100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 644016743
2Kibuishi, KazuSteinvokteren 610213014
3Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 564221552
4Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 560112944
5Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 553412624
6Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 500413683
7Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 499011634
8Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 498011794
9Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 492612284
10Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 49069325
11Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 490412513
12Kinney, JeffGode, gamle dager 485711584
13Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 478411604
14Horst, Jørn LierOperasjon Bronseplass 45309794
15Kinney, JeffBrakkesyke 448314303
16Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 44468435
17Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 44258725
18Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 44149344
19Kinney, JeffDen brutale sannheten 436215932
20Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 43469364
21Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 43377995
22Kinney, JeffSiste stikk 429514422
23Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 42919554
24Kibuishi, KazuByen bak skyene 42647925
25Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 424211193
26Kinney, JeffRodrick ruler 420314172
27Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 41418914
28Kinney, JeffTøffe tider 410412403
29Akerlie, IbenLars er lol 40439994
30Horst, Jørn LierSalamandergåten 398721811
31Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 38406955
32Kibuishi, KazuAlveprinsen 37906535
33Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 374411253
34Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 36536415
35Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 36187534
36Kinney, JeffHundedager 356212242
37Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 35546415
38Kinney, JeffFemte hjul på vogna 350712012
39Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 34326325
40Kinney, JeffDobbel innsats 34316994
41Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 332913712
42Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 33077014
43Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 32785745
44Lunde, MajaSceneskrekk 31858543
45Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 31647684
46Horst, Jørn LierUlvehundgåten 31188983
47Kibuishi, KazuIldfuglen 31105605
48Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 31096544
49Horst, Jørn LierUndervannsgåten 305712192
50Peers, BobbieLuridiumstyven 30549723
51Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 29466984
52Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 289410732
53Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 28265605
54Grøntvedt, Nina ElisabethHappy ending, liksom? 27378823
55Dahl, RoaldMatilda 270615631
56Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 269713631
57Peers, BobbieKryptalportalen 26506414
58Horst, Jørn LierRivertongåten 25689392
59Horst, Jørn LierMaltesergåten 25468752
60Solberg, A. AudhildSuperbitchene driter seg ut 25349282
61Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 25285174
62Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 252510502
63Horst, Jørn LierSjøormgåten 25165684
64Walliams, DavidGangster-bestemor 24607433
65Horst, Jørn LierLibertygåten 24359742
66Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 24034155
67Horst, Jørn LierEinsteingåten 23956413
68Lunde, MajaSnill, snillere, snillest 23195973
69Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 22719802
70Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 22595344
71Horst, Jørn LierHodeskallegåten 22426553
72Widmark, MartinMotemysteriet 22394814
73Grøntvedt, Nina ElisabethSupersommer : -eller? (Den sommeren da ingenting ble HELT som det skulle-) 22037203
74Dahl, RoaldHeksene 220112421
75Walliams, DavidDen rikeste gutten i verden 21726923
76Horst, Jørn LierGravrøvergåten 21587692
77Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en ekte BFF - NOT! 21523735
78Solberg, A. AudhildDet spøker for superbitchene 21506003
79Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en dustete dramaqueen - NOT! 21254634
80Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 21046093
81Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en kul TV-stjerne - NOT! 20865373
82Dahl, RoaldSVK 20769412
83Dahl, RoaldGeorgs magiske medisin 20408632
84Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en talentfull popstjerne - NOT! 20185343
85Baugstø, LineKaja og Stine og sjokoladetyvene 20066153
86Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 19954204
87Simon, FrancescaRampete Robin og fotballfantomet 19856762
88Horst, Jørn LierEsmeraldagåten 19636333
89Pichon, LizAlt er helt topp (nesten) 19533954
90Baugstø, LineKaja og Stine og gutten som forsvant 19485723
91Walliams, DavidDemontannlegen 19475083
92Widmark, MartinSykehusmysteriet 19135133
93Bross, HelenaPå svømminga 19124204
94Kuhn, CamillaLøs tann 19064004
95Widmark, MartinBursdagsmysteriet 19044574
96Pichon, LizFantastiske unnskyldninger (og masse annet kult) 19023824
97Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en perfekt hundepasser - NOT! 19013715
98Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 18524574
99Russell, Rachel RenéeNedtegnelser om å leve lykkelig alle sine dager - NOT! 18514394
100Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en elegant isprinsesse - NOT! 18475093

989 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 144 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1915 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 23/08/2017 kl. 14:28:42


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/4 1/2 1/6 1/3 1/7 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.75) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As