100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kibuishi, KazuSteinvokteren 1048920705
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 934422974
3Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 841315155
4Kibuishi, KazuByen bak skyene 827514845
5Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 783818074
6Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 766215934
7Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 760223513
8Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 758418104
9Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 745216934
10Kibuishi, KazuIldfuglen 744412785
11Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 741216384
12Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 741016304
13Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 730814644
14Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 725416244
15Kibuishi, KazuAlveprinsen 725212195
16Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 714912685
17Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 703414484
18Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 695713405
19Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 689312065
20Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 681512175
21Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 679913225
22Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 678012485
23Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 617611405
24Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 615810206
25Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 611613084
26Kinney, JeffGode, gamle dager 597913414
27Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 574513114
28Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 568911275
29Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 55669515
30Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 54629785
31Kinney, JeffDen brutale sannheten 544017603
32Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 536418182
33Kinney, JeffBrakkesyke 534115353
34Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 53309115
35Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 530710994
36Kinney, JeffSiste stikk 522815803
37Kinney, JeffRodrick ruler 513315553
38Horst, Jørn LierSalamandergåten 511225492
39Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 500612633
40Kinney, JeffFerieparadiset 49949555
41Falch, MalinReisen til Jotundalen 49249984
42Kibuishi, KazuSupernova 492310564
43Kinney, JeffDobbel innsats 491510454
44Kinney, JeffTøffe tider 465113423
45Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 45399604
46Akerlie, IbenLars er lol 451614153
47Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 44948765
48Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 44809064
49Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 44167116
50Kinney, JeffHundedager 440813513
51Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 43098624
52Horst, Jørn LierJakten på slottets hemmelighet 40686506
53Kinney, JeffFemte hjul på vogna 398312753
54Pilkey, DavHundemannen 39376076
55Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 392411833
56Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 38187365
57Peers, BobbieLuridiumstyven 380712503
58Dahl, RoaldMatilda 362020141
59Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 348912112
60Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 34798983
61Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 34786165
62Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 34677354
63Lunde, MajaSceneskrekk 33759533
64Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 33626525
65Walliams, DavidGangster-bestemor 32909563
66Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 32547734
67Molaug, Marius HornVerdens verste venn 32177514
68Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 31865975
69Peers, BobbieKryptalportalen 31779523
70Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en hemmelig kjærlighetskatastrofe - NOT! 30465585
71Horst, Jørn LierTriangelgåten 30049233
72Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 29677603
73Horst, Jørn LierUndervannsgåten 290412612
74Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 287011782
75Horst, Jørn LierUlvehundgåten 280510212
76Pichon, LizTom Gates er helt konge (av og til) 27235275
77Walliams, DavidDen rikeste gutten i verden 27028143
78Horst, Jørn LierMaltesergåten 26969632
79Lunde, MajaSnøsøsteren : en julefortelling 26729202
80Peers, BobbieOrbulatoragenten 26677573
81Pilkey, DavI fri dressur 26603787
82Griffiths, AndyGutta i trehuset med 104 etasjer må skaffe ti millioner kroner (ellers!) 26545484
83Boyne, JohnGutten i den stripete pyjamasen 264114241
84Pichon, LizGlimrende ideer (stort sett) 26385025
85Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 26235954
86Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 26146014
87Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en dustete dramaqueen - NOT! 25995754
88Hunter, ErinTilbake til villmarken 25866693
89Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 256812572
90Pichon, LizAlt er helt topp (nesten) 25475344
91Pichon, LizFantastiske unnskyldninger (og masse annet kult) 25355214
92Chabert, JackKartmysteriet 25334355
93Pichon, LizEkstra stilige saker (eh) 24994845
94Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 24836933
95Pilkey, DavI kattepine 24743357
96Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en ekte BFF - NOT! 24535234
97Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en kul TV-stjerne - NOT! 24526104
98Dahl, RoaldHeksene 245112711
99Dahl, RoaldGeorgs magiske medisin 245011242
100Grøntvedt, Nina ElisabethHappy ending, liksom? 24267843

1067 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 202 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2015 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 16/02/2019 kl. 08:02:41


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/6 1/8 1/12 1/10 1/9 1/4 1/3 1/1 1/7 1/5 1/11
20191/2 1/1

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.76) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As