100 mest utlånte bøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Falch, MalinPortaltreet 1495738093
2Falch, MalinReisen til Jotundalen 978630053
3Falch, MalinHarukkas ønske 889820544
4Falch, MalinVikingene og orakelet 862924323
5Helgheim, OdinDrageviking 833718304
6Sotberg, VictorEdelmot 832619554
7Falch, MalinTrollriket 822123133
8Sotberg, VictorNekromanseren 818617864
9Seierstad, ÅsneUfred : Russland fra innsiden 799431512
10Falch, MalinKråkesøstrene 782321103
11Pilkey, DavHundemannen 765618444
12Kibuishi, KazuSteinvokteren 751735052
13Christensen, Lars SaabyeKjøkken 742911766
14Mugford, SimonHaaland ruler 708416594
15Horst, Jørn LierOperasjon Kanon 647112885
16Nordahl, VictorByen 645414774
17Helgheim, OdinFenrisulven 641120833
18Falch, MalinReisen til Røros 630516083
19Sandnes, Hans JørgenFrysninger 618814364
20Helgheim, OdinValhall 612115154
21Horst, Jørn LierOperasjon ellemelle 608118263
22Sandmæl, CathrineJenter 598814674
23Pilkey, DavHundemannen er på ballen 598813374
24Helgheim, OdinFimbulvinter 592616943
25Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 584930681
26Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 581616163
27Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse drar til Syden 578113394
28Horst, Jørn LierTvilen 574612164
29Sandnes, Hans JørgenIldsjø 567615413
30Pilkey, DavHundemannen og Superpus 561812704
31Sandnes, Hans JørgenNed i dypet 554317113
32Sotberg, VictorSkyggene 55039625
33Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 549523362
34Nordahl, VictorSkogen 548912684
35Horst, Jørn LierOperasjon gulltann 548017643
36Pilkey, DavFarefulle høyder 546511374
37Pilkey, DavHundemannen drar på Lopphavet 540810565
38Pilkey, DavForbrytelse og slafs 540611174
39Heum, TrondAlle tiders historie : Fra de eldste tider til våre dager 535680310
40Pilkey, DavHundemannen håver inn 534011934
41Sandnes, Hans JørgenDypfryst 528816923
42Pilkey, DavDen røde rebell 52419045
43Pilkey, DavNår villdyret våkner 523211074
44Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 522425652
45Iversen, Andreas K.Max Manus : en tegneserie om en av Norges største motstandshelter 521817343
46Hjardar, SaraMia Myhr og søstrene av Skår 519213053
47Horst, Jørn LierDen siste saken 518515133
48Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn 51847546
49BékaHjertets hemmeligheter 51199175
50Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 510320382
51Pilkey, DavI fri dressur 508911064
52Pilkey, DavLoppenes herre 503611184
53Sotberg, VictorBedrager 503312873
54Kibuishi, KazuBølgerytteren 502716143
55Gjerset, AsbjørnTreningslære : idrettsfag vgs 500358750
56Arnesen, SonjaNorskboka : vg2 yrkesfag 497662980
57Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8 497370740
58Sandnes, Hans JørgenHavgapet 496615473
59Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 495019652
60Helgheim, OdinTordenguden 483711524
61Pilkey, DavI kattepine 480410334
62Sandmæl, ChaBeseiret 479112443
63Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 477519392
64Kibuishi, KazuByen bak skyene 476020812
65Horst, Jørn LierOperasjon Ninja 475613053
66Strout, ElizabethDet vi aldri sier 474315403
67Nordahl, VictorRevefarmen 472910814
68Ravatn, AgnesDoggerland 471813193
69BékaKjærlighetssorg 47148155
70Hjardar, SaraMia Myhr og barna som forsvant 467312603
71Strömberg, SaraSot 46407106
72Molaug, Marius HornVerdens verste sommer 463312523
73Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 457921812
74BékaFeriefling 45787466
75Pilkey, DavMitt liv som katt 45207526
76 Verkstedhåndboka 451777710
77Flatland, HelgaSå gjør vi så : roman 448812953
78Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 446720912
79Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 444818442
80Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 439918552
81Sandnes, Hans JørgenOrkanen 439911773
82Sandnes, Hans JørgenFrostrøyk 437211323
83Mugford, SimonMessi ruler 437110434
84Horst, Jørn LierOperasjon zombie 43609204
85Horst, Jørn LierJakten på enhjørningen 434712583
86Brinck, CamillaMysteriet med hullet i veggen 432715392
87Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 10 432663170
88Dåsnes, NoraTi kniver i hjertet 431213233
89Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 430821771
90BékaStjålne drømmer 43047106
91Strömberg, SaraSkygger 42827815
92Horst, Jørn LierOperasjon Lurifaks 426913043
93BékaSøt musikk 42337425
94Mugford, SimonMbappé ruler 42149404
95Helgheim, OdinYggdrasil 41669584
96Mugford, SimonRonaldo ruler 41389234
97Hjardar, SaraMia Myhr og det råtne vannet 413011823
98Dåsnes, NoraBare si ja 412810683
99Tolo, MichelleFullmåne 412810413
100Mjaugedal, HalvorHistorien om Diego Maradona 408110174

1155 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 171 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2446 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 12/10/2026 kl. 12:15:50


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/8 1/11 1/12 1/6 1/10 1/9 1/7
20041/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20051/4 1/10 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20061/7 1/4 1/10 1/9 1/3 1/1 1/12 1/6 1/2 1/8 1/11 1/5
20071/7 1/3 1/9 1/10 1/6 1/12 1/1 1/11 1/8 1/2
20081/2 1/11 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As