100 mest utlånte voksenbøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Nesbø, JoTørst 749210167
2Hjorth, VigdisArv og miljø : roman 51306797
3Seierstad, ÅsneTo søstre 48437846
4Riley, LucindaSkyggesøsteren 46348505
5Adler-Olsen, JussiSelfies 43035447
6Horst, Jørn LierNår det mørkner : kriminalroman 33185545
7Riley, LucindaHelenas hemmelighet 32847024
8Riley, LucindaKjærlighetsbrevet 30278493
9Persson Giolito, MalinStørst av alt : et rettssalsdrama 28816184
10Flatland, HelgaEn moderne familie 28286174
11Ragde, Anne BirkefeldtAlltid tilgivelse : roman 26905315
12Riley, LucindaStormens søster 26476414
13Lindell, UnniJeg vet hvor du bor : kriminalroman 26245784
14Horst, Jørn LierKatharina-koden : kriminalroman 26225954
15Riley, LucindaDe syv søstre 25464505
16Kepler, LarsKaninjegeren : kriminalroman 24994375
17Adler-Olsen, JussiHun takket gudene 24954245
18Fossum, KarinHviskeren : roman 24605244
19Moyes, JojoParis for én 24426893
20Hjorth, HelgaFri vilje : roman 24065444
21Jacobsen, RoyHvitt hav 23098122
22Jacobsen, RoyRigels øyne 23088562
23Lunde, MajaBienes historie : roman 22784405
24Ragde, Anne BirkefeldtLiebhaberne : roman 22694984
25Jacobsen, RoyDe usynlige 22535504
26Øygarden, BjarneNye kontekst 8 - 10 : Nynorsk - som sidemål 221433800
27Riley, LucindaEngletreet 21856563
28Ferrante, ElenaSvikne dagar : roman 21362897
29Lykke, NinaNei og atter nei : roman 20493236
30Ferrante, ElenaHistoria om det tapte barnet : moden alder, alderdom : roman 20244584
31Pilkey, DavKaptein Supertruse og Hebbe Hundetruses horrible herjinger 19973875
32Wassmo, HerbjørgDen som ser : roman 19845083
33Dahl, ArneUtmarker 19763865
34Hoem, EdvardLand ingen har sett : roman 19493924
35Moyes, JojoEtter deg 19389692
36Brekke, JørgenAvgrunnsblikk : kriminalroman 19333365
37Jæger, JørgenFortielsen : kriminalroman 18652876
38Granhus, FrodeForliset 18072986
39Horst, Jørn LierBlindgang : kriminalroman 18025053
40Holt, AnneI støv og aske : kriminalroman 17952946
41Adler-Olsen, JussiDen grenseløse 17414114
42Jio, SarahFor evig 17182108
43Ferrante, ElenaMi briljante venninne : Barndom, tidleg ungdom 16984253
44Morton, KateHuset ved innsjøen 16494283
45Mackintosh, ClareJeg ser deg 16343155
46Adler-Olsen, JussiWashingtondekretet 15923304
47Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 15913244
48Backman, FredrikBjørnstad 15743055
49 Alle tiders historie 156517020
50 Verkstedhåndboka 156130110
51McCullers, CarsonHjertet er en ensom jeger 15583065
52Tofteberg, Grete NormannMaximum 8 153517400
53Riley, LucindaMidnattsrosen 15253224
54Börjlind, CillaSov du vesle spire 15202037
55Montefiore, SantaValentinas siste reise 14873903
56Ware, RuthKvinnen i lugar 10 14861927
57Sten, VivecaI sannhetens navn 14861848
58Hawkins, PaulaUt i vannet 14661967
59Moyes, JojoEt helt halvt år 14657911
60Mackintosh, ClareJeg lar deg gå 14623114
61Fjell, Jan-ErikLykkejegeren : krim 14582835
62Montefiore, SantaToner av kjærlighet og krig : roman 14511987
63Hoem, EdvardSlåttekar i himmelen : roman 14423474
64Enders, GiuliaSjarmen med tarmen : om et av kroppens mest undervurderte organer 14344633
65Bjøranger, TerjeBarcode : kriminalroman 14312306
66Ferrante, ElenaHistoria om det nye namnet : unge år : roman 14163733
67Flatland, HelgaBli hvis du kan, reis hvis du må : roman 14103953
68Jæger, JørgenMonster : kriminalroman 14103104
69Damhaug, TorkilEn femte årstid 13704543
70Coben, HarlanVær på vakt 13671877
71Hawley, NoahDe som faller 13661777
72Nordengen, KajaHjernen er stjernen : ditt eneste uerstattelige organ 13654213
73James, EricaLyden av en lerke 13631877
74Hoem, EdvardBror din på prærien : roman 13603074
75Staalesen, GunnarStoresøster : kriminalroman 13523563
76Moyes, JojoDen ene pluss en 13519021
77Whitehead, ColsonDen underjordiske jernbanen 13513533
78Rohde, Hanne KristinGudmoren : kriminalroman 13443094
79Renberg, ToreDu er så lys : roman 13352754
80Tvedt, ChrisDen som forvolder en annens død : kriminalroman 13322635
81Brekke, JørgenParadisplaneten : kriminalroman 13263623
82Mankell, HenningSvenske gummistøvler 13252724
83Nesbø, JoPoliti 13255552
84Lapena, ShariNaboparet 13161817
85Loland, SigmundIdrett og samfunn 129614600
86Ahnhem, StefanAtten grader minus 12801817
87Riley, LucindaLavendelhagen 12792864
88May, PeterSvarthuset 12752305
89Hislop, VictoriaPostkort fra Hellas 12752305
90Ferrante, ElenaHistoria om dei som flyktar og dei som blir : mellomår : roman 12722764
91Sarenbrant, SofieVisning 12691498
92Horst, Jørn LierJakthundene : kriminalroman 12563953
93Matre, Agnes LoviseSkinnet bedrar : kriminalroman 12562445
94Mytting, LarsSvøm med dem som drukner : roman 12543613
95Jæger, JørgenRidderkorset : kriminalroman 12524572
96Montefiore, SantaBirøkterens datter 12392804
97Guillou, JanEkte amerikanske jeans 12322175
98Riley, LucindaJenta på klippen 12142844
99Nesbø, JoBlod på snø 12125002
100Smith, BettyDet vokser et tre i Brooklyn 12103903

993 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 154 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1947 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 11/12/2017 kl. 07:13:11


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.75) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As