100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kibuishi, KazuSteinvokteren 1115627804
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 897527873
3Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 852019824
4Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 831522353
5Kibuishi, KazuByen bak skyene 826019274
6Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 805520044
7Kibuishi, KazuSupernova 805015155
8Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 797622063
9Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 794620893
10Falch, MalinReisen til Jotundalen 785416004
11Kibuishi, KazuIldfuglen 778116974
12Kibuishi, KazuAlveprinsen 776416514
13Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 765721313
14Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 756718644
15Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 753215824
16Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 752416684
17Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 749315994
18Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 747917594
19Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 743316634
20Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 739826822
21Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 733516174
22Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 725720093
23Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 722817744
24Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 711320003
25Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 711313825
26Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 694217473
27Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 650912115
28Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 633322902
29Horst, Jørn LierOperasjon Svartskog 615510635
30Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 604812304
31Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 596914094
32Falch, MalinVikingene og orakelet 589713204
33Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 583211844
34Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 580012524
35Pilkey, DavHundemannen 56829945
36Kinney, JeffGode, gamle dager 544716303
37Horst, Jørn LierJakten på slottets hemmelighet 54179785
38Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 537112924
39Horst, Jørn LierSalamandergåten 530228181
40Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 519911884
41Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 507414303
42Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 506612494
43Kinney, JeffFerieparadiset 498712783
44Kinney, JeffSiste stikk 496218542
45Kinney, JeffDen brutale sannheten 488720242
46Kinney, JeffBrakkesyke 476717782
47Kinney, JeffNedsmelting 474711024
48Kinney, JeffRodrick ruler 471918072
49Kinney, JeffTøffe tider 468416172
50Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 467715053
51Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 465410494
52Kinney, JeffDobbel innsats 463112873
53Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 46179215
54Pilkey, DavHundemannen og Superpus 45157645
55Horst, Jørn LierJakten på trollmannens bok 42757106
56Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 423710983
57Kinney, JeffHundedager 418816052
58Norman, Mona GriviDen hvite løven 40918175
59Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 407010433
60Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 398714412
61Griffiths, AndyGutta i trehuset med 104 etasjer må skaffe ti millioner kroner (ellers!) 39327894
62Molaug, Marius HornVerdens verste fotballag 39119923
63Kinney, JeffFemte hjul på vogna 385715312
64Molaug, Marius HornVerdens verste leirskole 38508214
65Pilkey, DavI fri dressur 38426276
66Horst, Jørn LierSmuglerhuset 374310783
67Molaug, Marius HornVerdens verste venn 37339703
68Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Håndboka 37187215
69Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 36928794
70Peers, BobbieLuridiumstyven 367414822
71Akerlie, IbenLars er lol 365614662
72Lunde, MajaSceneskrekk 363811923
73Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 359910563
74Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 35067744
75Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 34678943
76Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 342613942
77Pilkey, DavLoppenes herre 34195486
78Pilkey, DavI kattepine 32995585
79Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 32717424
80Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 322612912
81Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en hemmelig kjærlighetskatastrofe - NOT! 31857654
82Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 31148353
83Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Røde Maske 30995555
84Walliams, DavidGangster-bestemor 307510362
85Telgemeier, RainaEn genial idé 30725875
86Dahl, RoaldMatilda 304918421
87Sunne, Linn T.Pistolen 304928710
88Houm, NicolaiZombieLars 30305885
89Walliams, DavidVerdens verste barn 30146484
90Horst, Jørn LierUndervannsgåten 297114412
91Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 29599123
92Horst, Jørn LierMaltesergåten 289912102
93Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en fantastisk bursdag - NOT! 28706294
94Chamblain, JorisKikki og mysteriet med den forsvunne dyrehagen 28554845
95Telgemeier, RainaDen store hemmeligheten 28495884
96Peers, BobbieKryptalportalen 281210062
97Horst, Jørn LierTriangelgåten 279910822
98Pilkey, DavKaptein Supertruse og turbodassens hårreisende hevn 27175494
99Rowling, J.K.Harry Potter og fangen fra Azkaban 268511792
100Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en dustete dramaqueen - NOT! 26777343

1105 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 195 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2316 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 11/12/2019 kl. 15:35:42


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/6 1/8 1/12 1/10 1/9 1/4 1/3 1/1 1/7 1/5 1/11
20191/7 1/10 1/5 1/8 1/2 1/4 1/12 1/11 1/3 1/6 1/9 1/1

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.76) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As