100 mest utlånte voksenbøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Moyes, JojoFremdeles meg 648712855
2Flatland, HelgaEn moderne familie 48876857
3Horst, Jørn LierKatharina-koden : kriminalroman 47316457
4Nesbø, JoTørst 42978884
5Läckberg, CamillaHeksen 40985737
6Jacobsen, RoyRigels øyne 39838904
7Riley, LucindaKjærlighetsbrevet 39628624
8Nesbø, JoMacbeth : roman 36256745
9Riley, LucindaSkyggesøsteren 33198124
10Christensen, Lars SaabyeByens spor : Ewald og Maj 32546035
11Adler-Olsen, JussiSelfies 31455036
12Hoem, EdvardLiv andre har levd : roman 30974926
13Lunde, MajaBlå : roman 30794556
14Jæger, JørgenGuden : kriminalroman 30634307
15Damhaug, TorkilGlasshjerte 26004655
16Hjorth, VigdisArv og miljø : roman 26005944
17Wassmo, HerbjørgDen som ser : roman 25965214
18Riley, LucindaDe syv søstre 24734365
19Ragde, Anne BirkefeldtLiebhaberne : roman 24444815
20Seierstad, ÅsneTo søstre 24356293
21Hjorth, HelgaFri vilje : roman 24345004
22Moyes, JojoEtter deg 24289402
23Persson Giolito, MalinStørst av alt : et rettssalsdrama 24156143
24Riley, LucindaHelenas hemmelighet 23526673
25Riley, LucindaStormens søster 23306303
26Brown, DanOpprinnelse : en Robert Langdon-thriller 22883536
27Adler-Olsen, JussiHun takket gudene 22883985
28Teige, TrudePasienten : krim 22162797
29Ohlsson, KristinaSyndflod 21702668
30Kjærstad, JanBerge : roman 21093535
31Webb, KatherineSkjulestedene 20582607
32Lunde, MajaBienes historie : roman 20344314
33Shakar, ZeshanTante Ulrikkes vei : roman 20333685
34Nilssen, OlaugTung tids tale : roman 20193166
35Montefiore, SantaDeverillslottets døtre 19834574
36Horst, Jørn LierNår det mørkner : kriminalroman 19415073
37Jio, SarahHjem til deg 19302966
38Moyes, JojoParis for én 19106662
39Dahl, ArneUtmarker 18994124
40Dahl, Niels FredrikMor om natten : roman 18912886
41Dahl, ArneInnland 18913106
42Montefiore, SantaSlottets siste hemmelighet 18312497
43Finn, A.J.Kvinnen i vinduet 18202367
44Egeland, TomLasaruseffekten 17943694
45Jio, SarahFor evig 17603015
46May, PeterSvarthuset 17353025
47Granhus, FrodeForsvinningen 17343305
48Riley, LucindaEngletreet 17296152
49Lagercrantz, DavidMannen som jaget sin egen skygge 17242846
50Jacobsen, RoyDe usynlige 17165013
51Lemaitre, PierreBrudekjolen 17082128
52Samartin, CeciliaSkjønnhet for aske : roman 16912456
53Moyes, JojoEt helt halvt år 16537682
54Enger, CeciliePust for meg : roman 16002835
55James, EricaDet lille pianohuset 15963954
56Jacobsen, RoyHvitt hav 15897642
57Mackintosh, ClareLa meg være 15873155
58Hislop, VictoriaPostkort fra Hellas 15842526
59Isaac, CatherineHer, nå, alltid 15722057
60Hoem, EdvardLand ingen har sett : roman 15453754
61Nordengen, KajaHjernen er stjernen : ditt eneste uerstattelige organ 15204493
62Pilkey, DavKaptein Supertruse og Hebbe Hundetruses horrible herjinger 15063734
63Tudor, C.J.Krittmannen 14903504
64Lahlum, Hans OlavDe fems tegn 14754713
65Hoem, EdvardSlåttekar i himmelen : roman 14663664
66Moyes, JojoDen ene pluss en 14388961
67Coben, HarlanHjem 14351887
68Fatland, ErikaGrensen : en reise rundt Russland : gjennom Nord-Korea, Kina, Mongolia, Kasakhstan, Aserbajdsjan, Georgia, Ukraina, Hviterussland, Litauen, Polen, Latvia, Estland, Finland og Norge samt Nordøstpassasjen 14334213
69May, PeterLewismannen 14331827
70Whitehead, ColsonDen underjordiske jernbanen 14263254
71Horst, Jørn LierBlindgang : kriminalroman 14104383
72Lykke, NinaNei og atter nei : roman 14012625
73Hoem, EdvardBror din på prærien : roman 14003484
74Bakkeid, Heine T.Møt meg i paradis : kriminalroman 13992695
75Brekke, JørgenAvgrunnsblikk : kriminalroman 13972854
76Guillou, Jan1968 13952296
77Yrsa SigurdardóttirSyndsforlatelse : kriminalroman 13931897
78Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 13913144
79Tiller, Carl FrodeBegynnelser : roman 13462714
80Enders, GiuliaSjarmen med tarmen : om et av kroppens mest undervurderte organer 13364462
81Brekke, TorilAlle elsket moren din : roman 13362475
82Ferrante, ElenaDen dunkle dottera : roman 13332016
83James, EricaLyden av en lerke 13172714
84Jæger, JørgenFortielsen : kriminalroman 13102724
85Fugelli, PerPer dør 12863603
86De la Motte, AndersSensommer 12851588
87Clark, Mary HigginsBruden som forsvant 12633094
88Mackintosh, ClareJeg lar deg gå 12592964
89Mackintosh, ClareJeg ser deg 12552944
90Linde, HeidiTalte dager : roman 12502185
91Follett, KenDen evige ilden 12493863
92French, Kari Hilde HodneDødsdømt i Kongo : kampen for friheten 12404632
93James, EricaAlt i et øyeblikk 12353923
94Nesser, HåkanEugen Kallmanns øyne : roman 12351976
95Henriksen, LeviHer hos de levende : roman 12342345
96Lindell, UnniJeg vet hvor du bor : kriminalroman 12253923
97Omar, SaraDødevaskeren 12202664
98Yndestad, Monika NordlandGraven 12085072
99Montefiore, SantaToner av kjærlighet og krig : roman 12061966
100Swanson, PeterHennes største frykt 12052335

998 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 184 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1923 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 16/08/2018 kl. 12:28:06


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/6 1/8 1/4 1/3 1/1 1/7 1/5

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.76) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As