100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kibuishi, KazuSteinvokteren 684316554
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 649019683
3Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 596515693
4Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 571113794
5Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 564014253
6Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 563715293
7Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 563514093
8Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 555012194
9Kibuishi, KazuByen bak skyene 554911844
10Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 550412394
11Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 528112454
12Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 522311034
13Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 519614073
14Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 519211264
15Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 516921632
16Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 513713693
17Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 510310125
18Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 50399725
19Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 498711264
20Kibuishi, KazuIldfuglen 48509645
21Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 46909365
22Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 46819544
23Kibuishi, KazuAlveprinsen 46769374
24Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 465710244
25Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 435510324
26Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 421312053
27Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 41117785
28Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 40867505
29Kinney, JeffGode, gamle dager 403711643
30Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 39219953
31Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 39028234
32Horst, Jørn LierSalamandergåten 387020771
33Kinney, JeffDen brutale sannheten 374514982
34Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 37257504
35Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 37157195
36Kinney, JeffBrakkesyke 366713202
37Kinney, JeffSiste stikk 361313602
38Akerlie, IbenLars er lol 361112092
39Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 358810993
40Kinney, JeffFerieparadiset 35217444
41Kinney, JeffRodrick ruler 351613282
42Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 342313562
43Kinney, JeffTøffe tider 334511772
44Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 33247644
45Kinney, JeffDobbel innsats 33098583
46Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 31566025
47Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 308610792
48Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 30307024
49Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 29747374
50Kinney, JeffHundedager 295911282
51Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 29037963
52Horst, Jørn LierUndervannsgåten 283012282
53Kinney, JeffFemte hjul på vogna 276311052
54Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 27385275
55Dahl, RoaldMatilda 273515131
56Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 272711462
57Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 27236064
58Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 26957353
59Lunde, MajaSceneskrekk 26758553
60Peers, BobbieLuridiumstyven 25169422
61Peers, BobbieOrbulatoragenten 25076663
62Molaug, Marius HornVerdens verste venn 24896443
63Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 24325544
64Peers, BobbieKryptalportalen 24047663
65Horst, Jørn LierMaltesergåten 23988442
66Pilkey, DavHundemannen 23733985
67Lunde, MajaTullball 23715524
68Walliams, DavidGangster-bestemor 23027513
69Solberg, A. AudhildSuperbitchenes hemmelighet 22986243
70Horst, Jørn LierLibertygåten 22959772
71Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 22766693
72Horst, Jørn LierUlvehundgåten 22698702
73Horst, Jørn LierEinsteingåten 22607413
74Grøntvedt, Nina ElisabethHappy ending, liksom? 22308302
75Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en hemmelig kjærlighetskatastrofe - NOT! 22144305
76Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 21688872
77Horst, Jørn LierTriangelgåten 21575074
78Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 213410002
79Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 21185164
80Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 20585563
81Horst, Jørn LierSjøormgåten 20456183
82Pichon, LizFantastiske unnskyldninger (og masse annet kult) 20294494
83Solberg, A. AudhildSuperbitchene driter seg ut 20259132
84Pichon, LizTom Gates er helt konge (av og til) 20244544
85Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 201912061
86Horst, Jørn LierGravrøvergåten 20048082
87Lunde, MajaSnill, snillere, snillest 20046143
88Pichon, LizGlimrende ideer (stort sett) 19934524
89Pichon, LizAlt er helt topp (nesten) 19844604
90Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en ekte BFF - NOT! 19374524
91Grøntvedt, Nina ElisabethSupersommer : -eller? (Den sommeren da ingenting ble HELT som det skulle-) 19357712
92Hunter, ErinTilbake til villmarken 19175233
93Rowling, J.K.Harry Potter og fangen fra Azkaban 19027972
94Pilkey, DavKaptein Supertruse og turbodassens hårreisende hevn 19003445
95Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 18766143
96Dahl, RoaldHeksene 187311091
97Horst, Jørn LierRivertongåten 18538152
98Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 18535913
99Pichon, LizBitte litt flaks 18263415
100Widmark, MartinSlottsmysteriet 18213545

998 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 162 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1923 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 16/08/2018 kl. 12:27:22


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/6 1/8 1/4 1/3 1/1 1/7 1/5

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.76) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As