1000 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Falch, MalinPortaltreet 1649138394
2Falch, MalinReisen til Jotundalen 1089430303
3Falch, MalinHarukkas ønske 979820854
4Falch, MalinVikingene og orakelet 957724463
5Helgheim, OdinDrageviking 931919004
6Sotberg, VictorEdelmot 921119704
7Falch, MalinTrollriket 904023373
8Sotberg, VictorNekromanseren 903318114
9Falch, MalinKråkesøstrene 863421204
10Pilkey, DavHundemannen 838018264
11Kibuishi, KazuSteinvokteren 820435052
12Mugford, SimonHaaland ruler 779216634
13Falch, MalinReisen til Røros 723617034
14Nordahl, VictorByen 709914984
15Helgheim, OdinFenrisulven 706120893
16Horst, Jørn LierOperasjon Kanon 702913345
17Helgheim, OdinValhall 680815684
18Sandnes, Hans JørgenFrysninger 675614664
19Pilkey, DavHundemannen er på ballen 663213414
20Horst, Jørn LierOperasjon ellemelle 663018643
21Sandmæl, CathrineJenter 660314854
22Helgheim, OdinFimbulvinter 650517103
23Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 632129852
24Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 626916063
25Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse drar til Syden 624613494
26Sandnes, Hans JørgenIldsjø 620215593
27Pilkey, DavHundemannen og Superpus 612512414
28Sotberg, VictorSkyggene 60859866
29Sandnes, Hans JørgenNed i dypet 608117413
30Nordahl, VictorSkogen 604512944
31Pilkey, DavForbrytelse og slafs 600411465
32Pilkey, DavFarefulle høyder 598511415
33Pilkey, DavHundemannen drar på Lopphavet 596810625
34Pilkey, DavHundemannen håver inn 594512034
35Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 591622622
36Sotberg, VictorBedrager 590913944
37Iversen, Andreas K.Max Manus : en tegneserie om en av Norges største motstandshelter 585917783
38Horst, Jørn LierOperasjon gulltann 585717623
39Sandnes, Hans JørgenDypfryst 581616963
40Pilkey, DavNår villdyret våkner 581311205
41Pilkey, DavDen røde rebell 57529166
42Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 568925632
43Hjardar, SaraMia Myhr og søstrene av Skår 566913194
44BékaHjertets hemmeligheter 56279425
45Pilkey, DavI fri dressur 558911095
46Pilkey, DavLoppenes herre 558811264
47Kibuishi, KazuBølgerytteren 553316563
48Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 547420132
49Sandnes, Hans JørgenHavgapet 542115443
50Helgheim, OdinTordenguden 531411774
51Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 528819532
52Pilkey, DavI kattepine 524210285
53Hjardar, SaraMia Myhr og barna som forsvant 522312834
54Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 521819272
55Kibuishi, KazuByen bak skyene 521420922
56Nordahl, VictorRevefarmen 520310974
57Sandmæl, ChaBeseiret 519812454
58BékaKjærlighetssorg 51548286
59Horst, Jørn LierOperasjon Ninja 513813223
60Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 501621892
61Molaug, Marius HornVerdens verste sommer 498912723
62BékaFeriefling 49857486
63Pilkey, DavMitt liv som katt 49787696
64Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 496719222
65Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 489320702
66Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8 489269210
67Mugford, SimonMessi ruler 488810704
68Sandnes, Hans JørgenOrkanen 488011984
69Sandnes, Hans JørgenFrostrøyk 484711514
70Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 481818412
71Brinck, CamillaMysteriet med hullet i veggen 475215493
72Mugford, SimonMbappé ruler 47329574
73Horst, Jørn LierOperasjon zombie 47049345
74BékaStjålne drømmer 47027276
75Horst, Jørn LierJakten på enhjørningen 469412743
76Dåsnes, NoraBare si ja 469011184
77Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 468721612
78BékaSøt musikk 46627646
79Dåsnes, NoraTi kniver i hjertet 464213173
80Hjardar, SaraMia Myhr og det råtne vannet 464012143
81Horst, Jørn LierOperasjon Lurifaks 463613173
82Helgheim, OdinYggdrasil 46299694
83Mjaugedal, HalvorHistorien om Diego Maradona 462210694
84Mugford, SimonRonaldo ruler 45839364
85Horst, Jørn LierOperasjon heksegryte 448914253
86Tolo, MichelleFullmåne 447810574
87Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 447314463
88Kibuishi, KazuAlveprinsen 446917662
89Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 445016532
90Kibuishi, KazuIldfuglen 444217902
91Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 441819792
92Mugford, SimonNeymar ruler 43918545
93Sandnes, Hans JørgenOppslukt 435510024
94Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 434615182
95Norlund, DinaSnøkattprinsen 432312213
96Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 425216462
97Kibuishi, KazuSupernova 424317482
98Oseman, AliceHjertestopper 423914462
99Helgheim, OdinLoke 42388265
100Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 10 423762260
101Horst, Jørn LierOperasjon romvesen 42299474
102Horst, Jørn LierOperasjon Svartskog 420217812
103Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 417317032
104Horst, Jørn LierOperasjon traktor 41299944
105Mugford, SimonØdegaard ruler 40876875
106Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og prompebrusen 40818624
107Kirby, KatieDet sykt flaue livet til Lottie Brooks 40778544
108Aune, ThomasFotballhelter 403211543
109Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 403116572
110Aune, ThomasFotballrekorder 402210723
111Horst, Jørn LierOperasjon Fangejakt 40199474
112Sandmæl, ChaKnust 399910953
113Horst, Jørn LierOperasjon Radius 398613582
114Mugford, SimonSalah ruler 39138754
115Horst, Jørn LierJakten på slottets hemmelighet 39039763
116Horst, Jørn LierOperasjon Rød sløyfe 389913352
117Kinney, JeffSalig røre 38819863
118Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 386316852
119Horst, Jørn LierOperasjon plastpose 385015312
120Molaug, Marius HornVerdens verste kjendis 383212922
121Horst, Jørn LierOperasjon Fartsstripe og andre mysterier 38139563
122Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 379719301
123Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 378611203
124Molaug, Marius HornVerdens verste fotballag 378415332
125Kinney, JeffBruk huet! 373610323
126Sandmæl, ChaAngrepet 370810253
127Mæhle, LarsSumpskogen Grand Prix 37077145
128Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 370514932
129Kinney, JeffGode, gamle dager 370016242
130Lindmo, ArneKråkeslottets hemmelighet 369812782
131Mæhle, LarsStormen 36667125
132Kinney, JeffRodrick ruler 365718761
133Mugford, SimonBellingham ruler 36477454
134Kinney, JeffSiste stikk 361617082
135GijéVelkommen til Pandoria 35399623
136Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 353014442
137Kinney, JeffNedsmelting 352912972
138Hjardar, SaraMia Myhr og kaoskrystallen 35287634
139Eriksen, Lars HenrikJakten på evighetsmaskinen 35249713
140Hansen, Linn-CatherinJasper ødelegger alt 35068444
141Griffiths, AndyGutta i trehuset med 156 etasjer ser dobbelt 350410543
142Brinck, CamillaJakten på gullosten 349310223
143Horst, Jørn LierJakten på Trolløyet 34515915
144Horst, Jørn LierJakten på trollmannens bok 34457684
145Kinney, JeffPå dypt vann 344413032
146Mugford, SimonZlatan ruler 34058494
147Dåsnes, NoraLa skogen leve! 338410313
148Mugford, SimonRashford ruler 33756994
149Molaug, Marius HornVerdens verste biltur 336410963
150Mugford, SimonKane ruler 33647084
151Horst, Jørn LierJakten på Campingkongen 33476065
152Brinck, CamillaEventyret i Lindrizia 333510273
153Mæhle, LarsBallongferden 33356435
154Kinney, JeffSamling i bånn 333210043
155Kinney, JeffFüllstappa bleie 331810743
156Telgemeier, RainaEn genial idé 33018563
157Telgemeier, RainaDen store hemmeligheten 32868194
158Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 327616362
159Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 326610633
160Kinney, JeffDen brutale sannheten 326018761
161Mugford, SimonDe Bruyne ruler 32317034
162Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Håndboka 32088483
163Mugford, SimonVan Dijk ruler 32066105
164Johansen, Ørjan ZazzeraHistoria om Erling Braut Haaland 319813062
165Galligan, GaleGuttegærne Stacey 31716704
166Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 9 316942390
167Kinney, JeffHjem, kjære hjem 316612512
168Kinney, JeffFestbrems 31355745
169Mjelde, CharlotteFelix har følelser 31336914
170Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 30909533
171Våhlund, EliasSuperskurker 30784726
172Norman, Mona GriviDen hvite løven 307010292
173Mugford, SimonSaka ruler 30485865
174Mugford, SimonBarcelona ruler 30265255
175Kinney, JeffDobbel innsats 300411352
176Mugford, SimonLiverpool ruler 29816404
177Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 296914022
178Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og brøleboksen 29614696
179Mæhle, LarsKjempeblekkspruten 29604516
180Horst, Jørn LierJakten på vikingskatten 29525515
181Våhlund, EliasDen lengste natten 29306534
182Kinney, JeffFerieparadiset 292617701
183Valle, OdaTre er én for mye 29218363
184Mugford, SimonVinícius jr. ruler 29164955
185Våhlund, EliasTilbake 29156784
186Kirby, KatieLottie Brooks' ko-ko kjærlighetsliv 29066394
187Mæhle, LarsEgget 28964945
188Våhlund, EliasAlle lyver 28945195
189Mæhle, LarsReisen 28924516
190Kinney, JeffBrakkesyke 287315631
191Mæhle, LarsBestevennen 28654536
192Mæhle, LarsSvømmekonkurransen 28564696
193Winger, CecilieTitanic på 1-2-3 28558603
194Horst, Jørn LierJakten på den siste dinosauren 28508983
195Kirby, KatieLottie Brooks' seriøse vennekriser 28416084
196Horst, Jørn LierJakten på samuraisverdet 28334007
197Horst, Jørn LierSalamandergåten 282519721
198Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og tøysemaskinen 28124516
199Pilkey, DavSuperpus tegneklubb 28094725
200Gjendem, Anna BergKjære Pølsa : jeg må bli kjendis! 28018013
201Våhlund, EliasEn ny venn 27945784
202Mæhle, LarsSjøuhyret 27934646
203Mugford, SimonLewandowski ruler 27795395
204Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Røde maske 27786824
205Bjørdal, S.G.Den store eplekonkurransen 27646304
206Mæhle, LarsSkattejakten 27464266
207Mugford, SimonYamal ruler 27374695
208Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og godteristøvsugeren 27245894
209West, TraceyJorddragen våkner 27155664
210Brinck, CamillaI duejegernes grep 27098243
211Våhlund, EliasHåpløst 27047193
212Mæhle, LarsVulkanen 27023787
213Telgemeier, RainaDen første krangelen 26926813
214Galligan, GaleLogan liker Mary Anne 26925365
215Mæhle, LarsHalloween-festen 26754386
216Yang, Gene LuenAvatar : Et umulig løfte 26656064
217Andersen, Rolf Magne G.Dragetårnet 26405934
218Kirby, KatieLottie Brooks' katastrofale klassetur 26305265
219Molaug, Marius HornVerdens verste leirskole 262110382
220Tolo, MichellePoltergeist 26207933
221Kinney, JeffHundedager 260812492
222Mæhle, LarsHemmeligheten 25904036
223Mæhle, LarsMonsterkrokodillen 25853796
224Telgemeier, RainaStoresøstre 25816493
225Galligan, GaleEn helt umulig jobb 25776054
226Brinck, CamillaUniversets fire elementer 25744415
227Kinney, JeffTøffe tider 257413601
228Galligan, GaleDen store festen 25515574
229Molaug, Marius HornVerdens verste kjæledyr 25518932
230Dahl, RoaldMatilda 254815331
231Fiske, AnnaHvordan begynner man på skolen? 25457303
232Brinck, CamillaEn uventet vending 25396823
233Rørvik, Bjørn F.Bokstavtyven Troll 25013926
234Valle, OdaEsters univers : bonusbror og marsvintrøbbel 24956283
235Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 248910122
236Kinney, JeffFemte hjul på vogna 245813341
237Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst begynner på skolen 24525634
238Lindmo, ArneHevneren fra Helheim 24487073
239Epstein, GabrielaDen nye jenta 24443856
240Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 243010632
241Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og forte-seg-roboten 24275234
242Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 24148712
243Handford, MartinHvor er Willy? : den utrolige boken 24104685
244Horst, Jørn LierDekkoperasjon 24079152
245Sandmæl, ChaFanget 24065724
246Kjetun, MariVerdens kjemper 24046693
247Mæhle, LarsKrympekatastrofe 24004914
248Brinck, CamillaDen siste kampen 23977283
249Brinck, CamillaOppdrag på dypt vann 23866103
250Moen, Kjersti SynnevaBløte folk 23655854
251Griffiths, AndyGutta i trehuset med 169 etasjer begynner ikke på skolen : for det har de ikke lyst til 23646763
252Våhlund, EliasUlvene kommer 23606073
253Falch, MalinStjerna : en historie fra Nordlys 23327693
254Mugford, SimonGrealish ruler 23314754
255Pilkey, DavSuperpus fra alle kanter 23184325
256Brinck, CamillaDen låste portalen 23145404
257Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 22997453
258Norman, Mona GriviPanda på rømmen 22977233
259Yang, Gene LuenAvatar : Jakten på moren 22945184
260Mugford, SimonMané ruler 22725014
261Våhlund, EliasForsvunnet 22516443
262Halsnes, LineTøffe kjøretøy 22325733
263Griffiths, AndyGutta i trehuset med 143 etasjer drar på en skrekkelig avslappende ferie 22317822
264Mæhle, LarsRasmus og Trym fisker krabbe 22243486
265Holsve, Mari MoenI pappas hode 22236783
266GijéKyprians hemmelighet 22176833
267Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og stinkomaten 21944674
268Brinck, CamillaDen hemmelighetsfulle verden 21876633
269Parr, MariaOskar og eg : alle plassane vi er : roman 21826333
270Mæhle, LarsRasmus finner ikke kosedyret 21813406
271Kaldheim, HelenMørkalven : Drømmen 21537392
272Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 21529122
273Brinck, CamillaMusse og Helium legger en plan 21493945
274Toriyama, AkiraDragon ball 21457742
275Totland, AndersMamma på dass 213710052
276Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 213710242
277Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra et populært liv - NOT! 21368282
278Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på campingtur 21354664
279Hagerup, HildeDu eneste : historien om Gunvor Hofmo og Ruth Maier : roman for ungdom 213510711
280Halsnes, LineTøffe dinosaurer 21326183
281Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 21268632
282Graff, Sverre BjørstadDinosauren som ville bli sjørøver 21115293
283Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 21009272
284Ampofo, Joseph S.S.Maria Storm og Mythosordenen 20935693
285Våhlund, EliasAlene 20775034
286Sandmæl, CharlotteForrådt 20694944
287Mathismoen, OleStore dyr 20676013
288Andersen, Rolf Magne G.Det store togranet 20554624
289Kirby, KatieLottie Brooks' kleine BFF-drama 20504194
290Griffiths, AndyGutta i trehuset med 117 etasjer havner i fengsel 20476862
291Mæhle, LarsAprilspøken 20442667
292West, TraceyMysteriet med soldragen 20443985
293Røed, HenningHai! 20434454
294Blichfeldt, KathinkaKontekst 8-10, 3. utg. : Basis 204124270
295Blomqvist, FredrikNordlyset 20384754
296Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne sykler 20374924
297Molaug, Marius HornVerdens verste miljøsvin 20339522
298Sandmæl, ChaSåret 20264764
299Parr, MariaOskar og eg : alle tinga vi har : roman 20244474
300Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Alene 20245103
301Mjaugedal, HalvorHistorien om Martin Ødegaard 20145173
302Raknes, LinaÅse fanger en krabbe 20105053
303Mæhle, LarsRasmus rydder 20033206
304Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 199910001
305Mugford, SimonPogba ruler 19864044
306Sandmæl, ChaForrådt 19724424
307Strid, Jakob MartinDen utrolige historien om den kjempestore pæra : (eller beretningen om hvordan Jeronimus Bjergstrøm Severin Olsen ble gjeninnsatt i sitt rettmessige embete som Solbys borgermester, til glede for alle byens innbyggere, utenom én) 19594634
308West, TraceyJordskjelv-dragens øye 19572717
309Pilkey, DavBedre sammen 19503295
310Kaldheim, HelenMørkalven : Kontroll 19506982
311Ōima, YoshitokiSilhuett av en stemme 19396652
312Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og tomattorsken 19342697
313Molaug, Marius HornVerdens verste venn 19188792
314Edwards, Ellen M. TudorExplore 5, 2. utg. : My book 191729380
315Mugford, SimonVM-heltene ruler 19093775
316Mæhle, LarsFlaggermusgrotten 19062746
317Aune, ThomasFotballklubber 19056243
318Norman, Mona GriviIsbjørnmysteriet 18917202
319Norman, Mona GriviDen falske enhjørningen 18916183
320Norman, Mona GriviLure lemurer 18886083
321Lindmo, ArneHeksa i Nøkkemyra 18885253
322West, TraceyVanndragens hemmelighet 18863485
323Klepp, AnneliLeona i bursdagstrøbbel 18813984
324Snashall, SarahHunder og valper 18786023
325Mugford, SimonSon ruler 18753195
326Dürenfeldt, Martin vonVerdens søteste 18724384
327Moen, Kjersti SynnevaSelma gjør så godt hun kan 18696682
328Dahl, RoaldHeksene 18699951
329Osoble, Mulki Mukhtar MohamudAnisas magiske medaljong 18636242
330Molaug, Marius HornVerdens verste skitur 185210191
331Johansen, Ørjan ZazzeraErling Braut Haaland : frå liten til størst 18506302
332Lindmo, ArneEdderkoppenes dronning 18495133
333Sotberg, VictorBare Victor 184118121
334Kusaka, HidenoriPokémon eventyrene : red, blue & green 18365203
335Probert, TimKampen mot mørket 18334903
336Peers, BobbieMarshmallowsmaskinen 18334713
337Lindahl, LenaAlle må bæsje 18325133
338Jacobsen, Jenny J.Rare valper 18313734
339Mugford, SimonPalmer ruler 18082976
340Lindmo, ArneUnderjordisk oppdrag 17946112
341Andersen, Rolf Magne G.Stigetrollets hevn 17933884
342Yang, Gene LuenAvatar : Det som ødelegger 17904234
343Mjelde, CharlotteFelix krangler 17903035
344West, TraceyGulldragens skatt 17872876
345Fiske, AnnaHallo natta! 17804244
346Yang, Gene LuenAvatar : Røyk og skygge 17793874
347Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en fantastisk bursdag - NOT! 17775463
348Mæhle, LarsMysteriet med den tause papegøyen 17675223
349Halsnes, LineTøffe maskiner 17475273
350Merz, AnaSkal bare 17424603
351Horst, Jørn LierJakten på den blå dragen 17322766
352Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst reiser på ferie 17325263
353Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på overnatting 17313405
354Horst, Jørn LierJakten på den hvite ørnen 17213135
355Mæhle, LarsDinosaurgjengens ABC : bokstavjakten 17162516
356Norman, Mona GriviPumaproblemet 17136062
357Norberg, Tora MarieKjendis : kunsten å bli berømt 17105083
358Lyng, SandraLykke til på skolen, Corny! 17022716
359Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på tivoli 17013954
360Mjaugedal, HalvorHistorien om Erling Braut Haaland 16894443
361Dahl, RoaldCharlie og sjokoladefabrikken 16688751
362Lindgren, AstridBrødrene Løvehjerte 16676082
363Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en dustete dramaqueen - NOT! 16665572
364Pilkey, DavHvordan vinne venner 16642726
365Eriksen, Lars HenrikSkrotnissens hemmelighet 16563574
366Norman, Mona GriviPapegøyens hemmelighet 16515303
367Douyé, SylviaKryptozoologi for begynnere 16484413
368Mæland, Ingebjørg FaugstadDumper 16412716
369Oseman, AliceHjertestopper : Gutt møter gutt 16335692
370Griffiths, AndyGutta i trehuset med 130 etasjer : får øye på en kjempestor flue (som også er kjempeirriterende) 16326212
371Norman, Mona GriviTigertrøbbel 16307622
372Norman, Mona GriviValpeveddeløpet 16245393
373Riordan, RickLyntyven 16236552
374Rusten, Solveig MoenAldri bli forelska 16195712
375Jamtli, John S.Tungtvannsaksjonen 16157492
376Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst feirer bursdag 16144173
377GijéJakten på opprinnelsen 16054743
378Assarasakorn, MichelePotegjengen 16052685
379Lyng, SandraGratulerer med dagen, Corny 16032685
380Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 16029031
381Klepp, AnneliLeona i monstertrøbbel 16013474
382Mæhle, LarsTrampolinetullball 16002356
383Holowaty, LaurenPeppas nye lillesøster 15972326
384Tolo, MichelleDet første møtet 15944343
385Norman, Mona GriviGepardgåten 15945542
386Suongir, Hanne-SofieEmmas dilemma 15934823
387Hunter, ErinTilbake til villmarken 15926752
388Sortland, BjørnMission 1: Rio de Janeiro 15896822
389Edwards, Ellen M. TudorExplore 7, 2. utg. : My book : engelsk for barnetrinnet 158622090
390Griffiths, AndyGutta i trehuset med 104 etasjer må skaffe ti millioner kroner (ellers!) 15825622
391Dahl, RoaldGeorgs magiske medisin 15766662
392Marienborg, IreneNatta! sier Nora 15593794
393Mæland, Ingebjørg FaugstadTømmerbil 15582635
394Kuhn, CamillaGlenn og skurkene 15553304
395Våhlund, EliasHåndboka 15535073
396Andersen, Rolf Magne G.Den magiske fotballen 15525013
397Helgheim, OdinKatteguden Frøya : en historie fra Ragnarok 15453454
398Kirby, KatieLottie Brooks' kaotiske julefeiring 15432895
399Gumpaw, FelixFørste sak 15432905
400Heimen, Rikard B.Bjørnis kjører brannbil 15392885
401Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en rampete lillesøster - NOT 15382995
402Mæland, Ingebjørg FaugstadBergingsbil 15322655
403Akerlie, IbenLars er lol 152516190
404Rowling, J.K.Harry Potter og fangen fra Azkaban 15155742
405Phoenix, H.L.Hemmeligheten 15134343
406Lindmo, ArneForbannelsen i Trollskog 15114243
407Holowaty, LaurenPeppas brannbil 15082575
408Mæhle, LarsRasmus feirer bursdag 15072186
409Mæhle, LarsRasmus og Trym baker 15042456
410Donaldson, JuliaGruffalo 15023674
411Lindmo, ArneVampyrer og demoner 15015082
412Rowling, J.K.Harry Potter og Føniksordenen 15004663
413Røed, HenningMonstre i dypet 14994723
414Winick, JuddGutten som styrtet til jorda 14964403
415Phoenix, H.L.Jakten på den røde stjerne 14954723
416Egner, ThorbjørnKlatremus og de andre dyrene i Hakkebakkeskogen 14934473
417Oseman, AliceHeartstopper 14938701
418West, TraceyGiftdragens sang 14892725
419Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 14866622
420Lemire, SabineMira 14773843
421Assarasakorn, MichelePOTE-gjengen får seg en overraskelse 14762505
422Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 14736222
423Guinness world records 2026Guinness world records 2026 14703004
424Smart, JamieApekatt mot harepus 14702835
425Kusaka, HidenoriPokémon-eventyrene : red, blue & green 14623394
426Assarasakorn, MichelePOTE-gjengen og den store forandringen 14622655
427Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på ballett 14613544
428Halsnes, LineTøffe dyr 14574483
429Falch, MalinBjørnar : et eventyr fra Nordlys 14563454
430Lindmo, ArneReisen til Atlantis 14533624
431Brown, Aleksander KirkwoodElggutten 14505292
432Pilkey, DavSuperpus store drømmer 14482655
433Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en hemmelig kjærlighetskatastrofe - NOT! 14445602
434Kjetun, MariSøt og farlig 14442715
435Bjerkeland, IngvildUdyr 144110141
436Klepp, AnneliLeona i sirkustrøbbel 14393244
437Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst står på scenen 14374433
438Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst går i bryllup 14372545
439Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra et fancy Paris-eventyr - NOT! 14343314
440Higgins, CamGøy på landet 14323164
441Lillebo, MariaLille Villkatt begynner på skolen 14314143
442Klepp, AnneliLeona i rottetrøbbel 14283274
443Garmann-Aarhus, BenedicteVerdens rareste dyr 14276212
444Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne rydder 14263454
445Peers, BobbieLuridiumstyven 14258831
446Telgemeier, RainaDrama 14163024
447Mæhle, LarsRasmus og fargene 14132316
448Griffiths, AndyGutta i trehusets ekstremt hemmelige historier 14094343
449Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst havner i trøbbel 14063234
450Holowaty, LaurenEnhjørning-Peppa 14051837
451Rowling, J.K.Harry Potter og ildbegeret 14034443
452Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Ulvene kommer 14013404
453Kuhn, CamillaLunda på rideskole 13973573
454Dürenfeldt, Martin vonNorske rovdyr 13902555
455Yang, Gene LuenAvatar : Nord og sør 13823064
456Andersen, Rolf Magne G.Den sorte løve 13813224
457Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst hjelper til 13802246
458Sæther, GørilDen store boka om kjæledyr 13794842
459Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst og snøfestivalen 13762495
460Tolo, MichelleSpøkelsesvenn : det første møtet 13754203
461Mæhle, LarsHvem har bæsja? 13722186
462Holowaty, LaurenPeppa elsker enhjørninger og havfruer 13721857
463Mæland, Ingebjørg FaugstadBuss 13712246
464Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst møter tannfeen 13654293
465Sharif, GulraizHør her'a! 136119900
466Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse og julenissen 13595882
467Probert, TimSkyggen 13582964
468Mæhle, LarsMysteriet med den syke valpen 13562006
469Norman, Mona GriviHaien kommer! 13554962
470Mæland, Ingebjørg FaugstadBrannbil 13462246
471Telgemeier, RainaSmil 13452834
472Kibuishi, Amy KimMysteriet med den blå tåken 13403334
473Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en ekte BFF - NOT! 13405032
474Pilkey, DavHundemannen i fri dressur 13362724
475Müller, ReidarLivet er livsfarlig! : den utrolige historien om livets utvikling fra bakterier til deg 13324413
476West, TraceySølvdragens glans 13322186
477Rowling, J.K.Harry Potter and the philosopher's stone 13278621
478Andersen, Rolf Magne G.Dinosaurjakten 13253433
479Samdal, PederMer enn en spiller 13195062
480Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst og stjerneskuddet 13172644
481Sattin, SamuelUnico : Oppvåkningen 13152116
482Willems, MoJeg brakk snabelen! 13152674
483Larmo, IdaO'boy : min klin kokos tegnedagbok 13125262
484Griffiths, AndyGutta i trehuset med 130 etasjer får øye på en kjempestor flue (som også er kjempeirriterende) 13114572
485Marienborg, IreneJeg må tisse! sier Nora 13052864
486Muncaster, HarrietEsmeralda blir prinsesse 13002036
487Jackson, IdaBrillebjørn i svømmehallen 12992016
488Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne tegner 12963533
489Våhlund, EliasRøde maske 12954013
490Bringsværd, Tor ÅgeTambar har bursdag! 12932964
491Klepp, AnneliLeona i premietrøbbel 12923263
492Linde, HeidiAnnenhver uke 12836282
493Bringsværd, Tor ÅgeTambar begynner på skolen 12832325
494Norman, Mona GriviDinosauregget 12814352
495Piercey, RachelKom, bli med på tur i eventyrskogen 12783403
496Strid, Jakob MartinMimbo Jimbo lager kunst 12762116
497Stene, Gert-OlavForbannelsen 12754043
498Walliams, DavidGangster-bestemor 12659391
499Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en perfekt hundepasser - NOT! 12594522
500Guinness world records 2025Guinness world records 2025 12583323
501Jamtli, John S.Grenselos 12565282
502Flynn, IanSonic the hedgehog : Verdens raskeste pinnsvin ; Det onde geniet 12522335
503Helgheim, OdinVokterhunden Garm : Ragnarok 12522485
504Dragland, LiseHvem i jungelen? 12512295
505Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst og snøgutten 12493014
506Homme, Annika Linn VerdalLava 12394502
507Egner, ThorbjørnFolk og røvere i Kardemomme by 12385602
508Wilkinson, L.M.Edelpote og hjertesteinen fra Alluria 12311816
509Russell, Rachel RenéeNedtegnelser om å leve lykkelig alle sine dager - NOT! 12284662
510West, TraceyIlddragens kraft 12212385
511Smart, JamieMenneskene kommer! 12082185
512Mæhle, LarsHvor er kosebamsen? 12061717
513Mæhle, LarsTeatertrøbbel 12061986
514Mæland, Ingebjørg FaugstadBulldoser 12031986
515Mæhle, LarsBursdagsbaluba 11991946
516West, TraceyIsdragens frost 11982385
517Dragland, LiseHvem i skogen? 11952514
518Oda, EiichiroOne piece : Romance dawn - eventyrets daggry 11933163
519Omdahl, Christopher RobinPower up! : gamingheltene som tok meg til neste nivå 11927861
520West, TraceyJakten på lyndragen 11902265
521Snashall, SarahKatter og kattunger 11853593
522Mæland, Ingebjørg FaugstadFeiebil 11832005
523Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst og den nye jenta 11833483
524Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på undervannseventyr 11812884
525Kuhn, CamillaLøs tann 11792394
526Hafstad, StianMinnetyven 11795462
527Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst drar på skoletur 11742604
528Nordahl, VictorReveflammene 11712754
529Berg, Sunniva RellingJakten på talltyvene 11703323
530Mæhle, LarsHvor er krabbene? 11591726
531Griffiths, AndyGutta i trehuset dør (nesten) av sine egne vitser 11593123
532Nygaard, Peder HornsethSupernova 11584832
533Telgemeier, RainaSøstre 11572135
534Heiberg, Anette V.Pappa støvsuger byen 11542285
535Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en talentfull popstjerne - NOT! 11535242
536Phoenix, H.L.Håpet 11492864
537Dragland, LiseHvem i havet? 11472225
538Willems, MoVi er i en bok! 11472394
539Kirby, KatieLottie Brooks vs. de ultraslemme jentene 11462834
540Ewo, JonMonster! 11442983
541Kleppe, HåvardTøffe brannbiler 11401945
542Diskin, ElizabethEnter 9, 2. utg. : engelsk for ungdomsstrinnet 113716540
543Aas, MartinDet kuleste fra vikingtiden : mektige konger, stores slag, farlige reiser 11343882
544Holowaty, LaurenPeppas drageeventyr 11341577
545Lindahl, LenaAlle må sove 11213173
546Willems, MoEn stor fyr tok ballen min! 11211975
547Handford, MartinDen fantastiske reisen 11162215
548Walliams, DavidVerdens verste barn 11168151
549Peers, BobbieNudelpuddelen 11132803
550Klepp, AnneliLeona i sykkeltrøbbel 11122195
551Bjelland, Nina RasmussenSynopsis : Håndbok 111120120
552Rowling, J.K.Harry Potter og halvblodsprinsen 11043782
553Mæhle, LarsHvem har tatt pølsene? 11041646
554Jackson, IdaBrillebjørn blir storebror 11031925
555Douyé, SylviaJenta som elsket fabeldyr 11023113
556Strid, Jakob MartinDen fantastiske bussen : (eller hvordan vi kom fra A til B) 11001816
557Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en kul TV-stjerne - NOT! 10985072
558Øverli, FrodeFrida i Aquador 10973213
559Gumpaw, FelixDe ville ninjaene 10972125
560CopycatHermegås 10941377
561Willems, MoSe hva jeg kan! 10911965
562Eriksen, FrøydisReligion og etikk : vg3 109013280
563CampingCamping 10891358
564West, TraceyDrømmen om regnbuedragen 10821855
565Jackson, IdaBrillebjørn er syk 10801965
566Daddy putdownNatta med Pappa 10781447
567Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en elegant isprinsesse - NOT! 10764852
568Brunstrøm, ThomasSallys pappa elsker Halloween 10751716
569Griffiths, AndyGutta i trehuset med 117 etasjer : havner i fengsel 10753982
570Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne drar på stranda 10743013
571Ewo, JonBø! 10692045
572Willems, MoDet er en fugl på hodet ditt! 10682214
573Andersen, Rolf Magne G.Verdens beste sykkel 10661616
574Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en bedreviter - NOT! 10624962
575Spont, SiriMolly er min 10592424
576Bringsværd, Tor ÅgeTambar får en ny venn 10592803
577Rowling, J.K.Harry Potter og dødstalismanene 10573323
578Lyng, SandraDu får ikke være med, Corny 10561766
579Mæhle, LarsFengselsmysteriet 10531975
580Mæhle, LarsTannfetøys 10481636
581Winger, CecilieAndre verdenskrig i Norge på 1-2-3 10464062
582Peers, BobbieSkilpaddekanonen 10442673
583Winick, JuddHilo redder absolutt hele verden 10423143
584Molaug, Marius HornSånn ble jeg verdens beste fotballspiller 10384632
585CharadesMimelek 10341437
586Willems, MoVi drar på kjøretur! 10301975
587Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst får tryllekopper 10291895
588Griffiths, AndyGutta i trehuset med 104 etasjer 10263852
589Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en ny BFF - NOT! 10232713
590Dahl, RoaldSVK 10223792
591Kaldheim, HelenMørkalven : Trofeet 10213023
592Di Fiore, MariangelaSimon lager mat selv 10201955
593Nicolaisen, FredrikkeLørdag med pappa 10182184
594Smart, JamieBunny vs Monkey og dommedagsforbundet! 10141775
595Lindman, MerviMinsten baker 10141606
596Mæhle, LarsHvor er den mellomste Bukken Bruse? 10131616
597Brinck, CamillaNå er det leggetid 10091925
598Mæhle, LarsHvem er vaffeltyven? 10091606
599Hove, Olav; Jørgensen, Jørg Arne; Rasmussen, Jarle; Sandboe, MaritStore spørsmål 100542480
600Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne plukker bær 10042653
601Edwards, Ellen M. TudorExplore 4, 2.utg. : My book 100417930
602Holowaty, LaurenPeppa og den magiske kle-seg ut-dagen 10031377
603Stavås, Trond J.Mestertyven Gjest Baardsen 10033442
604Lieske, DanielEn ny verden 10031815
605Ousland, BjørnVelkommen til Grumyra 10023772
606Brunstrøm, ThomasSallys pappa gidder ikke å være voksen 10021586
607Andersen, Rolf Magne G.Luftskoene 10002204
608Yoga ballYogaball 9991198
609Mæhle, LarsHvem tegnet bart på maleriet? 9981556
610Parr, MariaVaffelhjarte : : Lena og eg i Knert-Mathilde 9947213
611Klepp, AnneliHyttetur-skrekk 9933912
612Holowaty, LaurenPeppas eventyr 9921486
613Iversen, Andreas K.Max Manus : : en tegneserie om en av Norges største motstandshelt 9903352
614Horst, Jørn LierMaltesergåten 9834802
615Probert, TimMørketiden 9811945
616Mæhle, LarsHvem er bolletyven? 9781596
617Solberg, A. AudhildSkyggene i skolegården 9755211
618Smart, JamieBunny vs Monkey og overlyds-ai-ai! 9711705
619Horikoshi, KōheiMitt helteakademia 9713722
620Griffiths, AndyGutta i trehuset forteller vitser til de får lattersjokk 9692633
621GijéDen mystiske forsvinningen 9682463
622Boyne, JohnGutten i den stripete pyjamasen 96510340
623Røed, HenningUtdødde skrekkdyr! 9631925
624Jacobsen, Jenny J.Små poter 9621775
625Jamtli, John S.I skyggen av Tirpitz 9624572
626Dahl, RoaldDen kjempestore krokodillen 9622224
627Winick, JuddDet store buldrende braket 9602813
628Jacobsen, Jenny J.Hvilket dyr? 9531725
629Kinney, JeffHundedager : En pingles dagbok 9533023
630Brinck, CamillaKjærlighetens vind 9511865
631Andersen, Rolf Magne G.Jeg er Kokosbananas 9501586
632Lindman, MerviMinsten har en potte 9491625
633Lyng, SandraHeia Corny 9461536
634Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Forsvunnet 9442084
635Tjønn, Brynjulf JungFotballskoene 9442963
636Raknes, LinaÅse og Kjeks 9432683
637Kinney, JeffRowleys dagbok : en supergod bestevenn : endelig min tur! 9393382
638Bekeng-Flemmen, SiljeVi må rekke barnehagen! 9382463
639West, TraceyTordendragens brøl 9381865
640Brinck, CamillaMusse & Helium på eventyr 9381715
641Barky boatsBarkebåter 9361197
642Mæhle, LarsHvor er myggen? 9321346
643Oda, EiichiroOne piece : Slaget mot Buggy-piratene 9312533
644Fiske, AnnaHvordan lager man en baby? 9233023
645Castle, PaulKringle og Finn 9182044
646Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne leker med følelser : en faktabok 9132843
647Mæhle, LarsMysteriet på Kongsseteren 9112014
648Marcus, HåkonVilldyr 9105231
649Banke, PeterAlt om Neymar 9103222
650Peers, BobbiePapegøyehelikopteret 9092164
651Mæhle, LarsHvem gikk med utesko inne? 9091535
652Mjaugedal, HalvorHistorien om Ada Hegerberg 9072583
653Kleppe, HåvardGod natt, Bjørnis 9071406
654Deutsch, BarryDen tapte arving 9071486
655Kjølberg, KristofferSupermegagigasjefen og den utrolige misforståelsen 9063003
656Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8-10 : Elevhåndbok 90615250
657Klepp, AnneliGullunge-tabber 9033202
658Brunstrøm, ThomasSallys pappa får fotballfeber 8961267
659Marienborg, IreneEn baby! sier Nora 8952573
660Aspen, Marthe GravsethDen kjempestore Bjørnisboka 8921745
661Griffiths, AndyHelt borte og langt vekk 8912733
662Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra på tur 8901804
663Pamment, JasonLukas og den magiske øya 8891804
664Stai, KariFlaut 8881914
665Strid, Jakob MartinDa Lille Larsens hus blåste bort 8861705
666Kjetun, MariSvaret er sjiraff 8851954
667Peers, BobbieSnøfreserduellen 8842363
668Borge, NinaJakob på vippepunktet 8826241
669Brunstrøm, ThomasSallys pappa i Syden 8811326
670Donaldson, JuliaSmåtting : fisken som fortalte historier 8801237
671Jackson, IdaBrillebjørn i bursdag 8781276
672Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 8784841
673BingoBingo 8781217
674Kinney, JeffFestbrems : [En pingles dagbok] 8772503
675West, TraceyMånedragens reise 8761685
676Dürenfeldt, Martin vonVerdens største 8751685
677Solli, TerjeTa aldri et troll med deg opp i et stupetårn 8743242
678Stokke, NilsI maurtua 8731356
679Hunter, ErinKnust idyll 8732154
680Linde, HeidiKlasseboka 8723072
681Jolley, DanKnust idyll 8692104
682Brunstrøm, ThomasDa Sallys pappa var liten 8671246
683Mæhle, LarsPiratproblemer 8661366
684Lemire, SabineMira : #reise #Paris #savn 8642104
685Bjelland, Nina RasmussenSynopsis : Håndbok : norsk 8-10, bokmål 86210590
686Muncaster, HarrietDen nye skolen 8621306
687Grande, MartineLilly sover borte 8593112
688Deutsch, BarryUngdragenes profeti : en tegneserieroman 8581197
689Schau, KristopherBæsjen til pappa 8552773
690Lyng, SandraDen store boken om Corny 8541465
691Lindman, MerviMinsten tar på klær 8541445
692Jolley, DanEn klan i knipe 8532134
693Hegerberg, AdaPå samme lag 8504471
694Christiansen, Pål H.Matboksen 8492363
695Ousland, BjørnPrompetroll 8481904
696Svingen, ArneSnitch 8475831
697Kleppe, HåvardTell med Bjørnis 8471505
698Andersen, Rolf Magne G.Skattejakten 8451306
699Probert, TimLandet midt imellom 8451356
700Strid, Jakob MartinMimbo Jimbo og de store elefantene 8421117
701Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra kjører brannbil 8401964
702Holowaty, LaurenPeppa er snill 8401306
703Kolstad, HaraldHytte i skogen 8402054
704Johansen, Tore UlabrandErling Braut Haaland : fra talent til verdensstjerne 8382832
705Rowling, J.K.Harry Potter and the prisoner of Azkaban 8377651
706Raknes, LinaÅse får besøk 8361645
707Guinness world records football edition 2026Guinness world records fotballutgave 2026 8351914
708Donaldson, JuliaLille Gruffalo 8332113
709Bringsværd, Tor ÅgePetra sparker fotball 8281435
710Phoenix, H.L.Valget 8272044
711Walliams, DavidAstrobajas 8261924
712Herlofsen, Sarah RoxanaKroppen vår fra bæsj til hår 8251754
713Falch, MalinBjørnar : en historie fra Nordlys 8241684
714Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en lykkelig hjerteknuser - NOT! 8244211
715Fjeld, Terje KrogsrudFabel 7 : norsk for barnetrinnet 82311370
716Bringsværd, Tor ÅgeTambar på sykehuset 8201356
717Blixt, HannaOppdraget i London 8201764
718Kusaka, HidenoriPokémon-eventyrene : gold, silver & crystal 8182683
719Willems, MoDet er vanskelig å vente! 8171684
720James, HollisRedd dinosaurene! 816978
721Steffensen, SandraTil topps 8152503
722Handford, MartinHvor er Willy nå? 8142133
723Dürenfeldt, Martin vonVulkaner 8121784
724Svingen, ArneDen onde læreren 8104751
725Johnsen, Janne AasebøBamsen 8092063
726Vålaug, AnneKvist og Krokus 8082533
727Do, AnhNinjakid 8072782
728Sveen, GunnarStjerneskills 8051704
729Lindman, MerviMinsten plasker 8041565
730Peach, HeliMørkalven : Alene 7993242
731Brym, SaraFantus har bæsja 7971127
732Sandmæl, CathrineBare oss to 7951874
733Hegedus, ToriaHvor er Peppa i dyrehagen? : en let-og-finn bok 7951127
734Marienborg, IreneAu! sier Nora 7942143
735Mæhle, LarsMysteriet i Jotunheimen 7931495
736Svingen, ArneRom 13 7923862
737Barbo, Maria S.Mysteriet med den forsvunne maten 7921435
738Pilkey, DavHundemannen i kattepine 7921535
739Asbjørnsen, P. Chr.De tre bukkene Bruse 7882563
740Panton, GaryFinn fotballspilleren : en let-og-finn-bok 7881365
741Lilleøien, BårdOver dal og berg 7862393
742Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra på biblioteket 7851944
743Fiske, AnnaHallo skogen! 7822373
744LylianErin 7792173
745Lindmo, Arne KristianKråkeslottets hemmelighet 7793802
746Adams, BenOppdrag bestemor 7791824
747Snashall, SarahSmygende slanger 7782323
748GijéMankefalkens fjær 7772203
749Gjerde, HanneMaskinlæreren 7753951
750Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 7735071
751Archer, MandyPeppa på ballett 7711156
752Smart, JamieDen gærne grevlingen våkner! 7691126
753Griffiths, AndyI hulen til peanøttsmør-monsteret 7691156
754Formoe, TerjeKaptein Sabeltann og Pinky på tokt med Den sorte dame 7691236
755Dahl, RoaldDen fantastiske Mikkel Rev 7662692
756Horikoshi, KoheiMitt helteakademia 7632842
757Lemire, SabineMira : #husbåt #pappa #kjærlighet 7612163
758Strid, Jakob MartinMimbo Jimbo bygger et fyrtårn 7611087
759Houm, NicolaiZombieLars 7603282
760Istad, AlexanderGutta Krutt & gledesdreperen 7603811
761Halsnes, LineTøffe biler 7591495
762Klepp, AnneliLeona i vintertrøbbel 7572193
763Di Gregorio, GiovanniSarahs drøm 7572053
764Klepp, AnneliSprekke-hemmeligheter 7573402
765Phoenix, H.L.Monsteret 7531485
766Mæhle, LarsHvem har tatt brillene? 7521246
767Renslebråten, LineVirkelighetens monstre 7522443
768 Georg og dinosauren 7511037
769Dahl, RoaldDustene 7503112
770Rigal, Lucy HermozaGente 10 : Ejercicios 74911230
771Klepp, AnneliGutte-spetakkel 7482562
772Kilane, Karen MargreteMirakelpulveret 7483052
773Josefsen, Fridtjof StensæthKorpset som tok til høyre i stedet for venstre 7472223
774Aspen, Marthe GravsethHåndbok for små brannkonstabler 7471375
775Gumpaw, FelixSnømonsteret 7461385
776Peers, BobbieKakkilakken 7461873
777Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra får sykkel 7431744
778Mæhle, LarsJulegaven 7421355
779Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 7423352
780Rørvik, Bjørn F.Rare og veldig rare jobber 7403692
781Collins, SuzanneThe Hunger Games 74010490
782Russell, Rachel RenéeDustedagboka : nedtegnelser fra et populært liv - NOT! 7373162
783Lindman, MerviMinsten kan alt! 7361345
784Bjärbo, LisaDaniel møter en stegosaurus 7361365
785Collins, SuzanneDødslekene 73610210
786Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra hilser på kongen 7352033
787Alley, BobBli med til brannstasjonen 7351156
788Mæhle, LarsHvor ble det av alle sokkene? 7351126
789Halvorsen, Anne GunnHa-med-dagen 7341245
790Marienborg, IreneDet regner! sier Nora 7321923
791Kuhn, CamillaRyddetid 7292113
792Brochmann, NinaJenteboka : Ellen og Ninas guide til puberteten 7283322
793Lindman, MerviMinsten og den fine kroppen 7281784
794Karlsen, ChristianFotballskills : lær deg proffenes beste triks og finter 7271584
795Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen av de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 7262233
796Lamøy, ChristofferLiket i myra 7213602
797Klepp, AnneliDynamitt-fotball 7202842
798Müller, ReidarSupervulkaner og digre dinosaurer : den kjempestore boka om Norges kjempelange historie 7203192
799Mæhle, LarsSpinosaurusen 7192922
800Brunstrøm, ThomasSallys pappa gjør henne sykt flau 7191355
801Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Håpløst 7141873
802Rørvik, Bjørn F.Alle barna 7141205
803Tur, Míriam BonastreSpådommen 7131106
804Oda, EiichiroOne piece : En ærlig sak 7111943
805Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 7093901
806ShadowlandsSkyggeland 7081066
807Where's Bluey?Hvor er Bluey? : en let-og-finn-bok 707987
808Hatke, BenJack i jungelen 7072223
8095-minute storiesFull fart, Bluey! 707897
810Rowling, J.K.Harry Potter and the Goblet of Fire 7062273
811Flesvig, HermanHerman : historier fra en udiagnostisert oppvekst 7054721
812Kibuishi, Amy KimVannets rike 7041405
813Jamtli, John S.Operasjon muskedunder 7012293
814Kibuishi, KazuSteinvokteren : Amuletten 7001913
815Bagieu, PénélopeHeksene 7001295
816Stokke, NilsPå månen 6981106
817Diskin, ElizabethEnter : Basic skills 8-10 69812030
818Rusten, Solveig MoenHold pusten : tredje bok om Lea og Alexa 6972382
819Kinney, JeffRowley Jeffersons superkule eventyr 6962033
820Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer : sitter barnevakt i en bagett 6962592
821Holst, Regine ToftenReisen til de dødes øy 6942622
822Dürenfeldt, Martin vonVerdens farligste 6931624
823Bjerkeland, IngvildIngen steder å gjemme seg 6913861
824Karlsson, EllenSara får plaster 690957
825Rusten, Solveig MoenUrolig hjerte : andre bok om Lea og Alexa 6902922
826Mæhle, LarsHvor er billetten? 689947
827Wikmark, RonnySuperhelten Bjørnis 6881076
828Tuflåt, Marianne LøvslettenKikki blir sint 6871424
829Phoenix, H.L.Trylleflasken 6861185
830Kinney, JeffDobbel innsats : En pingles dagbok 6852263
831Borge, NinaHavfolket 6843132
832Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det-store trehuset med 52 etasjer 6822792
833Mæhle, LarsHvor er påskeegget? 6811454
834Selmer, Siri SjøgrenNora : prosjekt bestevenn 6792033
835Oxlade, ChrisRaske biler 6783002
836Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en ny BFF- NOT! 6782043
837Parr, MariaKeeperen og havet 6772812
838Barbo, Maria S.Ash tar kaka 6761235
839Svingen, ArneKappen 6763941
840Phoenix, H.L.Lyset 6751564
841Stilson, MichaelBare spille ball 6746451
842Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer : sitter barnevakt i en baguett 6743262
843Dahl, RoaldDen magiske fingeren 6712093
844Raknes, LinaÅse blir storesøster 6711454
845Pilkey, DavHundemannen : loppenes herre 6701116
846Estes, MaxSur 6701434
847Sveen, GunnarMartin Ødegaard : geniet på midtbanen 6692023
848Jamtli, John SigvartSabotør 6683441
849Griffiths, AndyGutta i trehuset med 143 etasjer : drar på en skrekkelig avslappende ferie 6671963
850Rowling, J.K.Harry Potter and the Chamber of Secrets 6651963
851Lindmo, ArneOndskapens festning 6652163
852 Hammergården 664847
853Horst, Jørn LierUndervannsgåten 6644481
854Hamre, Victoria HaallmanMiso 6632023
855Bringsværd, Tor ÅgeTambar er et troll 6622292
856Aurstad, ToreMonster! : fortellinger om monstre og fabeldyr 6622622
857Neverdahl, Ida EvaFloke 6623212
858Lindh, Helene BergerForelskelse og andre dommedagsprofetier 6622822
859Grande, MartineDilla på dyr 6621444
860Gumpaw, FelixKongelig fiskesvindel 6601115
861Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 6603302
862Svingen, ArneHalloweenhuset 6593581
863Donaldson, JuliaDe fæle fem 658986
864Dybvig, PerDe står i kø 6581943
865Lunde, MajaTordendronningen 6572992
866Holmås, RagnhildRabalder deler likt 6572053
867Svingen, ArneDen slemme eleven 6573212
868Rowling, J.K.Harry Potter and the Order of the Phoenix 6571215
869Guinness world records 2024Guinness world records 2024 6561743
870Johansen, Tore UlabrandErling Braut Haaland : fotballfenomen og rekordknuser 6561793
871Fiske, AnnaHvordan er det å være voksen? 6552023
872Molaug, Marius HornVerdens verste jul 6552272
873Svingen, ArneStormen 6553262
874Karlsson, EllenMai og Sara krangler! 6531066
875Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 6532592
876Blabey, AaronBarske bøller gjør gode gjerninger (enten du liker det eller ikke) 6522103
877Eriksson, EvaJulia hjelper til 6511195
878Bross, HelenaSove borte 6501993
879Handford, MartinHvor er Willy? : den fantastiske reisen 6491624
880 Guinness world records 2022 6471973
881Jackson, IdaBrillebjørns barnehagebok 6461324
882Grine, ChrisInvasjonen 6462013
883Lane, JeanetteDet store pannekakeløpet 6421165
884Mæhle, LarsFantorangen bader 640946
885Winick, JuddHilo i fritt fall 6381933
886Grøtte, Bjørn TorePuck off! : om vennskap og rake pucker 6383951
887Nusa, AntonioAlt starter med en drøm 6363062
888Kleppe, HåvardABC med Bjørnis 6341036
889Laird, JennyDinosaurene kommer 6331434
890Hole, ArneMatemagisk 10 : Oppgavebok 6327540
891Bringsværd, Tor ÅgeTambar og den lille, snille ulven 6301813
892Rowling, J.K.Harry Potter and the deathly hallows 6291544
893Sattin, SamuelUnico : Jaget 628936
894Nylund, MaikenDetektivklubben og mysterium nummer 100 6282232
895Ehrlin, Carl-Johan ForssénDen lille kaninen som så gjerne ville sove 627817
896Nilsen, MoniaHiv og hoi! 6271364
897Roskifte, KristinAlle sammen reiser 6261903
898Andersen, Rolf Magne G.Romvesenet 6251693
899Rowling, J.K.Harry Potter and the half-blood prince 6251354
900Lunde, MajaSceneskrekk 6243491
901Kinney, JeffRowley Jeffersons superkule skumle historier 6241793
902Edwards, Ellen M. TudorExplore 6, 2. utg. : My book : engelsk for barnetrinnet 6248390
903Svingen, ArneSpøkelseshotellet 6203781
904Kusaka, HidenoriPokémon-eventyrene : Yellow 6191813
905Svingen, ArneBødlene på kirkegården 6183391
906Landström, OlofBø og Bæ i skogen 6171544
907Peers, BobbieFlukten fra jorden 6173291
908Hunter, ErinEn klan i knipe 6161474
909Stilson, MichaelFelix : hodet i klemme 6162382
910Klepp, AnneliDuste-spøkelser 6162342
911Sandtorv, ChristinePelle Propell blander alle smaker i hele verden 6151823
912Willems, MoBlir du med ut og leke? 6141254
913Handford, MartinHvor er Willy? 6131424
914 Alt du trenger å vite om hunder og valper : lær om stell av hunder og valper 6132512
915Gronemann, SteffenAlt om Zlatan 6112422
916Bringsværd, Tor ÅgePetra skal til tannlegen 6111135
917Shapiro, RebeccaVelkommen til Galar! 6101374
918Heimen, Rikard B.Brann i blokk B 6091215
919Egner, ThorbjørnKarius og Baktus 6094721
920Folkestad, Anna R.Tanntrøbbel 6083022
921Gjendem, Anna BergGi meg et kjæledyr! 6082902
922Svingen, ArneSkattekartet 6073381
923Edwards, Ellen M. TudorExplore 6, 2. utg. : : My book 60710620
924Kibuishi, KazuAmuletten 6062092
925Snashall, SarahHester og føll 6052062
926Samdal, PederMer enn en klubb 6053012
927Sandtorv, ChristinePelle Propell klarer faktisk alt helt selv 6041743
928Holowaty, LaurenGeorg og dinosauren 603767
929Slotten, AlexanderUlvevinter 6032422
930Mæland, Ingebjørg FaugstadGravemaskin 603946
931Assarasakorn, MichelePOTE-gjengen 6021175
932Svingen, ArneSlakterskogen 6022782
933Hanlon, AbbyVilma skoledilla 6001853
934Colson, RobFotballskills : få proffenes beste tips og triks 6001583
935Falch, MalinMalin Falchs Bjørnar : en historie fra Nordlys 5991484
936 Alt du trenger å vite om katter og kattunger : lær om stell av katter og kattunger 5982422
937Banke, PeterAlt om Messi, Suárez & Neymar 5982102
938Pilkey, DavHundemannen : når villdyret våkner 5981015
939Donaldson, JuliaPinnemann 597986
940Winick, JuddHilo vekker monstrene 5971843
941Landström, LenaBø og Bæ får besøk 5961434
942Russell, Rachel RenéeDustedagboka 1 + 2 5952202
943Grossmann, KariLillesøster spiser frokost 5951354
944Dahlstrøm, CamillaTvillingene 5951374
945Mathismoen, OleDet ville Norge 5932312
946Wieslander, JujjaMamma Mø prøver sklia 5924041
947Carle, EricDen lille larven Aldrimett 5922032
948Wieslander, JujjaMamma Mø faller og slår seg 5901493
949Støstad, Hanna NyborgVerdens dummeste dyr 5901424
950Herlofsen, Sarah RoxanaHjertet 5891254
951Russell, Rachel RenéeDustedagboka 3 : nedtegnelser fra en talentfull popstjerne - not! 5893521
952Phoenix, H.L.Hodeskallenøkkelen 5891165
953Rørvik, Bjørn F.Alle barna 2 5891065
954Wieslander, JujjaMamma Mø bygger hytte 5881623
955Herlofsen, Sarah RoxanaHjernen 5871344
956Skadberg, ÅshildDyr : helt vilt - og temmelig tamt 5862132
957Oda, EiichiroOne piece : Nymåne 5851563
958Linde, HeidiMenneskets beste venn 5852392
959Svingen, ArneEn glefsende kjeft 5853511
960Landström, OlofBø og Bæ til sjøs 5841095
961Heum, TrondAlle tiders historie : Fra de eldste tider til våre dager 58322490
962Bjärbo, LisaDaniel møter en tyrannosaurus 5821015
963Phoenix, H.L.Spøkelsesmasken 5811065
964Holowaty, LaurenGeorgs traktor 581876
965Rørvik, Bjørn F.Hi-hi! 5801693
966Halvorsen, Anne GunnArvingen 5804761
967Winick, JuddAlle bitene passer sammen 5791673
968Douyé, SylviaVampyrens barn 5791533
969Landström, LenaBø og Bæ og stakkars Bo 5791184
970Bringsværd, Tor ÅgeTambar og sjumilsstøvlene 5781653
971Molaug, Marius HornVerdens verste vitsebok 5781773
972Mæhle, LarsHvor er alle sammen? : hallo-o? Det er bursdag! 577777
973Rigal, Lucy HermozaGente 9 : Ejercicios 57710450
974Hvistendahl, Nora EvensmoHåndbok for mestertyver : virkelighetens villeste tyverier 5772252
975Svingen, ArneGrusomme netter 5773291
976Folkestad, Anna R.Visste du at ...? Godteri 5761444
977Svingen, ArneMannen med seks fingre 5743791
978 Guinness world records 2018 5741613
979Heiberg, Anette V.Hunden 5711234
980Bross, HelenaNatt på skolen 5691703
981Svingen, ArneDen døde onkelen 5682572
982Alexie, ShermanThe absolutely true diary of a part-time Indian 56817540
983Jamtli, John S.Sabotør : en røverhistorie fra krigsårene 5662562
984Parr, MariaOskar og eg : alle tinga vi har 5652562
985Gumpaw, FelixFotballmysteriet 5651144
986Svingen, ArneZombienaboen 5642762
987Mugford, SimonReal Madrid ruler 5641184
988Tisell, AnneliGod morgen med Babblarna 563717
989Spont, SiriMolly er best 5621503
990Bross, HelenaInnbrudd på skolen 5621633
991Svingen, ArneGjenferdene på skolen 5622782
992Teba, AliciaDen lille heksa Plingeling og skogsmysteriet 5621194
993Alaei, NedaBare vent 5623501
994Marienborg, IreneÆsj! sier Nora 5621693
995Wieslander, JujjaMamma Mø leser 5623601
996Konami, KanataChis lune hjem : Chi's sweet home 5611394
997Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 5602152
998Douyé, SylviaFabeldyrets hemmelighet 5591932
999Griffiths, AndyGutta i trehuset med 169 etasjer begynner ikke på skolen : : for det har de ikke lyst til 5591184
1000Bjørkvold, TuvaFabel 5A : norsk for barnetrinnet 5587920

1156 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 181 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2464 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 25/10/2026 kl. 12:28:33


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/8 1/11 1/12 1/6 1/10 1/9 1/7
20041/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20051/4 1/10 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20061/7 1/4 1/10 1/9 1/3 1/1 1/12 1/6 1/2 1/8 1/11 1/5
20071/7 1/3 1/9 1/10 1/6 1/12 1/1 1/11 1/8 1/2
20081/2 1/11 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As