100 mest utlånte bøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Falch, MalinPortaltreet 1574238334
2Falch, MalinReisen til Jotundalen 1036330153
3Falch, MalinHarukkas ønske 936220714
4Falch, MalinVikingene og orakelet 910624393
5Helgheim, OdinDrageviking 881318514
6Sotberg, VictorEdelmot 876319604
7Falch, MalinTrollriket 866323353
8Sotberg, VictorNekromanseren 862218094
9Seierstad, ÅsneUfred : Russland fra innsiden 825831512
10Falch, MalinKråkesøstrene 823421133
11Pilkey, DavHundemannen 808118544
12Kibuishi, KazuSteinvokteren 793435262
13Christensen, Lars SaabyeKjøkken 763011806
14Mugford, SimonHaaland ruler 738116554
15Horst, Jørn LierOperasjon Kanon 677113125
16Nordahl, VictorByen 676814844
17Falch, MalinReisen til Røros 676416514
18Helgheim, OdinFenrisulven 671920933
19Sandnes, Hans JørgenFrysninger 649514534
20Helgheim, OdinValhall 645815484
21Horst, Jørn LierOperasjon ellemelle 635718463
22Sandmæl, CathrineJenter 631314764
23Pilkey, DavHundemannen er på ballen 630113334
24Helgheim, OdinFimbulvinter 624317113
25Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 616430822
26Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse drar til Syden 603113504
27Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 602716113
28Sandnes, Hans JørgenIldsjø 597615583
29Pilkey, DavHundemannen og Superpus 595512694
30Horst, Jørn LierTvilen 592312164
31Sandnes, Hans JørgenNed i dypet 581917333
32Sotberg, VictorSkyggene 57959775
33Nordahl, VictorSkogen 577512874
34Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 576923382
35Pilkey, DavFarefulle høyder 571911355
36Pilkey, DavForbrytelse og slafs 571611345
37Pilkey, DavHundemannen drar på Lopphavet 566510535
38Horst, Jørn LierOperasjon gulltann 563917563
39Pilkey, DavHundemannen håver inn 563611964
40Sandnes, Hans JørgenDypfryst 554316993
41Pilkey, DavDen røde rebell 55099096
42Pilkey, DavNår villdyret våkner 549811074
43Iversen, Andreas K.Max Manus : en tegneserie om en av Norges største motstandshelter 549017563
44Sotberg, VictorBedrager 548413384
45Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 544825752
46Hjardar, SaraMia Myhr og søstrene av Skår 540013104
47Heum, TrondAlle tiders historie : Fra de eldste tider til våre dager 539580360
48Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn 53917577
49BékaHjertets hemmeligheter 53659275
50Pilkey, DavLoppenes herre 534111224
51Pilkey, DavI fri dressur 533811114
52Horst, Jørn LierDen siste saken 532515093
53Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 531220342
54Kibuishi, KazuBølgerytteren 530516423
55Sandnes, Hans JørgenHavgapet 519515393
56Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 510919852
57Helgheim, OdinTordenguden 508911654
58Strout, ElizabethDet vi aldri sier 506315603
59Pilkey, DavI kattepine 503210354
60Gjerset, AsbjørnTreningslære : idrettsfag vgs 502858770
61Sandmæl, ChaBeseiret 501712553
62Kibuishi, KazuByen bak skyene 500120962
63Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 499819382
64Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8 499070740
65Arnesen, SonjaNorskboka : vg2 yrkesfag 499063030
66Hjardar, SaraMia Myhr og barna som forsvant 496612773
67BékaKjærlighetssorg 49408236
68Horst, Jørn LierOperasjon Ninja 492913033
69Nordahl, VictorRevefarmen 489510784
70Ravatn, AgnesDoggerland 488513193
71Molaug, Marius HornVerdens verste sommer 483612713
72Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 481121892
73BékaFeriefling 47977506
74Pilkey, DavMitt liv som katt 47707646
75Strömberg, SaraSot 47527106
76Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 470618982
77Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 469721092
78Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 466918592
79Flatland, HelgaSå gjør vi så : roman 465812933
80Sandnes, Hans JørgenOrkanen 464611923
81Sandnes, Hans JørgenFrostrøyk 460911424
82Mugford, SimonMessi ruler 458810404
83Brinck, CamillaMysteriet med hullet i veggen 455715442
84Dåsnes, NoraTi kniver i hjertet 454113243
85Horst, Jørn LierOperasjon zombie 45369244
86 Verkstedhåndboka 453177420
87Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 452521902
88Horst, Jørn LierJakten på enhjørningen 449812563
89BékaStjålne drømmer 44857196
90BékaSøt musikk 44767595
91Horst, Jørn LierOperasjon Lurifaks 447313103
92Mugford, SimonMbappé ruler 44609424
93Dåsnes, NoraBare si ja 442610944
94Helgheim, OdinYggdrasil 44099674
95Hjardar, SaraMia Myhr og det råtne vannet 440412113
96Mjaugedal, HalvorHistorien om Diego Maradona 437110514
97Strömberg, SaraSkygger 43547795
98Mugford, SimonRonaldo ruler 43519264
99Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 10 433463170
100Tolo, MichelleFullmåne 432310514

1156 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 172 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2456 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 19/10/2026 kl. 14:15:40


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/8 1/11 1/12 1/6 1/10 1/9 1/7
20041/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20051/4 1/10 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20061/7 1/4 1/10 1/9 1/3 1/1 1/12 1/6 1/2 1/8 1/11 1/5
20071/7 1/3 1/9 1/10 1/6 1/12 1/1 1/11 1/8 1/2
20081/2 1/11 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As