100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 690318193
2Kibuishi, KazuSteinvokteren 654013964
3Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 574022722
4Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 562413134
5Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 559813514
6Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 534610155
7Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 523814263
8Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 518812314
9Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 509912993
10Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 507612244
11Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 507413423
12Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 503412504
13Kinney, JeffGode, gamle dager 482411974
14Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 46349035
15Kibuishi, KazuByen bak skyene 45818815
16Horst, Jørn LierOperasjon Bronseplass 458110174
17Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 45399424
18Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 45368635
19Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 45279694
20Kinney, JeffBrakkesyke 450514453
21Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 44389514
22Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 440110124
23Kinney, JeffDen brutale sannheten 436416322
24Kinney, JeffSiste stikk 426114902
25Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 41719514
26Kinney, JeffTøffe tider 414012983
27Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 412511703
28Kinney, JeffRodrick ruler 412014372
29Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 40967135
30Horst, Jørn LierSalamandergåten 408022361
31Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 40767565
32Akerlie, IbenLars er lol 403710653
33Kibuishi, KazuAlveprinsen 40367095
34Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 38467804
35Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 38277095
36Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 376011463
37Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 36747544
38Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 366414262
39Kinney, JeffHundedager 354012192
40Kibuishi, KazuIldfuglen 35356355
41Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 35136945
42Kinney, JeffDobbel innsats 34517424
43Kinney, JeffFemte hjul på vogna 344712162
44Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 34198214
45Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 34136225
46Horst, Jørn LierEinsteingåten 32557514
47Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 32536784
48Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 31567494
49Horst, Jørn LierUndervannsgåten 309312692
50Lunde, MajaSceneskrekk 30728583
51Horst, Jørn LierUlvehundgåten 30009133
52Peers, BobbieLuridiumstyven 29819843
53Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 29455994
54Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 282210662
55Grøntvedt, Nina ElisabethHappy ending, liksom? 27058863
56Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 26285354
57Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 262610792
58Horst, Jørn LierMaltesergåten 26228942
59Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 261613371
60Horst, Jørn LierLibertygåten 261310572
61Horst, Jørn LierRivertongåten 26129582
62Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 26024575
63Peers, BobbieKryptalportalen 24816663
64Solberg, A. AudhildSuperbitchene driter seg ut 24679342
65Horst, Jørn LierSjøormgåten 24476014
66Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 24436473
67Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 237610522
68Dahl, RoaldMatilda 235313681
69Walliams, DavidGangster-bestemor 23407503
70Lunde, MajaSnill, snillere, snillest 23326183
71Grøntvedt, Nina ElisabethSupersommer : -eller? (Den sommeren da ingenting ble HELT som det skulle-) 22617423
72Horst, Jørn LierGravrøvergåten 22418242
73Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en kul TV-stjerne - NOT! 21425403
74Horst, Jørn LierHodeskallegåten 21376663
75Pichon, LizAlt er helt topp (nesten) 21274284
76Widmark, MartinMotemysteriet 21244804
77Walliams, DavidDen rikeste gutten i verden 21156853
78Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 21126123
79Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en ekte BFF - NOT! 21023935
80Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 20975034
81Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en dustete dramaqueen - NOT! 20944704
82Horst, Jørn LierEsmeraldagåten 20696883
83Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 20594764
84Solberg, A. AudhildDet spøker for superbitchene 20566083
85Dahl, RoaldHeksene 204112611
86Baugstø, LineKaja og Stine og gutten som forsvant 20246103
87Hunter, ErinTilbake til villmarken 20035113
88Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 19945023
89Walliams, DavidDemontannlegen 19885263
90Baugstø, LineKaja og Stine og sjokoladetyvene 19846083
91Pichon, LizFantastiske unnskyldninger (og masse annet kult) 19644064
92Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en talentfull popstjerne - NOT! 19505443
93Kuhn, CamillaLøs tann 19454144
94Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en elegant isprinsesse - NOT! 19155433
95Rowling, J.K.Harry Potter og fangen fra Azkaban 19148452
96Bross, HelenaPå svømminga 18844464
97Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en lykkelig hjerteknuser - NOT! 18674873
98Baugstø, LineKaja og Stine følger et spor 18555383
99Dahl, RoaldGeorgs magiske medisin 18488752
100Widmark, MartinSykehusmysteriet 18465093

990 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 142 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1875 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 20/10/2017 kl. 16:26:55


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/4 1/2 1/6 1/3 1/7 1/8 1/9 1/10

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.75) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As