100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kibuishi, KazuSteinvokteren 823816734
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 768919993
3Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 671615504
4Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 662922402
5Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 652112205
6Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 650014024
7Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 638615384
8Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 635814384
9Kibuishi, KazuByen bak skyene 635811735
10Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 625714014
11Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 609514364
12Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 608114114
13Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 597712364
14Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 582312564
15Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 579611275
16Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 578310865
17Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 55749735
18Kibuishi, KazuIldfuglen 55209555
19Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 55069205
20Kibuishi, KazuAlveprinsen 54189325
21Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 539710215
22Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 535711194
23Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 53079445
24Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 52859405
25Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 520712294
26Kinney, JeffGode, gamle dager 518012244
27Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 505610424
28Kinney, JeffDen brutale sannheten 472515812
29Kinney, JeffBrakkesyke 468613903
30Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 462310254
31Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 45587835
32Kinney, JeffSiste stikk 453414533
33Horst, Jørn LierSalamandergåten 445722961
34Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 44527336
35Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 442711603
36Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 44208375
37Kinney, JeffRodrick ruler 441613943
38Akerlie, IbenLars er lol 437612753
39Kinney, JeffTøffe tider 430512483
40Kinney, JeffDobbel innsats 40768844
41Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 40477455
42Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 394514072
43Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 38987775
44Kinney, JeffFerieparadiset 38557325
45Kinney, JeffHundedager 373011903
46Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 37188294
47Kinney, JeffFemte hjul på vogna 363911813
48Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 36317664
49Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 355111203
50Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 35417075
51Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 34615895
52Dahl, RoaldMatilda 330517301
53Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 32036275
54Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 314612002
55Horst, Jørn LierUndervannsgåten 313312822
56Peers, BobbieLuridiumstyven 311410402
57Lunde, MajaSceneskrekk 30868913
58Molaug, Marius HornVerdens verste venn 30786864
59Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 30735285
60Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 30047494
61Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 28865595
62Peers, BobbieKryptalportalen 27198293
63Walliams, DavidGangster-bestemor 26698173
64Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 266410552
65Peers, BobbieOrbulatoragenten 26526923
66Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 26516903
67Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 26416574
68Horst, Jørn LierUlvehundgåten 25889182
69Horst, Jørn LierMaltesergåten 25868862
70Solberg, A. AudhildSuperbitchene driter seg ut 25349742
71Pilkey, DavHundemannen 25303836
72Horst, Jørn LierEinsteingåten 25187633
73Horst, Jørn LierLibertygåten 24969912
74Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 248610522
75Solberg, A. AudhildSuperbitchenes hemmelighet 24456223
76Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 24395164
77Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 24255744
78Grøntvedt, Nina ElisabethHappy ending, liksom? 24238082
79Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 238512681
80Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en hemmelig kjærlighetskatastrofe - NOT! 23714225
81Lunde, MajaTullball 23495344
82Pichon, LizAlt er helt topp (nesten) 23284794
83Pichon, LizFantastiske unnskyldninger (og masse annet kult) 22994505
84Pichon, LizTom Gates er helt konge (av og til) 22804594
85Rowling, J.K.Harry Potter og fangen fra Azkaban 22758722
86Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 22486363
87Hunter, ErinTilbake til villmarken 22245713
88Lunde, MajaSnill, snillere, snillest 22136153
89Dahl, RoaldHeksene 220112371
90Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 21806313
91Horst, Jørn LierGravrøvergåten 21558372
92Grøntvedt, Nina ElisabethSupersommer : -eller? (Den sommeren da ingenting ble HELT som det skulle-) 21447662
93Pichon, LizGlimrende ideer (stort sett) 21414354
94Parr, MariaKeeperen og havet 21186473
95Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en ekte BFF - NOT! 21164454
96 Guinness world records 2018 21024055
97Pilkey, DavKaptein Supertruse og turbodassens hårreisende hevn 20863416
98Walliams, DavidDen rikeste gutten i verden 20836723
99Horst, Jørn LierRivertongåten 20808392
100Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en dustete dramaqueen - NOT! 20544624

1001 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 167 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1955 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 18/06/2018 kl. 07:14:08


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/6 1/4 1/3 1/1 1/5

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.76) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As