100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 830722763
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 773416024
3Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 688312675
4Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 670912285
5Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 618511495
6Kinney, JeffGode, gamle dager 617411235
7Kinney, JeffBrakkesyke 612814774
8Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 609412324
9Kinney, JeffDen brutale sannheten 608716403
10Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 604612644
11Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 596612884
12Kinney, JeffSiste stikk 591614923
13Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 587411675
14Kinney, JeffRodrick ruler 582914693
15Kibuishi, KazuSteinvokteren 575210915
16Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 574411255
17Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 573311375
18Kinney, JeffTøffe tider 562012784
19Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 54048966
20Kinney, JeffHundedager 534513044
21Horst, Jørn LierSalamandergåten 521623312
22Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 51769545
23Kinney, JeffFemte hjul på vogna 513512973
24Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 50878306
25Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 50309105
26Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 49768305
27Dahl, RoaldMatilda 486019802
28Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 46188485
29Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 459711434
30Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 44827955
31Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 439911763
32Kibuishi, KazuByen bak skyene 43807086
33Peers, BobbieLuridiumstyven 435710214
34Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 43197485
35Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 42267016
36Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 41917575
37Lunde, MajaSceneskrekk 41758874
38Horst, Jørn LierUlvehundgåten 41599294
39Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 401013832
40Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 39426156
41Dahl, RoaldSVK 377811813
42Solberg, A. AudhildSuperbitchene driter seg ut 37659923
43Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 37286295
44Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 37256176
45Horst, Jørn LierUndervannsgåten 367312472
46Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 363914062
47Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 363511123
48Grøntvedt, Nina ElisabethHappy ending, liksom? 36308604
49Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 36166735
50Dahl, RoaldHeksene 360714112
51Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 34745016
52Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 34246275
53Kibuishi, KazuAlveprinsen 33555466
54Akerlie, IbenLars er lol 33378254
55Walliams, DavidGangster-bestemor 33117744
56Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 32747174
57Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 32745236
58Horst, Jørn LierLibertygåten 323710353
59Dahl, RoaldGeorgs magiske medisin 322610862
60Horst, Jørn LierRivertongåten 31789703
61Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 31575216
62Lunde, MajaSnill, snillere, snillest 31246714
63Simon, FrancescaRampete Robin og fotballfantomet 30047334
64Horst, Jørn LierMaltesergåten 29409023
65Horst, Jørn LierHodeskallegåten 28686814
66Aamodt, IngunnKorte grøss 28687154
67Solberg, A. AudhildDet spøker for superbitchene 28616284
68Horst, Jørn LierGravrøvergåten 28358373
69Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 28056264
70Dahl, RoaldCharlie og sjokoladefabrikken 276312132
71Svingen, ArneMannen med seks fingre 27185854
72Baugstø, LineKaja og Stine og sjokoladetyvene 27166254
73Grøntvedt, Nina ElisabethSupersommer : -eller? (Den sommeren da ingenting ble HELT som det skulle-) 27117413
74Peers, BobbieKryptalportalen 26676084
75Svingen, ArneSpøkelseshotellet 26645534
76Lindell, UnniLove, du liksom 26036973
77Simon, FrancescaRampete Robin får lus 26027313
78Sortland, BjørnNedtelling 25956733
79Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 25934306
80Walliams, DavidDen rikeste gutten i verden 25606693
81Simon, FrancescaRampete Robin blir rik 25575544
82Dahl, RoaldDustene 25579492
83Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 254810192
84Boyne, JohnGutten i den stripete pyjamasen 254611062
85Svingen, ArneDen onde læreren 25405564
86Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en kul TV-stjerne - NOT! 25325304
87Lindell, UnniKyss meg på tirsdag 25278512
88Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en talentfull popstjerne - NOT! 25195344
89Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 25124955
90Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en dustete dramaqueen - NOT! 25034555
91Lindell, UnniElsker deg av hele mitt jærte! 24477803
92Horst, Jørn LierSjøormgåten 24445274
93Bross, HelenaPå svømminga 24264345
94Lindell, UnniForelska forever 24226703
95Baugstø, LineKaja og Stine og gutten som forsvant 23915894
96Jensen, JørnKasper på fotballeir 23827093
97Sortland, BjørnVenezia-mysteriet 23798082
98Kinney, JeffDobbel innsats 23615734
99Horst, Jørn LierEsmeraldagåten 23526213
100Simon, FrancescaRampete Robins underbukse 23436413

988 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 148 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1994 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 30/03/2017 kl. 07:15:13


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/2 1/3

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.75) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As