100 mest utlånte voksenbøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Fossum, KarinHviskeren : roman 57536289
2Lindell, UnniJeg vet hvor du bor : kriminalroman 55856538
3Ragde, Anne BirkefeldtAlltid tilgivelse : roman 52325838
4Moyes, JojoParis for én 51377337
5Hjorth, VigdisArv og miljø : roman 49226487
6Moyes, JojoEtter deg 449911204
7Staalesen, GunnarStoresøster : kriminalroman 41144968
8Riley, LucindaHelenas hemmelighet 40186935
9Horst, Jørn LierNår det mørkner : kriminalroman 37965926
10Riley, LucindaStormens søster 36296585
11Seierstad, ÅsneTo søstre 35407544
12Rohde, Hanne KristinGudmoren : kriminalroman 33994198
13Ferrante, ElenaMi briljante venninne : Barndom, tidleg ungdom 32785166
14Ferrante, ElenaHistoria om det tapte barnet : moden alder, alderdom : roman 31565695
15Jæger, JørgenFortielsen : kriminalroman 31443229
16Moyes, JojoEt helt halvt år 31279733
17Mankell, HenningSvenske gummistøvler 31133967
18Riley, LucindaEngletreet 28696584
19Holt, AnneI støv og aske : kriminalroman 28653308
20Horst, Jørn LierBlindgang : kriminalroman 28045684
21Adler-Olsen, JussiWashingtondekretet 27384036
22Riley, LucindaDe syv søstre 27184306
23Ferrante, ElenaHistoria om det nye namnet : unge år : roman 27044496
24Kepler, LarsKaninjegeren : kriminalroman 26834565
25Moyes, JojoDen ene pluss en 267910352
26Lahlum, Hans OlavSporvekslingsmordet 25724345
27Egeland, TomDjevelmasken 25564295
28Riley, LucindaSkyggesøsteren 25557703
29Michelet, JonEn sjøens helt : Brennende skip 25446863
30Adler-Olsen, JussiDen grenseløse 24284315
31Ferrante, ElenaHistoria om dei som flyktar og dei som blir : mellomår : roman 24233546
32Johnsrud, IngarKalypso 23793426
33Tvedt, ChrisDen som forvolder en annens død : kriminalroman 23473526
34Ullmann, LinnDe urolige : roman 22994445
35Uri, HeleneHålke : roman 22973406
36James, EricaAlt i et øyeblikk 22874255
37Morton, KateHuset ved innsjøen 22652768
38Holt, AnneOffline 22287143
39Hoem, EdvardBror din på prærien : roman 22263706
40Bjørnstad, KetilVerden som var min : Syttitallet 22173556
41Jæger, JørgenMonster : kriminalroman 22013426
42Nygårdshaug, GertBudbringeren 21393037
43Pilkey, DavKaptein Supertruse og Hebbe Hundetruses horrible herjinger 21223545
44Webb, KatherineDen engelske piken 21192887
45Marklund, LizaJernblod 20936623
46Hawkins, PaulaPiken på toget 20892877
47Hjorth, MichaelIkke bestått 20642597
48Renberg, ToreDu er så lys : roman 20333715
49Lykke, NinaNei og atter nei : roman 19983006
50Hoem, EdvardSlåttekar i himmelen : roman 19903705
51Kristensen, TomPandora 19783445
52Jacobsen, RoyHvitt hav 19767732
53Damhaug, TorkilEn femte årstid 19604943
54Mackintosh, ClareJeg lar deg gå 19543305
55Mytting, LarsSvøm med dem som drukner : roman 19214594
56Enders, GiuliaSjarmen med tarmen : om et av kroppens mest undervurderte organer 18765093
57Smith, BettyDet vokser et tre i Brooklyn 18484234
58Lunde, MajaBienes historie : roman 18463734
59Montefiore, SantaVilla Magdalena 18252288
60Hoem, EdvardLand ingen har sett : roman 17973904
61Bjørnstad, KetilVerden som var min : Sekstitallet 17613145
62Nesbø, JoBlod på snø 17546452
63Wiik, ØysteinSkorpionen 17493135
64Brekke, JørgenParadisplaneten : kriminalroman 17443045
65Fjell, Jan-ErikLykkejegeren : krim 17083345
66Läckberg, CamillaLøvetemmeren 16973954
67Barton, FionaEnken 16811729
68Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 16752865
69Johnsrud, IngarWienerbrorskapet 16652905
70Thørring, JorunDe dødes hus : en Orla Os-krim 16602646
71Backman, FredrikEn mann ved navn Ove 16334084
72Guillou, JanEkte amerikanske jeans 16302626
73Arnaldur IndriðasonGlemt 16281998
74Jæger, JørgenRidderkorset : kriminalroman 16144693
75Fellowes, JulianBelgravia : hemmeligheter og skandaler i London i 1840-årene 16092018
76Kepler, LarsPlayground 15924713
77Riley, LucindaMidnattsrosen 15743254
78Allende, IsabelDen japanske elskeren 15702147
79Hart, JohnSyndenes forlatelse 15661928
80Lark, SarahEt håp ved verdens ende : roman 15241947
81Montefiore, SantaBirøkterens datter 15203025
82Olsson, LindaEn søster i mitt hus 14851768
83 Guinness World records 14713094
84Hjelmås, Hanne AndreassenKlompelompe : strikk til baby, barn og voksen 14482266
85Teige, TrudeMormor danset i regnet : roman 14462735
86Jæger, JørgenStemmen : kriminalroman 14204453
87Jacobsen, RoyDe usynlige 14134533
88Riley, LucindaLavendelhagen 14032834
89Holmqvist, Karin BrunkAkuttbjellen 13981698
90Bjørk, SamuelUglen 13903553
91Nesbø, JoMere blod 13723663
92Montefiore, SantaValentinas siste reise 13711947
93Clark, Mary HigginsAskepottmordet 13362355
94Stoltenberg, JensMin historie 13202156
95Horst, Jørn LierHulemannen : kriminalroman 13174383
96Swanson, PeterDe som fortjener det 13163793
97Rohde, Hanne KristinBare et barn : kriminalroman 13103214
98Kepler, LarsStalker 13003463
99Guillou, JanBlå stjerne 12882435
100Kinnunen, TommiDer fire veier møtes 12642115

988 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 146 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1994 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 30/03/2017 kl. 07:16:03


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/2 1/3

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.75) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As