaland ruler 788016624
13Falch, MalinReisen til Røros 733417094
14Nordahl, VictorByen 719515064
15Helgheim, OdinFenrisulven 713320903
16Horst, Jørn LierOperasjon Kanon 708613345
17Helgheim, OdinValhall 685115664
18Sandnes, Hans JørgenFrysninger 682314654
19Pilkey, DavHundemannen er på ballen 669413424
20Horst, Jørn LierOperasjon ellemelle 667718623
21Sandmæl, CathrineJenter 663714794
22Helgheim, OdinFimbulvinter 658217153
23Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 640530012
24Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 633216043
25Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse drar til Syden 629413474
26Sandnes, Hans JørgenIldsjø 625915564
27Pilkey, DavHundemannen og Superpus 619112434
28Sotberg, VictorSkyggene 61489936
29Sandnes, Hans JørgenNed i dypet 613817423
30Nordahl, VictorSkogen 610312954
31Pilkey, DavForbrytelse og slafs 605311465
32Pilkey, DavHundemannen drar på Lopphavet 603410635
33Pilkey, DavFarefulle høyder 602911415
34Pilkey, DavHundemannen håver inn 599612024
35Sotberg, VictorBedrager 599414024
36Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 597922652
37Horst, Jørn LierOperasjon gulltann 591117673
38Sandnes, Hans JørgenDypfryst 588016963
39Pilkey, DavNår villdyret våkner 587911235
40Iversen, Andreas K.Max Manus : en tegneserie om en av Norges største motstandshelter 587817693
41Pilkey, DavDen røde rebell 58019166
42Hjardar, SaraMia Myhr og søstrene av Skår 577413284
43Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 576925762
44BékaHjertets hemmeligheter 56869476
45Pilkey, DavLoppenes herre 564911285
46Pilkey, DavI fri dressur 563911085
47Kibuishi, KazuBølgerytteren 559616573
48Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 552420162
49Sandnes, Hans JørgenHavgapet 546415463
50Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 536119612
51Helgheim, OdinTordenguden 536011774
52Hjardar, SaraMia Myhr og barna som forsvant 527912824
53Kibuishi, KazuByen bak skyene 527720962
54Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 526419272
55Nordahl, VictorRevefarmen 525611004
56Pilkey, DavI kattepine 524010205
57Sandmæl, ChaBeseiret 523412384
58BékaKjærlighetssorg 52048296
59Horst, Jørn LierOperasjon Ninja 518713263
60Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 506121962
61BékaFeriefling 50357496
62Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 501919242
63Molaug, Marius HornVerdens verste sommer 501512703
64Pilkey, DavMitt liv som katt 50157706
65Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 494820612
66Mugford, SimonMessi ruler 494710694
67Sandnes, Hans JørgenOrkanen 490711964
68Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8 489369210
69Sandnes, Hans JørgenFrostrøyk 486811474
70Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 486418432
71Brinck, CamillaMysteriet med hullet i veggen 480415533
72Mugford, SimonMbappé ruler 47849584
73Horst, Jørn LierOperasjon zombie 47579385
74Horst, Jørn LierJakten på enhjørningen 475612983
75Dåsnes, NoraBare si ja 474411224
76BékaStjålne drømmer 47337276
77Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 472521672
78BékaSøt musikk 47197656
79Dåsnes, NoraTi kniver i hjertet 468213213
80Hjardar, SaraMia Myhr og det råtne vannet 468112133
81Horst, Jørn LierOperasjon Lurifaks 467813163
82Mjaugedal, HalvorHistorien om Diego Maradona 467510664
83Helgheim, OdinYggdrasil 46609664
84Mugford, SimonRonaldo ruler 46419404
85Horst, Jørn LierOperasjon heksegryte 454714283
86Kibuishi, KazuAlveprinsen 454517802
87Tolo, MichelleFullmåne 452610594
88Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 451714483
89Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 450016602
90Kibuishi, KazuIldfuglen 447717912
91Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 446519852
92Mugford, SimonNeymar ruler 44418575
93Sandnes, Hans JørgenOppslukt 43949974
94Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 437915332
95Norlund, DinaSnøkattprinsen 437512263
96Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 432216542
97Oseman, AliceHjertestopper 429514512
98Kibuishi, KazuSupernova 428817472
99Helgheim, OdinLoke 42848285
100Horst, Jørn LierOperasjon romvesen 42749504
101Horst, Jørn LierOperasjon Svartskog 424917882
102Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 10 424062260
103Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 420917032
104Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og prompebrusen 41838724
105Kirby, KatieDet sykt flaue livet til Lottie Brooks 41428574
106Horst, Jørn LierOperasjon traktor 41429904
107Mugford, SimonØdegaard ruler 41326915
108Aune, ThomasFotballhelter 408111543
109Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 406616642
110Aune, ThomasFotballrekorder 405810703
111Sandmæl, ChaKnust 405811083
112Horst, Jørn LierOperasjon Fangejakt 40479474
113Horst, Jørn LierOperasjon Radius 403313602
114Horst, Jørn LierJakten på slottets hemmelighet 39409754
115Horst, Jørn LierOperasjon Rød sløyfe 394013412
116Kinney, JeffSalig røre 39219863
117Mugford, SimonSalah ruler 39098684
118Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 390616892
119Horst, Jørn LierOperasjon plastpose 389915342
120Molaug, Marius HornVerdens verste kjendis 387812992
121Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 384519321
122Horst, Jørn LierOperasjon Fartsstripe og andre mysterier 38459574
123Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 382911223
124Kinney, JeffBruk huet! 379010323
125Molaug, Marius HornVerdens verste fotballag 378815252
126Sandmæl, ChaAngrepet 376510393
127Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 373914912
128Mæhle, LarsSumpskogen Grand Prix 37367165
129Lindmo, ArneKråkeslottets hemmelighet 373412762
130Mæhle, LarsStormen 37157175
131Kinney, JeffRodrick ruler 370618851
132Kinney, JeffGode, gamle dager 369016092
133Mugford, SimonBellingham ruler 36747474
134Kinney, JeffSiste stikk 365116992
135Kinney, JeffNedsmelting 359613092
136GijéVelkommen til Pandoria 35889673
137Eriksen, Lars HenrikJakten på evighetsmaskinen 35599713
138Hansen, Linn-CatherinJasper ødelegger alt 35548504
139Griffiths, AndyGutta i trehuset med 156 etasjer ser dobbelt 354710543
140Hjardar, SaraMia Myhr og kaoskrystallen 35457584
141Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 353714462
142Brinck, CamillaJakten på gullosten 352610243
143Horst, Jørn LierJakten på Trolløyet 34845945
144Horst, Jørn LierJakten på trollmannens bok 34827714
145Kinney, JeffPå dypt vann 346713002
146Mugford, SimonZlatan ruler 34668564
147Dåsnes, NoraLa skogen leve! 343810363
148Brinck, CamillaEventyret i Lindrizia 343410563
149Mugford, SimonKane ruler 34027094
150Mugford, SimonRashford ruler 34016974
151Horst, Jørn LierJakten på Campingkongen 33836065
152Kinney, JeffSamling i bånn 337710153
153Molaug, Marius HornVerdens verste biltur 336611013
154Kinney, JeffFüllstappa bleie 336410783
155Mæhle, LarsBallongferden 33466375
156Telgemeier, RainaDen store hemmeligheten 33338264
157Telgemeier, RainaEn genial idé 33338573
158Kinney, JeffHjem, kjære hjem 331212682
159Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 330610693
160Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 330416312
161Kinney, JeffDen brutale sannheten 328418751
162Mugford, SimonVan Dijk ruler 32796215
163Mugford, SimonDe Bruyne ruler 32517004
164Johansen, Ørjan ZazzeraHistoria om Erling Braut Haaland 324913132
165Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Håndboka 32368473
166Galligan, GaleGuttegærne Stacey 31876664
167Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 9 316942390
168Kinney, JeffFestbrems 31515725
169Mjelde, CharlotteFelix har følelser 31496914
170Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 31299513
171Våhlund, EliasSuperskurker 31144756
172Norman, Mona GriviDen hvite løven 311210343
173Mugford, SimonSaka ruler 30725885
174Mugford, SimonBarcelona ruler 30665265
175Kinney, JeffDobbel innsats 304711342
176Mugford, SimonLiverpool ruler 30286424
177Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 301614072
178Mæhle, LarsKjempeblekkspruten 29894526
179Våhlund, EliasAlle lyver 29865295
180Kinney, JeffFerieparadiset 296517711
181Kirby, KatieLottie Brooks' ko-ko kjærlighetsliv 29626424
182Mugford, SimonVinícius jr. ruler 29544975
183Våhlund, EliasTilbake 29546904
184Horst, Jørn LierJakten på vikingskatten 29545485
185Kinney, JeffBrakkesyke 295215731
186Våhlund, EliasDen lengste natten 29516534
187Valle, OdaTre er én for mye 29418383
188Mæhle, LarsEgget 29164925
189Mæhle, LarsSvømmekonkurransen 28984726
190Mæhle, LarsReisen 28894456
191Mæhle, LarsBestevennen 28874476
192Horst, Jørn LierJakten på den siste dinosauren 28779003
193Gjendem, Anna BergKjære Pølsa : jeg må bli kjendis! 28758083
194Kirby, KatieLottie Brooks' seriøse vennekriser 28746074
195Horst, Jørn LierJakten på samuraisverdet 28604017
196Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og brøleboksen 28584536
197Horst, Jørn LierSalamandergåten 285719791
198Pilkey, DavSuperpus tegneklubb 28524765
199Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og tøysemaskinen 28324506
200Mæhle, LarsSjøuhyret 28154596
201Mugford, SimonLewandowski ruler 28125415
202Bjørdal, S.G.Den store eplekonkurransen 28056304
203Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Røde maske 28026814
204Winger, CecilieTitanic på 1-2-3 27798483
205Mæhle, LarsSkattejakten 27704246
206Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og godteristøvsugeren 27655944
207West, TraceyJorddragen våkner 27485664
208Våhlund, EliasEn ny venn 27455465
209Brinck, CamillaI duejegernes grep 27268243
210Mugford, SimonYamal ruler 27254665
211Mæhle, LarsVulkanen 27233787
212Galligan, GaleLogan liker Mary Anne 27235355
213Våhlund, EliasHåpløst 27207183
214Telgemeier, RainaDen første krangelen 27116783
215Mæhle, LarsHalloween-festen 27014366
216Yang, Gene LuenAvatar : Et umulig løfte 26946074
217Kirby, KatieLottie Brooks' katastrofale klassetur 26665285
218Andersen, Rolf Magne G.Dragetårnet 26565924
219Kinney, JeffTøffe tider 263213671
220Galligan, GaleEn helt umulig jobb 26196094
221Telgemeier, RainaStoresøstre 26146514
222Kinney, JeffHundedager 260912442
223Galligan, GaleDen store festen 26055654
224Mæhle, LarsHemmeligheten 25934006
225Brinck, CamillaUniversets fire elementer 25854415
226Mæhle, LarsMonsterkrokodillen 25803716
227Tolo, MichellePoltergeist 25787643
228Dahl, RoaldMatilda 257815011
229Fiske, AnnaHvordan begynner man på skolen? 25647303
230Rørvik, Bjørn F.Bokstavtyven Troll 25463976
231Molaug, Marius HornVerdens verste kjæledyr 25358832
232Molaug, Marius HornVerdens verste leirskole 253110262
233Valle, OdaEsters univers : bonusbror og marsvintrøbbel 25226313
234Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 251610142
235Brinck, CamillaEn uventet vending 25106703
236Kinney, JeffFemte hjul på vogna 248913411
237Epstein, GabrielaDen nye jenta 24853876
238Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst begynner på skolen 24825644
239Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 245610612
240Horst, Jørn LierDekkoperasjon 24569202
241Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 24388752
242Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og forte-seg-roboten 24295224
243Mæhle, LarsKrympekatastrofe 24284944
244Handford, MartinHvor er Willy? : den utrolige boken 24174645
245Brinck, CamillaDen siste kampen 24177323
246Brinck, CamillaOppdrag på dypt vann 24086123
247Sandmæl, ChaFanget 23835654
248Moen, Kjersti SynnevaBløte folk 23795704
249Våhlund, EliasUlvene kommer 23796073
250Norman, Mona GriviPanda på rømmen 23587303
251Falch, MalinStjerna : en historie fra Nordlys 23477663
252Mugford, SimonMané ruler 23435084
253Pilkey, DavSuperpus fra alle kanter 23404335
254Brinck, CamillaDen låste portalen 23245374
255Yang, Gene LuenAvatar : Jakten på moren 23175204
256Lindmo, ArneHevneren fra Helheim 23116883
257Kjetun, MariVerdens kjemper 23086433
258Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 23057433
259Halsnes, LineTøffe kjøretøy 22905853
260Mugford, SimonGrealish ruler 22864654
261Griffiths, AndyGutta i trehuset med 169 etasjer begynner ikke på skolen : for det har de ikke lyst til 22756613
262Våhlund, EliasForsvunnet 22686423
263Holsve, Mari MoenI pappas hode 22476783
264Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og stinkomaten 22404694
265Griffiths, AndyGutta i trehuset med 143 etasjer drar på en skrekkelig avslappende ferie 22367742
266Mæhle, LarsRasmus og Trym fisker krabbe 22263486
267GijéKyprians hemmelighet 22246743
268Parr, MariaOskar og eg : alle plassane vi er : roman 22206353
269Mæhle, LarsRasmus finner ikke kosedyret 22043426
270Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 21889212
271Brinck, CamillaDen hemmelighetsfulle verden 21826543
272Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra et populært liv - NOT! 21788352
273Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på campingtur 21744694
274Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 21729212
275Graff, Sverre BjørstadDinosauren som ville bli sjørøver 21695483
276Kaldheim, HelenMørkalven : Drømmen 21647322
277Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 216110212
278Totland, AndersMamma på dass 216010152
279Toriyama, AkiraDragon ball 21587702
280Hagerup, HildeDu eneste : historien om Gunvor Hofmo og Ruth Maier : roman for ungdom 215310841
281Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 21538532
282Halsnes, LineTøffe dinosaurer 21516143
283Kirby, KatieLottie Brooks' kleine BFF-drama 21444304
284Brinck, CamillaMusse og Helium legger en plan 21363925
285Ampofo, Joseph S.S.Maria Storm og Mythosordenen 21095673
286Mathismoen, OleStore dyr 21006013
287Våhlund, EliasAlene 21005034
288West, TraceyMysteriet med soldragen 20994045
289Andersen, Rolf Magne G.Det store togranet 20934824
290Røed, HenningHai! 20834544
291Sandmæl, CharlotteForrådt 20834944
292Mæhle, LarsRasmus rydder 20693306
293Mæhle, LarsAprilspøken 20632667
294Molaug, Marius HornVerdens verste miljøsvin 20609552
295Johansen, Ørjan ZazzeraErling Braut Haaland : frå liten til størst 20586653
296Parr, MariaOskar og eg : alle tinga vi har : roman 20554484
297Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne sykler 20484914
298Blomqvist, FredrikNordlyset 20454764
299Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Alene 20445114
300Blichfeldt, KathinkaKontekst 8-10, 3. utg. : Basis 204124270
301Griffiths, AndyGutta i trehuset med 117 etasjer havner i fengsel 20376812
302Mjaugedal, HalvorHistorien om Martin Ødegaard 20325183
303Pilkey, DavBedre sammen 20233385
304Sandmæl, ChaSåret 20224734
305Raknes, LinaÅse fanger en krabbe 20145043
306Sandmæl, ChaForrådt 20064454
307Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 20059962
308Mugford, SimonPogba ruler 20044044
309Strid, Jakob MartinDen utrolige historien om den kjempestore pæra : (eller beretningen om hvordan Jeronimus Bjergstrøm Severin Olsen ble gjeninnsatt i sitt rettmessige embete som Solbys borgermester, til glede for alle byens innbyggere, utenom én) 19774614
310Kaldheim, HelenMørkalven : Kontroll 19717002
311West, TraceyJordskjelv-dragens øye 19702717
312Ōima, YoshitokiSilhuett av en stemme 19496662
313Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og tomattorsken 19472697
314Aune, ThomasFotballklubber 19466353
315Molaug, Marius HornVerdens verste venn 19458802
316Lindmo, ArneHeksa i Nøkkemyra 19345323
317Mugford, SimonVM-heltene ruler 19323815
318Edwards, Ellen M. TudorExplore 5, 2. utg. : My book 192529910
319Norman, Mona GriviDen falske enhjørningen 19126103
320West, TraceyVanndragens hemmelighet 19043495
321Mæhle, LarsFlaggermusgrotten 19042727
322Snashall, SarahHunder og valper 19036083
323Mugford, SimonSon ruler 19003215
324Norman, Mona GriviLure lemurer 18976053
325Dahl, RoaldHeksene 18929951
326Norman, Mona GriviIsbjørnmysteriet 18867152
327Moen, Kjersti SynnevaSelma gjør så godt hun kan 18836652
328Dürenfeldt, Martin vonVerdens søteste 18744344
329Molaug, Marius HornVerdens verste skitur 186410161
330Osoble, Mulki Mukhtar MohamudAnisas magiske medaljong 18606252
331Klepp, AnneliLeona i bursdagstrøbbel 18583934
332Peers, BobbieMarshmallowsmaskinen 18504703
333Probert, TimKampen mot mørket 18484903
334Jacobsen, Jenny J.Rare valper 18443744
335Lindmo, ArneEdderkoppenes dronning 18385043
336Sotberg, VictorBare Victor 182618011
337Kusaka, HidenoriPokémon eventyrene : red, blue & green 18185123
338Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst reiser på ferie 18145363
339Lindahl, LenaAlle må bæsje 18055233
340Fiske, AnnaHallo natta! 18054284
341Lindmo, ArneUnderjordisk oppdrag 18056112
342Andersen, Rolf Magne G.Stigetrollets hevn 18013854
343West, TraceyGulldragens skatt 17982876
344Mjelde, CharlotteFelix krangler 17953025
345Yang, Gene LuenAvatar : Det som ødelegger 17934224
346Mæhle, LarsMysteriet med den tause papegøyen 17925273
347Yang, Gene LuenAvatar : Røyk og skygge 17903854
348Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en fantastisk bursdag - NOT! 17805473
349Mugford, SimonPalmer ruler 17682896
350Halsnes, LineTøffe maskiner 17675313
351Merz, AnaSkal bare 17544603
352Mæhle, LarsDinosaurgjengens ABC : bokstavjakten 17512546
353Horst, Jørn LierJakten på den hvite ørnen 17463145
354Horst, Jørn LierJakten på den blå dragen 17462776
355Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på overnatting 17443395
356Norman, Mona GriviTigertrøbbel 17427832
357Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på tivoli 17294014
358Norberg, Tora MarieKjendis : kunsten å bli berømt 17225063
359Norman, Mona GriviPumaproblemet 17216052
360Lyng, SandraLykke til på skolen, Corny! 17122716
361Mjaugedal, HalvorHistorien om Erling Braut Haaland 17024453
362Lindgren, AstridBrødrene Løvehjerte 17016102
363Dahl, RoaldCharlie og sjokoladefabrikken 16888731
364Eriksen, Lars HenrikSkrotnissens hemmelighet 16833604
365Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en dustete dramaqueen - NOT! 16785573
366Pilkey, DavHvordan vinne venner 16762726
367Norman, Mona GriviPapegøyens hemmelighet 16685313
368Douyé, SylviaKryptozoologi for begynnere 16644393
369Mæland, Ingebjørg FaugstadDumper 16582736
370Oseman, AliceHjertestopper : Gutt møter gutt 16585752
371Griffiths, AndyGutta i trehuset med 130 etasjer : får øye på en kjempestor flue (som også er kjempeirriterende) 16556232
372Riordan, RickLyntyven 16416612
373Klepp, AnneliLeona i monstertrøbbel 16413524
374Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst feirer bursdag 16364183
375Jamtli, John S.Tungtvannsaksjonen 16357502
376Rusten, Solveig MoenAldri bli forelska 16315712
377Norman, Mona GriviValpeveddeløpet 16235333
378Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 16219061
379Assarasakorn, MichelePotegjengen 16202686
380Hunter, ErinTilbake til villmarken 16136772
381Sortland, BjørnMission 1: Rio de Janeiro 16116872
382Mæhle, LarsTrampolinetullball 16102356
383Tolo, MichelleDet første møtet 16084353
384GijéJakten på opprinnelsen 16024683
385Lyng, SandraGratulerer med dagen, Corny 16012656
386Norman, Mona GriviGepardgåten 15965542
387Dahl, RoaldGeorgs magiske medisin 15956652
388Suongir, Hanne-SofieEmmas dilemma 15944793
389Marienborg, IreneNatta! sier Nora 15913884
390Edwards, Ellen M. TudorExplore 7, 2. utg. : My book : engelsk for barnetrinnet 158622090
391Griffiths, AndyGutta i trehuset med 104 etasjer må skaffe ti millioner kroner (ellers!) 15865612
392Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en hemmelig kjærlighetskatastrofe - NOT! 15745762
393Mæland, Ingebjørg FaugstadTømmerbil 15722655
394Andersen, Rolf Magne G.Den magiske fotballen 15675013
395Rowling, J.K.Harry Potter og fangen fra Azkaban 15636052
396Våhlund, EliasHåndboka 15595063
397Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en rampete lillesøster - NOT 15593005
398Holowaty, LaurenPeppas nye lillesøster 15582246
399Gumpaw, FelixFørste sak 15572915
400Heimen, Rikard B.Bjørnis kjører brannbil 15552875
401Kuhn, CamillaGlenn og skurkene 15543284
402Klepp, AnneliLeona i rottetrøbbel 15503534
403Mæland, Ingebjørg FaugstadBergingsbil 15392655
404Phoenix, H.L.Hemmeligheten 15384363
405Kirby, KatieLottie Brooks' kaotiske julefeiring 15342855
406Lindmo, ArneVampyrer og demoner 15345162
407Akerlie, IbenLars er lol 153315920
408Holowaty, LaurenPeppas brannbil 15262565
409Lindmo, ArneForbannelsen i Trollskog 15254243
410Røed, HenningMonstre i dypet 15254803
411Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst går i bryllup 15232655
412Rowling, J.K.Harry Potter og Føniksordenen 15184673
413Mæhle, LarsRasmus og Trym baker 15162456
414Donaldson, JuliaGruffalo 15153664
415Helgheim, OdinKatteguden Frøya : en historie fra Ragnarok 15143384
416Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst står på scenen 15084603
417Assarasakorn, MichelePOTE-gjengen får seg en overraskelse 15072506
418Egner, ThorbjørnKlatremus og de andre dyrene i Hakkebakkeskogen 15034483
419Winick, JuddGutten som styrtet til jorda 15034413
420Oseman, AliceHeartstopper 15018731
421Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på ballett 14993584
422Phoenix, H.L.Jakten på den røde stjerne 14964673
423Lemire, SabineMira 14953873
424West, TraceyGiftdragens sang 14922705
425Halsnes, LineTøffe dyr 14844553
426Kusaka, HidenoriPokémon-eventyrene : red, blue & green 14833464
427Mæhle, LarsRasmus feirer bursdag 14832117
428Bjerkeland, IngvildUdyr 148310231
429Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 14816612
430Pilkey, DavSuperpus store drømmer 14772685
431Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 14736092
432Guinness world records 2026Guinness world records 2026 14733014
433Holowaty, LaurenEnhjørning-Peppa 14721907
434Lindmo, ArneReisen til Atlantis 14723664
435Assarasakorn, MichelePOTE-gjengen og den store forandringen 14712645
436Norman, Mona GriviHaien kommer! 14665182
437Klepp, AnneliLeona i sirkustrøbbel 14573234
438Brown, Aleksander KirkwoodElggutten 14515272
439Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne rydder 14463454
440Garmann-Aarhus, BenedicteVerdens rareste dyr 14456222
441Peers, BobbieLuridiumstyven 14428871
442Higgins, CamGøy på landet 14403154
443Griffiths, AndyGutta i trehusets ekstremt hemmelige historier 14294353
444Telgemeier, RainaDrama 14273014
445Lillebo, MariaLille Villkatt begynner på skolen 14264103
446Rowling, J.K.Harry Potter og ildbegeret 14254483
447Mæhle, LarsRasmus og fargene 14242316
448Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst havner i trøbbel 14243244
449Sæther, GørilDen store boka om kjæledyr 14185002
450Dürenfeldt, Martin vonNorske rovdyr 14172575
451Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra et fancy Paris-eventyr - NOT! 14153264
452Kjetun, MariSøt og farlig 14122655
453Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Ulvene kommer 14113404
454Tolo, MichelleSpøkelsesvenn : det første møtet 14104263
455Smart, JamieApekatt mot harepus 14082745
456Falch, MalinBjørnar : et eventyr fra Nordlys 14083364
457Kuhn, CamillaLunda på rideskole 14053573
458Linde, HeidiAnnenhver uke 14036822
459West, TraceyIlddragens kraft 14002695
460Holowaty, LaurenPeppa elsker enhjørninger og havfruer 14001877
461Yang, Gene LuenAvatar : Nord og sør 13993074
462Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst hjelper til 13902246
463Andersen, Rolf Magne G.Den sorte løve 13863204
464Mæland, Ingebjørg FaugstadBuss 13842246
465Sharif, GulraizHør her'a! 138019940
466Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse og julenissen 13765872
467Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en ekte BFF - NOT! 13725062
468Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst møter tannfeen 13714283
469Muncaster, HarrietEsmeralda blir prinsesse 13702096
470Mæland, Ingebjørg FaugstadBrannbil 13672256
471Probert, TimSkyggen 13673014
472Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst og snøfestivalen 13612455
473Mæhle, LarsMysteriet med den syke valpen 13591986
474Telgemeier, RainaSmil 13592834
475Andersen, Rolf Magne G.Dinosaurjakten 13573453
476Mæhle, LarsHvem har bæsja? 13572126
477Kibuishi, Amy KimMysteriet med den blå tåken 13473334
478Rowling, J.K.Harry Potter and the philosopher's stone 13458601
479West, TraceySølvdragens glans 13452186
480Müller, ReidarLivet er livsfarlig! : den utrolige historien om livets utvikling fra bakterier til deg 13404423
481Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst og stjerneskuddet 13372655
482Samdal, PederMer enn en spiller 13345062
483Larmo, IdaO'boy : min klin kokos tegnedagbok 13325302
484Willems, MoJeg brakk snabelen! 13322684
485Pilkey, DavHundemannen i fri dressur 13322704
486Sattin, SamuelUnico : Oppvåkningen 13202106
487Griffiths, AndyGutta i trehuset med 130 etasjer får øye på en kjempestor flue (som også er kjempeirriterende) 13194542
488Bringsværd, Tor ÅgeTambar har bursdag! 13182994
489Klepp, AnneliLeona i premietrøbbel 13163294
490Strid, Jakob MartinMimbo Jimbo lager kunst 13072166
491Jackson, IdaBrillebjørn i svømmehallen 12961996
492Våhlund, EliasRøde maske 12933993
493Norman, Mona GriviDinosauregget 12914342
494Marienborg, IreneJeg må tisse! sier Nora 12912764
495Walliams, DavidGangster-bestemor 12849411
496Flynn, IanSonic the hedgehog : Verdens raskeste pinnsvin ; Det onde geniet 12752335
497Jamtli, John S.Grenselos 12735392
498Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst og snøgutten 12723034
499Dragland, LiseHvem i jungelen? 12722315
500Stene, Gert-OlavForbannelsen 12714043
501Omdahl, Christopher RobinPower up! : gamingheltene som tok meg til neste nivå 12677981
502Guinness world records 2025Guinness world records 2025 12673323
503Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en perfekt hundepasser - NOT! 12634492
504Hafstad, StianMinnetyven 12605662
505Egner, ThorbjørnFolk og røvere i Kardemomme by 12575632
506Helgheim, OdinVokterhunden Garm : Ragnarok 12522465
507Wilkinson, L.M.Edelpote og hjertesteinen fra Alluria 12501836
508Homme, Annika Linn VerdalLava 12464492
509Bringsværd, Tor ÅgeTambar begynner på skolen 12412235
510Mæland, Ingebjørg FaugstadBulldoser 12302016
511Russell, Rachel RenéeNedtegnelser om å leve lykkelig alle sine dager - NOT! 12214492
512Oda, EiichiroOne piece : Romance dawn - eventyrets daggry 12153203
513Mæhle, LarsTeatertrøbbel 12141986
514Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på undervannseventyr 12112924
515Mæhle, LarsBursdagsbaluba 12101936
516West, TraceyIsdragens frost 12092355
517Smart, JamieMenneskene kommer! 12092165
518Dragland, LiseHvem i skogen? 12062524
519Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne tegner 12053323
520Mæhle, LarsHvor er kosebamsen? 12001697
521Nordahl, VictorReveflammene 11932784
522Piercey, RachelKom, bli med på tur i eventyrskogen 11873183
523Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst drar på skoletur 11842544
524Dragland, LiseHvem i havet? 11812285
525Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst og den nye jenta 11793443
526Phoenix, H.L.Håpet 11782894
527Griffiths, AndyGutta i trehuset dør (nesten) av sine egne vitser 11773223
528Berg, Sunniva RellingJakten på talltyvene 11753283
529Nygaard, Peder HornsethSupernova 11754852
530Mæland, Ingebjørg FaugstadFeiebil 11741965
531Heiberg, Anette V.Pappa støvsuger byen 11732285
532Kuhn, CamillaLøs tann 11702374
533Telgemeier, RainaSøstre 11702135
534Kirby, KatieLottie Brooks vs. de ultraslemme jentene 11652834
535Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en talentfull popstjerne - NOT! 11595232
536Willems, MoVi er i en bok! 11572394
537Aas, MartinDet kuleste fra vikingtiden : mektige konger, stores slag, farlige reiser 11503952
538Kleppe, HåvardTøffe brannbiler 11481935
539Mæhle, LarsHvor er krabbene? 11471686
540Holowaty, LaurenPeppas drageeventyr 11431577
541Peers, BobbieNudelpuddelen 11402844
542Diskin, ElizabethEnter 9, 2. utg. : engelsk for ungdomsstrinnet 113716540
543Willems, MoEn stor fyr tok ballen min! 11352005
544Lindahl, LenaAlle må sove 11343183
545Handford, MartinDen fantastiske reisen 11322225
546West, TraceyJakten på lyndragen 11252145
547Rowling, J.K.Harry Potter og halvblodsprinsen 11223822
548Douyé, SylviaJenta som elsket fabeldyr 11223153
549Ewo, JonMonster! 11212794
550Mæhle, LarsHvem har tatt pølsene? 11201646
551Walliams, DavidVerdens verste barn 11178141
552Klepp, AnneliLeona i sykkeltrøbbel 11142185
553Bjelland, Nina RasmussenSynopsis : Håndbok 111120120
554Strid, Jakob MartinDen fantastiske bussen : (eller hvordan vi kom fra A til B) 11101806
555Jackson, IdaBrillebjørn blir storebror 11081925
556Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en kul TV-stjerne - NOT! 11055132
557Gumpaw, FelixDe ville ninjaene 11032125
558Willems, MoSe hva jeg kan! 11021965
559Brunstrøm, ThomasSallys pappa elsker Halloween 11021736
560Griffiths, AndyGutta i trehuset med 117 etasjer : havner i fengsel 11004112
561CopycatHermegås 10991378
562CampingCamping 10971358
563West, TraceyDrømmen om regnbuedragen 10971855
564Øverli, FrodeFrida i Aquador 10963173
565Eriksen, FrøydisReligion og etikk : vg3 109013280
566Jackson, IdaBrillebjørn er syk 10871955
567Molaug, Marius HornSånn ble jeg verdens beste fotballspiller 10854752
568Snashall, SarahKatter og kattunger 10853313
569Spont, SiriMolly er min 10832444
570Willems, MoDet er en fugl på hodet ditt! 10792234
571Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en elegant isprinsesse - NOT! 10774812
572Ewo, JonBø! 10742055
573Bringsværd, Tor ÅgeTambar får en ny venn 10712803
574Andersen, Rolf Magne G.Verdens beste sykkel 10701606
575Smart, JamieBunny vs Monkey og dommedagsforbundet! 10691835
576Mæhle, LarsFengselsmysteriet 10651975
577Barky boatsBarkebåter 10641338
578Lyng, SandraDu får ikke være med, Corny 10631766
579Rowling, J.K.Harry Potter og dødstalismanene 10633313
580Mæhle, LarsTannfetøys 10601646
581Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en bedreviter - NOT! 10584962
582CharadesMimelek 10561447
583Peers, BobbieSkilpaddekanonen 10562663
584Winger, CecilieAndre verdenskrig i Norge på 1-2-3 10554052
585Winick, JuddHilo redder absolutt hele verden 10533143
586Solberg, A. AudhildSkyggene i skolegården 10515421
587Willems, MoVi drar på kjøretur! 10381975
588Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst får tryllekopper 10351895
589Griffiths, AndyGutta i trehuset med 104 etasjer 10343852
590Dahl, RoaldSVK 10303792
591Nicolaisen, FredrikkeLørdag med pappa 10292184
592Kaldheim, HelenMørkalven : Trofeet 10283023
593Ousland, BjørnVelkommen til Grumyra 10263812
594Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en ny BFF - NOT! 10262683
595Mæhle, LarsHvor er den mellomste Bukken Bruse? 10241616
596Hove, Olav; Jørgensen, Jørg Arne; Rasmussen, Jarle; Sandboe, MaritStore spørsmål 102142480
597Brinck, CamillaNå er det leggetid 10201925
598Mæhle, LarsHvem er vaffeltyven? 10181606
599Raknes, LinaÅse og Kjeks 10172803
600Parr, MariaVaffelhjarte : : Lena og eg i Knert-Mathilde 10177214
601Lindman, MerviMinsten baker 10151606
602Di Fiore, MariangelaSimon lager mat selv 10151945
603Yoga ballYogaball 10141208
604Holowaty, LaurenPeppa og den magiske kle-seg ut-dagen 10121377
605Lieske, DanielEn ny verden 10121815
606West, TraceyTordendragens brøl 10081985
607Andersen, Rolf Magne G.Luftskoene 10082204
608Klepp, AnneliHyttetur-skrekk 10043882
609Edwards, Ellen M. TudorExplore 4, 2.utg. : My book 100417930
610Mæhle, LarsHvem er bolletyven? 10041636
611Iversen, Andreas K.Max Manus : : en tegneserie om en av Norges største motstandshelt 10003352
612Holowaty, LaurenPeppas eventyr 9991486
613Griffiths, AndyGutta i trehuset forteller vitser til de får lattersjokk 9972683
614Mæhle, LarsHvem tegnet bart på maleriet? 9961526
615Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne drar på stranda 9952763
616Probert, TimMørketiden 9871895
617Jacobsen, Jenny J.Små poter 9821795
618Horikoshi, KōheiMitt helteakademia 9803752
619Brunstrøm, ThomasSallys pappa gidder ikke å være voksen 9781606
620Smart, JamieBunny vs Monkey og overlyds-ai-ai! 9771705
621GijéDen mystiske forsvinningen 9762463
622Boyne, JohnGutten i den stripete pyjamasen 97610380
623Horst, Jørn LierMaltesergåten 9754812
624Jamtli, John S.I skyggen av Tirpitz 9744582
625Brinck, CamillaKjærlighetens vind 9721895
626Daddy putdownNatta med Pappa 9701307
627Jacobsen, Jenny J.Hvilket dyr? 9701745
628Lindman, MerviMinsten har en potte 9701665
629Dahl, RoaldDen kjempestore krokodillen 9702234
630Oda, EiichiroOne piece : Slaget mot Buggy-piratene 9662583
631Kinney, JeffHundedager : En pingles dagbok 9653023
632Asbjørnsen, Peter ChristenDe tre bukkene Bruse 9573193
633Andersen, Rolf Magne G.Jeg er Kokosbananas 9551586
634Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Forsvunnet 9552084
635Tjønn, Brynjulf JungFotballskoene 9552973
636Lyng, SandraHeia Corny 9541536
637Stavås, Trond J.Mestertyven Gjest Baardsen 9533242
638Røed, HenningUtdødde skrekkdyr! 9521895
639Kinney, JeffRowleys dagbok : en supergod bestevenn : endelig min tur! 9483382
640Bekeng-Flemmen, SiljeVi må rekke barnehagen! 9452443
641Mæhle, LarsHvor er myggen? 9361346
642Marcus, HåkonVilldyr 9355261
643Fiske, AnnaHvordan lager man en baby? 9333013
644West, TraceyMånedragens reise 9271775
645Klepp, AnneliGullunge-tabber 9263362
646Castle, PaulKringle og Finn 9262054
647Peers, BobbiePapegøyehelikopteret 9222164
648Mjaugedal, HalvorHistorien om Ada Hegerberg 9212583
649Donaldson, JuliaLille Gruffalo 9202244
650Peers, BobbieSnøfreserduellen 9202423
651Winick, JuddDet store buldrende braket 9202703
652Mæhle, LarsHvem gikk med utesko inne? 9161526
653Kleppe, HåvardGod natt, Bjørnis 9151406
654Kjølberg, KristofferSupermegagigasjefen og den utrolige misforståelsen 9143013
655Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne leker med følelser : en faktabok 9142803
656Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne plukker bær 9132443
657Banke, PeterAlt om Neymar 9133212
658Deutsch, BarryDen tapte arving 9111516
659Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8-10 : Elevhåndbok 90615250
660Aspen, Marthe GravsethDen kjempestore Bjørnisboka 9051765
661Mæhle, LarsMysteriet på Kongsseteren 9052004
662Brunstrøm, ThomasSallys pappa får fotballfeber 9041267
663Stai, KariFlaut 9041944
664Deutsch, BarryUngdragenes profeti : en tegneserieroman 9011267
665Kjetun, MariSvaret er sjiraff 9001964
666Raknes, LinaÅse får besøk 9001745
667Pamment, JasonLukas og den magiske øya 8981804
668Griffiths, AndyHelt borte og langt vekk 8952733
669Brunstrøm, ThomasSallys pappa i Syden 8931336
670Strid, Jakob MartinDa Lille Larsens hus blåste bort 8911695
671Jackson, IdaBrillebjørn i bursdag 8891277
672Kinney, JeffFestbrems : [En pingles dagbok] 8882503
673Solli, TerjeTa aldri et troll med deg opp i et stupetårn 8883262
674Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 8874851
675Donaldson, JuliaSmåtting : fisken som fortalte historier 8871237
676Linde, HeidiKlasseboka 8853162
677Marienborg, IreneEn baby! sier Nora 8852493
678Grande, MartineLilly sover borte 8843162
679Hunter, ErinKnust idyll 8802154
680Lemire, SabineMira : #reise #Paris #savn 8802174
681Borge, NinaJakob på vippepunktet 8796161
682Jolley, DanKnust idyll 8782104
683Brinck, CamillaMusse & Helium på eventyr 8781645
684Brunstrøm, ThomasDa Sallys pappa var liten 8771247
685Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra på tur 8771764
686Stokke, NilsI maurtua 8761336
687Bringsværd, Tor ÅgeTambar på sykehuset 8751426
688Mæhle, LarsPiratproblemer 8751366
689BingoBingo 8731177
690Dürenfeldt, Martin vonVerdens største 8731665
691Jolley, DanEn klan i knipe 8712174
692Muncaster, HarrietDen nye skolen 8681326
693Schau, KristopherBæsjen til pappa 8632783
694Bjelland, Nina RasmussenSynopsis : Håndbok : norsk 8-10, bokmål 86310590
695Mæhle, LarsSpinosaurusen 8603382
696Christiansen, Pål H.Matboksen 8602353
697Probert, TimLandet midt imellom 8551356
698Ousland, BjørnPrompetroll 8551924
699Hegerberg, AdaPå samme lag 8534481
700Guinness world records football edition 2026Guinness world records fotballutgave 2026 8531934
701Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra på biblioteket 8532094
702Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra kjører brannbil 8511984
703Blixt, HannaOppdraget i London 8501864
704Andersen, Rolf Magne G.Skattejakten 8491296
705Strid, Jakob MartinMimbo Jimbo og de store elefantene 8491117
706Svingen, ArneSnitch 8485791
707Holowaty, LaurenPeppa er snill 8481306
708Lyng, SandraDen store boken om Corny 8481455
709Johansen, Tore UlabrandErling Braut Haaland : fra talent til verdensstjerne 8472842
710Rowling, J.K.Harry Potter and the prisoner of Azkaban 8457641
711Bringsværd, Tor ÅgePetra sparker fotball 8401435
712Herlofsen, Sarah RoxanaKroppen vår fra bæsj til hår 8401814
713Svingen, ArneDen onde læreren 8384841
714Phoenix, H.L.Valget 8362044
715Steffensen, SandraTil topps 8352573
716Dahl, RoaldDen fantastiske Mikkel Rev 8342862
717Kolstad, HaraldHytte i skogen 8332014
718Willems, MoDet er vanskelig å vente! 8311714
719Kleppe, HåvardTell med Bjørnis 8291465
720Falch, MalinBjørnar : en historie fra Nordlys 8291684
721Handford, MartinHvor er Willy nå? 8252153
722Fjeld, Terje KrogsrudFabel 7 : norsk for barnetrinnet 82311370
723Johnsen, Janne AasebøBamsen 8222083
724Kusaka, HidenoriPokémon-eventyrene : gold, silver & crystal 8222683
725Dürenfeldt, Martin vonVulkaner 8201784
726James, HollisRedd dinosaurene! 820978
727Walliams, DavidAstrobajas 8191904
728Lindman, MerviMinsten tar på klær 8131405
729Do, AnhNinjakid 8122772
730Vålaug, AnneKvist og Krokus 8102523
731Lindman, MerviMinsten plasker 8091565
732Sandmæl, CathrineBare oss to 8061874
733Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en lykkelig hjerteknuser - NOT! 8054141
734Lilleøien, BårdOver dal og berg 8042443
735Svingen, ArneRom 13 8043882
736Sveen, GunnarStjerneskills 8041684
737Pilkey, DavHundemannen i kattepine 8031585
738Marienborg, IreneAu! sier Nora 8022143
739Peach, HeliMørkalven : Alene 8023242
740Hegedus, ToriaHvor er Peppa i dyrehagen? : en let-og-finn bok 7991127
741Brym, SaraFantus har bæsja 7961117
742Klepp, AnneliGutte-spetakkel 7932652
743Josefsen, Fridtjof StensæthKorpset som tok til høyre i stedet for venstre 7922313
744Lindmo, Arne KristianKråkeslottets hemmelighet 7883882
745Snashall, SarahSmygende slanger 7872323
746GijéMankefalkens fjær 7862183
747Where's Bluey?Hvor er Bluey? : en let-og-finn-bok 7851087
748Adams, BenOppdrag bestemor 7831824
749Barbo, Maria S.Mysteriet med den forsvunne maten 7821385
750Kuhn, CamillaRyddetid 7802203
751Næss, Jan ChristopherSvømmehallen 7792073
752Smart, JamieDen gærne grevlingen våkner! 7791136
753Archer, MandyPeppa på ballett 7781156
754Lemire, SabineMira : #husbåt #pappa #kjærlighet 7782193
755LylianErin 7752133
756Fiske, AnnaHallo skogen! 7742293
757Kilane, Karen MargreteMirakelpulveret 7743122
758Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Håpløst 7712123
759Istad, AlexanderGutta Krutt & gledesdreperen 7713802
760Strid, Jakob MartinMimbo Jimbo bygger et fyrtårn 7681087
761Halsnes, LineTøffe biler 7671485
762Klepp, AnneliSprekke-hemmeligheter 7653412
763Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 7645071
764Phoenix, H.L.Lyset 7631684
765Klepp, AnneliLeona i vintertrøbbel 7612203
766Marienborg, IreneDet regner! sier Nora 7611963
767Phoenix, H.L.Monsteret 7601475
768Renslebråten, LineVirkelighetens monstre 7592433
769Mæhle, LarsHvem har tatt brillene? 7581246
770 Georg og dinosauren 7561027
771Peers, BobbieKakkilakken 7561874
772Houm, NicolaiZombieLars 7553282
773Gjerde, HanneMaskinlæreren 7553881
774Griffiths, AndyI hulen til peanøttsmør-monsteret 7541116
775Collins, SuzanneThe Hunger Games 75210320
776Rigal, Lucy HermozaGente 10 : Ejercicios 75211730
777Panton, GaryFinn fotballspilleren : en let-og-finn-bok 7491315
778Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 7493332
779Russell, Rachel RenéeDustedagboka : nedtegnelser fra et populært liv - NOT! 7493212
780Horikoshi, KoheiMitt helteakademia 7482802
781Mæhle, LarsJulegaven 7481355
782Collins, SuzanneDødslekene 74810250
783Gumpaw, FelixSnømonsteret 7471375
784Rusten, Solveig MoenHold pusten : tredje bok om Lea og Alexa 7462492
785Tur, Míriam BonastreSpådommen 7421136
786Lindman, MerviMinsten kan alt! 7421335
787Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra hilser på kongen 7412033
788Bjärbo, LisaDaniel møter en stegosaurus 7401365
789Halvorsen, Anne GunnHa-med-dagen 7391245
790Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen av de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 7362253
791Oda, EiichiroOne piece : En ærlig sak 7341973
792Lamøy, ChristofferLiket i myra 7333632
793Karlsen, ChristianFotballskills : lær deg proffenes beste triks og finter 7331594
794Aspen, Marthe GravsethHåndbok for små brannkonstabler 7331345
795Brochmann, NinaJenteboka : Ellen og Ninas guide til puberteten 7323292
796Lindman, MerviMinsten og den fine kroppen 7321764
797ShadowlandsSkyggeland 7311096
798Estes, MaxSur 7311484
799Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra får sykkel 7291694
800Müller, ReidarSupervulkaner og digre dinosaurer : den kjempestore boka om Norges kjempelange historie 7293222
801Brunstrøm, ThomasSallys pappa gjør henne sykt flau 7271355
802Bjerkeland, IngvildIngen steder å gjemme seg 7264091
803Dahl, RoaldDustene 7263022
804Rørvik, Bjørn F.Alle barna 7251215
8055-minute storiesFull fart, Bluey! 725908
806Rørvik, Bjørn F.Rare og veldig rare jobber 7233572
807Mæhle, LarsHvor ble det av alle sokkene? 7231106
808Alley, BobBli med til brannstasjonen 7221116
809Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 7223911
810Klepp, AnneliDynamitt-fotball 7202832
811Alexie, ShermanThe absolutely true diary of a part-time Indian 71817950
812Rowling, J.K.Harry Potter and the Goblet of Fire 7152283
813Gumpaw, FelixKongelig fiskesvindel 7131186
814Hatke, BenJack i jungelen 7112223
815Flesvig, HermanHerman : historier fra en udiagnostisert oppvekst 7104701
816Bagieu, PénélopeHeksene 7081295
817Kibuishi, Amy KimVannets rike 7071405
818Jamtli, John S.Operasjon muskedunder 7072293
819Holst, Regine ToftenReisen til de dødes øy 7062642
820Hamre, Victoria HaallmanMiso 7052133
821Tuflåt, Marianne LøvslettenKikki blir sint 7051454
822Svingen, ArneKappen 7054001
823Mæhle, LarsHvor er billetten? 703947
824Kibuishi, KazuSteinvokteren : Amuletten 7031913
825Kinney, JeffRowley Jeffersons superkule eventyr 7022053
826Dürenfeldt, Martin vonVerdens farligste 7021624
827Jamtli, John SigvartSabotør 7013492
828Borge, NinaHavfolket 7003242
829Hunter, ErinEn klan i knipe 6991604
830Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer : sitter barnevakt i en bagett 6992592
831Diskin, ElizabethEnter : Basic skills 8-10 69812030
832Raknes, LinaÅse blir storesøster 6961494
833Karlsson, EllenSara får plaster 694967
834Rusten, Solveig MoenUrolig hjerte : andre bok om Lea og Alexa 6942922
835Kinney, JeffDobbel innsats : En pingles dagbok 6922263
836Stokke, NilsPå månen 6911096
837Kusaka, HidenoriPokémon-eventyrene : Yellow 6901883
838Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en ny BFF- NOT! 6872053
839Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det-store trehuset med 52 etasjer 6872802
840Oxlade, ChrisRaske biler 6863012
841Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer : sitter barnevakt i en baguett 6853292
842Neverdahl, Ida EvaFloke 6843272
843Wikmark, RonnySuperhelten Bjørnis 6841066
844Barbo, Maria S.Ash tar kaka 6811235
845Parr, MariaKeeperen og havet 6812822
846Horst, Jørn LierUndervannsgåten 6814581
847Sveen, GunnarMartin Ødegaard : geniet på midtbanen 6782023
848Lindmo, ArneOndskapens festning 6782153
849Griffiths, AndyGutta i trehuset med 143 etasjer : drar på en skrekkelig avslappende ferie 6781983
850Molaug, Marius HornVerdens verste jul 6762352
851Pilkey, DavHundemannen : loppenes herre 6761116
852Dahl, RoaldDen magiske fingeren 6752093
853 Hammergården 674848
854Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 6743372
855Svingen, ArneHalloweenhuset 6703581
856Rowling, J.K.Harry Potter and the Chamber of Secrets 6701913
857Bross, HelenaVerdens beste venn 6701753
858Svingen, ArneDen slemme eleven 6703222
859Guinness world records 2024Guinness world records 2024 6681753
860Aurstad, ToreMonster! : fortellinger om monstre og fabeldyr 6672602
861Selmer, Siri SjøgrenNora : prosjekt bestevenn 6662003
862Holmås, RagnhildRabalder deler likt 6652073
863Donaldson, JuliaDe fæle fem 664996
864Svingen, ArneStormen 6633242
865Fiske, AnnaHvordan er det å være voksen? 6612033
866Bringsværd, Tor ÅgeTambar og den lille, snille ulven 6611853
867Dybvig, PerDe står i kø 6611943
868Karlsson, EllenMai og Sara krangler! 6601066
869Handford, MartinHvor er Willy? : den fantastiske reisen 6601624
870Rowling, J.K.Harry Potter and the Order of the Phoenix 6601225
871Eriksson, EvaJulia hjelper til 6571195
872Bross, HelenaSove borte 6551983
873Grøtte, Bjørn TorePuck off! : om vennskap og rake pucker 6533991
874Blabey, AaronBarske bøller gjør gode gjerninger (enten du liker det eller ikke) 6532063
875Lunde, MajaSceneskrekk 6523611
876 Guinness world records 2022 6511973
877Bringsværd, Tor ÅgeTambar er et troll 6512182
878Lindh, Helene BergerForelskelse og andre dommedagsprofetier 6512812
879Jackson, IdaBrillebjørns barnehagebok 6511324
880Teba, AliciaDen lille heksa Plingeling og skogsmysteriet 6511334
881Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 6512542
882Di Gregorio, GiovanniSarahs drøm 6491813
883Grine, ChrisInvasjonen 6482093
884Nusa, AntonioAlt starter med en drøm 6463062
885Kinney, JeffRowley Jeffersons superkule skumle historier 6451803
886Lane, JeanetteDet store pannekakeløpet 6451165
887Svingen, ArneSpøkelseshotellet 6433791
888Mæhle, LarsFantorangen bader 642946
889Winick, JuddHilo i fritt fall 6401933
890Lunde, MajaTordendronningen 6402952
891Roskifte, KristinAlle sammen reiser 6381903
892Peers, BobbieFlukten fra jorden 6373351
893Nylund, MaikenDetektivklubben og mysterium nummer 100 6372252
894Laird, JennyDinosaurene kommer 6361434
895Andersen, Rolf Magne G.Romvesenet 6351693
896Ehrlin, Carl-Johan ForssénDen lille kaninen som så gjerne ville sove 634817
897Rowling, J.K.Harry Potter and the deathly hallows 6321564
898Hole, ArneMatemagisk 10 : Oppgavebok 6327540
899Edwards, Ellen M. TudorExplore 6, 2. utg. : : My book 63210620
900Gjendem, Anna BergGi meg et kjæledyr! 6312982
901Rowling, J.K.Harry Potter and the half-blood prince 6311354
902 Alt du trenger å vite om hunder og valper : lær om stell av hunder og valper 6272592
903Gronemann, SteffenAlt om Zlatan 6262432
904Stilson, MichaelFelix : hodet i klemme 6252382
905Svingen, ArneBødlene på kirkegården 6243391
906Edwards, Ellen M. TudorExplore 6, 2. utg. : My book : engelsk for barnetrinnet 6248390
907Grande, MartineDilla på dyr 6221324
908Sattin, SamuelUnico : Jaget 621936
909Landström, OlofBø og Bæ i skogen 6201544
910Handford, MartinHvor er Willy? 6191424
911Svingen, ArneSkattekartet 6193391
912Kibuishi, KazuAmuletten 6192092
913Slotten, AlexanderUlvevinter 6192472
914Bringsværd, Tor ÅgePetra skal til tannlegen 6181135
915Willems, MoBlir du med ut og leke? 6171254
916Folkestad, Anna R.Tanntrøbbel 6153022
917Shapiro, RebeccaVelkommen til Galar! 6151384
918Mæhle, LarsMysteriet i Jotunheimen 6151254
919Phoenix, H.L.Trylleflasken 6141085
920Snashall, SarahHester og føll 6132082
921Nilsen, MoniaHiv og hoi! 6121294
922Samdal, PederMer enn en klubb 6123081
923Mæland, Ingebjørg FaugstadGravemaskin 611956
924Johansen, Tore UlabrandErling Braut Haaland : fotballfenomen og rekordknuser 6101713
925Sandtorv, ChristinePelle Propell klarer faktisk alt helt selv 6091743
926Linde, HeidiMenneskets beste venn 6092482
927Grossmann, KariLillesøster spiser frokost 6091364
928Hanlon, AbbyVilma skoledilla 6081843
929Svingen, ArneSlakterskogen 6082752
930Sandtorv, ChristinePelle Propell blander alle smaker i hele verden 6071753
931Colson, RobFotballskills : få proffenes beste tips og triks 6071583
932Assarasakorn, MichelePOTE-gjengen 6061175
933 Alt du trenger å vite om katter og kattunger : lær om stell av katter og kattunger 6042432
934Winick, JuddHilo vekker monstrene 6031853
935Egner, ThorbjørnKarius og Baktus 6034701
936Donaldson, JuliaPinnemann 602976
937Banke, PeterAlt om Messi, Suárez & Neymar 6022102
938Pilkey, DavHundemannen : når villdyret våkner 6021015
939Wieslander, JujjaMamma Mø prøver sklia 6014041
940Heimen, Rikard B.Brann i blokk B 6011195
941Svingen, ArneEn glefsende kjeft 6003561
942Wieslander, JujjaMamma Mø faller og slår seg 6001513
943Russell, Rachel RenéeDustedagboka 1 + 2 5982202
944Dahlstrøm, CamillaTvillingene 5981374
945Herlofsen, Sarah RoxanaHjertet 5971254
946Carle, EricDen lille larven Aldrimett 5972032
947Herlofsen, Sarah RoxanaHjernen 5971364
948Mathismoen, OleDet ville Norge 5972302
949Falch, MalinMalin Falchs Bjørnar : en historie fra Nordlys 5961454
950Marienborg, IreneÆsj! sier Nora 5961733
951Formoe, TerjeKaptein Sabeltann og Pinky på tokt med Den sorte dame 595996
952Svingen, ArneGrusomme netter 5943331
953Landström, LenaBø og Bæ får besøk 5921424
954Heum, TrondAlle tiders historie : Fra de eldste tider til våre dager 59122490
955Rørvik, Bjørn F.Hi-hi! 5901723
956Oda, EiichiroOne piece : Nymåne 5901563
957Skadberg, ÅshildDyr : helt vilt - og temmelig tamt 5892112
958Svingen, ArneMannen med seks fingre 5883821
959Landström, OlofBø og Bæ til sjøs 5871085
960Douyé, SylviaVampyrens barn 5871533
961Bjärbo, LisaDaniel møter en tyrannosaurus 5871015
962Phoenix, H.L.Hodeskallenøkkelen 5871145
963Kleppe, HåvardABC med Bjørnis 586956
964Rørvik, Bjørn F.Alle barna 2 5861055
965Russell, Rachel RenéeDustedagboka 3 : nedtegnelser fra en talentfull popstjerne - not! 5853381
966Rigal, Lucy HermozaGente 9 : Ejercicios 58411450
967Winick, JuddAlle bitene passer sammen 5821673
968Bringsværd, Tor ÅgeTambar og sjumilsstøvlene 5821623
969Svingen, ArneDen døde onkelen 5822592
970Phoenix, H.L.Spøkelsesmasken 5821065
971Heiberg, Anette V.Hunden 5821234
972Jolley, DanSashas hemmelighet 5821463
973Støstad, Hanna NyborgVerdens dummeste dyr 5821374
974Folkestad, Anna R.Visste du at ...? Godteri 5811444
975Molaug, Marius HornVerdens verste vitsebok 5801763
976Halvorsen, Anne GunnArvingen 5804741
977Mæhle, LarsHvor er alle sammen? : hallo-o? Det er bursdag! 578767
978Hvistendahl, Nora EvensmoHåndbok for mestertyver : virkelighetens villeste tyverier 5782232
979 Guinness world records 2018 5771633
980Bross, HelenaNatt på skolen 5771703
981Mugford, SimonReal Madrid ruler 5771214
982Unstad, Elin ViktoriaUlv ulv 5743661
983Svingen, ArneGjenferdene på skolen 5742802
984Roskifte, KristinAlle sammen teller 5731922
985Mæhle, LarsHvor er nesa til påskeharen? 571985
986Jamtli, John S.Sabotør : en røverhistorie fra krigsårene 5712562
987Parr, MariaOskar og eg : alle tinga vi har 5692562
988Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 5682182
989Wieslander, JujjaMamma Mø leser 5683601
990Spont, SiriMolly er best 5671513
991Alaei, NedaBare vent 5673501
992Grossmann, KariLillesøster hos tannlegen 5661314
993Tisell, AnneliGod morgen med Babblarna 566717
994Landström, LenaBø og Bæ og stakkars Bo 5661135
995Bross, HelenaInnbrudd på skolen 5641613
996Douyé, SylviaFabeldyrets hemmelighet 5641932
997Handford, MartinDen store bildejakten 564946
998Næsheim, KnutMine første ord 563876
999Klepp, AnneliDuste-spøkelser 5622232
1000Mæland, Ingebjørg FaugstadDen store Tut & kjør-boka : fem bøker i én 560945

1156 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 181 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2468 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 27/10/2026 kl. 13:29:15


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/8 1/11 1/12 1/6 1/10 1/9 1/7
20041/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20051/4 1/10 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20061/7 1/4 1/10 1/9 1/3 1/1 1/12 1/6 1/2 1/8 1/11 1/5
20071/7 1/3 1/9 1/10 1/6 1/12 1/1 1/11 1/8 1/2
20081/2 1/11 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As