100 mest utlånte bøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Falch, MalinPortaltreet 1616638394
2Falch, MalinReisen til Jotundalen 1068430243
3Falch, MalinHarukkas ønske 961020764
4Falch, MalinVikingene og orakelet 938624433
5Helgheim, OdinDrageviking 905418674
6Sotberg, VictorEdelmot 902019664
7Falch, MalinTrollriket 887623403
8Sotberg, VictorNekromanseren 885718074
9Falch, MalinKråkesøstrene 847821213
10Seierstad, ÅsneUfred : Russland fra innsiden 837531512
11Pilkey, DavHundemannen 828418434
12Kibuishi, KazuSteinvokteren 815335262
13Christensen, Lars SaabyeKjøkken 775311806
14Mugford, SimonHaaland ruler 760616514
15Falch, MalinReisen til Røros 701916784
16Nordahl, VictorByen 696514924
17Horst, Jørn LierOperasjon Kanon 691513325
18Helgheim, OdinFenrisulven 691420923
19Helgheim, OdinValhall 666815654
20Sandnes, Hans JørgenFrysninger 666214654
21Horst, Jørn LierOperasjon ellemelle 651218643
22Sandmæl, CathrineJenter 649914874
23Pilkey, DavHundemannen er på ballen 647613374
24Helgheim, OdinFimbulvinter 638717043
25Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 632230782
26Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse drar til Syden 614413524
27Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 614316163
28Sandnes, Hans JørgenIldsjø 611315583
29Pilkey, DavHundemannen og Superpus 610412634
30Horst, Jørn LierTvilen 601312194
31Sandnes, Hans JørgenNed i dypet 597617373
32Sotberg, VictorSkyggene 59659866
33Nordahl, VictorSkogen 594012944
34Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 593923552
35Pilkey, DavForbrytelse og slafs 591011435
36Pilkey, DavFarefulle høyder 587411395
37Pilkey, DavHundemannen drar på Lopphavet 583510565
38Pilkey, DavHundemannen håver inn 581412014
39Horst, Jørn LierOperasjon gulltann 574517543
40Sotberg, VictorBedrager 574013794
41Iversen, Andreas K.Max Manus : en tegneserie om en av Norges største motstandshelter 570117653
42Sandnes, Hans JørgenDypfryst 569516903
43Pilkey, DavNår villdyret våkner 566711135
44Pilkey, DavDen røde rebell 56529126
45Hjardar, SaraMia Myhr og søstrene av Skår 561413254
46Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 557425462
47Pilkey, DavLoppenes herre 550911334
48Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn 55087577
49BékaHjertets hemmeligheter 55039385
50Pilkey, DavI fri dressur 549211104
51Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 544120552
52Kibuishi, KazuBølgerytteren 541616433
53Heum, TrondAlle tiders historie : Fra de eldste tider til våre dager 541280330
54Horst, Jørn LierDen siste saken 539515083
55Sandnes, Hans JørgenHavgapet 530815433
56Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 523319932
57Helgheim, OdinTordenguden 520511674
58Strout, ElizabethDet vi aldri sier 519915603
59Sandmæl, ChaBeseiret 516612614
60Pilkey, DavI kattepine 515810305
61Kibuishi, KazuByen bak skyene 514521082
62Hjardar, SaraMia Myhr og barna som forsvant 512612833
63Nordahl, VictorRevefarmen 511810954
64Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 510619402
65BékaKjærlighetssorg 50578246
66Gjerset, AsbjørnTreningslære : idrettsfag vgs 503758770
67Horst, Jørn LierOperasjon Ninja 503413073
68Arnesen, SonjaNorskboka : vg2 yrkesfag 501063100
69Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8 499470740
70Ravatn, AgnesDoggerland 495113183
71Molaug, Marius HornVerdens verste sommer 493912733
72Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 491922012
73BékaFeriefling 48937486
74Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 489219342
75Pilkey, DavMitt liv som katt 48867666
76Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 482921182
77Strömberg, SaraSot 48037106
78Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 476218612
79Sandnes, Hans JørgenFrostrøyk 476211544
80Sandnes, Hans JørgenOrkanen 474911933
81Mugford, SimonMessi ruler 473210474
82Flatland, HelgaSå gjør vi så : roman 473112883
83Brinck, CamillaMysteriet med hullet i veggen 466415473
84Dåsnes, NoraTi kniver i hjertet 465613243
85Mugford, SimonMbappé ruler 46479504
86Horst, Jørn LierOperasjon zombie 46279294
87Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 461821832
88BékaStjålne drømmer 46017236
89Horst, Jørn LierJakten på enhjørningen 459412683
90BékaSøt musikk 45907626
91Dåsnes, NoraBare si ja 457111114
92Helgheim, OdinYggdrasil 45589684
93 Verkstedhåndboka 453777390
94Horst, Jørn LierOperasjon Lurifaks 453013093
95Hjardar, SaraMia Myhr og det råtne vannet 451712113
96Mjaugedal, HalvorHistorien om Diego Maradona 451710634
97Mugford, SimonRonaldo ruler 45059314
98Tolo, MichelleFullmåne 442210654
99Kibuishi, KazuAlveprinsen 440517562
100Strömberg, SaraSkygger 44007835

1156 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 168 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2462 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 22/10/2026 kl. 15:15:57


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/8 1/11 1/12 1/6 1/10 1/9 1/7
20041/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20051/4 1/10 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20061/7 1/4 1/10 1/9 1/3 1/1 1/12 1/6 1/2 1/8 1/11 1/5
20071/7 1/3 1/9 1/10 1/6 1/12 1/1 1/11 1/8 1/2
20081/2 1/11 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As