100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kibuishi, KazuSteinvokteren 880316555
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 871819934
3Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 757222763
4Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 686315214
5Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 685612055
6Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 682914254
7Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 673515564
8Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 672913664
9Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 671313984
10Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 670314184
11Kibuishi, KazuByen bak skyene 649111415
12Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 642113934
13Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 603510905
14Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 602412464
15Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 598512364
16Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 594312084
17Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 592610985
18Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 587410095
19Kinney, JeffGode, gamle dager 575812294
20Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 56669655
21Kibuishi, KazuAlveprinsen 56289266
22Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 551810545
23Kinney, JeffBrakkesyke 550014703
24Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 54469265
25Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 543311194
26Kinney, JeffDen brutale sannheten 543016223
27Kibuishi, KazuIldfuglen 54129195
28Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 54029225
29Kinney, JeffSiste stikk 524014943
30Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 50598505
31Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 501010094
32Kinney, JeffRodrick ruler 500614263
33Kinney, JeffTøffe tider 496712763
34Horst, Jørn LierSalamandergåten 494323612
35Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 487511704
36Akerlie, IbenLars er lol 473912733
37Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 45737416
38Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 45528055
39Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 44387036
40Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 434814602
41Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 43427825
42Kinney, JeffDobbel innsats 43138634
43Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 42838425
44Kinney, JeffHundedager 427812253
45Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 41987535
46Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 41967455
47Kinney, JeffFemte hjul på vogna 413912103
48Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 407811483
49Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 40047125
50Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 373112123
51Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 36066315
52Lunde, MajaSceneskrekk 35769203
53Peers, BobbieLuridiumstyven 355610943
54Horst, Jørn LierUndervannsgåten 355313362
55Dahl, RoaldMatilda 343117771
56Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 34085616
57Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 33627594
58Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 32345216
59Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 32135645
60Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 30297004
61Solberg, A. AudhildSuperbitchene driter seg ut 30239973
62Horst, Jørn LierUlvehundgåten 30049213
63Walliams, DavidGangster-bestemor 29818143
64Horst, Jørn LierLibertygåten 294910312
65Horst, Jørn LierEinsteingåten 29237943
66Kinney, JeffFerieparadiset 28966314
67Peers, BobbieKryptalportalen 28897933
68Horst, Jørn LierMaltesergåten 28749083
69Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 280910832
70Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 273412782
71Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 273010662
72Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 27165415
73Grøntvedt, Nina ElisabethHappy ending, liksom? 26698103
74Horst, Jørn LierRivertongåten 26129152
75Lunde, MajaSnill, snillere, snillest 25926543
76Molaug, Marius HornVerdens verste venn 25776104
77Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 25745644
78Horst, Jørn LierGravrøvergåten 25668922
79Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 24956413
80Pichon, LizAlt er helt topp (nesten) 24784665
81Hunter, ErinTilbake til villmarken 24755744
82Pichon, LizFantastiske unnskyldninger (og masse annet kult) 24514405
83Dahl, RoaldHeksene 244212571
84Boyne, JohnGutten i den stripete pyjamasen 244011432
85Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 24196343
86Parr, MariaKeeperen og havet 23936813
87Walliams, DavidDen rikeste gutten i verden 23786933
88Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en dustete dramaqueen - NOT! 23714894
89Aamodt, IngunnKorte grøss 23697233
90Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en ekte BFF - NOT! 23214285
91Solberg, A. AudhildDet spøker for superbitchene 23146673
92Horst, Jørn LierHodeskallegåten 23076843
93Rowling, J.K.Harry Potter og fangen fra Azkaban 23038502
94Svingen, ArneHalloweenhuset 22984445
95Svingen, ArneSpøkelseshotellet 22985843
96Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en kul TV-stjerne - NOT! 22415354
97Svingen, ArneMannen med seks fingre 22335584
98Horst, Jørn LierSjøormgåten 22305953
99Pilkey, DavHundemannen 22303276
100Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en talentfull popstjerne - NOT! 22185903

998 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 160 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1965 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 20/04/2018 kl. 15:29:13


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/4 1/3 1/1

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.76) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As