100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kibuishi, KazuSteinvokteren 1010528273
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 825227313
3Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 772919893
4Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 758226092
5Kibuishi, KazuByen bak skyene 755119363
6Falch, MalinReisen til Jotundalen 735316824
7Kibuishi, KazuSupernova 733416384
8Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 725222343
9Falch, MalinVikingene og orakelet 722814924
10Kibuishi, KazuIldfuglen 720817384
11Kibuishi, KazuAlveprinsen 719916764
12Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 712320053
13Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 698722753
14Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 697922163
15Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 694017184
16Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 685920123
17Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 671918563
18Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 669116194
19Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 669116324
20Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 663720913
21Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 662217963
22Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 658216613
23Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 654319443
24Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 648817133
25Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 634719433
26Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 633117353
27Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 632514484
28Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 608317613
29Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 599013064
30Horst, Jørn LierOperasjon Svartskog 557011214
31Pilkey, DavHundemannen 535510505
32Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 534011964
33Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 530613753
34Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 517911894
35Horst, Jørn LierOperasjon Radius 514510295
36Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 511112264
37Kinney, JeffGode, gamle dager 498915383
38Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 479713263
39Kinney, JeffDen brutale sannheten 472619962
40Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 462414723
41Kinney, JeffFerieparadiset 461812443
42Horst, Jørn LierJakten på slottets hemmelighet 46119834
43Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 457112483
44Kinney, JeffSiste stikk 456917322
45Pilkey, DavHundemannen og Superpus 44968055
46Kinney, JeffRodrick ruler 447816832
47Kinney, JeffNedsmelting 444111363
48Horst, Jørn LierSalamandergåten 439027421
49Kinney, JeffDobbel innsats 436112753
50Kinney, JeffTøffe tider 432315242
51Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 432113993
52Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 431311643
53Kinney, JeffBrakkesyke 427316212
54Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 40509424
55Horst, Jørn LierJakten på trollmannens bok 40267825
56Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 402211273
57Kinney, JeffHundedager 402014922
58Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 390413612
59Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 381411223
60Pilkey, DavI fri dressur 37646495
61Norman, Mona GriviDen hvite løven 37358864
62Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 371514492
63Molaug, Marius HornVerdens verste fotballag 366210543
64Dahl, RoaldMatilda 364320651
65Peers, BobbieLuridiumstyven 356315662
66Molaug, Marius HornVerdens verste leirskole 35339223
67Kinney, JeffFemte hjul på vogna 352213842
68Pilkey, DavLoppenes herre 34665965
69Pilkey, DavI kattepine 34436295
70Houm, NicolaiZombieLars 34217074
71Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Håndboka 33967904
72Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 33949803
73Pilkey, DavNår villdyret våkner 33805626
74Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 337511163
75Molaug, Marius HornVerdens verste venn 33099523
76Griffiths, AndyGutta i trehuset med 104 etasjer må skaffe ti millioner kroner (ellers!) 32817834
77Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 32668723
78Walliams, DavidVerdens verste barn 32637554
79Lunde, MajaSceneskrekk 317611492
80Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 31279233
81Griffiths, AndyGutta i trehuset med 117 etasjer havner i fengsel 31146175
82Akerlie, IbenLars er lol 311214312
83Sunne, Linn T.Pistolen 299827610
84Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 29638203
85Lunde, MajaSnøsøsteren : en julefortelling 295013232
86Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 29077473
87Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en hemmelig kjærlighetskatastrofe - NOT! 28627853
88Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Røde Maske 28385864
89Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 28177263
90Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 28157993
91Rowling, J.K.Harry Potter og fangen fra Azkaban 275611302
92Walliams, DavidGangster-bestemor 272510162
93Telgemeier, RainaDen store hemmeligheten 26976034
94Telgemeier, RainaEn genial idé 26706084
95Horst, Jørn LierSmuglerhuset 262010352
96Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 256812312
97Hatke, BenZita blir berømt : langt, langt hjemmefra 25445484
98Peers, BobbieKryptalportalen 252310452
99Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en fantastisk bursdag - NOT! 25226343
100Walliams, DavidDen rikeste gutten i verden 24768882

1113 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 215 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2324 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 06/04/2020 kl. 07:52:23


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/6 1/8 1/12 1/10 1/9 1/4 1/3 1/1 1/7 1/5 1/11
20191/7 1/10 1/5 1/8 1/2 1/4 1/12 1/11 1/3 1/6 1/9 1/1
20201/2 1/4 1/1 1/3

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.76) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As