100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kibuishi, KazuSteinvokteren 969824114
2Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 759816854
3Kibuishi, KazuByen bak skyene 747316314
4Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 737324233
5Kibuishi, KazuSupernova 719912525
6Kibuishi, KazuIldfuglen 703514434
7Kibuishi, KazuAlveprinsen 692313545
8Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 689619273
9Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 676416973
10Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 671419023
11Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 670914124
12Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 662013664
13Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 660615904
14Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 660518603
15Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 652414784
16Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 651013634
17Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 650113244
18Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 646817293
19Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 646314304
20Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 641111575
21Falch, MalinReisen til Jotundalen 639912025
22Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 633323262
23Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 616814944
24Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 601317343
25Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 597714884
26Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 588216733
27Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 57329575
28Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 514410095
29Horst, Jørn LierOperasjon Svartskog 50768026
30Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 506511944
31Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 506110394
32Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 50349815
33Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 493917882
34Kinney, JeffGode, gamle dager 480013873
35Pilkey, DavHundemannen 47467806
36Horst, Jørn LierJakten på slottets hemmelighet 45707705
37Horst, Jørn LierSalamandergåten 456325891
38Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 455911374
39Kinney, JeffFerieparadiset 446310654
40Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 445211134
41Kinney, JeffNedsmelting 44078974
42Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 437512873
43Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 436910054
44Kinney, JeffSiste stikk 434716842
45Kinney, JeffRodrick ruler 434516162
46Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 42709074
47Kinney, JeffDen brutale sannheten 425918982
48Kinney, JeffBrakkesyke 424015172
49Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 413112943
50Kinney, JeffDobbel innsats 405910903
51Kinney, JeffTøffe tider 397013902
52Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 36917584
53Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 35989843
54Kinney, JeffHundedager 359313932
55Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 35058893
56Griffiths, AndyGutta i trehuset med 104 etasjer må skaffe ti millioner kroner (ellers!) 34956545
57Pilkey, DavHundemannen og Superpus 34675246
58Pilkey, DavI fri dressur 34005046
59Molaug, Marius HornVerdens verste fotballag 33867684
60Peers, BobbieLuridiumstyven 333813182
61Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 33337664
62Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 333012012
63Kinney, JeffFemte hjul på vogna 332613082
64Horst, Jørn LierSmuglerhuset 33028503
65Akerlie, IbenLars er lol 326813162
66Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 32589213
67Lunde, MajaSceneskrekk 315410113
68Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 310312492
69Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 30856324
70Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Håndboka 30355405
71Dahl, RoaldMatilda 301816711
72Molaug, Marius HornVerdens verste venn 29057583
73Pilkey, DavI kattepine 28764316
74Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 28616594
75Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 284311602
76Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en hemmelig kjærlighetskatastrofe - NOT! 28426614
77Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Røde Maske 28164556
78Houm, NicolaiZombieLars 28084885
79Walliams, DavidGangster-bestemor 27689742
80Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 27557393
81Horst, Jørn LierUndervannsgåten 274713172
82Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 27178063
83Horst, Jørn LierMaltesergåten 271210262
84Peers, BobbieKryptalportalen 26518783
85Telgemeier, RainaEn genial idé 26334775
86Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 26167453
87Walliams, DavidVerdens verste barn 26055534
88Horst, Jørn LierTriangelgåten 25919152
89Peers, BobbieApokalypsegeneratoren 25816623
90Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 25196024
91Pilkey, DavLoppenes herre 24893986
92Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en fantastisk bursdag - NOT! 24784855
93Pichon, LizTom Gates er helt konge (av og til) 24615464
94Telgemeier, RainaDen store hemmeligheten 24584615
95Chabert, JackKartmysteriet 24544865
96Hunter, ErinTilbake til villmarken 23457033
97Pichon, LizAlt er helt topp (nesten) 23265414
98Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 23166033
99Hatke, BenZita blir berømt : langt, langt hjemmefra 23134225
100Pilkey, DavKaptein Supertruse og turbodassens hårreisende hevn 22704265

1069 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 201 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2118 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 24/08/2019 kl. 12:19:35


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/6 1/8 1/12 1/10 1/9 1/4 1/3 1/1 1/7 1/5 1/11
20191/7 1/5 1/8 1/2 1/4 1/3 1/6 1/1

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.76) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As