100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 797322723
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 712513555
3Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 642712235
4Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 631111845
5Kinney, JeffDen brutale sannheten 586716373
6Kinney, JeffGode, gamle dager 585910685
7Kinney, JeffBrakkesyke 585614693
8Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 579511115
9Kinney, JeffSiste stikk 570015013
10Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 568112384
11Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 567812024
12Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 563011724
13Kinney, JeffRodrick ruler 556614743
14Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 551612264
15Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 535610585
16Kinney, JeffTøffe tider 534812734
17Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 528910475
18Kinney, JeffHundedager 511313123
19Horst, Jørn LierSalamandergåten 506223332
20Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 50588505
21Kinney, JeffFemte hjul på vogna 499713073
22Dahl, RoaldMatilda 484719592
23Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 48219215
24Kibuishi, KazuSteinvokteren 47878565
25Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 47047995
26Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 45947715
27Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 45178695
28Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 427611853
29Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 427411433
30Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 42618085
31Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 40737375
32Lunde, MajaSceneskrekk 40648924
33Horst, Jørn LierUlvehundgåten 40489184
34Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 40327035
35Peers, BobbieLuridiumstyven 40249894
36Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 39787585
37Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 38906356
38Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 387513842
39Kibuishi, KazuByen bak skyene 37906415
40Dahl, RoaldSVK 376512303
41Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 36465996
42Solberg, A. AudhildSuperbitchene driter seg ut 36369563
43Dahl, RoaldHeksene 361814362
44Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 356311143
45Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 35556225
46Grøntvedt, Nina ElisabethHappy ending, liksom? 35408434
47Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 352114062
48Horst, Jørn LierUndervannsgåten 349812442
49Dahl, RoaldGeorgs magiske medisin 345411363
50Walliams, DavidGangster-bestemor 32367794
51Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 32165515
52Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 31454866
53Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 31457184
54Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 30975146
55Horst, Jørn LierLibertygåten 309610432
56Horst, Jørn LierRivertongåten 30719623
57Lunde, MajaSnill, snillere, snillest 30316714
58Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 29925165
59Horst, Jørn LierMaltesergåten 28108853
60Simon, FrancescaRampete Robin og fotballfantomet 28017313
61Kibuishi, KazuAlveprinsen 27794885
62Horst, Jørn LierHodeskallegåten 27606674
63Dahl, RoaldCharlie og sjokoladefabrikken 272412552
64Horst, Jørn LierGravrøvergåten 27208383
65Grøntvedt, Nina ElisabethSupersommer : -eller? (Den sommeren da ingenting ble HELT som det skulle-) 27067673
66Aamodt, IngunnKorte grøss 26807093
67Dahl, RoaldDustene 26529972
68Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 26076064
69Baugstø, LineKaja og Stine og sjokoladetyvene 25606264
70Svingen, ArneMannen med seks fingre 25155804
71Svingen, ArneSpøkelseshotellet 25015464
72Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 24935654
73Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 24344285
74Walliams, DavidDen rikeste gutten i verden 24316713
75Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 24089972
76Lindell, UnniLove, du liksom 24016623
77Lindell, UnniElsker deg av hele mitt jærte! 23918102
78Bross, HelenaPå svømminga 23824445
79Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en dustete dramaqueen - NOT! 23814415
80Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 23805354
81Akerlie, IbenLars er lol 23757263
82Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en kul TV-stjerne - NOT! 23755174
83Sortland, BjørnNedtelling 23676373
84Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en talentfull popstjerne - NOT! 23665334
85Simon, FrancescaRampete Robin blir rik 23555504
86Dahl, RoaldDen magiske fingeren 23518602
87Lindell, UnniForelska forever 23436963
88Simon, FrancescaRampete Robin får lus 23367153
89Sortland, BjørnVenezia-mysteriet 23278152
90Svingen, ArneDen onde læreren 23115434
91Lindell, UnniKyss meg på tirsdag 22928242
92Baugstø, LineKaja og Stine og gutten som forsvant 22875793
93Simon, FrancescaRampete Robins underbukse 22606543
94Horst, Jørn LierEsmeraldagåten 22586293
95Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en elegant isprinsesse - NOT! 22485174
96Boyne, JohnGutten i den stripete pyjamasen 224710912
97Baugstø, LineKaja og Stine følger et spor 22285334
98Kuhn, CamillaLøs tann 22244255
99Jensen, JørnKasper på fotballeir 22077033
100Solberg, A. AudhildDet spøker for superbitchene 21725593

986 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 146 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1998 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 21/02/2017 kl. 15:15:41


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/2

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.75) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As