100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 725916684
2Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 701822263
3Kibuishi, KazuSteinvokteren 646913004
4Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 646713084
5Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 638912675
6Kinney, JeffGode, gamle dager 573011654
7Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 567912554
8Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 567211684
9Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 563712704
10Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 559313834
11Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 554712044
12Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 539211544
13Kinney, JeffBrakkesyke 519614323
14Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 51749215
15Kinney, JeffDen brutale sannheten 515916373
16Horst, Jørn LierOperasjon Bronseplass 50529815
17Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 50399145
18Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 503011294
19Kinney, JeffSiste stikk 502014623
20Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 49868745
21Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 49288225
22Kinney, JeffRodrick ruler 487614313
23Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 48429235
24Kinney, JeffTøffe tider 479912503
25Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 47879425
26Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 47057875
27Akerlie, IbenLars er lol 46169444
28Kibuishi, KazuByen bak skyene 45677755
29Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 45518875
30Horst, Jørn LierSalamandergåten 446921282
31Kinney, JeffHundedager 441112673
32Kinney, JeffFemte hjul på vogna 418512283
33Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 40776815
34Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 40747565
35Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 404411243
36Kibuishi, KazuAlveprinsen 39586396
37Kinney, JeffDobbel innsats 38066915
38Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 37867055
39Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 37837724
40Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 37746315
41Peers, BobbieLuridiumstyven 375710273
42Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 373813982
43Lunde, MajaSceneskrekk 36358904
44Horst, Jørn LierUlvehundgåten 36309313
45Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 36016075
46Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 359111543
47Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 35195496
48Dahl, RoaldMatilda 344916332
49Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 34206495
50Horst, Jørn LierUndervannsgåten 336612622
51Grøntvedt, Nina ElisabethHappy ending, liksom? 31488853
52Peers, BobbieKryptalportalen 31046994
53Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 309613992
54Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 30765515
55Solberg, A. AudhildSuperbitchene driter seg ut 30419463
56Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 300810932
57Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 29566964
58Walliams, DavidGangster-bestemor 29127753
59Horst, Jørn LierRivertongåten 290510052
60Horst, Jørn LierSjøormgåten 28735814
61Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 28455155
62Horst, Jørn LierLibertygåten 282010182
63Horst, Jørn LierMaltesergåten 27849043
64Dahl, RoaldHeksene 271713142
65Solberg, A. AudhildDet spøker for superbitchene 26946504
66Dahl, RoaldSVK 26799992
67Lunde, MajaSnill, snillere, snillest 26596414
68Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 26355654
69Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 26299982
70Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 25854056
71Horst, Jørn LierHodeskallegåten 25146593
72Grøntvedt, Nina ElisabethSupersommer : -eller? (Den sommeren da ingenting ble HELT som det skulle-) 24747433
73Horst, Jørn LierGravrøvergåten 24558252
74Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 24326303
75Dahl, RoaldGeorgs magiske medisin 24239442
76Walliams, DavidDen rikeste gutten i verden 24167053
77Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en dustete dramaqueen - NOT! 24094785
78Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en ekte BFF - NOT! 23763666
79Simon, FrancescaRampete Robin og fotballfantomet 23666713
80Baugstø, LineKaja og Stine og sjokoladetyvene 23166153
81Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en kul TV-stjerne - NOT! 23165394
82Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 23034115
83Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 22805094
84Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en talentfull popstjerne - NOT! 22665544
85Horst, Jørn LierEsmeraldagåten 22326733
86Kibuishi, KazuIldfuglen 21954754
87Svingen, ArneMannen med seks fingre 21855573
88Simon, FrancescaRampete Robin får lus 21656893
89Pichon, LizAlt er helt topp (nesten) 21623825
90Baugstø, LineKaja og Stine og gutten som forsvant 21435753
91Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en perfekt hundepasser - NOT! 21303655
92Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 21195473
93Boyne, JohnGutten i den stripete pyjamasen 211011781
94Bross, HelenaPå svømminga 21094424
95Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en elegant isprinsesse - NOT! 21025184
96Simon, FrancescaRampete Robin blir rik 20885343
97Lindell, UnniKyss meg på tirsdag 20737992
98Widmark, MartinSykehusmysteriet 20735144
99Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 20714514
100Walliams, DavidDemontannlegen 20694904

990 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 146 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1940 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 27/06/2017 kl. 16:27:16


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/4 1/2 1/6 1/3

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.75) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As