100 mest utlånte bøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Falch, MalinPortaltreet 1708538524
2Falch, MalinReisen til Jotundalen 1132030433
3Falch, MalinHarukkas ønske 1013020894
4Falch, MalinVikingene og orakelet 994224524
5Helgheim, OdinDrageviking 967419185
6Sotberg, VictorEdelmot 955019794
7Falch, MalinTrollriket 939123424
8Sotberg, VictorNekromanseren 937318275
9Falch, MalinKråkesøstrene 894121284
10Pilkey, DavHundemannen 876918544
11Seierstad, ÅsneUfred : Russland fra innsiden 864331492
12Kibuishi, KazuSteinvokteren 860935382
13Mugford, SimonHaaland ruler 821716764
14Christensen, Lars SaabyeKjøkken 801511796
15Falch, MalinReisen til Røros 761317344
16Nordahl, VictorByen 737515044
17Helgheim, OdinFenrisulven 734520993
18Horst, Jørn LierOperasjon Kanon 720313375
19Helgheim, OdinValhall 702615734
20Sandnes, Hans JørgenFrysninger 700814814
21Pilkey, DavHundemannen er på ballen 685713445
22Sandmæl, CathrineJenter 682814874
23Horst, Jørn LierOperasjon ellemelle 681618633
24Helgheim, OdinFimbulvinter 675917173
25Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 669730942
26Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 643616213
27Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse drar til Syden 643113654
28Pilkey, DavHundemannen og Superpus 642312685
29Sandnes, Hans JørgenIldsjø 639415544
30Sandnes, Hans JørgenNed i dypet 632117443
31Sotberg, VictorSkyggene 62879966
32Nordahl, VictorSkogen 626013104
33Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 625523632
34Sotberg, VictorBedrager 622314234
35Horst, Jørn LierTvilen 620312205
36Pilkey, DavFarefulle høyder 620211435
37Pilkey, DavForbrytelse og slafs 619011415
38Pilkey, DavHundemannen drar på Lopphavet 617310645
39Pilkey, DavHundemannen håver inn 614512095
40Sandnes, Hans JørgenDypfryst 603216963
41Iversen, Andreas K.Max Manus : en tegneserie om en av Norges største motstandshelter 602017723
42Pilkey, DavNår villdyret våkner 602011255
43Horst, Jørn LierOperasjon gulltann 600017613
44Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 596525632
45Pilkey, DavDen røde rebell 59369176
46Hjardar, SaraMia Myhr og søstrene av Skår 591613324
47BékaHjertets hemmeligheter 58569556
48Pilkey, DavLoppenes herre 580211305
49Pilkey, DavI fri dressur 579011135
50Kibuishi, KazuBølgerytteren 573116613
51Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn 57277557
52Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 565520272
53Sandnes, Hans JørgenHavgapet 561915483
54Horst, Jørn LierDen siste saken 555115083
55Helgheim, OdinTordenguden 550111744
56Strout, ElizabethDet vi aldri sier 549915643
57Heum, TrondAlle tiders historie : Fra de eldste tider til våre dager 546380340
58Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 545619662
59Hjardar, SaraMia Myhr og barna som forsvant 544712874
60Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 544520002
61Kibuishi, KazuByen bak skyene 539821062
62Nordahl, VictorRevefarmen 539611004
63Sandmæl, ChaBeseiret 539212484
64Pilkey, DavI kattepine 536310175
65BékaKjærlighetssorg 53488356
66Horst, Jørn LierOperasjon Ninja 528913273
67Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 522219742
68Ravatn, AgnesDoggerland 517113223
69Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 516722012
70Pilkey, DavMitt liv som katt 51657746
71BékaFeriefling 51517546
72Molaug, Marius HornVerdens verste sommer 508212594
73Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 508021182
74Gjerset, AsbjørnTreningslære : idrettsfag vgs 504557450
75Sandnes, Hans JørgenOrkanen 503811964
76Arnesen, SonjaNorskboka : vg2 yrkesfag 502663230
77Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 500018582
78Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8 499770740
79Mugford, SimonMessi ruler 499610594
80Sandnes, Hans JørgenFrostrøyk 497811434
81Mugford, SimonMbappé ruler 49439585
82Strömberg, SaraSot 49247106
83Flatland, HelgaSå gjør vi så : roman 490812863
84Brinck, CamillaMysteriet med hullet i veggen 489815613
85Dåsnes, NoraBare si ja 487211304
86Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 486922232
87Horst, Jørn LierJakten på enhjørningen 486513073
88Horst, Jørn LierOperasjon zombie 48459415
89BékaStjålne drømmer 48387286
90Nesbø, JoNådeskudd 483616522
91Dåsnes, NoraTi kniver i hjertet 482313313
92Helgheim, OdinYggdrasil 48089724
93Horst, Jørn LierOperasjon Lurifaks 480713333
94BékaSøt musikk 47967646
95Hjardar, SaraMia Myhr og det råtne vannet 477412133
96Mjaugedal, HalvorHistorien om Diego Maradona 476710684
97Mugford, SimonRonaldo ruler 47579345
98Horst, Jørn LierOperasjon heksegryte 468114393
99Kibuishi, KazuAlveprinsen 467317832
100Tolo, MichelleFullmåne 463710634

1156 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 169 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2474 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 30/10/2026 kl. 14:16:10


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/8 1/11 1/12 1/6 1/10 1/9 1/7
20041/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20051/4 1/10 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20061/7 1/4 1/10 1/9 1/3 1/1 1/12 1/6 1/2 1/8 1/11 1/5
20071/7 1/3 1/9 1/10 1/6 1/12 1/1 1/11 1/8 1/2
20081/2 1/11 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As