100 mest utlånte bøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Falch, MalinPortaltreet 1572438324
2Falch, MalinReisen til Jotundalen 1034730153
3Falch, MalinHarukkas ønske 935220714
4Falch, MalinVikingene og orakelet 909624393
5Helgheim, OdinDrageviking 879418514
6Sotberg, VictorEdelmot 875719604
7Falch, MalinTrollriket 865023353
8Sotberg, VictorNekromanseren 860618094
9Seierstad, ÅsneUfred : Russland fra innsiden 824831512
10Falch, MalinKråkesøstrene 823021143
11Pilkey, DavHundemannen 807218544
12Kibuishi, KazuSteinvokteren 792135262
13Christensen, Lars SaabyeKjøkken 762311806
14Mugford, SimonHaaland ruler 737616554
15Nordahl, VictorByen 676114844
16Falch, MalinReisen til Røros 675616514
17Horst, Jørn LierOperasjon Kanon 675513125
18Helgheim, OdinFenrisulven 670920933
19Sandnes, Hans JørgenFrysninger 648614534
20Helgheim, OdinValhall 644815474
21Horst, Jørn LierOperasjon ellemelle 634118463
22Sandmæl, CathrineJenter 630314764
23Pilkey, DavHundemannen er på ballen 630113344
24Helgheim, OdinFimbulvinter 623517113
25Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 616630832
26Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse drar til Syden 601613504
27Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 600616113
28Sandnes, Hans JørgenIldsjø 596815583
29Pilkey, DavHundemannen og Superpus 594312694
30Horst, Jørn LierTvilen 591812164
31Sandnes, Hans JørgenNed i dypet 581017333
32Sotberg, VictorSkyggene 57849765
33Nordahl, VictorSkogen 576912874
34Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 576123382
35Pilkey, DavFarefulle høyder 571311355
36Pilkey, DavForbrytelse og slafs 571011345
37Pilkey, DavHundemannen drar på Lopphavet 565710535
38Horst, Jørn LierOperasjon gulltann 562917563
39Pilkey, DavHundemannen håver inn 562511964
40Sandnes, Hans JørgenDypfryst 553416993
41Pilkey, DavDen røde rebell 55029096
42Pilkey, DavNår villdyret våkner 548811074
43Iversen, Andreas K.Max Manus : en tegneserie om en av Norges største motstandshelter 548717563
44Sotberg, VictorBedrager 547413374
45Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 544025752
46Hjardar, SaraMia Myhr og søstrene av Skår 539713104
47Heum, TrondAlle tiders historie : Fra de eldste tider til våre dager 539380360
48Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn 53887577
49BékaHjertets hemmeligheter 53599275
50Pilkey, DavI fri dressur 533411114
51Pilkey, DavLoppenes herre 532511194
52Horst, Jørn LierDen siste saken 531815093
53Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 529920342
54Kibuishi, KazuBølgerytteren 529416423
55Sandnes, Hans JørgenHavgapet 519015393
56Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 508319842
57Helgheim, OdinTordenguden 508211644
58Strout, ElizabethDet vi aldri sier 505115603
59Gjerset, AsbjørnTreningslære : idrettsfag vgs 502858770
60Pilkey, DavI kattepine 502510354
61Sandmæl, ChaBeseiret 500912553
62Kibuishi, KazuByen bak skyene 499120962
63Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8 499070740
64Arnesen, SonjaNorskboka : vg2 yrkesfag 499063030
65Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 498619382
66Hjardar, SaraMia Myhr og barna som forsvant 496312773
67Nordahl, VictorRevefarmen 495910884
68BékaKjærlighetssorg 49308235
69Horst, Jørn LierOperasjon Ninja 490913033
70Ravatn, AgnesDoggerland 487413193
71Molaug, Marius HornVerdens verste sommer 483012713
72Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 480521892
73BékaFeriefling 47877506
74Pilkey, DavMitt liv som katt 47587616
75Strömberg, SaraSot 47477106
76Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 469221092
77Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 468118952
78Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 465818592
79Flatland, HelgaSå gjør vi så : roman 464412933
80Sandnes, Hans JørgenOrkanen 463911923
81Sandnes, Hans JørgenFrostrøyk 460611424
82Mugford, SimonMessi ruler 458610404
83Brinck, CamillaMysteriet med hullet i veggen 454115442
84Dåsnes, NoraTi kniver i hjertet 453713243
85 Verkstedhåndboka 453177420
86Horst, Jørn LierOperasjon zombie 45219244
87Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 451921902
88Horst, Jørn LierJakten på enhjørningen 448912563
89BékaStjålne drømmer 44787206
90BékaSøt musikk 44617585
91Mugford, SimonMbappé ruler 44599424
92Horst, Jørn LierOperasjon Lurifaks 444513063
93Dåsnes, NoraBare si ja 442010944
94Hjardar, SaraMia Myhr og det råtne vannet 439912113
95Helgheim, OdinYggdrasil 43999664
96Mjaugedal, HalvorHistorien om Diego Maradona 436610514
97Mugford, SimonRonaldo ruler 43499264
98Strömberg, SaraSkygger 43477795
99Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 10 433463170
100Tolo, MichelleFullmåne 431910514

1156 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 172 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2456 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 18/10/2026 kl. 12:16:15


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/8 1/11 1/12 1/6 1/10 1/9 1/7
20041/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20051/4 1/10 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20061/7 1/4 1/10 1/9 1/3 1/1 1/12 1/6 1/2 1/8 1/11 1/5
20071/7 1/3 1/9 1/10 1/6 1/12 1/1 1/11 1/8 1/2
20081/2 1/11 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As