100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kibuishi, KazuSteinvokteren 1008023154
2Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 806716025
3Kibuishi, KazuByen bak skyene 799915495
4Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 799723373
5Kibuishi, KazuIldfuglen 744413655
6Kibuishi, KazuSupernova 731412445
7Kibuishi, KazuAlveprinsen 714212935
8Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 708218823
9Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 698113365
10Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 692016524
11Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 686423522
12Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 680718523
13Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 679012845
14Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 677515204
15Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 669516813
16Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 668817543
17Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 654012875
18Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 654013254
19Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 648913944
20Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 647713674
21Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 644311105
22Falch, MalinReisen til Jotundalen 638811555
23Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 637514584
24Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 631416203
25Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 623216613
26Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 57459366
27Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 573114074
28Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 545311884
29Kinney, JeffGode, gamle dager 537613324
30Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 52909575
31Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 527417293
32Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 525310015
33Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 51499595
34Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 495211564
35Kinney, JeffFerieparadiset 477110404
36Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 471211104
37Kinney, JeffDen brutale sannheten 469817522
38Kinney, JeffSiste stikk 468415752
39Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 467112733
40Horst, Jørn LierSalamandergåten 462625551
41Kinney, JeffBrakkesyke 462314543
42Kinney, JeffRodrick ruler 462115163
43Horst, Jørn LierJakten på slottets hemmelighet 45637336
44Pilkey, DavHundemannen 45287216
45Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 444712413
46Kinney, JeffNedsmelting 44448465
47Kinney, JeffDobbel innsats 438510414
48Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 42709124
49Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 42609554
50Kinney, JeffTøffe tider 419613093
51Kinney, JeffHundedager 396713163
52Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 39579704
53Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 39297495
54Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 37698554
55Griffiths, AndyGutta i trehuset med 104 etasjer må skaffe ti millioner kroner (ellers!) 36996475
56Kinney, JeffFemte hjul på vogna 363612132
57Molaug, Marius HornVerdens verste fotballag 35707524
58Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 355812092
59Akerlie, IbenLars er lol 355213112
60Peers, BobbieLuridiumstyven 348813302
61Dahl, RoaldMatilda 345920031
62Horst, Jørn LierOperasjon Svartskog 34147184
63Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 34067564
64Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 33098983
65Pilkey, DavHundemannen og Superpus 32564846
66Pilkey, DavI fri dressur 32134626
67Lunde, MajaSceneskrekk 30839493
68Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 308211982
69Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 30436104
70Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 298611392
71Houm, NicolaiZombieLars 29294706
72Molaug, Marius HornVerdens verste venn 29267533
73Peers, BobbieKryptalportalen 29179762
74Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en hemmelig kjærlighetskatastrofe - NOT! 29096044
75Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Håndboka 29035205
76Walliams, DavidGangster-bestemor 28859293
77Pilkey, DavI kattepine 28834206
78Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 28836564
79Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 28157523
80Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 28157024
81Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 27717683
82Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 27375864
83Horst, Jørn LierMaltesergåten 269110182
84Horst, Jørn LierUndervannsgåten 263812542
85Walliams, DavidVerdens verste barn 26365225
86Pichon, LizTom Gates er helt konge (av og til) 25925304
87Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Røde Maske 25814246
88Boyne, JohnGutten i den stripete pyjamasen 258014221
89Horst, Jørn LierTriangelgåten 25569292
90Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en fantastisk bursdag - NOT! 25564775
91Chabert, JackKartmysteriet 25174665
92Pichon, LizAlt er helt topp (nesten) 24385414
93Pichon, LizFantastiske unnskyldninger (og masse annet kult) 24295474
94 Øretelefoner kasse 123912691
95Peers, BobbieOrbulatoragenten 23897833
96Telgemeier, RainaEn genial idé 23754415
97Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en dustete dramaqueen - NOT! 23725874
98Hatke, BenZita blir berømt : langt, langt hjemmefra 23684015
99Peers, BobbieApokalypsegeneratoren 23446563
100Hunter, ErinTilbake til villmarken 23346703

1064 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 195 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2088 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 16/06/2019 kl. 12:30:51


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/6 1/8 1/12 1/10 1/9 1/4 1/3 1/1 1/7 1/5 1/11
20191/5 1/2 1/4 1/3 1/6 1/1

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.76) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As