100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kibuishi, KazuSteinvokteren 987225273
2Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 761217774
3Kibuishi, KazuByen bak skyene 756317104
4Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 755225682
5Kibuishi, KazuSupernova 715213285
6Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 710920363
7Kibuishi, KazuIldfuglen 709015134
8Kibuishi, KazuAlveprinsen 693514444
9Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 687417883
10Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 684820513
11Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 678314864
12Falch, MalinReisen til Jotundalen 669113704
13Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 667518223
14Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 665319293
15Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 660814334
16Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 658315564
17Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 653314904
18Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 651813964
19Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 651216613
20Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 646914234
21Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 629723672
22Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 629112255
23Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 622118393
24Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 616715853
25Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 599015783
26Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 597018003
27Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 564710385
28Horst, Jørn LierOperasjon Svartskog 53228826
29Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 516412364
30Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 510518962
31Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 506810544
32Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 500710794
33Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 494610344
34Kinney, JeffGode, gamle dager 483914753
35Pilkey, DavHundemannen 47988395
36Horst, Jørn LierSalamandergåten 464926021
37Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 462312003
38Horst, Jørn LierJakten på slottets hemmelighet 45518185
39Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 441613303
40Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 438511543
41Kinney, JeffSiste stikk 435717332
42Kinney, JeffFerieparadiset 433211423
43Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 433010404
44Kinney, JeffRodrick ruler 429916802
45Kinney, JeffDen brutale sannheten 423119262
46Kinney, JeffBrakkesyke 421515902
47Kinney, JeffNedsmelting 41749484
48Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 41529394
49Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 404613672
50Kinney, JeffTøffe tider 400114642
51Kinney, JeffDobbel innsats 398011353
52Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 38358044
53Falch, MalinVikingene og orakelet 37027275
54Pilkey, DavHundemannen og Superpus 36115986
55Kinney, JeffHundedager 355214372
56Horst, Jørn LierSmuglerhuset 34969423
57Akerlie, IbenLars er lol 348513872
58Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 34739933
59Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 34669353
60Pilkey, DavI fri dressur 34455636
61Griffiths, AndyGutta i trehuset med 104 etasjer må skaffe ti millioner kroner (ellers!) 34236785
62Molaug, Marius HornVerdens verste fotballag 33498413
63Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Håndboka 33236195
64Peers, BobbieLuridiumstyven 326513942
65Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 325512372
66Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 32297784
67Kinney, JeffFemte hjul på vogna 322213502
68Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 31749193
69Lunde, MajaSceneskrekk 317010842
70Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 311712842
71Pilkey, DavLoppenes herre 30714676
72Molaug, Marius HornVerdens verste venn 30368213
73Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 293212352
74Pilkey, DavI kattepine 29324806
75Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 29206544
76Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Røde Maske 28824975
77Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 28258053
78Dahl, RoaldMatilda 281816731
79Houm, NicolaiZombieLars 27845445
80Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 27686534
81Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en hemmelig kjærlighetskatastrofe - NOT! 27626884
82Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 27138493
83Norman, Mona GriviDen hvite løven 27126264
84Horst, Jørn LierUndervannsgåten 269813621
85Walliams, DavidGangster-bestemor 26879892
86Peers, BobbieKryptalportalen 26719662
87Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 26517403
88Telgemeier, RainaEn genial idé 26385015
89Horst, Jørn LierMaltesergåten 261810372
90Molaug, Marius HornVerdens verste leirskole 25525974
91Telgemeier, RainaDen store hemmeligheten 25354985
92Walliams, DavidVerdens verste barn 25155584
93Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en fantastisk bursdag - NOT! 24725284
94Horst, Jørn LierTriangelgåten 24309282
95Chabert, JackKartmysteriet 24265084
96Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 24216163
97Hunter, ErinTilbake til villmarken 23757433
98Peers, BobbieApokalypsegeneratoren 23356673
99Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en dustete dramaqueen - NOT! 23006503
100Horst, Jørn LierJakten på trollmannens bok 22994624

1103 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 225 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2168 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 15/10/2019 kl. 16:07:18


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/6 1/8 1/12 1/10 1/9 1/4 1/3 1/1 1/7 1/5 1/11
20191/7 1/10 1/5 1/8 1/2 1/4 1/3 1/6 1/9 1/1

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.76) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As