100 mest utlånte voksenbøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Nesbø, JoTørst 61959976
2Riley, LucindaSkyggesøsteren 60208457
3Seierstad, ÅsneTo søstre 58968117
4Hjorth, VigdisArv og miljø : roman 56876518
5Horst, Jørn LierNår det mørkner : kriminalroman 49695858
6Adler-Olsen, JussiSelfies 42835447
7Riley, LucindaHelenas hemmelighet 41217065
8Lindell, UnniJeg vet hvor du bor : kriminalroman 41156066
9Fossum, KarinHviskeren : roman 40435876
10Moyes, JojoParis for én 37447225
11Kepler, LarsKaninjegeren : kriminalroman 36294717
12Ragde, Anne BirkefeldtAlltid tilgivelse : roman 35355486
13Riley, LucindaStormens søster 34036605
14Ferrante, ElenaHistoria om det tapte barnet : moden alder, alderdom : roman 33975456
15Riley, LucindaDe syv søstre 28724486
16Hoem, EdvardLand ingen har sett : roman 27804186
17Moyes, JojoEtter deg 273410272
18Holt, AnneI støv og aske : kriminalroman 27103298
19Ferrante, ElenaMi briljante venninne : Barndom, tidleg ungdom 25484775
20Jæger, JørgenFortielsen : kriminalroman 25173078
21Staalesen, GunnarStoresøster : kriminalroman 25174285
22Riley, LucindaEngletreet 25166623
23Lykke, NinaNei og atter nei : roman 24863287
24Fjell, Jan-ErikLykkejegeren : krim 23533466
25Ferrante, ElenaSvikne dagar : roman 23162888
26Adler-Olsen, JussiWashingtondekretet 23083696
27Rohde, Hanne KristinGudmoren : kriminalroman 22413775
28Adler-Olsen, JussiDen grenseløse 21984295
29Tvedt, ChrisDen som forvolder en annens død : kriminalroman 21913316
30Horst, Jørn LierBlindgang : kriminalroman 21615224
31Ferrante, ElenaHistoria om det nye namnet : unge år : roman 20964145
32Damhaug, TorkilEn femte årstid 20865174
33Coben, HarlanVær på vakt 20403016
34Mackintosh, ClareJeg ser deg 20403296
35Mackintosh, ClareJeg lar deg gå 20373376
36Mankell, HenningSvenske gummistøvler 20213206
37Kristensen, TomPandora 19503265
38Hanssen, EysteinJaget 19383924
39Granhus, FrodeForliset 19233196
40Lapena, ShariNaboparet 18982079
41James, EricaAlt i et øyeblikk 18934334
42Pilkey, DavKaptein Supertruse og Hebbe Hundetruses horrible herjinger 18633585
43Morton, KateHuset ved innsjøen 18402597
44McCullers, CarsonHjertet er en ensom jeger 18363355
45Ferrante, ElenaHistoria om dei som flyktar og dei som blir : mellomår : roman 18283165
46Moyes, JojoEt helt halvt år 18258302
47Moyes, JojoDen ene pluss en 18199661
48Hoem, EdvardBror din på prærien : roman 18083585
49Guillou, JanEkte amerikanske jeans 17812547
50Renberg, ToreDu er så lys : roman 17802975
51Enders, GiuliaSjarmen med tarmen : om et av kroppens mest undervurderte organer 17654963
52Lunde, MajaBienes historie : roman 17423684
53Uri, HeleneHålke : roman 17332955
54Jæger, JørgenMonster : kriminalroman 17113275
55Hawkins, PaulaPiken på toget 17052776
56Hoem, EdvardSlåttekar i himmelen : roman 16993694
57Michelet, JonEn sjøens helt : Brennende skip 16836252
58Bjøranger, TerjeBarcode : kriminalroman 16652626
59Riley, LucindaMidnattsrosen 16573205
60Dahl, ArneUtmarker 16333804
61Nesbø, JoBlod på snø 16255602
62Montefiore, SantaValentinas siste reise 16242097
63Hjorth, MichaelIkke bestått 16202446
64Nordengen, KajaHjernen er stjernen : ditt eneste uerstattelige organ 16084483
65Johnsrud, IngarKalypso 15632715
66Nesbø, JoPoliti 15606292
67Sveen, GardBlod i dans 15543494
68Lahlum, Hans OlavSporvekslingsmordet 15413684
69Smith, BettyDet vokser et tre i Brooklyn 15364193
70Øygarden, BjarneNye kontekst 8 - 10 : Nynorsk - som sidemål 153125130
71Börjlind, CillaSov du vesle spire 15272027
72Bjørnstad, KetilVerden som var min : Syttitallet 15192785
73Mytting, LarsSvøm med dem som drukner : roman 15114103
74Riley, LucindaLavendelhagen 15082865
75Mehlum, JanTo komma åtte sekunder : kriminalroman 14881698
76Kallentoft, MonsIldjegerne 14841828
77 Alle tiders historie 148116950
78Brekke, JørgenParadisplaneten : kriminalroman 14554153
79Montefiore, SantaBirøkterens datter 14492865
80Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 14332845
81Marklund, LizaJernblod 14326052
82Lemaitre, PierreCamille 14281768
83Grebe, CamillaNår isen brister 14062316
84Jacobsen, RoyHvitt hav 13967191
85Kepler, LarsKaninjegeren 13954553
86Jacobsen, RoyDe usynlige 13924463
87Montefiore, SantaVilla Magdalena 13842106
88Ahnhem, StefanAtten grader minus 13831787
89Webb, KatherineDen engelske piken 13622375
90Swanson, PeterDen tikkende kvinnen 13621628
91Riley, LucindaJenta på klippen 13602874
92Arnaldur IndriðasonGlemt 13582774
93Yrsa SigurdardóttirDragsug : kriminalroman 13561847
94Läckberg, CamillaLøvetemmeren 13503703
95Jæger, JørgenRidderkorset : kriminalroman 13434463
96Riley, LucindaOrkideens hemmelighet 13363513
97Jio, SarahFor evig 13281906
98Larsen, Frode EiePå overflaten flyter vannliljene : kriminalroman 13232225
99Kepler, LarsStalker 13203513
100Horst, Jørn LierJakthundene : kriminalroman 13123923

989 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 151 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1915 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 23/08/2017 kl. 14:29:31


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/4 1/2 1/6 1/3 1/7 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.75) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As