100 mest utlånte bøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Falch, MalinPortaltreet 1632538444
2Falch, MalinReisen til Jotundalen 1078730303
3Falch, MalinHarukkas ønske 968320834
4Falch, MalinVikingene og orakelet 947924473
5Helgheim, OdinDrageviking 921718974
6Sotberg, VictorEdelmot 911619704
7Falch, MalinTrollriket 896323413
8Sotberg, VictorNekromanseren 893218094
9Falch, MalinKråkesøstrene 856721234
10Seierstad, ÅsneUfred : Russland fra innsiden 839931512
11Pilkey, DavHundemannen 836718484
12Kibuishi, KazuSteinvokteren 819335242
13Christensen, Lars SaabyeKjøkken 778911796
14Mugford, SimonHaaland ruler 769616564
15Falch, MalinReisen til Røros 710616924
16Nordahl, VictorByen 702314964
17Helgheim, OdinFenrisulven 699020933
18Horst, Jørn LierOperasjon Kanon 695613355
19Helgheim, OdinValhall 673415674
20Sandnes, Hans JørgenFrysninger 670914664
21Horst, Jørn LierOperasjon ellemelle 655918693
22Sandmæl, CathrineJenter 655914894
23Pilkey, DavHundemannen er på ballen 654013374
24Helgheim, OdinFimbulvinter 643817063
25Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 635930742
26Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse drar til Syden 618313524
27Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 617916123
28Sandnes, Hans JørgenIldsjø 616015583
29Pilkey, DavHundemannen og Superpus 615512644
30Horst, Jørn LierTvilen 604312194
31Sandnes, Hans JørgenNed i dypet 603117413
32Sotberg, VictorSkyggene 60279856
33Nordahl, VictorSkogen 600112964
34Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 596123282
35Pilkey, DavForbrytelse og slafs 595911455
36Pilkey, DavFarefulle høyder 592111415
37Pilkey, DavHundemannen drar på Lopphavet 588510575
38Pilkey, DavHundemannen håver inn 586312044
39Sotberg, VictorBedrager 582813874
40Horst, Jørn LierOperasjon gulltann 579517593
41Iversen, Andreas K.Max Manus : en tegneserie om en av Norges største motstandshelter 576317683
42Sandnes, Hans JørgenDypfryst 574916913
43Pilkey, DavNår villdyret våkner 574011165
44Pilkey, DavDen røde rebell 56919146
45Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 566225492
46Hjardar, SaraMia Myhr og søstrene av Skår 560813204
47BékaHjertets hemmeligheter 55609425
48Pilkey, DavLoppenes herre 554611324
49Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn 55387577
50Pilkey, DavI fri dressur 553211114
51Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 547820572
52Kibuishi, KazuBølgerytteren 547216513
53Heum, TrondAlle tiders historie : Fra de eldste tider til våre dager 542780330
54Horst, Jørn LierDen siste saken 541415093
55Sandnes, Hans JørgenHavgapet 536615433
56Helgheim, OdinTordenguden 529211804
57Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 526919882
58Strout, ElizabethDet vi aldri sier 524115613
59Hjardar, SaraMia Myhr og barna som forsvant 518012864
60Kibuishi, KazuByen bak skyene 517320972
61Sandmæl, ChaBeseiret 516912484
62Nordahl, VictorRevefarmen 516110964
63Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 514619462
64Pilkey, DavI kattepine 514510205
65BékaKjærlighetssorg 51128286
66Horst, Jørn LierOperasjon Ninja 506513063
67Gjerset, AsbjørnTreningslære : idrettsfag vgs 503757440
68Arnesen, SonjaNorskboka : vg2 yrkesfag 501463230
69Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8 499470740
70Ravatn, AgnesDoggerland 498213193
71Molaug, Marius HornVerdens verste sommer 496112733
72Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 495921992
73Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 495019442
74BékaFeriefling 49387486
75Pilkey, DavMitt liv som katt 49197686
76Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 487321212
77Mugford, SimonMessi ruler 482310674
78Strömberg, SaraSot 48207106
79Sandnes, Hans JørgenFrostrøyk 480111534
80Sandnes, Hans JørgenOrkanen 479011904
81Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 476018532
82Flatland, HelgaSå gjør vi så : roman 474912873
83Mugford, SimonMbappé ruler 46899544
84Brinck, CamillaMysteriet med hullet i veggen 468715463
85BékaStjålne drømmer 46497266
86Horst, Jørn LierOperasjon zombie 46489334
87Horst, Jørn LierJakten på enhjørningen 463912703
88Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 463521862
89BékaSøt musikk 46227646
90Dåsnes, NoraBare si ja 461811144
91Dåsnes, NoraTi kniver i hjertet 459813153
92Helgheim, OdinYggdrasil 45869674
93Hjardar, SaraMia Myhr og det råtne vannet 458512173
94Horst, Jørn LierOperasjon Lurifaks 456813143
95Mjaugedal, HalvorHistorien om Diego Maradona 456610674
96Mugford, SimonRonaldo ruler 45399344
97 Verkstedhåndboka 453877390
98Kibuishi, KazuAlveprinsen 444317642
99Tolo, MichelleFullmåne 444210614
100Horst, Jørn LierOperasjon heksegryte 442914293

1156 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 168 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2462 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 23/10/2026 kl. 16:15:57


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/8 1/11 1/12 1/6 1/10 1/9 1/7
20041/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20051/4 1/10 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20061/7 1/4 1/10 1/9 1/3 1/1 1/12 1/6 1/2 1/8 1/11 1/5
20071/7 1/3 1/9 1/10 1/6 1/12 1/1 1/11 1/8 1/2
20081/2 1/11 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As