100 mest utlånte bøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Falch, MalinPortaltreet 1555538284
2Falch, MalinReisen til Jotundalen 1021430133
3Falch, MalinHarukkas ønske 924120694
4Falch, MalinVikingene og orakelet 899224383
5Sotberg, VictorEdelmot 866219604
6Helgheim, OdinDrageviking 866218374
7Falch, MalinTrollriket 854523303
8Sotberg, VictorNekromanseren 849518024
9Seierstad, ÅsneUfred : Russland fra innsiden 817931512
10Falch, MalinKråkesøstrene 812421123
11Pilkey, DavHundemannen 796918534
12Kibuishi, KazuSteinvokteren 783635292
13Christensen, Lars SaabyeKjøkken 756911786
14Mugford, SimonHaaland ruler 728616484
15Nordahl, VictorByen 669514854
16Horst, Jørn LierOperasjon Kanon 668413125
17Falch, MalinReisen til Røros 664916454
18Helgheim, OdinFenrisulven 663720883
19Helgheim, OdinValhall 639415484
20Sandnes, Hans JørgenFrysninger 639114454
21Horst, Jørn LierOperasjon ellemelle 627618473
22Sandmæl, CathrineJenter 624014774
23Pilkey, DavHundemannen er på ballen 622713354
24Helgheim, OdinFimbulvinter 616017063
25Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 608430771
26Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 594716133
27Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse drar til Syden 594113604
28Sandnes, Hans JørgenIldsjø 590615563
29Horst, Jørn LierTvilen 587612174
30Pilkey, DavHundemannen og Superpus 586812674
31Sandnes, Hans JørgenNed i dypet 573017253
32Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 572723452
33Sotberg, VictorSkyggene 57039735
34Nordahl, VictorSkogen 570312864
35Pilkey, DavFarefulle høyder 564311374
36Pilkey, DavForbrytelse og slafs 563511304
37Pilkey, DavHundemannen drar på Lopphavet 561810605
38Horst, Jørn LierOperasjon gulltann 557017523
39Pilkey, DavHundemannen håver inn 555411974
40Sandnes, Hans JørgenDypfryst 547817003
41Pilkey, DavDen røde rebell 54349105
42Iversen, Andreas K.Max Manus : en tegneserie om en av Norges største motstandshelter 541217493
43Heum, TrondAlle tiders historie : Fra de eldste tider til våre dager 538680360
44Sotberg, VictorBedrager 538613334
45Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 538025802
46Hjardar, SaraMia Myhr og søstrene av Skår 536913134
47Pilkey, DavNår villdyret våkner 536811014
48Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn 53427577
49BékaHjertets hemmeligheter 53189265
50Horst, Jørn LierDen siste saken 528115093
51Pilkey, DavI fri dressur 527511124
52Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 524820392
53Pilkey, DavLoppenes herre 523611204
54Kibuishi, KazuBølgerytteren 523516363
55Sandnes, Hans JørgenHavgapet 512715443
56Helgheim, OdinTordenguden 503311654
57Gjerset, AsbjørnTreningslære : idrettsfag vgs 502558750
58Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 502219632
59Arnesen, SonjaNorskboka : vg2 yrkesfag 499063030
60Strout, ElizabethDet vi aldri sier 498715583
61Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8 498270740
62Pilkey, DavI kattepine 496710334
63Sandmæl, ChaBeseiret 495112523
64Kibuishi, KazuByen bak skyene 494320942
65Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 491819322
66Nordahl, VictorRevefarmen 491210874
67Hjardar, SaraMia Myhr og barna som forsvant 490512783
68BékaKjærlighetssorg 48718215
69Horst, Jørn LierOperasjon Ninja 485913043
70Ravatn, AgnesDoggerland 481813203
71Molaug, Marius HornVerdens verste sommer 478812703
72Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 473821892
73BékaFeriefling 47307486
74Strömberg, SaraSot 47167106
75Pilkey, DavMitt liv som katt 46897586
76Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 463721072
77Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 461518972
78Flatland, HelgaSå gjør vi så : roman 460012933
79Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 458718552
80Sandnes, Hans JørgenOrkanen 456511853
81Sandnes, Hans JørgenFrostrøyk 453111383
82Mugford, SimonMessi ruler 452810374
83 Verkstedhåndboka 452677420
84Horst, Jørn LierOperasjon zombie 45239364
85Dåsnes, NoraTi kniver i hjertet 448213263
86Brinck, CamillaMysteriet med hullet i veggen 446015332
87Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 445221792
88Horst, Jørn LierJakten på enhjørningen 443912543
89BékaStjålne drømmer 44277186
90BékaSøt musikk 44167575
91Mugford, SimonMbappé ruler 44089414
92Horst, Jørn LierOperasjon Lurifaks 440713083
93Hjardar, SaraMia Myhr og det råtne vannet 435512153
94Helgheim, OdinYggdrasil 43539654
95Dåsnes, NoraBare si ja 434510864
96Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 10 433463170
97Strömberg, SaraSkygger 43317795
98Mugford, SimonRonaldo ruler 43139244
99Mjaugedal, HalvorHistorien om Diego Maradona 431210504
100Tolo, MichelleFullmåne 428110514

1156 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 172 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2453 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 16/10/2026 kl. 14:15:49


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/8 1/11 1/12 1/6 1/10 1/9 1/7
20041/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20051/4 1/10 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20061/7 1/4 1/10 1/9 1/3 1/1 1/12 1/6 1/2 1/8 1/11 1/5
20071/7 1/3 1/9 1/10 1/6 1/12 1/1 1/11 1/8 1/2
20081/2 1/11 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As