100 mest utlånte voksenbøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Flatland, HelgaEn moderne familie 54966887
2Horst, Jørn LierKatharina-koden : kriminalroman 54136578
3Jacobsen, RoyRigels øyne 50079115
4Nesbø, JoTørst 49639275
5Moyes, JojoFremdeles meg 471712753
6Läckberg, CamillaHeksen 44375807
7Riley, LucindaKjærlighetsbrevet 43158684
8Christensen, Lars SaabyeByens spor : Ewald og Maj 37506246
9Adler-Olsen, JussiSelfies 34995036
10Jæger, JørgenGuden : kriminalroman 34254377
11Wassmo, HerbjørgDen som ser : roman 34115326
12Riley, LucindaSkyggesøsteren 34018164
13Hjorth, HelgaFri vilje : roman 33425456
14Lunde, MajaBlå : roman 32824677
15Ragde, Anne BirkefeldtLiebhaberne : roman 32425016
16Hjorth, VigdisArv og miljø : roman 32366524
17Damhaug, TorkilGlasshjerte 31624866
18Hoem, EdvardLiv andre har levd : roman 30994936
19Seierstad, ÅsneTo søstre 29367254
20Adler-Olsen, JussiHun takket gudene 26944076
21Persson Giolito, MalinStørst av alt : et rettssalsdrama 26896174
22Brown, DanOpprinnelse : en Robert Langdon-thriller 25593686
23Kjærstad, JanBerge : roman 24963836
24Egeland, TomLasaruseffekten 24834265
25Riley, LucindaHelenas hemmelighet 23796663
26Riley, LucindaDe syv søstre 23784365
27Teige, TrudePasienten : krim 23122828
28Nilssen, OlaugTung tids tale : roman 22223266
29Lunde, MajaBienes historie : roman 22184524
30Riley, LucindaStormens søster 21476103
31Horst, Jørn LierNår det mørkner : kriminalroman 21275124
32Lagercrantz, DavidMannen som jaget sin egen skygge 21033116
33Nesbø, JoMacbeth : roman 20976443
34Lahlum, Hans OlavDe fems tegn 20605094
35Moyes, JojoEtter deg 20499292
36Enger, CeciliePust for meg : roman 20243096
37Samartin, CeciliaSkjønnhet for aske : roman 19562597
38Dahl, ArneUtmarker 19564064
39Montefiore, SantaSlottets siste hemmelighet 19512507
40Pilkey, DavKaptein Supertruse og Hebbe Hundetruses horrible herjinger 19373964
41Fugelli, PerPer dør 18684284
42Jacobsen, RoyDe usynlige 18545263
43Tiller, Carl FrodeBegynnelser : roman 18113165
44Montefiore, SantaDeverillslottets døtre 18032537
45Jacobsen, RoyHvitt hav 18017842
46Dahl, Niels FredrikMor om natten : roman 17882906
47Brekke, TorilAlle elsket moren din : roman 17862826
48Hislop, VictoriaPostkort fra Hellas 17702596
49Hoem, EdvardLand ingen har sett : roman 17633884
50Brekke, JørgenAvgrunnsblikk : kriminalroman 17323125
51Whitehead, ColsonDen underjordiske jernbanen 17283604
52Moyes, JojoParis for én 17276602
53Guillou, Jan1968 16992606
54Riley, LucindaEngletreet 16996132
55Shakar, ZeshanTante Ulrikkes vei : roman 16853125
56Isaac, CatherineHer, nå, alltid 16712028
57Webb, KatherineSkjulestedene 16712536
58Henriksen, LeviHer hos de levende : roman 16582586
59Ferrante, ElenaDen dunkle dottera : roman 16562247
60Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 16503245
61May, PeterSvarthuset 16442895
62Linde, HeidiTalte dager : roman 16172636
63Jio, SarahFor evig 15912965
64Nordengen, KajaHjernen er stjernen : ditt eneste uerstattelige organ 15874403
65Follett, KenDen evige ilden 15844133
66Hoem, EdvardSlåttekar i himmelen : roman 15843674
67Ohlsson, KristinaSyndflod 15602376
68Hoem, EdvardBror din på prærien : roman 15123644
69Wiik, ØysteinDødsrytteren 14882815
70Moyes, JojoEt helt halvt år 14667571
71Matre, Agnes LoviseSkinnet bedrar : kriminalroman 14462555
72Horst, Jørn LierBlindgang : kriminalroman 14254383
73Lykke, NinaNei og atter nei : roman 14202835
74Jæger, JørgenFortielsen : kriminalroman 14162775
75Bjørnstad, KetilVerden som var min : Åttitallet 14082595
76Lemaitre, PierreBrudekjolen 13961997
77French, Kari Hilde HodneDødsdømt i Kongo : kampen for friheten 13675012
78Lindell, UnniJeg vet hvor du bor : kriminalroman 13634093
79Enders, GiuliaSjarmen med tarmen : om et av kroppens mest undervurderte organer 13594533
80Fatland, ErikaGrensen : en reise rundt Russland : gjennom Nord-Korea, Kina, Mongolia, Kasakhstan, Aserbajdsjan, Georgia, Ukraina, Hviterussland, Litauen, Polen, Latvia, Estland, Finland og Norge samt Nordøstpassasjen 13494173
81Junker, MereteVannmannen : kriminalroman 13442236
82Mackintosh, ClareJeg ser deg 13282944
83 Guinness World records 13262934
84Finn, A.J.Kvinnen i vinduet 12982106
85May, PeterLewismannen 12971637
86Clark, Mary HigginsBruden som forsvant 12913263
87Montefiore, SantaToner av kjærlighet og krig : roman 12851986
88Kepler, LarsKaninjegeren : kriminalroman 12823263
89Ragde, Anne BirkefeldtAlltid tilgivelse : roman 12824392
90Flatland, HelgaBli hvis du kan, reis hvis du må : roman 12715512
91Bakke, AsbjørnErik Bye 12502994
92Nore, AslakUlvefellen : spenningsroman 12292065
93Yrsa SigurdardóttirSyndsforlatelse : kriminalroman 12251866
94Dahl, ArneInnland 12212764
95Steen, ThorvaldDet hvite badehuset 11931926
96Backman, FredrikBjørnstad 11872714
97Ferrante, ElenaSvikne dagar : roman 11862185
98Mackintosh, ClareJeg lar deg gå 11852814
99Moyes, JojoDen ene pluss en 11528481
100Montefiore, SantaValentinas siste reise 11313653

1001 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 176 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1955 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 18/06/2018 kl. 07:14:53


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/6 1/4 1/3 1/1 1/5

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.76) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As