100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kibuishi, KazuSteinvokteren 877119654
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 809422363
3Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 709414564
4Kibuishi, KazuByen bak skyene 702114304
5Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 685417863
6Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 679115654
7Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 675517833
8Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 657916683
9Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 656816024
10Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 645916153
11Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 643214414
12Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 640415954
13Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 624012954
14Kibuishi, KazuIldfuglen 617712065
15Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 616614124
16Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 616322732
17Kibuishi, KazuAlveprinsen 608911565
18Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 604211915
19Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 603011505
20Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 597911835
21Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 597112824
22Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 590311435
23Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 564112924
24Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 560811215
25Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 52719705
26Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 512212843
27Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 510111204
28Kinney, JeffGode, gamle dager 498913303
29Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 47918975
30Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 474910804
31Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 46699285
32Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 46598785
33Kinney, JeffDen brutale sannheten 451917362
34Horst, Jørn LierSalamandergåten 450724871
35Kinney, JeffBrakkesyke 443015352
36Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 433212613
37Kinney, JeffFerieparadiset 43309064
38Kinney, JeffSiste stikk 428915512
39Kinney, JeffRodrick ruler 424815032
40Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 422216742
41Kinney, JeffDobbel innsats 415710244
42Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 40868924
43Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 40078734
44Kinney, JeffTøffe tider 397813352
45Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 39706955
46Akerlie, IbenLars er lol 391112763
47Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 37409164
48Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 37118434
49Kinney, JeffHundedager 363313332
50Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 35367454
51Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 349712132
52Falch, MalinReisen til Jotundalen 34098174
53Horst, Jørn LierJakten på slottets hemmelighet 33845606
54Pilkey, DavHundemannen 33025745
55Kinney, JeffFemte hjul på vogna 324812702
56Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 31898893
57Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 31846045
58Peers, BobbieLuridiumstyven 313111782
59Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 30566304
60Lunde, MajaSceneskrekk 30529453
61Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 301911812
62Horst, Jørn LierUndervannsgåten 293212852
63Walliams, DavidGangster-bestemor 28569183
64Molaug, Marius HornVerdens verste venn 28547233
65Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 28525974
66Dahl, RoaldMatilda 284116671
67Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 27387163
68Peers, BobbieKryptalportalen 27058843
69Horst, Jørn LierTriangelgåten 27008363
70Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en hemmelig kjærlighetskatastrofe - NOT! 26975444
71Horst, Jørn LierMaltesergåten 26129842
72Horst, Jørn LierUlvehundgåten 25769852
73Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 25657733
74Grøntvedt, Nina ElisabethHappy ending, liksom? 24838562
75Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 247911362
76Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 24576453
77Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 243310362
78Pichon, LizGlimrende ideer (stort sett) 24275304
79Peers, BobbieOrbulatoragenten 24037113
80Lunde, MajaTullball 24006053
81Horst, Jørn LierLibertygåten 239410852
82Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 23926173
83Walliams, DavidDen rikeste gutten i verden 23827962
84Horst, Jørn LierEinsteingåten 23557643
85Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 235012081
86Solberg, A. AudhildSuperbitchene driter seg ut 23439822
87Pichon, LizTom Gates er helt konge (av og til) 23395114
88Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en dustete dramaqueen - NOT! 23255853
89Hunter, ErinTilbake til villmarken 23096363
90Pilkey, DavI fri dressur 23083496
91Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 23007133
92Pichon, LizFantastiske unnskyldninger (og masse annet kult) 22965174
93Lunde, MajaSnill, snillere, snillest 22786733
94Pichon, LizAlt er helt topp (nesten) 22725254
95Kibuishi, KazuSupernova 22647363
96Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en ekte BFF - NOT! 22235234
97Pilkey, DavKaptein Supertruse og turbodassens hårreisende hevn 22054025
98Horst, Jørn LierGravrøvergåten 22039082
99Grøntvedt, Nina ElisabethSupersommer : -eller? (Den sommeren da ingenting ble HELT som det skulle-) 21927502
100Pichon, LizEkstra stilige saker (eh) 21644644

999 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 159 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1972 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 12/12/2018 kl. 17:29:36


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/6 1/8 1/12 1/10 1/9 1/4 1/3 1/1 1/7 1/5 1/11

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.76) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As