100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 764916614
2Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 764022313
3Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 672112865
4Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 664312545
5Kibuishi, KazuSteinvokteren 638712735
6Kinney, JeffGode, gamle dager 598011625
7Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 595712464
8Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 593911645
9Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 592112834
10Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 579913404
11Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 571812014
12Kinney, JeffBrakkesyke 568414623
13Kinney, JeffDen brutale sannheten 564116523
14Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 554111564
15Kinney, JeffSiste stikk 548614893
16Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 540611444
17Kinney, JeffRodrick ruler 533714413
18Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 52489135
19Horst, Jørn LierOperasjon Bronseplass 52049785
20Kinney, JeffTøffe tider 518412664
21Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 51168605
22Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 50039225
23Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 50008775
24Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 49589405
25Kinney, JeffHundedager 484712863
26Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 48037946
27Horst, Jørn LierSalamandergåten 477523162
28Kinney, JeffFemte hjul på vogna 461012553
29Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 45798695
30Kibuishi, KazuByen bak skyene 45547576
31Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 44766966
32Akerlie, IbenLars er lol 44369374
33Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 420311323
34Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 41407425
35Peers, BobbieLuridiumstyven 399610313
36Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 39766626
37Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 39307075
38Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 39207625
39Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 390611623
40Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 38586286
41Horst, Jørn LierUlvehundgåten 38389414
42Dahl, RoaldMatilda 382817462
43Lunde, MajaSceneskrekk 38218874
44Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 380113862
45Kibuishi, KazuAlveprinsen 37646066
46Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 35925346
47Horst, Jørn LierUndervannsgåten 352512602
48Kinney, JeffDobbel innsats 34756645
49Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 34726445
50Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 34025775
51Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 338714072
52Grøntvedt, Nina ElisabethHappy ending, liksom? 33348873
53Solberg, A. AudhildSuperbitchene driter seg ut 33319843
54Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 323210862
55Peers, BobbieKryptalportalen 32276924
56Walliams, DavidGangster-bestemor 31177744
57Horst, Jørn LierRivertongåten 309410003
58Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 30715335
59Dahl, RoaldHeksene 303613502
60Horst, Jørn LierLibertygåten 299210212
61Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 29806994
62Dahl, RoaldSVK 297010582
63Horst, Jørn LierSjøormgåten 29115745
64Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 28995105
65Horst, Jørn LierMaltesergåten 28729133
66Lunde, MajaSnill, snillere, snillest 28416454
67Solberg, A. AudhildDet spøker for superbitchene 28346474
68Horst, Jørn LierHodeskallegåten 26856574
69Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 267410182
70Dahl, RoaldGeorgs magiske medisin 26639642
71Simon, FrancescaRampete Robin og fotballfantomet 26496853
72Horst, Jørn LierGravrøvergåten 25958433
73Walliams, DavidDen rikeste gutten i verden 25857003
74Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 25696154
75Baugstø, LineKaja og Stine og sjokoladetyvene 25036154
76Grøntvedt, Nina ElisabethSupersommer : -eller? (Den sommeren da ingenting ble HELT som det skulle-) 24777243
77Svingen, ArneMannen med seks fingre 24445724
78Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 24413926
79Boyne, JohnGutten i den stripete pyjamasen 243811902
80Aamodt, IngunnKorte grøss 24376793
81Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 24194185
82Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en kul TV-stjerne - NOT! 24075444
83Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en talentfull popstjerne - NOT! 23895294
84Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en dustete dramaqueen - NOT! 23854545
85Svingen, ArneSpøkelseshotellet 23595414
86Horst, Jørn LierEsmeraldagåten 23486693
87Simon, FrancescaRampete Robin får lus 23317033
88Lindell, UnniKyss meg på tirsdag 22998312
89Baugstø, LineKaja og Stine og gutten som forsvant 22925694
90Simon, FrancescaRampete Robin blir rik 22865364
91Svingen, ArneEn glefsende kjeft 22474954
92Bross, HelenaPå svømminga 22414514
93Pichon, LizAlt er helt topp (nesten) 22373775
94Pichon, LizFantastiske unnskyldninger (og masse annet kult) 22313835
95Widmark, MartinSykehusmysteriet 22255254
96Svingen, ArneDen onde læreren 22155274
97Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en elegant isprinsesse - NOT! 22075224
98Lindell, UnniLove, du liksom 21796123
99Svingen, ArneBødlene på kirkegården 21774524
100Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 21774564

990 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 150 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1952 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 24/05/2017 kl. 07:17:24


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/4 1/2 1/3

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.75) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As