100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kibuishi, KazuSteinvokteren 828918934
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 768822253
3Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 698017483
4Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 683815704
5Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 682114124
6Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 677217633
7Kibuishi, KazuByen bak skyene 671213714
8Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 668316454
9Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 656215834
10Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 653514114
11Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 627512714
12Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 621415813
13Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 617313934
14Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 615316023
15Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 609412634
16Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 608611785
17Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 606611245
18Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 601122902
19Kibuishi, KazuIldfuglen 585911395
20Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 579712734
21Kibuishi, KazuAlveprinsen 570911155
22Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 568511394
23Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 558011055
24Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 546710905
25Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 51189135
26Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 510312963
27Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 501111014
28Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 48168835
29Kinney, JeffGode, gamle dager 479913213
30Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 47398765
31Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 473510914
32Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 46319225
33Horst, Jørn LierSalamandergåten 455524541
34Kinney, JeffDen brutale sannheten 443317872
35Kinney, JeffBrakkesyke 426315392
36Kinney, JeffFerieparadiset 42558924
37Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 42328604
38Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 418512513
39Kinney, JeffSiste stikk 407815592
40Kinney, JeffRodrick ruler 407215172
41Kinney, JeffDobbel innsats 405710134
42Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 402516152
43Akerlie, IbenLars er lol 401513013
44Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 39468704
45Kinney, JeffTøffe tider 388013472
46Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 38646725
47Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 37299304
48Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 35728414
49Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 35567514
50Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 351212032
51Kinney, JeffHundedager 347813352
52Kinney, JeffFemte hjul på vogna 321312932
53Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 31828773
54Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 31475945
55Lunde, MajaSceneskrekk 31179543
56Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 30836374
57Horst, Jørn LierUndervannsgåten 307313012
58Pilkey, DavHundemannen 30505215
59Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 298911532
60Molaug, Marius HornVerdens verste venn 29727453
61Peers, BobbieLuridiumstyven 292511142
62Dahl, RoaldMatilda 281816981
63Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 27705824
64Walliams, DavidGangster-bestemor 27699073
65Horst, Jørn LierMaltesergåten 272110262
66Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en hemmelig kjærlighetskatastrofe - NOT! 26745255
67Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 26577103
68Peers, BobbieKryptalportalen 26308433
69Horst, Jørn LierUlvehundgåten 258810032
70Lunde, MajaTullball 25776314
71Horst, Jørn LierTriangelgåten 25667763
72Peers, BobbieOrbulatoragenten 25497433
73Grøntvedt, Nina ElisabethHappy ending, liksom? 25458862
74Horst, Jørn LierLibertygåten 247511112
75Horst, Jørn LierEinsteingåten 24708342
76Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 245410642
77Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 244012841
78Pichon, LizGlimrende ideer (stort sett) 24125294
79Pichon, LizTom Gates er helt konge (av og til) 24075384
80Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 240210922
81Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 23866373
82Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 23257403
83Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 23195943
84Horst, Jørn LierGravrøvergåten 23149322
85Solberg, A. AudhildSuperbitchenes hemmelighet 23096313
86Hunter, ErinTilbake til villmarken 23066253
87Pichon, LizFantastiske unnskyldninger (og masse annet kult) 23055214
88Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 22817183
89Grøntvedt, Nina ElisabethSupersommer : -eller? (Den sommeren da ingenting ble HELT som det skulle-) 22597602
90Lunde, MajaSnill, snillere, snillest 22556843
91Pilkey, DavKaptein Supertruse og turbodassens hårreisende hevn 22283975
92Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en dustete dramaqueen - NOT! 22265823
93Falch, MalinReisen til Jotundalen 22166133
94Pichon, LizAlt er helt topp (nesten) 22045134
95Dahl, RoaldHeksene 218511551
96Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en ekte BFF - NOT! 21685154
97Solberg, A. AudhildSuperbitchene driter seg ut 21489052
98Pichon, LizEkstra stilige saker (eh) 21294514
99Horst, Jørn LierSjøormgåten 21176613
100Pilkey, DavI fri dressur 21083176

1002 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 156 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1951 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 21/10/2018 kl. 07:12:46


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/6 1/8 1/10 1/9 1/4 1/3 1/1 1/7 1/5

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.76) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As