100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kibuishi, KazuSteinvokteren 1183528084
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 953628173
3Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 902419984
4Kibuishi, KazuByen bak skyene 881419384
5Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 876122483
6Kibuishi, KazuSupernova 864115495
7Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 849920094
8Falch, MalinReisen til Jotundalen 841716285
9Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 839822633
10Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 837120864
11Kibuishi, KazuIldfuglen 832117134
12Kibuishi, KazuAlveprinsen 825516784
13Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 823926643
14Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 808417154
15Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 797221183
16Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 792218724
17Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 789416044
18Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 786516234
19Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 779917094
20Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 776317584
21Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 775616424
22Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 761917784
23Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 755620043
24Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 754920113
25Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 753614115
26Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 730623273
27Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 720217734
28Falch, MalinVikingene og orakelet 701613615
29Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 698012505
30Horst, Jørn LierOperasjon Svartskog 663511006
31Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 643512345
32Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 623511955
33Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 621714104
34Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 619112604
35Pilkey, DavHundemannen 608410425
36Kinney, JeffGode, gamle dager 583416093
37Horst, Jørn LierJakten på slottets hemmelighet 57449855
38Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 561313034
39Horst, Jørn LierSalamandergåten 553828831
40Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 542914253
41Kinney, JeffFerieparadiset 541313014
42Kinney, JeffSiste stikk 536318222
43Kinney, JeffDen brutale sannheten 532520732
44Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 529011774
45Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 527912384
46Kinney, JeffRodrick ruler 524917872
47Kinney, JeffBrakkesyke 519517602
48Kinney, JeffTøffe tider 516716373
49Kinney, JeffNedsmelting 514811374
50Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 509115273
51Kinney, JeffDobbel innsats 505412883
52Pilkey, DavHundemannen og Superpus 50517926
53Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 488610754
54Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 47899045
55Horst, Jørn LierJakten på trollmannens bok 47567386
56Kinney, JeffHundedager 453115742
57Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 445210944
58Norman, Mona GriviDen hvite løven 42948565
59Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 428714502
60Molaug, Marius HornVerdens verste fotballag 428210554
61Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 424610304
62Kinney, JeffFemte hjul på vogna 418915282
63Molaug, Marius HornVerdens verste leirskole 41609084
64Pilkey, DavI fri dressur 41516366
65Peers, BobbieLuridiumstyven 411015532
66Griffiths, AndyGutta i trehuset med 104 etasjer må skaffe ti millioner kroner (ellers!) 40457825
67Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 402515182
68Akerlie, IbenLars er lol 399115502
69Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Håndboka 39317635
70Pilkey, DavLoppenes herre 38545766
71Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 385010423
72Lunde, MajaSceneskrekk 382911923
73Molaug, Marius HornVerdens verste venn 38269364
74Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 37569044
75Horst, Jørn LierSmuglerhuset 372710633
76Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 37148384
77Pilkey, DavI kattepine 36805866
78Dahl, RoaldMatilda 359019791
79Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 35717674
80Houm, NicolaiZombieLars 34916395
81Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 34387274
82Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en hemmelig kjærlighetskatastrofe - NOT! 33917854
83Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 335012942
84Walliams, DavidVerdens verste barn 33206734
85Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 33008583
86Walliams, DavidGangster-bestemor 327810633
87Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Røde Maske 32695715
88Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 32419023
89Telgemeier, RainaEn genial idé 31325865
90Sunne, Linn T.Pistolen 306728710
91Horst, Jørn LierUndervannsgåten 305713842
92Telgemeier, RainaDen store hemmeligheten 30556045
93Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en fantastisk bursdag - NOT! 30506344
94Horst, Jørn LierOperasjon Radius 30417843
95Chamblain, JorisKikki og mysteriet med den forsvunne dyrehagen 29344876
96Rowling, J.K.Harry Potter og fangen fra Azkaban 292711962
97Horst, Jørn LierMaltesergåten 292112022
98Peers, BobbieKryptalportalen 28869882
99Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en dustete dramaqueen - NOT! 28687323
100Hatke, BenZita blir berømt : langt, langt hjemmefra 28505345

1107 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 200 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2340 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 28/01/2020 kl. 17:34:37


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/6 1/8 1/12 1/10 1/9 1/4 1/3 1/1 1/7 1/5 1/11
20191/7 1/10 1/5 1/8 1/2 1/4 1/12 1/11 1/3 1/6 1/9 1/1
20201/1

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.76) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As