100 mest utlånte voksenbøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Moyes, JojoFremdeles meg 538512964
2Horst, Jørn LierNullpunkt 52925889
3Mytting, LarsSøsterklokkene : roman 47596916
4Horst, Jørn LierDet innerste rommet 44607246
5Nesbø, JoMacbeth : roman 43066706
6Christensen, Lars SaabyeByens spor : Ewald og Maj 37257355
7Shakar, ZeshanTante Ulrikkes vei : roman 37188204
8Fossum, KarinFormørkelsen : roman 36274238
9Christensen, Lars SaabyeByens spor : Maj 36067364
10Lindell, UnniDronen : kriminalroman 35344747
11Moyes, JojoJenta som ble igjen 35185526
12Michelet, JonEn sjøens helt : Krigerens hjemkomst 34358034
13Flatland, HelgaEn moderne familie 32046205
14Marstein, TrudeSå mye hadde jeg : roman 29244716
15Staalesen, GunnarUtenfor er hundene : kriminalroman 29134656
16Nesbø, JoTørst 28278003
17Riley, LucindaKjærlighetsbrevet 28048523
18Omar, SaraDødevaskeren 27813617
19Horst, Jørn LierKatharina-koden : kriminalroman 27275704
20Stranger, SimonLeksikon om lys og mørke : roman 26514485
21Egeland, TomCodex 26364106
22Øygarden, BjarneNye kontekst 8 - 10 : Nynorsk - som sidemål 261642390
23Petterson, PerMenn i min situasjon : en roman 25834895
24Läckberg, CamillaHeksen 25705105
25Tvedt, ChrisBevisets stilling : kriminalroman 24933507
26Hjorth, VigdisLærerinnens sang : roman 24334235
27Riley, LucindaSkyggesøsteren 24308112
28Hjorth, VigdisArv og miljø : roman 24086463
29Riley, LucindaDe syv søstre 22134484
30Johnsrud, IngarKorset 22083406
31Lunde, MajaBlå : roman 21814265
32Mytting, LarsSvøm med dem som drukner : roman 21684564
33Riley, LucindaStormens søster 20996233
34Jón Kalman StefánssonSommerlys, og så kommer natten 20982847
35Adler-Olsen, JussiSelfies 20974424
36Moyes, JojoEtter deg 20979152
37Jacobsen, RoyRigels øyne 20637922
38Kepler, LarsLazarus : kriminalroman 20354254
39May, PeterLewisbrikkene 19844304
40Eikemo, MaritGratis og uforpliktande verdivurdering : roman 19783076
41Dahl, Kjell OlaSøsteren : kriminalroman 19502876
42Heivoll, GauteSang for sekstiåtte forrædere : roman 19263255
43Hoem, EdvardLiv andre har levd : roman 19254394
44Nilssen, OlaugTung tids tale : roman 19183605
45Jæger, JørgenGuden : kriminalroman 19003924
46Montefiore, SantaGracies hemmelighet 18922577
47Mackintosh, ClareLa meg være 18733225
48Pilkey, DavKaptein Supertruse og Hebbe Hundetruses horrible herjinger 18683605
49Ingulstad, FridUrolige dager 18679491
50Jio, SarahHjem til deg 18633066
51Ohlsson, KristinaSyndflod 18622597
52Granhus, FrodeForsvinningen 18164104
53Lunde, MajaBienes historie : roman 18164054
54Bakkeid, Heine T.Møt meg i paradis : kriminalroman 18002776
55May, PeterSvarthuset 17763195
56May, PeterLewismannen 17635013
57Brekke, JørgenAlle kan drepe : kriminalroman 17542656
58Sveen, GardBjørnen 17482726
59Bjørk, SamuelGutten som elsket rådyr 17364184
60Persson Giolito, MalinUtover enhver rimelig tvil 17152865
61Dahl, ArneInnland 17143235
62Webb, KatherineSkjulestedene 16902417
63Holt, AnneEn grav for to : Selma Falcks første sak : kriminalroman 16892486
64Nygårdshaug, GertZoo Europa : roman 16733185
65Riley, LucindaHelenas hemmelighet 16686232
66Moyes, JojoEt helt halvt år 16627942
67Montefiore, SantaSlottets siste hemmelighet 16585213
68Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 16503165
69Jacobsen, RoyDe usynlige 16474883
70James, EricaDet lille pianohuset 16463994
71Moyes, JojoParis for én 16466692
72Finn, A.J.Kvinnen i vinduet 16032247
73Persson Giolito, MalinStørst av alt : et rettssalsdrama 15985822
74 Alle tiders historie 158718940
75Mehlum, JanHvit engel, svart natt : kriminalroman 15733045
76Seierstad, ÅsneTo søstre 15695342
77 Verkstedhåndboka 154631140
78Tofteberg, Grete NormannMaximum 8 150218190
79Grebe, CamillaHusdyret 14721907
80Horst, Jørn LierNår det mørkner : kriminalroman 14664433
81Erikson, ThomasOmgitt av idioter : hvordan forstå dem det ikke går an å forstå 14642555
82Morton, KateKlokkemakerens datter 14403264
83 Guinness World records 14333344
84De la Motte, AndersSensommer 14281897
85Nesser, HåkanEugen Kallmanns øyne : roman 13951957
86Brown, DanOpprinnelse : en Robert Langdon-thriller 13892944
87Riley, LucindaMånesøsteren : Tiggys historie 13875582
88Kvæven, ToreNår landet mørknar : roman 13822495
89Adler-Olsen, JussiHun takket gudene 13643014
90May, PeterCoffin road 13541986
91Jio, SarahFor evig 13512794
92Lahlum, Hans OlavIsbjørngåten 13472724
93Hoem, EdvardSlåttekar i himmelen : roman 13283513
94Rohde, Hanne KristinOfferdyr 13262066
95Montefiore, SantaDeverillslottets døtre 13243953
96Hjorth, HelgaFri vilje : roman 13173763
97Yndestad, Monika NordlandGraven 13154862
98Bjørnstad, KetilVerden som var min : Nittitallet 12802465
99Dahl, ArneUtmarker 12783863
100Riley, LucindaMånesøsteren 12747351

1067 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 214 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2015 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 16/02/2019 kl. 08:03:28


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/6 1/8 1/12 1/10 1/9 1/4 1/3 1/1 1/7 1/5 1/11
20191/2 1/1

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.76) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As