100 mest utlånte voksenbøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Nesbø, JoTørst 789410087
2Hjorth, VigdisArv og miljø : roman 54916728
3Seierstad, ÅsneTo søstre 53597806
4Riley, LucindaSkyggesøsteren 53088496
5Adler-Olsen, JussiSelfies 46555518
6Horst, Jørn LierNår det mørkner : kriminalroman 41155757
7Riley, LucindaHelenas hemmelighet 37797065
8Lindell, UnniJeg vet hvor du bor : kriminalroman 34006015
9Fossum, KarinHviskeren : roman 32495665
10Riley, LucindaStormens søster 31306554
11Ragde, Anne BirkefeldtAlltid tilgivelse : roman 31125395
12Kepler, LarsKaninjegeren : kriminalroman 30944576
13Moyes, JojoParis for én 30487084
14Riley, LucindaDe syv søstre 28284536
15Ferrante, ElenaHistoria om det tapte barnet : moden alder, alderdom : roman 26705035
16Ferrante, ElenaSvikne dagar : roman 24952968
17Riley, LucindaEngletreet 24086553
18Moyes, JojoEtter deg 23259852
19Hoem, EdvardLand ingen har sett : roman 22923965
20Lykke, NinaNei og atter nei : roman 22883257
21Granhus, FrodeForliset 22743197
22Holt, AnneI støv og aske : kriminalroman 22683247
23Øygarden, BjarneNye kontekst 8 - 10 : Nynorsk - som sidemål 216732550
24Jæger, JørgenFortielsen : kriminalroman 21452937
25Ferrante, ElenaMi briljante venninne : Barndom, tidleg ungdom 21154444
26Dahl, ArneUtmarker 20333935
27Horst, Jørn LierBlindgang : kriminalroman 20235183
28Adler-Olsen, JussiDen grenseløse 20214244
29Persson Giolito, MalinStørst av alt : et rettssalsdrama 20153136
30Lunde, MajaBienes historie : roman 19984034
31Adler-Olsen, JussiWashingtondekretet 19663415
32Jio, SarahFor evig 19212168
33Damhaug, TorkilEn femte årstid 19095063
34Staalesen, GunnarStoresøster : kriminalroman 19024074
35Fjell, Jan-ErikLykkejegeren : krim 18933106
36Jacobsen, RoyDe usynlige 18895133
37Pilkey, DavKaptein Supertruse og Hebbe Hundetruses horrible herjinger 18813745
38Morton, KateHuset ved innsjøen 18714484
39Mackintosh, ClareJeg ser deg 18703325
40Jacobsen, RoyHvitt hav 18697932
41McCullers, CarsonHjertet er en ensom jeger 18313235
42Bjøranger, TerjeBarcode : kriminalroman 17932576
43Mackintosh, ClareJeg lar deg gå 17853325
44Rohde, Hanne KristinGudmoren : kriminalroman 17693574
45Ferrante, ElenaHistoria om det nye namnet : unge år : roman 17623914
46Börjlind, CillaSov du vesle spire 17522128
47Lapena, ShariNaboparet 17132058
48Tvedt, ChrisDen som forvolder en annens død : kriminalroman 16902885
49Coben, HarlanVær på vakt 16822935
50Hanssen, EysteinJaget 16783744
51Mankell, HenningSvenske gummistøvler 16752915
52Montefiore, SantaValentinas siste reise 16614034
53Riley, LucindaMidnattsrosen 16343225
54Moyes, JojoEt helt halvt år 16288062
55James, EricaAlt i et øyeblikk 16254233
56Enders, GiuliaSjarmen med tarmen : om et av kroppens mest undervurderte organer 16004863
57Moyes, JojoDen ene pluss en 15959401
58Jæger, JørgenMonster : kriminalroman 15913194
59Nesbø, JoPoliti 15826232
60Ware, RuthKvinnen i lugar 10 15781958
61 Alle tiders historie 156617010
62 Verkstedhåndboka 156130100
63Hoem, EdvardSlåttekar i himmelen : roman 15533424
64Ferrante, ElenaHistoria om dei som flyktar og dei som blir : mellomår : roman 15382995
65Tofteberg, Grete NormannMaximum 8 151517240
66Nesbø, JoBlod på snø 15155682
67Hoem, EdvardBror din på prærien : roman 15083164
68Hawkins, PaulaPiken på toget 15032635
69Nordengen, KajaHjernen er stjernen : ditt eneste uerstattelige organ 14844433
70Guillou, JanEkte amerikanske jeans 14822356
71Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 14752994
72Montefiore, SantaToner av kjærlighet og krig : roman 14621887
73Mytting, LarsSvøm med dem som drukner : roman 14623973
74Renberg, ToreDu er så lys : roman 14612775
75James, EricaLyden av en lerke 14571808
76Brekke, JørgenParadisplaneten : kriminalroman 14533823
77Larsen, Frode EiePå overflaten flyter vannliljene : kriminalroman 14412266
78Riley, LucindaLavendelhagen 14362884
79Hjorth, MichaelIkke bestått 14362346
80Larsen, Britt KarinAv lys er du kommet : roman 14302575
81Montefiore, SantaBirøkterens datter 14222845
82Kristensen, TomPandora 14152675
83Adler-Olsen, JussiHun takket gudene 14083543
84Riley, LucindaJenta på klippen 14002984
85Ahnhem, StefanAtten grader minus 14001827
86Hawley, NoahDe som faller 13981817
87Smith, BettyDet vokser et tre i Brooklyn 13824023
88Sarenbrant, SofieVisning 13501509
89Horst, Jørn LierJakthundene : kriminalroman 13413933
90Riley, LucindaKjærlighetsbrevet 13373593
91Grebe, CamillaNår isen brister 13372315
92Jæger, JørgenRidderkorset : kriminalroman 13314482
93Mehlum, JanTo komma åtte sekunder : kriminalroman 13011647
94Horst, Jørn LierHulemannen : kriminalroman 12984093
95Loland, SigmundIdrett og samfunn 129014560
96Bjørnstad, KetilVerden som var min : Syttitallet 12792634
97Riley, LucindaOrkideens hemmelighet 12613393
98Swanson, PeterDen tikkende kvinnen 12581558
99Kallentoft, MonsIldjegerne 12511657
100Marklund, LizaJernblod 12485822

990 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 149 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1875 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 20/10/2017 kl. 16:27:45


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/4 1/2 1/6 1/3 1/7 1/8 1/9 1/10

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.75) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As