100 mest utlånte voksenbøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Fossum, KarinHviskeren : roman 51006218
2Moyes, JojoEtter deg 499011584
3Lindell, UnniJeg vet hvor du bor : kriminalroman 46986407
4Ragde, Anne BirkefeldtAlltid tilgivelse : roman 45645727
5Moyes, JojoParis for én 43207215
6Hjorth, VigdisArv og miljø : roman 36815976
7Riley, LucindaStormens søster 36496585
8Staalesen, GunnarStoresøster : kriminalroman 36164737
9Moyes, JojoEt helt halvt år 34269773
10Mankell, HenningSvenske gummistøvler 33044038
11Ferrante, ElenaMi briljante venninne : Barndom, tidleg ungdom 32894976
12Riley, LucindaHelenas hemmelighet 32116954
13Jæger, JørgenFortielsen : kriminalroman 30223249
14Horst, Jørn LierBlindgang : kriminalroman 29465815
15Rohde, Hanne KristinGudmoren : kriminalroman 29334216
16Egeland, TomDjevelmasken 29284536
17Riley, LucindaEngletreet 29186594
18Moyes, JojoDen ene pluss en 289910562
19Adler-Olsen, JussiWashingtondekretet 27344096
20Ferrante, ElenaHistoria om det nye namnet : unge år : roman 27264446
21Riley, LucindaDe syv søstre 26794316
22Horst, Jørn LierNår det mørkner : kriminalroman 26585784
23Ullmann, LinnDe urolige : roman 25194615
24Adler-Olsen, JussiDen grenseløse 24214395
25Ferrante, ElenaHistoria om dei som flyktar og dei som blir : mellomår : roman 24053556
26Jæger, JørgenMonster : kriminalroman 23703706
27Ferrante, ElenaHistoria om det tapte barnet : moden alder, alderdom : roman 23005344
28Holt, AnneI støv og aske : kriminalroman 22733247
29Webb, KatherineDen engelske piken 22722947
30Holt, AnneOffline 22667153
31James, EricaAlt i et øyeblikk 22474235
32Seierstad, ÅsneTo søstre 22456913
33Marklund, LizaJernblod 22276733
34Jacobsen, RoyHvitt hav 22218042
35Lahlum, Hans OlavSporvekslingsmordet 22044295
36Hoem, EdvardBror din på prærien : roman 21613775
37Morton, KateHuset ved innsjøen 21322777
38Hawkins, PaulaPiken på toget 21302867
39Damhaug, TorkilEn femte årstid 21065094
40Hjorth, MichaelIkke bestått 20912667
41Michelet, JonEn sjøens helt : Brennende skip 20836773
42Mytting, LarsSvøm med dem som drukner : roman 20644904
43Lunde, MajaBienes historie : roman 19803865
44Pilkey, DavKaptein Supertruse og Hebbe Hundetruses horrible herjinger 19793395
45Johnsrud, IngarKalypso 19703395
46Bjørnstad, KetilVerden som var min : Syttitallet 19433475
47Hoem, EdvardSlåttekar i himmelen : roman 19123625
48Brekke, JørgenParadisplaneten : kriminalroman 19033156
49Bjørnstad, KetilVerden som var min : Sekstitallet 18763405
50Montefiore, SantaVilla Magdalena 18732308
51Kepler, LarsKaninjegeren : kriminalroman 18644454
52Enders, GiuliaSjarmen med tarmen : om et av kroppens mest undervurderte organer 18214983
53Uri, HeleneHålke : roman 18193265
54Smith, BettyDet vokser et tre i Brooklyn 18174204
55Nygårdshaug, GertBudbringeren 17902986
56Mackintosh, ClareJeg lar deg gå 17852277
57Tvedt, ChrisDen som forvolder en annens død : kriminalroman 17643335
58Läckberg, CamillaLøvetemmeren 17604084
59Johnsrud, IngarWienerbrorskapet 17222895
60 Verkstedhåndboka 172029690
61Allende, IsabelDen japanske elskeren 17082307
62Jæger, JørgenRidderkorset : kriminalroman 17024833
63Nesbø, JoBlod på snø 16926412
64Kepler, LarsPlayground 16894823
65Backman, FredrikEn mann ved navn Ove 16574074
66Barton, FionaEnken 16131639
67Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 15862795
68Riley, LucindaMidnattsrosen 15763274
69Montefiore, SantaBirøkterens datter 15693115
70Øygarden, BjarneNye kontekst 8 - 10 : Nynorsk - som sidemål 156327880
71Teige, TrudeMormor danset i regnet : roman 15422745
72Renberg, ToreDu er så lys : roman 15333035
73Fellowes, JulianBelgravia : hemmeligheter og skandaler i London i 1840-årene 15242037
74Jacobsen, RoyDe usynlige 15124683
75Tofteberg, Grete NormannMaximum 8 149115120
76Kristensen, TomPandora 14883274
77Jæger, JørgenStemmen : kriminalroman 14884603
78Lykke, NinaNei og atter nei : roman 14572705
79Swanson, PeterDe som fortjener det 14413883
80Bjørk, SamuelUglen 14123603
81 Alle tiders historie 141014930
82Hjelmås, Hanne AndreassenKlompelompe : strikk til baby, barn og voksen 14082216
83Nesbø, JoMere blod 13803813
84Kinnunen, TommiDer fire veier møtes 13772246
85Horst, Jørn LierHulemannen : kriminalroman 13754583
86Riley, LucindaLavendelhagen 13702754
87 Guinness World records 13633004
88Thørring, JorunDe dødes hus : en Orla Os-krim 13582495
89Clark, Mary HigginsAskepottmordet 13582385
90Rohde, Hanne KristinBare et barn : kriminalroman 13583403
91Guillou, JanBlå stjerne 13542495
92Jensen, EirikAttentatet : kriminalroman 13402555
93Tangen, GeirMaestro 13374223
94Kepler, LarsStalker 13313703
95Montefiore, SantaHagen i Hartington 13253783
96Lagercrantz, DavidDet som ikke dreper oss 12812934
97Coben, HarlanDen fremmede 12802644
98Healey, EmmaElizabeth er borte 12744552
99Wiik, ØysteinSkorpionen 12692784
100Bley, MikaelaLycke 12663263

986 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 147 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1998 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 21/02/2017 kl. 15:16:31


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/2

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.75) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As