100 mest utlånte bøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Falch, MalinPortaltreet 1649138394
2Falch, MalinReisen til Jotundalen 1090830343
3Falch, MalinHarukkas ønske 979820854
4Falch, MalinVikingene og orakelet 957724463
5Helgheim, OdinDrageviking 931919004
6Sotberg, VictorEdelmot 921119704
7Falch, MalinTrollriket 904723393
8Sotberg, VictorNekromanseren 903318114
9Falch, MalinKråkesøstrene 864121224
10Seierstad, ÅsneUfred : Russland fra innsiden 845831512
11Pilkey, DavHundemannen 844418484
12Kibuishi, KazuSteinvokteren 826335242
13Christensen, Lars SaabyeKjøkken 785211796
14Mugford, SimonHaaland ruler 780316664
15Falch, MalinReisen til Røros 723617034
16Nordahl, VictorByen 709914984
17Helgheim, OdinFenrisulven 706620903
18Horst, Jørn LierOperasjon Kanon 702913345
19Helgheim, OdinValhall 681215694
20Sandnes, Hans JørgenFrysninger 675614664
21Pilkey, DavHundemannen er på ballen 663213414
22Horst, Jørn LierOperasjon ellemelle 663018643
23Sandmæl, CathrineJenter 661314874
24Helgheim, OdinFimbulvinter 650517103
25Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 642830712
26Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 628016233
27Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse drar til Syden 625113514
28Pilkey, DavHundemannen og Superpus 620712634
29Sandnes, Hans JørgenIldsjø 620215593
30Horst, Jørn LierTvilen 608812194
31Sotberg, VictorSkyggene 60859866
32Sandnes, Hans JørgenNed i dypet 608117413
33Nordahl, VictorSkogen 604712954
34Pilkey, DavForbrytelse og slafs 602611495
35Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 601523312
36Pilkey, DavFarefulle høyder 598511415
37Pilkey, DavHundemannen drar på Lopphavet 596810625
38Pilkey, DavHundemannen håver inn 595212054
39Sotberg, VictorBedrager 590913944
40Iversen, Andreas K.Max Manus : en tegneserie om en av Norges største motstandshelter 585917783
41Horst, Jørn LierOperasjon gulltann 585717623
42Sandnes, Hans JørgenDypfryst 581616963
43Pilkey, DavNår villdyret våkner 581311205
44Pilkey, DavDen røde rebell 57529166
45Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 568925632
46Hjardar, SaraMia Myhr og søstrene av Skår 566913194
47BékaHjertets hemmeligheter 56279425
48Pilkey, DavLoppenes herre 560811314
49Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn 55927577
50Pilkey, DavI fri dressur 559211115
51Kibuishi, KazuBølgerytteren 553316563
52Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 549520272
53Horst, Jørn LierDen siste saken 545615083
54Heum, TrondAlle tiders historie : Fra de eldste tider til våre dager 543680330
55Sandnes, Hans JørgenHavgapet 542715463
56Helgheim, OdinTordenguden 531411774
57Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 531019912
58Strout, ElizabethDet vi aldri sier 530915623
59Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 526419672
60Pilkey, DavI kattepine 524210285
61Kibuishi, KazuByen bak skyene 524221082
62Hjardar, SaraMia Myhr og barna som forsvant 523112864
63Sandmæl, ChaBeseiret 522012524
64Nordahl, VictorRevefarmen 520310974
65BékaKjærlighetssorg 51548286
66Horst, Jørn LierOperasjon Ninja 513813223
67Gjerset, AsbjørnTreningslære : idrettsfag vgs 503857450
68Ravatn, AgnesDoggerland 503513193
69Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 503021992
70Arnesen, SonjaNorskboka : vg2 yrkesfag 501663230
71Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8 499470740
72Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 499319392
73Molaug, Marius HornVerdens verste sommer 499112733
74BékaFeriefling 49857486
75Pilkey, DavMitt liv som katt 49827706
76Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 492221122
77Mugford, SimonMessi ruler 488810704
78Sandnes, Hans JørgenOrkanen 488511994
79Strömberg, SaraSot 48507106
80Sandnes, Hans JørgenFrostrøyk 484711514
81Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 484318602
82Flatland, HelgaSå gjør vi så : roman 479712873
83Brinck, CamillaMysteriet med hullet i veggen 475215493
84Mugford, SimonMbappé ruler 47329574
85Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 470521912
86Horst, Jørn LierOperasjon zombie 47049345
87BékaStjålne drømmer 47027276
88Horst, Jørn LierJakten på enhjørningen 469412743
89Dåsnes, NoraBare si ja 469011184
90BékaSøt musikk 46627646
91Dåsnes, NoraTi kniver i hjertet 464213173
92Horst, Jørn LierOperasjon Lurifaks 464013193
93Hjardar, SaraMia Myhr og det råtne vannet 464012143
94Helgheim, OdinYggdrasil 46299694
95Mjaugedal, HalvorHistorien om Diego Maradona 462210694
96Mugford, SimonRonaldo ruler 45839364
97 Verkstedhåndboka 454277320
98Horst, Jørn LierOperasjon heksegryte 448914253
99Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 448314543
100Tolo, MichelleFullmåne 447810574

1156 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 168 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2464 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 25/10/2026 kl. 12:16:11


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/8 1/11 1/12 1/6 1/10 1/9 1/7
20041/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20051/4 1/10 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20061/7 1/4 1/10 1/9 1/3 1/1 1/12 1/6 1/2 1/8 1/11 1/5
20071/7 1/3 1/9 1/10 1/6 1/12 1/1 1/11 1/8 1/2
20081/2 1/11 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As